CiviCRM - en to nl_BE translation catalogue (15694 entries)

en:  (copy created by %1 on %2)
nl_BE:  (kopie aangemaakt door %1 op %2)

en:  (multiple participants)
nl_BE:  (meerdere deelnemers)

en:  - any reporter -
nl_BE: - elke melder -

en:  - any status -
nl_BE: - elke status -

en:  AM or PM
nl_BE:  VM of NM

en:  Amount Before Tax:
nl_BE: Bedrag voor belastingen:

en:  Amount before Tax :
nl_BE: Bedrag voor belastingen :

en:  Click <a id='quickconfig' href='#'>here</a> if you want to configure the Fixed Contribution Options below as part of a Price Set, with the added flexibility and complexity that entails.
nl_BE:  Klik <a  id = 'quickconfig' href='#'>hier</a> als u de onderstaande vaste bijdrage opties wilt instellen als onderdeel van een prijsset.

en:  OR you can search the <a href='%1'>Archived %2</a>
nl_BE:  OF U kunt zoeken in de <a href='%1'>gearchiveerde  %2</a>

en:  Petition has been deleted.
nl_BE: Petitie is verwijderd.

en:  Please note that the Authorize.net payment processor only allows recurring contributions and auto-renew memberships with payment intervals from 7-365 days or 1-12 months (i.e. not greater than 1 year).
nl_BE: Opmerking: Autorize.net staat alleen periodieke bijdragen en automatisch verlenging van lidmaatschap toe met een periode van 7-365 dagen of 1-12 maanden (dus niet langer dan 1 jaar).

en:  Pledge total has changed due to payment adjustments. Original pledge amount was %1.
nl_BE: Totale toezegging is gewijzigd ten gevolge van aanpassingen in de betalingen. Het oorspronkelijk toegezegde bedrag was %1.

en:  Settings - Debugging and Error Handling
nl_BE: Instellingen - Debuggen en foutafhandeling

en:  Store Name is not set for this payment processor
nl_BE: De winkelnaam van deze betaalmethode is niet ingesteld

en:  There are %1 more Participant(s) registered by this participant.
nl_BE: Er zijn %1 deelnemer(s) meer geregistreerd door deze deelnemer.

en:  URL is not set for this payment processor
nl_BE: De URL van deze betaalmethode is niet ingesteld

en:  You can add another Campaign.
nl_BE:  U kunt nog een campagne toevoegen.

en:  You can add another Financial Account Type.
nl_BE: U kunt een ander financieel rekeningtype toevoegen.

en:  You can add another Petition.
nl_BE:  U kunt nog een petitie toevoegen.

en:  You can add another price set field.
nl_BE: U kunt een nieuw prijssetveld toevoegen.

en:  You can cancel the recurring contribution option by <a href="%1">visiting this web page</a>.
nl_BE: U kunt het periodiek zijn van deze bijdrage stopzetten op <a href="%1">deze pagina</a>.

en:  You will receive a second email as soon as the review process is complete.
nl_BE: U ontvangt een tweede e-mail zodra het beoordelingsproces is afgehandeld.

en:  am or pm
nl_BE:  vm of nm

en:  can not be used as a Result Column for profile searches.
nl_BE: kan niet gebruikt worden als resultaatkolom voor profielzoekopdrachten.

en:  day
nl_BE:  dag

en:  day of week
nl_BE:  dag van de week

en:  during the batch merge process with safe mode.
nl_BE: gedurende de batch samenvoegen in safe mode

en:  field. Profiles with a mixture of field types can not include Searchable or Results Column fields. If you save this field now, the Seachable and Results Column settings will be removed for all fields in this profile. Do you want to continue?
nl_BE:  veld. Profielen met meerdere veldtypes kunnen geen doorzoekbare velden of resultaatkolommen bevatten. Als uw dit veld opslaat worden al deze velden verwijderd uit dit profiel. Wilt u doorgaan?

en:  fields can not be marked as Searchable in a profile.
nl_BE: velden kunnen niet gemarkeerd worden als Doorzoekbaar in een profiel.

en:  for %1 installments
nl_BE:  voor %1 termijnen

en:  for %1 installments.
nl_BE: voor %1 keer.

en:  for a total of %1 installment(s)
nl_BE: voor in totaal %1 termijn(en)

en:  hour
nl_BE:  uur

en:  is already registered for this event
nl_BE: is al aangemeld voor dit evenement

en:  minute
nl_BE:  minuut

en:  month
nl_BE:  maand

en:  of the Assignee Contact
nl_BE: van het contact aan wie is toegewezen

en:  of the Source Contact
nl_BE: van het broncontact

en:  of the Target Contact
nl_BE: van het doel contact

en:  second
nl_BE:  seconde

en:  year
nl_BE:  jaar

en: "%1" report has been successfully created. You are currently viewing the new report instance.
nl_BE: Rapport "%1" is aangemaakt. U ziet het nieuwe rapport.

en: "%1" report has been updated.
nl_BE: Rapport "%1" is gewijzigd.

en: "Counted?" controls whether a person with that status is counted as participant for the purpose of controlling the Maximum Number of Participants.
nl_BE: "Meetellen?" bepaalt of iemand met deze status meegeteld wordt als deelnemer om te bepalen of het maximum aantal deelnemers is bereikt.

en: "Public Pages" will make the content of this mailing viewable everyone who has the permission "view public CiviMail content". Note that even people who did not receive the mailing would be able to find it via search engines.
nl_BE: "Openbare pagina's" dit betekent dat de inhoud van de mailing door iedereen met het recht "view public CiviMail content" kan worden gelezen. Ook mensen die de mailing niet ontvangen hebben kunnen dan de mailing vinden via zoekmachines.

en: "Router" - In the newer style, each callback URL is defined like a normal CiviCRM page. You may wish to use this style for greater consistency or portability.
nl_BE: "Router" - In deze nieuwere stijl is elke callback-URL een normale CiviCRM-pagina. Kies deze stijl voor  meer consistentie en betere  portabiliteit.

en: "Standalone Scripts" - In the traditional style, each callback URL is a standalone PHP script. You may wish to use this style if you need to maximize performance or if you need continuity.
nl_BE: "Standalone Scripts" - In de traditionele stijl is elke callback-URL een standalone PHP-script. U kunt deze stijl gebruiken als u de beste performance wilt of als u continuïteit wilt.

en: "To" recipients will not see which other "To" recipients received an email, but they will see the list of "Cc" recipients.
nl_BE: Deze contacten zien niet de andere contacten die ook bij "Naar" genoemd worden, maar zien wel de ontvangers die bij "Cc" zijn genoemd.

en: "User and User Admin Only" means that only users that received the mailing or administrators can view this email on your website; users must be logged in to view the message.
nl_BE: "Alleen voor gebruiker en beheerder" betekent dat alleen ontvangers van de mailing en beheerders de e-mail op uw website kunnen lezen; de gebruikers moeten ingelogd zijn.

en: # Activities
nl_BE: # Activiteiten

en: # Completed
nl_BE: # Voltooid

en: # Completed Contributions
nl_BE: # afgeronde bijdragen

en: # Completed Soft Credits
nl_BE: # Afgeronde zachte kredieten

en: % Change
nl_BE: % Wijziging

en: % Downgraded Donors
nl_BE: % Donateurs met een lagere donatie

en: % Lapsed Donors
nl_BE: % Gestopte donateurs

en: % Maintained Donors
nl_BE: % Behouden donateurs

en: % New Donors
nl_BE: % Nieuwe donateurs

en: % Upgraded Donors
nl_BE: % Donateurs met een hogere donatie

en: % of Total
nl_BE: % van totaal

en: %1 (includes [tax term] of %2)
nl_BE: %1 (inclusief [tax term] van %2)

en: %1 (when merging contacts)
nl_BE: %1 (bij samenvoegen contacten)

en: %1 - %2 of %3
nl_BE: %1 - %2 van %3

en: %1 - CiviCRM Profile Fields
nl_BE: %1 - CiviCRM profielvelden

en: %1 - Custom Fields
nl_BE: %1 - aangepaste velden

en: %1 - Gateway requires curl with SSL support
nl_BE: %1 - Gateway kan alleen met SSL ondersteuning

en: %1 - HTML Form Snippet
nl_BE: %1 - HTML Formulier Snippet

en: %1 - Multiple Choice Options
nl_BE: %1 - Meerkeuze opties

en: %1 - Participants
nl_BE: %1 - Deelnemers

en: %1 - Price Fields
nl_BE: %1 - prijsvelden

en: %1 - Price Options
nl_BE: %1 - Prijs Opties

en: %1 - Template
nl_BE: %1 - Sjabloon

en: %1 - copy sent to %2
nl_BE: %1 - kopie verzonden naar %2

en: %1 - due on %2
nl_BE: %1 - verschuldigd op %2

en: %1 - due on %2 (overdue)
nl_BE: %1 - verschuldigd op %2 (achterstallig)

en: %1 : Offline registration (by %2)
nl_BE: %1 : Offline registratie (door %2)

en: %1 Access Control
nl_BE: %1 Toegangsbeheer

en: %1 Activity
nl_BE: %1 Activiteit

en: %1 Address
nl_BE: %1-adres

en: %1 Available Dashlets
nl_BE: %1 beschikbare dashlets

en: %1 Breakdown
nl_BE: Uitsplitsing %1

en: %1 Contacts Updated
nl_BE: %1 contacten gewijzigd

en: %1 Created
nl_BE: %1 aangemaakt

en: %1 Current membership(s) for this contact have been set to 'Deceased' status.
nl_BE: %1 actuele lidmaatschap(pen) van dit contact zijn aangepast naar de status 'Overleden'.

en: %1 Disabled
nl_BE: %1 uitgeschakeld

en: %1 Donation
nl_BE: %1 Donatie

en: %1 Enabled
nl_BE: %1 ingeschakeld

en: %1 Event registration(s) have been cancelled.
nl_BE: %1 evenementinschrijving(en) is/zijn geannuleerd.

en: %1 From must be a number (with or without decimal point).
nl_BE: %1 Van moet een getal zijn (eventueel met decimaal teken)

en: %1 From must be an integer (whole number).
nl_BE: %1 Van moet een integer zijn (geheel getal)

en: %1 From must in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
nl_BE: %1 Van moet in de juiste valuta opmaak zijn (decimale punt/komma/spatie is toegestaan).

en: %1 Integration Settings
nl_BE: Integratie-instellingen %1

en: %1 Membership
nl_BE: Lidmaatschap %1

en: %1 Membership Signup: Credit card or direct debit (by %2)
nl_BE: %1 Aanmelden lidmaatschap: Creditcard of direct betalen (%2)

en: %1 Membership: Offline signup (by %2)
nl_BE: %1 Lidmaatschap: Offline inschrijving (met %2)

en: %1 Option
nl_BE: %1-optie

en: %1 Options
nl_BE: %1-opties

en: %1 Questions
nl_BE: %1 Vragen

en: %1 Related Case | %1 Related Cases
nl_BE[0]: %1 gerelateerd dossier
nl_BE[1]: %1 gerelateerde dossiers

en: %1 Reports
nl_BE: %1-rapporten

en: %1 Rules
nl_BE: %1 regels

en: %1 Saved
nl_BE: %1 Bewaard

en: %1 Scheduled Job has been executed. See the log for details.
nl_BE: %1 Geplande job is uitgevoerd. Bekijk de log voor details.

en: %1 Selected records only
nl_BE: Alleen %1 geselecteerde records

en: %1 Smart Group Criteria
nl_BE: Criteria smartgroep %1

en: %1 Tags Merged
nl_BE: %1 kenmerken samengevoegd

en: %1 Tags Selected
nl_BE: %1 kenmerk geselecteerd

en: %1 To must be a number (with or without decimal point).
nl_BE: %1 Tot moet een getal zijn (eventueel met decimaal teken)

en: %1 To must be an integer (whole number).
nl_BE: %1 Tot moet een integer zijn (geheel getal)

en: %1 To must in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
nl_BE: %1 Tot moet in de juiste valuta opmaak zijn (decimale punt/komma/spatie is toegestaan).

en: %1 Updated
nl_BE: %1 gewijzigd

en: %1 User: %2; user id: %3
nl_BE: %1 gebruiker: %2; gebruikersnr.: %3

en: %1 already exist.
nl_BE: %1 bestaat al.

en: %1 already used.
nl_BE: %1 is reeds in gebruik.

en: %1 amount can not be less than zero. Please select the options accordingly.
nl_BE: %1 aantal kan niet kleiner zijn dan nul. Pas uw opties aan.

en: %1 available
nl_BE: %1 beschikbaar

en: %1 contacts are currently eligible to inherit this relationship.
nl_BE: Er zijn nu %1 contacten die in aanmerking komen om deze relatie te krijgen.

en: %1 contacts have already been assigned to this event. They were not added a second time.
nl_BE: %1 contacten waren al aangemeld voor dit evenement. Ze zijn nu dus niet extra aangemeld.

en: %1 contributions of type %2
nl_BE: %1 bijdragen van type %2

en: %1 could not be parsed
nl_BE: %1 kan niet verwerkt worden

en: %1 created
nl_BE: %1 aangemaakt

en: %1 does not exists or is empty
nl_BE: %1 bestaat niet of is leeg

en: %1 every %2 %3 for %4 installments.
nl_BE: %1 elke %2 %3 voor %4 installaties.

en: %1 extension (%2) is installed but missing files.
nl_BE: %1 extensie (%2) is geïnstalleerd, maar de bestanden zijn incompleet.

en: %1 for this %2.
nl_BE: %1 van de %2.

en: %1 for this country.
nl_BE: %1 voor  dit land.

en: %1 for this county.
nl_BE: %1 voor deze streek.

en: %1 for this state.
nl_BE: %1 voor deze staat.

en: %1 has already been unsubscribed.
nl_BE: %1 is al afgemeld.

en: %1 has been created.
nl_BE: %1 is aangemaakt.

en: %1 has been moved to the custom set <a href='%3'>%2</a>.
nl_BE: %1 is verplaatst naar de eigen set <a href='%3'>%2</a>.

en: %1 has been moved to the trash. | %count contacts moved to trash.
nl_BE[0]: %1 is verplaatst naar de prullenbak.
nl_BE[1]: %count contacten zijn verplaatst naar de prullenbak.

en: %1 has been permanently deleted. | %count contacts permanently deleted.
nl_BE[0]: %1 is definitief verwijderd.
nl_BE[1]: %count contacten zijn definitief verwijderd.

en: %1 has been restored from the trash. | %count contacts restored from trash.
nl_BE[0]: %1 is hersteld.
nl_BE[1]: %count contacten zijn hersteld.

en: %1 has been unsubscribed successfully.
nl_BE: %1 is nu afgemeld.

en: %1 has been unsubscribed.
nl_BE: %1 is afgemeld.

en: %1 has been updated.
nl_BE: %1 is bijgewerkt.

en: %1 has joined or been added to these group(s).
nl_BE: %1 is lid geworden van of is toegevoegd aan deze groep(en).

en: %1 has no contacts which match your search criteria. You can <a href='%2'>add contacts here.</a>
nl_BE: %1 heeft geen contacten die aan uw zoekcriteria voldoen. U kunt <a href='%2'>contacten toevoegen</a>.

en: %1 has not been saved.
nl_BE: %1 is niet opgeslagen.

en: %1 is a required field.
nl_BE: %1 is een verplicht veld.

en: %1 is already used for Discount Name.
nl_BE: %1 is al gebruikt als naam van een korting.

en: %1 is currently included in these Smart group(s) (e.g. saved searches).
nl_BE: %1 behoort tot de volgende smartgroep(en) (bijv. opgeslagen zoekopdrachten).

en: %1 is included in these Parent group(s) based on belonging to group(s) which are their
            children.
nl_BE: %1 is opgenomen in deze bovenliggende groep(en) vanwege het behoren tot bijbehorende onderliggende groepen.

en: %1 is no longer part of these group(s).
nl_BE: %1 is geen lid meer van deze groep(en).

en: %1 is not a valid operator
nl_BE: %1 is geen geldige operator

en: %1 is not associated with this opt out request.
nl_BE: %1 behoort niet bij dit opt-out verzoek.

en: %1 is not associated with this unsubscribe request.
nl_BE: %1 behoort niet bij dit verzoek tot afmelding.

en: %1 is unsubscribed.
nl_BE: %1 is afgemeld.

en: %1 membership for %2 has been added.
nl_BE: %1 lidmaatschap voor %2 is toegevoegd.

en: %1 membership for %2 has been renewed.
nl_BE: %1 lidmaatschap voor %2 is verlengd.

en: %1 more
nl_BE: %1 meer

en: %1 must be a number (with or without decimal point).
nl_BE: %1 moet een getal zijn (eventueel met decimaal teken)

en: %1 must be an integer (whole number).
nl_BE: %1 dient een integer te zijn (geheel getal).

en: %1 must be in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
nl_BE: %1 moet in de juiste valuta opmaak zijn (decimale punt/komma/spatie is toegestaan).

en: %1 must be valid Website.
nl_BE: %1 moet een geldige website zijn.

en: %1 must contain a color value e.g. #ffffff.
nl_BE: %1 moet een kleurwaarde bevatten, bijv. #ffffff.

en: %1 must in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
nl_BE: %1 moet de juiste opmaak hebben voor een bedrag. (decimale punt/komma/spatie toegestaan).

en: %1 not found.
nl_BE: %1 niet gevonden.

en: %1 of %2 records - %3 remaining
nl_BE: %1 van %2 records - %3 te gaan

en: %1 opt out confirmed.
nl_BE: %1 opt-out bevestigd.

en: %1 option has been deleted.
nl_BE: %1 optie is verwijderd.

en: %1 or more
nl_BE: %1 of meer

en: %1 out of %2
nl_BE: %1 van de %2

en: %1 pairs of duplicates were merged
nl_BE: %1 dubbele regels zijn samen gevoegd

en: %1 pairs of duplicates were skipped due to conflict
nl_BE: %1 dubbele regels zijn overgeslagen vanwege conflict(en)

en: %1 processor doesn't support updating subscription billing details.
nl_BE: %1 ondersteunt niet het wijzigen van de toelichting bij betalingsgegevens.

en: %1 reserved.
nl_BE: %1 gereserveerd.

en: %1 status has been updated to %2.
nl_BE: %1 status is gewijzigd naar %2.

en: %1 sub-menu items will also be deleted.
nl_BE: %1 submenu-items worden ook verwijderd.

en: %1 tags
nl_BE: %1 kenmerk

en: %1 user account registration option?
nl_BE: Mogelijkheid om %1-account aan te maken?

en: %1 version and user table name.
nl_BE: %1-versie en de naam van de tabel met gebruikers.

en: %1 voters did not release.
nl_BE: %1 stemmers zijn niet vrijgegeven.

en: %1 voters has been released.
nl_BE: %1 stemmers zijn vrijgegeven.

en: %1 wants you to know about %2
nl_BE: %1 wil meer weten over %2

en: %1(s)
nl_BE: %1

en: %1: About
nl_BE: Info over %1

en: %1: Connect
nl_BE: %1: Verbinden

en: %1: Disconnect
nl_BE: Verbinding verbreken

en: %1: Documentation (External)
nl_BE: %1: documentatie (extern)

en: %1: Logs (External)
nl_BE: %1: logs (extern)

en: %1: Please check that your date range is in correct chronological order.
nl_BE: %1: controleer of uw periode goed is ingevuld.

en: %1: Reconnect
nl_BE: %1: Opnieuw verbinden

en: %1: SMS Reply will not be sent.
nl_BE: %1: SMS antwoord zal niet worden verzonden.

en: %1: Settings (External)
nl_BE: %1: instellingen (extern)

en: %1: Support (External)
nl_BE: %1: ondersteuning (extern)

en: %1: Version %2
nl_BE: %1: Versie %2

en: %1: Welcome (External)
nl_BE: Welkom (extern)

en: %2 can be edited by %1.
nl_BE: %2 kan worden gewijzigd door %1.

en: %2 can be viewed by %1.
nl_BE: %2 kan worden gelezen door %1.

en: %2. This Membership Type is used in an <a href='%1'>Online Contribution page</a>. Uncheck this membership type in the Memberships tab.
nl_BE: %2. Dit type lidmaatschap wordt gebruikt in een <a href='%1'>online bijdragepagina</a>. Vink dit type uit in de tab Lidmaatschappen.

en: %3. There are some contacts who have this membership type assigned to them. Search for contacts with this membership type from <a href='%1'>Find Members</a>. If you are still getting this message after deleting these memberships, there may be contacts in the Trash (deleted) with this membership type. Try using <a href="%2">Advanced Search</a> and checking "Search in Trash".
nl_BE: %3. Er zijn enkele contacten met dit type lidmaatschap. Zoek deze op en verwijder het lidmaatschap <a href='%1'>Leden zoeken</a>. Als u deze melding daarna nog krijgt, dan kunnen er verwijderde contacten zijn met dit type lidmaatschap. Zoek met  <a href="%2">Geavanceerd zoeken</a> en vink "Zoek in prullenbak" aan.

en: %count %2 %3 relationship created | %count %2 %3 relationships created
nl_BE[0]: %count %2 %3 relatie aangemaakt
nl_BE[1]: %count %2 %3 relaties aangemaakt

en: %count Contact | %count Contacts
nl_BE[0]: %count contact
nl_BE[1]: %count contacten

en: %count Result | %count Results
nl_BE[0]: %count resultaat
nl_BE[1]: %count resultaten

en: %count activity deleted. | %count activities deleted.
nl_BE[0]: %count activiteit verwijderd.
nl_BE[1]: %count activiteiten verwijderd.

en: %count activity un-tagged | %count activities un-tagged
nl_BE[0]: Kenmerk bij %count activiteit verwijderd
nl_BE[1]: Kenmerk bij %count activiteiten verwijderd

en: %count case moved to trash. | %count cases moved to trash.
nl_BE[0]: %count dossier verplaatst naar prullenbak.
nl_BE[1]: %count dossiers verplaatst naar prullenbak.

en: %count case permanently deleted. | %count cases permanently deleted.
nl_BE[0]: %count dossier definitief verwijderd.
nl_BE[1]: %count dossiers definitief verwijderd.

en: %count case restored from trash. | %count cases restored from trash.
nl_BE[0]: %count dossier teruggezet uit de prullenbak.
nl_BE[1]: %count dossiers teruggezet uit de prullenbak.

en: %count contact added to group | %count contacts added to group
nl_BE[0]: %count contact toegevoegd aan groep
nl_BE[1]: %count contacten toegevoegd aan groep

en: %count contact already had this tag | %count contacts already had this tag
nl_BE[0]: %count contact heeft al dit kenmerk
nl_BE[1]: %count contacten hebben al dit kenmerk

en: %count contact has been reserved. | %count contacts have been reserved.
nl_BE[0]: %count contact is gereserveerd.
nl_BE[1]: %count contacten zijn gereserveerd.

en: %count contact removed from '%2' | %count contacts removed from '%2'
nl_BE[0]: %count contact verwijderd uit '%2'
nl_BE[1]: %count contacten verwijderd uit '%2'

en: %count contact tagged | %count contacts tagged
nl_BE[0]: %count contact gekenmerkt
nl_BE[1]: %count contacten gekenmerkt

en: %count contact un-tagged | %count contacts un-tagged
nl_BE[0]: Kenmerk verwijderd bij  %count contact
nl_BE[1]: Kenmerk verwijderd bij %count contacten

en: %count contact was already in group | %count contacts were already in group
nl_BE[0]: %count contact zat al in de groep
nl_BE[1]: %count contacten zaten al in de groep

en: %count contribution deleted. | %count contributions deleted.
nl_BE[0]: %count bijdrage verwijderd.
nl_BE[1]: %count bijdragen verwijderd.

en: %count duplicate relationship | %count duplicate relationships
nl_BE[0]: %count dubbele relatie
nl_BE[1]: %count dubbele relaties

en: %count email was found on hold and updated. | %count emails were found on hold and updated.
nl_BE[0]: %count e-mail had de status 'gepauzeerd' en is gewijzigd.
nl_BE[1]: %count e-mails hadden de status 'uitgeschakeld' en zijn gewijzigd.

en: %count grant deleted. | %count grants deleted.
nl_BE[0]: %count toelage verwijderd.
nl_BE[1]: %count toelagen verwijderd.

en: %count invalid relationship record | %count invalid relationship records
nl_BE[0]: %count ongeldige relatie
nl_BE[1]: %count ongeldige relaties

en: %count membership deleted. | %count memberships deleted.
nl_BE[0]: %count lidmaatschap verwijderd.
nl_BE[1]: %count lidmaatschappen verwijderd.

en: %count month | %count months
nl_BE[0]: %count maand
nl_BE[1]: %count maanden

en: %count participant deleted. | %count participants deleted.
nl_BE[0]: %count deelnemer verwijderd.
nl_BE[1]: %count deelnemers verwijderd.

en: %count pledge deleted. | %count pledges deleted.
nl_BE[0]: %count toezegging verwijderd.
nl_BE[1]: %count toezeggingen verwijderd.

en: %count relationship record was not created due to an invalid contact type. | %count relationship records were not created due to invalid contact types.
nl_BE[0]: %count relatie is niet aangemaakt vanwege een ongeldig contacttype.
nl_BE[1]: %count relaties zijn niet aangemaakt vanwege een ongeldig contacttype.

en: %count relationship was not created because the contact is not of the right type for this relationship | %count relationships were not created because the contact is not of the right type for this relationship
nl_BE[0]: %count relatie is niet aangemaakt omdat het contact niet van het goede type is voor deze relatie
nl_BE[1]: %count relaties zijn niet aangemaakt omdat het contact niet van het goede type is voor deze relatie

en: %count was skipped because the contact is already %2 %3 | %count were skipped because the contacts are already %2 %3
nl_BE[0]: %count overgeslagen omdat het contact al is  %2 %3
nl_BE[1]: %count overgeslagen omdat de contacten al zijn %2 %3

en: %count year | %count years
nl_BE[0]: %count jaar
nl_BE[1]: %count jaren

en: %name: found no valid post with that title.
nl_BE: %name: geen geldige post gevonden met deze titel.

en: %title day
nl_BE: %title dag

en: %title month
nl_BE: %title maand

en: %title year
nl_BE: %title jaar

en: %title year + month
nl_BE: %title jaar + maand

en: &lt; Previous
nl_BE: &lt; Vorige

en: &lt;&lt; First
nl_BE: &lt;&lt; Eerste

en: &quot;All of the information that you provide to us or any of our representatives and service providers will be held in strictest confidence. It will not be used for any purpose other than to help you, and for any other purpose that you authorize in writing, or which is required by law.&quot;
nl_BE: &quot;Alle informatie die u ons of één van onze vertegenwoordigers of dienstverleners geeft zal vertrouwelijk worden behandeld. Ze zal alleen worden gebruikt om u te helpen en voor doelen waarvoor u schriftelijk toestemming hebt gegeven of door de wet is voorgeschreven.&quot;

en: &quot;May I now ask you some screening questions?&quot;
nl_BE: &quot;Mag ik u nu enkele vragen stellen om de situatie voor mij duidelijk te krijgen.&quot;

en: &quot;Please tell me what you would like to discuss.&quot;
nl_BE: &quot;Vertel me a.u.b. wat u wilt bespreken.&quot;

en: '%1' batch has been saved.
nl_BE: '%1' batch is opgeslagen.

en: '%1' cannot be deleted because the information is used for special system purposes.
nl_BE: '%1' kan niet worden verwijderd, de informatie wordt gebruikt door het systeem.

en: '%1' directory does not exist
nl_BE: map '%1' bestaat niet

en: '%1' has been deleted.
nl_BE: '%1' is verwijderd.

en: '%1' have been saved.
nl_BE: '%1' is opgeslagen.

en: '%1' information has been saved.
nl_BE: De informatie voor '%1' is opgeslagen.

en: '%1' survey has been deleted.
nl_BE: '%1' enquête is verwijderd.

en: 'Admin' field should only have 'Admin' visibility options.
nl_BE: Een 'Beheerder'-veld moet alleen opties met de zichtbaarheid 'Beheerder' hebben.

en: 'Children' of that individual
nl_BE: Kinderen van die persoon

en: 'Create Personal Campaign Page' link text
nl_BE: 'Maak persoonlijke campagnepagina' link tekst

en: 'Employees' of that organization
nl_BE: Werknemers van die organisatie

en: 'Household Members' of that household
nl_BE: Gezinsleden van dit huishouden

en: 'Opt out via email' - displays an email address for recipients to opt out of receiving emails from your organization.
nl_BE: 'Schrijf uit via e-mail' - geeft een e-mailadres aan de ontvangers om uit te schrijven van de e-mails gestuurd door uw organisatie.

en: 'Opt out via web page' - creates a link for recipients to click if they want to opt out of receiving emails from your organization. Alternatively, you can include the 'Opt out via email' token.
nl_BE: 'Uitschrijven via webpagina' - maakt een link aan die de e-mailontvangers kunnen aanklikken om uit te schrijven van uw organisatie. U kunt ook het 'Uitschrijven via e-mail' teken gebruiken.

en: 'Results Column' cannot be checked for %1 fields.
nl_BE: De resultatenkolom kan niet worden gecontroleerd voor %1 velden.

en: 'Tell a friend' maximum recipients limit
nl_BE: Limiet aantal keer 'Mond-tot-mondreclame'

en: 'Unsubscribe via email' - displays an email address for recipients to unsubscribe from the specific mailing list used to send this message.
nl_BE: 'Uitschrijven via mail' - toont een e-mailadres voor ontvangers om zich uit te schrijven van een specifieke mailinglijst die is gebruikt om dit bericht te versturen.

en: 'Unsubscribe via web page' - creates a link for recipients to unsubscribe from the specific mailing list used to send this message. Alternatively, you can include the 'Unsubscribe via email' token or one of the Opt-out tokens.
nl_BE: 'Uitschrijven via een web pagina' - toont een link voor ontvangers om zich uit te schrijven van een specifieke mailinglijst die is gebruikt om dit bericht te versturen. Als alternatief kunt u de 'Uitschrijven via mail' token of een van de andere uitschrijf tokens gebruiken.

en: '}Highlight the token and copy it to your clipboard - e.g. %1.
nl_BE: '}Markeer het token en kopieer het naar uw clipboard - bijv. %1.

en: (%1 recipients)
nl_BE: (%1 ontvangers)

en: (Contribute at least X to be eligible for this gift.)
nl_BE: (Bijdrage donatie minimaal X)

en: (Copy)
nl_BE: (Kopiëren)

en: (Copy)
nl_BE: (Kopiëren)

en: (EXPERIMENTAL) If the MySQL user does not have permission to administer triggers, then you must create the triggers outside CiviCRM. No support is provided for this configuration.
nl_BE: (NOG IN ONTWIKKELING) Indien de MySQL-user geen rechten heeft om triggers te beheren, moet u handmatig de triggers aanmaken. Deze instelling wordt niet ondersteund.

en: (EXPERIMENTAL) MySQL user does not have trigger permissions
nl_BE: (NOG IN ONTWIKKELING) MySQL-user heeft geen rechten m.b.t. triggers

en: (Filed on case %1)
nl_BE: (Opgeslagen bij dossier %1)

en: (Job parameters and command line syntax documentation...)
nl_BE: (Job parameters en commandoregel documentatie...)

en: (Last Month)
nl_BE: (Laatste maand)

en: (Learn more...)
nl_BE: (Lees meer...)

en: (Multilingual support currently cannot be enabled on installations with enabled logging.)
nl_BE: (Ondersteuning voor meerdere talen kan momenteel niet ingeschakeld worden op installaties waarvan de logfunctie is ingeschakeld.)

en: (Not Available)
nl_BE: (Niet beschikbaar)

en: (Note: Although files should be readable, it is best if they are not listable or browseable.)
nl_BE: (NB: Sommige bestanden moeten leesbaar zijn, maar ze hoeven beter niet getoond of gelezen kunnen worden door de gebruiker.)

en: (OR Membership ID if update mode.)
nl_BE: (OF lidmaatschapsnummer bij bijwerken.)

en: (Preview Area)
nl_BE: (Voorbeeld gebied)

en: (Recurring Contribution)
nl_BE: Periodieke bijdrage

en: (Recurring Template)
nl_BE: (Sjabloon Periodiek)

en: (Recurring)
nl_BE: (Periodiek)

en: (Refer to the Mapping and Geocoding section in the Installation and Basic Setup Chapter)
nl_BE: (Verwijst naar de paragraaf 'Mapping and Geocoding'  in de 'Installation and Basic Setup Chapter')

en: (Sum of all weights should be greater than or equal to threshold: %1).
nl_BE: (de som van alle gewichten moet groter of gelijk zijn aan de drempelwaarde: %1).

en: (This contact has been merged to <a href="%1">%2</a>)
nl_BE: (dit contact is samengevoegd met <a href="%1">%2</a>)

en: (bottom of page)
nl_BE: (einde pagina)

en: (built-in)
nl_BE: (ingebouwd)

en: (contribute at least %1 to be eligible for this membership)
nl_BE: (minimumbijdrage om in aanmerking te komen voor dit lidmaatschap is %1)

en: (current month)
nl_BE: (huidige maand)

en: (current year)
nl_BE: (huidig jaar)

en: (deleted contacts)
nl_BE: (verwijderde contacten)

en: (deleted)
nl_BE: (verwijderd)

en: (display name not available)
nl_BE: (schermnaam niet beschikbaar)

en: (filtered from %1 total entries)
nl_BE: (gefiltered uit totaal %1 entries)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
nl_BE: (gefilterd uit _MAX_ records)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
nl_BE: (gefilterd uit _MAX_ total records)

en: (includes %1 of %2)
nl_BE: (inclusief %1 van %2)

en: (including yourself)
nl_BE: (inclusief uzelf)

en: (learn more...)
nl_BE: (lees meer...)

en: (match to contact)
nl_BE: (koppel aan contact)

en: (more)
nl_BE: (meer)

en: (n/a)
nl_BE: (n.b.)

en: (no fee)
nl_BE: (geen kosten)

en: (no subject)
nl_BE: (geen onderwerp)

en: (not assigned)
nl_BE: (niet toegewezen)

en: (not available)
nl_BE: (niet beschikbaar)

en: (ongoing)
nl_BE: (loopt)

en: (opened %1)
nl_BE: (geopend op %1)

en: (original currency)
nl_BE: (oorspronkelijke valuta)

en: (preferred)
nl_BE: (voorkeur)

en: (recipients)
nl_BE: (ontvangers)

en: (s)
nl_BE: (s/en)

en: (signature)
nl_BE: (handtekening)

en: (since inception)
nl_BE: (sinds het begin)

en: (step %1 of %2)
nl_BE: (stap %1 van %2)

en: (this is not the current revision)
nl_BE: (dit is niet de huidige revisie)

en: (this is the current revision)
nl_BE: (dit is de huidige revisie)

en: (this will take a few minutes)
nl_BE: (dit duurt een paar minuten)

en: (top of page)
nl_BE: (begin van pagina)

en: (unknown)
nl_BE: (onbekend)

en: + Add New Field
nl_BE: + Veld toevoegenÐ

en: , or Merge this contact with an existing contact
nl_BE: , of dit contact met een bestaand contact samenvoegen

en: - Activity Fields -
nl_BE: - Activiteit Velden -

en: - All Contacts -
nl_BE: -alle contacten-

en: - Any -
nl_BE: - Alle -

en: - Contact Fields -
nl_BE: - Contact Velden -

en: - Contribution Fields -
nl_BE: - Bijdragevelden -

en: - N/A -
nl_BE: - nvt -

en: - None -
nl_BE: - geen -

en: - Participant Fields -
nl_BE: - Deelnemersvelden -

en: - Select Financial Account Relationship -
nl_BE: - Financiële rekening relatie selecteren -

en: - Select Relationship Type-
nl_BE: - relatietype selecteren -

en: - Test Type -
nl_BE: - Test-type -

en: - actions -
nl_BE: - acties -

en: - all activity type(s) -
nl_BE: - alle activiteitentype(n) -

en: - all languages -
nl_BE: - alle talen -

en: - any %1 -
nl_BE: - elke %1 -

en: - any -
nl_BE: - elke -

en: - any contact type -
nl_BE: - alle contacttypes -

en: - any group -
nl_BE: - alle groepen -

en: - any interviewer -
nl_BE: - elke interviewer -

en: - any state/province -
nl_BE: - elke staat/provincie -

en: - any tag -
nl_BE: - alle kenmerken -

en: - any visibility -
nl_BE: - elke zichtbaarheid -

en: - choose language -
nl_BE: - kies taal -

en: - default -
nl_BE: - standaard -

en: - default input format -
nl_BE: - standaard invoeropmaak -

en: - default view -
nl_BE: - standaard -

en: - do not import -
nl_BE: - niet importeren -

en: - first select relationship type -
nl_BE: - kies eerst relatietype -

en: - no grouping -
nl_BE: - niet groeperen -

en: - no types excluded -
nl_BE: - geen types uitgesloten -

en: - none -
nl_BE: - geen -

en: - prefix -
nl_BE: - voorvoegsel -

en: - related contact info -
nl_BE: - gerelateerde contact info -

en: - same as for main contact -
nl_BE: - gelijk aan hoofdcontact -

en: - select %1 -
nl_BE: - selecteer %1 -

en: - select -
nl_BE: - selecteer -

en: - select Parent -
nl_BE: - bovenliggende selecteren -

en: - select activity type -
nl_BE: - selecteer activiteitstype -

en: - select case -
nl_BE: - selecteer dossier -

en: - select contact -
nl_BE: - selecteer contact -

en: - select contacts -
nl_BE: - contacten kiezen -

en: - select event -
nl_BE: - selecteer evenement -

en: - select field -
nl_BE: - selecteer veld -

en: - select group -
nl_BE: - selecteer groep -

en: - select label -
nl_BE: - selecteer etiket -

en: - select membership type -
nl_BE: - selecteer lidmaatschapstype -

en: - select period -
nl_BE: - periode selecteren -

en: - select profile -
nl_BE: - profiel selecteren -

en: - select record type -
nl_BE: - selecteer recordtype -

en: - select role -
nl_BE: - selecteer rol -

en: - select set of custom fields -
nl_BE: - specifieke gegevensgroep selecteren -

en: - select status -
nl_BE: - selecteer status -

en: - select tags -
nl_BE: - selecteer kenmerken -

en: - select type -
nl_BE: - selecteer type -

en: - suffix -
nl_BE: - achtervoegsel -

en: -- Select --
nl_BE: -- Selecteer --

en: -day of week-
nl_BE: -weekdag-

en: -day-
nl_BE: -dag-

en: -hour-
nl_BE: -uur-

en: -month-
nl_BE: -maand-

en: -select product-
nl_BE: -selecteer product-

en: -select-
nl_BE: -selecteer-

en: -year-
nl_BE: -jaar-

en: ...and $
nl_BE: ... en $

en: ...through
nl_BE: ... t/m

en: 0 = No auto-renew option; 1 = Give option, but not required; 2 = Auto-renew required;
nl_BE: 0 = geen optie automatisch verlengen; 1 = optie, niet verplicht; 2 = optie en verplicht;

en: 1 Available Dashlet
nl_BE: 1 beschikbare dashlet

en: 1 Day | %count Days
nl_BE[0]: 1 dag
nl_BE[1]: %count dagen

en: 1 activity already did not have this tag | %count activities already did not have this tag
nl_BE[0]: 1 activiteit had dit kenmerk niet
nl_BE[1]: %count activiteiten hadden dit kenmerk niet

en: 1 activity already had this tag | %count activities already had this tag
nl_BE[0]: 1 activiteit had dit kenmerk al
nl_BE[1]: %count activiteiten hadden dit kenmerk al

en: 1 contact already did not have this tag | %count contacts already did not have this tag
nl_BE[0]: 1 contact had dit kenmerk niet.
nl_BE[1]: %count contacten hadden dit kenmerk niet

en: 1 contact was already not in this group | %count contacts were already not in this group
nl_BE[0]: 1 contact zat al niet in deze groep
nl_BE[1]: %count contacten zaten al niet in deze groep

en: 1 contribution could not be deleted. | %count contributions could not be deleted.
nl_BE[0]: Het verwijderen van 1 bijdrage is mislukt.
nl_BE[1]: Het verwijderen van %count bijdragen is mislukt.

en: 1 contribution will not be deleted. | %count contributions will not be deleted.
nl_BE[0]: 1 bijdrage zal niet worden verwijderd.
nl_BE[1]: %count bijdragen zullen niet worden verwijderd.

en: 1 could not be deleted. | %count could not be deleted.
nl_BE[0]: 1 is niet verwijderd.
nl_BE[1]: %count zijn niet verwijderd.

en: 1 could not be restored. | %count could not be restored.
nl_BE[0]: %count kon niet worden teruggezet.
nl_BE[1]: %count konden niet worden teruggezet.

en: 1 extension is up-to-date: | %count extensions are up-to-date:
nl_BE[0]: 1 extensie is bijgewerkt:
nl_BE[1]: %count extensies zijn up-to-date:

en: 1 respondent did not release. | %count respondents did not release.
nl_BE[0]: 1 respondent niet vrijgegeven.
nl_BE[1]: %count respondenten niet vrijgegeven.

en: 1-this entity, 2-this and the following entities, 3-all the entities
nl_BE: 1-deze entiteit, 2-deze en de volgende entiteiten, 3-alle entiteiten

en: 1. Manage Roles
nl_BE: 1. Rollen beheren

en: 12 Hours
nl_BE: 12 uur

en: 2-4 Character Abbreviation of County
nl_BE: 2-4 tekens voor afkorting streek

en: 2-4 Character Abbreviation of State/Province
nl_BE: 2-4 tekens voor afkorting staat/provincie

en: 2. Assign Users to CiviCRM ACL Roles
nl_BE: 2. CiviCRM ACL-rollen toekennen aan gebruikers

en: 24 Hours
nl_BE: 24 Uur

en: 3 character string, value derived from config setting.
nl_BE: 3 tekens, gevuld door instelling configuratie.

en: 3 character string, value from config setting or input via user.
nl_BE: 3 tekens, gevuld door instelling configuratie of door invoer van gebruiker.

en: 3. Manage ACLs
nl_BE: 3. ACL's beheren

en: 3rd-party Service
nl_BE: Diensten van derden

en: 5.28 Default value:
nl_BE: 5.28 Standaardwaarde:

en: 5.29 Default value:
nl_BE: 5.29 Standaardwaarde:

en: 5395 with Logo
nl_BE: 5395 met logo

en: << Remove
nl_BE: << Verwijderen

en: <a class='action-item crm-hover-button' onclick='adjustPayment();'>adjust payment amount</a>
nl_BE: <a class='action-item crm-hover-button' onclick='adjustPayment();'>aanpassen te betalen bedrag </a>

en: <a href="%1" target="_blank">Setup CIVICRM_CRED_KEYS</a> before upgrading. This warning will go away, and the current SMTP password will ultimately be preserved during upgrade.
nl_BE: <a href="%1" target="_blank">CIVICRM_CRED_KEYS instellen</a> voor het upgraden. Deze waarschuwing zal dan verdwijnen en het huidige SMTP-wachtwoord blijft bewaard bij het upgraden.

en: <a href="%1">Directories</a> may use absolute paths, relative paths, or variables. Absolute paths are more difficult to maintain. To maximize portability, consider using a variable in each directory (eg "<tt>[cms.root]</tt>" or "<tt>[civicrm.files]</tt>").
nl_BE: <a href="%1">Mappen</a> kunnen absolute paden, relatieve paden of variabelen gebruiken. Absolute paden zijn lastig bij het verplaatsen van de website. Om de portabiliteit groter te maken kunt u een variabele gebruiken in de map (bijv. "<tt>[cms.root]</tt>" of "<tt>[civicrm.files]</tt>").

en: <a href="%1">Resource URLs</a> may use absolute paths, relative paths, or variables. Absolute paths are more difficult to maintain. To maximize portability, consider using a variable in each URL (eg "<tt>[cms.root]</tt>" or "<tt>[civicrm.files]</tt>").
nl_BE: <a href="%1">Bron URLs</a> kunnen absolute paden, relatieve paden of variabelen gebruiken. Absolute paden zijn lastig  bij het verplaatsen van de website. Om de portabiliteit groter te maken kunt u een variabele gebruiken in de URL (bijv. "<tt>[cms.root]</tt>" of "<tt>[civicrm.files]</tt>").

en: <a href="%1">wkhtmltopdf is an alternative utility for generating PDF's</a> which may provide better performance especially if you are generating a large number of PDF letters or receipts. Your system administrator will need to download and install this utility, and enter the executable path here.
nl_BE: <a href="%1">wkhtmltopdf is een manier om PDF's aan te maken </a> die geschikt is voor een groot aantal PDF's of ontvangers. Uw beheerder moet deze utility downloaden en installeren en hier het pad instellen.

en: <b>%1</b> file(s) in %2 directory are not writable. Listed file(s) might be used during the import to log the errors occurred during Import process. Contact your site administrator for assistance.
nl_BE: <b>%1</b> bestand(en) in %2 map zijn niet schrijfbaar. Genoemde bestand(en) kan gebruikt worden tijdens de import om fouten te loggen die ontstaan zijn tijdens de import. Neem contact op met uw beheerder.

en: <b>[civicrm.files]</b> Path
nl_BE: <b>[civicrm.files]</b> Pad

en: <div class="status messages">None found.
nl_BE: <div class="status messages">Niets gevonden.

en: <em>Pre-announcement for upcoming version 5.30</em>: If your composer configuration or composer.json does not enable patching, you MUST do that BEFORE running composer to update your files to version 5.30. Either by using `composer config 'extra.enable-patching' true`, or updating the top level composer.json's extra section with `"enable-patching": true`. See %1 for details.
nl_BE: <em>Vooraankondiging van versie 5.30</em>: Als uw configuratie van composer of composer.json geen patching heeft ingeschakeld, dan moet u dat doen voordat u composer uitvoert om uw bestanden te upgraden naar versie 5.30. Dit kan door `composer config 'extra.enable-patching' true` te gebruiken, of door het toplevel composer.json's extra sectie te wijzigen met `"enable-patching": true`. Details %1.

en: <p>The Monetary Value Display format is a deprecated setting, and this site has a non-standard format. Please report your configuration on <a href="%1">this Gitlab issue</a>.
nl_BE: <p>Het formaat om een bedrag te tonen is een verouderde instelling, deze website heeft een niet-standaard formaat. Vermeld  uw configuratie <a href="%1">hier op Gitlab</a>.

en: <p>You may also want to check the directory for <a href="%2/%1" target="_blank">native %1 modules</a> that may be useful for you (CMS-specific modules are not listed here).
nl_BE: <p>U kunt ook de <a href="%2/%1" target="_blank">extensie-map</a> voor %1 modules controleren of er voor u bruikbare extensies zijn (CMS-specifieke modules worden hier niet getoond).

en: <strong>%1 (%2)</strong> has been successfully subscribed to the <strong>%3</strong> mailing list.
nl_BE: <strong>%1 (%2)</strong> is met succes geabonneerd op de mailinglijst <strong>%3</strong>.

en: <strong>%1 - your email address '%2' has been successfully verified.</strong>
nl_BE: <strong>%1 - uw e-mailadres '%2' is met succes geverifieerd.</strong>

en: <strong>%1</strong> can view and update information about <strong>%2</strong>.
nl_BE: <strong>%1</strong> kan informatie bekijken en wijzigen van <strong>%2</strong>.

en: <strong>%1</strong> can view information about <strong>%2</strong>.
nl_BE: <strong>%1</strong> kan informatie bekijken over <strong>%2</strong>.

en: <strong>A LIVE transaction will be submitted</strong> using the selected payment processor.
nl_BE: <strong>Een productie-transactie zal worden verzonden</strong> via de geselecteerde betaalmethode.

en: <strong>A TEST transaction will be submitted</strong> using the selected payment processor.
nl_BE: <strong>Een test-transactie zal worden verzonden</strong> via de geselecteerde betaalmethode.

en: <strong>Automated refunds for cancellations are NOT currently supported.</strong> Participants who have paid for an event will be notified that cancellations are not refundable.
nl_BE: <strong>Terugbetaling bij een annulering wordt nu NIET automatisch ondersteund.</strong> Deelnemers die betaald hebben krijgen een melding dat bij annulering er geen terugbetaling is.

en: <strong>Check Availability</strong>
nl_BE: <strong>Check Beschikbaarheid</strong>

en: <strong>CiviCampaign</strong> - Lets you link together events, mailings, activities, and contributions under one "umbrella" so that you can track the progress of all your efforts towards one programmatic goal or campaign.
nl_BE: <strong>CiviCampaign</strong> - U kunt evenementen, mailings, activiteiten en bijdragen samenvoegen onder een kopje, zodat u in een oogopslag de voortgang van uw inspanningen kunt zien.

en: <strong>CiviCase</strong> - Integrated case management component, including a dashboard with "my cases", automated case timelines and configurable audit reports.
nl_BE: <strong>CiviCase</strong> - Geïntegreerde component voor het beheren van dossiers, inclusief een dashboard met 'Mijn dossiers', geautomatiseerde tijdlijnen en instelbare verslaglegging.

en: <strong>CiviContribute</strong> - An online fundraising and donor management component which enables you to track and manage contributions to your organization. It also allows you to quickly and easily create customized web pages to accept online donations.
nl_BE: <strong>CiviContribute</strong> - Een component voor online fondswerving en donateursbeheer waarmee u bijdragen aan uw organisatie kunt beheren. U kunt hiermee ook eenvoudig en snel aangepaste pagina's maken om online bijdragen in te zamelen.

en: <strong>CiviContribute</strong> - When you want to collect information from Contributors via online contribution pages, you can create a profile and link it to to your contribution page as a 'custom page element' (<a href='%1'>Configure Online Contribution Pages</a>).
nl_BE: <strong>CiviContribute</strong> - Als U informatie wilt verkrijgen met  online bijdrage pagina's, kunt U een profiel maken en dat linken aan uw pagina als een "custom page element" (<a href="%1">Configure Online Contribution Pages</a>).

en: <strong>CiviEvent</strong> - Provides integrated online event registration and management for paid and free events. It allows you to quickly and easily create customized web pages to for event registration, and then track participants.
nl_BE: <strong>CiviEvent</strong> - Een geïntegreerd online registratiesysteem voor betaalde en onbetaalde evenementen. Stelt u in staat om snel en gemakkelijk webpagina's te maken voor het aanmelden voor een evenement en bij te houden wie de deelnemers zijn.

en: <strong>CiviGrant</strong> - Designed to be used by organizations that distribute funds to others, for example foundations, grant givers, etc.
nl_BE: <strong>CiviGrant</strong> - Ontworpen voor organisaties die fondsen  verdelen, bijvoorbeeld stichtingen, suikerooms, enz.

en: <strong>CiviMail</strong> - A robust mass-mailing component which allows you to engage your constituents with personalized email blasts and newsletters.
nl_BE: <strong>CiviMail</strong> - Een robuuste mailing component die u in staat stelt uw relaties betrokken te houden door middel van gepersonaliseerde e-mails en nieuwsbrieven.

en: <strong>CiviMember</strong> - A flexible membership management component which includes convenient online signup and renewal.
nl_BE: <strong>CiviMember</strong> - Een flexibele component voor het beheren van lidmaatschappen dat voorzien is van een handige mogelijkheden om online in te schrijven en te verlengen.

en: <strong>CiviPledge</strong> - Record and track pledges received from contributors. Send pledge acknowledgements and payment reminders. Configure online contribution pages to support self-service pledging and pledge payments.
nl_BE: <strong>CiviPledge</strong> - Vastleggen en bijhouden van toezeggingen van donateurs. Verstuur bevestigingen en betalingsherinneringen. Stel online bijdragepagina's samen ter ondersteuning van zelfbediening voor toezeggingen en de betaling van toezeggingen.

en: <strong>Contact Edit Forms</strong> - Allow <strong>authenticated users</strong> to edit their own contact info with a Profile using the following path: <em>%1/%2</em>. (This example links to an edit form for Profile ID 3.)
nl_BE: <strong>Formulieren wijzigen contact</strong> - Sta <strong>ingelogde gebruikers</strong> toe om hun eigen contactinformatie te wijzigen met een profiel <em>%1/%2</em>. (Het voorbeeld geeft een wijzigscherm voor profiel ID 3.)

en: <strong>Contact Search and Listings</strong> - When you want to provide a search form and search result listings for some or all of your contacts you can create a profile with the desired search fields and link users to the path for that search form. When creating a link to search and listings profiles, add the corresponding profile ID to the end of your query string using the 'gid' parameter. For example, the link to display a search and listings page for a Profile with ID = 3 would be:
nl_BE: <strong>Contacten Zoeken en Lijsten</strong> - Als U een zoekmogelijkheid wilt aanbieden aan (een deel van) uw contacten, dan kunt U een profiel aanmaken met de gewenste zoekvelden en de gebruikers linken aan het pad van dat zoekscherm. Bij het aanmaken van de link dient U het betreffende profiel ID aan het eind van de querystring met de 'gid' parameter te zetten. Voorbeeld: de link voor het tonen van een zoek en lijstpagina voor een profiel met ID = 3 is:

en: <strong>Contact Signup Forms</strong> - Create link(s) to 'new contact' input form(s) for your Profiles using the following path: <em>%1/%2</em>. (This example links to an input form for Profile ID 3.)
nl_BE: <strong>Contact Aanmeldschermen</strong> - Maak links naar aanmeldschermen voor contacten met profielen met het pad: <em>%1/%2</em>. (Dit voorbeeld linkt naar een invoerscherm voor Profile ID 3.)

en: <strong>Delivery has not yet begun for this mailing.</strong> If the scheduled delivery date and time is past, ask the system administrator or technical support contact for your site to verify that the automated mailer task ('cron job') is running - and how frequently.
nl_BE: <strong>De verzending van deze mailing is nog niet gestart.</strong> Als de geplande aflevertijd verstreken is, vraag dan aan de beheerder of technische helpdesk van uw site om te controleren of de automatische mailtaak ('cronjob') loopt, en met welke frequentie.

en: <strong>EXAMPLE:</strong> 'Team Leaders' (<em>ACL Role</em>) can 'Edit' (<em>Operation</em>) all contacts in the 'Active Volunteers Group' (<em>Data</em>).
nl_BE: <strong>VOORBEELD:</strong> 'Team leiders' (<em>ACL-rol</em>) kunnen alle contacten in de groep 'Actieve vrijwilligers' (<em>gegevens</em>) 'Bewerken' (<em>bewerking</em>).

en: <strong>EXAMPLE:</strong> When creating a set of custom fields used to collect <strong>Employment History</strong> - you might have fields for Job Title, Start Date, End Date, and Reason for Leaving. Checking the "multiple records" box allows you to collect information for multiple jobs.
nl_BE: <strong>VOORBEELD:</strong> Als u een specifieke gegevensgroep maakt om de <strong>Arbeidshistorie</strong> vast te leggen zou u bijvoorbeeld velden kunnen hebben voor functie, begindatum, einddatum en reden van vertrek. Door het selectievakje 'meerdere records' aan te vinken kunt u informatie vastleggen over meerdere banen.

en: <strong>Employee <-> Employer relationship</strong> is created anytime the 'Current Employer' field is filled in, either in the Contact Summary form or via a Profile. When filled in, it will create an Organisation if one does not already exist with that name.
nl_BE: De relatie <strong>Werknemer <-> Werkgever</strong> wordt aangemaakt als het veld 'Huidige Werkgever' ingevuld wordt in het formulier met contactgegevens of via een profiel. Als de ingevulde organisatie (naam) nog niet bestaat, dan wordt die aangemaakt.

en: <strong>Export PRIMARY fields</strong> provides the most commonly used data values. This includes primary address information, preferred phone and email.
nl_BE: <strong>Exporteer primaire gegevens</strong> geeft de meest gebruikte velden, zoals primair adres, voorkeur telefoonnummer en e-mailadres.

en: <strong>Fill:</strong> Fills in additional contact data only. Database fields which currently have values are left as-is.
nl_BE: <strong>Toevoegen:</strong> Voeg alleen nieuwe contactgegevens toe. Velden die al een waarde hebben, worden niet gewijzigd.

en: <strong>Fixed Membership - 3 Months Duration:</strong> A person signs up on February 15th, 2008. Their membership start date is set to February 1, 2008 - and the end date is April 30, 2008.
nl_BE: <strong>Vast lidmaatschap met een looptijd van 3 maanden:</strong> Iemand meldt zich aan op 15 februari 2016. De ingangsdatum van het lidmaatschap wordt 1 februari 2016 en de einddatum is 30 april 2016.

en: <strong>Fixed Membership Period - 1 Year Duration:</strong> Fixed period start date is set to January 1. A person signs up for membership on February 15th, 2008. Their membership start date is set to January 1, 2008 - and the end date is December 31, 2008.
nl_BE: <strong>Vast lidmaatschap met een looptijd van 1 jaar:</strong> De begindatum van de vaste periode is ingesteld op 1 januari. Iemand meldt zich aan als lid op 15 februari 2008. De ingangsdatum van het lidmaatschap wordt 1 januari 2008 en de einddatum is 31 december 2008.

en: <strong>HTML Form Snippet</strong> - If you want more control over form layout, or want to add Profile input forms to non-CiviCRM blocks, pages and/or sites...click the HTML Form Snippet action link for a Profile below - and copy and paste the HTML form code into any web page.
nl_BE: <strong>Zelfstandige formulieren</strong> Als u bijvoorbeeld de standaard lay-out wilt veranderen, of juist de profiel formulieren wilt gebruiken voor niet-CiviCRM pagina's. kiest u voor Zelfstandige formulieren. Klik op de 'Zelfstandig formulier' link hieronder, en kopieer dan de HTML code naar de gewenste webpagina.

en: <strong>Household relationship</strong> enables household members to have the 'household address' applied to their record. Again, if a Household already exists then the individual will have a relationship created with it, if none exists then a new household will be created.
nl_BE: <strong>Huishouden relaties</strong> maken het mogelijk om een huisadres te delen. Ook hier wordt, als het Huishouden nog niet bestaat, het Huishouden aangemaakt. Als het Huishouden al bestaat dan krijgt de persoon een relatie met het huishouden.

en: <strong>Import has completed successfully.</strong> The information below summarizes the results.
nl_BE: <strong>De import is geslaagd.</strong> Hieronder vindt u een overzicht van het resultaat.

en: <strong>Importing Contact Subtypes</strong> - If your file contains a mix of "subtypes" belonging to a built-in type, select the built-in ("parent") type here. You will then be able to map a Contact Subtype field from your file which sets the subtype for each row. EXAMPLE: If you are importing a mixture of Individuals who are "Students" and "Parents" and "Staff" subtypes, select "Individual" here AND include a column in your import file which contains the subtype for each row.
nl_BE: <strong>Importeren Contact Subtypes</strong> - Als uw bestand meerdere subtypes van een standaardtype bevat, kies dan hier het standaardtype. U kunt dan het veld met het subtype in het bestand koppelen. Voorbeeld: Als u een bestand heeft met "Studenten", "Ouders" en "Staf" kies dan "Persoon" en zorg ervoor dat in de invoer per record een veld is met het subtype.

en: <strong>NOTE: Super Admin</strong> and <strong>Administrator</strong> roles will have all permissions in CiviCRM.
nl_BE: <strong>NB.: Super Admin</strong> en <strong>Administrator</strong> rollen hebben alle rechten in CiviCRM.

en: <strong>No Duplicate Checking:</strong> Inserts all valid records without comparing them to existing contact records for possible duplicates.
nl_BE: <strong>Geen controle:</strong> Voeg alle geldige records toe zonder te controleren of er daardoor een duplicaat van het contact ontstaat.

en: <strong>Resolving "Pay Later" registrations for online registrations:</strong> Participants who registered online whose status is changed from <em>Pending Pay Later</em> to <em>Registered</em> or <em>Attended</em> will receive a confirmation email and their payment status will be set to completed. If this is not you want to do, you can change their participant status by editing their event registration record directly.
nl_BE: <strong>Oplossen "Betaal later" aanmeldingen van online registraties:</strong> Deelnemers die zich online hebben aangemeld en van wie de status is gewijzigd van  <em>In afwachting betaal later</em> naar <em>Geregistereed</em> of <em>Aanwezig</em> zullen een bevestiging ontvangen en de bijbehorende status van betaling wordt gezet op Afgerond. Als dit niet is wat u wil dan kunt u de deelnemersstatus zelf per aanmelding wijzigen.

en: <strong>Rolling Membership Period - 1 Year Duration:</strong> A person signs up on February 15th, 2008. Their membership start date is February 15th, 2008 - and the end date is February 14th, 2009.
nl_BE: <strong>Rollend lidmaatschap met een looptijd van 1 jaar:</strong> Iemand meldt zich aan op 15 februari 2008. De ingangsdatum van het lidmaatschap is 15 februari 2008 en de einddatum is 14 februari 2009.

en: <strong>Skip:</strong> Reports and then Skips duplicate import file rows - leaving the matching record in the database as-is (default).
nl_BE: <strong>Overslaan:</strong> Melden en het duplicaat overslaan - het overeenkomende record in de database wordt niet gewijzigd (default).

en: <strong>Special statuses:</strong> Participants whose status is changed to any of the following will be automatically notified via email: %1
nl_BE: <strong>Speciale statussen:</strong> Deelnemers van wie de status is gewijzigd in een van de volgende statussen zullen automatisch worden ingelicht per e-mail: %1

en: <strong>This feature should NOT be enabled for production sites.</strong><br />Set this value to <strong>Yes</strong> if you want to display a backtrace listing when a fatal error is encountered.
nl_BE: <strong>Schakel deze functie NIET in op een productie website.</strong><br />Zet de waarde op <strong>Ja</strong> als u een backtrace wilt tonen als er een fatale fout optreedt.

en: <strong>This feature should NOT be enabled for production sites.</strong><br />Set this value to <strong>Yes</strong> if you want to use one of CiviCRM's debugging tools.
nl_BE: <strong>Schakel deze functie NIET in op een productie website.</strong><br />Zet de waarde op <strong>Ja</strong> als u de hulpmiddelen van CiviCRM voor het debuggen wilt gebruiken.

en: <strong>Trouble-shooting Tip</strong> - If you find that your SMS are not being sent, ask the system administrator or technical support contact for your site to verify that the automated task (&quot;cron job&quot;) is running - and how frequently.
nl_BE: <strong>Foutopsporing</strong> - Als uw SMS niet verstuurd wordt, vraag dan de beheerder om te controleren of de taak (&quot;cronjob&quot;) loopt en met welke frequentie.

en: <strong>Update:</strong> Updates database fields with available import data. Fields in the database which are NOT included in the import row are left as-is.
nl_BE: <strong>Bijwerken:</strong> Werk database bij met de beschikbare invoergegevens. Velden in de database die niet in de invoer voorkomen blijven ongewijzigd.

en: <strong>User Screens</strong> - One or several profiles can be linked to either the <strong>new user registration</strong> and/or view and edit screens for <strong>existing user accounts</strong>.
nl_BE: <strong>Gebruikersscherm</strong> - Een of meerdere profielen kunnen gebruikt worden bij het <strong>registreren van nieuwe gebruikers</strong> en/of tonen en wijzigen van <strong>bestaande gebruikersaccounts</strong>.

en: A "WYSIWYG" (What You See Is What You Get) is a rich-text editor, like a mini word-processor, for editing HTML content in CiviCRM.
nl_BE: Een "WYSIWYG" (<i>What You See Is What You Get</i> - Wat u ziet is wat u krijgt) is een editor voor tekst met opmaak, zoals een kleine tekstverwerker, voor het bewerken van HTML-inhoud in CiviCRM.

en: A "string value" or regular expression to be redacted (replaced).
nl_BE: Een "tekenreeks" of reguliere expressie om te redigeren (vervangen).

en: A Case Type describes a group of related tasks, interactions, or processes.
nl_BE: Een dossiertype beschrijft een groep gerelateerde taken, interacties of processen.

en: A Contact with that ID does not exist: %1
nl_BE: Een contact met dat ID bestaat niet: %1

en: A Survey Detail Report <a href='%1'>%2</a> has been created.
nl_BE: Een enquête-detailrapport <a href='%1'>%2</a> is aangemaakt.

en: A View Only field cannot be required
nl_BE: Alleen Tonen veld kan niet worden vereist

en: A cancellation email has been sent to %1.
nl_BE: De annulering is per e-mail verzonden naar %1.

en: A comma-separated list will automatically be turned into an array for multivalue operations, or you can explicitly use the js array format above.
nl_BE: Een kommagescheidenlijst wordt automatisch omgezet in een array voor multivalue operaties, u kunt ook expliciet het bovenstaande js-formaat gebruiken.

en: A confirmation email has been sent to %1
nl_BE: Er is een bevestiging per e-mail verzonden naar %1

en: A confirmation email has been sent to %1.
nl_BE: Er is een bevestiging per e-mail verzonden naar %1.

en: A confirmation email has been sent to ALL participants
nl_BE: Er is een bevestiging per e-mail verzonden naar ALLE deelnemers

en: A contribution / membership signup was made on behalf of the organization listed below.
nl_BE: Een <strong> bijdrage / lidmaatschap </strong> is aangemaakt in naam van onderstaande organisatie.

en: A copy of the activity has also been sent to assignee contact(s).
nl_BE: Een kopie van deze activiteit is verzonden naar de contactpersonen.

en: A copy of the activity has also been sent to assignee contacts(s).
nl_BE: Een kopie van de activiteit is ook opgeslagen bij de toegewezen contactpersonen.

en: A copy of the activity has also been sent to selected contact(s).
nl_BE: Een kopie van deze activiteit is verzonden naar de geselecteerde contacten.

en: A copy of the contribution page has been created
nl_BE: Er is een kopie gemaakt van de bijdragepagina.

en: A copy of the extension (%1) is in a system folder (%2). The system copy will be preserved, but the new copy will be used.
nl_BE: Er staat een kopie van de extensie (%1) in een systeemmap (%2). Deze versie wordt bewaard, maar de nieuwe versie zal worden gebruikt.

en: A copy of the follow-up activity has also been sent to follow-up assignee contacts(s).
nl_BE: Een kopie van de vervolgactiviteit is ook verzonden naar contact(en) die bij de vervolgactiviteit betrokken zijn.

en: A copy of the price set has been created
nl_BE: Een kopie van de prijsset is gemaakt.

en: A copy of this activity will be emailed to each Assignee.
nl_BE: Een kopie van deze activiteit zal worden verstuurd per e-mail naar elke aangewezene.

en: A copy of this report can be automatically generated and delivered via email to specified recipients. Use the settings in this section to control Subject of the email containing the report, as well as the recipient list (To and Cc fields). Separate multiple 'To' or 'CC' email addresses with commas.
nl_BE: Dit rapport kan automatisch worden aangemaakt en verstuurd. Gebruik de instellingen in deze sectie om het onderwerp van de e-mail met het rapport in te vullen, stel hier ook de verzendlijst (Aan en CC) samen. Als u meerdere e-mailadressen per veld wilt invullen, gebruik dan een komma als scheidingsteken.

en: A cron job is required to execute scheduled jobs automatically.
nl_BE: Met een cronjob kan een geplande job automatisch worden uitgevoerd.

en: A default mailbox must be configured for email bounce processing.
nl_BE: Er moet een standaard-mailbox ingesteld worden om bounces voor e-mails te kunnen verwerken.

en: A description of this bounce type
nl_BE: Een beschrijving van het bouncetype

en: A direct SQL query in the form of a SELECT query. For example:
nl_BE: Een SQL SELECT-query. Bijvoorbeeld:

en: A duplicate matching rule with this name already exists. Please select another name.
nl_BE: Er bestaat al een overeenkomstregel met deze naam. Kies a.u.b. een andere naam.

en: A field of the same label exists in the destination group
nl_BE: Er is een veld met hetzelfde label in de bestemmingsgroep

en: A file must be selected
nl_BE: Er moet een bestand worden geselecteerd

en: A financial type with this name already exists. Please select another name.
nl_BE: Een financieel type met deze naam bestaat al, kies een andere naam.

en: A flag indicating whether this system has run a post-installation routine
nl_BE: Een indicatie of een routine na de installatie is uitgevoerd

en: A followup activity has been scheduled.
nl_BE: Een activiteit om dit op te volgen staat gepland.

en: A group of contacts
nl_BE: Een groep die bestaat uit contacten.

en: A job size smaller than the batch limit will negate the effect of the batch limit.
nl_BE: Als de grootte van de job kleiner is dan de batch limiet, dan heeft dat een negatieve invloed op het effect van de batch limiet.

en: A link to this %1 is automatically included in the email sent to friends. If you ALSO want to include a link providing general information about your organization, enter that link here (e.g <em>http://www.example.org/</em>)
nl_BE: Een link naar deze %1 komt in de e-mail naar uw vriend.

en: A lock to remove the ability to add new options via the UI.
nl_BE: Een lock om te voorkomen dat er nieuwe opties via de UI worden toegevoegd.

en: A long running CiviCRM task is currently in progress. This message will be refreshed till the task is completed
nl_BE: Een langdurige CiviCRM taak is gaande. Dit bericht zal worden vernieuwd tot de taak klaar is.

en: A membership confirmation and receipt has been sent to %1.
nl_BE: Er is een lidmaatschapsbevestiging en ontvangstbewijs per e-mail verzonden naar %1.

en: A membership status with this label already exists. Please select another label.
nl_BE: Er bestaat al een lidmaatschapsstatus met deze naam. Kies a.u.b. een andere naam.

en: A membership type with this name already exists. Please select another name.
nl_BE: Er bestaat al een lidmaatschapstype met deze naam. Kies a.u.b. een andere naam.

en: A minimum amount of %1 should be selected from Contribution(s).
nl_BE: Er moet een minimale bedrag van %1 worden gekozen voor de bijdrage(n).

en: A minimum amount of %1 should be selected from Event Fee(s).
nl_BE: Er moet een minimumbedrag van %1 worden geselecteerd uit de evenementskosten.

en: A new %1 permission has been added. It is not granted by default. If you use SMS, you may wish to review your permissions.
nl_BE: Er is een recht %1 toegevoegd. Dit is standaard aan niemand toegekend. Bekijk uw rechten als u SMS gebruikt.

en: A new permission has been added called %1 This Permission is now used to control access to the Manage Tags screen
nl_BE: Er is een nieuw recht %1 toegevoegd. Dit recht zorgt voor de controle van de toegang tot het scherm om de kenmerken te beheren.

en: A new permission has been added for editing message templates. Previously, users needed the "administer CiviCRM" permission. Now, users need the new permission called "edit message templates." Please check your CMS permissions to ensure that users who should be able to edit message templates are assigned this new permission.
nl_BE: Er is een nieuw recht toegevoegd om berichtsjablonen te mogen wijzigen. Hiervoor moesten gebruikers het recht "CiviCRM beheren" hebben. Nu moeten gebruikers het recht "wijzig berichtsjablonen" hebben,  Wijzig de rechten om te zorgen dat gebruikers die berichtsjablonen mogen wijzigen ook dat recht hebben.

en: A new permission, "%1", has been added. It is not granted by default. If your users create reports, you may wish to review their permissions.
nl_BE: Een nieuw recht "%1" is toegevoegd. Het wordt standaard niet toegekend. Controleer de rechten van de gebruikers die rapporten mogen aanmaken.

en: A new set of batch permissions has been added called "%1", "%2", "%3" and "%4". These permissions are now used to control access to the Accounting Batches tasks. If your users need to be able to Reopen or Close batches you may need to give them additional permissions. <a href=%5>Read more</a>
nl_BE: Er zijn batchrechten "%1", "%2", "%3" en "%4" toegekend. Deze rechten zorgen voor de controle van de toegang tot de batchtaken van de rekeningen. Indien uw enkele van uw gebruikers een batch mag heropenen of sluiten dan moet u hen mogelijk extra rechten toekennen. <a href=%5>Meer informatie</a>

en: A notification email has been sent to the site administrator, and you will receive another notification from them as soon as the review process is complete.
nl_BE: Een e-mail is verstuurd aan de beheerder van deze site. U ontvangt een e-mail zodra het goedkeuringsproces is afgerond.

en: A notification email has been sent to the site administrator.
nl_BE: Een bericht ter notificatie is aan de beheerder van deze site gestuurd.

en: A notification email has been sent to the supporter.
nl_BE: Een bevestiging is per e-mail verstuurd naar de supporter.

en: A payment processor configured for this page might be disabled (contact the site administrator for assistance).
nl_BE: Een voor deze pagina geconfigureerde betaalmethode is mogelijk uitgeschakeld (neem voor hulp contact op met de beheerder).

en: A person is already registered for this event.
nl_BE: Een persoon is al aangemeld voor dit evenement.

en: A person with this email address is already registered for this event.
nl_BE: Er heeft zich al iemand met dit e-mailadres voor dit evenement ingeschreven.

en: A product with this name already exists. Please select another name.
nl_BE: Er bestaat al een product met deze naam. Kies a.u.b. een andere naam.

en: A profile
nl_BE: Een profiel

en: A receipt has been emailed to the contributor.
nl_BE: Er is een ontvangstbewijs per e-mail naar de gever gestuurd.

en: A record already exists with the same information.
nl_BE: Er bestaat al een record met dezelfde informatie.

en: A recurring payment (subscription) request will be submitted to the selected payment processor. If the request is successful, this membership will be automatically renewed on the last day of the membership period until the recurring payment is cancelled. Membership payment receipt emails will include a link for the member to cancel the auto-renewal.
nl_BE: Als u automatisch verlengen aanvinkt, dan wordt er periodiek een betalingsverzoek via de aangegeven betaalmethode gedaan. Indien het verzoek lukt wordt het lidmaatschap automatisch verlengd op de laatste dag van de periode. Dit natuurlijk tot de periodieke betaling wordt ingetrokken. In het betalingsverzoek per e-mail is een optie opgenomen waarmee het lid de automatische verlenging kan beëindigen.

en: A refund has been issued based on changes in your registration selections.
nl_BE: Er zal op grond van uw wijzigingen een terugbetaling worden gedaan.

en: A regexp to match a message to a bounce type
nl_BE: Een reguliere expressie om een bericht te koppelen aan een bouncetype

en: A registration confirmation email has also been sent to %1
nl_BE: Er is ook een e-mail ter bevestiging van de inschrijving verzonden naar %1

en: A registration confirmation email will be sent to %1 once the transaction is processed successfully.
nl_BE: Zodra de transactie met succes verwerkt is, zal een e-mail ter bevestiging van de inschrijving verzonden worden naar %1.

en: A renewal confirmation and receipt has been sent to %1.
nl_BE: Een verlengingsbevestiging en ontvangstbewijs is verzonden naar %1.

en: A repeating set will be created with the following dates.
nl_BE: Een volgende set zal worden aangemaakt op de volgende dagen.

en: A replacement extension %1 has been installed as you had the obsolete extension %2 installed
nl_BE: De extensie %1 is geïnstalleerd om de geïnstalleerde verouderde extensie %2 te vervangen

en: A set of custom data fields
nl_BE: Een verzameling aangepaste gegevensvelden

en: A short description of the activity..
nl_BE: Een korte beschrijving van de activiteit.

en: A single SMS message is typically 160 characters in length. If you want to send a message that is longer than 160 characters, it is split into multiple segments.
nl_BE: Een SMS-bericht bevat maximaal 160 tekens. Een langer bericht wordt gesplitst in segmenten.

en: A spreadsheet-like file with the contact data in each row. Data fields are separated by commas. You can export to a "CSV" file from most spreadsheet applications, many database managers, as well as other contact management and address book applications. Consult the documentation for your application if you're not sure how to do this. Save this file to your local hard drive (or an accessible drive on your network) - and then choose that file as your Import Upload File.
nl_BE: Een bestand met per regel contactgegevens. De velden zijn gescheiden door komma's. U kunt uit vrijwel alle spreadsheets, databases en andere CMS applicaties naar "CSV" exporteren. Kijk indien u niet weet hoe dit in uw applicatie gaat, in de documentatie van uw applicatie. Bewaar dit bestand op uw eigen pc of netwerk - en kies dat bestand om te importeren.

en: A test message will be sent to %1 people:
nl_BE: Er zal een testbericht verzonden worden naar %1 personen:

en: A to B
nl_BE: A naar B

en: A token has been updated in the %1 template. Check the system checks page to see if any action is required.
nl_BE: In het sjabloon %1 is een token gewijzigd. Controleer op het systeemstatusoverzicht of er een actie nodig is.

en: A valid Notify Email address must be specified
nl_BE: Er moet een geldig e-mailadres worden opgegeven

en: A valid Receipt From Email address must be specified if Email Receipt to Contributor is enabled
nl_BE: Er moet een geldig afzenderadres zijn voor het ontvangstbewijs als Ontvangstbewijs naar gever e-mailen is ingeschakeld.

en: A valid file must be uploaded.
nl_BE: Upload een geldig bestand.

en: A/B Test Results
nl_BE: Resultaten A/B-test

en: A/B testing allows you to send two test mailings to a random subset of your recipients. After collecting and comparing metrics, the more successful mailing will be sent to the remaining recipients.
nl_BE: Met A/B-testen kunt u twee testmailings versturen naar een aantal ontvangers. Na het beoordelen van de resultaten kunt u de mailing die het beste werkt gebruiken om te versturen naar de overige ontvangers.

en: A6 Badge Portrait 150x106
nl_BE: A6 Badge Portret 150x106

en: AB Test Created Date
nl_BE: A/B-test aangemaakt op

en: ACL Contact Cache ID
nl_BE: ACL contact-cache-id

en: ACL Entity
nl_BE: ACL Entiteit

en: ACL Entity ID
nl_BE: Nummer ACL-entiteit

en: ACL Entity Role is Active
nl_BE: ACL Entiteit Rol is actief

en: ACL Group ID
nl_BE: Nummer ACL-groep

en: ACL Group Refresh Mode
nl_BE: ACL-groep verversingsmode

en: ACL Group/Role
nl_BE: ACL-groep/-rol

en: ACL ID
nl_BE: ACL-ID

en: ACL Is Active?
nl_BE: ACL is actief?

en: ACL Name
nl_BE: ACL-naam

en: ACL Name.
nl_BE: ACL-Naam.

en: ACL Object
nl_BE: ACL-object

en: ACL Object ID
nl_BE: ACL-objectnummer

en: ACL Operation
nl_BE: ACL Operatie

en: ACL Role
nl_BE: ACL-rol

en: ACL Role ID
nl_BE: ACL-rolnummer

en: ACL Table
nl_BE: ACL-tabel

en: ACL Type
nl_BE: ACL-type

en: ACL Type(s)
nl_BE: ACL type(n)

en: ACLEntity Role
nl_BE: ACL Entiteit Rol

en: ACLEntity Roles
nl_BE: ACL Entiteit Rollen

en: ACLs
nl_BE: ACL's

en: ACLs (Access Control Lists) allow you control access to CiviCRM data. An ACL consists of an <strong>Operation</strong> (e.g. 'View' or 'Edit'), a <strong>set of Data</strong> that the operation can be performed on (e.g. a group of contacts), and a <strong>Role</strong> that has permission to do this operation. Refer to the %1 for more info.
nl_BE: ACL's (Access Control Lists: toegangslijsten) stellen u in staat de toegang tot CiviCRM-gegevens te regelen. Een ACL bestaat uit een <strong>bewerking</strong> (bijvoorbeeld: 'Weergeven' of 'Bewerken'), een <strong>gegevensset</strong> waarop die bewerking van toepassing is (bijvoorbeeld: een groep contacten) en een <strong>rol</strong> die het recht heeft die bewerking uit te voeren. Raadpleeg de %1 voor meer informatie.

en: ACLs allow you to control access to CiviCRM data. An ACL consists of an <strong>Operation</strong> (e.g. 'View' or 'Edit'), a <strong>set of data</strong> that the operation can be performed on (e.g. a group of contacts), and a <strong>Role</strong> that has permission to do this operation. Refer to the %1 for more info.
nl_BE: ACL's (Access Control Lists: toegangslijsten) stellen u in staat om de toegang tot CiviCRM-gegevens te regelen. Een ACL bestaat uit een <strong>bewerking</strong> (bijvoorbeeld: 'Weergeven' of 'Bewerken'), een <strong>gegevensset</strong> waarop die bewerking van toepassing is (bijvoorbeeld: een groep contacten) en een <strong>rol</strong> die het recht heeft die bewerking uit te voeren. Raadpleeg voor meer informatie: %1.

en: ACLs define permission to do an operation on a set of data, and grant that permission to a CiviCRM ACL Role. Use this link to create or edit the ACLs for your site.
nl_BE: ACL's bepalen de rechten om een bewerking uit te voeren op een set gegevens en kennen dat recht toe aan een CiviCRM ACL-rol. Gebruik deze link om de ACL's voor uw site te maken of te bewerken.

en: ADC referral
nl_BE: Ouderenzorg verwijzing

en: AM
nl_BE: VM

en: AMOUNT DUE:
nl_BE: Vervalbedrag:

en: AND ...
nl_BE: EN ...

en: AND/OR
nl_BE: EN/OF

en: AOL Terms of Service complaint
nl_BE: Klacht m.b.t. AOL-voorwaarden

en: API Action
nl_BE: API Actie

en: API Action:
nl_BE: API-actie:

en: API Call Entity
nl_BE: API Call Entiteit

en: API Entity
nl_BE: API Entiteit

en: API Entity:
nl_BE: API Entiteit

en: API KEY
nl_BE: API-key

en: API Key for validating requests related to this contact.
nl_BE: API-Key voor controleren verzoeken gerelateerd aan dit contact.

en: API Login
nl_BE: API-login

en: API Params
nl_BE: API Parameters

en: API URL
nl_BE: API-URL

en: API call:
nl_BE: API-aanroep:

en: API entity type
nl_BE: API-entiteitstype

en: APILogin is not set for this payment processor
nl_BE: APILogin is niet ingesteld voor deze betaalmethode

en: Abbreviate Province?
nl_BE: Provincie afkorten?

en: Able to create a new database.
nl_BE: Maken van een nieuwe database is mogelijk.

en: About
nl_BE: Info

en: About Link Color
nl_BE: Kleur link toelichting

en: About Profiles
nl_BE: Over profielen

en: About description.
nl_BE: Over beschrijving.

en: About is a required field.
nl_BE: Info is een verplicht veld.

en: Above content area
nl_BE: Boven inhoud

en: Absolute URL of the location where the civicrm module or component has been installed.
nl_BE: Absolute URL van de locatie waar de civicrm module of component geïnstalleerd is.

en: Absolute date cannot be earlier than the current time.
nl_BE: De datum kan niet voor vandaag liggen.

en: Accept and track pledges (for recurring gifts).
nl_BE: Accepteren en bijhouden van toezeggingen (voor terugkerende giften)

en: Accept profile submissions from external sites
nl_BE: Bewerkingen van profielen vanaf externe website toestaan

en: Acceptable Mime Types that can be used as part of file urls
nl_BE: MIME-types die als deel van de bestands-URL gebruikt kunnen worden

en: Accepted Credit Card Type(s)
nl_BE: Toegestane creditcardtype(s)

en: Accepted Credit Cards
nl_BE: Geaccepteerde creditcards

en: Accepted Rate
nl_BE: Geaccepteerd verhouding

en: Access
nl_BE: Toegang

en: Access Arguments
nl_BE: Toegang tot argumenten

en: Access Control
nl_BE: toegangscontrole

en: Access Control Documentation
nl_BE: Documentatie over toegangsbeheer

en: Access Control by Financial Type
nl_BE: Toegangsbeheer op basis van financieel type

en: Access Denied
nl_BE: Toegang geweigerd

en: Access Keys
nl_BE: Sneltoetsen

en: Access Keys:
nl_BE: Sneltoetsen:

en: Access contacts in the trash
nl_BE: toegang tot contacten in de prullenbak

en: Access prefix to call within a country to a different area
nl_BE: Voorvoegsel voor toegang voor bellen binnen een land naar een ander gebied

en: Access the data using an HTTP GET request from a specific URL. (This is the 'ICAL' icon on the Manage Events page.)
nl_BE: De gegevens benaderen door gebruik te maken van een HTTP GET verzoek op een specifieke URL. (Dit is het 'ICAL'-pictogram op de pagina Evenementen beheren.)

en: Access the drop-down menus here to select how frequently your %1 occurs.
nl_BE: Benader hier de menu's om de frequentie van %1 aan te geven.

en: Account Creation
nl_BE: Account aanmaken

en: Account Holder
nl_BE: Rekeninghouder

en: Account Relationship
nl_BE: Account relatie

en: Account Type
nl_BE: Rekeningtype

en: Account Type (Code)
nl_BE: Rekeningtype (code)

en: Account Type Code
nl_BE: Code rekeningtype

en: Account creation required
nl_BE: Gebruikersaccount aanmaken verplicht

en: Accounting Batch Processing
nl_BE: Accounting Batch Verwerking

en: Accounting Code
nl_BE: Code boekhoudrekening

en: Accounts
nl_BE: Rekeningen

en: Accounts Payable
nl_BE: Crediteuren

en: Accounts Receivable
nl_BE: Debiteuren

en: Accounts Receivable Account is
nl_BE: Debiteurenrekening (te ontvangen betalingen)

en: Accuracy and coverage, as well as terms of service for both geocoding and mapping may vary by provider and location. Some providers may offer or require paid subscriptions depending on volume of requests and type of organization using the service. You should investigate each provider and select the best option for your requirements and usage patterns.
nl_BE: Nauwkeurigheid, dekking en ondersteuning van zowel geocoding als landkaarten kunnen per aanbieder en per gebied verschillen. Ze kunnen betaling aanbieden of vragen afhankelijk van de hoeveelheid aanvragen en het type organisatie. Kies de aanbieder die het beste aansluit op uw vereisten en manier van gebruik.

en: Acknowledgement sent?
nl_BE: Ontvangstbevestiging verzonden?

en: Acknowledgment Date
nl_BE: Datum ontvangstbevestiging

en: Acknowledgment Sent
nl_BE: Ontvangstbevestiging verzonden

en: Action
nl_BE: Actie

en: Action Condition
nl_BE: Actie conditie

en: Action Date And Time
nl_BE: Actie datum en tijd

en: Action Log
nl_BE: Actie Log

en: Action Logs
nl_BE: Actie Logs

en: Action Mapping
nl_BE: Actie Mapping

en: Action Mapping Entity
nl_BE: Actie kaart-entiteit

en: Action Mapping Entity Value
nl_BE: Actie kaart-entiteit waarde

en: Action Mapping ID
nl_BE: Actie kaart-id

en: Action Mappings
nl_BE: Actie Mappings

en: Action Schedule
nl_BE: Actie Schema

en: Action Schedule ID
nl_BE: Actie Schema ID

en: Action Schedules
nl_BE: Actie Schema's

en: Action of the job api call
nl_BE: Actie van de job API-call

en: Action(s)
nl_BE: Actie(s)

en: Action:
nl_BE: Actie:

en: Actions
nl_BE: Acties

en: Activate the page (you can de-activate it later)
nl_BE: Activeer de pagina (u kunt hem later deactiveren)

en: Active
nl_BE: Actief

en: Active Memberships
nl_BE: Actieve lidmaatschappen

en: Active On
nl_BE: Actief op

en: Active Period
nl_BE: Actieve periode

en: Active Recurring Contributions
nl_BE: Actieve periodieke bijdragen

en: Active Relationship?
nl_BE: Actieve relatie?

en: Active Role?
nl_BE: Rol actief?

en: Active Value:
nl_BE: Actieve waarde:

en: Active volunteers.
nl_BE: Actieve vrijwilligers

en: Active?
nl_BE: Actief?

en: Activities
nl_BE: Activiteiten

en: Activities %%StatusMessage%%
nl_BE: Activiteiten %%StatusMessage%%

en: Activities are 'interactions with contacts' which you want to record and track. CiviCRM has several reserved (e.g. 'built-in') activity types (meetings, phone calls, emails sent). Create additional 'activity types' here if you need to record other types of activities. For example, you might want to add 'Job Interview', or 'Site Audit', etc.
nl_BE: Activiteiten zijn 'interacties met contacten' die u wilt vastleggen en bijhouden. CiviCRM kent verschillende gereserveerde (m.a.w. ingebouwde) activiteitstypes (bijeenkomst, telefoongesprek, verzonden e-mail). Maak hier aanvullende 'activiteitstypes' als u andere soorten activiteiten wilt vastleggen. U wilt misschien 'Sollicitatiegesprek' of 'Bedrijfsbezoek' als activiteitstype gebruiken.

en: Activities are 'interactions with contacts' which you want to record and track. This list is sorted by component and then by weight within the component.
nl_BE: Activiteiten zijn 'interacties met contacten' die u wilt vastleggen en bijhouden. De lijst is gesorteerd per component en daarbinnen op hun gewicht.

en: Activities from the %1 activity set have been added to this case.
nl_BE: Activiteiten uit activiteitenset %1 zijn aan dit dossier toegevoegd.

en: Activities which are Followup Activities
nl_BE: Activiteiten die vervolgactiviteit zijn

en: Activities which are not Followup Activities
nl_BE: Activiteiten die geen vervolgactiviteit zijn

en: Activities which have Followup Activities
nl_BE: Activiteiten met vervolgactiviteit

en: Activities without Followup Activities
nl_BE: Activiteiten zonder vervolgactiviteit

en: Activity
nl_BE: Activiteit

en: Activity %1 has been saved. %2 %3
nl_BE: Activiteit %1 is opgeslagen. %2 %3

en: Activity Assignee
nl_BE: Activiteit toegewezen

en: Activity Assignees
nl_BE: Contacten aan wie activiteiten zijn toegekend

en: Activity Audit
nl_BE: Activiteit Audit

en: Activity Auto Generated %1 '%2'
nl_BE: Activiteit automatisch aangemaakt %1 '%2'

en: Activity Auto-generated?
nl_BE: Activiteit automatisch gegenereerd?

en: Activity Campaign
nl_BE: Campagne activiteit

en: Activity Campaign ID
nl_BE: Campagne-id activiteit

en: Activity Case ID
nl_BE: Dossier-id activiteit

en: Activity Contact
nl_BE: Activiteit contact

en: Activity Contact ID
nl_BE: Activiteit Contact ID

en: Activity Contact Type
nl_BE: Activiteit contacttype

en: Activity Contacts
nl_BE: Activiteiten contacten

en: Activity Created Date
nl_BE: Activiteit aangemaakt op

en: Activity Date
nl_BE: Datum activiteit

en: Activity Date %1 %2
nl_BE: Datum activiteit %1 %2

en: Activity Date From
nl_BE: Datum activiteit van

en: Activity Date Time
nl_BE: Datum/tijd activiteit

en: Activity Date-Time
nl_BE: Datum/tijd activiteit

en: Activity Dates - From
nl_BE: Datum activiteiten - vanaf

en: Activity Details
nl_BE: Details activiteit

en: Activity Details %1 '%2'
nl_BE: Details activiteit %1 '%2'

en: Activity Details Report
nl_BE: Detailrapport activiteiten

en: Activity Duration
nl_BE: Tijdsduur activiteit

en: Activity Duration %1 %2
nl_BE: Tijdsduur activiteit %1 %2

en: Activity Engagement Index
nl_BE: Activiteit betrokkenheidsindex

en: Activity Filter
nl_BE: Activiteitenfilter

en: Activity ID
nl_BE: Activiteit ID

en: Activity ID of case-activity association.
nl_BE: Activity-ID van case-activity-association.

en: Activity ID of the first activity record in versioning chain.
nl_BE: Activiteit-id  van de eerste activiteit in de keten van versies.

en: Activity Import
nl_BE: Activiteiten importeren

en: Activity Links
nl_BE: Activiteitskoppelingen

en: Activity Location
nl_BE: Locatie activiteit

en: Activity Medium
nl_BE: Medium activiteit

en: Activity Medium %1 %2
nl_BE: Activiteitsmedium %1 %2

en: Activity Medium, Implicit FK to civicrm_option_value where option_group = encounter_medium.
nl_BE: Activiteitsmedium, Impliciete FK naar civicrm_option_value met als option_group het medium.

en: Activity Modified Date
nl_BE: Activiteit gewijzigd op

en: Activity Priority
nl_BE: Prioriteit van activiteit

en: Activity Profile
nl_BE: Activiteitsprofiel

en: Activity Record
nl_BE: Activiteitsgegevens

en: Activity Reporter
nl_BE: Activiteitenrapportage

en: Activity Reporter %1 '%2'
nl_BE: Activiteitenmelder %1 '%2'

en: Activity Result - %1
nl_BE: Resultaat activiteit - %1

en: Activity Revision History
nl_BE: Overzicht wijzigingen activiteiten

en: Activity Search
nl_BE: Activiteiten zoeken

en: Activity Separation
nl_BE: Activiteit scheiding

en: Activity Separation is a required field.
nl_BE: Activiteit scheiding is een verplicht veld.

en: Activity Source
nl_BE: Bron van activiteit

en: Activity Status
nl_BE: Activiteitsstatus

en: Activity Status %1 %2
nl_BE: Activiteitstatus %1 %2

en: Activity Status ID
nl_BE: Activiteitsstatus-id

en: Activity Subject
nl_BE: Onderwerp activiteit

en: Activity Subject %1 '%2'
nl_BE: Activiteitenonderwerp %1 '%2'

en: Activity Summary
nl_BE: Activiteitenoverzicht

en: Activity Summary Report
nl_BE: Overzichtsrapport activiteiten

en: Activity Tag %1
nl_BE: Kenmerk activiteit %1

en: Activity Tag(s)
nl_BE: Activiteit Kenmerk(en)

en: Activity Targets
nl_BE: Op wie / wat activiteiten zijn gericht

en: Activity Text
nl_BE: Tekst van activiteit

en: Activity Text (%1)
nl_BE: Tekst van activiteit (%1)

en: Activity Type
nl_BE: Type activiteit

en: Activity Type %1 %2
nl_BE: Activiteitstype %1 %2

en: Activity Type ID
nl_BE: Activiteitstype-ID

en: Activity Type Label
nl_BE: Tekst activiteitstype

en: Activity Type Sorting
nl_BE: Activiteitstype sortering

en: Activity Type is a required field
nl_BE: Activiteitstype is een verplicht veld

en: Activity Types
nl_BE: Activiteitstypes

en: Activity assigned to
nl_BE: Activiteit toegekend aan

en: Activity assignment settings
nl_BE: Instellingen activiteittoewijziging

en: Activity contact id
nl_BE: Activity-contact-id

en: Activity created by
nl_BE: Activiteit aangemaakt door

en: Activity default assignee
nl_BE: Standaard aangewezene activiteit

en: Activity has been filed to %1 case.
nl_BE: Activiteit is gekoppeld aan %1 dossier.

en: Activity is a Test
nl_BE: Dit is een test-activiteit

en: Activity is a Test?
nl_BE: Is de activiteit een test?

en: Activity is in the Trash
nl_BE: Activiteit is verwijderd

en: Activity listings.
nl_BE: Activiteit lijsten.

en: Activity marked as favorite.
nl_BE: Is gemarkeerd als favoriet.

en: Activity tagged | %count activities tagged
nl_BE[0]: Activiteit gekenmerkt
nl_BE[1]: %count activiteiten gekenmerkt

en: Activity targeted to
nl_BE: Activiteit gericht op

en: Activity type
nl_BE: Activiteitstype

en: Activity type %1, found in case configuration file, is not present in the database %2
nl_BE: Het activiteitentype %1, dat voorkomt in het dossierconfiguratiebestand, is niet aanwezig in de database %2.

en: Activity type label and Activity type ID are in conflict
nl_BE: Label en ID van activiteitstype komen niet overeen

en: Activity type of the last activity
nl_BE: Activiteitstype van de laatste activiteit

en: Activity type of the last completed activity
nl_BE: Type van de laatst voltooide activiteit

en: Activity's Location in a text string.
nl_BE: Locatie van de activiteit in tekst.

en: Actual Amount
nl_BE: Feitelijk bedrag

en: Actual Cost
nl_BE: Actuele kosten

en: Actual Cost of Product
nl_BE: Werkelijke kosten van product

en: Actual Number of Items
nl_BE: Huidige aantal items

en: Actual Participant Count
nl_BE: Feitelijk aantal deelnemers

en: Actual Total Amount
nl_BE: Huidig totaalbedrag

en: Actual amount that is paid as the Pledged installment amount.
nl_BE: Huidig bedrag dat is betaald als toegezegd bedrag van de termijnen.

en: Actual cost of this product. Useful to determine net return from sale or using this as an incentive.
nl_BE: Huidige productkosten. Handig om de netto-opbrengsten te bepalen of om het product aan te prijzen.

en: Actual date only
nl_BE: Alleen deze datum

en: Actual end date for a time-delimited premium (subscription, service or membership)
nl_BE: Huidige einddatum voor tijdsgebonden relatiegeschenk (aanmelding, service of lidmaatschap)

en: Actual participant count
nl_BE: Feitelijk aantal deelnemers

en: Actual start date for a time-delimited premium (subscription, service or membership)
nl_BE: Huidige ingangsdatum voor tijdsgebonden relatiegeschenk (aanmelding, service of lidmaatschap)

en: Actual street name, excluding St, Dr, Rd, Ave, e.g. For 112 Main St, the street_name = Main.
nl_BE: De straatnaam zonder soort, St, Dr, Rd, Ave, voor bijvoorbeeld 112 Main St, is dit Main.

en: Add
nl_BE: Voeg toe

en: Add %1
nl_BE: %1 toevoegen

en: Add %1 Record
nl_BE: Toevoegen %1 record

en: Add %1 back into %2?
nl_BE: Weer toevoegen van %1 aan %2?

en: Add 'Do Not...' Contact(s) Preferences
nl_BE: Toevoegen geen contact bij voorkeuren

en: Add >>
nl_BE: Toevoegen >>

en: Add ACL
nl_BE: ACL toevoegen

en: Add Activity
nl_BE: Activiteit toevoegen

en: Add Association Rule
nl_BE: Associatieregel toevoegen

en: Add BCC
nl_BE: Voeg BCC toe

en: Add CC
nl_BE: Voeg CC toe

en: Add Campaign
nl_BE: Campagne toevoegen

en: Add Cancel Button
nl_BE: Annuleerknop toevoegen

en: Add Case
nl_BE: Dossier toevoegen

en: Add Child
nl_BE: Onderliggend item toevoegen

en: Add Client
nl_BE: Cliënt toevoegen

en: Add Client To Case
nl_BE: Toevoegen klant aan dossier

en: Add Comment
nl_BE: Commentaar toevoegen

en: Add Contact To Existing Group
nl_BE: Voeg contact aan een bestaande groep toe

en: Add Contact To Group
nl_BE: Contact aan groep toevoegen

en: Add Contact To Group ID
nl_BE: Contact aan groep-id toevoegen

en: Add Contact Type
nl_BE: Contacttype toevoegen

en: Add Contact to CiviCRM Group
nl_BE: Contact toevoegen aan CiviCRM-groep

en: Add Contacts to %1
nl_BE: Contacten toevoegen aan %1

en: Add Contacts to A Group
nl_BE: Voeg contacten aan een groep toe

en: Add Contacts to Group
nl_BE: Contacten aan groep toevoegen

en: Add Contacts: %1
nl_BE: Voeg contacten toe: %1

en: Add Contribution
nl_BE: Een contributie toevoegen

en: Add Contribution Page
nl_BE: Bijdragepagina toevoegen

en: Add Contributor Name to Offline Contribution receipts; fix bad event self-service URL
nl_BE: Voeg naam van gever toe aan het ontvangstbewijs (offline) van een contributie; verbeter verkeerde URL van event self-service

en: Add Custom Field
nl_BE: Nieuw aangepast veld

en: Add Discount Set to Fee Table
nl_BE: Kortingset aan tarieventabel toevoegen

en: Add Event
nl_BE: Nieuw evenement

en: Add Event Registration
nl_BE: Inschrijving toevoegen

en: Add Event Template
nl_BE: Evenementsjabloon toevoegen

en: Add Field
nl_BE: Nieuw veld

en: Add Financial Account
nl_BE: Toevoegen financiële rekening

en: Add Financial Type
nl_BE: Financieel type toevoegen

en: Add Grant
nl_BE: Nieuwe Toelage

en: Add Group
nl_BE: Groep toevoegen

en: Add IM
nl_BE: Toevoegen IM

en: Add Label Format
nl_BE: Etiketformaat toevoegen

en: Add Language
nl_BE: Taal toevoegen

en: Add Mail Account
nl_BE: E-mailaccount toevoegen

en: Add Mailing Component
nl_BE: Mailingonderdeel toevoegen

en: Add Membership
nl_BE: Lidmaatschap toevoegen

en: Add Membership Status
nl_BE: Lidmaatschapsstatus toevoegen

en: Add Membership Type
nl_BE: Lidmaatschapstype toevoegen

en: Add Menu Item
nl_BE: Menu-item toevoegen

en: Add Message Template
nl_BE: Berichtsjabloon toevoegen

en: Add New
nl_BE: Nieuwe toevoegen

en: Add New Record
nl_BE: Toevoegen record

en: Add New Scheduled Job
nl_BE: Nieuwe geplande taak toevoegen

en: Add Note
nl_BE: Notitie toevoegen

en: Add OpenID
nl_BE: OpenID toevoegen

en: Add Option
nl_BE: Nieuwe optie

en: Add Option Group
nl_BE: Optiegroep toevoegen

en: Add PDF Page Format
nl_BE: Paginaformaat toevoegen

en: Add Parameter
nl_BE: Toevoegen Parameter

en: Add Parent
nl_BE: Nieuwe Ouder

en: Add Participant Status
nl_BE: Deelnemersstatus toevoegen

en: Add Payment Processor
nl_BE: Betaalmethode toevoegen

en: Add Petition
nl_BE: Petitie toevoegen

en: Add Pledge
nl_BE: Toezegging toevoegen

en: Add Premium
nl_BE: Nieuw relatiegeschenk

en: Add Premium to Contribution Page
nl_BE: Relatiegeschenk toevoegen aan bijdragepagina

en: Add Price Field
nl_BE: Prijsveld toevoegen

en: Add Products to This Page
nl_BE: Producten aan deze pagina toevoegen

en: Add Profile
nl_BE: Nieuw profiel

en: Add Relationship
nl_BE: Relatie toevoegen

en: Add Relationship Type
nl_BE: Relatietype toevoegen

en: Add Relationship for %1
nl_BE: Toon relatie voor %1

en: Add Reminder
nl_BE: Herinnering instellen

en: Add Respondent Reservation(s)
nl_BE: Reservering(en) toevoegen

en: Add Role Assignment
nl_BE: Roltoewijzing toevoegen

en: Add Rule for %1s
nl_BE: Toevoegen regel voor %1s

en: Add SMS Provider
nl_BE: SMS-provider toevoegen

en: Add Selected Options
nl_BE: Geselecteerde opties toevoegen

en: Add Set of Custom Fields
nl_BE: Nieuwe groep aangepaste velden

en: Add Set of Price Fields
nl_BE: Nieuwe Prijsset

en: Add Survey
nl_BE: Enquête toevoegen

en: Add Tag
nl_BE: Kenmerk toevoegen

en: Add Tag Set
nl_BE: Kenmerkset toevoegen

en: Add Tags
nl_BE: Kenmerken toevoegen

en: Add Timeline
nl_BE: Tijdlijn toevoegen

en: Add User
nl_BE: Gebruiker toevoegen

en: Add Voter Reservation
nl_BE: Stemmer reserveren

en: Add a new language to this installation.
nl_BE: Voeg een nieuwe taal toe aan deze installatie.

en: Add a new record in each tab (Activities, Tags,..etc)
nl_BE: Voeg een nieuw record toe in elke tab (Activiteit, Kenmerk, ...)

en: Add activity
nl_BE: Activiteit toevoegen

en: Add activity type
nl_BE: Activiteitstype toevoegen

en: Add address
nl_BE: Adres toevoegen

en: Add all contacts to %1 group?
nl_BE: Alle contacten aan %1 groep toevoegen?

en: Add another IM
nl_BE: Nog een IM toevoegen

en: Add another Open Id
nl_BE: Voeg een andere Open ID toe.

en: Add another phone number
nl_BE: Telefoonnummer toevoegen

en: Add another website
nl_BE: Toevoegen website

en: Add any existing fields needed by dragging them into the profile form builder.
nl_BE: U kunt elk van de bestaande velden toevoegen aan het profiel door het te slepen naar het formulier wat u aan het maken / wijzigen bent.

en: Add association rule
nl_BE: Associatieregel toevoegen

en: Add client relationship
nl_BE: Cliëntrelatie toevoegen

en: Add contacts to a group?
nl_BE: Contacten aan een groep toevoegen?

en: Add data in a profile form.
nl_BE: Gegevens via een profiel toevoegen.

en: Add email
nl_BE: E-mailadres toevoegen

en: Add file:
nl_BE: Bestand toevoegen:

en: Add footer region with Twitter, Facebook and LinkedIn share buttons and scripts?
nl_BE: Onderin de knoppen en scripts van Twitter, Facebook en LinkedIn toevoegen?

en: Add imported records to a new group
nl_BE: Voeg geïmporteerde records toe  aan een nieuwe groep

en: Add imported records to existing group(s)
nl_BE: Voeg geïmporteerde records toe aan bestaande groep(en)

en: Add members to %1
nl_BE: Leden toevoegen aan %1

en: Add menu items at any level to support specific work-flows. For example, if your organization uses profile(s) for data entry, you can add menu items linking to those profiles. New menu items can also link to external (non-CiviCRM) web pages and web applications. Click 'New Menu Item' to add an item at any level.
nl_BE: Voeg op elk gewenst niveau menu-items toe ter ondersteuning van specifieke werkstromen. Als uw organisatie bijvoorbeeld profielen gebruikt voor het invoeren van gegevens, kunt u menu-items toevoegen voor die profielen. Nieuwe menu-items kunnen ook verwijzen naar externe (niet-CiviCRM) webpagina's of webapplicaties. Klik op 'Menu-item toevoegen'.

en: Add new
nl_BE: Nieuwe toevoegen

en: Add new role
nl_BE: Nieuwe rol toevoegen

en: Add or edit IM
nl_BE: Toevoegen of wijzigen IM

en: Add or edit OpenID
nl_BE: OpenID toevoegen of bewerken

en: Add or edit email
nl_BE: E-mailadres toevoegen of bewerken

en: Add or edit phone
nl_BE: Telefoonnummer toevoegen of bewerken

en: Add or edit website
nl_BE: Toevoegen of wijzigen website

en: Add phone
nl_BE: Toevoegen telefoon

en: Add pptx to accepted attachment file types
nl_BE: Voeg pptx toe aan de geaccepteerde bestandstypes van bijlagen

en: Add relationship - to %1
nl_BE: Relatie - toevoegen voor %1

en: Add respondent(s) to a new group
nl_BE: Respondent(en) aan een nieuwe groep toevoegen

en: Add respondent(s) to existing group(s)
nl_BE: Respondent(en) aan bestaande groep(en) toevoegen

en: Add role
nl_BE: Rol toevoegen

en: Add row
nl_BE: Rij toevoegen

en: Add spaces or punctuation to layout by surrounding them with brackets.
nl_BE: Spaties of leestekens kunt u toevoegen door ze tussen accolades te plaatsen.

en: Add status rules, before configuring membership
nl_BE: Voeg statusregels toe voordat u lidmaatschappen configureert

en: Add the %1 set of scheduled activities to this case?
nl_BE: De %1 geplande activiteiten toevoegen aan dit dossier?

en: Add this contact to one or more groups...
nl_BE: Voeg dit contact aan een of meer groepen toe...

en: Add this widget to any web page by copying and pasting the code below.
nl_BE: Voeg deze widget aan elke gewenste webpagina toe door de onderstaande code te knippen en plakken.

en: Add to %1
nl_BE: Voeg toe aan %1

en: Add to Group
nl_BE: Toevoegen aan groep

en: Add to Group: %1
nl_BE: Toevoegen aan groep: %1

en: Add to My Reports
nl_BE: Aan mijn rapporten toevoegen

en: Add to My Reports?
nl_BE: Aan mijn rapporten toevoegen?

en: Add to Smart Group
nl_BE: Toevoegen aan smartgroep

en: Add to a group
nl_BE: Aan een groep toevoegen

en: Add to case as role
nl_BE: Als rol aan dossier toevoegen

en: Add website
nl_BE: Toevoegen website

en: Add your custom field(s) to this profile as profile fields.
nl_BE: Voeg uw aangepaste veld(en) toe aan dit profiel als profielvelden.

en: Add your field(s) this custom field group.
nl_BE: Voeg uw veld(en) toe aan deze groep aangepaste velden.

en: Add, Update, or Disable Payment Processors
nl_BE: Toevoegen, wijzigen en uitschakelen betaalmethode

en: Add, remove or change the order of columns by editing the corresponding <a href="%1" target="_blank">Bulk Entry profile</a>.
nl_BE: Toevoegen, verwijderen of wijzigen van de volgorde van de kolommen door het bijbehorende <a href="%1" target="_blank">profiel voor bulkgegevensinvoer</a> te wijzigen.

en: Add...
nl_BE: Toevoegen...

en: Add/remove association rules and configure settings. Also perform manual synchronization.
nl_BE: Associatieregels toevoegen/verwijderen en instellingen configureren. Ook voor handmatige synchronisatie.

en: Added
nl_BE: Toegevoegd

en: Added '%1'
nl_BE: Toegevoegd '%1'

en: Added (by %1)
nl_BE: Toegevoegd (door %1)

en: Added Contact to %1 | Added Contacts to %1
nl_BE[0]: Contact toegevoegd aan %1
nl_BE[1]: Contacten toegevoegd aan%1

en: Added Date
nl_BE: Toegevoegd op

en: Added Tag <em>%1</em>
nl_BE: Kenmerk toegevoegd <em>%1</em>

en: Added by
nl_BE: Toegevoegd door

en: Added to Group
nl_BE: Toegevoegd aan groep

en: Additional Contribution
nl_BE: Extra Bijdrage

en: Additional Contribution is required.
nl_BE: Aanvullende bijdrage is verplicht.

en: Additional Details
nl_BE: Aanvullende gegevens

en: Additional Details:
nl_BE: Aanvullende gegevens:

en: Additional Fields
nl_BE: Aanvullende velden

en: Additional Group for Export
nl_BE: Extra groep voor exporteren

en: Additional Information
nl_BE: Extra informatie

en: Additional Participant Email(s)
nl_BE: E-mailadres(sen) extra deelnemer(s)

en: Additional Payment Receipt or Refund Notification
nl_BE: Aanvullende notificatie voor ontvangst betaling of terugbetaling

en: Additional Receipt Message
nl_BE: Aanvullend Ontvangstbewijsbericht

en: Additional Reminder Days
nl_BE: Extra herinneringstermijn in dagen

en: Additional Text Color
nl_BE: Aanvullende tekstkleur

en: Additional descriptive text regarding this attachment (optional).
nl_BE: Aanvullende beschrijving over deze bijlage (optioneel).

en: Additional folder where DOMPDF will look for fonts.
nl_BE: Map waar DOMPDF zoekt naar fonts.

en: Additional message or instructions to include in confirmation email.
nl_BE: Extra tekst of instructies die in de e-mail ter bevestiging opgenomen moeten worden.

en: Additional payment recorded for event or membership fee.
nl_BE: Aanvullende betaling van evenement of lidmaatschapskosten vastgelegd.

en: Address
nl_BE: Adres

en: Address 2
nl_BE: Adres2

en: Address 2 ID
nl_BE: Adres2-id

en: Address Deleted
nl_BE: Adres verwijderd

en: Address Display
nl_BE: Adresweergave

en: Address Display Format
nl_BE: Adres weergaveformaat

en: Address Editing
nl_BE: Adressen bewerken

en: Address Fields
nl_BE: Adresvelden

en: Address Format
nl_BE: Adres formaat

en: Address Format ID
nl_BE: Adresopmaak-ID

en: Address Formats
nl_BE: Adres formaten

en: Address ID
nl_BE: Adres ID

en: Address Location
nl_BE: Adres locatie

en: Address Location Type
nl_BE: Locatietype adres

en: Address Name
nl_BE: Adresnaam

en: Address Settings
nl_BE: Adresinstellingen

en: Address Standardization
nl_BE: Adresverrijking

en: Address Standardization Provider.
nl_BE: Adresverrijkingsdienst

en: Address Tokens
nl_BE: Adres-tokens

en: Address belongs to %1
nl_BE: Adres behoort bij %1

en: Address field values are taken from the contact's <strong>primary</strong> location.
nl_BE: Het adres wordt overgenomen van het <strong>primaire adres</strong> van het contact.

en: Address not found in USPS database.
nl_BE: Adres niet gevonden in USPS database.

en: Addressee
nl_BE: Geadresseerde

en: Addressee - Custom
nl_BE: Geadresseerde - aangepast

en: Addressee Custom
nl_BE: Aangepaste geadresseerde

en: Addressee ID
nl_BE: Geadresseerde ID

en: Addressee Type
nl_BE: Geadresseerde type

en: Addressee must be one of the configured format options. Check Administer >> System Settings >> Option Groups >> Addressee for valid values
nl_BE: Geadresseerde moet in een bestaand formaat zijn. Bekijk de mogelijke waarden onder Beheer >>Systeeminstellingen >> Opties overzicht >> Formaat geadresseerde

en: Addresses
nl_BE: Adressen

en: Addresses Evaluated: %1
nl_BE: Beoordeelde adressen: %1

en: Addresses Geocoded: %1
nl_BE: Adressen met geocoding: %1

en: Addressing Options
nl_BE: Opties adressering

en: Adds users to a matching CiviCRM group on account creation, update, or login for each of their Drupal roles.
nl_BE: Voegt voor elke Drupal rol de gebruiker toe aan de gekoppelde CiviCRM-groep na het aanmaken of bewerken van de account of na het inloggen.

en: Adjust Pledge Payment Schedule
nl_BE: Betalingsschema toezegging aanpassen

en: Adjust Pledge Payment Schedule?
nl_BE: Betaalschema toezegging aanpassen?

en: Adjust Recurring Start Date
nl_BE: Wijzigen periodieke startdatum

en: Adjust Total Pledge Amount
nl_BE: Totaalbedrag toezegging aanpassen

en: Adjust Total Pledge Amount?
nl_BE: Totaalbedrag toezegging aanpassen?

en: Adjust menu position
nl_BE: Positie menu aanpassen

en: Adjust scheduled amount
nl_BE: Wijzig gepland bedrag

en: Adjust search behaviors including wildcards, and data to include in quick search results. Adjusting search settings can improve performance for larger datasets.
nl_BE: Pas het zoekgedrag aan, waaronder jokertekens en gegevens die verschijnen in snelzoekresultaten. Zoekinstellingen aanpassen kan de prestaties verbeteren van grotere gegevensbestanden.

en: Admin
nl_BE: Beheerder

en: Admin users may set a manual status which overrides the calculated status. When this flag is true, automated status update scripts should NOT modify status for the record.
nl_BE: Beheerders kunnen de berekende status handmatig negeren. Door dit veld op true te zetten wordt voorkomen dat scripts de status van dit record wijzigen.

en: Administer CiviCRM
nl_BE: CiviCRM beheren

en: Administer access to Financial Types
nl_BE: beheren van financiële types

en: Administer and use CiviCRM bypassing any other permission or ACL checks and enabling the creation of displays and forms that allow others to bypass checks. This permission should be given out with care
nl_BE: Beheren en gebruiken CiviCRM door andere rechten en ACL-controles te negeren en het inschakelen van het aanmaken van schermen waarmee anderen controles kunnen negeren. Wees voorzichtig met dit recht aan wie dan ook toe te kennen

en: Administer multiple organizations. In practice this allows editing the group organization link
nl_BE: Beheren van meerdere organisaties. In de praktijk betekent dit het wijzigen van de link van de organisatie-groep

en: Administer user accounts
nl_BE: Gebruikersaccounts beheren

en: Administer user accounts. (Synthetic permission - adapts to local CMS)
nl_BE: Gebruikersaccounts beheren. (Recht - overnemen van lokaal CMS)

en: Administration
nl_BE: Administratie

en: Administration Documentation
nl_BE: Documentatie voor beheerders

en: Administrative label for search
nl_BE: Administratief label voor zoekopdracht

en: Administrator
nl_BE: Beheerder

en: Administrator Only?
nl_BE: Alleen beheerder?

