CiviCRM - en to et translation catalogue (2489 entries)

en:  (multiple participants)
et: (mitu osalejat)

en:  Store Name is not set for this payment processor
et: Kaupluse nimi ei ole seadistatud sellele tasude töötlejale

en:  There are %1 more Participant(s) registered by this participant.
et: Siin on selle osaleja poolt %1 Osaleja(id) rohkem registreeritud.

en:  URL is not set for this payment processor
et: URL ei ole seadistatud sellele tasude töötlejale

en: %1 - Participants
et: %1 - Osavõtjat

en: %1 - Price Fields
et: %1 - Hinnaväljad

en: %1 Breakdown
et: %1 Nurjumine

en: %1 Donation
et: %1 Annetus

en: %1 Event registration(s) have been cancelled.
et: %1 Ürituse registreering(ud) on juba tühistatud.

en: %1 From must be a number (with or without decimal point).
et: %1 Alates peab olema number (koos või ilma komakohtadega).

en: %1 From must be an integer (whole number).
et: %1 Alates peab olema täisarv.

en: %1 From must in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
et: %1 Alates peab olema õiges valuuta formaadis  (komakohad, koma, tühik).

en: %1 Membership
et: %1 Liikmelisus

en: %1 Options
et: %1 Võimalused

en: %1 To must be a number (with or without decimal point).
et: %1 Kuni peab olema number (koos või ilma komakohtadega).

en: %1 To must be an integer (whole number).
et: %1 Kuni peab olema täisarv.

en: %1 To must in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
et: %1 Kuni peab olema õiges valuuta formaadis  (komakohad, koma, tühik).

en: %1 already exist.
et: %1 on juba olemas.

en: %1 already used.
et: %1 on juba kasutusel.

en: %1 is a required field.
et: %1 on nõutud väli.

en: %1 is already used for Discount Name.
et: %1 Sooduspakkumise Nimi on juba kasutuses.

en: %1 membership for %2 has been added.
et: %1 liikmelisus %2 jaoks on lisatud.

en: %1 membership for %2 has been renewed.
et: %1 liikmelisus %2 jaoks on uuendatud.

en: %1 more
et: %1 veel

en: %1 must be a number (with or without decimal point).
et: %1 peab olema number (koos või ilma komakohtadega).

en: %1 must be an integer (whole number).
et: %1 peab olema täisarv

en: %1 must be in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
et: %1 peab olema õiges valuuta formaadis  (komakohad, koma, tühik).

en: %1(s)
et: %1(d)

en: '%1' information has been saved.
et: '%1' info on salvestatud.

en: 'Employees' of that organization
et: Selle organisatsiooni 'töötajad'

en: (%1 recipients)
et: (saajaid: %1)

en: (Last Month)
et: (Eelmine kuu)

en: (Not Available)
et: (Pole saadaval)

en: (Sum of all weights should be greater than or equal to threshold: %1).
et: (Kõigi ühikute summa peab olema suurem või võrdne kui: %1).

en: (bottom of page)
et: (lehekülje lõppu)

en: (deleted contacts)
et: (kustutatud kontaktid)

en: (match to contact)
et: (liida kontaktiga)

en: (max %1)
et: (maksimaalselt %1)

en: (no fee)
et: (tasuta)

en: (preferred)
et: (soovituslik)

en: (recipients)
et: (saajad)

en: (since inception)
et: (alates ülevaatusest)

en: (this will take a few minutes)
et: (see võtab mõned minutid)

en: (top of page)
et: (lehekülje algusesse)

en: , or Merge this contact with an existing contact
et: , või Ühendage see kontakt olemasoleva kontaktiga

en: - Activity Fields -
et: - Tegevuse väljad -

en: - All Contacts -
et: - Kõik kontaktid -

en: - Any -
et: - Suvaline -

en: - Contact Fields -
et: - Kontakti väljad -

en: - Participant Fields -
et: - Osavõtja Väljad -

en: - any contact type -
et: -

en: - any group -
et: - suvaline group -

en: - any state/province -
et: - suvaline osariik/maakond -

en: - any tag -
et:  - suvaline silt -

en: - default view -
et: - vaikimisi vaade -

en: - do not import -
et: - ära impordi -

en: - none -
et: - mitte ükski -

en: - prefix -
et: - eesliide -

en: - related contact info -
et: - seotud kontakti info -

en: - same as for main contact -
et: - sama, mis peamisel kontaktil -

en: - select -
et: - vali -

en: - select group -
et: - vali grupp -

en: - select label -
et:  - vali etikett -

en: - select profile -
et: - vali vorm -

en: - select record type -
et: - vali kirje tüüp -

en: - select role -
et: - vali roll -

en: - suffix -
et: - järelliide -

en: -operator-
et: - operaator -

en: ...through
et: ...läbi

en: 12 Hours
et: 12 tundi

en: 24 Hours
et: 24 tundi

en: A confirmation email has been sent to %1
et: E-kiri kinnitusega on saadetud järgnevatele kontaktidele: %1

en: A confirmation email has been sent to %1.
et: E-kiri kinnitusega on saadetud kontaktile %1.

en: A confirmation email has been sent to ALL participants
et: E-kiri kinnitusega on saadetud kõikidele osalejatele

en: A copy of the activity has also been sent to assignee contacts(s).
et: Koopia tegevusest on saadetud ka kontaktile, kellele tegevus määrati.

en: A group of contacts
et: Kontaktide grupp

en: A membership confirmation and receipt has been sent to %1.
et: Liikmelisuse kinnitus ja kviitung on saadetud saajale %1.

en: A membership status with this label already exists. Please select another label.
et: Sellise sildiga liikmelisuse staatus on juba olemas. Palun vali teine silt.

en: A membership type with this name already exists. Please select another name.
et: Sellise nimega liikmelisuse tüüp on juba olemas. Palun vali teine nimi.

en: A person is already registered for this event.
et: See isik on juba sellele sündmusele registreeritud

en: A person with this email address is already registered for this event.
et: Selle eposti aadressiga inimene on juba registreeritud sellele sündmusele.

en: A profile
et: Vorm

en: A registration confirmation email has also been sent to %1
et: Registreeringu kinnituse ekiri on ühtlasi saadetud ka %1-le

en: A registration confirmation email will be sent to %1 once the transaction is processed successfully.
et: Registreerimise kinnituse ekiri saadetakse %1-le, kui ülekanne on edukalt ära töödeldud.

en: A renewal confirmation and receipt has been sent to %1.
et: Kinnituse ja kviitungi uuendus on saadetud saajale %1.

en: A set of custom data fields
et: Seadista kohandatud andmeväljad

en: A valid file must be uploaded.
et: Vastav fail peab olema üleslaetud.

en: ACL Name
et: Registreeritud kasutaja nimi

en: ACL Role
et: Registreeritud kasutaja roll

en: ACL Type
et: Registreeritud kasutaja tüüp

en: Accepted Rate
et: Heakskiidetud Määr

en: Access Arguments
et: Juurdepääs Argumentidele

en: Access Callback
et: Juurdepääs Tagasihelistamisele

en: Access Control
et: Pääsu reguleerimine

en: Account Holder
et: Konto Omanik

en: Action
et: Tegevus

en: Actions
et: Tegevused

en: Active Memberships
et: Aktiivsed Liikmelisused

en: Active On
et: Aktiivne Sisselülitatud

en: Active?
et: Sisse lülitatud?

en: Activities
et: Tegevused

en: Activities %%StatusMessage%%
et: Tegevused %%StaatusTeade%%

en: Activity
et: Tegevus

en: Activity Assignee
et: Tegevuse määraja

en: Activity Auto-generated?
et: Automaatselt-loodud tegevus?

en: Activity Date
et: Tegevuse kuupäev

en: Activity Date From
et: Tegevuse Kuupäev Alates

en: Activity Details
et: Tegevuse detailid

en: Activity Duration
et: Tegevuse kestvus

en: Activity ID
et: Tegevuse ID

en: Activity Links
et: Tegevused lingid

en: Activity Medium
et: Tegevuse

en: Activity Record
et: Tegevuste andmed

en: Activity Reporter
et: Tegevusest aruandja

en: Activity Status
et: Tegevuse staatus

en: Activity Subject
et: Tegevuse pealkiri

en: Activity Tag %1
et: Tegevuse ülesanne %1

en: Activity Type
et: Tegevuse tüüp

en: Activity Type ID
et: Tegevuse Tüübi ID

en: Activity Type Label
et: Tegevuse tüübi nimi

en: Activity Type is a required field
et: Tegevuse Tüüp on nõutud väli

en: Activity assigned to
et: Tegevus määratud kellele

en: Activity created by
et: Tegevus loodu kelle poolt

en: Activity is in the Trash
et: Tegevus on prügikastis

en: Add
et: Lisa

en: Add Association Rule
et: Lisa Ühingu Reegel

en: Add Case
et: Lisa juhtum

en: Add Contact To Existing Group
et: Lisa Kontakt olemasolevasse Gruppi

en: Add Contacts to %1
et: Lisa kontaktid %1-le

en: Add Contacts to A Group
et: Lisa kontaktid gruppi

en: Add Contacts: %1
et: Lisa kontaktid: %1

en: Add Contribution
et: Lisa sissemakse

en: Add Discount Set to Fee Table
et: Lisa Sooduspakkumiste Komplekt Tasude Tabelisse

en: Add Event
et: Lisa Sündmus

en: Add Event Registration
et: Lisage Sündmuse Registreering

en: Add Grant
et: Lisa toetus

en: Add Language
et: Lisa Keel

en: Add Mailing Component
et: Lisa Saadetise Osa

en: Add Membership
et: Lisa liikmelisus

en: Add Membership Status
et: Lisa Liikmelisuse Staatus

en: Add Membership Type
et: Lisa Liikmelisuse Tüüp

en: Add Note
et: Lisa märkus

en: Add Pledge
et: Lisa osamakse

en: Add Relationship
et: Lisa seos

en: Add association rule
et: Lisa ühingu reegel

en: Add status rules, before configuring membership
et: Enne liikmelisuse seadistamist lisa staatuse reeglid

en: Add to Group
et: Lisa grupp

en: Add to Group: %1
et: Lisa Gruppi: %1

en: Add to a group
et: Lisa Gruppi

en: Added
et: Lisatud

en: Added by
et: Lisaja

en: Additional Participant Email(s)
et: Lisatava Osaleja Ekiri (või Ekirjad)

en: Additional message or instructions to include in confirmation email.
et: Täiendav sõnum või juhised kinnitavale emailile lisamiseks.

en: Address
et: Aadress

en: Address Fields
et: Aadressi Väljad

en: Address Format
et: Aadressi vorming

en: Address Name
et: Aadressi nimetus

en: Addressee
et: Adressaat

en: Addressee Custom
et: Aadress Kohandatud

en: Addresses
et: Aadressid

en: Adjust Pledge Payment Schedule?
et: Kohanda Ettemaksu graafikut?

en: Adjust Total Pledge Amount
et: Kohanda Kogu Ettemaksu summa

en: Adjust Total Pledge Amount?
et: Kohanda Kogu Ettemaksu Summat?

en: Administer CiviCRM
et: Administreeri CiviCRMi

en: Administrator Only?
et: Ainult Administraator?

en: Advanced Search
et: Täpsem otsing

en: Advanced Search Options
et: Detailsema Otsingu Võimalused

en: Age
et: Vanus

en: Aggregate Amount
et: Kogusumma

en: All
et: Kõik

en: All Contacts
et: Kõik kontaktid

en: All Custom Groups
et: Kõik kohandatud grupid

en: All Events
et: Kõik sündmused

en: All Groups
et: Kõik grupid

en: All Profiles
et: Kõik vormid

en: All tables
et: Kõik tabelid

en: Allow multiple registrations from the same email address requires a profile of type 'Individual'
et: Et lubada mitut registreerimist samalt ekirja aadressilt, peab profiili tüübiks olema "Isiklik"

en: Alphanumeric
et: Tähed ja numbrid

en: Also Registered by this Participant
et: Samuti selle Osaleja poolt Registreeritud

en: Also include contacts where
et: Kaasa ka kontaktid kus

en: Altered Contact
et: Muuda Kontakti

en: Amount
et: Kogus

en: Amount (%1)
et: Summ (%1)

en: Amount Between
et: Summa Vahel

en: Amount Granted
et: Kingitud Summa

en: Amount Received
et: Summa Kätte Saadud

en: Amount Requested
et: Nõutud Summa

en: Amount Statistics
et: Summa Statistika

en: An email with event details has been sent to %1.
et: E-kiri sündmuse detailidega on saadetud %1-le.

en: Another search field
et: Teine otsinguväli

en: Any
et: Mõni

en: Any Role
et: Ükskõik milline roll

en: Api Key
et: Api Võti

en: Application Received
et: Taotlus Vastu Võetud

en: Application Received Date
et: Taotluse Saamise Kuupäev

en: Approval
et: Heakskiit

en: Approval Note
et: Heakskiidu Märge

en: Approval Req Text
et: Heakskiidu Küsimise Tekst

en: Approval Status
et: Staatuse Heakskiit

en: Approval message
et: Heakskiidu teade

en: Approve/Reject
et: Kiida heaks/Lükka tagasi

en: Approve/Reject Mailing
et: Saadetise Heakskiitmine/ Tagasilükkamine

en: Approve/Reject Note
et: Märke Heakskiit/Tagasilükkamine

en: Apt/Unit/Suite
et: Krt/Üksus/Muu

en: Archive
et: Arhiveeri

en: Archive Mailing
et: Arhiveeri Kirjavahetus

en: Are you sure you want to archive this mailing?
et: Oled sa kindel, et tahad selle saadetise arhiveerida?

en: Are you sure you want to be removed from the mailing list(s) shown below:
et: Oled sa kindel, et tahad olla eemaldatud alloleva(te)st kirjavahetuse nimekirja(de)st:

en: Are you sure you want to cancel this mailing?
et: Oled sa kindel, et tahad selle saadetise tühistada?

en: Are you sure you want to cancel your registration for this event?
et: Olete te kindel, et soovite sellele üritusele registreerimise tühistada?

en: Are you sure you want to delete Campaign Page '%1'?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada Kampaania Lehekülje '%1'?

en: Are you sure you want to delete attached file.
et: Olete kindel, et soovite lisatud faili kustutada?

en: Are you sure you want to delete contact image.
et: Kas sa oled kindel, et soovid selle kontakti pildi kustutada?

en: Are you sure you want to delete the group %1?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada gruppi %1?

en: Are you sure you want to delete the selected participations? This delete operation cannot be undone and will delete all transactions and activity associated with these participations.
et: Oled Sa kindel, et Sa tahad valitud osalused kustutada? Seda kustutamise operatsiooni ei sa tagasi võtta ja see kustutab kõik nende osalusteg seotud tehingud ja tegevused.

en: Are you sure you want to delete this Event?
et: Olete kindel, et soovite kustutada selle Sündmuse?

en: Are you sure you want to delete this Rule?
et: Olete kindel, et soovite selle Reegli kustutada?

en: Are you sure you want to delete this mailing?
et: Oled sa kindel, et tahad selle saadetise kustutada?

en: Are you sure you want to delete this note?
et: Olete kindel, et soovite selle märkme kustutada?

en: Are you sure you want to disable this Event?
et: Oled sa kindel, et tahad seda Sündmust keelata?

en: Are you sure you want to disable this profile?
et: Oled Sa kindel, et tahad selle profiili keelustada?

en: Are you sure you want to disable this relationship type?
et: Oled Sa kindel, et tahad keelata seda seose tüüpi?

en: Are you sure you want to disable this relationship?
et: Kas sa oled kindel, et soovid loobuda sellest seosest?

en: Are you sure you want to make a copy of this Event?
et: Olete kindel, et soovite teha koopia sellest Sündmusest?

en: Are you sure you want to resubscribe: %1 (%2)
et: Oled sa kindel, et soovid tellimust uuendada: %1 (%2)

en: Are you sure you want to set status to Cancelled for the selected participants?
et: Oled Sa kindel, et tahad valitud osalejate staatuseks valida Tühistatud?

en: Assign Users to Roles
et: Määra kasutajate rollid

en: Assign a unique name to each of your mailings. Select a naming convention that will help keep your mailings organized and easy to find when you want to review and compare mailing results. For example, if you do a monthly general-interest newsletter - you might use the following naming convention:
et: Määra igaühele oma kirjavahetustest ainulaadne nimi. Vali selline nimetamise süsteem, mis aitab Su kirju organiseerida ja hõlpsalt neid leida, kui Sa tahad neid uuesti vaadata või tulemusi võrrelda. Näiteks, kui sa teed üldistes huvides igakuist sõnumilehte, võid Sa kasutada järgmist nimetamise süsteemi:

en: Assigned
et: Määratud

en: Assigned to
et: Määratud kellele

en: Assigned to Contact
et: Määratud kontaktile

en: Assignee
et: Määratud isik

en: Association Rule
et: Ühingu Reegel

en: At least one fee should be entered for your Discount Set. If you do not see the table to enter discount fees, click the "Add Discount Set to Fee Table" button.
et: Vähemalt üks tasu peab olema sisestatud Sooduspakkumise Komplekti. Kui te ei näe tabelit, kuhu sisestada sooduspakkumise tasud, klikkige "Lisa Sooduspakkumise Komplekt Tasude Tabelisse" nuppu.

en: Atleast one Custom Group must be present, for Custom Group search.
et: Vähemalt üks Tavaline Grupp peab Tavalise Grupi otsingus esindatud olema.

en: Atleast one Group must be present for search.
et: Vähemalt üks grupp peab olema otsingus määratud.

en: Attach File
et: Lisa Fail

en: Attachment(s):
et: Lisa(d):

en: Authentication?
et: Autentimine?

en: Auto Renew
et: Automaatne Uuendamine

en: Auto Responder
et: Automaatvastaja

en: Auto-renew
et: Pikenda Automaatselt

en: Auto-renew Option
et: Automaatse Pikendamise Valik

en: Auto-renew?
et: Automaatne pikendamine?

en: Auto-respond to replies
et: Automaatne reageering vastustele

en: Automatically email a confirmation and receipt to %1?
et: Saada automaatselt kinnitus ja arve ekirjaga %1?

en: Automatically email a confirmation to %1?
et: Saada automaatselt kinnitus ekirjaga %1?

en: Automatically email a membership confirmation and receipt to
et: Saada ekiri automaatselt kinnituse ja kviitungiga saajale

en: Automatically email a membership confirmation and receipt to %1?
et: Automaatne ekiri liikmelisuse kinnituse ja kviitungiga saajale %1?

en: Available Currencies
et: Võimalikud Valuutad

en: Available Languages
et: Võimalikud Keeled

en: Average
et: Keskmine

en: BCC
et: Pimekoopia

en: BCC Confirmation To
et: Pimekoopia Kinnitusest Kellele

en: Back to "%1" event information
et: Tagasi "%1" sündmuse informatsiooni juurde

en: Back to Activities
et: Tagasi Tegevuste juurde

en: Back to Activity
et: Tagasi Tegevuse juurde

en: Back to CiviMail
et: Tagasi CiviKirja juurde

en: Back to Report
et: Tagasi Raporti juurde

en: Back to Search
et: Tagasi Otsingusse

en: Backdrop Database Details
et: Backdropi andmebaasi üksikasjad

en: Backdrop Database Settings
et: Backdropi andmebaasi seaded

en: Bad menu record in database
et: Halb menüü kirje andmebaasis

en: Bank Account Number
et: Pangakonto Number

en: Bank Identification Number
et: Panga Identifitseerimise Number

en: Bank Name
et: Panga Nimi

en: Basic Contact Type
et: Põhiline Kontakti Tüüp

en: Batch Name
et: Partii Nimi

en: Bcc Confirm
et: Pimekoopia Kinnitusest

en: Beginning site move process...
et: Alustame lehe kolimise protsessi...

en: Billing First Name
et: Arveldaja Eesnimi

en: Billing Last Name
et: Arveldaja Perekonnanimi

en: Billing Middle Name
et: Arveldaja Teine eesnimi

en: Billing location for this contact
et: Selle kontakti arveldamise asukohat

en: Birth Date
et: Sünnikuupäev

en: Birth-Date
et: Sünnikuupäev

en: Birthdate
et: Sünnipäev

en: Blank column at the Begining
et: Must veerg Alguses

en: Blank column at the End
et: Must veerg Lõpus

en: Body
et: Keha

en: Body - HTML Format
et: Keha - HTML Formaat

en: Body - TEXT Format
et: Keha - TEKSTI Formaat

en: Both
et: Mõlemad

en: Bounce Reason
et: Tagasitulemise Põhjus

en: Bounce Type
et: Tagasitulemise Tüüp

en: Bounced
et: Tagasitulnud

en: Breadcrumb
et: Jäljerida

en: Browse Sent Mailings
et: Sirvi Saadetud Postitusi

en: Browse more events
et: Sirvi rohkem sündmusi

en: Browse/Upload Image
et: Sirvi/Lae pilt

en: By Contact Type
et: Kontakti Tüübi Järgi

en: By Gender
et: Soo Järgi

en: CC
et: Koopia

en: CC Confirmation To
et: Koopia Kinnitusest Kellele

en: CMS User
et: CMS kasutaja

en: CMS User?
et: CMS Kasutaja?

en: Can not set this field Required and View Only at the same time.
et: Ei saa seadistada üheaegselt Nõutud väli ja Vaata ainult väli.

en: Can't set default option for an unchecked membership type.
et: Kontrollimata liikmelisuse tüüp ei saa vaikimisi valikuid kasutada.

