CiviCRM - en to lt translation catalogue (1070 entries)

en:  Petition has been deleted.
lt: Peticija ištrinta.

en:  You can add another Campaign.
lt: Jūs galite pridėti kitą Kampaniją

en:  You can add another Petition.
lt: Galite pridėti kitą Peticiją

en: %1 - Participants
lt: %1 - Dalyviai

en: %1 Options
lt: %1 nustatymai

en: %1 membership for %2 has been renewed.
lt: %1 narystė %2 atnaujinta.

en: '%1' directory does not exist
lt: '%1' direktorijos nėra

en: (Last Month)
lt: (pastarąjį mėnesį)

en: (bottom of page)
lt: (puslapio apačia)

en: (preferred)
lt: (pageidaujamas)

en: (recipients)
lt: (gavėjai)

en: (top of page)
lt: (puslapio viršus)

en: - any contact type -
lt: - betkuris kontaktų tipas -

en: - any group -
lt: - bet kuri grupė -

en: - any tag -
lt: - betkuri žymė -

en: - do not import -
lt: - neimportuoti -

en: - select -
lt: - pasirinkti -

en: - select group -
lt: - parinkti grupę -

en: - select profile -
lt: - išrinkti profilį -

en: - select role -
lt: - pasirinkti vaidmenį -

en: <strong>%1 - your email address '%2' has been successfully verified.</strong>
lt: <strong>%1 - Jūsų el. pašto adresas '%2' buvo sėkmingai patvirtintas.</strong>

en: A membership type with this name already exists. Please select another name.
lt: Narystės tipas su šiuo vardu jau yra. Pasirinkite kitą vardą.

en: A renewal confirmation and receipt has been sent to %1.
lt: Atnaujinimo patvirtinimas ir kvitas nusiųstas į %1.

en: A valid file must be uploaded.
lt: Turi būti įkeltas galiojantis failas.

en: ACL Role
lt: PKL Vaidmuo

en: Access Control
lt: Prieigos lygis

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Active Memberships
lt: Aktyvios narystės

en: Active?
lt: Veikiantis?

en: Activities
lt: Veikla

en: Activity
lt: Veikla

en: Activity Date
lt: Veiksmo Data

en: Activity Profile
lt: Veiklos profilis

en: Activity Status
lt: Veiksmo Statusas

en: Activity Subject
lt: Veiksmo Pvadinimas

en: Activity Type
lt: Veiksmo Tipas

en: Add
lt: Pridėti

en: Add Campaign
lt: Pridėti kampnajią

en: Add Membership Status
lt: Pridėti narystės būseną

en: Add Petition
lt: Pridėti peticiją

en: Add Survey
lt: Pridėti peržiūrą

en: Add a new language to this installation.
lt: Pridėti naują kalbą šiam įdiegimui.

en: Add respondent(s) to a new group
lt: Pridėti respondentus į naują grupę

en: Add respondent(s) to existing group(s)
lt: Pridėti respondentų į esančią grupę(-s)

en: Add row
lt: Pridėti eilę

en: Add to Group
lt: Pridėti prie grupės

en: Add to a group
lt: Pridėti prie grupės

en: Added
lt: Pridėta

en: Address
lt: Adresas

en: Address Display
lt: Adreso rodymas

en: Address Editing
lt: Adreso redagavimas

en: Address Format
lt: Adreso formatas

en: Address Name
lt: Adreso pavadinimas

en: Address Settings
lt: Adreso nustatymai

en: Address Standardization
lt: Adreso standartizavimas

en: Addressee
lt: Adresatas

en: Admin
lt: Administratorius

en: All
lt: Visi

en: All Events
lt: Visi įvykiai

en: All Groups
lt: Visos grupės

en: All Profiles
lt: Visi profiliai

en: Approval Statuses
lt: patvirtinimo būsenos

en: Are you sure you want to delete Campaign Page '%1'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti kampanijos puslapį '%1'?

en: Are you sure you want to delete contact image.
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį kontakto paveiksliuką?

en: Are you sure you want to delete this Campaign?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią Kampaniją?

en: Are you sure you want to delete this Petition?
lt: Ar Jūs tikrai norite ištrinti šią Peticiją?

en: Assigned to
lt: Priskirta

en: Auto Renew
lt: Automatiškai atnaujinti

en: Auto-renew
lt: Automatinis atnaujinimas

en: Auto-renew Option
lt: Automatinio atnaujinimo pasirinkimas

en: Auto-renew?
lt: Atnaujinti automatiškai?

en: Basic Contact Type
lt: Pagrindiniai kontaktų tipai

en: Bcc Confirm
lt: Bcc patvirtinti

en: Before we can add your signature, you must validate your email address by clicking on the activation link in the confirmation e-mail. Sometimes our confirmation emails get flagged as spam and are moved to your bulk folder.
lt: Prieš pridedant Jūsų parašą, turite patvirtinti savo el. pašto adresą, paspadami ant nuorodos, kurią gausite patvirtinimo laiške. Kartais mūsų patvirtinimo laiškai patenka į šlamšto (spam'o) dėžutę.

en: Before we can add your signature, you must validate your email address by clicking on the activation link in the confirmation e-mail. Sometimes our confirmation emails get flagged as spam and are moved to your spam folder.
lt: Prieš pridedant Jūsų parašą, turite patvirtinti savo el. pašto adresą, paspadami ant nuorodos, kurią gausite patvirtinimo laiške. Kartais mūsų patvirtinimo laiškai patenka į šlamšto (spam'o) dėžutę.

en: Birth Date
lt: Gimimo data

en: Both
lt: Abu

en: Browse/Upload Image
lt: Pasirinkti ir įĮkelti failą

en: CMS User
lt: TVS vartotojas

en: Campaign %1 has been saved.
lt: Kampanija %1 išsaugota.

en: Campaign Created Date
lt: Kampanijos pradžia

en: Campaign Description
lt: Kampanijos aprašymas

en: Campaign End Date
lt: Kampanijos pabaiga

en: Campaign Goals
lt: Kampanijos tikslai

en: Campaign Start Date
lt: Kampanijos pradžia

en: Cancel
lt: Nutraukti

en: Cancel Date
lt: Ištrinti datą

en: Cancel Registration
lt: Nutraukti registraciją

en: Cancelled Date
lt: Ištrinta data

en: Cannot find participant ID
lt: Neįmanoma rasti dalyvio ID

en: Case
lt: Byla

en: Cc Confirm
lt: CC Patvirtinti

en: Change Log
lt: Pakeitimų žurnalas

en: City
lt: Miestas

en: City.
lt: Miestas.

en: CiviCRM Activity Search
lt: CiviCRM veiklų paieška

en: CiviCRM Respondent Search
lt: CiviCRM Respondentų paieška

en: Class
lt: Klasė

en: Click 'Delete' if you want to continue.
lt: Paspauskite 'Ištrinti', jei norite tęsti.

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Column No
lt: Skilties nr.

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Configure Event
lt: Patvirtinti įvykį

en: Confirm Text
lt: Patvirtinimo tekstas

en: Confirmation Email Text
lt: Patvirtinimo laiško tekstas

en: Confirmation Title
lt: Patvirtinimo pavadinimas

en: Contact
lt: Kontaktas

en: Contact ID
lt: Kontakto ID

en: Contact Name
lt: Kontakto vardas

en: Contact Profile
lt: Kontakto profilis

en: Contact Search
lt: Kontaktų paieška

en: Contact Type
lt: Kontakto tipas

en: Contact's Groups
lt: Kontakto grupės

en: Contact's first name.
lt: Vardas

en: Contact's last name.
lt: Pavardė

en: Contact's middle name.
lt: Antras vardas

en: Contacts
lt: Kontakai

en: Continue
lt: Tęsti

en: Contribution
lt: Indėlis

en: Contributions
lt: Įnašai

en: Could not find Survey Id.
lt: Nepavyko rasti Peržiūros ID.

en: Could not find Survey.
lt: Neįmanoma rasti peržiūros.

en: Could not find contacts for reservation.
lt: Nepavyko rasti kontakų rezervacijai.

en: Counted
lt: Suskaičiuota

en: Counted?
lt: Suskaičiuota?

en: Country
lt: Šalis

en: Country name (e.g. Canada).
lt: Šalies pavadinimas (pvz., Lietuva).