en: Administrators
nl_BE: Beheerders

en: Adult Day Care Referral
nl_BE: Ouderenzorg verwijzing

en: Advanced
nl_BE: Geavanceerd

en: Advanced Filter
nl_BE: Geavanceerd filter

en: Advanced Options
nl_BE: Geavanceerde opties

en: Advanced Search
nl_BE: Geavanceerd zoeken

en: Advanced Search Options
nl_BE: Opties geavanceerd zoeken

en: Advanced Search returns your results as Contact records by default. However, you may want to get another record type instead. For example, you may want to see all the Activity records which match your search criteria.
nl_BE: Geavanceerd zoeken geeft uw resultaten standaard terug als contactrecords. Het kan echter zijn dat u liever een ander recordtype wilt. Bijvoorbeeld als u alle activiteitenrecords wilt zien die aan uw zoekcriteria voldoen.

en: Advanced options used by the email templating system. (JSON encoded)
nl_BE: Geavanceerde opties gebruikt in het sjabloonsysteem (JSON encoded).

en: After
nl_BE: Na

en: After Premiums
nl_BE: Relatiegeschenken achteraf

en: After adding your event, create links to the listing page by copying the URL provided in the 'Participant Listing' section of the Configure Event page.
nl_BE: Maak, na het toevoegen van uw evenement, links aan naar de lijstpagina door de URL die in de sectie  'Deelnemerslijst' van de pagina Evenement configureren staat te kopiëren.

en: After importing contacts, you may also want to import <strong>contributions, membership info and/or event participation</strong> data for these contacts. If so, first make sure that the corresponding CiviCRM component is enabled from Administer CiviCRM &raquo; System Settings &raquo; Enable CiviCRM Components. Enable CiviContribute, CiviMember, and/or CiviEvent. Then navigate to the Import option found in each component's menu (e.g. CiviContribute &raquo; Import Contributions).
nl_BE: Na het importeren van contacten, wilt u mogelijk ook <strong>bijdragen, lidmaatschappen en/of deelnames</strong> importeren van deze contacten. Controleer dan eerst of de bijbehorende CiviCRM component ingeschakeld is op  Beheer &raquo; Algemene Instellingen &raquo; Componenten inschakelen. Schakel CiviContribute, CiviMember en/of CiviEvent in. Ga dan naar de importoptie in het menu van het component. (bijv. CiviContribute &raquo; Bijdragen importeren).

en: After logging in, you can use this form to promote your fundraising page
nl_BE: Nadat u bent ingelogd, kunt u dit formulier gebruiken om uw fondsenwerving pagina te promoten.

en: After menu element
nl_BE: Na menu-item

en: After selecting %1 as the winner, one must schedule the delivery for the final mailing.
nl_BE: Na het kiezen van %1 als de beste optie, moet de verzending van de definitieve mailing ingepland worden.

en: After the application has a major failure or reset.
nl_BE: Na een grote fout in de applicatie of een reset.

en: After the application has changed permission requirements.
nl_BE: Nadat de applicatie de vereiste rechten heeft gewijzigd.

en: After the application has migrated to a new URL.
nl_BE: Nadat de applicatie is gemigreerd naar een nieuwe URL.

en: After you click <strong>Next</strong> - the total number of selected recipients will be displayed on the next screen. Use this as a 'reality-check' to help you confirm that you've targeted (and excluded) the desired recipients.
nl_BE: Na het klikken op <strong>Volgende</strong> wordt het aantal geselecteerde ontvangers getoond. Dit is bedoeld als een controle voor u om te kijken of het selecteren van de ontvangers goed is gegaan.

en: After your site has migrated to a new URL.
nl_BE: Nadat uw site is gemigreerd naar een nieuwe URL.

en: Age
nl_BE: Leeftijd

en: Age at Event
nl_BE: Leeftijd tijdens evenement

en: Aggregate Amount
nl_BE: Totaalbedrag

en: Aggregate Amount Pledged
nl_BE: Totaalbedrag toezeggingen

en: Aggregate Total Between $
nl_BE: Samengesteld totaal tussen $

en: Aggregates time spent on case and / or non-case activities by activity type and contact.
nl_BE: Samengevoegde tijd besteed aan dossiers en/of bijkomende activiteiten per activiteitstype en contact.

en: Agreement
nl_BE: Overeenkomst

en: Akan
nl_BE: Akaans

en: Albanian
nl_BE: Albanees

en: All
nl_BE: Alles

en: All Activities
nl_BE: Alle activiteiten

en: All Cases
nl_BE: Alle dossiers

en: All Cases With Recently Performed Activities
nl_BE: Alle dossiers met recent uitgevoerde activiteiten

en: All Cases With Upcoming Activities
nl_BE: Alle dossiers met aanstaande activiteiten

en: All Cases with Upcoming Activities
nl_BE: Alle dossiers met aanstaande activiteiten

en: All Contact Types
nl_BE: Alle typen contact

en: All Contacts
nl_BE: Alle contacten

en: All Custom Groups
nl_BE: Alle aangepaste groepen

en: All Events
nl_BE: Alle evenementen

en: All Grants
nl_BE: Alle toelagen

en: All Groups
nl_BE: Alle groepen

en: All Prior to Previous
nl_BE: Alles eerder dan vorig(e)

en: All Profiles
nl_BE: Alle profielen

en: All Tags
nl_BE: Kenmerken

en: All contacts that have signed a CiviCampaign petition will be added to this group. The group will be created if it does not exist (it is required for email verification).
nl_BE: Alle contacten die een CiviCampaign-petitie hebben ondertekend, worden toegevoegd aan deze groep. Als de groep nog niet bestaat zal deze worden aangemaakt (omdat deze nodig is voor verificatie per e-mail).

en: All extensions are up-to-date:
nl_BE: Alle extensies zijn up-to-date:

en: All membership types in the price set have the auto-renew feature enabled (Administer > CiviMember > Membership Types)
nl_BE: Alle  lidmaatschapstypes in de prijsset de optie automatisch verlengen ingeschakeld hebben (Beheer  > CiviMember > Lidmaatschapstype)

en: All membership types in the price set have the same duration (e.g. they are one year memberships).
nl_BE: Alle  lidmaatschapstypes in de prijsset dezelfde duur hebben (bijvoorbeeld: een jaar).

en: All other menu metadata not stored in other fields
nl_BE: Alle overige metadata van een menu

en: All other options for this 'Public' field have 'Admin' visibility. There should at least be one 'Public' option, or make the field 'Admin' only.
nl_BE: Alle andere opties van dit 'Openbare' veld hebben de zichtbaarheid 'Beheerder'. Als er geen optie met de zichtbaarheid 'Openbaar' is, maak dan de zichtbaarheid van dit veld 'Beheerder'.

en: All others in the series will remain unchanged.
nl_BE: Alle anderen in de serie blijven ongewijzigd.

en: All records previously tagged %1 are now tagged %2.
nl_BE: Alle records die eerst het kenmerk %1 hadden hebben nu het kenmerk %2.

en: All recurring contributions
nl_BE: Alle periodieke bijdragen

en: All recurring contributions regardless of payments
nl_BE: Alle periodieke bijdragen ongeacht de betalingen

en: All report instances are automatically included in the Report Listing page. Check this box to also add this report to the navigation menu.
nl_BE: Alle rapporten worden automatisch opgenomen op de pagina Rapportenlijst. Vink dit vakje aan om dit rapport ook op te nemen in het navigatiemenu.

en: All tables
nl_BE: Alle tabellen

en: All tables use Unique Connection ID
nl_BE: Alle tabellen gebruiken Unique-Connection-id

en: All voters held by you are already released for this survey.
nl_BE: Al uw stemmers zijn al vrijgegeven voor deze enquête.

en: Allow 'Tell a friend' functionality
nl_BE: Gebruik functie 'Mond-tot-mondreclame' toestaan

en: Allow API access even if Access CiviCRM is not granted
nl_BE: API-gebruik ook toestaan, zelfs als de permissie 'CiviCRM gebruiken' niet is gegeven

en: Allow CiviMail users to send mailings with a custom Reply-To header.
nl_BE: Toestaan dat met CiviMail een mailing verzonden wordt met een aangepaste Reply-To header.

en: Allow Edits to Recurring Donation Start Date?
nl_BE: Wijzigen van startdatum van periodieke donaties toestaan?

en: Allow Edits to Recurring Donation Start date?
nl_BE: Wijzigen van periodieke startdatum toestaan?

en: Allow Multiple Case Clients
nl_BE: Bij een cliënt meerdere dossiers toestaan

en: Allow Multiple Records
nl_BE: Toestaan meerdere records

en: Allow Multiple Registrations
nl_BE: Meerdere registraties toestaan

en: Allow Online Registration
nl_BE: Online registratie toestaan

en: Allow Other Amounts
nl_BE: Andere bedragen toestaan

en: Allow Partial Payment
nl_BE: Gedeeltelijke betaling toestaan

en: Allow Permanent Delete for contacts who are linked to live financial transactions
nl_BE: Toestaan dat een contact definitief verwijderd wordt als het contact ook een financiële transactie heeft

en: Allow Searching on Field?
nl_BE: Zoeken op veld toestaan?

en: Allow Self-service Cancellation or Transfer
nl_BE: Toestaan van het zelf annuleren en overdragen

en: Allow Self-service Cancellation or Transfer?
nl_BE: Zelf annuleren en overdragen toestaan?

en: Allow Shared Email
nl_BE: Gedeelde e-mail toestaan

en: Allow User to enable multilingual
nl_BE: Gebruiker toestaan om meertalige website in te schakelen

en: Allow alerts to auto-dismiss?
nl_BE: Toestaan dat waarschuwingen automatisch genegeerd worden?

en: Allow constituents to create their own personal fundraising pages linked to this contribution page.
nl_BE: Laat uw achterban eigen persoonlijke pagina's voor fondsenwerving linken naar deze contributie pagina.

en: Allow constituents to create their own personal fundraising pages linked to this event.
nl_BE: Mensen toestaan hun eigen persoonlijke fondsenwerving pagina te maken die gelinkt wordt naar dit evenement.

en: Allow duplicate contact to be created
nl_BE: Sta toe dat er een dubbel contact word aangemaakt

en: Allow entering data into contact reference fields
nl_BE: Toestaan van invoeren contact referentie gegevens

en: Allow frequency intervals
nl_BE: Frequentie-intervallen

en: Allow individuals to contribute and / or signup for membership on behalf of an organization?
nl_BE: Personen toestaan een bijdrage te doen en/of zich aan te melden namens een organisatie?

en: Allow mail from logged in contact
nl_BE: E-mail van ingelogd contact toestaan

en: Allow multiple registrations from the same email address requires a profile of type 'Individual'
nl_BE: Om meerdere registraties op hetzelfde e-mailadres toe te staan moet het type van het profiel 'Persoon' zijn.

en: Allow other amounts
nl_BE: Andere bedragen toestaan

en: Allow second-degree relationship permissions
nl_BE: Tweedegraads-relatie rechten toestaan

en: Allow self service cancellation or transfer for event?
nl_BE: Toestaan zelf afmelden of laten vervangen voor evenement?

en: Allow self-service cancellation or transfer?
nl_BE: Zelf annuleren en overdragen toestaan?

en: Allow sending email from the logged in contact's email address.
nl_BE: Toestaan dat het e-mailadres van de ingelogde gebruiker gebruikt wordt om een e-mail te verzenden.

en: Allow users to create, edit and copy event-related profile forms used for online event registration.
nl_BE: Gebruikers toestaan om evenementgerelateerde profielen voor online aanmeldingen aan te maken, te wijzigen en te kopiëren.

en: Allow users to view/ download their own invoices
nl_BE: Toestaan dat gebruikers hun eigen facturen bekijken en downloaden

en: Allowed to login?
nl_BE: Inloggen toegestaan?

en: Alphabetical order
nl_BE: Alfabetische volgorde

en: Alphabetize Options
nl_BE: Sorteeropties

en: Alphanumeric
nl_BE: Alfanumeriek

en: Already selected
nl_BE: Al geselecteerd

en: Also Registered by this Participant
nl_BE: Ook geregistreerd door deze deelnemer

en: Also include
nl_BE: Ook toevoegen

en: Also include contacts where
nl_BE: Ook contacten bijvoegen waarvan

en: Also look for a node and use the node author
nl_BE: Zoek ook een node en gebruik de auteur van de node

en: Altered By
nl_BE: Gewijzigd door

en: Altered Contact
nl_BE: Gewijzigd contact

en: Altered by
nl_BE: Gewijzigd door

en: Alternative public description of the group.
nl_BE: Alternatieve openbare beschrijving voor deze groep.

en: Alternative public title for this Group.
nl_BE: Alternatieve openbare naam voor deze groep.

en: Alternatively, you can use a price set.
nl_BE: U kunt ook een prijsset gebruiken.

en: Alternatively, you may add new files using drag/drop.
nl_BE: U kun ook bestanden toevoegen door ze te verslepen/verplaatsen.

en: Alternatively, you may select a header or footer which includes the required tokens.
nl_BE: Een alternatieve mogelijkheid is om een koptekst of voettekst (header/footer) te selecteren die de verplichte tokens bevat.

en: Always
nl_BE: Altijd

en: Always Show Smart Groups
nl_BE: Toon smartgroepen altijd

en: Always post to Accounts Receivable?
nl_BE: Altijd posten op Debiteurrekeningen?

en: Always use this Page Format with the new template?
nl_BE: De geselecteerd pagina-opmaak altijd gebruiken voor nieuwe sjablonen?

en: Always use this Page Format with the selected Template
nl_BE: Altijd deze pagina-opmaak gebruiken bij het geselecteerde sjabloon

en: Amharic
nl_BE: Amhaars

en: Amount
nl_BE: Bedrag

en: Amount %1
nl_BE: Bedrag %1

en: Amount (%1)
nl_BE: Bedrag (%1)

en: Amount Before Tax:
nl_BE: bedrag voor belasting:

en: Amount Between
nl_BE: Bedrag tussen

en: Amount Contributed to Date
nl_BE: Bedrag bijdragen tot datum

en: Amount Credited
nl_BE: Gecrediteerd bedrag

en: Amount Due
nl_BE: Te betalen bedrag

en: Amount Due:
nl_BE: Te betalen:

en: Amount Granted
nl_BE: Toegezegd bedrag

en: Amount Label
nl_BE: Label bedrag

en: Amount Level
nl_BE: Bedrag Niveau

en: Amount One: Min/Max
nl_BE: Hoeveelheid Een: Min/max

en: Amount Paid
nl_BE: Betaald bedrag

en: Amount Received
nl_BE: Ontvangen bedrag

en: Amount Requested
nl_BE: Aangevraagd bedrag

en: Amount Requested(orig. currency)
nl_BE: Aangevraagd bedrag (oorspronkelijke valuta)

en: Amount Requested<br />(original currency)
nl_BE: Aangevraagd bedrag<br />(oorspronkelijke valuta)

en: Amount Statistics
nl_BE: Bedragstatistieken

en: Amount Two: Min/Max
nl_BE: Hoeveelheid Twee: Min/max

en: Amount before Tax
nl_BE: Bedrag voor belasting

en: Amount cannot be empty.
nl_BE: Bedrag kan niet leeg zijn.

en: Amount granted
nl_BE: Toegezegd bedrag

en: Amount is required field.
nl_BE: Bedrag is een verplicht veld.

en: Amount must be positive
nl_BE: Bedrag moet groter dan nul zijn

en: Amount of this soft credit.
nl_BE: Bedrag van dit zacht krediet.

en: Amount of<br>Current Payment
nl_BE: bedrag van<br>Huidige betaling

en: Amount requested for grant in original currency (if different).
nl_BE: Bedrag aangevraagde toelage in oorspronkelijke valuta (indien verschillend).

en: Amount to be collected (including any sales tax) by payment processor each recurrence.
nl_BE: Per keer  door betaalmethode te verzamelen bedrag (inclusief belasting).

en: Amount with %1 :
nl_BE: Bedrag met %1 :

en: Amounts
nl_BE: Bedragen

en: An HTML formatted version of this message will be sent to contacts whose Email Format preference is 'HTML' or 'Both'.
nl_BE: De HTML-versie van dit bericht wordt verzonden naar de contacten met de voorkeursinstelling 'HTML' of 'Beide' om e-mail te ontvangen.

en: An acknowledgment email has been sent to %1.<br />
nl_BE: Als ontvangstbevestiging is een e-mail verzonden naar %1.<br />

en: An auto_increment_increment value greater than 1 is not currently supported. Please see issue CRM-7923 for further details and potential workaround.
nl_BE: Een auto_increment_increment waarde groter dan 1 wordt momenteel niet ondersteund. Zie a.u.b. kwestie CRM-7923 voor verdere details en een mogelijke oplossing.

en: An email confirmation with these payment instructions has been sent to %1 and to %2.
nl_BE: Een e-mail ter bevestiging met de betalingsinstructies is verstuurd naar %1 en naar %2.

en: An email confirmation with these payment instructions has been sent to %1.
nl_BE: Een e-mail ter bevestiging met de betalingsinstructies is verstuurd naar %1.

en: An email receipt has also been sent to %1
nl_BE: Een ontvangstbewijs is oer e-mail ook verstuurd naar %1

en: An email receipt has also been sent to %1 and to %2
nl_BE: Een  ontvangstbewijs is per e-mail ook verstuurd naar %1 en %2

en: An email receipt will be sent to %1 and to %2 once the transaction is processed successfully.
nl_BE: Een ontvangstbewijs zal naar %1 en %2 worden gestuurd na het afronden van de transactie.

en: An email receipt will be sent to %1 once the transaction is processed successfully.
nl_BE: Een ontvangstbewijs zal naar %1 worden gestuurd na het afronden van de transactie.

en: An email with event details has been sent to %1.
nl_BE: Er is een e-mail met details over het evenement verzonden naar %1.

en: An enabled extension is missing from the extensions directory
nl_BE: Een ingeschakelde extensie ontbreekt in de map met extensies

en: An error occurred when CiviCRM attempted to send an email (via %1). If you received this error after submitting on online contribution or event registration - the transaction was completed, but we were unable to send the email receipt.
nl_BE: Een fout is opgetreden wanneer CiviCRM probeerde een e-mail (via %1) te versturen. Wanneer u dit foutbericht ontvangt na het invoeren van een online bijdrage of een registratie van een evenement dan is de transactie uitgevoerd maar we waren niet in de mogelijkheid een e-mail ontvangstbevestiging te sturen.

en: An error occurred while processing your request.
nl_BE: Het verwerken van uw verzoek is mislukt.

en: An extension container has been defined with a blank URL.
nl_BE: Een extensie container is gedefinieerd met een blanco URL

en: An extension container has been defined with a blank directory.
nl_BE: Er is een extensiecontainer gedefinieerd zonder geldige map.

en: Annual Options
nl_BE: Jaarlijkse opties

en: Anonymous
nl_BE: Anoniem

en: Another %1 record
nl_BE: Nog een %1 record

en: Another Address
nl_BE: Ander adres

en: Another search field
nl_BE: Volgend zoek veld

en: Any
nl_BE: Elke

en: Any Role
nl_BE: Willekeurige rol

en: Any contacts in the "Cc" or "Bcc" fields will receive a copy, one for each "To" email, but with the tokens filled for the "To" contact.
nl_BE: Elk contact bij "Cc" en "Bcc" ontvangt een e-mail voor elk contact bij "Naar", met de waarden zoals die gelden voor dat ene contact.

en: Any emails that are not processed will be moved to the ignored folder.
nl_BE: Alle e-mails die niet verwerkt worden, worden verplaatst naar de map ignored.

en: Any governmental entity.
nl_BE: Een overheidsorganisatie

en: Any not-for-profit organization.
nl_BE: Een not-for-profit organisatie.

en: Api Chaining
nl_BE: API-chaining

en: Api Explorer v3
nl_BE: API Explorer v3

en: Api Explorer v4
nl_BE: API Explorer v4

en: Api Joins
nl_BE: API-joins

en: Api Key
nl_BE: Api Sleutel

en: Appear in Top section of select list
nl_BE: Voorkomen bovenin selectielijst

en: Applicant
nl_BE: Aanvrager

en: Application List Unavailable
nl_BE: Applicatielijst niet beschikbaar

en: Application Received
nl_BE: Aanvraag ontvangen

en: Application Received Date
nl_BE: Ontvangstdatum aanvraag

en: Application received date
nl_BE: Ontvangstdatum aanvraag

en: Approval
nl_BE: Goedkeuring

en: Approval Needed
nl_BE: Goedkeuring vereist

en: Approval Note
nl_BE: Goedkeuring notitie

en: Approval Req Text
nl_BE: Tekst Goedkeuring vereist

en: Approval Required Text
nl_BE: Goedkeuring tekst vereist

en: Approval Required?
nl_BE: Goedkeuring vereist?

en: Approval Status
nl_BE: Status

en: Approval Statuses
nl_BE: Goedkeuringsstatussen

en: Approval message
nl_BE: Goedkeuringsbericht

en: Approval required
nl_BE: Goedkeuring vereist

en: Approve
nl_BE: Goedkeuren

en: Approve Personal Campaign Page
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina goedkeuren

en: Approve/Reject
nl_BE: Goedkeuren/afkeuren

en: Approve/Reject Mailing
nl_BE: Goedkeuren/Afkeuren Mailing

en: Approve/Reject Note
nl_BE: Notitie bij keuring

en: Approved
nl_BE: Goed gekeurd

en: Approved By
nl_BE: Goedgekeurd door

en: Approved By Contact ID
nl_BE: Goedgekeurd door contact-ID

en: Approved for Payment
nl_BE: Goedgekeurd voor betaling

en: Approved mailing
nl_BE: Goedgekeurde mailing

en: Apt.
nl_BE: Toev.

en: Apt/Unit/Suite
nl_BE: Kamer/Deel

en: Arabic
nl_BE: Arabisch

en: Aragonese
nl_BE: Aragonees

en: Archive
nl_BE: Archief

en: Archive Mailing
nl_BE: Mailing archiveren

en: Archived
nl_BE: Gearchiveerd

en: Are contributions of this type tax-deductible?
nl_BE: Is een bijdrage van dit type aftrekbaar voor de belastingen?

en: Are monies received into this account tax-deductible?
nl_BE: Zijn de bedragen die op deze rekening ontvangen worden aftrekbaar voor de belastingen?

en: Are the access credentials correct?
nl_BE: Zijn de toegangsreferenties goed?

en: Are the members of the group included or excluded?.
nl_BE: Moeten de leden van de groep worden toegevoegd of worden uitgesloten?

en: Are users required to complete this field?
nl_BE: Is het invullen van dit veld verplicht voor gebruikers?

en: Are you sure you are ready to upgrade now?
nl_BE: Bent u nu klaar om bij te werken?

en: Are you sure you want delete this report? This action cannot be undone.
nl_BE: Weet u zeker dat u dit rapport wilt verwijderen? Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to add back into %1?
nl_BE: Wilt u weer toevoegen aan %1?

en: Are you sure you want to archive this mailing?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze mailing wilt opslaan?

en: Are you sure you want to be removed from the mailing list(s) shown below:
nl_BE: Bent u er zeker van dat u zich wilt uitschrijven voor de volgende mailinglijst(en):

en: Are you sure you want to cancel this mailing?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze mailing wilt annuleren?

en: Are you sure you want to cancel your registration for this event?
nl_BE: Weet u zeker dat u uw inschrijving voor dit evenement wilt annuleren?

en: Are you sure you want to close and export this batch?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze batch wilt afsluiten en exporteren?

en: Are you sure you want to close this batch?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze batch wilt afsluiten?

en: Are you sure you want to close:
nl_BE: Weet u zeker dat u wilt sluiten:

en: Are you sure you want to confirm subscription for %1?
nl_BE: Wilt u de aanmelding voor %1 bevestigen?

en: Are you sure you want to continue?
nl_BE: Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

en: Are you sure you want to delete
nl_BE: Weet u zeker dat u dit wilt verwijderen

en: Are you sure you want to delete <b>%1</b>?
nl_BE: Weet u zeker dat u  <b>%1</b> wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete Campaign Page '%1'?
nl_BE: Weet u zeker dat u campagnepagina '%1' wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete attached file.
nl_BE: Wilt U het bijgevoegde bestand verwijderen?

en: Are you sure you want to delete attached file?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze bijlage wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete contact image.
nl_BE: Weet u zeker dat u de contactafbeelding wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the %1 survey?
nl_BE: Weet u zeker dat u enquête %1 wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the contact record and all related information for <strong>%1</strong>?
nl_BE: Wilt U de gegevens van dit contact (<strong>%1</strong>) en alle gerelateerde informatie verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the group %1?
nl_BE: Wilt U de groep %1 verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the note '%1'?
nl_BE: Wilt U de notitie '%1' verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the selected Activities?
nl_BE: Weet u zeker dat u de geselecteerde activiteiten wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the selected Grants? This delete operation cannot be undone and will delete all transactions associated with these grants.
nl_BE: Weet u zeker dat u de geselecteerde toelagen wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden en verwijdert tevens alle transacties die aan deze toelage verbonden zijn.

en: Are you sure you want to delete the selected cases? This will move the case(s) and all associated activities to the Trash.
nl_BE: Weet u zeker dat u de geselecteerde dossiers wilt verwijderen? De dossiers en alle gerelateerde activiteiten worden verplaatst naar de prullenbak.

en: Are you sure you want to delete the selected contact(s)?
nl_BE: Weet u zeker dat u de geselecteerde contacten wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the selected contributions? This delete operation cannot be undone and will delete all transactions and activity associated with these contributions.
nl_BE: Wilt u de geselecteerde bijdragen verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan maken en zal alle transacties en de geschiedenis van deze bijdragen verwijderen.

en: Are you sure you want to delete the selected memberships? This delete operation cannot be undone and will delete all transactions and activity associated with these memberships.
nl_BE: Weet u zeker dat u de geselecteerde lidmaatschappen wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden en zal alle transacties en alle ermee verbonden activiteiten verwijderen.

en: Are you sure you want to delete the selected participations? This delete operation cannot be undone and will delete all transactions and activity associated with these participations.
nl_BE: Weet u zeker dat u de geselecteerde deelnames wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden en zal alle transacties en activiteiten die verband houden met deze deelnames verwijderen.

en: Are you sure you want to delete the selected pledges? This delete operation cannot be undone and will delete all transactions associated with these pledges.
nl_BE: Weet u zeker dat u de geselecteerde toezeggingen wilt verwijderen? Deze bewerking kan niet ongedaan gemaakt worden en verwijdert alle transacties die aan deze toezegging gerelateerd zijn.

en: Are you sure you want to delete this Campaign Page ?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze campagnepagina wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this Campaign?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze campagne wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this Contribution page?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze bijdragepagina wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this Event?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit evenement wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this Grant?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze toelage wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this Personal Campaign Page?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze persoonlijke campagnepagina wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this Petition?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze petitie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this Relationship?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze relatie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this Rule?
nl_BE: Wilt u deze regel verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this address?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit adres wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this case?
nl_BE: Wilt u dit dossier verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this mailing?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze mailing wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this mapping?
nl_BE: Wilt u deze koppeltabel verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this menu item:
nl_BE: Wilt u dit menu-item verwijderen:

en: Are you sure you want to delete this note?
nl_BE: Wilt u deze notitie verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this premium?
nl_BE: Wilt U dit relatiegeschenk verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this price set?
nl_BE: Wilt U deze Prijsset verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this record?
nl_BE: Wilt u dit record verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete:
nl_BE: Weet u zeker dat u wilt verwijderen:

en: Are you sure you want to disable '%1' Price Set?
nl_BE: Weet u zeker dat u de prijslijst '%1' uit wilt schakelen?

en: Are you sure you want to disable the '%1' option ?
nl_BE: Wilt u de optie '%1' uitschakelen ?

en: Are you sure you want to disable this ACL Role Assignment?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze ACL roltoewijzing uit wilt schakelen?

en: Are you sure you want to disable this ACL?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze ACL wilt uitschakelen?

en: Are you sure you want to disable this CiviCRM Profile field?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit CiviCRM-profielveld wilt uitschakelen?

en: Are you sure you want to disable this Contact Type?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit contacttype uit wilt schakelen?

en: Are you sure you want to disable this Event?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit evenement wilt deactiveren?

en: Are you sure you want to disable this Group?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze groep wilt uitschakelen?

en: Are you sure you want to disable this Option?
nl_BE: Wilt u deze optie uitschakelen?

en: Are you sure you want to disable this Participant Status?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze deelnemersstatus uit wilt schakelen?

en: Are you sure you want to disable this component?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze component uit wilt schakelen?

en: Are you sure you want to disable this custom data field?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit aangepaste veld wilt uitschakelen?

en: Are you sure you want to disable this custom data group? Any profile fields that are linked to custom fields of this group will be disabled.
nl_BE: Wilt u deze aangepaste gegevensgroep uitschakelen? Alle velden in profielen die gekoppeld zijn aan velden uit deze groep worden hierdoor uitgeschakeld.

en: Are you sure you want to disable this financial account?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze financiële rekening uit wil schakelen?

en: Are you sure you want to disable this financial type?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit financieel type uit wil schakelen?

en: Are you sure you want to disable this location type?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit locatietype wilt uitschakelen?

en: Are you sure you want to disable this membership status rule?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze lidmaatschapstatusregel uit wilt schakelen?

en: Are you sure you want to disable this membership type?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit lidmaatschapstype uit wilt schakelen?

en: Are you sure you want to disable this message tempate?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit berichtsjabloon uit wilt schakelen?

en: Are you sure you want to disable this payment processor type?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit type betaalmethode uit wilt schakelen?

en: Are you sure you want to disable this payment processor?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze betaalmethode uit wilt schakelen?

en: Are you sure you want to disable this premium? This action will remove the premium from any contribution pages that currently offer it. However it will not delete the premium record - so you can re-enable it and add it back to your contribution page(s) at a later time.
nl_BE: Weet u zeker dat u deze beloning wilt uitschakelen? Hierdoor wordt deze beloning verwijderd van alle bijdragepagina's waarop hij nu wordt aangeboden. Het beloningsrecord wordt echter niet verwijderd, dus u kunt hem later weer inschakelen en opnieuw toevoegen aan uw bijdragepagina('s).

en: Are you sure you want to disable this price field?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit prijsveld uit wilt schakelen?

en: Are you sure you want to disable this profile?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit profiel wilt uitschakelen?

en: Are you sure you want to disable this record?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze record uit wilt schakelen?

en: Are you sure you want to disable this relationship type?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit relatietype uit wilt schakelen?

en: Are you sure you want to disable this relationship?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze relatie wilt uitschakelen?

en: Are you sure you want to disable this?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit wilt uitschakelen?

en: Are you sure you want to disconnect "%1?". Doing so may permanently destroy data linkage.
nl_BE: Weet u zeker dat u de koppeling met "%1" wilt verbreken? Dit kan leiden tot verlies van data over de koppeling.

en: Are you sure you want to end this relationship?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze relatie wilt beëindigen?

en: Are you sure you want to make a copy of this Contribution page?
nl_BE: Weet u zeker dat u een kopie van deze bijdragepagina wilt maken?

en: Are you sure you want to make a copy of this Event?
nl_BE: Weet u zeker dat u een kopie van dit evenement wilt maken?

en: Are you sure you want to make a copy of this Profile?
nl_BE: Wilt U dit profiel kopiëren?

en: Are you sure you want to make a copy of this price set?
nl_BE: Wilt U deze set prijzen kopiëren?

en: Are you sure you want to mark this pair of contacts as NOT duplicates?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit stel contacten als GEEN dubbelen wilt markeren?

en: Are you sure you want to mark this recurring contribution as cancelled?
nl_BE: Wilt u deze periodieke bijdrage beëindigen?

en: Are you sure you want to permanently delete this mailing?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze mailing wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to re-open:
nl_BE: Weet u zeker dat u wilt heropenen:

en: Are you sure you want to reconnect \"%1\"?
nl_BE: Weet u zeker dat u opnieuw met \"%1\"  wilt verbinden?

en: Are you sure you want to remove this dedupe exception.
nl_BE: Weet u zeker dat u deze uitzondering bij het controleren op dubbele contacten wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this premium product from this Contribution page?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit relatiegeschenk van deze bijdragepagina wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this product form this page?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit product van deze pagina wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to restore the selected cases? This operation will retrieve the case(s) and all associated activities from Trash.
nl_BE: Weet u zeker dat u de geselecteerde dossiers wilt terugzetten? Hierbij worden de dossiers en alle gerelateerde activiteiten teruggezet uit de prullenbak.

en: Are you sure you want to restore the selected contact(s)? The contact(s) and all related data will be fully restored.
nl_BE: Weet u zeker dat u de geselecteerde contacten terug wilt zetten? De contacten en alle gerelateerde gegevens zullen volledig teruggezet worden.

en: Are you sure you want to resubscribe: %1 (%2)
nl_BE: Weet u zeker dat u zich opnieuw wilt abonneren: %1 (%2)

en: Are you sure you want to revert all changes?
nl_BE: Weet u zeker dat u alle wijzigingen wilt terugdraaien?

en: Are you sure you want to revert this template to the default for this workflow? You will lose any customizations you have made.
nl_BE: Weet u zeker dat u dit sjabloon terug wilt zetten naar de standaard voor deze werkstroom? Alle aanpassingen die u gemaakt heeft gaan hierdoor verloren.

en: Are you sure you want to revert this?
nl_BE: Weet u zeker dat u dit wilt terugdraaien?

en: Are you sure you want to set status to Cancelled for the selected participants?
nl_BE: Weet u zeker dat u de status van de geselecteerde deelnemers op geannuleerd wilt zetten?

en: Are you sure you want to unhold email of selected contact(s)?.
nl_BE: Wilt u voor de e-mailadressen van de geselecteerde contacten de status 'uitgeschakeld' verwijderen?

en: Are you sure you want to unsubscribe from %1?
nl_BE: Wilt u zich voor %1 afmelden?

en: Are you sure you would like to execute %1 job?
nl_BE: Weet u zeker dat u job %1 wilt uitvoeren?

en: Are you sure you would like to execute this job?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze job wilt uitvoeren?

en: Are you sure you would like to make a copy of the Label Format titled <strong>%1</strong>?
nl_BE: Weet u zeker dat u een kopie wilt maken van etiketformaat <strong>%1</strong>?

en: Area Code
nl_BE: Code gebied

en: Arguments
nl_BE: Parameters

en: Arguments to pass to access callback
nl_BE: Argumenten die aan de access-callback worden meegegeven

en: Arguments to pass to page callback
nl_BE: Argumenten die aan de page-callback worden meegegeven

en: Arguments to pass to return_url
nl_BE: Argumenten die aan de return_url worden meegegeven

en: Arguments to pass to the url
nl_BE: Argumenten die aan de URL worden meegegeven

en: Armenian
nl_BE: Armeens

en: Arranging adult day care for senior individuals
nl_BE: Regelen ouderenzorg voor oudere personen

en: Arrays in js format, e.g. [1, 2, 3, 'foo', 'bar', 'baz'].
nl_BE: Arrays in js-formaat, bijvoorbeeld [1, 2, 3, 'foo', 'bar', 'baz'].

en: Artificial FK to original transaction (e.g. contribution) IF it is not an Activity. Table can be figured out through activity_type_id, and further through component registry.
nl_BE: Kunstmatige FK naar originele transactie (bijv. bijdrage) ALS het geen activiteit is. De tabel wordt bepaald uit het activiteitstype en de component-registratie.

en: As a result, actions like retrieving the CiviCRM news feed will fail. Talk to your server administrator or hosting company to rectify this.
nl_BE: Hierdoor kunnen acties als het ophalen van CiviCRM nieuwsfeeds mislukken. Bespreek dit met uw beheerder of uw webdienstverlener om dit te verbeteren.

en: As of
nl_BE: Per

en: As this system does not include the PHP intl extension, CiviCRM has fallen back onto a slightly less accurate and deprecated method to format money
nl_BE: Omdat in het systeem de PHP-extensie  intl ontbreekt, gebruikt CiviCRM een wat minder accurate en verouderde methode voor het weergeven van bedragen.

en: As you are printing one label per membership your merge settings are being ignored
nl_BE: Als u een label per lidmaatschap afdrukt, dan gelden uw instellingen om samen te voegen niet.

en: Ascending
nl_BE: Oplopend

en: Assamese
nl_BE: Assamees

en: Assess
nl_BE: Controleren

en: Assess A/B results on an on-going basis
nl_BE: A/B-testresultaten doorlopend beoordelen

en: Assess A/B test at:
nl_BE: A/B-test beoordelen op:

en: Asset
nl_BE: Debiteuren

en: Asset Account is
nl_BE: Bezittingenrekening is

en: Asset Caching
nl_BE: Cache Debiteuren

en: Assign
nl_BE: Toewijzen

en: Assign %1
nl_BE: Toekennen %1

en: Assign ACL Role
nl_BE: Toekennen ACL Rol

en: Assign Account
nl_BE: Toewijzen rekening

en: Assign Case Role
nl_BE: Dossierrol toewijzen

en: Assign To
nl_BE: Toekennen aan

en: Assign Transaction
nl_BE: Toegewezen transactie

en: Assign Users to Roles
nl_BE: Koppel gebruikers aan rollen

en: Assign a specific level of engagement to this activity. Used for tracking constituents in ladder of engagement.
nl_BE: Ken een niveau van betrokkenheid toe aan deze activiteit. Gebruikt om onderdelen te volgen op volgorde van betrokkenheid.

en: Assign a unique name to each of your mailings. Select a naming convention that will help keep your mailings organized and easy to find when you want to review and compare mailing results. For example, if you do a monthly general-interest newsletter - you might use the following naming convention:
nl_BE: Geef elke mailing een unieke naam. Kies een naamconventie die u helpt uw mailings overzichtelijk te houden zodat u ze gemakkelijk kunt vinden wanneer u de resultaten ervan wilt bekijken en vergelijken. Als u bijvoorbeeld maandelijks een algemene nieuwsbrief verzendt - kunt u de volgende naamconventie hanteren:

en: Assign a unique name to each of your mass messages. Select a naming convention that will help keep your messages organized.
nl_BE: Ken een unieke naam toe aan elk van uw massa berichten. Gebruik een naamconventie om uw berichten georganiseerd te houden.

en: Assign this status to a membership record if no other status match is found.
nl_BE: Ken deze status toe aan lidmaatschappen zonder status.

en: Assign to
nl_BE: Toewijzen aan

en: Assign to Another Client
nl_BE: Toewijzen aan een andere cliënt.

en: Assign to Batch
nl_BE: Wijs toe aan batch

en: Assign to Creator
nl_BE: Toekennen aan aanmaker

en: Assigned
nl_BE: Toegewezen

en: Assigned Activities
nl_BE: Toegewezen activiteiten

en: Assigned Financial Accounts
nl_BE: Toegewezen financiële rekeningen

en: Assigned name prefix, if any (e.g. 'Ms.', 'Dr.', 'Hon.' etc.).
nl_BE: Voorvoegsel, indien nodig (bijv. 'Dhr.', 'Mw.', 'Drs.', 'Mr.', enz.).

en: Assigned name suffix, if any (e.g. 'II', 'Jr.', 'Sr.' etc.).
nl_BE: Achtervoegsel, indien nodig (bijv. 'Jr.', 'Sr.', enz.).

en: Assigned to
nl_BE: Toegewezen aan

en: Assigned to Contact
nl_BE: Toegekend aan contact

en: Assignee
nl_BE: Toegewezene

en: Assignee Contact ID
nl_BE: Betrokken Contact ID

en: Assignee Email
nl_BE: E-mailadres contactpersoon

en: Assignee Name
nl_BE: Toegewezen aan

en: Assignee Phone
nl_BE: Telefoon contactpersoon

en: Associated Multi-Org Group
nl_BE: Verwante multi-organisatie groep

en: Associated Organization
nl_BE: Verwante organisatie

en: Associated contribution is updated on membership type change.
nl_BE: Bijhorende bijdrage is gewijzigd bij wijziging van lidmaatschapstype.

en: Associated recurring contribution cannot be updated on membership type change.
nl_BE: Bijbehorende terugkerende bijdrage kan niet gewijzigd worden bij een wijziging van het lidmaatschapstype.

en: Association Rule
nl_BE: Associatieregel

en: At least one Group and Tag must be present for Custom Group / Tag search.
nl_BE: Er moet tenminste een aangepaste gegevensgroep en een kenmerk gekozen zijn voor deze zoekopdracht.

en: At least one contribution field needs to be mapped for update during update mode.
nl_BE: Bij het bijwerken moet ten minste één bijdrageveld gekoppeld worden.

en: At least one fee should be entered for your Discount Set. If you do not see the table to enter discount fees, click the "Add Discount Set to Fee Table" button.
nl_BE: Er dient ten minste één tarief ingevoerd te worden in uw kortingsset. Als u geen tabel ziet voor het invoeren van kortingtarieven, klik dan op de knop "Kortingsset aan de tarieventabel toevoegen".

en: At least one payment option needs to be checked.
nl_BE: Er moet ten minste één betaaloptie aangevinkt zijn.

en: At least one pledge frequency option needs to be checked.
nl_BE: Er moet ten minste één frequentie aangevinkt worden.

en: At least one recurring frequency option needs to be checked.
nl_BE: Er moet ten minste één periodieke frequentie-optie aangevinkt worden.

en: At least one value must be selected if Honor Section is active
nl_BE: Als de sectie begunstiger is ingeschakeld dan moet er minstens één waarde worden geselecteerd.

en: At time of writing, this is not a problem. However, future extensions and improvements could rely on these fields, so it may be useful to back-fill them.
nl_BE: Dat lijkt nu geen problemen te geven. Omdat toekomstige uitbreidingen of verbeteringen daar mogelijk wel problemen mee zouden kunnen krijgen, zou u kunnen overwegen om ze alsnog te vullen.

en: Atleast one Custom Group must be present, for Custom Group search.
nl_BE: Om in specifieke gegevensgroepen te kunnen zoeken, moet er minimaal één groep aangepaste velden bestaan.

en: Atleast one Group must be present for search.
nl_BE: Er moet minimaal een groep zijn om te kunnen zoeken.

en: Attach File
nl_BE: Bijlage toevoegen

en: Attach PDF copy to receipts
nl_BE: Voeg PDF-copy toe als bijlage bij ontvangstvestigingen

en: Attached
nl_BE: In de bijlage

en: Attached File
nl_BE: Bijgevoegd bestand

en: Attached To
nl_BE: Toegekend aan

en: Attachment failed
nl_BE: Bijlage toevoegen mislukt

en: Attachment(s)
nl_BE: Bijlage(n)

en: Attachment(s):
nl_BE: Bijlage(n):

en: Attachments
nl_BE: Bijlagen

en: Attended
nl_BE: Deelgenomen

en: Attendee
nl_BE: Deelnemer

en: August
nl_BE: Augustus

en: Authenticated
nl_BE: Geautoriseerd

en: Authentication?
nl_BE: Authenticatie?

en: Author
nl_BE: Auteur

en: Author Only
nl_BE: Alleen schrijver

en: Authorization token
nl_BE: Autorisatie token

en: Auto Renew
nl_BE: Automatisch verlengen

en: Auto Renew Options
nl_BE: Opties automatisch verlengen

en: Auto Renew?
nl_BE: Automatisch verlengen?

en: Auto Responder
nl_BE: Automatische beantwoorder

en: Auto-Renew
nl_BE: Automatisch verlengen

en: Auto-Renew Subscription Status
nl_BE: Status automatisch verlengen registratie

en: Auto-Renew Subscription Status?
nl_BE: Status automatisch verlengen registratie?

en: Auto-Respond
nl_BE: Automatisch antwoorden

en: Auto-Respond Message
nl_BE: Bericht automatisch antwoord

en: Auto-Respond to Replies
nl_BE: Reacties automatisch beantwoorden

en: Auto-Select Current User
nl_BE: Huidige gebruiker automatisch selecteren

en: Auto-renew
nl_BE: Automatisch verlengen

en: Auto-renew Memberships - You can offer constituents the option to have their membership renewed automatically AND use the membership price set feature if:
nl_BE: Automatisch verlengen lidmaatschap - U kunt relaties de mogelijkheid geven hun lidmaatschap automatisch te laten verlengen EN prijssets gebruiken als :

en: Auto-renew Memberships Only
nl_BE: Alleen automatisch verlengde lidmaatschappen

en: Auto-renew Option
nl_BE: Automatische verlenging optie

en: Auto-renew active
nl_BE: Automatisch verlengen actief

en: Auto-renew error
nl_BE: Fout automatisch verlengen

en: Auto-renew required
nl_BE: Automatisch verlengen verplicht

en: Auto-renew?
nl_BE: Automatische verlenging?

en: Auto-renewal membership cancelled
nl_BE: Automatische Verlenging Lidmaatschap beëindigd.

en: Auto-respond to replies
nl_BE: Reacties automatisch beantwoorden

en: Auto-responder
nl_BE: Automatische beantwoorder

en: Autocomplete Contact Search
nl_BE: Autocomplete contacten zoeken

en: Autocomplete Results
nl_BE: Resultaten automatisch aanvullen

en: Autocomplete text field
nl_BE: Tekstveld met automatisch aanvullen

en: Autocomplete-Select
nl_BE: Aanvullen - Selecteer

en: Autoincremented type id
nl_BE: Autoincremented type-id

en: Automatic
nl_BE: Automatisch

en: Automatic Batch
nl_BE: Automatische batch

en: Automatic Receipting
nl_BE: Automatisch ontvangstbewijs

en: Automatic Synchronization Method
nl_BE: Automatische synchronisatiemethode

en: Automatic Wildcard
nl_BE: Automatische wildcard

en: Automatic cancellation is not supported for this payment processor. You or the contributor will need to manually cancel this recurring contribution using the payment processor website.
nl_BE: In deze betaalmethode wordt het automatisch afbreken niet ondersteund. U of de donateur moet handmatig deze periodieke bijdrage beëindigen via de website van de betaalmethode.

en: Automatic renewal of %1 membership cancelled.
nl_BE: Automatische verlenging van %1 lidmaatschap geannuleerd.

en: Automatic renewals are not supported by the currently available payment processors when the membership duration is greater than 1 year / 12 months.
nl_BE: Door de huidige betaalmethoden worden automatische verlengingen niet ondersteund als de duur van het lidmaatschap langer is dan 1 jaar.

en: Automatically Generated
nl_BE: Automatisch gegenereerd

en: Automatically email a confirmation and receipt to %1?
nl_BE: Automatisch een bevestiging en ontvangstbewijs e-mailen naar %1?

en: Automatically email a confirmation to %1?
nl_BE: Automatisch een bevestiging e-mailen naar %1?

en: Automatically email a membership confirmation and receipt to
nl_BE: Automatisch een lidmaatschapsbevestiging en ontvangstbewijs e-mailen naar

en: Automatically email a membership confirmation and receipt to %1?
nl_BE: Automatisch een lidmaatschapsbevestiging en ontvangstbewijs naar %1 e-mailen?

en: Automatically email a membership confirmation and receipt to %1? OR if the payment is from a different contact, this email will only go to them.
nl_BE: Automatisch een bevestiging van lidmaatschap e-mailen naar %1? Indien de betaling door een ander contact is gedaan, dan krijgt alleen dat contact de e-mail.

en: Automatically email a receipt for this payment to
nl_BE: Automatisch een ontvangstbewijs voor deze betaling e-mailen naar

en: Automatically email a receipt for this payment to %1?
nl_BE: Automatisch een ontvangstbewijs voor deze betaling e-mailen naar %1?

en: Automatically email a receipt to %1?
nl_BE: Automatisch een ontvangstbewijs e-mailen naar %1?

en: Automatically email an acknowledgment of this pledge to %1?
nl_BE: Automatisch een ontvangstbevestiging deze toezegging e-mailen naar %1?

en: Automatically email invoice when user purchases online
nl_BE: Automatisch een factuur e-mailen als de klant online een bestelling plaatst

en: Automatically renewing membership payments (if enabled for this page)
nl_BE: Automatische verlenging van betalingen voor lidmaatschap (indien voor deze pagina ingeschakeld)

en: Automatically update related contributions when Membership Type is changed
nl_BE: Gerelateerde bijdragen automatisch bijwerken wanneer het lidmaatschapstype wordt gewijzigd.

en: Autorenew Membership Cancellation Notification
nl_BE: Informatie Afbreken Automatisch Verlenging

en: Available
nl_BE: Beschikbaar

en: Available Countries
nl_BE: Beschikbare landen

en: Available Country setting is incorrect
nl_BE: De beschikbare streekinstelling is ongeldig

en: Available Currencies
nl_BE: Beschikbare valuta

en: Available Languages
nl_BE: Beschikbare talen

en: Available Languages (Multi-lingual)
nl_BE: Beschikbare talen (meertalige installatie)

en: Available States and Provinces (by Country)
nl_BE: Beschikbare staten/provincies (per land)

en: Available for Dashboard?
nl_BE: Beschikbaar voor dashboard?

en: Avaric
nl_BE: Avaars

en: Average
nl_BE: Gemiddelde

en: Average (Soft Credits)
nl_BE: Gemiddeld (Zacht Krediet)

en: Average Soft Credit
nl_BE: Gemiddelde Zachte Krediet

en: Avery 5395 compatible labels with logo (4 up by 2, 59.2mm x 85.7mm)
nl_BE: Avery 5395 compatibel labels met logo (4 x 2, 59.2mm x 85.7mm)

en: Avestan
nl_BE: Avestich

en: Avg
nl_BE: Gem.

en: Avg Amount
nl_BE: Gemiddelde bijdrage

en: Avg Soft Credit Amount
nl_BE: Gemiddeld bedrag zachte krediet

en: Awaiting Information
nl_BE: In afwachting van informatie

en: Awaiting approval
nl_BE: In afwachting van goedkeuring

en: Azerbaijani
nl_BE: Azerbeidjaans

en: B to A
nl_BE: B naar A

en: BCC Confirm
nl_BE: Bcc bevestiging

en: BCC Confirmation To
nl_BE: BCC bevestiging naar

en: BCC Receipt To
nl_BE: Bcc ontvangstbewijs naar

en: BCC Receipts
nl_BE: BCC Ontvangstbewijs

en: Back to "%1" event information
nl_BE: Terug naar evenementsinformatie van  "%1"

en: Back to Activities
nl_BE: Terug naar activiteiten

en: Back to Activity
nl_BE: Terug naar activiteit

en: Back to CiviMail
nl_BE: Terug naar CiviMail

en: Back to Listings
nl_BE: Terug naar Overzichten

en: Back to Logging Summary
nl_BE: Terug naar logsamenvatting

en: Back to Mailing
nl_BE: Terug naar mailing

en: Back to Profile Listings
nl_BE: Terug naar Profieloverzichten

en: Back to Report
nl_BE: Terug naar rapport

en: Back to Scheduled Jobs Listing
nl_BE: Terug naar overzicht geplande taken

en: Back to Search
nl_BE: Terug naar Zoeken

en: Back up your database before continuing.
nl_BE: Maak een back-up van uw database voordat u verder gaat.

en: Backdrop Database Details
nl_BE: Database-details Backdrop

en: Backdrop Database Settings
nl_BE: Database-instellingen Backdrop

en: Backdrop user permissions have been automatically set - giving anonymous and authenticated users access to public CiviCRM forms and features. We recommend that you <a %1>review these permissions</a> to ensure that they are appropriate for your requirements (<a %2>learn more...</a>)
nl_BE: De gebruikersmachtigingen voor Backdrop zijn automatisch ingesteld - hiermee krijgen anonieme en geverifieerde gebruikers toegang tot openbare CiviCRM-formulieren en -functionaliteit. We raden u aan <a %1>deze machtigingen te controleren</a> om u ervan te verzekeren dat ze aan uw eisen voldoen. (<a %2> meer weten...</a>)

en: Backend Theme
nl_BE: Backend thema

en: Background Color
nl_BE: Achtergrondkleur

en: Background Color Top Area
nl_BE: Achtergrondkleur bovenste gedeelte

en: Backing up your database before importing is recommended, as there is no Undo for this. Are you sure you want to import now?
nl_BE: Wij raden u aan om voordat u gaat importeren eerst een back-up te maken. U kunt het importeren niet ongedaan maken. Weet u zeker dat u nu wilt importeren?

en: Bad menu record in database
nl_BE: Slecht menu-record in database

en: Balance
nl_BE: Saldo

en: Balance Amount
nl_BE: Saldo

en: Balance Due
nl_BE: Saldo

en: Balance Owed
nl_BE: Uitstaand saldo

en: Bank Account Number
nl_BE: Bankrekening

en: Bank Identification Number
nl_BE: Verificatienummer van de bank

en: Bank Name
nl_BE: Naam van de bank

en: Banking Fees
nl_BE: Bankkosten

en: Bar
nl_BE: Staaf

en: Bar Chart
nl_BE: Staafdiagram

en: Bar Color
nl_BE: Kleur balk

en: Base
nl_BE: Basis

en: Base URL for extension resources (images, stylesheets, etc).
nl_BE: Basis-URL voor extensiebestanden (afbeeldingen, stylesheets, enzovoort).

en: Base URL for extension resources (images, stylesheets, etc). This should match extensionsDir.
nl_BE: Bron-URL voor onderdelen extensie (afbeeldingen, stylesheets, enz). Dit moet overeenkomen met extensionsDir.

en: Based On
nl_BE: Gebaseerd op

en: Based on current data, approximately %1 contacts will receive a copy of the mailing.
nl_BE: Volgens een schatting met de huidige gegevens zijn er %1 contacten die de mailing zullen ontvangen.

en: Basic Contact Type
nl_BE: Basis-contacttype

en: Basic Criteria
nl_BE: Basiscriteria

en: Basque
nl_BE: Baskisch

en: Batch Complete
nl_BE: Batch afronden

en: Batch Created Date
nl_BE: Batch gemaakt op

en: Batch Data
nl_BE: Batchgegevens

en: Batch Data Entry
nl_BE: Batchgewijze gegevensinvoer

en: Batch Data Entry for Contributions
nl_BE: Batchgewijze gegevensinvoer van bijdragen

en: Batch Data Entry for Memberships
nl_BE: Batchgewijze gegevensinvoer van lidmaatschappen

en: Batch Data Entry for Pledge Payments
nl_BE: Batchgewijze gegevensinvoer voor betalingen van toezeggingen

en: Batch Deleted
nl_BE: Batch verwijderd

en: Batch Description
nl_BE: Batchbeschrijving

en: Batch Exported Date
nl_BE: Batch geëxporteerd op

en: Batch ID
nl_BE: Batchnummer

en: Batch Merge All Duplicates
nl_BE: Alle duplicaten batchgewijs samenvoegen

en: Batch Merge Duplicate Contacts
nl_BE: Dubbele contacten batchgewijs samenvoegen

en: Batch Merge Selected Duplicates
nl_BE: Geselecteerde duplicaten batchgewijs samenvoegen

en: Batch Merge Task in progress
nl_BE: Batch taak samenvoegen loopt

en: Batch Mode
nl_BE: Batch mode

en: Batch Modified Date
nl_BE: Batch gewijzigd op

en: Batch Name
nl_BE: Batchnaam

en: Batch Name %1 %2
nl_BE: Batchnaam %1 %2

en: Batch Number of Items
nl_BE: Aantal items in batch

en: Batch Payment Method
nl_BE: Batch betaalmethode

en: Batch Processed.
nl_BE: Batch verwerkt.

en: Batch Processing
nl_BE: Batch verwerken

en: Batch Status
nl_BE: Batch-status

en: Batch Title
nl_BE: Batchnaam

en: Batch Total
nl_BE: Batch totaal

en: Batch Type
nl_BE: Batchtype

en: Batch size is too large. Increase value of php.ini setting "max_input_vars" (current val = %1)
nl_BE: De batchgrootte is te groot. Verhoog in php.ini de waarde van "max_input_vars" (huidige waarde = %1)

en: Bcc Confirm
nl_BE: Bcc bevestiging

en: Be sure addres name is enabled %link
nl_BE: Zorg ervoor dat de adresnaam ingeschakeld is %link

en: Because you set an End Date for a lifetime membership, This must be set to "Override Permanently"
nl_BE: Omdat er een einddatum is ingesteld bij een levenslang lidmaatschap moet dit worden gezet op "Blijvend negeren".

en: Because your session timed out, we have reset the search page.
nl_BE: Omdat uw sessie is verlopen, is de zoekpagina terug gezet.

en: Become a supporter by creating a Personal Campaign Page:
nl_BE: Word supporter door een persoonlijke campagnepagina te maken:

en: Before Premiums
nl_BE: Relatiegeschenken vooraf

en: Before menu element
nl_BE: Vóór menu-item

en: Before we can add your signature, you must validate your email address by clicking on the activation link in the confirmation e-mail. Sometimes our confirmation emails get flagged as spam and are moved to your bulk folder.
nl_BE: Voordat we uw handtekening kunnen toevoegen, moet u eerst uw e-mailadres bevestigen. U kunt daarvoor op de activatielink in de e-mail klikken die wij u ter bevestiging hebben gestuurd. Het kan soms voorkomen dat deze e-mail in uw Spam- of Bulk-map belandt.

en: Before we can add your signature, you must validate your email address by clicking on the activation link in the confirmation e-mail. Sometimes our confirmation emails get flagged as spam and are moved to your spam folder.
nl_BE: Voordat we uw handtekening kunnen toevoegen, moet u eerst uw e-mailadres bevestigen. U kunt daarvoor op de activatie link in de e-mail klikken die wij u ter bevestiging hebben gestuurd. Het kan soms voorkomen dat deze e-mail in uw Spam- of Bulk-map belandt.

en: Beginning Date
nl_BE: Begindatum

en: Beginning of current uninterrupted membership period.
nl_BE: Begin van huidige ononderbroken lidmaatschapsperiode.

en: Beginning of initial membership period (member since...).
nl_BE: Begin van initiële lidmaatschapsperiode (lid sinds).

en: Beginning site move process...
nl_BE: Verhuizing site begint...

en: Belarusian
nl_BE: Wit-Russisch

en: Below is a sample of the first %1 recipients.
nl_BE: Hieronder staat een voorbeeld met de eerste %1 ontvangers.

en: Below website menu
nl_BE: Onder website-menu

en: Below you will find a receipt for this contribution.
nl_BE: Hieronder staat een ontvangstbevestiging voor deze bijdrage.

en: Below you will find a receipt for this payment.
nl_BE: Hieronder staat een ontvangstbevestiging voor deze betaling.

en: Benefits Specialist
nl_BE: Specialist baten

en: Benefits Specialist is
nl_BE: Specialist baten is

en: Bengali
nl_BE: Bengaals

en: Between %1 and %2
nl_BE: Tussen %1 en %2

en: Billing
nl_BE: Factuuradres

en: Billing Address
nl_BE: Factuuradres

en: Billing Address location
nl_BE: Factuuradres

en: Billing First Name
nl_BE: Factuur voornaam

en: Billing Last Name
nl_BE: Factuur achternaam

en: Billing Middle Name
nl_BE: Factuur tussenvoegsel

en: Billing Mode
nl_BE: Factureringsmodus

en: Billing Mode (deprecated)
nl_BE: Manier Factureren (ontraden)

en: Billing Name and Address
nl_BE: Naam en adres op de factuur

en: Billing address required
nl_BE: Factuuradres verplicht

en: Billing details for the recurring contribution of %1, every %2 %3 have been updated.
nl_BE: Betaalgegevens voor de periodieke bijdrage van %1, elke %2 %3 zijn gewijzigd.

en: Billing details for your automatically renewed %1 membership have been updated.
nl_BE: De betaalgegevens voor %1 lidmaatschap dat automatisch verlengd wordt, zijn gewijzigd.

en: Billing details for your recurring contribution of %1, every %2 %3 have been updated.
nl_BE: Betalingsgegevens van uw periodieke bijdrage voor %1, elke %2 %3 zijn gewijzigd.

en: Billing first name at the time of token creation. Useful for fraud forensics
nl_BE: Voornaam bij factuur op het moment van aanmaken token. Handig bij opsporen fraude

en: Billing last name at the time of token creation. Useful for fraud forensics
nl_BE: Achternaam bij factuur op het moment van aanmaken token. Handig bij opsporen fraude

en: Billing location for this contact
nl_BE: Factuuradres van dit contact

en: Billing middle name at the time of token creation. Useful for fraud forensics
nl_BE: Tussenvoegsel bij factuur op het moment van aanmaken token. Handig bij opsporen fraude

en: Billing mode in info file has wrong value.
nl_BE: Factureringsmodus heeft een verkeerde waarde in bestand info.

en: Birth Date
nl_BE: Geboortedatum

en: Birth Date (if present)
nl_BE: Geboortedatum (optioneel)

en: Birth and deceased dates. Only year, month and day fields are supported.
nl_BE: Geboorte- en overlijdensdatums. Alleen velden voor jaar, maand en dag worden ondersteund.

en: Birth-Date
nl_BE: Geboortedatum

en: Birthdate
nl_BE: Geboortedatum

en: Bitwise logic can be used to create subsets of options within an option_group for different uses.
nl_BE: Bitsgewijze logica kan worden gebruikt om subsets van opties te maken binnen een optiegroep als het doel verschillend is.

en: Blank column at the Begining
nl_BE: Lege kolom aan het begin

en: Blank column at the End
nl_BE: Lege kolom aan het einde

en: Blog Feed URL
nl_BE: Blog-feed-URL

en: Blog feed URL used by the blog dashlet
nl_BE: Blog-feed-URL gebruikt door dashlet

en: Body
nl_BE: Berichtinhoud

en: Body - HTML
nl_BE: Hoofdtekst - HTML

en: Body - HTML Format
nl_BE: Berichtinhoud - HTML

en: Body - TEXT Format
nl_BE: Berichtinhoud - platte tekst

en: Body - Text
nl_BE: Romp - tekst

en: Body HTML
nl_BE: HTML-berichtinhoud

en: Body Html
nl_BE: Berichtinhoud (HTML)

en: Body Only
nl_BE: Alleen berichtinhoud

en: Body Text
nl_BE: Berichtinhoud (platte tekst)

en: Body and Subject
nl_BE: Body en onderwerp

en: Body in Text Format
nl_BE: Berichtinhoud - platte tekst

en: Body of the component in html format.
nl_BE: Body van de component in html-formaat.

en: Body of the component in text format.
nl_BE: Body van de component in tekst-formaat.

en: Body of the mailing in html format.
nl_BE: De body van de mailing in HTML-formaat.

en: Body of the mailing in text format.
nl_BE: De body van de mailing in tekstformaat.

en: Bold
nl_BE: Vet

en: Bookkeeping Transactions Report
nl_BE: Boekhouding transactie rapport

en: Boolean. Should we automatically display minimum contribution amount text after the premium descriptions.
nl_BE: Boolean. Moet automatisch de tekst over de minimum bijdrage worden getoond na de beschrijving van de relatiegeschenken.

en: Boolfield is locked
nl_BE: Veld is gesloten

en: Boolfield is unlocked
nl_BE: Veld is open

en: Bootstrap theme not found.
nl_BE: Bootstrap-thema is niet gevonden.

en: Border Color
nl_BE: Randkleur

en: Bosnian
nl_BE: Bosnisch

en: Both
nl_BE: Beide

en: Bottom Margin
nl_BE: Marge onder

en: Bounce Count
nl_BE: Aantal bounces

en: Bounce Date
nl_BE: Bounce-datum

en: Bounce ID
nl_BE: Bounce-ID

en: Bounce Pattern
nl_BE: Bounce Patroon

en: Bounce Pattern ID
nl_BE: Bouncepatroon-ID

en: Bounce Patterns
nl_BE: Bounce Patronen

en: Bounce Processing
nl_BE: Bounces verwerken

en: Bounce Processing <strong>(Default)</strong>
nl_BE: Bounceverwerking <strong>(standaard)</strong>

en: Bounce Rate
nl_BE: Bouncepercentage

en: Bounce Reason
nl_BE: Reden weigering

en: Bounce Report for mailings
nl_BE: Rapport met bounces voor massamails

en: Bounce Type
nl_BE: Bouncetype

en: Bounce Type Description
nl_BE: Omschrijving bouncetype

en: Bounce Type ID
nl_BE: Bouncetype-ID

en: Bounce Type Name
nl_BE: Naam bouncetype

en: Bounce Types
nl_BE: Bouncetypes

en: Bounce type(s)
nl_BE: Bouncetype(s)

en: Bounced
nl_BE: Gebounced

en: Breadcrumb for the path.
nl_BE: Breadcrumb voor het path.

en: Breton
nl_BE: Bretons

en: Brief summary of event. Text and html allowed. Displayed on Event Registration form and can be used on other CMS pages which need an event summary.
nl_BE: Korte samenvatting. Tekst en HTML toegestaan. Getoond bij aanmelding evenement en het kan ook getoond worden op pagina's waar een beschrijving van het evenement wordt getoond.

en: Browse Sent Mailings
nl_BE: Bekijk verzonden mailings

en: Browse events of type '%1'
nl_BE: Toon gebeurtenissen van type '%1'

en: Browse more events
nl_BE: Meer evenementen bladeren

en: Browse to the <strong>TEXT</strong> message file you have prepared for this SMS.
nl_BE: Toon het <strong>TEXT</strong> bestand met het bericht dat u als SMS wilt versturen.

en: Browse to the <strong>file</strong> you want to upload.
nl_BE: Blader naar het bestand dat u wilt uploaden.

en: Browse/Upload Image
nl_BE: Blader naar / uploaden van foto

en: Browseable Directories
nl_BE: Door te bladeren mappen

en: Bulgarian
nl_BE: Bulgaars

en: Bulk
nl_BE: Massa

en: Bulk Email
nl_BE: Massa-mail

en: Bulk Email Sent.
nl_BE: Massa-mail verzonden.

en: Bulk Mailing for Email %1?
nl_BE: Massa mailing voor e-mail %1?

en: Bulk Mailings
nl_BE: Massa-mailings

en: Bulk Mailings?
nl_BE: Massa-mailings?

en: Burmese
nl_BE: Burmees

en: Button Background Color
nl_BE: achtergrondkleur van de knop

en: Button Color
nl_BE: Knopkleur

en: Button Text Color
nl_BE: Knop tekstkleur

en: Button Text must be less than 64 characters.
nl_BE: Tekst op knop mag niet meer dan 64 karakters zijn.

en: Button Title
nl_BE: Knoptekst

en: Button URL
nl_BE: URL voor knop

en: Button title.
nl_BE: Knoptitel.

en: By %1
nl_BE: Door %1

en: By Contact Type
nl_BE: Op contacttype

en: By Country
nl_BE: Op land

en: By Distance from a Location
nl_BE: Op afstand van een locatie

en: By Gender
nl_BE: Op geslacht

en: By Grant Type
nl_BE: Op toelagetype

en: By Region
nl_BE: Op regio

en: By Relationship
nl_BE: Op relatie

en: By World Region
nl_BE: Op wereldregio

en: By changing the relative URLs included in the snippet to absolute URLs (e.g. change "/sites/all/modules/civicrm/bower_components/jquery/dist/jquery.min.js?r=dXCgD" to "https://yourdomain.com/sites/all/modules/civicrm/bower_components/jquery/dist/jquery.min.js?r=dXCgD") you will be able to use the snippet on any website.
nl_BE: Door het wijzigen van de relatieve URL's in het stukje code naar absolute URL's (voorbeeld: wijzig "/sites/all/modules/civicrm/bower_components/jquery/dist/jquery.min.js?r=dXCgD" in  "https://yourdomain.com/sites/all/modules/civicrm/bower_components/jquery/dist/jquery.min.js?r=dXCgD") kunt u deze code op elke website gebruiken.

en: By default, CiviCRM now disables the ability to import directly from SQL. To use this feature, you must explicitly grant permission 'import SQL datasource'.
nl_BE: Standaard is in CiviCRM de optie om direct gegevens uit SQL te importen uitgeschakeld. Om deze functionaliteit te kunnen gebruiken moet u het recht 'importeer SQL-datasource' eerst verlenen.

en: By default, CiviCRM uses the primary email address of the logged in user as the FROM address when sending emails to contacts. However, users with Administer CiviCRM permission can configure one or more general email addresses that can be selected as an alternative. EXAMPLE: "Client Services" &lt;clientservices@example.org&gt;
nl_BE: CiviCRM gebruikt default het primaire e-mailadres van de ingelogde gebruiker als afzender bij het versturen van e-mails naar contacten. Hier kunt u echter, als u beheerder bent, een of meerdere algemene e-mailadressen instellen als alternatief (bijvoorbeeld: "Klantenondersteuning" &lt;klantenondersteuning@bijv.org&gt;

en: By default, CiviCRM uses the primary email address of the logged in user as the FROM address when sending emails to contacts. However, you can use this page to define one or more general Email Addresses that can be selected as an alternative. EXAMPLE: <em>"Client Services" &lt;clientservices@example.org&gt;</em>
nl_BE: CiviCRM gebruikt standaard het primaire e-mailadres van de ingelogde gebruiker als afzender bij het versturen van e-mails naar contacten. Op deze pagina kunt u echter een of meer algemene e-mailadressen definiëren die als alternatief gekozen kunnen worden. VOORBEELD: <em>"Klantenservice" &lt;klantenservice@example.com&gt;</em>

en: By default, CiviCRM uses the provider which are set active and the default provider is selected. User with administer CiviCRM permission can add a new Provider
nl_BE: CiviCRM gebruikt de host die als actief en standaard is geselecteerd in de instellingen. Een gebruiker met beheerrechten kan een nieuwe host opvoeren.

en: By default, CiviCRM will generate front-facing pages using the home page at %1 as its base. If you want to use a different template for CiviCRM pages, set the path here.
nl_BE: CiviCRM maakt standaard overliggende pagina's (front-facing pages) aan waarbij de startpagina van %1 als basis wordt gebruikt. Als u een ander sjabloon wilt gebruiken voor de pagina's van CiviCRM,  vul dan hier het pad in.

en: By default, CiviCRM will generate front-facing pages using the home page at http://wp/ as its base. If you want to use a different template for CiviCRM pages, set the path here.
nl_BE: Standaard zal CiviCRM front-facing pages genereren met als home-page http://wp/. Indien u een ander sjabloon wilt gebruiken voor CiviCRM-pagina's, vul dan hier het pad in.

en: By default, both methods get all events whose starting date is greater than or equal to the current date. However, you can modify this by passing additional parameters in the URL:
nl_BE: Standaard geven beide methoden alle evenementen met een begindatum van op of na vandaag. U kunt dit echter wijzigen door extra parameters mee te geven in de URL:

en: By default, your CiviCRM Resource URL should be:
nl_BE: Standaard zou uw CiviCRM-bron-URL moeten zijn:

en: By default, your event will use the Unsupervised duplicate matching rule to match participants in anonymous registrations with existing individuals. You may select another rule to use for this event instead. Make sure that your included profile(s) contain the fields needed by your matching rule.
nl_BE: Bij een evenement wordt standaard de 'zonder toezicht' overeenkomstregel gebruikt om een deelnemer in een anonieme aanmelding te controleren met bestaande personen. U mag voor dit evenement een andere overeenkomstregel kiezen. (Zorg er wel voor dat elk gebruikt profiel de velden bevat die in de gekozen overeenkomstregel gebruikt worden.)

en: By definition a relationship is active if any of these conditions occurs: (1) Start Date <= Current Date <= End Date (2) Start Date <= Current Date and End Date is not defined (3) Start Date is not defined and Current Date <= End Date
nl_BE: Een relatie is actief als aan een van deze condities is voldaan: (1) Begindatum <= Huidige datum <= Einddatum (2) Begindatum <= Huidige datum en er is geen einddatum (3) Er is geen Begindatum en de Huidige datum <= Einddatum

en: By relationship to case client
nl_BE: Op relatie met dossier cliënt

en: Bypass email confirmation
nl_BE: Geen e-mail bevestiging

en: Bypass the email verification.
nl_BE: Overslaan van de e-mail-verificatie.

en: CAUTION: The following features are NOT available for custom fields in 'multiple record' custom set:
nl_BE: LET OP: De volgende functies zijn NIET beschikbaar voor specifieke gegevensgroepen in een aangepaste set voor 'meerdere records':

en: CC Confirm
nl_BE: Cc bevestiging

en: CC Confirmation To
nl_BE: CC bevestiging naar

en: CC Receipt To
nl_BE: CC ontvangstbewijs naar

en: CC Receipts
nl_BE: CC Ontvangstbewijs

en: CKEditor Saved
nl_BE: CKEditor opgeslagen

en: CMS Unique Identifier
nl_BE: CMS Unieke Identifier

en: CMS User
nl_BE: CMS gebruiker

en: CMS User?
nl_BE: CMS-gebruiker?

en: CMS Users Table Name
nl_BE: CMS Naam gebruikerstabel

en: CREDIT ADVICE
nl_BE: Creditadvies

en: CREDIT NOTE
nl_BE: CREDITFACTUUR

en: CRM_Utils_Mail_Incoming: Unable to handle message part of type "%1".
nl_BE: CRM_Utils_Mail_Incoming: Berichtgedeelte met type "%1" kan niet verwerkt worden.

en: CSS class name for an icon
nl_BE: CSS-classname van een icoon

en: CVV required for backoffice?
nl_BE: Veiligheidscode verplicht bij backoffice?

en: Cache Addressee.
nl_BE: Cache geadresseerde.

en: Cache Email Greeting.
nl_BE: Cache e-mailbegroeting.

en: Cache ID
nl_BE: Cache-ID

en: Cache Key
nl_BE: Cache-key

en: Cache Minutes
nl_BE: Cache minuten

en: Cache Modified Date
nl_BE: Cache bijgewerkt op

en: Cache Postal greeting.
nl_BE: Cache postbegroeting.

en: Cache dashlet for
nl_BE: Cache dashlet gedurende

en: Cache has been cleared and menu has been rebuilt successfully.
nl_BE: De CiviCRM-caches zijn geleegd en het menu is opnieuw opgebouwd.

en: Calculated end date (either end date or date all installments will be made)
nl_BE: Berekende einddatum (of einddatum of alle termijnen verwerkt)

en: Calendar
nl_BE: Kalender

en: Campaign
nl_BE: Campagne

en: Campaign %1 %2
nl_BE: Campagne %1 %2

en: Campaign %1 has been saved.
nl_BE: Campagne %1 is opgeslagen.

en: Campaign Contribution
nl_BE: Bijdrage via campagne

en: Campaign Created Date
nl_BE: Campagne gemaakt op

en: Campaign Description
nl_BE: Beschrijving campagne

en: Campaign End Date
nl_BE: Einddatum campagne

en: Campaign Ends
nl_BE: Campagne eindigt

en: Campaign External ID
nl_BE: Externe ID voor campagne

en: Campaign Goals
nl_BE: Campagnedoelen

en: Campaign Group
nl_BE: Campagne groep

en: Campaign Group ID
nl_BE: Campagnegroep-nummer

en: Campaign Group Type
nl_BE: Campagnegroep-type

en: Campaign Group id.
nl_BE: Campagne-groep-id.

en: Campaign Groups
nl_BE: Campagne groepen

en: Campaign ID
nl_BE: Campagnenummer

en: Campaign Modified Date
nl_BE: Campagne gewijzigd op

en: Campaign Name
nl_BE: Campagne Naam

en: Campaign Start Date
nl_BE: Begindatum campagne

en: Campaign Status
nl_BE: Campagnestatus

en: Campaign Title
nl_BE: Campagne-titel

en: Campaign Type
nl_BE: Type campagne

en: Campaign Type ID.Implicit FK to civicrm_option_value where option_group = campaign_type
nl_BE: Campagnetype-id. Impliciete FK naar civicrm_option_value met in de option_group  dit type

en: Campaign ended on %1
nl_BE: Campagne eindigde op %1

en: Campaign ends on %1
nl_BE: Campagne eindigt op %1

en: Campaign has been deleted.
nl_BE: Campagne is verwijderd.

en: Campaign is ongoing
nl_BE: Campagne loopt

en: Campaign starts on %1
nl_BE: Campagne begint op %1

en: Campaign status ID.Implicit FK to civicrm_option_value where option_group = campaign_status
nl_BE: Campagne-status-id. Impliciete FK naar civicrm_option_value met in de option_group = die status

en: Campaigns
nl_BE: Campagnes

en: Campaigns link activities, contributions, mailings, etc. that share a programmatic goal.
nl_BE: Campagnes verbinden activiteiten, bijdragen, mailings, enz. die een gemeenschappelijk doel dienen.

en: Can I access/create InnoDB tables in the database?
nl_BE: Mag ik de InnoDB-tabellen in de database benaderen/maken?

en: Can I access/create the database?
nl_BE: Kan ik de database benaderen of aanmaken?

en: Can I create lock tables in the database?
nl_BE: Mag ik tabellen in de database vergrendelen?

en: Can I create temporary tables in the database?
nl_BE: Mag ik tijdelijke tabellen aanmaken in de database?

en: Can I create triggers in the database?
nl_BE: Mag ik triggers maken in de database?

en: Can not set this field Required and View Only at the same time.
nl_BE: Kan dit veld niet tegelijk op 'Vereist' en 'Alleen Tonen' zetten.

en: Can only accept Integers for state_province_id filtering
nl_BE: Het filteren op staat/provincie kan alleen met getallen

en: Can people share the contribution page through social media?
nl_BE: Mag de bijdragepagina gedeeld worden op de sociale media?

en: Can people share the event through social media?
nl_BE: Mag het evenement gedeeld worden op de sociale media?

en: Can people share the petition through social media?
nl_BE: Mag de petitie gedeeld worden op de sociale media?

en: Can process recurring contributions
nl_BE: Kan de methode periodieke bijdragen verwerken

en: Can the 'owner' of a Personal Campaign Page use the Tell-a-Friend function to send emails to people inviting them to visit their page and make a contribution? NOTE: Tell a Friend emails will automatically include a link to the sender's campaign page.
nl_BE: Kan de eigenaar van een persoonlijke campagnepagina de functie 'Mond-tot-mondreclame' gebruiken om mails te sturen aan mensen met een uitnodiging om hun pagina te bezoeken en een donatie te doen? NB: Deze mails bevatten een link naar de campagnepagina van de afzender.

en: Can the 'owner' of a Personal Campaign Page use the Tell-a-Friend function to send emails to people inviting them to visit their page and register or contribute? NOTE: Tell a Friend emails will automatically include a link to the sender's campaign page.
nl_BE: Kan de eigenaar van de persoonlijke campagnepagina de functie 'Mond-tot-mondreclame' gebruiken om mails te sturen aan mensen om hen uit te nodigen de pagina te bezoeken en te registreren of doneren? NB: Deze mail bevat een link naar de campagnepagina van de afzender.

en: Can they also set an interval (e.g. every '3' months)?
nl_BE: Mogen ze ook een interval instellen (bijv. elke '3' maanden)?

en: Can this membership type be used for self-service signups ('Public'), or is it only for CiviCRM users with 'Edit Contributions' permission ('Admin').
nl_BE: Kan dit type gebruikt worden bij het zelf aanmelden (Openbaar), of is het type alleen te gebruiken door CIVRM-gebruikers met de benodigde rechten (Beheerders).

en: Can users also set an interval (e.g. every '3' months)?
nl_BE: Mogen gebruikers ook een interval instellen (bijv. elke '3' maanden)?

en: Can you search on this field in the Advanced and component search forms? Also determines whether you can include this field as a display column and / or filter in related detail reports.
nl_BE: Kan op dit veld worden gezocht in de geavanceerde en component zoekformulieren? Geeft ook aan of dit veld toegevoegd kan worden als te tonen kolom en/of als filter gebruikt in bijbehorende rapporten.

en: Can't find the a MySQL server on '%1'.
nl_BE: Kan geen MySQL-server vinden op '%1'.

en: Can't find your form? Make sure it is active.
nl_BE: Kunt u uw formulier niet vinden? Controleer of deze ingesteld staat als actief

en: Can't set default option for an unchecked membership type.
nl_BE: Standaardoptie kan niet ingesteld worden als het lidmaatschapstype niet aangevinkt is.

en: Cancel
nl_BE: Annuleren

en: Cancel Auto Renew Subscription
nl_BE: Beëindig automatisch verlengen

en: Cancel Auto-renewal
nl_BE: Automatisch vernieuwen stopzetten

en: Cancel Automatic Membership Renewal
nl_BE: Automatische verlenging lidmaatschap beëindigen

en: Cancel Button Text
nl_BE: Tekst annuleerknop

en: Cancel Date
nl_BE: Annuleringsdatum

en: Cancel Mailing
nl_BE: Mailing annuleren

en: Cancel Pledge
nl_BE: Toezegging annuleren

en: Cancel Reason
nl_BE: Reden voor opzegging

en: Cancel Recurring Contribution
nl_BE: Periodieke bijdrage stopzetten

en: Cancel Redirect
nl_BE: Doorsturen beëindigen

en: Cancel Registration
nl_BE: Inschrijving annuleren

en: Cancel Registration for Event Participation
nl_BE: Evenementinschrijving annuleren

en: Cancel Registrations
nl_BE: Registraties annuleren

en: Cancel Related Membership
nl_BE: Beëindig bijbehorend lidmaatschap

en: Cancel registration
nl_BE: Inschrijving annuleren

en: Canceled
nl_BE: Beëindigd

en: Cancellation / Refund Reason
nl_BE: Reden annuleren / terugbetaling

en: Cancellation Date
nl_BE: Opzeggingsdatum

en: Cancellation Reason
nl_BE: Reden annulering

en: Cancellation or Refund Information
nl_BE: Informatie  beëindiging / terugbetaling

en: Cancellation or Transfer Time Limit
nl_BE: Tijdslimiet annuleren en overdragen

en: Cancellation or transfer time limit (hours)
nl_BE: Annuleertijd of overdraagtijd (uren)

en: Cancellations are not refundable.
nl_BE: Annuleringen worden niet terugbetaald.

en: Cancelled
nl_BE: Geannuleerd

en: Cancelled / Refunded Date
nl_BE: Datum annuleren / terugbetalen

en: Cancelled Date
nl_BE: Opzegdatum

en: Cancelled/Refunded
nl_BE: Geannuleerd/Terugbetaald

en: Cancelling this pledge will also cancel any scheduled (and not completed) pledge payments.
nl_BE: Als u deze toezegging annuleert, worden ook alle (onvoltooide) geplande betalingen erop geannuleerd.

en: Cannot
nl_BE: Kan niet

en: Cannot Delete
nl_BE: Niet te verwijderen

en: Cannot add or update profile field "%1" with combination of Household or Organization or any subtypes of Household or Organization.
nl_BE: Het profielveld "%1" kan niet een combinatie van Huishouden of Organisatie of subtypes daarvan hebben.

en: Cannot add or update profile field Contact Subtype as profile type is not one of Individual, Household or Organization.
nl_BE: Toevoegen of wijzigen profielveld contact subtype is niet mogelijk als het profieltype niet Persoon, Huishouden of Organisatie is.

en: Cannot add or update profile field type "%1" with combination of "%2".
nl_BE: Kan geen profielveld type "%1" toevoegen/bijwerken in combinatie met "%2".

en: Cannot add or update profile field type "%1" with combination of subtype other than "%1".
nl_BE: Het is niet mogelijk om een profielveld met type "%1" toe te voegen of te wijzigen in combinatie met een veld met een ander type of subtype dan "%1".

en: Cannot add or update profile field type Activity with combination Participant or Membership or Contribution
nl_BE: Het is niet mogelijk om profielveldtype-activiteit toe te voegen of te wijzigen in combinatie met Deelnemer of Lidmaatschap of Bijdrage

en: Cannot add or update profile field type Contribution with combination of Activity or Membership or Participant or Household or Organization
nl_BE: Kan profielveld van type bijdrage niet toevoegen of bijwerken in combinatie met activiteit, lidmaatschap, deelnemer, huishouden of organisatie

en: Cannot add or update profile field type Household with combination of Individual or Organization or Activity
nl_BE: Kan profielveld van type huishouden niet toevoegen of bijwerken in combinatie met persoon, organisatie of activiteit

en: Cannot add or update profile field type Individual with combination of Household or Organization
nl_BE: Kan profielveld van type persoon niet toevoegen of bijwerken in combinatie met huishouden of organisatie

en: Cannot add or update profile field type Membership with combination of Activity or Participant or Contribution or Household or Organization
nl_BE: Kan profielveld van type lidmaatschap niet toevoegen of bijwerken in combinatie met activiteit, deelnemer, bijdrage, huishouden of organisatie

en: Cannot add or update profile field type Organization with combination of Household or Individual or Activity
nl_BE: Kan profielveld van type organisatie niet toevoegen of bijwerken in combinatie met huishouden, persoon of activiteit

en: Cannot add or update profile field type Participant with combination of Activity or Membership or Contribution or Household or Organization.
nl_BE: Het profielveld deelnemer kan niet worden toegevoegd of gewijzigd met een combinatie van activiteit, lidmaatschap, bijdrage, huishouden of organisatie.

en: Cannot change contribution status from %1 to %2.
nl_BE: De status van de bijdrage kan niet gewijzigd worden van %1 in %2.

en: Cannot combine other option with 'Any'.
nl_BE: Er is geen andere optie mogelijk naast 'Alle'.

en: Cannot create custom table because %1 is already a core table.
nl_BE: Er kan geen specifieke tabel worden aangemaakt omdat %1 een basistabel is.

en: Cannot delete Premium
nl_BE: Verwijderen relatiegeschenk is mislukt

en: Cannot determine the version of MySQL installed. Please ensure at least version %1 is installed.
nl_BE: Kan de geïnstalleerde versie van MySQL niet bepalen. Verzeker u er a.u.b. van dat minimaal versie %1 geïnstalleerd is.

en: Cannot enable this UF field since the used custom field is disabled.
nl_BE: Kan dit UF veld niet inschakelen omdat de gebruikte specifieke gegevensgroep uitgeschakeld is.

en: Cannot find participant ID
nl_BE: Kan deelnemersnummer niet vinden

en: Cannot have same groups in Include Group(s) and Exclude Group(s).
nl_BE: U kunt een groep niet meenemen EN uitsluiten

en: Cannot have same sms in Include mailing(s) and Exclude mailing(s).
nl_BE: Hetzelfde sms kan niet meegenomen worden en uitgesloten zijn van mailings.

en: Cannot have two clauses with different types: %1, %2
nl_BE: Twee voorwaarden met ongelijk typen: %1, %2 zijn niet mogelijk

en: Cannot impose option list because there is existing data which does not match the options.
nl_BE: De optielijst is niet mogelijk omdat er gegevens zijn die niet met de opties overeenkomen.

en: Cannot install - there are differences between extdir XML file and archive XML file!
nl_BE: Installatie is niet mogelijk, er is een verschil tussen de bestanden extdir-XML en archive-XML!

en: Cannot install this extension - downloadUrl is not set!
nl_BE: De extensie kan niet worden geïnstalleerd, de downloadUrl ontbreekt!

en: Cannot merge a contact with itself.
nl_BE: Een contact kan niet samengevoegd worden met zichzelf.

en: Cannot merge because one contact (ID %1) has been deleted.
nl_BE: Samenvoegen niet mogelijk omdat een contact (id %1) is verwijderd.

en: Cannot open link. Unrecognized mode.
nl_BE: Link kan niet worden geopend. Mode niet herkend.

en: Cannot send a test email because your user record does not have a valid email address.
nl_BE: U kunt geen testmail versturen omdat uw gebruikersaccount geen geldig e-mailadres bevat.

en: Cannot set this field "Active" since the selected custom field is disabled.
nl_BE: Kan dit veld niet actief maken omdat het geselecteerde specifieke veld is uitgezet.

en: Cannot uninstall this extension - there is at least one payment processor using the payment processor type provided by it.
nl_BE: Deze extensie kan niet worden verwijderd omdat er minstens een betaalmethode gebruik van maakt.

en: Canvass
nl_BE: Langs de deuren gaan

en: Capacity
nl_BE: Capaciteit

en: Card Number
nl_BE: Card nummer

en: Card Number %1 %2
nl_BE: Kaartnummer %1 %2

en: Card Type
nl_BE: Card type

en: Card Type %1 %2
nl_BE: Kaarttype %1 %2

en: Card Type ID
nl_BE: Kaarttype-id

en: Card declined by bank. Please try with a different card.
nl_BE: Kaart is geweigerd door de bank. Probeer een andere kaart.

en: Card expiration date cannot be a past date.
nl_BE: Verloop datum van een kaart kan niet in het verleden liggen.

en: Card reported lost or stolen. This incident will be reported.
nl_BE: Kaart is gemeld als verloren of gestolen.  Dit gebruik is gemeld.

en: Cart
nl_BE: Kaart

en: Cart ID
nl_BE: Kaart-id

en: Carts
nl_BE: Kaarten

en: Cascade Type
nl_BE: Trapsgewijs type

en: Case
nl_BE: Dossier

en: Case %1 All Cases
nl_BE: Dossier %1 Alle dossiers

en: Case %1 My Cases
nl_BE: Dossier %1 Mijn dossiers

en: Case %1 copied from contact id %2 to contact id %3 via merge. New Case ID is %4.
nl_BE: Dossier %1 is door samenvoegen gekopieerd van contactnummer %2 naar contactnummer %3. Het nieuwe dossiernummer is %4.

en: Case %1 merged into case %2
nl_BE: Dossier %1 is samengevoegd met dossier %2

en: Case %1 reassigned client from %2 to %3. New Case ID is %4.
nl_BE: Dossier %1 opnieuw toegewezen van cliënt %2 naar %3. Nieuw dossiernummer is %4.

en: Case Activities
nl_BE: Dossieractiviteiten

en: Case Activity
nl_BE: Activiteit m.b.t. dossier

en: Case Activity ID
nl_BE: Dossier activiteit-id

en: Case Contact
nl_BE: Dossier contact

en: Case Contact ID
nl_BE: Dossier contact-id

en: Case Contacts
nl_BE: Dossier contacten

en: Case Deleted
nl_BE: Dossier verwijderd.

en: Case Detail Report
nl_BE: Rapport dossier details

en: Case Details
nl_BE: Details van dossier

en: Case End
nl_BE: Einddatum dossier

en: Case End Date
nl_BE: Dossier einddatum

en: Case ID
nl_BE: Dossier ID

en: Case ID of case-activity association.
nl_BE: Case-ID van case-activity-association.

en: Case ID of case-contact association.
nl_BE: Case-id van case-contact-association.

en: Case Id not found.
nl_BE: Dossiernummer niet gevonden

en: Case Manager
nl_BE: Dossiermanager

en: Case Resources
nl_BE: Dossier-bronnen

en: Case Role
nl_BE: Dossierrol

en: Case Role has been deleted successfully.
nl_BE: De rol is verwijderd.

en: Case Role using display label instead of internal machine name
nl_BE: De dossierrol gebruikt het label in plaats van de interne machine-naam

en: Case Role(s)
nl_BE: Rol(len) dossier

en: Case Roles
nl_BE: Dossierrollen

en: Case Search
nl_BE: Dossier zoeken

en: Case Start
nl_BE: Begindatum dossier

en: Case Start Date
nl_BE: Dossier begindatum

en: Case Start Date changed successfully.
nl_BE: De startdatum van het dossier is gewijzigd.

en: Case Status
nl_BE: Dossierstatus

en: Case Statuses
nl_BE: Dossierstatussen

en: Case Subject
nl_BE: Dossier onderwerp

en: Case Summary
nl_BE: Dossier-overzicht

en: Case Summary Report
nl_BE: Overzichtsrapport dossiers

en: Case Tag(s)
nl_BE: Dossierkenmerk(en)

en: Case Tags
nl_BE: Dossierkenmerken

en: Case Tags %1
nl_BE: Dossierkenmerken %1

en: Case Time Spent Report
nl_BE: Rapport tijd besteed per dossier

en: Case Type
nl_BE: Dossiertype

en: Case Type "<em>%1</em>" has invalid characters in the internal machine name (<em>%2</em>). Only letters, numbers, and underscore are allowed.
nl_BE: Dossiertype "<em>%1</em>" bevat ongeldige tekens in de interne machinenaam (<em>%2</em>). Alleen letters, cijfers en liggende streepjes zijn toegestaan.

en: Case Type '%1', role '%2' doesn't seem to be a valid role. See the administration console status messages for more info.
nl_BE: Dossiertype '%1', rol '%2' lijkt geen geldige rol te zijn. Bekijk de meldingen op het beheerpaneel voor meer informatie.

en: Case Type '%1', role '%2' has an ambiguous configuration and can't be automatically updated. See the administration console status messages for more info.
nl_BE: Dossiertype '%1', rol '%2' heeft een dubbelzinnige configuratie en kan niet automatisch worden bijgewerkt.  Bekijk de meldingen op het beheerpaneel voor meer informatie.

en: Case Type '%1', role '%2' has an ambiguous configuration where the role matches multiple labels and so can't be automatically updated. See the administration console status messages for more info.
nl_BE: Dossiertype '%1', rol '%2' heeft een dubbelzinnige configuratie waarbij de rol overeenkomt met meerdere labels zodat het niet automatisch kan worden bijgewerkt.  Bekijk de meldingen op het beheerpaneel voor meer informatie.

en: Case Type Definition
nl_BE: Definitie dossiertype

en: Case Type Description
nl_BE: Beschrijving dossiertype

en: Case Type ID
nl_BE: Dossiertype-id

en: Case Type Is Active
nl_BE: Dossiertype is actief

en: Case Type Is Reserved
nl_BE: Dossiertype is gereserveerd

en: Case Type Name
nl_BE: Naam dossiertype

en: Case Type Title
nl_BE: Titel dossiertype

en: Case Type changed successfully.
nl_BE: Het dossiertype is met succes gewijzigd.

en: Case Types
nl_BE: Dossiertypes

en: Case is in the Trash
nl_BE: Dossier staat in de prullenbak

en: Case listings.
nl_BE: Dossier overzicht

en: Case opened successfully.
nl_BE: Het dossier is met succes geopend.

en: Case status changed from %1 to %2
nl_BE: De dossierstatus is gewijzigd van %1 naar %2.

en: Case type "%1" corresponds to XML file ("%2") The XML file should be named "%3".
nl_BE: Dossiertype "%1" komt overeen met XML-bestand ("%2"). De bestandsnaam moet "%3" zijn.

en: Case type "%1" has duplicate XML files ("%2" and "%3")
nl_BE: Dossiertype "%1" heeft twee XML-bestanden  ("%2" en "%3")

en: Case type changed from %1 to %2
nl_BE: Dossiertype gewijzigd van %1 naar %2

en: CaseRole "<em>%1</em>" in the xml file for Case Type "<em>%2</em>" doesn't seem to match any existing relationship type.
nl_BE: De CaseRole "<em>%1</em>" in het xml-bestand van dossiertype "<em>%2</em>" komt niet overeen met een bestaand relatietype.

en: CaseRoles seems to be missing in the xml file for Case Type "<em>%1</em>".
nl_BE: De CaseRoles ontbreken in het xml-bestand van dossiertype "<em>%1</em>".

en: Cases
nl_BE: Dossiers

en: Cases - Send Copy of an Activity
nl_BE: Dossiers - Stuur kopie van een activiteit

en: Cases Only
nl_BE: Alleen dossiers

en: Cases?
nl_BE: Dossiers?

en: Catalan; Valencian
nl_BE: Catalaans (Valencia)

en: Category
nl_BE: Categorie

en: Cc Confirm
nl_BE: Cc bevestiging

en: Center
nl_BE: Midden

en: Centimeters
nl_BE: centimeter

en: Certain characters like emoji or curly quotes can shorten the segment size to 96 characters, increasing the cost per message.
nl_BE: Bepaalde tekens zoals een emoji of aanhalingstekens beperken de lengte van een segment tot 96 tekens, een bericht kan dan dus duurder zijn.

en: Chain API Call
nl_BE: Keten API Aanroep

en: Chains allow you to execute api calls on the results of this one.
nl_BE: Met een ketting kunt u api-aanroepen uitvoeren met de resultaten van deze.

en: Change All Statuses
nl_BE: Alle statussen wijzigen

en: Change Billing Details
nl_BE: Verander facturering details

en: Change Case Start Date
nl_BE: Wijziging startdatum dossier

en: Change Case Status
nl_BE: Wijziging dossierstatus

en: Change Case Subject
nl_BE: Onderwerp dossier wijzigen

en: Change Case Tags
nl_BE: Wijziging dossierkenmerken

en: Change Case Type
nl_BE: Wijziging dossiertype

en: Change Custom Data
nl_BE: Wijzig aangepaste gegevens

en: Change Date
nl_BE: Wijzigingsdatum

en: Change Log
nl_BE: Wijzigingenlogboek

en: Change Log:
nl_BE: Logfile

en: Change Membership Status
nl_BE: Wijzig lidmaatschapsstatus

en: Change Membership Status.
nl_BE: Wijzig lidmaatschapsstatus.

en: Change Membership Type
nl_BE: Wijzig lidmaatschapstype

en: Change Membership Type.
nl_BE: Wijzig lidmaatschapstype.

en: Change Registration
nl_BE: Wijzigen registratie

en: Change Selections
nl_BE: Wijzig selecties

en: Change To
nl_BE: Wijzigen naar

en: Change all occurrences of a word or phrase in CiviCRM screens (e.g. replace all occurrences of 'Contribution' with 'Donation').
nl_BE: Wijzig alle gevallen van een woord of frase in CiviCRM-schermen (bijv. vervang 'Bijdrage' overal door 'Donatie').

en: Change applies to every %1 in the series.
nl_BE: Wijziging geldt voor elke %1 in de serie.

en: Change applies to this %1 and all that come after it.
nl_BE: De wijziging geldt voor deze %1 en alle daarna volgende.

en: Change case start date (creates activity record)
nl_BE: Wijzig begindatum (maakt een activiteit aan)

en: Change case status (creates activity record)
nl_BE: Dossierstatus wijzigen (maakt een activiteit aan)

en: Change case type (creates activity record)
nl_BE: Wijzig dossiertype (maakt een activiteit aan)

en: Change language
nl_BE: Taal wijzigen

en: Change or remove the price set used for this contribution page.
nl_BE: Wijzig of verwijder de prijsset die voor deze bijdragepagina gebruikt wordt.

en: Change or remove the price set used for this event template.
nl_BE: Wijzig of verwijder de gebruikte prijsset voor dit evenement sjabloon

en: Change or remove the price set used for this event.
nl_BE: Wijzig of verwijder de prijsset die voor dit evenement gebruikt wordt.

en: Change report search criteria
nl_BE: Zoekcriteria rapport wijzigen

en: Change selections for %1
nl_BE: Wijzig selecties voor %1

en: Change the content and appearance of your page
nl_BE: Wijzig de inhoud en het uiterlijk van uw pagina

en: Change the permissions for a menu item. Right-click and select 'Edit'.
nl_BE: De rechten van een menu-item wijzigen. Klik rechts en kies 'Bewerken'.

en: Change this if you want to use a different profile for additional participants.
nl_BE: Wijzig dit als u voor extra deelnemers een ander profiel wilt gebruiken.

en: Change to <a href='%1'>%2</a> made by <a href='%3'>%4</a> on %5:
nl_BE: Wijziging aan <a href='%1'>%2</a> gedaan door <a href='%3'>%4</a> op %5:

en: Changed By
nl_BE: Gewijzigd door

en: Changed From
nl_BE: Gewijzigd van

en: Changed To
nl_BE: Gewijzigd in

en: Changes Not Saved.
nl_BE: Wijzigingen niet opgeslagen.

en: Changes Saved
nl_BE: Wijzigingen opgeslagen

en: Changes to an existing event registration.
nl_BE: Wijzigingen van een bestaande evenement-registratie.

en: Changes to date or time will <em>not</em> be applied to others in the series.
nl_BE: Wijzigen naar datum en tijd gelden <em>niet</em> voor anderen in de serie.

en: Changes you make to the menu are saved immediately.
nl_BE: Wijzigingen die u maakt aan het menu worden direct opgeslagen.

en: Changing should improve data-quality for organizations working in multiple timezones. However, if you do change, then you may need to re-test any customizations or processes that reference these fields. Changing is <em>suggested</em> but not <em>required</em>.
nl_BE: Hierdoor zou de kwaliteit van de gegevens beter moeten worden als de organisatie in meerdere tijdzones werkt. Echter, als u dit wijzigt, dan moet u de processen waarin deze velden gebruikt of gewijzigd worden opnieuw testen. Deze aanpassing is bij dergelijke organisaties een <em>voorstel</em> en zeker  <em>niet verplicht</em>.

en: Changing the Value field will unlink records which have been marked with this option. This change can not be undone except by restoring the previous value.
nl_BE: Wijzigen van het waardeveld zorgt ervoor dat records die deze optie gebruikt hebben, hier geen overeenkomende waarde meer hebben. Deze wijziging kunt u alleen ongedaan maken door de oorspronkelijke waarde hier opnieuw in te voeren.

en: Changing the parameters here affects the input and display for specific fields types. Setting the default date format for the entire site is a Localisation setting. See <a href="%1">Administer > Localization > Date Formats</a>
nl_BE: Het hier wijzigen van de parameters beïnvloedt het invoeren en tonen van specifieke veldtypes. Het standaard datumformaat voor de hele website is een instelling die a href="%1">hier</a> gewijzigd kan worden.

en: Chargeback
nl_BE: Terugboeking

en: Chargeback Account is
nl_BE: Rekening voor terugboekingen is

en: Chart
nl_BE: Diagram

en: Chart Layout
nl_BE: Grafiek-opmaak

en: Chart Style
nl_BE: Diagramstijl

en: Chechen
nl_BE: Tsjetsjeens

en: Check
nl_BE: Cheque

en: Check 'Access Control' if you want to use this group to assign access permissions to a set of contacts. %1
nl_BE: Vink 'Toegangscontrole' aan als de groep bedoeld is om de toegangsrechten voor contacten in te stellen. %1

en: Check 'Mailing List' if you are using this group as a mailing list in the %1.
nl_BE: Vink 'Maillijst' aan als u de groep gebruikt voor een maillijst in de %1.

en: Check 'Required' to force ALL users to contribute/signup on behalf of an organization.
nl_BE: Vink 'Verplicht' aan om ALLE gebruikers te dwingen een bijdrage te doen/zich aan te melden namens een organisatie.

en: Check <a href="%1">this page</a> for more information.
nl_BE: Check <a href="%1">deze pagina</a> voor meer informatie.

en: Check <strong>Search Results</strong> to use this profile to display an alternate set of results columns for CiviCRM Basic and Advanced Search.
nl_BE: Vink <strong>Zoekresultaten</strong> aan als dit profiel moet worden getoond in een alternatieve set kolomresultaten voor CiviCRM basis- en uitgebreide zoekopties

en: Check <strong>Standalone Form or Directory</strong> if you want it to use this profile for custom forms, or contact listing and view screens (from the civicrm/profile path).
nl_BE: Controleer <strong>Standalone formulieren en map</strong> als u dit profiel wilt gebruiken voor aangepaste formulieren, of contact overzichten (vanuit het civicrm/profile path).

en: Check <strong>User Registration</strong> if you want this Profile to be included in the New Account registration form.
nl_BE: Vink <strong>Gebruikers registratie</strong> aan, als dit profiel opgenomen moet worden bij een Nieuw Account registratie formulier.

en: Check <strong>View/Edit User Account</strong> to include it in the view and edit screens for existing user accounts.
nl_BE: Vink <strong>Toon/wijzig gebruikersaccount</strong> aan, om bij het bekijken en bewerken van bestaande contacten te verwijzen naar het account.

en: Check Custom Field
nl_BE: Controleer aangepast veld

en: Check Info
nl_BE: Info over controle

en: Check Is Active
nl_BE: Aanvinken is actief

en: Check Number
nl_BE: Controlegetal

en: Check Requirements and Install CiviCRM
nl_BE: Vereisten controleren en CiviCRM installeren

en: Check boxes/radio buttons
nl_BE: Vink velden/radio-knoppen aan

en: Check for Matching Contact(s)
nl_BE: Controleer op overeenkomende  contacten

en: Check for Similar Contacts
nl_BE: Controleer op mogelijk gelijke contacten

en: Check number
nl_BE: Controlegetal

en: Check the 'Enable Widget' box. Then review and modify the form values as needed. Save your settings and preview the current appearance of the widget by clicking the 'Save and Preview' button. Then 'Select' and copy the 'Widget Code' into any web page.
nl_BE: Vink het vakje 'Widget inschakelen' aan. Bekijk vervolgens de opties en wijzig die waar nodig. Sla uw instellingen op en bekijk de huidige weergave van de widget door op de knop 'Opslaan en bekijken' te klikken. Selecteer en kopieer tenslotte de 'Widgetcode' naar elke gewenste webpagina.

en: Check this box and click 'Save' to switch this installation from multi- to single-language.
nl_BE: Vink dit selectievakje aan klik op 'Opslaan' om deze installatie van een meertalige naar een eentalige om te zetten.

en: Check this box and click 'Save' to switch this installation from single- to multi-language, then add further languages.
nl_BE: Vink dit selectievakje aan en klik op 'Opslaan' om deze installatie van een eentalige naar een meertalige om te zetten. Voeg vervolgens talen toe.

en: Check this box if someone other than the member is paying for this membership (i.e. a gift membership or gift subscription), and you want to link the payment to the person who is actually paying.  You will be able to select an existing contact or enter a new one. The resulting contribution record will be linked to the payer, and a soft credit for that contribution will be linked to this contact (the member).
nl_BE: Vink dit veld aan als iemand namens het lid betaald voor dit lidmaatschap en u de betaling wilt koppelen aan degene die betaald. U kunt een bestaand contact selecteren of een nieuw aanmaken. De bijdrage wordt gekoppeld aan de betaler met een zacht krediet (voor het lid).

en: Check this box if the first row of your file consists of field names (Example: "Contact ID", "Participant Role").
nl_BE: Vink dit veld aan als het eerste record van uw invoerbestand de veldennamen bevat (bijv.: "Contact ID", "Deelnemersrol").

en: Check this box if the first row of your file consists of field names (Example: 'Contact ID', 'Activity Type', 'Activity Date').
nl_BE: Vink deze box aan als de eerste rij van het bestand veldnamen bevat (vb.: "Contact ID", "'Activiteit type", "Activiteit datum").

en: Check this box if the first row of your file consists of field names (Example: 'Contact ID', 'Amount').
nl_BE: Vink dit selectievakje aan als de eerste rij van uw bestand uit veldnamen bestaat (bijvoorbeeld: 'Contactnummer', 'Bedrag').

en: Check this box if the first row of your file consists of field names (Example: 'First Name','Last Name','Email')
nl_BE: Vink deze box aan als de eerste rij in het te importeren bestand bestaat uit veldnamen (vb.: "voornaam", "achternaam", "e-mailadres")

en: Check this box if this status is for use by administrative staff only. If checked, this status is never automatically assigned by CiviMember. It is assigned to a contact's Membership by checking the <strong>Status Override</strong> flag when adding or editing the Membership record. Start and End Event settings are ignored for Administrator statuses. EXAMPLE: This setting can be useful for special case statuses like 'Non-expiring', 'Barred' or 'Expelled', etc.
nl_BE: Vink dit vakje aan als deze status alleen door administratieve medewerkers gebruikt mag worden. Indien aangevinkt wordt deze status nooit meer automatisch toegewezen door CiviMember. De status kan dan bij het toevoegen of bewerken van het lidmaatschapsrecord van een contact toegewezen worden door de optie <strong>Handmatige status</strong> aan te vinken. Bij administratieve statussen worden de instellingen voor aanvang en einde genegeerd. Bijvoorbeeld: Deze optie kan nuttig zijn voor statussen voor bijzondere gevallen zoals 'Verloopt niet', 'Geschorst', enz.

en: Check this box if you are including both Membership Signup/Renewal AND a Contribution Amount section, AND you want the membership fee to be charged separately from any additional contribution amount.
nl_BE: Vink dit selectievakje aan als u zowel de sectie Aanmelden/verlengen lidmaatschap als de sectie Bedrag bijdrage op wilt nemen en bovendien wilt dat de lidmaatschapsbijdrage apart van een eventuele additionele bijdrage in rekening wordt gebracht.

en: Check this box if you are including both Membership Signup/Renewal AND a Contribution Amount section, AND you want the membership fee to be handled as a separate transaction.
nl_BE: Vink dit selectievak aan als u zowel de sectie <em>Aanmelden/verlengen lidmaatschap</em> als de sectie <em>Bedrag bijdrage</em> opneemt en wilt dat de lidmaatschapsbijdrage als een aparte transactie wordt beschouwd.

en: Check this box if you want an electronic receipt to be sent automatically to the contributor's email address.
nl_BE: Vink dit veld aan als u wilt dat er automatisch een ontvangstbewijs naar het e-mailadres van de donateur wordt verstuurd.

en: Check this box if you want only the title for this fieldset to be displayed when the page is initially loaded (fields are hidden) on advanced search.
nl_BE: Vink deze box aan als alleen de titel van deze verzameling velden getoond moet worden bij uitgebreid zoeken bij het laden van de pagina. De velden zelf worden niet getoond.

en: Check this box if you want only the title for this fieldset to be displayed when the page is initially loaded (fields are hidden).
nl_BE: Vink deze box aan als alleen de titel van deze verzameling velden getoond moet worden, als de pagina geladen wordt. De velden zelf worden dan niet getoond.

en: Check this box if you want this custom group to be displayed on public forms e.g. Event Information page. Only public custom groups will be included in event receipts.
nl_BE: Vink dit veld aan als u wilt dat deze aangepaste groep op openbare formulieren wordt getoond, bijv. op de informatiepagina van het evenement. Alleen openbare aangepaste groepen worden toegevoegd aan ontvangstbewijzen.

en: Check this box if you want to allow registered participants to either cancel their registration OR transfer it to another participant. If this feature is enabled, event confirmation emails will include a link to a Cancel or Transfer form.
nl_BE: Vink dit selectievakje aan om aan alle aangemelde deelnemers toe te staan hun aanmelding te annuleren of over te dragen. Als deze optie wordt gekozen bevat de e-mail met de bevestiging een link om de aanmelding te annuleren of over te dragen.

en: Check this box if you want to assign latitude and longitude manually rather than letting your mapping provider assign it. This is useful for addresses in locations where your mapping provider is not able to provide accurate geocoding.
nl_BE: Vink dit vakje aan als u lengtegraden en breedtegraden handmatig wilt toekennen in plaats van dit door de landkaartleverancier te laten doen. Dit is alleen zinvol als u adressen heeft in gebieden waar uw landkaartleverancier geen goede geocoding heeft.

en: Check this box if you want to give users the option to enter their own contribution amount. Your page will then include a text field labeled <strong>Other Amount</strong>.
nl_BE: Vink dit selectievakje aan als u gebruikers de mogelijkheid wilt geven zelf een bedrag in te voeren. Uw pagina zal dan een tekstveld met het label <strong>Ander bedrag</strong> bevatten.

en: Check this box if you want to give users the option to make a Pledge (a commitment to contribute a fixed amount on a recurring basis).
nl_BE: Vink dit selectievakje aan als u gebruikers de mogelijkheid wilt geven een toezegging te doen (een verplichting om periodiek een vast bedrag bij te dragen).

en: Check this box if you want to give users the option to make recurring contributions. This feature requires that you use a payment processor which supports recurring billing / subscriptions functionality.
nl_BE: Vink het vakje aan als u gebruikers de mogelijkheid wil geven om automatisch periodieke contributie te betalen. Deze mogelijkheid vereist een betaalmethode die dit ondersteund.

en: Check this box if you want to give users the option to submit payment offline (e.g. mail in a check, call in a credit card, etc.).
nl_BE: Vink dit selectievakje aan als u gebruikers de mogelijkheid wilt geven offline te betalen (bijv. per cheque, creditcardgegevens doorbellen, enz.).

en: Check this box if you want to include a link in the listings to Edit profile fields. Only users with permission to edit the contact will see this link.
nl_BE: Vink deze box aan als u een link wilt toevoegen in de overzichten naar het wijzigen van de profielvelden. Alleen een gebruiker met de bevoegdheid om een contact te wijzigen zal deze link zien.

en: Check this box if you want to include a link in the listings to view contacts' %1 user account information (e.g. their 'My Account' page). This link will only be included for contacts who have a user account on your website.
nl_BE: Vink deze box aan als u een link wilt toevoegen aan de overzichten om informatie over het contact %1 gebruikersaccount te tonen (vb.: zijn/haar 'Mijn account' bladzijde). Deze link wordt alleen ingevoegd bij contacten die ook een account hebben op uw website.

en: Check this box if you want to offer discounted fees based on registration date (e.g. 'early-registration discounts').
nl_BE: Vink dit selectievakje aan als u korting wilt geven op basis van de inschrijfdatum (bijv. 'vroege vogel korting').

en: Check this box if you want to search for tagged activities or cases (in addition to contact records).
nl_BE: Vink dit veld aan als u wilt zoeken op activiteiten of dossiers met kenmerken (behorend bij contacten).

en: Check this box to add a separator line between this menu item and the one below it.
nl_BE: Vink dit selectievakje aan om tussen dit menu-item en het item eronder een scheidingslijn te plaatsen.

en: Check this box to allow a user to register multiple participants using the same email address. Alternatively, if you want additional participants to be registered <strong>without requiring an email address to be entered for each person</strong> - check the "Register multiple participants" option, AND include a profile in this registration form which <strong>includes First Name and Last Name fields</strong>.
nl_BE: Vink dit selectievakje aan om gebruikers toe te staan meerdere deelnemers in te schrijven met hetzelfde e-mailadres. Als u wilt dat extra deelnemers ingeschreven worden <strong>zonder dat voor elke persoon het invoeren van een e-mailadres vereist is</strong>, vink dan de optie \"Meerdere deelnemers inschrijven\" aan EN voeg een profiel toe aan dit inschrijvingsformulier <strong>met de velden voor- en achternaam</strong>.

en: Check this box to allow users to join a waitlist if the event is full. If a space becomes available, the first participant from the waitlist will move to 'Pending from waitlist' status, and will be sent an email with a link to complete their registration (including paying event fees - if any).
nl_BE: Vink dit selectievakje aan om gebruikers de gelegenheid te bieden zich op een wachtlijst te laten plaatsen als een evenement is volgeboekt. Als er een plaats vrijkomt, krijgt de eerste deelnemer op de wachtlijst de status 'In afwachting van wachtlijst' en wordt er een e-mail verzonden met een link om de inschrijving af te ronden (inclusief een eventuele betaling van het tarief van het evenement).

en: Check this box to allow users to register themselves AND additional participants for an event. When this feature is enabled, users have the option to specify the number of additional participants they are registering for. If this is a paid event, they can select a different event fee for each participant and will be charged the total of those fees. If a profile is included, they will complete the profile information for each participant.
nl_BE: Vink dit veld aan om de gebruikers de mogelijkheid te geven zichzelf EN ander deelnemers aan te melden voor een evenement. Als deze optie is ingeschakeld kan de gebruiker een aantal opgeven wat staat voor het aantal extra deelnemers dat ze willen aanmelden. Bij een betaald evenement kunnen ze per deelnemer verschillende kosten kiezen en betalen ze het totaal van die kosten. Als er een profiel is toegevoegd dan kunnen ze het profiel voor elke deelnemer aanvullen.

en: Check this box to enter or update payment information. You will also be able to generate a customized receipt.
nl_BE: Vink dit selectievakje aan om betalingsinformatie in te voeren of bij te werken. U kunt dan ook een aangepast ontvangstbewijs genereren.

en: Check this box to enter payment information. You will also be able to generate a customized receipt.
nl_BE: Vink dit selectievakje aan om betaalinformatie in te voeren. U kunt dan ook een aangepast ontvangstbewijs genereren.