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancel Auto Renew Subscription
et: Tühista Automaatse Pikendamise Tellimus

en: Cancel Auto-renewal
et: Tühista  Automaatne Uuendamine

en: Cancel Date
et: Tühista Kuupäev

en: Cancel Mailing
et: Tühista Kirjavahetus

en: Cancel Registration
et: Tühista Registreerumine

en: Cancel Registration for Event Participation
et: Tühista Sündmusele Registreerimine

en: Cancellation Reason
et: Tühistamise põhjus

en: Cancelled Date
et: Tühistatud Kuupäev

en: Cannot combine other option with 'Any'.
et: Ei saa kombineerida teisi valikuid koos 'Suvaline'.

en: Cannot find participant ID
et: Ei leia osavõtja ID

en: Cannot send a test email because your user record does not have a valid email address.
et: Ei saa test ekirja saata kuna kasutaja registris pole kehtivat ekirja aadressi.

en: Capacity
et: Mahtuvus

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Card Type
et: Kaardi Tüüp

en: Case
et: Juhtum

en: Case Activity
et: Juhtumi Aktiivsus

en: Case End
et: Juhtumi Lõpp

en: Case Id not found.
et: Juhtumi ID-d ei leitud.

en: Case Role has been deleted successfully.
et: Juhtumi Osa kustutati edukalt.

en: Case Start
et: Juhtumi Algus

en: Cases
et: Juhtumid

en: Cases?
et: Juhtumid?

en: Category
et: Kategooria

en: Cc Confirm
et: Koopia Kinnitusest

en: Change All Statuses
et: Muuda Kõik Staatused

en: Change Billing Details
et: Muuda Arve Detaile

en: Change Log
et: Muuda logimist

en: Change language
et: Muuda keelt

en: Change this if you want to use a different profile for additional participants.
et: Muuda seda, kui soovite kasutada teistsugust vormi täiendavate osalejate puhul.

en: Check Requirements and Install CiviCRM
et: Süsteeminõuete kontroll ja CiviCRM-i paigaldamine

en: Check for Matching Contact(s)
et: Otsi ühituvaid kontakte

en: Check this box if you want to offer discounted fees based on registration date (e.g. 'early-registration discounts').
et: Kasuta seda kasti, kui Sa tahad pakkuda soodustustega tasusid, mis põhinevad registreerimise kuupäeval (näiteks "varase registreerimise soodustused").

en: Check this box to allow users to join a waitlist if the event is full. If a space becomes available, the first participant from the waitlist will move to 'Pending from waitlist' status, and will be sent an email with a link to complete their registration (including paying event fees - if any).
et: Kontrollige seda kasti, et lubada kasutajatel ootejärjekorraga liituda, kui üritus on täis. Kui mõni koht vabaneb, liigub esimene ootejärjekorras osaleja "Ootejärjekorras pooleliolev" staatusesse ja talle saadetakse email lingiga oma registreeringu lõpuleviimiseks (kaasaarvatud ürituse eest tasu maksmiseks, kui seda on).

en: Check this box to enter payment information. You will also be able to generate a customized receipt.
et: Kasuta makse info sisestamiseks seda kasti. Sa Saad tekitada ka kohandatud kviitungi.

en: CheckBox
et: Märkeruut

en: Checkbox(es)
et: Märkeruut (mitu valikut)

en: Choose Date Range
et: Vali Kuupäeva Vahemik

en: Choose Location
et: Vali Asukoht

en: Choose price set
et: Vali hinna seade

en: City
et: Linn / vald

en: City OR Postal Code are required to search by distance.
et: Linn VÕI Postiindeks on nõutud väljad, et otsida kauguse järgi.

en: CiviCRM Activity
et: CiviCRM tegevus

en: CiviCRM Activity Search
et: CiviCRM tegevuse otsing

en: CiviCRM Address
et: CiviCRM Aadress

en: CiviCRM Contact Dashboard
et: CiviCRM Kontaktide Töölaud

en: CiviCRM Contact Listing
et: CiviCRM Kontaktide Nimekiri

en: CiviCRM Contact Search
et: CiviCRM kontakti otsing

en: CiviCRM Create New Record
et: CiviCRM lõi uue kirje

en: CiviCRM Custom Search
et: CiviCRM Kohandatud Otsing

en: CiviCRM Database Details
et: CiviCRM andmebaasi üksikasjad

en: CiviCRM Database Settings
et: CiviCRM-i andmebaasi seaded

en: CiviCRM Event Engine
et: CiviCRM Sündmuse Mootor

en: CiviCRM Event Search
et: CiviCRM Sündmuse Otsing

en: CiviCRM Full-text Search
et: CiviCRM Täis-teksti Otsing

en: CiviCRM Home
et: CiviCRM avaleht

en: CiviCRM Installer
et: CiviCRM paigaldaja

en: CiviCRM Language Switcher
et: CiviCRM Keele Vahetaja

en: CiviCRM Profile Fields
et: CiviCRM profiili väljad

en: CiviCRM Quick Add
et: CiviCRM Kiirlisamine

en: CiviCRM Recent Items
et: CiviCRM viimased kirjed

en: CiviCRM Upcoming Events
et: CiviCRM Tulevased Sündmused

en: CiviCRM home page
et: CiviCRMi avaleht

en: CiviEvent Dashboard
et: CiviSündmus Töölaud

en: CiviMail Mailings
et: CiviKirja Saadetised

en: CiviMail Report: %1
et: CiviKirja Raport: %1

en: CiviMail will not send email to a non-existent contact: %1
et: CiviKiri ei saada ekirja järgmisele olematule kontaktile: %1

en: Class
et: Grupp

en: Click 'Delete' if you want to continue.
et: Klõpsa 'Kustuta', kui sa tahad jätkata.

en: Click Count
et: Klõpsude Loendur

en: Click here to register a different person for this event.
et: Kellegi teise registreerimiseks sellele sündmusele vajuta siia.

en: Click on each included link to make sure they go to the expected web pages.
et: Klõpsa igal lisatud lingil, et veenduda nende kaudu õigetele lehekülgedele minemises.

en: Click on the event name for more information.
et: Vajutage sündmuse nimele, et rohkem infot saada.

en: Click the "Confirm Registration" button to begin, or click "Cancel Registration" if you are no longer interested in attending this event.
et: Alustamiseks vajutage "Kinnita Registreering" nupule või vajutage "Tühista Registreering" nupule, kui Te pole enam sellel üritusel osalemisest huvitatud.

en: Click the "Confirm Registration" button to complete your registration in %1, or click "Cancel Registration" if you are no longer interested in attending this event.
et: Vajutage "Kinnita Registreering" nupule, et Teie registreering %1 suhtes lõpule viia või vajutage "Tühista Registreering" nupule, kui Te pole enam sellel üritusel osalemisest huvitatud.

en: Clicked
et: Vajutatud

en: Clicks
et: Klõpsud

en: Clicks: %1
et: Klõpse: %1

en: Client Name or Email
et: Kliendi nimi või e-posti aadress

en: Column No
et: Tulba number

en: Complete Description
et: Täielik Kirjeldus

en: Complete OR partial Event name.
et: Lõplik VÕI osaline Sündmuse nimi

en: Complete street address(es) have been saved. However we were unable to split the address in the %1 address block(s) into address elements (street number, street name, street unit) due to an unrecognized address format. You can set the address elements manually by clicking 'Edit Address Elements' next to the Street Address field while in edit mode.
et: Täielik postiaadress(id) on salvestatud. Me ei suutnud jagada aadressi %1 aadressi väljal aadressi elementideks (majanumber, tänava nimi, tänava üksuses) kuna ei tundnud ära aadressi formaati. Te saate määrata aadressi elemendid käsitsi, klikkides 'Muuda Aadressi Elemente' muutmise režiimis Tänava Aadressi välja kõrval.

en: Component Name
et: Osa Nimi

en: Component Type
et: Osa Tüüp

en: Component name
et: Komponendi nimi

en: Configuration Checklist
et: Seadistuse loend

en: Configure
et: Seadista

en: Configure Event
et: Seadista Sündmus

en: Configure this event
et: Seadista see sündmus

en: Configure this event.
et: Seadistage seda sündmust.

en: Confirm
et: Kinnita

en: Confirm Action
et: Kinnita Tegevus

en: Confirm From Email
et: Kinnitus Kellelt Epost

en: Confirm From Name
et: Kinnitus Kellelt Nimi

en: Confirm Password
et: Kinnita Parool

en: Confirm Registration
et: Kinnitage Registreering

en: Confirm Text
et: Kinnituse Tekst

en: Confirm Your Registration
et: Kinnitage Oma Registreering

en: Confirm Your Registration Information
et: Kinnita oma Registreerimise Info

en: Confirm your registration for %1
et: Kinnitage Oma Registreering %1 jaoks

en: Confirm your registration for %1.
et: Kinnitage oma registreering %1 suhtes.

en: Confirmation Email
et: Kinnitus Ekirjana

en: Confirmation Email Text
et: Kinnituse tekst

en: Confirmation Screen
et: Kinnitusleht

en: Confirmation Title
et: Kinnituse Pealkiri

en: Constituent Name
et: Koostisosa Nimi

en: Contact
et: Kontakt

en: Contact %%StatusMessage%%
et: Kontakt %%StaatuseTeade%%

en: Contact Activities
et: Kontakti tegevused

en: Contact Details
et: Kontakti andmed

en: Contact Edit Options
et: Kontakti Muutmise võimalused

en: Contact Edit URL
et: Muuda kontakti linki

en: Contact Group Status
et: Kontaktigrupi Staatus

en: Contact ID
et: Kontakti ID

en: Contact ID %1 is a match for %2 user %3 but has already been matched to %4
et: Kontakti ID %1 kattub %2 kasutajaga %3 aga on juba ühendatud %4

en: Contact Information
et: Kontakti info

en: Contact Name
et: Kontakti nimi

en: Contact Notes
et: Kontakti Märkmed

en: Contact Page
et: Kontakti Lehekülg

en: Contact Records for Event Participants
et: Sündmuse Osalejate Kontaktandmed

en: Contact Records for Members
et: Liikmete Kontakti Kirjed

en: Contact Reference
et: Kontakti viide

en: Contact Relationships
et: Kontakti Suhted

en: Contact Source
et: Kontakti Allikas

en: Contact Subtype
et: Kontakti alamtüüp

en: Contact Subtype A
et: Kontakti Alatüüp A

en: Contact Subtype B
et: Kontakti Alatüüp B

en: Contact Tags
et: Kontakti Sildid

en: Contact Type
et: Kontakti tüüp

en: Contact Type(s)
et: Kontakti Tüüp (tüübid)

en: Contact View Options
et: Kontakti Vaatamise Võimalused

en: Contact your site administrator for help creating reports.
et: Võta ühendust oma lehe administraatoriga, et luua raporteid.

en: Contact's Gender
et: Kontakti Sugu

en: Contact's Groups
et: Kontaktide grupid

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Contacts in Group: %1
et: Kontakte Grupis: %1

en: Contains
et: Sisaldab

en: Continue
et: Jätka

en: Continue Mailing
et: Jätka Saadetist

en: Contribution
et: Sissemaksed

en: Contribution #
et: Annetus #

en: Contribution Date From
et: Sissemakse kuupäev kellelt

en: Contribution Page
et: Annetuse Lehekülg

en: Contribution Reports
et: Annetuste Raportid

en: Contribution Status
et: Annetuse Staatus

en: Contribution Type
et: Annetuse tüüp

en: Contributions
et: Sissemaksed

en: Contributor's Email
et: Annetaja Epost

en: Contributor's Phone
et: Annetaja Telefon

en: Copy Event
et: Kopeeri Sündmus

en: Copy To Case
et: Kopeeri Juhtumisse

en: Copy of
et: Koopia

en: Could not connect to the database server.
et: Andmebaasi serveriga ühendumine ebaõnnestus.

en: Could not create a database trigger.
et: Andmebaasi päästiku loomine ebaõnnestus.

en: Could not create a table in the database.
et: Tabeli loomine andmebaasi ebaõnnestus.

en: Could not create a temp table.
et: Ajutise tabeli loomine ebaõnnestus.

en: Could not find an email address.
et: Ei leia eposti aadressi.

en: Could not get a contact id and/or contact type
et: Ei saanud kontakti ID ja / või kontakt-tüüpi

en: Could not get a contact_id and/or contact_type
et: Ei leia kontakti id-d ja/või kontakti tüüpi

en: Could not get a valid contact subtype for contact type '%1'
et: Ei saanud kehtivat kontakti alatüüpi kontakti tüübile '%1'

en: Could not login to the database.
et: Andmebaasi sisselogimine ebaõnnestus.

en: Could not move custom file to custom upload directory
et: Kohandatud faili ei saa liigutada kohandatud üleslaetud kausta

en: Could not select the database.
et: Andmebaasi valimine ebaõnnestus.

en: Count
et: Arv

en: Counted
et: Arvestatud

en: Counted?
et: Arvestatud?

en: Country
et: Riik

en: Country AND State/Province are required to search by distance.
et: Riik JA Osariik/Maakond on nõutud väljad, et otsida kauguse järgi.

en: County
et: Maakond

en: County Abbreviation
et: Maakonna lühend

en: Create
et: Loo

en: Create Date
et: Loomise Kuupäev

en: Create Membership
et: Loo Liikmelisus

en: Create New Group
et: Loo uus grupp

en: Create PDF Letter
et: Loo PDF kiri

en: Create Profile
et: Loo profiil

en: Create a profile (e.g. 'Participant Information').
et: Loo profiil (näiteks "Osaleja Informatsioon").

en: Create an account?
et: Loo konto?

en: Create new location
et: Loo uus asukoht

en: Create report from this template
et: Loo raport selle vormi alusel

en: Created Date
et: Loodud andmed

en: Created by
et: Loodud kelle poolt

en: Created or Sent by
et: Kelle poolt Loodud või Saadetud

en: Cumulative
et: Kumulatiivne

en: Currency
et: Valuuta

en: Current #
et: Praegune #

en: Current Cycle End Date
et: Praeguse Perioodi LõpuKuupäev

en: Current Cycle Start Date
et: Praeguse Perioodi AlgusKuupäev

en: Current Employee
et: Praegune töötaja

en: Current Employer
et: Praegune tööandja

en: Current Employer ID
et: Praegune Tööandja ID

en: Current Membership?
et: Praegune Liikmelisus?

en: Current and inactive memberships for %1 are listed below.
et: Praegused ja passivsed liikmelisused %1 jaoks on loetletud allpool.

en: Custom  %1 is a required field if %1 is of type Customized.
et: Kohandatud %1 on nõutud väli kui %1 on kohandatud tüüpi.

en: Custom Addressee
et: Kohandatud aadress

en: Custom Data
et: Kohandatud andmed

en: Custom Data Fields
et: Kohandatud andmeväljad

en: Custom Email Greeting
et: Kohandatud e-kirja pöördumine

en: Custom Field
et: Kohandatud väli

en: Custom Fields
et: Kohandatud Väljad

en: Custom Group
et: Kohandatud grupp

en: Custom Postal Greeting
et: Kohandatud posti teel pöördumine

en: Custom Search
et: Tavaline Otsing

en: Custom Searches
et: Kohandatud otsingud

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Dashboard - %1
et: Töölaud - %1

en: Data
et: Andmed

en: Data Type
et: Andmete Tüüp

en: Database Version and Connection Settings
et: Andmebaasi versioon ja ühenduse seaded

en: Database cache tables cleared.
et: Andmebaasi vahemälu tabelid on puhastatud.

en: Database is marked with invalid version format. You may want to investigate this before you proceed further.
et: Andmebaas on tähistatud vigase versiooni formaadiga. Te võiksite uurida seda enne jätkamist.

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Added
et: Lisatud Kuupäev

en: Date Created
et: Kuupäev Loodud

en: Date Format
et: Kuupäeva vorming

en: Date Renewal Entered
et: Kuupäeva Uuendus Sisestatud

en: Debugging
et: Silumine

en: Deceased Date
et: Surma kuupäev

en: Decimal Delimiter can not have more than 1 character.
et: Kümnendite Eraldaja ei saa olla rohkem kui 1 sümbol

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Option?
et: Vaikimisi Valik?

en: Default Status?
et: Vaikimisi Staatus?

en: Default Value
et: Väikeväärtus

en: Default?
et: Vaikimisi?

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete %1
et: Kustuta %1

en: Delete %1 Type
et: Kustuta %1 Tüüp

en: Delete (to trash)
et: Kustuta (prügikasti)

en: Delete ACL
et: Kustuta registreeritud kasutajad

en: Delete ACL Role Assignment
et: Kustuta juurdepääsu rolli määrangud

en: Delete Activities
et: Kustuta tegevused

en: Delete Activity
et: Kustuta tegevus

en: Delete Attached File
et: Kustuta lisatud fail

en: Delete Campaign
et: Kustuta Kampaania

en: Delete Campaign Page
et: Kustuta Kampaania Lehekülg

en: Delete Comment
et: Kustuta kommentaar

en: Delete Contact
et: Kustuta kontakt

en: Delete Contact Image
et: Kustuta kontakti pilt

en: Delete Contact(s)
et: Kustuta Kontakt(id)

en: Delete Custom Field
et: Kustuta kohandatud väli

en: Delete DedupeRule
et: Kustuta DuplikaadiReegel

en: Delete Event
et: Kustuta Sündmus

en: Delete Event Template
et: Kustuta Sündmuse Mall

en: Delete Group
et: Kustuta Grupp

en: Delete Mailing
et: Kustuta Kirjavahetus

en: Delete Membership
et: Kustuta Liikmelisus

en: Delete Membership Status
et: Kustuta Liikmelisuse Staatus

en: Delete Membership Type
et: Kustuta Liikmelisuse Tüüp

en: Delete Note
et: Kustuta Märge

en: Delete Participation
et: Kustuta Osalemine

en: Delete Participations
et: Kustuta Osalejad

en: Delete Permanently
et: Kustuta jäädavalt

en: Delete Price
et: Kustuta hind

en: Delete Price Field
et: Kustuta hinna väli

en: Delete Price Set
et: Kustuta Hinna Komplekt

en: Delete Relationship
et: Kustuta Suhe

en: Delete Report Template
et: Kustuta Raporti Vorm

en: Delete only this participant record.
et: Kustuta ainult selle osaleja kirje.

en: Delete this address
et: Kustuta see aadress

en: Delete this participant record along with associated participant record(s).
et: Kustuta selle osaleja kirje koos sellega seotud osaleja kirje(te)ga.

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Deleted?
et: Kustutatud?

en: Delivery Status
et: Saadetise Staatus

en: Delivery Summary
et: Saadetise Kokkuvõte

en: Demographics
et: Demograafia

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Details
et: Detailid

en: Determine if the event is free or paid. For paid events, set the payment processor, fee level(s) and discounts. Give online registrants the option to 'pay later' (e.g. mail in a check, call in a credit card, etc.).
et: Määra kindlaks, kas sündmus on tasuta või tasuline. Tasuliste sündmuste puhul seadista pangasüsteem, tasude tase(med) ja soodustused. Anna internetis registreerijatele võimalus maksta hiljem (näiteks tshekk postiga saata, maksta krediitkaardiga jne).

en: Determine whether an online registration page is available. If so, configure registration, confirmation and thank you page elements and confirmation email details.
et: Määra kindlaks, kas internetis registreerimine on võimalik. Kui jah, siis seadista registreerimise, kinnituse ja tagasiside lehtede detailid ja kinnitavate emailide detailid.

en: Did not find a message template with id of %1.
et: Ei leidnud %1 ID-ga sõnumi malli.

en: Direct member is:
et: Otsene liige on:

en: Directory Unwritable
et: Kaust pole kirjutatav

en: Disable
et: Ära luba

en: Disable ACL
et: Tühista juurdepääs

en: Disable ACL Role Assignment
et: Tühista juurdepääsu rolli määrangud

en: Disable Event
et: Keela Sündmus

en: Disable Mailing Component
et: Keela Saadetise Osa

en: Disable Membership Status
et: Keela Liikmelisuse Staatus

en: Disable Membership Type
et: Keela Liikmelisuse Tüüp

en: Disable Relationship
et: Loobu seosest

en: Discount Amount
et: Allahindluse Summa

en: Discount Set
et: Allahindluse Komplekt

en: Discounted Fees
et: Soodushinnaga Tasud

en: Discounts by Signup Date?
et: Sooduspakkumine Registreerumise Kuupäeva järgi?

en: Display Membership Fee
et: Näita Liikmelisuse Tasu

en: Display Name
et: Kuva Nimi

en: Display Style
et: Esitluse Stiil

en: Display the membership fee along with the membership name and description for each membership option?
et: Kas näidata liikmelisuse tasu iga liikmelisuse nime ja kirjelduse valiku juures?

en: Distance
et: Distants

en: Do Not Email
et: Ära saada e-kirju

en: Do Not Mail
et: Ära saada kirju

en: Do Not Phone
et: Mitte helistada

en: Do Not Sms
et: Ära saada SMSe

en: Do Not Trade
et: Ära kauple

en: Do not email
et: Mitte eposti saata

en: Do not mail
et: Ära saada kirju

en: Do not phone
et: Mitte helistada

en: Do not print labels for contacts with "Do Not Mail" privacy option checked
et: Ära trüki silte kontaktidele, kes on märkinud, et neile ei tohiks saata kirju

en: Do not sms
et: Ära saada SMSi

en: Do not trade
et: Ära kauple

en: Do you really want to remove this Smart Group?
et: Kas sa tõesti soovid eemaldada seda NutiGrupist?

en: Do you want a registration confirmation email sent automatically to the user? This email includes event date(s), location and contact information. For paid events, this email is also a receipt for their payment.
et: Kas te soovite saata automaatselt registreerimise kinnituse kasutajale e-kirjaga? See e-kiri sisaldab sündmuse kuupäevi, asukohta ja kontaktinfot. Tasuliste ürituste puhul sisaldab e-kiri ka arvet (kui selline võimalus on seadistatud).

en: Does Event allow multiple registrations from same email address?
et: Kas sündmusele on lubatud registreerida mitu osalejat samalt e-posti aadressilt?

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Does the server exist?
et: Kas server on ikka olemas?

en: Does this Payment Processor Type support recurring donations?
et: Kas see Makse Haldaja toetab korduvaid annetusi?

en: Does this contact not want to be phoned?
et: Kas sellele kontaktile ei või helistada?

en: Domain
et: Domeen

en: Domain (organization) address
et: Domeeni (organisatsioon) aadress

en: Domain (organization) email
et: Domeeni (organisatsioon) epost

en: Domain (organization) phone
et: Domeeni (organisatsioon) telefon

en: Domain Name
et: Domeeni nimi

en: Domain information for '%1' has been saved.
et: Domeeni andmed '%1' on salvestatud.

en: Domain name
et: Domeeni nimi

en: Donations
et: Annetused

en: Done
et: Valmis

en: Done with Preview
et: Tehtud koos eelvaatega

en: Donor Email
et: Annetaja Epost

en: Donor Name
et: Annetaja Nimi

en: Download Errors
et: Allalaadimise vead

en: Download Mismatched Memberships
et: Lae alla Sobimatud Liikmelisused

en: Download Mismatched participants
et: Lae alla sobimatud osalejad

en: Download iCalendar File
et: Lae alla iKalendri fail

en: Download iCalendar File:
et: Lae alla iKalendri Fail

en: Download iCalendar entry for this event.
et: Lae alla iKalendri kanne selle sündmuse jaoks

en: Drop-down (select list)
et: Rippmenüü (valikunimekiri)

en: Drupal Database Details
et: Drupali andmebaasi üksikasjad

en: Drupal Database Settings
et: Drupali andmebaasi seaded

en: Drupal User Registration
et: Drupali Kasutaja Registreerimine

en: Due Date
et: Tähtaeg

en: Duplicate Import Mapping Name
et: Imporditud kaardistuse dublikaat

en: Duplicate Import Participant Mapping Name
et: Duplikaatide Import Osalejate Kaardistamine Nimi

en: Duplicate Option label
et: Dublikaadi valikute silt

en: Duplicate Option values
et: Duplikaadi Valiku väärtused

en: Duplicate Rows
et: Topeltread

en: Duration
et: Kestvus

en: Duration (Days)
et: Kestus (Päevad)

en: Dynamic
et: Dünaamiline

en: Dynamic Form Creator
et: Dünaamiline Vormi Ehitaja

en: ERROR: Title is not Set
et: VIGA: Pealkirja ei ole seadistatud

en: EXAMPLES
et: NÄITED

en: Edit
et: Muuda

en: Edit %1
et: Muuda %1

en: Edit ACL
et: Muuda registreeritud kasutajaid

en: Edit ACL Role Assignment
et: Muuda juurdepääsu rolli määranguid

en: Edit Contact
et: Muuda kontakti

en: Edit Contact Details
et: Muuda kontakti detaile

en: Edit Contact Information
et: Muuda Kontakti Infot

en: Edit Custom Field
et: Muuda kohandatud välja

en: Edit DedupeRule
et: Muuda DuplikaadiReeglit

en: Edit Event Template
et: Muuda Sündmuse Malli

en: Edit Field
et: Muuda välja

en: Edit Group
et: Muuda gruppi

en: Edit Mailing Component
et: Muuda Saadetise Osa

en: Edit Membership
et: Muuda Liikmelisust

en: Edit Membership Status
et: Muuda Liikmelisuse Staatust

en: Edit Membership Type
et: Muuda Liikmelisuse Tüüpi

en: Edit Note
et: Muuda Märget

en: Edit Option
et: Muuda Valik

en: Edit Participation
et: Muuda Osalemist

en: Edit Payment
et: Muuda makset

en: Edit Price
et: Muuda hinda

en: Edit Relationship
et: Muuda seost

en: Edit Report Template
et: Muuda Raporti Vormi

en: Edit Rule
et: Muuda Reeglit

en: Edit association rule
et: Muuda ühingu reeglit

en: Editing Contacts
et: Kontaktide muutmine

en: Email
et: E-kiri

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Email Delivery Settings
et: Ekirja Saatmise Seaded

en: Email Format
et: Ekirja Formaat

en: Email Greeting
et: E-kirja pöördumine

en: Email Greeting Custom
et: E-kirja Pöördumine Kohandatud

en: Email On Hold
et: Epost Ootel

en: Email a Contact
et: Saada kontaktile e-kiri

en: Email has NOT been sent to %1 contact(s) - communication preferences specify DO NOT EMAIL OR valid Email is NOT present.
et: Ekiri EI ole saadetud %1 kontakti(de)le - suhtluse eelistustes on täpsustatud MITTE SAATA EKIRJU VÕI kehtivad Ekirja aadressi pole antud.

en: Email has been sent to : %1
et: Email on saadetud saajale: %1.

en: Email is not valid.
et: Eposti aadress ei ole kehtiv.

en: Email will NOT be sent to %count contact - (no email address on file, or communication preferences specify DO NOT EMAIL, or contact is deceased). | Email will NOT be sent to %count contacts - (no email address on file, or communication preferences specify DO NOT EMAIL, or contact is deceased).
et[0]: E-kirja ei saadeta %countle kontaktile - e-posti aadress puudub või kontakt on keelanud endale e-kirjade saatmise
et[1]: E-kirja ei saadeta %countle kontaktile - e-posti aadress puudub või kontakt on keelanud endale e-kirjade saatmise

en: Email will NOT be sent to %count contact. | Email will NOT be sent to %count contacts.
et[0]: E-kiri ei saadeta %count-le kontaktile.
et[1]: E-kiri ei saadeta %count-le kontaktile.