en: County
lt: Apskritis

en: Create
lt: Kurti

en: Create Date
lt: Sukurti datą

en: Create Membership
lt: Sukurti narystę

en: Create new result set
lt: Sukurti naują rezultatų rinkinį

en: Created By:
lt: Sukurta

en: Created Date
lt: Sukūrimo data

en: Created Date:
lt: Sukūrimo data

en: Created by
lt: Sukurta

en: Currency
lt: Valiuta

en: Current Campaigns
lt: Dabartinės kampanijos

en: Current Employer
lt: Dabartinis darbdavys

en: Current Membership?
lt: Dabartinė narystė?

en: Date
lt: Data

en: Date Display
lt: Datos rodymas

en: Date Format
lt: Datos formatas

en: Date of Birth
lt: Gimimo data

en: Deceased Date
lt: Mirties data

en: Default
lt: Numatytasis

en: Default Option?
lt: Lokalizacija

en: Default number of contacts
lt: Numatytas kontaktų skaičius

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Delete %1 Type
lt: Pašalinti %1 tipą

en: Delete ACL
lt: Ištrinti PKL

en: Delete Campaign
lt: Ištrinti kampaniją

en: Delete Campaign Page
lt: Pašalinti kampanijos puslapį

en: Delete Contact
lt: Šalinti kontaktą

en: Delete Contact Image
lt: Trinti kontakto paveiksliuką

en: Delete Event
lt: Ištrinti įvykį

en: Delete Event Template
lt: Pašalinti įvykio šabloną

en: Delete Group
lt: Pašalinti grupę

en: Delete Location Type
lt: Ištrinti vietos tipą

en: Delete Mail Settings
lt: Ištrinti pašto nustatymus

en: Delete Membership
lt: Ištrinti narystę

en: Delete Membership Status
lt: Ištrinti narystės būseną

en: Delete Membership Type
lt: Ištrinti narystės tipą

en: Delete Participant Status
lt: Ištrinti dalyvio būseną

en: Delete Permanently
lt: Ištrinti visam laikui

en: Delete Petition
lt: Ištrinti peticiją

en: Delete Status
lt: Ištrinti būseną

en: Delete Survey
lt: Ištrinti Peržiūrą

en: Description
lt: Aprašymas

en: Details
lt: Išsami informacija

en: Disable
lt: Išjungti

en: Display Membership Fee
lt: Parodyti narystės mokestį

en: Display label for this status.
lt: Parodyti šios būsenos kortelę.

en: Distance
lt: Atstumas

en: Do you want to reserve respondents for '%1' ?
lt: Ar norite rezervuoti respondentus '%1'?

en: Does Event allow multiple registrations from same email address?
lt: Ar šiame renginyje galima registruotis daugiau nei viena kartą su tuo pačiu el-paštu

en: Domain Name
lt: Domeno vardas

en: Done
lt: Baigti

en: Duration
lt: Trukmė

en: EXAMPLES
lt: PAVYZDŽIAI

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit ACL
lt: Redaguoti PKL

en: Edit Campaign
lt: Redaguoti kampaniją

en: Edit Contact
lt: Redaguoti kontaktą

en: Edit Date Type
lt: Redaguoti datos tipą

en: Edit Event Template
lt: Taisyti įvykio šabloną

en: Edit Mail Settings
lt: Redaguoti pašto nustatymus

en: Edit Membership
lt: Redagauoti narystę

en: Edit Membership Status
lt: Redaguoti narystės būseną

en: Edit Membership Type
lt: Redaguoti narystės tipą

en: Edit Participant Status
lt: Redaguoti dalyvio būseną

en: Edit Petition
lt: Redaguoti Peticiją

en: Edit Relationship
lt: Redaguoti narystes

en: Edit Survey
lt: Redaguoti Peržiūrą

en: Edit this message template
lt: Redaguoti šį žinutės ruošinį

en: Editing Contacts
lt: Kontaktų redagavimas

en: Email
lt: E. paštas

en: Email Greeting
lt: Sveikinimas e. paštu

en: Email address domain (the part after @).
lt: El.pašto adreso domenas (dalis po @).

en: Employer
lt: Darbuotojas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enable %1
lt: Įjungti %1

en: Enable Campaign
lt: Įgalinti Kampaniją

en: Enable Location Type
lt: Įgalinti vietos tipą

en: Enable Membership Status
lt: Įgalinti narystės būseną

en: Enable Membership Type
lt: Įglinti narystės tipą

en: Enable Petition
lt: Įgalinti Peticiją

en: Enable Survey
lt: Įgalinti Peržiūrą

en: Enable this message template
lt: Įgalinti šį žinutės ruošinį

en: Enabled?
lt: Įjungta?

en: End Date
lt: Pabaigos data

en: End Event
lt: Įvykio pabaiga

en: End Event Adjustment
lt: Baigti įvykio nustatymą

en: Enter a valid URL
lt: Įveskite teisingą URL

en: Entity Table
lt: Esybių lentelė

en: Event
lt: Įvykis

en: Event Created Date
lt: Renginio Sukūrimo Data

en: Event Fee(s)
lt: Renginio Mokestis(čiai)

en: Event Information
lt: Renginio Informacija

en: Event Registration Link Text
lt: Renginio registracijos nuorodos tekstas

en: Event Template Title
lt: Renginio Ruošinio Pavadinimas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Every
lt: Kiekvienas

en: Everyone
lt: Visi

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Extension Disabled
lt: Plėtinys išjungtas

en: Extension Enabled
lt: Plėtinys aktyvuotas

en: Extension Installed
lt: Plėtinys įdiegtas

en: Extension Uninstalled
lt: Plėtinys Išdiegtas

en: Extension Upgrade Failed
lt: Plėtinio Atnaujinimas Nepavyko

en: Extension Upgraded
lt: Plėtinys atnaujintas

en: Fee
lt: Mokestis

en: Fee level
lt: Mokesčio lygis

en: Field Label
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field Name
lt: Laukelio pavadinimas

en: File
lt: Failas

en: File size should be less than %1 MBytes (%2 bytes)
lt: Failas turi būti mažesnis negu %1 M baitų (%2 baitų)

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Find
lt: Surasti

en: Find Campaign Pages
lt: Rasti kampanijos puslapius

en: Find Campaigns
lt: Rasti kampanijas

en: Find Memberships
lt: Rasti narystes

en: Find Petition
lt: Rasti peticiją

en: Find Respondents
lt: Rasti respondentus

en: Find Respondents To %1
lt: Rasti respondentus iki %1

en: Find Survey
lt: Rasti peržiūrą

en: Find more members
lt: Rasti daugiau narių

en: Find...
lt: Ieškoti...

en: First Name
lt: Vardas

en: First row contains column headers
lt: Pirmoje eilutėje yra stulpelių pavadinimai

en: Format
lt: Formatas

en: From
lt: Nuo

en: From Email Addresses
lt: Iš el. pašto adreso

en: Full Name
lt: Vardas ir pavardė

en: Full street address (e.g. 110 Main Street).
lt: Pilnas gatvės adresas (pvz., Maironio g. 1)

en: Gender
lt: Lytis

en: Go
lt: Eiti

en: Grant
lt: Suteikti

en: Group
lt: Grupė

en: Group Name
lt: Grupės pavadinimas

en: Group Status
lt: Grupės statusas

en: Group(s)
lt: Grupė(s)

en: Groups
lt: Grupės

en: I will send payment by check
lt: Apmokėjimui atsiųsiu čekį

en: IMPORTANT
lt: SVARBU

en: If this option is checked, a "thermometer" showing progress toward your goal will be included on the page.
lt: Jei ši parinktis pažymėta, puslapyje bus įdėtas „termometras“, rodantis, kiek pasistūmėte iki savo tikslo.

en: If you haven't received an email from us, check your spam folder, it might have been wrongly classified.
lt: Jei iš mūsų negavote el. laiško, pasitikrinkite savo šlamšto (sapm'o) dėžutę.

en: If you haven't received an email within a few minutes, please check your spam folder.
lt: Jei negalvote el. laiško per keletą minučių, pasitikrinkite savo šlamšto (spam'o) dėžutę

en: Image Url
lt: Nuotraukos adresas (URL)

en: Import Data File
lt: Importuoti duomenų failą

en: Include my name and message
lt: Įtraukti mano vardą ir žinutę

en: Individual
lt: Individualus

en: Input file must be in CSV format
lt: Įvesties failas turi būti CSV formato

en: Insert new Membership
lt: Įdėti naują narystę

en: Instructions
lt: Instrukcijos

en: Integer
lt: Sveikasis skaičius

en: Interview Respondents
lt: Apklausti respondentus

en: Interviewer
lt: Apklausėjas

en: Is Event Public
lt: Ar Renginys viešas

en: Is this Event Active?
lt: Ar šis Renginys Aktyvuotas?