en: Check this box to require administrative approval for all the participants who self-register, prior to being able to complete the registration process. Participants will be placed in 'Awaiting Approval' status. You can review and approve participants from 'Find Participants' - select the 'Participant status - change' task. Approved participants will move to 'Pending from approval' status, and will be sent an email with a link to complete their registration (including paying event fees - if any).
nl_BE: Vink dit selectievakje aan om voor alle deelnemers die zichzelf hebben ingeschreven administratieve goedkeuring te vereisen voordat ze het inschrijvingsproces kunnen afronden. Deelnemers krijgen de status 'Wacht op goedkeuring'. U kunt deelnemers beoordelen en goedkeuren via 'Deelnemers zoeken' - selecteer de taak 'Deelnemersstatus wijzigen'. Goedgekeurde deelnemers krijgen de status 'In afwachting na goedkeuring' en er wordt een e-mail naar ze verzonden met een link om de inschrijving af te ronden (inclusief het eventueel betalen).

en: Check this box to require users who select the pay later option to provide billing name and address.
nl_BE: Vink dit veld aan om gebruikers die later willen betalen te verplichten hun naam en adres voor de factuur te laten invullen.

en: Check this option if you want to link this address to another contact's address. For example, you might want to link a person's "Work" address to their employer's address. Or, you might want to link their "Home" address to a Household record. Changes made to the linked address will automatically be applied to this address. For example, if you use an employer (organization) address for an individual's work address - any updates to the employer address will also be applied to the individual's work address.
nl_BE: Vink deze optie aan als u dit adres wilt linken aan het adres van een ander contact. U kunt bij voorbeeld het werkadres van een persoon linken naar het adres van zijn werkgever. Of u kunt het adres van een persoon linken aan het adres van het huishouden waartoe hij behoort. Het heeft als voordeel dat wijzigingen in het gelinkte adres onmiddellijk verschijnen op beide contactkaarten. Als u dus het adres van een werkgever muteert, is dat ook gelijk bijgewerkt op de informatie van de werknemer.

en: Check to enable the Event Cart checkout workflow.
nl_BE: Klik om de afvinklijst werkstroom in te schakelen.

en: Check your spelling, or try fewer letters for the target contact name.
nl_BE: Controleer de spelling of gebruik minder letters voor de contact naam.

en: Check your spelling.
nl_BE: Controleer uw spelling

en: CheckBox
nl_BE: Selectievakje

en: Checkbox(es)
nl_BE: Aanvink vakjes

en: Checked one user record. | Checked %count user records.
nl_BE[0]: 1 gebruikersrecord gecontroleerd.
nl_BE[1]: %count gebruikersrecords gecontroleerd.

en: Checking for similar contacts...
nl_BE: Zoeken naar overeenkomende contacten...

en: Checking this box allows you to enter multiple sets of values for a given contact.
nl_BE: Vink dit veld aan om meerdere groepen waarden te kunnen opgeven bij een contact.

en: Checking...
nl_BE: Controleren...

en: Checkout securely. Pay without sharing your financial information.
nl_BE: Wees voorzichtig. Betaal zonder uw financiële informatie te delen.

en: Checkout with PayPal
nl_BE: Betalen met PayPal

en: Checks for CiviCRM version updates. Important for keeping the database secure. Also sends anonymous usage statistics to civicrm.org to to assist in prioritizing ongoing development efforts.
nl_BE: Controleren op CiviCRM-updates: dit is belangrijk om uw database veilig te houden. Verder worden anonieme gebruikersstatistieken verstuurd naar civicrm.org, die ons helpen prioriteiten te stellen in de verdere ontwikkeling van CiviCRM.

en: Checksum Lifespan
nl_BE: Levensduur checksum

en: Child
nl_BE: Onderliggend

en: Child Group
nl_BE: Onderliggende groep

en: Child Group ID
nl_BE: Onderliggende groep-id

en: Child of
nl_BE: Kind van

en: Chinese (China)
nl_BE: Chinees (China)

en: Chinese (Taiwan)
nl_BE: Chinees (Taiwan)

en: Choose
nl_BE: Kies

en: Choose Data Source
nl_BE: Kies databron

en: Choose Date Range
nl_BE: Periode kiezen

en: Choose Icon
nl_BE: Kies Icoon

en: Choose Location
nl_BE: Kies een locatie

en: Choose Recipient(s)
nl_BE: Ontvanger(s) kiezen

en: Choose Relationship Type and Target %1
nl_BE: Kies relatietype en doel %1

en: Choose a CiviCRM Group and a Drupal Role below.
nl_BE: Kies hieronder een CiviCRM-groep en een Drupal-rol.

en: Choose a CiviMember Membership Type and a Drupal Role below. This will associate that Membership with the Role. If you would like the have the same Membership be associated with more than one role, you will need to add a second association rule after you have completed this one.
nl_BE: Kies hieronder een CiviMember Lidmaatschapstype en een Drupal rol. Dit zal beide aan elkaar koppelen. Als u meerdere rollen wil koppelen aan een Lidmaatschapstype dan moet u meerdere associatieregels toevoegen.

en: Choose a field not in this list
nl_BE: Kies een veld dat niet in deze lijst staat

en: Choose a parameter from the list, or select "other" for manual entry.
nl_BE: Selecteer uit de lijst een parameter of selecteer "ander" voor handmatige invoer.

en: Choose a specific date to limit/end the repetition.
nl_BE: Kies een datum om de herhaling te beperken / te beëindigen.

en: Choose country first
nl_BE: Kies eerst het land

en: Choose how you communicate with this contact, e.g. on formal or familiar terms.
nl_BE: Kies hoe u met dit contact wil communiceren, bijvoorbeeld formeel of informeel.

en: Choose price set
nl_BE: Kies prijsset

en: Choose state first
nl_BE: Kies eerst de staat/provincie

en: Choose the field to add to the profile.
nl_BE: Kies het veld dat aan het profiel toegevoegd moet worden.

en: Choose the mapping provider that has the best coverage for the majority of your contact addresses.
nl_BE: Kies de landkaartaanbieder die het beste past bij de adressen van de meeste van uw contacten.

en: Choose the method by which this transaction was paid.
nl_BE: Kies de betaalmethode van deze transactie.

en: Choose where to link this field
nl_BE: Kies waar dit veld te koppelen

en: City
nl_BE: Plaats

en: City (Home)
nl_BE: Stad (privé)

en: City / Suburb
nl_BE: Woonplaats

en: City OR Postal Code are required to search by distance.
nl_BE: Plaats en postcode zijn nodig om te kunnen zoeken op afstand

en: City, Town or Village Name.
nl_BE: Naam van stad, plaats of dorp.

en: City.
nl_BE: Plaats.

en: CiviCRM  Recurring Contributions
nl_BE: CiviCRM Periodieke bijdragen

en: CiviCRM  Soft Credits
nl_BE: Zacht Krediet

en: CiviCRM %1 requires MySQL thread stack >= %2k
nl_BE: CiviCRM %1 vereist MySQL thread stack >= %2k

en: CiviCRM %1 requires MySQL trigger privileges.
nl_BE: CiviCRM %1 vereist rechten voor het gebruik van MySQL triggers.

en: CiviCRM %3 requires PHP version %1 (or newer), but the current system uses %2
nl_BE: CiviCRM %3 heeft minimaal PHP versie %1 nodig, maar uw systeem heeft  %2

en: CiviCRM %4 requires MySQL version v%1 or MariaDB v%3 (or newer), but the current system uses %2
nl_BE: CiviCRM %4 heeft MySQL-versie v%1 of MariaDB v%3 (of hoger) nodig, maar het systeem gebruikt %2

en: CiviCRM Activities
nl_BE: CiviCRM Activiteiten

en: CiviCRM Activity
nl_BE: CiviCRM Activiteit

en: CiviCRM Activity Assignments
nl_BE: CiviCRM Activiteit Toewijzingen

en: CiviCRM Activity Search
nl_BE: CiviCRM activiteiten zoeken

en: CiviCRM Activity Targets
nl_BE: CiviCRM Activiteitsdoelen

en: CiviCRM Address
nl_BE: CiviCRM-adres

en: CiviCRM Assignee Contact ID
nl_BE: CiviCRM Contact-ID van de begunstigde

en: CiviCRM Campaign Engine
nl_BE: CiviCRM Campagne-engine

en: CiviCRM Case Search
nl_BE: CiviCRM Dossier zoeken

en: CiviCRM Contact Dashboard
nl_BE: Mijn contactoverzicht

en: CiviCRM Contact Display
nl_BE: CiviCRM Contact Weergave

en: CiviCRM Contact Listing
nl_BE: CiviCRM-contactenlijst

en: CiviCRM Contact Search
nl_BE: CiviCRM contact zoeken

en: CiviCRM Contact Type %1
nl_BE: CiviCRM-contacttype %1

en: CiviCRM Contact, with custom fields
nl_BE: CiviCRM-contact, inclusief aangepaste velden

en: CiviCRM Contacts
nl_BE: CiviCRM-contacten

en: CiviCRM Contribution Engine
nl_BE: CiviCRM-bijdragesysteem

en: CiviCRM Contribution Search
nl_BE: CiviCRM bijdrage zoeken

en: CiviCRM Contributions
nl_BE: CiviCRM-bijdragen

en: CiviCRM Create New Record
nl_BE: CiviCRM Maak nieuwe regel

en: CiviCRM Custom Search
nl_BE: Aangepaste zoekopdracht

en: CiviCRM Custom:
nl_BE: CiviCRM Aangepast:

en: CiviCRM Database Details
nl_BE: Database-details CiviCRM

en: CiviCRM Database Settings
nl_BE: Database-instellingen CiviCRM

en: CiviCRM Email
nl_BE: CiviCRM E-mail

en: CiviCRM Event Engine
nl_BE: CiviCRM evenementensysteem

en: CiviCRM Event Search
nl_BE: CiviCRM Evenement zoeken

en: CiviCRM Events
nl_BE: CiviCRM Evenementen

en: CiviCRM Extensions
nl_BE: CiviCRM-extensies

en: CiviCRM Extensions Directory
nl_BE: Extensie-map

en: CiviCRM Full-text Search
nl_BE: CiviCRM Zoek in volledige tekst

en: CiviCRM Grant Search
nl_BE: CiviCRM Toelage zoeken

en: CiviCRM Group
nl_BE: CiviCRM-groep

en: CiviCRM Groups
nl_BE: CiviCRM-groepen

en: CiviCRM Home
nl_BE: CiviCRM-startpagina

en: CiviCRM Installed
nl_BE: CiviCRM is geïnstalleerd

en: CiviCRM Installer
nl_BE: CiviCRM installeren

en: CiviCRM Language Switcher
nl_BE: CiviCRM Wissel van taal

en: CiviCRM Locations
nl_BE: CiviCRM Locaties

en: CiviCRM Mailing  Delivered
nl_BE: CiviMail Mailing afgeleverd

en: CiviCRM Mailing Bounced
nl_BE: CiviMail Mailing mislukt

en: CiviCRM Mailing Click Throughs
nl_BE: Doorkliks vanuit mailings

en: CiviCRM Mailing Click Throughs URL
nl_BE: Doorklik-URL

en: CiviCRM Mailing Engine
nl_BE: CiviCRM Mailing-engine

en: CiviCRM Mailing Forwards
nl_BE: CiviCRM Mailing doorsturingen

en: CiviCRM Mailing Opened
nl_BE: CiviMail Mailing geopend

en: CiviCRM Mailing Replied
nl_BE: CiviMail Mailing beantwoord

en: CiviCRM Mailing Search
nl_BE: CiviCRM Mailing Zoeken

en: CiviCRM Mailing Unsubscribe
nl_BE: CiviMail Uitschrijving

en: CiviCRM Mailings
nl_BE: CiviCRM-mailings

en: CiviCRM Member
nl_BE: CiviCRM Lid

en: CiviCRM Member Search
nl_BE: CiviCRM Zoek leden

en: CiviCRM Membership Engine
nl_BE: CiviCRM Lidmaatschap-engine

en: CiviCRM Memberships
nl_BE: CiviCRM Lidmaatschappen

en: CiviCRM Participant Search
nl_BE: CiviCRM zoeken deelnemer

en: CiviCRM Participants
nl_BE: CiviCRM Deelnemers

en: CiviCRM Phone Details
nl_BE: CiviCRM Telefoon details

en: CiviCRM Pledge Engine
nl_BE: CiviCRM toezeggingensysteem

en: CiviCRM Pledge Search
nl_BE: CiviCRM Toezegging zoeken

en: CiviCRM Profile Field
nl_BE: CiviCRM profielveld

en: CiviCRM Profile Fields
nl_BE: CiviCRM-profielvelden

en: CiviCRM Profile Group
nl_BE: CiviCRM profielgroep

en: CiviCRM Profile Group Preview
nl_BE: Voorvertoning CiviCRM profielgroep

en: CiviCRM Profile Listings
nl_BE: CiviCRM profiel overzicht

en: CiviCRM Profile(s) allow you to aggregate groups of fields and include them in your site as input forms, contact display pages, and search and listings features. They provide a powerful set of tools for you to collect information from constituents and selectively share contact information.
nl_BE: Met CiviCRM is het mogelijk om velden te groeperen en in de website te tonen als invoerformulieren,  overzichtspagina's, zoeklijsten en rubrieksoverzichten. Op deze manier kan gemakkelijk informatie worden verkregen en worden gedeeld.

en: CiviCRM Quick Add
nl_BE: CiviCRM Snel toevoegen

en: CiviCRM Recent Items
nl_BE: CiviCRM Recente Items

en: CiviCRM Relationships
nl_BE: CiviCRM Relaties

en: CiviCRM Report Engine
nl_BE: CiviCRM Rapport-engine

en: CiviCRM Resource URL
nl_BE: CiviCRM Bron URL

en: CiviCRM Respondent Search
nl_BE: CiviCRM respondent zoeken

en: CiviCRM Search
nl_BE: CiviCRM Zoeken

en: CiviCRM Source Contact
nl_BE: CiviCRM-broncontact

en: CiviCRM Source Record Contact
nl_BE: CiviCRM-broncontact

en: CiviCRM System Status
nl_BE: CiviCRM-systeemstatus

en: CiviCRM Tags
nl_BE: CiviCRM-kenmerken (tags)

en: CiviCRM Target Contact ID
nl_BE: CiviCRM Doel Contact ID

en: CiviCRM Upcoming Events
nl_BE: Komende Evenementen

en: CiviCRM Update Check
nl_BE: Controle op CiviCRM-updates

en: CiviCRM Upgrade Tasks
nl_BE: CiviCRM Upgrade taken

en: CiviCRM Version
nl_BE: CiviCRM Versie

en: CiviCRM Website
nl_BE: CiviCRM-website

en: CiviCRM allows you to indicate which contact each activity record belongs to using either the unique CiviCRM-assigned Contact ID, a unique External ID which you assign, OR your configured Unsupervised Duplicate Matching Rule set (which uses email addresses by default). You must include at least one of these values as a column in your import file. If you are synchronizing (or migrating) contacts from another application to CiviCRM, and that application has assigned a unique ID to each contact, you can import that value into CiviCRM's External ID field. Then you can use that unique key as the 'match to contact' value when importing related data such as Activities.
nl_BE: CiviCRM geeft u de mogelijkheid om aan te geven bij welk contact elk activiteitsrecord behoort, door gebruik te maken van het unieke contactnummer, een unieke externe-ID die u zelf toekent, OF door een door u ingestelde overeenkomstregel 'zonder toezicht' (standaard op basis van e-mailadres). U moet minstens één van deze waarden hebben als kolom in uw invoerbestand. Indien u contacten uit een andere applicatie overneemt (of op elkaar afstemt), en die applicatie heeft een eigen uniek nummer voor elk contact, neem dan dat veld over als externe ID in CiviCRM. U kunt dan dit veld gebruiken in de overeenkomstregel als u bijvoorbeeld activiteiten gaat importeren.

en: CiviCRM comes with 3 basic (built-in) contact types: Individual, Household, and Organization. You can create additional contact types based on these basic types to further differentiate contacts (for example you might create Student, Parent, Staff, and /or Volunteer "subtypes" from the basic Individual type...). You can also re-name the built-in types. Contact subtypes are especially useful when you need to collect and display different sets of custom data for different types of contacts.
nl_BE: CiviCRM kent standaard 3 basistypes contacten: persoon, huishouden en organisatie. Om uw contacten verder te in te delen kunt u op basis hiervan subtypes aanmaken (u kunt bijvoorbeeld student, ouder, personeel of vrijwilliger toevoegen onder het basistype persoon). U kunt de basistypes ook hernoemen. Subtypes zijn vooral handig wanneer u voor verschillende types contacten verschillende aangepaste gegevens wilt laten invullen of tonen.

en: CiviCRM comes with 3 basic (built-in) contact types: Individual, Household, and Organization. You can create additional contact types based on these types to further differentiate contacts (for example you might create Student, Parent, Staff, and /or Volunteer types from the basic Individual type...).
nl_BE: CiviCRM kent standaard 3 basistypes contacten: persoon, huishouden en organisatie. Om uw contacten verder te differentiëren kunt u op basis hiervan subtypes definiëren (u kunt bijvoorbeeld de subtypes student, ouder, personeel of vrijwilliger definiëren onder het basistype persoon).

en: CiviCRM contact not found for %mail
nl_BE: CiviCRM-contact niet gevonden voor %mail

en: CiviCRM data from previous installation does not exist in %1.
nl_BE: Geen CiviCRM-gegevens van een eerdere installatie in '%1'.

en: CiviCRM data from previous installation exists in '%1'.
nl_BE: CiviCRM-gegevens van een eerdere installatie in '%1'.

en: CiviCRM does not allow multiple contact records to have the same primary email address.
nl_BE: CiviCRM laat niet toe, dat een primair e-mailadres gedeeld wordt door meerdere contacten.

en: CiviCRM extensions allow you to install additional features for your site. This page will automatically list the available "native" extensions from the <a href="%2" target="_blank">CiviCRM.org extensions directory</a> which are compatible with this version of CiviCRM. If you install Custom Searches, Reports or Payment Processor extensions - these will automatically be available on the corresponding menus and screens.
nl_BE: Met CiviCRM extensies kunt u functionaliteit toevoegen aan uw website. Deze pagina toont automatisch alle beschikbare extensies in de <a href="%2" target="_blank">CiviCRM.org extensies map</a> die geschikt zijn voor uw versie. Als u extensies voor aangepast zoeken, rapporten of betaalmethoden installeert, dan zijn deze direct te gebruiken.

en: CiviCRM generates callback URLs for external services.
nl_BE: CiviCRM maakt callback-URL's aan voor externe services.

en: CiviCRM has already been installed. <ul><li>To <strong>start over</strong>, you must delete or rename the existing CiviCRM settings file - <strong>civicrm.settings.php</strong> - from <strong>%1</strong>.</li><li>To <strong>upgrade an existing installation</strong>, refer to the online documentation: %2.</li></ul>
nl_BE: CiviCRM is al geïnstalleerd. <ul><li>Om dit <strong>opnieuw te doen</strong>, moet je het bestaande CiviCRM bestand - <strong>civicrm.settings.php</strong> - verwijderen of herbenoemen in <strong>%1</strong>.</li><li>Lees om <strong>een bestaande installatie te upgraden</strong>de online documentatie: %2.</li></ul>

en: CiviCRM has been successfully installed
nl_BE: CiviCRM is met succes geïnstalleerd

en: CiviCRM has been translated to many languages, thanks to its community of translators. By selecting another language, the installer may be available in that language. The initial configuration of the basic data will also be set to that language (ex: individual prefixes, suffixes, activity types, etc.). <a href="%1">Learn more about using CiviCRM in other languages.</a>
nl_BE: Dankzij een groep vertalers is CiviCRM in vele talen vertaald. Kiest u een andere taal, dan is het installatieprogramma mogelijk in de gekozen taal beschikbaar. De initiële configuratie van de basisgegevens wordt dan ook in die taal gedaan (bijv.: voor- en achtervoegsels, activiteitstypes enz.). <a href="%1">Meer informatie over het gebruik van CiviCRM in andere talen.</a>

en: CiviCRM has detected %1 records with conflicting email addresses within this data file. If you continue, these records will be skipped. OR, you can download a file with just these problem records - <a href='%2'>Download Conflicts</a>. Then correct them in the original import file, cancel this import and begin again at step 1.
nl_BE: Er is/zijn %1 conflict(en) opgetreden met de e-mailadressen in dit bestand. Als u kiest om door te gaan worden deze overgeslagen. Als alternatief kunt u hier een lijst met <a href="%2">Conflicten</a> ophalen. Corrigeer het originele bestand, stop deze importsessie, en begin weer bij stap 1.

en: CiviCRM has detected %1 records with conflicting participant IDs within this data file. If you continue, these records will be skipped. OR, you can download a file with just these problem records - <a href='%2'>Download Conflicts</a>. Then correct them in the original import file, cancel this import and begin again at step 1.
nl_BE: Er zijn %1 records met conflicten met de deelnemersnummers gevonden. Als u doorgaat worden deze records overgeslagen. U kunt in plaats daarvan ook de <a href='%2'>conflicten downloaden</a>. Gebruik dit bestand om het eerste bestand te corrigeren. Stop met importeren en begin weer bij stap 1.

en: CiviCRM has detected %1 records with conflicting transaction ids within this data file. If you continue, these records will be skipped.  You can download a file with just these problem records: <a href='%2'>Download Conflicts</a>.  If you wish, you can then correct them in the original import file, cancel this import and begin again at step 1.
nl_BE: Er zijn %1 records met conflicten in de transactie-ids's gevonden. Als u doorgaat worden deze records overgeslagen. U kunt de <a href='%2'>conflicten downloaden</a>. Gebruik dit bestand om de fouten in uw invoerbestand te corrigeren. Stop met importeren en begin weer bij stap 1.

en: CiviCRM has detected %1 records with conflicting transaction ids within this data file. If you continue, these records will be skipped. OR, you can download a file with just these problem records - <a href='%2'>Download Conflicts</a>. Then correct them in the original import file, cancel this import and begin again at step 1.
nl_BE: Er zijn %1 records met transactie conflicten gevonden. Als u doorgaat worden deze records overgeslagen. U kunt de <a href='%2'>transactie conflicten downloaden</a>. Gebruik deze file om het eerste bestand te corrigeren. Stop met importeren en begin weer bij stap 1.

en: CiviCRM has detected a mismatched participant ID. This record has not been updated. | CiviCRM has detected mismatched participant IDs. These records have not been updated.
nl_BE[0]: Er is een invoerrecord met fout deelnemersnummer. Deze inschrijving worden niet gewijzigd.
nl_BE[1]: Er zijn invoerrecords met foute deelnemersnummers. Deze inschrijvingen worden niet gewijzigd.

en: CiviCRM has detected invalid data and/or formatting errors in one record. This record has not been imported. | CiviCRM has detected invalid data and/or formatting errors in %count records. These records have not been imported.
nl_BE[0]: CiviCRM detecteert niet geldige gegevens of opmaakfouten in een record. Het betreffende record is niet geïmporteerd.
nl_BE[1]: CiviCRM detecteert niet geldige gegevens of opmaakfouten in %count records. De betreffende records zijn niet geïmporteerd.

en: CiviCRM has detected invalid data and/or formatting errors in one record. This record have not been imported. | CiviCRM has detected invalid data and/or formatting errors in %count records. These records have not been imported.
nl_BE[0]: CiviCRM detecteert niet geldige gegevens of opmaak fouten in een record. Het betreffende record is niet bijgewerkt.
nl_BE[1]: CiviCRM detecteert niet geldige gegevens of opmaak fouten in %count records. De betreffende records zijn niet bijgewerkt.

en: CiviCRM has detected invalid data or formatting errors in %1 records. If you continue, these records will be skipped.  You can download a file with just these problem records: <a href='%2'>Download Errors</a>.  If you wish, you can then correct them in the original import file, cancel this import, and begin again at step 1.
nl_BE: Er zijn ongeldige gegevens of met een verkeerd formaat in %1 record(s) gevonden. Als u doorgaat worden deze records overgeslagen. U kunt de foutenlijst <a href='%2'>bekijken</a>. Gebruik dit bestand om uw oorspronkelijke invoerbestand te corrigeren. Stop met importeren en begin weer bij stap 1.

en: CiviCRM has detected invalid data or formatting errors in %1 records. If you continue, these records will be skipped. OR, you can download a file with just these problem records - <a href='%2'>Download Errors</a>. Then correct them in the original import file, cancel this import and begin again at step 1.
nl_BE: Er is ongeldige data of een fout formaat in %1 record(s) gevonden. Als u doorgaat worden deze records overgeslagen. U kunt de foutenlijst <a href='%2'>bekijken</a>. Gebruik dit bestand om het eerste bestand te corrigeren. Stop met importeren en begin weer bij stap 1.

en: CiviCRM has detected mismatched activity ID. This record have not been updated. | CiviCRM has detected mismatched activity IDs. These records have not been Updated.
nl_BE[0]: CiviCRM heeft een activiteit ID gevonden dat niet overeenkomt. Het betreffende record is niet bijgewerkt.
nl_BE[1]: CiviCRM heeft meerdere activiteit ID's gevonden die niet overeenkomen. De betreffende records zijn niet bijgewerkt.

en: CiviCRM has detected mismatched contact ID. This record has not been updated. | CiviCRM has detected mismatched contact IDs. These records have not been updated.
nl_BE[0]: Er is een niet-overeenkomend contact-ID gesignaleerd door CiviCRM. Het record is niet bijgewerkt.
nl_BE[1]: Er zijn niet-overeenkomend contact-ID's  gesignaleerd door CiviCRM. Deze records zijn niet bijgewerkt.

en: CiviCRM has detected mismatched contribution ID. This record has not been updated. | CiviCRM has detected mismatched contribution IDs. These records have not been Updated.
nl_BE[0]: Er is een niet-overeenkomende bijdrage ID gedetecteerd. Het betreffende record is niet bijgewerkt.
nl_BE[1]: Er zijn niet-overeenkomende bijdrage IDs gedetecteerd. De betreffende records zijn niet bijgewerkt.

en: CiviCRM has detected mismatched membership ID. This record has not been updated. | CiviCRM has detected mismatched membership IDs. These records have not been Updated.
nl_BE[0]: CiviCRM heeft een lidmaatschap gevonden  dat niet overeenkomt. Dit record is niet gewijzigd.
nl_BE[1]: CiviCRM heeft lidmaatschappen gevonden die niet overeenkomen. Deze records zijn niet gewijzigd.

en: CiviCRM has detected one record which is a duplicate of existing CiviCRM activity record. | CiviCRM has detected %count records which are duplicates of existing CiviCRM activity records.
nl_BE[0]: CiviCRM heeft een record gevonden dat gelijk is aan een bestaand CiviCRM activiteit record.
nl_BE[1]: CiviCRM heeft meerdere records gevonden die gelijk zijn aan bestaande CiviCRM activiteit records.

en: CiviCRM has detected one record which is a duplicate of existing CiviCRM contact record. | CiviCRM has detected %count records which are duplicates of existing CiviCRM contact records.
nl_BE[0]: Er is een record gesignaleerd, dat overeenkomt met een reeds bestaand CiviCRM contact record.
nl_BE[1]: Er zijn %count records gesignaleerd, die overeenkomen met reeds bestaande CiviCRM contact records.

en: CiviCRM has detected one record which is a duplicate of existing CiviCRM contribution record. | CiviCRM has detected %count records which are duplicates of existing CiviCRM contribution records.
nl_BE[0]: Er is een record gevonden dat identiek is aan een bestaand CiviCRM donatie record.
nl_BE[1]: Er zijn %count records gevonden die identiek zijn aan reeds bestaande CiviCRM donatie records.

en: CiviCRM has detected one record which is a duplicate of existing CiviCRM membership record. | CiviCRM has detected %count records which are duplicates of existing CiviCRM membership records.
nl_BE[0]: CiviCRM heeft één record gesignaleerd, dat een duplicaat is van een bestaand CiviCRM lidmaatschapsrecord.
nl_BE[1]: CiviCRM heeft %count records gesignaleerd, die duplicaten zijn van bestaande CiviCRM lidmaatschapsrecords.

en: CiviCRM has detected one record which is a duplicate of existing CiviCRM participant record. | CiviCRM has detected %count records which are duplicates of existing CiviCRM participant records.
nl_BE[0]: CiviCRM heeft een record gevonden dat een duplicaat is van een reeds bestaand deelnemersrecord.
nl_BE[1]: CiviCRM heeft %count records gevonden die reeds bestaande deelnemersrecords dupliceren.

en: CiviCRM has detected one record with conflicting email addresses within this data file or relative to existing contact records. This record has not been imported. | CiviCRM has detected %count records with conflicting email addresses within this data file or relative to existing contact records. These records have not been imported.
nl_BE[0]: CiviCRM detecteert een record met  conflicterende e-mailadressen in het invoerbestand of in relatie met bestaande contacten. Dit record is niet geïmporteerd.
nl_BE[1]: CiviCRM detecteert %count records met  conflicterende e-mailadressen in het invoerbestand of in relatie met bestaande contacten. Deze records zijn niet geïmporteerd.

en: CiviCRM has detected one record with conflicting participant ID within this data file or relative to existing participant records. This record has not been imported. | CiviCRM has detected %count records with conflicting participant IDs within this data file or relative to existing participant records. These records have not been imported.
nl_BE[0]: Er is een invoerrecord met fout deelnemersnummer. Deze inschrijving wordt niet geïmporteerd.
nl_BE[1]: Er zijn %count invoerrecords met foute deelnemersnummers. Deze inschrijvingen worden niet geïmporteerd.

en: CiviCRM has detected one record with conflicting transaction ID within this data file or relative to existing activity records. This record have not been imported. | CiviCRM has detected %count records with conflicting transaction IDs within this data file or relative to existing activity records. These records have not been imported.
nl_BE[0]: CiviCRM detecteert een record met een conflicterende transactie ID ten opzichte van een bestaande activiteit. Het record is niet geïmporteerd.
nl_BE[1]: CiviCRM detecteert meerdere records met een conflicterende transactie ID ten opzichte van een bestaande activiteit. De betreffende records zijn niet geïmporteerd.

en: CiviCRM has detected one record with conflicting transaction ID within this data file or relative to existing contribution records. This record has not been imported. | CiviCRM has detected %count records with conflicting transaction IDs within this data file or relative to existing contribution records. These records have not been imported.
nl_BE[0]: Er is een records met conflicterende transactie IDs gedetecteerd in het bestand of met bestaande bijdragen. Dit record is niet geïmporteerd.
nl_BE[1]: Er zijn %count records met conflicterende transactie-id's gedetecteerd in het bestand of met bestaande bijdragen. De betreffende records zijn niet geïmporteerd.

en: CiviCRM has detected one record with conflicting transaction ID within this data file or relative to existing membership records. This record has not been imported. | CiviCRM has detected %count records with conflicting transaction IDs within this data file or relative to existing membership records. These records have not been imported.
nl_BE[0]: CiviCRM heeft een record ontdekt met conflicterend transactie ID in het bestand of in vergelijking met bestaande lidmaatschappen. Dit record is niet geïmporteerd.
nl_BE[1]: CiviCRM heeft %count records ontdekt met conflicterend transactie ID's in het bestand of in vergelijking met bestaande lidmaatschappen. Deze records zijn niet geïmporteerd.

en: CiviCRM has functionality to file emails which contain the Case ID or Case Hash in the subject line in the format [case #1234] against a case record.
nl_BE: CiviCRM heeft een functie om van een e-mail die het Dossier-id of Hash in het onderwerp bevat in het formaat [case #1234] de gegevens aan te vullen uit het dossier.

en: CiviCRM home page
nl_BE: CiviCRM-startpagina

en: CiviCRM includes an optional plugin for interfacing with the United States Postal Services (USPS) Address Standardization web service. You must register to use the USPS service at <a href='%1' target='_blank'>%1</a>. If you are approved, they will provide you with a User ID and the URL for the service.
nl_BE: CiviCRM heeft een optionele plugin voor de United States Postal Services (USPS) Address Standardization webservice. Hiervoor moet u zich eerst aanmelden bij <a href='%1' target='_blank'>%1</a>. Indien u wordt geaccepteerd, ontvangt u een UserID en een URL.

en: CiviCRM includes plugins for several mapping and geocoding web services. When your users save a contact or event location address, a geocoding service will convert the address into geographical coordinates, which are required for mapping. Mapping services allow your users to display addresses on a map.
nl_BE: CiviCRM bevat plugins voor diverse kaart en geocoding-diensten. Als een gebruiker een adres van een contact of evenement opslaan wordt er door een geocoding service de voor een kaart benodigde geografische coördinaten bepaald.  De adressen kunnen dan door de kaart-diensten op een kaart getoond worden.

en: CiviCRM includes several optional components which give you more tools to connect with and engage your constituents.
nl_BE: CiviCRM bevat diverse optionele componenten die u aanvullende middelen bieden om contact te onderhouden met uw relaties en hun betrokkenheid te vergroten.

en: CiviCRM is currently configured to only use the defined From Email addresses. If you wish to be able to use the email address of the logged in user as the From Address you will need to set the setting "Allow mail from loged in contact" setting. Users with Administer CiviCRM can set this setting in the SMTP settings.
nl_BE: CiviCRM is nu ingesteld om alleen de gedefinieerde afzender te gebruiken. Als u wilt dat ook het e-mailadres van de ingelogde gebruiker als afzender kan worden gebruikt, dan dient u de instelling  "Toestaan dat e-mail wordt verzonden met het e-mailadres van een ingelogd contact" te kiezen. Gebruikers met beheerdersrechten kunnen deze instelling bij de SMTP-instellingen aanpassen.

en: CiviCRM is openly available under the <a href='%1'>GNU AGPL License</a>.
nl_BE: CiviCRM is vrij beschikbaar onder de <a href='%1'>GNU AGPL License</a>.

en: CiviCRM is pre-configured with standard options for individual contact name suffixes (Jr., Sr., II etc.). Customize these options and add new ones as needed for your installation.
nl_BE: CiviCRM is geconfigureerd met standaardwaarden voor het achtervoegsel van een persoon (zoals Jr., Sr., II, enz.) U kunt deze achtervoegsels wijzigen.

en: CiviCRM is pre-configured with standard options for individual contact prefixes (Ms., Mr., Dr. etc.). Customize these options and add new ones as needed for your installation.
nl_BE: CiviCRM is geconfigureerd met standaardwaarden voor het voorvoegsel van een persoon (zoals Dhr, Mevr., Dr., enz.) U kunt deze voorvoegsels wijzigen.

en: CiviCRM is pre-configured with standard options for individual gender (Male, Female, Other). Modify these options as needed for your installation.
nl_BE: CiviCRM is geconfigureerd met standaardwaarden voor het geslacht van een persoon (Man, Vrouw, Transgender). U kunt deze opties wijzigen.

en: CiviCRM menu type.
nl_BE: CiviCRM menu-type.

en: CiviCRM needs a minimum of %1 MB allocated to PHP, but recommends %2 MB.
nl_BE: CiviCRM heeft minimaal %1 MB aan PHP toegewezen geheugen nodig, maar %2 MB wordt aanbevolen.

en: CiviCRM no longer integrates with the "%1 Default Editor." Your wysiwyg setting has been reset to the built-in CKEditor. <a %2>Learn more...</a>
nl_BE: CiviCRM ondersteunt de editor "%1" niet meer. Uw wysiwyg-instelling is gewijzigd in de ingebouwde CKEditor. <a %2>Lees meer...</a>

en: CiviCRM now includes the easy-to-use CKEditor Configurator. To customize the features and display of your wysiwyg editor, visit the <a %1>Display Preferences</a> page. <a %2>Learn more...</a>
nl_BE: CiviCRM ondersteunt nu de configurator van CKEditor. Om de functies en het uiterlijk van deze editor naar uw wensen in te stellen, klik <a %1>hier</a>. <a %2>Lees meer...</a>

en: CiviCRM offers several options to send emails. You can send a test email to check your settings by clicking "Save and Send Test Email". If you're unsure of the correct values, check with your system administrator, ISP or hosting provider.
nl_BE: CiviCRM biedt verschillende opties voor het verzenden van e-mail. U kunt een testmail verzenden om uw instellingen te controleren door op "Opslaan en testmail versturen" te klikken. Als u niet zeker bent van de juiste waarden, vraag dit dan na bij uw beheerder, ISP of hosting provider.

en: CiviCRM relies upon a <a href="%1">base page in WordPress</a>, but it is not published.
nl_BE: CiviCRM gebruikt een <a href="%1">base-page in WordPress</a>, maar die is niet gepubliceerd.

en: CiviCRM relies upon a base page in WordPress at %1, but it is missing.
nl_BE: CiviCRM gebruikt een base-page in WordPress voor %1, maar die ontbreekt.

en: CiviCRM requires that you use the <strong>Signature-based API Credentials</strong> for PayPal Pro and Express. Enter your <strong>API Password</strong> as displayed in your LIVE account's <strong>Profile - View API Signature</strong> screen.
nl_BE: CiviCRM vereist dat u bij PayPal Pro en Express gebruik maakt van <strong>Signature-based API Credentials</strong>. Voer uw <strong>API Password</strong> in zoals die getoond wordt in het scherm <strong>Profile - View API Signature</strong> van uw productie-account.

en: CiviCRM requires that you use the <strong>Signature-based API Credentials</strong> for PayPal Pro and Express. Enter your <strong>API Password</strong> as displayed in your TEST (sandbox) account's <strong>Profile - View API Signature</strong> screen.
nl_BE: CiviCRM vereist dat u de <strong>Signature-based API Credentials</strong> gebruikt voor PayPal Pro en Express. Voer uw <strong>API Password</strong> in, deze wordt getoond in het scherm <strong>Profile - View API Signature</strong> van uw testaccount (sandbox).

en: CiviCRM requires that you use the <strong>Signature-based API Credentials</strong> for PayPal Pro and Express. Enter your <strong>API Signature</strong> as displayed in your LIVE account's <strong>Profile - View API Signature</strong> screen.
nl_BE: CiviCRM vereist dat u bij PayPal Pro en Express gebruik maakt van <strong>Signature-based API Credentials</strong>. Voer uw <strong>API Signature</strong> in zoals die getoond wordt in het scherm <strong>Profile - View API Signature</strong> van uw productie-account.

en: CiviCRM requires that you use the <strong>Signature-based API Credentials</strong> for PayPal Pro and Express. Enter your <strong>API Signature</strong> as displayed in your TEST (sandbox) account's <strong>Profile - View API Signature</strong> screen.
nl_BE: CiviCRM vereist dat u de <strong>Signature-based API Credentials</strong> gebruikt voor PayPal Pro en Express. Voer uw <strong>API Signature</strong> in, deze wordt getoond in het scherm <strong>Profile - View API Signature</strong> van uw testaccount (sandbox).

en: CiviCRM requires that you use the <strong>Signature-based API Credentials</strong> for PayPal Pro and Express. Enter your <strong>API Username</strong> as displayed in your LIVE account's <strong>Profile - View API Signature</strong> screen.
nl_BE: Gebruik de aanbevolen <strong>Signature-based API Credentials</strong> voor PayPal Pro en Express. Voer uw <strong>API Username </strong> in, deze wordt weergegeven in uw account <strong>Profile - API Signature</strong>.

en: CiviCRM requires that you use the <strong>Signature-based API Credentials</strong> for PayPal Pro and Express. Enter your <strong>API Username</strong> as displayed in your TEST (sandbox) account's <strong>Profile - View API Signature</strong> screen.
nl_BE: CiviCRM vereist dat u de <strong>Signature-based API Credentials</strong> gebruikt voor PayPal Pro en Express. Voer uw <strong>API Username</strong> in, deze wordt getoond in het scherm <strong>Profile - View API Signature</strong> van uw testaccount (sandbox).

en: CiviCRM stores configurable choices for various drop-down fields as 'option groups'. You can click <strong>Options</strong> to view the available choices.
nl_BE: CiviCRM bewaart instelbare keuzes voor keuzelijsten als 'optiegroepen'. Klik op <strong>Opties</strong> om de beschikbare keuzes te bekijken.

en: CiviCRM stores its content in a MySQL database. Please provide the username and password to connect to the server here.  If this account has permission to create databases, then we will create the database for you; otherwise, you must give the name of a database that already exists.
nl_BE: CiviCRM slaat zijn gegevens op in een MySQL database. Vul hier a.u.b. de gebruikersnaam en het wachtwoord in om verbinding met de database te maken. Als dit account gemachtigd is om databases te maken, dan zullen we dat voor u doen; anders zult u de naam van een bestaande database moeten opgeven.

en: CiviCRM task in progress
nl_BE: CiviCRM taak loopt

en: CiviCRM v5.36 introduces a new configuration option to support digital signatures. You may <a href="%1" target="_blank">setup CIVICRM_SIGN_KEYS</a> before or after upgrading. The option is not critical in v5.36, but it may be required for extensions or future upgrades.
nl_BE: In CiviCRM v5.36 is een optie toegevoegd om digitale ondertekening te ondersteunen. U kunt <a href="%1" target="_blank">CIVICRM_SIGN_KEYS instellen</a> voor of na het upgraden. De optie is niet verplicht in v5.36, maar het kan verplicht zijn bij extensies of verplicht worden in een toekomstige versie.

en: CiviCRM v5.9+ adds a new search preference for certain custom-fields ("Money", "Integer", or "Float" data displayed as "Select" or "Radio" fields). For continuity, any old fields have been set to continue the old user-experience. However, you may want to review these settings. (You should especially review if this site used v5.9-alpha or v5.9-beta.)
nl_BE: CiviCRM v5.9+ voegt zoekvoorkeuren toe bij bepaalde aangepaste velden ("Money", "Integer" of "Float" gegevens getoond als selectievelden of radioknoppen). De oude velden hebben de instelling die hier vroeger mee overeen kwam. U kunt deze instellingen natuurlijk eerst bekijken. (Controleer deze instellingen zeker als u eerst versie v5.9-alpha of v5.9-beta gebruikte.)

en: CiviCRM versions prior to %1 cannot be upgraded directly to %2. This upgrade will need to be done in stages. First download an intermediate version (the LTS may be a good choice) and upgrade to that before proceeding to this version.
nl_BE: Een CiviCRM-versie ouder dan %1 kan niet direct worden geüpgrade naar %2. Deze upgrade moet in meerdere stappen worden gedaan. Download eerst een tussenliggende versie (de LTS is waarschijnlijk een goede keuze) en upgrade eerst naar die versie.

en: CiviCRM will attempt to split street addresses into separate elements (street number, street name and unit/apt) to help you make lists and reports where you need to sort by street number (and/or separate addresses with odd and even numbers). For most addresses, this is done for you automatically. However, you can manually edit these elements, and potentially handle addresses that are in unusual formats, by clicking 'Edit Address Elements'.
nl_BE: CiviCRM zal proberen een adres automatisch te splitsen in een straatnaam, huisnummer, en huisnummertoevoeging. Hierdoor kunt u gemakkelijker lijsten en rapporten maken door bijvoorbeeld te sorteren op huisnummer. Dit kan meestal automatisch. Als het adres een afwijkend formaat heeft, kunt u het handmatig opdelen door te klikken op 'Wijzig delen straatadres'.

en: CiviCRM will check each user record for a contact record. A new contact record will be created for each user where one does not already exist.
nl_BE: CiviCRM controleert elk gebruikersaccount op de aanwezigheid van een contact-record. Voor elke gebruiker waarvoor er nog geen bestaat wordt een nieuw contact aangemaakt.

en: CiviCRM will in the future require the extension %1 for CiviCRM Reports to work correctly with the Financial Type ACLs. The extension can be downloaded <a href="%2">here</a>
nl_BE: CiviCRM zal in de toekomst de extensie %1 vereisen voor CiviCRM-Reports om goed te kunnen werken met financiële type ACL's. <a href="%2">Extensie downloaden</a>

en: CiviCRM will use this setting as path to bootstrap WP.
nl_BE: CiviCRM gebruikt deze instelling als pad voor bootstrap WP.

en: CiviCRM.org - Growing and Sustaining Relationships
nl_BE: CiviCRM.org - Verbeteren en onderhouden relaties

en: CiviCRM: %1 contributions of type %2
nl_BE: CiviCRM: %1 bijdragen van type %2

en: CiviCRM: administer CiviCRM Financial Types
nl_BE: CiviCRM: beheren CiviCRM financieel type

en: CiviCase Dashboard
nl_BE: CiviCase-dashboard

en: CiviCase Engine
nl_BE: CiviCase-engine

en: CiviCase Setup documentation
nl_BE: CiviCase Setup documentatie

en: CiviCase configuration files can also be stored in this custom path.
nl_BE: U kunt in dit pad ook CiviCase configuratie-bestanden opslaan.

en: CiviContribute Alert: Possible Duplicate Contact Record
nl_BE: CiviContribute waarschuwing: mogelijk dubbel contact

en: CiviContribute Component Settings
nl_BE: Onderdeelinstellingen CiviContribute

en: CiviContribute allows you to configure any number of <strong>Premiums</strong> which can be offered to contributors as incentives / thank-you gifts. Premiums may be tangible items (i.e. a coffee mug or t-shirt), or they may be a membership or subscription with a pre-determined duration.
nl_BE: Met CiviContribute kunt u een aantal <strong>relatiegeschenken</strong> registreren die als aardigheidje kunnen worden aangeboden aan contribuanten. Dit kunnen voorwerpen zijn (koffiemok of t-shirt), of een tijdelijk lidmaatschap.

en: CiviContribute allows you to create and maintain any number of Online Contribution Pages. You can create different pages for different programs or campaigns, and you can customize text, amounts, types of information collected from contributors, etc.
nl_BE: CiviContribute stelt u in staat om een groot aantal online bijdragepagina's te maken en bij te houden. Er kunnen verschillende pagina's worden aangemaakt voor verschillende programma's of campagnes. Per pagina zijn de teksten, bijdragen en andere gegevens in te stellen.

en: CiviContribute allows you to create customized page(s) for collecting online contributions. You can also input and track offline contributions. To enter contributions manually for individual contacts, use <a href='%1'>Find Contacts</a> to locate the contact. Then click <strong>View</strong> to go to their summary page and click on the <strong>New Contribution</strong> link. You can also <a href='%2'>import batches of offline contributions</a> from other sources.
nl_BE: Met CiviContribute kunt u pagina's aanmaken voor het online inzamelen van bijdragen. U kunt offline bijdragen invoeren en volgen. Gebruik om handmatig bijdragen van individuele contacten in te voeren <a href='%1'>Zoek Contacten</a> om het contact te kiezen. Ga dan via <strong>Toon</strong> naar de pagina van het contact en klik op <strong>Bijdrage toevoegen</strong>. U kunt ook <a href='%2'>een bestand met offline bijdragen importeren</a>.

en: CiviContribute widgets allow you and your supporters to easily promote this fund-raising campaign. Widget code can be added to any web page.  It will provide a real-time display of current contribution results and a direct link to this contribution page.
nl_BE: Met CiviContribute widgets kunnen u en uw ondersteuners gemakkelijk reclame maken voor deze fondsenwervingscampagne. De widgetcode kan aan een webpagina worden toegevoegd. Er wordt dan een actueel beeld van de bijdragen gegeven en een link naar de bijdragepagina.

en: CiviEvent Dashboard
nl_BE: CiviEvent-dashboard

en: CiviEvent Public Calendar
nl_BE: CiviEvent Openbare Kalender

en: CiviEvent allows you to create customized page(s) for constituents to learn about events and optionally register online. You can create <a href='%1'><strong>new events</strong></a> and <a href='%2'><strong>manage existing events</strong></a>.
nl_BE: Met CiviEvent kunt u pagina's maken om uw bezoekers te informeren over evenementen en zich eventueel online in te schrijven. U kunt <a href='%1'><strong>een evenement toevoegen</strong></a> en de <a href='%2'><strong>bestaande evenementen beheren</strong></a>.

en: CiviEvent also creates an RSS 2.0 formatted feed which can be subscribed to people using RSS readers and can be displayed in most modern browsers. The RSS Feed URL for CiviEvent on this site:
nl_BE: CiviEvent maakt ook een kanaal in RSS 2.0-opmaak waarop mensen zich met een RSS-lezer kunnen abonneren en die in de meeste moderne webbrowsers getoond kan worden De URL voor het CiviEvent RSS-kanaal op deze site is:

en: CiviEvent provides a page which lists your current and future public events in a table layout for display in a browser. Point people to this page using the following URL:
nl_BE: CiviEvent voorziet in een pagina waarmee uw actuele en aanstaande openbare evenementen in een tabel in een webbrowser kunnen worden getoond. U kunt mensen naar deze pagina verwijzen met de URL:

en: CiviGrant allows you to input and track grants to Organizations, Individuals or Households. The grantee must first be entered as a contact in CiviCRM. Use <a href='%1'>Find Contacts</a> to see if there's already a record for the grantee. Once you've located or created the contact record, click <strong>View</strong> to go to their summary page, select the <strong>Grants</strong> tab and click <strong>New Grant</strong>.
nl_BE: Met CiviGrant kunt u toelagen aan organisaties, personen en huishoudens invoeren en bijhouden. De begunstigde moet eerst als contact in CiviCRM worden opgevoerd. Gebruik <a href='%1'>Contacten zoeken</a> om te zien of er al een record voor de begunstigde bestaat. Klik, nadat u het contactrecord gevonden of gemaakt hebt op <strong>Weergeven</strong> om naar de overzichtspagina te gaan. Selecteer het tabblad <strong>Toelagen</strong> en klik op <strong>Toelage toevoegen</strong>.

en: CiviGroup Roles Sync
nl_BE: CiviGroup-rollensynchronisatie

en: CiviGroup Roles Sync installed. You will need to specify sync rules !1.
nl_BE: CiviGroup Rollen Sync is geïnstalleerd. U moet !1 nog sync regels opgeven.

en: CiviMail Approval Status
nl_BE: CiviMail status goedkeuring

en: CiviMail Mailings
nl_BE: CiviMail-mailings

en: CiviMail Report: %1
nl_BE: CiviMail-rapport: %1

en: CiviMail automatically fetches recipient list and count whenever mailing groups are included or excluded while composing bulk mail. This phenomena may degrade performance for large sites, so disable this setting to build and fetch recipients for selected groups, manually.
nl_BE: CiviMail gebruikt de ontvangerslijst en telt wanneer mailgroepen worden toegevoegd of verwijderd bij het opstellen van de bulk e-mail. Hierdoor kan het bij veel ontvangers de performance slechter maken, zet in dat geval deze instelling uit en en selecteer handmatig de ontvangers in de geselecteerde groepen.

en: CiviMail dedupes e-mail addresses by default
nl_BE: CiviMail controleert standaard op dubbele e-mailadressen

en: CiviMail email messages must include an <strong>opt-out</strong> link ("Opt out via web page"), and the <strong>postal address</strong> of your organization. These elements help reduce the chances of your email being categorized as SPAM. They can be included in the main message body OR in a re-usable <strong>message footer</strong>. Refer to the online documentation for details on how to include required links and contact information as well as sample messages.
nl_BE: CiviMail e-mailberichten moeten een <strong>opt-out</strong> link (&quot;Opt-out via een webpagina&quot;) en het <strong>postadres</strong> van uw organisatie bevatten. Hierdoor verkleint u de kans dat de e-mail als SPAM gezien wordt. U kunt deze velden opnemen in de hoofdtekst van het bericht, maar ze ook in een herbruikbare <strong>voettekst</strong> plaatsen. Lees de online documentatie voor informatie en voorbeelden over hoe u de verplichte links en contactgegevens kunt opnemen.

en: CiviMail mailings must include the sending organization's address. This is done by putting the %1 token in either the body or footer of the mailing. This token may also be used in regular 'Email - send now' messages and in other Message Templates. The token is replaced by the address entered below when the message is sent.
nl_BE: Een CiviMail mailing moet het adres bevatten van de versturende organisatie. Dit kan door het %1 token in de kop of de voet van de mailing te plaatsen. Dit token kan ook worden gebruikt in gewone 'E-mail - nu versturen' berichten en in andere berichtsjablonen. Het token wordt bij het verzenden van de e-mail vervangen door het hieronder ingevulde adres.

en: CiviMail no longer forces CKEditor to add html/head/body tags to email content because some sites place these in the message header/footer. This was added in 4.7.5 and is now disabled by default.
nl_BE: CiviMail dwingt niet langer af dat CKEditor html/head/body-tags toevoegt aan e-mails omdat sommige websites deze plaatsen in de message header/footer. Dit is gewijzigd in 4.7.5 en is nu standaard uitgeschakeld.

en: CiviMail records email sent at the frequency you specify. If you set it to 1, it will update the database every time it sends an email. This ensures that emails are not resent if the batch job fails, but this may cause a performance hit, particularly for large jobs.
nl_BE: CiviMail registreert het verzenden van e-mails met de door u aangegeven frequentie. Kiest u hier de waarde 1, dan wordt de database na elke e-mail bijgewerkt. Dat voorkomt dat een e-mail niet 2 keer verzonden wordt als de job fout loopt, maar het geeft bij een grote mailing wel meer systeembelasting.

en: CiviMail will deliver a copy of the email to each bulk email listed for the contact. Enabling this setting will also change the options for the "Email on Hold" field in Advanced Search.
nl_BE: Door CiviMail wordt er een e-mail verzonden naar elk bulk e-mailadres van het contact. Door het gebruiken van deze instelling wijzigen bij het geavanceerd zoeken de opties bij het veld "E-mail uitgeschakeld".

en: CiviMail will not send an empty mail body, Skipping: %1
nl_BE: CiviMail kan geen leeg bericht versturen, overgeslagen: %1

en: CiviMail will not send email to a non-existent contact: %1
nl_BE: CiviMail zal geen e-mail versturen aan een niet-bestaand contact: %1

en: CiviMember Membership Type and Drupal Role values were not numeric.
nl_BE: CiviMember lidmaatschap Type en Drupal Rol type zijn niet numeriek.

en: CiviMember Membership Types or Status Rules have not been configured. Please do so on the "Administer CiviCRM" page.
nl_BE: CiviMember Lidmaatschap Types of Status Rollen zijn niet geconfigureerd. Configureer deze op de Beheer CiviCRM pagina.

en: CiviMember Memberships and Drupal Roles have been synchronized using available rules. Note: if no association rules exist then synchronization has not been completed.
nl_BE: CiviMember Lidmaatschapstypes en Drupal Rollen zijn gesynchroniseerd met de beschikbare regels. Opmerking: als er geen associatieregels bestaan dan is de synchronisatie niet uitgevoerd.

en: CiviMember Roles Sync
nl_BE: CiviMember Rollen sync

en: CiviMember Status Rules
nl_BE: CiviMember Statusregels

en: CiviMember allows you to create customized membership types as well as page(s) for online membership sign-up and renewal. Administrators can create or modify Membership Types <a href='%2'>here</a>, and configure Online Contribution Pages which include membership sign-up <a href='%1'>here</a>.
nl_BE: Met CiviMember kunt u aangepaste lidmaatschapstypes en pagina(s) voor het online aanmelden en verlengen van lidmaatschappen maken. Beheerders kunnen <a href='%2'>hier</a> lidmaatschapstypes aanmaken en wijzigen, en <a href='%1'>hier</a> online bijdragepagina's configureren die aanmelding voor een lidmaatschap bevatten.

en: CiviMember automatically calculates the current status of each contact's membership based on the status names and rules configured here. The status 'rule' tells CiviMember what status to assign based on the start and end dates of a given membership. For example, the default <strong>Grace</strong> status rule says: 'assign Grace status if the membership period ended sometime within the past month.'
nl_BE: CiviMember berekent op grond van de statusnamen en regels die hier geconfigureerd zijn automatisch de huidige status van het lidmaatschap van elk contact. De statusregel vertelt CiviMember welke status er toegewezen moet worden, gebaseerd op de begin- en einddatum van een bepaald lidmaatschap. Zo betekent de standaardregel voor de status  <strong>Uitstel</strong>: 'Wijs de status Uitstel toe als de lidmaatschapsperiode in de afgelopen maand is geëindigd.'

en: Class
nl_BE: Soort

en: Class Name
nl_BE: Soortnaam

en: Class already exists in Database.
nl_BE: Soort bestaat al in de database.

en: Class used
nl_BE: Gebruikte class

en: Clean-up Temporary Data and Files
nl_BE: Tijdelijke gegevens opschonen

en: Cleanup Caches
nl_BE: Cache opruimen

en: Cleanup Setting
nl_BE: Instelling opschonen

en: Cleanup reports menu
nl_BE: Rapporten-menu opruimen

en: Clear
nl_BE: Leeg maken

en: Clear all search criteria
nl_BE: Wis alle zoekcriteria

en: Clear search
nl_BE: Wis zoek

en: Clear selection
nl_BE: Selectie wissen

en: Cleared all CiviCRM caches (database, menu, templates)
nl_BE: Alle CiviCRM-caches zijn geleegd (database, menu's, sjablonen...)

en: Click "Edit Contact" to add more %1 records
nl_BE: Klik op "Contact bewerken" om %1 toe te voegen

en: Click &quot;%2&quot; below to register your pledge. You will be able to modify or cancel future pledge payments at any time by logging in to your account or contacting us at %1.
nl_BE: Klik hieronder op &quot;%2&quot; om uw toezegging vast te leggen. U kunt toekomstige betalingen op uw toezegging op elk moment wijzigen of stopzetten door in te loggen in uw account of contact met ons op te nemen op %1.

en: Click 'Delete' if you want to continue.
nl_BE: Klik op 'Verwijderen' om verder te gaan.

en: Click 'Import Now' if you are ready to proceed.
nl_BE: Klik op 'Importeer nu' als u wilt importeren.

en: Click 'Load Saved Field Mapping' if data has been previously imported from the same source. You can then select the saved import mapping setup and load it automatically.
nl_BE: Klik 'Laad opgeslagen koppeltabel', als er al eerder een bestand van dezelfde bron is geïmporteerd.

en: Click 'Save' from the actions menu.
nl_BE: Klik op 'Opslaan' in het menu acties.

en: Click <a %1>Add Case</a> to add a case record for this contact.
nl_BE: Klik op <a %1>Dossier toevoegen</a> om een dossier van deze cliënt toe te voegen.

en: Click <a %1>Add Event Registration</a> to register this contact for an event.
nl_BE: Klik op <a %1>Inschrijving toevoegen</a> om dit contact voor een evenement in te schrijven.

en: Click <a %1>Add Grant</a> to record a Grant for this contact.
nl_BE: Klik op <a %1>Toelage toevoegen</a> om een toelage voor dit contact vast te leggen.

en: Click <a %1>Add Pledge</a> to record a new pledge received from this contact.
nl_BE: Klik op <a %1>Toezegging toevoegen</a> om een nieuwe toezegging van dit contact te registreren.

en: Click <a %1>Record Contribution</a> to record a new contribution received from this contact.
nl_BE: Klik op <a %1>Bijdrage toevoegen</a> om een nieuwe bijdrage van dit contact vast te leggen.

en: Click <a %1>Submit Credit Card Contribution</a> to process a new contribution on behalf of the contributor using their credit card.
nl_BE: Klik op <a %1>Creditcard bijdrage toevoegen</a> om een nieuwe bijdrage vast te leggen namens een donateur met gebruik van een creditcard.

en: Click <a %1>Submit Credit Card Event Registration</a> to process a new New Registration on behalf of the participant using their credit card.
nl_BE: Klik op <a %1>Inschrijving indienen met een creditcard</a> om namens de deelnemer een nieuwe inschrijving te verwerken, gebruikmakend van diens creditcard.

en: Click <a href='%1'>New Contribution Page</a> to create and configure a new online contribution page using the step-by-step wizard.
nl_BE: U kunt een <a href='%1'>bijdragepagina aanmaken</a>.

en: Click <a id='memQuickconfig' href='#'>here</a> if you want to configure the Membership Types below as part of a Price Set, with the added flexibility and complexity that entails.
nl_BE: Klik <a id='memQuickconfig' href='#'>hier</a> om de onderstaande types lidmaatschap in te stellen als onderdeel van een prijsset.

en: Click <a id='quickconfig' href='#'>here</a> if you want to configure the Regular Fees below as part of a Price Set, with the added flexibility and complexity that entails.
nl_BE: Klik <a id='quickconfig' href='#'>hier</a> als u de onderstaande reguliere kosten wilt instellen als onderdeel van de prijsset, met de bijbehorende flexibiliteit en complexiteit.

en: Click <em>Add Membership</em> to record a new membership.
nl_BE: Klik op <em>Lidmaatschap toevoegen</em> om een nieuw lidmaatschap vast te leggen.

en: Click <em>Submit Credit Card Membership</em> to process a Membership on behalf of the member using their credit card.
nl_BE: Klik op <em>Lidmaatschap indienen met creditcard</em> om aan de hand van diens creditcard een lidmaatschap namens een lid te verwerken.

en: Click <strong>Advanced Search</strong> to search by address, demographics, custom fields, notes, and/or relationships. If you are using CiviContribute, CiviEvent or CiviMember - you can also search based on information stored by these components. For example - you can find all contacts who live in a specific city AND have contributed at least %1 within the past 6 months.
nl_BE: Gebruik <strong>Geavanceerd Zoeken</strong> om te zoeken op adres, demografie, aangepaste velden, notities en/of relaties. Bij gebruik van CiviContribute, CiviEvent of CiviMember, kunt u ook zoeken op informatie van deze componenten. Bijvoorbeeld: U kunt zoeken naar alle contacten in een bepaalde plaats EN met een bijdrage van minstens %1 in het laatste half jaar.

en: Click <strong>Configure</strong> to view and modify settings, amounts, and text for existing pages.
nl_BE: Klik <strong>Configureren</strong> om bestaande pagina's te bekijken en te wijzigen.

en: Click <strong>Continue Later</strong> if you're not ready to schedule or send this Mass SMS.
nl_BE: Klik op <strong>Later verder gaan</strong> als u nog niet klaar bent om deze massa-SMS te verzenden of in te plannen.

en: Click <strong>Merge</strong> to move data from the Duplicate Contact on the left into the Main Contact. In addition to the contact data (address, phone, email...), you may choose to move all or some of the related activity records (groups, contributions, memberships, etc.).
nl_BE: Klik <strong>Samenvoegen</strong> om de gegevens van het duplicaat Contact aan de linkerzijde te verplaatsen naar het  Contact zelf. Naast de contactgegevens (adres, telefoon, e-mail...), kunt u kiezen om alle of delen van de gerelateerde activiteitsrecords (groepen, bijdragen, lidmaatschappen, enz.) te verplaatsen.

en: Click <strong>Merge</strong> to move data from the Duplicate Contact on the left into the Main Contact. In addition to the contact data (address, phone, email...), you may choose to move all or some of the related records (groups, activities, tags, etc.).
nl_BE: Klik op <strong>Samenvoegen</strong> om gegevens van het dubbele contact aan de linkerkant te koppelen aan het contact. Als aanvulling op de contactgegevens (adres, telefoon, e-mailadres...), U kunt kiezen of u alle of maar enkele records overneemt (groepen, activiteiten, kenmerken, enz.).

en: Click <strong>Save & Preview</strong> to save any changes to your settings, and preview the widget again on this page.
nl_BE: Klik op <strong>Opslaan en voorvertonen</strong> om eventuele wijzigingen in uw instellingen op te slaan en de werking van de widget opnieuw te bekijken.

en: Click <strong>Save & Preview</strong> to save your settings and preview the widget on this page.
nl_BE: Klik op <strong>Opslaan en voorvertonen</strong> om uw instellingen op te slaan en de werking van de widget te bekijken.

en: Click <strong>Select fields for export</strong> and then <strong>Continue</strong> to choose a subset of fields for export. This option allows you to export multiple specific locations (Home, Work, etc.) as well as custom data. You can also save your selections as a 'field mapping' so you can use it again later.
nl_BE: Klik op <strong> Selecteer velden voor export</strong> en daarna op <strong>Doorgaan</strong> om een andere selectie te maken voor export. Hiermee is het mogelijk om meerdere specifieke locaties als specifieke gegevens te exporteren naar een bestand. Het is mogelijk om deze selectie (mapping) op te slaan voor later gebruik.

en: Click <strong>Submit Mass SMS/strong> to add this to the Mass SMS mailing queue. An automated task which runs periodically on your server processes mailings in the queue, and starts actually sending out your Mass SMS.
nl_BE: Klik op <strong>Verstuur massa-SMS</strong> om deze toe te voegen aan de wachtrij van de te versturen SMS-berichten. Een achtergrondtaak, die periodiek uitgevoerd wordt, zal de berichten gaan versturen.

en: Click <strong>Test-drive</strong> to try out the page in <strong>test mode</strong>. This allows you to go through the full contribution process using a dummy credit card on a test server.
nl_BE: Klik op <strong>Testen</strong> om de pagina te testen. U kunt het hele bijdrage proces uitvoeren met een dummy creditcard op een testserver.

en: Click <strong>Update Participant(s)</strong> below to save all your changes.
nl_BE: Klik hieronder op <strong>Deelnemer(s) bijwerken</strong> om al uw wijzigingen op te slaan.

en: Click <strong>record response</strong> button to update values for each respondent as needed.
nl_BE: Klik op de knop <strong>antwoorden vastleggen</strong> om waar nodig de waarden voor elke respondent bij te werken.

en: Click <strong>record response</strong> button to update values for each respondent as needed. <br />Click <strong>Release Respondents >></strong> button below to release any respondents for whom you haven't recorded a response. <br />Click <strong>Reserve More Respondents >></strong> button if you need to get more respondents to interview.
nl_BE: Klik op de knop <strong>antwoorden vastleggen</strong> om waar nodig de waarden voor elke respondent bij te werken. <br />Klik hieronder op de knop <strong>Respondenten vrijgeven >></strong> om respondenten waarvan u geen antwoorden heeft vastgelegd vrij te geven. <br />Klik op de knop <strong>Meer respondenten reserveren</strong> als u meer respondenten nodig heeft.

en: Click Count
nl_BE: Aantal klikken

en: Click Date
nl_BE: Klik datum

en: Click Delete to move this &quot;%1&quot; activity to the Trash.
nl_BE: Klik op Verwijderen om deze &quot;%1&quot;-activiteit naar de prullenbak te verplaatsen.

en: Click Delete to move this case and all associated activities to the Trash.
nl_BE: Klik op Verwijderen om dit dossier en alle gerelateerde activiteiten naar de prullenbak te verplaatsen.

en: Click OK to override and update expected values.
nl_BE: Klik OK om de verwachte waarden te wijzigen.

en: Click OK to save this Pledge record AND send an acknowledgment to %1 now.
nl_BE: Klik op OK om de toezegging te registreren EN een bevestiging te versturen naar %1.

en: Click OK to save this contribution record AND send a receipt to the contributor now
nl_BE: Klik op OK om deze bijdrage regel op te slaan en stuur een ontvangstbevestiging aan de donateur

en: Click OK to save this payment record AND send a receipt to the contributor now
nl_BE: Klik op OK om de betaling te registreren EN om nu een ontvangstbewijs te verzenden

en: Click Restore to retrieve this &quot;%1&quot; activity from the Trash.
nl_BE: Klik op Herstellen om deze &quot;%1&quot;-activiteit terug te halen uit de prullenbak.

en: Click Restore to retrieve this case and all associated activities from the Trash.
nl_BE: Klik op Herstellen om dit dossier en alle gerelateerde activiteiten terug te halen uit de prullenbak.

en: Click Validate & Process below when you've entered all items for the batch. You can also Save & Continue Later at any time.
nl_BE: Klik hieronder op Valideren & verwerken als u alle items voor de batch hebt ingevoerd. U kunt ook op elk moment kiezen voor Opslaan & later doorgaan.

en: Click arrow to view pledge payments.
nl_BE: Klik op de pijl om de betalingen van de toezegging te bekijken.

en: Click here for new profile
nl_BE: Klik hier om een profiel aan te maken

en: Click here to configure the panes.
nl_BE: Klink hier om de panelen te configureren.

en: Click here to confirm and complete your registration
nl_BE: Klik hier om te bevestigen en uw registratie af te ronden.

en: Click here to do this for a different person.
nl_BE: Klik hier om dit voor iemand anders te doen.

en: Click here to register a different person for this event.
nl_BE: Klik hier om een ander persoon in te schrijven voor dit evenement.

en: Click here to return to editing the street address as a single field. Addresses which don't fit the expected format for address elements can still be saved by entering them in the single 'Street Address' field.
nl_BE: Klik hier om terug te keren naar het wijzigen van het straatadres in 1 veld. Een adres met een afwijkend formaat kan in een straatadresveld worden opgeslagen.

en: Click here to transfer or cancel your registration.
nl_BE: Klik hier om uw aanmelding over te dragen of te annuleren.

en: Click on each included link to make sure they go to the expected web pages.
nl_BE: Klik op elke link om te controleren of ze naar de verwachtte webpagina's verwijzen.

en: Click on the activity subject for more information.
nl_BE: Klik op het onderwerp van de activiteit voor meer informatie.

en: Click on the event name for more information.
nl_BE: Klik op de naam van het evenement voor meer informatie.

en: Click or paste this link into your browser
nl_BE: Klik op deze link of plak hem in uw webbrowser

en: Click or paste this link into your browser and follow the prompts
nl_BE: Klik op deze link of plak hem in uw webbrowser en volg de instructies

en: Click or paste this link into your browser to go to your page
nl_BE: Klik op deze link of plak hem in uw webbrowser om naar uw pagina te gaan

en: Click the "Confirm Registration" button to begin, or click "Cancel Registration" if you are no longer interested in attending this event.
nl_BE: Klik op "Inschrijving bevestigen" om uw inschrijving compleet te maken, of klik op "Inschrijving annuleren" als u geen interesse meer heeft in het bijwonen van dit evenement.

en: Click the "Confirm Registration" button to complete your registration in %1, or click "Cancel Registration" if you are no longer interested in attending this event.
nl_BE: Klik op de knop "Inschrijving bevestigen" om uw inschrijving voor %1 af te ronden, of klik op "Inschrijving annuleren" als u geen interesse meer heeft in het bijwonen van dit evenement.

en: Click the <strong>Continue</strong> button to checkout to %1, where you will select your payment method and complete the registration.
nl_BE: Gebruik de knop <strong>Doorgaan</strong> om via %1 te betalen. Daar kunt u de betaalmethode kiezen en uw aanmelding afronden.

en: Click the <strong>Continue</strong> button to proceed with the payment.
nl_BE: Klik op de knop <strong>Doorgaan</strong> om verder te gaan met de betaling.

en: Click the PayPal button to continue.
nl_BE: Klik om verder te gaan op de knop PayPal.

en: Click the button below if you want to cancel the auto-renewal option for your %1 membership. This will not cancel your membership. However you will need to arrange payment for renewal when your membership expires.
nl_BE: Klik op de onderstaande knop om het automatisch verlengen van uw %1 lidmaatschap te beëindigen. U beëindigt hiermee niet uw lidmaatschap. U moet daarna bij het verlopen van uw lidmaatschap wel zelf de betaling doen als u wilt verlengen.

en: Click the button below to cancel this commitment and stop future transactions. This does not affect contributions which have already been completed.
nl_BE: Klik op de onderstaande knop om deze transactie te beëindigen en transacties in de toekomst te voorkomen. De nu al afgeronde bijdragen blijven bestaan.

en: Click this button if you want to view and or modify the search criteria used to define the members of this smart group.
nl_BE: Klik op deze knop als uw de zoekcriteria die gebruikt worden om de leden van deze smartgroep te bepalen wilt weergeven en/of wijzigen.

en: Click this link
nl_BE: Klik op deze link

en: Click this link and follow the prompts
nl_BE: Klik deze link en volg de instructies

en: Click through Rate
nl_BE: Doorgeklikt percentage

en: Click through URL
nl_BE: Klik door URL

en: Click to Open Rate
nl_BE: Klik om te openen percentage

en: Click to copy %1 from row one to all rows.
nl_BE: Klik om %1 van rij 1 te kopiëren naar alle rijen.

en: Click to edit
nl_BE: Klik om te wijzigen

en: Click to refresh recipient count
nl_BE: Klik om het aantal ontvangers te verversen

en: Click-Throughs
nl_BE: Doorklikken

en: Click-through Summary
nl_BE: Doorklikoverzicht

en: Click-throughs
nl_BE: Doorkliks

en: Clicked
nl_BE: Aangeklikt

en: Clicks
nl_BE: Kliks

en: Clicks: %1
nl_BE: Klikken: %1

en: Client
nl_BE: Cliënt

en: Client Name
nl_BE: Naam klant

en: Client Name or Email
nl_BE: Naam of e-mailadres cliënt

en: Client Relationship
nl_BE: Cliëntrelatie

en: Client contact does not exist: %1
nl_BE: De cliëntcontactpersoon bestaat niet: %1

en: Clients:
nl_BE: Cliënten:

en: Clone Tag
nl_BE: Kopie kenmerk maken

en: Close
nl_BE: Sluiten

en: Close All
nl_BE: Sluit alle

en: Close Batch
nl_BE: Afsluiten batch

en: Close accounting batches created by user (with Access to CiviContribute)
nl_BE: Afsluiten accounting batches aangemaakt door gebruiker (met toegang tot CiviContribute)

en: Close all accounting batches (with Access to CiviContribute)
nl_BE: Afsluiten alle accounting batches aangemaakt (met toegang tot CiviContribute)

en: Close and Export Batch
nl_BE: Sluit en exporteer batch

en: Closed
nl_BE: Gesloten

en: Code Docs
nl_BE: Codedocumentatie

en: Code appended to resource URLs (JS/CSS) to coerce HTTP caching
nl_BE: Code toegevoegd aan URL's (JS/CSS) om HTTP-caching af te dwingen

en: Collapse
nl_BE: Inklappen

en: Collapse Custom Group?
nl_BE: Inklappen Specifieke groep?

en: Collapse Group Display
nl_BE: Inklappen weergave groep

en: Collapse all tabs
nl_BE: Alle tabbladen inklappen

en: Collapse this set in Advanced Search
nl_BE: Deze set bij geavanceerd zoeken samenvouwen

en: Collapse this set on initial display
nl_BE: Deze set in eerste instantie samenvouwen

en: Collapsed on Page
nl_BE: Inklappen op pagina

en: Collapsed on Search
nl_BE: Inklappen bij zoeken

en: Collections of activities and relationships for a given purpose.
nl_BE: Verzameling van activiteiten en relaties voor een bepaald doel.

en: Color
nl_BE: Kleur

en: Color of the CiviCRM main menu.
nl_BE: Kleur van het hoofdmenu van CiviCRM.

en: Column
nl_BE: Kolom

en: Column Headers
nl_BE: Kolomkoppen

en: Column Names
nl_BE: Kolomnamen

en: Column No
nl_BE: Kolomnummer

en: Column Number
nl_BE: Kolomnummer

en: Column Number to map to
nl_BE: Kolomnummer om naar te mappen

en: Column number for mapping set
nl_BE: Kolomnummer voor mapping-set

en: Columns
nl_BE: Kolommen

en: Combine tags into one
nl_BE: Kenmerken combineren naar een

en: Comma separated list of the type(s) of profile fields.
nl_BE: Kommagescheidenlijst met type(s) van profielvelden.

en: Comma-Separated Values (CSV)
nl_BE: Kommagescheiden waarden (CSV)

en: Command
nl_BE: Opdracht

en: Command parameters
nl_BE: Commando-parameters

en: Command/Parameters
nl_BE: Commando/parameters

en: Comment
nl_BE: Opmerking

en: Comments
nl_BE: Opmerkingen

en: Committed Amount
nl_BE: Vastgelegd bedrag

en: Commonly Used Specifiers
nl_BE: Veelgebruikte macro's

en: Communication Fields
nl_BE: Communicatie-velden

en: Communication Language
nl_BE: Taal communicatie

en: Communication Preferences
nl_BE: Communicatievoorkeuren

en: Communication Style
nl_BE: Communicatiestijl

en: Communication language
nl_BE: Communicatietaal

en: Communication preferences - alter
nl_BE: Communicatievoorkeuren bewerken

en: Communication style (e.g. formal vs. familiar) to use with this contact. FK to communication styles in civicrm_option_value.
nl_BE: Stijl van communicatie (formeel of  familiair) met dit contact. FK naar civicrm_option_value.

en: Communications
nl_BE: Communicatie

en: Community Messages URL
nl_BE: Gemeenschapsberichten-URL

en: Company
nl_BE: Bedrijf

en: Compatible with
nl_BE: Compatibel met

en: Complete
nl_BE: Voltooid

en: Complete Description
nl_BE: Volledige beschrijving

en: Complete OR Partial Email
nl_BE: Volledig OF gedeeltelijk e-mailadres

en: Complete OR Partial Name
nl_BE: Volledige OF gedeeltelijke naam

en: Complete OR partial Contribution Page title.
nl_BE: Volledige OF gedeeltelijke titel van bijdragepagina.

en: Complete OR partial Event name.
nl_BE: Volledige OF gedeeltelijke naam evenement.

en: Complete OR partial batch name.
nl_BE: Volledige OF gedeeltelijke naam van de batch.

en: Complete OR partial contact name.
nl_BE: Volledige OF gedeeltelijke contactnaam.

en: Complete OR partial creator name.
nl_BE: Volledige OF gedeeltelijke naam maker.

en: Complete OR partial group name.
nl_BE: Volledige of gedeeltelijke groepsnaam.

en: Complete URL for icon accessible from an external location:
nl_BE: Volledige URL voor pictogrammen op een externe locatie:

en: Complete all required fields first
nl_BE: Vul alstublieft eerst alle verplichte velden in.

en: Complete phone number.
nl_BE: Volledige telefoonnummer.

en: Complete street address(es) have been saved. However we were unable to split the address in the %1 address block(s) into address elements (street number, street name, street unit) due to an unrecognized address format. You can set the address elements manually by clicking 'Edit Address Elements' next to the Street Address field while in edit mode.
nl_BE: Het adres is opgeslagen - maar het is niet gelukt het adres in %1 adresblok(ken) op te splitsen (in straat, huisnummer en toevoeging). Het adresformaat is niet bekend. U kunt de losse elementen handmatig invoeren door te klikken op 'Bewerk adres' naast het veld 'Adres'.

en: Complete?
nl_BE: Voltooid?

en: Completed
nl_BE: Gereed

en: Completed Date
nl_BE: Voltooid op

en: Completed at
nl_BE: Voltooid op

en: Completed mailing
nl_BE: Voltooide mailing

en: Component
nl_BE: Onderdeel

en: Component ID
nl_BE: Component-id

en: Component Name
nl_BE: Naam onderdeel

en: Component Type
nl_BE: Onderdeeltype

en: Component for which you are trying to install the extension (%1) is currently disabled.
nl_BE: Het component waarvoor u een extensie (%1) wilt installeren is uitgeschakeld.

en: Component name
nl_BE: Onderdeelnaam

en: Component that this menu item belongs to
nl_BE: Component waartoe dit menu-item behoort

en: Component that this option value belongs/caters to.
nl_BE: Component waartoe deze optiewaarde behoort.

en: Components
nl_BE: Componenten

en: Compose
nl_BE: Opstellen

en: Compose (A)
nl_BE: Bericht opstellen (A)

en: Compose (B)
nl_BE: Bericht opstellen (B)

en: Compose On-screen
nl_BE: Op het scherm opstellen

en: Compose a message on-screen for general use in emails or document output, or upload a pre-composed document for mail-merge.
nl_BE: Schrijf nu een tekst voor algemeen gebruik in e-mails of documenten of upload een document met die tekst.

en: Concatenation of all routable street address components (prefix, street number, street name, suffix, unit
          number OR P.O. Box). Apps should be able to determine physical location with this data (for mapping, mail
          delivery, etc.).
nl_BE: Samenvoeging van alle adresonderdelen (prefix, straatnumer, straatnaam, suffix, huisnummer OF Postbus). Applicaties moeten hieruit de fysieke locatie kunnen bepalen (voor kaarten, postbezorging enz.).

en: Conditional foreign key to civicrm_address.id. We insert an address record for each contribution when we have associated billing name and address data.
nl_BE: Conditionele FK naar address.id. Er wordt een adres toegevoegd per bijdrage wanneer er een geassocieerde factuurnaam en adres is.

en: Conditional foreign key to civicrm_contribution_recur id. Each contribution made in connection with a recurring contribution carries a foreign key to the recurring contribution record. This assumes we can track these processor initiated events.
nl_BE: Conditionele FK naar civicrm_contribution_recur id. Elke bijdrage van een periodieke bijdrage heeft een FK naar dat record. Hiermee kunnen de uitgevoerde acties worden gevolgd.

en: Conditional foreign key to civicrm_contribution_recur id. Each membership in connection with a recurring contribution carries a foreign key to the recurring contribution record. This assumes we can track these processor initiated events.
nl_BE: Conditionele FK naar civicrm_contribution_recur id. Ell lidmaatschap met een periodieke bijdrage heeft een FK naar het record met de periodieke bijdrage. Hierdoor zouden we deze gebeurtenissen moeten kunnen volgen.

en: Conference
nl_BE: Conferentie

en: Conference Slot
nl_BE: Conferentie Slot

en: Conference Slots
nl_BE: Conferentie plaatsen

en: Configuration Checklist
nl_BE: Controlelijst instellingen

en: Configuration file could not be retrieved for case type = '%1' %2.
nl_BE: Het configuratiebestand voor dossiertype '%1' %2 is niet gevonden.

en: Configure
nl_BE: Configureren

en: Configure CKEditor
nl_BE: CKEditor configureren

en: Configure CiviCRM for your country and language.
nl_BE: Configureer CiviCRM voor uw land en taal.

en: Configure Contact Search behavior.
nl_BE: Zoekgedrag contacten configureren.

en: Configure Contribution Page
nl_BE: Bijdragepagina configureren

en: Configure Default Mailbox
nl_BE: Standaard-mailbox configureren

en: Configure Event
nl_BE: Evenement configureren

en: Configure Page - %1
nl_BE: Configureer pagina - %1

en: Configure Repeating Event
nl_BE: Configureren herhalend evenement

en: Configure Survey
nl_BE: Instellen enquête

en: Configure Survey - %1
nl_BE: Enquête instellen - %1

en: Configure Widget
nl_BE: Widget configureren

en: Configure a mapping provider (e.g. Google or Yahoo) to display maps for contact addresses and event locations.
nl_BE: Configureer een landkaartaanbieder (bijv. Google of Yahoo) om kaarten te tonen van contactadressen en evenementlocaties.

en: Configure a mapping provider (e.g. OpenStreetMap or Google) to display maps for contact addresses and event locations.
nl_BE: Een kaartdienst (bijv. OpenStreetMap of Google) instellen voor het weergeven van kaarten met de adressen van contacten en evenementen.

en: Configure custom fields to collect and store custom data which is not included in the standard CiviCRM forms.
nl_BE: Definieer eigen aangepaste velden die nog niet in CiviCRM bestaan, om daarin gegevens vast te leggen die specifiek zijn voor uw organisatie.

en: Configure directories in your file system for temporary uploads, images, custom files and custom templates.
nl_BE: Configureer de mappen in uw bestandssysteem die gebruikt worden voor tijdelijke uploads, afbeeldingen, aangepaste bestanden en aangepaste sjablonen.

en: Configure how many events should be shown on the dashboard. This overrides the default value of 10 entries.
nl_BE: Instellen hoeveel evenementen er getoond worden op het dashboard. Standaardwaarde is 10.

en: Configure input and display formats for Date fields.
nl_BE: Invoer- en weergaveopmaak van datumvelden configureren.

en: Configure link to...
nl_BE: Configureer link naar...

en: Configure mailing labels for your site using tokens, which are replaced by contact field values when the labels are generated. Place your cursor within the Mailing Labels box where you want to the token to be inserted. Then click the "Insert Tokens" link to see a list of available tokens (including custom fields). Insert the token by clicking the desired token name.
nl_BE: U kunt de inhoud van verzendetiketten instellen door tokens te gebruiken. Tokens worden vervangen door gegevens van een contact bij het genereren van de etiketten. Plaats de cursor op de plek in de tekst waar u een token wilt gebruiken, en klik op 'Token invoegen'. Er wordt een lijst met beschikbare tokens (inclusief aangepaste velden) getoond. Klik vervolgens op de naam van de token die u wilt invoegen.

en: Configure membership renewal reminders using <a href="%1">Schedule Reminders</a>.
nl_BE: Stel herinneringen voor verlenen lidmaatschap in met <a href="%1">Herinneringen inplannen</a>.

en: Configure membership renewal reminders using <a href="%1">Schedule Reminders</a>. If you have previously configured renewal reminder templates, you can re-use them with your new scheduled reminders.
nl_BE: Stel de herinnering voor verlenging van lidmaatschap in met  <a href="%1">Herinneringen inplannen</a>. Als u dit al eerder gedaan heeft met sjablonen, dan kunt u deze hier opnieuw gaan gebruiken.

en: Configure screen and form elements for Viewing Contacts, Editing Contacts, Advanced Search, Contact Dashboard and WYSIWYG Editor.
nl_BE: Configureer scherm- en formulierelementen voor het weergeven van contacten, bewerken van contacten, geavanceerd zoeken, contactdashboard en de WYSIWYG-editor.

en: Configure this event
nl_BE: Evenement configureren

en: Configure this event.
nl_BE: Bewerk dit evenement

en: Configure up to five fields to evaluate when searching for 'suspected' duplicate contact records.
nl_BE: Gebruik maximaal 5 velden om te zoeken naar verdachte dubbele contacten.

en: Configure up to five fields to evaluate when searching for 'suspected' duplicate contact records. For each field, set a numeric <strong>Weight</strong> which determines the relative importance of a match on that field.
nl_BE: Gebruik maximaal 5 velden om te zoeken op verdachte dubbele contacten. Gebruik voor elk veld een <strong>Gewicht</strong> dat aangeeft de relatieve zwaarte van een vondst op dat veld.

en: Confirm
nl_BE: Bevestig

en: Confirm %1
nl_BE: Bevestig %1

en: Confirm Action
nl_BE: Bevestig uw actie

en: Confirm Changes
nl_BE: Bevestig de wijzigingen

en: Confirm Custom Group Delete
nl_BE: Bevestig verwijderen van een specifieke groep

en: Confirm From Email
nl_BE: E-mailadres afzender bevestigen

en: Confirm From Name
nl_BE: Naam afzender bevestigen

en: Confirm Group Delete
nl_BE: Groep verwijderen bevestigen

en: Confirm Password
nl_BE: Wachtwoord bevestigen

en: Confirm Payment
nl_BE: Betaling bevestigen

en: Confirm Price Field Delete
nl_BE: Bevestig verwijdering van een Prijsveld

en: Confirm Registration
nl_BE: Inschrijving bevestigen

en: Confirm Text
nl_BE: Tekst bevestiging

en: Confirm Timestamp
nl_BE: Bevestigd op

en: Confirm Your Registration
nl_BE: Bevestig uw aanmelding

en: Confirm Your Registration Information
nl_BE: Bevestig uw inschrijvingsinformatie

en: Confirm action
nl_BE: Bevestig uw actie

en: Confirm your registration for %1
nl_BE: Bevestig uw aanmelding voor %1

en: Confirm your registration for %1.
nl_BE: Bevestig uw inschrijving voor %1.

en: Confirmation Email
nl_BE: Bevestigingsmail

en: Confirmation Email Text
nl_BE: Tekst e-mail

en: Confirmation Message
nl_BE: Bevestigingsbericht

en: Confirmation Page?
nl_BE: Bevestigingspagina?

en: Confirmation Screen
nl_BE: Bevestigingsscherm

en: Confirmation Title
nl_BE: Naam bevestiging

en: Conflicting Rows
nl_BE: Rijen met conflicten

en: Conflicting Rows (skipped)
nl_BE: Rijen met een conflict (overgeslagen)

en: Conflicts
nl_BE: Conflicten

en: Congratulations! Your upgrade was successful!
nl_BE: Gefeliciteerd! De upgrade is gelukt!

en: Connect
nl_BE: Verbinden

en: Connected
nl_BE: Verbonden

en: Connected Repeating Events
nl_BE: Gekoppelde terugkerende evenementen

en: Connecting...
nl_BE: Verbinden...

en: Connections provide a simplified way to link your CiviCRM installation to an external service.
nl_BE: Koppelingen maken het mogelijk om uw CiviCRM-installatie eenvoudig te verbinden met externe diensten.

en: Consider cancelling the pledge instead if you want to maintain an audit trail and avoid losing payment data. To set the pledge status to Cancelled and cancel any not-yet-paid pledge payments, first click Cancel on this form. Then click the more &gt; link from the pledge listing, and select the Cancel action.
nl_BE: Overweeg om in plaats daarvan de toezegging te annuleren als u de historie wilt bewaren en verlies van betalingsgegevens wilt vermijden. Wilt u de status van de toezegging op Geannuleerd zetten en alle nog onbetaalde betalingen annuleren, klik dan eerst Annuleren op dit formulier. Klik vervolgens op de link meer &gt; in het toezeggingenoverzicht en kies de actie Annuleren.

en: Consider modifying the membership status instead if you want to maintain an audit trail and avoid losing payment data. You can set the status to Cancelled by editing the membership and clicking the Status Override checkbox.
nl_BE: Misschien kunt u beter de status van het lidmaatschap aanpassen als u  audit-trail wilt gebruiken en geen betaalgegevens wilt kwijtraken. U kunt de status zetten op Afgezegd door het lidmaatschap te wijzigen en een vinkje te zetten bij Status handmatig instellen .

en: Const Id
nl_BE: Const-nummer

en: Constituent Engagement
nl_BE: Activering achterban

en: Constituent Name
nl_BE: Naam contact

en: Constituent Relationship Management (CiviCRM !1). Allows sites to manage contacts, relationships and groups, and track contact activities, contributions, memberships and events. For more information please refer to the <a href="!2">CiviCRM web-site</a> which includes project information, documentation and support resources and more.
nl_BE: Constituent Relationship Management (CiviCRM !1). Biedt de mogelijkheid om contacten, relaties en groepen te beheren en contactmomenten, contactactiviteiten, bijdragen, lidmaatschappen en evenementen te beheersen en te volgen. Bezoek de <a href="!2">CiviCRM website</a> voor project-informatie, documentatie en hulpbronnen.

en: Constituent Report (Detail)
nl_BE: Rapport achterban (details)

en: Constituent Report (Summary)
nl_BE: Overzichtsrapport achterban

en: Constituent Type
nl_BE: Contacttype

en: Contact (Far side)
nl_BE: Contact (veraf)

en: Contact (Near side)
nl_BE: Contact (dichtbij)

en: Contact 2 (Duplicate)
nl_BE: Contact 2 (dubbele)

en: Contact A Full Name
nl_BE: Volledige naam contact A

en: Contact A ID
nl_BE: Contact-A-id

en: Contact A has Permission Over Contact B
nl_BE: Contact A heeft rechten over Contact B

en: Contact Activities
nl_BE: Contact activiteiten

en: Contact Address Fields - Selection Values
nl_BE: Contactadresvelden - keuzeopties

en: Contact B Full Name
nl_BE: Volledige naam contact B

en: Contact B ID
nl_BE: Contact-B-id

en: Contact B has Permission Over Contact A
nl_BE: Contact B heeft rechten over Contact A

en: Contact Dashboard
nl_BE: Contactoverzicht

en: Contact Date Reminder Options
nl_BE: Contact Herinneringsdatum Opties

en: Contact Deleted by Merge
nl_BE: Contact verwijderd bij samenvoegen

en: Contact Demographics Report
nl_BE: Rapport demografie contacten

en: Contact Details
nl_BE: Contactdetails

en: Contact Edit Options
nl_BE: Opties contact wijzigen

en: Contact Edit URL
nl_BE: Opties wijzigen URL

en: Contact Email
nl_BE: Contact e-mail

en: Contact Fields
nl_BE: Contactvelden

en: Contact Group Status
nl_BE: Contactgroepsstatus

en: Contact ID
nl_BE: Contactnummer

en: Contact ID %1 has been deleted.
nl_BE: Contact %1 is verwijderd.

en: Contact ID %1 has been merged and deleted.
nl_BE: Contact ID %1 is samengevoegd en verwijderd.

en: Contact ID %1 has been merged into Contact ID %2 and deleted.
nl_BE: Contact-id %1 is samengevoegd met contact-id %2 en is verwijderd.

en: Contact ID %1 is a match for %2 user %3 but has already been matched to %4
nl_BE: Contact ID %1 komt overeen met %2 gebruiker %3, maar is al gekoppeld met %4.

en: Contact ID (Far side)
nl_BE: Contact-id (veraf)

en: Contact ID (Near side)
nl_BE: Contact-id (dichtbij)

en: Contact ID of contact record given case belongs to.
nl_BE: Contact-id van contact-record waartoe het dossier behoort.

en: Contact ID of contact record given grant belongs to.
nl_BE: Contact-id van contact-record waarbij de toelage behoort.

en: Contact ID of token creator
nl_BE: Contact-id van degene dit het token heeft aangemaakt

en: Contact ID or External Identifier
nl_BE: Contact-id of Externe-id

en: Contact IDs to which reminder should be sent.
nl_BE: Contact-id's naar wie deze herinnering gestuurd moet worden.

en: Contact Id is required for view action.
nl_BE: Bij het bekijken is het contact-id is verplicht.

en: Contact Image
nl_BE: Contact afbeelding

en: Contact Info
nl_BE: Contactinformatie

en: Contact Information
nl_BE: Contactinformatie

en: Contact Job title
nl_BE: Contact functie

en: Contact Logging Report (Detail)
nl_BE: Contact Logging Rapport

en: Contact Logging Report (Summary)
nl_BE: Overzichtsrapport contact-logging

en: Contact Merge
nl_BE: Contacten samenvoegen

en: Contact Merged
nl_BE: Contacten samengevoegd

en: Contact Modified
nl_BE: Contact gewijzigd

en: Contact Multi Records %%StatusMessage%%
nl_BE: Contact multi-records %%StatusMessage%%

en: Contact Name
nl_BE: Naam contact

en: Contact Name (in sort format)
nl_BE: Contactnaam (bij sortering)

en: Contact Notes
nl_BE: Contactnotities

en: Contact Page
nl_BE: Contactpagina

en: Contact Permanent Delete
nl_BE: Contact definitief verwijderen

en: Contact Phone
nl_BE: Contact Telefoonnummer

en: Contact Prefix
nl_BE: Contact prefix

en: Contact Profile
nl_BE: Contactprofiel

en: Contact Records for Contributors
nl_BE: Contactrecords van gevers

en: Contact Records for Event Participants
nl_BE: Contactgegevens van deelnemers

en: Contact Records for Members
nl_BE: Contactrecords van leden

en: Contact Reference
nl_BE: Referentie contact

en: Contact Reference Autocomplete Options
nl_BE: Contact Referentie Aanvul Opties

en: Contact Reference Options
nl_BE: Contact referentie options

en: Contact Relationships
nl_BE: Contact relaties

en: Contact Role
nl_BE: Contact rol

en: Contact Saved
nl_BE: Contact opgeslagen

en: Contact Search
nl_BE: Contacten zoeken

en: Contact Smart Group View Options
nl_BE: Opties tonen contacten smartgroep

en: Contact Source
nl_BE: Herkomst contact

en: Contact Status
nl_BE: Contactstatus

en: Contact Sub Type
nl_BE: Contact-subtype

en: Contact Subtype
nl_BE: Contactsubtype

en: Contact Subtype %1
nl_BE: Contact subtype %1

en: Contact Subtype (Contact A)
nl_BE: Contact subtype (contact A)

en: Contact Subtype (Contact B)
nl_BE: Contactsubtype (contact B)

en: Contact Subtype A
nl_BE: Contactsubtype A

en: Contact Subtype B
nl_BE: Contactsubtype B

en: Contact Subtype field of 1 contact has not been updated. | Contact Subtype field of %count contacts has not been updated.
nl_BE[0]: Contact subtype veld van 1 contact is niet gewijzigd.
nl_BE[1]: Contact subtype veld van %count contacten zijn niet gewijzigd.

en: Contact Suffix
nl_BE: Contact achtervoegsel

en: Contact Summary
nl_BE: Contactoverzicht

en: Contact Summary:
nl_BE: Contactoverzicht:

en: Contact Tags
nl_BE: Kenmerken van contact(en)

en: Contact Trash and Undelete
nl_BE: Contact prullenbak en terugzetten

en: Contact Type
nl_BE: Contacttype

en: Contact Type (Contact A)
nl_BE: Contacttype (Contact A)

en: Contact Type (Contact B)
nl_BE: Contacttype (Contact B)

en: Contact Type A
nl_BE: Contacttype A

en: Contact Type B
nl_BE: Contacttype B

en: Contact Type Description
nl_BE: Contacttype Beschrijving

en: Contact Type ID
nl_BE: Contacttype ID

en: Contact Type Icon
nl_BE: Icoon contacttype

en: Contact Type Image URL
nl_BE: Contacttype afbeeldings-URL

en: Contact Type Is Active?
nl_BE: Is het contacttype actief?

en: Contact Type Label
nl_BE: Contacttype Label

en: Contact Type Mismatch
nl_BE: Contact type afwijking

en: Contact Type for Contact A
nl_BE: Contacttype van Contact A

en: Contact Type for Contact B
nl_BE: Contacttype van Contact B

en: Contact Type in mapping
nl_BE: Contacttype in mapping

en: Contact Type is Reserved?
nl_BE: Is het contacttype gereserveerd?

en: Contact Type(s)
nl_BE: Contacttype(n)

en: Contact Type: %1
nl_BE: Contacttype: %1

en: Contact Types
nl_BE: Contacttypes

en: Contact View Options
nl_BE: Opties contact tonen

en: Contact and Campaign
nl_BE: Contact en Campagne

en: Contact and Financial Type
nl_BE: Contact en Financieel type

en: Contact and Payment Method
nl_BE: Contact en betaalmethode

en: Contact and Recurring
nl_BE: Contact en Periodiek

en: Contact does not exist.
nl_BE: Contact bestaat niet.

en: Contact has been added to '%1'.
nl_BE: Contact is toegevoegd aan '%1'.

en: Contact has been created
nl_BE: Contact is aangemaakt

en: Contact has been deleted
nl_BE: Contact is verwijderd

en: Contact has been updated
nl_BE: Contact is bijgewerkt

en: Contact has been viewed
nl_BE: Contact is bekeken

en: Contact id is not valid
nl_BE: Contact-id is niet geldig

en: Contact identifier from external system
nl_BE: Contact identifier van extern systeem

en: Contact image deleted successfully
nl_BE: Contact foto succesvol verwijderd

en: Contact is Deceased
nl_BE: Contact is overleden

en: Contact is in Trash
nl_BE: Contact zit in de prullenbak

en: Contact is in Use
nl_BE: Contact in gebruik

en: Contact listings.
nl_BE: Contactlijst.

en: Contact modification report for the logging infrastructure (detail).
nl_BE: Rapport waarin aanpassingen getoond worden voor de log infrastructuur (samenvatting)

en: Contact modification report for the logging infrastructure (summary).
nl_BE: Overzichtsrapport aanpassingen contacten voor logging-infrastructuur

en: Contact not found when building list of contacts in the profile
nl_BE: Bij het opbouwen van een lijst met contacten in het profiel ontbreekt een contact

en: Contact type
nl_BE: Contacttype

en: Contact type names should not use reserved keywords.
nl_BE: De naam van een contacttype mag geen gereserveerd woord bevatten.

en: Contact us for information about contributions prior to those listed above.
nl_BE: Neem contact met ons op over de bijdragen voorafgaand aan bovenstaande lijst

en: Contact was merged into another contact
nl_BE: Contact samengevoegd naar ander contact

en: Contact who should be added to the group
nl_BE: Contact dat toegevoegd zou moeten worden aan de groep

en: Contact who should be removed from the group
nl_BE: Contact dat verwijderd zou moeten worden uit de groep

en: Contact will be added to selected group.
nl_BE: Contact zal worden toegevoegd aan de groep.

en: Contact will be removed from selected group.
nl_BE: Contact zal worden verwijderd uit de groep.

en: Contact with no email must have a name.
nl_BE: Contact zonder e-mail moet een naam hebben.

en: Contact with no name must have an email.
nl_BE: Een contact zonder naam moet een e-mailadres hebben.

en: Contact your site administrator for help creating reports.
nl_BE: Neem voor hulp bij het maken van rapporten contact op met de sitebeheerder.

en: Contact your site administrator if you need to use a "FROM" Email Address which is not in the dropdown list.
nl_BE: Neem contact op met uw beheerder als u een aan afzenderadres wilt gebruiken dat niet in de lijst staat.

en: Contact your site administrator if you need to use a SMS Provider which is not in the dropdown list.
nl_BE: Neem contact op met uw beheerder als u een SMS provider wilt gebruiken die niet in de lijst staat.

en: Contact's Gender
nl_BE: Geslacht van het contact

en: Contact's Groups
nl_BE: Contact groepen

en: Contact's first name.
nl_BE: Voornaam van het contact.

en: Contact's last name.
nl_BE: Achternaam van het contact.

en: Contact's middle name.
nl_BE: Tussenvoegsel van het contact.

en: Contact(s)
nl_BE: Contact(en)

en: Contacts
nl_BE: Contacten

en: Contacts %%StatusMessage%%
nl_BE: Contacten %%StatusMessage%%

en: Contacts AND Cases
nl_BE: Contacten EN dossiers

en: Contacts Added
nl_BE: Contacten toegevoegd

en: Contacts Merged
nl_BE: Contacten samengevoegd

en: Contacts created on this site are added to this group
nl_BE: Contacten die aangemaakt worden op deze website worden toegevoegd aan deze groep

en: Contacts in Group: %1
nl_BE: Contacten in groep: %1

en: Contacts in the "To" field will each receive one copy of this email, with any tokens respectively filled for their contact record.
nl_BE: Contacten in the veld "Naar" ontvangen een e-mail met voor de tokens de waarden die van toepassing zijn voor dat contact.

en: Contacts in the <strong>%1</strong> group are listed below.
nl_BE: Contacten in de  <strong>%1</strong> groep worden hieronder getoond.

en: Contacts in this Group
nl_BE: Contacten in deze groep

en: Contacts in this group are assigned Administrator role permissions.
nl_BE: Contacten in deze groep hebben rechten die horen bij de rol Beheerder.

en: Contacts may only have one website of each type at most.
nl_BE: Contacten mogen per type maar een website hebben.

en: Contacts with 'Do not SMS' will be excluded from receiving Bulk SMS messages, and the Send SMS activity will be disabled.
nl_BE: Contacten met 'Geen SMS' zullen worden uitgesloten bij het verzenden van massa-SMS-berichten, en de activiteit 'SMS verzenden' is bij hen niet zichtbaar.

en: Contacts with 'Do not email' will be excluded from receiving CiviMail mailings, and the Send Email activity will be disabled for them. However they will still receive email for contribution receipts and event registration confirmations.
nl_BE: Contacten met 'Geen post' zullen worden uitgesloten bij het verzenden van mailings via CiviMail: de 'e-mail verzenden'-activiteit wordt voor hen uitgeschakeld.  Ze ontvangen wel bijvoorbeeld ontvangstbewijzen en bevestigingen per e-mail.

en: Contacts with 'Do not mail' will be excluded when mailing labels are created.
nl_BE: Contacten met 'Geen post' zullen worden overgeslagen bij het maken van labels voor de mailing.

en: Contacts with a Relationship Type of:
nl_BE: Contacten met een relatietype van:

en: Contacts with any of the checked privacy options are EXCLUDED from your search results by default. EXAMPLE: If you select 'Do not phone', and search for contacts with an address in a specific city - then contacts in that city who have 'Do not phone' selected as a privacy option will be excluded from the search results.
nl_BE: Contacten met een van de geselecteerde privacy opties zijn standaard UITGESLOTEN van uw zoekresultaten. Voorbeeld: Als u selecteert 'Niet bellen', en zoekt naar contacten in een bepaalde plaats, dan worden contacten in die plaats met de optie 'Niet bellen' uitgesloten van de zoekresultaten.

en: Contacts with no preferred language
nl_BE: Contacten zonder voorkeurstaal

en: Contains
nl_BE: Bevat

en: Content
nl_BE: Inhoud

en: Content / Components
nl_BE: Inhoud / Onderdelen

en: Content and format for mailing labels.
nl_BE: Tekst en formaat van verzendetiketten

en: Content of the SMS text.
nl_BE: Inhoud van de SMS.

en: Contents of the Return-Path header.
nl_BE: Inhoud van de retouradres kopregel.

en: Continue
nl_BE: Doorgaan

en: Continue Later
nl_BE: Later verder gaan

en: Continue Mailing
nl_BE: Doorgaan met mailing

en: Contribute
nl_BE: Bijdrage

en: Contribute %1 Instead
nl_BE: Bijdrage van %1

en: Contribute Now
nl_BE: Doneer nu

en: Contribute!
nl_BE: Geef!

en: Contribution
nl_BE: Bijdrage

en: Contribution #
nl_BE: Bijdrage #

en: Contribution %%StatusMessage%%
nl_BE: Bijdrage %%StatusMessage%%

en: Contribution Aggregate
nl_BE: Gemiddelde bijdragen

en: Contribution Aggregate by Relationship
nl_BE: Bijdragen samengevoegd per relatietype

en: Contribution Amount
nl_BE: Bedrag bijdrage

en: Contribution Amount Stats
nl_BE: Bijdrage bedrag statistieken

en: Contribution Amounts
nl_BE: Bedragen

en: Contribution Amounts Label
nl_BE: Bijdrage Bedragen Label

en: Contribution Amounts section enabled
nl_BE: Sectie bijdragebedragen is ingeschakeld

en: Contribution Avg
nl_BE: Gemiddelde bijdrage

en: Contribution Bulk Entry
nl_BE: Bulk-invoer bijdragen

en: Contribution Campaign
nl_BE: Bijdrage Campagne

en: Contribution Cancel Date
nl_BE: Datum bijdrage geannuleerd

en: Contribution Cancel Reason
nl_BE: Reden annulering bijdrage

en: Contribution Count
nl_BE: Aantal bijdragen

en: Contribution Currency
nl_BE: Bijdrage Valuta

en: Contribution Dashboard
nl_BE: Bijdrage Dashboard

en: Contribution Date
nl_BE: Bijdragedatum

en: Contribution Date From
nl_BE: Begindatum bijdrage

en: Contribution Date Received
nl_BE: Ontvangstdatum bijdrage

en: Contribution Dates
nl_BE: Bijdragedatums

en: Contribution Detail Report
nl_BE: Rapport gedetailleerd donaties

en: Contribution Details
nl_BE: Details bijdrage

en: Contribution Grouping
nl_BE: Groeperen bijdrage

en: Contribution Honor Roll
nl_BE: Bijdrage eerrol

en: Contribution ID
nl_BE: Bijdrage ID

en: Contribution Information
nl_BE: Informatie over de bijdrage

en: Contribution Invoice
nl_BE: Factuur voor bijdrage

en: Contribution Invoice: %1
nl_BE: Factuur voor bijdrage: %1

en: Contribution Label
nl_BE: Bijdragelabel

en: Contribution Links
nl_BE: Bijdrage Links

en: Contribution Logging Report (Detail)
nl_BE: Bijdragen Logging Rapport

en: Contribution Logging Report (Summary)
nl_BE: Overzichtsrapport bijdrage-logging

en: Contribution Note
nl_BE: Bijdragenotitie

en: Contribution Note %1 %2
nl_BE: Notitie bij bijdrage %1 %2

en: Contribution OR Soft Credit?
nl_BE: Bijdrage OF Zacht Krediet?

en: Contribution Ordinality
nl_BE: Bijdragerangschikking

en: Contribution Page
nl_BE: Bijdragepagina

en: Contribution Page / Event
nl_BE: Donatie pagina / evenement

en: Contribution Page Configuration
nl_BE: Configuratie bijdragepagina

en: Contribution Page Created Date
nl_BE: Bijdragepagina gemaakt op

en: Contribution Page Currency
nl_BE: Bijdragepagina valuta

en: Contribution Page End Date
nl_BE: Einddatum bijdragepagina

en: Contribution Page ID
nl_BE: Bijdragepagina-id

en: Contribution Page Introduction Text
nl_BE: Bijdragepagina Introductie-tekst

en: Contribution Page Public title
nl_BE: Bijdragepagina Openbare titel

en: Contribution Page Start Date
nl_BE: Begindatum bijdragepagina

en: Contribution Page Title
nl_BE: Titel bijdragepagina

en: Contribution Page title. For top of page display
nl_BE: Titel bijdragepagina. Wordt bovenaan de pagina getoond

en: Contribution Pages
nl_BE: Bijdragepagina's

en: Contribution Product
nl_BE: Bijdrage product

en: Contribution Product ID
nl_BE: Bijdrage product-id

en: Contribution Products
nl_BE: Bijdrage producten

en: Contribution Receipt
nl_BE: Ontvangstbewijs bijdrage

en: Contribution Receipt Not Sent
nl_BE: Ontvangstbewijs voor bijdrage is niet verstuurd

en: Contribution Receipt Sent
nl_BE: Ontvangstbewijs voor bijdrage is verstuurd

en: Contribution Recur ID
nl_BE: Periodieke Bijdrage-id

en: Contribution Recurring
nl_BE: Periodieke bijdrage

en: Contribution Reports
nl_BE: Bijdragerapporten

en: Contribution Soft Credit
nl_BE: Bijdrage Zacht Krediet

en: Contribution Soft Credit ID
nl_BE: Herkomst van bijdrage

en: Contribution Soft Credits
nl_BE: Bijdrage Zachte Kredieten

en: Contribution Source
nl_BE: Bron van bijdrage

en: Contribution Status
nl_BE: Bijdragestatus

en: Contribution Status ID
nl_BE: Bijdragestatus-ID

en: Contribution Summary
nl_BE: Bijdrage-overzicht

en: Contribution Summary Report
nl_BE: Overzichtsrapport donaties

en: Contribution Thank-you Not Sent
nl_BE: Bedankje voor bijdrage is niet verstuurd

en: Contribution Thank-you Sent
nl_BE: Bedankje voor bijdrage is verstuurd.

en: Contribution Total
nl_BE: Totaal bijdrage

en: Contribution Transaction ID
nl_BE: Bijdrage transactienummer

en: Contribution Type
nl_BE: Bijdragetype

en: Contribution Widget
nl_BE: Bijdrage-widget

en: Contribution amount cannot be more than %1.
nl_BE: Het bedrag van de bijdrage kan niet meer zijn dan %1.

en: Contribution amount must be at least %1
nl_BE: Het bedrag van de bijdrage moet ten minste %1 zijn

en: Contribution and Membership Details
nl_BE: Gegevens contributie en lidmaatschap

en: Contribution can not be less than zero. Please select the options accordingly
nl_BE: Een bijdrage kan niet minder dan nul zijn. Kies a.u.b. de juiste optie.

en: Contribution details for any type of contribution, plus associated membership information for contributions which are in payment for memberships.
nl_BE: Informatie over alle soorten bijdragen inclusief bijbehorende lidmaatschap van bijdragen voor betalingen van lidmaatschap.

en: Contribution import files must contain data needed to <strong>match the contribution to the contributor</strong>. This 'matching' can be handled in several different ways:
nl_BE: Invoerbestanden met bijdragen moeten gegevens bevatten om <strong>de bijdragen te koppelen met de contribuanten</strong>. Deze koppeling kan op meerdere manieren gedaan worden:

en: Contribution import requires that the Contributors already exist as contact records in your CiviCRM database. If you need to import contributions for contributors who haven't been added to CiviCRM yet, you will do this in 2 steps. First, use <strong>Import Contacts</strong> to add the contact records. If possible, include a unique 'External ID' for each new contact which you can then use to match contributions to contributors. Then return to this screen and import the contribution records.
nl_BE: Om bijdragen te kunnen importeren dienen de donateurs al als contact bekend te zijn in CiviCRM. Als u bijdragen wilt importeren van onbekende contacten, dan moet dit in 2 stappen gebeuren.<br /> Gebruik eerst <strong>Contacten importeren</strong> om de contacten toe te voegen. Voeg, indien mogelijk, een uniek 'Externe-id' voor elk nieuw contact toe. Dit veld kunt u dan gebruiken om de bijdragen te koppelen aan de donateurs. Keer dan terug naar dit scherm om de bijdragen te importeren.

en: Contribution is Pay Later?
nl_BE: Wordt bijdrage later betaald?

en: Contribution is Recurring?
nl_BE: Is het een periodieke bijdrage?

en: Contribution is Template?
nl_BE: Bijdrage is sjabloon?

en: Contribution is a Test?
nl_BE: Is het een testbijdrage?

en: Contribution listings.
nl_BE: Bijdragenlijsten.

en: Contribution submitted by a staff person using contributor's credit card
nl_BE: Bijdragen gedaan door een staflid met gebruik van de creditcard van de contribuant

en: Contribution submitted by a staff person using member's credit card for renewal
nl_BE: Bijdrage voor verlenging gedaan door een staflid met gebruik van een creditcard van een lid

en: Contribution submitted by a staff person using member's credit card for signup
nl_BE: Bijdrage voor aanmelding gedaan door een staflid met gebruik van een creditcard van een lid

en: Contribution was made through this personal campaign page.
nl_BE: Bijdrage werd geleverd door middel van deze persoonlijke campagnepagina.

en: Contributions
nl_BE: Bijdragen

en: Contributions - Duplicate Organization Alert
nl_BE: Contributies - Dubbele organisatie waarschuwing

en: Contributions - Invoice
nl_BE: Bijdragen - factuur

en: Contributions - Receipt (off-line)
nl_BE: Contributies - Factuur (off-line)

en: Contributions - Receipt (on-line)
nl_BE: Bijdragen - ontvangstbewijs (online)

en: Contributions - Recurring Billing Updates
nl_BE: Bijdragen - wijzigingen periodieke betalingen

en: Contributions - Recurring Cancellation Notification
nl_BE: Bijdragen - bevestiging stoppen periodieke bijdrage

en: Contributions - Recurring Start and End Notification
nl_BE: Bijdragen - notificatie begin en eind periodieke bijdragen

en: Contributions - Recurring Updates
nl_BE: Bijdragen - periodieke wijzigingen

en: Contributions Charts
nl_BE: Bijdragegrafieken

en: Contributions OR Soft Credits?
nl_BE: Bijdragen OF Zachte kredieten?

en: Contributions OR Soft Credits? - All
nl_BE: Bijdrage of Zacht krediet? - Alle

en: Contributions OR Soft Credits? - Contributions and their related soft credit
nl_BE: Bijdrage of Zacht krediet? - Bijdragen en de bijbehorende zachte kredieten

en: Contributions OR Soft Credits? - Contributions without a soft credit
nl_BE: Bijdrage of Zacht krediet? - Bijdragen zonder zacht krediet

en: Contributions OR Soft Credits? - Soft Credits Only
nl_BE: Bijdragen OF Zachte kredieten? - Alleen zachte kredieten

en: Contributions Only
nl_BE: Alleen bijdragen

en: Contributions and Soft Credits
nl_BE: Bijdragen en Zachte Kredieten

en: Contributions and their related soft credit
nl_BE: Bijdragen en het bijbehorende zachte krediet

en: Contributions by Household Report
nl_BE: Rapport Bijdragen van huishoudens

en: Contributions by Organization Report
nl_BE: Rapport Bijdragen van organisaties

en: Contributions made in Year X and not Year Y
nl_BE: Contributies in jaar X en niet in jaar Y

en: Contributions made in honor of %1
nl_BE: Bijdragen gedaan ter ere van %1

en: Contributions made in your honor
nl_BE: Bijdragen gedaan ter ere van u

en: Contributions received from %1 since inception.
nl_BE: Ontvangen bijdragen van %1 vanaf de aanvangsdatum.