en: Employee Name
et: Töötaja Nimi

en: Employee Since
et: Töötaja Alates

en: Employer
et: Tööandja

en: Employer Name
et: Tööandja Nimi

en: Enable
et: Luba

en: Enable %1
et: Võimalda %1

en: Enable ACL
et: Luba juurdepääs

en: Enable ACL Role Assignment
et: Luba juurdepääsu rolli määrangud

en: Enable Event
et: Luba Sündmus

en: Enable Mailing Component
et: Võimalda Saadetise Osa

en: Enable Membership Status
et: Luba Liikmelisuse Staatus

en: Enable Membership Type
et: Luba Liikmelisuse Tüüp

en: Enable Multiple Languages
et: Võimalda Mitmeid Keeli

en: Enable Pay Later option?
et: Võimalda Hiljem Maksta?

en: Enable Relationship
et: Võimalda Suhe

en: Enabled?
et: Lubatud?

en: Enabling Waitlisting and Registration Approval
et: Võimaldamas Ootejärjekorda ning Registreeringu Heakskiitu

en: End
et: Lõpp

en: End Date
et: Lõpu kuupäev

en: End Date One
et: Esimene Lõpu Kuupäev

en: End Date Two
et: Teine Lõpu Kuupäev

en: End Event
et: Lõpeta Sündmus

en: End Event Adjust Interval
et: Lõpeta Sündmus Reguleeri Intervall

en: End Event Adjustment
et: Lõpeta Sündmuse Parandus

en: End date must be the same or later than start date.
et: Lõpu kuupäev peab olema sama või hilisem kui alguse kuupäev.

en: Ends with
et: Lõppeb millega

en: Enter a message to accompany this contribution.
et: Sisesta selle annetusega kaasnev sõnum.

en: Enter a message you want included at the beginning of the confirmation email. EXAMPLE: 'Thanks for registering for this event.'
et: Sisestage sõnum, mille soovite lisada kinnituse ekirja alguses. Näide: "Täname registreerimast sellele sündmusele."

en: Enter a positive integer
et: Sisesta positiivne täisarv.

en: Enter a valid URL
et: Sisesta toimiv URL

en: Enter name to save message template
et: Teate malli salvestamiseks sisesta nimi

en: Enter the name you want listed with this contribution. You can use a nick name like 'The Jones Family' or 'Sarah and Sam'.
et: Sisesta nimi, mille all tahad olla lisatud nimekirja. Sa võid kasutada hüüdnime nagu näiteks 'Joneside Perekond' või 'Sarah ja Sam'.

en: Enter your email address and click <strong>Subscribe</strong>. You will receive a confirmation request via email shortly. Your subscription will be activated after you respond to that email.
et: Sisesta oma eposti aadress ja vajuta <strong>Subscribe</strong>. Sa saad varsti ekirjas kinnituse palve. Su tellimus aktiveeritakse kohe, kui oled reageerinud sellele ekirjale.

en: Entity Table
et: Põhitabel

en: Event
et: Sündmus

en: Event %%StatusMessage%%
et: Sündmuse %%StaatuseTeade%%

en: Event Availability : %1
et: Sündmuse saadavus: %1

en: Event Confirmation
et: Sündmuse Kinnitus

en: Event Created Date
et: Sündmuse loomise kuupäev

en: Event Date
et: Sündmuse Kuupäev

en: Event Date(s)
et: Sündmuse Kuupäev(ad)

en: Event Fee(s)
et: Sündmuse Tasu(d)

en: Event Fee(s) can not be less than zero. Please select the options accordingly
et: Ürituse tasu ei saa olla vähem kui null. Palun tehke valikud vastavalt sellele.

en: Event Info
et: Sündmuse info

en: Event Information
et: Sündmuse info

en: Event Information and Settings
et: Sündmuse Info ja Seaded

en: Event Level
et: Sündmuse Tase

en: Event Links
et: Sündmuse Lingid

en: Event Name
et: Sündmuse Nimi

en: Event Registration Cancelled for %1
et: Sündmuse Registreering Tühistatud %1 jaoks

en: Event Registration Link Text
et: Sündmusele Registreerimine Link Tekst

en: Event Source
et: Sündmuse Allikas

en: Event Template Title
et: Sündmuse Malli Pealkiri

en: Event Title OR Event ID (a unique integer assigned by CiviEvent, displayed in the Manage Events listing)
et: Sündmuse Nimi või Sündmuse ID (CiviCRMi poolt määratud ainulaadne  nimisõna, mida näidatakse Halda Sündmuseid nimekirjas)

en: Event Type
et: Sündmuse Tüüp

en: Event Type
et: Sündmuse Tüüp

en: Event is currently full, but you can register and be a part of waiting list.
et: Sündmuse kohtade arv on praegu täis, te saate registreerida oote nimekirja.

en: Event registration for %1 has been added.
et: Kontaktile %1 on lisatud sündmusele registreerimine.

en: Event registration has expired for %1
et: Sündmuse registreering %1 jaoks on aegunud

en: Event registration information for %1 has been updated.
et: Sündmusele registreerimise informatsioon %1 on uuendatud.

en: Events
et: Sündmused

en: Events by Dates
et: Üritused Kuupäevade kaupa

en: Every
et: Igasugune

en: Everyone
et: Igaüks

en: Example: If you enter a payment of 60 when the scheduled amount is 50, the next scheduled payment is adjusted to 40.
et: Näiteks: Kui sa sisestad maksena 60, kui kavandatud summa on 50, sis järgmine kavandatud makse koäeme handatakse 40 peale.

en: Example: If you enter a payment of 60 when the scheduled amount is 50, the total pledge amount will be increased by 10.
et: Näiteks: Kui sa sisestad maksena 60, kui kavas on summaks 50, siis kogu ettemaksu summat suurendatakse 10 võrra.

en: Exclude Group(s)
et: Jäta välja grupid

en: Exclude Tag(s)
et: Jäta Silt/Sildid välja

en: Exclude cases
et: Välista juhtumid

en: Exclude non-case
et: Välista mitte-juhtum

en: Excluded
et: Väljaarvatud

en: Exclusion End Date
et: Väljaarvatud Lõpu Kuupäev

en: Exclusion Max Amount
et: Väljaarvatud Maksimaalne Summa

en: Exclusion Min Amount
et: Väljaarvatud Minimaalne Summa

en: Exclusion Start Date
et: Väljaarvatud Alguse Kuupäev

en: Existing Report(s)
et: Olemasolev(ad) Raport(id)

en: Existing report(s) from this template
et: Selles vormis olemasolev(ad) raport(id)

en: Expiration Date
et: Aegumise tähtaeg

en: Expiration Time
et: Aegumise Aeg

en: Expire On
et: Aegumine Sisselülitatud

en: Expired / Inactive Memberships
et: Aegunud / Passiivsed Liikmelisused

en: Expired Date
et: Aegunud Kuupäev

en: Expires
et: Aegub

en: Export Price Set Info for an Event
et: Ekspordi Sündmuse jaoks HInna Seade

en: External ID already exists in Database.
et: Väline ID on andmebaasis juba olemas.

en: External Identifier
et: Väline Tunnus

en: Fee
et: Sissemaks

en: Fee Amount
et: Tasu suurus

en: Fee Level is a required field.
et: Tasu tase on nõutud väli

en: Fee level
et: Tasu tase

en: Field
et: Väli

en: Field Label
et: Välja nimi

en: Field Name
et: Välja nimi

en: Field Type
et: Välja Tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: File
et: Fail

en: File On Case
et: Fail juhtumi puhul

en: File on case
et: Fail juhtumi puhul

en: File permissions
et: Failiõigused

en: File size should be less than %1 MByte(s)
et: Faili suurus peab olema vähem kui %1 Mbait(i)

en: File size should be less than %1 MBytes (%2 bytes)
et: Faili suurus ei tohi ületada %1 MBaiti (%2 baiti)

en: Fill
et: Täida

en: Find
et: Otsi

en: Find Activities
et: Otsi tegevusi

en: Find Campaign Pages
et: Leia Kampaania Lehekülgi

en: Find Contacts
et: Otsi kontakte

en: Find Contacts to Add to this Group
et: Otsi kontakte, et lisada neid siia gruppi

en: Find Contributions
et: Otsi panustajaid

en: Find Events
et: Otsi Sündmuseid

en: Find Mass SMS
et: Leia Masspostitus

en: Find Memberships
et: Leia Liikmelisusi

en: Find Participants
et: Otsi osalejaid

en: Find mailings by mailing name. You can enter a partial or complete name.
et: Leia saadetisi saadetise nime järgi. Sa võid sisestada osalise või terve nime.

en: Find mailings by the name of the person who created or sent them. You can enter a complete OR partial name (last name, first name format).
et: Leia saadetisi inimese nime järgi, kes nad lõi või saatis. Sa võid sisestada terve VÕI osalise nime (perekonnanimi, eesnimi vormingus).

en: Find more event participants
et: Leia rohkem sündmuse osalejaid

en: Find more members
et: Leia rohkem liikmeid

en: Find...
et: Otsi...

en: First Contribution Amount
et: Esimese Annetuse Summa

en: First Contribution Date
et: Esimese Annetuse Kuupäev

en: First Donation?
et: Esimene Annetus?

en: First Name
et: Eesnimi

en: First Name and Last Name OR an email OR an OpenID in the Primary Location should be set.
et: Peamises asukohas tuleks määrata Eesnimi ja perekonnanimi VÕI e-post VÕI OpenID.

en: First row contains column headers
et: Esimene rida sisaldab veerupäiseid

en: Fiscal Year Starting
et: Majandusaasta Algab

en: Fixed Period Rollover Day
et: Kindel Periood Krediidipikenduse Päev

en: Fixed Period Start Day
et: Tähtajaline Alguse Päev

en: Folder '%1' exists?
et: Kas kaust '%1' on olemas?

en: Follow-up Activity type is a required field.
et: Järeltegevuse tüüp on kohustuslik väli.

en: Followup Activity
et: Järgnev Tegevus

en: Font Name
et: Fondi Nimi

en: Font Size
et: Kirja Suurus

en: Font Style
et: Kirjastiil

en: Footer
et: Jalus

en: Footer Message
et: Jaluse Sõnum

en: Footer Text
et: Jaluse Tekst

en: For Duplicate Contacts
et: Korduvate kontaktide puhul

en: Forward
et: Edasta

en: Forward Mailing: %1
et: Edasta Kirjavahetus: %1

en: Forward replies
et: Edasta vastused

en: Forward this email (link)
et: Edasta see ekiri (link)

en: Forwarded
et: Edastatud

en: Forwarded Email
et: Edastatud Ekiri

en: Forwarded to Email
et: Edastatud Epostile

en: Frequency
et: Sagedus

en: Frequency Interval
et: Sageduse Intervall

en: Frequency Unit
et: Sageduse Ühik

en: From
et: Kellelt

en: From Email Addresses
et: Saatja e-posti aadress

en: From Template
et: Mallist

en: Fulfilled Date
et: Kogus

en: Full Name
et: Täielik nimi

en: Full Name of the Contact with prefixes and suffixes
et: Kontakti Täisnimi koos eesl- ja järelliidetega

en: Full Phone Number
et: Täispikk number

en: Full-text Search
et: Täisteksti otsing

en: Gender
et: Sugu

en: General Monthly Newsletter: 200709
et: Üldine Igakuine Sõnumileht: 200709

en: Geo code 1
et: Geo kood 1

en: Geo code 2
et: Geo kood 2

en: Give option
et: Anna valik

en: Go
et: Mine

en: Go Back
et: Mine Tagasi

en: Go to contact summary
et: Mine Kontakti kokkuvõttesse

en: Goal Amount
et: Vajalik Summa

en: Grant
et: Toetus

en: Grant Status
et: Abiraha Staatus

en: Grants
et: Toetused

en: Group
et: Grupp

en: Group '%1' already exists.
et: Grupp '%1' juba eksisteerib.

en: Group Contacts
et: Grupi kontaktid

en: Group Name
et: Grupi nimi

en: Group Name:
et: Grupi Nimi:

en: Group Options
et: Grupi Valikud

en: Group Status
et: Grupi staatus

en: Group Type
et: Grupi tüüp

en: Group by columns
et: Grupeeri veergude kohaselt

en: Group(s)
et: Grupid

en: Groups
et: Grupid

en: HTML Listing
et: HTML Nimekiri

en: HTML listing of current and future public events.
et: HTML nimekiri praegustest ja tulevastest avalikest sündmustest.

en: Has this contact been deleted?
et: Kas see kontakt on kustutatud?

en: Header
et: Päis

en: Headers
et: Päised

en: Height (rows)
et: Pikkus (read)

en: Help Post
et: Abi pärast

en: Help Pre
et: Abi enne

en: Home
et: Avaleht

en: Homepage Link Color
et: Kodulehe aadressi lingi värv

en: Household
et: Majapidamine

en: Household Name
et: Majapidamise nimi

en: How many people are you registering?
et: Kui mitu inimest Te registreerite?

en: How many recipients can they send emails to at one time? You may want to limit this to prevent large mail blasts from being sent.
et: Kui palju saajaid võivad korraga oma ekirju üheaegselt saata? Sa võid soovida seda limiteerida, et vältida ekirjade saatmise suuri puhanguid.

en: Html Type
et: Html tüüp

en: I will send payment by check
et: Ma saadan makse tshekiga

en: IM Provider
et: IM pakkuja

en: If checked, an administrator will need to approve new personal campaign pages before they are available to the public. We recommend using the "Notify Email" feature if you are requiring approval to ensure that the appropriate staff person is informed when a new Personal Campaign page is 'Waiting Review'.
et: Nagu näha, peab administraator uued isiklikud kampaania leheküljed enne avalikustamist heaks kiitma. Me soovitame kasutada "Teavitamise Ekirja" võimalust, kui sa vajad heakskiitu ja tahad olla veendunud, et vastutav isik on informeeritud, et uus Isiklik Kampaania on "Läbivaatamiseks Valmis".

en: If checked, user must signup for one of the displayed membership options before continuing.
et: Enne jätkamist peab kasutaja registreerimiseks kasutama üht näidatud liikmelisuse valikutest.

en: If space becomes available you will receive an email with a link to a web page where you can complete your registration.
et: Kui koht vabaneb, saate Te ekirja lingiga vastavale lehele, kus te saate oma registreeringu lõpule viia.

en: If this is NOT what you want to do, you can check "Discounts by Signup Date" again.
et: Kui see EI ole see, mida Te teha tahate, saate uuesti taastada "Soodustused Registreerumise Kuupäeva järgi".

en: If you disable the profile - it will be removed from these forms and/or modules. Do you want to continue?
et: Kui sa keelustad selle profiili - siis see eemaldatakse nendest vormidest ja mudelitest. Kas sa tahad jätkata?

en: If you skip this participant there will be enough spaces in the event for your group (you will not be wait listed).
et: Kui Te jätate selle osaleja vahele, siis on teie grupile üritusel piisavalt kohti (te ei ole ootenimekirjas).

en: If you skip this participant there will be enough spaces in the event for your group (you will not be wait listed). Please go back to the main registration page and reduce the number of additional people. You will also need to complete payment information.
et: Kui Te jätate selle osaleja vahele, siis on teie grupile üritusel piisavalt kohti (te ei ole ootenimekirjas). Palun minge tagasi peamisele registreerimise lehele ja vähendage täiendavate osalejate arvu. Vajalik on ka maksmise info täitmine.

en: If you skip this participant there will be enough spaces in the event for your group (you will not be wait listed). Registration for this event requires approval. You will receive an email once your registration has been reviewed.
et: Kui Te jätate selle osaleja vahele, siis on teie grupile üritusel piisavalt kohti (te ei ole ootenimekirjas). Registreerimine selle üritusele nõuab kinnitust. Te saate e-kirja kui teie registreerimine on läbi vaadatud.

en: If you uncheck "Discounts by Signup Date" and Save this form, any existing discount sets will be deleted.
et: Kui Te puhastate välja "Soodustused Registreerumise Kuupäeva järgi" ja salvestate, kustutatakse kõik olemasolevad soodustuste paketid.

en: If you want Administrator of your organization to receive each PCP Notification receipt, enter one or more email addresses here. Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org) First Email will be sent to PCP user for support.
et: Kui sa tahad, et su organisatsiooni administraator saab PCP teavituse iga laekumise kohta, sisesta siia üks või mitu eposti aadressi. Mitu eposti aadressi peaksid olema komaga eraldatud (näiteks. jane@example.org, paula@example.org) Esimene Ekiri saadetakse PCP kasutaja toetamiseks.

en: If you want to provide an Online Registration page for this event, check the first box below and then complete the fields on this form.
et: Kui te soovite pakkuda Online Registreerimise lehte sellele sündmusele, märkige ära esimene ruut ja siis täite selle vormi väljad.

en: If you're sure this record is not a duplicate, click the 'Save Matching Contact' button below.
et: Kui olete kindel, et need andmed ei ole duplikaat, klikkige "Salvesta Kattuv Kontakt" nuppu allpool.

en: Image Url
et: Pildi Url

en: Image could not be uploaded due to invalid type extension.
et: Pilti ei saa üleslaadida, kuna faili laiend on vigane.

en: Import Data File
et: Impordi andmefail

en: Import File Format
et: Impordi Faili Formaat

en: Import has completed successfully.
et: Import on edukalt lõpetatud.

en: Import mode
et: Impordi rezhiim

en: Include Both
et: Võta mõlemad arvesse

en: Include Group(s)
et: Kaasa grupid

en: Include Profile
et: Lisa sisse Profiil

en: Include Tag(s)
et: Lisa Silt/Sildid

en: Include a Membership Signup section in this Online Contribution page?
et: Kas lisada Liikmelisuse Registreerimise osa sellele Internetipõhise Annetamise leheküljele?

en: Include contacts where
et: Kaasa kontaktid kus

en: Include my name and message
et: Lisa mu nimi ja sõnum

en: Include these membership types
et: Lisa need liikmelisuse tüübid

en: Included
et: Kaasaarvatud

en: Income Statistics
et: Sissetulekute Statistika

en: Individual
et: Isik

en: Individual Prefix
et: Isiku eesliide

en: Individual Suffix
et: Isiku järelliide

en: Info and Settings
et: Info ja Seaded

en: Inline
et: Reas

en: Input file must be in CSV format
et: Sisestatav fail peab olema CSV formaadis

en: Insert new Membership
et: Sisesta uus Liikmelisus

en: Installation Error
et: Paigaldamise tõrge

en: Installation Guide
et: Paigaldamise juhend

en: Installing CiviCRM...
et: CiviCRM-i paigaldamine...

en: Installments
et: Osamaksed

en: Instant Messenger
et: Kiirsuhtlusrakendus

en: Integer
et: Täisarv

en: Internal Contact ID
et: Sisemine kontakti ID

en: Intro
et: Sissejuhatus

en: Introductory Message
et: Tutvustav Sõnum

en: Introductory Message - New Memberships
et: Sissejuhatav Sõnum - Uued Liikmelisused

en: Introductory Message - Renewals
et: Sissejuhatav Sõnum - Uuendused

en: Introductory Text
et: Sissejuhatav Tekst

en: Introductory message / instructions for online event registration page (may include HTML formatting tags).
et: Sissejuhatav tekst / juhised online registreerimisel sündmusele (võib sisaldada HTML formaadis elemente).

en: Invalid Base Directory
et: Vigane peakaust

en: Invalid Base URL
et: Vigane peamine URL

en: Invalid Message template
et: Vigane Sõnumi Mall

en: Invalid default value for country.
et: Vigane riigi vaikeväärtus.

en: Invalid form parameters.
et: Parameetrite vigane vorm.

en: Invalid relationship type
et: Seose tüüp on vigane

en: Invalid value for Event ID
et: Sündmuse ID vigane väärtus

en: Is
et: On

en: Is Active
et: On Aktiivne

en: Is Active?
et: On Aktiivne?

en: Is Calendar Year
et: On Kalendriaasta

en: Is Deleted
et: On Kustutatud

en: Is Event Public
et: Kas Sündmus on Avalik

en: Is Not
et: Ei Ole

en: Is Online Registration
et: Kas Online Registreerimine

en: Is Pay Later
et: On Hiljem Makstav

en: Is Primary Address
et: On Põhiline Aadress

en: Is Primary Email
et: On peamine e-posti aadress

en: Is Primary Phone
et: On peamine telefon

en: Is Required
et: On Nõutud

en: Is Reserved
et: On Reserveeritud

en: Is between
et: On vahemikus

en: Is confirm email
et: Kas kinnitus ekirjaga

en: Is empty (Null)
et: On tühi (Null)

en: Is equal to
et: On võrdne

en: Is greater than
et: On suurem kui

en: Is greater than or equal to
et: On võrdne või suurem kui

en: Is less than
et: On väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: On võrdne või väiksem kui

en: Is not between
et: Ei ole vahemikus

en: Is not empty (Null)
et: Ei ole tühi (Null)

en: Is not equal to
et: Ei ole võrdne

en: Is one of
et: On üks millest

en: Is the %1 folder writeable?
et: Kas kaust %1 on kirjutatav?

en: Is the provided database name valid?
et: Kas sisestatud andmebaasi nimi on õige?

en: Is this Event Active?
et: Kas see Sündmus on Aktiivne?

en: Is this Field Searchable?
et: On see Väli Leitav?

en: Is this Payment Processor Type active?
et: Kas see Makse Haldaja Tüüp on aktiivne?

en: Is this Payment Processor Type the default?
et: Kas see Makse Haldaja Tüüp valitakse vaikimisi?

en: Is this Payment Processor active?
et: Kas see Makse Haldaja on aktiivne?

en: Is this Payment Processor the default?
et: Kas see Makse Haldaja valitakse vaikimisi?

en: Is this activity a current revision in versioning chain?
et: Kas see tegevus on praegu läbivaatamisel versioonimise ahelas?

en: Is this address the contact's primary address?
et: Kas see aadress on kontakti põhiline aadress?

en: Is this address the contact's primary email?
et: Kas see on kontakti peamine e-posti aadress?

en: Is this status enabled.
et: Kas seda staatust võimaldatakse.

en: Is this the contact's primary phone?
et: Kas see on kontakti peamine telefoni number?

en: Is your Personal Campaign Page active? You can activate/de-activate it any time during it's lifecycle.
et: Kas su Isikliku Kampaania Lehekülg on aktiivne? Sa või seda aktiveerida/deaktiveerida igal hetkel tema elutsükli jooksul.

en: It looks like there are enough spaces in this event for your group (you will not be wait listed).
et: Tundub, et sellel sündmusel on piisavalt vabu kohti Teie grupi jaoks (Teid ei panda ootejärjekorda).

en: It looks like you are already registered for this event.  You may proceed if you want to create an additional registration.
et: Tundub, et Te olete sellele sündmusele juba registreeritud. Te võite jätkata, kui soovite luua täiendavat registreeringut.

en: It looks like you are already registered for this event. If you want to change your registration, or you feel that you've gotten this message in error, please contact the site administrator.
et: Tundub, et Te olete sellele sündmusele juba registreeritud. Kui Te soovite oma registreeringut muuta või Teile tundub, et Te olete selle sõnumi ekslikult saanud, palun võtke ühendust lehe administraatoriga.

en: It looks like you are now registering a group of %1 participants. The event has %2 available spaces (you will not be wait listed).
et: Tundub, et Te registreerite gruppi %1 osalejaga. Üritusele on %2 vaba kohta (te ei ole ootenimekirjas).

en: It looks like you are now registering a group of %1 participants. The event has %2 available spaces (you will not be wait listed). Please go back to the main registration page and reduce the number of additional people. You will also need to complete payment information.
et: Tundub, et Te registreerite gruppi %1 osalejaga. Üritusele on %2 vaba kohta (te ei ole ootenimekirjas). Palun minge tagasi peamisele registreerimise lehele ja vähendage täiendavate osalejate arvu. Vajalik on ka maksmise info täitmine.