en: Is this petition active?
lt: Ar ši peticija aktyvi?

en: Is this survey active?
lt: Ar ši peržiūra aktyvi?

en: Is this the default petition?
lt: Ar tai numatytoji peticija?

en: Is this the default survey?
lt: Ar tai numatytoji peržiūra?

en: Is your Personal Campaign Page active? You can activate/de-activate it any time during it's lifecycle.
lt: Ar Jūsų kampanijos puslapis aktyvus? Jį galite aktyvuoti ar padaryti neveiksniu bet kuriuo jo gyvavimo metu.

en: Job Title
lt: Darbo pavadinimas

en: Label
lt: Žymė

en: Label already exists in Database.
lt: Kortelė jau yra duomenų bazėje.

en: Language and Currency
lt: Kalba ir valiuta

en: Languages available to users of this installation.
lt: Kalbos prieinamos šio įdiegimo vartotojams.

en: Last Name
lt: Pavardė

en: Latitude
lt: Platuma

en: Line Number
lt: Eilutės numeris

en: Link
lt: Nuoroda

en: List the signatures
lt: Parašų sąrašas

en: Localization
lt: Lokalizacija

en: Location
lt: Vieta

en: Location Type
lt: Vietos Tipas

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Male
lt: Vyras

en: Manage Events
lt: Tvarkyti įvykius

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Match Fields
lt: Atitinkantys laukai

en: Max Number Of Contacts
lt: Maksimalus kontaktų skaičius

en: Max Number of Participants
lt: Maksimalus Dalyvių Skaičius

en: Max participants should be a positive number
lt: Maksimalus dalyvių skaičius turi būti pozityvus skaičius

en: Maximum number of contacts
lt: Maksimalus kontaktų skaičius

en: Maximum reserved at one time
lt: Daugiausiai rezervuota per kartą

en: Meeting
lt: Susitikimas

en: Member
lt: Narys

en: Member Name or Email
lt: Nario vardas arba el. paštas

en: Member Since %2 %1
lt: Narys nuo %2 %1

en: Members
lt: Nariai

en: Members as of %1 %2
lt: Nariai kaip %1 ir %2

en: Members by Type
lt: Nariai pagal tipą

en: Membership
lt: Narystė

en: Membership Change Date
lt: Narystės pakeitimo data

en: Membership Type:
lt: Narystės tipas:

en: Membership Types
lt: Narystės tipai

en: Membership payment amount.
lt: Narystės mokesčio suma.

en: Membership renewed automatically
lt: Narystė atnaujinta automatiškai

en: Memberships
lt: Narystės

en: Menu '%1' has been saved.
lt: Meniu '%1' išsaugota.

en: Merge
lt: Sulieti

en: Message Subject
lt: Žinutės tema

en: Message Title
lt: Žinutės pavadinimas

en: Middle Name
lt: Antras vardas

en: Minimum Fee
lt: Minimali kaina

en: Missing Interviewer contact.
lt: Nėra apklausėjo kontaktų

en: Modified Date
lt: Keitimo data

en: Money
lt: Pinigai

en: Money Transferred
lt: Pinigai pervesti

en: NO
lt: NE

en: Name
lt: Vardas

en: Name already exists in Database.
lt: Toks vartotojas jau egzistuoja.

en: Name of this group of settings.
lt: Šios nustatymų grupės pavadinimas

en: Negative
lt: Negatyvus

en: New %1
lt: Nauja %1

en: New Participant Status
lt: Naujo dalyvio būsena

en: No
lt: Ne

en: Note
lt: Pastaba

en: Note(s)
lt: Užrašas(ai)

en: Notes
lt: Pastabos

en: OR
lt: ARBA

en: Online Registration
lt: Registracija tinkle

en: Oops. We encountered a problem in processing your email verification. Please contact the site administrator.
lt: Oi... Iškilo problemų patvirtinant Jūsų el. pašto adresą. Susisiekite su šio tinklapio administratoriumi.

en: Opened
lt: Aitdaryta

en: Operation
lt: Operacija

en: Organization
lt: Organizacija

en: Organization Name
lt: Organizacijos pavadinimas

en: PHP class name
lt: PHP klasės pavadinimas

en: Paid Event
lt: Apmokėtas įvykis

en: Participant
lt: Dalyvis

en: Participant Name
lt: Dalyvio vardas

en: Participant Status Id
lt: Dalyvio Statuso ID

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password Label
lt: Slaptažodžio kortelė

en: Past Campaigns
lt: Pasibaigusios kampanijos

en: Payment ID
lt: Mokėjimo ID

en: Pending
lt: Laukiama

en: Petition Dashboard
lt: Peticijos valdymo skydas.

en: Petition ID
lt: Peticijos ID

en: Petition Title
lt: Peticijos pavadinimas

en: Petition Type
lt: Peticijos tipas

en: Petition Type ID
lt: Peticijos tipo ID

en: Petition has been saved.
lt: Peticija išsaugota.

en: Petitions
lt: Peticijos

en: Phone
lt: Telefonas

en: Please do not select more than one membership associated with the same organization.
lt: Nesirinkite daugiau negu vieną narystę susijusią su ta pačia įmone.

en: Please enter a Contribution Amount.
lt: Įveskite paaukojimo sumą.

en: Please enter a valid amount.
lt: Įveskite teisingą sumą.

en: Please enter a valid money value (e.g. %1).
lt: Prašom įvesti teisingą pinigų sumą (pvz., %1).

en: Please select a membership type.
lt: Pasirinkite narystės tipą.

en: Positive
lt: Teigiamas

en: Postal
lt: Pašto

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Postal Greeting
lt: Sveikinimo laiškas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Postal code.
lt: Pašto kodas.

en: Preferred Communication Method
lt: Pageidaujamas bendravimo būdas

en: Preferred Language
lt: Pageidautina kalba

en: Preferred Mail Format
lt: Pageidautinas pašto formatas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Price
lt: Kaina

en: Primary
lt: Pagrindinis

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print Activities
lt: Spauzdinti veiklas

en: Print Members
lt: Spausdinti narius

en: Print Respondents
lt: Atspausdinti repondentų sąrašą

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Profile
lt: Profilis

en: Profile is not configured with Email address.
lt: Profilis nesukonfigūruotas su el. pašto adresu.

en: Reason
lt: Priežastis

en: Recent Memberships
lt: Dabartiniai nariai

en: Record %1 Responses
lt: 1% atsakymų

en: Record Membership Payment?
lt: Įregistruoti narystės apmokėjimą?

en: Record Payment?
lt: Įrašyti Mokėjimą?

en: Record Renewal Payment?
lt: Užregistruoti atnaujinimo apmokėjimą?

en: Register Now
lt: Registruoti dabar

en: Register date
lt: Registracijos data

en: Registration Date
lt: Registracijos data

en: Registration End Date
lt: Registracijos pabaiga

en: Registration Start Date
lt: Registracijos pradžia

en: Related Members Only
lt: Tik susiję nariai

en: Release Respondents
lt: Respondentai

en: Removed
lt: Pašalinta

en: Renew
lt: Atnaujinti

en: Renew Membership Using Credit Card
lt: Atnaujinkite narystę mokėjimo kortelės pagalba

en: Renew Now
lt: Atnaujinti dabar

en: Renew-Credit Card
lt: Atnaujinti mokėjimo kortelę

en: Renewal Message
lt: Atnaujinimo pranešimas.

en: Replacement
lt: Pakaitalas

en: Requires Approval
lt: Reikia Patvirtinimo

en: Reserve
lt: Rezervuoti

en: Reserve Each Time
lt: Rezervuoti kiekvieną kartą

en: Reserve More Respondents >>
lt: Rezervuoti daugiau respondentų >>

en: Reserve Respondents
lt: Rezervuoti respondentus

en: Reserved.
lt: Reservuota.

en: Respondent Interview
lt: Respondento interviu

en: Respondent Reservation
lt: Respondentų rezervacija

en: Respondent Reserved.
lt: Respondentas rezervuotas.

en: Respondents
lt: Respondentai

en: Response Saved.
lt: Atsakymas išsaugotas.

en: Restore
lt: Atkurti

en: Restore Contact
lt: Atkurti kontaktą

en: Result Options
lt: Rezultatų nustatymai

en: Role
lt: Vaidmuo

en: SMTP Password
lt: SMTP slaptažodis

en: SMTP Port
lt: SMTP jungtis

en: SMTP Server
lt: SMTP serveris

en: SMTP Username
lt: SMTP vartotojo vardas

en: STEP 2: Please Check Your Email
lt: 2 ŽINGSNIS: Pasitikrinkite savo el. paštą

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save & Send Test Email
lt: Išsaugoti ir siųsti bandomąjį el. laišką

en: Save and New
lt: Išsaugoti ir pradėti naują

en: Save as non voted.
lt: Išsaugoti kaip ne balsuota.

en: Save as voted.
lt: Išsaugoti kaip balsuota.