en: Contributions without a soft credit
nl_BE: Bijdragen zonder zacht krediet

en: Contributor
nl_BE: Gever

en: Contributor Contact Type
nl_BE: Gever contacttype

en: Contributor Group(s)
nl_BE: Contribuant Groep(en)

en: Contributor Name
nl_BE: Contribuant Naam

en: Contributor Name or Email
nl_BE: Naam of e-mail van donateur

en: Contributor Profiles
nl_BE: Gever profielen

en: Contributor Tag(s)
nl_BE: Contribuant kenmerk(en)

en: Contributor's Email
nl_BE: E-mailadres gever

en: Contributor's Name
nl_BE: Naam contribuant

en: Contributor's Phone
nl_BE: Telefoonnummer gever

en: Controls display of the smart groups that a contact is part of in each contact's "Groups" tab. "Show on Demand" provides the best performance, and is recommended for most sites.
nl_BE: Bepaalt of de smartgroepen waar een contact deel van uitmaakt, standaard getoond worden op het "Groepen"-tabblad van het contact. De aanbevolen keuze is  "Toon op aanvraag": deze keuze zorgt voor de beste performance.

en: Controls display order when multiple extended property groups are setup for the same class.
nl_BE: Zorgt voor de volgorde van het tonen van velden in een uitgebreide eigenschappen-groep van dezelfde soort.

en: Controls display order when multiple user framework groups are setup for concurrent display.
nl_BE: Zorgt voor de volgorde van tonen wanneer er meerdere groepen getoond worden.

en: Controls display sort order.
nl_BE: Zorgt voor de volgorde van tonen.

en: Controls field display order when user framework fields are displayed in registration and account editing forms.
nl_BE: Zorgt voor de volgorde van tonen van velden wanneer gebruiksvelden worden getoond op een registratie-scherm of wijzigingsscherm van rekeningen.

en: Controls field display order within an extended property group.
nl_BE: Zorgt voor de volgorde van het tonen van velden in een uitgebreide eigenschappen-groep.

en: Controls location of data storage in extended_data table.
nl_BE: Regelt plaats van opslag gegevens in extended_data table.

en: Copy
nl_BE: Kopiëren

en: Copy %1
nl_BE: Kopieer %1

en: Copy %1 of %2
nl_BE: Kopieer %1 van %2

en: Copy Event
nl_BE: Evenement kopiëren

en: Copy Label Format
nl_BE: Kopieer etiketformaat

en: Copy Mailing
nl_BE: Mailing kopiëren

en: Copy Price Set
nl_BE: Prijsset kopiëren

en: Copy Scheduled Job
nl_BE: Geplande taak kopiëren

en: Copy To Case
nl_BE: Naar dossier kopiëren

en: Copy of
nl_BE: Kopie van

en: Copy of %1
nl_BE: Kopie van %1

en: Copy of Contribution Receipt
nl_BE: Kopie van lidmaatschap ontvangstbewijs

en: Copy this link to share directly with your network!
nl_BE: Kopieer deze link om het direct op uw eigen website te delen!

en: Copy to Case
nl_BE: Kopieer naar dossier

en: Corsican
nl_BE: Corsicaans

en: Cost
nl_BE: Kosten

en: Cost of Sales
nl_BE: Verkoopkosten

en: Cost of Sales Account is
nl_BE: Verkoopkostenrekening is

en: Could Not Find Custom Field Details for %1, %2, %3
nl_BE: De gegevens van de aangepaste velden ontbreken voor %1, %2, %3

en: Could Not Remove
nl_BE: Verwijderen niet mogelijk

en: Could not connect to MailStore for
nl_BE: Kan geen verbinding maken met Mailstore voor

en: Could not connect to the database server.
nl_BE: Er kan geen verbinding worden gemaakt met de databaseserver.

en: Could not create a database trigger.
nl_BE: Er kan geen trigger in de database worden gemaakt.

en: Could not create a table in the database.
nl_BE: Aanmaken databasetabel is mislukt.

en: Could not create a temp table.
nl_BE: Aanmaken tijdelijke tabel is mislukt.

en: Could not determine co-ordinates for provided data
nl_BE: Kan geen coördinaten vaststellen bij geleverde data

en: Could not determine if MySQL has InnoDB support. Assuming no
nl_BE: Er kan niet worden bepaald of MySQL InnoDB ondersteunt. Aanname: het wordt niet ondersteund.

en: Could not determine if MySQL has InnoDB support. Assuming no.
nl_BE: Er kan niet worden bepaald of MySQL InnoDB ondersteunt. Aanname: het wordt niet ondersteunt.

en: Could not find %1 in path tree
nl_BE: Kon geen %1 vinden in het pad

en: Could not find '%1' string in SQL clause.
nl_BE: '%1' niet gevonden in SQL-clause.

en: Could not find Interviewer Id.
nl_BE: Interviewer niet gevonden.

en: Could not find Interviewer.
nl_BE: De interviewer is niet gevonden.

en: Could not find Survey Id.
nl_BE: De enquête-ID is niet gevonden.

en: Could not find Survey.
nl_BE: Enquête niet gevonden.

en: Could not find a mailing id
nl_BE: Mailing-ID niet gevonden

en: Could not find a valid Activity Type ID for Inbound Email
nl_BE: Er is geen valide activiteitstype ID voor inkomende mail

en: Could not find an email address.
nl_BE: Geen e-mailadres gevonden.

en: Could not find any records to process.
nl_BE: Er zijn geen gegevens om te verwerken.

en: Could not find contacts for release voters resevation Or Missing Interviewer contact.
nl_BE: Er zijn geen contacten die als stemmer vrijgegeven kunnen worden. Misschien ontbreekt de interviewer.

en: Could not find contacts for reservation.
nl_BE: De contacten voor de reservering zijn niet gevonden.

en: Could not find contacts for voter reservation Or Missing Interviewer contact.
nl_BE: Geen contacten gevonden om als stemmer te kunnen reserveren, mogelijk ontbreekt de interviewer.

en: Could not find custom field for %1, %2, %3
nl_BE: Het aangepaste veld ontbreekt voor %1, %2, %3

en: Could not find payment processor meta information
nl_BE: De meta-informatie van de betaalmethode ontbreekt

en: Could not find respondents to release.
nl_BE: Er zijn geen respondenten om vrij te geven.

en: Could not find source page id.
nl_BE: Het id van de bronpagina is niet gevonden.

en: Could not find survey for %1 respondents.
nl_BE: De enquête is voor %1 respondenten niet gevonden.

en: Could not find template for the instance.
nl_BE: Kan geen sjabloon vinden voor dit exemplaar.

en: Could not find the report template. Make sure the report template is registered and / or url is correct.
nl_BE: Het rapportsjabloon is niet gevonden. Controleer of het sjabloon geregistreerd is en of de URL juist is.

en: Could not find the required contact id parameter (id=) for viewing a contact record with a Profile.
nl_BE: De contact id parameter (id=) ontbreekt om een contact met een profiel te bekijken.

en: Could not find valid Survey Id.
nl_BE: Het ID van de enquête is niet te bepalen.

en: Could not find valid value for %1
nl_BE: Geen geldige waarde gevonden voor %1

en: Could not find valid value for %1 (%2)
nl_BE: Er is geen geldige waarde voor %1 (%2)

en: Could not get a contact id and/or contact type
nl_BE: Contact-id en/of contact-type niet gevonden

en: Could not get a contact_id and/or contact_type
nl_BE: Kon geen contact_id en/of contact_type vinden

en: Could not get a valid contact subtype for contact type '%1'
nl_BE: Geen geldig contact subtype gevonden voor contact-type '%1'

en: Could not get information about the thread_stack of the database.
nl_BE: De informatie over de thread_stack van de database kan niet worden opgevraagd.

en: Could not get the contact ID
nl_BE: Kan het contact ID niet vinden

en: Could not identify any recipients. Perhaps your test group is empty, or you tried sending to contacts that do not exist and you have no permission to add contacts.
nl_BE: Er zijn geen ontvangers. Mogelijk is de testgroep leeg of probeert u iets te verzenden naar een niet-bestaand contact en mag u geen contact toevoegen.

en: Could not initiate connection to payment gateway
nl_BE: Kan geen verbinding maken met betaalserver

en: Could not login to the database.
nl_BE: Inloggen op de database is mislukt.

en: Could not move custom file to custom upload directory
nl_BE: Kan bestand niet verplaatsen naar aangepaste upload-map

en: Could not obtain a write lock for the database table.
nl_BE: Het locken van de databasetabel is mislukt.

en: Could not query database server variables.
nl_BE: Het raadplegen van de variabelen van de databaseserver is mislukt.

en: Could not release the lock for the database table.
nl_BE: De lock op de databasetabel kan niet worden vrijgeven.

en: Could not retrieve the file
nl_BE: Laden bestand is mislukt

en: Could not select the database.
nl_BE: Het selecteren van de database is mislukt.

en: Could not update the Recurring contribution details
nl_BE: Het wijzigen van de gegevens van de periodieke bijdrage is mislukt.

en: Count
nl_BE: Aantal

en: Count data for smart groups is not currently calculated. You may click Update Smart Groups to generate it. Be aware this can cause significant server load
nl_BE: De gegevens voor smartgroepen zijn nog niet bepaald. U kunt klikken op Tellingen smartgroepen bijwerken, dat kan wel een forse belasting van uw systeem zijn.

en: Counted
nl_BE: Meetellen

en: Counted?
nl_BE: Meetellen?

en: Counties
nl_BE: Streken

en: Countries
nl_BE: Landen

en: Country
nl_BE: Land

en: Country (Home)
nl_BE: Land (privé)

en: Country AND State/Province are required to search by distance.
nl_BE: Land EN staat/provincie zijn nodig om te kunnen zoeken op afstand.

en: Country ID
nl_BE: Land-ID

en: Country ISO Code
nl_BE: ISO-code land

en: Country Is Active
nl_BE: Land is actief

en: Country Name
nl_BE: Streeknaam

en: Country Phone Prefix
nl_BE: Voorvoegsel telefoon voor land

en: Country input value is in table but not "available": "This Country is valid but is NOT in the list of Available Countries currently configured for your site. This can be viewed and modifed from Administer > Localization > Languages Currency Locations."
nl_BE: Het ingevoerde land is bekend maar niet beschikbaar gemaakt voor uw website. U kunt dit bekijken en aanpassen onder  Algemene instellingen >> Lokalisatie.

en: Country input value not in country table: "The Country value appears to be invalid. It does not match any value in CiviCRM table of countries."
nl_BE: Het ingevoerde land is niet bekend binnen CiviCRM.

en: Country name (e.g. Canada).
nl_BE: Landnaam (bijv. Canada).

en: County
nl_BE: Streek

en: County Abbreviation
nl_BE: Afkorting streek

en: County ID
nl_BE: Streek-ID

en: County Is Active
nl_BE: Streek is actief

en: County does not match the selected State/Province
nl_BE: Streek ligt niet in de geselecteerde staat/provincie

en: County input value not in county table: The County value appears to be invalid. It does not match any value in CiviCRM table of counties.
nl_BE: De ingevoerde waarde voor streek komt niet voor in de County-tabel van CiviCRM: Het lijkt erop dat deze waarde ongeldig is.

en: County name. If you want to include the county in your screen displays, the <strong>County</strong> checkbox should be set under <strong>Address Editing &raquo; Address Fields</strong> on this screen, and county names must be added to the civicrm_county table in your database.
nl_BE: Naam van de streek, regio of het graafschap. Als u de streek op wilt nemen in de adresweergave, dan moet de optie <strong>Streek</strong> aangevinkt zijn bij <strong>Adresvelden</strong> en moeten de streeknamen toegevoegd worden aan de tabel civicrm_county in de database.

en: Cover Sheet for %1
nl_BE: Cover voor %1

en: Create
nl_BE: Maken

en: Create Batch
nl_BE: Batch aanmaken

en: Create CMS User?
nl_BE: CMS gebruiker aanmaken?

en: Create Date
nl_BE: Aangemaakt op

en: Create Membership
nl_BE: Nieuw lidmaatschap

en: Create Missing Log Tables
nl_BE: Ontbrekende logtabellen aanmaken

en: Create New
nl_BE: Toevoegen

en: Create New Group
nl_BE: Groep aanmaken

en: Create PDF Letter
nl_BE: PDF-brief maken

en: Create Profile
nl_BE: Aanmaken profiel

en: Create Related Membership
nl_BE: Maak bijbehorend lidmaatschap aan

en: Create Report
nl_BE: Rapport aanmaken

en: Create User Record
nl_BE: Maak gebruiker aan

en: Create User Record for %1
nl_BE: Voeg gebruiker toe voor %1

en: Create a Personal Campaign Page
nl_BE: Maak een persoonlijke campagnepagina

en: Create a Personal Campaign Page for another campaign:
nl_BE: Maak een persoonlijke campagnepagina voor een andere campagne:

en: Create a custom field group which is 'Used for' <strong>Participants</strong>.
nl_BE: Maak een groep aangepaste velden met 'Gebruiken voor' ingesteld op <strong>Deelnemers</strong>.

en: Create a household member relationship with this contact
nl_BE: Een lid van het huishouden toevoegen aan dit contact

en: Create a new contact record in CiviCRM
nl_BE: Een nieuw contact aanmaken in CiviCRM

en: Create a new profile by clicking the 'Create' button next to 'Include Profile' field below. Name your new profile (e.g. 'Contribution Information').
nl_BE: Maak een nieuw profiel aan door op de knop 'Aanmaken' te klikken, deze staat naast het veld 'Profiel bijvoegen'. Geef uw profiel een naam (bijv. 'Bijdrage informatie').

en: Create a new set of options
nl_BE: Aanmaken nieuwe opties-set

en: Create a new tag and assign it to imported records
nl_BE: Maak een nieuwe kenmerk aan en ken deze toe aan de geïmporteerde records

en: Create a profile (e.g. 'Participant Information').
nl_BE: Maak een profiel (bijv.: 'Deelnemersinformatie').

en: Create an account?
nl_BE: Account aanmaken?

en: Create an accounting batch (with Access to CiviContribute and View Own/All Manual Batches)
nl_BE: Aanmaken van een accounting batch (ook nodig: Toegang tot CiviContribute en Bekijken eigen/alle handmatige batches)

en: Create an option row for each membership type you want to offer as a choice. The option Label and Amount columns will be automatically filled with the selected membership type name and associated fee. However you can over-ride these values as needed. For example, you can create an option for a special discount on a particular membership.
nl_BE: Maak een optie voor elk lidmaatschapstype dat u wilt aanbieden als een keuze. De kolommen voor het optie label en bedrag zullen automatisch gevuld worden met het geselecteerde lidmaatschapstype en bij behorende bedrag. U kunt deze waarden echter ook overschrijven. Voorbeeld: U kunt een optie maken voor een speciale korting voor specifiek lidmaatschap.

en: Create and edit rules, change the supervised and unsupervised rules
nl_BE: Aanmaken en wijzigen regels, wijzigen regels onder/zonder toezicht

en: Create and rename tags
nl_BE: Kenmerken aanmaken en herbenoemen

en: Create and update grants
nl_BE: Toelagen maken en bijwerken

en: Create and update memberships
nl_BE: Aanmaken en wijzigen lidmaatschap

en: Create and update pledges
nl_BE: Aanmaken en wijzigen toezeggingen

en: Create date
nl_BE: Aanmaakdatum

en: Create events, view all events, and view participant records (for visible contacts)
nl_BE: Aanmaken evenementen, tonen alle evenementen, en tonen gegevens deelnemers (voor zichtbare contacten)

en: Create link between %1 - %2 (CaseID: %3) and %4 - %5 (CaseID: %6)
nl_BE: Koppeling maken tussen %1 - %2 (Dossier: %3) en %4 - %5 (Dossier: %6)

en: Create links to the listing page by copying the following URL, and adding it to the Event Description below and / or as a menu item or links elsewhere on your site:
nl_BE: Maak links naar de lijstpagina door de volgende URL te kopiëren en die aan onderstaande evenementbeschrijving en/of als menu-optie of elders op uw site toe te voegen:

en: Create missing function now? This may take few minutes.
nl_BE: De ontbrekende functie nu aanmaken? Dit kan een paar minuten duren.

en: Create missing log tables now? This may take few minutes.
nl_BE: Ontbrekende logtabellen nu aanmaken? Dit kan een paar minuten duren.

en: Create new campaign, survey and petition types and their status
nl_BE: Aanmaken type en status voor campagne, enquête en petitie

en: Create new campaigns, surveys and petitions, reserve respondents
nl_BE: Aanmaken campagne, enquête en petitie, respondenten reserveren

en: Create new groups, edit group settings (e.g. group name, visibility...), delete groups
nl_BE: Aanmaken groepen, wijzigen instellingen van  groepen (bijv. groepsnaam, zichtbaarheid, ...), verwijderen groepen

en: Create new location
nl_BE: Locatie toevoegen

en: Create new result set
nl_BE: Resultaatset aanmaken

en: Create new tag under this one
nl_BE: Kenmerk onder dit kenmerk toevoegen

en: Create notes for contacts
nl_BE: Contactnotities aanmaken

en: Create one activity with all contacts together
nl_BE: Maak één activiteit voor alle contacten

en: Create predefined tags in the main tree, or click the <strong>+</strong> to add a set for free tagging.
nl_BE: Maak alvast kenmerken aan in de boom, of klik op <strong>+</strong> om een kenmerkset toe te voegen.

en: Create report from this template
nl_BE: Rapport maken van dit sjabloon

en: Create reports for your users from any of the report templates listed below. Click on a template title to get started. Click Existing Report(s) to see any reports that have already been created from that template.
nl_BE: Maak met behulp van de onderstaande sjablonen rapporten voor uw gebruikers aan. Kies om te beginnen een sjabloon. Klik op 'Bestaande rapport(en) ' om te zien welke rapporten er al met dat sjabloon zijn gemaakt.

en: Create separate activities for each contact
nl_BE: Maak aparte activiteiten voor elk contact

en: Create your own fundraising page
nl_BE: Maak uw eigen fondsenwervingspagina

en: Create your search by selecting the criteria (record type and field), the comparison operator, and entering the value you want to search for. You can define one or many criteria as a set: <em>Include contacts where... State IS Washington AND City IS Seattle AND Birth Date is later than (>) Jan 1, 1985</em>
nl_BE: Stel uw zoekopdracht samen door de criteria te bepalen. Kies het recordtype, het veld, de manier van vergelijken en de waarde. U kunt meerdere criteria opgeven: <em>Inclusief contacten waarvan Personen Land = Nederland en  Personen Geboortedatum > Jan 1, 1985</em>

en: Created
nl_BE: Aangemaakt

en: Created By
nl_BE: Gemaakt door

en: Created By Contact ID
nl_BE: Aangemaakt door contact-id

en: Created By:
nl_BE: Aangemaakt door:

en: Created Date
nl_BE: Gemaakt

en: Created Date:
nl_BE: Aanmaakdatum:

en: Created On
nl_BE: Gemaakt op

en: Created by
nl_BE: Gemaakt door

en: Created contact
nl_BE: Contact aangemaakt

en: Created date cannot be greater than current date
nl_BE: Aanmaakdatum kan niet in de toekomst liggen

en: Created mailing
nl_BE: Mailing aangemaakt

en: Created one new contact record. | Created %count new contact records.
nl_BE[0]: 1 contact toegevoegd.
nl_BE[1]: %count contacten toegevoegd.

en: Created or Sent by
nl_BE: Gemaakt of verzonden door

en: Creates a Text Link for various activity actions.
nl_BE: Maakt een Tekst Link voor allerlei activiteitsacties.

en: Creates a Text Link for various contact actions.
nl_BE: Maak een tekstlink voor diverse handelingen met een contact.

en: Creates a Text Link for various contribution actions.
nl_BE: Maakt een Tekst Link voor allerlei bijdrage acties.

en: Creates a Text Link for various event actions.
nl_BE: Maakt een Tekst Link voor allerlei evenement acties.

en: Creates a Text Link for various participant actions.
nl_BE: Maakt een Tekst Link voor allerlei deelnemers acties.

en: Creates a Text Link for various relationship actions.
nl_BE: Maakt een Tekst Link voor allerlei relatie acties.

en: Creating your own campaign page is simple. Fill in some basic information below, which will allow you to manage your page and invite friends to support you. Then click 'Continue' to personalize and announce your page.
nl_BE: Uw eigen campagnepagina maken is eenvoudig. Vul hieronder informatie in die u in staat stelt uw pagina te beheren en vrienden uit te nodigen u te steunen. Klik dan op "Doorgaan" om uw pagina persoonlijker te maken en te publiceren.

en: Creating your own fundraising page is simple. Fill in some basic information below, which will allow you to manage your page and invite friends to make a contribution. Then click 'Continue' to personalize and announce your page.
nl_BE: Een eigen pagina voor fondsenwerving maken is eenvoudig. Vul hieronder de basisinformatie in, waarmee u uw pagina kunt beheren en vrienden kunt uitnodigen om bij te dragen. Klik dan op 'Doorgaan' om uw pagina aan te passen en bekend te maken.

en: Creator
nl_BE: Aanmaker

en: Credit Amount:
nl_BE: Creditbedrag:

en: Credit Card
nl_BE: Creditcard

en: Credit Card Contribution
nl_BE: Creditcard-bijdrage

en: Credit Card Information
nl_BE: Creditcardinformatie

en: Credit Card Payment
nl_BE: Creditcardbetaling

en: Credit Card Pledge Payment
nl_BE: Betaling van toezegging via creditcard

en: Credit Card Type
nl_BE: Creditcardtype

en: Credit Liability Account is
nl_BE: Credit verplichtingenrekening is

en: Credit Note ID
nl_BE: Creditnota ID

en: Credit Note Number:
nl_BE: Creditfactuurnummer:

en: Credit Note#:
nl_BE: Creditfactuur #:

en: Credit card payment is not for Refund payments use
nl_BE: Voor een terugbetaling mag geen creditcard gebruikt worden.

en: Credit card type not supported by Realex:
nl_BE: Creditcard type niet ondersteunt door Realex:

en: Credit to a Personal Campaign Page
nl_BE: Vermeld een persoonlijke campagnepagina

en: Credit/Contra Revenue Account is
nl_BE: Credit/Tegen opbrengst-account is

en: Croatian
nl_BE: Kroatisch

en: Cron Flush
nl_BE: Cron flush

en: Cron Not Running
nl_BE: Cron niet ingeschakeld

en: Cron Running OK
nl_BE: Cron wordt uitgevoerd

en: Cumulative
nl_BE: Cumulatief

en: Curl is not installed
nl_BE: Curl is niet geïnstalleerd

en: Currencies
nl_BE: Valuta

en: Currencies Enabled
nl_BE: Valuta ingeschakeld

en: Currency
nl_BE: Valuta

en: Currency ID
nl_BE: Valuta-ID

en: Currency Name
nl_BE: Valuta-naam

en: Currency Numeric Code
nl_BE: Numerieke code valuta

en: Currency Symbol
nl_BE: Valutasymbool

en: Currency Type
nl_BE: Valutatype

en: Currency for the amount
nl_BE: Valuta van het bedrag

en: Currency used for the Contribution
nl_BE: Valuta van bijdrage

en: Current
nl_BE: Actief

en: Current #
nl_BE: Lopend #

en: Current Attachment(s)
nl_BE: Huidige bijlage(n)

en: Current Campaigns
nl_BE: Huidige campagnes

en: Current Codes
nl_BE: Huidige codes

en: Current Cycle End Date
nl_BE: Einddatum huidige cyclus

en: Current Cycle Start Date
nl_BE: Begindatum huidige cyclus

en: Current Employee
nl_BE: Huidige medewerker

en: Current Employee?
nl_BE: Huidige werknemer

en: Current Employer
nl_BE: Huidige werkgever

en: Current Employer ID
nl_BE: Huidig personeelsnummer

en: Current Employer Report
nl_BE: Rapport huidige werkgever

en: Current Fiscal Year-To-Date
nl_BE: Huidig fiscaal jaar, tot nu toe

en: Current Member?
nl_BE: Al lid?

en: Current Membership?
nl_BE: Lidmaatschap actief?

en: Current Month-To-Date
nl_BE: Deze maand tot nu toe

en: Current Relationships
nl_BE: Huidige relaties

en: Current Selections
nl_BE: Huidige selecties

en: Current Start Date
nl_BE: Actuele begindatum

en: Current Status
nl_BE: Huidige status

en: Current Total
nl_BE: Huidig totaal

en: Current Year-to-Date
nl_BE: Dit jaar tot nu toe

en: Current and inactive memberships for %1 are listed below.
nl_BE: Het overzicht van huidige en inactieve lidmaatschappen voor %1 staat hieronder.

en: Current calendar month to-date
nl_BE: Deze maand tot nu toe

en: Current calendar year to-date
nl_BE: Dit kalenderjaar tot nu toe

en: Current employer name as configured in the individual contact edit form. You will probably want this on a separate line, so use the Enter key to create a line-break after the name fields.
nl_BE: Naam van de huidige werkgever zoals opgegeven op het scherm voor het bewerken van een persoonscontact, gebruik daarom de Enter-toets na de naamvelden om een regelovergang in te voegen.

en: Current filter criteria didn't have any target contact to add to group
nl_BE: Met de huidige zoekcriteria is er geen enkel contact om aan de groep toe te voegen

en: Current membership period expire date.
nl_BE: Huidige vervaldatum lidmaatschapsperiode.

en: Current month's revenue?
nl_BE: Opbrengsten huidige maand?

en: Current quarter to-date
nl_BE: Dit kwartaal tot nu toe

en: Current time/date
nl_BE: Actuele tijd/datum

en: Current week to-date
nl_BE: Deze week tot nu toe

en: Current<br />Participant
nl_BE: Huidige<br />deelnemer

en: Currently being used to store result id for survey activity, FK to option value.
nl_BE: Nu gebruikt voor het opslaan van het result-id van de enquête activiteit. FK naar option value.

en: Custom
nl_BE: Aangepast

en: Custom  %1 is a required field if %1 is of type Customized.
nl_BE: Aangepast %1 is een verplicht veld als %1 van het type Aangepast is.

en: Custom %1
nl_BE: Eigen %1

en: Custom %1 is a required field if %1 is of type Customized.
nl_BE: Aangepaste %1 is een verplicht veld als %1 van het type Aangepast is.

en: Custom Addressee
nl_BE: Aangepaste geadresseerde

en: Custom Addressee.
nl_BE: Aangepaste geadresseerde.

en: Custom CSS URL
nl_BE: Eigen CSS URL

en: Custom Data
nl_BE: Aangepaste gegevens

en: Custom Data Field
nl_BE: Aangepast gegevensveld

en: Custom Data Fields
nl_BE: Specifieke velden

en: Custom Data Type
nl_BE: Eigen data type

en: Custom Email Greeting
nl_BE: Aangepaste e-mailaanhef

en: Custom Email Greeting.
nl_BE: Aangepast e-mailbegroeting.

en: Custom Field
nl_BE: Specifiek veld

en: Custom Field Attributes
nl_BE: Specifiek veld attributen

en: Custom Field Default
nl_BE: Specifiek veld standaard

en: Custom Field Formatting
nl_BE: Specifiek veld opmaak

en: Custom Field ID
nl_BE: Specifiek veld ID

en: Custom Field Is Active?
nl_BE: Specifiek veld is actief?

en: Custom Field Is Required?
nl_BE: Is specifiek veld verplicht?

en: Custom Field Javascript
nl_BE: Specifiek veld JavaScript

en: Custom Field Label
nl_BE: Specifiek veld label

en: Custom Field Move: %1
nl_BE: Specifiek veld verplaatsen: %1

en: Custom Field Name
nl_BE: Specifiek veld naam

en: Custom Field Post Text
nl_BE: Specifiek veld tekst achteraf

en: Custom Field Pre Text
nl_BE: Specifiek veld tekst vooraf

en: Custom Fields
nl_BE: Aangepaste gegevensgroepen

en: Custom Fields for this Set
nl_BE: Aangepaste velden in deze groep

en: Custom Files
nl_BE: Aangepaste Bestanden

en: Custom Files Directory
nl_BE: Map Aangepaste berstanden

en: Custom Group
nl_BE: Aangepaste gegevensgroep

en: Custom Group Created Date
nl_BE: Datum aangemaakt

en: Custom Group Extends
nl_BE: Gegevensgroep gebruikt voor

en: Custom Group ID
nl_BE: Specifieke groep ID

en: Custom Group Is Active?
nl_BE: Specifieke groep is actief?

en: Custom Group Is Public?
nl_BE: Is de aangepaste groep openbaar?

en: Custom Group Multiple Values Listing
nl_BE: Overzicht aangepaste velden meerdere waarden

en: Custom Group Name
nl_BE: Specifieke groepsnaam

en: Custom Group Post Text
nl_BE: Specifieke groep ID tekst achteraf

en: Custom Group Pre Text
nl_BE: Specifieke groep tekst vooraf

en: Custom Group Style
nl_BE: Specifieke groep stijl

en: Custom Group Subtype
nl_BE: Specifieke groep subtype

en: Custom Group Subtype List
nl_BE: Specifieke groep subtypelijst

en: Custom Group Title
nl_BE: Specifieke groepstitel

en: Custom Group(s)
nl_BE: Aangepaste gegevensgroep(en)

en: Custom Groups
nl_BE: Aangepaste groepen

en: Custom Link to a Drupal Node
nl_BE: Aangepaste link naar een Drupal-node

en: Custom Option
nl_BE: Specifieke optie

en: Custom PHP Directory
nl_BE: Map aangepaste PHP

en: Custom PHP Path Directory
nl_BE: Map aangepaste PHP-bestanden

en: Custom Postal Greeting
nl_BE: Aangepaste briefaanhef

en: Custom Postal greeting.
nl_BE: Aangepaste  postbegroeting.

en: Custom Search
nl_BE: Aangepaste zoekopdracht

en: Custom Search Path
nl_BE: Aangepast zoekpad

en: Custom Searches
nl_BE: Aangepaste zoekopdrachten

en: Custom Set
nl_BE: Aangepaste set

en: Custom Template Directory
nl_BE: Map aangepaste sjablonen

en: Custom Templates
nl_BE: Aangepaste sjablonen

en: Custom Text to display on the Cancel button when used in create or edit mode
nl_BE: Tekst die getoond wordt op de annuleerknop als er gegevens gewijzigd of aangemaakt worden

en: Custom Text to display on the submit button on profile edit/create screens
nl_BE: Tekst die getoond wordt op de verzendknop als er gegevens gewijzigd of aangemaakt worden

en: Custom Translate Function
nl_BE: Vertaalfunctie

en: Custom data is stored in custom fields. Custom fields are organized into logically related custom data sets (e.g. Volunteer Info). Use custom fields to collect and store custom data which are not included in the standard CiviCRM forms. You can create one or many sets of custom fields.
nl_BE: Specifieke gegevens worden opgeslagen in specifieke velden. Specifieke velden zijn geordend in een logisch bij elkaar horend specifieke gegevensgroep (bijvoorbeeld: Vrijwilligersinformatie). Gebruik dit om gegevens te verzamelen en te bewaren die niet in de standaard CiviCRM formulieren opgenomen zijn. U kunt meerdere specifieke gegevensgroepen maken.

en: Custom field '%1' already exists in Database.
nl_BE: Aangepast veld '%1' bestaat al in de database.

en: Custom field '%1' has been saved.
nl_BE: Aangepast veld '%1' is opgeslagen.

en: Custom fields and a Personal Campaign Page field can be added if needed.
nl_BE: Aangepaste gegevensvelden en velden voor een persoonlijke campagnepagina kunnen later worden toegevoegd.

en: Custom group '%1' already exists in Database.
nl_BE: Aangepaste gegevensgroep '%1' bestaat al in de database.

en: Custom searches are developed and contributed by members of the CiviCRM community.
nl_BE: Deze aangepaste zoekopdrachten zijn ontwikkeld door leden van de CiviCRM-community.

en: Custom tokens (based on custom data) can be added for organizations as well. These tokens will not be displayed in the list of available tokens, but can be added manually. The format is %1 – where 12 is the ID of the custom data field. To find the custom data field ID, go Administer > Customize Data & Screens > Custom Fields and click ‘edit’ on the field you want to use. Look at the URL. The last part of the URL will be an equal sign and a number (=12). The number (12 in this example) is the id of that custom field.
nl_BE: Specifieke tokens (behorend bij specifieke velden) kunnen ook voor organisaties worden gebruikt.  Deze moeten dan wel handmatig worden toegevoegd. Het formaat is %1 – 12 is dan het ID van het specifieke veld. Dit nummer is op te zoeken via Beheer > Aanpassen Gegevens en Schermen > Specifieke gegevensgroepen, klik op ‘edit’ van het veld dat u wilt gebruiken. Het laatste deel van de URL bevat dan een is-gelijkteken en een getal. In dit voorbeeld is dit het getal 12, dat is dan het ID van het specifieke veld.

en: Customer:
nl_BE: Klant:

en: Customize Data and Screens
nl_BE: Gegevens en schermen aanpassen

en: Customize Data, Forms and Screens
nl_BE: Aangepaste gegevens, formulieren en schermen

en: Customize the CiviCRM navigation menu bar for your users here.
nl_BE: Pas hier het CiviCRM-navigatiemenu aan voor uw gebruikers.

en: Customized
nl_BE: Aangepast

en: Customizing CSS
nl_BE: Aanpassen CSS

en: Cycle Day
nl_BE: Datum cyclus

en: Czech
nl_BE: Tsjechs

en: DD, d MM yy (Thursday, 31 December 2009)
nl_BE: DD, d MM jj (Donderdag, 31 December 2009)

en: DOB
nl_BE: Geb.

en: DOMPDF Enable Remote Images
nl_BE: DOMPDF Externe afbeeldingen inschakelen

en: DOMPDF Font Folder
nl_BE: DOMPDF Font-map

en: DOMPDF Local Images Folder
nl_BE: DOMPDF map met lokale afbeeldingen

en: DOMPDF Log File
nl_BE: DOMPDF Logbestand

en: DOMPDF will log debugging output in this file.
nl_BE: In dit bestand komt de debug-informatie van DOMPDF.

en: DUE DATE: %1
nl_BE: Vervaldatum: %1

en: Daily
nl_BE: Dagelijks

en: Danish
nl_BE: Deens

en: Dashboard - %1
nl_BE: Overzicht - %1

en: Dashboard Caching
nl_BE: Dashboard caching

en: Dashboard Configuration
nl_BE: Dashboard configuratie

en: Dashboard Contact
nl_BE: Contact-dashboard

en: Dashboard Contacts
nl_BE: Dashboard Contacten

en: Dashboard ID
nl_BE: Dashboard-id

en: Dashboard caching time, move to trash / undelete, change logging and version checking.
nl_BE: Dashboard caching-tijd, naar prullenbak verplaatsen, terugzetten, logging wijzigen en versie controleren.

en: Dashboard entries
nl_BE: Dashboard-onderdelen

en: Dashlet Name
nl_BE: Dashletnaam

en: Dashlet Permission
nl_BE: Dashlet Rechten

en: Dashlet Permission Operator
nl_BE: Dashlet Rechten Operator

en: Dashlet Title
nl_BE: Dashlet Titel

en: Dashlet URL
nl_BE: Dashlet-URL

en: Dashlet is Active?
nl_BE: Dashlet is actief?

en: DashletID
nl_BE: Dashlet-id

en: Data
nl_BE: Gegevens

en: Data Entry
nl_BE: Gegevensinvoer

en: Data Entry Batches
nl_BE: Gegevensinvoerbatches

en: Data Source
nl_BE: Databron

en: Data Type
nl_BE: Datatype

en: Data Type for this option group
nl_BE: Datatype van deze optiegroep

en: Data Type of the value field for this option value does not match %1.
nl_BE: Het datatype van het veld value bij deze optiewaarde komt niet overeen met %1.

en: Database Error Code:
nl_BE: Database foutcode:

en: Database In Unexpected Version
nl_BE: Onverwachte database-versie

en: Database Log Report
nl_BE: Database Log Rapport

en: Database Partially Upgraded
nl_BE: Database gedeeltelijk bijgewerkt

en: Database Update Frequency
nl_BE: Database Update Frequentie

en: Database Upgrade Required
nl_BE: Database-upgrade noodzakelijk

en: Database Upgrades
nl_BE: Database-upgrades

en: Database Version Invalid
nl_BE: Ongeldige database-versie

en: Database Version Missing
nl_BE: Database-versie niet gevonden

en: Database Version and Connection Settings
nl_BE: Databaseversie en verbindingsinstellingen

en: Database cache tables cleared.
nl_BE: Database-cache geleegd.

en: Database check failed - the database looks to have been partially upgraded. You may want to reload the database with the backup and try the upgrade process again.
nl_BE: Database check geeft een fout - het lijkt er op dat de database deels geüpgraded is. Zet de back-up van de database terug en probeer opnieuw te upgraden.

en: Database check failed - the database looks to have been partially upgraded. You must reload the database with the backup and try the <a href='%1'>upgrade process</a> again.
nl_BE: Foutmelding bij controle database  - waarschijnlijk is de database maar gedeeltelijk bijgewerkt. Zet de back-up terug en probeer opnieuw te <a href='%1'>upgraden</a>.

en: Database field length
nl_BE: Database veldlengte

en: Database is marked with invalid version format. You may want to investigate this before you proceed further.
nl_BE: De database heeft een ongeldig versie formaat. Het is aan te raden dit te onderzoeken voor u verder gaat.

en: Database version and connection settings have been verified and look correct!
nl_BE: De versie en de verbindingsinstellingen van de database zijn gecontroleerd en lijken in orde!

en: Date
nl_BE: Datum

en: Date Added
nl_BE: Datum toegevoegd

en: Date Added to CiviCRM
nl_BE: Datum toegevoegd aan CiviCRM

en: Date Class
nl_BE: Soort datum

en: Date Created
nl_BE: Aanmaakdatum

en: Date Deceased
nl_BE: Overlijdensdatum

en: Date Display
nl_BE: Datumweergave

en: Date Display Formats
nl_BE: Datum weergaveformaten

en: Date Field
nl_BE: Datumveld

en: Date Format
nl_BE: Opmaak Datum

en: Date Format: Complete Date
nl_BE: Datumformaat: volledige datum

en: Date Format: Complete Date and Time
nl_BE: Datumformaat: volledige datum en tijd

en: Date Format: Financial Batch
nl_BE: Datumformaat: financiële batch

en: Date Format: Month and Year
nl_BE: Datumformaat: maand en jaar

en: Date Format: Short date Month Day Year
nl_BE: Datumformaat: Korte datum maand dag jaar

en: Date Format: Time Only
nl_BE: Datumformaat: alleen tijd

en: Date Format: Year Only
nl_BE: Datumformaat: alleen jaar

en: Date Formats
nl_BE: Datumopmaak

en: Date Input Fields
nl_BE: Datuminvoervelden

en: Date Input Format
nl_BE: Invoerformaat datum

en: Date Pending
nl_BE: In behandeling sinds

en: Date Preference ID
nl_BE: Datumvoorkeur-ID

en: Date Preference Name
nl_BE: Naam datumvoorkeur

en: Date Range
nl_BE: Periode

en: Date Received
nl_BE: Ontvangstdatum

en: Date Removed
nl_BE: Verwijderd op

en: Date Renewal Entered
nl_BE: Ingevoerde verlengingsdatum

en: Date Sent
nl_BE: Datum verstuurd

en: Date and Time
nl_BE: Datum en tijd

en: Date and time for activity: scheduled. participant: registered.
nl_BE: Datum en tijd activiteit: gepland, deelnemer: geregistreerd.

en: Date and time of the source transaction
nl_BE: Datum en tijd van de brontransactie

en: Date and time that Campaign ends.
nl_BE: Datum en tijd waarop de campagne eindigt.

en: Date and time that Campaign starts.
nl_BE: Datum en tijd waarop de campagne begint.

en: Date and time that Campaign was created.
nl_BE: Datum en tijd waarop de campagne is aangemaakt.

en: Date and time that Campaign was edited last time.
nl_BE: Datum en tijd waarop de campagne het laatst is gewijzigd.

en: Date and time that Survey was created.
nl_BE: Datum en tijd waarop de enquête is aangemaakt.

en: Date and time that Survey was edited last time.
nl_BE: Datum en tijd waarop de enquête voor het laatst is gewijzigd.

en: Date and time that contribution page was created.
nl_BE: Datum en tijd waarop de bijdragepagina is aangemaakt.

en: Date and time that event ends. May be NULL if no defined end date/time
nl_BE: Tijdstip waarop het evenement eindigt, indien bekend

en: Date and time that event starts.
nl_BE: Tijdstip waarop het evenement begint.

en: Date and time that event was created.
nl_BE: Datum en tijd van aanmaken van het evenement.

en: Date and time that online registration ends.
nl_BE: Tijdstip waarop de online registratie eindigt.

en: Date and time that online registration starts.
nl_BE: Tijdstip waarop de online registratie begint.

en: Date and time that tag was created.
nl_BE: Datum en tijd waarop het kenmerk is aangemaakt.

en: Date and time that this attachment was uploaded or written to server.
nl_BE: Datum en tijd waarop deze bijlage naar de server is geüpload of daarop is gezet.

en: Date and time that this page ends. May be NULL if no defined end date/time
nl_BE: Datum en tijd waarop de pagina eindigt. Hoeft nog niet bekend te zijn.

en: Date and time that this page starts.
nl_BE: Datum en tijd waarop de pagina begint.

en: Date and time the item was created
nl_BE: Datum en tijd waarop het item is aangemaakt

en: Date and time this UF group was created.
nl_BE: Datum en tijd waarop deze UF-group is aangemaakt.

en: Date and time this activity is scheduled to occur. Formerly named scheduled_date_time.
nl_BE: Datum en tijd waarop deze activiteit actief wordt. Voorheen bekend als scheduled_date_time.

en: Date and time this custom group was created.
nl_BE: Datum en tijd dat deze aangepaste groep is aangemaakt.

en: Date and time this mailing was approved.
nl_BE: Datum en tijd waarop de mailing is goedgekeurd.

en: Date and time this mailing was created.
nl_BE: Datum en tijd waarop deze mailing is aangemaakt.

en: Date and time this mailing was scheduled.
nl_BE: Datum en tijd waarop deze mailing is ingepland.

en: Date and time when we need to refresh the cache next.
nl_BE: Datum en tijd waarop de cache moet worden vernieuwd.

en: Date and time. Used for scheduling mailings.
nl_BE: Datum en tijd. Gebruikt om mailings in te plannen.

en: Date attached to the note
nl_BE: Toevoegingsdatum bijlage

en: Date contribution was received - not necessarily the creation date of the record
nl_BE: Datum ontvangst bijdrage, dit hoeft niet de datum te zijn waarop dit record is aangemaakt

en: Date created
nl_BE: Aanmaakdatum

en: Date e-mail opened
nl_BE: Datum opening e-mail

en: Date for activities including contributions: receive, receipt, cancel. membership: join, start, renew. case: start, end.
nl_BE: Activiteitsdatum voor o.a. bijdragen: ontvangst, ontvangstbewijs, annulering, lidmaatschap:  aanmelding, begin, verlenging, en dossiers: begin, eind.

en: Date forwaded
nl_BE: Datum doorsturing

en: Date is not set
nl_BE: Er is geen datum ingesteld

en: Date may be up to end_date_years years after the current date.
nl_BE: Datum, mag liggen tot een bepaald aantal jaar, end_date_years, na de huidige datum.

en: Date may be up to start_date_years years prior to the current date.
nl_BE: Datum, voor of op een bepaald aantal jaar, start_date_years, voor de huidige datum.

en: Date of Birth
nl_BE: Geboortedatum

en: Date of birth
nl_BE: Geboortedatum

en: Date of bounce
nl_BE: Datum bounce

en: Date of click through
nl_BE: Datum laatste keer bekeken

en: Date of deceased
nl_BE: Overlijdensdatum

en: Date of delivery
nl_BE: Datum van aflevering

en: Date of first pledge payment.
nl_BE: Datum van de eerste toezeggingsbetaling.

en: Date of reply
nl_BE: Antwoorddatum

en: Date of the (un)subscription
nl_BE: Aan (- of Af)meldingsdatum

en: Date of unsubscribe
nl_BE: Uitschrijfdatum

en: Date on which given case ends.
nl_BE: Datum waarop dossier eindigt.

en: Date on which given case starts.
nl_BE: Datum waarop het dossier begint.

en: Date on which grant application was received by donor.
nl_BE: Datum ontvangst toelage-applicatie door donateur.

en: Date on which grant decision was made.
nl_BE: Datum waarop de beslissing over de toelage is genomen.

en: Date on which grant money transfer was made.
nl_BE: Datum waarop de toelage is overgemaakt.

en: Date on which grant report is due.
nl_BE: Datum waarop verantwoordingsrapport vervalt.

en: Date on which the grant decision was finalized.
nl_BE: Datum waarop de beslissing over de toelage genomen is.

en: Date on which the grant money was transferred.
nl_BE: Datum waarop het toelagebedrag is overgemaakt.

en: Date on which the reminder be sent.
nl_BE: Datum waarop de herinnering wordt verzonden.

en: Date that a receipt was sent to the contributor.
nl_BE: Datum van versturing ontvangstbewijs naar contribuant.

en: Date that a thank-you message was sent to the contributor.
nl_BE: Datum dat er een bedankbericht naar de gever verzonden is.

en: Date this field becomes effective (optional).  Used for price set fields that are made available starting on a specific date.
nl_BE: Datum waarop dit veld geldig wordt (optioneel).  Gebruik dit als een prijsset pas ingaat op een bepaalde datum.

en: Date this field expires (optional).  Used for price set fields that are no longer available after a specific date (e.g. early-bird pricing).
nl_BE: Datum waarop dit veld vervalt (optioneel).  Gebruik dit voor tijdelijke aanbiedingen (bijvoorbeeld een prijsset voor vroege vogels).

en: Date this membership modification action was logged.
nl_BE: Datum waarop deze wijziging van lidmaatschap is gelogd.

en: Date this pledge finished successfully (total pledge payments equal to or greater than pledged amount).
nl_BE: Datum waarop de toezegging is voldaan (totaal betaald bedrag is gelijk of hoger dan toegezegd bedrag).

en: Date this pledge was cancelled by contributor.
nl_BE: Datum waarop de toezegging is ingetrokken door de gever.

en: Date this recurring contribution finished successfully
nl_BE: Datum waarop deze periodieke bijdrage is gelukt

en: Date this recurring contribution was cancelled by contributor- if we can get access to it
nl_BE: Datum waarop deze periodieke bijdrage is geannuleerd door de gever, indien bekend

en: Date this token expires
nl_BE: Vervaldatum van het token

en: Date to retry failed attempt
nl_BE: Datum van de volgende poging

en: Date user clicked a link in the e-mail
nl_BE: Datum dat de gebruiker een link klikte in de e-mail

en: Date user e-mail bounced
nl_BE: Datum dat mail aan het e-mailadres van de gebruiker geweigerd werd

en: Date user e-mail delivered
nl_BE: Datum dat e-mail werd afgeleverd

en: Date user forwarded the e-mail
nl_BE: Datum dat de gebruiker de e-mail heeft doorgestuurd

en: Date user replied
nl_BE: Antwoorddatum gebruiker

en: Date user unsubscribed
nl_BE: Uitschrijfdatum gebruiker

en: Date when an acknowledgment of the pledge was sent.
nl_BE: Datum waarop een ontvangstbevestiging van de toezegging is verzonden.

en: Date when discount ends.
nl_BE: Datum waarop de korting eindigt.

en: Date when discount starts.
nl_BE: Datum waarop de korting begint.

en: Date when pledge was made by the contributor.
nl_BE: Datum waarop de gever de toezegging gedaan heeft.

en: Date when we created the cache for a smart group
nl_BE: Datum waarop de cache voor een smartgroep is aangemaakt

en: Date(s)
nl_BE: Datum(s)

en: Date:
nl_BE: Datum:

en: Dates may be up to
nl_BE: Duurt tot

en: Day
nl_BE: Dag

en: Day in the period when the payment should be charged e.g. 1st of month, 15th etc.
nl_BE: Dag in de periode dat de betaling in rekening moet worden gebracht, bijvoorbeeld de 1e of de 15e van de maand.

en: Day in the period when the pledge payment is due e.g. 1st of month, 15th etc. Use this to set the scheduled dates for pledge payments.
nl_BE: Dag in de periode waarop de betaling is toegezegd, bijvoorbeeld 1e of 15e van de maand . Hiermee worden de datums van de betalingen ingepland.

en: Day of Contribution
nl_BE: Dag van bijdrage

en: Day of month installments paid
nl_BE: Betaaldag van de maandtermijn

en: Day prior to yesterday
nl_BE: Eergisteren

en: Day, Week, Month, Year
nl_BE: Dag, week, maand, jaar

en: Days
nl_BE: dagen

en: Days after the last one sent, up to the maximum number of reminders.
nl_BE: Dagen na de laatst verzonden herinnering tot het maximum aantal herinneringen.

en: Days prior to each scheduled payment due date.
nl_BE: Dagen voorafgaand aan elke geplande vervaldatum.

en: De-activate the page (you can re-activate it later)
nl_BE: Deactiveer de pagina (u kunt hem later opnieuw activeren)

en: Debit Card
nl_BE: Debitcard

en: Debug Mode Enabled
nl_BE: Debugmodus ingeschakeld

en: Debug information
nl_BE: Debug informatie

en: Debug output is triggered by adding specific name-value pairs to the CiviCRM query string:
nl_BE: Foutopsporing wordt geactiveerd door specifieke naam-waarde paren toe te voegen aan de CiviCRM URL:

en: Debugging
nl_BE: Debuggen

en: Deceased
nl_BE: Overleden

en: Deceased Date
nl_BE: Overlijdensdatum

en: Deceased Membership status is missing or not active. <a href='%1'>Click here to check</a>.
nl_BE: De status Overleden ontbreekt of is niet actief. <a href='%1'>Controleer</a>.

en: Decimal Delimiter
nl_BE: Scheidingsteken decimaal

en: Decimal Delimiter can not have more than 1 character.
nl_BE: Het decimaal scheidingsteken kan maar 1 teken zijn.

en: Decision date
nl_BE: Beslisdatum

en: Declaration Time
nl_BE: Declaratie Tijd

en: Deductible Financial Account?
nl_BE: Kosten geboekt op deze rekening aftrekbaar?

en: Deductible?
nl_BE: Eigen risico?

en: Dedupe Exception
nl_BE: Uitzondering overeenkomstregel

en: Dedupe Exception ID
nl_BE: Uitzondering-ID

en: Dedupe Exceptions
nl_BE: Uitzonderingen overeenkomstregel

en: Dedupe Exceptions %%StatusMessage%%
nl_BE: Uitzonderingen overeenkomsten %%StatusMessage%%

en: Dedupe Rule
nl_BE: Overeenkomstregel

en: Dedupe Rule Group
nl_BE: Overeenkomstregel-groep

en: Dedupe Rule Groups
nl_BE: Overeenkomstregel-groepen

en: Dedupe Rule ID
nl_BE: Overeenkomstregel-id

en: Dedupe Rules
nl_BE: Overeenkomstregels

en: Dedupe by email
nl_BE: Dubbelen vinden op basis van e-mailadres

en: Deduping larger databases can crash the server. By configuring a limit other than 0 here the dedupe query will only search for matches against a limited number of contacts.
nl_BE: Het zoeken naar dubbelen kan bij een grote database een zware belasting zijn voor de webserver. Als u hier een waarde groter dan 0 invult, beperkt u het tot een aantal contacten.

en: Default
nl_BE: Standaard

en: Default (Auto-detect)
nl_BE: Standaard (Automatisch bepaald)

en: Default API Site URL
nl_BE: Standaard API URL

en: Default Amount
nl_BE: Standaardbedrag

en: Default Contact Search Profile
nl_BE: Standaardprofiel contact zoeken

en: Default Country
nl_BE: Standaard Land

en: Default Currency
nl_BE: Standaard valuta

en: Default Discount Fee ID
nl_BE: Standaard Korting Kosten ID

en: Default Fee ID
nl_BE: Standaardkosten-ID

en: Default Financial Account
nl_BE: Standaard financiële rekeing

en: Default Financial Type
nl_BE: Standaard financieel type

en: Default Language
nl_BE: Standaard taal

en: Default Language for contacts
nl_BE: Standaardtaal van contact

en: Default Language for users
nl_BE: Standaardtaal

en: Default Live Button URL
nl_BE: Standaard productie knop URL

en: Default Live Recurring Payments URL
nl_BE: Standaard productie periodieke betalingen URL

en: Default Live Site URL
nl_BE: Standaard productie URL

en: Default Location Type?
nl_BE: Standaard locatietype?

en: Default Number Of Contacts
nl_BE: Standaard aantal contacten

en: Default Option?
nl_BE: Standaard-optie?

en: Default Organization Address
nl_BE: Adres standaard-organisatie

en: Default Role
nl_BE: Standaardrol

en: Default Search Pager size
nl_BE: Standaardgrootte zoek pager

en: Default State/Province
nl_BE: Standaard staat/provincie

en: Default Status?
nl_BE: Standaardstatus?

en: Default Test API URL
nl_BE: Standaard test API URL

en: Default Test Button URL
nl_BE: Standaard test knop URL

en: Default Test Recurring Payment URL
nl_BE: Standaard test periodieke betaling URL

en: Default Test Site URL
nl_BE: Standaard test URL

en: Default Type
nl_BE: Standaardtype

en: Default Type ID
nl_BE: Standaardtype-ID

en: Default Value
nl_BE: Standaardwaarde

en: Default assignee
nl_BE: Standaard toewijzen aan

en: Default currency assigned to contributions and other monetary transactions.
nl_BE: Standaard valuta voor bijdragen en andere geldtransacties.

en: Default domain email address and from name.
nl_BE: Standaard domein e-mailadres en 'van' adres

en: Default invoice payment page
nl_BE: Standaardpagina factuurbetaling

en: Default language (if any) for contact records.
nl_BE: Standaardtaal (indien gewenst) voor contactrecords.

en: Default limit for dedupe screen
nl_BE: Standaardlimiet voor het scherm overeenkomsten

en: Default locale (%1) does not support street parsing. en_US locale will be used instead.
nl_BE: In de standaardtaal (%1) wordt het verwerken van adressen niet ondersteund,  er wordt gebruikt gemaakt van Amerikaans.

en: Default number of contacts
nl_BE: Standaard aantal contacten

en: Default number of contacts to allow for survey.
nl_BE: Standaard aantal contacten dat de enquête mag invullen.

en: Default online membership renewal page
nl_BE: Standaardpagina online verlengen lidmaatschap

en: Default position for the CiviCRM menubar.
nl_BE: Standaardplaats van het CiviCRM-menu.

en: Default to only loading matches against this number of contacts
nl_BE: Standaard om alleen overeenkomsten te laden met dit aantal contacten

en: Default version of the following System Workflow Message Templates have been modified: <ul><li>Additional Payment Receipt or Refund Notification</li><li>Contribution Invoice</li></ul> If you have modified these templates, please review the new default versions and implement updates as needed to your copies (Administer > Communications > Message Templates > System Workflow Messages).
nl_BE: De standaardversies van de volgende berichtsjablonen zijn gewijzigd: <ul><li>Aanvullende notificatie voor ontvangst betaling of terugbetaling</li><li>Bijdrage Factuur</li></ul> Als u een van deze sjablonen heeft gewijzigd, bekijk dan de nieuwe standaardversie en breng de noodzakelijke wijzigingen zelf aan in uw versie (Beheer > Communicatie > Berichtsjabloon > Workflowberichten).

en: Default version of the following System Workflow Message Templates have been modified: <ul><li>Contribution Invoice</li></ul> If you have modified these templates, please review the new default versions and implement updates as needed to your copies (Administer > Communications > Message Templates > System Workflow Messages).
nl_BE: De standaardversie van het volgende berichtsjabloon is gewijzigd:  <ul><li>Bijdrage Factuur</li></ul> Als u dit sjabloon heeft gewijzigd, bekijk dan de nieuwe standaardversie en breng de noodzakelijke wijzigingen zelf aan in uw versie (Beheer > Communicatie > Berichtsjabloon > Workflowberichten).

en: Default version of the following System Workflow Message Templates have been modified: <ul><li>Personal Campaign Pages - Owner Notification</li></ul> If you have modified these templates, please review the new default versions and implement updates as needed to your copies (Administer > Communications > Message Templates > System Workflow Messages).
nl_BE: De standaardversie van het volgende  berichtsjabloon is gewijzigd: <ul><li>Persoonlijke campagnepagina's - notificatie beheerder<li></ul> Als u dit  sjabloon heeft gewijzigd, bekijk dan de nieuwe standaardversie en breng de noodzakelijke wijzigingen zelf aan in uw versie (Beheer > Communicatie > Berichtsjabloon > Werkstroomberichten).

en: Default versions of the following System Workflow Message Templates have been modified to handle new functionality: <ul><li>Contributions - Receipt (off-line)</li><li>Contributions - Receipt (on-line)</li><li>Contributions - Recurring Start and End Notification</li><li>Contributions - Recurring Updates</li><li>Memberships - Receipt (on-line)</li><li>Memberships - Signup and Renewal Receipts (off-line)</li><li>Pledges - Acknowledgement</li></ul> If you have modified these templates, please review the new default versions and implement updates as needed to your copies (Administer > Communications > Message Templates > System Workflow Messages). (<a href="%1">learn more...</a>)
nl_BE: De standaardversies van de volgende sjablonen van werkstroomberichten zijn aangepast om nieuwe functionaliteit te ondersteunen: <ul><li>Bijdragen - Ontvangstbewijs (offline)</li><li>Bijdragen - Ontvangstbewijs (online)</li><li>Bijdragen - Periodieke Begin en Eind Bevestiging</li><li>Bijdragen - Periodieke Wijzigingen</li><li>Lidmaatschappen - Ontvangstbewijs (online)</li><li>Lidmaatschappen -Inschrijf en vernieuw bewijs (offline)</li><li>Toezeggingen - Bevestiging</li></ul>Als u een van deze sjablonen heeft gewijzigd, bekijk dan de nieuwe standaardversie en breng de noodzakelijke wijzigingen zelf in uw versie aan (Beheer > Communicatie > Berichtsjabloon > Werkstroomberichten). (<a href="%1">Meer informatie...</a>)

en: Default versions of the following System Workflow Message Templates have been modified to handle new functionality: <ul><li>Events - Registration Confirmation and Receipt (on-line)</li><li>Events - Registration Confirmation and Receipt (off-line)</li><li>Contributions - Receipt (on-line)</li><li>Contributions - Receipt (off-line)</li><li>Memberships - Receipt (on-line)</li><li>Memberships - Signup and Renewal Receipts (off-line)</li></ul> If you have modified these templates, please review the new default versions and implement updates as needed to your copies (Administer > Communications > Message Templates > System Workflow Messages).
nl_BE: De standaardversies van de volgende werkstroomberichtsjablonen zijn aangepast om nieuwe functionaliteit te ondersteunen: <ul><li>Evenementen - Registratie Bevestiging en Ontvangst (on-line)</li><li>Evenementen - Registratie Bevestiging en Ontvangst (off-line)</li><li>Bijdragen - Ontvangst (on-line)
    </li><li>Bijdragen - Ontvangst (off-line)</li><li>Lidmaatschappen - Ontvangst (on-line)</li><li>Lidmaatschap - Inschrijf en vernieuw bewijs (off-line)</li></ul>Als u een van deze sjablonen zelf heeft gewijzigd, bekijk dan de nieuwe standaardversie en breng de noodzakelijke wijzigingen zelf aan in uw versie (Beheer > Communicatie > Berichtsjabloon > Werkstroomberichten).

en: Default?
nl_BE: Standaard?

en: Deferred Account
nl_BE: Uitgestelde rekening

en: Deferred Account ID
nl_BE: Uitgestelde rekening-id

en: Deferred Accounting Code
nl_BE: Uitgestelde rekeningcode

en: Deferred Financial Account
nl_BE: Uitgestelde financiële rekening

en: Deferred Revenue - Event Fee
nl_BE: Uitgestelde opbrengsten - Kosten

en: Deferred Revenue - Member Dues
nl_BE: Uitgestelde opbrengsten - Contributie

en: Deferred Revenue Account is
nl_BE: Uitgestelde opbrengstenrekening is

en: Deferred Revenue Details
nl_BE: Details uitgestelde opbrengsten

en: Deferred Revenue Details Report
nl_BE: Rapport details uitgestelde opbrengsten

en: Deferred Transaction Amount
nl_BE: Uitgestelde transactiebedrag

en: Deferred Transaction Date
nl_BE: Uitgestelde transactiedatum

en: Define Mailing
nl_BE: Mailing definiëren

en: Define case types, access deleted cases
nl_BE: Dossiertypes definiëren, toegang tot verwijderde dossiers

en: Define general email address(es) that can be used as the FROM address when sending email to contacts from within CiviCRM (e.g. info@example.org)
nl_BE: Definieer een of meer algemene e-mailadressen die gebruikt kunnen worden als afzender bij het verzenden van e-mail naar contacten (bijv. info@example.com)

en: Define participant roles for events here (e.g. Attendee, Host, Speaker...). You can then assign roles and search for participants by role.
nl_BE: Definieer hier deelnemersrollen voor evenementen (bijv. Deelnemer, Gastheer, Spreker, enz.). U kunt deze rollen vervolgens toewijzen en op rol naar deelnemers zoeken.

en: Define statuses for event participants here (e.g. Registered, Attended, Cancelled...). You can then assign statuses and search for participants by status.
nl_BE: Definieer hier statussen voor deelnemers aan evenementen (bijv. Geregistreerd, Aanwezig, Afgezegd, enz.). U kunt deze statussen vervolgens toewijzen en op status naar deelnemers zoeken.

en: Defines if you can select this tag.
nl_BE: Geeft aan of dit kenmerk kiesbaar is.

en: Definition order
nl_BE: Definitie volgorde

en: Delete
nl_BE: Verwijderen

en: Delete %1
nl_BE: %1 verwijderen

en: Delete %1 Type
nl_BE: %1 verwijderen

en: Delete %1 from %2? (remove contact AND delete their record of having been in this group).
nl_BE: Verwijder %1 uit %2? (verwijder contact en de registratie dat het contact in deze groep zat).

en: Delete %1 from %2? (this group will no longer be listed under Past Groups).
nl_BE: Verwijder %1 uit %2? (deze groep wordt dan niet meer genoemd onder de verlopen groepen).

en: Delete %1 from %2? (this group will no longer be listed under Pending Groups)
nl_BE: Verwijder %1 uit %2? (deze groep wordt dan niet meer genoemd onder de in behandeling zijnde groepen).

en: Delete %1?
nl_BE: %1 verwijderen?

en: Delete (to trash)
nl_BE: Verwijderen (naar prullenbak)

en: Delete ACL
nl_BE: ACL verwijderen

en: Delete ACL Role Assignment
nl_BE: ACL roltoewijzing verwijderen

en: Delete Activities
nl_BE: Activiteiten verwijderen

en: Delete Activity
nl_BE: Activiteit verwijderen

en: Delete Address Block
nl_BE: Adresblok verwijderen

en: Delete All
nl_BE: Alles verwijderen

en: Delete All Attachment(s)
nl_BE: Verwijder alle bijlagen

en: Delete Attached File
nl_BE: Verwijder bijgevoegd bestand.

en: Delete Batch
nl_BE: Batch verwijderen

en: Delete Campaign
nl_BE: Campagne verwijderen

en: Delete Campaign Page
nl_BE: Verwijder bijdragepagina

en: Delete Case
nl_BE: Dossier verwijderen

en: Delete CiviCRM Profile
nl_BE: Verwijder CiviCRM profiel

en: Delete CiviCRM Profile Group
nl_BE: CiviCRM profielgroep verwijderen

en: Delete Comment
nl_BE: Commentaar verwijderen

en: Delete Contact
nl_BE: Verwijder Contact

en: Delete Contact Image
nl_BE: Contactafbeelding verwijderen

en: Delete Contact Type
nl_BE: Contacttype verwijderen

en: Delete Contact(s)
nl_BE: Contact(en) verwijderen

en: Delete Contacts must also be granted in order for this to work.
nl_BE: Verwijderen contacten, moet ook goedgekeurd worden.

en: Delete Contribution
nl_BE: Bijdrage verwijderen

en: Delete Contribution Page
nl_BE: Bijdragepagina verwijderen

en: Delete Contributions
nl_BE: Bijdragen verwijderen

en: Delete Credit Card
nl_BE: Creditcard verwijderen

en: Delete Custom Field
nl_BE: Verwijder Specifiek veld

en: Delete Custom Group
nl_BE: Verwijder Specifieke groep

en: Delete Custom Set
nl_BE: Aangepaste gegevensgroep verwijderen

en: Delete Data Entry Batch
nl_BE: Batchgewijze gegevensinvoer verwijderen

en: Delete DedupeRule
nl_BE: Verwijder overeenkomstregel

en: Delete Draft
nl_BE: Concept verwijderen

en: Delete Email
nl_BE: Verwijder e-mail

en: Delete Email Block
nl_BE: Verwijder e-mailblok

en: Delete Event
nl_BE: Evenement verwijderen

en: Delete Event Template
nl_BE: Evenementsjabloon verwijderen

en: Delete Failed
nl_BE: Verwijderen mislukt

en: Delete File
nl_BE: Verwijder bestand

en: Delete Financial Type
nl_BE: Verwijder financieel type

en: Delete Financial Type Account
nl_BE: Verwijderen financieel rekeningtype

en: Delete Grant
nl_BE: Toelage verwijderen

en: Delete Grants
nl_BE: Toelagen verwijderen

en: Delete Group
nl_BE: Verwijder groep

en: Delete IM
nl_BE: Verwijder IM

en: Delete IM Block
nl_BE: Verwijder IM-blok

en: Delete Label Format
nl_BE: Verwijder etiketformaat

en: Delete Location Type
nl_BE: Locatietype verwijderen

en: Delete Mail Settings
nl_BE: Mailinstellingen verwijderen

en: Delete Mailing
nl_BE: Mailing verwijderen

en: Delete Mapping
nl_BE: Koppeltabel verwijderen

en: Delete Membership
nl_BE: Lidmaatschap verwijderen

en: Delete Membership Status
nl_BE: Lidmaatschapsstatus verwijderen

en: Delete Membership Type
nl_BE: Lidmaatschapstype verwijderen

en: Delete Memberships
nl_BE: Verwijder lidmaatschappen

en: Delete Message Template
nl_BE: Berichtsjabloon verwijderen

en: Delete Multiple Choice Option
nl_BE: Meerkeuzeoptie verwijderen

en: Delete Note
nl_BE: Notitie verwijderen

en: Delete OpenID
nl_BE: Verwijder OpenID

en: Delete OpenID Block
nl_BE: Verwijder OpenID-blok

en: Delete Option "%1"
nl_BE: Verwijder optie "%1"

en: Delete Option Group
nl_BE: Optiegroep verwijderen

en: Delete PDF Page Format
nl_BE: Paginaformaat verwijderen

en: Delete Page - %1
nl_BE: Verwijder pagina - %1

en: Delete Participant
nl_BE: Deelnemer verwijderen

en: Delete Participant Status
nl_BE: Deelnamestatus verwijderen

en: Delete Participation
nl_BE: Deelname verwijderen

en: Delete Participations
nl_BE: Deelnames verwijderen

en: Delete Payment Method
nl_BE: Betaalmethode verwijderen

en: Delete Payment Procesor Type
nl_BE: Type betaalmethode verwijderen

en: Delete Payment Processor
nl_BE: Betaalmethode verwijderen

en: Delete Payment ProcessorType
nl_BE: Type betaalmethode verwijderen

en: Delete Permanently
nl_BE: Permanent verwijderen

en: Delete Personal Campaign Page
nl_BE: Verwijder persoonlijke campagnepagina

en: Delete Petition
nl_BE: Petitie verwijderen

en: Delete Phone Block
nl_BE: Verwijder telefoonblok

en: Delete Pledge
nl_BE: Toezegging verwijderen

en: Delete Pledges
nl_BE: Toezeggingen verwijderen

en: Delete Premium
nl_BE: Relatiegeschenk verwijderen

en: Delete Price
nl_BE: Verwijder prijs

en: Delete Price Field
nl_BE: Verwijder Prijsveld

en: Delete Price Set
nl_BE: Verwijder Prijslijst

en: Delete Profile Field
nl_BE: Verwijder profielveld

en: Delete Relationship
nl_BE: Relatie verwijderen

en: Delete Relationship for %1
nl_BE: Verwijder relatie voor %1

en: Delete Reletionship Type
nl_BE: Relatietype verwijderen

en: Delete Report Template
nl_BE: Rapportsjabloon verwijderen

en: Delete Schedule Reminders
nl_BE: Verwijder Schema Herinneringen

en: Delete Scheduled Job
nl_BE: Geplande taak verwijderen

en: Delete Set
nl_BE: Set verwijderen

en: Delete Status
nl_BE: Status verwijderen

en: Delete Survey
nl_BE: Enquête verwijderen

en: Delete Website
nl_BE: Verwijder website

en: Delete Website Block
nl_BE: Websiteblok verwijderen

en: Delete accounting batches created by user
nl_BE: Verwijderen accounting batch die aangemaakt is door dezelfde gebruiker

en: Delete action is missing expected survey ID.
nl_BE: Het nummer van de te verwijderen enquête ontbreekt.

en: Delete activities
nl_BE: Activiteiten verwijderen

en: Delete all accounting batches
nl_BE: Verwijderen accounting batch

en: Delete attachment
nl_BE: Bijlage verwijderen

en: Delete cases
nl_BE: Dossiers verwijderen

en: Delete contacts
nl_BE: Verwijder contacten

en: Delete contributions
nl_BE: Verwijderen bijdragen

en: Delete grants
nl_BE: Toelagen verwijderen

en: Delete memberships
nl_BE: Lidmaatschappen verwijderen

en: Delete menu items that you don't use. Right-click and select 'Delete'.
nl_BE: Menu-items die u niet gebruikt verwijderen. Klik rechts en kies 'Verwijderen'.

en: Delete only this participant record.
nl_BE: Verwijder alleen deze deelname.

en: Delete participants and events that you can edit
nl_BE: Verwijderen deelnemer en  evenement die u kunt wijzigen

en: Delete participants from event
nl_BE: Deelnemers verwijderen van evenement

en: Delete permanently
nl_BE: Permanent verwijderen

en: Delete phone
nl_BE: Verwijder telefoon

en: Delete pledges
nl_BE: Verwijderen toezeggingen

en: Delete report
nl_BE: Rapport verwijderen

en: Delete this address
nl_BE: Verwijder dit adres

en: Delete this message template
nl_BE: Berichtsjabloon verwijderen

en: Delete this participant record along with associated participant record(s).
nl_BE: Verwijder deze deelname met de bijbehorende deelnemer.

en: Deleted
nl_BE: Verwijderd

en: Deleted %1 tags.
nl_BE: %1 kenmerken verwijderd.

en: Deleted Activities
nl_BE: Verwijderde activiteiten

en: Deleted contact
nl_BE: Verwijderd contact

en: Deleted?
nl_BE: Verwijderd?

en: Deleting
nl_BE: Aan het verwijderen

en: Deleting a financial type cannot be undone.
nl_BE: Het verwijderen van een financieel type kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Deleting a financial type cannot be undone. Unbalanced transactions may be created if you delete this account.
nl_BE: Het verwijderen van een financieel type kan niet ongedaan gemaakt worden. Door het verwijderen kunnen er incomplete transacties ontstaan.

en: Deleting an attachment will completely remove it from server.
nl_BE: Verwijderen van een bijlage zal de bijlage wissen van de server.

en: Deleting this Payment Processor may result in some transaction pages being rendered inactive.
nl_BE: Door het verwijderen van deze betaalmethode kunnen enkele transactiepagina's inactief worden.

en: Deleting this group will NOT delete the member contact records. However, all contact subscription information and history for this group will be deleted.
nl_BE: Het verwijderen van deze groep resulteert NIET in het verwijderen van contactgegevens. Alle abonnement gegevens en de geschiedenis van deze groep worden verwijderd.

en: Deleting...
nl_BE: Verwijderen...

en: Deletion Error
nl_BE: Fout bij verwijderen

en: Deletion failed
nl_BE: Verwijderen mislukt

en: Delimited list of supported frequency units
nl_BE: Lijst met ondersteunde frequentie-eenheden

en: Delivered
nl_BE: Afgeleverd

en: Delivered ID
nl_BE: Delivered-id

en: Delivery
nl_BE: Aflevering

en: Delivery Status
nl_BE: Afleverstatus

en: Delivery Summary
nl_BE: Overzicht mailbezorging

en: Demographic breakdown for case clients (and or non-case contacts) in your database. Includes custom contact fields.
nl_BE: Demografisch gemiddelde voor zakelijke cliënten (en niet-zakelijke contacten) in uw database. Inclusief aangepaste contactvelden.

en: Demographics
nl_BE: Demografie

en: Deny ACL?
nl_BE: Weigeren ACL?

en: Depending on how you want to use the iCalendar data - you can:
nl_BE: Afhankelijk van hoe u de iCalendar gegevens wilt gebruiken, kunt u:

en: Depending on the CiviCRM setup, email and postal greetings (see below) may be automatically adapted accordingly; or the information can be used in other ways.
nl_BE: Afhankelijk van de instelling van CiviCRM kunnen e-mail en postbegroetingen (zie hieronder) automatisch overeenkomend aangepast zijn; of de informatie kan op verschillende manieren gebruikt worden.

en: Deposit Bank Account
nl_BE: Deposito rekening

en: Deprecated field for Message Template Workflow.
nl_BE: Verouderd veld voor berichtsjabloon workflow.

en: Deprecated monetary value display format configuration
nl_BE: Het formaat voor het weergeven van het bedrag is verouderd

en: Deprecated, virtualized setting
nl_BE: Ontraden, virtuele instelling

en: Descending
nl_BE: Aflopend

en: Description
nl_BE: Beschrijving

en: Description / text in case there was an error encountered.
nl_BE: Beschrijving / tekst als er een fout is opgetreden.

en: Description and/or help text to display after fields in form.
nl_BE: Beschrijving en/of helptekst te tonen na dit veld.

en: Description and/or help text to display after this field.
nl_BE: Beschrijving en/of helptekst te tonen na dit veld.

en: Description and/or help text to display before fields in form.
nl_BE: Beschrijving en/of helptekst te tonen voor dit veld.

en: Description and/or help text to display before this field.
nl_BE: Beschrijving en/of helptekst te tonen voor dit veld.

en: Description is included at the top of the activity edit and view pages for this type of activity.
nl_BE: De omschrijving wordt bovenaan de pagina's voor het bewerken en weergeven van de activiteit van dit type opgenomen.

en: Description of Domain.
nl_BE: Beschrijving van domein.

en: Description of Mapping.
nl_BE: Beschrijving van mapping.

en: Description of Membership Type
nl_BE: Beschrijving van lidmaatschapstype

en: Description of new group
nl_BE: Beschrijving nieuwe groep

en: Description of the Case Type
nl_BE: Beschrijving van dossiertype

en: Description of the Group
nl_BE: Beschrijving van de groep

en: Description of the Tag
nl_BE: Beschrijving van het kenmerk

en: Description of the job
nl_BE: Beschrijving van de job

en: Description of the relationship
nl_BE: Omschrijving van de relatie

en: Description of this batch set.
nl_BE: Beschrijving van deze batch.

en: Description of this date type.
nl_BE: Beschrijving van dit datumtype.

en: Description of this label layout
nl_BE: Beschrijving van deze lay-out

en: Description of this membership type for internal use. May include eligibility, benefits, terms, etc.
nl_BE: Beschrijving van dit lidmaatschapstype voor intern gebruik. Bijvoorbeeld:  geschiktheid, voordelen, termijnen, enz.

en: Description:
nl_BE: Beschrijving:

en: Descriptive Title for this Footer.
nl_BE: Beschrijvende titel voor deze voettekst.

en: Descriptive Title for this Header
nl_BE: Beschrijvende titel voor deze kop

en: Descriptive name assigned to a contact or event address. EXAMPLES: 'College address' for a person. 'Johnson Pavilion' for an event.
nl_BE: Beschrijvende naam voor een contact- of evenementadres, VOORBEELDEN: 'Schooladres' voor een persoon. 'Hoofdpaviljoen' voor een evenement.

en: Descriptive title of message
nl_BE: Beschrijvende berichttitel

en: Descriptive title of message - used for template selection.
nl_BE: Berichtomschrijving - wordt gebruikt voor het kiezen van het sjabloon.

en: Destination
nl_BE: Bestemming

en: Destination Queue
nl_BE: Bestemming wachtrij

en: Destination Queue ID
nl_BE: Bestemming wachtrij-id

en: Detailed Log Data
nl_BE: Gedetailleerde loggegevens

en: Detailed report for canvassing, phone-banking, walk lists or other surveys.
nl_BE: Gedetailleerd rapport voor onderzoeken, telebankieren, actielijsten en andere enquêtes.

en: Details Only
nl_BE: Alleen details

en: Details Updated
nl_BE: Details gewijzigd

en: Details about the activity (agenda, notes, etc).
nl_BE: Details over de activiteit (agenda, notities, enz.)

en: Details and Notes regarding the activity.
nl_BE: Details en Notities over de activiteit

en: Details populated from Open Case. Only used in the CiviCase extension.
nl_BE: Details overgenomen uit Open Case. Alleen gebruikt in extensie CiviCase.

en: Determine if the event is free or paid. For paid events, set the payment processor, fee level(s) and discounts. Give online registrants the option to 'pay later' (e.g. mail in a check, call in a credit card, etc.).
nl_BE: Bepaal hier of het een gratis of betaald evenement is. Voor een betaald evenement kunt u hier de betaalmethode, tarieven en kortingen instellen. Geef deelnemers die online inschrijven de mogelijkheid om later te betalen (bijvoorbeeld: door een cheque op te sturen of hun creditcardnummer door te bellen).

en: Determine the contacts in your database who should receive this Mass SMS by first selecting one or more <strong>Included Groups</strong>. (Groups must be assigned the <strong>Mailing List</strong> type to be available on this screen - you can update this for an existing group from <strong>Manage Groups &raquo; Settings</strong>.)
nl_BE: Bepaal welke contacten uit uw database deze SMS moeten ontvangen door eerst een of meer <strong>ingesloten groepen</strong> te selecteren. (Groepen moeten van het type <strong>mailinglijst</strong> zijn om op dit scherm beschikbaar te zijn. U kunt dit voor een bestaande groep wijzigen bij <strong>Groepen beheren &raquo; Instellingen</strong>.)

en: Determine whether an online registration page is available. If so, configure registration, confirmation and thank you page elements and confirmation email details.
nl_BE: Bepaal hier of er een online inschrijvingspagina beschikbaar moet zijn. Zo ja, configureer dan de verschillende elementen van de inschrijvings-, bevestigings- en bedankpagina alsmede de details van e-mail ter bevestiging.

en: Determines the contact's role in the activity (source, target, or assignee).
nl_BE: Geeft de rol van het contact aan (bron, doel of aangewezene).

en: Determines whether your criteria are combined with AND statements, or combined with OR statements. For example, you may want to find all individuals who are in the Volunteers group AND who have a Volunteer Training activity recorded for them. In this case use the AND operator. If you need to find everyone who is in the Volunteers group OR has a Volunteer Training activity recorded, use the OR operator.
nl_BE: Bepaalt of uw criteria worden samengevoegd met een AND operator , of  samengevoegd met een OR operator. Als u alle personen wilt vinden in een groep vrijwilligers die OOK een activiteit voor een training voor vrijwilligers hebben, dan gebruikt u de AND. Als u alle mensen wilt vinden die vrijwilliger zijn OF een training activiteit voor vrijwilliger hebben dan gebruikt u de OR.

en: Developer
nl_BE: Voor ontwikkelaars

en: Development
nl_BE: Ontwikkelen

en: Development stage
nl_BE: Ontwikkelingsfase

en: Did not find a message template with id of %1.
nl_BE: Geen bericht sjabloon gevonden met id %1.

en: Did you mean to search by Name/Email instead?
nl_BE: Wilt u zoeken op naam/e-mailadres?

en: Direct Debit
nl_BE: Direct Debet

en: Direct Mail
nl_BE: Directe mail

en: Direct member is:
nl_BE: Direct lid is:

en: Directional prefix, e.g. Main St S, S is the suffix.
nl_BE: Achtervoegsel van de richting, voor bijvoorbeeld Main St S, is het S.

en: Directional prefix, e.g. SE Main St, SE is the prefix.
nl_BE: Voorvoegsel van de richting, voor bijvoorbeeld SE Main St is het SE.

en: Directories
nl_BE: Mappen

en: Directory %1 is not writable.  Please change your file permissions.
nl_BE: De map %1 is niet schrijfbaar. Pas de bestandsrechten van de map aan.

en: Directory Cleanup
nl_BE: Mappen opruimen

en: Directory Paths: Make them portable
nl_BE: Mappen: Maak ze verplaatsbaar

en: Directory Unwritable
nl_BE: Mappen niet schrijfbaar

en: Directory not writable | Directories not writable
nl_BE[0]: Map niet schrijfbaar
nl_BE[1]: Mappen niet schrijfbaar

en: Disable
nl_BE: Uitschakelen

en: Disable "%1"?
nl_BE: "%1" uitschakelen?

en: Disable %1
nl_BE: %1 uitschakelen

en: Disable %1?
nl_BE: %1 uitschakelen?

en: Disable ACL
nl_BE: ACL uitschakelen

en: Disable ACL Role Assignment
nl_BE: ACL roltoewijzing uitschakelen

en: Disable Campaign
nl_BE: Campagne uitschakelen

en: Disable CiviCRM Profile Field
nl_BE: CiviCRM profielveld uitzetten

en: Disable CiviCRM Profile Group
nl_BE: CiviCRM profielgroep uitzetten

en: Disable CiviCRM css
nl_BE: CiviCRM-CSS uitschakelen

en: Disable Contact Type
nl_BE: Contacttype uitschakelen

en: Disable Custom Field
nl_BE: Specifiek veld uitzetten

en: Disable Custom Set
nl_BE: Aangepaste gegevensgroep uitschakelen

en: Disable Debug Mode
nl_BE: Debugmodus uitschakelen

en: Disable Event
nl_BE: Evenement uitschakelen

en: Disable Financial Type
nl_BE: Schakel financieel type uit

en: Disable Group
nl_BE: Groep uitzetten

en: Disable Label Format
nl_BE: Etiketformaat uitschakelen

en: Disable Location Type
nl_BE: Locatietype uitschakelen

en: Disable Mailing Component
nl_BE: Mailingonderdeel uitschakelen

en: Disable Membership Status
nl_BE: Lidmaatschapsstatus uitschakelen

en: Disable Membership Type
nl_BE: Lidmaatschapstype uitschakelen

en: Disable Multiple Choice Option
nl_BE: Meerkeuze optie uitzetten

en: Disable Outbound Email
nl_BE: Uitgaande e-mail uitschakelen

en: Disable Payment Processor
nl_BE: Betaalmethode uitschakelen

en: Disable Payment ProcessorType
nl_BE: Type betaalmethode uitschakelen

en: Disable Petition
nl_BE: Petitie uitschakelen

en: Disable Premium
nl_BE: Relatiegeschenk uitschakelen

en: Disable Price
nl_BE: Uitschakelen prijs

en: Disable Price Option
nl_BE: Prijsoptie uitschakelen

en: Disable Price Set
nl_BE: Prijssets uitzetten

en: Disable Provider
nl_BE: Provider uitschakelen

en: Disable Relationship
nl_BE: Relatie uitschakelen

en: Disable Relationship Type
nl_BE: Relatietype uitschakelen

en: Disable Scheduled Job
nl_BE: Geplande taak uitschakelen

en: Disable Status
nl_BE: Status uitschakelen

en: Disable Survey
nl_BE: Enquête uitschakelen

en: Disable USPS address validation during import?
nl_BE: Tijdens het importeren de USPS-adresvalidatie uitschakelen?

en: Disable automatic synchronization. You will have to use the "Manually Synchronize" form to synchronize memberships and roles yourself.
nl_BE: Geen automatische synchronisatie.

en: Disable check for mandatory tokens
nl_BE: Controle op verplichte tokens uitschakelen

en: Disable debug mode now?
nl_BE: Debugmodus nu uitschakelen?

en: Disable expired relationships
nl_BE: Verlopen relaties uitschakelen

en: Disable the email confirmation for unverified contacts?
nl_BE: E-mail bevestiging uitschakelen voor niet gecontroleerde contacten?

en: Disable this message template
nl_BE: Berichtsjabloon uitschakelen

en: Disable this option to remove the field from the profile without deleting it.
nl_BE: Schakel deze optie uit om het veld uit het profiel te halen zonder het te verwijderen.

en: Disabled
nl_BE: Uitgezet

en: Disabled (Missing)
nl_BE: Uitgeschakeld (ontbrekend)

en: Disabled Statuses
nl_BE: Uitgeschakelde statussen

en: Disabled/Deleted fields on Smart Groups
nl_BE: Uitgeschakelde/verwijderde velden in smartgroepen

en: Disables relationships that have expired (ie. those relationships whose end date is in the past).
nl_BE: Schakelt relaties uit die verlopen zijn (bijvoorbeeld: de relaties waarvan de einddatum in het verleden ligt).

en: Disabling premium removes it from the premiums_premium join table below.
nl_BE: Het uitschakelen van relatiegeschenken verwijderd het uit de onderstaande tabel.

en: Disambiguation: Joins are different from api chaining in that joins execute as a single SELECT query, and only work for api "get" operations.
nl_BE: Ter voorkoming van verwarring: Samenvoegingen verschillen van api-kettingen doordat een samenvoeging als één enkele SELECT-zoekopdracht wordt uitgevoerd en alleen werkt met api "get"-operaties.

en: Disambiguation: api chains are different from joins in that chaining executes a separate api call for every result returned from the main call.
nl_BE: Ter voorkoming van verwarring: api-kettingen verschillen van samenvoegingen in die zin dat bij een ketting een nieuwe api-aanroep gedaan  wordt voor elk resultaat van de hoofdaanroep.

en: Disconnect
nl_BE: Verbinding verbreken

en: Disconnected
nl_BE: Verbinding verbroken

en: Disconnecting...
nl_BE: Verbinding verbreken...

en: Discount
nl_BE: Korting

en: Discount Amount
nl_BE: Korting hoeveelheid

en: Discount End Date
nl_BE: Einddatum korting

en: Discount ID
nl_BE: Kortings-ID

en: Discount Name
nl_BE: Naam korting

en: Discount Set
nl_BE: Kortingset

en: Discount Start Date
nl_BE: Begindatum korting

en: Discounted Fees
nl_BE: Kortingtarieven

en: Discounts
nl_BE: Kortingen

en: Discounts Account is
nl_BE: Kortingsrekening is

en: Discounts by Signup Date?
nl_BE: Korting op basis van inschrijfdatum?

en: Display "empowered by CiviCRM"
nl_BE: Toon "gerealiseerd met CiviCRM"

en: Display Amount?
nl_BE: Toon bedrag?

en: Display Backtrace
nl_BE: Backtrace tonen

en: Display Fee
nl_BE: Toon kosten

en: Display In Honor Roll
nl_BE: Toon eerrol

en: Display Label
nl_BE: Toon label

en: Display Membership Fee
nl_BE: Lidmaatschapsbijdrage tonen

en: Display Minimum Contribution Amount?
nl_BE: Minimumbijdrage tonen?

en: Display Minimum Contribution?
nl_BE: Minimum bijdrage tonen?

en: Display Name
nl_BE: Weergavenaam

en: Display Options
nl_BE: Weergave-opties

en: Display Preferences
nl_BE: Weergavevoorkeuren

en: Display Results As
nl_BE: Resultaten tonen als

en: Display Results as Relationship
nl_BE: Resultaten weergeven als relatie

en: Display Results have been Reset
nl_BE: De resultaten worden opnieuw getoond.

en: Display Settings For Results
nl_BE: Weergave-instellingen voor resultaten

en: Display Style
nl_BE: Toon stijl

en: Display Style 'Tab with table' is only supported for multiple-record custom field sets.
nl_BE: De keuze 'Tab met tabel' is alleen mogelijk bij specifieke groepsvelden met meerdere records.

en: Display Style should be Inline for this Class
nl_BE: Weergave stijl moet "inline" zijn voor deze klasse.

en: Display Tag?
nl_BE: Kenmerk tonen?

en: Display amount next to each option? If no, then the amount should be in the option description.
nl_BE: Toon het bedrag naast elke optie? Anders dient het bedrag in de beschrijving te worden opgenomen.

en: Display clicks from each mailing
nl_BE: Toont hoe vaak ontvangers op links hebben geklikt in een mail gestuurd met CiviMail

en: Display contacts who opened emails from a mailing
nl_BE: Toont contacten die mail van een mailing hebben geopend

en: Display debug output with results.
nl_BE: Toon debug-output bij de resultaten.

en: Display image and thumbnail from these locations on the web:
nl_BE: Afbeelding en miniatuur tonen vanaf deze locaties op het web:

en: Display in Honor Roll?
nl_BE: Vermelden in erelijst?

en: Display in Table controls which columns are included in the listing of custom data records. If your custom data set has a large number of fields, uncheck this box to exclude less important fields from the listing. All fields will still be included when viewing a single record. You may also want to exclude Note type fields from the table listing.
nl_BE: Toont in tabelvorm welke kolommen gebruikt worden in specifieke veldgroepen. Gebruik deze optie niet als u hierin veel velden heeft staan. U kunt dan minder belangrijke velden, zoals notitievelden, uitsluiten van het overzicht. Als u een record bekijkt worden wel alle velden getoond.

en: Display in Table?
nl_BE: Tonen in tabel?

en: Display label for this status.
nl_BE: Weergavenaam van deze status.

en: Display minimum membership fee
nl_BE: Toon minimale lidmaatschapsbijdrage

en: Display name for this Membership status (e.g. New, Current, Grace, Expired...).
nl_BE: Weergavenaam voor deze lidmaatschapsstatus (bijv. Nieuw, Lopend, Uitstel, Vervallen...).

en: Display name format for individual contact display names.
nl_BE: Naam voor de weergave van de naam van personen.

en: Display text for link from Event Information to Event Registration pages (e.g. 'Register Now!').
nl_BE: Tekst die getoond moet worden als link op de informatiepagina naar de inschrijfpagina (bijvoorbeeld: 'Schrijf u nu in!').

en: Display the membership fee along with the membership name and description for each membership option?
nl_BE: Toon de lidmaatschapsbijdrage bij de naam van het lidmaatschap en de beschrijving van elke lidmaatschapskeuze.

en: Displayed in <div> at top of Premiums section of page. Text and HTML allowed.
nl_BE: Getoond <div> bovenaan in de sectie Relatiegeschenken op de pagina. Tekst en HTML toegestaan.

en: Displayed title for the Price Set.
nl_BE: Getoonde titel voor prijsset.

en: Displaying contacts where:
nl_BE: Toon contacten die :

en: Displaying results as "%1" is not available without search criteria from the pane you just closed.
nl_BE: Het tonen van de resultaten als "%1" is niet beschikbaar zonder de zoekcriteria van het door u gesloten scherm.

en: Displays a detailed list of contributions grouped by household which includes contributions made by members of the household.
nl_BE: Toont een uitgebreide lijst van bijdragen gegroepeerd per huishouden van bijdragen gedaan door leden van dat huishouden.

en: Displays a detailed list of contributions grouped by organization, which includes contributions made by employees for the organisation.
nl_BE: Toont een getailleerde lijst met bijdragen gegroepeerd per organisatie, inclusief bijdragen gedaan door werknemers van die organisatie.

en: Distance
nl_BE: Afstand

en: Distribute funds to others, for example foundations, grant givers, etc.
nl_BE: Fondsen verdelen, bijvoorbeeld aan stichtingen, toelage-verstrekkers, enz.

en: Distribution
nl_BE: Spreiding

en: Divehi; Dhivehi; Maldivian;
nl_BE: Divehi; Maldiviaans;

en: Do NOT select a Contact Subtype if your import file contains a mixture of subtypes. In that case, select the built-in ("parent") type, and make sure you'll file includes include a column which sets the subtype for each row.
nl_BE: Kies GEEN subtype van contact als uw invoerbestand meerdere subtypes bevat. Kies dan het "ouder"-type en zorg ervoor dat in uw invoerbestand een veld staat met het subtype.

en: Do Not E-mail
nl_BE: Geen e-mail sturen

en: Do Not Email
nl_BE: Geen e-mail

en: Do Not Mail
nl_BE: Geen post

en: Do Not Phone
nl_BE: Niet bellen

en: Do Not SMS
nl_BE: Geen SMS

en: Do Not Sms
nl_BE: Geen SMS

en: Do Not Trade
nl_BE: Niet uitwisselen

en: Do Not mail
nl_BE: Geen e-mail sturen

en: Do not SMS
nl_BE: Geen SMS

en: Do not Trade
nl_BE: Niet uitwisselen

en: Do not bulk email
nl_BE: Geen massa-mail

en: Do not create new contacts when filing emails
nl_BE: Maak bij het vullen van de e-mails geen contacten aan

en: Do not display an image
nl_BE: Geen afbeelding tonen

en: Do not display the country field in mailing labels when the country is the same as that of the domain
nl_BE: Toon het land niet op de etiketten als dat overeenkomt met dat van het domein.

en: Do not email
nl_BE: Niet e-mailen

en: Do not enable this feature if you are using this profile as an HTML Form Snippet embedded in a non-CiviCRM web page. reCAPTCHA requires dynamic page generation. Submitting a stand-alone form with reCAPTCHA included will always result in a reCAPTCHA validation error.
nl_BE: Schakel deze functie niet in, als u dit profiel als onderdeel gebruikt in een webpagina die niet van CiviCRM is. reCaptcha vereist dynamische pagina generatie. Het verzenden van een standalone pagina met reCaptcha geeft altijd een foutmelding van reCaptcha.

en: Do not mail
nl_BE: Niet per post

en: Do not make custom fields required unless you want to force all users to enter a value anytime they add or edit this type of record. You can always make the field required when used in a specific Profile form.
nl_BE: Maak specifieke velden niet verplicht behalve als u wilt dat alle gebruikers dit veld moeten invullen als ze dit type record toevoegen of wijzigen. U kunt het veld verplicht maken als het in een specifiek profiel gebruikt wordt.

en: Do not merge
nl_BE: Niet samenvoegen

en: Do not notify assignees for
nl_BE: Licht betrokkenen niet in voor

en: Do not phone
nl_BE: Niet bellen

en: Do not print labels for contacts with "Do Not Mail" privacy option checked
nl_BE: Print geen stickers voor contacten die de optie "Geen post" hebben aangevinkt.

en: Do not record
nl_BE: Niet vastleggen

en: Do not redact emails
nl_BE: E-mails niet redigeren

en: Do not run this job before this date / time. The run frequency selected above will apply thereafter.
nl_BE: Deze taak niet vóór deze datum/tijd uitvoeren. Daarna geldt bovenstaande uitvoerfrequentie.

en: Do not select field %1 with Group by %2.
nl_BE: Selecteer niet veld %1 bij groeperen op %2.

en: Do not show breakdown, only show total - i.e %1
nl_BE: Toon alleen het totaal en geen uitsplitsing, bijvoorbeeld %1

en: Do not sms
nl_BE: Geen sms versturen

en: Do not trade
nl_BE: Niet uitwisselen

en: Do some tables pre-date CRM-18193?
nl_BE: Zijn er tabellen van voor de datum van CRM-18193?

en: Do we want to map results from this profile.
nl_BE: Worden er resultaten gekoppeld van dit profiel.

en: Do you really want to remove this Smart Group?
nl_BE: Wilt u deze smartgroep echt verwijderen?

en: Do you want a registration confirmation email sent automatically to the user? This email includes event date(s), location and contact information. For paid events, this email is also a receipt for their payment.
nl_BE: Wilt u dat er automatisch een e-mail ter bevestiging naar de gebruiker wordt verzonden? Deze e-mail bevat de datum/data van het evenement, de locatie en contactgegevens. Voor betaalde evenementen geldt deze e-mail tevens als ontvangstbewijs voor de betaling.

en: Do you want to <a %1>edit the existing activity</a>?
nl_BE: Wil je <a %1> de bestaande activiteit bewerken</a>?

en: Do you want to continue?
nl_BE: Wilt u doorgaan?

en: Do you want to delete the message template '%1'?
nl_BE: Wilt u dit berichtsjabloon '%1' verwijderen?

en: Do you want to include this field in the Profile's Search form?
nl_BE: Wilt u dit veld in het zoekformulier profielen opnemen?

en: Do you want to release respondents for '%1' ?
nl_BE: Wilt u respondenten vrijgeven voor '%1'?

en: Do you want to remove this dashlet as an "Available Dashlet", AND delete it from all user dashboards?
nl_BE: Wilt u deze dashlet verwijderen als 'Beschikbaar Dashlet' en het verwijderen van de dashboards van alle gebruikers?

en: Do you want to reserve respondents for '%1' ?
nl_BE: Wilt u respondenten reserveren voor '%1'?

en: Docs
nl_BE: Documentatie

en: Document Type
nl_BE: Documenttype

en: Does Event allow multiple registrations from same email address?
nl_BE: Mogen er meerdere inschrijvingen voor dit evenement gedaan worden vanaf hetzelfde e-mailadres?

en: Does MySQL thread_stack meet minimum (%1k)
nl_BE: Voldoet de MySQL thread_stack aan het minimum (%1k)

en: Does Personal Campaign Page allow using tell a friend?
nl_BE: Staat deze persoonlijke campagnepagina mond-tot-mondreclame toe?

en: Does Personal Campaign Page require manual activation by administrator? (is inactive by default after setup)?
nl_BE: Moet de persoonlijke campagnepagina handmatig worden geactiveerd door de beheerder? (Standaard inactief na aanmaken)?

en: Does contact A have permission over contact B?
nl_BE: Heeft contact A rechten op contact B?

en: Does contact B have permission over contact A?
nl_BE: Heeft contact B rechten op contact A?

en: Does not contain
nl_BE: Bevat niet

en: Does the CiviCRM path contain PATH_SEPARATOR?
nl_BE: Bevat het CiviCRM-pad een PATH_SEPARATOR?

en: Does the contact have a %1 Account?
nl_BE: Heeft het contact een %1 account?

en: Does the database have data from a previous installation?
nl_BE: Bevat de database gegevens van een vorige installatie?

en: Does the mailing track Open Rate?
nl_BE: Volgt de mailing Open Rate op?

en: Does the mailing track click throughs?
nl_BE: Volgt de mailing doorklikken op?

en: Does the server exist?
nl_BE: Bestaat de server?

en: Does the webserver know where files are stored?
nl_BE: Weet de webserver waar bestanden opgeslagen worden?

en: Does this Custom Field Set allow multiple records?
nl_BE: Zijn er meerdere records van deze specifieke gegevensgroep toegestaan?

en: Does this Payment Processor Type support recurring donations?
nl_BE: Ondersteunt deze betaalmethode terugkerende betalingen?

en: Does this account hold taxes collected?
nl_BE: Verzamelt dit account belastingen?

en: Does this contact not want to be emailed?
nl_BE: Wil dit contact niet gemaild worden?

en: Does this contact not want to be mailed?
nl_BE: Wil dit contact geen post ontvangen?

en: Does this contact not want to be phoned?
nl_BE: Wil dit contact niet gebeld worden?

en: Does this contact not want to receive messages?
nl_BE: Wil dit contact geen berichten ontvangen?

en: Does this contact not want trade?
nl_BE: Wil dit contact niet dat zijn of haar gegevens worden uitgewisseld met andere organisaties?

en: Does this group hold multiple values?
nl_BE: Bevat deze groep meerdere waarden?

en: Does this status aggregate to current members (e.g. New, Renewed, Grace might all be TRUE... while Unrenewed, Lapsed, Inactive would be FALSE).
nl_BE: Voeg deze status toe aan de huidige leden (bijv. Nieuw, Verlengd kunnen beide geldig zijn en Inactief en Verlopen ongeldig).

en: Does your SMTP server require authentication (user name + password)?
nl_BE: Vereist uw SMTP-server verificatie (gebruikersnaam en wachtwoord)?

en: Domain
nl_BE: Domein

en: Domain (organization) address
nl_BE: De domeinnaam (van uw organisatie)

en: Domain (organization) email
nl_BE: E-mail bij het domein

en: Domain (organization) phone
nl_BE: Telefoon bij het domein

en: Domain Description
nl_BE: Domein beschrijving

en: Domain Event Price Set
nl_BE: Domein evenement prijsset

en: Domain ID
nl_BE: Domein ID

en: Domain Name
nl_BE: Domein Naam

en: Domain address - displays your organization's postal address.
nl_BE: Domeinadres - toont het postadres van uw organisatie.

en: Domain for dashboard
nl_BE: Domein voor dashboard

en: Domain information for '%1' has been saved.
nl_BE: Domein informatie voor '%1' is opgeslagen.

en: Domain name
nl_BE: Domein Naam

en: Domains
nl_BE: Domeinen

en: Don't Link this Field
nl_BE: Dit veld niet linken

en: Don't check for presence of mandatory tokens (domain address; unsubscribe/opt-out) before sending mailings. WARNING: Mandatory tokens are a safe-guard which facilitate compliance with the US CAN-SPAM Act. They should only be disabled if your organization adopts other mechanisms for compliance or if your organization is not subject to CAN-SPAM.
nl_BE: Bij het versturen van mailings niet controleren op de aanwezigheid van verplichte tokens  (domein adres; afmelding/uitschrijving). WAARSCHUWING: door het ontbreken van deze verplichte tokens kan uw e-mail door anderen als SPAM worden beschouwd. Schakel dit dus alleen uit als uw organisatie op andere manieren aan de voorwaarden voldoet of als uw organisatie zich niet aan voorwaarden zoals CAN-SPAM hoeft te houden.

en: Don't list my contribution in the honor roll.
nl_BE: Plaats mijn bijdrage niet in het overzicht.

en: Don't override
nl_BE: Niet overschrijven

en: Donate Link Text
nl_BE: Tekst donatielink

en: Donate Now
nl_BE: Doneer nu

en: Donation
nl_BE: Donatie

en: Donation Button
nl_BE: Donatieknop

en: Donations
nl_BE: Donaties

en: Done
nl_BE: Klaar

en: Done with Preview
nl_BE: Klaar met voorbeeld

en: Donor Email
nl_BE: Donateur e-mail

en: Donor Name
nl_BE: Naam donateur

en: Donor Phone
nl_BE: Donateur telefoon

en: Donor-advised Fund
nl_BE: Fonds aanbevolen door donateur

en: Donors
nl_BE: Donateurs

en: Download Batch
nl_BE: Batch downloaden

en: Download Conflicts
nl_BE: Download conflicten

en: Download Duplicates
nl_BE: Download duplicaten

en: Download Errors
nl_BE: Download fouten

en: Download Extension
nl_BE: Download extensie

en: Download File
nl_BE: Bestand downloaden

en: Download Invoice
nl_BE: Factuur downloaden

en: Download Invoice and Credit Note
nl_BE: Factuur en creditnota downloaden

en: Download Mismatched Activity records
nl_BE: Download niet-overeenkomende activiteiten records

en: Download Mismatched Contacts
nl_BE: Download niet-overeenkomende Contacten

en: Download Mismatched Contributions
nl_BE: Download niet-overeenkomende bijdragen

en: Download Mismatched Memberships
nl_BE: Onjuist gekoppelde lidmaatschappen downloaden

en: Download Mismatched participants
nl_BE: Niet-overeenkomende deelnemers downloaden

en: Download an iCalendar file (with a *.ics extension) to your local computer.
nl_BE: Een iCalendar-bestand (met de extensie .ics) naar uw computer downloaden.

en: Download and Install
nl_BE: Downloaden en installeren

en: Download and Install "%1"?
nl_BE:  "%1" downloaden en installeren?

en: Download iCalendar File
nl_BE: Download iCalendar-bestand

en: Download iCalendar File:
nl_BE: Download iCalendar-bestand:

en: Download iCalendar entry for current and future public events.
nl_BE: iCalendar met actuele en aanstaande openbare evenementen downloaden.

en: Download iCalendar entry for this event.
nl_BE: iCalendar item voor dit evenement downloaden.

en: Download location
nl_BE: Downloadlocatie

en: Downloaded Invoice
nl_BE: Gedownloade facturen

en: Downloaded Invoice.
nl_BE: Gedownloade facturen.

en: Downloading this extension will provide you with new functionality. Please make sure that the extension you're installing or upgrading comes from a trusted source.
nl_BE: Door deze extensie te downloaden kunt u functionaliteit toevoegen. Zorg ervoor dat u alleen download van betrouwbare aanbieders.

en: Downloading...
nl_BE: Downloaden...

en: Draft
nl_BE: Concept

en: Draft / Unscheduled
nl_BE: Concept / Niet-gepland

en: Drag and drop dashlets onto the left or right columns below to add them to your dashboard. Changes are automatically saved.
nl_BE: Sleep een dashlet naar de linker- of rechterkolom om het toe te voegen aan uw dashboard. Wijzigingen worden automatisch opgeslagen.

en: Drilldown Report
nl_BE: Doorklik-rapport

en: Drilldown Report ID
nl_BE: Doorklik Rapport-id

en: Drop-down (select list)
nl_BE: Dropdown (selectie lijst)

en: Dropdown Options
nl_BE: Vervolgkeuzelijstopties

en: Drupal Database Details
nl_BE: Database-details Drupal

en: Drupal Database Settings
nl_BE: Database-instellingen Drupal

en: Drupal ID
nl_BE: Drupal-ID

en: Drupal Role
nl_BE: Drupal-rol

en: Drupal User
nl_BE: Drupal-gebruiker

en: Drupal User Registration
nl_BE: Gebruikersregistratie

en: Drupal menu type.
nl_BE: Drupal menu-type.

en: Drupal session table cleared.
nl_BE: Drupal sessie tabellen zijn leeggemaakt.

en: Drupal user account registration option?
nl_BE: Mogelijkheid om Drupal-account aan te maken?

en: Drupal user permissions have been automatically set - giving anonymous and authenticated users access to public CiviCRM forms and features. We recommend that you <a %1>review these permissions</a> to ensure that they are appropriate for your requirements (<a %2>learn more...</a>)
nl_BE: De gebruikersmachtigingen van Drupal zijn automatisch ingesteld - hiermee krijgen anonieme en geverifieerde gebruikers toegang tot openbare CiviCRM-formulieren en -functionaliteit. We raden u aan <a %1>deze machtigingen te controleren</a> om u ervan te verzekeren dat ze aan uw eisen voldoen. (<a %2> meer weten...</a>)

en: Drupal-only. Rules module must be enabled (beta feature - use with caution).
nl_BE: Alleen voor Drupal.: De Rules module moet worden ingeschakeld. (NB: Dit is nog in de testfase, dus wees voorzichtig.)

en: Due Date
nl_BE: Vervaldatum

en: Due Date:
nl_BE: Vervaldatum:

en: Dummy Payment Processor
nl_BE: Dummy Betaalmethode

en: Duplicate
nl_BE: Dubbele

en: Duplicate Contacts
nl_BE: Dubbele contacten

en: Duplicate Import Contribution Mapping Name
nl_BE: Dubbele bijdrage import koppeltabelnaam

en: Duplicate Import Mapping Name
nl_BE: Dubbele naam koppeltabel.

en: Duplicate Import Membership Mapping Name
nl_BE: Dubbele naam koppeltabel voor het importeren van lidmaatschappen

en: Duplicate Import Participant Mapping Name
nl_BE: Dubbele naam koppeltabel deelnemers importeren

en: Duplicate Matching
nl_BE: Duplicaten vergelijken

en: Duplicate Matching Rule
nl_BE: Overeenkomstregel

en: Duplicate Membership?
nl_BE: Lidmaatschap kopiëren?

en: Duplicate Option label
nl_BE: Optielabel dupliceren

en: Duplicate Option values
nl_BE: Dupliceer Optie waarden

en: Duplicate Rows
nl_BE: Dubbele rijen

en: Duplicate Rules
nl_BE: Dupliceer regels

en: Duplicate Template Name.
nl_BE: Naam sjabloon dupliceren.

en: Duplicate error - existing contribution record(s) have a matching Transaction ID or Invoice ID. Contribution record ID(s) are: %1
nl_BE: Er zijn dubbele records, bestaande bijdrage(n) hebben een gelijk transactie-id of factuurnummer. De ID's zijn: %1

en: Duplicate label value
nl_BE: Gedupliceerde labelwaarde

en: Duplicate matching rule
nl_BE: Overeenkomstregel

en: Duplicate this tag
nl_BE: Dit kenmerk kopiëren

en: Duplicate value for External ID.
nl_BE: Kopieer waarde voor Externe-ID.

en: Duplicate weight value
nl_BE: Dupliceer waarde gewicht

en: Duration
nl_BE: Duur

en: Duration (Days)
nl_BE: Duur (dagen)

en: Duration (min)
nl_BE: Duur (min)

en: Duration Interval
nl_BE: Interval

en: Duration Unit
nl_BE: Tijdseenheid periode

en: Duration of subscription or service (e.g. 12-month subscription).
nl_BE: Duur van het abonnement of de dienst (bijv. 12 maanden).

en: Duration of this membership (e.g. 30 days, 2 months, 5 years, 1 lifetime)
nl_BE: De duur van dit lidmaatschap (bijv. 30 dagen, 2 maanden, 5 jaar, levenslang)

en: Dutch
nl_BE: Nederlands

en: Dutch (Belgium)
nl_BE: Nederlands (België)

en: Dutch (Netherlands)
nl_BE: Nederlands (Nederland)

en: Dynamic
nl_BE: Dynamisch

en: Dynamic Form Creator
nl_BE: Aanmaken Dynamisch Formulier

en: Dzongkha
nl_BE: Dzongkha (Tibet)

en: ERROR: Title is not Set
nl_BE: FOUT: Titel niet aanwezig

en: EXAMPLE:
nl_BE: Voorbeeld:

en: EXAMPLE: A price set with 3 price fields. National membership (with 3 price options - radio button style), Regional membership (checkbox), and an optional magazine subscription.
nl_BE: Voorbeeld: een prijsset met drie prijs velden. Landelijk lidmaatschap (met drie prijs opties - met radio buttons), Regionaal lidmaatschap (checkbox) en een optioneel abonnement op een tijdschrift.

en: EXAMPLE: An organization that has a National office and 5 regional offices puts constituents in each region into their own group. Then they create a "National" group which is assigned as the "Parent" for all regional groups. The National office can now send mailings (for example) to the "National" group - knowing that all contacts in the regional groups will be included.
nl_BE: VOORBEELD: Een organisatie die 1 landelijk en 5 regionale kantoren heeft, plaatst contacten uit elke regio in hun eigen groep. Vervolgens maken ze een groep "Landelijk" die als "paraplu" dient boven alle regionale groepen. Het landelijke kantoor kan nu (bijvoorbeeld) mailings verzenden naar de groep "Landelijk" in de wetenschap dat alle contacten uit de regionale groepen meegenomen worden.

en: EXAMPLE: Given the default event types, this URL will retrieve all events with start dates on or after January 1, 2007 whose event type is 'Fundraiser':
nl_BE: VOORBEELD: Gegeven de standaard evenementstypes, zal deze URL allee evenementen geven met een begindatum van 1 januari 2007 of later van het type 'Fondsenwerving':

en: EXAMPLE: If you are using CiviEvent, and you want to collect information from people registering for your events, select "Participants". If the information is specific to one type of participant (e.g. event volunteers), select "Participants (role)" and then select the role (e.g. 'Volunteer').
nl_BE: Voorbeeld: in CiviEvent wilt u informatie verzamelen van mensen die zich aanmelden voor evenementen, dus kiest u hier 'Deelnemers'. Als de informatie alleen voor een type deelnemers geldt (bijv. vrijwilligers) kiest u daarna de rol ('Vrijwilliger').

en: EXAMPLE: If you set a length of 8 on 'Street Address', then '101 Delaplane Ave.' would match '101 Delaplain St.' because the first 8 characters are the same. If Length is left blank, then the comparison is done on the entire field value.
nl_BE: Voorbeeld: met een lengte 8 op 'Street Address', zou '101 Delaplane Ave.' matchen met '101 Delaplain St.' omdat de eerste 8 tekens overeenkomen. Default wordt vergeleken op de waarde van het hele veld.

en: EXAMPLE: If you want your message to begin with "Dear " followed by the recipient's first name, you can use the %1 token in your message. <em>Dear %1</em>
nl_BE: Voorbeeld: Als u het bericht wilt beginnen met "Beste " gevolgd door de voornaam, gebruik dan het %1 token in uw bericht. <em>Beste %1</em>

en: EXAMPLE: You can enter <em>fiesta</em>, and get a match on a contact with a note containing <em>Fall Fiesta</em>
nl_BE: Voorbeeld: U kunt zoeken op <em>feest</em>, en een contact vinden met een notitie met de tekst <em>verjaardagsfeest</em>

en: EXAMPLES
nl_BE: VOORBEELDEN

en: EXCLUDE Recipients of These Message(s)
nl_BE: EXCLUSIEF Ontvangers van dit/deze bericht(en)

en: Each
nl_BE: Elke

en: Each CiviCRM ACL Role is assigned a set of permissions. Use this link to create or edit the different roles needed for your site.
nl_BE: Elke CiviCRM ACL-rol is gekoppeld aan een aantal rechten. Gebruik deze link om de verschillende rollen die uw site nodig heeft te maken of te bewerken.

en: Each anniversary
nl_BE: Elke verjaardag

en: Each file must be less than %1M in size.
nl_BE: Elk bestand moet kleiner zijn dan %1M.

en: Each file must be less than %1M in size. You can also add a short description.
nl_BE: Elk bestand mag maximaal %1M groot zijn. U kunt ook een korte beschrijving toevoegen.

en: Each financial type relates to a number of <a href="%1">financial accounts</a> to track income, accounts receivable, and fees.</p>
nl_BE: Elke financieel type behoort bij een aantal <a href="%1">financiële rekeningen</a> om het inkomen, ontvangstrekeningen en kosten vast te leggen.</p>

en: Earliest date to consider start events from.
nl_BE: Vroegst mogelijke startdatum

en: Edit
nl_BE: Bewerken

en: Edit %1
nl_BE: %1 bewerken

en: Edit %1 Options
nl_BE: %1 opties wijzigen

en: Edit %1 Smart Group Criteria
nl_BE: Wijzig criteria smartgroep voor %1

en: Edit '!1'
nl_BE: Wijzig '!1'

en: Edit <strong>Premiums Settings</strong> to customize the title and introductory message (e.g ...in appreciation of your support, you will be able to select from a number of exciting thank-you gifts...). You can optionally provide a contact email address and/or phone number for inquiries.
nl_BE: Bewerk <strong>de instellingen van de relatiegeschenken</strong> om de titel en de inleidende tekst aan te passen (Bijvoorbeeld: Als dank voor uw steun kunt u een keuze maken uit een aantal leuke cadeaus...). U kunt ook een e-mailadres of telefoonnummer tonen waar mensen vragen kunnen stellen.