en: It looks like you are now registering a group of %1 participants. The event has %2 available spaces (you will not be wait listed). Registration for this event requires approval. You will receive an email once your registration has been reviewed.
et: Tundub, et Te registreerite gruppi %1 osalejaga. Üritusele on %2 vaba kohta (te ei ole ootenimekirjas). Registreerimine selle üritusele nõuab kinnitust. Te saate e-kirja kui teie registreerimine on läbi vaadatud.

en: It looks like you are registering more participants then there are spaces available. All participants will be added to the waiting list. You will be notified if spaces become available.
et: Tundub, et Te registreerite rohkem osalejaid, kui vabu kohti on saadaval. Kõik osalejad lisatakse ootejärjekorda. Teile antakse teada, kui kohad vabanevad.

en: It looks there are enough spaces in this event for your group (you will not be wait listed). Registration for this event requires approval. You will receive an email once your registration has been reviewed.
et: Tundub, et sellel sündmusel on piisavalt vabu kohti Teie grupi jaoks (Teid ei panda ootejärjekorda). Selle sündmuse registreering nõuab heakskiitu. Te saate ekirja, kui Teie registreering on läbi vaadatud.

en: JSON support
et: JSON tugi

en: Job Title
et: Ametinimetus

en: Join Date
et: Liitumise Kuupäev

en: Join a Group
et: Liitu Grupiga

en: Label
et: Etikett

en: Label already exists in Database.
et: Silt on Andmebaasis juba olemas,

en: Language
et: Keel

en: Language and Region Settings
et: Keele ja asukoha seaded

en: Language of basic data:
et: Põhiandmete keel:

en: Last Action Date
et: Viimane Tegevuse Kuupäev

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Last Name, First Name
et: Perekonnanimi, Eesnimi

en: Latitude
et: Laiuskradd

en: Legal Identifier
et: Õiguslik tunnus

en: Legal Name
et: Ametlik nimi

en: Length
et: Pikkus

en: Line Number
et: Rea number

en: List %1 participants
et: Järjesta %1 osalejad

en: List Association Rule(s)
et: Loetle Ühingu Reeglid

en: List all contribution(s) for this date unit.
et: Loetle kõik annetus(ed) selle kuupäeva kohta.

en: List all direct contribution(s) from this contact.
et: Loetle kõik selle kontakti annetus(ed).

en: List my contribution
et: Lisa mu annetus loetellu

en: List participants for this event (all statuses)
et: Moodusta nimekiri kõikidest sellel sündmusel osalejatest (kõik staatused)

en: Listed contact(s) have been added to the selected group.
et: Loetletud kontakt(id) on lisatud valitud gruppi.

en: Lists Summary of Memberships for this date unit.
et: Loetleb Liikmelisuste Kokkuvõtte selle kuupäeva kohta.

en: Lists detailed contribution(s) for this record.
et: Loetle detailidega selle andmebaasi jaoks kõik annetused.

en: Localization
et: Lokaliseerimine

en: Location
et: Asukoht

en: Location Type
et: Asukoha tüüp

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Mail Opened: %1
et: Kiri Avatud: %1

en: Mail Summary
et: Kirja Kokkuvõte

en: Mailing Approved Date
et: Heakskiidetud Saadetise Kuupäev

en: Mailing Created Date
et: Kirjavahetuse Loomise Kuupäev

en: Mailing Date
et: Kirjasaatmise Kuupäev

en: Mailing HTML:
et: Saadetise HTML:

en: Mailing List Subscription
et: Kirjavahetuse Nimekirja Tellimine

en: Mailing Name(s)
et: Kirjavahetuse Nimi (Nimed)

en: Mailing Report
et: Postituse raport

en: Mailing Scheduled Date
et: Planeeritud Saadetise Kuupäev

en: Mailing Settings
et: Saadetise Seaded

en: Mailing Status
et: Kirjavahetuse Staatus

en: Mailing Text:
et: Saadetise Tekst:

en: Mailing group
et: Kirjavahetuse grupp

en: Mailing name
et: Kirjavahetuse nimi

en: Mailing:
et: Kirjavahetus:

en: Make Mailing Labels
et: Tee Postituse Etiketid

en: Make Name Badges
et: Tee Nimesildid

en: Make it easy for participants to spread the word about this event to friends and colleagues.
et: Tee info levitamine sõpradele ja kolleegidele selle sündmuse kohta osaleja jaoks lihtsaks.

en: Manage Contribution Pages
et: Halda panuste lehti

en: Manage Event Templates
et: Halda Sündmuse Malle

en: Manage Events
et: Halda sündmuseid

en: Manage Groups
et: Halda gruppe

en: Mandatory fields (first name and last name, OR email address) are missing from this form.
et: Kohustuslikud väljad (eesnimi ja perekonnanimi VÕI ekirja aadress) puuduvad sellest vormist.

en: Map
et: Kaart

en: Map Contact
et: Kaardista kontakt

en: Map Location(s)
et: Kaardista asukohtad

en: Map event location
et: Kaardista sündmuse asukoht

en: Map this Address
et: Kaardista see Aadress

en: Map this Location
et: Kaardista see Asukoht

en: Mapper for Field %1
et: Kaardistus väljale %1

en: Mapping Option
et: Kaardistamise valikud

en: Mark All
et: Märgi kõik

en: Match Fields
et: Ühita väljad

en: Matching Memberships to Contacts
et: Liikmelisuste Kontaktidega Sobitamine

en: Matching Participant Data to Contacts
et: Kooskõlasta Osaleja Andmed Kontaktidega

en: Max Amount One
et: Esimene Maksimaalne Summa

en: Max Amount Two
et: Teine Maksimaalne Summa

en: Max Number of Participants
et: Maksimum Osavõtjate Arv

en: Max participants should be a positive number
et: Maksimum osalejate arv peab olema positiivne arv

en: Maximum Amount
et: Maksimum Summa

en: Medium
et: Keskmine

en: Meeting
et: Kohtumine

en: Member
et: Liige

en: Member Count
et: Liikmete Loendus

en: Member Name or Email
et: Liikme Nimi või Epost

en: Member Since %2 %1
et: Liige alates %2 %1

en: Members
et: Liikmed

en: Members as of %1 %2
et: Liikmed nagu %1 %2

en: Members by Type
et: Liikmed Tüübi järgi

en: Members of <a href="%1">%2</a>
et: <a href="%1">%2</a> Liikmed

en: Membership
et: Liikmelisus

en: Membership #
et: Liikmelisus #

en: Membership Change Date
et: Liikmelisuse Muutmise Kuupäev

en: Membership Confirmation and Receipt
et: Liikmelisuse Kinnitus ja Kviitung

en: Membership Detail Report
et: Liikmelisuse Detailide Raport

en: Membership Fields
et: Liikmelisuse Väljad

en: Membership Information
et: Liikmelisuse info

en: Membership Organization
et: Liikmelisuse Organisatsioon

en: Membership Organization and Type
et: Liikmelisuse Organisatsioon ja Tüüp

en: Membership Payment and Receipt
et: Liikmelisuse Makse ja Kviitung

en: Membership Renewal Confirmation and Receipt
et: Liikmelisuse Pikendamise Kinnitus ja Kviitung

en: Membership Section Enabled?
et: Liikmelisuse Lõik Lubatud?

en: Membership Source
et: Liikmelisuse Allikas

en: Membership Summary Report
et: Liikmelisuse Kokkuvõtte Raport

en: Membership Type
et: Liikmelisuse Tüüp

en: Membership Type:
et: Liikmelisuse Tüüp

en: Membership Types
et: Liikmesuse tüübid

en: Membership Types Default
et: Liikmelisuse Tüübid Vaikimisi

en: Membership for %1 has been updated.
et: Liikmelisus %1 jaoks on uuendatud.

en: Membership is automatically granted to:
et: Liikmelisus on automaatselt lubatud:

en: Membership payment amount.
et: Liikmelisuse makse summa.

en: Membership payment amount. A contribution record will be created for this amount.
et: Liikmelisuse makse summa. Selle summa jaoks luuakse annetuse kirje.

en: Membership renewed automatically
et: Liikmelisus on automaatselt pikendatud

en: Membership section introductory text - displayed to renewing members.
et: Liikmelisuse osa sissejuhatav tekst - nähtav pikendavatele liikmetele.

en: Membership section introductory text - for new member signups.
et: Liikmelisuse osa sissejuhatav tekst - uute liikmete registreerimiseks.

en: Membership section title - displayed to renewing members.
et: Liikmelisuse osa pealkiri - nähtav pikendavatele liigetele.

en: Membership section title - for new member signups.
et: Liikmelisuse osa pealkiri - uute liikmete registreerimiseks.

en: Memberships
et: Liikmesused

en: Memberships can be automatically granted to related contacts by selecting a Relationship Type.
et: Liikmelisuse võib automaatselt määrata kontaktidele valides suhte tüübi.

en: Menu '%1' has been saved.
et: Menüü '%1' on salvestatud.

en: Menu has been rebuilt
et: Menüü on taastatud

en: Merge
et: Ühenda

en: Merge labels for contacts belonging to the same household
et: Ühenda kontaktide sildid, mis kuuluvad samasse majapidamisse

en: Merge labels for contacts with the same address
et: Ühenda sildid kontaktidele, kellel on sama aadress

en: Message Subject
et: Sõnumi Teema

en: Message Title
et: Sõnumi Pealkiri

en: Message if Event Is Full
et: Teade, kui Sündmuse kohtade arv on täis

en: Middle Name
et: Teine eesnimi

en: Mime Type
et: Mime Tüüp

en: Min
et: Miinimum

en: Min Amount One
et: Esimene Minimaalne Summa

en: Min Amount Two
et: Teine Minimaalne Summa

en: Minimum Fee
et: Minimaalne Tasu

en: Missing input parameters
et: Puuduvad sisendi parameetrid

en: Missing required contact matching fields.
et: Puuduvad nõutud kontakti kattuvad väljad.

en: Missing required field: %1
et: Puudub kohustuslik väli: %1

en: Missing required field: Provide %1 or %2
et: Puudub kohustuslik väli: Sisesta %1 või %2

en: Missing required fields
et: Puuduvad kohustuslikud väljad

en: Mobile
et: Mobiil

en: Modified By
et: Muutja

en: Modified Date
et: Muudetud kuupäev

en: Module
et: Moodul

en: Money
et: Raha

en: Money Transfer Date
et: Raha Ülekandmise Kuupäev

en: Money Transferred
et: Raha on Üle Kantud

en: Month/Year
et: Kuu/Aasta

en: More information on tokens...
et: Lisateavet sümbolitest...

en: Move Custom Field
et: Liiguta Kohandatud Välja

en: Move To Case
et: Liiguta Juhtumisse

en: Multi-Select
et: Mitmik-valik

en: Multi-line text box (textarea)
et: Mitmerealine tekstikast (teksti väli)

en: Multibyte support
et: Multibyte tugi

en: My Contact Dashboard
et: Minu Kontakti Töölaud

en: MySQL %1 Configuration
et: MySQL %1 seaded

en: MySQL database:
et: MySQL andmebaas:

en: MySQL password:
et: MySQL parool:

en: MySQL server does have InnoDB support
et: MySQL serveril puudub InnoDB tugi

en: MySQL support
et: MySQL tugi

en: MySQL support not included in PHP.
et: PHP-s puudub MySQL tugi.

en: MySQL username:
et: MySQL kasutajanimi:

en: MySQL version at least %1
et: MySQL versioon %1 või uuem

en: NO BULK EMAILS (User Opt Out)
et: ÄRA SAADA MASSi EKIRJA (Kasutaja tõrjub need)

en: Name
et: Nimi

en: Name already exists in Database.
et: Nimi juba eksisteerib andmebaasis

en: Name can only consist of alpha-numeric characters
et: Nimi saab sisaldada ainult tähti ja numbreid

en: Name is required to save Import Mapping
et: Nimi on vajalik imporditud kaardistuse salvestamisel

en: Name or Email
et: Nimi või Email

en: Namespace reserved for component.
et: Komponendile reserveeritud nimeruum.

en: Navigation
et: Navigatsioon

en: Negative
et: Negatiivne

en: Net Amount
et: Neto

en: Net Payment
et: Järgmine Makse

en: New %1
et: Uus %1

en: New Contact
et: Uus kontakt

en: New Custom Field Set
et: Uue Kohandatud Välja Seaded

en: New Donor
et: Uus Annetaja

en: New Event
et: Uus sündmus

en: New Event Template
et: Uus Sündmuse Mall

en: New Individual
et: Uus isik

en: New Mailing Component
et: Uus Saadetise Osa

en: New Membership Status
et: Uus Liikmelisuse Staatus

en: New Report Template
et: Uus Raporti Vorm

en: Next Payment Due
et: Järgmise võlasumma Makse

en: Next scheduled date
et: Järgmine planeeritud kuupäev

en: No
et: Ei

en: No Bulk Emails (User Opt Out)
et: Ära masspostita (Kasutaja jäetakse välja)

en: No Reply
et: Ilma Vastuseta

en: No available Events match your search criteria. Suggestions:
et: Teie otsingule vastavaid Sündmusi ei ole saadaval. Ettepanekud:

en: No event registrations have been recorded for this contact.
et: Sellele kontaktile pole ühtegi registreeringut salvestatud.

en: No matching contact found.
et: Kattuvaid kontakte ei leitud.

en: No memberships have been recorded for this contact.
et: Selle kontakti jaoks pole liikmelisusi registreeritud.

en: No processing status reported yet.
et: Protsessi staatust ei ole raporteeritud veel.

en: Not %1, or want to register a different person
et: Pole %1 või tahate registreerida kedagi teist

en: Not Clicked
et: Vajutamata

en: Not a CMS User
et: Ei ole CMS kasutaja

en: Not offered
et: Pole pakutud

en: Not scheduled
et: Pole Plaanis

en: Note
et: Märkus

en: Note Text
et: Märkme Tekst

en: Note(s)
et: Märkus(ed)

en: Notes
et: Märkmed

en: Notification will be sent to this email address whenever a Personal Campaign Page linked to this contribution page is either created or updated. The notification will include links to view the campaign page as well as the contact record of the creator of the page.
et: Teavitus sellele eposti aadressile saadetakse iga kord, kui selle annetuse leheküljega seotud Isikliku Kampaania Lehekülg kas luuakse või uuendatakse. Teavitus sisaldab linke kampaania vaatamiseks nagu ka selle lehe looja  kontaktandmeid.

en: Number of Donors
et: Annetajate Arv

en: Number of Failures
et: Ebaõnnestumiste arv

en: Number of selected contacts: %1
et: Kontakte valitud: %1

en: Number of selected participants: %1
et: Valitud osalejate arv: %1

en: Number of<br />Participant
et:  Osaleja <br /> Number

en: OR
et: VÕI

en: Obsolete
et: Tarbetu

en: Off
et: Välja

en: Offer a Waitlist?
et: Paku Ootenimekirja?

en: On Duplicate Entries
et: Topeltkirjed Sisse

en: On Hold
et: Ootel

en: On Hold?
et: Ootel?

en: On duplicate entries
et: Dublikaatkirjes

en: Once your registration has been reviewed, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
et: Kui Teie registreering on läbi vaadatud, saate Te ekirja selle lehe lingiga, kus saate oma registreeringu lõpule viia.

en: One
et: Üks

en: One %1 should be marked as primary.
et: Üks %1 tuleb märkida kui peamine.

en: One matching contact was found.  | %count matching contacts were found.<br />
et[0]: Üks kattuv kontakt leiti.
et[1]:  %count  kattuvat kontakti leiti.<br />

en: Online Contribution Page
et: Internetipõhine Annetuse Leht

en: Online Registration
et: Online Registreerimine

en: Online Registration (Live)
et: Internetis Registreerimine (Otse)

en: Online Registration (Test-drive)
et: Internetis Registreerimine (Testimine)

en: Online registration is not currently available for this event (contact the site administrator for assistance).
et: Internetis registreerimine pole hetkel võimalik. (Abi saamiseks pöörduge lehe administraatori poole.)

en: Only %1 Registrations available.
et: Ainult %1 registreeringuid on saadaval.

en: Only 'View' and 'Edit' operations are valid for this type of data
et: Neid andmeid saab ainult Vaadata ja Muuta

en: Only one %1 can be marked as primary.
et: Ainult ühe %1 saab märkida kui peamine.

en: Only show Credit Card Payments
et: Näita ainult Krediitkaardi Makseid

en: Oops! Incorrect Backdrop version
et: Oih! Vale Backdropi versioon

en: Oops! Incorrect CiviCRM version
et: Oih! Vale CiviCRM-i versioon

en: Oops, it looks like there are currently no available spaces for the %1 event.
et: %1 üritusele pole hetkel vabu kohti.

en: Oops, it looks like your registration for %1 has already been cancelled.
et: Tundub, et Teie registreering %1 suhtes on juba tühistatud

en: Oops. It looks like you are trying to increase the number of additional people you are registering for. You can confirm registration for a maximum of %1 additional people.
et: Tundub, et Te üritate oma registreeritavate inimeste arvu suurendada. Te võite kinnitada registreeringu maksimaalselt %1 lisatavale inimesele.

en: Oops. There are enough available spaces in this event. You can not add yourself to the waiting list.
et: Sellele üritusele on piisavalt vabu kohti. Te ei saa ennast ootejärjekorda panna.

en: Oops. Your %1 settings are incorrect. No test mail has been sent.
et: Oi. Su %1 seaded on ebakorrektsed. Test ekirja ei saadetud.

en: OpenID is not a valid URL.
et: OpenID ei ole kehtiv URL.

en: Opened
et: Avatud

en: Opened
et: Avatud

en: Opened Count
et: Avatud Loendur

en: Operation
et: Operatsioon

en: Operator
et: Operaator

en: Opt out via email
et: Keeldu e-kirja teel

en: Opt out via web page
et: Keeldu veebilehe kaudu

en: Opt-out Message
et: Keeldumise (opt-out) Teade

en: Option Group Name
et: Suvandigrupi Nimi

en: Option Grouping Name
et: Suvandigrupi Nimi

en: Option Label
et: Valiku nupp

en: Option Name
et: Nime Valik

en: Option Value
et: Valiku väärtus

en: Option label cannot be empty
et: Valikute silt ei saa olla tühi

en: Option value cannot be empty
et: Valikute väärtus ei saa olla tühi

en: Optional footer text for Thank-you screen (often used to include links to other pages/activities on your site).
et: Valikuline jaluse tekst Tänamise lehele (kasutatakse sageli linkide või teiste lehekülgedele /tegevustele viitamiseks teie lehel).

en: Optional footer text for registration screen.
et: Valikuline jaluse tekst registreerimise lehele.

en: Optional instructions / message for Confirmation screen.
et: Valikuline juhis / sõnum Kinnituslehel.

en: Optional message for Thank-you screen (may include HTML formatting).
et: Valikuline sõnum Tänamise lehele (võib sisaldada HTML formaati).

en: Optional page footer text for Confirmation screen.
et: Valikuline jaluse tekst Kinnituslehel.

en: Optionally set a maximum number of participants for this event.
et: Märkige valikuliselt maksimum arv sellel üritusel osalejaid.

en: Options Per Line
et: Valikuid rea kohta

en: Or you can <a href='%1'>browse all available Current Events</a>.
et: Või Sa võid <a href='%1'> sirvida kõiki saadavalolevaid Praeguseid Sündmusi </a>.

en: Order
et: Järjekord

en: Order by Section
et: Telli Sektsioonikohaselt

en: Organization
et: Organisatsioon

en: Organization Name
et: Organisatsiooni nimi

en: Organization name, email address for system-generated emails, organization address
et: Organisatsiooni nimi, e-posti aadress süsteemikirjade jaoks, organisatsiooni aadress

en: Other
et: Muu

en: Other Settings
et: Muud seaded

en: Other Years
et: Teised Aastad

en: Otherwise, click the <strong>Continue</strong> button below to complete your registration.
et: &nbsp;

en: PHP Configuration
et: PHP seaded

en: PHP7 installed
et: Paigaldatud on PHP7

en: Page Arguments
et: Argumentide Lehekülg

en: Page Callback
et: Tagasihelistamise Lehekülg

en: Page Type
et: Lehekülje Tüüp

en: Page title for registration Thank-you screen.
et: Registreerimise eest tänamise lehe pealkiri.

en: Page title for screen where user reviews and confirms their registration information.
et: Lehe pealkiri, kus kasutaja vaatab üle ja kinnitab oma registreerimise info.

en: Pager
et: Piipar

en: Paid Event
et: Makstud Sündmus

en: Participant
et: Osaleja

en: Participant %1
et: Osaleja %1

en: Participant Count
et: Osaleja Kogus

en: Participant E-mail
et: Osaleja E-post

en: Participant Information - Participant %1
et: Osaleja informatsioon - Osaleja %1

en: Participant Name
et: Osaleja Nimi

en: Participant Name or Email
et: Osaleja Nimi või Email

en: Participant Role
et: Osaleja roll

en: Participant Role Id
et: Osaleja Rolli Id

en: Participant Source
et: Osaleja Allikas

en: Participant Status
et: Osaleja olek

en: Participant Status (ie. Registered, Attended, Cancelled, etc.)
et: Osaleja Staatus (näiteks Registreeritud, Kavatsetud, Tühistatud jne.)

en: Participant Status Id
et: Osaleja Staatuse Id

en: Participant import data MUST include the following columns:
et: Osaleja olulised andmed PEAVAD sisaldama järgnevaid veerge:

en: Participant listing code file cannot be '%1'
et: Osavõtjate nimekirja koodi fail ei saa olla '%1'

en: Participant listing links.
et: Osalejate nimekirja lingid.

en: Participants
et: Osalejad

en: Participants (Event Name)
et: Osalejad (Sündmuse Nimi)

en: Participants (Event Type)
et: Osalejad (Sündmuse Tüüp)

en: Participants (Role)
et: Osalejad (Roll)

en: Participation in this event requires approval. Submit your registration request here. Once approved, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
et: Sündmusest osavõtmine nõuab kinnitust. Esita oma osalemise soov siin ning kui see kinnitatakse, siis saadetakse sulle link registreerimise lõpetamiseks.

en: Password
et: Parool

en: Password Label
et: Salasõna Silt

en: Password and Confirm Password values are not the same.
et: Parool ja Kinnita Parool väärtused ei ole samad.

en: Password is not set for this payment processor
et: Sellele maksete töötlejale ei ole määratud parooli

en: Path
et: Tee

en: Pattern
et: Muster

en: Pay Later Label
et: Hiljem Maksmise Silt

en: Pay Later Text
et: Maksa Hiljem Tekst

en: Payment Amount (most recent)
et: Makse Summa (kõige hiljutisem)

en: Payment ID
et: Makse ID

en: Payment Information
et: Maksmise Info

en: Payment Processor Error message
et: Tasude Töötlemise Veateade

en: Payments Date From
et: Maksete Kuupäevad Alates

en: Pending
et: Lahtine

en: Pending and Inactive Memberships
et: Ootel ja Passiivsed Liikmelisused

en: Pending participant expiration (hours)
et: Ootel osaleja aegumine (tunnid)

en: Period
et: Periood

en: Permanently Delete Contact
et: Kustuta Kontakt jäädavalt

en: Permission
et: Õigused

en: Permission Operator
et: Juurdepääsulubade operaator

en: Personal Campaign Pages
et: Isikliku kampaania lehed

en: Personal Campaign Title
et: Isikliku Kampaania Pealkiri

en: Personal Campaigns
et: Isiklikud Kampaaniad

en: Personal Note
et: Isiklik Märge

en: Phone
et: Telefon

en: Phone Call
et: Telefonikõne

en: Phone No
et: Telefoninr

en: Phone Number
et: Telefoni number

en: Phone Type
et: Telefoni tüüp

en: Please add a profile with an email address if 'Send Confirmation Email?' is selected
et: Palun lisage profiil koos ekirja aadressiga, kui 'Saata Kinnitav Ekiri?' on valitud.

en: Please assign this permission to a Role.
et: Palun anna see luba rollile.

en: Please clear your value if you want to use %1 operator.
et: Palun kustutage oma väärtus, kui soovid kasutada %1 operaatorit.

en: Please contact us at %1 or send email to %2 if you have questions.
et: Palun kontakteeruge meiega %1 teel või saatke ekiri %2 peale, kui Teil on küsimusi.

en: Please correct the following errors in the form fields below:
et: Palun korrigeerige allpool väljadel järgmisi vigasi:

en: Please define the custom translation function first.
et: Palun määra kõigepealt tavaline tõlketegevus.