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Campaigns
lt: Ieškoti kampanijų

en: Search Petition
lt: Ieškoti peticijos

en: Search Petitions
lt: Ieškoti peticijų

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search Survey
lt: Ieškoti peržiūrų

en: Search Surveys
lt: Ieškoti peržiūrų

en: Search Title
lt: Paieškos pavadinimas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Select Date
lt: Pasirinkite datą

en: Select Group
lt: Pasirinkti grupę

en: Select Profile
lt: Išrinkti profilį

en: Select Result Set
lt: Pasirinkite rezultatų rinkinį

en: Select at least one membership option.
lt: Pasirinkite bent vieną narystės tipą.

en: Select the campaign for which survey is created.
lt: Pasirinkite kampaniją, kuriai buvo sukurta peržiūra.

en: Selected %1 type has not been deleted.
lt: Parinktas %1 tipas nebuvo pašalintas.

en: Selected Survey type has been deleted.
lt: Pasirinktas peržiūros tipas ištrintas.

en: Selected contact type can not be deleted. Make sure contact type doesn't have any associated custom data or group.
lt: Pasirinktas kontaktų tipas negali būti ištrintas. Įsitikinkite, kad šis kontaktų tipas neturi susijusių duomenų arba grupės.

en: Selected contact type has been deleted.
lt: Pasirinktas kontaktų tipas ištrintas.

en: Selected membership status has been deleted.
lt: Pasirinkta narystė buvo ištrinta.

en: Selected membership type has been deleted.
lt: Pasirinktas narystės tipas buvo ištrintas.

en: Send Confirmation?
lt: Siūsti patvirtinimą?

en: Send Email to Contacts
lt: Išsiūsti el-žinutę Kontaktams

en: Send an Email
lt: Išsiųsti e. laišką

en: Sendmail
lt: Siųstilaišką

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Settings - %1 Integration
lt: Nustatymai - %1 Integravimas

en: Settings - Date
lt: Nustatymai - Data

en: Sic Code
lt: SIC kodas

en: Sign Petition
lt: Pasirašyti Peticiją

en: Sign the Petition
lt: Pasirašyti Peticiją

en: Signature Label
lt: Parašo kortelė

en: Signatures
lt: Parašai

en: Site Preferences
lt: Tinklapio pirmumai

en: Skip
lt: Praleisti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Start Event
lt: Sukurti įvykį

en: Start Event Adjustment
lt: Pradėti įvykio nustatymą

en: Starts
lt: Prasideda

en: State
lt: Valstija

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Status
lt: Statistika

en: Status Override?
lt: Nepaisyti būsenos?

en: Street
lt: Gatvė

en: Street Address
lt: Gatvė

en: Street Name
lt: Gatvė

en: Subject
lt: Tema

en: Subject Label
lt: Temos kortelė

en: Summary
lt: Santrauka

en: Survey - %1
lt: Apklausa - %1

en: Survey Dashboard
lt: Peržiūrų valdymo skydas

en: Survey ID
lt: Peržiūros ID

en: Survey Status - %1
lt: Apklausos būsena - %1

en: Survey Type
lt: Peržiūros tipas

en: Survey Type ID
lt: Peržiūros tipo ID

en: Survey(s)
lt: Peržiūros

en: Surveys
lt: Peržiūros

en: Synchronize %1 Users
lt: Sinchronizuoti %1 vartotojus

en: Tag
lt: Žymė

en: Tag(s)
lt: Žymė(s)

en: Tags
lt: Gairės

en: Tell a Friend
lt: Pranešti draugui

en: Tell people why this campaign is important to you.
lt: Paaiškinkite, kodėl ši kampanija Jums svarbi.

en: Template Title
lt: Šablono pavadinimas

en: Text
lt: Tekstas

en: Thank you for signing the petition.
lt: Dėkojame, kad pasirašėte šią peticiją.

en: ThankYou Text
lt: Padėkos tekstas

en: ThankYou Title
lt: Padėkos pavadinimas

en: The %1 '%2' has been saved.
lt: %1 '%2' buvo įrašyta.

en: The Contact Type '%1' has been saved.
lt: Kontakto tipas '%1' buvo išsaugotas.

en: The Survey type '%1' has been saved.
lt: Peržiūros tipas '%1' išsaugotas.

en: The attached file has been deleted.
lt: Prisegtas dokumentas buvo ištrintas

en: The changes have not been saved.
lt: Pakeitimai nebuvo išsaugoti.

en: The date type '%1' has been saved.
lt: Datos tipas '%1' neišsaugotas.

en: The membership End Date is %1.
lt: Narystės pabaigos data yra %1.

en: The membership status '%1' has been saved.
lt: Narystės būsena %1 buvo išsaugota.

en: The membership type '%1' has been saved.
lt: Narystės tipas '%1' buvo išsaugotas.

en: The new membership End Date is %1.
lt: Naujos narstė pabaigos data yra %1.

en: The page you requested is currently unavailable.
lt: Jūsų užklaustas puslapis laikinai nepasiekiamas.

en: The system administrator has disabled this feature.
lt: Sistemos administratorius šią funkciją išjungė.

en: These records have been filled in with the imported data.
lt: Šie įrašai buvo užpildyti importuotais duomenimis.

en: These records have been updated with the imported data.
lt: Šie įrašai buvo atnaujinti importuotais duomenimis.

en: These records have not been imported.
lt: Šie įrašai nebuvo importuoti.

en: This contact type name already exists in database. Contact type names must be unique.
lt: Šis kontaktų tipo pavadinimas jau yra duomenų bazėje. Kontaktų tipų pavadinimai turi būti unikalūs.

en: This event is currently full.
lt: Šiame renginyje vietų nebėra

en: This may mean the loss of a substantial amount of data, and the action cannot be undone.
lt: Tai padarius gali būti netekta didelio kiekio informacijos ir šio veiksmo nebus galima atšaukti.

en: This membership type cannot be deleted due to following reason(s):
lt: Narystės tipas negali būti ištrintas dėl šių priežasčių:

en: This profile is currently used for %1.
lt: Šis profilis šiuo metu yra naudojamas %1.

en: Time
lt: Laikas

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title - New Membership
lt: Pavadinimas - Nauja narystė

en: Title - Renewals
lt: Pavadinimas - Atnaujinimai

en: Title of the survey.
lt: Peržiūros pavadinimas.

en: To
lt: (Kam:)

en: To complete and confirm your signature, please follow the activation instructions sent to the email address you provided.
lt: Tam, kad pabaigti ir patvirtinti Jūsų parašą, vadovaukitės aktyvavimo paaiškinimais, kurie buvo atsiųsti į Jūsų nurodytą el. pašto adresą.

en: Total Amount
lt: Galutinė suma

en: Type
lt: Tipas

en: Uninstall
lt: Išdiegti

en: Uninstall "%1"?
lt: Išdiegti "%1"?

en: Uninstall Error
lt: Išinstaliavimo klaida

en: Units
lt: Vienetai

en: Unsupported action
lt: Veiksmas nepalaikomas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update Campaign
lt: Atnaujinti Kampaniją

en: Update Members(s)
lt: Atnaujinti narius

en: Update Memberships
lt: Atnaujinti narystes

en: Update Petition
lt: Atnaujinti Peticiją

en: Update Response
lt: Atnaujinti atsakymą.

en: Update Survey
lt: Atnaujinti peržiūrą

en: Use existing result set
lt: Naudoti esantį rezultatų rinkinį

en: User Name Label
lt: Vartotojo vardo kortelė

en: Username
lt: Vartotojas

en: Value
lt: Vertė

en: View
lt: Žiūrėti

en: View Contact
lt: Peržiūrėti kontaktą

en: View Membership
lt: Peržiūrėti narystę

en: View Only?
lt: Tik žiūrėti?

en: View Relationship
lt: Žiūrėti narystes

en: Viewing Contacts
lt: Kontaktų peržiūra

en: Viewing and Editing Contacts
lt: Kontaktų peržiūrėjimas ir redagavimas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Visible
lt: Matomumas

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Vote Cancelled.
lt: Balsas ištrintas.