en: Edit ACL
nl_BE: ACL bewerken

en: Edit ACL &ndash; %1
nl_BE: ACL bewerken &ndash; %1

en: Edit ACL Role Assignment
nl_BE: ACL roltoewijzing bewerken

en: Edit API keys
nl_BE: API-keys bewerken

en: Edit Address Elements
nl_BE: Bewerk elementen adres

en: Edit Batch
nl_BE: Bewerk batch

en: Edit Campaign
nl_BE: Campagne bewerken

en: Edit CiviCRM Profile Field
nl_BE: Wijzig CiviCRM profielveld

en: Edit CiviCRM Profile Group
nl_BE: CiviCRM profielgroep wijzigen

en: Edit Comment
nl_BE: Commentaar bewerken

en: Edit Complete Street Address
nl_BE: Volledige adres wijzigen

en: Edit Contact
nl_BE: Contact bewerken

en: Edit Contact (View Contact Summary Page)
nl_BE: Contact wijzigen (bekijk contactoverzicht)

en: Edit Contact Details
nl_BE: Wijzig contact details

en: Edit Contact Information
nl_BE: Wijzig contactinformatie

en: Edit Contact Name
nl_BE: Naam van contact wijzigen

en: Edit Contact Type
nl_BE: Contacttype bewerken

en: Edit Contribution
nl_BE: Bijdrage bewerken

en: Edit Credit Card
nl_BE: Creditcard bewerken

en: Edit Custom Field
nl_BE: Wijzig specifiek veld

en: Edit Custom Set
nl_BE: Aangepaste gegevensgroep bewerken

en: Edit Data Entry Batch
nl_BE: Batchgewijze gegevensinvoer bewerken

en: Edit Date Type
nl_BE: Datumtype bewerken

en: Edit DedupeRule
nl_BE: Bewerk overeenkomstregel

en: Edit Details
nl_BE: Wijzigen details

en: Edit Domain Information
nl_BE: Wijzig Domein Informatie

en: Edit Event Template
nl_BE: Evenementsjabloon bewerken

en: Edit Field
nl_BE: Wijzig veld

en: Edit Financial Type
nl_BE: Wijzig financieel type

en: Edit Financial Type Account
nl_BE: Wijzigen financieel rekeningtype

en: Edit Grant
nl_BE: Toelage bewerken

en: Edit Group
nl_BE: Wijzig groep

en: Edit Group Settings
nl_BE: Groepsinstellingen bewerken

en: Edit Label Format
nl_BE: Wijzig etiketformaat

en: Edit Link
nl_BE: Wijzig link

en: Edit Location Type
nl_BE: Locatietype bewerken

en: Edit Mail Settings
nl_BE: Mailinstellingen bewerken

en: Edit Mailing Component
nl_BE: Mailingonderdeel bewerken

en: Edit Mapping
nl_BE: Koppeltabel bewerken

en: Edit Membership
nl_BE: Lidmaatschap wijzigen

en: Edit Membership Status
nl_BE: Lidmaatschapsstatus bewerken

en: Edit Membership Type
nl_BE: Lidmaatschapstype bewerken

en: Edit Message Template
nl_BE: Berichtsjabloon bewerken

en: Edit Multiple Choice Option
nl_BE: Meerkeuze optie wijzigen

en: Edit Multiple Choice Options
nl_BE: Wijzig meerkeuze opties

en: Edit Note
nl_BE: Notitie wijzigen

en: Edit Option
nl_BE: Wijzig optie

en: Edit Option Group
nl_BE: Optiegroep bewerken

en: Edit Options
nl_BE: Opties wijzigen

en: Edit PDF Page Format
nl_BE: Paginaformaat wijzigen

en: Edit Participant Status
nl_BE: Deelnamestatus bewerken

en: Edit Participant Status Options
nl_BE: Wijzig statusopties deelnemer

en: Edit Participation
nl_BE: Deelname bewerken

en: Edit Payment
nl_BE: Betaling wijzigen

en: Edit Payment Method
nl_BE: Betaalmethode bewerken

en: Edit Payment Procesor Type
nl_BE: Type betaalmethode bewerken

en: Edit Payment Processor
nl_BE: Betaalmethode bewerken

en: Edit Payment ProcessorType
nl_BE: Type betaalmethode bewerken

en: Edit Personal Campaign Page
nl_BE: Bewerk persoonlijke campagnepagina

en: Edit Petition
nl_BE: Petitie bewerken

en: Edit Pledge
nl_BE: Toezegging bewerken

en: Edit Premium
nl_BE: Relatiegeschenk bewerken

en: Edit Price
nl_BE: Wijzig prijs

en: Edit Price Field
nl_BE: Wijzig prijsveld

en: Edit Price Option
nl_BE: Wijzig prijsoptie

en: Edit Price Options
nl_BE: Prijs opties bewerken

en: Edit Price Set
nl_BE: Prijsset wijzigen

en: Edit Profile
nl_BE: Profiel bewerken

en: Edit Provider
nl_BE: Bewerk Provider

en: Edit Recipient Options
nl_BE: Wijzig ontvangstopties

en: Edit Recurring Payment
nl_BE: Wijzig Periodieke Betaling

en: Edit Relationship
nl_BE: Relatie wijzigen

en: Edit Relationship Type
nl_BE: Relatietype bewerken

en: Edit Relationship for %1
nl_BE: Wijzig relatie voor %1

en: Edit Report Template
nl_BE: Rapportsjabloon bewerken

en: Edit Rule
nl_BE: Bewerk Regel

en: Edit Schedule Reminders
nl_BE: Wijzig Inplannen Herinneringen

en: Edit Scheduled Job
nl_BE: Geplande taak wijzigen

en: Edit Scheduled Payment
nl_BE: Wijzig Geplande Betaling

en: Edit Scheduled Pledge Payment
nl_BE: Geplande toezeggingsbetaling bewerken

en: Edit Search Criteria
nl_BE: Zoekcriteria wijzigen

en: Edit Set
nl_BE: Set wijzigen

en: Edit Settings
nl_BE: Instellingen wijzigen

en: Edit Smart Group
nl_BE: Smartgroep wijzigen

en: Edit Smart Group Criteria
nl_BE: Wijzig smartgroep-criteria

en: Edit Smart Group Search Criteria for %1
nl_BE: Wijzig zoekcriteria smartgroep voor %1

en: Edit Status
nl_BE: Status wijzigen

en: Edit Street Address
nl_BE: Adres wijzigen

en: Edit Survey
nl_BE: Enquête bewerken

en: Edit Tags
nl_BE: Wijzig kenmerk

en: Edit Widget Colors
nl_BE: Widgetkleuren bewerken

en: Edit Your Page
nl_BE: Bewerk uw pagina

en: Edit Your Personal Campaign Page
nl_BE: Bewerk uw persoonlijke campagnepagina

en: Edit accounting batches created by user
nl_BE: Wijzigen door dezelfde gebruiker aangemaakte accounting batch

en: Edit activity
nl_BE: Activiteit wijzigen

en: Edit address
nl_BE: Adres wijzigen

en: Edit all accounting batches
nl_BE: Wijzigen accounting batch

en: Edit all inbound email activities (for visible contacts) basic information and content.
nl_BE: Wijzigen basisinformatie en inhoud van alle binnenkomende e-mailactiviteiten (van zichtbare contacten).

en: Edit all inbound email activities (for visible contacts) basic information. Content editing not allowed.
nl_BE: Wijzigen basisinformatie van alle binnenkomende e-mailactiviteiten (voor zichtbare contacten). Wijzigen niet inhoud niet toestaan.

en: Edit all private reports
nl_BE: Wijzig alle vertrouwelijke rapporten

en: Edit all reports that have been marked as reserved
nl_BE: Alle gereserveerde rapporten wijzigen

en: Edit and disable Reserved Groups (Needs Edit Groups)
nl_BE: Wijzigen en uitschakelen gereserveerde groepen (ook nodig: Wijzigen groepen)

en: Edit association rule
nl_BE: Associatieregel bewerken

en: Edit communication preferences
nl_BE: Wijzig communicatievoorkeuren

en: Edit data in a profile form.
nl_BE: Gegevens via een profiel wijzigen.

en: Edit demographics
nl_BE: Demografische info wijzigen

en: Edit events even without specific ACL granted
nl_BE: Wijzigen evenementen ook zonder specifiek ACL recht

en: Edit flag was not numeric.
nl_BE: Bewerk vlag was niet numeriek.

en: Edit global settings for this custom field.
nl_BE: Wijzig algemene instellingen van dit aangepaste veld.

en: Edit info
nl_BE: Wijzig informatie

en: Edit name
nl_BE: Naam wijzigen

en: Edit search criteria
nl_BE: Zoekcriteria wijzigen

en: Edit settings
nl_BE: Instellingen bewerken

en: Edit this message template
nl_BE: Berichtsjabloon wijzigen

en: Edit this relationship.
nl_BE: Wijzig deze relatie.

en: Edit user's own API keys
nl_BE: Eigen API-keys van gebruiker bewerken

en: Editing Contacts
nl_BE: Contacten wijzigen

en: Editing Master Address
nl_BE: Wijzigen Hoofdadres

en: Effective end date
nl_BE: Effectieve einddatum

en: Effective start date
nl_BE: Effectieve startdatum

en: Eg: if you choose '2' then the lead booker can bring 2 guests; there would be a limit of 3 participants in total per booking.
nl_BE: Voorbeeld: als u '2' kiest, dan kan degene die de boeking doet 2 gasten meenemen; er zijn dan maximaal 3 deelnemers per boeking.

en: Either an existing table name or an SQL query to build one are required
nl_BE: Er moet een tabelnaam of een SQL-query zijn.

en: Either filter on at least one relationship type, or de-select Staff Member and Relationship from the list of fields.
nl_BE: Filter ofwel op ten minste één relatietype of verwijder Staflid en Stafrelatie uit de lijst met velden.

en: Elavon - recurring payments not implemented
nl_BE: Elavon  - periodieke betalingen niet mogelijk

en: Elavon / Nova Virtual Merchant Gateway requires curl with SSL support
nl_BE: Elavon / Nova Virtuele Handelaar Gateway vereist curl met SSL ondersteuning

en: Elavon Payment Processor
nl_BE: Elavon Betaalmethode

en: Element name of angular directive to invoke (lowercase hyphenated format)
nl_BE: Elementnaam van te gebruiken angular directive (lowercase hyphenated formaat)

en: Eligible
nl_BE: Geschikt

en: Email
nl_BE: E-mail

en: Email %1 is primary?
nl_BE: Is %1 het primaire e-mailadres?

en: Email (Contact A)
nl_BE: E-mail (Contact A)

en: Email (Contact B)
nl_BE: E-mail (Contact B)

en: Email (Main)
nl_BE: Mail (hoofd)

en: Email (reserved)
nl_BE: E-mail (gereserveerd)

en: Email - schedule/send via CiviMail
nl_BE: E-mail - versturen of inplannen via CiviMail

en: Email - send now (to %1 or less)
nl_BE: Email - nu versturen (aan %1 of minder)

en: Email - unhold addresses
nl_BE: E-mail - adressen inschakelen

en: Email 1
nl_BE: E-mail %1

en: Email 1:
nl_BE: E-mail 1:

en: Email 2
nl_BE: E-mail 2

en: Email 2 ID
nl_BE: E-mail2-id

en: Email 2:
nl_BE: E-mail 2:

en: Email Address
nl_BE: E-mailadres

en: Email Address of Receipt Sender
nl_BE: E-mailadres van verzender ontvangstbewijs

en: Email Delivery
nl_BE: E-mailverzending

en: Email Delivery Settings
nl_BE: E-mailinstellingen

en: Email Disabled
nl_BE: E-mail uitgeschakeld

en: Email Domain
nl_BE: E-maildomein

en: Email Error
nl_BE: E-mail Fout

en: Email Format
nl_BE: E-mailformaat

en: Email Greeting
nl_BE: E-mailaanhef

en: Email Greeting - Custom
nl_BE: E-mailaanhef - aangepast

en: Email Greeting Custom
nl_BE: Aangepaste e-mailbegroeting

en: Email Greeting ID
nl_BE: Nummer e-mailaanhef

en: Email Greeting Type
nl_BE: Type mail groet

en: Email Greeting must be one of the configured format options. Check Administer >> System Settings >> Option Groups >> Email Greetings for valid values
nl_BE: Begroeting per e-mail moet in een bestaand formaat zijn. Bekijk de mogelijke waarden onder Beheer >>Systeeminstellingen >> Opties overzicht >> Begroeting e-mail

en: Email Hold
nl_BE: E-mail uitgeschakeld

en: Email ID
nl_BE: E-mail ID

en: Email Invoice
nl_BE: E-mail factuur

en: Email Location Type
nl_BE: Locatietype e-mail

en: Email Notification
nl_BE: E-mailbevestiging

en: Email On Hold
nl_BE: E-mail uitgeschakeld

en: Email Receipt to Contributor?
nl_BE: Ontvangstbewijs naar gever e-mailen?

en: Email Receipts
nl_BE: E-mail ontvangstbewijzen

en: Email Report Instance To
nl_BE: E-mail Rapport Exemplaar naar

en: Email Screen
nl_BE: E-mail scherm

en: Email Selection Method
nl_BE: E-mail Selectiemethode

en: Email Sent
nl_BE: E-mail verzonden

en: Email Settings
nl_BE: E-mailinstellingen

en: Email a Contact
nl_BE: E-mail naar een contact

en: Email a complete copy of this activity record to other people involved with the case. Click the top left box to select all.
nl_BE: E-mail een volledige kopie van dit activiteitenregister naar andere mensen die bij dit dossier betrokken zijn. Klik op het selectievakje linksboven om alles te selecteren.

en: Email address
nl_BE: E-mailadres

en: Email address deleted.
nl_BE: E-mailadres verwijderd.

en: Email address domain (the part after @).
nl_BE: Domein e-mailadres (het deel na @).

en: Email address in "from" field
nl_BE: E-mailadres in het veld afzender

en: Email address is not valid
nl_BE: Mailadres is niet geldig

en: Email address is required to opt out.
nl_BE: E-mailadres is verplicht bij opt out.

en: Email address is required to unsubscribe.
nl_BE: E-mailadres is verplicht bij afmelding.

en: Email at the time of token creation. Useful for fraud forensics
nl_BE: E-mail op het moment van aanmaken token. Handig bij opsporen fraude

en: Email domain must use a valid internet domain format (e.g. 'example.org').
nl_BE: E-maildomein moet een geldige opmaak hebben (bijv. 'example.com').

en: Email field should be included in profile if you want to use Group(s) when Profile double-opt in process is enabled.
nl_BE: Het e-mailveld moet in het profiel voorzien zijn als u Groep(en) wenst te gebruiken en de dubbele inschrijving van het profiel is geactiveerd.

en: Email has NOT been sent to %1 contact(s) - communication preferences specify DO NOT EMAIL OR valid Email is NOT present.
nl_BE: E-mail is NIET verzonden aan %1 contactperso(o)n(en) - communicatie voorkeuren ingesteld op NIET E-MAILEN OF er is geen correct e-mailadres beschikbaar.

en: Email has been sent to : %1
nl_BE: Er is een e-mail verzonden naar %1.

en: Email is not valid.
nl_BE: E-mailadres is niet geldig.

en: Email is required
nl_BE: E-mailadres is verplicht

en: Email on Hold
nl_BE: E-mailadres uitgeschakeld

en: Email on hold
nl_BE: E-mailadres uitgeschakeld

en: Email on hold - generally due to bouncing.
nl_BE: E-mailadres uitgeschakeld - meestal als gevolg van bounces.

en: Email only
nl_BE: Alleen e-mail

en: Email sent.
nl_BE: Verzonden mail

en: Email was NOT sent to %1 contacts (no email address on file, or communication preferences specify DO NOT EMAIL, or contact is deceased).
nl_BE: Er is GEEN e-mail verzonden naar %1 contacten (geen e-mailadres bekend, wil geen e-mail ontvangen of overleden).

en: Email will NOT be sent to %count contact - (no email address on file, or communication preferences specify DO NOT EMAIL, or contact is deceased). | Email will NOT be sent to %count contacts - (no email address on file, or communication preferences specify DO NOT EMAIL, or contact is deceased).
nl_BE[0]: Er is %count e-mail niet verzonden (geen e-mailadres beschikbaar of  voorkeur communicatie staat op 'Niet e-mailen' of contact is overleden).
nl_BE[1]: Er zijn %count e-mails niet verzonden (geen e-mailadres beschikbaar of voorkeur communicatie staat op 'Niet e-mailen' of contact is overleden).

en: Email will NOT be sent to %count contact. | Email will NOT be sent to %count contacts.
nl_BE[0]: E-mail wordt NIET naar %1 contact verstuurd.
nl_BE[1]: De email zal NIET worden verstuurd naar %count contacten.

en: Email-to-Activity
nl_BE: E-mail naar activiteit

en: Email-to-Activity Processing
nl_BE: E-mails als activiteit toevoegen

en: Email:
nl_BE: E-mailadres:

en: Email: %1
nl_BE: E-mail: %1

en: Emailed Invoice
nl_BE: Verzonden facturen per e-mail

en: Emailed Invoice.
nl_BE: Verzonden facturen per e-mail.

en: Emails
nl_BE: E-mails

en: Emails Restored
nl_BE: E-mails hersteld

en: Emergency
nl_BE: Noodgeval

en: Employee <-> Employer and Household relationships both have special characteristics.
nl_BE: Relaties tussen werkgever - werknemer en huishoudens hebben allebei eigen eigenschappen.

en: Employee Name
nl_BE: Naam werknemer

en: Employee Since
nl_BE: Werknemer sinds

en: Employee of
nl_BE: Werknemer van

en: Employer
nl_BE: Werkgever

en: Employer Name
nl_BE: Naam werkgever

en: Employer name
nl_BE: Werkgever naam

en: Employer of
nl_BE: Werknemer is

en: Employment relationship.
nl_BE: Werkrelatie

en: Empties template cache and/or temporary upload file folders.
nl_BE: Leegt de cache van de sjablonen en/of de tijdelijke mappen met geüploade bestanden.

en: Empty Tag Set
nl_BE: Set kenmerken leegmaken

en: Enable
nl_BE: Inschakelen

en: Enable "%1"?
nl_BE: "%1" inschakelen?

en: Enable %1
nl_BE: %1 inschakelen

en: Enable <a href='%1'>case types</a>.
nl_BE: <a href='%1'>Dossiertypes</a> inschakelen

en: Enable ACL
nl_BE: ACL inschakelen

en: Enable ACL Role Assignment
nl_BE: ACL roltoewijzing inschakelen

en: Enable Access Control by Financial Type
nl_BE: Toegangsbeheer bij financieel type inschakelen

en: Enable Campaign
nl_BE: Campagne inschakelen

en: Enable CiviCRM Profile Field
nl_BE: CiviCRM profielveld aanzetten

en: Enable CiviCRM Profile Group
nl_BE: CiviCRM profielgroep aanzetten

en: Enable CiviContribute, CiviPledge, CiviEvent, CiviMember, CiviMail, CiviCase, CiviReport and/or CiviGrant components.
nl_BE: De componenten CiviContribute, CiviPledge, CiviEvent, CiviMember, CiviMail, CiviCase, CiviReport en/of CiviGrant in- of uitschakelen.

en: Enable CiviMail to create activities on delivery
nl_BE: CiviMail activiteiten voor levering aan laten maken

en: Enable CiviMail to generate Message-ID header
nl_BE: CiviMail de Message-ID header laten aanmaken

en: Enable Components
nl_BE: Componenten

en: Enable Contact Type
nl_BE: Contacttype inschakelen

en: Enable Custom Field
nl_BE: Specifiek veld aanzetten

en: Enable Custom Reply-To
nl_BE: Aangepaste Reply-To inschakelen

en: Enable Custom Set
nl_BE: Aangepaste gegevensgroep inschakelen

en: Enable Debugging
nl_BE: Debugging inschakelen

en: Enable Deferred Revenue
nl_BE: Uitgestelde opbrengsten inschakelen

en: Enable Double Opt-in for Profile Group(s) field
nl_BE: Dubbele Opt-in voor Profiel Groepsveld inschakelen

en: Enable Double Opt-in for Profiles which use the "Add to Group" setting
nl_BE: Inschakelen dubbele Opt-in voor Profielen met een optie om lid van een groep te worden

en: Enable Drupal Watchdog Logging
nl_BE: Drupal Watchdog inschakelen

en: Enable Event
nl_BE: Evenement inschakelen

en: Enable Financial Type
nl_BE: Schakel financieel type in

en: Enable Group
nl_BE: Groep aanzetten

en: Enable InnoDB full-text search optimizations. (Requires MySQL 5.6+)
nl_BE: InnoDB volledige tekst zoeken optimalisatie inschakelen. (Alleen mogelijk bij MySQL 5.6+)

en: Enable Label Format
nl_BE: Etiketformaat inschakelen

en: Enable Location Type
nl_BE: Locatietype inschakelen

en: Enable Mailing Component
nl_BE: Mailingonderdeel inschakelen

en: Enable Membership Status
nl_BE: Lidmaatschapsstatus inschakelen

en: Enable Membership Type
nl_BE: Lidmaatschapstype inschakelen

en: Enable Multi Site Configuration
nl_BE: Multisite-ondersteuning inschakelen

en: Enable Multiple Choice Option
nl_BE: Meerkeuzeoptie inschakelen

en: Enable Multiple Languages
nl_BE: Ondersteuning voor meerdere talen inschakelen

en: Enable Pay Later option?
nl_BE: Later betalen toestaan?

en: Enable Payment Processor
nl_BE: Betaalmethode inschakelen

en: Enable Payment ProcessorType
nl_BE: Type betaalmethode inschakelen

en: Enable Personal Campaign Pages
nl_BE: Maak persoonlijke campagnepagina's mogelijk

en: Enable Personal Campaign Pages?
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina's mogelijk maken?

en: Enable Personal Campaign Pages? (for this contribution page)
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina's mogelijk maken? (voor deze donatie pagina)

en: Enable Personal Campaign Pages? (for this event)
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina's mogelijk maken? (voor dit evenement)

en: Enable Petition
nl_BE: Petitie inschakelen

en: Enable Popup Forms
nl_BE: Pop-ups inschakelen

en: Enable Premium
nl_BE: Relatiegeschenk inschakelen

en: Enable Price
nl_BE: Inschakelen prijs

en: Enable Price Option
nl_BE: Prijsoptie inschakelen

en: Enable Price Set
nl_BE: Prijsset inschakelen

en: Enable Provider
nl_BE: Provider inschakelen

en: Enable Relationship
nl_BE: Relatie inschakelen

en: Enable Relationship Type
nl_BE: Relatietype inschakelen

en: Enable Scheduled Job
nl_BE: Geplande taak inschakelen

en: Enable Status
nl_BE: Status inschakelen

en: Enable Survey
nl_BE: Enquête inschakelen

en: Enable Tax and Invoicing
nl_BE: Belastingen en facturen inschakelen

en: Enable Widget?
nl_BE: Widget inschakelen?

en: Enable automatic CiviMail recipient count display
nl_BE: Inschakelen automatisch tonen in CiviMail van aantal ontvangers

en: Enable click-through tracking by default
nl_BE: Doorkliks volgen standaard inschakelen

en: Enable components
nl_BE: Componenten inschakelen

en: Enable debugging features including display of template variables and backtracing.
nl_BE: Inschakelen van de debugfuncties zoals het tonen van sjabloonvariabelen en <em>backtracing</em>.

en: Enable deprecated Embedded Activity Revisions
nl_BE: Revisies van interne activiteit inschakelen (verouderd)

en: Enable global server wide lock for CiviMail
nl_BE: Inschakelen blokkeren CiviMail

en: Enable mapping for this profile?
nl_BE: Mapping in dit profiel aanzetten?

en: Enable multiple bulk email address for a contact
nl_BE: Massa e-mailadres voor een contact inschakelen

en: Enable multiple bulk email address for a contact.
nl_BE: Meerdere bulk e-mailadressen voor een contact inschakelen.

en: Enable open tracking by default
nl_BE: Standaard het openen volgen inschakelen

en: Enable repetition.
nl_BE: Herhalen inschakelen.

en: Enable the Premiums section for this Online Contribution Page, and customize the title and introductory message (e.g ...in appreciation of your support, you will be able to select from a number of exciting thank-you gifts...). You can optionally provide a contact email address and/or phone number for inquiries. Then select and review the premiums that you want to offer on this contribution page.
nl_BE: Schakel de sectie Relatiegeschenken van deze online bijdragepagina in, pas de titel en het inleidende bericht aan (bijv.: Als dank voor uw steun kunt u een keuze maken uit een aantal leuke cadeaus...). U kunt ook een e-mailadres of telefoonnummer geven waar mensen vragen kunnen stellen. Selecteer daarna de geschenken die u aan deze pagina wilt koppelen.

en: Enable the required CiviCRM components.(CiviContribute, CiviEvent etc.)
nl_BE: Schakel de benodigde CiviCRM-componenten in (CiviContribute, CiviEvent, enz.)

en: Enable the use of remote images. By default this is enabled, but if not using remote images you may wish to turn it off for security reasons.
nl_BE: Het gebruik van externe afbeeldingen inschakelen. Dit is standaard ingeschakeld, maar om veiligheidsredenen kunt u het uitschakelen als u geen externe afbeeldingen gebruikt.

en: Enable this message template
nl_BE: Berichtsjabloon inschakelen

en: Enable this setting to rebuild recipient list automatically during composing mail. Disable will allow you to rebuild recipient manually.
nl_BE: Schakel deze instelling in om automatisch de ontvangerslijst opnieuw op te bouwen gedurende het maken van de mail. Bij uitschakelen kunt u dit opbouwen handmatig doen.

en: Enable tracking of activity revisions embedded within the "civicrm_activity" table. This should not be enabled on new installs and will be unsupported in the future. You should enable "Administer => System Settings => Misc => Logging" instead.
nl_BE: Volgen van activiteit-revisies in de tabel civicrm_activity inschakelen. Doe dit niet bij nieuwe installaties! Deze optie zal t.z.t. vervallen. Gebruik hiervoor de Logging onder Beheer >> Systeeminstellingen >> Diversen.

en: Enable workflow support for CiviMail
nl_BE: Ondersteuning werkstroom voor CiviMail inschakelen

en: Enable/Disable this checkbox to add/remove cancel button on the profile form.
nl_BE: Wel of geen annuleerknop tonen op profielformulier.

en: Enabled
nl_BE: Aangezet

en: Enabled (Missing)
nl_BE: Ingeschakeld (ontbrekend)

en: Enabled?
nl_BE: Ingeschakeld?

en: Enabling Access Control by Financial Types is only required if you need users in one role to access some financial transactions but not ones with certain financial types.</p>
    <p>For example, Planned Giving bequests may be highly confidential and not appropriate for staff organizing events to see, even though they need to be able to administer the payments for ticket purchases.</p>
    <p>After enabling, you will be able to set create, view, edit, and delete permissions separately for each financial type by navigating to Administer > Users and Permissions > Permissions (Access Control), and clicking on the Access Control link for your CMS.
nl_BE: Het inschakelen van toegangsbeheer op financiële types is alleen nodig wanneer gebruikers in een bepaalde rol  afhankelijk van het financiële type toegang moeten hebben tot sommige, maar niet alle financiële transacties.</p>
    <p>Bijvoorbeeld: Beloofde legaten kunnen zeer confidentieel zijn en medewerkers die evenementen organiseren horen die niet te zien, hoewel ze wel de betalingen van de kaartverkoop moeten kunnen verwerken.</p>
    <p>Na het inschakelen hiervan, kunt u de machtigingen voor elk financieel type apart kunnen instellen, bekijken, bewerken en verwijderen door onder Beheren > Gebruikers en machtigingen > Machtigingen (toegangsbeheer) op de Toegangsbeheer-link voor uw CMS te klikken.

en: Enabling Waitlisting and Registration Approval
nl_BE: Wachtlijst en goedkeuren inschrijving inschakelen

en: Enabling a widget for this contribution page allows you and your supporters to easily promote a fund-raising campaign by embedding a chunk of dynamic content in any web page. CiviContribute widgets display real-time progress toward your fund-raising goals, and include a 'Contribute' button which links people directly to the associated online contribution page.
nl_BE: Door een widget in te schakelen voor deze bijdragepagina kunnen u en uw ondersteuners gemakkelijk reclame maken voor uw fondsenwervingscampagne door een stukje dynamische inhoud op te neme in elke gewenste webpagina. CiviContribute widgets tonen de actuele voortgang naar de doelen van fondsenwervingen en bevatten een knop 'Geef' die mensen rechtstreeks naar de bijbehorende online bijdragepagina brengt.

en: Enabling multiple languages changes the schema of your database, so make sure you know what you are doing when enabling this function; making a database backup is strongly recommended.
nl_BE: Het inschakelen van meerdere talen betekent dat het schema van uw database verandert, weet dus waar u aan begint wanneer u deze functie aanzet; U wordt dringend aangeraden een back-up van de database te maken.

en: Enabling this option will have CiviCRM skip any emails that do not have the Case ID or Case Hash so that the system will only process emails that can be placed on case records.
nl_BE: Door deze optie in te schakelen zal CiviCRM de e-mails overslaan die geen dossier-id of hash hebben zodat het systeem alleen e-mails zal verwerken waarvan het dossier bekend is.

en: Enabling this option will have CiviCRM skip any emails that do not have the Case ID or Case Hash so that the system will only process emails that can be placed on case records. Any emails that are not processed will be moved to the ignored folder.
nl_BE: Door deze optie in te schakelen zal CiviCRM de e-mails overslaan die geen dossier-id of hash hebben zodat het systeem alleen e-mails zal verwerken waarvan het dossier bekend is. De niet verwerkte e-mails worden verplaatst naar de map ignored.

en: Enabling this setting will update related contribution of membership(s) except if the membership is paid for with a recurring contribution.
nl_BE: Door deze instelling in te schakelen worden gerelateerde bijdragen van leden bijgewerkt behalve als het een lidmaatschap is met een periodieke bijdrage.

en: Encounter Medium
nl_BE: Ontmoetingsmedium

en: End
nl_BE: Eind

en: End Action
nl_BE: Einde actie

en: End Adjustment
nl_BE: Eind wijzigen

en: End Date
nl_BE: Einddatum

en: End Date One
nl_BE: Einddatum 1

en: End Date Two
nl_BE: Einddatum 2

en: End Event
nl_BE: Einddatum

en: End Event Adjust Interval
nl_BE: Lid sinds - Vanaf

en: End Event Adjust Unit
nl_BE: Wijzigen einde - eenheid

en: End Event Adjustment
nl_BE: Wijzigen einddatum

en: End Frequency Interval
nl_BE: Interval einde frequentie

en: End Frequency Unit
nl_BE: Eenheid einde frequentie

en: End Offset
nl_BE: Einde offset

en: End date
nl_BE: Einddatum

en: End date for premium
nl_BE: Einddatum relatiegeschenk

en: End date must be the same or later than start date.
nl_BE: Einddatum moet gelijk zijn aan of later dan de de begindatum.

en: End date should be after Start date.
nl_BE: De einddatum moet na de startdatum liggen.

en: End date should be after current entity's start date
nl_BE: De einddatum moet na de huidige startdatum liggen

en: Ended
nl_BE: Beëindigd

en: Ends
nl_BE: Eindigt

en: Ends with
nl_BE: Eindigt op

en: Engagement Index
nl_BE: Betrokkenheidsindex

en: Engagement Level
nl_BE: Betrokkenheidsniveau

en: English (Australia)
nl_BE: Engels (Australië)

en: English (Canada)
nl_BE: Engels (Canada)

en: English (United Kingdom)
nl_BE: Engels

en: English (United States)
nl_BE: Engels (VS)

en: English ordinal suffix for the day of the month ('st', 'nd', 'rd', 'th')
nl_BE: Engels achtervoegsel bij dag van de maand ('st', 'nd', 'rd', 'th')

en: Ensure that amount paid is shown even when fully paid
nl_BE: Zorg ervoor dat het betaalde bedrag wordt getoond, ook als het volledig is betaald

en: Ensure you are still logged in and have permission to access this feature.
nl_BE: Controleer of u nog bent ingelogd en of u toegangsrecht hebt voor deze functie.

en: Enter <strong>pj-ql-01</strong>. This is the User Name associated with the shared PayJunction test account.
nl_BE: Voer hier <strong>pj-ql-01</strong> in. Dit is de gebruikersnaam van het gedeeld PayJunction testaccount.

en: Enter <strong>pj-ql-01p</strong>. This is the Password associated with the shared PayJunction test account.
nl_BE: Voer hier <strong>pj-ql-01p</strong> in. Dit is het wachtwoord van het gedeeld PayJunction testaccount.

en: Enter a comma-delimited list of color, size, etc. options for the product if applicable. Contributors will be presented a drop-down menu of these options when they select this product.
nl_BE: Geef, indien van toepassing, een kommagescheiden lijst met de opties voor kleur, omvang e.d. van het product. Contribuanten krijgen dan een lijst waaruit ze deze opties kunnen kiezen.

en: Enter a contact name.
nl_BE: Voer de naam van een contact in

en: Enter a descriptive name for this address block such as "Summer Home", "School Address", etc.
nl_BE: Geef een beschrijvende naam voor dit adresblok, bijvoorbeeld "zomerhuis" of "schooladres".

en: Enter a descriptive name for this permission (e.g. 'Edit Advisory Board Contacts').
nl_BE: Voeg een beschrijvende naam toe aan het toegangsrecht (Vb: "wijzig de leden van ..")

en: Enter a message to accompany this contribution.
nl_BE: Voeg een bericht bij uw bijdrage.

en: Enter a message you want included at the beginning of emailed receipts. This message will be inserted at the top of the "Contributions - Receipt (on-line)" System Workflow Message.
nl_BE: Voer de tekst in die u aan het begin van het ontvangstbewijs op wilt nemen. Deze tekst wordt toegevoegd bovenaan het werkstroombericht "Bijdragen - Ontvangst (online)".

en: Enter a message you want included at the beginning of the confirmation email. EXAMPLE: 'Thanks for registering for this event.'
nl_BE: Voer een bericht in dat bovenaan de bevestiging in de e-mail wordt opgenomen. VOORBEELD: 'Bedankt voor uw inschrijving voor dit evenement.'

en: Enter a message you want included at the beginning of the confirmation email. EXAMPLE: 'We have made the changes you requested to your registration.'
nl_BE: Voer een tekst in die u aan het begin van het ontvangstbewijs wilt plaatsen. VOORBEELD: We hebben uw inschrijving op uw verzoek gewijzigd.''

en: Enter a message you want included at the beginning of the emailed receipt. EXAMPLE: 'Thanks for supporting our organization with your membership.'
nl_BE: Voer een bericht in dat u bovenaan het ontvangstbewijs wilt opnemen. VOORBEELD: 'Dank u dat u onze organisatie steunt met uw lidmaatschap.'

en: Enter a name and description for your Saved Search
nl_BE: Voer een naam en beschrijving in voor het opslaan van de zoekopdracht.

en: Enter a new organization
nl_BE: Voer een nieuwe organisatienaam in

en: Enter a positive integer
nl_BE: Voer een positief geheel getal in

en: Enter a quantity for this field?
nl_BE: Bij dit veld een hoeveelheid invullen?

en: Enter a unique name and a description for your new group here. Then click 'Continue' to find contacts to add to your new group.
nl_BE: Voer een unieke naam en beschrijving in voor uw nieuwe groep. Klik daarna op 'Doorgaan' om contacten aan deze groep toe te voegen.

en: Enter a valid URL
nl_BE: Voer een geldige URL in

en: Enter a valid web address beginning with 'http://' or 'https://'.
nl_BE: Voer een geldig website-adres in dat begint met 'http://' of 'https://'.

en: Enter a value here if you want to increment the number of registered participants per unit against the maximum number of participants allowed for this event.
nl_BE: Voer hier een waarde in als u het aantal geregistreerde deelnemers per eenheid wilt verhogen ten opzichte van het maximum aantal deelnemers dat voor dit evenement is toegestaan.

en: Enter a value here if you want to increment the number of registered participants per unit against the maximum number of participants allowed for this event. For example, if this price field is for a table at a fundraiser which seats eight people, you would set Participant Count to 8.
nl_BE: Voer hier een waarde in als u het aantal geregistreerde deelnemers per eenheid wilt verhogen ten opzichte van het maximum aantal deelnemers dat voor dit evenement is toegestaan. Bijvoorbeeld, als dit prijsveld bedoeld is voor een tafel bij een fondsenwervingsactiviteit waaraan acht mensen kunnen zitten, dan stelt u het aantal deelnemers in op 8.

en: Enter an account type code for this account. Account type codes are required for QuickBooks integration and will be included in all accounting batch exports.
nl_BE: Vul een type rekeningcode in voor deze rekening. Dit type is verplicht bij integratie van QuickBooks en wordt toegevoegd aan geëxporteerde accounting gegevens,

en: Enter an optional goal amount for this contribution page (e.g. for this 'campaign'). If you enable a contribution widget for this page, the widget will track progress against this goal. Otherwise, the goal will display as 'no limit'.
nl_BE: Voer optioneel een streefbedrag voor deze bijdragepagina (bijv. voor deze campagne) in. Als u een bijdragewidget inschakelt voor deze pagina, houdt die de voortgang bij. Anders wordt 'geen limiet' als streefbedrag getoond.

en: Enter at least one result option.
nl_BE: Vul minimaal een resultaatoptie in.

en: Enter content for the about message. You may include HTML formatting tags. You can also include images, as long as they are already uploaded to a server&mdash;reference them using complete URLs.
nl_BE: Vul een infobericht in. U mag gebruik maken van HTML-opmaak. U kunt ook afbeeldingen gebruiken, mits ze al geüpload zijn naar een server, verwijs ernaar door de volledige URL te gebruiken.

en: Enter content for the introductory message. This will be displayed below the Premiums section title. You may include HTML formatting tags. You can also include images, as long as they are already uploaded to a server&mdash;reference them using complete URLs.
nl_BE: Vul hier een introductie in. Deze wordt getoond onder de titel van de sectie Relatiegeschenken. U mag gebruik maken van HTML-tags voor de opmaak. U kunt ook afbeeldingen opnemen, mits ze al geüpload zijn naar een server, gebruik dan de volledige URL om naar de afbeelding te verwijzen.

en: Enter content for the introductory message. This will be displayed below the page title. You can include images, as long as they are already uploaded to a server: click the "Image" button in the button bar.
nl_BE: Vul hier een introductie in. Deze wordt getoond onder de paginatitel. U kunt ook afbeeldingen opnemen, mits ze al geüpload zijn naar een server, klik op de knop "Afbeelding" in de werkbalk.

en: Enter descriptive name for this matching rule.
nl_BE: Voeg een beschrijvende naam toe voor deze regel

en: Enter e-mail address of recipient. (Use a comma to separate multiple e-mail addresses.)
nl_BE: Vul een e-mailadres van een ontvanger in. (Gebruik een komma als scheidingsteken als u er meerdere wilt invullen.)

en: Enter link(s) and/or text that you want to appear at the bottom of the thank-you page. You can use this content area to encourage contributors to visit a tell-a-friend page or take some other action.
nl_BE: Voer de link(s) en/of tekst in die u onderaan de bedankpagina wilt tonen. U kunt deze bijvoorbeeld  gebruiken, om gevers aan te moedigen een mond-tot-mondreclame-pagina te bezoeken of om een andere actie te ondernemen.

en: Enter name to save message template
nl_BE: Als u het berichtsjabloon wilt opslaan dient u een naam in te voeren.

en: Enter note or message to be displayed on PDF invoice or credit notes
nl_BE: Vul een tekst in die getoond moet worden op PDF facturen en creditnota's

en: Enter optional 'add-on' code after the dash ('plus 4' code for U.S. addresses).
nl_BE: Voeg de optionele 'add-on' code in na het streepje (de Amerikaanse 'plus 4' code).

en: Enter prefix to be be preprended when creating an invoice number
nl_BE: Invoeren van de prefix bij het aanmaken van een factuurnummer

en: Enter prefix to be display on PDF for invoice
nl_BE: Vul de prefix in voor de PDF-factuur

en: Enter records
nl_BE: Records invoeren

en: Enter search term or id...
nl_BE: Voer een zoekterm/ID in...

en: Enter subject for the email
nl_BE: Voer het onderwerp van de e-mail in

en: Enter text (and optional HTML layout tags) for the thank-you message that will appear at the top of the thank-you page.
nl_BE: Voeg de tekst (eventueel met HTML) in voor de tekst die bovenaan de bedankpagina komt te staan.

en: Enter text (and optional HTML layout) for the thank-you block that will appear at the top of the Thank-you page.
nl_BE: Voer hier de tekst in (HTML toegestaan) voor het bedankblok dat bovenaan de bedankpagina komt te staan.

en: Enter the "class path" for this custom search here.
nl_BE: Vul het 'class path' voor deze aangepaste zoekopdracht in.

en: Enter the API key or Application ID associated with your geocoding provider.
nl_BE: Vul de API-key of de Application-ID in van uw geocoding-dienst.

en: Enter the FROM email address to be used in receipt emails.
nl_BE: Vul het e-mailadres van de verzender van de ontvangstbewijzen in.

en: Enter the FROM name to be used in receipt emails.
nl_BE: Vul de naam van de verzender van de ontvangstbewijzen in.

en: Enter the Merchant Account Email Address linked to your LIVE PayPal Merchant Account.
nl_BE: Voer het e-mailadres van uw productie PayPal verkopersaccount in.

en: Enter the Merchant Account Email Address linked to your PayPal Sandbox merchant account (NOT your Developer Central login - unless it's the same).
nl_BE: Vul het e-mailadres van uw PayPal verkopersaccount voor test in (NIET uw login voor <em>Developer Central</em> - tenzij dat hetzelfde adres is).

en: Enter the Password associated with your LIVE merchant account.
nl_BE: Vul het wachtwoord in dat bij uw verkopersaccount voor productie hoort.

en: Enter the SMTP server (machine) name, such as "smtp.example.com".  If the server uses SSL, add "ssl://" to the beginning of the server name, such as "ssl://smtp.example.com".
nl_BE: Voer de hostnaam van de SMTP-server in. (VOORBEELD: smtp.example.com)  Bij gebruik van SSL moet er "ssl://" vooraan worden toegevoegd ("ssl://smtp.example.com").

en: Enter the Sendmail Path. EXAMPLE: /usr/sbin/sendmail
nl_BE: Voer het pad naar Sendmail in (VOORBEELD: /usr/sbin/sendmail)

en: Enter the User Name associated with your LIVE merchant account.
nl_BE: Vul de gebruikersnaam in die bij uw verkopersaccount voor productie hoort.

en: Enter the cancellation or refunded date, or you can skip this field and the cancellation date or refunded date will be automatically set to TODAY.
nl_BE: Vul de datum in van beëindiging / terugbetaling, of laat dit veld leeg (als datum wordt dan de huidige dag vastgelegd).

en: Enter the character used to separate data columns in your import file. By default, the field will populate with the separator defined in your global settings. Common values include a comma, semicolon, or pipe character. To import a tab separated file, enter "tab" (without quotes) in the field.
nl_BE: Voer het teken in dat de kolommen met gegevens in uw bestand scheidt. Standaard wordt in dit veld gevuld met het scheidingsteken uit uw algemene instellingen. Veel voorkomende waarden zijn komma, puntkomma en het |-teken. Wilt u een tab-gescheiden bestand importeren voer hier dan "tab" in (zonder de aanhalingstekens).

en: Enter the corresponding account code used in your accounting system. This code will be available for contribution export, and included in accounting batch exports.
nl_BE: Vul de bijbehorende rekeningcode in die gebruikt wordt in uw boekhoudsysteem. De code is beschikbaar bij het exporteren van bijdragen en wordt toegevoegd aan geëxporteerde accounting gegevens,

en: Enter the destination URL. Generally you should use relative URLs for CiviCRM pages (e.g. links to profiles). Use complete URLs for external pages. Leave this field empty if you are creating a menu section that does not have a clickable destination.
nl_BE: Voer de doel-URL in. Meestal dient u relatieve URL's te gebruiken voor CiviCRM-pagina's (bijv. snelkoppelingen naar profielen). Gebruik volledige URL's voor externe pagina's. Laat dit veld leeg als u een menu-onderdeel maakt dat geen aanklikbaar doel heeft.

en: Enter the name of the organization or entity which owns this CiviCRM domain. Use the %1 token to include this value in mailing content. It is used in the default Opt-out Message.
nl_BE: Vul de eigenaar van dit CiviCRM domein  in. Gebruik het %1 token om deze waarde te gebruiken in e-mails. Het wordt gebruikt in het standaard Opt-out bericht.

en: Enter the name you want listed with this contribution. You can use a nick name like 'The Jones Family' or 'Sarah and Sam'.
nl_BE: Voer de naam in waarmee u in de lijst wilt voorkomen met deze contributie. U kunt een alias gebruiken, zoals 'Piet en Selma' of 'De familie Van der Berg'.

en: Enter the path and class for a custom PHP error-handling function if you want to override built-in CiviCRM error handling for your site.
nl_BE: Als u een aangepaste PHP foutafhandelingsfunctie wilt gebruiken ter vervanging van de ingebouwde foutafhandeling van CiviCRM, voer dan hier het pad en de <em>class</em> in.

en: Enter up to fifteen (15) multiple choice options in this table (click 'another choice' for each additional choice). If you need more than ten options, you can create an unlimited number of additional choices using the Edit Price Options link after saving this new field. Enter a description of the option in the 'Label' column, and the associated price in the 'Amount' column. Click the 'Default' radio button to the left of an option if you want that to be selected by default.
nl_BE: Voer in deze tabel maximaal vijftien (15) meerkeuzeopties in.  (Klik op 'andere keuze' voor elke extra keuze.) Als u meer keuzes nodig heeft dan kunt een onbeperkt aantal keuzes maken met de link wijzig prijsopties, nadat u dit nieuwe veld heeft opgeslagen. Voer per optie een beschrijving en een bedrag in. U kunt ook een standaardkeuze definiëren die bij het tonen van het scherm dan al geselecteerd is.

en: Enter up to ten (10) multiple choice options in this table (click 'another choice' for each additional choice). If you need more than ten options, you can create an unlimited number of additional choices using the Edit Multiple Choice Options link after saving this new field. If desired, you can mark one of the choices as the default choice. The option 'label' is displayed on the form, while the option 'value' is stored in the contact record. The label and value may be the same or different. Inactive options are hidden when the field is presented.
nl_BE: U kunt in deze tabel tot 10 meerkeuzeopties invoeren. Toets 'nog een keuze' voor elke aanvullende optie. Als u meer dan 10 opties benodigd kunt u een ongelimiteerd aantal aanmaken via de optie 'wijzigen meerkeuze opties', nadat u dit veld heeft bewaard. Indien gewenst kan een van de opties als standaard worden aangemerkt. De tekst van 'label' wordt getoond op het formulier en de inhoud van 'waarde' wordt opgeslagen in het contact record. Het label en de waarde kunnen gelijk of ongelijk aan elkaar zijn. Niet actieve opties worden niet getoond.

en: Enter up to ten (10) multiple choice options in this table (click 'another choice' for each additional choice).You can use existing result set options by selecting survey result set.
nl_BE: Voer maximaal tien (10) meerkeuzeopties in in deze tabel (klik op 'nog een keuze' voor elke extra keuze). U kunt bestaande opties voor een resultaatset gebruiken door een resultaatset te selecteren.

en: Enter valid email address.
nl_BE: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Enter values for the fields you wish to update. Leave fields blank to preserve existing values.
nl_BE: Vul de velden in die u wilt wijzigen. De velden die u niet invult behouden hun waarde.

en: Enter your API Key or Application ID. An API Key is required for the Google Maps API. Refer to developers.google.com for the latest information.
nl_BE: Vul de API-key of de Application-ID in. De APK-key is verplicht bij de Google Maps API. Meer informatie: developers.google.com.

en: Enter your email address and check the box next to each mailing list you want to join. Then click the <strong>Subscribe</strong> button. You will receive a confirmation request via email for each selected list. Activate your subscription to each list by responding to the corresponding confirmation email.
nl_BE: Voer uw e-mailadres in en vink het selectievakje aan naast elke mailing waarop u zich wilt abonneren. Klik vervolgens op de knop <strong>Abonneren</strong>. U zult per e-mail voor elke geselecteerde mailing een bevestigingsverzoek ontvangen. Activeer uw abonnement door voor elke mailing op de bijbehorende e-mail te reageren.

en: Enter your email address and click <strong>Subscribe</strong>. You will receive a confirmation request via email shortly. Your subscription will be activated after you respond to that email.
nl_BE: Voer uw e-mailadres in en klik op <strong>Abonneren</strong>. U ontvangt binnen afzienbare tijd per e-mail een bevestigingsverzoek. Uw abonnement gaat in nadat u op die e-mail gereageerd heeft.

en: Entity
nl_BE: Entiteit

en: Entity Batch
nl_BE: Entiteit batch

en: Entity Batch Extends
nl_BE: Entiteit batch uitbreiden

en: Entity Batches
nl_BE: Entiteit batches

en: Entity End Date
nl_BE: Entiteit einddatum

en: Entity File
nl_BE: Entiteit Bestand

en: Entity File ID
nl_BE: Entiteit bestand-id

en: Entity Files
nl_BE: Entiteit Bestanden

en: Entity Financial Account
nl_BE: Entiteit financiële rekening

en: Entity Financial Account ID
nl_BE: Entiteit financiële rekening-id

en: Entity Financial Accounts
nl_BE: Entiteit financiële rekeningen

en: Entity Financial Transaction ID
nl_BE: Entiteit financiële transactie-id

en: Entity Financial Trxn
nl_BE: Entiteit financiële transactie

en: Entity Financial Trxns
nl_BE: Entiteit financiële transacties

en: Entity ID
nl_BE: Entiteit-id

en: Entity ID
nl_BE: Entiteit-ID 3

en: Entity IF
nl_BE: Entiteit IF

en: Entity Name
nl_BE: Entiteitennaam

en: Entity Recipient
nl_BE: Entiteit ontvanger

en: Entity Role
nl_BE: Entiteit Rol

en: Entity Start Date
nl_BE: Entiteit begindatum

en: Entity Status
nl_BE: Entiteitsstatus

en: Entity Table
nl_BE: Entiteitentabel

en: Entity Tag
nl_BE: Entiteit Kenmerk

en: Entity Tag ID
nl_BE: Entiteit kenmerk-id

en: Entity Tags
nl_BE: Entiteit Kenmerken

en: Entity Type
nl_BE: Entiteitstype

en: Entity Value
nl_BE: Entiteitswaarde

en: Entity date
nl_BE: Entiteit datum

en: Entity declaration references invalid or inactive module name [%1]
nl_BE: Declaratie entiteit refereert aan een ongeldige of inactieve module, naam [%1]

en: Entity does not exist
nl_BE: Entiteit bestaat niet

en: Entity end date
nl_BE: Entiteit einddatum

en: Entity for which the reminder is created
nl_BE: Entiteit waarvoor de herinnering is aangemaakt

en: Entity id of referenced table.
nl_BE: Entiteit- id van gerefereerde tabel.

en: Entity name for API based search
nl_BE: Entiteitsnaam voor zoeken met API

en: Entity of the job api call
nl_BE: Entiteit van de job API-call

en: Entity recipient
nl_BE: Entiteit ontvanger

en: Entity reference is malformed
nl_BE: Formaat entiteit-referentie is verkeerd

en: Entity reference specifies a non-existent or non-translatable field
nl_BE: Entiteit-referentie geeft een niet bestaand of een niet vertaalbaar veld aan

en: Entity reference specifies a non-existent or non-translatable table
nl_BE: Entiteit-referentie geeft een niet bestaande of een niet vertaalbare tabel aan

en: Entity status
nl_BE: Entiteit status

en: Entity status label
nl_BE: Entiteit label status

en: Entity value
nl_BE: Entiteit waarde

en: Entity value label
nl_BE: Entiteit label waarde

en: Entity:
nl_BE: Entiteit:

en: EntityBatch ID
nl_BE: EntiteitBatch-id

en: EntityBatch Table
nl_BE: EntiteitBatch-tabel

en: Environment
nl_BE: Omgeving

en: Environment settings
nl_BE: Omgevingsinstellingen

en: Error
nl_BE: Fout

en: Error - the synchronization interval must be at least 1
nl_BE: Fout : Het synchronisatie-niveau moet ten minste 1 zijn

en: Error Code:
nl_BE: Foutcode:

en: Error Details
nl_BE: Fout Details

en: Error Field
nl_BE: Fout Veld

en: Error Value
nl_BE: fout waarde

en: Error checking username. Please reload the form and try again.
nl_BE: Controleren van de gebruikersnaam is mislukt. Ververs a.u.b. de pagina.

en: Error creating CMS user account.
nl_BE: Er is een fout bij het maken van het CMS-gebruikersaccount.

en: Error creating recurring list
nl_BE: Fout bij het aanmaken van een periodieke lijst

en: Error in SMTP transaction
nl_BE: Fout in SMTP-transactie

en: Error loading module file (%1). Please restore the file or disable the module.
nl_BE: Fout bij laden module  (%1). Herstel het bestand of verwijder de module.

en: Error message:
nl_BE: Foutmelding:

en: Error parsing XML result - error code = %1 at line %2 char %3
nl_BE: Fout in XML resultaat - foutcode = %1 op regel %2 teken %3

en: Error saving %1.
nl_BE: Fout bij opslaan %1.

en: Error type: Could not find a valid session key.
nl_BE: Fout type: Er is geen geldige sleutel van de sessie gevonden.

en: Error updating case type '%1': %2
nl_BE: Wijzigen dossiertype '%1' is mislukt: %2

en: Error: Both Geocode mapping as well as Street Address Parsing are disabled. You must configure one or both options to use this script.
nl_BE: Fout: zowel Geocode mapping als Street Address Parsing staan uit. Een of beide moeten worden geconfigureerd om dit script te kunnen gebruiken.

en: Error: Unable to sync role %role
nl_BE: Fout: Niet mogelijk om rol %role te synchroniseren

en: Error: You need to enable Street Address Parsing under Administer > Localization > Address Settings.
nl_BE: Fout: Straatadres verwerking moet worden aangevinkt onder Beheer > Lokalisatie > Adres Instellingen.

en: Error: You need to set a mapping provider under Administer > System Settings > Mapping and Geocoding
nl_BE: Fout: er moet een een landkaartaanbieder  ingesteld worden bij Systeeminstellingen > Landkaarten en Geocoding

en: Error?
nl_BE: Fout?

en: Estimate recipient count
nl_BE: Inschatten aantal ontvangers

en: Estimating...
nl_BE: Inschatten...

en: Estonian
nl_BE: Ests

en: Evening Sessions
nl_BE: Avond sessies

en: Event
nl_BE: Evenement

en: Event %%StatusMessage%%
nl_BE: Evenement %%StatusMessage%%

en: Event Active On
nl_BE: Evenement actief op

en: Event Aggregate
nl_BE: Gemiddelde per evenement

en: Event Availability : %1
nl_BE: Evenement beschikbaarheid: %1

en: Event Badge
nl_BE: Evenementbadge

en: Event Balance
nl_BE: Saldo evenementkosten

en: Event Cart
nl_BE: Kaart evenement

en: Event Cart ID
nl_BE: Evenement Kaart ID

en: Event Configuration
nl_BE: Evenement configuratie

en: Event Confirmation
nl_BE: Evenement bevestiging

en: Event Contact (Email)
nl_BE: Contactpersoon (e-mail)

en: Event Contact (Phone)
nl_BE: Contactpersoon (telefoon)

en: Event Contact Email
nl_BE: Contact e-mailadres voor het evenement

en: Event Contact Phone
nl_BE: Telefoonnummer voor het evenement

en: Event Contacts:
nl_BE: Contacten:

en: Event Created Date
nl_BE: Aanmaakdatum evenement

en: Event Dashboard
nl_BE: Evenement Dashboard

en: Event Date
nl_BE: Datum evenement

en: Event Date(s)
nl_BE: Evenementdatum(s)

en: Event Deleted
nl_BE: Evenement verwijderd

en: Event Description
nl_BE: Beschrijving van het evenement

en: Event End
nl_BE: Eind evenement

en: Event End Date
nl_BE: Einddatum evenement

en: Event Fee
nl_BE: Kosten deelname evenement

en: Event Fee(s)
nl_BE: Kosten

en: Event Fee(s) can not be less than zero. Please select the options accordingly
nl_BE: De evenementkosten kunnen niet minder zijn dan nul. Selecteer a.u.b. opties die daarmee overeenstemmen.

en: Event Fees
nl_BE: Kosten voor het evenement

en: Event ID
nl_BE: Evenement ID

en: Event In Cart
nl_BE: Evenement in kaart

en: Event In Cart ID
nl_BE: Evenement in Kaart-id

en: Event In Carts
nl_BE: Evenement in kaarten

en: Event Income
nl_BE: Evenement Inkomsten

en: Event Income Report (Detail)
nl_BE: Rapport evenement opbrengst (detail)

en: Event Income Report (Summary)
nl_BE: Overzichtsrapport inkomsten evenementen

en: Event Info
nl_BE: Evenementsinformatie

en: Event Info Page
nl_BE: Informatiepagina evenement

en: Event Info URL
nl_BE: URL voor informatie over het evenement

en: Event Information
nl_BE: Evenementsinformatie

en: Event Information and Location
nl_BE: Informatie en plaats evenement

en: Event Information and Settings
nl_BE: Evenementsinformatie en -instellingen

en: Event Level
nl_BE: Evenementsniveau

en: Event Link
nl_BE: Link naar evenement

en: Event Links
nl_BE: Evenementlinks

en: Event Location
nl_BE: Locatie van het evenement

en: Event Name
nl_BE: Naam evenement

en: Event Name Badge
nl_BE: Naam van het evenement label

en: Event Page
nl_BE: Evenementpagina

en: Event Participant Report (List)
nl_BE: Rapport deelname evenement (lijst)

en: Event Participants
nl_BE: Deelnemers evenement

en: Event Queue
nl_BE: Gebeurtenissen wachtrij

en: Event Queue ID
nl_BE: Wachtrij-id

en: Event Recipients
nl_BE: Evenement ontvangstbewijs

en: Event Registration
nl_BE: Evenement registratie

en: Event Registration Cancelled for %1
nl_BE: Evenement deelname geannuleerd voor %1

en: Event Registration Invoice: %1
nl_BE: Factuur voor inschrijving evenement: %1

en: Event Registration Link Text
nl_BE: Linktekst evenementinschrijving

en: Event Registration Page
nl_BE: Inschrijfpagina evenement

en: Event Registration Transferred for %1
nl_BE: Aanmelding overgedragen aan %1

en: Event Registration URL
nl_BE: URL om te registreren

en: Event Registration for %1
nl_BE: Evenementinschrijving voor %1

en: Event Source
nl_BE: Herkomst evenement

en: Event Start
nl_BE: Begin evenement

en: Event Start Date
nl_BE: Begindatum evenement

en: Event Summary
nl_BE: Samenvatting evenement

en: Event Template
nl_BE: Evenementsjabloon

en: Event Template Name
nl_BE: Naam sjabloon evenement

en: Event Template Title
nl_BE: Naam evenementsjabloon

en: Event Title
nl_BE: Titel evenement

en: Event Title (e.g. Fall Fundraiser Dinner)
nl_BE: Titel evenement (bijv. Herfstdiner fondsenwervers)

en: Event Title OR Event ID (a unique integer assigned by CiviEvent, displayed in the Manage Events listing)
nl_BE: Naam of nummer van het evenement (een uniek geheel getal, door CiviEvent toegewezen en wordt getoond in de lijst Evenementen beheren)

en: Event Total
nl_BE: Evenement Totaal

en: Event Type
nl_BE: Evenementstype

en: Event Type
nl_BE: Evenementstype

en: Event Type ID.Implicit FK to civicrm_option_value where option_group = event_type.
nl_BE: Event-type-id. Impliciete FK naar civicrm_option_value waar de option_group overeenkomt met het evenementstype.

en: Event after which this status ends.
nl_BE: Gebeurtenis na welke de status eindigt.

en: Event is currently full, but you can register and be a part of waiting list.
nl_BE: Het evenement is momenteel volgeboekt, maar u kunt zich nog wel inschrijven voor de wachtlijst.

en: Event registration for %1 has been added.
nl_BE: Evenementinschrijving voor %1 is toegevoegd.

en: Event registration has expired for %1
nl_BE: Aanmelding voor evenement is verlopen voor %1

en: Event registration information for %1 has been updated.
nl_BE: Inschrijving voor %1 is bijgewerkt.

en: Event templates are not meant to be registered.
nl_BE: Het is niet de bedoeling om deze sjablonen te registreren.

en: Event when this status starts.
nl_BE: Actie wanneer deze status begint.

en: Event-Full Message
nl_BE: Tekst evenement is vol

en: Events
nl_BE: Evenementen

en: Events - Pending Registration Expiration Notice
nl_BE: Evenementen - In afwachting van verloop registratie bericht

en: Events - Receipt only
nl_BE: Evenementen - alleen ontvangstbewijs

en: Events - Registration Cancellation Notice
nl_BE: Evenementen - Annulering inschrijving

en: Events - Registration Confirmation Invite
nl_BE: Evenementen - Bevestiging inschrijving en uitnodiging

en: Events - Registration Confirmation and Receipt (off-line)
nl_BE: Evenementen - Bevestiging inschrijving en ontvangstbewijs (off-line)

en: Events - Registration Confirmation and Receipt (on-line)
nl_BE: Evenementen - Bevestiging inschrijving en ontvangstbewijs (online)

en: Events - Registration Transferred Notice
nl_BE: Evenementen - notificatie inschrijving overgedragen

en: Events by Dates
nl_BE: Evenementen op datum

en: Every
nl_BE: Elke

en: Every %1
nl_BE: Elke %1

en: Every contact in CiviCRM has a unique ID number. This number will never change and is the most accurate way of identifying a contact.
nl_BE: Elk contact in CiviCRM heeft een uniek ID nummer. Dit nummer wijzigt nooit en is de meest accurate manier om het contact te identificeren.

en: Every time cron job is run
nl_BE: Altijd als cron wordt uitgevoerd

en: Everyone
nl_BE: Iedereen

en: Everyone (includes anonymous)
nl_BE: Iedereen (ook anonieme gebruikers)

en: Exact Match
nl_BE: Exact overeenkomend

en: Example
nl_BE: Voorbeeld

en: Example: If the api entity is Email, you can also fetch the display name of the contact this email belongs to.
nl_BE: Voorbeeld: Als de api-identiteit E-mail is, kunt u ook de weergavenaam opvragen van het contact waartoe deze behoort.

en: Example: If you enter a payment of 60 when the scheduled amount is 50, the next scheduled payment is adjusted to 40.
nl_BE: Voorbeeld: Als u een betaling invoert van 60 terwijl het geplande bedrag 50 is, wordt de eerstvolgende geplande betaling aangepast naar 40.

en: Example: If you enter a payment of 60 when the scheduled amount is 50, the total pledge amount will be increased by 10.
nl_BE: Voorbeeld: Als u een betaling van 60 invoert terwijl het geplande bedrag 50 is, wordt de totale toezegging met 10 verhoogd.

en: Example: If you want to repeat an %1 6 times, then set 6 as a value for this field.
nl_BE: Voorbeeld: Als u %1 6 keer wilt laten herhalen, vul dan hier 6 in.

en: Example: If your %1 repeats 8th of every month then you would select 8.
nl_BE: Voorbeeld: Als uw %1 elke 8e van een maand herhaald moet worden dan kiest u 8.

en: Example: When creating a contact, you can chain the Email.create api to add email addresses for them.
nl_BE: Voorbeeld: Bij het maken van een contact, kunt u de Email.create-api aanhaken om e-mailadressen voor hen toe te voegen.

en: Example: You can select Monday, Wednesday and Friday for your %1 to occur on alternate weekdays.
nl_BE: Voorbeeld: U kunt selecteren op Maandag, Woensdag en Vrijdag om uw %1 te laten uitvoeren op afwisselende weekdagen.

en: Example: You would select options "1 month", if your %1 occurs every month.
nl_BE: Voorbeeld: U selecteert de optie "1 maand", als uw %1 elke maand optreedt.

en: Examples
nl_BE: Voorbeelden

en: Exclude
nl_BE: Exclusief

en: Exclude Completed Activities
nl_BE: Exclusief voltooide activiteiten

en: Exclude Date(s)
nl_BE: Datum(s) uitsluiten

en: Exclude Dates
nl_BE: Datums uitsluiten

en: Exclude Group(s)
nl_BE: Groep(en) weglaten

en: Exclude Groups
nl_BE: Groepen uitsluiten

en: Exclude Messages
nl_BE: Berichten uitsluiten

en: Exclude Pay Later Contributions
nl_BE: Uitsluiten bijdragen "betaal later"

en: Exclude Recurring Contributions
nl_BE: Uitsluiten periodieke bijdragen

en: Exclude Tag(s)
nl_BE: Sla kenmerk(en) over

en: Exclude cases
nl_BE: Dossiers uitsluiten

en: Exclude contacts with "do not mail" privacy, no street address, or who are deceased.
nl_BE: Contacten met de "niet mailen" privacy-instelling, zonder huisadres of die overleden zijn uitzonderen.

en: Exclude email addresses assigned to the specified location
nl_BE: Uitsluiten e-mailadressen die behoren bij de opgegeven locatie.

en: Exclude non-case
nl_BE: Sluit "niet-dossier" uit

en: Exclude:
nl_BE: Exclusief:

en: Excluded
nl_BE: Uitgesloten

en: Exclusion End Date
nl_BE: Uitsluiting Einddatum

en: Exclusion Max Amount
nl_BE: Maximum bedrag uitsluiten

en: Exclusion Min Amount
nl_BE: Minimum bedrag uitsluiten

en: Exclusion Start Date
nl_BE: Uitsluiting Startdatum

en: Execute
nl_BE: Uitvoeren

en: Execute API call and display results
nl_BE: API call uitvoeren en resultaten tonen

en: Execute Now
nl_BE: Nu uitvoeren

en: Execute Scheduled Job
nl_BE: Geplande taak uitvoeren

en: Execute Scheduled Job Now
nl_BE: Geplande taak nu uitvoeren

en: Execute real-time monetary transactions
nl_BE: Geldtransacties onmiddellijk uitvoeren

en: Executed
nl_BE: Uitgevoerd

en: Execution of scheduled jobs has been turned off by default since this is a non-production environment. You can override this for particular jobs by adding runInNonProductionEnvironment=TRUE as a parameter.
nl_BE: Het uitvoeren van geplande taken is standaard uitgeschakeld op een testomgeving. U kunt dit voor een bepaalde taak uitschakelen door als parameter bij die taak mee te geven: runInNonProductionEnvironment=TRUE.

en: Exhibition
nl_BE: Tentoonstelling

en: Existing Connections
nl_BE: Bestaande koppelingen

en: Existing Report(s)
nl_BE: Bestaand(e) rapport(en)

en: Existing report(s) from this template
nl_BE: Bestaande rapport(en) op basis van dit sjabloon

en: Expand
nl_BE: Uitklappen

en: Expand all tabs
nl_BE: Alle tabbladen uitklappen

en: Expected
nl_BE: Verwacht

en: Expected Number of Items
nl_BE: Verwacht aantal items

en: Expected Total
nl_BE: Verwacht totaal

en: Expected Total Amount
nl_BE: Verwacht totaalbedrag

en: Expected exactly one response
nl_BE: Verwacht precies 1 respons

en: Expected one case-type
nl_BE: Een dossiertype verwacht

en: Expense Account is
nl_BE: Uitgavenrekening is

en: Expenses
nl_BE: Uitgaven

en: Experimental
nl_BE: Experimenteel

en: Expiration Date
nl_BE: Geldigheidsdatum

en: Expiration Time
nl_BE: Verloopdatum

en: Expire On
nl_BE: Vervallen op

en: Expire pending but unconfirmed registrations after this many hours.
nl_BE: Het aantal uur waarna een aanmelding vervalt als die niet bevestigd is.

en: Expired
nl_BE: Verlopen

en: Expired / Inactive Memberships
nl_BE: Vervallen / inactieve lidmaatschappen

en: Expired Codes
nl_BE: Verlopen codes

en: Expired Date
nl_BE: Datum vervallen

en: Expired Status
nl_BE: Verlopen status

en: Expires
nl_BE: Verloopt op

en: Expires:
nl_BE: Vervalt:

en: Expiry Date
nl_BE: Vervaldatum

en: Explanatory text displayed at the beginning of the form.
nl_BE: Verklarende tekst bovenaan het formulier.

en: Explanatory text displayed at the beginning of this group of fields.
nl_BE: Verklarende tekst boven deze verzameling velden.

en: Explanatory text displayed at the beginning of this sets of fields.
nl_BE: Verklarende tekst die getoond wordt aan het begin van deze set velden.

en: Explanatory text displayed at the end of the form.
nl_BE: Verklarende tekst onderaan het formulier.

en: Explanatory text displayed below this group of fields.
nl_BE: Verklarende tekst onder deze verzameling velden.

en: Explanatory text displayed below this set of fields.
nl_BE: Verklarende tekst die getoond wordt onder deze set velden.

en: Explanatory text displayed on back-end forms. Pre help is displayed inline on the form (above the field). Post help is displayed in a pop-up - users click the help balloon to view help text.
nl_BE: Verklarende tekst die in formulieren op de back-end getoond wordt. Helptekst vooraf wordt in het formulier getoond (boven het veld). Aanvullende helptekst wordt getoond in een pop-up - gebruikers klikken op de ballon om de helptekst weer te geven.

en: Explanatory text displayed to users at the beginning of this field.
nl_BE: Uitleg voor gebruikers die voor dit veld wordt getoond.

en: Explanatory text displayed to users below this field.
nl_BE: Uitleg voor gebruikers die onder dit veld wordt getoond.

en: Explanatory text displayed to users for this field (can include HTML formatting tags).
nl_BE: Verklarende tekst voor dit veld die getoond wordt aan gebruikers (mag HTML opmaak bevatten).

en: Explanatory text for profile.
nl_BE: Toelichting bij dit profiel.

en: Explorer
nl_BE: Verkenner

en: Export
nl_BE: Exporteren

en: Export %1
nl_BE: Exporteer %1

en: Export Activity
nl_BE: Exporteer activiteiten

en: Export Batch
nl_BE: Batch exporteren

en: Export Case
nl_BE: Exporteer dossiers

en: Export Contact
nl_BE: Exporteer contact(en)

en: Export Contribution
nl_BE: Exporteer donaties

en: Export Document
nl_BE: Document exporteren

en: Export Grant
nl_BE: Exporteer subsidie

en: Export Membership
nl_BE: Exporteer lidmaatschappen

en: Export Options
nl_BE: Exportopties

en: Export PRIMARY fields
nl_BE: Exporteer primaire velden

en: Export Participant
nl_BE: Exporteer deelnemers

en: Export Pledge
nl_BE: Exporteer toezeggingen

en: Export Price Set Info for an Event
nl_BE: Exporteer prijslijst informatie voor een evenement

en: Export Type
nl_BE: Type exportfile

en: Export accounting batches created by user
nl_BE: Exporteren accounting batch die aangemaakt is door dezelfde gebruiker

en: Export activities
nl_BE: Activiteiten exporteren

en: Export all accounting batches
nl_BE: Exporteren accounting batch

en: Export as CSV
nl_BE: Exporteren als CSV

en: Export cases
nl_BE: Dossiers exporteren

en: Export contacts
nl_BE: Exporteer contacten

en: Export contributions
nl_BE: Bijdragen exporteren

en: Export grants
nl_BE: Toelagen exporteren

en: Export letters and other printable documents.
nl_BE: Brieven en afdrukbare documenten exporteren

en: Export members
nl_BE: Leden exporteren

en: Export participants
nl_BE: Deelnemers exporteren

en: Export pledges
nl_BE: Toezeggingen exporteren

en: Export to CSV
nl_BE: Exporteren naar CSV

en: Export to IIF
nl_BE: Exporteer naar IIF

en: Export to csv
nl_BE: Exporteren als CSV

en: Export:
nl_BE: Exporteer:

en: Exported
nl_BE: Uitgevoerd

en: Expose Frequency Interval?
nl_BE: Frequentie-interval weergeven?

en: Expose Publicly
nl_BE: Openbaar tonen

en: Expose Publicly and for Listings
nl_BE: Openbaar tonen en voor lijsten

en: Exposed?
nl_BE: Zichtbaar?

en: Extend Membership by
nl_BE: Verleng lidmaatschap met

en: Extend the membership end date by this many membership periods. Make sure the appropriate corresponding fee is entered below.
nl_BE: Pas de einddatum van het lidmaatschap aan met dit aantal perioden. Vul hieronder zelf de bijbehorende kosten in voor deze periode.

en: Extended Data
nl_BE: Uitgebreide gegevens

en: Extension
nl_BE: Extensie

en: Extension Disabled
nl_BE: Extensie uitgeschakeld

en: Extension Enabled
nl_BE: Extensie ingeschakeld

en: Extension Error
nl_BE: Fout in extensie

en: Extension ID
nl_BE: Extensie-ID

en: Extension Installed
nl_BE: Extensie geïnstalleerd

en: Extension Missing
nl_BE: Ontbrekende extensie

en: Extension Repo URL
nl_BE: URL extensie repo

en: Extension Resource URL
nl_BE: Extensie Bron URL

en: Extension Uninstalled
nl_BE: Extensie verwijderd

en: Extension Update Available | %count Extension Updates Available
nl_BE[0]: Extensie-update beschikbaar
nl_BE[1]: %count extensie-updates beschikbaar

en: Extension Upgrade Failed
nl_BE: Bijwerken extensie mislukt

en: Extension Upgraded
nl_BE: Extensie bijgewerkt

en: Extension Upgrades Pending
nl_BE: In behandeling zijnde upgrades

en: Extension download error
nl_BE: Fout bij downloaden extensies

en: Extension is Active?
nl_BE: Extensie is actief?

en: Extension name (key)
nl_BE: Extensienaam (key)

en: Extension upgrades should be run as soon as possible.
nl_BE: Upgrades van extensies dienen zo spoedig mogelijk te worden uitgevoerd.

en: Extensions
nl_BE: Extensies

en: Extensions Directory
nl_BE: Map extensies

en: Extensions URL
nl_BE: Extensie-URL

en: Extensions check disabled
nl_BE: Controle extensies uitgeschakeld

en: Extensions directory incorrect
nl_BE: Incorrecte extensie-map

en: Extensions url missing
nl_BE: Ontbrekende Extensie-URL

en: Extern URL Style
nl_BE: Externe URL-stijl

en: External ID
nl_BE: Externe ID

en: External ID already exists in Database.
nl_BE: Extern nummer bestaat al in de database.

en: External ID conflicts with record %1
nl_BE: Probleem met Externe-ID bij record %1

en: External Identifier
nl_BE: Externe Id

en: External Link
nl_BE: Externe link

en: Externally provided token string
nl_BE: Extern aangeleverd token

en: Extra information to control grouping
nl_BE: Extra informatie voor groepering

en: FK to Address ID
nl_BE: FK naar Address-id

en: FK to Contact
nl_BE: FK naar Contact

en: FK to Contact ID
nl_BE: FK naar Contact-id

en: FK to Contact ID creator
nl_BE: FK naar aanmaker contact-id

en: FK to Contact ID for the owner of the token
nl_BE: FK naar contact dat de eigenaar is van dit token

en: FK to Contact ID if the setting is localized to a contact
nl_BE: FK naar contact-id als de instelling voor één contact is

en: FK to Contact ID of contact the item is from
nl_BE: FK naar het contact waarvan het item is

en: FK to Contact ID of person under whose credentials this data modification was made.
nl_BE: FK naar contact-id van de persoon op wiens verzoek de aanpassing is gedaan.

en: FK to Contact ID that is responsible for the funds in this account
nl_BE: FK naar het contact dat verantwoordelijk is voor de fondsen van deze rekening

en: FK to Contact ID who approved this mailing
nl_BE: FK van het contact dat de mailing heeft goedgekeurd

en: FK to Contact ID who first created this mailing
nl_BE: FK naar het contact dat deze mailing heeft aangemaakt

en: FK to Contact ID who scheduled this mailing
nl_BE: FK naar het contact dat de mailing heeft ingepland

en: FK to Contact ID. This is specifically not an FK to avoid circular constraints
nl_BE: Pseudo FK naar contact-id. Om cirkelverwijzingen te voorkomen

en: FK to Discount ID
nl_BE: FK naar Discount-id

en: FK to Domain ID. This is for Domain specific word replacement
nl_BE: FK naar Domain-id. Dit is voor het domein specifiek vervangen van woorden

en: FK to Email
nl_BE: FK naar Email

en: FK to Event Cart ID
nl_BE: FK naar Event-Cart-id

en: FK to Event ID
nl_BE: FK naar Event-id

en: FK to EventQueue
nl_BE: FK naar EventQueue

en: FK to EventQueue for destination
nl_BE: FK naar EventQueue voor adres

en: FK to Financial Type
nl_BE: FK naar financieel type

en: FK to Financial Type for (total_amount - non_deductible_amount).
nl_BE: FK naar Financial Type voor (total_amount - non_deductible_amount).

en: FK to Financial Type(for membership price sets only).
nl_BE: FK naar financieel type (alleen voor prijssets lidmaatschap).

en: FK to Financial Type.
nl_BE: FK naar Financial Type.

en: FK to Group
nl_BE: FK naar Group

en: FK to Job
nl_BE: FK naar Job

en: FK to Location Block ID
nl_BE: FK naar location-block-id

en: FK to Membership Status
nl_BE: FK naar lidmaatschapsstatus

en: FK to Membership Type
nl_BE: FK naar lidmaatschapstype

en: FK to Membership Type.
nl_BE: FK naar lidmaatschapstype.

en: FK to Membership table
nl_BE: FK naar tabel Membership

en: FK to Participant ID
nl_BE: FK naar Participant-id

en: FK to Payment Instrument
nl_BE: FK naar Payment Instrument

en: FK to Phone
nl_BE: FK naar Phone

en: FK to Pledge table
nl_BE: FK naar Pledge-tabel

en: FK to Relationship ID
nl_BE: FK naar Relationship-id

en: FK to Relationship Type ID
nl_BE: FK naar relatietype-id

en: FK to Saved Search ID
nl_BE: FK naar Saved-Search-id

en: FK to TrackableURL
nl_BE: FK naar TrackableURL

en: FK to a new civicrm_option_value (account_relationship)
nl_BE: FK naar een nieuwe civicrm_option_value (account_relationship)

en: FK to accept_creditcard option group values
nl_BE: FK naar accept_creditcard option group values

en: FK to civicrm_batch
nl_BE: FK naar civicrm_batch

en: FK to civicrm_case
nl_BE: FK naar civicrm_case

en: FK to civicrm_case_type.id
nl_BE: FK naar civicrm_case_type.id

en: FK to civicrm_contact
nl_BE: FK naar civicrm_contact

en: FK to civicrm_contact (could be null for anon user)
nl_BE: FK naar civicrm_contact (kan NULL zijn voor anonieme gebruiker)

en: FK to civicrm_contact who created this cart
nl_BE: FK naar het contact dat deze kaart heeft aangemaakt

en: FK to civicrm_contact, who created this Campaign.
nl_BE: FK naar het contact dat de campagne aangemaakt heeft.

en: FK to civicrm_contact, who created this Survey.
nl_BE: FK naar het contact dat de enquête heeft aangemaakt.

en: FK to civicrm_contact, who created this UF group
nl_BE: FK naar het contact dat deze UF-group heeft aangemaakt

en: FK to civicrm_contact, who created this contribution page
nl_BE: FK naar het contact die de maker van de bijdragepagina is

en: FK to civicrm_contact, who created this custom group
nl_BE: FK naar civicrm_contact, wie heeft de aangepaste groep aangemaakt

en: FK to civicrm_contact, who created this event
nl_BE: FK naar het contact dat het evenement heeft aangemaakt

en: FK to civicrm_contact, who created this label layout
nl_BE: FK naar civicrm_contact, wie heeft de labellay-out aangemaakt

en: FK to civicrm_contact, who created this setting
nl_BE: FK naar civicrm_contact, wie heeft deze instelling aangemaakt

en: FK to civicrm_contact, who created this tag
nl_BE: FK naar het contact dat dit kenmerk heeft aangemaakt

en: FK to civicrm_contact, who recently edited this Campaign.
nl_BE: FK naar het contact dat de campagne recent heeft gewijzigd.

en: FK to civicrm_contact, who recently edited this Survey.
nl_BE: FK naar het contact dat de enquête recent heeft gewijzigd.

en: FK to civicrm_contact, who uploaded this file
nl_BE: FK naar civicrm_contact, wie heeft het bestand geüpload

en: FK to civicrm_contribution
nl_BE: FK naar Contribution

en: FK to civicrm_contribution_page.id
nl_BE: FK naar civicrm_contribution_page.id

en: FK to civicrm_contribution_page.id OR civicrm_event.id
nl_BE: FK naar civicrm_contribution_page.id OF civicrm_event.id

en: FK to civicrm_custom_group.
nl_BE: FK naar civicrm_custom_group.

en: FK to civicrm_event_carts
nl_BE: FK naar civicrm_event_carts

en: FK to civicrm_file
nl_BE: FK naar civicrm_file

en: FK to civicrm_financial_account
nl_BE: FK naar civicrm_financial_account

en: FK to civicrm_group
nl_BE: FK naar civicrm_group

en: FK to civicrm_mailing_event_subscribe
nl_BE: FK naar civicrm_mailing_event_subscribe

en: FK to civicrm_option_group with name = PCP owner notifications
nl_BE: FK naar civicrm_option_group met name = PCP eigenaar notificaties

en: FK to civicrm_option_value for the report template
nl_BE: FK naar civicrm_option_value voor het rapportsjabloon

en: FK to civicrm_option_value.
nl_BE: FK naar civicrm_option_value.

en: FK to civicrm_option_value.id (for option group custom_data_type.)
nl_BE: FK naar civicrm_option_value.id (voor de option-group custom_data_type.)

en: FK to civicrm_option_value.id, that has to be valid registered Addressee.
nl_BE: FK naar civicrm_option_value.id met de geadresseerde.

en: FK to civicrm_option_value.id, that has to be valid registered Email Greeting.
nl_BE: FK naar civicrm_option_value.id met de e-mailbegroeting.

en: FK to civicrm_option_value.id, that has to be valid registered Postal Greeting.
nl_BE: FK naar civicrm_option_value.id met de begroeting per post.

en: FK to civicrm_option_value.id, that has to be valid, registered activity type.
nl_BE: FK naar civicrm_option_value.id, dat een geldig activiteitstype is.

en: FK to civicrm_pcp.id
nl_BE: FK naar civicrm_pcp.id

en: FK to civicrm_price_field
nl_BE: FK naar civicrm_price_field

en: FK to civicrm_price_field_value
nl_BE: FK naar civicrm_price_field_value

en: FK to civicrm_price_set
nl_BE: FK naar civicrm_price_set

en: FK to civicrm_tag
nl_BE: FK naar civicrm_tag

en: FK to civicrm_uf_group.id. Does Personal Campaign Page require manual activation by administrator? (is inactive by default after setup)?
nl_BE: FK naar civicrm_uf_group.id. Moet de persoonlijke campagnepagina handmatig worden geactiveerd door de beheerder? (Standaard inactief na aanmaken)?

en: FK to contact table.
nl_BE: FK naar tabel contact.

en: FK to contribution table.
nl_BE: FK naar tabel contribution.

en: FK to entity table specified in entity_table column.
nl_BE: FK naar de entiteit aangegeven in de kolom entity_table.

en: FK to financial_account table.
nl_BE: FK naar tabel financial_account.

en: FK to financial_financial_account table.
nl_BE: FK naar financial_account.

en: FK to gender ID
nl_BE: FK geslachts-id

en: FK to group type
nl_BE: FK naar groepstype

en: FK to id of the entity that the action was performed on. Pseudo - FK.
nl_BE: FK naar id van de entiteit waarop de actie is uitgevoerd.

en: FK to instance ID drilldown to
nl_BE: FK naar instance-id voor aanvullende informatie

en: FK to navigation ID
nl_BE: FK naar navigation-id

en: FK to payment_instrument option group values
nl_BE: FK naar payment_instrument option group values

en: FK to saved search table.
nl_BE: FK naar opgeslagen zoekopdrachten.

en: FK to the action schedule that this action originated from.
nl_BE: FK naar het schema waardoor deze actie is uitgevoerd.

en: FK to the auto-responder component.
nl_BE: FK naar de auto-responder.

en: FK to the financial_account_id
nl_BE: FK naar de financial_account_id

en: FK to the footer component.
nl_BE: FK naar de footer.

en: FK to the header component.
nl_BE: FK naar de header.

en: FK to the mailing
nl_BE: FK naar de mailing

en: FK to the message template.
nl_BE: FK naar het berichtensjabloon.

en: FK to the opt-out component.
nl_BE: FK voor de opt-out.

en: FK to the unsubscribe component.
nl_BE: FK voor het afmelden.

en: FROM Email Address
nl_BE: VAN e-mailadres

en: FROM email address (this must be a valid email account with your SMTP email service provider).
nl_BE: E-mailadres afzender (dit moet een geldig e-mailadres zijn!)

en: FROM email address used for confirmation emails.
nl_BE: E-mailadres dat gebruikt wordt voor e-mails ter bevestiging.

en: FROM email address used for receipts generated by contributions to this contribution page.
nl_BE: Het e-mailadres waarheen ontvangstbewijzen worden verzonden bij bijdragen via deze bijdragepagina.

en: FROM email name used for confirmation emails.
nl_BE: Afzendersnaam die gebruikt wordt bij e-mails ter bevestiging.

en: FROM email name used for receipts generated by contributions to this contribution page.
nl_BE: De naam bij het e-mailadres waarheen ontvangstbewijzen worden verzonden bij bijdragen via deze bijdragepagina.

en: FROM name for email.
nl_BE: Naam afzender

en: FROM...
nl_BE: VAN...

en: Failed
nl_BE: Mislukt

en: Failed Recurring Contribution Retry Date
nl_BE: Datum opnieuw proberen na mislukte periodieke bijdrage

en: Failed reading data from %1 during installation
nl_BE: Tijdens de installatie konden geen gegevens worden gelezen van %1

en: Failed retry date
nl_BE: Datum opnieuw proberen

en: Failed to clean temp dir: %1
nl_BE: Opruimen tijdelijke map mislukt: %1

en: Failed to copy job
nl_BE: Kopiëren taak is mislukt

en: Failed to determine URL for extension (%1). Please update <a href="%2">Resource URLs</a>.
nl_BE: De URL van de extensie (%1) kan niet bepaald worden. Wijzig a.u.b. de <a href="%2">bron-URL's</a>.

en: Failed to determine file path for payment processor (%1) while running "%2"
nl_BE: Niet gelukt bestandspad te bepalen voor betalingsprocessor (%1) tijdens "%2"

en: Failed to find or create queueing table
nl_BE: Queueing tabel is niet gevonden of kan niet worden aangemaakt.

en: Failed to interpret input for search
nl_BE: De zoekcriteria zijn onduidelijk

en: Failed to load file (%3) for payment processor (%1) while running "%2"
nl_BE: Fout bij laden bestand (%3) voor de betalingsprocessor (%1) tijdens "%2"

en: Failed to make directory (%1) at "%2". Please update the settings or file permissions.
nl_BE: Map (%1) kan niet worden aangemaakt in "%2". Pas uw instellingen of de bestandsrechten aan.

en: Failed to read extension (%1). Please refresh the extension list.
nl_BE: Extensie kan niet geladen worden (%1). Ververs de lijst met extensies.

en: Failed to retrieve schema
nl_BE: Het ophalen van het schema is mislukt

en: Failing
nl_BE: Mislukt

en: Failure
nl_BE: Mislukt

en: Failure Count
nl_BE: Aantal fouten

en: Failure Retry Date
nl_BE: Herhaaldatum mislukte

en: Familiar
nl_BE: Informeel

en: Family Support
nl_BE: Ondersteuning families

en: Faroese
nl_BE: Faeröers

en: Fatal Error Handler
nl_BE: Afhandeling fatale fouten

en: Fattorini Name Badge 100x65
nl_BE: Fattorini Naam Badge 100x65

en: February
nl_BE: Februari

en: Fee
nl_BE: Kosten

en: Fee Amount
nl_BE: Bedrag per eenheid

en: Fee Currency
nl_BE: Kosten valuta

en: Fee Label
nl_BE: Kostenlabel

en: Fee Level
nl_BE: Kostenniveau

en: Fee Level is a required field.
nl_BE: Tariefniveau is een verplicht veld.

en: Fee level
nl_BE: Kostenniveau

en: Fees
nl_BE: Kosten

en: Female
nl_BE: Vrouw

en: Fetch Bounces
nl_BE: Bounces ophalen

en: Fetches bounces from mailings and writes them to mailing statistics
nl_BE: Haalt geweigerde en niet bezorgde mails op en verwerkt deze bounces in de mailing-statistieken.

en: Fetching Matches
nl_BE: Overeenkomsten verzamelen

en: Field
nl_BE: Veld

en: Field "%1" is required.
nl_BE: Het veld "%1" is verplicht.

en: Field "body_html" or "body_text" is required.
nl_BE: Veld "body_html" of "body_text" is verplicht.

en: Field Column Name
nl_BE: Veldkolom naam

en: Field Data Format
nl_BE: veld datumformaat

en: Field Display
nl_BE: Veld weergave

en: Field End Date
nl_BE: Veld einddatum

en: Field Filter
nl_BE: Veld filter

en: Field Grouping
nl_BE: Veldgroepering

en: Field Input Type
nl_BE: Veld invoertype

en: Field Label
nl_BE: Veld label

en: Field Length
nl_BE: Veldlengte

en: Field Mapping
nl_BE: Koppeltabel

en: Field Name
nl_BE: Veldnaam

en: Field Name (or unique reference)
nl_BE: Veldnaam (of unieke referentie)

en: Field Not Added
nl_BE: Veld niet toegevoegd

en: Field Note Columns
nl_BE: Veld notitie kolommen

en: Field Note Rows
nl_BE: Veld notitie regels

en: Field Option Group
nl_BE: Veld optie groep

en: Field Option Group ID
nl_BE: Veld optiegroep-id

en: Field Options Per Line
nl_BE: Veld opties per regel

en: Field Post Help
nl_BE: Hulp bij veld achteraf

en: Field Pre Help
nl_BE: Voorafgaande hulp bij veld

en: Field Separator
nl_BE: Scheidingsteken

en: Field Start Date
nl_BE: Veld startdatum

en: Field Time Format
nl_BE: Veld tijdformaat

en: Field Type
nl_BE: Type veld

en: Field is Viewable
nl_BE: Veld is zichtbaar

en: Field where referenced item is stored
nl_BE: Veld waarin dit item is opgeslagen

en: Field with 'Admin' visibility should only contain 'Admin' options.
nl_BE: Een veld met de zichtbaarheid 'Beheerder' moet alleen opties 'Beheerder' hebben.

en: Field(s)
nl_BE: Veld(en)

en: Fields
nl_BE: Velden

en: Fields about the contact you want to collect.
nl_BE: Velden over het contact die u wilt verzamelen.

en: Fields about the petition.
nl_BE: Velden van de petitie.

en: Fields for this Set
nl_BE: Velden voor deze set

en: Fields to return
nl_BE: Uitvoervelden

en: Fields which are part of a custom data set that supports multiple records will be listed below the standard single-record fields when in profile edit view. Use this option to determine which fields you want displayed in that listing
nl_BE: Velden die onderdeel zijn van een specifieke gegevensgroep die meerdere records ondersteunt worden bij het wijzigen van het profiel getoond onder de standaard velden met een record.  Gebruik deze optie om aan te geven welke velden u in dat overzicht wilt tonen.

en: Fields with 'Public' visibility will be displayed on your Event Information page AND will be available in the online registration (self-service) form. For some events you may want to allow staff to select special options with special pricing and / or discounts (using negative price set field values). Select 'Admin' visibility for these Price Fields. They will only be included when staff or volunteers are registering participants from the back-office 'Register Event Participants' screen. If the parent price field visibility is ‘Public’ then it should be possible to set individual price options as 'Admin', but it should have at least one 'Public' option. If the parent price field visibility is 'Admin', then all the price field options should be set to 'Admin', including any new options added to the form.
nl_BE: Velden met de zichtbaarheid 'Openbaar' worden getoond op de pagina met evenementsinformatie EN zijn beschikbaar voor het online registratieformulier (zelfbediening). Bij sommige evenementen kan het zijn dat u medewerkers in staat wilt stellen speciale opties te kiezen met speciale prijzen en/of kortingen (door negatieve prijzen te gebruiken). Selecteer bij deze prijsvelden de zichtbaarheid 'Beheerder'. Ze worden alleen opgenomen wanneer medewerkers of vrijwilligers deelnemers registreren vanuit het backend-scherm 'Evenementsdeelnemers registreren'. Als het bovenliggende prijsveld openbaar is, zou het mogelijk moten zijn om als beheerder individuele prijsopties te vullen, er moet echter wel minimaal een openbare optie zijn. Als het bovenliggende prijsveld alleen zichtbaar is voor de beheerder dan moeten alle prijsveldopties op beheerder staan, ook eventuele nieuwe opties.

en: File
nl_BE: Bestand

en: File '%1' presents a security risk and should be deleted.
nl_BE: Het bestand '%1' is een veiligheidsrisico en zou moeten worden verwijderd.

en: File Contents
nl_BE: Bestandsinhoud

en: File Description
nl_BE: Bestandsbeschrijving

en: File ID
nl_BE: Bestand ID

en: File Name
nl_BE: Bestandsnaam

en: File On Case
nl_BE: Bestand bij dossier

en: File Type
nl_BE: Bestandstype

en: File Upload Date
nl_BE: Uploaddatum bestand

en: File format must be comma-separated-values (CSV).
nl_BE: Het bestand moet een CSV (kommagescheiden) zijn.

en: File format must be comma-separated-values (CSV). File must be UTF8 encoded if it contains special characters (e.g. accented letters, etc.).
nl_BE: Het bestandsformaat moet CSV zijn (comma-separated-values). Het bestand moet UTF8 encoded zijn als het speciale karakters bevat (bijv.: accenten op letters, etc.).

en: File listings.
nl_BE: Bestandslijsten.

en: File must be in UTF-8 encoding
nl_BE: Het bestand moet in UTF-8 encoding

en: File not found
nl_BE: Bestand niet gevonden

en: File on Case
nl_BE: Toevoegen aan dossier

en: File on case
nl_BE: Aan dossier toevoegen

en: File permissions
nl_BE: Bestandsrechten

en: File size should be less than %1 MByte(s)
nl_BE: De bestandsgrootte mag maximaal 1 MB zijn

en: File size should be less than %1 MBytes (%2 bytes)
nl_BE: De bestandsgrootte moet kleiner dan %1 MB zijn (%2 bytes)

en: File size should be less than 1 MByte
nl_BE: Bestand grootte moet kleiner zijn dan 1 MB

en: File system path where image files are uploaded. Currently, this path is used for images associated with premiums (CiviContribute thank-you gifts).
nl_BE: Pad naar map waarin de geüploade afbeeldingen komen te staan. Dit wordt nu gebruikt voor afbeeldingen van relatiegeschenken in CiviContribute.

en: File system path where temporary CiviCRM files - such as import data files - are uploaded.
nl_BE: Pad naar map waarin de tijdelijke CiviCRM bestanden, zoals invoerbestanden, worden geüpload.

en: File type field(s) in the selected profile are not supported for Update multiple activities.
nl_BE: Het bijwerken van meerdere activiteiten wordt niet ondersteund bij een profiel met velden met bestandstype(s).

en: File type field(s) in the selected profile are not supported for Update multiple contacts.
nl_BE: Het bijwerken van meerdere contacten wordt niet ondersteund bij een profiel met velden met  bestandstype(s).

en: File type field(s) in the selected profile are not supported for Update multiple contributions.
nl_BE: Het bijwerken van meerdere bijdragen wordt niet ondersteund bij een profiel met velden met bestandstype(s).

en: File type field(s) in the selected profile are not supported for Update multiple memberships.
nl_BE: Het bijwerken van meerdere contacten wordt niet ondersteund bij een profiel met velden met bestandstype(s).

en: File type field(s) in the selected profile are not supported for Update multiple participants.
nl_BE: Het bijwerken van meerdere deelnemers wordt niet ondersteund bij een profiel met velden met bestandstype(s).

en: File type field(s) in the selected profile are not supported for Update multiple records.
nl_BE: Het bijwerken van meerdere records wordt niet ondersteund bij een profiel met velden met bestandstype(s).

en: File type fields in the selected profile are not supported for Update multiple %1s
nl_BE: De bestandstypes in het geselecteerde profiel worden niet ondersteund bij meervoudig bijwerken %1s

en: Filed Activities
nl_BE: Opgeslagen activiteiten

en: Files
nl_BE: Bestanden

en: Files to be imported must be in the 'comma-separated-values' format (CSV) and must contain data needed to match the contribution to an existing contact in your CiviCRM database.
nl_BE: Het invoerbestand moet in het kommagescheiden formaat (CSV) zijn en moet gegevens bevatten om de bijdrage te vergelijken met een bestaand CiviCRM-contact.

en: Files to be imported must be in the 'comma-separated-values' format (CSV) and must contain data needed to match the incoming data to an existing contact record in your CiviCRM database.
nl_BE: Een bestand dat geïmporteerd wordt dient in het 'comma-separated-values' formaat (CSV) te zijn, het moet gegevens bevatten om de invoergegevens te koppelen aan een bestaand contact.

en: Files to be imported must be in the 'comma-separated-values' format (CSV) and must contain data needed to match the membership data to an existing contact in your CiviCRM database.
nl_BE: Te importeren bestanden moeten kommagescheiden zijn opgemaakt (CSV) en moeten de benodigde gegevens bevatten om lidmaatschapsgegevens aan contacten die al in uw CiviCRM-database bestaan te koppelen.

en: Files to be imported must be in the 'comma-separated-values' format (CSV) and must contain data needed to match the participant data to an existing contact in your CiviCRM database.
nl_BE: Te importeren bestanden moeten kommagescheiden zijn opgemaakt (CSV) en moeten de benodigde gegevens bevatten om de deelnamegegevens aan bestaande contacten in uw CiviCRM database te koppelen.

en: Files to be imported must be in the 'comma-separated-values' format (CSV). Most applications will allow you to export records in CSV format. Consult the documentation for your application if you're not sure how to do this.
nl_BE: Te importeren bestanden moeten opgemaakt zijn met kommagescheiden waardes (CSV). De meeste toepassingen stellen u in staat om records in CSV-opmaak te exporteren. Raadpleeg de documentatie van uw applicatie als u niet zeker weet hoe u dit moet doen.

en: Files to be imported must be in the 'comma-separated-values' format (CSV). Most applications will allow you to export records in this format. Consult the documentation for your application if you're not sure how to do this. Save this file to your local hard drive (or an accessible drive on your network) - and you are now ready for step 1 (Upload Data).
nl_BE: Bestanden die geïmporteerd worden dienen in het <strong>'Comma-Separated-Values' formaat (CSV)</strong> te zijn. De meeste toepassingen hebben een functie om te exporteren naar CSV-formaat. Dit CSV-bestand dient opgeslagen te worden op uw PC waarna u van start kunt met stap 1 (Upload gegevens).

en: Fill
nl_BE: Aanvullen

en: Fill in a row for each membership type you want to offer as an option (click 'another choice' for each additional choice). Click the help icon for more info on membership price sets.
nl_BE: Vul een regel in voor elke lidmaatschapstype die u als optie wilt aanbieden (klik op "nog een optie" voor aanvullende opties). Klik op het "help" icoon voor meer informatie over prijssets voor lidmaatschap.

en: Fill in your registration information on this page. If you are registering additional people, you will be able to enter their registration information after you complete this page and click &quot;Review your registration&quot;.
nl_BE: Vul op deze pagina uw inschrijvingsinformatie in. Als u extra personen in wilt schrijven, kunt u nadat u deze pagina heeft ingevuld en op &quot;Uw registratie controleren&quot; heeft geklikt hun inschrijvingsinformatie invoeren.

en: Filter Contact Language
nl_BE: Filter contacttaal

en: Filter Contacts
nl_BE: Contacten filteren

en: Filter List
nl_BE: Filterlijst

en: Filter Results
nl_BE: Filter resultaten

en: Filter by Activity
nl_BE: Filteren op activiteit

en: Filter by Case
nl_BE: Filter per dossier

en: Filter by Group
nl_BE: Filter op groep

en: Filter contact search results for this field using Contact get API parameters. EXAMPLE: To list Students in group 3:
nl_BE: Filter de zoekresultaten van contacten voor dit veld met de Contact get API parameters. Voorbeeld: Overzicht studenten in groep 3:

en: Filter search by group type(s).
nl_BE: Bij zoeken filteren op type groep.

en: Filter search by visibility.
nl_BE: Filter op zichtbaarheid.

en: Filter with Group only allow with group by Contact
nl_BE: Filteren op groep is alleen toegestaan bij groeperen op contact

en: Final
nl_BE: Definitief

en: Final (%1)
nl_BE: Definitief (%1)

en: Final Mailing
nl_BE: Definitieve mailing

en: Financial Account
nl_BE: Financiële rekening

en: Financial Account Code - Credit
nl_BE: Financiële rekening code - Credit

en: Financial Account Code - Debit
nl_BE: Code financiële rekening - debet

en: Financial Account Description
nl_BE: Beschrijving financiële rekening

en: Financial Account ID
nl_BE: Financiële rekening-ID

en: Financial Account Name
nl_BE: Naam financiële rekening

en: Financial Account Name - Credit
nl_BE: Naam financiële rekening - credit

en: Financial Account Name - Debit
nl_BE: Naam financiële rekening - debet

en: Financial Account Name.
nl_BE: Financiële rekeningnaam.

en: Financial Account Owner
nl_BE: Financiële rekening eigenaar

en: Financial Account Owner - Credit
nl_BE: Financiële rekening eigenaar - Credit

en: Financial Account Owner - Debit
nl_BE: Financiële rekening eigenaar - Debet

en: Financial Account Relationship
nl_BE: Financieel rekening relatie

en: Financial Account Tax Rate
nl_BE: Belastingtarief financiële rekening

en: Financial Account Type
nl_BE: Financieel rekeningtype

en: Financial Account Types
nl_BE: Financiële rekeningtypes

en: Financial Account is Active
nl_BE: Financiële rekening is actief

en: Financial Account of account relationship of 'Expense Account is' is not configured for Financial Type :
nl_BE: De financiële rekening van het relatietype 'Uitgavenrekening is' is niet ingesteld voor het financieel type:

en: Financial Accounts
nl_BE: Financiële rekeningen

en: Financial Batch
nl_BE: Accounting Batch

en: Financial Currency
nl_BE: Financiële valuta

en: Financial Fee Amount
nl_BE: Financieel kostenbedrag

en: Financial Item
nl_BE: Financieel item

en: Financial Item Created Date
nl_BE: Aanmaakdatum financiële item

en: Financial Item Currency
nl_BE: Valuta financiële item

en: Financial Item Description
nl_BE: Beschrijving financiële item

en: Financial Item ID
nl_BE: Financieel item-id

en: Financial Item Status
nl_BE: Financieel item status

en: Financial Item Status ID
nl_BE: Status-id financiële item

en: Financial Item Transaction Date
nl_BE: Transactiedatum financiële item

en: Financial Items
nl_BE: Financieel items

en: Financial Net Amount
nl_BE: Financieel nettobedrag

en: Financial Page - %1
nl_BE: Financiële Pagina - %1

en: Financial Total Amount
nl_BE: Financieel totaalbedrag

en: Financial Transaction
nl_BE: Financiële transactie

en: Financial Transaction Date
nl_BE: Financiële transactiedatum

en: Financial Transaction ID
nl_BE: Financiële transactie-id

en: Financial Transaction Status
nl_BE: Financiële transactie-status

en: Financial Transaction Status ID
nl_BE: Financiële transactie-status-id

en: Financial Transactions
nl_BE: Financiële transacties

en: Financial Trxn
nl_BE: Financiële transactie

en: Financial Trxns
nl_BE: Financiële transacties

en: Financial Type
nl_BE: Financieel type

en: Financial Type - %1
nl_BE: Financieel type - %1

en: Financial Type Account
nl_BE: Financieel Rekeningtype

en: Financial Type Accounts
nl_BE: Financieel type rekeningen

en: Financial Type Description.
nl_BE: Financieel type beschrijving.

en: Financial Type ID
nl_BE: Financieel-type-id

en: Financial Type Is Active?
nl_BE: Financieel type is actief?

en: Financial Type Name.
nl_BE: Financieel-type-naam.

en: Financial Type is Reserved?
nl_BE: Financieel type is gereserveerd?

en: Financial Type is a Required field.
nl_BE: Financieel type is een verplicht veld.

en: Financial Type is a required field
nl_BE: Financieel type is een verplicht veld

en: Financial Type is required for product having cost.
nl_BE: Financieel type is verplicht bij producten met kosten.

en: Financial Types
nl_BE: Financiële types

en: Financial accounts correspond to those in your accounting system.  <a href="%1">Financial types</a>, <a href="%2">payment methods</a>, and <a href="%3">premiums</a> are associated with financial accounts so that they can result in the proper double-entry transactions to export to your accounting system.
nl_BE: Financiële rekeningen komen overeen met die in uw boekhouding.  <a href="%1">Financieel type</a>, <a href="%2">betaalmethode</a> en <a href="%3">relatiegeschenken</a> zijn gekoppeld met financiële rekeningen zodat ze leiden tot dubbel boekhouden transacties die u kunt exporteren naar uw boekhouding.

en: Financial records consisting of transactions, line-items, etc.
nl_BE: Financiële gegevens bestaan uit transacties, regel-items, enz.

en: Financial type assigned to paid event registrations for this event. Required if is_monetary is true.
nl_BE: Financieel type toegekend voor het betalen van aanmeldingen voor dit evenement. Verplicht indien er betaald wordt in valuta, is_monetary is true.

en: Financial types are used to categorize contributions for reporting and accounting purposes. These are also referred to as <strong>Funds</strong>. You may set up as many types as needed. Each type can carry an accounting code which can be used to map contributions to codes in your accounting system. Commonly used financial types are: Donation, Campaign Contribution, Membership Dues...
nl_BE: Financieel types worden gebruikt om bijdragen in te delen voor doelen als boekhouden en het rapporteren. Ze worden ook <strong>Fonds</strong> genoemd. U kunt er zoveel opvoeren als er nodig zijn, Elk type heeft een rekeningnummer dat kan worden gebruikt om bijdragen te koppelen aan codes in uw boekhouding.  Veel gebruikte types zijn :  Donatie, Campagne bijdrage, Lidmaatschapsgeld...

en: Financial types are used to categorize contributions for reporting and accounting purposes. You may set up as many as needed, including commonly used types such as Donation, Campaign Contribution or Membership Dues.  Additionally, financial types can account for the inventory and expense of <a href="%1">premiums</a>.
nl_BE: Financieel types worden gebruikt om bijdragen in te delen voor doelen als boekhouden en het rapporteren. U kunt er zoveel opvoeren als er nodig zijn, Veel gebruikte types zijn :  Donatie, Campagne bijdrage, Lidmaatschapsgeld.   Ook kunnen financiële types worden gebruikt voor het vastleggen van inventaris en kosten van <a href="%1">geschenken</a>.

en: Find
nl_BE: Zoeken

en: Find Activities
nl_BE: Zoek activiteiten

en: Find Campaign Pages
nl_BE: Zoek campagnepagina's

en: Find Campaigns
nl_BE: Campagnes zoeken

en: Find Cases
nl_BE: Dossiers zoeken

en: Find Contacts
nl_BE: Contacten zoeken

en: Find Contacts to Add to this Group
nl_BE: Zoek Contacten om aan deze groep toe te voegen

en: Find Contacts within this Group
nl_BE: Contacten binnen deze groep zoeken

en: Find Contribution Amounts by Tag
nl_BE: Zoek contributies op basis van kenmerk

en: Find Contribution Pages
nl_BE: Bijdragepagina's zoeken

en: Find Contributions
nl_BE: Bijdragen zoeken

en: Find Deleted Cases
nl_BE: Verwijderde dossiers zoeken

en: Find Events
nl_BE: Evenementen zoeken

en: Find Grants
nl_BE: Toelagen zoeken

en: Find Groups
nl_BE: Groepen zoeken

en: Find Mass SMS
nl_BE: Massa-SMS zoeken

en: Find Memberships
nl_BE: Lidmaatschappen zoeken

en: Find My Cases
nl_BE: Zoek dossiers

en: Find Participants
nl_BE: Deelnemers zoeken

en: Find Pay Later Contributions
nl_BE: "Later betalen" bijdragen zoeken?

en: Find Petition
nl_BE: Petities zoeken

en: Find Pledges
nl_BE: Toezeggingen zoeken

en: Find Recurring Contributions
nl_BE: Zoek periodieke bijdragen

en: Find Respondents
nl_BE: Respondenten zoeken

en: Find Respondents To %1
nl_BE: Zoek respondenten voor %1

en: Find Survey
nl_BE: Enquête zoeken

en: Find Target %1
nl_BE: Vind doel %1

en: Find contacts by partial or full name or email, type of contact, group, and/or tag. You can then view or edit contact details, print a contact list, or use the <strong>- more actions -</strong> drop down list to assign tags, add contacts to groups, create smart groups, export contact data to a spreadsheet, and more.
nl_BE: Contacten zoeken op (deel van) naam of e-mailadres, contacttype, groep en/of kenmerk. Vervolgens kunt u de details weergeven of bewerken, een lijst afdrukken of de vervolgkeuzelijst <strong>- meer acties -</strong> gebruiken om kenmerken toe te wijzen, contacten toe te voegen aan groepen, slimme groepen te maken, contactgegevens te exporteren naar een rekenblad en meer.

en: Find contacts within
nl_BE: Contacten zoeken binnen

en: Find mailing by language.
nl_BE: Zoeken mailing op taal.

en: Find mailings by mailing name. You can enter a partial or complete name.
nl_BE: Mailings zoeken op naam. Voer (een deel van) de naam in.

en: Find mailings by the name of the person who created or sent them. You can enter a complete OR partial name (last name, first name format).
nl_BE: Mailings zoeken op naam van de persoon die ze gemaakt of verzonden heeft. Voer (een deel van) de naam in (opmaak: achternaam, voornaam).

en: Find menu item...
nl_BE: Menu-item zoeken...

en: Find more cases
nl_BE: Meer dossiers zoeken

en: Find more event participants
nl_BE: Meer deelnemers zoeken

en: Find more members
nl_BE: Meer leden zoeken

en: Find more pledges
nl_BE: Meer toezeggingen zoeken

en: Find out more about CiviCRM Tokens
nl_BE: Lees meer over tokens

en: Find out more about this event
nl_BE: Lees meer over dit evenement

en: Find records with tags (regular or tagset tag) which contain a complete or partial word or phrase. EXAMPLE: If you have several tags that contain the word 'Donor', you can find contacts tagged with any of them by entering 'Donor' in this field.
nl_BE: Records zoeken op kenmerken (een kenmerk of een kenmerkset) kan met een geheel woord of een deel van een woord. Voorbeeld: Als u meerdere kenmerken heeft met 'Donor', dan kunt u door dat in dit veld in te vullen, zoeken naar alle contacten met een kenmerk waarin het 'Donor' gebruikt wordt.

en: Find...
nl_BE: Zoeken...

en: Finnish
nl_BE: Fins

en: Firewalls and Proxies
nl_BE: Firewalls en proxies

en: First
nl_BE: Eerste

en: First Contribution Amount
nl_BE: Bedrag eerste bijdrage

en: First Contribution Date
nl_BE: Datum eerste bijdrage

en: First Data - recurring payments not implemented
nl_BE: First Data - periodieke betalingen niet geïmplementeerd

en: First Donation?
nl_BE: Eerste Donatie?

en: First Dupe Contact
nl_BE: Eerste dubbel contact

en: First Dupe Contact ID
nl_BE: Contactnummer eerste dubbele

en: First Name
nl_BE: Voornaam

en: First Name and Last Name OR an email OR an OpenID in the Primary Location should be set.
nl_BE: De voornaam en achternaam OF een e-mailadres OF een OpenID in de primaire locatie moet worden ingevoerd.

en: First Name.
nl_BE: Voornaam.

en: First Name:
nl_BE: Voornaam:

en: First by Contributor
nl_BE: Eerste gever

en: First day of current continuous membership period. Start Date will be automatically set based on Membership Type if you don't select a date.
nl_BE: Eerste dag van de huidige lopende lidmaatschapsperiode. Als u geen datum selecteert zal de begindatum automatisch ingevuld worden op basis van het lidmaatschapstype.

en: First installment payment
nl_BE: Eerste termijnbetaling

en: First row contains column headers
nl_BE: De eerste regel bevat veldnamen

en: First select %1
nl_BE: Kies eerst %1

en: First time donor only?
nl_BE: Enkel eerstekeerdonateur?

en: First/Last Name
nl_BE: Voor/achternaam

en: Fiscal Year Beginning
nl_BE: Begin van het fiscale jaar

en: Fiscal Year Start
nl_BE: Begin fiscaal jaar

en: Fiscal Year Starting
nl_BE: Begin fiscaal jaar

en: Fiscal Year-To-Date
nl_BE: Fiscaal jaar tot nu toe

en: Fiscal Years
nl_BE: fiscale jaren

en: Fix Membership Receipt
nl_BE: Herstellen ontvangstbewijzen lidmaatschap

en: Fix Petition Confirmation email having a blank space at the end of url
nl_BE: Aanpassen fout bij e-mail ter bevestiging van petitie; geen spatie aan het eind van de URL

en: Fix Pledge and PCP urls to go to the front end site rather than backend site
nl_BE: Aanpassen fout URL's toezeggingen en PCP; naar website i.p.v. backend website

en: Fix invoice number (human readable) instead of id (reference)
nl_BE: Aanpassen factuurnummer (leesbaar) in plaats van id (referentie).

en: Fix missing Email greetings
nl_BE: Herstellen ontbrekende e-mailbegroetingen

en: Fixed
nl_BE: Vast

en: Fixed Contribution Options
nl_BE: Opties voor vaste bijdragen

en: Fixed Date for Reminder
nl_BE: Vaste datum voor herinnering

en: Fixed Period Rollover Day
nl_BE: Vaste Periode Omslagdag

en: Fixed Period Start Day
nl_BE: Begindatum vaste periode

en: Fixed Start
nl_BE: Vaste start

en: Flip Selected Duplicates
nl_BE: Geselecteerde duplicaten omdraaien

en: Flip between original and duplicate contacts.
nl_BE: Wissel tussen het originele en het duplicaat contact.

en: Flip between the original and duplicate contacts.
nl_BE: Wissel tussen de originele en de dubbele contacten.

en: Flip horizontal
nl_BE: Horizontaal spiegelen

en: Flip vertical
nl_BE: Verticaal spiegelen

en: Folder '%1' exists?
nl_BE: Bestaat de map '%1'?

en: Folder to poll from when using IMAP (will default to INBOX when empty), path to poll from when using Maildir, etc..
nl_BE: Bij gebruik van IMAP, de map waaruit e-mail opgehaald moet worden (indien leeg: INBOX), bij gebruik van Maildir, enz. het pad waaruit e-mail opgehaald moet worden.

en: Folder to restrict where DOMPDF looks when loading local images. By default it is the DOMPDF folder itself for security reasons. It will search in subfolders.
nl_BE: Map om te beperken waar DOMPDF zoekt naar lokale afbeeldingen. Standaard is het voor veiligheidsredenen de DOMPDF-map zelf. Er wordt gezocht in de submappen.

en: Follow recipient preferred language
nl_BE: Voorkeurstaal ontvanger volgen

en: Follow up
nl_BE: Opvolgen

en: Follow up Interval
nl_BE: Vervolg interval

en: Follow-up Activity type is a required field.
nl_BE: Activiteittype voor opvolging is een verplicht veld.

en: Following is the list of contacts whose address is not parsed:
nl_BE: Hieronder de lijst met contacten van wie de adressen niet zijn "ge-parsed":

en: Followup Activity
nl_BE: Geplande vervolgactiviteiten

en: Followup date is a required field.
nl_BE: De datum voor een volgend contact is een verplicht veld.

en: Font Name
nl_BE: Lettertype

en: Font Size
nl_BE: Tekengrootte

en: Font Style
nl_BE: Tekenstijl

en: Footer
nl_BE: Voettekst

en: Footer Content
nl_BE: Voettekst

en: Footer ID
nl_BE: Voet-id

en: Footer Message
nl_BE: Voettekst

en: Footer Text
nl_BE: Voettekst

en: Footer message for Event Registration page. Text and html allowed. Displayed at the bottom of Event Registration form.
nl_BE: Voettekst op de aanmeldingspagina. Test en HTML toegestaan.

en: Footer message.
nl_BE: Voettekst.