en: Please do not use '/' in Event Title.
et: Palun ärge kasutage '/' Sündmuse Pealkirjas.

en: Please enable the contribution amount section to use this option.
et: Palun luba annetuse summa lõigul seda valikut kasutada.

en: Please enter 1 (for Yes) or 0 (for No) if you want to set a default value.
et: Palun sisestage 1 (Jah) või 0 (Ei) kui te soovite seadistada vaikimisi väärtust.

en: Please enter Confirmation Email FROM Email Address.
et: Palun sisesta kinnituse e-kirja saatja e-posti aadress.

en: Please enter Confirmation Email FROM Name.
et: Palun sisesta kinnituse e-kirja saatja nimi.

en: Please enter a Contribution Amount.
et: Palun sisesta Annetuse Summa.

en: Please enter a Title for the registration Confirmation Page
et: Palun sisestage registreerimise Kinnituslehe Pealkiri

en: Please enter a Title for the registration Thank-you Page
et: Palun sisestage registreerimise Täname Lehe Pealkiri

en: Please enter a duration interval.
et: Palun sisesta kestuse intervall.

en: Please enter a label for at least one fee level.
et: Palun sisestae silt vähemalt ühele tasu tasemele.

en: Please enter a membership type name.
et: Palun sisesta liikmelisuse tüübi nimi.

en: Please enter a monetary value for the Minimum Fee.
et: Palun sisesta rahaline väärtus Miinimum Tasu jaoks.

en: Please enter a password.
et: Palun sisestage parool.

en: Please enter a valid %1
et: Palun sisestage kehtiv %1

en: Please enter a valid Bank Identification Number (value must not contain punctuation characters).
et: Palun sisestage kehtiv Panga Identifitseerimise Number (väärtus ei tohi sisaldada kirjavahemärke).

en: Please enter a valid amount (numbers and decimal point only).
et: Palun sisesta kehtiv summa väärtus (ainult numbrid ja koma).

en: Please enter a valid amount.
et: Palun sisesta kehtiv kogus.

en: Please enter a valid date as default value using YYYY-MM-DD format. Example: 2004-12-31.
et: Palun sisestage kehtiv kuupäev kui vaikimisi väärtus kasutades YYYY-MM-DD formaati. Näide: 2004-12-31.

en: Please enter a valid integer.
et: Palun sisestage kehtiv täisarv.

en: Please enter a valid link.
et: Palun sisestage kehtiv link.

en: Please enter a valid list of comma delimited email addresses
et: Palun sisesta e-posti aadressid korrektselt ning eralda need komadega

en: Please enter a valid money value (e.g. %1).
et: Palun sisesta kehtiv raha väärtus (e.g. %1).

en: Please enter a valid money value for this field (e.g. %1).
et: Palun sisesta sellele väljale kehtiv raha väärtus (näiteks %1).

en: Please enter a valid money value.
et: Palun sisesta kehtiv raha väärtus.

en: Please enter a valid number.
et: Palun sisestage kehtiv number.

en: Please enter a valid value for your card security code. This is usually the last 3-4 digits on the card's signature panel.
et: Palun sisestage oma kaardi turvakoodi kehtiv väärtus. See on tavaliselt viimased 3-4 numbrit kaardi allkirja paneeelil.

en: Please enter a whole number for Number of additional people.
et: Palun lisatavate inimeste sisestage täielik arv väljale Arv.

en: Please enter an amount for at least one fee level.
et: Palun sisestage summa vähemalt ühe tasu tasandil.

en: Please enter positive number
et: Palun sisesta positiivne number

en: Please enter the Member Since.
et: Palun sisesta Liige Alates

en: Please enter the Pay Later instructions to be displayed to your users.
et: Palun sisestage Hiljem Maksmise juhised, mida kuvatakse kasutajatele.

en: Please enter the Pay Later prompt to be displayed on the Registration form.
et: Palun sisestage Hiljem Maksmise tähtaeg, mida kuvatakse Registreerimise vormil.

en: Please enter the contribution.
et: Palun sisesta annetus.

en: Please enter the duration as number of minutes (integers only).
et: Palun sisesta kestvus numbritena minutites (täisarvud ainult).

en: Please enter the fee label for the paid event.
et: Palun sisestage tasu silt tasulisele sündmusele.

en: Please enter the number of hours (as an integer).
et: Palun sisestage tundide arv (täisarv).

en: Please enter the operator.
et: Palun sisestage operaator.

en: Please enter the values correctly.
et: Palun sisestage väärtused korrektselt.

en: Please enter up to 5 email addresses to receive the mailing.
et: Palun lisa kuni 5 eposti aadressi, kes saaksid selle kirjavahetuse.

en: Please follow the proper format for From Email Address
et: Palun järgi Ekirja Aadressi õiget vormingut

en: Please go back to the main registration page, to complete payment information.
et: Palun minge tagasi registreerimise pealehele, et maksmiste informatsioon lõpule viia

en: Please include a Profile for online registration of additional participants that contains an Email Address field and / or First Name + Last Name fields.
et: Palun lisage täiendavate osalejate profiilid internetis registreerimiseks, mis sisaldavad Ekirja Aadressi välja ja/või Eesnime + Perekonnanime väljasid.

en: Please include a Profile for online registration that contains an Email Address field and / or First Name + Last Name fields.
et: Palun lisage internetis registreerimiseks profiil, mis sisaldab Ekirja Aadressi välja ja/või Eesnime + Perekonnanime väljasid.

en: Please select %1
et: Palun vali %1

en: Please select a Group (or ALL Groups).
et: Palun vali grupp (või KÕIK grupid).

en: Please select a Profile (or ALL Profiles).
et: Palun vali Vorm (või KÕIK vormid).

en: Please select a date format.
et: Palun valige kuupäeva formaat

en: Please select a membership type.
et: Palun vali liikmelisuse tüüp.

en: Please select a set of Custom Data (or ALL Custom Data).
et: Palun vali kohandatud andmete komplekt (või KÕIK kohandatud andmed).

en: Please select an Event (or ALL Events).
et: Palun vali Sündmus (või KÕIK sündmused).

en: Please select an appropriate option as default.
et: Palun valige sobiv variant vaikimisi variandiks.

en: Please select at least one Group by field.
et: Palun vali vähemalt üks valdkond.

en: Please select at least one Membership Type to include in the Membership section of this page.
et: Palun vali vähemalt üks Liikmelisuse Tüüp selle lehekülje Liikmelisuse Lõiku lisamiseks.

en: Please select at least one tag.
et: Palun vali vähemalt üks silt.

en: Please select one or more contact for this action
et: Palun vali üks või rohkem kontakti selle tegevuse jaoks

en: Please select the Amount Statistics
et: Palun vali Summa Statistika

en: Please set a location type of %1
et: Palun vali %1-st lokaliseerimise tüüp

en: Please specify a username.
et: Palun määrake kasutajanimi.

en: Please specify a valid email address.
et: Palun märkige kehtiv eposti aadress.

en: Please specify either start date or end date.
et: Palun täpsusta kas alguse või lõpu kuupäeva.

en: Please use only alphanumeric, spaces, hyphens and dashes for event names.
et: Palun kasutage sündmuse nimes ainult tähti, numbreid, tühikuid ja sidekriipse.

en: Please verify the information below. <span class="bold">Then click 'Continue' to be added to the WAIT LIST for this event</span>. If space becomes available you will receive an email with a link to a web page where you can complete your registration.
et: Palun kontrollige üle allpool olev informatsioon. <span class="bold">Peale seda vajutage 'Jätka' nuppu, et teid lisataks oote nimekirja</span>. Kui vabaneb vaba koht, teid teavitatakse e-posti teel.

en: Please verify the information below. Click the <strong>Go Back</strong> button below if you need to make changes.
et: Palun kinnitage allpool asuv informatsioon. Vajutage <strong>Mine Tagasi</strong>, kui teil on vaja teha muudatusi.

en: Please verify the information below. Then click 'Continue' to submit your registration. <span class="bold">Once approved, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.</span>
et: Palun kontrollige üle allpool olev informatsioon. <span class="bold">Peale seda vajutage 'Jätka' nuppu, et teid lisataks nimekirja</span>. Kohe kui teie osalemine on kinnitatud, saate vastavasisulise e-kirja.

en: Pledge
et: Makse

en: Pledge Amount
et: Ettemaksu Summa

en: Pledge ID
et: Ettemaksu ID

en: Pledge Made
et: Tehtud Ettemaks

en: Pledge Made Date
et: Ettemaksu Tasumise Kuupäev

en: Pledged Amount
et: Ettemaksu Summa

en: Pledges
et: Osamaksed

en: Positive
et: Positiivne

en: Post Url
et: Posti Url

en: Post-form Help
et: Abiinfo pärast vormi

en: Postal
et: Posti

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Postal Code End
et: Postiindeks Lõpeb

en: Postal Code Start
et: Postiindeks Algab

en: Postal Code Suffix
et: Postiindeksi liide

en: Postal Greeting
et: Posti teel pöördumine

en: Postal Greeting Custom
et: Postiteel Pöördumine Kohandatud

en: Postal code
et: Postiindeks

en: Postal code greater than or equal to '%1'
et: Postiindeks suurem või võrdne '%1'

en: Postal code less than or equal to '%1'
et: Postiindeks väiksem või võrdne '%1'

en: Pre-form Help
et: Abiinfo enne vormi

en: Preferred Communication Method
et: Eelistatud suhtlusviis

en: Preferred Language
et: Eelistatud keel

en: Preferred Mail Format
et: Eelistatud kirja vorming

en: Preferred Method(s)
et: Eelistatud suhtlusmeetod(id)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Premium
et: Keskmine

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview %1
et: Eelvaade %1

en: Preview Custom Data
et: Eelvaade Kohandatud Andmed

en: Preview Field
et: Välja eelvaade

en: Preview Mailing
et: Postituse eelvaade

en: Preview Price
et: Hinna eelvaade

en: Previous
et: Eelmine

en: Price
et: Hind

en: Price Field
et: Hinna väli

en: Price Field Options
et: Hinna välja valikud

en: Price Fields
et: Hinna väljad

en: Price Option
et: Hinna valik

en: Price Set Fields
et: Hinna Komplekti Väljad

en: Price Sets
et: Hinna komplektid

en: Primary
et: Peamine

en: Primary Contact(s) Listed
et: Esmased Kontaktid Loetletud

en: Primary Email
et: Peamine e-post

en: Primary Member ID
et: Põhiliikme ID

en: Primary Members Only
et: Ainult Põhiliikmed

en: Primary Phone
et: Peamine telefon

en: Primary location for this contact
et: Selle kontakti peamine asukoht

en: Primary?
et: Peamine?

en: Print
et: Trüki

en: Print Activities
et: Trükkimise tegevused

en: Print Contact List
et: Trüki Kontaktide Nimekiri

en: Print Members
et: Prindi Liikmed välja

en: Print Name Badge
et: Prindi Nimesilt

en: Print Participant List
et: Trüki Osalejate Nimekiri

en: Priority
et: Prioriteet

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Processing
et: Töös

en: Profile
et: Vorm

en: Profile for Additional Participants
et: Vorm Täiendavatele Osalejatele

en: Profile is not configured with Email address.
et: Profiil pole eposti aadressiga seadistatud.

en: Protocol
et: Protokoll

en: Proximity search to a distance of %1 from %2
et: Kauguste otsing alguspunktist %1 lõpppunki %2

en: Proximity searching requires you to set a valid geocoding provider
et: Kauguste otsing nõuab kehtiva geokodeeringu pakkuja seadistust

en: Public
et: Avalik

en: Public Pages
et: Avalikud lehed

en: Public Participant Listing
et: Avalikusta Osalejate Nimekiri

en: Qty
et: Kogus

en: Radio
et: Raadionupp

en: Radio buttons
et: Raadio nupud (üks valik)

en: Rationale
et: Põhjendus

en: Re-check requirements
et: Kontrolli nõudeid uuesti

en: Reason
et: Põhjus

en: Reassign Case
et: Jaota Juhtum ümber

en: Receipt From
et: Kellelt Kviitung

en: Receipt Message
et: Tulemi Sõnum

en: Recent Items
et: Viimased kirjed

en: Recent Memberships
et: Hiljutised Liikmelisused

en: Recent Registrations
et: Hiljutised registreeringud

en: Recipient Email
et: Saaja Epost

en: Recipients of <a href="%1">%2</a>
et: <a href="%1">%2</a> Saajad

en: Record Activity
et: Lisa tegevus

en: Record Membership Payment?
et: Registreeri Liikmelisuse Makse?

en: Record Payment from a Different Contact?
et: Registreeri Makse Erinevalt Kontaktilt?

en: Record Payment?
et: Salvestage Makse?

en: Record Renewal Payment?
et: Registreeri Makse Uuendus?

en: Records
et: Andmed

en: Recurring contribution, but no database id
et: Korduv sissemakse, aga andmebaasi id-d ei ole

en: Register
et: Registreeri

en: Register Now
et: Registreeru Kohe

en: Register Participant
et: Registreeri Osaleja

en: Register Participant %1 of %2
et: Registreeri Osaleja %1 %2 st

en: Register date
et: Registreerumise kuupäev

en: Register for Event
et: Registreeri sündmusele

en: Register multiple participants?
et: Registreeri mitu osalejat?

en: Registered By
et: Registreeritud selle isiku Poolt

en: Registration
et: Registreerimine

en: Registration (Live)
et: Registreering (Otse)

en: Registration (Test-drive)
et: Registreering (Testimine)

en: Registration Confirmation
et: Registreerimise Kinnitus

en: Registration Confirmation and Receipt
et: Registreerimise Kinnitus ja Arve

en: Registration Date
et: Registreerimise Kuupäev

en: Registration Date and Time
et: Registreerimise Kuupäev ja Kellaaeg

en: Registration End Date
et: Registreerimise Lõpukuupäev

en: Registration Link Text
et: Registreerumise Link Tekst

en: Registration Screen
et: Registreerimise Leht

en: Registration Start Date
et: Registreerimise Alguskuupäev

en: Registration for this event begins on %1
et: Registreerimine sellele üritusele algab %1

en: Registration for this event ended on %1
et: Registreerimine sellele üritusele lõppes %1

en: Registration for this event requires approval. Once your registration has been reviewed, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
et: Sellele üritusele registreerimine vajab heakskiitu. Kui Teie registreering on läbi vaadatud, saadetakse Teile email koos lingiga vastavale lehele, kus Te saate oma registreeringu protsessi lõpule viia.

en: Registration for this event requires approval. Once your registration(s) have been reviewed, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
et: Sellele üritusele registreerimine vajab heakskiitu. Kui Teie registreering(ud) on läbi vaadatud, saadetakse Teile email koos lingiga vastavale lehele, kus Te saate oma registreeringu protsessi lõpule viia.

en: Registration information for participant %1 has been saved.
et: Registreerimise info osaleja %1 kohta on salvestatud.

en: Registration information for participant 1 has been saved.
et: Registreerimise info osaleja 1 kohta on salvestatud.

en: Registration is closed for this event
et: Sellele sündmusele on registreerimine lõppenud

en: Regular Fees
et: Sündmuse Tasud

en: Related Members Only
et: Ainult Põhiliikmetega Seotud Liikmed

en: Relationship
et: Seos

en: Relationship Direction
et: Suhte Suund

en: Relationship Status
et: Suhte Staatus

en: Relationship Type
et: Seose tüüp

en: Relationship With
et: Seos Kellega

en: Relationship record has been updated.
et: Suhete andmed on uuendatud.

en: Relationships
et: Suhted

en: Relative Date Range
et: Suhteline Kuupäeva Vahemik

en: Remove Contacts from Group
et: Eemalda kontaktid grupist

en: Remove from Group
et: Eemalda Grupist.

en: Removed
et: Eemaldatud

en: Renew
et: Uuenda

en: Renew Membership
et: Uuenda Liikmelisust

en: Renew Membership Using Credit Card
et: Uuenda Liikmelisust kasutades Krediitkaarti

en: Renew Now
et: Uuenda Nüüd

en: Renew-Credit Card
et: Uuenda Krediitkaarti

en: Renewal Membership Organization and Type
et: Liikmelisuse Organisatsiooni ja Tüübi Uuendamine

en: Renewal Message
et: Sõnumi Uuendus

en: Renewal Payment and Receipt
et: Makse ja Kviitungi Uuendus

en: Repeat
et: Korda

en: Replied
et: Vastatud

en: Reply
et: Vasta

en: Reply Auto-responder
et: Vasta Automaat-vastajale

en: Reply to Email
et: Vasta e-kirjale

en: Reply to this email (link)
et: Vasta sellele ekirjale (link)

en: Reply-to email
et: Vastuse ekiri

en: Replyto Email
et: Vasta Ekirjale

en: Report Description
et: Raporti Kirjeldus

en: Report Footer
et: Raporti Jalus

en: Report Header
et: Raporti Päis

en: Report Instance Title
et: Kirjuta Astme Pealkiri

en: Report Received
et: Raport Vastu Võetud

en: Report description appear in the display screen.
et: Raporti Kirjeldus ilmub ekraanile.

en: Report mail could not be sent.
et: Raportkiri on võibolla saatmata.

en: Report mail has been sent.
et: Raportkiri on saadetud.

en: Report title appear in the display screen.
et: Raporti pealkiri ilmub ekraanile.

en: Require Membership Signup
et: Nõutav Liikmeks Registreerimine

en: Require participant approval?
et: Osaleja heakskiit nõutud?

en: Required Participant Data
et: Osaleja andmed nõutavad

en: Required?
et: Nõutud?

en: Requirements
et: Süsteeminõuded

en: Requires Approval
et: Nõuab Heakskiitu

en: Reset Date
et: Algseadista Kuupäev

en: Restore
et: Taasta

en: Restore Cases
et: Taasta Juhtumid

en: Restore Contact
et: Taasta kontakt

en: Restore Contact(s)
et: Taasta Kontakt(id)

en: Resubscribe Message
et: Tellimuse taastamise Teade

en: Resubscribe via email
et: Taasta tellimus e-kirja teel

en: Resubscribe via web page
et: Taasta tellimus veebilehe kaudu

en: Result
et: Tulemus

en: Return Url
et: Naasmise Url

en: Return Url Args
et: Naasmise Url Args

en: Return to CiviCRM home page.
et: Mine tagasi CiviCRMi avalehele.

en: Return to Single Language
et: Tagasi Ainsa Keele juurde

en: Return to home page.
et: Tagasi avalehele.

en: Rich Text Editor
et: Vormindatud Teksti Redaktor (Rich Text Editor)

en: Role
et: Roll

en: Role is a required field
et: Roll on nõutud väli

en: Row(s) Listed
et: Rida (read) Loetletud

en: Rows which are duplicates of existing CiviCRM participant records.
et: Read, mis on duplikaadid CiviCRM-is olevate osalejate andmetele

en: Rows with mismatched participant IDs... (NOT updated).
et: Read sobimatute ID-ega osalejatega... (EI uuendatud)

en: Rule Field
et: Reegli väli

en: Rule ID
et: Reegli ID

en: Rule ID !1 was successfully deleted.
et: Reegel ID !1 on edukalt kustutatud.

en: Rule Length
et: Reegli pikkus

en: Rule Name
et: Reegli Nimi

en: Rule Table
et: Reegli tabel

en: Run this report
et: Pane see raport jooksma

en: SIC Code
et: SIC Kood

en: SMS
et: MS

en: SMTP Password
et: SMTP Parool

en: SMTP Username
et: SMTP Kasutajatunnus

en: SQL Query
et: SQL päring

en: Save
et: Salvesta

en: Save & Send Test Email
et: Salvesta ja Saada Test Ekiri

en: Save As New Template
et: Salvesta Uus Mudel

en: Save Matching Contact
et: Salvesta ühilduvad kontaktid

en: Save Relationship
et: Salvesta suhe

en: Save Report
et: Salvesta Raport

en: Save Smart Group
et: Salvesta Nutikas Grupp

en: Save With Duplicate Household
et: Salvesta koos Duplikaat Majapidamisega

en: Save and Done
et: Salvestatud ja Valmis

en: Save and New
et: Salvesta ja uus

en: Save as a new field mapping
et: Salvesta uue välja kaardistusena

en: Save this field mapping
et: Salvesta selle välja kaardistus

en: Schedule Reminders
et: Ajakava Meeldetuletused

en: Scheduled By
et: Kavandaja

en: Scheduled Date
et: Kavandatud Kuupäev

en: Search
et: Otsi

en: Search All or by Date Range
et: Otsi Kõike või Ajavahemikku

en: Search Builder
et: Otsingu ehitaja

en: Search Events
et: Otsi Sündmust

en: Search Groups
et: Otsi gruppe

en: Search Mailings
et: Otsi Saadetisi

en: Search Results
et: Otsingu tulemused

en: Search Views
et: Otsingu Vaated

en: Search by Range?
et: Otsi Valikust?

en: Search in Trash
et: Otsi prügikastist

en: Security Code
et: Turvakood

en: Select
et: Vali

en: Select 'Individual' if you are importing event participation data for individual persons.
et: Vali "Isiklik", kui Sa kannad sündmusel osalemise infot üle üksikisikule.

en: Select 'Individual' if you are importing memberships for individual persons.
et: Vali 'Isiklik', kui sa importid liikmelisusi üksikisikute jaoks.

en: Select 'Organization' or 'Household' if you are importing event participation data for contacts of that type. (NOTE: Some built-in contact types may not be enabled for your site.)
et: Vali "Isiklik"

en: Select Date
et: Vali kuupäev

en: Select Group
et: Vali grupp

en: Select Label
et: Vali Etikett

en: Select Location
et: Vali Asukoht

en: Select Profile
et: Vali vorm

en: Select either EventID OR Event Title
et: Valige kas SündmuseID või Sündmuse Pealkiri

en: Select either of the dates.
et: Valige üks kuupäev.

en: Select non-overlapping discount start date.
et: Vali mitte-kattuv sooduspakkumise alguse kuupäev.

en: Select the currency to be used for event registration.
et: Valige valuuta, mida kasutatakse sündmusele registreerimiseks.

en: Select valid date range
et: Vali kehtiv kuupäevade valik

en: Selected %1 type has been deleted.
et: Valitud %1 tüüp on kustutatud.

en: Selected %1 type has not been deleted.
et: Valitud %1 tüüp pole kustutatud.

en: Selected ACL has been deleted.
et: Märgitud registreeritud kasutajad on kustutatud.

en: Selected Entity Role has been deleted.
et: Valitud üksuse roll on kustutatud.

en: Selected Event is not Paid Event
et: Valitud Sündmus ei ole Tasuline Sündmus

en: Selected Location type has been deleted.
et: Valitud Asukoha tüüp on kustutatud.

en: Selected contact type can not be deleted. Make sure contact type doesn't have any associated custom data or group.
et: Valitud kontakti tüüpi ei saa kustutada. Veendu, et kontakti tüüp ei ole seotud mõne kasutuseloleva andmestiku või grupiga.

en: Selected contact type has been deleted.
et: Valitud kontakti tüüp on kustutatud.

en: Selected contact(s) do not have a valid email address, or communication preferences specify DO NOT EMAIL, or they are deceased or Primary email address is On Hold.
et: Valitud kontakti(de)l ei ole kehtivaid eposti aadresse või on kommunikatsiooni eelistustes täpsustatud ÄRA SAADA EKIRJU või on nad surnud või on nende peamine eposti aadress Ootel.

en: Selected mailing has been deleted.
et: Valitud kirjavahetus on kustutatud.

en: Selected membership status has been deleted.
et: Valitud Liikmelisus on kustutatud.

en: Selected membership type has been deleted.
et: Valitud liikmelisuse tüüp on kustutatud.

en: Selected option group has been deleted.
et: Valitud võimaluste grupp on kustutatud.

en: Selected participant status has <strong>NOT</strong> been deleted; there are still participants with this status.
et: Valitud osaleja staatus on <strong>NOT</strong> kustutatud. Siin on veel selle staatusega osalejaid.

en: Selected participant status has been deleted.
et: Valitud osaleja staatus on kustutatud.

en: Selected participant was deleted successfully.
et: Valitud osaleja on edukalt kustutatud.

en: Selected relationship has been deleted successfully.
et: Valitud seose kustutamine õnnestus.