en: Vote Recorded.
lt: Balsas įrašytas.

en: WARNING: Deleting this Participant Status will remove all of its settings.
lt: ĮSPĖJIMAS: Ištrynus šią dalyvio būseną bus panaikinti ir visi nustatymai.

en: Waiting
lt: Laukiame

en: Website
lt: Tinklalapis

en: Weight
lt: Svoris

en: With
lt: Su

en: World Region
lt: Pasaulio regionas

en: Yes
lt: Taip

en: You are not authorized to access this page.
lt: Jums nėra leista patekti į šį puslapį.

en: You can:
lt: Prašom skaityti:

en: You do not have permission to access this page
lt: Jūs neturite teisės prieiti prie šio puslapio

en: You do not have permission to access this page.
lt: Jūs neturite teisės prieiti prie šio puslapio.

en: You do not have the necessary permission to edit this contact.
lt: Jūs neturite teisės koreguoti šį kontaktą.

en: You have already signed this petition.
lt: Jūs jau pasirašėte šią peticiją.

en: Your Membership(s)
lt: Jūsų narystė(s)

en: Your changes have been saved.
lt: Jūsų pakeitimai išsaugoti.

en: add contacts
lt: įrašyti į kontaktus

en: add new
lt: pridėti naują

en: administer CiviCRM
lt: CiviCRM valdymas

en: and
lt: ir

en: anonymously
lt: anonimiškai

en: change
lt: keisti

en: change membership type
lt: pakeisti narystės tipą

[ctx: country]
en: Afghanistan
lt: Afganistanas

[ctx: country]
en: Africa West, East, Central and Southern
lt: Vakarų, Rytų, Centrinė ir Pietų Afrika

[ctx: country]
en: Albania
lt: Albanija

[ctx: country]
en: Algeria
lt: Alžyras

[ctx: country]
en: America South, Central, North and Caribbean
lt: Pietų, Centrinė, Šiaurės Amerika ir Karibų jūros regionas

[ctx: country]
en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

[ctx: country]
en: Andorra
lt: Andora

[ctx: country]
en: Anguilla
lt: Angilija

[ctx: country]
en: Antarctica
lt: Antarktida

[ctx: country]
en: Antigua and Barbuda
lt: Antigva ir Barbuda

[ctx: country]
en: Armenia
lt: Armėnija

[ctx: country]
en: Asia-Pacific
lt: Azijos Ramiojo vandenyno regionas

[ctx: country]
en: Australia
lt: Australija

[ctx: country]
en: Austria
lt: Austrija

[ctx: country]
en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

[ctx: country]
en: Bahamas
lt: Bahamai

[ctx: country]
en: Bahrain
lt: Bahreinas

[ctx: country]
en: Bangladesh
lt: Bangladešas

[ctx: country]
en: Barbados
lt: Barbadosas

[ctx: country]
en: Belarus
lt: Baltarusija

[ctx: country]
en: Belgium
lt: Belgija

[ctx: country]
en: Belize
lt: Belizas

[ctx: country]
en: Benin
lt: Beninas

[ctx: country]
en: Bermuda
lt: Bermudai

[ctx: country]
en: Bhutan
lt: Butanas

[ctx: country]
en: Bolivia
lt: Bolivija

[ctx: country]
en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

[ctx: country]
en: Botswana
lt: Botsvana

[ctx: country]
en: Bouvet Island
lt: Buvė sala

[ctx: country]
en: Brazil
lt: Brazilija

[ctx: country]
en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos vandenyno Britų sritis

[ctx: country]
en: Brunei Darussalam
lt: Brunėjus

[ctx: country]
en: Bulgaria
lt: Bulgarija

[ctx: country]
en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

[ctx: country]
en: Burundi
lt: Burundis

[ctx: country]
en: Cambodia
lt: Kambodža

[ctx: country]
en: Cameroon
lt: Kamerūnas

[ctx: country]
en: Canada
lt: Kanada

[ctx: country]
en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

[ctx: country]
en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

[ctx: country]
en: Central African Republic
lt: Centrinė Africos Respublica

[ctx: country]
en: Chad
lt: Čadas

[ctx: country]
en: Chile
lt: Čilė

[ctx: country]
en: China
lt: Kinija

[ctx: country]
en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

[ctx: country]
en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų (Kilingo) salos

[ctx: country]
en: Colombia
lt: Kolumbija

[ctx: country]
en: Comoros
lt: Komorai

[ctx: country]
en: Congo, The Democratic Republic of the
lt: Kongo Demokratinė Republika

[ctx: country]
en: Cook Islands
lt: Kuko salos

[ctx: country]
en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

[ctx: country]
en: Croatia
lt: Kroatija

[ctx: country]
en: Cuba
lt: Kuba

[ctx: country]
en: Cyprus
lt: Kipras

[ctx: country]
en: Czech Republic
lt: Čekija

[ctx: country]
en: Denmark
lt: Danija

[ctx: country]
en: Djibouti
lt: Džibutis

[ctx: country]
en: Dominica
lt: Dominika

[ctx: country]
en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

[ctx: country]
en: Ecuador
lt: Ekvadoras

[ctx: country]
en: Egypt
lt: Egiptas

[ctx: country]
en: El Salvador
lt: Salvadoras

[ctx: country]
en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

[ctx: country]
en: Eritrea
lt: Eritrėja

[ctx: country]
en: Estonia
lt: Estija

[ctx: country]
en: Ethiopia
lt: Etiopija

[ctx: country]
en: Europe and Central Asia
lt: Europa ir Centrinė Azija

[ctx: country]
en: Falkland Islands (Malvinas)
lt: Folklendų (Malvinų) salos

[ctx: country]
en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

[ctx: country]
en: Fiji
lt: Fidžis

[ctx: country]
en: Finland
lt: Suomija

[ctx: country]
en: France
lt: Prancūzija

[ctx: country]
en: French Guiana
lt: Prancūzų Gajana

[ctx: country]
en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

[ctx: country]
en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos pietinės teritorijos

[ctx: country]
en: Gabon
lt: Gabonas

[ctx: country]
en: Gambia
lt: Gambija

[ctx: country]
en: Georgia
lt: Gruzija

[ctx: country]
en: Germany
lt: Vokietija

[ctx: country]
en: Ghana
lt: Gana

[ctx: country]
en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

[ctx: country]
en: Greece
lt: Graikija

[ctx: country]
en: Greenland
lt: Grenlandija

[ctx: country]
en: Guadeloupe
lt: Gvadelupė

[ctx: country]
en: Guam
lt: Guamas

[ctx: country]
en: Guatemala
lt: Gvatemala

[ctx: country]
en: Guernsey
lt: Gernsis

[ctx: country]
en: Guinea
lt: Gvinėja

[ctx: country]
en: Guinea-Bissau
lt: Gvinėja-Bisau

[ctx: country]
en: Guyana
lt: Gajana

[ctx: country]
en: Haiti
lt: Haitis

[ctx: country]
en: Heard Island and McDonald Islands
lt: Herdo ir Makdonaldo salos

[ctx: country]
en: Holy See (Vatican City State)
lt: Vatikanas

[ctx: country]
en: Honduras
lt: Hondūras

[ctx: country]
en: Hong Kong
lt: Honkongas

[ctx: country]
en: Hungary
lt: Vengrija

[ctx: country]
en: Iceland
lt: Islandija

[ctx: country]
en: India
lt: Indija

[ctx: country]
en: Indonesia
lt: Indonezija

[ctx: country]
en: Iran, Islamic Republic of
lt: Iranas

[ctx: country]
en: Iraq
lt: Irakas

[ctx: country]
en: Ireland
lt: Airija

[ctx: country]
en: Isle of Man
lt: Meno Sala

[ctx: country]
en: Israel
lt: Izraelis

[ctx: country]
en: Italy
lt: Italija

[ctx: country]
en: Jamaica
lt: Jamaika

[ctx: country]
en: Japan
lt: Japonija

[ctx: country]
en: Jersey
lt: Džersis

[ctx: country]
en: Jordan
lt: Jordanija

[ctx: country]
en: Kazakhstan
lt: Kazakstanas

[ctx: country]
en: Kenya
lt: Kenija

[ctx: country]
en: Kiribati
lt: Kiribatis

[ctx: country]
en: Korea, Democratic People's Republic of
lt: Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika

[ctx: country]
en: Korea, Republic of
lt: Korėjos Respublika

[ctx: country]
en: Kuwait
lt: Kuveitas

[ctx: country]
en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

[ctx: country]
en: Lao People's Democratic Republic
lt: Laosas

[ctx: country]
en: Latvia
lt: Latvija

[ctx: country]
en: Lebanon
lt: Libanas

[ctx: country]
en: Lesotho
lt: Lesotas

[ctx: country]
en: Liberia
lt: Liberija

[ctx: country]
en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

[ctx: country]
en: Lithuania
lt: Lietuva

[ctx: country]
en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

[ctx: country]
en: Macao
lt: Makao

[ctx: country]
en: Madagascar
lt: Madagaskaras

[ctx: country]
en: Malawi
lt: Malavis

[ctx: country]
en: Malaysia
lt: Malaizija

[ctx: country]
en: Maldives
lt: Maldyvai

[ctx: country]
en: Mali
lt: Malis

[ctx: country]
en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

[ctx: country]
en: Martinique
lt: Martinika

[ctx: country]
en: Mauritania
lt: Mauritanija

[ctx: country]
en: Mauritius
lt: Mauricijus

[ctx: country]
en: Mayotte
lt: Majotė

[ctx: country]
en: Mexico
lt: Meksika

[ctx: country]
en: Micronesia, Federated States of
lt: Mikronezijos Federalinės Valstijos

[ctx: country]
en: Middle East and North Africa
lt: Vidurio Rytai ir Šiaurės Afrika

[ctx: country]
en: Monaco
lt: Monakas

[ctx: country]
en: Mongolia
lt: Mongolija

[ctx: country]
en: Montenegro
lt: Juodkalnija

[ctx: country]
en: Montserrat
lt: Montseratas

[ctx: country]
en: Morocco
lt: Marokas

[ctx: country]
en: Mozambique
lt: Mozambikas

[ctx: country]
en: Myanmar
lt: Mianmaras

[ctx: country]
en: Namibia
lt: Namibija

[ctx: country]
en: Nepal
lt: Nepalas

[ctx: country]
en: Netherlands
lt: Nyderlandai

[ctx: country]
en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

[ctx: country]
en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

[ctx: country]
en: Nicaragua
lt: Nikaragva

[ctx: country]
en: Niger
lt: Nigerija

[ctx: country]
en: Nigeria
lt: Nigerija

[ctx: country]
en: Niue
lt: Niujė

[ctx: country]
en: Norfolk Island
lt: Norfolko Salos

[ctx: country]
en: Northern Mariana Islands
lt: Marianos Šiaurinės salos

[ctx: country]
en: Norway
lt: Norvegija

[ctx: country]
en: Oman
lt: Omanas

[ctx: country]
en: Pakistan
lt: Pakistanas

[ctx: country]
en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

[ctx: country]
en: Paraguay
lt: Paragvajus

[ctx: country]
en: Philippines
lt: Filipinai

[ctx: country]
en: Pitcairn
lt: Pitkerno salos

[ctx: country]
en: Poland
lt: Lenkija

[ctx: country]
en: Portugal
lt: Portugalija

[ctx: country]
en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

[ctx: country]
en: Qatar
lt: Kataras

[ctx: country]
en: Reunion
lt: Reunjonas

[ctx: country]
en: Romania
lt: Rumunija

[ctx: country]
en: Russian Federation
lt: Rusijos Federacija

[ctx: country]
en: Rwanda
lt: Ruanda

[ctx: country]
en: Saint Helena
lt: Šv. Elenos sala

[ctx: country]
en: Saint Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

[ctx: country]
en: Saint Lucia
lt: Sent Lusija

[ctx: country]
en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Sen Pjeras ir Mikelonas

[ctx: country]
en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinai

[ctx: country]
en: San Marino
lt: San Marinas

[ctx: country]
en: Sao Tome and Principe
lt: San Tomė ir Prinsipė

[ctx: country]
en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

[ctx: country]
en: Senegal
lt: Senegalas

[ctx: country]
en: Serbia
lt: Serbija

[ctx: country]
en: Serbia and Montenegro
lt: Serbija ir Juodkalnija

[ctx: country]
en: Seychelles
lt: Seišeliai

[ctx: country]
en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

[ctx: country]
en: Singapore
lt: Singapūras

[ctx: country]
en: Slovakia
lt: Slovakija

[ctx: country]
en: Slovenia
lt: Slovėnija

[ctx: country]
en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

[ctx: country]
en: Somalia
lt: Somalis

[ctx: country]
en: South Africa
lt: Pietų Afrika

[ctx: country]
en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžijos ir Pietų Sandvičo salos

[ctx: country]
en: South Sudan
lt: Pietų Sudanas

[ctx: country]
en: Spain
lt: Ispanija

[ctx: country]
en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

[ctx: country]
en: Sudan
lt: Sudanas

[ctx: country]
en: Suriname
lt: Surinamas

[ctx: country]
en: Svalbard and Jan Mayen
lt: Svalbardas ir Jan Menas

[ctx: country]
en: Sweden
lt: Švedija

[ctx: country]
en: Switzerland
lt: Šveicarija

[ctx: country]
en: Syrian Arab Republic
lt: Sirija

[ctx: country]
en: Taiwan
lt: Taivanas

[ctx: country]
en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

[ctx: country]
en: Tanzania, United Republic of
lt: Tanzanija

[ctx: country]
en: Thailand
lt: Tailandas

[ctx: country]
en: Timor-Leste
lt: Rytų Timoras

[ctx: country]
en: Togo
lt: Togas

[ctx: country]
en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

[ctx: country]
en: Tunisia
lt: Tunisas

[ctx: country]
en: Turkey
lt: Turkija

[ctx: country]
en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

[ctx: country]
en: Turks and Caicos Islands
lt: Terksas ir Kaikosas

[ctx: country]
en: Ukraine
lt: Ukraina

[ctx: country]
en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

[ctx: country]
en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

[ctx: country]
en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

[ctx: country]
en: United States Minor Outlying Islands
lt: JAV mažosios aplinkinės salos

[ctx: country]
en: Uruguay
lt: Urugvajus

[ctx: country]
en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

[ctx: country]
en: Venezuela
lt: Venesuela

[ctx: country]
en: Viet Nam
lt: Vietnamas

[ctx: country]
en: Virgin Islands, British
lt: Mergelių salos

[ctx: country]
en: Virgin Islands, U.S.
lt: JAV Mergelių salos

[ctx: country]
en: Wallis and Futuna
lt: Volisas ir Futūna

[ctx: country]
en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

[ctx: country]
en: Yemen
lt: Jemenas

[ctx: country]
en: Zambia
lt: Zambija

[ctx: country]
en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

[ctx: country]
en: unassigned
lt: Kitos šalys

[ctx: country]
en: Åland Islands
lt: Alandų salos

en: do not import
lt: neimportuoti

en: edit all contacts
lt: redaguoti visus kontaktus

en: edit groups
lt: redaguoti grupes

en: every
lt: kiekvienas

en: if you are searching by respondent name, check your spelling
lt: Jei ieškote pagal respondento vardą, patikrinkite ar teisingai įrašėte.

en: import contacts
lt: įkelti kontaktus

en: km
lt: kilometrai

en: mail()
lt: paštas()

[ctx: menu]
en: Accepted Credit Cards
lt: Priimti kreditines korteles

[ctx: menu]
en: Access Control
lt: Priėjimo lygis

[ctx: menu]
en: Activities
lt: Veikla

[ctx: menu]
en: Activity Types
lt: Veiklų tipai

[ctx: menu]
en: Activity View
lt: Aktivuoti veiklą

[ctx: menu]
en: Add Field
lt: Pridėti laukelį

[ctx: menu]
en: Add User
lt: Pridėti vartotoją

[ctx: menu]
en: Additional Info
lt: Papildoma informacija

[ctx: menu]
en: AdditionalInfo Form
lt: Papildoma informacijos forma

[ctx: menu]
en: Addressee Formats
lt: Adresatų formatai

[ctx: menu]
en: Administer
lt: Adminstruoti

[ctx: menu]
en: Administer CiviCRM
lt: Administruoti CiviCRM

[ctx: menu]
en: Administration Console
lt: Administavimo konsolė

[ctx: menu]
en: Advanced Search
lt: Išplėstinė paieška

[ctx: menu]
en: Archived Mailings
lt: Archyvuoti laiškai

[ctx: menu]
en: Assign to Another Client
lt: Priskirti prie kito kliento

[ctx: menu]
en: Browse Uploaded files
lt: Naršyti po įkeltus failus

[ctx: menu]
en: Campaign Dashboard
lt: Kampanijos valdymo skydas

[ctx: menu]
en: Campaign Status
lt: Kampanijos būsena

[ctx: menu]
en: Campaign Types
lt: Kampanijos tipai

[ctx: menu]
en: Campaigns
lt: Kampanijos

[ctx: menu]
en: Case
lt: Byla

[ctx: menu]
en: Case Activity
lt: Bylos aktyvavimas

[ctx: menu]
en: Case Details
lt: Bylos detalės

[ctx: menu]
en: Case Statuses
lt: Bylos statusas

[ctx: menu]
en: Case Types
lt: Bylos tipas

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Create
lt: CiviCRM profilio kūrimas