en: For 'inline' display custom sets, this title will appear as the fieldset legend. If you choose the 'tab' display style (which is available for Contact record custom fields), the title will be used for the navigation tab.
nl_BE: Voor specifieke gegevensgroepen die geïntegreerd getoond worden, verschijnt deze titel als legenda. Kiest u voor de weergave als tab (die beschikbaar is voor aangepaste contacten), dan wordt de titel gebruikt voor de tab.

en: For Activities, the reminder recipients can be contacts Assigned to the activity, contacts who created the activity (Activity Source), OR contacts whom the activity is with (Activity Targets). Alternatively you can direct the reminder to specific contacts (Choose Recipients), or to a group of contacts.
nl_BE: Bij Activiteiten, de ontvangers van herinneringen kunnen contacten zijn aan de activiteit zijn toegekend, de activiteit hebben aangemaakt of betrokken zijn bij de uitvoering ervan. U kunt de herinnering ook versturen naar zelf geselecteerde contact(en) of groep(en) contacten.

en: For Chart view, please select at least one field from %1 OR %2.
nl_BE: Voor overzicht in kaartvorm, kies minstens een veld uit %1 OF %2.

en: For Duplicate Contacts
nl_BE: Bij Contact duplicaten

en: For Events, you can limit or additionally include recipients by participant role (e.g. Volunteer, Speaker, etc.), choose specific contacts, or choose a group.
nl_BE: Bij evenementen, u kunt de ontvangers beperken of uitbreiden door te selecteren op rol (bijvoorbeeld. Vrijwilliger, Spreker, enz.), of kies zelf contacten of een groep contacten.

en: For Membership and Contact reminders, you can limit or additionally include recipients by choosing specific contacts, or choosing a group.
nl_BE: Bij Lidmaatschaps- en contactherinneringen kunt u de ontvangers beperken of uitbreiden met   zelf geselecteerde contact(en) of groep(en) contacten.

en: For a full list of options see the php <a %1>money_format documentation</a>.
nl_BE: Een lijst met alle mogelijke opties staat in de PHP <a %1>money_format documentatie</a>.

en: For auto-renewing memberships the emails are sent when each payment is received
nl_BE: Bij het automatisch verlengen van lidmaatschap wordt de e-mail verzonden nadat de betaling ontvangen is

en: For best results, the Country field should precede the State-Province field in your Profile form. You can use the up and down arrows on field listing page for this profile to change the order of these fields or manually edit weight for Country/State-Province Field.
nl_BE: Voor de beste resultaten moet het Landveld het Staat-Provincieveld voorafgaan in uw profielformulier. U kunt de op en neer pijlen op de veldlijstpagina gebruiken om de volgorde van deze velden te veranderen of het gewicht van het Land / Staat-Provincieveld aanpassen.

en: For each import, you can either INSERT new contribution records, or UPDATE existing records. You can not do both types of operations in a single import session.
nl_BE: Bij het importeren kunt u OF nieuwe bijdragen toevoegen OF bijdragen wijzigen, maar dus niet beide tegelijk.

en: For each import, you can either INSERT new event registration (participant) records, or UPDATE existing records. You can not do both types of operations in a single import session.
nl_BE: Bij het importeren kunt u OF nieuwe inschrijvingen  (deelnemers) toevoegen OF wijzigen, maar dus niet beide tegelijk.

en: For each import, you can either INSERT new membership records, or UPDATE existing records. You can not do both types of operations in a single import session.
nl_BE: Bij het importeren kunt u OF nieuwe lidmaatschappen toevoegen OF lidmaatschappen wijzigen, maar dus niet beide tegelijk.

en: For elements with options, the option group id that is used
nl_BE: Voor elementen met opties, de gebruikte option-group-id

en: For example, in order to process a payment through Authorize.net, CiviCRM must make a request to https://secure2.authorize.net/gateway/transact.dll. Using https to connect to secure2.authorize.net insures that the connection is encrypted, but it's possible that CiviCRM is actually connecting to an attacker and the attacker is connecting to secure2.authorize.net.
nl_BE: Bijvoorbeeld: om betaling te verwerken via Authorize.net, moet CiviCRM een verzoek doen naar http://secure2.authorize.net/gateway/transact.dll. Het gebruik van https om met secure2.authorize.net te verbinden verzekert dat de verbinding versleuteld is, maar het is mogelijk dat CiviCRM in werkelijkheid verbinding maakt met een aanvaller en de aanvaller weer met secure2.authorize.net.

en: For existing pages
nl_BE: Voor bestaande pagina's

en: For export to QuickBooks, export your Chart of Accounts and open in low level text editor. You will be able to see the Account Type Code for each account. Generally, they will be from the following list: BANK, AR, OCASSET, FIXASSET, OASSET, AP, OCLIAB, LTLIAB, EQUITY, INC, COGS, EXP, EXEXP (though there may be others in your version of QuickBooks).
nl_BE: Bij het exporteren naar QuickBooks, exporteer de rekeningenlijst en open het uitvoerbestand in een eenvoudige tekstverwerker. U ziet per rekening het codetype.  In het algemeen is het er een van de volgende lijst: BANK, AR, OCASSET, FIXASSET, OASSET, AP, OCLIAB, LTLIAB, EQUITY, INC, COGS, EXP, EXEXP (maar dat hangt af van de gebruikte versie van QuickBooks).

en: For fixed period memberships, month and day (mmdd) on which subscription/membership will start. Period start is back-dated unless after rollover day.
nl_BE: Bij een lidmaatschap met een vaste periode, maand en dag (mmdd) wanneer de aanmelding begint. Periode wordt teruggezet naar omslagdag van de periode.

en: For fixed period memberships, signups after this day (mmdd) rollover to next period.
nl_BE: Bij aanmelding voor lidmaatschap na deze dag (mmdd) voor een vaste periode  wordt de begindatum van de volgende periode ingesteld.

en: For further discussion, please visit %1
nl_BE: Voor meer informatie kunt u deze discussie volgen: %1

en: For in-depth details about entities and actions, see the <a href='%1' target='%2'>API Explorer</a>.
nl_BE: Zie de <a href='%1' target='%2'>API-verkenner</a> voor verdere details aangaande entiteiten en acties.

en: For information about this premium, contact:
nl_BE: Neem voor meer informatie over dit relatiegeschenk contact op met:

en: For more advanced theming options, consult the <a href="%1">theme documentation</a>.
nl_BE: Meer informatie over <a href="%1">geavanceerde opties van een thema</a>.

en: For more information please refer to the <a href="!1">CiviCRM web-site</a> which includes project information, documentation and support resources and more.
nl_BE: Voor meer informatie gaat u naar de <a href="!1">CiviCRM web-site</a> u vindt daar o.a. projectinformatie, documentatie en hulpbronnen.

en: For more information see %1.
nl_BE: Meer informatie: %1.

en: For more information, visit:
nl_BE: Ga voor meer info naar:

en: For offline contributions you can record a bank transfer ID or other identifier if applicable.
nl_BE: Bij offline bijdragen kunt u het betalingskenmerk of een andere identificatie vastleggen.

en: For transmission
nl_BE: Voor verzending

en: For-profit organization.
nl_BE: Organisatie met winst oogmerk

en: Force Merge Selected Duplicates
nl_BE: Geforceerd samenvoegen geselecteerde duplicaten

en: Force SSL
nl_BE: Altijd SSL gebruiken

en: Force SSL?
nl_BE: SSL afdwingen?

en: Force Secure URLs (SSL)
nl_BE: Veilige URL's (SSL) afdwingen

en: Foreign Key to ACL
nl_BE: FK naar ACL

en: Foreign Key to ACL Role (which is an option value pair and hence an implicit FK)
nl_BE: FK naar ACL-Rol (dat is een optiewaarde paar en dus een impliciete FK)

en: Foreign Key to Contact
nl_BE: FK naar Contact

en: Foreign Key to Note Privacy Level (which is an option value pair and hence an implicit FK)
nl_BE: FK naar Privacy-niveau van de notitie (twee records option_value en dus een impliciete FK)

en: Foreign key to civicrm_address_format.id.
nl_BE: FK naar civicrm_address_format.id.

en: Foreign key to civicrm_contact.id .
nl_BE: FK naar civicrm_contact.id

en: Foreign key to civicrm_contact.id.
nl_BE: FK naar key to civicrm_contact.id.

en: Foreign key to civicrm_mapping used for saved search-builder searches.
nl_BE: FK naar civicrm_mapping, gebruikt voor opgeslagen zoekopdrachten van search-builder.

en: Foreign key to civicrm_option value table used for saved custom searches.
nl_BE: FK naar civicrm_option_value, gebruikt voor opgeslagen aangepaste zoekopdrachten.

en: Foreign key to civicrm_payment_processor.id
nl_BE: FK naar civicrm_payment_processor.id

en: Foreign key to civicrm_worldregion.id.
nl_BE: FK naar civicrm_worldregion.id.

en: Foreign key to each product object.
nl_BE: FK voor elk product.

en: Foreign key to premiums settings record.
nl_BE: FK naar premiums-settings.

en: Foreign key to the Campaign.
nl_BE: FK naar de campagne.

en: Foreign key to the activity Campaign.
nl_BE: FK naar de activiteit Campagne.

en: Foreign key to the activity for this record.
nl_BE: FK naar de activiteit.

en: Foreign key to the contact for this record.
nl_BE: FK naar het contact.

en: Foreign key to the referenced item.
nl_BE: FK naar het item waaraan gerefereerd wordt.

en: Form title.
nl_BE: Formuliernaam.

en: Formal
nl_BE: Formeel

en: Formal (academic or similar) title in front of name. (Prof., Dr. etc.)
nl_BE: Titel (academisch of vergelijkbaar) voor de naam (Prof., Dr. enz.)

en: Formal Title
nl_BE: Formele titel

en: Format
nl_BE: Opmaak

en: Format addresses in mailing labels, input forms and screen display.
nl_BE: Opmaak van adressen op etiketten, invoerschermen en schermweergaven.

en: Format addresses in mailing labels, input forms and screen display. Configure optional Address Standardization provider.
nl_BE: Opmaak van adressen op verzendetiketten, invoerformulieren en schermen. Configureer eventueel de adresverrijkingsdienst.

en: Format for displaying addresses in the Contact Summary and Event Information screens.
nl_BE: Opmaak voor weergave van adressen op het contactoverzicht en bij informatie over evenementen.

en: Format for displaying monetary amounts with currency symbol.
nl_BE: Opmaak voor het tonen van geldbedragen met een valutasymbool.

en: Format for displaying monetary values without the currency symbol.
nl_BE: Opmaak voor het tonen van geldbedragen zonder valutasymbool.

en: Format:
nl_BE: Formaat:

en: Formatted name representing preferred format for display/print/other output.
nl_BE: Geformatteerde naam in voorkeursformaat voor tonen/printen/uitvoer.

en: Formatting
nl_BE: Opmaak

en: Forward
nl_BE: Doorsturen

en: Forward Compatibility: Enable "mysqli"
nl_BE: Voor toekomstige compatibiliteit : inschakelen "mysqli"

en: Forward ID
nl_BE: Forward-id

en: Forward Mailing: %1
nl_BE: Mailing doorsturen: %1

en: Forward Replies
nl_BE: Reacties op doorsturen

en: Forward URL (Action)
nl_BE: URL Forward (Actie)

en: Forward replies
nl_BE: Reacties doorsturen

en: Forward this email (link)
nl_BE: Deze e-mail doorsturen (link)

en: Forwarded
nl_BE: Doorgestuurd

en: Forwarded Email
nl_BE: Doorgestuurde e-mail

en: Forwarded to Email
nl_BE: Doorgestuurd via e-mail

en: Forwards
nl_BE: Doorsturen

en: Found %1, %2, %3
nl_BE: Gevonden %1, %2, %3

en: Found illegal '%1' string in SQL clause.
nl_BE: Tekst '%1' niet toegestaan in SQL-clause.

en: Found one matching contact record. | Found %count matching contact records.
nl_BE[0]: 1 overeenkomend contact gevonden.
nl_BE[1]: %count overeenkomende contacten gevonden.

en: Foundation Affiliate
nl_BE: Stichting filiaal

en: Fourth
nl_BE: Vierde

en: Free HTML
nl_BE: Vrije HTML

en: Free text field for a reason for cancelling
nl_BE: Vrij tekstveld voor de reden van annuleren

en: French (Canada)
nl_BE: Frans (Canada)

en: French (France)
nl_BE: Frans

en: Frequency
nl_BE: Frequentie

en: Frequency Interval
nl_BE: Frequentie-interval

en: Frequency Intervals
nl_BE: Frequentie-intervallen

en: Frequency Unit
nl_BE: Frequentie-eenheid

en: Frequency Units
nl_BE: Frequentie-eenheden

en: Frequency interval
nl_BE: Frequentie interval

en: Frequency must be a whole number (EXAMPLE: Every 3 months).
nl_BE: De frequentie moet een geheel getal zijn (VOORBEELD: elke 3 maanden).

en: Frequency of subscription or service (e.g. journal delivered every two months).
nl_BE: Frequentie van leveren dienst (bijv. elke 2 maanden een overzicht).

en: Frequency unit
nl_BE: Frequentie eenheid

en: Frequency unit and interval allow option to store actual delivery frequency for a subscription or service.
nl_BE: Frequentie-eenheid en interval optie om toe te staan dat de actuele afleveringsfrequentie wordt opgeslagen.

en: Friend
nl_BE: Vriend

en: Friend ID
nl_BE: Vriend-id

en: Friend's Email
nl_BE: Vriend e-mailadres

en: Friend's First Name
nl_BE: Vriend voornaam

en: Friend's Last Name
nl_BE: Vriend achternaam

en: Friendly Name.
nl_BE: Leesvriendelijke Naam.

en: Friends
nl_BE: Vrienden

en: From
nl_BE: Van

en: From (A)
nl_BE: Afzender (A)

en: From (B)
nl_BE: Afzender (B)

en: From Account
nl_BE: Van rekening

en: From Account ID
nl_BE: Van rekening-id

en: From Address
nl_BE: E-mailadres afzender

en: From Email
nl_BE: E-mailadres afzender

en: From Email Address
nl_BE: E-mailadres afzender

en: From Email Address is required
nl_BE: Afzenderadres is verplicht

en: From Email Addresses
nl_BE: Afzenderadressen voor e-mail

en: From Email of mailing
nl_BE: Mailing E-mailadres

en: From Email of the mailing
nl_BE: E-mailadres van de afzender van deze mailing

en: From End of Previous
nl_BE: Vanaf eind vorig(e)

en: From Header of mailing
nl_BE: Mailing Naam afzender

en: From Name
nl_BE: Naam afzender

en: From Start Of Current
nl_BE: Vanaf begin huidig(e)

en: From Template
nl_BE: Van sjabloon

en: From end of previous calendar month
nl_BE: Vanaf eind vorige maand

en: From end of previous calendar year
nl_BE: Vanaf eind vorig jaar

en: From end of previous quarter
nl_BE: Vanaf eind vorig kwartaal

en: From end of previous week
nl_BE: Vanaf eind vorige week

en: From start of current calendar month
nl_BE: Vanaf begin deze maand

en: From start of current calendar year
nl_BE: Vanaf begin dit kalenderjaar

en: From start of current day
nl_BE: Vanaf begin deze dag

en: From start of current quarter
nl_BE: Vanaf begin dit kwartaal

en: From start of current week
nl_BE: Vanaf begin deze week

en: From: %1
nl_BE: Van: %1

en: Frontend Theme
nl_BE: Frontend thema

en: Fula; Fulah; Pulaar; Pular
nl_BE: Fulah

en: Fulfilled
nl_BE: Afgerond

en: Fulfilled Date
nl_BE: Datum afgerond

en: Full Currency Name
nl_BE: Volledige naam valuta

en: Full Name
nl_BE: Volledige naam

en: Full Name of the Contact with prefixes and suffixes
nl_BE: Volledige naam van het contact met voorvoegsels en achtervoegsels.

en: Full Phone Number
nl_BE: Telefoonnummer

en: Full Street Address
nl_BE: Straat en huisnummer

en: Full Street Address without Country, State or Postcode
nl_BE: Adres zonder land, provincie of postcode

en: Full currency name
nl_BE: Volledige valuta-naam

en: Full description of Campaign.
nl_BE: Beschrijving van de campagne.

en: Full description of event. Text and html allowed. Displayed on built-in Event Information screens.
nl_BE: Volledige beschrijving. Tekst en HTML toegestaan. Getoond op interne schermen met evenement informatie.

en: Full or relative URL to image thumbnail.
nl_BE: Volledig of relatieve URL van de kleine afbeelding.

en: Full or relative URL to uploaded image - fullsize.
nl_BE: Volledig of relatieve URL van de normale afbeelding.

en: Full path to file containing job script
nl_BE: Volledig path naar het bestand met het script van de job

en: Full street address (e.g. 110 Main Street).
nl_BE: Volledig adres (bijv. Hoofdstraat 110).

en: Full-text Search
nl_BE: Zoeken in volledige tekst

en: Fullscreen URL
nl_BE: URL voor volledig scherm

en: Fully qualified extension name
nl_BE: Volledige gekwalificeerde extensie-naam

en: Function to call to check access permissions
nl_BE: Functie voor het controleren van de toegangsrechten

en: Fundraiser
nl_BE: Fondsenwerving

en: Funds applied for and given out by this organization.
nl_BE: Fondsen behorend bij deze organisatie.

en: Further advice will be displayed at the end of the upgrade.
nl_BE: Aan het eind van de upgrade wordt meer advies gegeven.

en: Future versions of CiviCRM may require MySQL to support utf8mb4 encoding. It is recommended, though not yet required. Please discuss with your server administrator about configuring your MySQL server for utf8mb4. CiviCRM's recommended configurations are in the System Administrator Guide
nl_BE: Toekomstige versies van CiviCRM vereisen mogelijk MySQL utf8mb4 ondersteuning. Wij bevelen het aan, het is nog niet verplicht. Bespreek dit met uw serverbeheerder.  In de System Administrator Guide staan de aanbevolen instellingen

en: Future versions of CiviCRM may require the PHP extension "%2". To ensure that your system will be compatible, please install it in advance. For more explanation, see <a href="%1">the announcement</a>.
nl_BE: In een toekomstige versie van CiviCRM is mogelijk de PHP-extensie "%2" verplicht. U kunt deze nu al installeren om te zorgen dat uw systeem dan geschikt is. Lees voor meer informatie deze <a href="%1">toelichting</a>.

en: GMT Name of Timezone
nl_BE: Naam tijdzone GMT

en: GMT Offset
nl_BE: Tijdverschil met GMT

en: GMT name of the timezone
nl_BE: GMT-naam van de tijdzone

en: GOTV (Voter Tracking)
nl_BE: GOTV (volgen van stemmers)

en: GOTV campaign contacts
nl_BE: Volgen van contacten voor het stemmen

en: Galician
nl_BE: Galicisch

en: Gender
nl_BE: Geslacht

en: Gender ID
nl_BE: Geslachts-id

en: General
nl_BE: Algemeen

en: General Link
nl_BE: Algemene Koppeling

en: General Membership (contribute at least $100.00 to be eligible for this membership)
nl_BE: Normaal lidmaatschap (bijdrage tenminste &euro;&nbsp;100,00 om voor dit lidmaatschap in aanmerking te komen)

en: General Membership - $100.00
nl_BE: Normaal lidmaatschap - &euro;&nbsp;100,00

en: General Monthly Newsletter: 200709
nl_BE: Algemene maandelijkse nieuwsbrief: 200709

en: General Protection
nl_BE: Algemene bescherming

en: General goals for Campaign.
nl_BE: Algemene doelen van campagne.

en: Generally you will create a separate price field for each non-overlapping "class" of membership (e.g. National membership vs. Local Chapter membership).
nl_BE: Creëer een apart prijsveld voor elk soort lidmaatschap, ook als dat een onderdeel is van een overlappend lidmaatschap (bijvoorbeeld: een nationaal lidmaatschap en een provinciaal lidmaatschap).

en: Generate PDFs for printing (only)
nl_BE: PDF-brieven afdrukken

en: Generate Report
nl_BE: Rapport genereren

en: Generate your API Login and Transaction Key by logging in to your Merchant Account and navigating to <strong>Settings &raquo; General Security Settings</strong>.
nl_BE: Maak uw <em>API Login</em> en <em>Transaction Key</em> aan door in te loggen in uw <em>Merchant Account</em> en naar <strong><em>Settings &raquo; General Security Settings</em></strong> te navigeren.

en: Generates and sends out reports via email
nl_BE: Genereert rapporten en verstuurt deze per e-mail

en: Generic: Allow all users (including anonymous)
nl_BE: Algemeen: Alle gebruikers toestaan (ook niet ingelogde)

en: Generic: Deny all users
nl_BE: Algemeen: Alle gebruikers weigeren

en: Geo code 1
nl_BE: Geografische code 1

en: Geo code 2
nl_BE: Geografische code 2

en: Geocode addresses during import?
nl_BE: Geocode toevoegen tijdens import?

en: Geocode and Parse Addresses
nl_BE: Adressen parsen en geocoderen

en: Georgian
nl_BE: Georgisch

en: German
nl_BE: Duits

en: German (Swiss)
nl_BE: Duits (Zwitserland)

en: Get Directions FROM:
nl_BE: Routebeschrijving vanaf:

en: Get RSS 2.0 feed for current and future public events.
nl_BE: RSS 2.0-kanaal met actuele en aanstaande openbare evenementen.

en: Getting Started URL
nl_BE: Introductie-URL

en: Give option
nl_BE: Geef optie

en: Give option, but not required
nl_BE: Geef optie, maar niet verplicht

en: Give the user a choice of installments (e.g. donate every month for 6 months)? If not, recurring donations will continue indefinitely.
nl_BE: De gebruiker het aantal termijnen laten kiezen? Bijvoorbeeld: een bijdrage elke maand gedurende 6 maanden.  Als u de gebruiker niet laat kiezen is het een onbeperkte periodieke donatie.

en: Given API command is not defined.
nl_BE: Het gebruikte API commando is onbekend.

en: Given the importance of auditability, extension developers are strongly discouraged from writing code to add, update or delete entries in the civicrm_financial_item, civicrm_entity_financial_trxn, and civicrm_financial_trxn tables. Before publishing an extension on civicrm.org that does any of this, please ask for a special bookkeeping code review for the extension.
nl_BE: Gegeven het belang van controleerbaarheid, wordt het ontwikkelaars van extensies ernstig afgeraden code te schrijven die zaken toevoegen, bijwerken of verwijderen in de tabellen civicrm_financial_item, civicrm_entity_financial_trxn en civicrm_financial_trxn. Vraag aan de beheerder voordat u een extensie op civicrm.org publiceert om een speciale boekhoudkundige beoordeling van de extensie.

en: Given two date ranges, shows contacts who contributed in both the date ranges with the amount contributed in each and the percentage increase / decrease.
nl_BE: Toont voor twee opgegeven periodes contacten die in beide periodes een bijdrage gedaan met het bedrag van de bijdragen en het percentage verschil tussen die bijdragen.

en: Global CSV separator character. Modify this setting to enable import and export of different kinds of CSV files (for example: ',' ';' ':' '|' ).
nl_BE: Algemeen CSV-scheidingsteken. Wijzig deze instelling om het importeren en exporteren van verschillende soorten CSV-bestanden mogelijk te maken (bijvoorbeeld: ',' ';' ':' '|').

en: Go
nl_BE: Uitvoeren

en: Go Back
nl_BE: Ga terug

en: Go to <a href='%1'>Administer CiviCRM &raquo; Communications &raquo; FROM Email Addresses</a> to add or edit email addresses. Make sure these email addresses are valid email accounts with your email service provider.
nl_BE: Ga naar <a href='%1'>Beheer &raquo; Communicatie &raquo; Afzender e-mailadressen</a> om e-mailadressen toe te voegen of te wijzigen. Zorg ervoor dat de e-mailadressen geldig zijn bij uw e-mail provider.

en: Go to <a href='%1'>Administer CiviCRM &raquo; Communications &raquo; FROM Email Addresses</a> to add or edit general email addresses. Make sure these email addresses are valid email accounts with your email service provider.
nl_BE: Ga naar <a href='%1'>Beheer &raquo; Communicatie &raquo; VAN e-mailadres</a> om algemene e-mailadressen toe te voegen of te wijzigen. Zorg ervoor dat dit voor uw e-mail provider geldige e-mailadressen zijn.

en: Go to <a href='%1'>Administer CiviCRM &raquo; System Settings &raquo; SMS Providers</a> to add or edit SMS Provider.
nl_BE: Ga naar <a href='%1'>Beheer &raquo; Systeeminstellingen &raquo; SMS Providers</a> om SMS providers toe te voegen of te wijzigen.

en: Go to <a href='%1'>Administer CiviCRM &raquo; System Settings &raquo; SMS Providers</a> to add or edit the provider. Make sure these Providers are valid.
nl_BE: Ga naar <a href='%1'>Beheer &raquo; Systeeminstellingen &raquo; SMS-Providers</a> om SMS-providers toe te voegen of te wijzigen. Zorg ervoor dat dit geldige providers zijn.

en: Go to <a href='%1'>Settings - Outbound Mail</a> to enable the usage of the logged in contact's email address as the from email
nl_BE: Ga naar <a href='%1'>Instellingen - Uitgaande e-mail</a> om het gebruik van geregistreerde e-mailadres van het contact als afzender in te schakelen

en: Go to <strong><a href="%1">Administer CiviCRM &raquo; Communications &raquo; Label Formats</a></strong> to add or edit labels or set the default label format.
nl_BE: Ga naar <a href='%1'>Beheer &raquo; Communicatie &raquo; Labelformaten</a> om formaten van labels toe te voegen of te wijzigen, of het standaard formaat te gebruiken.

en: Go to <strong><a href="%1">Administer CiviCRM &raquo; Communications &raquo; Print Page (PDF) Formats</a></strong> to add or edit formats or set the default format.
nl_BE: Ga naar <a href='%1'>Beheer &raquo; Communicatie &raquo; PDF Formaat</a> om formaten van PDF toe te voegen (of te wijzigen), of het standaardformaat in te stellen.

en: Go to a web page where you can make your payment online
nl_BE: Ga naar een webpagina waar u uw betaling online kunt doen

en: Go to contact summary
nl_BE: Ga naar contactoverzicht

en: Go to your page
nl_BE: Ga naar uw pagina

en: Goal
nl_BE: Doel

en: Goal Amount
nl_BE: Streefbedrag

en: Goal Amount should be a numeric value
nl_BE: Uw streefbedrag moet een getal zijn

en: Goal Amount should be a numeric value greater than zero.
nl_BE: Streefbedrag dan 0 te zijn.

en: Goal Revenue
nl_BE: Doelopbrengst

en: Goal Total
nl_BE: Doelbedrag

en: Goal amount of this Personal Campaign Page.
nl_BE: Streefbedrag van deze persoonlijke campagnepagina.

en: Goes through contact records and updates email and postal greetings, or addressee value
nl_BE: Gaat door contact vermeldingen en werkt e-mail en post begroetingen of geadresseerde waarden bij

en: Government Entity
nl_BE: Overheidsorganisatie

en: Grace
nl_BE: Uitstel

en: Grand Total
nl_BE: Algemeen totaal

en: Grant
nl_BE: Toelage

en: Grant Application Received Date is NULL
nl_BE: Ontvangstdatum aanvraag toelage is leeg

en: Grant Currency
nl_BE: Valuta toelage

en: Grant Decision
nl_BE: Beslissing over toelage

en: Grant Decision Date
nl_BE: Beslisdatum

en: Grant Decision Date is NULL
nl_BE: Beslisdatum toelage is leeg

en: Grant Due Date
nl_BE: Einddatum toelage

en: Grant Due Date is NULL
nl_BE: Einddatum toelage is leeg

en: Grant ID
nl_BE: Toelage-ID

en: Grant Money Transfer Date is NULL
nl_BE: Overboekingsdatum toelage is leeg

en: Grant Money transfer date
nl_BE: Overboekingsdatum

en: Grant Note
nl_BE: Toelagenotitie

en: Grant Rationale
nl_BE: Reden voor toelage

en: Grant Report (Detail)
nl_BE: Rapport toelage (details)

en: Grant Report (Statistics)
nl_BE: Rapport toelagen (statistieken)

en: Grant Report Detail
nl_BE: Rapport toelage in detail

en: Grant Report Due
nl_BE: Vervaldatum verantwoordingsrapport

en: Grant Report Due Date
nl_BE: Vervaldatum verantwoordingsrapport

en: Grant Report Received
nl_BE: Verantwoordingsrapport ontvangen?

en: Grant Report Received = %1
nl_BE: Verantwoordingsrapport ontvangen = %1

en: Grant Report Received?
nl_BE: Verantwoordingsrapport ontvangen?

en: Grant Reports Received
nl_BE: Ontvangen toelagerapporten

en: Grant Requests Received
nl_BE: Ontvangen toelage-aanvragen

en: Grant Status
nl_BE: Status toelage

en: Grant Status(s)
nl_BE: Toelagestatus(sen)

en: Grant Type
nl_BE: Type toelage

en: Grant Type(s)
nl_BE: Toelagetype(s)

en: Grant access to CiviCRM components and other CiviCRM permissions.
nl_BE: Verleen toegang tot CiviCRM-onderdelen en andere CiviCRM-permissies.

en: Grant rationale.
nl_BE: Motivatie toelage.

en: Grant report received
nl_BE: Verantwoordingsrapport ontvangen

en: Grant status
nl_BE: Toelage status

en: Granted
nl_BE: Toegekend

en: Granted amount, in default currency.
nl_BE: Toegekend bedrag, in standaardvaluta.

en: Grants
nl_BE: Toelagen

en: Grants Awarded
nl_BE: Toegekende toelagen

en: Grants Summary
nl_BE: Toelagenoverzicht

en: Greek, Modern
nl_BE: Grieks

en: Greeting
nl_BE: Begroeting

en: Greeting %1 %2
nl_BE: Begroeting %1 %2

en: Group
nl_BE: Groep

en: Group '%1' already exists.
nl_BE: Groep '%1' bestaat al

en: Group - add contacts
nl_BE: Groep - contacten toevoegen

en: Group - create smart group
nl_BE: Groep - smartgroep aanmaken

en: Group - remove contacts
nl_BE: Groep - contacten verwijderen

en: Group - update smart group
nl_BE: Groep - smartgroep bijwerken

en: Group Cache Date
nl_BE: Cachedatum groep

en: Group Children
nl_BE: Onderliggende groepen

en: Group Contact
nl_BE: Groep Contact

en: Group Contact Cache
nl_BE: Groep Contact Cache

en: Group Contact Cache ID
nl_BE: Groep contact-cache-id

en: Group Contact Caches
nl_BE: Groep Contact Caches

en: Group Contact ID
nl_BE: Groep Contact ID

en: Group Contact Status
nl_BE: Groep Contact Status

en: Group Contacts
nl_BE: Groepeer contacten

en: Group Deleted
nl_BE: Groep verwijderd

en: Group Description
nl_BE: Groepsbeschrijving

en: Group Enabled
nl_BE: Groep ingeschakeld

en: Group ID
nl_BE: Groeps-ID

en: Group Listings
nl_BE: Groep overzichten

en: Group Membership Action
nl_BE: Groepslidmaatschap action

en: Group Membership Action Date
nl_BE: Groepslidmaatschap action-date

en: Group Membership History ID
nl_BE: Groepslidmaatschap history-id

en: Group Membership Status
nl_BE: Groepslidmaatschap status

en: Group Membership Tracking
nl_BE: Groepslidmaatschap tracking

en: Group Name
nl_BE: Groepsnaam

en: Group Name:
nl_BE: Groepsnaam:

en: Group Nesting
nl_BE: Geneste groep

en: Group Nesting ID
nl_BE: Groep Nesting ID

en: Group Nestings
nl_BE: Groep Nesting

en: Group Options
nl_BE: Groep Opties

en: Group Organization
nl_BE: Groep organisatie

en: Group Organization ID
nl_BE: Groep Organisatie ID

en: Group Organizations
nl_BE: Groep Organisaties

en: Group Parents
nl_BE: Bovenliggende groepen

en: Group Payment Deleted
nl_BE: Groep betaling verwijderd

en: Group Percentage
nl_BE: Groep Percentage

en: Group Saved
nl_BE: Groep opgeslagen

en: Group Search
nl_BE: Groep zoeken

en: Group Settings: %1
nl_BE: Groep instellingen: %1

en: Group Source
nl_BE: Herkomst groep

en: Group Status
nl_BE: Groepsstatus

en: Group Status %1
nl_BE: Groepsstatus %1

en: Group Title
nl_BE: Groepsnaam

en: Group Title already exists in Database.
nl_BE: Er is al een groep met die titel.

en: Group Type
nl_BE: Type groep

en: Group Type(s)
nl_BE: Groepstype(s)

en: Group Types
nl_BE: Groepstypes

en: Group Visibility
nl_BE: Zichtbaarheid groep

en: Group Visibility Setting
nl_BE: Groep instelling zichtbaarheid

en: Group Where Clause
nl_BE: Groep Where-clause

en: Group by
nl_BE: Groeperen op

en: Group by columns
nl_BE: Groepeer op kolommen

en: Group contributions by
nl_BE: Groepeer bijdragen op

en: Group id, foreign key from civicrm_group
nl_BE: Group-id, FK naar civicrm_group

en: Group is Hidden
nl_BE: Groep is verborgen

en: Group is Reserved
nl_BE: Groep is gereserveerd

en: Group is empty.
nl_BE: De groep is leeg.

en: Group settings
nl_BE: Groepsinstellingen

en: Group type filtering uses <strong>AND</strong> logic. If you check both 'Mailing List' and 'Access Control' types - only groups which have both types assigned will be returned.
nl_BE: Als U 'Maillijst' en 'Toegangscontrole' aanvinkt worden alleen groepen getoond die beide types hebben.

en: Group which this option belongs to.
nl_BE: Groep waartoe de optie behoort.

en: Group(s)
nl_BE: Groep(en)

en: Group(s) %1 %2
nl_BE: Groep(en) %1 %2

en: Grouping
nl_BE: Groeperen

en: Grouping(s)
nl_BE: Groep(en)

en: Groups
nl_BE: Groepen

en: Groups Included in Mailing
nl_BE: Aan de mailing toegevoegde groepen

en: Groups and totals contributions by criteria including contact, time period, financial type, contributor location, etc.
nl_BE: Groepeer en totaliseer bijdragen met criteria (contact, periode, financieel type...).

en: Groups and totals pledges by criteria including contact, time period, pledge status, location, etc.
nl_BE: Groeperen en totaliseren van toezeggingen op grond van criteria als contact, periode, status, plaats, ...

en: Groups of contacts which are used for <strong>access control</strong> must be assigned that type.
nl_BE: Groepen met contacten die worden gebruikt voor <strong>toegangscontrole</strong> moeten van dat type zijn.

en: Groups which are used as mailing lists should be assigned the 'Mailing List' type.
nl_BE: Groepen die gebruikt worden als mailing lijsten moeten het type 'Mailing lijst' hebben.

en: Guess client's feelings and needs.
nl_BE: Probeer de gevoelens en behoeften van de cliënt te onderkennen.

en: HONOR ROLL
nl_BE: Begunstigers

en: HTML Form Snippet
nl_BE: HTML Formulier Snippet

en: HTML Form Snippet for this Profile
nl_BE: HTML Formulier Snippet voor dit profiel

en: HTML Format
nl_BE: HTML-formaat

en: HTML Listing
nl_BE: HTML-overzicht

en: HTML Message
nl_BE: HTML-bericht

en: HTML Type
nl_BE: HTML-type

en: HTML formatted message
nl_BE: Bericht in HTML-formaat

en: HTML formatted signature for the email.
nl_BE: Ondertekening in HTML van de e-mail.

en: HTML listing of current and future public events.
nl_BE: Overzicht in HTML van actuele en aanstaande openbare evenementen.

en: HTML mailing message
nl_BE: Mailbericht in HTML

en: HTML messages have more visual impact, allow you to include images, and may be more readable if you are including links to website pages. However, different email programs may interpret HTML formats differently - so use this option cautiously unless you have a template format that has been tested with different web and desktop email programs.
nl_BE: HTML-berichten hebben meer visuele impact, en geven u de mogelijkheid afbeeldingen en links te gebruiken. Verschilende e-mailprogramma's gaan echter op verschillende manieren met HTML om - wees daarom terughoudend met het gebruiken van HTML, tenzij u een sjabloon heeft dat met meerdere e-mailprogramma's en online e-maildiensten getest is.

en: HTML messages have more visual impact, allow you to include images, and may be more readable if you are including links to website pages. However, different email programs may interpret HTML formats differently, so use this option cautiously unless you have a template format that has been tested with different web and desktop email programs.
nl_BE: HTML-berichten hebben meer visuele impact, u heeft dan de mogelijkheid om afbeeldingen en links te gebruiken. E-mailprogramma's gaan echter soms op verschillende manieren met HTML om, wees daarom terughoudend met het gebruiken van HTML, tenzij u een sjabloon heeft dat met meerdere e-mailprogramma's en online e-maildiensten getest is.

en: HTML messages have more visual impact, allow you to include images, and may be more readable if you are including links to website pages. However, you can also configure a simple sms.
nl_BE: HTML-berichten zijn visueel aantrekkelijker, u kunt dan afbeeldingen gebruiken, ook zijn links naar websites beter leesbaar. U kunt echter ook een eenvoudig SMS-bericht gebruiken.

en: HTML types plus several built-in extended types.
nl_BE: HTML-types en meerdere ingebouwde uitgebreide types.

en: HTTP request timeout
nl_BE: HTTP-request time-out

en: HTTPS is not set up on this machine
nl_BE: HTTPS is niet ingesteld op deze server

en: Haitian; Haitian Creole
nl_BE: Haïti; Creools

en: Hanging Badge 3-3/4" x 4-3"/4
nl_BE: Hangend Badge 3-3/4" x 4-3"/4

en: Has a Followup Activity?
nl_BE: Heeft het een vervolgactiviteit?

en: Has at least one job associated with this mailing finished?
nl_BE: Is de laatste job van deze mailing klaar?

en: Has the contact opted out from receiving all bulk email from the organization or site domain?
nl_BE: Heeft het contact gekozen om geen massa e-mail te ontvangen van de organisatie of het website-domein?

en: Has this contact been deleted?
nl_BE: Is dit contact verwijderd?

en: Has this contact opted out of bulk mail?
nl_BE: Heeft dit contact aangegeven geen massa-mail te willen ontvangen?

en: Has this event been made active?
nl_BE: Is dit evenement actief gemaakt?

en: Has this event been made public?
nl_BE: Is dit Evenement publiek gemaakt?

en: Hashed Mailing URL's
nl_BE: Gehashde Mailing URL's

en: Have you registered this site at CiviCRM.org? If not, please help strengthen the CiviCRM ecosystem by taking a few minutes to <a %1>fill out the site registration form</a>. The information collected will help us prioritize improvements, target our communications and build the community. If you have a technical role for this site, be sure to check Keep in Touch to receive technical updates (a low volume mailing list).
nl_BE: Heeft u deze website geregistreerd bij CiviCRM.org? Zo niet, help a.u.b. met het versterken van de CiviCRM-ecosysteem door enkele minuten de tijd te nemen om <a %1>het siteregistratieformulier in te vullen</a>. De verzamelde informatie helpt ons om verbeteringen te prioriteren, gerichter te communiceren en de gemeenschap op te bouwen. Heeft u een technische rol in deze site, vergeet dan niet Keep in touch aan te vinken zodat u technische updates ontvangt (een mailinglist met een lage frequentie).

en: Have you registered this site at CiviCRM.org? If not, please help strengthen the CiviCRM ecosystem by taking a few minutes to <a href="%1" target="_blank">fill out the site registration form</a>. The information collected will help us prioritize improvements, target our communications and build the community. If you have a technical role for this site, be sure to check "Keep in Touch" to receive technical updates (a low volume mailing list).
nl_BE: Heeft u uw website al geregistreerd op CiviCRM.org? Dit <a href="%1" target="_blank">registeren</a> kost u maar een paar minuten tijd en u levert daarmee een bijdrage aan de sterkte van de CiviCRM-gemeenschap. Met deze informatie bepalen we de prioriteit van verbeteringen, kunnen we onze communicatie doelgericht doen en de gemeenschap ondersteunen. Als u een technische rol heeft binnen uw organisatie voor CiviCRM zorg er dan voor om "Keep in Touch" aan te vinken, u komt dan op een mailinglijst voor technische wijzigingen. We beloven dat we hier spaarzaam gebruik van maken.

en: Head of Household for
nl_BE: Hoofd van het huishouden

en: Head of Household is
nl_BE: Hoofd van het huishouden is

en: Head of household.
nl_BE: Hoofd van het huishouden

en: Header
nl_BE: Kop

en: Header Financial Account?
nl_BE: Kop voor financiële rekening

en: Header ID
nl_BE: Kop-id

en: Header and Footer
nl_BE: Kop- en voettekst

en: Headers
nl_BE: Berichtkop

en: Health Services Coordinator
nl_BE: Coördinator voor gezondheidszorg is

en: Health Services Coordinator is
nl_BE: Coördinator diensten voor daklozen

en: Hebrew (modern)
nl_BE: Hebreeuws

en: Height (rows)
nl_BE: Hoogte (rijen)

en: Hello
nl_BE: Hallo

en: Help Description
nl_BE: Helptekst

en: Help Post
nl_BE: Help achteraf

en: Help Post-Form
nl_BE: Help scherm achteraf

en: Help Pre
nl_BE: Help vooraf

en: Help Pre-Form
nl_BE: Help scherm vooraf

en: Help Text
nl_BE: Helptekst

en: Help homeless individuals obtain temporary and long-term housing
nl_BE: Help daklozen aan tijdelijke/langdurige huisvesting

en: Help spread the word
nl_BE: Deel met vrienden, familie en collega's...

en: Help us spread the word about this event. Use the space below to personalize your email message - let your friends know why you're attending. Then fill in the name(s) and email address(es) and click 'Send Your Message'.
nl_BE: Als u ons evenement wilt aanbevelen bij uw vrienden zijn we u zeer dankbaar. Hieronder kunt u een persoonlijke boodschap voor uw vriend invullen. U dient ook de naam en het e-mailadres in te vullen.

en: Help us spread the word and leverage the power of your contribution by telling your friends. Use the space below to personalize your email message - let your friends know why you support us. Then fill in the name(s) and email address(es) and click 'Send Your Message'.
nl_BE: Als u ons wilt aanbevelen bij uw vrienden voor dit soort bijdragen zijn we u zeer dankbaar. Hieronder kunt u een persoonlijke boodschap voor uw vriend invullen. U dient ook de naam en het e-mailadres in te vullen.

en: Helps you to analyze the income generated by an event. The report can include details by participant type, status and payment method.
nl_BE: Helpt u de opbrengst van een evenement te analyseren. Het rapport kan details bevatten over het type deelnemer, status en betaalmethode.

en: Hex color value e.g. #ffffff
nl_BE: Kleurwaarde HEX, bijv #ffffff

en: Hidden
nl_BE: Verborgen

en: Hidden permanently
nl_BE: Permanent verborgen

en: Hidden until %1
nl_BE: Verborgen tot

en: Hide
nl_BE: Verbergen

en: Hide Breadcrumb?
nl_BE: Breadcrumb verbergen?

en: Hide Country in Mailing Labels when same as domain country
nl_BE: Verberg het land in de etiketten als dat overeenkomt met het domein

en: Hide Smart Groups
nl_BE: Verberg smartgroepen

en: Hide comments for this note.
nl_BE: Opmerkingen bij deze notitie verbergen

en: High-value supporter of our organization.
nl_BE: Hooggewaardeerde supporter van onze organisatie.

en: Hold Date
nl_BE: Aanhouddatum

en: Hold Threshold
nl_BE: Drempelwaarde

en: Hold date
nl_BE: Uitgeschakeld op

en: Hold reset date
nl_BE: Opnieuw ingeschakeld op

en: Holds the part of the card number or account details that may be retained or displayed
nl_BE: Bevat het deel van het kaartnummer, of accountgegevens, die getoond of bewaard mag worden

en: Home
nl_BE: Thuis

en: Home Mobile
nl_BE: Mobiel (privé)

en: Home Phone
nl_BE: Telefoon (privé)

en: Homeless Services Coordinator
nl_BE: Coördinator voor diensten daklozen

en: Homeless Services Coordinator is
nl_BE: Coördinator diensten voor daklozen is

en: Homepage Link Color
nl_BE: Linkkleur startpagina

en: Homepage Url
nl_BE: Homepage-URL widget

en: Honor Roll
nl_BE: Overzicht donateurs

en: Honor Roll Name
nl_BE: Naam Eerrol

en: Honor Types
nl_BE: Begunstiger types

en: Honoree
nl_BE: Begunstiger

en: Honoree Individual
nl_BE: Begunstiger Persoon

en: Honoree Introductory Message
nl_BE: Inleidende tekst begunstigde

en: Honoree Profile
nl_BE: Begunstiger profiel

en: Honoree Section Enabled
nl_BE: Sectie begunstiger ingeschakeld

en: Honoree Section Title
nl_BE: Titel sectie begunstigde

en: Horizontal Spacing
nl_BE: Horizontale afstand

en: Host
nl_BE: Gastvrouw/heer

en: Hourly
nl_BE: Elk uur

en: Household
nl_BE: Huishouden

en: Household ID
nl_BE: Huishouden-id

en: Household Member is
nl_BE: Lid van het huishouden is

en: Household Member of
nl_BE: Lid van het huishouden

en: Household Name
nl_BE: Naam huishouden

en: Household Name and State
nl_BE: Naam en provincie huishouden

en: Household Name.
nl_BE: Naam huishouden.

en: Household Primary Contact
nl_BE: Huishouden primair contact-id

en: Household Primary Contact ID
nl_BE: Huishouden Primair Contact ID

en: Household membership.
nl_BE: Lidmaatschap van een huishouden

en: Housing Support
nl_BE: Ondersteunen huisvesting

en: How long should HTTP requests through Guzzle application run for in seconds
nl_BE: Aantal seconden dat een HTTP-request via de applicatie Guzzle mag duren

en: How many clients may be associated with a given case? (Set "Default" to load setting from the legacy "Settings.xml" file.)
nl_BE: Hoeveel cliënten mogen aan een bepaald dossier worden gekoppeld? (Kies "Default" om de instelling in het bestand "Settings.xml" te blijven gebruiken.)

en: How many items ordered
nl_BE: Hoeveel items geordend

en: How many items should CiviCRM store in it's "Recently viewed" list.
nl_BE: Maximum aantal items in de lijst "Onlangs bekeken".

en: How many people are you registering?
nl_BE: Hoeveel personen wilt u inschrijven?

en: How many recipients can they send emails to at one time? You may want to limit this to prevent large mail blasts from being sent.
nl_BE: Aan hoe veel ontvangers kunnen zij in één keer mails versturen? U kunt een limiet instellen om een enorme omvang van mailings te voorkomen.

en: How many times has theis recurring contribution failed?
nl_BE: Aantal malen falen periodieke bijdrage

en: How often should the contents of this dashlet be automatically refreshed? Users can manually reload by clicking the refresh button on their dashboards.
nl_BE: Hoe vaak moet de inhoud van deze dashlet automatisch worden ververst? Gebruikers kunnen dit ook handmatig doen met de verversknop op hun dashboard.

en: How should this change affect others in the series?
nl_BE: Wat moeten de gevolgen zijn van deze wijziging voor de anderen in de serie?

en: How the (un)subscription was triggered
nl_BE: Hoe de aan- (of af)melding is gestart

en: How this mail account will be used. Only one box may be used for bounce processing. It will also be used as the envelope email when sending mass mailings.
nl_BE: Bepaalt hoe dit e-mailaccount gebruikt zal worden. Er kan slechts één account voor bounceverwerking toegevoegd worden. Bij massamails zal dit account automatisch gebruikt worden als retouradres.

en: How to handle full-text queries
nl_BE: Hoe om te gaan met volledige-tekst queries

en: How to sort activity-types on the "Manage Case" screen? (Set "Default" to load setting from the legacy "Settings.xml" file.)
nl_BE: Hoe sorteer je de activiteitstypes op het scherm "Dossier beheren"?  (Kies "Default" om de instelling in het bestand "Settings.xml" te blijven gebruiken.)

en: However, it is not published.
nl_BE: Maar, het is niet gepubliceerd.

en: Html Type
nl_BE: HTML-type

en: Human readable description of this item, to ease display without lookup of source item.
nl_BE: Leesbare beschrijving van dit item, dus eenvoudig te tonen.

en: Human readable invoice number
nl_BE: Leesbaar factuurnummer

en: Hungarian
nl_BE: Hongaars

en: Hush messages up to and including this severity.
nl_BE: Verberg berichten tot en met dit niveau.

en: I am contributing on behalf of an organization.
nl_BE: Ik doe een bijdrage namens een organisatie.

en: I can't create new databases and the database '%1' doesn't exist.
nl_BE: Er kan geen nieuwe database worden gemaakt en de database '%1' bestaat niet.

en: I can't tell what webserver you are running
nl_BE: Ik kan niet bepalen welke webserver u draait

en: I pledge to contribute this amount every
nl_BE: Ik zeg toe dit bedrag bij elke

en: I pledge to contribute this amount every %1 %2s for %3 installments.
nl_BE: Ik zeg toe dit bedrag %3 keer, elk(e) %1 %2(en), bij te dragen.

en: I pledge to contribute this amount every %2 for %3 installments.
nl_BE: Ik zeg toe dit bedrag %3 keer elk(e) %2 bij te dragen.

en: I want this membership to be renewed automatically every %1 %2(s).
nl_BE: Ik wil dat dit lidmaatschap automatisch verlengd wordt elke  %1 %2(en).

en: I want to
nl_BE: I wil

en: I want to contribute this amount every
nl_BE: Ik wil dit bedrag bijdragen elke

en: I want to contribute this amount every %1
nl_BE: Ik wil dit bedrag elke %1 bijdragen

en: I want to contribute this amount every %1 %2s for %3 installments.
nl_BE: Ik wil dit bedrag elke %1 %2(en) bijdragen en wel %3 keer.

en: I want to contribute this amount every %1 %2s.
nl_BE: Ik wil dit bedrag elke %1 %2 bijdragen.

en: I want to contribute this amount every %1 days.
nl_BE: Ik wil dit bedrag elke %1 dagen bijdragen.

en: I want to contribute this amount every %1 for %2 installments.
nl_BE: Ik wil dit bedrag elke %1  bijdragen en wel %2 keer.

en: I want to contribute this amount every %1 months.
nl_BE: Ik wil dit bedrag elke %1 maanden bijdragen.

en: I want to contribute this amount every %1 weeks.
nl_BE: Ik wil dit bedrag elke %1 weken bijdragen.

en: I want to contribute this amount every %1 years.
nl_BE: Ik wil dit bedrag elke %1 jaren bijdragen.

en: I want to contribute this amount every %1.
nl_BE: Ik wil dit bedrag elke %1 bijdragen.

en: I want to contribute this amount every day.
nl_BE: Ik wil dit bedrag elke dag bijdragen.

en: I want to contribute this amount processed every month.
nl_BE: Ik wil dat dit bedrag elke maand wordt verwerkt.

en: I want to contribute this amount processed every week.
nl_BE: Ik wil dat dit bedrag elke week wordt verwerkt.

en: I want to contribute this amount processed every year.
nl_BE: Ik wil dat dit bedrag elk jaar wordt verwerkt.

en: I want to make a one-time contribution
nl_BE: Ik wil een eenmalige bijdrage doen.

en: I will send payment by check
nl_BE: Ik stuur een cheque als betaling

en: ICalendar Downloads and Feeds
nl_BE: iCalendar downloads en kanalen

en: ID
nl_BE: nr.

en: ID of Country that State/Province belong
nl_BE: ID van het land waartoe de staat/provincie behoort

en: ID of Grant status.
nl_BE: ID van toelagestatus.

en: ID of State/Province that County belongs
nl_BE: ID van staat/provincie waartoe de streek behoort

en: ID of case status.
nl_BE: ID van dossierstatus.

en: ID of original financial_type so you can search this table by the financial_type.id and then select the relevant version based on the timestamp
nl_BE: ID van het originele financieel_type zodat hier eenvoudig de relevantie versie gelezen kan worden met ook het tijdstempel

en: ID of the ACL or ACL group being granted/revoked
nl_BE: ID van de ACL of ACL-groep die toegestaan/ingetrokken wordt

en: ID of the Organization Contact
nl_BE: ID van organisatie contact

en: ID of the child group
nl_BE: ID van onderliggende groep

en: ID of the group
nl_BE: ID van groep

en: ID of the group/contact object being joined
nl_BE: ID van het gekoppelde object

en: ID of the object possessing this ACL
nl_BE: ID van het object dat deze ACL bezit

en: ID of the parent group
nl_BE: ID van bovenliggende groep

en: ID of the priority given to this activity. Foreign key to civicrm_option_value.
nl_BE: Het id van de geldende prioriteit van de activiteit. FK naar civicrm_option_value.

en: ID of the relevant entity.
nl_BE: ID van de relevante entiteit.

en: ID of the status this activity is currently in. Foreign key to civicrm_option_value.
nl_BE: Het id van de nu geldende status van de activiteit. FK naar civicrm_option_value.

en: ID:
nl_BE: Nummer:

en: IDs of the child(ren)
nl_BE: ID's van de onderliggende(n)

en: IDs of the parent(s)
nl_BE: ID's van de bovenliggende(n)

en: IM 2
nl_BE: IM2

en: IM 2 ID
nl_BE: IM2-id

en: IM ID
nl_BE: IM-id

en: IM Location
nl_BE: IM locatie

en: IM Location Type
nl_BE: Locatietype IM

en: IM Screen Name
nl_BE: IM Schermnaam

en: IM Type
nl_BE: IM type

en: IM provider ID
nl_BE: IM provider-id

en: IM screen name
nl_BE: IM-schermnaam

en: IMPORTANT
nl_BE: BELANGRIJK

en: IMPORTANT: Keep in mind that this message will be included in ALL of the following types of receipts related to this online contribution page
nl_BE: LET OP: Deze tekst wordt in alle ontvangstbewijzen van de volgende types toegevoegd die gerelateerd zijn aan deze bijdragepagina

en: IMPORTANT: Replacements are case-sensitive whether 'Exact Match' is checked or not.
nl_BE: BELANGRIJK: Vervangingen zijn hoofdlettergevoelig ongeacht of 'Exacte overeenkomst' aangevinkt is.

en: IMPORTANT: The Drupal permissions for 'access all custom data' and 'profile listings and forms' override and disable specific ACL settings for custom field groups and profiles respectively. Do not enable those Drupal permissions for a Drupal role if you want to use CiviCRM ACL's to control access.
nl_BE: BELANGRIJK: De Drupal toegangsrechten 'access all custom data' en 'profile listings and forms' overrulen en schakelen specifieke ACL instellingen, waaronder specifieke veldgroepen en profielen, uit. Zet deze toegangsrechten niet aan voor een Drupal rol als u CiviCRM ACL's als toegangsbeheerder wilt gebruiken.

en: IMPORTANT: This page does NOT control credit card/payment method choices for sites and/or contributors using the PayPal Express service (e.g. where billing information is collected on the Payment Processor's website).
nl_BE: BELANGRIJK: Deze pagina heeft GEEN invloed op de beschikbare keuzes voor creditcard/betaalwijze voor sites en/of contribuanten die gebruik maken van de dienst PayPal Express (hierbij wordt de betaalinformatie nl. op de website van de betaalmethode verzameld).

en: IMPORTANT: You must enable a Mapping Provider in order to use the Proximity Search feature (Administer > System Settings > Mapping and Geocoding).
nl_BE: BELANGRIJK: U moet een landkaartaanbieder instellen om op nabijheid te kunnen zoeken (Beheer > Systeeminstellingen >  Landkaart en Geocoding).

en: INCLUDE Recipients of These Message(s)
nl_BE: INCLUSIEF Ontvangers van dit/deze bericht(en)

en: INVOICE
nl_BE: FACTUUR

en: IP Address
nl_BE: IP-adres

en: IP address or other tracking info
nl_BE: IP-adres of andere informatie over het volgen

en: IP used when creating the token. Useful for fraud forensics
nl_BE: IP-adres gebruikt bij het aanmaken van het token. Handig bij opsporen fraude

en: ISO Code
nl_BE: ISO-code

en: ISO Code for timezone abbreviation
nl_BE: ISO-Code voor de afkorting van de tijdzone

en: Icelandic
nl_BE: IJslands

en: Icon
nl_BE: Icoon

en: If "Also include" or "Limit to" are selected, you must specify at least one %1
nl_BE: Als "Ook toevoegen" of "Beperk tot" is geselecteerd, dan moet er ook minimaal een %1 geselecteerd worden

en: If (in rare cases) that contact has no email address, then CiviCRM will send the email from the default "from" email address configured for this domain. And finally, if that email address has not been configured, then CiviCRM will send the email from the email address associated with the currently logged in user who creates this activity.
nl_BE: Indien (heel bijzonder) een contact geen e-mailadres heeft, zal CiviCRM de e-mail versturen met het standaard e-mailadres van de afzender die is ingesteld voor dit domein. Als dat e-mailadres ook niet is ingesteld zal CiviCRM het e-mailadres van de ingelogde gebruiker gebruiken.

en: If CiviCRM's membership end-date is different from when the payment processor will next collect a payment, various problems can occur. Members may experience a gap in their membership, and the renewal date may get changed from what is manually entered. Use care when modifying the End Date value, and check the associated recurring payment in your payment processor system so they always match.
nl_BE: Als de einddatum van het lidmaatschap anders is als de betaalmethode de volgende betaling verwerkt, dan kunnen er verschillende problemen ontstaan. Leden kunnen een gat in hun lidmaatschap ervaren. De verlengingsdatum kan afwijken van wat handmatig is ingevoerd. Wees voorzichtig met het wijzigen van de einddatum, en controleer de bijbehorende periodieke betaling in de betaalmethode, zorg dat ze overeenkomen.

en: If Unused
nl_BE: Indien ongebruikt

en: If Yes, the initial session language will be set by the CMS, which can later be changed if using the CiviCRM language switcher.
nl_BE: Bij 'Ja' wordt de initiële taal van de sessie bepaald door het CMS, het kan daarna worden gewijzigd met de CiviCRM taalwisselaar.

en: If a contact in the import file appears to be a duplicate of an existing CiviCRM contact...
nl_BE: Als een contact in het invoerbestand een duplicaat is van een bestaand CiviCRM contact...

en: If a membership type is selected, a membership will be created or renewed when users select this option. Leave this blank if you are using this for non-membership options (e.g. magazine subscription).
nl_BE: Als een type lidmaatschap is gekozen, zal een lidmaatschap worden aangemaakt of vernieuwd als een gebruiker deze optie kiest. Laat dit leeg als u dit wilt gebruiken voor opties zonder lidmaatschaap (zoals een abonnement op een tijdschrift).

en: If a payment is due now, you can record <a href='%1'>a check, EFT, or cash payment for this pledge</a> OR <a href='%2'>submit a credit card payment</a>.
nl_BE: Als er nu een betaling vervalt, kunt u <a href='%1'>een cheque, overboeking of kasbetaling voor deze toezegging</a> registreren OF <a href='%2'>een creditcardbetaling doen</a>.

en: If a payment is due now, you can record <a href='%1'>a check, EFT, or cash payment for this pledge</a>.
nl_BE: Als er nu een betaling vervalt, kunt u <a href='%1'>een cheque, overboeking of kasbetaling voor deze toezegging</a> registreren.

en: If a recipient replies to this mailing, forward the reply to the FROM Email address specified for the mailing.
nl_BE: Als een ontvanger op deze mailing reageert, stuur het antwoord dan door naar het afzenderadres van de mailing.

en: If a recipient replies to this mailing, send an automated reply using the selected message.
nl_BE: Als een ontvanger op deze mailing reageert, stuur dan een automatisch antwoord met het geselecteerde bericht.

en: If all records in the file belong to the same subtype, then select that subtype from the "Subtype" field. All records will be automatically assigned to that subtype. In this case you do NOT need to include a Subtype column in the file.
nl_BE: Als alle records in het bestand hetzelfde subtype hebben, kies dan het subtype. Alle records krijgen dat subtype toegekend, er is dan dus geen veld nodig in het bestand met het subtype.

en: If checked, an administrator will need to approve new personal campaign pages before they are available to the public. We recommend using the "Notify Email" feature if you are requiring approval to ensure that the appropriate staff person is informed when a new Personal Campaign page is 'Waiting Review'.
nl_BE: Indien geselecteerd, dient een beheerder nieuwe persoonlijke campagnepagina's goedkeuren voordat zij gepubliceerd kunnen worden. We adviseren de functie "Notificatie mail" te gebruiken als u goedkeuring vereist zodat de betrokken medewerkers geïnformeerd zal worden als een nieuwe persoonlijke campagnepagina wacht op goedkeuring.

en: If checked, mailings will default to tracking replies using VERP-ed Reply-To.
nl_BE: Indien aangevinkt, een mailing zal voor tracking antwoorden met gebruik van VERP-ed Reply-To.

en: If checked, mailings will have click-through tracking enabled by default.
nl_BE: Indien aangevinkt is bij elke mailing het doorklikken volgen standaard ingeschakeld.

en: If checked, mailings will have open tracking enabled by default.
nl_BE: Indien aangevinkt is bij elke mailing het openen volgen standaard ingeschakeld.

en: If checked, user must signup for one of the displayed membership options before continuing.
nl_BE: Als deze optie aangevinkt is, moet de gebruiker zich eerst voor één van de getoonde lidmaatschapsopties aanmelden voordat zij/hij door kan gaan.

en: If checked, users can view but not edit this field.
nl_BE: Als deze aangevinkt is, kunnen gebruikers dit veld wel zien, maar niet wijzigen.

en: If defined, contact_a in a relationship of this type must be a specific contact_type.
nl_BE: Indien gedefinieerd, Contact A  moet in een relatie van dit type een specifiek contacttype hebben.

en: If defined, contact_b in a relationship of this type must be a specific contact_type.
nl_BE: Indien gedefinieerd, Contact B moet in een relatie van dit type een specifiek contacttype hebben.

en: If defined, contact_sub_type_a in a relationship of this type must be a specific contact_sub_type.
nl_BE: Indien gedefinieerd, het contactsubtype van Contact A moet in een relatie van dit type een specifiek contactsubtype hebben.

en: If defined, contact_sub_type_b in a relationship of this type must be a specific contact_sub_type.
nl_BE: Indien gedefinieerd, het contactsubtype van Contact B moet in een relatie van dit type een specifiek contactsubtype hebben.

en: If disabled, CiviCRM will not automatically dismiss any alerts after 10 seconds.
nl_BE: Indien uitgeschakeld worden waarschuwingen niet na 10 seconden verborgen.

en: If disabled, outbound web-service requests will allow unverified, insecure HTTPS connections
nl_BE: Indien uitgeschakeld worden niet-geverifieerde, onveilige HTTPS-connecties toegestaan door outbound webservice-requests

en: If disabled, the alphabetical pager will not be displayed on the search screens. This will improve response time on search results on large datasets.
nl_BE: Indien uitgeschakeld is er geen regel met selectie op beginletter op de zoekschermen. Dit verkort de wachttijd bij veel gegevens.

en: If disabled, the search results will not be ordered. This may improve response time on search results on large datasets.
nl_BE: Indien uitgeschakeld zijn de zoekresultaten niet gesorteerd. Bij veel gegevens kan het niet sorteren de wachttijd verlagen.

en: If email is skipped, no activities or contacts ("from"/"to"/"cc"/"bcc") will be created.
nl_BE: Als er een e-mail wordt overgeslagen wordt er geen activiteit of contact ("van"/"aan"/"cc"/"bcc") aangemaakt.

en: If enabled, CiviCRM sends PDF receipt as an attachment during event signup or online contribution.
nl_BE: Indien ingeschakeld, er wordt een PDF als bijlage verstuurd als ontvangstbewijs bij het aanmelden voor een evenement of bij een online bijdrage.

en: If enabled, CiviCRM will allow users to submit profiles from external sites. This is disabled by default to limit abuse.
nl_BE: Indien ingeschakeld, staat CiviCRM gebruikers toe om profielen van externe websites op te geven. Standaard is dit uitgeschakeld om misbruik te voorkomen.

en: If enabled, CiviCRM will display pop-up notifications (no more than once per day) for security and misconfiguration issues identified in the system check.
nl_BE: Indien ingeschakeld worden pop-up notificaties (maximaal een keer per dag) met betrekking tot veiligheid en configuratie-fouten getoond in het systeemstatusoverzicht.

en: If enabled, CiviCRM will permit submissions from external sites to profiles. This is disabled by default to limit abuse.
nl_BE: Indien ingeschakeld zal CiviCRM bewerkingen van profielen vanaf externe website toestaan. Dit is standaard uitgeschakeld om misbruik te voorkomen.

en: If enabled, a Map link is included on the profile listings rows and detail screens for any contacts whose records include sufficient location data for your mapping provider.
nl_BE: Indien aangezet zal er een map link worden toegevoegd aan de profiel overzichtslijsten, inclusief gedetailleerde schermen voor ieder contactrecord die voldoende locatie gegevens heeft ingevuld voor uw mapping provider.

en: If enabled, a randomized hash key will be used to reference the mailing URL in the mailing.viewUrl token, instead of the mailing ID.
nl_BE: Indien ingeschakeld wordt er een random hashkey gebruikt in het token mailing.viewUrl om aan de URL van de mailing te refereren in plaats van het Mailing-id

en: If enabled, all actions will be logged with a complete record of changes.
nl_BE: Indien ingeschakeld, alle acties worden gelogd waarbij de wijzigingen worden vastgelegd.

en: If enabled, contacts with the permission to edit a related contact will inherit that contact's permission to edit other related contacts
nl_BE: Indien ingeschakeld mag een contact met het recht om de gegevens van een gerelateerd contact te wijzigen ook het recht van dat contact gebruiken om andere contacten te wijzigen

en: If enabled, deleted contacts will be moved to trash (instead of being destroyed). Users with the proper permission are able to search for the deleted contacts and restore them (or delete permanently).
nl_BE: Indien ingeschakeld worden contacten niet verwijderd maar naar een prullenbak verplaatst. Bevoegde gebruikers kunnen de prullenbak bekijken en contacten terugzetten of verwijderen.

en: If enabled, email addresses are automatically included when users search by Name. Disabling this feature will speed up search significantly for larger databases, but users will need to use the Email search fields (from Advanced Search, Search Builder, or Profiles) to find contacts by email address.
nl_BE: Indien ingeschakeld wordt bij het zoeken op contactnaam ook gezocht op e-mailadres. Als deze optie uitgeschakeld is, is de wachttijd korter, maar dan moet een gebruiker zelf zoeken op e-mailadres (Geavanceerd zoeken, Zoeksamensteller of Profiel).

en: If enabled, inbound HTTP requests for sensitive pages will be redirected to HTTPS.
nl_BE: Indien ingeschakeld wordt elk binnenkomende HTTP-request doorgestuurd naar HTTPS.

en: If enabled, nicknames are automatically included when users search by Name.
nl_BE: Indien ingeschakeld wordt er bij het zoeken op naam ook gezocht op roepnaam.

en: If enabled, only primary details (eg contact's primary email, phone, etc) will be included in Basic and Advanced Search results. Disabling this feature will allow users to match contacts using any email, phone etc detail.
nl_BE: Indien ingeschakeld worden alleen primaire details (bijv. primair e-mailadres, telefoon) getoond in de basis en de geavanceerde zoekresultaten. Als het uitgeschakeld is kan de gebruikers op meer gegevens zoeken.

en: If enabled, then CMS email id will be synchronised with CiviCRM contacts's primary email.
nl_BE: Indien ingeschakeld wordt het e-mail-id van CMS gesynchroniseerd met het primaire e-mailadres van het contact.

en: If enabled, wildcards are automatically added to the beginning AND end of the search term when users search for contacts by Name. EXAMPLE: Searching for 'ada' will return any contact whose name includes those letters - e.g. 'Adams, Janet', 'Nadal, Jorge', etc. If disabled, a wildcard is added to the end of the search term only. EXAMPLE: Searching for 'ada' will return any contact whose last name begins with those letters - e.g. 'Adams, Janet' but NOT 'Nadal, Jorge'. Disabling this feature will speed up search significantly for larger databases, but users must manually enter wildcards ('%' or '_') to the beginning of the search term if they want to find all records which contain those letters. EXAMPLE: '%ada' will return 'Nadal, Jorge'.
nl_BE: Indien ingeschakeld worden wildcards automatisch voor en achter toegevoegd aan de ingevulde zoekterm bij het zoeken op de naam van het contact. Voorbeeld: Bij het zoeken op 'ada' kan het resultaat ook namen bevatten als 'Adams, Janet', 'Nadal, Jorge', enz. Indien uitgeschakeld wordt er ALLEEN aan het eind een wildcard toegevoegd. Voorbeeld: Bij het zoeken op 'ada' vind je dan wel 'Adams, Janet' maar niet  'Nadal, Jorge'. Dit werkt sneller bij veel contacten maar dan zouden gebruikers dus zelf een wildcard ('%' of '_') aan het begin moeten toevoegen. Voorbeeld: '%ada' is dan nodig om 'Nadal, Jorge' te vinden.

en: If false, the event booking confirmation screen gets skipped
nl_BE: Indien false wordt bevestigingsscherm bij het boeken overgeslagen

en: If import files are NOT encoded as UTF-8, specify an alternate character encoding for these files. The default of <strong>Windows-1252</strong> will work for Excel-created .CSV files on many computers.
nl_BE: Als importbestanden NIET UTF-8 gecodeerd zijn, specificeer dan de alternatieve tekencodering van deze bestanden. De standaardwaarde <strong>Windows-1252</strong> zal op de meeste computers voldoen voor CSV-bestanden die met Excel zijn gemaakt.

en: If import files are NOT encoded as UTF-8, specify an alternate character encoding for these files. The default of Windows-1252 will work for Excel-created .CSV files on many computers.
nl_BE: Als het invoerbestand niet UTF-8 encoded is, geef dan de encoding op. Voor een csv-bestand aangemaakt door EXCEL werkt meestal de standaard van Windows-1252.

en: If individual contacts are separately modified, added, or removed, then the final list may change.
nl_BE: Indien er nog contacten worden gewijzigd, toegevoegd of verwijderd kan de uiteindelijke lijst nog aangepast worden.

en: If membership is paid by a contribution - what financial type should be used. FK to civicrm_financial_type.id
nl_BE: Wordt lidmaatschapstype betaald door een bijdrage, welk financieel type moet worden gebruikt. FK naar civicrm_financial_type.id

en: If non-zero, do not show this field after the date specified
nl_BE: Indien gevuld, dit veld niet tonen na de gespecificeerde datum

en: If non-zero, do not show this field before the date specified
nl_BE: Indien gevuld, dit veld niet tonen voor de gespecificeerde datum

en: If reserved, only users with 'administer reserved groups' permission can disable, delete, or change settings for this group. The reserved flag does NOT affect users ability to add or remove contacts from a group.
nl_BE: Indien aangevinkt, dan kunnen alleen gebruikers met het recht 'beheer gereserveerde groepen' de instellingen van deze groep bewerken, uitschakelen of verwijderen.  Het veld staat los van het verwijderen en toevoegen van contacten aan de groep.

en: If reserved, only users with 'administer reserved reports' permission can modify this report instance.
nl_BE: Indien aangevinkt, dan kunnen alleen gebruikers met het recht 'beheer gereserveerde rapporten' dit rapport wijzigen.

en: If set to Yes, this report will appear in the My Reports section of the reports listing page and will only be visible by you.
nl_BE: Indien deze optie wordt gekozen, dan wordt dit rapport getoond in de sectie mijn rapporten en is het rapport alleen voor u zichtbaar.

en: If set, CiviCRM will use this setting as the base url.
nl_BE: Indien ingevuld wordt deze instelling gebruikt als de basis-URL.

en: If set, new contacts that are created when signing a petition are assigned a tag of this name.
nl_BE: Indien aangevinkt, nieuwe contacten die aangemaakt worden na het ondertekenen van een petitie krijgen dit kenmerk.

en: If set, notification is automatically emailed to this email-address on create/update Personal Campaign Page
nl_BE: Indien ingeschakeld, wordt er automatisch een notificatie verzonden naar dit e-mailadres als er een persoonlijke campagnepagina wordt aangemaakt of gewijzigd

en: If set, this will be the default profile used for contact search.
nl_BE: Indien ingevuld is dit het standaardprofiel bij het zoeken naar contacten.

en: If sharing through social media is enabled, links allowing people to share with their social network will also be included on the Tell a Friend form (e.g. Facebook "Like" and Twitter). You can turn social media sharing on and off from the Settings tab.
nl_BE: Als het delen via sociale media is ingeschakeld dan kan een bezoeker links op bijvoorbeeld de pagina Mond-tot-mond-reclame delen via hun sociale netwerk (bijvoorbeeld Facebook of Twitter). U kunt dit instellen op de tab Instellingen.

en: If space becomes available you will receive an email with a link to a web page where you can complete your registration.
nl_BE: Als er plaatsen vrijkomen, ontvangt u een e-mail met een link naar een webpagina waar u uw inschrijving af kunt ronden.

en: If the 'Email Verification' option is enabled, users will receive a welcome email from Drupal with login information. Otherwise they will select a Password inline, and if administrator approval is not required they will be automatically logged in as soon as the transaction is completed.
nl_BE: Als de 'E-mail verificatie' optie is ingeschakeld, dan ontvangen de gebruikers een welkomstbericht per e-mail met de gegevens voor het inloggen. Anders kiezen ze een wachtwoord en zijn ze ingelogd na het afronden van de transactie, als er tenminste geen toestemming van de beheerder nodig is.

en: If the contact you were trying to add is listed below, click their name to view or edit their record
nl_BE: Indien het contact dat u wilt toevoegen hieronder staat, klik dan op de naam om de gegevens te bekijken of te wijzigen

en: If the email subject contains a valid Case ID or Case hash, the email will be filed against the case.
nl_BE: Als het onderwerp in de e-mail een geldig dossier-id of hash bevat worden gegevens uit het dossier overgenomen in de e-mail.

en: If the form is submitted with errors (i.e. required field not completed...) - the default behavior is to display the errors within the 'built-in' profile form. You can override this behavior - specifying your own error page - by adding a hidden <strong>errorURL</strong> input field.
nl_BE: Als er fouten gemaakt zijn in het formulier (bijv. verplicht veld is niet ingevuld), dan is het standaard dat de fouten getoond worden op het interne profielscherm. Als u dit niet wilt kunt u een eigen foutenpagina maken door een verborgen invoerveld <strong>errorURL</strong> toe te voegen.

en: If the page 'Separate Membership Payment' is NOT enabled AND the Contribution Amount is enabled so that user's can opt to give more than the minimum membership fee - then the display looks like this:
nl_BE: Als de pagina 'Afzonderlijke lidmaatschapsbetaling' uitgeschakeld is en 'Bedrag bijdrage' ingeschakeld is, zodat gebruikers ervoor kunnen kiezen meer te geven dan de minimumlidmaatschapsbijdrage, ziet de pagina er ongeveer zo uit:

en: If the page is configured with 'Separate Membership Payment' enabled - then just the fee amount is displayed:
nl_BE: Als de pagina geconfigureerd is met 'Afzonderlijke lidmaatschapsbetaling' ingeschakeld, wordt alleen het bedrag van de bijdrage getoond:

en: If the setting "%1" is enabled, you should update any smart groups based on the "%2" field.
nl_BE: Als de instelling "%1" is ingeschakeld, dient alle smartgroepen gebaseerd op veld "%2" te wijzigen.

en: If the web page you are pasting the snippet code to is hosted in a different domain from your CiviCRM site, you may NOT be able to include Country and State fields in the form (the script which dynamically loads the states based on selected country may not be able to execute across domains).
nl_BE: Als de webpagina met het zelfstandig scherm op een ander domein staat dan de CiviCRM website, dan kunt u mogelijk geen Streek en Provincie velden in het formulier gebruiken omdat het script de mogelijke waarden niet dynamisch kan bepalen.

en: If they are included in a report as a display column, only the first set of values are shown.
nl_BE: Als de velden als een kolom in een rapport getoond worden, dan worden  alleen de waarden in het eerste record getoond.

en: If this campaign has specific start and end dates, embedded widgets will display the link to your Home Page instead of the Contribute button once the campaign is over.
nl_BE: Als de campagne een begin- en einddatum heeft, zullen widgets wanneer de campagne is afgelopen  een link op de startpagina tonen in plaats van de bijdrageknop.

en: If this group is used in CiviCRM profiles, those fields will be reset.
nl_BE: Als deze groep in CiviCRM profielen wordt gebruikt worden deze velden gereset.

en: If this is NOT what you want to do, you can check "Discounts by Signup Date" again.
nl_BE: Is die NIET wat u wilt doen, vink dan het selectievakje "Korting op basis van inschrijfdatum" weer aan.

en: If this is a grant/revoke entry, what table are we granting?
nl_BE: Is dit een toestemming/intrekking op de betreffende tabel?

en: If this is a paid event and you want users to be able to register and pay online, select a payment processor to use.
nl_BE: Als dit een betaald evenement is en u wilt dat de gebruikers zich online kunnen inschrijven en betalen, kies dan de te gebruiken betaalmethode.

en: If this is enabled a logged in user can send email from their own email address as well as the configured
      <a href="%1"><strong>FROM Email addresses</strong></a>.  This applies to actions such as send Email, Email invoice.. If this setting
      is disabled then only the system configured FROM Email addresses will be available for selection.
nl_BE: Indien ingeschakeld kan een ingelogde gebruiker ook e-mails verzenden via zijn eigen e-mailadres en niet alleen de geconfigureerde  <a href="%1"><strong>Afzenderadressen voor e-mail</strong></a>.  Dit is van toepassing bij acties als het verzenden van e-mails of facturen. Indien uitgeschakeld kan alleen een geconfigureerd Afzender e-mailadres gebruikt worden.

en: If this is not your email address, there is no need to do anything. You have <i><b>not</b></i> been added to any mailing lists. If this is your email address and you <i><b>wish to opt out</b></i> please enter your email address below for verification purposes:
nl_BE: Als dit niet uw e-mailadres is, dan hoeft u niets te doen. U bent <i><b>niet</b></i> toegevoegd aan een mailinglijst. Als het uw e-mailadres is en u wilt u <i><b>afmelden</b></i> vul dan hieronder uw e-mailadres in om het te laten controleren:

en: If this is not your email address, there is no need to do anything. You have <i><b>not</b></i> been added to any mailing lists. If this is your email address and you <i><b>wish to unsubscribe</b></i> please enter your email address below for verification purposes:
nl_BE: Als dit niet uw e-mailadres is, dan hoeft u niets te doen. U bent <i><b>niet</b></i> toegevoegd aan een mailinglijst. Als het uw e-mailadres is en u wilt u <i><b>afmelden</b></i> vul dan hieronder uw e-mailadres in om het te laten controleren:

en: If this is not your email address, there is no need to do anything. You have <strong>not</strong> been added to any mailing lists.
nl_BE: Als dit niet uw e-mailadres is, dan hoeft u niets te doen. U bent <strong>niet</strong> toegevoegd aan een mailinglijst.

en: If this is your email address and you <strong>wish to opt out</strong> please click the <strong>Opt Out</strong> button to confirm.
nl_BE: Als dit uw e-mailadres is en u <strong>wilt opt-out gebruiken</strong> klik dan op de <strong>Opt-out-knop</strong> om dat te bevestigen.

en: If this is your email address and you <strong>wish to unsubscribe</strong> please click the <strong>Unsubscribe</strong> button to confirm.
nl_BE: Als dit uw e-mailadres is en u <strong>wilt zich afmelden</strong> klik dan op de <strong>Afmelden-knop</strong> om u af te melden.

en: If this option is NOT checked and you include a Contribution Amount section, then a single transaction is processed for their contribution amount which must at least cover the selected membership fee.
nl_BE: Als deze optie niet aangevinkt is en u gebruikt de sectie <em>Bedrag bijdrage</em>, dan wordt er maar één transactie verwerkt voor het bedrag van hun bijdrage dat dus tenminste de lidmaatschapsbijdrage moet dekken.

en: If this option is checked, a "thermometer" showing progress toward your goal will be included on the page.
nl_BE: Als deze optie is aangevinkt, zal een "thermometer" de voortgang naar uw doelen weergeven op de pagina.

en: If this option is checked, an "honor roll" will be displayed with the names (or nicknames) of the people who donated through your fundraising page. (Donors will have the option to remain anonymous. Their names will NOT be listed.)
nl_BE: Als deze optie is aangevinkt, zal er een  "eerrol " worden getoond met de namen (of aliassen) van de mensen die bijgedragen hebben via uw fondsenwerving pagina. (Donateurs hebben de mogelijkheid om anoniem te blijven.)

en: If this option is checked, an "honor roll" will be displayed with the names (or nicknames) of the people who supported you. (Donors will have the option to remain anonymous. Their names will NOT be listed.)
nl_BE: Als deze optie is aangevinkt, dan wordt de "eerrol" getoond met de namen (of roepnamen) van de mensen die je ondersteunen. (Een donor heeft de optie om anoniem te blijven.)

en: If this option is checked, you will receive an email notification when people contribute to your campaign.
nl_BE: Als deze optie aangevinkt is, ontvangt u per e-mail een berichtje als mensen een bijdrage doen aan uw campagne.

en: If this option is enabled, CiviCRM will not create new contacts ("from"/"to"/"cc"/"bcc") when filing emails.
nl_BE: Als deze optie is ingeschakeld wordt er geen contact ("van"/"aan"/"cc"/"bcc") aangemaakt bij het overnemen van gegevens in de e-mail.

en: If this option is selected, the location will be shown in various places including:
        <ul>
          <li>Event information page</li>
          <li>Event registration confirmation emails</li>
          <li>HTML, RSS and ICALENDAR feeds of event information</li>
        </ul>
      Normally location information is made publicly available.  By deselecting this box, the location is only available to event administrators.
nl_BE: Als deze optie wordt gekozen dan wordt op de volgende plekken de locatie getoond:
        <ul>
          <li>Informatiepagina van het evenement</li>
          <li>De e-mail ter bevestiging inschrijving</li>
          <li>HTML, RSS en ICALENDAR feeds over het evenement</li>
        </ul>
      Normaal zijn gegevens over de locatie openbaar.  Bij uitvinken van deze optie is dit alleen voor de beheerders van het evenement beschikbaar.

en: If this recurring payment uses a processor which has support for integrated cancellation, click "Cancel" on this form, and use the "Cancel Auto-renew Subscription" action (click "more" in the membership listing row).
nl_BE: Als deze periodieke betaling een betaalmethode gebruikt die beëindiging ondersteund, klik dan op dit scherm op "Beëindig" en gebruik de  "Beëindig Automatische Verlenging" actie (klik op "meer" in de rij van het lidmaatschap).

en: If this relationship has start and/or end dates, specify them here.
nl_BE: Indien deze relatie een begin en einddatum heeft, voer deze dan hier in.

en: If this remains unresolved, then some important screens may fail to load.
nl_BE: Als dit niet opgelost wordt kunnen sommige belangrijke schermen mogelijk niet getoond worden.

en: If true - recurring start date is editable.
nl_BE: Indien true, de begindatum herhalingen kan gewijzigd worden.

en: If true - recurring start date is shown.
nl_BE: Indien true, de begindatum van de herhalingen wordt getoond.

en: If true, confirmation is automatically emailed to contact on successful registration.
nl_BE: Indien true wordt er automatisch een bevestiging verzonden naar het contact bij een geslaagde aanmelding.

en: If true, include registration link on Event Info page.
nl_BE: Indien true wordt de link om te registreren op de informatiepagina van het evenement getoond.

en: If true, one or more fee amounts must be set and a Payment Processor must be configured for Online Event Registration.
nl_BE: Indien true, er moet een of meer kostenbedragen worden ingevuld en er moet een betaalmethode worden geconfigureerd voor de online aanmelding.

en: If true, show event location.
nl_BE: Indien true, toon de locatie van het evenement.

en: If you allow users to select a Participant Status by including that field on a profile - only statuses with 'Public' visibility are listed.
nl_BE: Wanneer u gebruikers toestaat om een deelnemersstatus te kiezen door dat veld op te nemen in het profiel, worden alleen statussen met de zichtbaarheid 'Publiek' getoond.

en: If you already have an account <a href='%1'>please login</a> before completing this form.
nl_BE: Als u al een account heeft, <a href='%1'>log dan in</a> voordat u dit formulier invult.

en: If you are INSERTING new contributions, you will need to include a column in your data file containing the values used to link the contribution to an existing contact. You can use the 'Internal Contact ID', an 'External Identifier' (if you are using those in your contact records), OR the property defined in your Unsupervised Duplicate Matching rule (which is Email Address by default).
nl_BE: Bij het OPVOEREN van nieuwe bijdragen moet er een kolom zijn in uw invoerbestand dat aangeeft van welk bestaand contact het een bijdrage is. U kunt het 'Intern contactnummer', een 'Externe-ID' of het/de veld(en) in de 'zonder toezicht' overeenkomstregel (standaard het e-mailadres) gebruiken.

en: If you are INSERTING new membership records, you will need to include a column in your data file containing the values used to link the membership to an existing contact. You can use the 'Internal Contact ID', an 'External Identifier' (if you are using those in your contact records), OR the property defined in your Unsupervised Duplicate Matching rule (which is Email Address by default).
nl_BE: Als u lidmaatschappen toevoegt moet er een kolom zijn in de invoer met een waarde die aangeeft bij welk contact het lidmaatschap behoort. U kunt kiezen uit het 'Intern contactnummer', een 'Externe-ID' (als u die gebruikt bij uw contacten) of de velden in uw zonder toezicht overeenkomstregel (standaard: e-mailadres).

en: If you are INSERTING new participant records, you will need to include a column in your data file containing the values used to link the event registration to an existing contact. You can use the 'Internal Contact ID', an 'External Identifier' (if you are using those in your contact records), OR the property defined in your Unsupervised Duplicate Matching rule (which is Email Address by default).
nl_BE: Bij het opvoeren van inschrijvingen moet er een kolom in de invoer zijn die verwijst naar een bestaand contact. U kunt het 'Intern contactnummer', een  'Externe-ID' of het/de veld(en) in de 'zonder toezicht' overeenkomstregel (standaard het e-mailadres) gebruiken.

en: If you are UPDATING existing contributions, you will need to include a unique identifer to match to the existing contribution record. This can be either the CiviCRM-assigned contribution ID, a unique Invoice ID, or a unique Transaction ID.
nl_BE: Bij het wijzigen, moet er een kolom zijn in het invoerbestand dat aangeeft welke bijdrage het betreft, dit kan zijn het door CiviCRM toegekende ID van de bijdrage, de transactie of van de factuur.

en: If you are UPDATING existing memberships, you will need to include a column containing the unique CiviCRM-assigned membership ID to match to the existing membership records.
nl_BE: Bij het wijzigen van een lidmaatschap, moet er een kolom zijn in de invoer met de door CiviCRM toegekende ID van de lidmaatschap.

en: If you are UPDATING existing participants, you will need to include a column containing the unique CiviCRM-assigned participant ID to match to the existing participant record.
nl_BE: Bij het wijzigen van inschrijvingen moet er een kolom in de invoer zijn met het door CiviCRM toegekende  deelnemersnummer.

en: If you are accepting offline payment from this participant, check <strong>Record Payment</strong>. You will be able to fill in the payment information, and optionally send a receipt.
nl_BE: Als u offline betaling van deze deelnemer accepteert, vink dan <strong>Betaling vastleggen</strong> aan. U kunt dan de betalingsinformatie invullen en eventueel een ontvangstbevestiging verzenden.

en: If you are displaying the search results as contacts, you can modify the columns displayed by creating a Profile containing a different set of contact fields and then selecting that Profile here. For example you may want to include columns for Gender and Date of Birth, while eliminating Country.
nl_BE: Als u de zoekresultaten als contacten bekijkt, kunt u de getoonde kolommen wijzigen door een profiel aan te maken met andere contactvelden  en dat profiel hier te selecteren. U kunt bijvoorbeeld geboortedatum wel selecteren en land niet.

en: If you are enabling repetition you must indicate the frequency and ending term.
nl_BE: Bij het inschakelen van herhalen zijn de frequentie en wanneer het klaar is verplichte velden.

en: If you are moving participants from "On waitlist" to "Pending from waitlist" status, make sure there are available spaces for the event. An email with a link to confirm their registration will be automatically sent. However, they will only be allowed to complete their registration if the event is not full (e.g. the number of registered participants is less than the maximum number of participants configured for the event).
nl_BE: Als u deelnemers met de status "Op de wachtlijst" de status "In afwachting na wachtlijst" geeft, verzeker u er dan van dat er genoeg plaatsen beschikbaar zijn voor het evenement. Er zal automatisch een e-mail verzonden worden met een link om de inschrijving te bevestigen. Men zal de inschrijving echter alleen kunnen afronden als het evenement niet vol is (m.a.w. het aantal ingeschreven deelnemers is kleiner dan het maximum aantal deelnemers dat voor het evenement geconfigureerd is).

en: If you are planning on using this field in front-end profile, event registration or contribution forms, you should 'Limit List to Group' or configure an 'Advanced Filter'  (so that you do not unintentionally expose your entire set of contacts). Users must have either 'access contact reference fields' OR 'access CiviCRM' permission in order to use contact reference autocomplete fields. You can assign 'access contact reference fields' to the anonymous role if you want un-authenticated visitors to use this field. Use <a href='%1'>Search Preferences - Contact Reference Options</a> to control the fields included in the search results.
nl_BE: Als u dit veld wilt gaan gebruiken in een front-end profiel, evenement registratie of bijdrageformulier, dan dient u 'Beperk overzicht  tot groep' te selecteren of een 'Geavanceerd Filter' in te stellen (zodat u niet per ongeluk al uw contacten openbaar maakt). Gebruikers moeten minimaal een van de volgende rechten hebben 'access contact reference fields'  en 'access CiviCRM' om automatisch aanvullen van contacten te kunnen gebruiken. U kunt het recht 'access contact reference fields' toekennen aan anonieme gebruikers, als u wilt dat niet ingelogde gebruikers dit veld mogen gebruiken. Gebruik <a href='%1'>Zoekvoorkeuren - Referentie Contact Opties</a> om de velden in te stellen die in het zoekresultaat getoond worden.

en: If you are searching by activity name, check your spelling or use fewer letters.
nl_BE: Als u op de naam van de activiteit zoekt, controleer dan uw spelling of gebruik minder letters.

en: If you are searching by pledger name, check your spelling or use fewer letters.
nl_BE: Als u zoekt op de naam van de gever, controleer dan de spelling of gebruik minder letters.

en: If you are searching within a date  range, try a wider range of values.
nl_BE: Als u op periode zoekt, probeer dan een ruimere periode.

en: If you are searching within a date or amount range, try a wider range of values.
nl_BE: Als u zoekt op periode of op een bedrag, probeer dan te zoeken met ruimere grenzen.

en: If you are using mail-merge tokens, check that they have been replaced with expected values.
nl_BE: Als u samenvoeg-tokens gebruikt, controleer dan of deze vervangen zijn door de bedoelde waarden.

en: If you are using the CiviMail component to send mailings to contacts, this field provides additional control over which email address is used. By default, CiviMail sends mail to each contact's preferred email address. If the contact has multiple locations, then the preferred email of the primary location is used. However, if the contact prefers to have CiviMail ('bulk') mailings set to an alternate email address - check the 'Use for Bulk Mailings' box next to that email address.
nl_BE: Als u CiviMail gebruikt om mailings naar contacten te sturen, kunt u met dit veld aangeven welk e-mailadres moet worden gebruikt. Standaard wordt voor elk contact diens voorkeur e-mailadres gebruikt (bij meerdere locaties, dat van de primaire locatie). Vink dit veld aan als het contact de mailings op een ander e-mailadres wil ontvangen.

en: If you are using the profile as a contact signup and editing form - this option controls what happens if the data matches an existing contact record. Using this option user can update the matching record or create a duplicate record or otherwise he will get a 'duplicate record' warning, and their input will not be saved. Contact matching is based on your configured 'Strict' rule for identifying duplicate contacts.
nl_BE: Als u het profiel gebruikt om inschrijf- en wijzigingsformulier voor contacten dan bepaalt deze optie wat er gebeurt als de gegevens overeenkomen met een bestaand contactrecord. Met deze optie kan de gebruiker het overeenkomende record bijwerken, een duplicaat maken of de waarschuwing 'dubbel record' krijgen waarna de invoer niet bewaard wordt. Contacten komen overeen als ze voldoen aan wat u heeft ingesteld bij de strikte regel voor het identificeren van dubbele contacten.

en: If you are using this profile as a contact signup form, using it in an online contribution page OR an event registration page, anonymous users will be given the option to create a %1 User Account as part of completing the form.
nl_BE: Als u dit profiel gebruikt als een contact inschrijvingsformulier OF als u het gebruikt in een online bijdrage pagina OF als aanmeldingspagina voor een evenement, wordt aan anonieme gebruikers de gelegenheid gegeven om een %1 gebruikersaccount aan te maken.

en: If you are using this profile as a contact signup or edit form, and want to redirect the user to a static URL after they've submitted the form, you can also use contact tokens in URL - enter the complete URL here. If this field is left blank, the built-in Profile form will be redisplayed with a generic status message - 'Your contact information has been saved.'
nl_BE: Als u dit profiel gebruikt als formulier voor inschrijven of wijzigen en de gebruiker naar een vaste URL wilt doorsturen nadat ze het formulier hebben ingediend, kunt u ook gebruik maken van macro's in de URL - voer hier de volledige URL in. Als dit veld leeg wordt gelaten, zal het ingebouwde profielformulier opnieuw getoond worden met de melding: 'Uw contactgegevens zijn opgeslagen'.

en: If you are using this profile as a contact signup or edit form, and want to redirect the user to a static URL if they click the Cancel button - enter the complete URL here. If this field is left blank, the built-in Profile form will be redisplayed.
nl_BE: Als u dit profiel als inschrijf- of wijzigingsformulier voor contacten gebruikt en u wilt de gebruiker, nadat deze de cancel/afbreek knop heeft ingedrukt, doorlinken naar een statische URL, dient u hier de volledige URL in te voeren. Als dit veld leeg gelaten wordt zal het formulier opnieuw worden getoond.

en: If you are using this profile as a search form, you can choose to include proximity searching. When enabled, a proximity search block will be added to the search criteria. This block will contain fields to set the proximity start address, and a field to set a 'Radius' (distance from that address).
nl_BE: Als u dit profiel als zoekformulier gebruikt, kunt u ervoor kiezen de optie om te zoeken op nabijheid toe te voegen. Indien ingeschakeld, wordt dan een zoekblok nabijheid toegevoegd aan de zoekcriteria. Dit blok bevat velden om het startadres en de afstand vanaf dat adres in te stellen.

en: If you choose Redirect to Database, all emails will be recorded as archived mailings instead of being sent out. They can be found in the civicrm_mailing_spool table in the CiviCRM database.
nl_BE: Als u kiest voor "Doorverwijzen naar database", dan worden de e-mails geregistreerd als gearchiveerde mailing, de e-mails worden niet verzonden.

en: If you choose to compose on the screen, a basic WYSIWYG (what-you-see-is-what-you-get) editor is provided which you can use create simple HTML messages. However, if you are planning on creating HTML messages with complex layouts, it is best to use an HTML editor on your local computer. Then locate and upload the saved file(s) by clicking the <strong>Browse</strong> button.
nl_BE: Als u besluit om op het scherm de tekst aan te maken, kan dat met een basis-editor (what-you-see-is-what-you-get) worden gedaan waarmee u eenvoudige HTML-berichten kunt maken. Als u een complex HTML-bericht wilt maken, kunt u beter een eigen HTML-editor gebruiken. U kunt dan de resultaten (een of meer bestanden) uploaden door te kikken op de knop <strong>Blader</strong>.

en: If you create only an <strong>HTML</strong> version, CiviMail will automatically create a <strong>TEXT</strong> version for your recipients who have chosen NOT to receive HTML email.
nl_BE: Als u allen een <strong>HTML</strong>-versie aanmaakt, zal CiviMail automatisch een <strong>platte-tekst</strong>-versie aanmaken voor uw contacten die hebben aangegeven geen e-mail met HTML te willen ontvangen.

en: If you disable the profile - it will be removed from these forms and/or modules. Do you want to continue?
nl_BE: Indien u het profiel uitschakelt, wordt het verwijderd van deze formulieren en/of modules. Wilt u doorgaan?

en: If you disable this contributions will be processed immediately after submitting the contribution form.
nl_BE: Als u dit uitschakelt, dan worden bijdragen direct verwerkt na het invoeren.

en: If you disable this option, the CiviCRM interface will be limited to traditional browsing. Opening a form will refresh the page rather than opening a popup dialog.
nl_BE: Als deze optie uitgeschakeld is, dan is de CiviCRM interface beperkt tot de traditionele manier van surfen. Als er een scherm wordt geopend dan wordt het scherm ververst, er wordt dan geen popup-scherm geopend.

en: If you do not see the "Cancel Auto-renew Subscription" action, you will need to cancel the associated Recurring Contribution record from the Contributions tab. <strong>In this case you must also manually cancel the recurring payment from the payment processor website</strong>.
nl_BE: Als u deze "Beëindig Automatische Verlenging" actie niet kunt vinden, dan moet u de bijbehorende periodieke betaling onder de Bijdrage-tab beëindigen. <strong>U moet in dit laatste geval ook handmatig de periodieke betaling beëindigen in de betaalmethode.</strong>.

en: If you do not want this option to increment the participant count for the event you can still restrict how many times this particular option can be chosen.  Leave this field empty and enter a value in the adjacent Max Participants box.  For example, if you leave this empty and set the adjacent Max Participant = 20, only 20 registrants can choose this option before it becomes unavailable to online registrants.
nl_BE: Als u niet wilt dat deze optie het aantal deelnemers van het evenement verhoogt, dan kunt u toch het aantal maal dat deze optie wordt gekozen beperken.  Vul dit veld niet en vul het aangrenzende veld Maximum aantal deelnemers.  Voorbeeld: u vult hier 20 in, dan kunnen maar 20 mensen zich aanmelden met deze optie geselecteerd.

en: If you do not want users to send outbound mail from CiviCRM, select "Disable Outbound Email". NOTE: If you disable outbound email, and you are using Online Contribution pages or online Event Registration - you will need to disable automated receipts and registration confirmations.
nl_BE: Als u niet wilt dat gebruikers uitgaande e-mail kunnen verzenden in CiviCRM, kies dan "Uitgaande e-mail uitschakelen". OPMERKING: Als u uitgaande e-mail uitschakelt en u maakt gebruik van online bijdragepagina's of online aanmelden voor evenementen, dan zult u de automatische ontvangst- en registratiebevestigingen moeten uitschakelen.

en: If you enter a payment which is different than the scheduled amount, choose one of these options:
nl_BE: Maak een keuze uit de volgende opties als u een betaling invoert die afwijkt van het geplande bedrag:

en: If you enter an amount which is different than the current scheduled amount, choose one of these options:
nl_BE: Kies één van de volgende opties als u een bedrag invoert dat afwijkt van het huidige geplande bedrag:

en: If you find that you are creating multiple events with similar settings, you may want to use the <a href="%1">Event Templates</a> feature to streamline your workflow.
nl_BE: Als u meerdere evenementen heeft, die veel overeenkomen, dan kunt u een <a href="%1">Evenement Sjabloon</a> gebruiken om u het uzelf gemakkelijk te maken.

en: If you have a PayPal account, you can click the PayPal button to continue. Otherwise, fill in the credit card and billing information on this form and click <strong>Continue</strong> at the bottom of the page.
nl_BE: Als u een PayPal-rekening heeft, klik dan op de knop PayPal om verder te gaan. Vul anders het creditcardnummer en de factuurinformatie op dit scherm in en klik onderaan het scherm op  <strong>Doorgaan</strong>.

en: If you have an alternative base page, it can be set in the <a href="%2">WordPress integration settings</a>.
nl_BE: Indien u een andere base-page hebt dan kunt u dat in <a href="%2">WordPress integration settings</a> instellen.

en: If you have chosen to <strong>Allow Other Amounts</strong>, you can use the fields above to control minimum and/or maximum acceptable values (e.g. don't allow contribution amounts less than %1).
nl_BE: Als u gekozen heeft voor <strong>Andere bedragen toestaan</strong>, kunt u bovenstaande velden gebruiken om een minimum en maximum voor aanvaardbare waarden op te geven (bijv. geen bijdragen lager dan %1).

en: If you have created a report based on the Mailing Summary Report template and it outputs or filters on campaigns, You will need to go back to that report and re-save the report after selecting and or setting the campaign filters up again
nl_BE: Als u een rapport heeft aangemaakt gebaseerd op het sjabloon Mailing Summary Report en daarbij gegevens van campagnes selecteert of erop filtert, dan dient u dat rapport te bekijken en deze selecties en filtering opnieuw te doen en dan het rapport opnieuw op te slaan

en: If you have questions please contact us at %1
nl_BE: Indien u vragen heeft, neem dan a.u.b. contact met ons op:  %1

en: If you have questions please contact us at %1.
nl_BE: Indien u vragen heeft, neem dan contact met ons op: %1

en: If you have selected one of the dedupe options besides "no duplicate checking," CiviCRM will use a predefined dedupe rule to determine possible matches for your imported records. Existing dedupe rules may be reviewed, and new rules created, by visiting Contacts > Find and Merge Duplicate Contacts.
nl_BE: Als u een overeenkomstoptie, behalve "Geen controle", selecteert, zal CiviCRM een voorgedefinieerde overeenkomstregel gebruiken om mogelijke overeenkomsten te bepalen van uw geïmporteerde records. Bestaande overeenkomstregels kunnen gereviseerd worden en er kunnen nieuwe regels gemaakt worden bij Contacten > Dubbele contacten zoeken en samenvoegen.

en: If you have sent other Mass SMS - you can additionally Include (or Exclude) contacts who received those Mass SMS. CiviCRM will eliminate any duplications so that contacts who are in an Included Group AND were recipients of an Included Mailing will only be sent one copy of this SMS.
nl_BE: Als u eerder andere massa-SMS-berichten verzonden hebt, kunt u contacten insluiten (of uitsluiten) die dit eerdere bericht hebben ontvangen. CiviCRM zal automatisch dubbele telefoonnummers verwijderen: contacten die bij een groep horen én het eerdere bericht hebben ontvangen, zullen maar één SMS krijgen.

en: If you have sent other Mass SMS - you can additionally Include (or Exclude) contacts who received those SMS. CiviCRM will eliminate any duplications so that contacts who are in an Included Group AND were recipients of an Included Mailing will only be sent one copy of this Mass SMS.
nl_BE: Als u eerder andere massa-SMS-berichten verzonden hebt, kunt u contacten insluiten (of uitsluiten) die dit eerdere bericht hebben ontvangen. CiviCRM zal automatisch duplicaten verwijderen: contacten die bij een groep horen én het eerdere bericht hebben ontvangen, zullen maar één SMS krijgen.

en: If you haven't already configured custom fields and a profile for this, you can save this screen without selecting a Profile, complete the steps below and then return to <strong>Manage Events</strong> and select your new profile.
nl_BE: Als u hiervoor nog geen aangepaste velden en een profiel heeft geconfigureerd, kunt dit scherm opslaan zonder een profiel te selecteren en eerst de onderstaande stappen te doorlopen. Daarna keert u terug naar <strong>Evenementen beheren</strong> om uw nieuwe profiel te selecteren.

en: If you haven't already configured custom fields and a profile to collect data you need for this form, you can create them here using the steps below.
nl_BE: Als u nog geen specifieke velden en een profiel geconfigureerd heeft, kunt u deze aanmaken door de onderstaande stappen te doorlopen.

en: If you haven't received an email from us, check your spam folder, it might have been wrongly classified.
nl_BE: Als u geen e-mail van ons heeft ontvangen, controleer dan uw spam-map. Het bericht kan daarin ten onrechte terecht gekomen zijn.

en: If you haven't received an email within a few minutes, please check your spam folder.
nl_BE: Controleer uw spam-map als u binnen enkele minuten geen e-mail heeft ontvangen.

en: If you know in advance the number of transactions in this batch, you may specify it now.
nl_BE: Als u al het aantal transacties in deze batch weet, dan kunt u dat nu invullen.

en: If you know in advance the total amount in this batch, you may specify it now.
nl_BE: als u het totaalbedrag van de batch weet, dan kunt u dat nu invullen.

en: If you modify the defaults, make sure that your web server has write access to the directories.
nl_BE: Wilt u de standaard wijzigen, verzeker u er dan van dat uw webserver schrijftoegang heeft op de directory's.

en: If you need additional options - you can add them after you Save your current entries.
nl_BE: Als u meer opties toe wilt voegen, kan dit nadat deze instellingen zijn opgeslagen.

en: If you need to create new custom fields, you can also do that within the profile editor. Then add the new custom field(s) to this profile by dragging them into the form builder.
nl_BE: Als u een of meer specifieke velden wilt toevoegen, dan kunt u dat doen in de profiel-editor. Voeg het veld (of de velden) daarna toe aan het profiel door het naar het formulier te slepen dat u aan het maken / wijzigen bent.

en: If you need to import <strong>Multi-value Custom Data</strong> for contacts (such as employment or education history), you will need to do that as a separate step from <a href="%1">here</a>.
nl_BE: Wanneer u <strong>Specifieke gegevens met Meerdere Waardes</strong> wilt importeren voor contacten (zoals werk- of opleidingsgeschiedenis), dan kunt u <a href="%1">hier in een aparte stap</a> doen.

en: If you need to include a special message for this member, enter it here. Otherwise, the confirmation email will include the standard receipt message configured under System Message Templates.
nl_BE: Als u voor dit lid een speciaal bericht wilt opnemen, vul dat dan hier in. Doet u dit niet, dan zal de bevestiging het standaardbericht voor ontvangstbewijzen zoals geconfigureerd bij Systeemberichtsjablonen bevatten.

en: If you need to make a dashlet NOT available, AND remove it from existing user dashboards - you can do that from the 'Configure' screen on your dashboard. Click the 'x' on the right side of the dashlet's icon.
nl_BE: Als u een dashlet niet meer beschikbaar wilt stellen en wilt verwijderen van bestaande dashboards van de gebruikers, kunt u dat doen met de knop 'Uw dashboard configureren'. Klik op de 'x' aan de rechterkant van het pictogram van de dashlet.

en: If you no longer want to use this price set, click the contribution page title below, and modify the Amounts or Membership tab configuration.
nl_BE: Als u deze prijsset niet meer wilt gebruiken, klik dan op de onderstaande bijdragepagina en wijzig de bedragen en/of lidmaatschappen instellingen.

en: If you no longer want to use this price set, click the event template title below, and modify the fees for that event.
nl_BE: Als u deze prijsset niet langer wilt gebruiken, klik dan op de onderstaande titel van het sjabloon van het evenement om de kosten te wijzigen.

en: If you no longer want to use this price set, click the event title below, and modify the fees for that event.
nl_BE: Als u deze Prijsset niet meer wilt gebruiken, klik dan door op het onderstaande evenement en pas de prijsstelling van dat evenement aan.

en: If you only insert one shortcode, you can choose to override all page content with the content of the shortcode.
nl_BE: Als u alleen een shortcode invoert, dan kunt u ervoor kiezen om alle inhoud van de pagina te vervangen met de inhoud van de shortcode.

en: If you plan on using this price set for membership signup and renewal, you can not also use it for Events or Contributions. However, a membership price set may include additional fields for non-membership options that require an additional fee (e.g. magazine subscription).
nl_BE: Als u deze prijsset wilt gebruiken voor inschrijving en vernieuwing van leden, kunt u de prijsset niet gebruiken voor evenementen of contributies. Maar, een prijsset voor lidmaatschappen kan wel extra velden hebben voor opties die een extra vergoeding vereisen (zoals bijv. een abonnement op een tijdschrift).

en: If you select "Override Permanently", The status you assign will remain in force, unless it is again modified on this screen. If you select "Override Until Selected Date", it will behave same as "Override Permanently" but will revert to "No" once the selected date is reached. As long as the Membership Override is active, the automated membership status update script will NOT update this membership record.
nl_BE: Bij "Blijvend negeren" blijft de status die u toekent geldig totdat de status handmatig wordt gewijzigd.  Bij het opgeven van een einddatum bij het negeren wordt het negeren op de einddatum beëindigd. Een script dat automatisch statussen aanpast slaat lidmaatschappen met een actieve status negeren over.

en: If you select a default online contribution page for self-service membership renewals, a "renew" link pointing to that page will be displayed on the Contact Dashboard for memberships which were entered offline. You will need to ensure that the membership block for the selected online contribution page includes any currently available memberships.
nl_BE: Als u de standaard online bijdragepagina kiest voor het zelfstandig verlengen van lidmaatschap, dan wordt op het Contact-dashboard een "verleng" link naar die pagina getoond voor lidmaatschappen die offline zijn opgevoerd. Controleer of het blok lidmaatschap op de geselecteerde online bijdragepagina alle huidige beschikbare lidmaatschappen bevat.

en: If you select a membership type, a membership will be created or renewed when users select this option. Leave this column blank for non-membership options (e.g. magazine subscription).
nl_BE: Als u een type lidmaatschap kiest, zal een lidmaatschap worden aan gemaakt of hernieuwd als gebruikers die optie selecteren. Laat deze kolom leeg voor opties die geen lidmaatschap kenmerk hebben (zoals bijv. een abonnement op een tijdschrift).

en: If you select multiple privacy options, your choices are combined with OR statements by default. EXAMPLE: If you select 'Do not phone' and 'Do not email', results will include contacts who have either or both preferences. If you want to return only contacts with both preferences, select the AND operator.
nl_BE: Als u meerdere privacy opties kiest worden ze gecombineerd met de OF operator. Voorbeeld: Kies 'Niet bellen' en 'Niet e-mailen', er wordt gezocht naar contact met minstens een van deze privacy opties. Als u alleen wilt zoeken naar contacten met beide privacy opties, kies dan de EN operator.

en: If you skip this participant there will be enough spaces in the event for your group (you will not be wait listed).
nl_BE: Als u deze deelnemer overslaat, zijn er genoeg plaatsen voor uw groep (u komt niet op een wachtlijst).

en: If you skip this participant there will be enough spaces in the event for your group (you will not be wait listed). Please go back to the main registration page and reduce the number of additional people. You will also need to complete payment information.
nl_BE: Als u deze deelnemer overslaat, zijn er genoeg plaatsen voor uw groep (u komt niet op een wachtlijst). Ga a.u.b. terug naar inschrijvingspagina en verminder het aantal extra personen. U zult ook de betaalinformatie moeten invullen.

en: If you skip this participant there will be enough spaces in the event for your group (you will not be wait listed). Registration for this event requires approval. You will receive an email once your registration has been reviewed.
nl_BE: Als u deze deelnemer overslaat, zijn er genoeg plaatsen voor uw groep (u komt niet op een wachtlijst). Inschrijven voor dit evenement vereist goedkeuring. U ontvangt een e-mail zodra uw inschrijving is beoordeeld.

en: If you specify a payment method then this batch will be limited to exporting only transactions paid with that method.
nl_BE: Als u een een betaalmethode specificeert, dan worden er in de batch alleen transacties geëxporteerd die de gespecificeerde betaalmethode gebruiken.

en: If you think this may be a duplicate contact which should be merged with an existing record - Go to "Contacts >> Find and Merge Duplicate Contacts". Use the strict rule for Organizations to find the potential duplicates and merge them if appropriate.
nl_BE: Als dit  volgens u een dubbel contact is, dat samengevoegd moet worden met een bestaand contact, ga dan naar "Contacten >> Dubbele contacten zoeken en samenvoegen". Gebruik de strikte overeenkomstregel voor organisaties  om naar mogelijke dubbele contacten te zoeken en voeg ze indien nodig samen.

en: If you think you may be importing additional data from the same data source, check 'Save this field mapping' at the bottom of the page before continuing. The saved mapping can then be easily reused the next time data is imported.
nl_BE: Indien u vaker gaat importeren uit een bestand met deze bestandsindeling, vink dan 'Opslaan deze veld mapping' aan, voordat u verder gaat. U kunt dit dan weer gebruiken bij een volgende keer importeren.

en: If you uncheck "Discounts by Signup Date" and Save this form, any existing discount sets will be deleted.
nl_BE: Als u het selectievakje "Korting op basis van inschrijfdatum" uitvinkt en dit formulier opslaat, zullen de bestaande kortingssets worden verwijderd.

en: If you use CiviMail for newsletters or other communications, check out the new sample CiviMail templates which use responsive design to optimize display on mobile devices (Administer > Communications > Message Templates ).
nl_BE: Als u CiviMail gebruikt voor nieuwsbrieven of andere communicatie, bekijk dan de nieuwe voorbeeldsjablonen voor CiviMail die met responsive design zijn ontworpen om ook op mobiele apparaten optimaal gebruikt te kunnen worden (Beheer > Communicatie > Berichtsjabloon).

en: If you use a payment processor service where credit card and billing information is collected <strong>on your site</strong> it is strongly recommended that you create or obtain an <strong>SSL certificate</strong> and configure your webserver to support SSL connections. Consult your hosting provider or web-server documentation for more information on obtaining and installing SSL certificates.
nl_BE: Als u een betalingsverwerkingsdienst gebruikt die creditcard- en facturatiegegevens <strong>op uw site</strong> verzamelt, raden wij u dringend aan dat u een <strong>SSL-certificaat</strong> maakt of koopt en uw webserver instelt om SSL-verbindingen te ondersteunen. Raadpleeg uw hosting-partij of webserverdocumentatie voor meer informatie over het verkrijgen en installeren van SSL-certificaten.

en: If you use this option, you may want to use a table layout to format the output from the contribution token(s). In this case select the 'Table Cell' separator, and each contribution instance will be placed in it's own table cell. Alternatively, you can use the simple 'Comma' separator which will simply separate the contribution amounts and / or dates with commas (e.g. 'Thank you for your generous contributions of $150.00, $200.00, $450.00 this year.').
nl_BE: Als u deze optie gebruikt, dan kunt u een tabelformaat gebruiken om de gegevens van de bijdrage(n) netjes te tonen. Kies dan een 'Tabelcel' scheidingsteken, elke bijdrage wordt dan in een eigen tabelcel getoond. U kunt ook als scheidingsteken een komma kiezen, de bedragen worden dan door een komma gescheiden van elkaar of van de datum (bijv.  'Dank u wel voor uw royale bijdragen dit jaar van EUR 150.00, EUR 200.00, EUR 450.00.').

en: If you want Administrator of your organization to receive each PCP Notification receipt, enter one or more email addresses here. Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org) First Email will be sent to PCP user for support.
nl_BE: Als u wilt dat de beheerder elke PCP notificatie ontvangst krijgt, type  hier dan een of meer  e-mailadressen. Meerdere e-mailadressen moeten gescheiden worden door een komma (bijvoorbeeld:  jan@example.nl, marieke@example.nl). Het eerste e-mailadres zal aan de gebruiker worden gestuurd voor ondersteuning.

en: If you want collect additional information during event registration, you will need to configure one or more CiviCRM Profiles - which are collections of standard or custom fields. For event registration, you often want to collect an email address and / or participants' first and last names. You may also need to collect additional information specific to a person's <strong>participation</strong> in an Event. Examples include meal and/or volunteer preferences.
nl_BE: Als u meer informatie wilt krijgen bij het aanmelden voor een evenement, dan moet u een of meer CiviCRM profielen instellen.  Bij een aanmelding zult u meestal van de deelnemers een e-mailadres en/of de voornaam en de achternaam willen vastleggen. Maar u kunt ook extra informatie willen hebben over de deelname, Bijvoorbeeld: inclusief maaltijd, of een voorkeur voor een taak als vrijwilliger.