en: Send Confirmation
et: Saada Kinnitus

en: Send Confirmation Email?
et: Saada kinnitus e-postiga?

en: Send Confirmation and Receipt
et: Saada Kinnitus ja Arve

en: Send Confirmation and Receipt?
et: Saada Kinnitus ja Kviitung?

en: Send Confirmation?
et: Saada Kinnitus?

en: Send Email
et: Saada Ekiri

en: Send Email to Contacts
et: Saada kontaktidele e-kiri

en: Send Mailing
et: Saada Postitus

en: Send Notification
et: Saada Teavitus

en: Send additional reminders
et: Saada täiendavaid meeldetuletusi

en: Send an Email
et: Saada e-kiri

en: Sent By
et: Kellelt Saadetud

en: Separate Membership Payment
et: Eralda Liikmelisuse Makse

en: Session has been reset.
et: Sessioon on lähtestatud.

en: Set Name
et: Komplekti nimi

en: Set event location and event contact information (email and phone).
et: Määra sündmuse asukoht ja sündmuse kontaktandmed (email ja telefon).

en: Set event title, type (conference, performance etc.), description, start and end dates, maximum number of participants, and activate the event. Enable the public participant listing feature.
et: Määra sündmuse nimi, tüüp (konverents, esitlus jne.), kirjeldus, alguse ja lõpu kuupäev, osalejate maksimaalne arv ja aktiveeri sündmus. Tee osalejate nimekiri avalikuks.

en: Settings
et: Seaded

en: Settings - CiviMail
et: Seaded - CiviKiri

en: Settings - Date
et: Seaded - Kuupäev

en: Settings - Localization
et: Seaded - Asukoha määramine

en: Settings - Payment Processor
et: Seaded - Makse Haldaja

en: Sex
et: Sugu

en: Show Current and Upcoming Events
et: Näita Praeguseid ja Tulevasi Üritusi

en: Show Location?
et: Näita Asukohta?

en: Show large map
et: Näita suurt kaarti

en: Show payees
et: Näita maksesaajaid

en: Showing only Contacts starting with: '%1'
et: Näidatakse ainult kontakte, mis algavad: '%1'

en: Sic Code
et: SIC kood

en: Signature
et: Allkiri

en: Signature (HTML)
et: Allkiri (HTML)

en: Signature (Text)
et: Allkiri (Tekst)

en: Signature Html
et: Allkiri Html

en: Signature Label
et: Allkirja Silt

en: Signature Text
et: Allkiri Tekst

en: SimpleXML support
et: SimpleXML tugi

en: Single-line input field (text or numeric)
et: Üherealine sisestamise väli (tekst või numbrid)

en: Site URL
et: Saidi URL

en: Site URL is not set for this payment processor
et: Sellele maksete töötlejale ei ole määratud lehekülje URL-i

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Skipped Donation
et: Vahelejäetud Annetus

en: Smart
et: Nutikas

en: Smart Group
et: Nutikas grupp

en: Some of the profile fields cannot be configured for this page.
et: Mõndasid profiili väljadest ei saa selle lehe jaoks seadistada.

en: Sort Name
et: Sorteeri Nimi

en: Source
et: Allikas

en: Source Contact
et: Allik-kontakt

en: Source for this registration (if applicable).
et: Selle registreeringu allikas (vajaduse korral).

en: Source of this membership. This value is searchable.
et: Selle liikmelisuse allikas. Väärtus on otsitav.

en: Staff Member
et: Personali Liige

en: Staff Relationship
et: Personali Seos

en: Start
et: Algus

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Start Date One
et: Esimene Alguse Kuupäev

en: Start Date Two
et: Teine Alguse Kuupäev

en: Start Event
et: Alusta Sündmust

en: Start Event Adjust Interval
et: Alusta Sündmust Reguleeri Intervall

en: Start Event Adjustment
et: Alusta Sündmuse Parandust

en: Start date must be set if end date is set.
et: Alguse kuupäev peab olema märgitud, kui lõpu kuupäev on märgitud.

en: Start date must be the same or later than Member since.
et: Alguse kuupäev peab olema sama või hilisem kui Liige alates.

en: Starts
et: Algab

en: Starts with
et: Algab millega

en: State
et: Osariik

en: State Abbreviation
et: Riigi Lühend

en: State/Province
et: Osariik / Maakond

en: Static
et: Staatiline

en: Status
et: Staatus

en: Status Override
et: Staatus Tagasi Lükatud

en: Status Override?
et: Staatus Tagasi Lükata?

en: Status of this membership.
et: Selle liikmelisuse staatus.

en: Street
et: Tänav

en: Street Address
et: Tänava aadress

en: Street Name
et: Tänava nimi

en: Street Number
et: Tänava number

en: Street Number Suffix
et: Tänava numbri järelliide

en: Street Type
et: Tänava Tüüp

en: Style
et: Stiil

en: Subject
et: Pealkiri

en: Subject Label
et: Teema Silt

en: Submit Credit Card Event Registration
et: Esitage Krediitkaardiga Sündmuse Registreering

en: Submitted Form Values
et: Esitatud Vormi Väärtused

en: Subscribe
et: Nõustu

en: Subscribe via web page
et: Telli interneti lehekülje kaudu

en: Subscription Confirmation Request
et: Tellimuse Kinnitamise Palve

en: Success Rate
et: Edukuse Määr

en: Successful
et: Edukas

en: Suffix
et: Järelliide

en: Suggested Message
et: Soovitatud Teade

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Summary Statistics
et: Kokkuvõtte Statistika

en: Supplemental Address 3
et: Täiendav Aadress 3

en: Supporter
et: Toetaja

en: Survey
et: Uuring

en: Survey Result
et: Uuringu Tulemus

en: Synchronize Users to Contacts:
et: Sünkroniseeri kasutajad kontaktidega:

en: Tab
et: Silt

en: Table Name
et: Tabeli Nimi

en: Tables
et: Tabelid

en: Tag
et: Silt

en: Tag Contacts
et: Sildista kontaktid

en: Tag Name
et: Sildi Nimi

en: Tag(s)
et: Sildid

en: Tagged
et: Sildistatud

en: Tagged %1
et: Sildistatud %1

en: Tags
et: Silt

en: Tags (Categories)
et: Sildid (kategooriad)

en: Target Contact
et: Sihtkontakt

en: Tell a Friend
et: Saada sõbrale

en: Tell people why this campaign is important to you.
et: Räägi inimestele,miks see kampaania sinu jaoks oluline on.

en: Template Title
et: Malli Pealkiri

en: Test-drive Your Event Registration Page
et: Testi oma Sündmuse Registreerimise Lehte

en: Text
et: Tekst

en: Text displayed on the Event Information page when the maximum number of registrations is reached (unless you are offering a waitlist). If online registration is enabled, this message will also be displayed if users attempt to register.
et: Tekst kuvatakse Sündmuse infolehel, kui registreeringute maksimaalne arv on saavutatud (juhul kui Sa ei paku ootejärjekorda). Kui internetis registreerimine on võimalik, näidatakse seda sõnumit ka kasutajatele, kes üritavad registreerida.

en: Thank You Page
et: Tagasiside Leht

en: Thank You for Registering
et: Täname Registreerimise eest

en: Thank-you Page Title
et: Tänamise Lehe Pealkiri

en: Thank-you Screen
et: Tänamise leht

en: Thank-you Text
et: Tänamise Tekst

en: ThankYou Text
et: Täname Tekst

en: ThankYou Title
et: Täname Pealkiri

en: Thanks for Spreading the Word
et: Tänud Teabe Levitamise eest

en: The %1 '%2' has been saved.
et: %1 '%2' on salvestatud.

en: The Contact Type '%1' has been saved.
et: Kontakti Tüüp '%1' on salvestatud.

en: The Group '%1' has been deleted.
et: Grupp %1 on kustutatud.

en: The Location Type should be set if there is  %1 information.
et: Asukoha tüüp tuleb valida, kui seal on %1 infot.

en: The Location of the Phone for the Contact
et: Telefoni asukoht kontakti jaoks

en: The Message Template '%1' has been saved.
et: Sõnumi Mudel '%1' on salvestatud.

en: The Option Group '%1' has been saved.
et: Võimaluste Grupp '%1' on salvestatud.

en: The Participant Listing feature is not currently enabled for this event.
et: Osavõtjate nimekirja kuvamise funktsioon ei ole selle sündmuse kohta hetkel saadaval.

en: The Participant Status has been updated.
et: Osaleja Staatus on uuendatud.

en: The Price Field '%1' has been deleted.
et: Hinna väli '%1' on kustutatud.

en: The Relationship Type has been saved.
et: Seose Tüüp on salvestatud.

en: The Role you select here is automatically assigned to people when they register online for this event (usually the default 'Attendee' role).
et: Teie poolt valitud Roll omistatakse automaatselt online-s sellele sündmusele registreerivatele inimestele (tavaliselt on vaikimisi 'Osaleja' roll)

en: The Type, either Phone, Mobile, Fax or Pager
et: Tüüp (lauatelefon, mobiil, faks)

en: The attached file has been deleted.
et: Manusesse lisatud fail on kustutatud.

en: The changes have not been saved.
et: Muudatused ei ole salvestatud.

en: The contact might be the Membership Organization of a Membership Type. You will need to edit the Membership Type and change the Membership Organization before you can delete this contact.
et: Kontakt võib olla Liikmelisuse Tüübilt Liikmes Organisatsioon. Te peate muutma Liikmelisuse Tüüpi ja Liikmes Organisatsiooni enne, kui saate selle kontakti kustutada.

en: The contact record which is linked to the currently logged in user account - '%1' - cannot be deleted.
et: Kontakti andmed mis on seotud momendil sisselogitud kasutajakontoga - %1 - neid ei saa kustutada.

en: The data columns in this import file appear to be different from the saved mapping. Please verify that you have selected the correct saved mapping before continuing.
et: Tulpade andmed selles imporditavas failis on erinevad salvestatud kaardistusest. Palun kontrolli, et sa oled valinud korrektse salvestatud kaardistuse enne jätkamist.

en: The discount end date cannot be prior to the start date.
et: Sooduspakkumise lõpu kuupäev ei saa olla enne alguse kuupäeva.

en: The email address must be unique for each participant.
et: Eposti aadress peab olema iga osavõtja puhul unikaalne.

en: The event you requested is currently unavailable (contact the site administrator for assistance).
et: Üritus, mida Te taotlesite, pole hetkel saadaval. (Abi saamiseks pöörduge lehe administraatori poole.)

en: The existing option choices for %1 group are listed below. You can add, edit or delete them from this screen.
et: Olemasolevate võimaluste valikud %1 grupi jaoks on allpool loetletud. Sa võid neid lisada, muuta või kustutada siit ekraanilt.

en: The first name and last name must be unique for each participant.
et: Eesnimi ja perekonnanimi peavad olema igal osalejal kordumatud.

en: The following Membership Types are associated with this organization. Click <strong>Members</strong> for a listing of all contacts who have memberships of that type. Click <strong>Edit</strong> to modify the settings for that type.
et: Järgnevad liikmetüübid on seotud antud organisatsiooniga. Kliki lingil <strong>Liikmed</strong>, et näha kõiki kontakte selle liikmetüübiga. Kliki lingil <strong>Muuda</strong>, et muuta selle tüübi seadeid.

en: The following errors were detected in %1 message:
et: %1 sõnumis on avastatud järgmised vead:

en: The information below summarizes the results.
et: Allolev info võtab tulemused kokku.

en: The invalid default value for State/Province data type
et: Vigane vaikimisi väärtus Osariigi/Maakonna andmete tüübi osas

en: The location type '%1' has been saved.
et: Asukoha tüüp '%1' on salvestatud.

en: The mailing component '%1' has been saved.
et: Kirjavahetuse osa '%1' on salvestatud.

en: The mailing has been canceled.
et: Kirjavahetus on tühistatud.

en: The membership End Date is %1.
et: Liikmelisuse Lõpu Kuupäev on %1.

en: The membership status '%1' has been saved.
et: Liikmelisuse staatus '%1' on salvestatud.

en: The membership type '%1' has been saved.
et: Liikmelisuse tüüp '%1' on salvestatud.

en: The new Participant Status has been saved.
et: uus Osaleja Staatus on salvestatud.

en: The new membership End Date is %1.
et: Liikmelisuse uus Lõpu Kuupäev on %1.

en: The next scheduled payment will be adjusted up or down to make up the difference.
et: Järgmine kavakohane makse kohandatakse vahe tagasitegemiseks kas suuremaks või väiksemaks.

en: The page you requested is currently unavailable.
et: See lehekülg, mida Sa soovisid, on hetkel kättesaamatu.

en: The person who created the personal campaign page will be automatically notified via email when their page is approved so that they can begin promoting the campaign.
et: Selle isikliku kampaania lehekülje loonud isik saab automaatselt eposti teel teavituse, kui tema lehekülg on saanud heakskiidu, ja ta saab oma kampaaniat reklaamima hakata.

en: The relationship end date cannot be prior to the start date.
et: Suhte lõppu kuupäev ei saa olla enne alguse kuupäeva.

en: The requested Profile (gid=%1) is disabled OR it is not configured to be used for 'Profile' listings in its Settings OR there is no Profile with that ID OR you do not have permission to access this profile. Please contact the site administrator if you need assistance.
et: Soovitud Profiil (gid =%1) on keelatud VÕI ei ole see konfigureeritud  kasutama 'Profiili' nimekirjade jaoks vastavates seadetes VÕI ei ole selle ID-ga Profiil  VÕI teil ei ole juurdepääsu õigust sellele profiili. Palun pöörduge lehe administraatori poole, kui vajate abi.

en: The requested participant record does not exist (possibly the record was deleted).
et: Soovitud osaleja andmeid ei leitud (võimalik, et andmed on kustutatud).

en: The total amount of the pledge will be adjusted up or down to make up the difference. The payment schedule ( amounts / dates for future pending pledge payments ) is not changed.
et: Kogu ettemaksu summa kohandatakse suuremaks või väiksemaks, et vahe tasakaalustada. Maksete ajakava (summad / kuupäevad ootel olevatel maksetel) jäävad muutumatuks.

en: The updates have been saved.
et: Uuendused on salvestatud.

en: The username %1 is already taken. Please select another username.
et: Kasutajanimi %1 on juba kasutuses. Palun valige mõni teine ​​kasutajanimi.

en: There are currently no %1.
et: Praegu pole ühtegi %1.

en: There are currently no Report Templates.
et: Praegu pole ühtegi Raporti Vormi.

en: There are currently no participants registered for this event.
et: Siin ei ole praegusel hetkel sellele sündmusele registreeritud osalejaid.

en: There are no Activities to display.
et: Pole ühtegi tegevust.

en: There are no active Events to display.
et: Siin ei ole aktiivseid sündmusi, mida näidata.

en: There are no events scheduled for the date range. You can <a href='%1'>add one</a>.
et: Selles vahemikus ei ole ühtegi sündmust kavas. Sa võid  <a href='%1'> ühe lisada one</a>.

en: There are no events with Price Sets
et: Nende Hinna Seadetega pole sündmusi

en: There are no memberships on record for you.
et: Sul ei ole registreeritud ühtegi liikmelisust

en: There are no public mailing list groups to display.
et: Ühtegi avalikku kirjavahetuse nimekirja gruppi pole kuvada.

en: There are no rules currently set.
et: Praegu pole reegleid seatud.

en: There is an entry with the same label.
et: Sama sildiga kirje on juba olemas.

en: There is an entry with the same value.
et: Sama väärtusega kirje on juba olemas.

en: There is no '%1' folder.
et: Kausta '%1' pole olemas.

en: There is no valid Membership Status available for selected membership dates.
et: Nendele kuupäevadele pole kehtivat Liikmelisuse Staatust saadaval.

en: There is only enough space left on this event for %1 participant(s).
et: Sellele üritusele on jäänud vabu kohti ainult %1 osalejale.

en: There was an error in your request
et: Teie nõudmises oli viga

en: These records have been filled in with the imported data.
et: Need andmed on täiendatud koos imporditud andmetega.

en: These records have been updated with the imported data.
et: Need andmed on värskendatud koos imporditud andmetega.

en: These records have not been imported.
et: Neid andmeid ei imporditud.

en: This Option is already full for this event.
et: See Võimalus on juba selle sündmuse jaoks täis.

en: This address does not contain latitude/longitude information and cannot be mapped.
et: See aadress ei sisalda laiuse / pikkuse informatsiooni ja seda ei saa kaardile paigutada.

en: This contact type name already exists in database. Contact type names must be unique.
et: See kontakti tüübi nimi on andmebaasis juba olemas. Kontakti tüübi nimed peavad olema kordumatud.

en: This event cannot be deleted because there are participant records linked to it. If you want to delete this event, you must first find the participants linked to this event and delete them. You can use use <a href='%1'> CiviEvent >> Find Participants page </a>.
et: Seda sündmust ei saa kustutada, kuna osalejate kirjed on sellega seotud. Kui te soovite seda sündmust kustutada, peate kõigepealt leidma sellega seotud osalejad ja nemad kustutama.  Te saate kasutada <a href='%1'> CiviSündmus >> Otsi osalejate lehekülge </a>.

en: This event currently has the maximum number of participants registered (%1). However, you can still override this limit and register additional participants using this form.
et: Sellele sündmusele on praegu maksimaalne osalejate arv registreeritud (%1). Siiski saate selle piiri ületada ja registreerida täiendavad osalejad kasutades seda vormi.

en: This event has only %1 space(s) left. If you continue and register more than %1 people (including yourself ), the whole group will be wait listed. Or, you can reduce the number of people you are registering to %1 to avoid being put on the waiting list.
et: Sellel üritusel on ainult %1 vaba koht(a). Kui Te jätkate ja registreerite rohkem kui %1 inimesi (kaasaarvatud Teie ise), pannakse kogu grupp ootejärjekorda. Samas võite Te muuta %1 registreeritavate inimeste arvu ja vältida sellega ootejärjekorda sattumist.

en: This event is currently full.
et: Selle sündmuse kohtade arv on täis.

en: This event is currently full. However you can register now and get added to a waiting list. You will be notified if spaces become available.
et: Selle sündmuse kohtade arv on täis. Siiski saate registreeruda ja teid lisatakse ootenimekirja. Teile antakse teada, kui kohti vabaneb.

en: This event is currently full. You are registering for the waiting list. You will be notified if spaces become available.
et: See sündmus on praegu täis. Te olete registreerimas ootejärjekorda. Kohtade vabanemisel antakse Teile sellest teada.

en: This may mean the loss of a substantial amount of data, and the action cannot be undone.
et: See võib tähendada märkimisväärset andmemahu kaotust ja tegevust ei saa tagasi võtta.

en: This membership type cannot be deleted due to following reason(s):
et: Seda liikmelisuse tüüpi ei saa kustutada järgmis(t)el põhjus(t)el:

en: This message is displayed on the event information and event registration pages when the event is full AND the waitlist feature is enabled.
et: Seda sõnumit näidatakse ürituse informatsiooni ning ürituse registreerimise lehtedel, kui osalejate arv on täis ja ootejärjekorra võimalus on olemas.

en: This message is having a invalid token - %1: %2
et: Selles sõnumis on vigane sümbol - %1: %2

en: This message is missing a required token - {%1}: %2
et: See sõnum ei sisalda vajalikke sümboleid - {%1}: %2

en: This page lists all event registrations for %1 since inception.
et: See leht näitab kõiki sündmusele registreerimisi alates %1 viimasest ülevaatusest.

en: This profile is currently used for %1.
et: Seda profiili kasutatakse praegu %1 jaoks.

en: This token can only be used in send mailing context (body, header, footer)..
et: Seda sümbolit saab kasutada ainult ekirja kontekstis (keha, päis, jalus)..

en: Thousands Separator and Decimal Delimiter can not be the same.
et: Tuhandete Eraldaja ja Kümnendite Eraldaja peavad olema erinevad.

en: Three
et: Kolm

en: Time
et: Kellaaeg

en: Time Format
et: Kellaaja vorming

en: Time limit <strong>in hours</strong> for confirming/finishing registration by participants with any of the pending statuses. Enter 0 (or leave empty) to disable this feature.
et: Aja limiit <strong>tundides</strong> osaleja poolt registreerimise kinnitamiseks lõpetamiseks koos ükskõik millise osalemise staatusega. Sisesta 0 (või jäta tühjaks), et keelata see võimalus.

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Tip: Managing waitlisted participants
et: Vihje: Kontrollib ootejärjekorras olevaid osalejaid

en: Title
et: Pealkiri

en: Title - New Membership
et: Pealkiri - Uus Liikmelisus

en: Title - Renewals
et: Pealkiri - Uuendused

en: To
et: Kellele

en: To allow users to see a listing of participants, set this field to 'Name' (list names only), 'Name and Email', or 'Name, Status and Register Date'.
et: Et lubada kasutajatel osalejate nimekirja näha, pange selleks väljaks "Nimi" (näitab ainult nimesid), "Nimi ja Email" või "Nimi, Staatus ja Registreerimise Kuupäev".

en: To view totals please select all of activity id, date and duration.
et: Et kokkuvõtteid vaadata, palun vali nii tegevuse id, kuupäev kui ka kestus.

en: To:
et: Kellele:

en: Total Amount
et: Kokku summa

en: Total Amount Paid
et: Kokku Makstud Summa

en: Total Number of Cases
et: Juhtumite Arv Kokku

en: Total Participant(s) added to event: %1.
et: Sündmusele kokku lisatud %1 kontakt(i).

en: Total Participants : %1
et: Kokku Osalejaid : %1

en: Total Payment
et: Täielik Makse

en: Total Payments Made
et: Kokku Makseid Tehtud

en: Total Primary Contact(s)
et: Kokku Esmaseid Kontakte

en: Total Recipients:
et: Kokku saajaid:

en: Total Row(s)
et: Kokku rida(sid)

en: Total Selected Activities: %1
et: Kokku valitud tegevusi: %1

en: Total amount you would like to raise for this campaign.
et: Kogu summa, mida sooviksid selle kampaania jaoks hankida.

en: Total rows (participant records) in uploaded file.
et: Kokku ridu (osalejate andmeid) uuendatud failis.

en: Totals
et: Summad

en: Totals Only
et: Ainult Kokku

en: Trackable Replies
et: Jälitatavad Vastused

en: Trackable URLs
et: Jälitatavad URL-d

en: Transaction #
et: Tehing #

en: Transaction Date
et: Tehingu Kuupäev

en: Transaction ID already exists in Database.
et: Tehingu ID on andmebaasis juba olemas.

en: Two
et: Kaks

en: Type
et: Tüüp

en: Type of Data
et: Andmete tüüp

en: UF Group Created Date
et: UF Grupi Loomise Kuupäev

en: Unhold Email
et: Ootel Epost

en: Unique ID (OpenID)
et: Unikaalne ID (OpenID)

en: Unique Replies
et: Erilised Vastused

en: Unit Price
et: Ühiku hind

en: Units
et: Ühikud

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unopened/Hidden
et: Avamata/Peidetud

en: Unsubscribe Message
et: Tellimuse tühistamise Teade

en: Unsubscribe Requests
et: Nõustumata Nõudmised

en: Unsubscribe via email
et: Tühista tellimus e-kirja teel

en: Unsubscribe via web page
et: Tühista tellimus veebilehe kaudu

en: Unsubscription Groups
et: Lahkumissoovi Grupid

en: Up To %1 Donation
et: Kuni %1 Annetuseni

en: Upcoming Events
et: Tulevased Sündmused

en: Update
et: Värskenda

en: Update Activities
et: Uuenda tegevusi

en: Update Activity
et: Uuenda tegevust

en: Update Contact(s)
et: Uuenda Kontakt(e)

en: Update Contacts
et: Uuenda kontakte

en: Update Members(s)
et: Uuenda Liiget (Liikmeid)

en: Update Memberships
et: Uuenda Liikmelisusi

en: Update Participant(s)
et: Uuenda Osaleja(id)

en: Update Smart Group
et: Värskenda nutikas grupp

en: Update Template
et: Uuenda Mudelit

en: Update existing Membership
et: Uuenda olemasolevat Liikmelisust

en: Update this field mapping
et: Värskenda selle välja kaardistus

en: Upgrade CiviCRM to Version %1
et: Uuenda CiviCRM versiooniks %1

en: Upload Data
et: Lae andmed üles

en: Url Tracking
et: URL Jälitus

en: Use Location
et: Kasuta Asukohta

en: Use Rule
et: Kasuta Reeglit

en: Use Template
et: Kasuta Mudelit

en: Use existing location
et: Kasuta olemasolevat asukohta

en: Use this form to configure the location and optional contact information for the event. This information will be displayed on the Event Information page. It will also be included in online registration pages and confirmation emails if these features are enabled.
et: Kasutage seda malli, et seadistada asukoha ja kontaktide informatsiooni selle sündmuse kohta. See informatsioon ilmub Sündmuse Informatsiooni lehel. See on lisatud ka internetis registreerimise lehele ja kinnituse emailile, kui need võimalused on kasutusel.