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Fields
lt: CiviCRM profilio užpildymas

[ctx: menu]
en: CiviCRM Reports
lt: CiviCRM ataskaitos

[ctx: menu]
en: CiviReport
lt: Civi ataskaita

[ctx: menu]
en: Configuration Checklist
lt: Konfiguruoti sąrašą

[ctx: menu]
en: Confirm
lt: Patvirtinti

[ctx: menu]
en: Confirm Event Registration
lt: Patvirtinti įvykio registravimą

[ctx: menu]
en: Contact Dashboard
lt: Kontaktų valdymo skydas

[ctx: menu]
en: Contact Types
lt: Kontaktų tipas

[ctx: menu]
en: Contacts
lt: Kontaktai

[ctx: menu]
en: Contribution Summary - Chart View
lt: Įnašų santrauka

[ctx: menu]
en: Contributions
lt: įnašai

[ctx: menu]
en: Current and Upcoming Events
lt: Vykstantys ir būsimi įvykiai

[ctx: menu]
en: Custom Data
lt: Kliento duomenys

[ctx: menu]
en: Custom Data Fields
lt: Kliento duomenų užpildymas

[ctx: menu]
en: Custom Field - Move
lt: Kliento užpildymas-judėti

[ctx: menu]
en: Custom Field - Options
lt: Kliento užpilymas-galimybės

[ctx: menu]
en: Custom Searches
lt: Kliento paieška

[ctx: menu]
en: Dashboard
lt: Valdymo skydas

[ctx: menu]
en: Date Formats
lt: Datos formatai

[ctx: menu]
en: Debugging
lt: Derinimas

[ctx: menu]
en: Delete Contact
lt: Trinti kontaktą

[ctx: menu]
en: Directories
lt: Katalogai

[ctx: menu]
en: Download Errors
lt: Parsisiuntimo klaida

[ctx: menu]
en: Edit Field
lt: Redaguoti laukelį

[ctx: menu]
en: Edit Related Contact
lt: Redaguoti susijusius kontaktus

[ctx: menu]
en: Email a Contact
lt: El.pašto kontaktas

[ctx: menu]
en: Email address verified
lt: El. pašto adresas patvirtintas

[ctx: menu]
en: Event Fees
lt: Įvykio kaina

[ctx: menu]
en: Event Info and Settings
lt: Įvykio informacija ir nustatymai

[ctx: menu]
en: Event Information
lt: Įvykio informacija

[ctx: menu]
en: Event Location
lt: Įvykio vieta

[ctx: menu]
en: Event Online Registration
lt: Įvykio registravimas internetu

[ctx: menu]
en: Event Participants List
lt: Įvykio dalyvių sąrašas

[ctx: menu]
en: Event Registration
lt: Įvykio registravimas

[ctx: menu]
en: Event Templates
lt: Įvykių šablonas

[ctx: menu]
en: Event Types
lt: Įvykių tipai

[ctx: menu]
en: Events
lt: Įvykiai

[ctx: menu]
en: Export Contacts
lt: Eksportuoti kontaktus

[ctx: menu]
en: Find Activities
lt: Rasti veiklas

[ctx: menu]
en: Find Cases
lt: Rasti bylą

[ctx: menu]
en: Find Contacts
lt: Rasti kontaktus

[ctx: menu]
en: Find Contributions
lt: Rasti įnašus

[ctx: menu]
en: Find Memberships
lt: Surasti narystę

[ctx: menu]
en: Find Participants
lt: Rasti dalyvius

[ctx: menu]
en: Find and Merge Duplicate Contacts
lt: Surasti ir sujungti pasikartojančius kontaktus

[ctx: menu]
en: Forward Mailing
lt: Persiųsti laišką

[ctx: menu]
en: From Email Addresses
lt: Iš el. pašto adresų

[ctx: menu]
en: Full-text Search
lt: Paieška pagal pilną tekstą

[ctx: menu]
en: Gender Options
lt: Lyties pasirinkimas

[ctx: menu]
en: Grant Types
lt: Dotacijų tipai

[ctx: menu]
en: Group Members
lt: Grupės nariai

[ctx: menu]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: menu]
en: Headers, Footers, and Automated Messages
lt: Antraštės, poraštės ir automatinės žinutės

[ctx: menu]
en: Home
lt: Pradžia

[ctx: menu]
en: Import
lt: Importuoti

[ctx: menu]
en: Import Activities
lt: Importuoti veiklas

[ctx: menu]
en: Import Contacts
lt: Importuoti kontaktus

[ctx: menu]
en: Import Contributions
lt: Importuoti įrašus

[ctx: menu]
en: Import Memberships
lt: Importuoti narystes

[ctx: menu]
en: Import/Export Mappings
lt: Importuoti/eksportuoti žemėlapius

[ctx: menu]
en: Languages, Currency, Locations
lt: Kalbos, valiutos, vietos

[ctx: menu]
en: Localization
lt: Lokalizacija

[ctx: menu]
en: Location Types (Home, Work...)
lt: Vietos tipai (namai, darbas..)

[ctx: menu]
en: Log out
lt: Atsijungti

[ctx: menu]
en: Mail Accounts
lt: Pašto paskyros

[ctx: menu]
en: Mailer Settings
lt: Pašto nustatymai

[ctx: menu]
en: Mailing Report
lt: Laiškų ataskaita

[ctx: menu]
en: Manage Contribution Pages
lt: Įnašų puslapių valdymas

[ctx: menu]
en: Manage Custom Searches
lt: Kliento ieskojimas

[ctx: menu]
en: Manage Events
lt: Valdyti įvykius

[ctx: menu]
en: Manage Groups
lt: Valdyti grupes

[ctx: menu]
en: Manage Tags (Categories)
lt: Tvarkyti žymas (kategorijas)

[ctx: menu]
en: Manage Templates
lt: Valdyti šablonus

[ctx: menu]
en: Map Location(s)
lt: Vieta žemėlapyje

[ctx: menu]
en: Membership Section
lt: Narystės pasirinkimas

[ctx: menu]
en: Membership Types
lt: Narystės tipas

[ctx: menu]
en: Memberships
lt: Narystės

[ctx: menu]
en: Message Templates
lt: Žinučių šablonai

[ctx: menu]
en: Mobile Phone Providers
lt: Mobiliojo ryšio tiekėjai

[ctx: menu]
en: Navigation Menu
lt: Navigacijos meniu

[ctx: menu]
en: New Activity
lt: Naujos veiklos

[ctx: menu]
en: New Campaign
lt: Nauja kampanija

[ctx: menu]
en: New CiviCRM Profile
lt: Naujas CiviCRM profilis

[ctx: menu]
en: New Contact
lt: Naujas kontaktas

[ctx: menu]
en: New Contribution
lt: Naujas įnašas

[ctx: menu]
en: New Contribution Page
lt: Naujas įnašų puslapis

[ctx: menu]
en: New Email
lt: Naujas laiškas

[ctx: menu]
en: New Event
lt: Naujas įvykis

[ctx: menu]
en: New Group
lt: Nauja grupė

[ctx: menu]
en: New Household
lt: Naujas

[ctx: menu]
en: New Individual
lt: Naujas asmuo

[ctx: menu]
en: New Mailing
lt: Naujas laiškas

[ctx: menu]
en: New Membership
lt: Nauja narystė

[ctx: menu]
en: New Organization
lt: Nauja organizacija

[ctx: menu]
en: New Petition
lt: Nauja peticija

[ctx: menu]
en: New Price Set
lt: Naujų kainų nustatymas

[ctx: menu]
en: New Survey
lt: Nauja peržiūra

[ctx: menu]
en: New Tag
lt: Nauja žymė

[ctx: menu]
en: Notes
lt: Užrašai

[ctx: menu]
en: Open Case
lt: Atidaryti bylą

[ctx: menu]
en: Option Groups
lt: Pasirinkimų grupės

[ctx: menu]
en: Outbound Email (SMTP/Sendmail)
lt: Išeinamas paštas (SMTP/Sendmail)