en: If you want collect additional information from contributors, you can include one or two CiviCRM Profiles&mdash;which are collections of standard or custom fields&mdash;in this contribution page. For example, you may need to collect information about the person (e.g. name and address if these are not already required by your payment processor, interest in subscribing to a newsletter or volunteering). You might also want to collect information specific to this contribution (e.g. target one or several projects or funds to support with this contribution).
nl_BE: Als u aanvullende informatie van gevers wilt verzamelen, dan kunt u een of twee CiviCRM-profielen, dat zijn verzamelingen van standaard- of specifieke velden, in deze pagina te gebruiken. U wilt bijvoorbeeld informatie over de persoon (bijv. naam en adres als die niet al verplicht zijn door de betaalmethode, interesse voor aanmelding op een nieuwsbrief of het doen van vrijwilligerswerk). Mogelijk wilt u ook informatie verzamelen die specifiek te maken heeft met de bijdrage (bijv. een of meerdere projecten of fondsen die met deze bijdrage gesteund worden).

en: If you want content displayed at the bottom of the contribution page, enter it here.
nl_BE: Als u wilt dat er tekst onderaan de bijdragepagina getoond wordt, dan kunt u die hier invoeren.

en: If you want member(s) of your organization to receive a BLIND carbon copy of each emailed receipt, enter one or more email addresses here. Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org).
nl_BE: Als u wilt dat anderen in uw organisatie een blinde kopie ontvangen van elk ontvangstbewijs, voer dan hier één of meer e-mailadressen in. Meerdere e-mailadressen moeten worden gescheiden door een komma (bijvoorbeeld: jannie@example.org, paula@example.org).

en: If you want member(s) of your organization to receive a carbon copy of each emailed receipt, enter one or more email addresses here. Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org).
nl_BE: Als u wilt dat er iemand (of meerdere personen) in uw organisatie een kopie ontvangen van elk verzonden ontvangstbewijs, voer dan hier één of meer e-mailadressen in. Meerdere e-mailadressen moeten worden gescheiden door een komma (bijv. jane@example.org, paula@example.org).

en: If you want member(s) of your organization to receive a notification email whenever this Profile form is used to enter or update contact information, enter one or more email addresses here. Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org). The first email address listed will be used as the FROM address in the notifications.
nl_BE: Wilt u een contact - of meerdere contacten - een e-mail laten ontvangen als dit profiel is gebruikt om contactinformatie toe te voegen of te wijzen, vul dan hier hun e-mailadressen in (bijv.: jane@example.org, paula@example.org). Het eerste e-mailadres van een contact zal gebruikt worden als afzendadres van notificaties.

en: If you want to FIND (include) contacts with a particular privacy option set, then click the 'Include' radio button.
nl_BE: Als u ook contacten wilt vinden waarvan een privacy optie gezet is, gebruik dan de optie 'Inclusief'.

en: If you want to allow contributors to specify a person whom they are honoring with their gift, check this box. An optional Honoree section will be included in the form. Honoree information is automatically saved and linked with the contribution record.
nl_BE: Vink dit selectievakje aan als u wilt dat gevers iemand aan kunnen wijzen als begunstiger. De optionele sectie Begunstiger wordt dan opgenomen in het formulier. Informatie over de begunstiger wordt automatisch opgeslagen en aan de bijdrage gekoppeld.

en: If you want to enable the 'Contribution Amounts section', you need to either 'Allow Other Amounts' and/or enter at least one row in the 'Fixed Contribution Amounts' table.
nl_BE: Als u de sectie bijdragebedragen in wilt schakelen, dient u 'Andere bedragen toestaan' aan te vinken en/of ten minste één regel in te vullen van de tabel 'Vaste bijdragebedragen'.

en: If you want to include the county in your mailing labels, the <strong>County</strong> checkbox must be checked in the Address Editing section on this screen, and county names must be added to the civicrm_county table in your database.
nl_BE: Als u de streek wilt gebruiken op uw etiketten, dan moet de optie <strong>Streek</strong> aangevinkt zijn bij <strong>Adresvelden</strong> en moeten de streeknamen toegevoegd worden aan de tabel civicrm_county in de database.

en: If you want to limit the number of participants who can chose this option, enter that number here. This limit is separate from the maximum number of participants allowed to register for the event (you can set that number from Configure Event > Info and Settings).
nl_BE: Als u het aantal deelnemers wilt beperken dat deze optie kan kiezen, geef dan dat aantal hier op. Deze limiet staat los van het maximaal aantal deelnemers voor het evenement (die limiet kunt u instellen op Evenement configureren > Info en Instellingen).

en: If you want to provide a default value for this field, enter it here. For date fields, format is YYYY-MM-DD.
nl_BE: Als u een standaardwaarde voor dit veld op wilt geven, kunt u deze hier invoeren. Voor datumvelden is de opmaak YYYY-MM-DD.

en: If you want to provide an Online Registration page for this event, check the first box below and then complete the fields on this form.
nl_BE: Als u een online inschrijvingspagina voor dit evenement aan wilt bieden, vink dan het vakje hieronder aan en vul de velden op dit formulier in.

en: If you want to provide an Online Registration page for this event, check the first box below and then complete the fields on this form. You can offer online registration for both Paid and Free events. Paid events require that you have configured a <a href="%1">payment processor</a> for your site.
nl_BE: Vink het eerste selectievakje hieronder aan als u een online inschrijvingspagina wilt aanbieden voor dit evenement, en vul vervolgens de velden van dit formulier in. Online inschrijven kunt u voor zowel betaalde als gratis evenementen aanbieden. Voor betaalde evenementen is het verplicht dat er een <a href='%1'>Betaalmethode</a> voor uw site geconfigureerd is.

en: If you want to set a specific limit on the maximum number of records, enter that number. Otherwise leave this field blank.
nl_BE: Als u het maximum aantal records wilt beperken, vul dan het maximum aantal in. Laat anders dit veld leeg.

en: If you want to use a previously saved import field mapping - select it here.
nl_BE: Als u een eerder opgeslagen koppeltabel wilt gebruiken - selecteer die dan hier.

en: If you want to use the same export setup in the future, check 'Save Fields' at the bottom of the page before continuing. You will then be able to reload this setup with a single click.
nl_BE: Indien u deze instelling van exporteren in de toekomst vaker wilt gebruiken dan kunt u deze nu eerst opslaan door te klikken op de onderstaande knop 'Velden opslaan' voordat u verder gaat. U kunt deze instelling dan een volgende keer weer gebruiken.

en: If you want to utilize multi-threading enter the size you want your sub jobs to be split into. Recommended values are between 1,000 and 10,000. Use a lower value if your server has multiple cron jobs running simultaneously, but do not use values smaller than 1,000. Enter "0" to disable multi-threading and process mail as one single job - batch limits still apply.
nl_BE: Als je het in meerdere runs wilt verzenden geef dan hier aan wat de grootte per run is. Aanbevolen wordt een waarde te kiezen tussen 1.000 en 10.000. Gebruik een lagere waarde in die range als er op de webserver meerdere cron-jobs tegelijk kunnen lopen. Met "0" schakel je het opdelen in runs uit, hierbij blijft de batchlimiet geldig.

en: If you were previously on version 5.8 and altered the WYSIWYG editor setting, you should visit the <a %1>Display Preferences</a> page and re-save the WYSIWYG editor setting.
nl_BE: Indien u voorheen versie 5.8 gebruikte en de instelling van de WYSIWYG-editor heeft gewijzigd dient u deze wijziging opnieuw aan te brengen via  <a %1>Weergavevoorkeuren</a> .

en: If you would like to add personal message to email please add it here. (If sending to more then one receipient the same message will be sent to each contact.)
nl_BE: Als u een persoonlijke boodschap in de e-mail wilt toevoegen, dan kunt u dat hier doen. (Als u het naar meer dan een contact stuurt dan krijgen al deze contacten hetzelfde persoonlijke bericht.)

en: If you would like to create an account on this site, check the box below and enter a Username
nl_BE: Als u een account voor deze website wilt aanmaken, vink dan het onderstaande veld aan en vul een gebruikersnaam in

en: If you're not sure which processor to use - we recommend reviewing terms, limitations and coverage areas on each processor's website before proceeding.
nl_BE: Als u niet weet welke betaalmethode u moet kiezen, raden we u aan om voordat u verder gaat op de website van de betaalmethode te kijken naar de voorwaarden, beperkingen en het dekkingsgebied.

en: If you're sure this record is not a duplicate, click the 'Save Matching Contact' button below.
nl_BE: Als u zeker weet dat dit record niet dubbel is, klik dan hieronder op de knop 'Vergelijkbaar contact opslaan'.

en: If you've changed search criteria for this 'smart group' and want to save your changes, select <strong>Group - update smart group</strong> from the '- more actions -' drop-down menu
nl_BE: Als u de zoekcriteria voor deze smartgroep heeft gewijzigd, kunt u deze wijzigingen opslaan met <strong>Groep - smartgroep bijwerken</strong> in het -meer acties- uitrolmenu.

en: If you've stored a unique <strong>External Identifier</strong> for each contact in CiviCRM, you can include that value as a column in your import file. Contributions will then be matched to contributors using their External ID.
nl_BE: Als u een unieke <strong>externe-ID</strong> heeft voor elk contact in CiviCRM, dan kunt u deze waarde meenemen in uw invoerbestand. Bijdragen worden dan hiermee gekoppeld met contacten.

en: If you've stored a unique <strong>External Identifier</strong> for each contact in CiviCRM, you can include that value as a column in your import file. Memberships will then be matched to contact records using their External ID.
nl_BE: Als u een uniek <strong>Externe-ID</strong> heeft opgeslagen voor elk contact in CiviCRM, dan kunt u deze waarde opnemen als kolom in uw importbestand. Lidmaatschappen worden dan op grond van hun externe-ID gekoppeld aan contactrecords.

en: If you've stored a unique <strong>External Identifier</strong> for each contact in CiviCRM, you can include that value as a column in your import file. Participant data will then be matched to contact records using their External ID. Please note that you must use an "On Duplicate Entries" setting of "Skip" or "No Duplicate Checking" to be able to upload using the External ID field.
nl_BE: Als er een uniek <strong>externe-ID</strong> voor elke contact in CiviCRM is opgeslagen, kunt u die waarde als een kolom meenemen in het invoerbestand. Gegevens van deelnemers zullen dan worden gematcht op basis van het extern nummer. Bij de import moet u dan wel aangeven dat bij dubbelen "Overslaan" of "Geen controle" om het externe-ID te kunnen uploaden.

en: If your SMTP server requires authentication, enter your Username and Password here.
nl_BE: Vereist uw SMTP-server verificatie, voer dan hier uw gebruikersnaam en wachtwoord in.

en: If your desired processor is not in the list, check the <a href="%1">Extensions Directory</a> for more payment processors you can download. If you still can't find it, consider partnering with a developer and contributing a new extension.
nl_BE: Als de betaalmethode van uw voorkeur niet in de lijst staat, zoek dan in de <a href="%1">Extensie Map</a> of er daar nog een betaalmethode beschikbaar is. Als u daar ook niets vindt, dan kunt u overwegen een ontwikkelaar in de arm te nemen en een extensie bij te dragen.

en: If your mysql server is running on other port than default 3306, provide server info as server:port (i.e. localhost:1234)
nl_BE: Indien de mysql-server een andere poort dan de standaardpoort 3306 gebruikt, vermeld deze poort dan als volgt server:poort (bijv. localhost:1234)

en: If your organization has modified the default versions of System Workflow message templates, then the changes and bug fixes included in an upgrade will need to be merged with your modified versions.
nl_BE: Als uw organisatie de standaard berichtsjablonen voor de werkstroom heeft aangepast, dan moet u bij een upgrade uw wijzigingen opnieuw aanbrengen op de nieuwe versie.

en: If your page is enabled, click <strong>Live Page</strong> to view to the page in <strong>live mode</strong>.
nl_BE: Als de pagina ingeschakeld is, klik dan op <strong>Productiepagina</strong> om de pagina te zien zoals die in productie wordt getoond.

en: If your site uses Contact Subtypes, you can assign this set of custom fields to a specific subtype (e.g. 'Student'), OR you can select '- Any -' which makes the fields available to contacts of the parent type (e.g. 'Individual') as well as to any subtypes.
nl_BE: Als uw site subtypes gebruikt, kunt u deze specifieke gegevensgroep ook toewijzen aan een specifiek subtype (bijv. 'Student') OF '- Elke -' selecteren, waarmee de velden beschikbaar komen voor zowel contacten van het bovenliggende type (bijv. 'Persoon') als voor alle subtypes.

en: Ignore
nl_BE: overslaan

en: Ignore Mismatch & Process the Batch?
nl_BE: Afwijking toestaan & batch verwerken?

en: Ignore Severity
nl_BE: Statusniveau negeren

en: Illegal stack size. Use values between 1 and %1.
nl_BE: Ongeldige grootte van de stack. Gebruik waarden tussen 1 en %1.

en: Image
nl_BE: Afbeelding

en: Image Deleted
nl_BE: Foto verwijderd

en: Image Directory
nl_BE: Map afbeeldingen

en: Image File Name
nl_BE: Bestandsnaam afbeelding

en: Image URL
nl_BE: URL van afbeelding

en: Image URL is Required
nl_BE: Afbeeldings-URL is verplicht

en: Image Upload URL
nl_BE: Afbeelding Upload URL

en: Image Url
nl_BE: Afbeeldings-URL

en: Image could not be uploaded due to invalid type extension.
nl_BE: De foto kan niet worden geüpload vanwege een ongeldig bestandsformaat

en: Images
nl_BE: Afbeeldingen

en: Images Directory
nl_BE: Map Afbeeldingen

en: Implicit FK to civicrm_event: parent event
nl_BE: Impliciete FK naar civicrm_event: parent event

en: Implicit FK to civicrm_option_group with name = 'visibility'
nl_BE: Impliciete FK naar civicrm_option_group met name = 'visibility'

en: Implicit FK to civicrm_option_value row in NEW label_type option group
nl_BE: Impliciete FK naar civicrm_option_value in NIEUWE label_type optiegroep

en: Implicit FK to civicrm_option_value where option_group = activity_type
nl_BE: Impliciete FK naar civicrm_option_value met in de option_group het activiteitstype

en: Implicit FK to civicrm_option_value where option_group = email_on_hold.
nl_BE: Impliciet FK naar civicrm_option_value voor de option_group waar de e-mail uitgeschakeld is.

en: Implicit foreign key to civicrm_option_values in the pledge_status option group.
nl_BE: Impliciete FK naar civicrm_option_values in the pledge_status option group.

en: Import / Export Field Separator
nl_BE: Scheidingsteken bij importeren/exporteren

en: Import Activity
nl_BE: Importeer activiteit(en)

en: Import Contact
nl_BE: Importeer contact(en)

en: Import Contribution
nl_BE: Importeer contributies

en: Import Data (row %1)
nl_BE: Importeer data (rij %1)

en: Import Data File
nl_BE: Te importeren bestand

en: Import Field Separator
nl_BE: Veldscheidingsteken bij importeren

en: Import File Format
nl_BE: Importbestandsopmaak

en: Import Membership
nl_BE: Importeer lidmaatschap(pen)

en: Import Now
nl_BE: Nu importeren

en: Import Options
nl_BE: Importeer Opties

en: Import Participant
nl_BE: Importeer deelnemer(s)

en: Import Table is required.
nl_BE: Import Tabel is verplicht.

en: Import Wizard
nl_BE: Import hulpmiddel

en: Import contacts and activities
nl_BE: Importeren van contacten en activiteiten

en: Import has completed successfully.
nl_BE: Importeren met succes voltooid.

en: Import mode
nl_BE: Importmodus

en: Import to Groups
nl_BE: Importeer naar groepen

en: Important Notes
nl_BE: Belangrijke opmerkingen

en: Importing Multi-value Custom Data
nl_BE: Importeren Multi-value Specifieke Velden

en: Impunity
nl_BE: straffeloosheid

en: In "Opportunistic Flush" mode, caches are flushed in response to user actions; this mode is broadly compatible but may add latency during form-submissions. In "Cron Flush" mode, you should schedule a cron job to flush caches if your site uses ACLs; this can improve latency on form-submissions but requires more setup.
nl_BE: In de "Opportunistische flush-mode" worden caches geflushed op grond van gebruikersacties; deze mode is gangbaar maar kan problemen geven bij het verzenden van formulieren. In de "Cron flush-mode" wordt de flush gedaan door een cron-job die u moet instellen. Bij gebruik van ACL kunnen er minder problemen bij het verzenden van formulieren voorkomen, maar dit vergt wel meer configuratie.

en: In "Opportunistic Flush" mode, caches are flushed in response to user actions; this mode is broadly compatible but may add latency during form-submissions. In "Cron Flush" mode, you should schedule a cron job to flush caches; this can improve latency on form-submissions but requires more setup.
nl_BE: In de "Opportunistische flush-mode" worden caches geflushed op grond van gebruikersacties; deze mode is gangbaar maar kan problemen geven bij het verzenden van het scherm. In de "Cron flush-mode" wordt de flush gedaan door een cron-job die u moet instellen. Wat meer configureren maar het kan dus problemen voorkomen bij het verzenden van schermen.

en: In Date
nl_BE: Datum in

en: In Global Settings
nl_BE: In algemene instellingen

en: In Honor of
nl_BE: Ter ere van

en: In Memory of
nl_BE: Ter herinnering aan

en: In Person
nl_BE: Persoonlijk

en: In Progress
nl_BE: Lopend

en: In Public Honor Roll?
nl_BE: Deeln. weergave in rol

en: In Support of
nl_BE: Ter ondersteuning van

en: In addition to the settings on this screen, there are a number of settings you can add to your sites's settings file (civicrm.settings.php) to provide additional debugging information.
nl_BE: Buiten de instellingen op dit scherm zijn er een aantal instellingen die u aan het instellingenbestand van uw site (civicrm.settings.php) kunt toevoegen om aanvullende foutopsporingsinformatie te verkrijgen.

en: In addition, you must include a Primary Email Address field in the profile.
nl_BE: U moet ook nog een veld voor het primaire e-mailadres in het profiel opnemen.

en: In all cases, the check for an existing matching contact uses the default "Individual Strict Duplicate Matching Rule" (match on email address). If you are concerned with existing contact data being over-written by anonymous visitors, you can modify this rule to make matches less likely (or even impossible). For example, if you NEVER want anonymous input to match (i.e. always create a new contact record) - edit that rule and set the 'weight threshold' higher than 10. You will then need to run Find Duplicates periodically using a different rule, and merge any duplicate records with their associated memberships, contributions, etc.
nl_BE: De controle op bestaande overeenkomende contacten wordt in alle gevallen gedaan met de strikte overeenkomstregel voor personen (controle op e-mailadres). Indien u bezorgd bent dat anonieme gebruikers bestaande contactgegevens overschrijven, kunt u deze regel aanpassen zodat een overeenkomst vrijwel onmogelijk is. Als u wilt dat een anonieme gebruiker nooit een bestaand contact gebruikt maar er dan altijd een nieuw contact wordt toegevoegd, kunt u de regel wijzigen en de drempel (treshold) op een waarde boven de 10 zetten. In dat geval moet u wel regelmatig een controle doen op dubbele contacten, met een andere overeenkomstregel, en dubbele contacten met hun bijbehorende lidmaatschappen, bijdragen, enz. samenvoegen.

en: In how much time to declare winner
nl_BE: Tijd om de winnaar uit te roepen

en: In order for reminders to be sent:
nl_BE: Om herinneringen te kunnen versturen:

en: In order to enable logged in users to download invoices and credit notes from the dashboard, please first enable CiviCRM invoicing functionality <a href='%1'>Administer > CiviContribute > CiviContribute Component Settings</a>
nl_BE: Om het mogelijk te maken dat ingelogde gebruikers facturen en creditnota's kunnen downloaden van het dashboard moet u eerst het onderdeel CiviCRM facturen inschakelen <a href='%1'>Beheer > CiviContribute > Onderdeelinstellingen CiviContribute </a>

en: In order to use this functionality, the installation's database user must have privileges to create triggers (in MySQL 5.0 – and in MySQL 5.1 if binary logging is enabled – this means the SUPER privilege). This install either does not seem to have the required privilege enabled.
nl_BE: Om deze functionaliteit te kunnen gebruiken moet de databasegebruiker van deze installatie het recht hebben om <em>triggers</em> te maken (in MySQL 5.0 - en in MySQL 5.1 als binair loggen is ingeschakeld - betekent dit SUPER gebruikersrechten). Het lijkt erop dat deze installatie niet over de vereiste rechten beschikt.

en: In order to use this functionality, the installation's database user must have privileges to create triggers and views (if binary logging is enabled – this means the SUPER privilege). This install does not have the required privilege(s) enabled.
nl_BE: Om deze functionaliteit te kunnen gebruiken moet de database-gebruiker de globale rechten hebben om triggers en views aan te maken (als binary logging is ingeschakeld is dat het SUPER privilege). Bij deze installatie zijn deze rechten niet ingeschakeld.

en: In the case of Drupal, this will cause all CiviCRM error messages to appear in the watchdog (assuming you have Drupal's watchdog enabled)
nl_BE: In het geval van Drupal zullen hierdoor alle CiviCRM foutboodschappen in de watchdog verschijnen (aangenomen dat de watchdog van Drupal ingeschakeld is)

en: In the form of CCYYMMDD.
nl_BE: In het formaat CCYYMMDD.

en: In the form of DD (01 - 31).
nl_BE: In het formaat DD (01 - 31).

en: In the form of MM (01 - 12).
nl_BE: In het formaat MM (01 - 12).

en: In the form of WW (01 - 53).
nl_BE: In het formaat WW (01 - 53).

en: In the form of YYYY.
nl_BE: In het formaat YYYY.

en: In the form of YYYYMM.
nl_BE: In het formaat YYYYMM.

en: In the future
nl_BE: In de toekomst

en: In the past
nl_BE: In het verleden

en: In the process of setting up CiviCRM components or configuring pages and profiles, you might have created test contributions, activities, participants, pledges, etc.
nl_BE: Bij het inrichten van de CiviCRM componenten of het configureren van pagina's en profielen, heeft u waarschijnlijk testgegevens aangemaakt van bijdragen, activiteiten, deelnemers, toezeggingen, enz.

en: In this step, you will configure the page title, financial type (donation, campaign contribution, etc.), goal amount, and introductory message. You will be able to go back and modify all aspects of this page at any time after completing the setup wizard.
nl_BE: In deze stap kunt u instellen de paginatitel, financieel type (donatie, campagne bijdrage, ...), streefbedrag en inleiding. U kunt deze instellingen later altijd nog wijzigen.

en: In what context(s) is the mailing contents visible (online viewing)
nl_BE: In welke context(en) is de inhoud van de mailing zichtbaar (online lezen)

en: In what context(s) is this field visible.
nl_BE: Wanneer is het veld zichtbaar.

en: Inactive
nl_BE: Inactief

en: Inactive Recurring Contributions
nl_BE: Inactieve periodieke bijdragen

en: Inactive Relationships
nl_BE: Inactieve relaties

en: Inbound Email
nl_BE: Inkomende mail

en: Inbound Email.
nl_BE: Inkomende mail

en: Inbound SMS
nl_BE: Inkomende SMS

en: Inches
nl_BE: inch

en: Include
nl_BE: Inclusief

en: Include %1 user account information links in search results?
nl_BE: Link naar %1-gebruikersaccount toevoegen bij zoekresultaten?

en: Include / Exclude Search
nl_BE: Inclusief / exclusief zoeken

en: Include Alphabetical Pager
nl_BE: Selectie op beginletter toevoegen

en: Include Both
nl_BE: Beide opnemen

en: Include Cancel Button
nl_BE: Annuleerknop toevoegen

en: Include Cancel Button?
nl_BE: Annuleerknop toevoegen?

en: Include Case Activities
nl_BE: Toevoegen Dossieractiviteiten

en: Include Drupal user account information links in search results?
nl_BE: Link naar Drupal-account toevoegen bij zoekresultaten?

en: Include Email
nl_BE: E-mail toevoegen

en: Include Event templates?
nl_BE: Inclusief evenementsjabloon

en: Include Group(s)
nl_BE: Groep(en) meenemen

en: Include Groups
nl_BE: Groepen toevoegen

en: Include ICal Invite to Activity Assignees
nl_BE: Stuur ICal-uitnodiging mee naar betrokkenen

en: Include Map to Event Location
nl_BE: Kaart met locatie toevoegen

en: Include Messages
nl_BE: Berichten toevoegen

en: Include Nickname
nl_BE: Roepnaam toevoegen

en: Include Order By Clause
nl_BE: Order By-clause toevoegen

en: Include Profile
nl_BE: Profiel bijvoegen

en: Include Profiles
nl_BE: Profielen opnemen

en: Include Proximity Search?
nl_BE: Ook zoeken op nabijheid?

en: Include Repeating Events
nl_BE: Inclusief terugkerende evenementen

en: Include Report in Navigation Menu?
nl_BE: Rapport in het navigatiemenu opnemen?

en: Include Tag(s)
nl_BE: Voeg kenmerk(en) toe

en: Include Tags on Other Types of Records
nl_BE: Toevoegen kenmerken bij andere recordtypes

en: Include Template
nl_BE: Inclusief sjabloon

en: Include a Membership Signup section in this Online Contribution page?
nl_BE: Sectie lidmaatschapsaanmelding op deze bijdragepagina opnemen?

en: Include a Picture or an Image
nl_BE: Voeg een afbeelding in

en: Include a map block on the Event Information page when geocode info is available and a mapping provider has been specified?
nl_BE: Moet er een blok voor de kaart op de informatie-pagina worden toegevoegd als er een geocode beschikbaar is en er een landkaartleverancier gespecificeerd is?

en: Include additional fields on this registration form by selecting and configuring a CiviCRM Profile to be included at the bottom of the page.
nl_BE: Extra velden onderaan dit inschrijvingsformulier toevoegen door een CiviCRM profiel te selecteren en te configureren.

en: Include additional fields on this registration form by selecting and configuring a CiviCRM Profile to be included at the top of the page (immediately after the introductory message).
nl_BE: Extra velden bovenin (direct na de inleiding) aan dit inschrijvingsformulier toevoegen door een CiviCRM profiel te selecteren en te configureren.

en: Include by Privacy Option(s)
nl_BE: Inclusief contacten met privacy-optie(s)

en: Include case activities in general activity views.
nl_BE: Dossier-activiteiten toevoegen aan algemene activiteits-overzichten.

en: Include contacts where
nl_BE: Inclusief contacten waarvan

en: Include double-quotes (&quot;) around the name and angle-brackets (&lt; &gt;) around the email address.<br />EXAMPLE: <em>&quot;Client Services&quot; &lt;clientservices@example.org&gt;</em>
nl_BE: Gebruik dubbele aanhalingstekens (&quot;) om de naam en 'vishaken' (&lt; &gt;) om het e-mailadres.<br />VOORBEELD: <em>&quot;Klantenservice&quot; &lt;klantenservice@example.org&gt;</em>

en: Include in multi-record listing?
nl_BE: Tonen op lijst multi-record?

en: Include map presenting event location on event information page? (A map provider must be configured under <a href='%1'>Administer > System Settings > Mapping and Geocoding</a>)
nl_BE: Landkaart met de locatie toevoegen aan de informatiepagina? (Er moet een aanbieder zijn ingesteld bij <a href='%1'>Systeeminstellingen > Landkaart en Geocoding</a>)

en: Include my name and message
nl_BE: Voeg mijn naam en het bericht toe

en: Include participants from all events in the %1 series
nl_BE: Inclusief de deelnemers van alle evenementen in de %1 series

en: Include profile edit links in search results?
nl_BE: Profiel wijzigen link toevoegen aan zoekresultaten?

en: Include reCAPTCHA?
nl_BE: reCAPTCHA gebruiken?

en: Include tags used for %1
nl_BE: Inclusief kenmerken gebruikt voor %1

en: Include the data fields used for contact 'matching' based on your configured <strong>Unsupervised Duplicate Matching</strong> rules. For the default duplicate matching rules, you would include a column in each row with the contributors' Email Address.
nl_BE: Selecteer de velden voor het zoeken naar overeenkomende contacten, zoals die gebruikt worden in de <strong>'zonder toezicht' overeenkomstregels</strong>.  Bij het gebruik van de standaardregel, zou u een kolom per rij moeten toevoegen voor het e-mailadres van de contribuant.

en: Include these membership types
nl_BE: Beschikbare lidmaatschapstypes

en: Include this link to your fundraising page in your emails
nl_BE: Neem deze link naar uw fondsenwerving pagina op in uw e-mails

en: Include:
nl_BE: Inclusief:

en: Included
nl_BE: Ingesloten

en: Includes %1 amount of %2
nl_BE: Inclusief %1 bedrag van %2

en: Income
nl_BE: Inkomsten

en: Income Account is
nl_BE: Inkomsten rekening is

en: Income Count Summary Report
nl_BE: Overzichtsrapport inkomsten

en: Income Statistics
nl_BE: Inkomstenstatistieken

en: Income and benefits stabilization
nl_BE: Inkomen en baten stabilisatie

en: Incomplete
nl_BE: Niet compleet

en: Incomplete Transaction
nl_BE: Niet volledige transactie

en: Incomplete. Click to configure result set.
nl_BE: Niet compleet. Klik om resultaat te configureren.

en: Incorrect greeting value id %1, or no default greeting for this contact type and greeting type.
nl_BE: Onjuiste waarde voor aanhef nummer %1, of er is geen standaard-aanhef voor dit contact- en aanhef-type.

en: Individual
nl_BE: Persoon

en: Individual Display Name Format
nl_BE: Opmaak weergavenaam persoon

en: Individual Name Fields
nl_BE: Naamvelden Persoon

en: Individual Prefix
nl_BE: Voorvoegsel Persoon

en: Individual Sort Name Format
nl_BE: Opmaak sorteernaam persoon

en: Individual Suffix
nl_BE: Achtervoegsel Persoon

en: Individual contact prefixes
nl_BE: Aanhef voor personen

en: Individual contact suffixes
nl_BE: Achtervoegsel voor personen

en: Individuals, organizations, households, etc.
nl_BE: Individuen, organisaties, huishoudens enz.

en: Indonesian
nl_BE: Indonesisch

en: Ineligible
nl_BE: Ongeschikt

en: Info &amp; Settings
nl_BE: Info en instellingen

en: Info Page
nl_BE: Informatiepagina

en: Info Page Link
nl_BE: Informatie Pagina Link

en: Info and Settings
nl_BE: Info en instellingen

en: Inform Mailing
nl_BE: Informeer mailing

en: Inform scheduler about the mailing
nl_BE: Planner informeren over de mailing

en: Inherit CMS Language
nl_BE: Overgenomen CMS-taal

en: Inherited membership %1 status was changed to Expired due to the change in relationship type.
nl_BE: De geërfde lidmaatschapsstatus %1 is gewijzigd in Verlopen vanwege het wijzigen van het relatietype.

en: Initial Amount Help Text
nl_BE: Beginbedrag helptekst

en: Initial Amount Label
nl_BE: Beginbedrag label

en: Initial Date Range
nl_BE: Eerste periode

en: Initial Date Range:
nl_BE: Eerste periode:

en: Initial Reminder Day
nl_BE: Eerste herinneringsdatum

en: Initial amount help text for partial payment
nl_BE: Helptekst voor initieel bedrag bij gedeeltelijke betaling

en: Initial amount label for partial payment
nl_BE: Label voor initieel bedrag bij gedeeltelijke betaling

en: Initializing...
nl_BE: Initialiseren...

en: Input Field Type
nl_BE: Invoerveld type

en: Input file must be in CSV format
nl_BE: Het invoerbestand moet in .CSV-opmaak zijn

en: Insert
nl_BE: Toevoegen

en: Insert new Membership
nl_BE: Nieuw lidmaatschap toevoegen

en: Insert new contributions
nl_BE: Bijdragen toevoegen

en: Inserts activity for a contact or a case by retrieving inbound emails from a mail directory
nl_BE: Voeg een activiteit toe aan een contact of een dossier door het ophalen van binnenkomende e-mail

en: Install
nl_BE: Installeren

en: Install "%1"?
nl_BE: "%1" installeren?

en: Installation Error
nl_BE: Installatiefout

en: Installation Guide
nl_BE: Installatiehandleiding

en: Installing CiviCRM...
nl_BE: Bezig met installeren van CiviCRM...

en: Installing this extension will provide you with new functionality. Please make sure that the extension you're installing comes from a trusted source.
nl_BE: U kunt door deze extensie te installeren nieuwe functionaliteit gaan gebruiken. Installeer alleen code van organisaties die u vertrouwt.

en: Installment Amount
nl_BE: Termijnbedrag

en: Installments
nl_BE: Termijnen

en: Installments should be greater than zero.
nl_BE: Aantal termijnen moet groter dan nul zijn.

en: Instance is Reserved
nl_BE: Exemplaar is gereserveerd

en: Instant Messenger %1 is primary?
nl_BE: Is %1 de primaire Instant Messenger?

en: Instant Messenger (IM) screen-names
nl_BE: Instant Messenger (IM)-accounts

en: Instant Messenger 2 ID
nl_BE: Instant Messenger2-id

en: Instant Messenger ID
nl_BE: Instant Messenger-ID

en: Instructions
nl_BE: Instructies

en: Instructions added to Confirmation and Thank-you pages when the user selects the 'pay later' option (e.g. 'Mail your check to ... within 3 business days.').
nl_BE: Instructie die toegevoegd worden aan de bevestigings- en bedankpagina als de gebruiker de optie 'later betalen' selecteert (bijv. 'Maak het verschuldigde bedrag binnen drie werkdagen over op rekening...').

en: Instructions added to Confirmation and Thank-you pages, as well as the confirmation email, when the user selects the 'pay later' option (e.g. 'Mail your check to ... within 3 business days.').
nl_BE: Instructies die toegevoegd worden aan de bevestigingspagina's  en bedankpagina's alsmede de e-mail ter bevestiging wanneer de gebruiker de 'later betalen' optie kiest (Bijvoorbeeld: 'Graag binnen 3 werkdagen betalen.').

en: Instructions for interviewers
nl_BE: Instructies voor vragenstellers

en: Insufficient access rights - cannot merge
nl_BE: Onvoldoende toegangsrechten - kan niet samenvoegen

en: Insufficient permissions for aggressive mode batch merge
nl_BE: Onvoldoende rechten voor de agressieve batch samenvoegen

en: Integrated case management for human service providers
nl_BE: Geïntegreerd dossierbeheer voor dienstverleners.

en: Intended Recipients
nl_BE: Bedoelde ontvangers

en: Internal Contact ID
nl_BE: Intern contactnummer

en: Internal ID
nl_BE: Interne-id

en: Internal Name
nl_BE: Interne naam

en: Internal name of Contact Type (or Subtype).
nl_BE: Interne naam van contacttype (of subtype).

en: Internal name of Group.
nl_BE: Interne groepsnaam.

en: Internal name of dashlet.
nl_BE: Interne naam van dashlet.

en: International direct dialing prefix from within the country TO another country
nl_BE: Internationaal voorvoegsel voor direct bellen naar het buitenland

en: Internet Access Required
nl_BE: Toegang tot internet vereist

en: Interval (number of units)
nl_BE: Interval (aantal eenheden)

en: Interval of Subscription for %1 installment(s)
nl_BE: Interval van aanmelding voor %1 termijn(en)

en: Interview Respondents
nl_BE: Respondenten interviewen

en: Interviewed
nl_BE: Geïnterviewd

en: Interviewer Name
nl_BE: Naam interviewer

en: Intro Content
nl_BE: Inleiding inhoud

en: Intro Text
nl_BE: Inleiding

en: Introduce the campaign and why you're supporting it. This text will appear at the top of your personal page AND at the top of the main campaign contribution page when people make a contribution through your page.
nl_BE: Licht de campagne toe en waarom je hem steunt. Deze tekst komt bovenaan je persoonlijke pagina en bovenaan de hoofdpagina van de campagne als mensen een bijdrage doen via jouw pagina.

en: Introduce the campaign and why you're supporting it. This text will appear at the top of your personal page AND at the top of the main contribution or event registration page.
nl_BE: Introduceer de campagne en waarom u daar steun aan geeft. Deze tekst verschijnt bovenaan uw persoonlijke pagina EN bovenaan de donatie en de aanmeldingspagina van het evenement.

en: Introduce yourself and your role within our organization.
nl_BE: Introduceer jezelf en je rol binnen onze organisatie.

en: Introduction
nl_BE: Introductie

en: Introductory Message
nl_BE: Inleiding

en: Introductory Message - New Memberships
nl_BE: Inleiding - nieuwe leden

en: Introductory Message - Renewals
nl_BE: Inleiding - verlengingen

en: Introductory Text
nl_BE: Inleidende tekst

en: Introductory message / instructions for online event registration page (may include HTML formatting tags).
nl_BE: Inleidende tekst / instructies voor de online inschrijvingspagina (mag HTML-opmaakcodes bevatten).

en: Introductory message for Event Registration page. Text and html allowed. Displayed at the top of Event Registration form.
nl_BE: Introductie op de aanmeldingspagina. Test en HTML toegestaan. Staat bovenaan.

en: Introductory message to contributor or participant displayed on the Tell a Friend form.
nl_BE: Inleiding voor donateur of deelnemer op het scherm Mond-tot-mondreclame.

en: Inupiaq
nl_BE: Inupiak

en: Invalid
nl_BE: Ongeldig

en: Invalid Activity Date
nl_BE: Ongeldige datum activiteit

en: Invalid Activity Id (aid).
nl_BE: Ongeldige activity-id (aid).

en: Invalid Base Directory
nl_BE: Foute basismap

en: Invalid Base URL
nl_BE: Foute basis-URL

en: Invalid Case Role
nl_BE: Ongeldige rol dossier

en: Invalid Case Type Name
nl_BE: Ongeldige naam dossiertype

en: Invalid Email address
nl_BE: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid Membership
nl_BE: Ongeldig lidmaatschap

en: Invalid Message template
nl_BE: Ongeldig berichtsjabloon

en: Invalid Pledge Payment Rows (skipped)
nl_BE: Regels met ongeldige toegezegde betalingen (overgeslagen)

en: Invalid Price Fields
nl_BE: Ongeldige prijsvelden

en: Invalid Rows (skipped)
nl_BE: Ongeldige rijen (overgeslagen)

en: Invalid Subtype
nl_BE: Ongeldig subtype

en: Invalid Value
nl_BE: Ongeldige waarde

en: Invalid action specified in URL
nl_BE: Ongeldige actie in URL

en: Invalid className: %1
nl_BE: Ongeldige className: %1

en: Invalid component ID (%1)
nl_BE: Ongeldige component-ID (%1)

en: Invalid date "%1" (must have form yyyy-mm-dd).
nl_BE: Ongeldige datum "%1" (opmaak moet JJJJ-MM-DD zijn).

en: Invalid date query "%1" in URL (valid syntax is yyyymm).
nl_BE: Fout datumverzoek "%1" in de URL (geldige syntax is jjjjmm).

en: Invalid day name
nl_BE: Ongeldige dag

en: Invalid day of the month
nl_BE: Ongeldige dag van de maand

en: Invalid default value for country.
nl_BE: Standaardwaarde voor land is ongeldig.

en: Invalid document file format
nl_BE: Bestandsformaat document ongeldig

en: Invalid entity type
nl_BE: Ongeldig entiteitstype

en: Invalid expiry date
nl_BE: Ongeldige vervaldatum

en: Invalid form parameters.
nl_BE: Ongeldige formuliergegevens.

en: Invalid hook invocation
nl_BE: Ongeldige aanroep koppeling (hook)

en: Invalid option
nl_BE: Ongeldige optie

en: Invalid parameter was given to _civicrm_member_roles_get_data(). Param: "!1".
nl_BE: Ongeldige parameter op opgegeven voor _civicrm_member_roles_get_data(). Param: "!1".

en: Invalid relationship type
nl_BE: Ongeldig relatietype

en: Invalid status
nl_BE: Ongeldige status

en: Invalid string passed as severity level.
nl_BE: De waarde van het veiligheidsniveau is ongeldig.

en: Invalid task
nl_BE: Ongeldige taak

en: Invalid token code
nl_BE: Foute code voor het token

en: Invalid value for Event ID
nl_BE: Ongeldige waarde voor evenementnummer

en: Invalid value passed to delete function.
nl_BE: Ongeldige waarde doorgegeven aan verwijderfunctie.

en: Invoice
nl_BE: Factuur

en: Invoice Date:
nl_BE: Factuurdatum:

en: Invoice ID
nl_BE: Factuur ID

en: Invoice ID or Transaction ID or Contribution ID are required to match to the existing contribution records in Update mode.
nl_BE: Factuurnummer, transactienummer of bijdragenummer is verplicht om bij de bijbehorende bijdragerecords te kunnen bijwerken.

en: Invoice Number
nl_BE: Factuurnummer

en: Invoice Number:
nl_BE: Factuurnummer:

en: Invoice Prefix
nl_BE: Factuur prefix

en: Invoice Reference
nl_BE: Factuur Referentie

en: Invoices - print or email
nl_BE: Facturen - afdrukken of e-mailen

en: Invoices / Credit Notes
nl_BE: Facturen / Creditnota's

en: Irish
nl_BE: Iers

en: Is Active
nl_BE: is actief

en: Is Active?
nl_BE: Actief?

en: Is Amount Block Active?
nl_BE: Is bedragblok actief?

en: Is Automaticaly created
nl_BE: Is automatisch aangemaakt

en: Is Billing Address
nl_BE: Is factuuradres

en: Is Billing Email
nl_BE: Is e-mail voor factuur

en: Is Billing Email?
nl_BE: Is e-mail voor factuur?

en: Is Billing Phone
nl_BE: Is telefoon voor factuur

en: Is Calendar Year
nl_BE: Is kalenderjaar

en: Is Campaign Active?
nl_BE: Is campagne actief?

en: Is Contribution Page Shared?
nl_BE: Bijdragepagina gedeeld?

en: Is Credit Card Only?
nl_BE: Alleen met creditcard?

en: Is Dashlet Active?
nl_BE: Is Dashlet actief?

en: Is Dashlet Reserved?
nl_BE: Is Dashlet gereserveerd?

en: Is Deceased
nl_BE: Is overleden

en: Is Default Mail Settings?
nl_BE: Is standaard instelling van e-mail?

en: Is Default Price Field Option?
nl_BE: Is standaard optie voor prijsveld?

en: Is Default Survey
nl_BE: Is standaard-enquête

en: Is Default?
nl_BE: Standaard?

en: Is Deleted
nl_BE: Verwijderd

en: Is Domain Setting?
nl_BE: Is domein instelling?

en: Is Empty
nl_BE: Is leeg

en: Is Event Public
nl_BE: Is evenement openbaar

en: Is Held
nl_BE: Wordt aangehouden

en: Is IM Billing?
nl_BE: Is IM Facturering?

en: Is Interview Conducted?
nl_BE: Interview uitgevoerd?

en: Is Label Reserved?
nl_BE: Is label gereserveerd?

en: Is Mailing Archived?
nl_BE: Is de mailing gearchiveerd?

en: Is Manager
nl_BE: Is manager

en: Is Manually Geocoded
nl_BE: Geocode is handmatig ingevoerd

en: Is Monetary
nl_BE: Is geldelijk

en: Is Not
nl_BE:  Is niet

en: Is Null
nl_BE: Is leeg

en: Is Online Registration
nl_BE: Online inschrijving

en: Is Online Registration On
nl_BE: Is online aanmelden mogelijk

en: Is Online Registration enabled for the event?
nl_BE: Is online registratie mogelijk voor dit evenement?

en: Is Opt Out
nl_BE: Is opt-out

en: Is Page Active?
nl_BE: Is pagina actief?

en: Is Pay Later
nl_BE: Wordt later betaald

en: Is Payment?
nl_BE: Betaling?

en: Is Personal Campaign Page Block enabled/active?
nl_BE: Is het blok persoonlijke campagnepagina ingeschakeld/actief?

en: Is Personal Campaign Page enabled/active?
nl_BE: Is de persoonlijke campagnepagina ingeschakeld/actief?

en: Is Premium Active?
nl_BE: Is relatiegeschenk actief?

en: Is Price Set Quick Config?
nl_BE: Is prijsset snel in te stellen?

en: Is Primary Address
nl_BE: Is het primaire adres

en: Is Primary Email
nl_BE: Is primair e-mailadres

en: Is Primary Phone
nl_BE: Is primair telefoonnummer

en: Is Public
nl_BE: Is Openbaar

en: Is Recurring
nl_BE: Is periodiek

en: Is Relationship Active
nl_BE: Is relatie actief

en: Is Required
nl_BE: Verplicht

en: Is Reserved
nl_BE: Gereserveerd

en: Is Reserved?
nl_BE: Gereserveerd?

en: Is Selected
nl_BE: Geselecteerd?

en: Is Starred
nl_BE: Is gemarkeerd

en: Is Tax Deductible?
nl_BE: Is de belasting aftrekbaar?

en: Is Tax?
nl_BE: Is belasting?

en: Is Tax? must be set for respective financial account
nl_BE: Is belasting? moet worden gezet voor desbetreffende financieel account

en: Is Tax? must be set for this financial account
nl_BE: Is belasting? moet worden gezet voor dit financieel account

en: Is Test
nl_BE: Is een test

en: Is Test Processor?
nl_BE: Is test verwerking?

en: Is Test?
nl_BE: Is een test?

en: Is a Followup Activity?
nl_BE: Is het een vervolgactiviteit?

en: Is a Template Contribution
nl_BE: Is een sjabloon voor bijdragen

en: Is a current member
nl_BE: Is lid

en: Is a non-current member
nl_BE: Is nu geen lid

en: Is a value required for this property.
nl_BE: Is er een waarde verplicht bij deze eigenschap.

en: Is active?
nl_BE: Actief?

en: Is an Event Template
nl_BE: Is een sjabloon voor evenement

en: Is auto_increment_increment set to 1
nl_BE: Is auto_increment_increment ingesteld op 1

en: Is between
nl_BE: Tussen

en: Is billing block required
nl_BE: Is betaalblok verplicht

en: Is confirm email
nl_BE: Is e-mail ter bevestiging

en: Is deceased
nl_BE: Is overleden

en: Is deleted
nl_BE: Is verwijderd

en: Is empty (Null)
nl_BE: Is leeg (NULL)

en: Is equal to
nl_BE: Is gelijk aan

en: Is equal to Active
nl_BE: Is gelijk aan actief

en: Is equal to Inactive
nl_BE: Is gelijk aan inactief

en: Is frequency interval exposed on the contribution form.
nl_BE: Wordt het frequentie-interval getoond op de bijdragepagina.

en: Is greater than
nl_BE: Is groter dan

en: Is greater than or equal to
nl_BE: Groter dan of gelijk aan

en: Is it not possible to filter on soft contribution type when not including soft credits.
nl_BE: U kunt niet filteren op zachte bijdragetypes als zachte-kredieten niet meegenomen worden.

en: Is less than
nl_BE: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl_BE: Kleiner dan of gelijk aan

en: Is membership sign up optional
nl_BE: Is optie aanmelden lidmaatschap optioneel

en: Is not between
nl_BE: Ligt niet tussen

en: Is not empty (Null)
nl_BE: Is niet leeg (NULL)

en: Is not equal to
nl_BE: Is niet gelijk aan

en: Is not one of
nl_BE: Is niet één van

en: Is one of
nl_BE: Is één van

en: Is set if edited on Contribution or Event Page rather than through Manage Price Sets
nl_BE: Wordt gezet indien gewijzigd via bijdragepagina of evenementpagina en dus niet via het beheren van prijssets

en: Is shared through social media
nl_BE: Is gedeeld via sociale media

en: Is the %1 folder writeable?
nl_BE: Is de %1 map beschrijfbaar?

en: Is the <code>utf8mb4</code> character set supported?
nl_BE: Wordt de tekenset <code>utf8mb4</code> ondersteund?

en: Is the CVV code required for back office credit card transactions
nl_BE: Is de veiligheidscode verplicht bij backoffice creditcard-transacties

en: Is the Group Active
nl_BE: Is de groep actief

en: Is the Membership pay later?
nl_BE: Komt de betaling later?

en: Is the Premiums feature enabled for this page?
nl_BE: Is de functie relatiegeschenk ingeschakeld op deze pagina?

en: Is the Premiums section enabled for this Online Contributions page?
nl_BE: Is de sectie Relatiegeschenken ingeschakeld voor deze online bijdragepagina?

en: Is the Relationship active?
nl_BE: Is de relatie actief?

en: Is the activity a test entry?
nl_BE: Is dit een test-activiteit?

en: Is the activity created by the system?
nl_BE: Is deze activiteit gecreëerd door het systeem?

en: Is the booking confirmation screen enabled?
nl_BE: Is het bevestigingsscherm van het boeken ingeschakeld?

en: Is the contact deceased?
nl_BE: Contact overleden?

en: Is the contribution a test entry?
nl_BE: Is het een test-bijdrage?

en: Is the mailing completely sent?
nl_BE: Is de mailing volledig verzonden?

en: Is the membership status overridden?
nl_BE: Is de status van het lidmaatschap overschreven?

en: Is the provided database name valid?
nl_BE: Is de database-naam die u hebt ingevoerd geldig?

en: Is the recurring contribution a test entry?
nl_BE: Is de terugkerende bijdrage een test?

en: Is this ACL entry Allow  (0) or Deny (1) ?
nl_BE: Is deze ACL-entry Toestaan (0) of Weigeren (1) ?

en: Is this Campaign enabled or disabled/cancelled?
nl_BE: Is de campagne ingeschakeld of uitgeschakeld / geannuleerd?

en: Is this CiviCRM Profile active?
nl_BE: Is dit CiviCRM profiel actief?

en: Is this Country active?
nl_BE: Is dit land actief?

en: Is this County active?
nl_BE: Is deze streek actief?

en: Is this Custom Data Set active?
nl_BE: Is deze aangepaste gegevensgroep actief?

en: Is this Custom Data Set public?
nl_BE: Is deze aangepaste gegevensset openbaar?

en: Is this Custom Group Public
nl_BE: Is deze aangepaste groep openbaar

en: Is this Event Active?
nl_BE: Is dit evenement actief?

en: Is this Event enabled or disabled/cancelled?
nl_BE: Is dit evenement ingeschakeld of uitgeschakeld/geannuleerd?

en: Is this Field Searchable?
nl_BE: Kan op dit veld worden gezocht?

en: Is this Label Format the default?
nl_BE: Is dit het standaard-etiketformaat?

en: Is this Online Contribution Page Active?
nl_BE: Is deze online bijdragepagina actief ?

en: Is this PDF Page Format the default?
nl_BE: Is dit het standaard-paginaformaat voor PDF's?

en: Is this Payment Processor Type active?
nl_BE: Is dit type betaalmethode actief?

en: Is this Payment Processor Type the default?
nl_BE: Is dit de standaard betaalmethode?

en: Is this Payment Processor active?
nl_BE: Is deze betaalmethode actief?

en: Is this Payment Processor the default?
nl_BE: Is dit de standaard-betaalmethode?

en: Is this Scheduled Job active?
nl_BE: Is deze geplande taak actief?

en: Is this StateProvince active?
nl_BE: Is deze staat/provincie actief?

en: Is this a PAID event?
nl_BE: Is dit een BETAALD evenement?

en: Is this a default provider?
nl_BE: Is dit de standaard-provider?

en: Is this a header account which does not allow transactions to be posted against it directly, but only to its sub-accounts?
nl_BE: Is dit een hoofdrekening waarop niet direct transacties gedaan kunnen worden, maar alleen naar de subrekeningen?

en: Is this a manually entered geo code
nl_BE: Is deze geografische code handmatig ingevuld

en: Is this a predefined system object?
nl_BE: Is dit een systeemgedefinieerd object?

en: Is this a predefined system option group (i.e. it can not be deleted)?
nl_BE: Is dit een door het systeem gedefinieerde optiegroep (dus de groep kan niet worden verwijderd)?

en: Is this a predefined system price set  (i.e. it can not be deleted, edited)?
nl_BE: Is dit een door het systeem gedefinieerde prijsset (kan dus niet worden verwijderd of gewijzigd)?

en: Is this a reserved Custom Group?
nl_BE: Is dit een gereserveerde aangepaste groep?

en: Is this a reserved rule - a rule group that has been optimized and cannot be changed by the admin
nl_BE: Is dit een gereserveerde regel, een optimaliseerde regelgroep die door de beheerder niet kan worden gewijzigd

en: Is this a test membership?
nl_BE: Is dit een test-lidmaatschap?

en: Is this account for taxes?
nl_BE: Is deze rekening voor belastingen?

en: Is this account tax-deductible?
nl_BE: Is deze rekening aftrekbaar voor de belastingen?

en: Is this account the default one (or default tax one) for its financial_account_type?
nl_BE: Is dit de standaardrekening (of de standaard voor belasting) van dit financieel rekeningtype?

en: Is this account to be used as the default account for its financial account type when associating financial accounts with financial types?
nl_BE: Wordt deze rekening gebruikt als standaardrekening voor dit financieel rekeningtype bij het koppelen van financiële rekeningen met financiële types?

en: Is this activity a current revision in versioning chain?
nl_BE: Is deze activiteit de laatste versie in de versieketen?

en: Is this address for bulk mail ?
nl_BE: Is dit het adres voor massa e-mail?

en: Is this address the contact's billing address?
nl_BE: Is dit adres het factuuradres van het contact?

en: Is this address the contact's billing email?
nl_BE: Is dit adres het facturatie e-mailadres voor het contact?

en: Is this address the contact's primary address?
nl_BE: Is dit adres het primaire adres van dit contact?

en: Is this address the contact's primary email?
nl_BE: Is dit adres het primaire e-mailadres voor het contact?

en: Is this case type a predefined system type?
nl_BE: Is dit dossiertype een standaard systeemtype?

en: Is this case type enabled?
nl_BE: Is dit dossiertype ingeschakeld?

en: Is this contact type a predefined system type
nl_BE: Is dit contacttype door het systeem gedefinieerd

en: Is this dashlet active?
nl_BE: Is de dashlet actief?

en: Is this dashlet reserved?
nl_BE: Is de dashlet gereserveerd?

en: Is this default price field option
nl_BE: Is dit de standaardprijsveldoptie

en: Is this default survey?
nl_BE: Is dit de standaard-enquête?

en: Is this default?
nl_BE: Is dit standaard?

en: Is this entry active?
nl_BE: Is dit record actief?

en: Is this entry either a payment or a reversal of a payment?
nl_BE: Is dit een betaling of een terugboeking van een betaling?

en: Is this extension active?
nl_BE: Is deze extensie actief?

en: Is this field currently shareable? If false, hide the field for all sharing contexts.
nl_BE: Kan dit veld nu gedeeld worden? Zo nee, dan verbergen bij het mogelijk delen.

en: Is this field hidden from public search ('User and User Admin Only'), or is it visible to the public and potentially searchable in the Profile Search form ('Expose Publicly' or 'Expose Publicly and for Listings')?  ('User and User Admin Only') fields can still be used for Edit and Create mode.
nl_BE: Is dit veld openbaar en kan er via een profiel op worden gezocht ('Openbaar tonen', 'Openbaar tonen en voor lijsten') of is veld dan verborgen ('Alleen voor gebruiker en beheerder')?  (Een verborgen veld kan wel gebruikt worden bij het wijzigen en aanmaken.)

en: Is this field included as a column in the search results table? This setting applies only to fields with 'Public Pages' or 'Public Pages and Listings' visibility.
nl_BE: Komt dit veld in het zoekresultaten overzicht? Deze instelling geldt alleen voor velden met 'Publieke Gebruikerspagina en Overzichten en lijsten' zichtbaarheid.

en: Is this field included as a column in the selector table?
nl_BE: Is dit veld onderdeel als een kolom om uit te kiezen?

en: Is this field included search form of profile?
nl_BE: Is dit veld een optie bij het zoeken via het profiel?

en: Is this field required when included in a user or registration form?
nl_BE: Is dit veld verplicht als het op een gebruikers- of registratieformulier staat?

en: Is this field reserved for use by some other CiviCRM functionality?
nl_BE: Is dit veld gereserveerd voor gebruik door een andere functionaliteit van CiviCRM?

en: Is this field set by PHP code (via a custom hook). This field will not be updated by CiviCRM.
nl_BE: Wordt dit veld gevuld door een eigen extensie (via PHP met een hook)? Het veld wordt dan niet gewijzigd door CiviCRM.

en: Is this financial type tax-deductible? If true, contributions of this type may be fully OR partially deductible - non-deductible amount is stored in the Contribution record.
nl_BE: Is dit financieel type aftrekbaar voor de belastingen? Indien dat zo is kunnen bijdragen van dit type volledig of deels aftrekbaar zijn, een niet aftrekbaar bedrag wordt vastgelegd in het bijdrage-record.

en: Is this form currently active? If false, hide all related fields for all sharing contexts.
nl_BE: Is dit formulier nu actief? Zo nee, dan worden altijd alle betreffende velden verborgen.

en: Is this group hidden?
nl_BE: Is deze groep verborgen?

en: Is this group reserved for use by some other CiviCRM functionality?
nl_BE: Is deze groep gereserveerd voor gebruik door een andere functionaliteit in CiviCRM?

en: Is this job active?
nl_BE: Is deze job actief?

en: Is this job for a test mail?
nl_BE: Is dit een mail om te testen?

en: Is this join currently active?
nl_BE: Is deze join nu actief?

en: Is this location type a predefined system location?
nl_BE: Is dit locatietype systeemgedefinieerd?

en: Is this location type the default?
nl_BE: Is dit het standaardlocatietype?

en: Is this mailing archived?
nl_BE: Is de mailing gearchiveerd?

en: Is this membership_block enabled
nl_BE: Is het blok lidmaatschap ingeschakeld

en: Is this membership_status enabled.
nl_BE: Is deze lidmaatschapsstatus ingeschakeld.

en: Is this membership_status reserved.
nl_BE: Is deze lidmaatschapsstatus gereserveerd.

en: Is this membership_type enabled
nl_BE: Is dit lidmaatschapstype ingeschakeld

en: Is this menu accessible to the public?
nl_BE: Is dit menu voor iedereen toegankelijk?

en: Is this menu exposed to the navigation system?
nl_BE: Is dit menu bereikbaar vanuit het navigatie-systeem?

en: Is this menu item active?
nl_BE: Is dit menu-item actief?

en: Is this message template used for sms?
nl_BE: Is dit het berichtensjabloon voor SMS?

en: Is this navigation item active?
nl_BE: Is dit navigatie-item actief?

en: Is this option active?
nl_BE: Is deze optie actief?

en: Is this option group active?
nl_BE: Is deze optiegroep actief?

en: Is this petition active?
nl_BE: Is deze petitie actief?

en: Is this price field active
nl_BE: Is dit prijsveld actief

en: Is this price field required (value must be > 1)
nl_BE: Is dit prijsveld verplicht (waarde moet groter dan 1 zijn)

en: Is this price field value active
nl_BE: Is deze prijsveldwaarde actief

en: Is this price set active
nl_BE: Is de prijsset actief

en: Is this processor active?
nl_BE: Is deze methode actief?

en: Is this processor for a test site?
nl_BE: Is deze methode voor een test-website?

en: Is this processor the default?
nl_BE: Is dit de standaardmethode?

en: Is this property active?
nl_BE: Is deze eigenschap actief?

en: Is this property public?
nl_BE: Is deze eigenschap openbaar?

en: Is this property range searchable.
nl_BE: Is de eigenschap met een bereik doorzoekbaar.

en: Is this property searchable.
nl_BE: Is deze eigenschap doorzoekbaar.

en: Is this property set by PHP Code? A code field is viewable but not editable
nl_BE: Wordt deze eigenschap door PHP gevuld? Een code-veld kan leesbaar zijn, maar niet te wijzigen

en: Is this provider active?
nl_BE: Is deze provider actief?

en: Is this relationship type a predefined system type (can not be changed or de-activated)?
nl_BE: Is dit relatietype een door het systeem al gedefinieerd type (kan niet gewijzigd of uitgeschakeld worden)?

en: Is this relationship type currently active (i.e. can be used when creating or editing relationships)?
nl_BE: Is het relatietype nu actief? (Kan het gebruikt worden bij het aanmaken of wijzigen van relaties?)

en: Is this reserved label?
nl_BE: Is dit een gereserveerd label?

en: Is this row simply a display header? Expected usage is to render these as OPTGROUP tags within a SELECT field list of options?
nl_BE: Is deze regel gewoon een te tonen kopregel? Verwacht gebruik is om dit als OPTGROUP-tags te zien binnen een SELECT veldenlijst met opties?

en: Is this setting a contact specific or site wide setting?
nl_BE: Is deze instelling voor één contact of websitebreed?

en: Is this status check active?
nl_BE: Is deze statuscontrole actief?

en: Is this status enabled.
nl_BE: Is deze status ingeschakeld.

en: Is this status for admin/manual assignment only.
nl_BE: Wordt deze status alleen door de beheerder of handmatig toegekend.

en: Is this survey active?
nl_BE: Is deze enquête actief?

en: Is this survey enabled or disabled/cancelled?
nl_BE: Is de enquête ingeschakeld of uitgeschakeld / geannuleerd?

en: Is this tag selectable / displayed
nl_BE: Kan dit kenmerk gekozen worden of wordt het getoond

en: Is this the billing address.
nl_BE: Is dit het factuuradres.

en: Is this the billing?
nl_BE: Is deze voor de factuur?

en: Is this the contact's billing phone?
nl_BE: Is dit adres het facturatie telefoonnummer voor het contact?

en: Is this the contact's primary phone?
nl_BE: Is dit adres het primaire telefoonnummer voor het contact?

en: Is this the default component for this component_type?
nl_BE: Is dit de standaardcomponent voor dit componenttype?

en: Is this the default option for the group?
nl_BE: Is dit de standaardoptie voor de groep?

en: Is this the default petition?
nl_BE: Is dit de standaardpetitie?

en: Is this the default survey?
nl_BE: Is dit de standaardenquête?

en: Is this the primary IM for this contact and location.
nl_BE: Is dit de primaire IM van dit contact en deze locatie.

en: Is this the primary address.
nl_BE: Is dit het primaire adres.

en: Is this the primary email address
nl_BE: Is dit het primaire e-mailadres

en: Is this the primary email for this contact and location.
nl_BE: Is dit het primaire e-mailadres voor dit contact en deze locatie.

en: Is this the primary phone for this contact and location.
nl_BE: Is dit het primaire telefoonnummer voor dit contact en deze locatie.

en: Is this the recipient criteria limited to OR in addition to?
nl_BE: Is dit het criterium voor ontvangst OF is het een extra criterium?

en: Is this the test mailing?
nl_BE: Is dit de testmailing?

en: Is this widget active?
nl_BE: Is deze widget actief?

en: Is your Personal Campaign Page active? You can activate/de-activate it any time during it's lifecycle.
nl_BE: Is uw persoonlijke campagnepagina actief? U kunt op elk moment de pagina activeren of deactiveren.

en: Issue warning and do not save
nl_BE: Geef een waarschuwing en sla niet op

en: It appears that this transaction is a duplicate.  Have you already submitted the form once?  If so there may have been a connection problem.  Check your email for a receipt from Authorize.net.  If you do not receive a receipt within 2 hours you can try your transaction again.  If you continue to have problems please contact the site administrator.
nl_BE: Deze transactie lijkt een duplicaat te zijn.  Heeft U het scherm al eerder verzonden?  Er is mogelijk een probleem met de verbinding.  Controleer uw e-mails op een ontvangstbewijs van Authorize.net.  Als u de laatste 2 uur geen ontvangstbewijs heeft ontvangen, probeer het dan opnieuw.  Als u problemen blijft houden neem dan contact op met de beheerder.

en: It appears that this transaction is a duplicate. Have you already submitted the form once? If so there may have been a connection problem. Check your email for a receipt for this transaction.  If you do not receive a receipt within 2 hours you can try your transaction again.  If you continue to have problems please contact the site administrator.
nl_BE: Deze transactie lijkt een duplicaat te zijn.  Heeft U het scherm al eerder verzonden?  Er is mogelijk een probleem met de verbinding.  Controleer uw e-mails op een ontvangstbewijs.  Als u de laatste 2 uur geen ontvangstbewijs heeft ontvangen, probeer het dan opnieuw.  Als u problemen blijft houden neem dan contact op met de beheerder

en: It appears you have no contacts with email addresses from the selected recipients.
nl_BE: U heeft geen contacten met e-mailadressen in de geselecteerde ontvangers.

en: It is recommended, though not yet required, to configure your MySQL server for utf8mb4 support. You will need the following MySQL server configuration: innodb_large_prefix=true innodb_file_format=barracuda innodb_file_per_table=true
nl_BE: We bevelen aan dat u op uw MySQL-server ondersteuning voor utf8mb4 instelt, dit is echter niet verplicht. U heeft de volgende MySQL-serverconfiguratie nodig: innodb_large_prefix=true innodb_file_format=barracuda innodb_file_per_table=true

en: It is recommended, though not yet required, to upgrade your PHP MySQL driver (libmysqlclient) to >= 5.5.3 for utf8mb4 support.
nl_BE: Het wordt aanbevolen, maar het is nog niet verplicht, om uw PHP MySQL-driver (libmysqlclient) te upgraden naar minimaal versie 5.5.3, zodat utf8mb4 wordt ondersteund.

en: It is recommended, though not yet required, to upgrade your PHP MySQL driver (mysqlnd) to >= 5.0.9 for utf8mb4 support.
nl_BE: Het wordt aanbevolen, maar het is nog niet verplicht, om uw PHP MySQL-driver (mysqlnd) te upgraden naar minimaal versie 5.0.9, zodat utf8mb4 wordt ondersteund.

en: It looks like there are enough spaces in this event for your group (you will not be wait listed).
nl_BE: Er zijn niet genoeg plaatsten voor uw groep beschikbaar voor dit evenement (u wordt niet op de wachtlijst geplaatst)

en: It looks like this participant is already registered for this event. If you want to change your registration, or you feel that you've received this message in error, please contact the site administrator.
nl_BE: Het lijkt erop dat deze deelnemer al is ingeschreven voor dit evenement. Wilt u de inschrijving wijzigen of denkt u dat u deze melding ten onrechte gekregen heeft, neem dan contact op met de beheerder.

en: It looks like you are already registered for this event.  You may proceed if you want to create an additional registration.
nl_BE: Het lijkt erop dat u zich reeds hebt ingeschreven voor dit evenement.  U kunt doorgaan als u een aanvullende inschrijving wilt doen.

en: It looks like you are already registered for this event. If you want to change your registration, or you feel that you've gotten this message in error, please contact the site administrator.
nl_BE: Het lijkt erop dat u reeds geregistreerd bent voor dit evenement. Als u uw inschrijving wilt wijzigen of als u het idee hebt dat u dit bericht foutief krijgt, neem dan contact op met de beheerder.

en: It looks like you are already registered for this event. If you want to change your registration, or you feel that you've received this message in error, please contact the site administrator.
nl_BE: Het lijkt erop dat u reeds geregistreerd bent voor dit evenement. Als u uw inschrijving wilt wijzigen of als u het idee hebt dat u dit bericht foutief krijgt, neem dan contact op met de beheerder.

en: It looks like you are already waitlisted for this event. If you want to change your registration, or you feel that you've received this message in error, please contact the site administrator.
nl_BE: Het lijkt erop dat u al op de wachtlijst staat voor dit evenement. Als u uw inschrijving wilt wijzigen of als u het idee hebt dat u dit bericht foutief krijgt, neem dan contact op met de beheerder.

en: It looks like you are now registering a group of %1 participants. The event has %2 available spaces (you will not be wait listed).
nl_BE: Het ziet ernaar uit dat u nu een groep van %1 deelnemers inschrijft. Het evenement heeft %2 beschikbare plaatsen (u komt niet op een wachtlijst).

en: It looks like you are now registering a group of %1 participants. The event has %2 available spaces (you will not be wait listed). Please go back to the main registration page and reduce the number of additional people. You will also need to complete payment information.
nl_BE: Het ziet ernaar uit dat u nu een groep van %1 deelnemers inschrijft. Het evenement heeft %2 beschikbare plaatsen (u komt niet op een wachtlijst). Ga a.u.b. terug naar de inschrijvingspagina en verminder het aantal extra personen. U zult ook de betaalinformatie moeten invullen.

en: It looks like you are now registering a group of %1 participants. The event has %2 available spaces (you will not be wait listed). Registration for this event requires approval. You will receive an email once your registration has been reviewed.
nl_BE: Het ziet ernaar uit dat u nu een groep van %1 deelnemers inschrijft. Het evenement heeft %2 beschikbare plaatsen (u komt niet op een wachtlijst). Inschrijven voor dit evenement vereist goedkeuring. U ontvangt een e-mail zodra uw inschrijving is beoordeeld.

en: It looks like you are registering more participants then there are spaces available. All participants will be added to the waiting list. You will be notified if spaces become available.
nl_BE: U probeert meer deelnemers te registreren dan waar plaatsen voor beschikbaar zijn. Alle deelnemers zullen op de wachtlijst geplaatst worden. U ontvangt bericht als er plaats beschikbaar komt.

en: It looks like you may have posted and / or distributed the flash version of the Contribution widget. We won't be supporting the flash version in next release. You should try and get all sites using the flash widget to update to the improved HTML widget code below as soon as possible.
nl_BE: Waarschijnlijk heeft U de flash-versie van de Bijdrage  widget geplaatst,  deze wordt niet ondersteund in de nieuwe versie. U kunt beter nu de nieuwe widget gaan gebruiken.

en: It looks there are enough spaces in this event for your group (you will not be wait listed). Registration for this event requires approval. You will receive an email once your registration has been reviewed.
nl_BE: Er zijn genoeg plaatsen beschikbaar bij dit evenement voor uw groep (u zult niet op de wachtlijst geplaatst worden). Aanmelding voor dit evenement vereist goedkeuring. U ontvangt een e-mail zodra uw aanmelding is goedgekeurd.

en: It's a good idea to test your mailing by sending it to yourself and/or a selected group of people in your organization.
nl_BE: Het is een goed idee om uw mailing te testen door het aan uzelf te verzenden en/of een geselecteerde groep mensen in uw organisatie.

en: Italian
nl_BE: Italiaans

en: Italic
nl_BE: Cursief

en: Item Count
nl_BE: Aantal items

en: Item in table
nl_BE: Item in tabel

en: JSON encoded data
nl_BE: JSON-encoded gegevens

en: JSON support
nl_BE: JSON-ondersteuning

en: JSON support not included in PHP.
nl_BE: Geen JSON-ondersteuning in PHP.

en: January
nl_BE: Januari

en: Japanese
nl_BE: Japans

en: Javanese
nl_BE: Javaans

en: Job Description
nl_BE: Job-beschrijving

en: Job Frequency
nl_BE: Job-frequentie

en: Job ID
nl_BE: Job-id

en: Job Is Active?
nl_BE: Job ingeschakeld?

en: Job Log
nl_BE: Job log

en: Job Log ID
nl_BE: Job-log-id

en: Job Logs
nl_BE: Job logs

en: Job Name
nl_BE: Job-naam

en: Job Status
nl_BE: Status taak

en: Job Title
nl_BE: Functie

en: Job copied successfully
nl_BE: Taak gekopieerd

en: Job has not been executed as it is a %1 (non-production) environment.
nl_BE: Job is niet uitgevoerd, want het is op een %1 (test) omgeving.

en: Job log entry ID
nl_BE: Job logregel-id

en: Join Date
nl_BE: Lid sinds

en: Join Us
nl_BE: Doe mee

en: Join a Group
nl_BE: Lid worden van groep

en: Join on:
nl_BE: Samenvoegen op:

en: Join this api call to return values from or filter on a related entity.
nl_BE: Voeg deze api-aanroep samen om waarden terug te krijgen over een gerelateerde entiteit of daarop te filteren.

en: Join your local chapter
nl_BE: Word lid van uw lokale afdeling

en: Joining these group(s) is pending confirmation by this contact.
nl_BE: Dit contact dient het lidmaatschap van deze groep(en) nog te bevestigen.

en: Joins these premium settings to another object. Always civicrm_contribution_page for now.
nl_BE: Koppelt deze instelling van een geschenk aan een ander object. Op dit moment is dat altijd een Bijdragepagina.

en: Json serialized array of data used by the ufjoin.module
nl_BE: Json-array met gegevens gebruikt door de ufjoin.module

en: July
nl_BE: Juli

en: June
nl_BE: Juni

en: Kalaallisut, Greenlandic
nl_BE: Kalaallisut, Groenlands

en: Kazakh
nl_BE: Kazachs

en: Keeps track of the sequence number of this repetition.
nl_BE: Volgt het volgnummer van deze herhaling.

en: Key
nl_BE: sleutel

en: Key for validating requests related to this contact.
nl_BE: Veld voor controleren verzoeken gerelateerd aan dit contact.

en: Key for validating requests related to this mailing.
nl_BE: Sleutel voor het valideren van verzoeken over deze mailing.

en: Key is not set for this payment processor
nl_BE: De sleutel van deze betaalmethode is niet ingevoerd

en: Kilometers
nl_BE: kilometer

en: Kinyarwanda
nl_BE: Rwandees

en: Kirghiz, Kyrgyz
nl_BE: Kirgizisch

en: Korean
nl_BE: Koreaans

en: Kurdish
nl_BE: Koerdisch

en: Kwanyama, Kuanyama
nl_BE: Kuanyama

en: LESS Credit to invoice(s)
nl_BE: Minder credit naar factuur/facturen

en: LYBUNT Report
nl_BE: Rapport LYBUNT

en: LYBUNT means last year but not this year. Provides a list of constituents who donated last year but did not donate during the time period you specify as the current year.
nl_BE: LYBUNT (Last Year BUt Not This year). Geeft een overzicht van uw achterban die vorig jaar doneerde maar niet in de periode die u opgeeft als het huidige jaar.

en: Label Format
nl_BE: Labelformaat

en: Label Format Option Group not found in database.
nl_BE: Optiegroep etiketopmaak niet gevonden in database.

en: Label Format does not fit in database.
nl_BE: Etiketopmaak past niet in database.

en: Label Formats
nl_BE: Etiketformaten

en: Label Height
nl_BE: Hoogte etiket

en: Label Is Active?
nl_BE: Label is actief?

en: Label Width
nl_BE: Breedte etiket

en: Label already exists in Database.
nl_BE: Dit label bestaat al in de database.

en: Label and value cannot be empty.
nl_BE: Label en waarde kunnen niet leeg zijn.

en: Label cannot be empty.
nl_BE: Label kan niet leeg zijn.

en: Label displayed for No Thank-you option in premiums block (e.g. No thank you)
nl_BE: Label getoond bij de optie om geen geschenk te kiezen in het blok Relatiegeschenken (Bijv. Nee, dank u wel.)

en: Label for Membership Status
nl_BE: Label voor lidmaatschapsstatus

en: Label for Signature
nl_BE: Label voor handtekening

en: Label for Subject
nl_BE: Label voor onderwerp

en: Label for User Name if used
nl_BE: Label voor gebruikersnaam (optioneel)

en: Label for password
nl_BE: Label voor wachtwoord

en: Label for the relationship from Contact A to Contact B. EXAMPLE: Contact A is 'Parent of' Contact B.
nl_BE: Aanduiding voor de relatie van contact A naar contact B. VOORBEELD: contact A is 'ouder van' contact B.

en: Label for the relationship from Contact B to Contact A. EXAMPLE: Contact B is 'Child of' Contact A. You may leave this blank for relationships where the name is the same in both directions (e.g. Spouse).
nl_BE: Aanduiding voor de relatie van contact B naar contact A. VOORBEELD: contact B is 'kind van' contact A. U kunt dit leeg laten voor relaties waarbij de aanduiding in beide richtingen hetzelfde is (bijv. partner van).

en: Label is Default?
nl_BE: Label is standaard?

en: Label of the rule group
nl_BE: Label van de regelgroep

en: Labels Per Column
nl_BE: Etiketten per kolom

en: Labels Per Row
nl_BE: Etiketten per rij

en: Landscape
nl_BE: Liggend

en: Language
nl_BE: Taal

en: Language Customizations
nl_BE: Taalwijzigingen

en: Language and Currency
nl_BE: Taal en valuta

en: Language and Region Settings
nl_BE: Taal- en regio-instellingen

en: Language of basic data:
nl_BE: Taal van de basisgegevens:

en: Language of the content of the mailing. Useful for tokens.
nl_BE: Taal van de inhoud van de mailing. Nuttig bij tokens.

en: Languages
nl_BE: Talen

en: Languages available to users of this installation.
nl_BE: Alle talen die de gebruikers van deze installatie ter beschikking staan.

en: Lao
nl_BE: Laotiaans

en: Lapsed Memberships
nl_BE: Verlopen lidmaatschappen

en: Last
nl_BE: Laatste

en: Last &gt;&gt;
nl_BE: Laatste &gt;&gt;

en: Last 12 months including today
nl_BE: Laatste 12 maanden t/m vandaag

en: Last 2
nl_BE: Laatste 2

en: Last 2 years including today
nl_BE: Laatste 2 jaar t/m vandaag

en: Last 3
nl_BE: Laatste 3

en: Last 3 years including today
nl_BE: Laatste 3 jaar t/m vandaag

en: Last 30 days including today
nl_BE: Laatste 30 dagen t/m vandaag

en: Last 4 digits of credit card
nl_BE: Laatste 4 cijfers van creditcard

en: Last 4 digits of the card
nl_BE: Laatste 4 cijfers van de kaart

en: Last 60 days including today
nl_BE: Laatste 60 dagen t/m vandaag

en: Last 7 days including today
nl_BE: Laatste 7 dagen t/m vandaag

en: Last 90 days including today
nl_BE: Laatste 90 dagen t/m vandaag

en: Last Action Date
nl_BE: Datum laatste actie

en: Last Change by
nl_BE: Laatst gewijzigd door

en: Last Completed Action Date
nl_BE: Datum laatste afgeronde actie

en: Last Contribution Processed
nl_BE: Laatste verwerkte bijdrage

en: Last Modified
nl_BE: Laatst gewijzigd

en: Last Modified By:
nl_BE: Laatst gewijzigd door:

en: Last Name
nl_BE: Achternaam

en: Last Name, First Name
nl_BE: Achternaam, Voornaam

en: Last Name.
nl_BE: Achternaam.

en: Last Name:
nl_BE: Achternaam:

en: Last Reminder
nl_BE: Laatste herinnering

en: Last Run
nl_BE: Laatste uitvoering

en: Last Year Total
nl_BE: Totaal vorig jaar

en: Last cron run at %1.
nl_BE: Cron laatst uitgevoerd om %1.

en: Last name, First name
nl_BE: Achternaam, Voornaam

en: Last updated date for this pledge record.
nl_BE: Laatste wijzigingsdatum van dit toezeggings-record.

en: Last updated date for this record. mostly the last time a payment was received
nl_BE: Laatste tijdstip waarop het record is gewijzigd, meestal door het ontvangen van een betaling

en: Latest date to consider end events from.
nl_BE: Laatst mogelijke startdatum

en: Latest membership period expiration date. End Date will be automatically set based on Membership Type if you don't select a date.
nl_BE: Laatste dag dat het lidmaatschap geldig is. Als u geen datum selecteert zal de einddatum automatisch ingevuld worden op basis van het lidmaatschapstype.

en: Latin
nl_BE: Latijn

en: Latitude
nl_BE: Breedtegraad

en: Latitude and longitude may be automatically populated by enabling a Mapping Provider.
nl_BE: Lengte- en breedtegraden kunnen automatisch worden toegevoegd door een Mapping provider.

en: Latitude of the Address for mapping
nl_BE: Breedtegraad van het Adres voor mapping

en: Latvian
nl_BE: Lets

en: Layout fixes for the Contribution templates
nl_BE: Lay-out verbeteringen van de Contributie sjablonen

en: Learn more about a script that can automatically update contact addressee and greeting options.
nl_BE: Lees meer over hoe een script automatisch adressen en begroetingen van contacten kan wijzigen.

en: Learn more.
nl_BE: bekijk meer informatie over dit onderwerp

en: Learn more...
nl_BE: Meer lezen...

en: Leave blank for default
nl_BE: Leeg laten voor standaardwaarde

en: Leave blank for unlimited. This limit is not implemented by all browsers and rich text editors.
nl_BE: Laat dit veld leeg voor onbeperkt. Deze limiet wordt niet door alle webbrowsers en editors ondersteund.

en: Leave blank to run as soon as possible.
nl_BE: Leeg laten om zo snel mogelijk uit te voeren.

en: Leave blank to run at next run frequency.
nl_BE: Leeg laten om bij het volgende interval uit te voeren.

en: Leave the Membership Type blank for additional non-membership options (e.g. magazine subscription).
nl_BE: Laat het lidmaatschapstype leeg voor aanvullende opties (zoals voor een abonnement op een tijdschrift).

en: Leave undefined
nl_BE: Ongedefinieerd laten

en: Left
nl_BE: Links

en: Left Margin
nl_BE: Linkermarge

en: Left Message
nl_BE: Bericht achter gelaten

en: Left Padding
nl_BE: Padding Links

en: Legacy Encoding
nl_BE: Ondersteuning verouderde delen

en: Legal Identifier
nl_BE: Wettelijke identificatie

en: Legal Name
nl_BE: Wettelijke naam

en: Legal Name.
nl_BE: Wettelijke naam.

en: Length
nl_BE: Lengte

en: Liability
nl_BE: Crediteuren

en: License
nl_BE: Licentie

en: LifeTime
nl_BE: Levensduur

en: Lifetime Total
nl_BE: Totaal levensduur

en: Lifetime total
nl_BE: Totaal levensduur

en: Like
nl_BE: Zoals

en: Limburgish, Limburgan, Limburger
nl_BE: Limburgs

en: Limit Dashboard Results
nl_BE: Beperk Dashboard Resultaten

en: Limit Group
nl_BE: Beperk groep

en: Limit List to Group
nl_BE: Beperkt overzicht tot groep

en: Limit Options
nl_BE: Beperk-opties

en: Limit Rows per Page in Dashboard
nl_BE: Beperk het aantal regels op de pagina op de startpagina

en: Limit To
nl_BE: Beperk tot

en: Limit To Current User
nl_BE: Alleen voor huidige gebruiker

en: Limit listings to a specific Group?
nl_BE: Beperk overzichten tot een specifieke groep?

en: Limit or Add Recipients
nl_BE: Beperken of toevoegen ontvangers

en: Limit the number of additional participants that can be registered in a single booking.
nl_BE: Maximaliseer indien gewenst het aantal extra deelnemers dat aangemeld kan worden bij een enkele boeking.

en: Limit to
nl_BE: Beperken tot

en: Line Item
nl_BE: Regel item

en: Line Item Entity
nl_BE: Regel item entiteit

en: Line Item Entity Type
nl_BE: Regel item entiteitstype

en: Line Item ID
nl_BE: Regel item ID

en: Line Item Label
nl_BE: Regel item label

en: Line Item Participant Count
nl_BE: Regel item teller deelnemers

en: Line Item Quantity
nl_BE: Regel item hoeveelheid

en: Line Item Total
nl_BE: Regel item totaal

en: Line Items
nl_BE: Regel items

en: Line Number
nl_BE: Regelnummer

en: Linear (1D)
nl_BE: Lineair (1D)

en: Link
nl_BE: Koppeling

en: Link Cases
nl_BE: Link dossiers

en: Link Text
nl_BE: Linktekst

en: Link To Case
nl_BE: Aan dossier koppelen

en: Link text for PCP.
nl_BE: Tekst link voor PCP.

en: Link this field
nl_BE: Koppel dit veld

en: Link this field to its CiviCRM Contact
nl_BE: Dit veld linken aan zijn CiviCRM-contact

en: Link this field to its event page
nl_BE: Dit veld linken aan zijn evenementpagina

en: Link this field to its user
nl_BE: Koppel dit veld aan de gebruiker

en: Link to
nl_BE: Link naar

en: Link to Delete Activity
nl_BE: Link naar Verwijder activiteit

en: Link to Delete Contact
nl_BE: Link naar Contact verwijderen

en: Link to Delete Contribution
nl_BE: Link naar Bijdrage verwijderen

en: Link to Delete Event
nl_BE: Link naar Evenement verwijderen

en: Link to Delete Participant
nl_BE: Link naar Deelnemer verwijderen

en: Link to Delete Relationship
nl_BE: Link naar Verwijder relatie

en: Link to Edit Activity
nl_BE: Link naar Activiteit wijzigen

en: Link to Edit Contact
nl_BE: Link naar Contact wijzigen

en: Link to Edit Contribution
nl_BE: Link naar Bijdrage wijzigen

en: Link to Edit Event Participants
nl_BE: Link om deelnemers aan het evenement te wijzigen

en: Link to Edit Participant
nl_BE: Link naar Deelnemer wijzigen

en: Link to Edit Relationship A-B
nl_BE: Link naar Wijzig relatie

en: Link to Edit Relationship B-A
nl_BE: Link naar Wijzig relatie

en: Link to Event Configuration
nl_BE: Link naar evenementconfiguratie

en: Link to Event Page
nl_BE: Link naar evenementpagina

en: Link to Event Participants
nl_BE: Link naar Deelnemers aan evenement

en: Link to Event Registration
nl_BE: Link naar aanmelden voor evenement

en: Link to Participant Listing
nl_BE: Link naar deelnemerslijst

en: Link to Registration Page
nl_BE: Link naar aanmeldingspagina

en: Link to View Activity
nl_BE: Link naar Toon activiteit

en: Link to View Contact
nl_BE: Link naar Contact tonen

en: Link to View Contribution
nl_BE: Link naar Bijdrage tonen

en: Link to View Participant
nl_BE: Link naar Deelnemer tonen

en: Link to View Relationship A-B
nl_BE: Link naar Tonen relatie

en: Link to View Relationship B-A
nl_BE: Link naar Tonen relatie

en: Link to a Custom Node
nl_BE: Link naar een aangepaste node

en: Link to a Drupal Node or View, from the base path. The Activity ID will be appended to the end of the link.
nl_BE: Link naar een Drupal Node of View, vanaf het base-path. Het Activiteiten ID wordt aan het einde toegevoegd.

en: Link to a Drupal Node or View, from the base path. The Contact ID will be appended to the end of the link.
nl_BE: Link naar een Drupal node of View vanaf het base-path. Het Contact ID zal toegevoegd worden aan de link.

en: Link to a Drupal Node or View, from the base path. The Contribution ID will be appended to the end of the link.
nl_BE: Link naar een Drupal node of View, vanaf het base-path. Het Contribution ID zal toegevoegd worden aan de link.

en: Link to a Drupal Node or View, from the base path. The Event ID will be appended to the end of the link.
nl_BE: Link naar een Drupal-node of weergave, vanaf de root. Het evenementnummer wordt aan het eind van de link toegevoegd.

en: Link to a Drupal Node or View, from the base path. The Participant ID will be appended to the end of the link.
nl_BE: Link naar een Drupal node of View. Het ID van de deelnemer zal worden toegevoegd aan de link.

en: Link to a Drupal Node or View, from the base path. The relationship ID will be appended to the end of the link.
nl_BE: Link naar een Drupal node of View, vanaf het base-path. Het Relationship ID zal toegevoegd worden aan de link.

en: Link together events, mailings, activities, and contributions. Create surveys and online petitions.
nl_BE: Evenementen, mailings en bijdragen koppelen. Enquêtes en petities aanmaken.

en: Linked to Contribution Page
nl_BE: Gelinkt aan donatiepagina

en: Links Text
nl_BE: Links tekst

en: Links to an entity_table like civicrm_financial_type
nl_BE: Linkt naar een entity_table als een financieel type

en: Links to an id in the entity_table, such as vid in civicrm_financial_type
nl_BE: Linkt naar een id in de entity_table, als een vid in financial_type

en: List %1 participants
nl_BE: Lijst met %1 deelnemers

en: List All Duplicates
nl_BE: Alle duplicaten tonen

en: List Association Rule(s)
nl_BE: Lijst associatieregels

en: List Custom Options
nl_BE: Toon specifieke opties

en: List all activity(s) for this row.
nl_BE: Toon alle activiteiten behorend bij deze regel.

en: List all contribution(s) for this date unit.
nl_BE: Toon alle bijdragen voor deze datumeenheid.

en: List all direct contribution(s) from this contact.
nl_BE: Toon alle directe bijdragen van dit contact.

en: List all revisions
nl_BE: Alle revisies tonen

en: List contact's donation history, grouped by year, along with contributions attributed to any of the contact's related contacts.
nl_BE: Overzicht donatie geschiedenis van contact, per jaar gegroepeerd, inclusief bijdragen aan het contact gerelateerde contacten.

en: List counted participants
nl_BE: Lijst getelde deelnemers

en: List more Grants
nl_BE: Meer toelagen weergeven

en: List my contribution
nl_BE: Plaats mijn bijdrage in het overzicht.

en: List my contribution anonymously
nl_BE: Toon mijn bijdrage anoniem

en: List my support anonymously
nl_BE: Toon mijn steun als anoniem

en: List of Languages
nl_BE: Taallijst

en: List of all dates of activities of Type
nl_BE: Overzicht van de dagen met activiteiten van type

en: List of log entries for:
nl_BE: Lijst loggegevens voor:

en: List of names
nl_BE: Namenlijst

en: List of parameters to the command.
nl_BE: De parameterlijst van dit commando.

en: List of pledges including amount pledged, pledge status, next payment date, balance due, total amount paid etc.
nl_BE: Overzicht van toezeggingen inclusief het bedrag, de status, de volgende betaaldatum, het betaalde totaalbedrag, ...

en: List participants for this event (all statuses)
nl_BE: Deelnemers van dit evenement tonen (alle statussen)

en: List the signatures
nl_BE: Lijst met handtekeningen

en: List uncounted participants
nl_BE: Lijst ongetelde deelnemers

en: Listed contact(s) have been added to the selected group.
nl_BE: De genoemde contact(en) werd(en) toegevoegd aan de geselecteerde groep.

en: Listing of current and upcoming public events.
nl_BE: Overzicht van lopende en komende openbare evenementen

en: Lists Summary of Memberships for this date unit.
nl_BE: Maak een lijst van lidmaatschappen van deze datum.

en: Lists detailed contribution(s) for this record.
nl_BE: Maak een gedetailleerde lijst van de bijdrage(n) van dit record.

en: Lists specific contributions by criteria including contact, time period, financial type, contributor location, etc. Contribution summary report points to this report for contribution details.
nl_BE: Toont specifieke bijdragen volgens criteria (contact, periode, financieel type...).  Het rapport Overzicht bijdragen gebruikt dit rapport voor de details van de bijdrage.

en: Lithuanian
nl_BE: Litouws

en: Live
nl_BE: Actief

en: Live API URL
nl_BE: Productie-URL API

en: Live Button URL
nl_BE: Knop productie-URL

en: Live Mode
nl_BE: Live-modus

en: Live Page
nl_BE: Productiepagina

en: Live Recurring Payments URL
nl_BE: Productie-URL terugkerende betalingen

en: Live Site URL
nl_BE: Productie-URL

en: Load Mapping
nl_BE: Koppeltabel laden

en: Load Saved Field Mapping
nl_BE: Laad opgeslagen veldmapping

en: Loading
nl_BE: Gegevens ophalen

en: Loading...
nl_BE: Laden...

en: Loads all variables available to the current page template into a pop-up window. To trigger, add <em>&smartyDebug=1</em> to any CiviCRM URL query string. Make sure you have pop-up blocking disabled in your browser for the CiviCRM site URL.
nl_BE: Maakt een pop-up venster met daarin alle variabelen behorend bij het huidige scherm. Voeg <em>&smartyDebug=1</em> toe aan een CiviCRM URL om het te activeren. Zorg dat er geen pop-up blockers voor uw CiviCRM site aan staan in uw webbrowser.

en: Loc Block
nl_BE: Loc Blok

en: Loc Blocks
nl_BE: Loc Blokken

en: Local Extension ID
nl_BE: Lokaal Extensie-id

en: Local path
nl_BE: Lokaal pad

en: Locale specific string overrides
nl_BE: De locale van de ingestelde taal

en: Localization
nl_BE: Lokalisatie

en: Localization settings include user language, default currency and available countries for address input.
nl_BE: De lokalisatie-instellingen omvatten taal gebruiker, standaard valuta en beschikbare landen voor de invoer van adressen.

en: Localpart
nl_BE: Lokaal deel

en: Location
nl_BE: Locatie

en: Location Block
nl_BE: Locatie blok

en: Location Block ID
nl_BE: Locatie Blok ID

en: Location ID
nl_BE: Locatie-id

en: Location Type
nl_BE: Locatietype

en: Location Type Description.
nl_BE: Locatietype Beschrijving.

en: Location Type Display Name.
nl_BE: Locatietype Te tonen naam.

en: Location Type ID
nl_BE: Locatietype ID

en: Location Type Name.
nl_BE: Locatietype Naam.

en: Location Type is Active?
nl_BE: Locatietype is actief?

en: Location Type is Reserved?
nl_BE: Locatietype is gereserveerd?

en: Location Types
nl_BE: Locatie types

en: Location of the CiviCRM main menu.
nl_BE: Plaats CiviCRM hoofdmenu.

en: Location of the activity (optional, open text).
nl_BE: Locatie van de activiteit (optioneel, vrije tekst).

en: Location search uses the PRIMARY location for each contact by default.
nl_BE: Standaard wordt bij een contact op de primaire locatie  gezocht.

en: Location type
nl_BE: Locatietype

en: Location type ID
nl_BE: Locatietype-ID

en: Location type of this mapping, if required
nl_BE: Locatietype van deze mapping, indien verplicht

en: Location types provide convenient labels to differentiate contacts' location(s). Administrators may define as many additional types as appropriate for your constituents (examples might be Main Office, School, Vacation Home...).
nl_BE: Locatietypes zorgen voor handige labels om de locatie(s) van contacten te onderscheiden. Beheerders kunnen net zoveel aanvullende types definiëren als nodig is voor uw relaties (voorbeelden zijn: hoofdkantoor, school, vakantieverblijf enz.).

en: Location where the civicrm module or component has been installed.
nl_BE: Locatie waar de CiviCRM-module of component is geïnstalleerd.

en: Locations
nl_BE: Locaties

en: Locked
nl_BE: Gesloten

en: Log Contact ID
nl_BE: Log contact ID

en: Log Date (When)
nl_BE: Logdatum (als)

en: Log Host
nl_BE: Log host

en: Log ID
nl_BE: Log-ID

en: Log Timestamp
nl_BE: Log tijdstempel

en: Log Type
nl_BE: Log-type

en: Log Type Table
nl_BE: Logtype Tabel

en: Log entry date
nl_BE: Logdatum

en: Log of contact and activity records created or updated in a given date range.
nl_BE: Log van contacten en activiteiten gecreëerd of bewerkt gedurende een op te geven periode

en: Logging
nl_BE: Loggen

en: Logging Details
nl_BE: Logging-gegevens

en: Logging Unique ID not recorded before
nl_BE: Logging Unique-id, niet eerder vastgelegd

en: Logging is not supported in a multilingual environment!
nl_BE: In meertalige installaties wordt loggen niet ondersteund!

en: Logging is not supported in multilingual environments.
nl_BE: In meertalige installaties wordt loggen niet ondersteund.

en: Login to your account
nl_BE: Login op uw account

en: Login to your account at
nl_BE: Login op uw account op

en: Long-term housing plan
nl_BE: Plan langdurige huisvesting

en: Longitude
nl_BE: Lengtegraad

en: Longitude of the Address for mapping
nl_BE: Lengtegraad van het Adres voor mapping

en: Low
nl_BE: Laag

en: Luxembourgish, Letzeburgesch
nl_BE: Luxemburgs

en: Lybunt Report
nl_BE: Lybunt-rapport

en: M d, yy (Dec 31, 2009)
nl_BE: M d, jj (Dec 31, 2009)

en: M yy (Dec 2009)
nl_BE: M jj (Dec 2009)

en: MD5 Hash
nl_BE: MD5-hash

en: MM d, yy (December 31, 2009)
nl_BE: MM d, jj (December 31, 2009)

en: Macedonian
nl_BE: Macedonisch

en: Machine name
nl_BE: Machinenaam

en: Machine name for Case Type
nl_BE: Machine-naam van dossiertype

en: Mail Account
nl_BE: E-mailaccount

en: Mail Account Password
nl_BE: Wachtwoord e-mailaccount

en: Mail Account Username
nl_BE: Gebruikersnaam e-mailaccount

en: Mail Account Uses SSL
nl_BE: E-mailaccount gebruikt SSL

en: Mail Bounce Report
nl_BE: Rapport afgewezen mail

en: Mail Bounce: %1
nl_BE: Bounce: %1

en: Mail Click-Through Report
nl_BE: Detailrapport doorkliks vanuit mailings

en: Mail Detail Report
nl_BE: Detailrapport mailings

en: Mail Error
nl_BE: E-mail fout

en: Mail Folder
nl_BE: E-mailmap

en: Mail Not Sent
nl_BE: E-mail niet verzonden

en: Mail Opened Report
nl_BE: Rapport geopende mail

en: Mail Opened: %1
nl_BE: E-mail geopend: %1

en: Mail Port
nl_BE: E-mailpoort

en: Mail Protocol
nl_BE: Mail protocol

en: Mail Reports
nl_BE: Mail rapporten

en: Mail Sent
nl_BE: E-mail verzonden

en: Mail Server
nl_BE: E-mailserver

en: Mail Setting Deleted.
nl_BE: E-mailinstelling verwijderd.

en: Mail Settings
nl_BE: E-mail Instellingen

en: Mail Settings ID
nl_BE: E-mail Instellingen ID

en: Mail Settings Name
nl_BE: E-mail Instellingen Naam

en: Mail Settingses
nl_BE: E-mail Instellingen

en: Mail Summary
nl_BE: Overzicht mailings

en: Mail Summary Report
nl_BE: E-mail overzichtsrapport

en: Mail not sent
nl_BE: E-mail niet verzonden

en: Mail routing error
nl_BE: Mail routeringsfout

en: Mailer Batch Limit
nl_BE: Mailer Batch Limiet

en: Mailer Configuration
nl_BE: Mailer Configuratie

en: Mailer Cron Job Limit
nl_BE: Mailer Cron-job Limiet

en: Mailer Job Size
nl_BE: Mailer Job Grootte

en: Mailer Throttle Time
nl_BE: Mailer Throttle Tijd

en: Mailing ABs
nl_BE: Mailing AB's

en: Mailing Approval Note
nl_BE: Mailing Goedkeuringsaantekening

en: Mailing Approval Status
nl_BE: Mailing Goedkeuringsstatus

en: Mailing Approval URL
nl_BE: Mailing Goedkeuring-URL

en: Mailing Approved Date
nl_BE: Mailing goedgekeurd op

en: Mailing Bounce Event
nl_BE: Mailing bounce-gebeurtenis

en: Mailing Bounce Events
nl_BE: Mailing bounce-gebeurtenissen

en: Mailing Completed
nl_BE: Mailing voltooid

en: Mailing Component
nl_BE: Mailingonderdeel

en: Mailing Component ID
nl_BE: Mailingonderdeel-ID

en: Mailing Component Is Active?
nl_BE: Mailing Component is actief?

en: Mailing Component is Default?
nl_BE: Mailing Component is standaard?

en: Mailing Components
nl_BE: Mailingonderdelen

en: Mailing Confirmation Event
nl_BE: Mailing Bijdrage-gebeurtenis

en: Mailing Confirmation ID
nl_BE: Mailing Bevestiging ID

en: Mailing Contribution Events
nl_BE: Mailing Bijdrage-gebeurtenissen

en: Mailing Created Date
nl_BE: Mailing gemaakt op

en: Mailing Creator (Email)
nl_BE: Mailing Maker (E-mail)

en: Mailing Creator (Name)
nl_BE: Mailing Maker (naam)

en: Mailing Date
nl_BE: Mailing Datum

en: Mailing Delivery
nl_BE: Mailing bezorging

en: Mailing Delivery Event
nl_BE: Mailing Levering

en: Mailing Delivery Events
nl_BE: Mailing Leveringen

en: Mailing Error
nl_BE: Fout bij mailen

en: Mailing Event Queue ID
nl_BE: Mailing wachtrij ID

en: Mailing Footer
nl_BE: Voettekst voor mailing

en: Mailing Footer - HTML
nl_BE: Voettekst mailing - HTML

en: Mailing Footer - Plaintext
nl_BE: Voettekst mailing - platte tekst

en: Mailing Forwarded Event
nl_BE: Mailing doorsturing

en: Mailing Forwarded Events
nl_BE: Mailing doorsturingen

en: Mailing From Email
nl_BE: Mailing van e-mailadres

en: Mailing From Name
nl_BE: Naam afzender

en: Mailing Group
nl_BE: Mailing groep

en: Mailing Group Entity
nl_BE: Mailing Groep Entiteit

en: Mailing Group Entity Table
nl_BE: Mailing Groep Entiteit Tabel

en: Mailing Group ID
nl_BE: Mailing Groep ID

en: Mailing Group Search
nl_BE: Mailing-groepen zoeken

en: Mailing Group Search Arguments
nl_BE: Mailing Groep Zoekargumenten

en: Mailing Group Type
nl_BE: Mailing Groepstype

en: Mailing Group(s)
nl_BE: Mailing Groep(en)

en: Mailing Groups
nl_BE: Mailing groepen

en: Mailing Header
nl_BE: Kop van mailing

en: Mailing Header - HTML
nl_BE: Koptekst mailing - HTML

en: Mailing Header - Plaintext
nl_BE: Koptekst mailing - platte tekst

en: Mailing ID
nl_BE: Mailing-ID

en: Mailing ID (A)
nl_BE: Mailing-ID (A)

en: Mailing ID (B)
nl_BE: Mailing-ID (B)

en: Mailing ID (C)
nl_BE: Mailing-ID (C)

en: Mailing Job
nl_BE: Mailing job

en: Mailing Job End Date
nl_BE: Mailing Job Einddatum

en: Mailing Job Is Test?
nl_BE: Is de mailing-taak een test?

en: Mailing Job Limit
nl_BE: Mailing Job Limiet

en: Mailing Job Start Date
nl_BE: Mailing Job Startdatum

en: Mailing Jobs
nl_BE: Mailing jobs

en: Mailing Key
nl_BE: Key Mailing

en: Mailing Label
nl_BE: Etiket

en: Mailing Label Format
nl_BE: Adressticker formaat

en: Mailing Label Tokens
nl_BE: Tokens voor etiketten

en: Mailing Labels
nl_BE: Etiketten

en: Mailing Language
nl_BE: Mailing taal

en: Mailing List
nl_BE: Mailinglijst

en: Mailing List Subscription
nl_BE: Abonnement op mailinglijst

en: Mailing Name
nl_BE: Naam mailing

en: Mailing Name(s)
nl_BE: Naam mailing(s)

en: Mailing Name.
nl_BE: Mailing naam.

en: Mailing Opened Event
nl_BE: Mailing geopende gebeurtenis

en: Mailing Opened Events
nl_BE: Mailing geopende gebeurtenissen

en: Mailing Opened ID
nl_BE: Mailing-geopend-id

en: Mailing Queue Event
nl_BE: Mailing wachtrij gebeurtenis

en: Mailing Queue Events
nl_BE: Mailing wachtrij gebeurtenissen

en: Mailing Recipient
nl_BE: Mailing Ontvanger

en: Mailing Recipients
nl_BE: Ontvangers van de maling

en: Mailing Recipients ID
nl_BE: Mailing Ontvangers ID

en: Mailing Report
nl_BE: Mailing rapport

en: Mailing Resubscribe
nl_BE: Mailing herinschrijven

en: Mailing Scheduled Date
nl_BE: Mailing gepland op

en: Mailing Sender
nl_BE: Afzender

en: Mailing Settings
nl_BE: Mailinginstellingen

en: Mailing Start Date
nl_BE: Mailing Startdatum

en: Mailing Status
nl_BE: Mailingstatus

en: Mailing Subject
nl_BE: Onderwerp mailing

en: Mailing Subscribe
nl_BE: Mailing Aanmelding

en: Mailing Subscribe Hash
nl_BE: Mailing Aanmelden Hash

en: Mailing Subscribe ID
nl_BE: Mailing Uitschrijving ID

en: Mailing Subscribe Timestamp
nl_BE: Mailing Aanmelden Tijdstempel

en: Mailing Text:
nl_BE: Mailing-tekst:

en: Mailing Type
nl_BE: Mailingtype

en: Mailing URL (Edit)
nl_BE: Mailing URL (Wijzigen)

en: Mailing URL (Schedule)
nl_BE: Mailing URL (Inplannen)

en: Mailing URL (View)
nl_BE: Mailing URL (Bekijken)

en: Mailing Visibility
nl_BE: Mailing zichtbaarheid

en: Mailing bounced ID
nl_BE: Mailingbounce-ID

en: Mailing click through ID
nl_BE: Doorklik-ID

en: Mailing content has been uploaded
nl_BE: Mailinginhoud is geüpload

en: Mailing content uploaded
nl_BE: Geüploade mailing inhoud

en: Mailing delivered ID
nl_BE: Mailing-aflevering-ID

en: Mailing group
nl_BE: Mailing groep

en: Mailing has been approved/rejected
nl_BE: Mailing is goedgekeurd/afgewezen

en: Mailing has been completed
nl_BE: Mailverzending is voltooid

en: Mailing has been created
nl_BE: Mailing is aangemaakt

en: Mailing has been queued
nl_BE: Mailing is in de wachtrij geplaatst

en: Mailing has been scheduled
nl_BE: Mailing is ingepland

en: Mailing has been updated
nl_BE: Mailing is bijgewerkt

en: Mailing is forwarded successfully to %count email address. | Mailing is forwarded successfully to %count email addresses.
nl_BE[0]: De mailing is met succes doorgestuurd naar %count e-mailadres.
nl_BE[1]: De mailing is met succes doorgestuurd naar %count e-mailadressen.

en: Mailing is not forwarded to the given email address. | Mailing is not forwarded to the given email addresses.
nl_BE[0]: De mailing is niet doorgestuurd naar het opgegeven adres.
nl_BE[1]: De mailing is niet doorgestuurd naar de opgegeven adressen.

en: Mailing key
nl_BE: Key mailing

en: Mailing labels - print
nl_BE: Etiketten afdrukken

en: Mailing name
nl_BE: Naam mailing

en: Mailing opened ID
nl_BE: Mailing openings-ID

en: Mailing permalink
nl_BE: Permalink mailing

en: Mailing reply ID
nl_BE: Mailing antwoordnummer

en: Mailing unsubscribeded ID
nl_BE: Mailing uitgeschreven-ID

en: Mailing: Trackable Opens
nl_BE: Mailing: openen volgen

en: Mailing: Trackable Replies
nl_BE: Mailing: beantwoorden volgen

en: Mailing: Trackable URL Clicks
nl_BE: Mailing: klikken op URL's volgen

en: MailingAB ID
nl_BE: MailingA/B-ID

en: Mailings %%StatusMessage%%
nl_BE: Mailing %%StatusMessage%%

en: Mailings sent to %1
nl_BE: Mailings verzonden naar %1

en: Main
nl_BE: Primair

en: Main Color
nl_BE: Hoofdkleur

en: Main Information
nl_BE: Algemene informatie

en: Main Menu
nl_BE: Hoofdmenu

en: Main Tag List
nl_BE: Hoofdkenmerkenlijst

en: Main Tag Tree
nl_BE: Hoofdkenmerkenboom

en: Main Text Color
nl_BE: Hoofd-tekstkleur

en: Main office location
nl_BE: Hoofdlocatie

en: Major Donor
nl_BE: Belangrijk donateur

en: Make CiviCRM aware of multiple domains. You should configure a domain group if enabled
nl_BE: Definieer indien nodig meerdere domeinen in CiviCRM. U moet als u dit inschakelt een domeingroep definiëren

en: Make Contribution
nl_BE: Bijdrage doen

en: Make Mailing Labels
nl_BE: Verzendetiketten aanmaken

en: Make Name Badges
nl_BE: Naambadges maken

en: Make Payment
nl_BE: Betaling doen

en: Make Pledge Payment(s):
nl_BE: Betaling(en) doen:

en: Make Thank-you Letters
nl_BE: Bedankbrieven maken

en: Make a Copy
nl_BE: Maak een kopie

en: Make a Copy of CiviCRM Contribution Page
nl_BE: CiviCRM-bijdragepagina kopiëren

en: Make a Copy of CiviCRM Profile Group
nl_BE: Maak een kopie van CiviCRM profielgroep

en: Make a Copy of Price Set
nl_BE: Maak een kopie van set prijzen

en: Make a contribution
nl_BE: Doe een donatie

en: Make it easy for participants to spread the word about this event to friends and colleagues.
nl_BE: Maak het deelnemers gemakkelijk om dit evenement aan te bevelen bij vrienden en collega's.

en: Make sure at least one parent group is set.
nl_BE: Selecteer minimaal één bovenliggende groep.

en: Make sure the CAPTCHA feature is NOT enabled for this profile when you are grabbing the HTML code. CAPTCHA requires dynamic page generation. Submitting an HTML Snippet profile form with CAPTCHA included will ALWAYS result in a CAPTCHA validation error - which means that the information entered by the user can not be saved.
nl_BE: Zorg dat de CAPTCHA optie voor dit profiel niet aanstaat als u de HTML code overneemt. CAPTCHA vereist dynamische pagina's. Een zelfstandig formulier met CAPTCHA zal altijd een validatie fout geven.

en: Make sure you have enough privileges in the access control system.
nl_BE: Controleer of u de goede toegangsrechten heeft.

en: Make this option value 'selected' by default?
nl_BE: Deze optie waarde als standaard gebruiken ?

en: Malagasy
nl_BE: Malagassisch

en: Malay
nl_BE: Maleis

en: Male
nl_BE: Man

en: Malformed photo name
nl_BE: Ongeldige fotonaam

en: Maltese
nl_BE: Maltees

en: Manage
nl_BE: Beheren

en: Manage - Scheduled Jobs
nl_BE: Beheer - Geplande taken

en: Manage ACL Roles
nl_BE: ACL-rollen beheren

en: Manage Case
nl_BE: Dossier beheren

en: Manage Case #%1
nl_BE: Dossier #%1 beheren

en: Manage Case %1
nl_BE: Beheren dossier %1

en: Manage Contribution Page
nl_BE: Bijdragepagina beheren

en: Manage Contribution Pages
nl_BE: Bijdragepagina's beheren

en: Manage Event Templates
nl_BE: Evenementsjablonen beheren

en: Manage Events
nl_BE: Evenementen beheren

en: Manage Groups
nl_BE: Beheer Groepen

en: Manage Personal Campaign Pages
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina's beheren

en: Manage event participant statuses below. Enable selected statuses to allow event waitlisting and/or participant approval.
nl_BE: Beheer hieronder de statussen voor deelnemers aan evenementen. Schakel bij de gewenste statussen de wachtlijst- en/of goedkeuringsfunctie in.

en: Manage report templates
nl_BE: beheren rapportsjablonen

en: Manage the rules used to identify potentially duplicate contact records. Scan for duplicates using a selected rule and merge duplicate contact data as needed.
nl_BE: Beheren van de regels die potentiële duplicaten van contacten identificeert en geïmporteerde gegevens vergelijkt met de bestaande contacten.

en: Manage the rules used to identify potentially duplicate contact records. Scan for duplicates using a selected rule and merge duplicate contact data as needed. Click <strong>Edit Rule</strong> to review or modify the rules for each type of contact. You will generally want to maintain both 'Supervised' and 'Unsupervised' rules for each contact type.
nl_BE: Beheren van de regels waarmee op mogelijke dubbele contacten wordt gezocht.  Zoek door een regel te selecteren naar deze duplicaten en voeg ze samen als het inderdaad een dubbel contact is. Klik op <strong>Bewerk Regel</strong> om de regels voor elk contacttype te bekijken of te wijzigen. U wilt meestal zowel de 'Onder toezicht' als de 'Zonder toezicht' regels voor elk contacttype willen beheren.

en: Managed
nl_BE: Beheerd

en: Managed Entity (%1) is missing field "%2": %3
nl_BE: In de beheerde entiteit (%1) ontbreekt veld "%2": %3

en: Managed ID
nl_BE: Beheerde ID

en: Manageds
nl_BE: Beheerd

en: Managing Your Page
nl_BE: Uw pagina beheren

en: Mandatory fields (first name and last name, OR email address) are missing from this form.
nl_BE: Verplichte velden (voornaam en achternaam, OF e-mailadres) missen in dit formulier.

en: Manual Assignment of Related Membership
nl_BE: Handmatig toekennen van bijbehorend lidmaatschap

en: Manual Batch
nl_BE: Handmatige batch

en: Manual Recipients
nl_BE: Handmatige ontvangers

en: Manual Synchronization:
nl_BE: Handmatige synchronisatie

en: Manual contribution amount
nl_BE: Bedrag handmatige bijdrage

en: Manual membership and price
nl_BE: Handmatig lidmaatschap en prijs

en: Manually Synchronize
nl_BE: Handmatige synchronisatie

en: Map
nl_BE: Kaart

en: Map %1 Address
nl_BE: %1-adres op de kaart tonen

en: Map Contact
nl_BE: Contact op de kaart tonen

en: Map Enabled
nl_BE: Kaart ingeschakeld

en: Map Link
nl_BE: Link naar kaart

en: Map Location(s)
nl_BE: Locatie(s) op de kaart

en: Map Primary Address
nl_BE: Primair adres op de kaart tonen

en: Map Profile
nl_BE: Profielkaart

en: Map View
nl_BE: Kaartweergave

en: Map contacts
nl_BE: Kaart met contacten tonen

en: Map event location
nl_BE: Kaart evenementlocatie

en: Map these contacts
nl_BE: Kaart met deze contacten tonen

en: Map this Address
nl_BE: Adres op de kaart weergeven

en: Map this Location
nl_BE: Deze locatie op de kaart weergeven

en: Mapper for Field %1
nl_BE: Koppeling voor veld %1

en: Mapping Field
nl_BE: Mapping Veld

en: Mapping Field ID
nl_BE: Landkaart veld-id

en: Mapping Fields
nl_BE: Mapping Velden

en: Mapping ID
nl_BE: Kaart-entiteit

en: Mapping Name
nl_BE: Mapping Naam

en: Mapping Option
nl_BE: Koppeltabeloptie

en: Mapping Provider
nl_BE: Landkaart-aanbieder

en: Mapping Type
nl_BE: Kaarttype

en: Mapping and Geocoding
nl_BE: Kaarten en geocoding

en: Mapping features require PHP version 5 or greater
nl_BE: De kaartfuncties vereisen PHP versie 5 of hoger.

en: Mapping field key
nl_BE: Mapping veldsleutel

en: Mapping to which this field belongs
nl_BE: Mapping waartoe dit veld behoort

en: March
nl_BE: Maart

en: Margin must be numeric
nl_BE: Marge moet een numerieke waarde zijn

en: Mark All
nl_BE: Markeer alle

en: Mark Target Contact(s) for this Relationship
nl_BE: Markeer het contact voor deze relatie

en: Mark as Dedupe Exception
nl_BE: Uitzondering toevoegen

en: Mark the target contact(s) for this relationship if it appears below. Otherwise you may modify the search name above and click Search again.
nl_BE: Markeer het contact voor deze relatie, als deze hieronder wordt getoond. U kunt de zoeknaam aanpassen en 'Zoek opnieuw'.

en: Mark this pair as not a duplicate.
nl_BE: Markeer dit paar als geen dubbele.

en: Marked as duplicates.
nl_BE: Gemarkeerd als duplicaten.

en: Marked as non duplicates.
nl_BE: Gemarkeerd als geen duplicaten.

en: Market Value
nl_BE: Marktwaarde

en: Marshallese
nl_BE: Marshallees

en: Mask
nl_BE: Verberg

en: Masked Account Number
nl_BE: Gemaskeerd rekeningnummer

en: Mass SMS
nl_BE: Massa-SMS

en: Mass emails sent from CiviMail.
nl_BE: E-mails verzonden door CiviMail.