en: Used For
et: Kasutatakse milleks

en: User Name
et: Kasutajanimi

en: User Name Label
et: Kasuta Nime Silti

en: User and User Admin Only
et: Kasutaja ja kasutajate admin ainult

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username is not set for this payment processor
et: Sellele maksete töötlejale ei ole määratud kasutajanime

en: Value
et: Väärtus

en: Version %1
et: Versioon %1

en: View
et: Vaata

en: View Activity
et: Vaata tegevust

en: View Activity History URL
et: Vaata tegevuse ajaloo URLi

en: View Activity Record
et: Vaata Aktiivsuse Andmebaasi

en: View All Reports
et: Vaata kõiki Raporteid

en: View Contact
et: Vaata kontakti

en: View Contact Details
et: Vaata kontakti detaile

en: View Contact Record
et: Vaata Kontaktide Registrit

en: View Contact Summary for this Contact
et: Vaata selle Kontakti kohta Kontakti Kokkuvõtet

en: View Contact Summary for this Contact.
et: Vaata selle Kontakti kohta Kontakti Kokkuvõtet

en: View Contact URL
et: Vaata kontakti linki

en: View Contact details for this contact.
et: Vaata selle kontakti kohta Kontakti detaile.

en: View Contribution Details for this Contact.
et: Vaata selle Kontakti kohta Annetuse Detaile.

en: View Contribution details for this contact
et: Vaata selle kontakti kohta Annetuse detaile

en: View Details of Case.
et: Vaata Juhtumi Detaile.

en: View Details of this Contribution.
et: Vaata selle Annetuse Detaile

en: View Event Income Details for this Event
et: Vaata selle Sündmuse kohta Sündmuse Sissetulekute Detaile

en: View Event Income For this Event
et: Vaata selle Sündmuse kohta Sündmuse Sissetulekuid.

en: View Event Income details for this Event.
et: Vaata selle Sündmuse kohta Sündmuse Sissetulekute detaile.

en: View Event Participants For this Event
et: Vaata selle Sündmuse kohta Sündmuse Osalejaid

en: View Mailing Report
et: Vaata postituse raportit

en: View Membership
et: Vaata Liikmelisust

en: View Membership Detail for this Contact.
et: Vaata selle Kontakti kohta Liikmelisuse Detaile.

en: View Note
et: Vaata Märget

en: View Only?
et: Ainult vaade?

en: View Participant
et: Näita Osalejat

en: View Participant Record
et: Vaata Osaleja Andmeid

en: View Participant Record for this Contact.
et: Vaata selle Kontakti kohta Osaleja Andmeid.

en: View Participant URL
et: Vaata Osalejate URL

en: View Participation
et: Vaata Osalemist

en: View Pledge Details for this contact
et: Vaata selle kontakti kohta Ettemaksu Detaile

en: View Primary member record
et: Vaata põhiliikmete registrit

en: View Relationship
et: Vaata seoseid

en: View System Default Message Template
et: Vaata Süsteemi Vaikimisi valitud Sõnumi Mudelit

en: View all events for this contact
et: Vaata kõiki selle kontaktiga seotud sündmusi

en: View all memberships for this contact
et: Vaata kõiki selle kontakti liikmelisusi.

en: View and Edit Fields
et: Vaata ja muuda väljasid

en: View complete event information.
et: Vaata kogu sündmuse informatsiooni.

en: View contact record
et: Vaata kontakti andmeid

en: View contributions for this Country.
et: Vaata selle Riigi kohta annetajaid.

en: View details for this update
et: Vaata detaile selle uuenduse kohta

en: View event info page
et: Vaata sündmuse informatsiooni lehte

en: View repeatDetails for this state.
et: Vaata selle osariigi kohta kordaDetaile.

en: View the Event Information page as it will be displayed to site visitors.
et: Vaata Sündmuse Infolehte nii, nagu lehe külastajatele seda näidatakse.

en: View/Edit Drupal User Account
et: Vaata/Muuta Drupali Kasutaja Kontot

en: Viewing Contacts
et: Kontaktide vaatamine

en: Viewing and Editing Contacts
et: Kontaktide vaatamine ja lisamine

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Visible
et: Nähtav

en: WARNING: Deleting this registration will result in the loss of related payment records (if any).
et: HOIATUS: Selle registreeringu kustutamine on seotud muudatusega maksete arvestuses (kui üldse).

en: Wait List Confirmation
et: Ootejärjekorra Kinnitus

en: Waiting
et: Ootel

en: Waitlist Message
et: Ootenimekirja Teade

en: Waitlist Text
et: Ootenimekirja Tekst

en: Warning: Deleting this event template will also delete associated Event Registration Page and Event Fee configurations.
et: Hoiatus: Selle sündmuse malli kustutamine kustutab ka soetud Sündmuse Registreerimise Lehe ja Sündmuse Tasu seadistused.

en: Warning: Deleting this event will also delete associated Event Registration Page and Event Fee configurations.
et: Hoiatus: Selle sündmuse kustutamine kustutab ka seotud Sündmusele Registreerimise Lehe ja Sündmuse Tasude seadistused.

en: We could not find a contact id.
et: Me ei leidnud kontakti id-d.

en: Webserver config
et: Veebiserveri seaded

en: Website
et: Veebilehekülg

en: Weight
et: Kaal

en: Weight Threshold to Consider Contacts 'Matching':
et: Kaalu väärtuskünnist, mille alusel otsustatakse, et kontaktid "Kattuvad"

en: Welcome Message
et: Teretulemast Teade

en: When
et: Millal

en: When did this contact first become a member?
et: Millal see kontakt esimest korda liikmeks sai?

en: Widget ID
et: Vidina ID

en: Width (columns)
et: Laius (veerud)

en: With
et: Koos

en: With Contact
et: Koos kontaktiga

en: With no personal note
et: Ilma isikliku märketa

en: With the personal note
et: Koos isikliku märkega

en: World Region
et: Maailma piirkond

en: XCache compatibility
et: XCache ühilduvus

en: Yes
et: Jah

en: Yes or No
et: Jah või Ei

en: You are already subscribed in %1, your subscription is %2.
et: Sa oled juba nõustunud %1-es, sinu nõusolek on %2.

en: You are going to skip the last participant, your event registration will be confirmed. Please go back to the main registration page, to complete payment information.
et: Te olete järgmist osalejat vahele jätmas, Teie sündmuse registreering saab kinnitatud. Palun minge tagasi peamisele registreerimise lehele, et maksmise informatsioon lõpuni täita.

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul ei ole volitusi sellele lehele sisenemiseks.

en: You are not registered for any current or upcoming Events.
et: Te pole registreeritud ühelegi praegusele ega tulevasele Sündmusele.

en: You can <a href="%1">Download Errors</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
et: Sa saad <a href="%1">Download Errors</a>. Sa võid ka need parandada ja importida uue faili koos parandatud andmetega.

en: You can <a href='%1'>create and send one</a>
et: Sa saad <a href='%1'>create and send one</a>

en: You can <a href='%1'>create and send one</a>.
et: Sa saad <a href='%1'>create and send one</a>.

en: You can View or Edit the existing contact | You can View or Edit the existing contacts
et[0]: Te saate Vaadata või Muuta olemasolevat kontakti
et[1]: Te saate Vaadata või Muuta olemasolevaid kontakte

en: You can View the existing contact | You can View the existing contacts
et[0]: Te saate Vaadata olemasolevat kontakti
et[1]: Te saate Vaadata olemasolevaid kontakte

en: You can also <a href="%1">register another participant</a>.
et: Te saate ka <a href="%1"> registreerida teise osaleja </a>.

en: You can cancel your registration for %1 by clicking "Cancel Registration".
et: Te saate oma registreeringu %1 suhtes tühistada vajutades "Tühista Registreering".

en: You can create reports by selecting from the <a href="%1">list of report templates here.</a>
et: Sa saad raporteid luua <a href="%1">raportide vormide loetelu.</a>

en: You can notify event organizers of each online registration by specifying one or more email addresses to receive a carbon copy (cc). Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org).
et: Sa võid sündmuse korraldajaid igast internetis registreerimisest teavitada, kui märgid nad ära koopia saajatena (cc). Emaili aadressid peavad omavahel komadega eraldatud olema (näiteks jane@example.org, paula@example.org).

en: You can optionally assign this activity to someone. Assigned activities will appear in their Activities listing at CiviCRM Home.
et: Sa võid selle tegevuse määrata kellelgi teisele. Teistele määratud tegevused ilmuvad määratud isikute tegevuste nimekirjas.

en: You can select a pre-configured Event Template to streamline setting up your new event. The information and configuration settings from the selected template will be automatically copied to this new event. You can then add and modify as needed for this specific event instance. Event templates do NOT store the event date and time - so you will definitely need to set those on this page.
et: Te võite valida ee-seadistatud Sündmuse Malli uue sündmuse seadistamise lihtsustamiseks. Valitud malli info ja seadistused kopeeritakse automaatselt uue sündmuse juurde. Te saate lisada ja muuta neid vastavalt konkreetse sündmuse sisule. Sündmuste mallid ei säilita sündmuse kuupäeva ja aega - seega peate need kindlasti ise määrama.

en: You can select an existing Event Template as the basis for the new template you are creating, or you can create the template from scratch.
et: Te võite valida olemasoleva Sündmuse Malli uue malli loomise baasiks või võite luua uue malli nullist.

en: You cannot record scheduled email activity.
et: Sa ei saa salvestada kavandatud e-kirja tegevust.

en: You cannot use 'id' as a field label.
et: Sa ei saa kasutada 'id' nagu välja silti.

en: You do not have permission to Delete Report.
et: Sul ei ole Raporti Kustutamiseks luba.

en: You do not have permission to access this event registration. Contact the site administrator if you need assistance.
et: Teil ei ole luba ligipääsuks sellele üritusele registreerimiseks. Võtke ühendust lehe administraatoriga, kui vajate abi.

en: You do not have permission to access this mailing report
et: Teil pole luba selle kirjavahetuse raportile ligi pääseda.

en: You do not have permission to access this page
et: Sul ei ole õigust siseneda sellele lehele

en: You do not have permission to access this page.
et: Sul ei ole õigust siseneda sellele lehele.

en: You do not have permission to delete this contact. Note: you can delete contacts if you can edit them.
et: Teil ei ole õigusi selle kontakti kustutamiseks. Märkus: te saate kustutada kontakte kui te muudate neid.

en: You do not have permission to edit this contact record. Contact the site administrator if you need assistance.
et: Sul ei ole õigusi selle kontakti andmete muutmiseks. Kui vajad abi, võta ühendust selle lehekülje administraatoriga.

en: You do not have permission to make changes to the record
et: Sul ei ole luba kirjesse muudatusi sisse viia

en: You do not have permission to register for this event
et: Teil pole luba sellele üritusele registreerida.

en: You do not have permission to view this event
et: Teil ei ole õigusi selle sündmuse vaatamiseks

en: You do not have the necessary permission to edit this contact.
et: Sul ei ole vajalikke õigusi selle kontakti muutmiseks.

en: You do not have the necessary permission to view this contact.
et: Teil ei ole vajalikku luba selle kontakti vaatamiseks.

en: You have been added to the WAIT LIST for this event.
et: Te olete lisatud selle sündmuse ootejärjekorda.

en: You have skipped last participant and which result into event having enough spaces, but your registration require approval, Once your registration has been reviewed, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
et: Te jätsite viimase osaleja vahele, mille tulemusena on teil sündmusele piisavalt kohti, aga teie registreerimine vajab kinnitust. Kui teie registreerimine on läbi vaadatud, saate te ekirja koos lingiga veebilehele, kus saate registreerimisprotsessi lõpetada.

en: You have skipped last participant and which result into event having enough spaces, hence your group become as register participants though you selected on wait list.
et: Te jätsite viimase osaleja vahele, mille tulemusena on teil sündmusele piisavalt kohti, seega on teie grupp registreeritud osavõtjad, kuigi te valisite ootenimekirja.

en: You may allow users to join a waitlist when the event is full (by checking the box below).
et: Te võite lasta kasutajatel ootejärjekorraga liituda, kui üritus on täis. (kontrollides allolevat kasti).

en: You may specify one or more email addresses to receive a blind carbon copy (bcc) of the confirmation email. Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org).
et: Sa võid märkida ühe või mitu emaili aadressi pimeda koopia saajatena (bcc) .  Emaili aadressid peavad omavahel komadega eraldatud olema (näiteks jane@example.org, paula@example.org).

en: You must be logged in to view this page.
et: Selle lehe nägemiseks peate sisse logima.

en: You must select a Multiple Choice Option set if you chose Reuse an existing set.
et: Te peate valima Mitmik-valiku Seaded kui te soovite valida olemasolevate seadete Taaskasutamise.

en: You must select at least one Custom Group as a search criteria.
et: Sa pead valima vähemalt ühe Tavalise Grupi otsingu kriteeriumiks.

en: You need to select the type of record that this set of custom fields is applicable for.
et: Te peate valima kirjete tüübi, millele need kohandatud väljad sobivad.

en: You seem to have deleted the relationship type 'Employee of'
et: Näib, et sa oled kustutanud seose tüübi "Töötaja"

en: You were registered by:
et: Te olete registreeritud järgmise isiku poolt:

en: You're ready to install!
et: Oled paigaldamiseks valmis!

en: Your %1 settings are correct. A test email has been sent to your email address.
et: Su %1 seaded on korrektsed. Test ekiri on saadetud sinu ekirja aadressile.

en: Your Contacts / Organizations
et: Sinu kontaktid/organisatsioonid

en: Your Credit Card transaction was not successful. No money has yet been charged to your card.
et: Teie krediitkaardi tehing ebaõnnestus. Kaardilt pole veel raha võetud.

en: Your Email Settings have been updated.
et: Sinu Ekirja Seadistused on uuendatud.

en: Your Event Registration has been cancelled.
et: Teie Sündmuse Registreering on tühistatud.

en: Your Event(s)
et: Teie Sündmus(ed)

en: Your Membership(s)
et: Sinu Liikmelisus(ed)

en: Your association rule has been added.
et: Su ühingu reegel on lisatud

en: Your association rule has been edited.
et: Su ühingu reegel on muudetud.

en: Your database has already been upgraded to CiviCRM %1
et: Teie andmebaas on juba uuendatud CiviCRM versiooniks %1

en: Your event registration will be confirmed. Please go back to the main registration page, to complete payment information.
et: Teie sündmuse registreering saab kinnitatud. Palun minge tagasi peamisele registreerimise lehele, et maksmise informatsioon lõpuni täita.

en: Your payment information looks incomplete. Please go back to the main registration page, to complete payment information.
et: Teie maksmise informatsioon tundub poolik olevat. Palun minge tagasi peamisele registreerimise lehele, et maksmise informatsioon lõpuni täita.

en: Your pending event registration for %1 has expired
    because you did not confirm your registration.
et: Teie ootel sündmuse registreering %1 jaoks on aegunud, kuna Te ei kinnitanud oma registreeringut.

en: Your registration has been submitted.
et: Teie registreering on esitatud.

en: Your registration will not be submitted until you click the <strong>Continue</strong> button. Please click the button one time only. If you need to change any details, click the Go Back button below to return to the previous screen.
et: Teie registreerimine ei ole enne arvesse võetud, kui Te olete vajutanud <strong>Jätka</strong> nupule. Palun vajutage nupule ainult ükskord. Kui soovite muuta mõnda detaili, vajutage 'Mine Tagasi' nupule.

en: Your schedule:
et: Teie ajakava:

en: Your smart group has been saved as '%1'.
et: Teie nutikas grupp on salvestatud kui '%1'.

en: Your username contains invalid characters or is too short
et: Teie kasutajanimi sisaldab vigaseid tähemärke või on liialt lühike

en: ZIP Support Required
et: Nõutud on ZIP tugi

en: [x]
et: [ ]

en: access all custom data
et: juurdepääs kogu tavalisele andmestikule

en: access deleted contacts
et: juurdepääs kustutatud kontaktidele

en: access uploaded files
et: juurdepääs üleslaetud failidele

en: add
et: lisa

en: add contacts
et: lisa kontaktid

en: add new
et: lisa uus

en: and
et: ja

en: anonymously
et: Anonüümselt

en: another discount set
et: Teise soodushinnaga komplekt

en: by relationship
et: läbi seose

en: change membership type
et: muuda liikmelisuse tüüpi

en: contact does not exist: %1
et: kontakti ei eksisteeri: %1

en: contactId
et: kontakti ID

[ctx: country]
en: Albania
et: Albaania

[ctx: country]
en: Argentina
et: Argentiina

[ctx: country]
en: Aruba
et: Aruuba

[ctx: country]
en: Australia
et: Austraalia

[ctx: country]
en: Belarus
et: Valgevene

[ctx: country]
en: Belgium
et: Belgia

[ctx: country]
en: Bermuda
et: Bermuuda

[ctx: country]
en: Bolivia
et: Boliivia

[ctx: country]
en: Brazil
et: Brasiilia

[ctx: country]
en: Bulgaria
et: Bulgaaria

[ctx: country]
en: Canada
et: Kanada

[ctx: country]
en: Chile
et: Tšiili

[ctx: country]
en: China
et: Hiina

[ctx: country]
en: Croatia
et: Horvaatia

[ctx: country]
en: Cuba
et: Kuuba

[ctx: country]
en: Egypt
et: Egiptus

[ctx: country]
en: Estonia
et: Eesti

[ctx: country]
en: Ethiopia
et: Etioopia

[ctx: country]
en: Fiji
et: Fidži

[ctx: country]
en: Finland
et: Soome

[ctx: country]
en: France
et: Prantsusmaa

[ctx: country]
en: Germany
et: Saksamaa

[ctx: country]
en: Hungary
et: Ungari

[ctx: country]
en: Iceland
et: Island

[ctx: country]
en: Indonesia
et: Indoneesia

[ctx: country]
en: Iraq
et: Iraak

[ctx: country]
en: Ireland
et: Iirimaa

[ctx: country]
en: Israel
et: Iisrael

[ctx: country]
en: Italy
et: Itaalia

[ctx: country]
en: Japan
et: Jaapan

[ctx: country]
en: Jordan
et: Jordaania

[ctx: country]
en: Kenya
et: Keenia

[ctx: country]
en: unassigned
et: määramata

en: custom fields
et: tavalised väljad

en: day
et: päev

en: delete
et: kustuta

en: delete contacts
et: kustuta kontaktid

en: details...
et: detailid...

en: do not import
et: ära impordi

en: edit
et: muuda

en: edit all contacts
et: muuda kõiki kontakte

en: edit groups
et: muuda gruppe

en: email
et: epost

en: end date
et: lõpukuupäev

en: events
et: sündmused

en: every
et: Igasugune

en: field ID
et: välja ID

en: file '%1' found
et: leiti fail '%1'

en: file '%1' not found
et: faili '%1' ei leitud

en: has been successfully resubscribed.
et: tellimust on edukalt uuendatud.

en: hide field or section
et: peida väli või lõik

en: if you are searching by member name, check your spelling
et: Kui sa otsid liikme nime järgi, kontrolli kirjapilti

en: if you are searching by participant name, check your spelling
et: Kui sa otsid osaleja nime järgi, palun kontrolli nime kirjapilti

en: if you are searching within a Group or for Tagged contacts, try 'any group' or 'any tag'
et: kui sa otsid grupi sees või siltidega kontakte, proovi "suvaline grupp" või "suvaline silt" valikuid

en: if you are searching within a date or amount range, try a wider range of values
et: kui sa otsid kuupäevade või summa lõikes, siis proovi väärtuseid laiendada.

en: if you are searching within a date range, try a wider range of values
et: kui sa otsid kuupäevade vahemikus, proovi laiemat vahemikku

en: import contacts
et: impordi kontaktid

en: in
et: sees

en: is a numeric field
et: on numbriväli

en: is...
et: on...

en: lifetime
et: eluaeg

en: live
et: otse

en: membership periods
et: liikmelisuse perioodid

[ctx: menu]
en: ACL
et: Pääsuloend

[ctx: menu]
en: ACL Roles
et: Pääsuloendite rollid

[ctx: menu]
en: About CiviCRM
et: CiviCRM info

[ctx: menu]
en: Accepted Credit Cards
et: Aktsepteeritud krediitkaardid

[ctx: menu]
en: Access Control
et: Ligipääsu reguleerimine

[ctx: menu]
en: Activities
et: Tegevused

[ctx: menu]
en: Activity Dashlet
et: Tegevuste tööleht

[ctx: menu]
en: Activity Details
et: Tegevuse üksikasjad

[ctx: menu]
en: Activity Summary
et: Tegevuse kokkuvõte

[ctx: menu]
en: Activity Types
et: Tegevuste tüübid

[ctx: menu]
en: Activity View
et: Tegevuste vaade

[ctx: menu]
en: Add Field
et: Lisa väli

[ctx: menu]
en: Add Products to This Page
et: Lisa toode sellele lehele

[ctx: menu]
en: Add User
et: Lisa kasutaja

[ctx: menu]
en: Additional Info
et: Lisainfo

[ctx: menu]
en: AdditionalInfo Form
et: Lisainfo vorm

[ctx: menu]
en: Address Settings
et: Aadressi seaded

[ctx: menu]
en: Addressee Formats
et: Aadressi vorming

[ctx: menu]
en: Administer
et: Administreeri

[ctx: menu]
en: Administer CiviCRM
et: Administreeri CiviCRMi

[ctx: menu]
en: Administration Console
et: Admin juhtpaneel

[ctx: menu]
en: Advanced Search
et: Täpsem otsing

[ctx: menu]
en: All Cases
et: Kõik juhtumid

[ctx: menu]
en: All Cases Dashlet
et: Kõigi juhtumite tööleht

[ctx: menu]
en: All Reports
et: Kõik aruanded

[ctx: menu]
en: Approve Mailing
et: Kinnita postitus

[ctx: menu]
en: Archived Mailings
et: Arhiveeritud masspostitused

[ctx: menu]
en: Ask a question
et: Küsi küsimus

[ctx: menu]
en: Assign Users to ACL Roles
et: Lisa kasutajaid pääsuloendite rollidele

[ctx: menu]
en: Assign to Another Client
et: Määra teisele kliendile

[ctx: menu]
en: Attendee List
et: Kohalviibijate nimekiri

[ctx: menu]
en: Bookkeeping Transactions
et: Raamatupidamise tehingud

[ctx: menu]
en: Browse Uploaded files
et: Sirvi üleslaetud faile

[ctx: menu]
en: CMS Database Integration
et: CMS andmebaasi integratsioon

[ctx: menu]
en: Campaign Dashboard
et: Kampaania töölaud

[ctx: menu]
en: Campaign Reports
et: Kampaaniate aruanded

[ctx: menu]
en: Campaign Status
et: Kampaania staatus

[ctx: menu]
en: Campaign Types
et: Kampaania tüübid

[ctx: menu]
en: Campaigns
et: Kampaaniad

[ctx: menu]
en: Cancel Subscription
et: Tühista Tellimus

[ctx: menu]
en: Case
et: Juhtum

[ctx: menu]
en: Case Activity
et: Juhtumi tegevus

[ctx: menu]
en: Case Custom Set
et: Juhtumi kohandatud seaded

[ctx: menu]
en: Case Dashboard Dashlet
et: Juhtumite töölaua tööleht

[ctx: menu]
en: Case Dashlet
et: Juhtumi tööleht

[ctx: menu]
en: Case Details
et: Juhtumi detailid

[ctx: menu]
en: Case Reports
et: Juhtumite aruanded

[ctx: menu]
en: Case Statuses
et: Juhtumi staatused

[ctx: menu]
en: Case Types
et: Juhtumi tüübid

[ctx: menu]
en: Cases
et: Juhtumid

[ctx: menu]
en: CiviCRM Blog
et: CiviCRM blogi

[ctx: menu]
en: CiviCRM Home
et: CiviCRM avaleht

[ctx: menu]
en: CiviCRM News
et: CiviCRM uudised

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Create
et: CiviCRM vormi loomine