[ctx: menu]
en: Participant Listing Templates
lt: Dalyvių sąrašo šablonas

[ctx: menu]
en: Participant Role
lt: Dalyvio vaidmuo

[ctx: menu]
en: Participant Roles
lt: Dalyvių vaidmenys

[ctx: menu]
en: Participant Status
lt: Dalyvio būsena

[ctx: menu]
en: Participant Statuses
lt: Dalyvių būsenos

[ctx: menu]
en: Payment Processor Type
lt: Mokėjimo tipas

[ctx: menu]
en: Personal Campaign Pages
lt: Asmeninis kompanijos puslapis

[ctx: menu]
en: Petitions
lt: Peticijos

[ctx: menu]
en: Phone Type
lt: Telefono tipas

[ctx: menu]
en: Preferred Languages
lt: Pageidautina kalba

[ctx: menu]
en: Preview Mailing
lt: Peržiūrėti laišką

[ctx: menu]
en: Price Field Options
lt: Kainos laukelio pasirinkimai

[ctx: menu]
en: Price Fields
lt: Kainos laukelis

[ctx: menu]
en: Price Sets
lt: Kainos nustatymai

[ctx: menu]
en: Print Event Name Badge
lt: Atspausdinti įvykio vardoženklį

[ctx: menu]
en: Print Page (PDF) Formats
lt: Puslapio spausdinimas PDF formate

[ctx: menu]
en: Process Uploaded Images
lt:  Įkeliamų nuotraukų eiga

[ctx: menu]
en: Profile Settings
lt: Profilio nustatymai

[ctx: menu]
en: Profiles
lt: Profiliai

[ctx: menu]
en: Redaction Rules
lt: Redagavimo taisyklės

[ctx: menu]
en: Register Event Participant
lt: Registruoti renginio dalyvį

[ctx: menu]
en: Register New Participant
lt: Registruoti naują dalyvį

[ctx: menu]
en: Register Report
lt: Registruoti ataskaitą

[ctx: menu]
en: Report
lt: Ataskaita

[ctx: menu]
en: Resubscribe
lt: Perprenumeruoti

[ctx: menu]
en: Safe File Extension Options
lt: Saugaus failo pratęsimo pasirinkimas

[ctx: menu]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: menu]
en: Search Builder
lt: Paieška

[ctx: menu]
en: Sending Mail
lt: Siunčiami laiškai

[ctx: menu]
en: Setup a Personal Campaign Page - Account Information
lt: Asmeninio puslapio nustatymai-sąskaitos informacija

[ctx: menu]
en: Sign Petition
lt: Pasirašyti peticiją

[ctx: menu]
en: Subscribe
lt: Užsiprenumeruoti

[ctx: menu]
en: Survey Types
lt: Peržiūros tipai

[ctx: menu]
en: Surveys
lt: Peržiūros

[ctx: menu]
en: Synchronize Users to Contacts
lt: Sinchronizuoti vartotojus su kontaktais.

[ctx: menu]
en: System Settings
lt: Sistemos nustatymai

[ctx: menu]
en: Tags
lt: Žymės

[ctx: menu]
en: Tags (Categories)
lt: Žymės (Kategorijos)

[ctx: menu]
en: Tell a Friend
lt: Pranešti draugui

[ctx: menu]
en: Thank You
lt: Ačiū Jums

[ctx: menu]
en: Title and Settings
lt: Pavadinimas ir nustatymai

[ctx: menu]
en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

[ctx: menu]
en: Upgrade CiviCRM
lt: Atnaujinti CiviCRM versiją

[ctx: menu]
en: Users and Permissions
lt: Vartotojai ir leidimai

[ctx: menu]
en: View Activity
lt: Žiūrėti veiklas

[ctx: menu]
en: Website Types
lt: Svetainės tipas

en: miles
lt: mylios

en: or
lt: arba

[ctx: province]
en: Alaska
lt: Aliaska

[ctx: province]
en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

[ctx: province]
en: Arkansas
lt: Arkanzasas

[ctx: province]
en: British Columbia
lt: Britanijos Kolumbija

[ctx: province]
en: California
lt: Kalifornija

[ctx: province]
en: Colorado
lt: Koloradas

[ctx: province]
en: Connecticut
lt: Konektikutas

[ctx: province]
en: Delhi
lt: Delis

[ctx: province]
en: Dubayy
lt: Dubajus

[ctx: province]
en: Georgia
lt: Džordžija

[ctx: province]
en: Hawaii
lt: Havajai

[ctx: province]
en: Idaho
lt: Aidahas

[ctx: province]
en: Illinois
lt: Ilinojus

[ctx: province]
en: Iowa
lt: Ajova

[ctx: province]
en: Kansas
lt: Kanzasas

[ctx: province]
en: Kentucky
lt: Kentukis

[ctx: province]
en: Lakshadweep
lt: Lakšadvipas

[ctx: province]
en: Louisiana
lt: Luiziana

[ctx: province]
en: Maryland
lt: Merilandas

[ctx: province]
en: Massachusetts
lt: Masačusetsas

[ctx: province]
en: Michigan
lt: Mičiganas

[ctx: province]
en: Minnesota
lt: Minesota

[ctx: province]
en: Mississippi
lt: Misisipė

[ctx: province]
en: Missouri
lt: Misūris

[ctx: province]
en: New Hampshire
lt: Naujasis Hampšyras

[ctx: province]
en: New Jersey
lt: Naujasis Džersis

[ctx: province]
en: New Mexico
lt: Naujoji Meksika

[ctx: province]
en: New York
lt: Niujorkas

[ctx: province]
en: North Carolina
lt: Šiaurės Karolina

[ctx: province]
en: North Dakota
lt: Šiaurės Dakota

[ctx: province]
en: Ohio
lt: Ohajas

[ctx: province]
en: Oregon
lt: Oregonas

[ctx: province]
en: Pennsylvania
lt: Pensilvanija

[ctx: province]
en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

[ctx: province]
en: Quebec
lt: Kvebekas

[ctx: province]
en: Rhode Island
lt: Rod Ailendas

[ctx: province]
en: South Carolina
lt: Pietų Karolina

[ctx: province]
en: South Dakota
lt: Pietų Dakota

[ctx: province]
en: Tennessee
lt: Tenesis

[ctx: province]
en: Texas
lt: Teksasas

[ctx: province]
en: Utah
lt: Juta

[ctx: province]
en: Uttar Pradesh
lt: Utar Pradešas

[ctx: province]
en: Vermont
lt: Vermontas

[ctx: province]
en: Virgin Islands
lt: Mergelių salos

[ctx: province]
en: Virginia
lt: Virdžinija

[ctx: province]
en: Washington
lt: Vašingtonas

[ctx: province]
en: West Bengal
lt: Vakarų Bengalija

[ctx: province]
en: West Virginia
lt: Vakarų Virdžinija

[ctx: province]
en: Wisconsin
lt: Viskonsinas

[ctx: province]
en: Wyoming
lt: Vajomingas

[ctx: province]
en: dolnośląskie
lt: Žemutinės Silezijos vaivadija

[ctx: province]
en: kujawsko-pomorskie
lt: Kujavijos Pamario vaivadija

[ctx: province]
en: lubelskie
lt: Liublino Vaivadija

[ctx: province]
en: lubuskie
lt: Liubušo vaivadija

[ctx: province]
en: mazowieckie
lt: Mazovijos vaivadija

[ctx: province]
en: małopolskie
lt: Mažosios Lenkijos vaivadija

[ctx: province]
en: opolskie
lt: Opolės vaivadija

[ctx: province]
en: podkarpackie
lt: Pakarpatės vaivadija

[ctx: province]
en: warmińsko-mazurskie
lt: Varmijos Mozūrų vaivadija

[ctx: province]
en: wielkopolskie
lt: Didžiosios Lenkijos vaivadija

[ctx: province]
en: zachodniopomorskie
lt: Vakarų Pamario vaivadija

[ctx: province]
en: łódzkie
lt: Lodzės vaivadija

[ctx: province]
en: śląskie
lt: Silezios vaivadija

[ctx: province]
en: świętokrzyskie
lt: Švento Kryžiaus vaivadija

en: read the <a href="!1">CiviCRM Administrator Guide</a>.
lt: <a href="!1">CiviCRM Administratoriaus gidą</a>.

en: reserve
lt: rezervuoti

en: show location
lt: parodyti vietą

en: under the name
lt: po vardu

en: view all contacts
lt: žiūrėti visus kontaktus