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Fields
et: CiviCRM vormi väljad

[ctx: menu]
en: CiviCRM Reports
et: CiviCRM raportid

[ctx: menu]
en: CiviCRM Resources
et: CiviCRM ressursid

[ctx: menu]
en: CiviCampaign
et: CiviKampaania

[ctx: menu]
en: CiviCampaign Component Settings
et: CiviKampaania komponentide seaded

[ctx: menu]
en: CiviCase
et: CiviJuhtum

[ctx: menu]
en: CiviCase Dashboard
et: Juhtumite töölaud

[ctx: menu]
en: CiviCase Settings
et: CiviCase seaded

[ctx: menu]
en: CiviContribute
et: CiviSissemaksed

[ctx: menu]
en: CiviContribute Dashboard
et: CiviAnnetuste töölaud

[ctx: menu]
en: CiviEvent
et: CiviSündmus

[ctx: menu]
en: CiviEvent Component Settings
et: CiviSündmuse komponentide seaded

[ctx: menu]
en: CiviEvent Dashboard
et: CiviSündmuse töölaud

[ctx: menu]
en: CiviGrant
et: CiviToetus

[ctx: menu]
en: CiviGrant Dashboard
et: CiviToetuse töölaud

[ctx: menu]
en: CiviMail
et: CiviPostitus

[ctx: menu]
en: CiviMail Component Settings
et: CiviPostituse komponentide seaded

[ctx: menu]
en: CiviMember
et: CiviLiige

[ctx: menu]
en: CiviMember Component Settings
et: CiviLiikmelisuse komponentide seaded

[ctx: menu]
en: CiviMember Dashboard
et: CiviLiikmelisuse töölaud

[ctx: menu]
en: CiviPledge Dashboard
et: CiviOsamaksete töölaud

[ctx: menu]
en: CiviReport
et: CiviRaport

[ctx: menu]
en: Cleanup Caches and Update Paths
et: Puhasta Caches ja uuenduste teed

[ctx: menu]
en: Communications
et: Kommunikatsioon

[ctx: menu]
en: Components
et: Komponendid

[ctx: menu]
en: Conduct Survey
et: Vii läbi uuring

[ctx: menu]
en: Conference Slot Labels
et: Konverentsi osade sildid

[ctx: menu]
en: Conference Slots
et: Konverentsi osad

[ctx: menu]
en: Configuration Checklist
et: Seadistuse loend

[ctx: menu]
en: Configure Survey
et: Seadista küsitlust

[ctx: menu]
en: Configure Widget
et: Seadista tööriistad

[ctx: menu]
en: Confirm
et: Kinnita

[ctx: menu]
en: Confirm Event Registration
et: Kinnita sündmusele registreerimine

[ctx: menu]
en: Confirm dates
et: Kinnita kuupäevad

[ctx: menu]
en: Connections
et: Ühendused

[ctx: menu]
en: Contact Dashboard
et: Kontaktide töölaud

[ctx: menu]
en: Contact Reports
et: Kontaktide aruanded

[ctx: menu]
en: Contact Summary
et: Kontaktide kokkuvõte

[ctx: menu]
en: Contact Types
et: Kontkati tüübid

[ctx: menu]
en: Contacts
et: Kontaktid

[ctx: menu]
en: Contribution Amounts
et: Sissemaksete suurused

[ctx: menu]
en: Contribution Details
et: Annetuse üksikasjad

[ctx: menu]
en: Contribution Reports
et: Panustamise aruanded

[ctx: menu]
en: Contribution Summary
et: Annetuste kokkuvõte

[ctx: menu]
en: Contribution Summary - Chart View
et: Sissemaksete kokkuvõte - diagrammivaade

[ctx: menu]
en: Contribution and Membership Details
et: Toetaja ja Liikmelisuse Detailid

[ctx: menu]
en: Contributions
et: Sissemaksed

[ctx: menu]
en: Current Employers
et: Praegused töötajad

[ctx: menu]
en: Current and Upcoming Events
et: Käesolevad ja tulevased sündmused

[ctx: menu]
en: Custom Data
et: Kohandatud andmed

[ctx: menu]
en: Custom Data Fields
et: Kohandatud andmeväljad

[ctx: menu]
en: Custom Field - Add
et: Kohandatud väli - Lisa

[ctx: menu]
en: Custom Field - Edit
et: Kohandatud väli - Muuda

[ctx: menu]
en: Custom Field - Move
et: Kohandatud väli - liiguta

[ctx: menu]
en: Custom Field - Options
et: Kohandatud väli - valikud

[ctx: menu]
en: Custom Fields
et: Kohandatud väljad

[ctx: menu]
en: Custom Searches
et: Kohandatud otsingud

[ctx: menu]
en: Customize Data and Screens
et: Kohalda andmed ja ekraanivaade

[ctx: menu]
en: Dashboard
et: Töölaud

[ctx: menu]
en: Database Upgrades
et: Andmebaasi Uuendused

[ctx: menu]
en: Date Formats
et: Kuupäeva vormingud

[ctx: menu]
en: Date Preferences
et: Kuupäeva eelistused

[ctx: menu]
en: Debugging
et: Silumine

[ctx: menu]
en: Debugging and Error Handling
et: Silumine ja vigade ohjeldamine

[ctx: menu]
en: Dedupe Exceptions
et: Dedublikeeri erandid

[ctx: menu]
en: Delete Contact
et: Kustuta kontakt

[ctx: menu]
en: Delete File
et: Kustuta fail

[ctx: menu]
en: Delete Survey
et: Kustuta küsitlus

[ctx: menu]
en: Developer Docs
et: Arendaja dokumendid

[ctx: menu]
en: Directories
et: Kataloogid

[ctx: menu]
en: Display Preferences
et: Kuva eelistused

[ctx: menu]
en: Documentation
et: Dokumentatsioon

[ctx: menu]
en: Download Errors
et: Allalaadimise vead

[ctx: menu]
en: Draft and Unscheduled Mailings
et: Mustandid ja kavandamata postitused

[ctx: menu]
en: Dropdown Options
et: Rippmenüü valikud

[ctx: menu]
en: Edit Field
et: Muuda väli

[ctx: menu]
en: Edit Related Contact
et: Muuda seotud kontakti

[ctx: menu]
en: Email Greeting Formats
et: E-posti pöördumiste vormingud

[ctx: menu]
en: Email Invoice
et: Arve e-postiga

[ctx: menu]
en: Email a Contact
et: Saada kontaktile e-kiri

[ctx: menu]
en: Email address verified
et: E-posti aadress on kinnitatud

[ctx: menu]
en: Enable CiviCRM Components
et: Luba CiviCRM komponente

[ctx: menu]
en: Encounter Medium
et: Kokkupuutuv keskkond

[ctx: menu]
en: Encounter Mediums
et: Kokkupuutuvad keskkonnad

[ctx: menu]
en: Engagement Index
et: Kohustuslikud indeksid

[ctx: menu]
en: Event Fees
et: Sündmuse tasud

[ctx: menu]
en: Event Info and Settings
et: Sündmuse info ja seaded

[ctx: menu]
en: Event Information
et: Sündmuse info

[ctx: menu]
en: Event Location
et: Sündmuse asukoht

[ctx: menu]
en: Event Online Registration
et: Sündmuse online registreerimine

[ctx: menu]
en: Event Participants List
et: Sündmuse osalejate nimekiri

[ctx: menu]
en: Event Registration
et: Sündmusele registreerimine

[ctx: menu]
en: Event Reports
et: Sündmuse aruanded

[ctx: menu]
en: Event Templates
et: Sündmuste mallid

[ctx: menu]
en: Event Types
et: Sündmuste tüübid

[ctx: menu]
en: Events
et: Üritused

[ctx: menu]
en: Export
et: Ekspordi

[ctx: menu]
en: Export Contacts
et: Ekspordi kontaktid

[ctx: menu]
en: Extensions
et: Laiendused

[ctx: menu]
en: FROM Email Addresses
et: SAATJA e-posti aadress

[ctx: menu]
en: Find Activities
et: Otsi tegevusi

[ctx: menu]
en: Find Cases
et: Otsi juhtumeid

[ctx: menu]
en: Find Contacts
et: Otsi kontakte

[ctx: menu]
en: Find Contributions
et: Otsi sissemaksete tegijaid

[ctx: menu]
en: Find Grants
et: Otsi toetusi

[ctx: menu]
en: Find Mailings
et: Otsi postitusi

[ctx: menu]
en: Find Mass SMS
et: Leia hulgi-SMS

[ctx: menu]
en: Find Memberships
et: Otsi liikmelisust

[ctx: menu]
en: Find Participants
et: Otsi osalejaid

[ctx: menu]
en: Find Pledges
et: Otsi osamakseid

[ctx: menu]
en: Find and Merge Duplicate Contacts
et: Otsi ning ühenda korduvad kontaktid

[ctx: menu]
en: Forward Mailing
et: Edasta postitus

[ctx: menu]
en: From Email Addresses
et: Saatja e-posti aadress

[ctx: menu]
en: Full-text Search
et: Täis-teksti otsing

[ctx: menu]
en: GOTV (Track Voters)
et: GOTV (jälgi hääletajaid)

[ctx: menu]
en: GOTV (Voter Tracking)
et: GOTV (Hääletaja jälgija)

[ctx: menu]
en: Gender Options
et: Soo valikud

[ctx: menu]
en: Get Image File
et: Hangi pildifail

[ctx: menu]
en: Get expert help
et: Küsi asjatundja abi

[ctx: menu]
en: Get started
et: Alusta

[ctx: menu]
en: Grant Types
et: Toetuse tüübid

[ctx: menu]
en: Grants
et: Toetused

[ctx: menu]
en: Group Members
et: Grupi liikemed

[ctx: menu]
en: Groups
et: Grupid

[ctx: menu]
en: Headers, Footers, and Automated Messages
et: Päised, jalused ning automaatsed teated

[ctx: menu]
en: Home
et: Esileht

[ctx: menu]
en: Import
et: Impordi

[ctx: menu]
en: Import Activities
et: Importimise tegevused

[ctx: menu]
en: Import Contacts
et: Impordi kontaktid

[ctx: menu]
en: Import Contributions
et: Impordi sissemaksete tegijad

[ctx: menu]
en: Import Memberships
et: Impordi liikmelisus

[ctx: menu]
en: Import Participants
et: Impordi osalejad

[ctx: menu]
en: Import/Export Mappings
et: Impordi/ekspordi kaardistused

[ctx: menu]
en: Include Profiles
et: Lisa vormid

[ctx: menu]
en: Individual Prefixes (Ms, Mr...)
et: Isiku eesliited (Hr, Pr)

[ctx: menu]
en: Individual Suffixes (Jr, Sr...)
et: Isiku järelliited (Jr ..)

[ctx: menu]
en: Insert CiviCRM Content
et: Sisesta CiviCRM sisu

[ctx: menu]
en: Instant Messenger Services
et: Kiirsuhtluse teenused

[ctx: menu]
en: Interview Respondents
et: Intervjueeri vastajaid

[ctx: menu]
en: Label Formats
et: Etikettide vormindus

[ctx: menu]
en: Languages, Currency, Locations
et: Keel, valuuta, asukoht

[ctx: menu]
en: Localization
et: Lokaliseerimine

[ctx: menu]
en: Location Types (Home, Work...)
et: Lokaliseerimise tüübid (kodu, töö jne)

[ctx: menu]
en: Log out
et: Logi välja

[ctx: menu]
en: Mail Accounts
et: E-posti kontod

[ctx: menu]
en: Mailer Settings
et: Postituse seaded

[ctx: menu]
en: Mailing Event
et: Postita sündmus

[ctx: menu]
en: Mailing Report
et: Postituse raport

[ctx: menu]
en: Mailings
et: Postitused

[ctx: menu]
en: Manage ACLs
et: Halda pääsuloendeid

[ctx: menu]
en: Manage Contribution Pages
et: Halda sissemaksete lehti

[ctx: menu]
en: Manage Custom Searches
et: Halda kohandatud otsinguid

[ctx: menu]
en: Manage Events
et: Halda sündmuseid

[ctx: menu]
en: Manage Extensions
et: Halda laiendusi

[ctx: menu]
en: Manage Groups
et: Halda gruppe

[ctx: menu]
en: Manage Premiums
et: Halda preemiaid

[ctx: menu]
en: Manage Price Sets
et: Halda hindade komplekte

[ctx: menu]
en: Manage Tags (Categories)
et: Halda silte (kategooriaid)

[ctx: menu]
en: Manage Templates
et: Halda malle

[ctx: menu]
en: Map Event Location
et: Kaardista sündmuse asukoht

[ctx: menu]
en: Map Location(s)
et: Kaardista asukohtad

[ctx: menu]
en: Mapping and Geocoding
et: Kaardistamine ja geokoodi lisamine

[ctx: menu]
en: Membership Details
et: Liikmelisuse üksikasjad

[ctx: menu]
en: Membership Section
et: Liikmelisuse sektsioon

[ctx: menu]
en: Membership Status Rules
et: Liikmesuse staatuse reeglid

[ctx: menu]
en: Membership Summary
et: Liikmelisuse kokkuvõte

[ctx: menu]
en: Membership Types
et: Liikmesuse tüübid

[ctx: menu]
en: Memberships
et: Liikmesus

[ctx: menu]
en: Merge Contact
et: Ühenda kontakt

[ctx: menu]
en: Merge Tags
et: Liida sildid

[ctx: menu]
en: Message Templates
et: Teate mallid

[ctx: menu]
en: Mobile Phone Providers
et: Mobiilioperaatorid

[ctx: menu]
en: Multi Site Settings
et: Mitme lehekülje seaded

[ctx: menu]
en: My Cases
et: Minu juhtumid

[ctx: menu]
en: My Reports
et: Minu aruanded

[ctx: menu]
en: Navigation Menu
et: Navigeerimise menüü

[ctx: menu]
en: New Activity
et: Uus tegevus

[ctx: menu]
en: New Campaign
et: Uus kampaania

[ctx: menu]
en: New Case
et: Uus juhtum

[ctx: menu]
en: New CiviCRM Profile
et: Uus CiviCRM Vorm

[ctx: menu]
en: New Contact
et: Uus kontakt

[ctx: menu]
en: New Contribution
et: Uus sissemakse

[ctx: menu]
en: New Contribution Page
et: Uus sissemaksete lehekülg

[ctx: menu]
en: New Email
et: Uus e-kiri

[ctx: menu]
en: New Event
et: Uus sündmus

[ctx: menu]
en: New Grant
et: Uus toetus

[ctx: menu]
en: New Group
et: Uus grupp

[ctx: menu]
en: New Household
et: Uus majapidamine

[ctx: menu]
en: New Individual
et: Uus isik

[ctx: menu]
en: New Mailing
et: Uus masspostitus

[ctx: menu]
en: New Mass SMS
et: Uus Massi SMS

[ctx: menu]
en: New Membership
et: Uus liikmelisus

[ctx: menu]
en: New Organization
et: Uus organisatsioon

[ctx: menu]
en: New Payment
et: Uus makse

[ctx: menu]
en: New Petition
et: Uus avaldus

[ctx: menu]
en: New Pledge
et: Uus osamakse

[ctx: menu]
en: New Price Set
et: Uus hinnakomplekt

[ctx: menu]
en: New SMS
et: Uus SMS

[ctx: menu]
en: New Survey
et: Uus uuring

[ctx: menu]
en: New Tag
et: Uus silt

[ctx: menu]
en: Notes
et: Märkmed

[ctx: menu]
en: Open Case
et: Ava juhtum

[ctx: menu]
en: Option Groups
et: Valikute grupid

[ctx: menu]
en: Organization Address and Contact Info
et: Organisatsiooni aadress ja kontaktinfo

[ctx: menu]
en: Outbound Email (SMTP/Sendmail)
et: Väljaminev e-kiri (SMTP/Sendmail)

[ctx: menu]
en: Outbound Email Settings
et: Väljamineva e-posti seaded

[ctx: menu]
en: PDF Invoice
et: PDF arve

[ctx: menu]
en: Participant Listing Options
et: Osalejate nimekirja valikud

[ctx: menu]
en: Participant Listing Templates
et: Osalejate nimekirja mallid

[ctx: menu]
en: Participant Role
et: Osaleja roll

[ctx: menu]
en: Participant Roles
et: Osaleja roll

[ctx: menu]
en: Participant Status
et: Osaleja olek

[ctx: menu]
en: Participant Statuses
et: Osaleja staatus

[ctx: menu]
en: Payment Methods
et: Makseviisid

[ctx: menu]
en: Payment Processor Type
et: Makse haldaja tüüp

[ctx: menu]
en: Payment Processors
et: Maksete haldajad

[ctx: menu]
en: Permissions (Access Control)
et: Kasutajaõigused (juurdepääsu kontroll)

[ctx: menu]
en: Personal Campaign Page Summary
et: Personaalse kampaanialehekülje kokkuvõte

[ctx: menu]
en: Personal Campaign Pages
et: Isikliku kampaania lehed

[ctx: menu]
en: Petitions
et: Avaldused

[ctx: menu]
en: Phone Type
et: Telefoni tüüp

[ctx: menu]
en: Phone Types
et: Telefoni tüübid

[ctx: menu]
en: Pledge Payments
et: Osamaksete maksed

[ctx: menu]
en: Pledges
et: Osamaksed

[ctx: menu]
en: Postal Greeting Formats
et: Posti teel pöördumiste vormingud

[ctx: menu]
en: Preferred Communication Methods
et: Eelistatud suhtlusviisid

[ctx: menu]
en: Preferred Language Options
et: Eelistatud keele valikud

[ctx: menu]
en: Preferred Languages
et: Eelistatud keel

[ctx: menu]
en: Premiums
et: Preemiad

[ctx: menu]
en: Premiums (Thank-you Gifts)
et: Preemiad (tänu-kingid)

[ctx: menu]
en: Preview Mailing
et: Postituse eelvaade

[ctx: menu]
en: Price Field Options
et: Hinna välja valikud

[ctx: menu]
en: Price Fields
et: Hinna väljad

[ctx: menu]
en: Price Sets
et: Hinna komplektid

[ctx: menu]
en: Print Event Name Badge
et: Trüki sündmuse nimemärk

[ctx: menu]
en: Print Page (PDF) Formats
et: Trüki lehekülg (pdf) formaadis

[ctx: menu]
en: Process Uploaded Images
et: Töötle üleslaetud pilte

[ctx: menu]
en: Profile Settings
et: Vormi seaded

[ctx: menu]
en: ProfileEditor
et: Profiili redaktor

[ctx: menu]
en: Profiles
et: Vormid

[ctx: menu]
en: Record Respondents Interview
et: Salvesta vastajate intervjuud

[ctx: menu]
en: Recurring Contributions
et: Korduvad Toetused

[ctx: menu]
en: Redaction Rules
et: Redaktsiooni reeglid

[ctx: menu]
en: Register Event Participant
et: Registreeri üritusel osaleja

[ctx: menu]
en: Register New Participant
et: Registreeri uus osaleja

[ctx: menu]
en: Register Report
et: Registreeri raport

[ctx: menu]
en: Register your site
et: Registreeri oma sait

[ctx: menu]
en: Relationship Types
et: Suhete tüübid

[ctx: menu]
en: Relationships
et: Suhted

[ctx: menu]
en: Release Respondents
et: Vabasta vastajad

[ctx: menu]
en: Repeat Contributions
et: Korduvad annetused

[ctx: menu]
en: Repeat Event
et: Korda sündmust

[ctx: menu]
en: Report
et: Raport

[ctx: menu]
en: Reports
et: Raportid

[ctx: menu]
en: Reports Listing
et: Raportite nimekiri

[ctx: menu]
en: Reserve Respondents
et: Reserveeri vastajad

[ctx: menu]
en: Resource URLs
et: Allika URLid

[ctx: menu]
en: Resubscribe
et: Taasta tellimus

[ctx: menu]
en: SMS Providers
et: SMS Pakkujad

[ctx: menu]
en: Safe File Extension Options
et: Ohutu faililaiendi valikud

[ctx: menu]
en: Safe File Extensions
et: Ohutu faili laiendus

[ctx: menu]
en: Schedule Reminders
et: Ajakava meeldetuletused

[ctx: menu]
en: Scheduled Jobs
et: Kavandatud tööd

[ctx: menu]
en: Scheduled Jobs Log
et: Kavandatud tööde logi

[ctx: menu]
en: Scheduled and Sent Mailings
et: Kavandatud ja saadetud postitused

[ctx: menu]
en: Search
et: Otsi

[ctx: menu]
en: Search Builder
et: Otsingu ehitaja

[ctx: menu]
en: Search Preferences
et: Otsi eelistusi

[ctx: menu]
en: Sending Mail
et: Saadan kirja

[ctx: menu]
en: Setup a Personal Campaign Page - Account Information
et: Isikliku kampaanialehe loomine - Konto info

[ctx: menu]
en: Sign Petition
et: Allkirjasta avaldus

[ctx: menu]
en: Smart Groups
et: Nutikad grupid

[ctx: menu]
en: Sms Providers
et: SMS Pakkujad

[ctx: menu]
en: Subscribe
et: Telli

[ctx: menu]
en: Support
et: Kasutajatugi

[ctx: menu]
en: Survey Types
et: Uuringu tüübid

[ctx: menu]
en: Surveys
et: Uuringud

[ctx: menu]
en: Synchronize Users to Contacts
et: Sünkroniseeri kasutajad kontaktidega

[ctx: menu]
en: System Settings
et: Süsteemi seaded

[ctx: menu]
en: System Status
et: Süsteemistaatus

[ctx: menu]
en: Tags
et: Silt

[ctx: menu]
en: Tags (Categories)
et: Sildid (kategooriad)

[ctx: menu]
en: Tell a Friend
et: Saada sõbrale

[ctx: menu]
en: Thank You
et: Täname

[ctx: menu]
en: Thank-you and Receipting
et: Aitäh ja arveldamine

[ctx: menu]
en: Title and Settings
et: Pealkiri ja seaded

[ctx: menu]
en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

[ctx: menu]
en: Update Billing Details
et: Uuenda Arveldamise Detaile

[ctx: menu]
en: Update Subscription
et: Uuenda Tellimus

[ctx: menu]
en: Upgrade CiviCRM
et: Uuenda CiviCRMi

[ctx: menu]
en: Users and Permissions
et: Kasutajad ja kasutajaõigused

[ctx: menu]
en: View Activity
et: Vaata tegevust

[ctx: menu]
en: View Date Preferences
et: Vaata kuupäeva eelistusi

[ctx: menu]
en: View Mailing
et: Vaata postitust

[ctx: menu]
en: View Petition Signatures
et: Vaata avalduste allkirju

[ctx: menu]
en: Website Types
et: Veebilehe tüübid

[ctx: menu]
en: Word Replacements
et: Sõnade asendamine

en: merge duplicate contacts
et: ühenda topelt kontaktid

en: miles
et: miil

en: minutes
et: minutit

en: month
et: kuu

en: more
et: veel

en: must be a numeric value
et: peab olema numbriväärtus

en: ongoing
et: käimas

en: or
et: või

en: participants
et: osalejad

en: profile create
et: profiili loomine

en: profile edit
et: profiili muutmine

en: profile listings
et: profiili loetelud

en: profile listings and forms
et: profiili loetelud ja vormid

en: profile view
et: profiili vaade

en: profiles
et: profiilid

en: remove profile
et: eemalda profiil

en: seconds
et: sekundit

en: select
et: vali

en: select activity
et: vali tegevus

en: show location
et: näita asukohta

en: ssl_merchant_id is not set for this payment processor
et: ssl_merchant_id ei ole seadistatud sellele makse töötlusele

en: start date
et: alguskuupäev

en: test-drive
et: Testimine

en: through
et: kuni

en: translate CiviCRM
et: tõlgi CiviCRM

en: under the name
et: nime all

en: until
et: Kuni

en: view additional participant
et: Vaata lisatavat osalejat

en: view all activities
et: vaata kõiki tegevusi

en: view all contacts
et: vaata kõiki kontakte

en: view primary participant
et: Vaata esmast osalejat

en: with
et: koos

en: year
et: aasta