en: Master Address Belongs To
nl_BE: Hoofdadres hoort bij

en: Master Address ID
nl_BE: Hoofdadres-id

en: Master control for access to the main CiviCRM backend and API. Give to trusted roles only.
nl_BE: Beheerderstoegang tot CiviCRM-backend en API. Alleen voor vertrouwde rollen.

en: Match Fields
nl_BE: Velden koppelen

en: Match Value or Expression
nl_BE: Komt overeen met waarde of expressie

en: Matched Gift
nl_BE: Overeenkomende gift

en: Matched values are replaced with this prefix plus a unique code. EX: If replacement prefix for &quot;Vancouver&quot; is <em>city_</em>, occurrences will be replaced with <em>city_39121</em>.
nl_BE: Overeenkomende waarden worden vervangen door deze prefix met een unieke code. VOORBEELD: Als de prefix voor &quot;Coevorden&quot; <em>plaats_</em> is, worden de alle gevallen vervangen door <em>plaats_39121</em>.

en: Matching CiviCRM Field
nl_BE: Overeenkomend CiviCRM gegevensveld

en: Matching Contributions to Contributors
nl_BE: Bijdragen koppelen aan gevers

en: Matching Memberships to Contacts
nl_BE: Lidmaatschappen aan contacten koppelen

en: Matching Participant Data to Contacts
nl_BE: Deelnemergegevens aan contacten koppelen

en: Matching Rule for %1 Contacts
nl_BE: Overeenkomstregel voor %1 contacten

en: Matching this contact based on the de-dupe rule would cause an external ID conflict
nl_BE: Het koppelen van dit contact met de overeenkomstregel zou leiden tot een extern probleem met het ID.

en: Matching to Contacts for Inserts and Updates
nl_BE: Vergelijken met contacten voor toevoegingen en wijzigingen

en: Max Age
nl_BE: Maximumleeftijd

en: Max Amount One
nl_BE: Maximum Bedrag 1

en: Max Amount Two
nl_BE: Maximum Bedrag 2

en: Max Instances
nl_BE: Maximum aantal activiteiten

en: Max Number Of Contacts
nl_BE: Max. aantal contacten

en: Max Number of Participants
nl_BE: Maximum aantal deelnemers

en: Max Participant
nl_BE: Max deelnemer

en: Max Participants
nl_BE: Maximum aantal deelnemers

en: Max Related
nl_BE: Max Gerelateerd

en: Max Related Members for Type
nl_BE: Max gerelateerde leden voor type

en: Max Value
nl_BE: Maximumwaarde

en: Max number of participants per field options
nl_BE: Maximum aantal deelnemers per veldoptie

en: Max participants should be a positive number
nl_BE: Maximum aantal deelnemers moet een positief getal zijn

en: Max related
nl_BE: Max gerelateerd

en: Maximum Additional Participants
nl_BE: Maximum aantal extra deelnemers

en: Maximum Amount
nl_BE: Maximumbedrag

en: Maximum Attachments
nl_BE: Maximum aantal bijlagen

en: Maximum Attachments For Backend Processes
nl_BE: Maximum aantal bijlagen voor backend processen

en: Maximum Exceeded
nl_BE: Maximum overschreden

en: Maximum File Size (in MB)
nl_BE: Maximale bestandsgrootte (in MB)

en: Maximum Multiple Records
nl_BE: Maximum meerdere records

en: Maximum Number of Reminders
nl_BE: Maximum aantal herinneringen

en: Maximum Participants
nl_BE: Maximum aantal deelnemers

en: Maximum Related Memberships
nl_BE: Maximum aantal gerelateerde lidmaatschappen

en: Maximum Reminders Send
nl_BE: Max. aantal herinneringen

en: Maximum Size of file (documents, images, etc.) which can be attached to emails or activities.<br />Note: php.ini should support this file size.
nl_BE: Maximale bestandsgrootte (documenten, afbeeldingen enz.) die als bijlagen kan worden toegevoegd bij een e-mail of activiteit.<br />NB: php.ini moet dit toestaan.

en: Maximum Upload File Size: %1 MB
nl_BE: Maximale Upload bestandsgrootte : %1 Mb

en: Maximum additional participants
nl_BE: Maximum aantal extra deelnemers

en: Maximum file size cannot exceed limit defined in "php.ini" ("upload_max_filesize=%1").
nl_BE: De bestandsgrootte kan niet groter zijn dan de limiet in "php.ini" ("upload_max_filesize=%1").

en: Maximum length
nl_BE: Maximale lengte

en: Maximum number of additional participants per registration
nl_BE: Maximum aantal extra deelnemers per registratie

en: Maximum number of additional participants that can be registered on a single booking
nl_BE: Maximale aantal extra deelnemers dat bij één boeking kan worden geregistreerd

en: Maximum number of contacts
nl_BE: Maximum aantal contacten

en: Maximum number of contacts that can be reserved for an interviewer at one time.
nl_BE: Maximum aantal contacten dat tegelijk voor een vragensteller gereserveerd kan worden.

en: Maximum number of contacts to allow for survey.
nl_BE: Maximum aantal contacten dat de enquête mag invullen.

en: Maximum number of files (documents, images, etc.) which can be attached to emails or activities. This setting applies to UI forms and limits the number of fields available on the form.
nl_BE: Maximum aantal bijlagen (documenten, afbeeldingen, enz.) bij een e-mail of een activiteit. Dit beperkt vanzelfsprekend het aantal beschikbare velden op formulieren voor bijlagen.

en: Maximum number of files (documents, images, etc.) which can be processed during backend processing such as automated inbound email processing. This should be a big number higher than the other Maximum Attachments setting above. This setting here merely provides an upper limit to prevent attacks that might overload the server.
nl_BE: Maximum aantal bestanden (documenten, afbeeldingen, enz.) bij een backend proces zoals een geautomatiseerd inkomende e-mailverwerking. Dit aantal zal hoger liggen dan het eerder ingevulde maximum aantal bijlagen. Hiermee wordt voorkomen dat de server per ongeluk of uit kwade wil te zwaar belast wordt.

en: Maximum number of minutes that secure form data should linger
nl_BE: Maximum aantal minuten dat een beveiligd scherm mag blijven staan

en: Maximum number of multiple records
nl_BE: Maximaal aantal records

en: Maximum number of registered participants to allow. After max is reached, a custom Event Full message is displayed. If NULL, allow unlimited number of participants.
nl_BE: Maximum aantal deelnemers dat zich mag aanmelden, daarna wordt melding getoond dat het evenement is volgeboekt. NULL geeft aan dat er geen limiet is aan het aantal aanmeldingen.

en: Maximum number of related memberships
nl_BE: Maximum aantal gerelateerde lidmaatschappen

en: Maximum number of related memberships (leave blank for unlimited).
nl_BE: Maximum aantal bijbehorende lidmaatschappen (leeg is onbeperkt).

en: Maximum number of related memberships (membership_type override).
nl_BE: Maximum aantal gerelateerde lidmaatschappen (negeren lidmaatschapstype).

en: Maximum number of related memberships.
nl_BE: Maximum aantal gerelateerde lidmaatschappen.

en: Maximum recipient fields allowed in tell a friend
nl_BE: Maximum aantal ontvangersvelden bij mond-tot-mondreclame

en: Maximum reserved at one time
nl_BE: Maximaal gereserveerd op enig moment

en: Maximum reserved at one time should be a positive number
nl_BE: Maximaal gereserveerd op enig moment moet een positief getal zijn

en: Maximum total number of contacts that can be in a reserved state for an interviewer.
nl_BE: Maximum totaal aantal contacten dat voor een vragensteller de status gereserveerd kan hebben.

en: May
nl_BE: Mei

en: May be used for SSN, EIN/TIN, Household ID (census) or other applicable unique legal/government ID.
nl_BE: Kan gebruikt worden voor SSN, EIN/TIN, huishouden-id (telling) of een ander bruikbaar wettelijke/bestuurlijke identificatie.

en: May be used to over-ride contact view and edit templates.
nl_BE: Kan gebruikt worden om sjablonen voor het tonen en wijzigen van contacten te negeren.

en: May contain civicrm_contribution, civicrm_participant or civicrm_membership
nl_BE: Kan civicrm_contribution, civicrm_participant of civicrm_membership bevatten

en: May contain civicrm_financial_item, civicrm_contribution, civicrm_financial_trxn, civicrm_grant, etc
nl_BE: Kan o.a. civicrm_financial_item, civicrm_contribution, civicrm_financial_trxn of civicrm_grant bevatten

en: May contain civicrm_line_item, civicrm_financial_trxn etc
nl_BE: Kan o.a. civicrm_line_item en civicrm_financial_trxn bevatten

en: Median
nl_BE: Mediaan

en: Medical evaluation
nl_BE: Medische evaluatie

en: Meeting
nl_BE: Bijeenkomst

en: Member
nl_BE: Lid

en: Member Contact Type
nl_BE: Lid Contacttype

en: Member Count
nl_BE: Aantal leden

en: Member Dashboard
nl_BE: Leden Dashboard

en: Member Dues
nl_BE: Contributie

en: Member Group(s)
nl_BE: Lid Groep(en)

en: Member Name
nl_BE: Naam lid

en: Member Name or Email
nl_BE: Naam of e-mailadres lid

en: Member Since
nl_BE: Lid sinds

en: Member Since %2 %1
nl_BE: Lid sinds %2 %1

en: Member Since / Member Type
nl_BE: Lid sinds / Lidtype

en: Member Tag(s)
nl_BE: Lid Kenmerk(en)

en: Member's Name
nl_BE: Naam lid

en: Members
nl_BE: Leden

en: Members as of %1 %2
nl_BE: Leden per %1 %2

en: Members assigned this membership type belong to which organization (e.g. this is for membership in 'Save the Whales - Northwest Chapter'). NOTE: This organization/group/chapter must exist as a CiviCRM Organization type contact.
nl_BE: Tot welke organisatie behoren leden met dit lidmaatschapstype. (bijv. dit is voor het lidmaatschap van 'Milieu Defensie'). OPMERKING: Deze organisatie/groep/afdeling moet bestaan als een contact van het CiviCRM-type Organisatie.

en: Members by Type
nl_BE: Leden per type

en: Members of <a href="%1">%2</a>
nl_BE: Leden van <a href="%1">%2</a>

en: Membership
nl_BE: Lidmaatschap

en: Membership #
nl_BE: Lidmaatschap #

en: Membership Added
nl_BE: Lidmaatschap aangemaakt.

en: Membership Autorenewal Billing Updates
nl_BE: Lidmaatschap automatisch verlengen betalingswijzigingen

en: Membership Block
nl_BE: Lidmaatschap Blok

en: Membership Block Display Minimum Fee
nl_BE: Lidmaatschap Blok Tonen Minimum Kosten

en: Membership Block Entity Table
nl_BE: Lidmaatschap Blok Entiteitstabel

en: Membership Block ID
nl_BE: Lidmaatschap Blok ID

en: Membership Block Is Separate Payment
nl_BE: Lidmaatschap Blok is aparte betaling

en: Membership Block Membership Types
nl_BE: Lidmaatschap Blok Lidmaatschapstypes

en: Membership Block New Text
nl_BE: Lidmaatschap Blok Nieuwe Tekst

en: Membership Block New Title
nl_BE: Lidmaatschap Blok Nieuwe Titel

en: Membership Block Renewal Text
nl_BE: Lidmaatschap Blok Verlenging Tekst

en: Membership Block Renewal Title
nl_BE: Titel blok verlenging lidmaatschap

en: Membership Blocks
nl_BE: Lidmaatschap Blokken

en: Membership Bulk Entry
nl_BE: Bulk-invoer lidmaatschappen

en: Membership Change Date
nl_BE: Lidmaatschapswijzigingsdatum

en: Membership Confirmation and Receipt
nl_BE: Lidmaatschap Bevestiging en Ontvangstbewijs

en: Membership Deleted
nl_BE: Lidmaatschap verwijderd

en: Membership Detail Report
nl_BE: Gedetailleerd lidmaatschapsrapport

en: Membership End Date
nl_BE: Lidmaatschap Einddatum

en: Membership Expiration Date
nl_BE: Verloopdatum lidmaatschap

en: Membership Fee
nl_BE: Bijdrage lidmaatschap

en: Membership Fee Total
nl_BE: Totale kosten van het lidmaatschap

en: Membership Fields
nl_BE: Lidmaatschapsvelden

en: Membership ID
nl_BE: Lidmaatschap ID

en: Membership Information
nl_BE: Lidmaatschapsgegevens

en: Membership Invalid
nl_BE: Lidmaatschap ongeldig

en: Membership Join Date
nl_BE: Datum lid sinds

en: Membership Lapse Date
nl_BE: Verloopdatum lidmaatschap

en: Membership Letter (PDF)
nl_BE: Brieven voor lidmaatschappen (PDF)

en: Membership Log
nl_BE: Lidmaatschap Log

en: Membership Log End Date
nl_BE: Lidmaatschap log-einddatum

en: Membership Log ID
nl_BE: Lidmaatschap log-id

en: Membership Log Start Date
nl_BE: Lidmaatschap log-begindatum

en: Membership Logs
nl_BE: Lidmaatschap Logs

en: Membership Num Terms
nl_BE: Lidmaatschap aantal termijnen

en: Membership Options
nl_BE: Opties voor lidmaatschap

en: Membership Organization
nl_BE: Lidmaatschapsorganisatie

en: Membership Organization and Type
nl_BE: Lidmaatschapsorganisatie en -type

en: Membership Owner ID
nl_BE: Lidmaatschaps-ID

en: Membership Payment
nl_BE: Lidmaatschap Betaling

en: Membership Payment ID
nl_BE: Lidmaatschap Betaling ID

en: Membership Payment and Receipt
nl_BE: Lidmaatschapsbetaling en ontvangstbewijs

en: Membership Payments
nl_BE: Lidmaatschap Betalingen

en: Membership Period
nl_BE: Lidmaatschapsperiode

en: Membership Renewal
nl_BE: Vernieuwing lidmaatschap

en: Membership Renewal Confirmation and Receipt
nl_BE: Lidmaatschap hernieuwing Bevestiging en Ontvangstbewijs

en: Membership Renewal Reminder
nl_BE: Herinnering vernieuwing lidmaatschap

en: Membership Renewal using a credit card requires a Membership fee. Since there is no fee associated with the selected membership type, you can use the normal renewal mode.
nl_BE: Lidmaatschapsverlenging met een creditcard kan alleen als er kosten aan zijn verbonden. Voor het geselecteerde type kunt de normale methode van verlenging gebruiken, want er zijn geen kosten aan verbonden.

en: Membership Report (Detail)
nl_BE: Rapport lidmaatschap (detail)

en: Membership Report (Lapsed)
nl_BE: Rapport lidmaatschap (verlopen)

en: Membership Report (Summary)
nl_BE: Overzichtsrapport lidmaatschappen

en: Membership Section Enabled?
nl_BE: Lidmaatschapssectie ingeschakeld?

en: Membership Settings
nl_BE: Lidmaatschapsinstellingen

en: Membership Signup
nl_BE: Inschrijving lidmaatschap

en: Membership Source
nl_BE: Herkomst lidmaatschap

en: Membership Start Date
nl_BE: Lidmaatschap startdatum

en: Membership Status
nl_BE: Lidmaatschap status

en: Membership Status Error
nl_BE: Lidmaatschap status fout

en: Membership Status ID
nl_BE: Lidmaatschapsstatusnummer

en: Membership Status Is NOT Overriden
nl_BE: Status lidmaatschap automatisch ingesteld

en: Membership Status Is Override?
nl_BE: Handmatige lidmaatschapsstatus?

en: Membership Status Is Overriden
nl_BE: Status lidmaatschap handmatig ingesteld

en: Membership Status Is Overriden?
nl_BE: Handmatige lidmaatschapsstatus?

en: Membership Statuses
nl_BE: Lidmaatschap Statussen

en: Membership Summary
nl_BE: Samenvatting lidmaatschap

en: Membership Summary Report
nl_BE: Overzichtsrapport lidmaatschappen

en: Membership Transaction #
nl_BE: Lidmaatschap Transactie #

en: Membership Type
nl_BE: Lidmaatschapstype

en: Membership Type Duration Interval
nl_BE: Periode lidmaatschapsduur

en: Membership Type Duration Unit
nl_BE: Eenheid lidmaatschapsduur

en: Membership Type ID
nl_BE: Lidmaatschapstype-id

en: Membership Type Not Deleted
nl_BE: Lidmaatschapstype is niet verwijderd

en: Membership Type Plan
nl_BE: Lidmaatschapstype

en: Membership Type Receipt Text
nl_BE: Lidmaatschap Type Ontvangsttekst

en: Membership Type Relationship
nl_BE: Lidmaatschapsperiode

en: Membership Type Renewal Text
nl_BE: Verlengingstekst Lidmaatschapstype

en: Membership Type:
nl_BE: Lidmaatschapstype:

en: Membership Types
nl_BE: Lidmaatschapstypes

en: Membership Types Default
nl_BE: Standaard lidmaatschapstypes

en: Membership Types Label
nl_BE: Label lidmaatschapstypes

en: Membership for %1 has been updated.
nl_BE: Lidmaatschap voor %1 is bijgewerkt.

en: Membership import files must contain data needed to <strong>match the membership to the contact record</strong>. This 'matching' can be handled in several different ways:
nl_BE: Het importbestand met lidmaatschappen moet gegevens bevatten om <strong>het lidmaatschap aan het contactrecord te koppelen</strong>. Deze koppeling kan op verschillende manieren tot stand komen:

en: Membership import requires that each person, household or organization already exists as a contact record in your CiviCRM database. If you need to import memberships for contact records which haven't been added to CiviCRM yet - you will do this in 2 steps. First, use <strong>Import Contacts</strong> to add the contact records. If possible, include a unique 'External ID' for each new contact which you can then use to match memberships to contacts. Then return to this screen and import the membership records.
nl_BE: Voor het importeren van lidmaatschappen is het noodzakelijk dat de personen, huishoudens en organisaties zelf al als contact bekend te zijn in uw CiviCRM database. Als u lidmaatschappen moet importeren voor contacten die nog niet aan CiviCRM toegevoegd zijn, dan gaat dit in twee stappen. Gebruik eerst <strong>Contacten importeren</strong> om de contacten toe te voegen. Voeg, indien mogelijk, een uniek 'Externe-ID' toe aan elk nieuw contact. Dat kunt u vervolgens gebruiken om lidmaatschappen aan contacten te koppelen. Keer vervolgens terug naar dit scherm en importeer de lidmaatschapsrecords.

en: Membership is Auto-Renew
nl_BE: Lidmaatschap wordt automatisch verlengd

en: Membership is Auto-Renew and Cancelled
nl_BE: Lidmaatschap wordt automatisch verlengd, maar is geannuleerd

en: Membership is Auto-Renew and Ended
nl_BE: Lidmaatschap wordt automatisch verlengd, maar is beëindigd

en: Membership is Auto-Renew and Failed
nl_BE: Lidmaatschap wordt automatisch verlengd, mislukt

en: Membership is Auto-Renew and In Progress
nl_BE: Lidmaatschap wordt automatisch verlengd, nog lopend

en: Membership is NOT Auto-Renew
nl_BE: Lidmaatschap wordt NIET automatisch verlengd

en: Membership is NOT Pay Later
nl_BE: Lidmaatschap is NIET "Later betalen"

en: Membership is Pay Later
nl_BE: Lidmaatschap is "Later betalen"

en: Membership is a Test
nl_BE: Dit is een test-lidmaatschap

en: Membership is a Test?
nl_BE: Is dit een test-lidmaatschap?

en: Membership is automatically granted to:
nl_BE: Lidmaatschap wordt automatisch toegekend aan:

en: Membership listings.
nl_BE: Lidmaatschaplijst.

en: Membership payment amount.
nl_BE: Bedrag betaling lidmaatschap

en: Membership payment amount. A contribution record will be created for this amount.
nl_BE: Bedrag lidmaatschapsbetaling. Er zal een bijdragerecord voor dit bedrag gemaakt worden.

en: Membership renewed automatically
nl_BE: Lidmaatschappen die automatisch verlengd worden

en: Membership section introductory text - displayed to renewing members.
nl_BE: Inleidende tekst lidmaatschapssectie - wordt getoond aan leden die hun lidmaatschap verlengen.

en: Membership section introductory text - for new member signups.
nl_BE: Inleidende tekst bij de lidmaatschapssectie - voor inschrijving nieuwe leden

en: Membership section title - displayed to renewing members.
nl_BE: Titel lidmaatschapssectie - te bekijken om leden bij te werken

en: Membership section title - for new member signups.
nl_BE: Titel lidmaatschapssectie - voor aanmelding nieuwe leden.

en: Membership signups on or after this date cover the following calendar year as well. Example: If the rollover day is November 30, membership period for signups during December will cover the following year.
nl_BE: Aanmeldingen op of na deze dag (omslagdag) zijn ook voor het volgende kalenderjaar.

en: Membership signups on or after this day of the month cover the rest of the month plus the specified number of months.
nl_BE: Aanmeldingen op of na deze dag van de maand gelden voor rest van deze maand en het aangegeven aantal maanden.

en: Membership status is normally assigned and updated automatically based on your configured membership status rules. However, if you want to assign a status manually and bypass automated status setting, choose either "Override Permanently" or "Override Until Selected Date", Then you can select from the available status options.
nl_BE: De lidmaatschapsstatus wordt normaal gesproken toegekend en gewijzigd volgens de ingestelde statusregels. U kunt echter ook handmatig een status toekennen en de automatische statustoekenning negeren, kies dan "Blijvend negeren" or "Negeren tot gekozen datum", je kunt dan kiezen uit de beschikbare statusopties.

en: Membership type is a required field.
nl_BE: Lidmaatschapstype is een verplicht veld.

en: Membership types are used to categorize memberships. You can define an unlimited number of types. Each type incorporates a 'name' (Gold Member, Honor Society Member...), a description, a minimum fee (can be $0), and a duration (can be 'lifetime'). Each member type is specifically linked to the membership entity (organization) - e.g. Bay Area Chapter.
nl_BE: Lidmaatschapstypes worden gebruikt om lidmaatschappen in te delen. U kunt een onbeperkt aantal types definiëren. Elk type omvat een 'naam' (gouden lid, erelid, ...), een beschrijving, een minimumbijdrage (dit kan &euro;&nbsp;0,00 zijn) en een looptijd (kan 'levenslang' zijn). Elk lidmaatschapstype is gekoppeld aan iets men lid van kan zijn (organisatie) - bijv. Afdeling Rijnmond.

en: Membership types to be exposed by this block
nl_BE: Lidmaatschapstypes die in dit blok getoond worden

en: Membership will renew automatically.
nl_BE: Lidmaatschap wordt automatisch verlengd.

en: Memberships
nl_BE: Lidmaatschappen

en: Memberships - Auto-renew Billing Updates
nl_BE: Lidmaatschappen - automatisch vernieuwen facturatie updates

en: Memberships - Auto-renew Cancellation Notification
nl_BE: Lidmaatschappen - automatisch vernieuwen kennisgeving annulering

en: Memberships - Receipt (on-line)
nl_BE: Lidmaatschap - ontvangstbewijs (on-line)

en: Memberships - Signup and Renewal Receipts (off-line)
nl_BE: Lidmaatschap - Inschrijf en vernieuw bewijs (off-line)

en: Memberships can be automatically granted to related contacts by selecting a Relationship Type.
nl_BE: Lidmaatschappen kunnen automatisch aan gerelateerde contacten toegekend worden door een relatietype te selecteren.

en: Memory allocated (PHP config option 'memory_limit')
nl_BE: Toegewezen geheugen (PHP configuratie-optie 'memory_limit')

en: Mental health evaluation
nl_BE: Geestelijke gezondheid evaluatie

en: Menu '%1' has been saved.
nl_BE: Menu '%1' is opgeslagen.

en: Menu ID
nl_BE: Menu-ID

en: Menu Item
nl_BE: Menu-item

en: Menu Title
nl_BE: Menutitel

en: Menu has been rebuilt
nl_BE: Menu is opnieuw gecreëerd.

en: Menu hidden
nl_BE: Menu verbergen

en: Menubar color
nl_BE: Kleur menu

en: Menubar position
nl_BE: Plaats menu

en: Menus
nl_BE: Menu's

en: Merchant Account Email
nl_BE: Merchant Account E-mail

en: Merchant ID is not set for this payment processor
nl_BE: Verkoper ID van deze betaalmethode is niet ingevuld

en: Merge
nl_BE: Samenvoegen

en: Merge %1 contacts
nl_BE: Samenvoegen %1 contacten

en: Merge All Contacts with the Same Address
nl_BE: Alle contacten met zelfde adres samenvoegen

en: Merge Case
nl_BE: Voeg dossiers samen

en: Merge Complete
nl_BE: Samenvoegen voltooid

en: Merge Contacts with the Same Address will combine any records having the same address (street address, city, postal code, country) into a single record. If a household record already exists in which multiple individuals share an address, the household will be exported as the combined record. If no household record exists, the records will be combined and the Addressee field will list the contact names, comma-separated.
nl_BE: Contacten met hetzelfde adres samenvoegen voegt alle records met hetzelfde adres (straat, plaats, postcode, land) in één record samen. Als er al een huishouden bestaat waarbij meerdere personen een adres delen, wordt het huishouden geëxporteerd als het gecombineerde record. Als er geen huishoudenrecord bestaat, worden de records samengevoegd en bevat het veld Geadresseerde een kommagescheiden lijst van de namen van de contacten.

en: Merge Household Members into their Households
nl_BE: Leden van huishouden samenvoegen met hun huishouden

en: Merge Household Members into their Households will export the household record for any contacts sharing a household address.
nl_BE: Gezinsleden samenvoegen naar hun huishouden exporteert het huishoudenrecord voor alle contacten die huishoudenadres delen.

en: Merge Options
nl_BE: Samenvoegen opties

en: Merge Tags
nl_BE: Kenmerken samenvoegen

en: Merge and View Result
nl_BE: Samenvoegen en resultaat tonen

en: Merge and go to Listing
nl_BE: Samenvoegen en naar lijst

en: Merge and go to Next Pair
nl_BE: Samenvoegen en naar volgend paar

en: Merge contacts
nl_BE: Contacten samenvoegen

en: Merge labels for contacts belonging to the same household
nl_BE: Labels samenvoegen voor contacten van hetzelfde huishouden

en: Merge labels for contacts with the same address
nl_BE: Labels samenvoegen voor contacten met hetzelfde adres

en: Merge operation requires selecting two contacts.
nl_BE: Om te kunnen samenvoegen moeten twee contacten geselecteerd zijn.

en: Merging Duplicates..
nl_BE: Bezig met samenvoegen...

en: Message
nl_BE: Bericht

en: Message Formats
nl_BE: Bericht formaten

en: Message Mode
nl_BE: Berichtweergave

en: Message Name
nl_BE: Bericht naam

en: Message Sent | Messages Sent
nl_BE[0]: Bericht verzonden
nl_BE[1]: Berichten verzonden

en: Message Subject
nl_BE: Onderwerp bericht

en: Message Template
nl_BE: Berichtsjabloon

en: Message Template Format
nl_BE: Berichtsjabloon formaat

en: Message Template HTML
nl_BE: Berichtsjabloon HTML

en: Message Template ID
nl_BE: Berichtsjabloon ID

en: Message Template Is Default?
nl_BE: Berichtsjabloon is standaard?

en: Message Template Is Reserved?
nl_BE: Berichtsjabloon is gereserveerd?

en: Message Template Subject
nl_BE: Berichtsjabloon onderwerp

en: Message Template Text
nl_BE: Berichtsjabloon tekst

en: Message Template Title
nl_BE: Berichtsjabloon titel

en: Message Template Workflow Name
nl_BE: Berichtsjabloon workflow Naam

en: Message Template Workflow for Cases
nl_BE: Berichtsjabloon voor workflow bij dossiers

en: Message Template Workflow for Contributions
nl_BE: Berichtsjabloon voor workflow bij donaties

en: Message Template Workflow for Events
nl_BE: Berichtsjabloon voor workflow bij evenementen

en: Message Template Workflow for Memberships
nl_BE: Berichtsjabloon voor workflow bij lidmaatschappen

en: Message Template Workflow for Meta Templates
nl_BE: Werkstroomberichtsjabloon voor metasjablonen

en: Message Template Workflow for Petition
nl_BE: Berichtsjabloon voor workflow bij petities

en: Message Template Workflow for Pledges
nl_BE: Berichtsjabloon voor workflow bij toezeggingen

en: Message Template Workflow for Profiles
nl_BE: Berichtsjabloon voor workflow bij profielen

en: Message Template Workflow for Tell-a-Friend
nl_BE: Berichtsjablonen werkstroom voor mond-tot-mondreclame

en: Message Template is used for SMS?
nl_BE: Wordt berichtsjabloon gebruikt voor SMS?

en: Message Templates
nl_BE: Berichtsjablonen

en: Message Text
nl_BE: Berichttekst

en: Message Title
nl_BE: Titel bericht

en: Message Tokens
nl_BE: Bericht tokens

en: Message caught by a content filter
nl_BE: Bericht is afgevangen door een content filter

en: Message if Event Is Full
nl_BE: Bericht indien het evenement is volgeboekt

en: Message template with id of %1 does not have a default to revert to.
nl_BE: Bericht sjabloon met id %1 heeft geen standaard om naar terug te gaan.

en: Message template's option value or ID missing.
nl_BE: De optiewaarde of het ID van het berichtsjabloon ontbreekt.

en: Message templates allow you to easily create similar emails or letters on a recurring basis. Messages used for membership renewal reminders, as well as event and activity related reminders should be created via <a href="%1">Schedule Reminders</a>.
nl_BE: Met berichtsjablonen kunt u gemakkelijk herhaaldelijk vergelijkbare e-mails of brieven maken. Berichten die gebruikt worden om te herinneren aan het verlengen van lidmaatschappen alsmede herinneringen die bij evenementen en activiteiten horen dienen via <a href="%1">Herinneringen plannen</a> gemaakt te worden.

en: Message to display on Event Information page and INSTEAD OF Event Registration form if maximum participants are signed up. Can include email address/info about getting on a waiting list, etc. Text and html allowed.
nl_BE: Tekst die getoond wordt op de informatie-pagina van het evenement en IN PLAATS VAN het aanmeldingsscherm als het maximale aantal deelnemers is bereikt. Kan e-mailadressen of informatie bevatten over aanmelden op een wachtlijst. Tekst en HTML toegestaan.

en: Messages used for membership renewal reminders, as well as event and activity related reminders generally use tokens specific to membership, participant or activity records. For example, a membership renewal reminder may include the membership type and end date tokens. The <a href="%1">Scheduled Reminders</a> screen includes these tokens in the "Insert Tokens" tool, so it is best to create reminder templates there.
nl_BE: Berichten die voor herinneringen voor het verlengen van lidmaatschap gebruikt worden, als ook voor herinneringen voor evenementen en activiteiten, gebruiken in het algemeen tokens specifiek voor dat lidmaatschap, die deelnemer en die activiteit. Een voorbeeld, een herinnering voor het verlengen kan tokens voor het lidmaatschapstype en de einddatum bevatten. Op het scherm voor de <a href="%1">geplande herinneringen</a> heeft u de beschikking over de functie "Token invoegen", daarom is het handig om uw sjabloon voor een herinnering daar aan te maken.

en: Middle Name
nl_BE: Tussenvoegsel

en: Middle Name (if present)
nl_BE: Tussenvoegsel (optioneel)

en: Middle Name.
nl_BE: Tussenvoegsel.

en: Migrate Settings to %1
nl_BE: Instellingen migreren naar %1

en: Miles
nl_BE: mijl

en: Millimeters
nl_BE: millimeter

en: Mime Type
nl_BE: Mime-type

en: Mime Type is now a required parameter for file upload
nl_BE: Mime-type is een verplichte parameter bij uploaden

en: Mime Types that can be passed as URL params
nl_BE: MIME-types die as URL-parameter gebruikt kunnen worden

en: Min Age
nl_BE: Minimumleeftijd

en: Min Amount One
nl_BE: Minimum Bedrag 1

en: Min Amount Two
nl_BE: Minimum Bedrag 2

en: Min Contribution
nl_BE: Min. bijdrage

en: Min Initial Amount
nl_BE: Minimaal beginbedrag

en: Min. Initial Amount
nl_BE: Minimaal beginbedrag

en: Minimum Amount
nl_BE: Minimumbedrag

en: Minimum Amount required for this set.
nl_BE: Minimumbedrag vereist bij deze set.

en: Minimum Amount should be less than Maximum Amount
nl_BE: Het minimale bedrag moet kleiner zijn dan het maximale bedrag

en: Minimum Contribution
nl_BE: Minimumbijdrage

en: Minimum Contribution Amount
nl_BE: Minimale bijdrage

en: Minimum Fee
nl_BE: Minimumbijdrage

en: Minimum Initial Amount
nl_BE: Minimum beginbedrag

en: Minimum Multiple Records
nl_BE: Minimum meerdere records

en: Minimum contribution required to be eligible to select this premium.
nl_BE: De minimale bijdrage om dit relatiegeschenk te mogen kiezen.

en: Minimum fee for this membership (0 for free/complimentary memberships).
nl_BE: Minimum bijdrage bij dit type (0 is gratis).

en: Minimum fee required for this membership type. For free/complimentary memberships - set minimum fee to zero (0). NOTE: When using CiviCRM to process sales taxes this should be the tax exclusive amount.
nl_BE: Minimumbedrag voor dit lidmaatschapstype. Voor gratis lidmaatschappen - stel het minimumbedrag in op nul (0). NB: Als u CiviCRM gebruikt voor het verwerken van omzetbelasting, dan moet dit het bedrag zijn zonder belasting.

en: Minimum initial amount for partial payment
nl_BE: Minimum initieel bedrag bij gedeeltelijke betaling

en: Minor changes have been made to how the tokens to render case.is_deleted, case.created_date and case.modified_date. See https://docs.civicrm.org/sysadmin/en/latest/upgrade/version-specific/ for more
nl_BE: Er zijn wat kleine wijzigingen gedaan hoe de tokens worden gebruikt bij dossiers, case.is_deleted, case.created_date en case.modified_date. Meer informatie: https://docs.civicrm.org/sysadmin/en/latest/upgrade/version-specific/

en: Misc (Undelete, PDFs, Limits, Logging, etc.)
nl_BE: Diversen (Herstellen verwijderen, PDF's, Limieten, Logging, ...)

en: Miscellaneous Settings
nl_BE: Overige instellingen

en: Mismatched Rows (skipped)
nl_BE: Niet-overeenkomende rijen (overgeslagen)

en: Mismatched or Invalid contact subtype found for this related contact.
nl_BE: Onjuist of niet valide contact subtype gevonden voor dit gerelateerde contact.

en: Missed templates from earlier versions
nl_BE: Ontbrekende sjablonen van eerdere versies

en: Missing Case Roles
nl_BE: Ontbrekende rollen dossier

en: Missing Case Type Definition
nl_BE: Ontbrekende definitie dossiertype

en: Missing Group/Tag
nl_BE: Groep/Kenmerk ontbreekt

en: Missing Interviewer contact.
nl_BE: Ontbrekend contactmoment vragensteller

en: Missing Log Tables
nl_BE: Ontbrekende logtabellen

en: Missing PHP Extension: INTL
nl_BE: Ontbrekende extensie INTL

en: Missing PHP INTL extension
nl_BE: Ontbrekende extensie INTL

en: Missing Parameters
nl_BE: Ontbrekende parameters

en: Missing Phone numeric function
nl_BE: Ontbrekende functie maak telefoonnummer numeriek

en: Missing Requirement: %1
nl_BE: Ontbrekende vereiste: %1

en: Missing Roles
nl_BE: Ontbrekende rollen

en: Missing input parameters
nl_BE: Ontbrekende invoerwaarden

en: Missing mbstring Extension
nl_BE: Ontbrekende extensie mbstring

en: Missing required contact matching fields.
nl_BE: Er mist een verplicht vergelijkingsveld.

en: Missing required field(s) :
nl_BE: Ontbrekende verplicht veld(en) :

en: Missing required field:
nl_BE: Ontbrekend verplicht veld

en: Missing required field: %1
nl_BE: Er mist een verplicht veld: %1

en: Missing required field: Provide %1 or %2
nl_BE: Er mist een verplicht veld. Geef %1 of %2 op.

en: Missing required field: Provide Participant ID
nl_BE: Verplicht veld ontbreekt: Deelnemer ID

en: Missing required fields
nl_BE: Ontbrekende verplichte velden

en: Missing required fields:
nl_BE: Ontbrekende verplichte velden:

en: Missing required fields: Activity type label or Activity type ID
nl_BE: Of het label of het ID van het activiteitstype ontbreekt.

en: Missing required fields: Soft Credit
nl_BE: Verplicht veld 'Zacht krediet' ontbreekt

en: Mixed profile not allowed for on behalf of registration/sign up.
nl_BE: Een gemengd profiel is niet toegestaan bij inschrijven/aanmelden namens.

en: Mobile
nl_BE: Mobiel

en: Mobile Phone Providers
nl_BE: Mobiele providers

en: Mobile Provider
nl_BE: Mobiele provider

en: Mode could not be updated, save only this %1?
nl_BE: Mode kan niet worden gewijzigd, alleen deze %1 opslaan?

en: Modified By
nl_BE: Aangepast door

en: Modified By Contact ID
nl_BE: Gewijzigd door contact-id

en: Modified Date
nl_BE: Wijzigingsdatum

en: Modified Date:
nl_BE: Wijzigingsdatum:

en: Module or process which created this group.
nl_BE: Module of proces dat de groep heeft aangemaakt.

en: Module which owns this uf_join instance, e.g. User Registration, CiviDonate, etc.
nl_BE: Module die de eigenaar is van deze uf_join, bijv. CiviDonate.

en: Monetary Amount Display
nl_BE: Geldbedrag tonen

en: Monetary Value Display
nl_BE: Geldwaarde tonen

en: Money
nl_BE: Geld

en: Money Transfer Date
nl_BE: Geld overgemaakt

en: Money Transferred
nl_BE: Geld overgemaakt

en: Mongolian
nl_BE: Mongools

en: Month
nl_BE: Maand

en: Month Beginning
nl_BE: Begin van de maand

en: Month and day (MMDD) on which a fixed period subscription or service will start. EXAMPLE: A fixed period subscription with Start Day set to 0101 means that the subscription period would be 1/1/06 - 12/31/06 for anyone signing up during 2006.
nl_BE: Maand en dag (formaat MMDD) op welke een vaste periode van service begint. Voorbeeld: 0101 betekent dat de periode wordt 1/1/2008 - 31/12/2008 voor een aanmelding in 2008.

en: Month and day (MMDD) that fixed period type subscription or membership starts.
nl_BE: Maand en dag (MMDD) dat de vaste periode van het lidmaatschap begint.

en: Month and day on which a <strong>fixed</strong> period membership or subscription begins. Example: A fixed period membership with Start Day set to Jan 01 means that membership periods would be 1/1/06 - 12/31/06 for anyone signing up during 2006.
nl_BE: Maand en dag waarop een <strong>vaste</strong> lidmaatschapsperiode of abonnement begint. Voorbeeld: Een vaste lidmaatschapsperiode waarvan de begindatum ingesteld is op 1 januari betekent dat de lidmaatschapsperiode van 01-01-2010 tot 31-12-2010 loopt voor iedereen die zich in 2010 aanmeldt.

en: Month and year only for credit card expiration.
nl_BE: Maand en jaar zijn alleen nodig voor de vervaldatum van uw creditcard.

en: Month dd, yyyy (December 12, 1998)
nl_BE: Maand dd, jjjj (december 12, 1998)

en: Month prior to previous calendar month
nl_BE: Maand voor vorige kalendermaand

en: Month/Year
nl_BE: Maand/jaar

en: Monthly
nl_BE: Maandelijks

en: Months
nl_BE: maanden

en: More information
nl_BE: Meer informatie

en: More information on tokens...
nl_BE: Meer informatie over tokens...

en: Morning Sessions
nl_BE: Ochtend sessies

en: Most Recent
nl_BE: Meest recent

en: Most Recent Activity
nl_BE: Meest recente activiteit

en: Most Recent Contribution
nl_BE: Meest recente bijdrage

en: Move
nl_BE: Verplaatsen

en: Move Custom Field
nl_BE: Aangepast veld verplaatsen

en: Move Tag
nl_BE: Kenmerk verplaatsen

en: Move Tags
nl_BE: Kenmerken verplaatsen

en: Move To Case
nl_BE: Naar dossier verplaatsen

en: Move down one row
nl_BE: Verplaats een regel naar beneden

en: Move related...
nl_BE: Verplaats bijbehorende...

en: Move to Case
nl_BE: Verplaats naar dossier

en: Move to Tagset
nl_BE: Naar kenmerkset verplaatsen

en: Move to a different tagset
nl_BE: Naar andere set kenmerken verplaatsen

en: Move to bottom
nl_BE: Verplaats naar onder

en: Move to top
nl_BE: Verplaats naar boven

en: Move up one row
nl_BE: Verplaats een regel naar boven

en: Mr.
nl_BE: Dhr.

en: Mrs.
nl_BE: Mevr.

en: Ms.
nl_BE: Mevr.

en: Multi-Select
nl_BE: Meerdere opties selecteren

en: Multi-line text box (textarea)
nl_BE: Tekstvak (meerdere regels)

en: Multi-record listing
nl_BE: Multi-record lijst

en: Multi-value Custom Data
nl_BE: Multi-value Specifieke Velden

en: Multibyte support
nl_BE: Multibyte ondersteuning

en: Multibyte support not enabled in PHP.
nl_BE: Multibyte ondersteuning is niet ingeschakeld in PHP.

en: Multiple Choice Option Sets
nl_BE: Meerkeuze opties sets

en: Multiple Choice Options
nl_BE: Meerkeuze opties

en: Multiple Contact Merge
nl_BE: Dubbele contacten samenvoegen

en: Multiple Languages Support
nl_BE: Ondersteuning meerdere talen

en: Multiple Participants
nl_BE: Meerdere deelnemers

en: Multiple Privacy Options
nl_BE: Meerdere privacy opties

en: Multiple activities (one per contact)
nl_BE: Meerdere activiteiten (één per contact)

en: Multiple client per case
nl_BE: Meerdere cliënten per dossier

en: Multiple people -- such as spouses, parents, or children -- may sometimes share the same email address.
nl_BE: Meerdere mensen, bijvoorbeeld in een familie, kunnen gebruik maken van hetzelfde e-mailadres.

en: Multisite Domain Group
nl_BE: Multisite Domein Groep

en: Must Wait on List
nl_BE: Moet op wachtlijst

en: Must specify all entity identification fields
nl_BE: Alle entiteit identificerende velden moeten worden gespecificeerd

en: My Cases
nl_BE: Mijn dossiers

en: My Cases With Recently Performed Activities
nl_BE: Mijn dossiers met recent uitgevoerde activiteiten

en: My Cases With Upcoming Activities
nl_BE: Mijn dossiers met aanstaande activiteiten

en: My Cases with Upcoming Activities
nl_BE: Mijn dossiers met aanstaande activiteiten

en: My Contact Dashboard
nl_BE: Mijn contactoverzicht

en: My Contacts / Organizations
nl_BE: Mijn Contacten / Organisaties

en: My Field
nl_BE: Mijn veld

en: My Role
nl_BE: Mijn rol

en: My Search Title
nl_BE: Mijn zoektitel

en: My Title
nl_BE: Mijn titel

en: My billing address is the same as above
nl_BE: Mijn factuuradres is het bovengenoemde adres

en: MyISAM Database Engine
nl_BE: MyISAM database-engine

en: MySQL %1 Configuration
nl_BE: MySQL %1 Configuratie

en: MySQL Out-of-Date
nl_BE: Verouderde MySQL-versie

en: MySQL database:
nl_BE: MySQL-database:

en: MySQL password:
nl_BE: MySQL-wachtwoord:

en: MySQL server auto_increment_increment is 1
nl_BE: MySQL-server auto_increment_increment is 1

en: MySQL server does have InnoDB support
nl_BE: MySQL-server ondersteunt InnoDB

en: MySQL server:
nl_BE: MySQL-server:

en: MySQL support
nl_BE: MySQL-ondersteuning

en: MySQL support not included in PHP.
nl_BE: Geen MySQL-ondersteuning in PHP.

en: MySQL username:
nl_BE: MySQL-gebruikersnaam:

en: MySQL version %1 or higher is required, you are running MySQL %2.
nl_BE: MySQL-versie %1 of hoger is vereist, u draait MySQL %2.

en: MySQL version at least %1
nl_BE: MySQL-versie minimaal %1

en: Māori
nl_BE: Maori

en: N/A
nl_BE: nvt

en: NO
nl_BE: Nr

en: NO BULK EMAILS (User Opt Out)
nl_BE: GEEN MASSA-MAIL (opt-out)

en: NOT Personal Campaign Page Honor Roll
nl_BE: NIET Persoonlijke campagne eerrol

en: NOTE: Alternatively, you can enable the <strong>Pay Later</strong> feature below without setting up a payment processor. All users will then be asked to submit payment offline (e.g. mail in a check, call in a credit card, etc.).
nl_BE: OPMERKING: U kunt ook hieronder ook de functie <strong>later betalen</strong> inschakelen zonder een betaalmethode in te stellen. Alle gebruikers worden dan verzocht offline te betalen (bijvoorbeeld: per cheque, creditcardnummer doorbellen,).

en: NOTE: Alternatively, you can enable the <strong>Pay Later</strong> option below without setting up a payment processor. All users will then be asked to submit payment offline (e.g. mail in a check, call in a credit card, etc.).
nl_BE: OPMERKING: U kunt ook de optie <strong>Later betalen</strong> hieronder inschakelen zonder een betaalmethode in te stellen. Aan alle gebruikers wordt dan gevraagd hun betaling offline te doen. (bijv. per cheque, creditcardgegevens doorbellen, enz.).

en: NOTE: Contacts selected on the search results are not relevant here; all contacts that meet the following criteria will be in the group.
nl_BE: NB: De geselecteerde contacten zijn hier niet van belang; alle contacten die voldoen aan de volgende criteria zullen deel uitmaken van de groep.

en: NOTE: Even if only a few contacts have been selected from the search results, all contacts that meet the following criteria will be in the group.
nl_BE: NB: Ook als er maar een paar contacten zijn geselecteerd, alle contacten die aan de volgende criteria voldoen zullen deel uitmaken van de groep.

en: NOTE: For Custom Data ACLs, the 'View' and 'Edit' operations currently do the same thing. Either option grants the right to view AND / OR edit custom data fields (in all groups, or in a specific custom data group). Neither option grants access to administration of custom data fields.
nl_BE: LET OP: Voor Specifieke ACLs zijn op dit ogenblik de 'Toon' en 'Bewerk' operaties hetzelfde. Beide opties laten toe om specifieke datavelden te tonen EN / OF te bewerken (in alle groepen of in een specifieke datagroep). Geen enkele optie laat toe om de specifieke datavelden te beheren.

en: NOTE: For Event ACLs, the 'View' operation allows access to the event information screen. "Edit" allows users to register for the event if online registration is enabled.
nl_BE: LET OP: Voor Evenement ACLs geeft de 'Toon' operatie toegang tot het evenement informatiescherm. "Bewerk" laat gebruikers toe om zich te registreren indien de online registratie is ingeschakeld.

en: NOTE: If there are multiple matching contacts, the first matching record is used.
nl_BE: LET OP: Als er meerdere contacten gevonden worden, wordt het eerste gevonden record gebruikt.

en: NOTE: If you are composing HTML-formatted messages, you may want to enable a Rich Text (WYSIWYG) editor (Administer &raquo; Customize Data & Screens &raquo; Display Preferences).
nl_BE: NB: Als u berichten met HTML maakt, dan wilt u waarschijnlijk een Rich Text (WYSIWYG) editor inschakelen  (Beheer &raquo; Aangepaste gegevens en schermen &raquo;  Tonen Voorkeuren).

en: NOTE: If you are using this contribution page for membership signup and renewals, the financial type configured in the membership type settings will be used when recording the membership payment. The financial type selected here will only be used if you are also collecting additional contributions (as configured on the Membership Settings page).
nl_BE: NB: Als u deze bijdragepagina gebruikt voor het aanmelden en verlengen van lidmaatschap, zal het financieel type ingesteld in het type lidmaatschap worden gebruikt bij het vastleggen van betalingen van lidmaatschap. Het hier geselecteerde financieel type wordt alleen gebruikt als u hier ook aanvullende bijdragen heeft (zoals ingesteld bij de instellingen van het lidmaatschap).

en: NOTE: Profile ACL operations affect which modes a profile can be used in (i.e. Create a new contact, Edit your own contact record, View a contact record, etc.). The Create operation is required for profiles embedded in online contribution or event registration forms. None of the operations for Profile ACLs grant access to administration of profiles.
nl_BE: OPMERKING: Profiel ACL handelingen hebben invloed op het gebruik van een profiel (bijv. nieuw contact maken, eigen contactgegevens bewerken, contactrecord weergeven, enz.). De handeling Maken is verplicht voor profielen die opgenomen worden op formulieren voor online bijdragen of evenementregistratie. Geen van de handelingen van Profiel-ACL's geven toegang tot het beheer van profielen.

en: NOTE: Social media links will be automatically included if you have enabled 'Social media sharing' for this page (see the 'Title' tab).
nl_BE: NB: Als u 'delen via sociale media' voor de pagina (zie de tab Titel) heeft ingeschakeld, dan worden de sociale media links automatisch toegevoegd.

en: NOTE: Some of these searches may rely on specific site configurations - and may not work as expected on your site.
nl_BE: LET OP: Sommige van deze zoekacties zijn mogelijk afhankelijk van een speciale siteconfiguratie en werken mogelijk niet zoals verwacht met uw site.

en: NOTE: The text entered here will be used for both TEXT and HTML versions of receipt emails so we do not recommend including HTML tags / formatting here.
nl_BE: NB: De ingevulde tekst wordt voor beide versies (platte-tekst en HTML) van het ontvangstbewijs gebruikt. We raden dus af om in deze tekst HTML te gebruiken.

en: NOTE: This setting applies only to custom sets used for Contact records (e.g. Individuals, Households, Organizations, or ALL contact types).
nl_BE: OPMERKING: Deze instelling is alleen van toepassing op specifieke gegevensgroepen die gebruikt worden voor contactrecords (bijvoorbeeld: personen, huishoudens, organisaties of ALLE contacttypes).

en: NOTE: View Only fields can not be included in Profile Search forms.
nl_BE: LET OP: Een alleen-bekijkveld kan niet in het zoekformulier voor profielen worden opgenomen.

en: NOTE: When this feature is enabled, all links in the message body (including mailtos) will be automatically re-written to route through your CiviCRM website prior to redirecting to the target page.
nl_BE: NB: Wanneer deze functie is ingeschakeld worden alle links in het tekstgedeelte (inclusief mailen) automatisch gewijzigd zodat ze naar uw CiviCRM-website verwijzen voordat ze naar de normale plaats worden doorgestuurd.

en: Name
nl_BE: Naam

en: Name (Frequency)/Description
nl_BE: Naam (Frequentie/Beschrijving)

en: Name (Status ID)
nl_BE: Naam (Status ID)

en: Name (for Honor Roll)
nl_BE: Naam (voor erelijst)

en: Name Badge
nl_BE: Naambadge

en: Name Badge Format
nl_BE: Naam Badge Formaat

en: Name Only
nl_BE: Alleen naam

en: Name Tent
nl_BE: Naam

en: Name The SMS
nl_BE: Naam SMS

en: Name Tokens
nl_BE: Naam-tokens

en: Name Your SMS
nl_BE: Geef uw sms een naam

en: Name already exists in Database.
nl_BE: De naam bestaat al in de database.

en: Name and Address
nl_BE: Naam en adres

en: Name and Address (reserved)
nl_BE: Naam en adres (gereserveerd)

en: Name and Email
nl_BE: Naam en e-mailadres

en: Name and Email (reserved)
nl_BE: Naam en e-mail (gereserveerd)

en: Name badges - print
nl_BE: Naambadges - afdrukken

en: Name can only consist of alpha-numeric characters
nl_BE: De naam mag alleen alfanumerieke tekens bevatten

en: Name cannot not start with a digit
nl_BE: De naam mag niet met een cijfer beginnen.

en: Name for CiviCRM field which is being exposed for sharing.
nl_BE: Naam van het CiviCRM-veld dat gedeeld kan worden.

en: Name for Membership Status
nl_BE: Naam lidmaatschapsstatus

en: Name for new group
nl_BE: Naam nieuwe groep

en: Name in "from" field
nl_BE: Naam in het veld afzender

en: Name is required to save Import Mapping
nl_BE: Naam is vereist voor het opslaan van de koppeltabel.

en: Name like: %1
nl_BE: Naam als: %1

en: Name of County
nl_BE: Streeknaam

en: Name of Domain / Organization
nl_BE: Naam van domein / organisatie

en: Name of Group.
nl_BE: Groepsnaam.

en: Name of Mapping
nl_BE: Naam van mapping

en: Name of Membership Type
nl_BE: Naam van  lidmaatschapstype

en: Name of Receipt Sender
nl_BE: Naam van verzender ontvangstbewijs

en: Name of State/Province
nl_BE: Naam van staat/provincie

en: Name of Tag
nl_BE: Naam van het kenmerk

en: Name of Tag.
nl_BE: Naam van kenmerk.

en: Name of combined tag
nl_BE: Naam van het samengevoegde kenmerk

en: Name of status to use when creating email to activity.
nl_BE: Naam van te gebruiken status bij het aanmaken van e-mail bij activiteit.

en: Name of table where item being referenced is stored.
nl_BE: Tabelnaam waarin het item waaraan gerefereerd wordt is opgeslagen.

en: Name of table where item being referenced is stored. Modules which only need a single collection of uf_join instances may choose not to populate entity_table and entity_id.
nl_BE: Tabel waarin het gerefereerde item wordt opgeslagen. Modules die alleen een enkele verzameling van uf_join records nodig hebben kunnen kiezen om de entity_table niet te vullen.

en: Name of the A/B test
nl_BE: Naam van de A/B test

en: Name of the Campaign.
nl_BE: Naam van de campagne.

en: Name of the UF group for directly addressing it in the codebase
nl_BE: Naam van de UF-group voor directe verwijzing in de code

en: Name of the action(reminder)
nl_BE: Naam van de actie(herinnering)

en: Name of the column that holds the values for this field.
nl_BE: Naam van de kolom die de waarden van dit veld bevat.

en: Name of the component.
nl_BE: Naam van het component.

en: Name of the module which declared this object
nl_BE: Naam van de module die dit object heeft gedeclareerd

en: Name of the premium (product, service, subscription, etc.) as it will be displayed to contributors.
nl_BE: Naam van het relatiegeschenk (product, service, beschrijving enz.) zoals het getoond wordt aan de contribuanten.

en: Name of the protocol to use for polling.
nl_BE: Te gebruiken protocol voor ophalen.

en: Name of the queue which includes this item
nl_BE: Naam wachtrij met dit item daarin

en: Name of the rule group
nl_BE: Naam van de regelgroep

en: Name of the status check this preference references.
nl_BE: Naam van de status controleer de voorkeuren.

en: Name of the table that holds the values for this group.
nl_BE: Naam van de tabel die de waarden van deze groep bevat.

en: Name of this group of settings.
nl_BE: Naam van dit e-mailaccount.

en: Name of this status type, for use in the code.
nl_BE: Naam van de deelnamestatus voor gebruik in de code.

en: Name or Email
nl_BE: Naam of E-mail

en: Name or IP address of mail server machine.
nl_BE: Naam of IP-adres van de mailserver.

en: Name or nickname contributor wants to be displayed in the Honor Roll. Enter "Anonymous" for anonymous contributions.
nl_BE: Naam of gebruikersnaam van de betaler wil getoond worden in de erelijst. Vul "anoniem" in voor een anonieme bijdrage.

en: Name used for sorting different contact types
nl_BE: Naam gebruikt voor het sorteren van verschillende contacttypes

en: Name, Status and Register Date
nl_BE: Naam, status en datum ingeschreven

en: Name/Email
nl_BE: Naam/e-mail

en: Name/ID of the mapping to use on this table
nl_BE: Naam/ID van de koppeling gebruikt op deze table

en: Namespace reserved for component.
nl_BE: Ruimte gereserveerd voor component.

en: National Membership
nl_BE: Nationaal lidmaatschap

en: National prefix to be used when dialing TO this country.
nl_BE: Landnummer dat gebruikt moet worden als men naar dat land wilt bellen.

en: Natural language name for Case Type
nl_BE: Normale naam van dossiertype

en: Navajo, Navaho
nl_BE: Navajo

en: Navigate to a report instance and verify the report filters and display type (Tabular, Bar or Pie Chart). OR create a new report instance from the Reports menu &raquo; Create Reports from Templates.
nl_BE: Ga naar een rapport en controleer de filters en het type (Tabel, Staaf of Taart). Of maak een nieuw rapport aan vanaf het menu Verslagen &raquo; Rapporten maken van een sjabloon.

en: Navigation
nl_BE: Navigatie

en: Navigation ID
nl_BE: Navigatienummer

en: Navigation Item Label
nl_BE: Label navigatie-item

en: Navigation Item Machine Name
nl_BE: Interne naam navigatie-item

en: Navigation Menu
nl_BE: Navigatiemenu

en: Navigation Title
nl_BE: Navigatie titel

en: Navigations
nl_BE: Navigatie

en: Negative
nl_BE: Negatief

en: Negative Amounts
nl_BE: Negatieve bedragen

en: Negative Options
nl_BE: Negatieve opties

en: Nepali
nl_BE: Nepalees

en: Net
nl_BE: Netto

en: Net Amount
nl_BE: Netto bedrag

en: Net Payment
nl_BE: Netto betalingen

en: Network Error
nl_BE: Netwerkfout

en: Never
nl_BE: Nooit

en: Never remind me again
nl_BE: Herinner me hier niet meer aan

en: New
nl_BE: Nieuw

en: New %1
nl_BE: Nieuwe %1

en: New %1 Report
nl_BE: Nieuw %1-rapport

en: New A/B Test
nl_BE: Nieuwe A/B-test

en: New ACL
nl_BE: Nieuwe ACL

en: New Accounting Batch
nl_BE: Toevoegen accounting batch

en: New Activity
nl_BE: Activiteit toevoegen

en: New Campaign
nl_BE: Campagne toevoegen

en: New Case
nl_BE: Nieuw dossier

en: New Case Type
nl_BE: Nieuw dossiertype

en: New CiviCRM Profile
nl_BE: Nieuw CiviCRM profiel

en: New Connections
nl_BE: Nieuwe koppelingen

en: New Contact
nl_BE: Nieuw Contact

en: New Contribution
nl_BE: Bijdrage toevoegen

en: New Credit Card
nl_BE: Creditcard toevoegen

en: New Custom Field Set
nl_BE: Nieuwe specifieke gegevensgroep

en: New Data Entry Batch
nl_BE: Nieuwe batchgewijze gegevensinvoer

en: New Donor
nl_BE: Donateur toevoegen

en: New Email
nl_BE: E-mail aanmaken

en: New Event
nl_BE: Nieuw Evenement

en: New Event Template
nl_BE: Nieuw evenementsjabloon

en: New Field
nl_BE: Nieuw veld

en: New Household
nl_BE: Nieuw huishouden

en: New Individual
nl_BE: Nieuwe persoon

en: New Mailing Component
nl_BE: Nieuw mailingonderdeel

en: New Membership Status
nl_BE: Lidmaatschapsstatus toevoegen

en: New Message Template
nl_BE: Nieuw berichtsjabloon

en: New Option Group
nl_BE: Optiegroep toevoegen

en: New Option for '%1'
nl_BE: Nieuwe Optie voor '%1'

en: New Organization
nl_BE: Nieuwe organisatie

en: New Participant Status
nl_BE: Deelnamestatus toevoegen

en: New Payment Method
nl_BE: Nieuwe betaalmethode

en: New Payment Procesor Type
nl_BE: Nieuw type betaalmethode

en: New Payment Processor
nl_BE: Betaalmethode toevoegen

en: New Price Set
nl_BE: Nieuwe Prijsset

en: New Report
nl_BE: Nieuw rapport

en: New Report Template
nl_BE: Nieuw rapportsjabloon

en: New Scheduled Job
nl_BE: Geplande taak toevoegen

en: New Start Date
nl_BE: Nieuwe startdatum

en: New Status
nl_BE: Nieuwe status

en: New codebase version detected. You must visit <a href='%1'>upgrade screen</a> to upgrade the database.
nl_BE: Er is een nieuwe versie van de programmatuur aangetroffen. <a href='%1'>Hier kunt u de database upgraden.</a>

en: New granular permissions called %1 and %2 have been added for %3 permission. These permissions help to limit user access per template
nl_BE: Er zijn detailrechten %1 en %2 toegevoegd aan het recht %3. Door deze rechten kan toegang per template worden beperkt

en: New membership period expiration date.
nl_BE: Vervaldatum nieuw lidmaatschap.

en: New membership period start date
nl_BE: Begindatum nieuw lidmaatschap

en: New personal campaign page
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina toevoegen

en: New status assigned to membership by this action. FK to Membership Status
nl_BE: De status van het lidmaatschap na deze actie. FK naar lidmaatschapsstatus

en: Newest
nl_BE: Nieuwste

en: Next
nl_BE: Volgende

en: Next &gt;
nl_BE: Volgende &gt;

en: Next 12 months including today
nl_BE: Komende 12 maanden inclusief vandaag

en: Next 30 days including today
nl_BE: Komende 30 dagen inclusief vandaag

en: Next 60 days including today
nl_BE: Komende 60 dagen inclusief vandaag

en: Next 7 days including today
nl_BE: Komende 7 dagen inclusief vandaag

en: Next 90 days including today
nl_BE: Komende 90 dagen inclusief vandaag

en: Next Amount
nl_BE: Volgend bedrag

en: Next Contribution
nl_BE: Volgende bijdrage

en: Next Contribution Date
nl_BE: Volgende datum voor bijdrage

en: Next Group Refresh Time
nl_BE: Volgende Groep Ververstijd

en: Next Pay Date
nl_BE: Volgende betaaldatum

en: Next Payment Amount
nl_BE: Bedrag volgende betaling

en: Next Payment Date
nl_BE: Volgende betaaldatum

en: Next Payment Due
nl_BE: Volgende betaaldatum

en: Next Sched.
nl_BE: Volgend schema

en: Next Scheduled Activity
nl_BE: Volgende geplande activiteit

en: Next Scheduled Contribution Date
nl_BE: Volgende geplande bijdragedatum

en: Next Scheduled Recurring Contribution
nl_BE: Geplande Volgende Periodieke Bijdrage

en: Next calendar month
nl_BE: Volgende maand

en: Next calendar year
nl_BE: Volgend kalenderjaar

en: Next fiscal year
nl_BE: Volgend fiscaal jaar

en: Next quarter
nl_BE: Volgend kwartaal

en: Next scheduled date
nl_BE: Volgende geplande datum

en: Next step
nl_BE: Volgende stap

en: Next week
nl_BE: Volgende week

en: Next/Previous buttons are not available for searches which are sorted by email, phone or address fields.
nl_BE: Volgende/Vorige knoppen zijn niet beschikbaar voor zoekopdrachten die zijn gesorteerd op basis van e-mail, telefoon of adres.

en: Nick Name
nl_BE: Roepnaam

en: Nickname
nl_BE: Roepnaam

en: Nickname.
nl_BE: Roepnaam.

en: No
nl_BE: Nee

en: No %1
nl_BE: Geen %1

en: No %1 match your search criteria. Suggestions:
nl_BE: Geen %1 voldoet aan uw zoekcriteria. Suggesties:

en: No %1 reports have been created.
nl_BE: Er zijn geen %1-rapporten aangemaakt.

en: No Accounting Batches match your search criteria.
nl_BE: Er is geen accounting batch  die aan uw zoekcriteria voldoet.

en: No Action Selected
nl_BE: Geen actie geselecteerd

en: No Batches Selected
nl_BE: Geen batch geselecteerd

en: No Bulk Email(Is Opt Out)
nl_BE: Geen massa-mail (opt-out)

en: No Bulk Emails (User Opt Out)
nl_BE: Geen massa-mail (opt-out)

en: No CiviCRM Profiles have been created yet. You can <a href='%1'>add one now</a>.
nl_BE: Er is nog geen CiviCRM profiel. U kunt er een <a href='%1'>aanmaken</a>.

en: No Components have been enabled for your site that can be configured with the price sets. Click <a href='%1'>here</a> if you want to enable CiviEvent/CiviContribute for your site.
nl_BE: Er zijn geen onderdelen geactiveerd die gebruik maken van prijssets. Klik <a href='%1'>hier</a> als u CiviEvent of CiviContribute wilt activeren.

en: No Contacts Selected
nl_BE: Geen contact geselecteerd

en: No Contribution Price Sets have been configured / enabled for your site. Price sets allow you to configure more complex contribution options (e.g. "Contribute $25 more to receive our monthly magazine."). Click <a href='%1'>here</a> if you want to configure price sets for your site.
nl_BE: Er is geen prijsset voor bijdragen ingesteld / ingeschakeld. Met prijssets kunt u complexe opties instellen (bijvoorbeeld  "Extra bijdrage van $25 voor ons maandblad."). <a href='%1'>Instellen prijsset</a>.

en: No Data Entry Batches have been created for this site.
nl_BE: Er zijn geen gegeveninvoerbatches gemaakt voor deze site.

en: No Default value for Auto Responder.
nl_BE: De Automatische beantwoorder heeft nog geen standaardwaarde.

en: No Duplicate Checking
nl_BE: Geen controle

en: No Duplicate emails?
nl_BE: Geen dubbele e-mails?

en: No Email Verification
nl_BE: Geen e-mailverificatie

en: No Emails to Restore
nl_BE: Geen te herstellen e-mail

en: No Fee Level(s) or Price Set is configured for this event.<br />Click <a href='%1'>CiviEvent >> Manage Event >> Configure >> Event Fees</a> to configure the Fee Level(s) or Price Set for this event.
nl_BE: Geen tariefniveau(s) of prijsset geconfigureerd voor dit evenement.<br />Klik <a href='%1'>CiviEvent >> Evenement beheren >> Configureren >> Evenementstarieven</a> om het tarief (de tarieven) of prijsset voor dit evenement te configureren.

en: No Financial Accounts found for the Financial Type
nl_BE: Geen financiële rekening gevonden bij dit financieel-type

en: No Membership Price Sets have been configured / enabled for your site. Price sets allow you to configure more complex membership signup and renewal options, including allowing constituents to sign up for multiple memberships at the same time. Click <a href='%1'>here</a> if you want to configure price sets for your site.
nl_BE: Er is geen prijsset voor lidmaatschap aangemaakt of ingeschakeld. Prijssets maken het mogelijk om complexe opties aan te maken voor het aanmelden voor lidmaatschap, het verlengen ervan of het in een keer aanmelden voor meerdere lidmaatschappen. <a href='%1'>Aanmaken prijssets.</a>

en: No Multi-Record Fields configured for this profile (gid=%1)
nl_BE: Er is geen multi-record veld in dit profiel (gid=%1)

en: No Payment Processor has been configured / enabled for your site. If this is a <strong>paid event</strong> AND you want users to be able to <strong>register and pay online</strong>, you will need to <a href='%1'>configure a Payment Processor</a> first. Then return to this screen and assign the processor to this event.
nl_BE: Er is nog geen betaalmethode geconfigureerd / ingeschakeld voor uw site. Als dit een <strong>betaald evenement</strong> is EN u wilt dat gebruikers zich online kunnen <strong>inschrijven en betalen</strong>, dat dient u eerst <a href='%1'>een betaalmethode te configureren</a>. Keer vervolgens terug naar dit scherm en wijs de methode toe aan dit evenement.

en: No Payment Processor has been configured / enabled for your site. Unless you are only using CiviContribute to solicit non-monetary / in-kind contributions, you will need to <a href='%1'>configure a Payment Processor</a>. Then return to this screen and assign the processor to this Contribution Page.
nl_BE: Er is geen betaalmethode geconfigureerd/ingeschakeld voor uw site. Tenzij u CiviContribute alleen gebruikt om niet-geldelijke/in natura bijdragen te vragen, zult u een <a href='%1'>Betaalmethode moeten configureren</a>. Keer vervolgens terug naar dit scherm en wijs de methode toe aan deze bijdragepagina.

en: No Price Set has been configured / enabled for your site. Price sets allow you to meet the complex demands of your event registration structure.(e.g. "Pay $15 more for lunch."). Click <a href='%1'>here</a> if you want to configure price sets for your site.
nl_BE: Er is geen prijsset geconfigureerd / ingeschakeld voor uw site. Prijssets stellen u in staat tegemoet te komen aan complexere eisen van inschrijvingen voor uw evenement (bijv. "Betaal &euro;&nbsp;15,- meer voor een lunch."). Klik <a href='%1'>hier</a> als u prijssets voor uw site wilt configureren.

en: No Profile Available
nl_BE: Geen profiel beschikbaar

en: No Profile Configured
nl_BE: Geen profielen geconfigureerd

en: No Profile with a user account registration option has been configured / enabled for your site. You need to <a href='%1'>configure a Supporter profile</a> first. It will be used to collect or update basic information from users while they are creating a Personal Campaign Page.
nl_BE: Er is geen profiel ingesteld of geactiveerd dat gebruikt kan worden bij de registratie van gebruikers van deze site. U moet dan eerst <a href='%1'>een supportersprofiel instellen</a>. Dit zal worden gebruikt om informatie te verzamelen of te bewerken van gebruikers die een persoonlijke campagnepagina willen maken.

en: No Recipients
nl_BE: Geen ontvangers

en: No Reply
nl_BE: Geen antwoord

en: No Scheduled Reminders have been created.
nl_BE: Er is geen ingeplande herinnering aangemaakt.

en: No Thank-you Label
nl_BE: Label Geen bedankt

en: No Thank-you Label is a required field.
nl_BE: Het label 'Geen bedankt' is een verplicht veld.

en: No Thank-you Option
nl_BE: Geen bedank-optie

en: No Thank-you Position
nl_BE: Bedanktekst is niet geplaatst

en: No Thank-you Text
nl_BE: Geen bedanktekst

en: No Updates Saved
nl_BE: Geen bewerkingen opgeslagen

en: No account create option
nl_BE: Geen optie om account aan te maken

en: No active instances of payment processor %1 were found.
nl_BE: Er is geen actieve instantie van betaalmethode %1.

en: No active instances of payment processor '%1' were found.
nl_BE: Er is geen actieve instantie van betaalmethode '%1'.

en: No active price fields found for this event!
nl_BE: Er is voor dit evenement geen actieve prijsset!

en: No auto-renew option
nl_BE: Geen optie automatisch verlengen

en: No available Contribution Pages match your search criteria. Suggestions:
nl_BE: Geen bijdragepagina gevonden. Suggesties:

en: No available Events match your search criteria. Suggestions:
nl_BE: Er zijn geen evenementen die met uw zoekopdracht overeenkomen. Suggesties:

en: No available applications
nl_BE: Geen applicaties beschikbaar

en: No batches were selected.
nl_BE: Er is geen batch geselecteerd.

en: No bulk emails (User Opt Out)
nl_BE: Geen massa-mail (opt-out)

en: No contact found for this related contact ID: %1
nl_BE: Geen contact gevonden voor dit gerelateerde contact ID: %1

en: No contacts are currently eligible to inherit this relationship.
nl_BE: Er zijn nu geen contacten die in aanmerking komen om deze relatie te krijgen.

en: No content to preview
nl_BE: Er is geen niets om te tonen

en: No contribution pages have been created yet. Click <a accesskey="N" href='%1'>here</a> to create a new contribution page.
nl_BE: Er zijn nog geen bijdragepagina's. Klik <a acceskey="N" href='%1'>hier</a> om een bijdragepagina aan te maken.

en: No contributions have been recorded for this recurring contribution.
nl_BE: Er zijn geen bijdragen vastgelegd van deze periodieke bijdrage.

en: No contributions have been recorded from this contact.
nl_BE: Er zijn geen bijdragen vastgelegd van dit contact.

en: No cron runs have been recorded.
nl_BE: Cron is nog nooit uitgevoerd.

en: No custom data groups have been created yet. You can <a id="newCustomDataGroup" href='%1'>add one</a>.
nl_BE: Er is nog geen specifiek veld. U kunt er <a id="newCustomDataGroup" href='%1'>een toevoegen</a>.

en: No event registrations have been recorded for this contact.
nl_BE: Er zijn geen inschrijvingen voor evenementen vastgelegd voor dit contact.

en: No export format selected.
nl_BE: Geen exportopmaak geselecteerd.

en: No extensions installed. <a %1>Browse available extensions</a>.
nl_BE: Geen extensies geïnstalleerd. <a %1>Beschikbare extensies bekijken</a>.

en: No fields in this Profile have been configured as searchable. Ask the site administrator to check the Profile setup.
nl_BE: Er zijn geen velden in dit profiel waarop kan worden gezocht. Vraag de beheerder om de instellingen van het profiel na te kijken.

en: No fields in this Profile have been configured to display as a result column in the search results table. Ask the site administrator to check the Profile setup.
nl_BE: Er is geen veld in dit profiel ingesteld, dat als kolom wordt getoond in de keuzetabel. Vraag de beheerder om de instellingen van het profiel te controleren.

en: No grants have been recorded for this contact.
nl_BE: Er zijn geen toelagen vastgelegd voor dit contact.

en: No icon
nl_BE: Geen icoon

en: No id passed to MailingAB del function
nl_BE: ID ontbreekt bij functie verwijderen mailingAB

en: No id passed to mailing del function
nl_BE: ID ontbreekt bij functie verwijderen mail

en: No id passed to mailing delJob function
nl_BE: ID ontbreekt bij functie verwijderen mailjob

en: No link
nl_BE: Geen koppeling

en: No mailboxes have been configured for Email to Activity Processing
nl_BE: Er zijn geen mailboxen ingesteld om e-mail naar activiteit te verwerken

en: No mailing id has been able to be determined
nl_BE: Er kan geen ID van de mailing worden bepaald

en: No matches found for:
nl_BE: Geen overeenkomsten gevonden voor:

en: No matches found using the default Supervised deduping rule.
nl_BE: Geen overeenkomsten gevonden met de standaardregel onder toezicht.

en: No matching Data Entry Batches found for your search criteria.
nl_BE: Er is geen gegevensinvoerbatch die overeenkomt met uw zoekcriteria.

en: No matching Groups found for your search criteria. Suggestions:
nl_BE: Er voldoen geen groepen aan de zoekcriteria. Suggesties:

en: No matching contact found.
nl_BE: Geen overeenkomstig contact gevonden

en: No matching results for
nl_BE: Geen overeenkomsten gevonden voor

en: No memberships have been recorded for this contact.
nl_BE: Er zijn geen lidmaatschappen vastgelegd voor dit contact.

en: No message template with workflow name %1.
nl_BE: Er is geen berichtsjabloon met de workflow-naam %1.

en: No message template with workflow name %2.
nl_BE: Er is geen berichtsjabloon met de workflow-naam %2.

en: No of contacts to find matches for
nl_BE: Aantal contacten waarbij overeenkomsten gevonden moeten worden

en: No participants were added.
nl_BE: Er zijn geen deelnemers toegevoegd.

en: No payments found for this %1 record
nl_BE: Bij dit %1 record zijn er geen betalingen gevonden

en: No pledges have been recorded from this contact.
nl_BE: Er van dit contact geen toezeggingen vastgelegd.

en: No possible duplicates were found using %1 rule.
nl_BE: Er zijn geen mogelijke duplicaten gevonden met de regel %1.

en: No premium products have been created for your site. You can <a href='%1'>add one</a>.
nl_BE: Er zijn geen relatiegeschenken voor de website. U kunt er <a href='%1'>een toevoegen</a>.

en: No price sets have been added yet.
nl_BE: Er is geen prijsset.

en: No processing status reported yet.
nl_BE: Er is nog geen status van het proces gerapporteerd.

en: No recipients
nl_BE: Geen ontvangers

en: No records available
nl_BE: Geen gegevens beschikbaar

en: No records of type '%1' found.
nl_BE: Geen records van het type '%1' gevonden.

en: No records of type \'%1\' found.
nl_BE: Geen records van het type \'%1\' gevonden.

en: No records to export
nl_BE: Geen records te exporteren

en: No relevant activity type found when recording Mailing Event delivered Activity
nl_BE: Bij vastleggen activiteit met betrekking tot mailing ontbreekt een relevant activiteitstype

en: No respondents are currently reserved for you to interview.
nl_BE: Er is voor u nu geen respondent gereserveerd om te interviewen.

en: No response from the server. Check your internet connection and try reloading the page.
nl_BE: Geen antwoord van de server. Controleer uw internet verbinding en probeer de pagina te verversen.

en: No such message template: id=%1.
nl_BE: Berichtsjabloon bestaat niet: nr.=%1.

en: No survey sid parameter. Cannot process signature.
nl_BE: Geen enquête-sid-parameter. Kan handtekening niet verwerken.

en: No tags have been created in this set.
nl_BE: Er zijn geen kenmerken in deze set.

en: No test processor entry exists for %1. Not having a test entry for each processor could cause problems
nl_BE: Er is geen testversie voor %1. Dat kan problemen geven als u de betaalmethodes niet test

en: No thank you
nl_BE: Nee, bedankt

en: No updates have been saved.
nl_BE: Er zijn geen wijzigingen opgeslagen.

en: No user/contact ID was specified, so the Profile cannot be used in edit mode.
nl_BE: Er is geen gebruiker of contact bepaald, daarom kan het profiel niet worden gebruikt in de edit-mode.

en: No-show
nl_BE: Niet gekomen

en: Non Deductible Amount
nl_BE: Niet-aftrekbaar bedrag

en: Non-Production Environment
nl_BE: Testomgeving

en: Non-deductible Amount
nl_BE: Niet-aftrekbaar bedrag

en: Non-deductible portion of this contribution.
nl_BE: Niet-aftrekbaar deel van deze bijdrage.

en: Non-numeric portion of address number on the street, e.g. For 112A Main St, the street_number_suffix = A
nl_BE: Niet-numeriek gedeelte van het adresnummer van een straat, bijvoorbeeld 112A Main St, het straatnummer-achtervoegsel is dan A.

en: Non-primary members only
nl_BE: Alleen niet-primaire leden

en: Non-production Environment
nl_BE: Testomgeving

en: Non-production environment set
nl_BE: Test-omgeving ingesteld

en: None
nl_BE: Geen

en: None - disable menu
nl_BE: Geen, menu uitschakelen

en: None Found
nl_BE: Geen gevonden

en: None Selected
nl_BE: Geen geselecteerd

en: None available
nl_BE: Geen beschikbaar

en: None found.
nl_BE: Geen gevonden.

en: None of the contacts in this group have an email address.
nl_BE: Geen van de contacten in deze groep heeft een e-mailadres.

en: Normal
nl_BE: Normaal

en: Normal Group
nl_BE: Normale groep

en: Normally the owner of a financial account is the organization implementing CiviCRM so there is no need to change this. Some organizations that maintain accounts for groups, chapters, regions, constituency associations or other parts of the main CiviCRM organization may need to change the owner to one of these sub-entities or sibling entities.
nl_BE: Normaal is de eigenaar van de financiële rekening de organisatie die CiviCRM  toepast, dan is er geen reden om dit te veranderen.  Als de organisatie voor eigen organisatie-onderdelen rekeningen beheert dan kan kan dit wel nodig zijn om dat onderdeel voor die rekening eigenaar te maken.

en: North Ndebele
nl_BE: Noord Ndebele

en: Northern Sami
nl_BE: Noord-Saami

en: Norwegian
nl_BE: Noors

en: Norwegian BokmÃ¥l
nl_BE: Noors Bokmål

en: Norwegian Nynorsk
nl_BE: Noors Nynorsk

en: Not %1, or want to do this for a different person
nl_BE: Niet %1, of wilt u dit doen voor iemand anders

en: Not %1, or want to register a different person
nl_BE: Bent u niet %1, of wilt u een ander persoon inschrijven

en: Not Approved
nl_BE: Niet goed gekeurd

en: Not Clicked
nl_BE: Niet aangeklikt

en: Not Empty
nl_BE: Niet leeg

en: Not In
nl_BE: Niet in

en: Not Now
nl_BE: Nu niet

en: Not Null
nl_BE: Niet leeg

en: Not Required
nl_BE: Niet vereist

en: Not Saved
nl_BE: Niet opgeslagen

en: Not a CMS User
nl_BE: Geen CMS gebruiker

en: Not checking remote URL for extensions since ext_repo_url is set to false.
nl_BE: Niet controleren remote URL van extensies vanwege waarde ext_repo_url.

en: Not completed
nl_BE: Niet voltooid

en: Not expired
nl_BE: Niet verlopen

en: Not offered
nl_BE: Niet aangeboden

en: Not permitted to file activity %1 %2.
nl_BE: Niet toegestaan om deze activiteit op te slaan %1 %2.

en: Not scheduled
nl_BE: Niet ingepland

en: Not selected
nl_BE: Niet geselecteerd

en: Not set
nl_BE: Niet ingevuld

en: Not started
nl_BE: Nog niet begonnen

en: Not&nbsp;Counted
nl_BE: Niet&nbsp;geteld

en: Not&nbsp;Counted&nbsp;Due&nbsp;To&nbsp;Role
nl_BE: Niet&nbsp;geteld&nbsp;vanwege&nbsp;rol

en: Not&nbsp;Counted&nbsp;Due&nbsp;To&nbsp;Status
nl_BE: Niet&nbsp;geteld&nbsp;vanwege&nbsp;status

en: Note
nl_BE: Notitie

en: Note Date
nl_BE: Datum notitie

en: Note Entity
nl_BE: Notitie Entiteit

en: Note Entity ID
nl_BE: Notitie entiteit-id

en: Note ID
nl_BE: Notitie-ID

en: Note Modified By
nl_BE: Notitie gewijzigd door

en: Note Text
nl_BE: Notitie-tekst bevat

en: Note Used For
nl_BE: Notitie gebruikt voor

en: Note and/or Comment.
nl_BE: Notitie en/of Commentaar.

en: Note behind the decision.
nl_BE: Toelichting van het besluit.

en: Note that %1 Access Control permissions take precedence over CiviCRM ACLs. If you wish to use CiviCRM ACLs, first disable the related permission in %1 Access control for a user role, and then gradually add ACLs to replace that permission for certain groups of contacts.
nl_BE: %1 Access Control rechten gaan voor CiviCRM ACL's. Als u CiviCRM ACL's wilt gebruiken, schakel dan eerst het overeenkomende %1 Access control recht voor een rol uit, en voeg dan de ACL's toe voor bepaalde groepen contacten.

en: Note that a CiviCRM ACL Role is not related to the Drupal Role.
nl_BE: Let op: de ACL-rollen in CiviCRM staan los van de rollen in Drupal.

en: Note that if 'Show Location' is not set a map will not be shown, regardless of the setting of 'Include Map to Event Location'.
nl_BE: Als deze optie 'Locatie tonen' is uitgeschakeld wordt de kaart niet getoond, de instelling van 'Kaart met locatie toevoegen' is dan niet van belang.

en: Note that not all transactions are necessarily associated with a payment method.
nl_BE: NB: niet alle transacties hoeven een betaalmethode te hebben.

en: Note that this help text is displayed on profile create/edit screens only.
nl_BE: Let op: Deze helptekst wordt alleen getoond bij het aanmaken en wijzigen van profielen.

en: Note this field just filters on who made a change no matter when that change happened, It doesn't have any link to the modified date field.
nl_BE: Dit is een filter op wie een wijziging heeft gedaan, alleen maar om te raadplegen.

en: Note(s)
nl_BE: Notitie(s)

en: Note:
nl_BE: Notities:

en: Note: Body Only
nl_BE: Let op: alleen tekstbericht

en: Note: Body and Subject
nl_BE: Let op:

en: Note: Please verify your configuration for Maximum File Size (in MB) <a href='%1'>Administrator >> System Settings >> Misc</a>. It should support 'upload_max_size' as defined in PHP.ini.Please check with your system administrator.
nl_BE: NB: Controleer de instelling van de maximum bestandsgrootte (in MB) <a href='%1'>Beheer >> Systeeminstellingen >> Diversen</a>. Het zou de 'upload_max_size' zoals gedefinieerd in PHP.ini moeten zijn. Raadpleeg uw beheerder.

en: Note: Revenue for these types of memberships will not be deferred as the financial type does not have a deferred revenue account setup for it. If you want the revenue to be deferred, please select a different Financial Type with a Deferred Revenue account setup for it, or setup a Deferred Revenue account for this Financial Type.
nl_BE: NB: De opbrengsten van deze lidmaatschappen kunnen niet worden uitgesteld omdat er nog geen uitgestelde opbrengstenaccount is ingesteld voor het financieel type. Kies een ander financieel type met een uitgesteld opbrengstenaccount of stel voor dit financieel type een uitgesteld opbrengstenaccount in.

en: Note: Revenue for this event registration will not be deferred as the financial type does not have a deferred revenue account setup for it. If you want the revenue to be deferred, please select a different Financial Type with a Deferred Revenue account setup for it, or setup a Deferred Revenue account for this Financial Type.
nl_BE: NB: De opbrengsten van deze aanmeldingen kunnen niet worden uitgesteld omdat er nog geen uitgestelde opbrengstenaccount is ingesteld voor het financieel type. Kies een ander financieel type met een uitgesteld opbrengstenaccount of stel voor dit financieel type een uitgesteld opbrengstenaccount in.

en: Note: Subject Only
nl_BE: NB: Alleen onderwerp

en: Note: The record %1 doesnot exists. Upon save a new record will be create
nl_BE: NB.: Het record %1 bestaat niet. Als het wordt opgeslagen, dan wordt er een record aangemaakt.

en: Note: This will modify the field system-wide, not just in this profile form.
nl_BE: NB: Het veld wordt voor het hele systeem gewijzigd, niet alleen voor dit formulier.

en: Note: Upload max filesize ('upload_max_filesize') should not exceed Post max size ('post_max_size') as defined in PHP.ini, please check with your system administrator.
nl_BE: NB: De maximale bestandsgrootte ('upload_max_filesize') moet niet groter zijn dan de waarde ('post_max_size') in PHP.ini, naam contact op met uw beheerder.

en: Note: You cannot edit fields for a reserved rule.
nl_BE: NB: u kunt velden voor gereserveerde regel niet bewerken.

en: Note: if the correct payment instrument is not listed here (e.g. for in-kind donations) ask your administrator to add a new option to this list.
nl_BE: NB: als de gebruikte betaalmethode ontbreekt (bijvoorbeeld: in natura), vraag dan aan de beheerder om deze optie toe te voegen.

en: Note: if the correct payment method is not listed here (e.g. for in-kind donations) ask your administrator to add a new option to this list.
nl_BE: NB: Indien de goede betaalmethode hier ontbreekt (bijv. bijdrage in natura) vraag dan aan de beheerder om deze optie toe te voegen.

en: Note: this contact may be a duplicate of an existing record.
nl_BE: Let op: dit contact kan een duplicaat zijn van een bestaand contact.

en: Notes
nl_BE: Notities

en: Notes for
nl_BE: Opmerking voor

en: Notes or Standard Terms
nl_BE: Nota's en Algemene Voorwaarden

en: Nothing to merge.
nl_BE: Er is niets om samen toe voegen.

en: Notice
nl_BE: Opmerking

en: Notification Email
nl_BE: E-mailbevestiging

en: Notification will be sent to this email address whenever a Personal Campaign Page linked to this contribution page is either created or updated. The notification will include links to view the campaign page as well as the contact record of the creator of the page.
nl_BE: Er zal een notificatie worden gestuurd naar dit e-mailadres als een persoonlijke campagnepagina gemaakt of bijgewerkt word die gelinkt is aan deze donatiepagina.

en: Notification will be sent to this email address whenever a Personal Campaign Page linked to this event is either created or updated. The notification will include links to view the campaign page as well as the contact record of the creator of the page.
nl_BE: Er zal een e-mail worden gestuurd naar dit e-mailadres als een persoonlijke campagnepagina gemaakt of bijgewerkt wordt die gelinkt is aan dit evenement. De notificatie bevat links om de campagnepagina te bekijken en de gegevens van de maker in te zien.

en: Notifications are NOT available
nl_BE: Er zijn geen notificaties beschikbaar

en: Notifications are sent to ALL owners
nl_BE: Er worden naar alle eigenaren notificaties verzonden

en: Notify Activity Assignees
nl_BE: Stuur update aan betrokkenen bij activiteit

en: Notify Contributor?
nl_BE: Gever inlichten?

en: Notify Email
nl_BE: Inlichten e-mail

en: Notify Owner?
nl_BE: Eigenaar inlichten?

en: Notify me via email when someone donates to my page
nl_BE: Stuur mij een e-mail wanneer iemand op mijn pagina een bijdrage doet.

en: Notify on Profile Submit
nl_BE: Inlichten bij verzenden profiel

en: Notify owner via email when someone donates to page?
nl_BE: De eigenaar e-mailen bij een donatie op deze pagina?

en: Notify when profile form is submitted?
nl_BE: Bericht sturen als een profiel formulier wordt ingediend?

en: Now you can move on to exploring, configuring and using the various optional components for fundraising and constituent engagement. The links below will take you to the online documentation for each component.
nl_BE: U kunt nu beginnen met het ontdekken, instellen en gebruiken van de verschillende optionele componenten voor fondsenwerving en betrekken van uw contacten. Onderstaande links brengen u naar de online documentatie voor elke component.

en: Number
nl_BE: Getal

en: Number of Donors
nl_BE: Aantal donateurs

en: Number of Failures
nl_BE: Aantal mislukt

en: Number of Grants
nl_BE: Aantal toelagen

en: Number of Grants (%)
nl_BE: Aantal toeslagen (%)

en: Number of Installments
nl_BE: Aantal termijnen

en: Number of Items
nl_BE: Aantal items

en: Number of Terms
nl_BE: Aantal termijnen

en: Number of Transactions
nl_BE: Aantal transacties

en: Number of Transactions should a positive number
nl_BE: Het aantal transacties moet een positief getal zijn

en: Number of bounces of this type required before the email address is put on bounce hold
nl_BE: Aantal bounces van dit type voordat het e-mailadres uitgeschakeld wordt

en: Number of columns in Note Field
nl_BE: Aantal tekens per regel in een notitie

en: Number of days for recurrence of release.
nl_BE: Aantal dagen voor herhalen van publicatie.

en: Number of duration units in membership period (e.g. 1 year, 12 months).
nl_BE: Aantal eenheden in de periode (bijv. 1 jaar, 12 maanden).

en: Number of failed charge attempts since last success. Business rule could be set to deactivate on more than x failures.
nl_BE: Aantal mislukte betalingsverzoeken sinds de laatste gedane betaling. Er kan een regel worden ingesteld om na een bepaald aantal keer de periodieke betaling uit te schakelen.

en: Number of grants
nl_BE: Aantal toelagen

en: Number of hours prior to event start date to allow self-service cancellation or transfer.
nl_BE: Aantal uur voor begin evenement dat zelf afmelden of vervangen nog toegestaan wordt.

en: Number of hours prior to event start date to allow self-service cancellation or transfer. Enter a negative number of hours to allow cancellation after the event starts. Enter 0 (or leave empty) to allow cancellation or transfer up until the event has started.
nl_BE: Aantal uren voor het begin van het evenement dat een deelnemer zijn aanmelding zelf mag annuleren of overdragen. Vul een negatief getal in om toe te staan dat dit kan na het begin van het evenement. Vul 0 in (of laat het veld leeg) om het toe te staan tot het evenement is begonnen.

en: Number of installments must be a whole number.
nl_BE: Aantal termijnen moet een geheel getal zijn.

en: Number of items in a batch.
nl_BE: Aantal items in de batch.

en: Number of membership terms purchased
nl_BE: Aantal gekochte lidmaatschapstermijnen

en: Number of minutes to cache dashlet content in browser localStorage.
nl_BE: Aantal minuten dat de inhoud van de dashlet in de cache van de webbrowser blijft.

en: Number of participants per field option
nl_BE: Aantal deelnemers per veldoptie

en: Number of rows in Note Field
nl_BE: Aantal regels in een notitie

en: Number of selected Activities: %1
nl_BE: Aantal geselecteerde activiteiten: %1

en: Number of selected Mailing Recipients: %1
nl_BE: Aantal geselecteerde mailing ontvangers: %1

en: Number of selected cases: %1
nl_BE: Aantal geselecteerde dossiers: %1

en: Number of selected contacts: %1
nl_BE: Aantal geselecteerde contacten: %1

en: Number of selected contributions: %1
nl_BE: Aantal geselecteerde bijdragen : %1

en: Number of selected grants: %1
nl_BE: Aantal geselecteerde toelagen: %1

en: Number of selected memberships: %1
nl_BE: Aantal geselecteerde lidmaatschappen: %1

en: Number of selected participants: %1
nl_BE: Aantal geselecteerde deelnemers: %1

en: Number of selected pledges: %1
nl_BE: Aantal geselecteerde toezeggingen: %1

en: Number of terms
nl_BE: Aantal termijnen

en: Number of terms for this membership
nl_BE: Aantal termijnen bij dit lidmaatschap

en: Number of terms for this membership (only supported in Order->Payment flow). If the field is NULL it means unknown and it will be assumed to be 1 during payment.create if entity_table is civicrm_membership
nl_BE: Aantal termijnen van dit lidmaatschap (alleen ondersteund via Bestellen -> Betalen). De waarde NULL geeft aan dat dit onbekend is, bij betaling van een lidmaatschap wordt dan aangenomen dat het aantal 1 is

en: Number of time units for recurrence of payment.
nl_BE: Aantal tijdseenheden bij periodieke betalingen.

en: Number of time units for recurrence of pledge payments.
nl_BE: Aantal tijdseenheden voor herhaling van betaling van een toezegging.

en: Number of units for delivery frequency of subscription, service, membership (e.g. every 3 Months).
nl_BE: Aantal eenheden van afleveringsfrequentie van aanmelding, service, lidmaatschap (bijv. elke 3 maanden).

en: Number of units for total duration of subscription, service, membership (e.g. 12 Months).
nl_BE: Aantal eenheden van het totale interval van aanmelding, service, lidmaatschap (bijv. 12 maanden).

en: Number of<br />Participant
nl_BE: Aantal <br />deelnemers

en: Numeric
nl_BE: Numeriek

en: Numeric currency code
nl_BE: Numerieke valuta-code

en: Numeric portion of address number on the street, e.g. For 112A Main St, the street_number = 112.
nl_BE: Numeriek gedeelte van een adresnummer van een straat, bijvoorbeeld 112A Main St, het straatnummer is dan 112.

en: OPTIONAL FK to civicrm_contact record.
nl_BE: Optionele FK naar civicrm_contact record.

en: OR
nl_BE: OF

en: OR You can sign up by setting Status Override? to something other than "NO".
nl_BE: Of u kunt aanmelden door de status negeren te zetten op iets anders dan "NEE".

en: OR enter lattitude and longitude if you already know it
nl_BE: Of vul de lengtegraad en de breedtegraad in als u die al weet

en: OR if the payment is from a different contact, this email will only go to them.
nl_BE: OF als de betaling door een ander contact is gedaan, dan alleen e-mailen naar dat contact.

en: Objects a custom group extends to
nl_BE: Een aangepaste groep uitbreiden naar

en: Obsolete
nl_BE: Verouderd

en: Occitan (after 1500)
nl_BE: Occitaans (na 1500)

en: Occurrences should be less than or equal to 30
nl_BE: Aantal keer is maximaal 30

en: October
nl_BE: Oktober

en: Odd / Even Street Number
nl_BE: Oneven / even huisnummer

en: Off
nl_BE: Uit

en: Offer Another Premium on this Contribution Page
nl_BE: Ander relatiegeschenk aanbieden op deze bijdragepagina

en: Offer a Waitlist?
nl_BE: Wachtlijst aanbieden?

en: Offer installments
nl_BE: Aanbieden termijnen

en: Offer the appropriate service from the list. If the service requires coordination, contact the Director.
nl_BE: Bied de juiste dienst uit de lijst aan. Neem, als de dienst coördinatie vereist, contact op met de manager.

en: Offline Registration for Event: %2 by: %1
nl_BE: Offline aanmelding voor evenement: %2 door: %1

en: Offset of the child job
nl_BE: Offset van onderliggende taak

en: Old Church Slavonic, Church Slavic, Church Slavonic, Old Bulgarian, Old Slavonic
nl_BE: Oudkerkslavisch, Kerkslavisch, Oud-Bulgaars, Oud-Slavisch

en: Old files
nl_BE: Oude bestanden

en: Oldest
nl_BE: Oudste

en: On
nl_BE: Op

en: On Behalf Of
nl_BE: Namens

en: On Behalf Of Organization
nl_BE: Namens organisatie

en: On Duplicate Entries
nl_BE: Bij dubbelen

en: On Hold
nl_BE: Uitgeschakeld

en: On Hold - Opt Out
nl_BE: Uitgeschakeld vanwege opt-out

en: On Hold Bounce
nl_BE: Uitgeschakeld vanwege bounce

en: On Hold Opt Out
nl_BE: Uitgeschakeld vanwege opt-out

en: On Hold for Email %1?
nl_BE: Geblokkeerd voor e-mail %1?

en: On Hold?
nl_BE: Uitgeschakeld?

en: On Waiting List
nl_BE: Op wachtlijst

en: On WordPress, Joomla, or a similar CMS, the frontend theme determines the appearance on user-facing screens, such as the "Event Registration" screen.
nl_BE: In WordPress, Joomla en verwante systemen bepaalt het frontend-thema het uiterlijk van de gebruikerspagina's zoals het scherm "Inschrijving toevoegen".

en: On behalf of Label
nl_BE: Label namens

en: On duplicate entries
nl_BE: Bij dubbele invoer

en: On hold
nl_BE: Uitgeschakeld

en: On waitlist
nl_BE: Op wachtlijst

en: Once these statuses are enabled, the event Info and Settings screen will have controls to enable (and configure) waitlisting.
nl_BE: Zodra deze statussen ingeschakeld zijn, verschijnt op het scherm Evenementsinformatie en -instellingen de optie om de wachtlijst in te schakelen (en te configureren).

en: Once these statuses are enabled, the event Online Registration screen will have controls to enable (and configure) participation approval.
nl_BE: Zodra deze statussen ingeschakeld zijn, verschijnt op de online aanmeldingspagina de optie om goedkeuring van deelname in te schakelen (en te configureren).

en: Once you have defined CiviCRM ACL Roles and granted ACLs to those Roles, use this link to assign users to role(s).
nl_BE: Nadat u CiviCRM ACL-rollen gedefinieerd hebt (en ACL's aan die rollen hebt toegekend) kunt u met deze link de rollen aan gebruikers toekennen.

en: Once you have finished your testing, it is a good idea to clean up by finding your test records and deleting them.
nl_BE: Als u klaar bent met testen, dan kunt u deze testgegevens het beste verwijderen.

en: Once you have your certificate installed, test that is working by navigating to one of your online contribution pages and changing the URL prefix from 'http://' to 'https://'. If your browser loads the page and indicates a valid security certificate - then you can change this setting to <strong>Yes</strong> and CiviCRM will automatically redirect requests for all online contribution / member / event / admin pages to the corresponding SSL secured URLs.
nl_BE: Test na het installeren van uw certificaat of het werkt door naar een van uw online bijdragepagina's te surfen en de URL-prefix te veranderen van 'http://' naar 'https://'. Als uw webbrowser de pagina laadt en een geldig veiligheidscertificaat aangeeft, kunt u deze instelling op <strong>Ja</strong> zetten. CiviCRM zal alle verzoeken om online pagina's omleiden naar de bijbehorende SSL-beveiligde URL's.

en: Once you switch to using a Price Set, you won't be able to switch back to your existing settings below except by re-entering them. Are you sure you want to switch to a Price Set?
nl_BE: Als u een prijsset gaat gebruiken, dan kunt u dit niet meer ongedaan maken, behalve door de huidige instellingen opnieuw in te voeren. Wilt u doorgaan met een prijsset te gaan gebruiken?

en: Once you've received your new account welcome email, you can <a href=%1>click here</a> to login and promote your campaign page.
nl_BE: Als u uw welkomstbericht heeft ontvangen, kunt u <a href=%1>hier klikken om in te loggen en uw campagnepagina te promoten.

en: Once your registration has been reviewed, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
nl_BE: Zodra uw inschrijving beoordeeld is, ontvangt u een e-mail met een link naar een webpagina waar u uw inschrijving af kunt ronden.

en: One
nl_BE: Een

en: One %1 should be marked as primary.
nl_BE: Een %1 moet als primair worden aangeduid.

en: One IM should be marked as primary.
nl_BE: Er moet een Instant Messaging-account als primair worden opgegeven.

en: One Message Not Sent | %count Messages Not Sent
nl_BE[0]: Een bericht niet verzonden
nl_BE[1]: %count berichten niet verzonden

en: One OpenID should be marked as primary.
nl_BE: Een OpenID moet primair zijn.

en: One combined activity
nl_BE: Een gecombineerde activiteit

en: One combined activity plus one file attachment
nl_BE: Een gecombineerde activiteit met één bijlage

en: One contact NOT added (already in this group). | %count contacts NOT added (already in this group).
nl_BE[0]: Er is een contact niet toegevoegd aan deze groep, omdat deze al bestond.
nl_BE[1]: Er zijn %count contacten niet toegevoegd aan deze groep, omdat deze al bestonden.

en: One contact NOT tagged (already tagged to this tag). | %count contacts NOT tagged (already tagged to this tag).
nl_BE[0]: Er is 1 contact niet gemarkeerd omdat dit kenmerk al aanwezig was.
nl_BE[1]: %count contacten zijn niet gemarkeerd omdat dit kenmerk al aanwezig was.

en: One contact added to this existing group. | %count contacts added to this existing group.
nl_BE[0]: Er is een contact toegevoegd aan deze bestaande groep
nl_BE[1]: Er zijn %count contacten toegevoegd aan deze bestaande groep

en: One contact added to this new group. | %count contacts added to this new group.
nl_BE[0]: Er is een contact aan deze groep toegevoegd.
nl_BE[1]: Er zijn %count contacten aan deze groep toegevoegd.

en: One contact is currently eligible to inherit this relationship.
nl_BE: Er komt nu een contact in aanmerking om deze relatie te krijgen.

en: One contact is tagged with this tag. | %count contacts are tagged with this tag.
nl_BE[0]: Het kenmerk is aan een contact toegevoegd.
nl_BE[1]: Het kenmerk is aan %count contacten toegevoegd.

en: One contact merged. | %count contacts merged.
nl_BE[0]: Een contact samengevoegd.
nl_BE[1]: %count contacten samengevoegd.

en: One contact was skipped. | %count contacts were skipped.
nl_BE[0]: 1 contact is overgeslagen.
nl_BE[1]: %count contacten zijn overgeslagen.

en: One email should be marked as primary.
nl_BE: Eén e-mailadres moet als primair worden gemarkeerd.

en: One matching contact was found.  | %count matching contacts were found.<br />
nl_BE[0]: Er is 1 overeenkomend contact gevonden.
nl_BE[1]: Er zijn %count overeenkomende contacten gevonden.<br />

en: One message was sent successfully. | %count messages were sent successfully.
nl_BE[0]: Er is een bericht verzonden.
nl_BE[1]: Er zijn %count berichten verzonden.

en: One message was sent successfully.  | %count messages were sent successfully.
nl_BE[0]: Er is één bericht verzonden.
nl_BE[1]: Er zijn %count berichten verzonden.

en: One of the selected contacts has an address record that is shared with 1 other contact. | One or more selected contacts have address records which are shared with %count other contacts.
nl_BE[0]: Een van de geselecteerde contacten heeft een adres dat wordt gedeeld met 1 ander contact.
nl_BE[1]: Een of meer van de geselecteerde contacten heeft een adres dat wordt gedeeld met %count andere contacten.

en: One or more contact subtypes have been de-selected from the list for this contact. Any custom data associated with de-selected subtype will be removed as long as the contact does not have a contact subtype still selected. Click OK to proceed, or Cancel to review your changes before saving.
nl_BE: Een of meerdere subtypes an dit contact zijn niet meer geselecteerd.  Een aangepast gegeven behorend bij een van deze subtypes zal worden verwijderd. Bevestig om door te gaan of breek af om uw wijziging aan te passen.

en: One or more line items have a different financial type than the contribution. Editing the financial type is not yet supported in this situation.
nl_BE: Een of meerdere items hebben een ander financieel type dan de bijdrage. In deze situatie is het wijzigen van het type nog niet mogelijk.

en: One or more payment reminders can be emailed to this contributor based on the values entered in this section. If a 'Self-service Payments Page' has been selected, the reminder will include a link for the contributor to make their payment online.
nl_BE: Op basis van de waarden in deze sectie kunnen één of meer betalingsherinneringen naar deze gever verzonden worden per e-mail. Als er een zelfbedieningspagina voor betalingen geselecteerd is, bevat de herinnering een link waarop de gever kan klikken om de betaling online te doen.

en: One phone should be marked as primary.
nl_BE: Er moet een telefoonnummer als primair worden opgegeven.

en: One record selected for export. | %count records selected for export.
nl_BE[0]: Een gegeven geselecteerd voor export.
nl_BE[1]: %count gegevens geselecteerd voor export.

en: One relationship was not created because it already exists. | %count relationships were not created because they already exist.
nl_BE[0]: Een relatie is niet aangemaakt omdat die al bestaat.
nl_BE[1]: %count relaties zijn niet aangemaakt omdat ze al bestaan.

en: One selected activity consists of more than one target contact. | %count selected activities consist of more than one target contact.
nl_BE[0]: De gekozen activiteit heeft meer dan een doelcontact.
nl_BE[1]: %count gekozen activiteiten hebben meer dan een doelcontact.

en: One-time online contributions
nl_BE: Eenmalige online bijdragen

en: Ongoing
nl_BE: Lopend

en: Online Contribution
nl_BE: Online bijdrage

en: Online Contribution (Live)
nl_BE: Online Bijdrage (Prod.)

en: Online Contribution (Test-drive)
nl_BE: Online Bijdrage (Test)

en: Online Contribution Page
nl_BE: Online contributie pagina

en: Online Contribution:
nl_BE: Online bijdrage:

en: Online Contributions / Online Membership Signup / Online Event Registration
nl_BE: Online bijdragen / Online lidmaatschapsaanmelding / Online registreren voor evenementen

en: Online Event Registration
nl_BE: Online evenement registratie

en: Online Registration
nl_BE: Online inschrijving

en: Online Registration (Live)
nl_BE: Online inschrijving (productie)

en: Online Registration (Test-drive)
nl_BE: Online inschrijving (test)

en: Online documentation.
nl_BE: Onlinedocumentatie.

en: Online event registration and participant tracking.
nl_BE: Online aanmelden en volgen van deelnemers.

en: Online fundraising and donor management, as well as offline contribution processing and tracking.
nl_BE: Online fondsenwerving en donorbeheer, ook voor het offline verwerken en bijhouden van bijdragen.

en: Online or offline contribution.
nl_BE: Online of offline contributie

en: Online or offline event registration.
nl_BE: Online of offline evenement registratie

en: Online or offline membership renewal.
nl_BE: Online of offline vernieuwing lidmaatschap

en: Online or offline membership signup.
nl_BE: Online of offline inschrijving lidmaatschap

en: Online registration enabled?
nl_BE: Online aanmelden ingeschakeld?

en: Online registration is not currently available for this event (contact the site administrator for assistance).
nl_BE: Online aanmelden voor dit evenement is momenteel niet mogelijk (neem voor hulp contact op met de beheerder).

en: Online signup and membership management.
nl_BE: Online aanmelden en ledenbeheer.

en: Only %1 Registrations available.
nl_BE: Slechts %1 inschrijvingen beschikbaar.

en: Only 'View' and 'Edit' operations are valid for this type of data
nl_BE: 'Tonen' en 'Bewerken' zijn de enige geldige acties voor dit type gegevens.

en: Only 'get' action is supported.
nl_BE: Alleen 'get' actie wordt ondersteund.

en: Only Display Test Contributions
nl_BE: Toon alleen testbijdragen

en: Only My Cases
nl_BE: Alleen mijn dossiers

en: Only one %1 can be marked as primary.
nl_BE: Slechts een %1 kan als primair worden aangeduid.

en: Only one IM can be marked as primary.
nl_BE: Er kan maar een IM primair zijn.

en: Only one OpenID can be marked as primary.
nl_BE: Er kan maar een IM primair zijn.

en: Only one email can be marked as primary.
nl_BE: Er kan maar één e-mailadres als primair worden gemarkeerd.

en: Only one field of each communication type (EG. phone) can use the primary location type.
nl_BE: Slechts één veld per communicatietype (zoals telefoon) kan het locatietype 'Primair' hebben.

en: Only one phone can be marked as primary.
nl_BE: Er kan maar 1 telefoonnummer als primair worden opgegeven.

en: Only send to email addresses assigned to the specified location
nl_BE: Alleen e-mail verzenden naar e-mailadressen die behoren bij de opgegeven locatie.

en: Only show Credit Card Payments
nl_BE: Alleen creditcard-betalingen tonen

en: Only this %1
nl_BE: Alleen deze %1

en: Oops! - The CiviCRM settings file (civicrm.settings.php) was not found in the expected location
nl_BE: Het CiviCRM configuratiebestand (civicrm.settings.php) is niet gevonden op de verwachte locatie

en: Oops! - The path for including CiviCRM code files is not set properly. Most likely there is an error in the <em>civicrm_root</em> setting in your CiviCRM settings file (!1).
nl_BE: Het pad om CiviCRM code bestanden in te sluiten is niet goed ingesteld. Hoogstwaarschijnlijk is er een fout in de <em>civicrm_root</em> instelling in je CiviCRM configuratiebestand (!1).

en: Oops! CiviCRM is already installed
nl_BE: Oeps! CiviCRM is al geïnstalleerd

en: Oops! Could not create database %1
nl_BE: Oeps! De database %1 is niet aangemaakt

en: Oops! Incorrect Backdrop version
nl_BE: Oeps! Verkeerde Backdrop-versie

en: Oops! Incorrect CiviCRM version
nl_BE: Oeps! Verkeerde CiviCRM-versie

en: Oops! Incorrect Drupal version
nl_BE: Oeps! Verkeerde Drupal-versie

en: Oops! Please correct your install location
nl_BE: Oeps! Corrigeer a.u.b. de installatielocatie

en: Oops, It looks like there are no active case types.
nl_BE: Het lijkt erop dat er geen actieve dossiertypes zijn.

en: Oops, it looks like there are currently no available spaces for the %1 event.
nl_BE: Er zijn op dit moment geen plaatsen beschikbaar voor evenement '%1'.

en: Oops, it looks like there is no valid membership status available for the given membership dates. You can <a href="%1">Configure Membership Status Rules</a>.
nl_BE: Het lijkt erop dat er geen geldige lidmaatschapsstatus is voor de opgegeven periode van het lidmaatschap. U kunt <a href="%1">Lidmaatschapsstatusregels configureren</a>.

en: Oops, it looks like there is no valid membership status corresponding to the membership start and end dates for this membership. Contact the site administrator for assistance.
nl_BE: Het lijkt erop dat er geen geldige lidmaatschapsstatus is die correspondeert met de begin- en einddatum van dit lidmaatschap. Neem contact op met de beheerder.

en: Oops, it looks like your registration for %1 has already been cancelled.
nl_BE: Het ziet ernaar uit dat uw inschrijving voor %1 al is geannuleerd.

en: Oops.
nl_BE: Foutje.

en: Oops. It looks like no surveys have been created. <a href='%1'>Click here to create a new survey.</a>
nl_BE: Er is nog geen enquête. U kunt <a href='%1'>er een aanmaken</a>.

en: Oops. It looks like there is no response option configured.
nl_BE: Het lijkt erop dat er geen antwoordoptie is ingesteld.

en: Oops. It looks like there is no valid payment status for online payment.
nl_BE: Het lijkt erop dat er geen geldige betalingsstatus is om online te kunnen betalen.

en: Oops. It looks like you are trying to change the membership type while renewing the membership. Please click the "change membership type" link and select a Membership Type from the list.
nl_BE: Helaas, het lijkt er nu op dat u het lidmaatschapstype wilt wijzigen tijdens het verlengen van het lidmaatschap. Klik a.u.b. op "wijzig lidmaatschapstype" en selecteer het lidmaatschapstype.

en: Oops. It looks like you are trying to change the membership type while renewing the membership. Please click the "change membership type" link, and select a Membership Organization.
nl_BE: Helaas, het lijkt er nu op dat u het lidmaatschapstype wilt wijzigen tijdens het verlengen van het lidmaatschap. Klik a.u.b. op "wijzig lidmaatschapstype" en selecteer de organisatie behorend bij het lidmaatschap.

en: Oops. It looks like you are trying to increase the number of additional people you are registering for. You can confirm registration for a maximum of %1 additional people.
nl_BE: Het ziet ernaar uit dat u probeert het aantal extra personen te verhogen. U kunt de inschrijving van maximaal %1 extra personen bevestigen.

en: Oops. It looks like you have an incorrect or incomplete link (URL). Please make sure you've copied the entire link, and try again. Contact the site administrator if this error persists.
nl_BE: Het lijkt erop dat u een onjuiste of onvolledige link (URL) heeft. Verzeker u ervan dat u de hele link heeft gekopieerd en probeer het opnieuw. Neem contact op met de sitebeheerder als het probleem zich blijft voordoen.

en: Oops. One or more fields in this profile are configured to be Searchable and / or shown in a Results Column, AND you are trying to add a
nl_BE: Foutje. Een of meer velden in dit profiel zijn ingesteld als doorzoekbaar en/of getoond in een resultaatkolom EN u probeert toe te voegen een

en: Oops. The membership you're trying to renew appears to be invalid. Contact your site administrator if you need assistance. If you continue, you will be issued a new membership.
nl_BE: Het lidmaatschap dat u probeert te verlengen lijkt ongeldig te zijn. Als u hulp nodig hebt, neem dan contact op met de beheerder. Als u doorgaat wordt er een nieuw lidmaatschap gemaakt.

en: Oops. There are enough available spaces in this event. You can not add yourself to the waiting list.
nl_BE: Er zijn voldoende plaatsen beschikbaar voor dit evenement. U kunt uzelf niet op de wachtlijst plaatsen.

en: Oops. We encountered a problem in processing your email verification. Please contact the site administrator.
nl_BE: Er is een probleem opgetreden bij het verwerken van uw e-mailverificatie. Neem contact op met de sitebeheerder.

en: Oops. We encountered a problem in processing your subscription confirmation. Please contact the site administrator.
nl_BE: Oeps. Er is een probleem geconstateerd bij het verwerken van de bevestiging van uw abonnement. Neem a.u.b. contact op met de sitebeheerder.

en: Oops. You cannot make a payment for this pledge - pledge status is %1.
nl_BE: U kunt geen betaling doen op deze toezegging - toezeggingsstatus is %1

en: Oops. Your %1 settings are incorrect. No test mail has been sent.
nl_BE: Uw instellingen voor %1 zijn onjuist. Er is geen testmail verzonden.

en: Open All
nl_BE: Open alle

en: Open Case
nl_BE: Open dossier

en: Open CiviCRM Menu
nl_BE: Open menu

en: Open Date
nl_BE: Open Datum

en: Open ID
nl_BE: OpenID

en: Open ID Location
nl_BE: Open ID locatie

en: Open ID identifier
nl_BE: OpenID-identifier

en: Open IDs
nl_BE: Open ID's

en: Open Pledges (Due Date - Amount)
nl_BE: Openstaande toezeggingen (Vervaldatum - Bedrag)

en: Open a new case
nl_BE: Nieuw dossier openen

en: Open the 'Access' tab, and click the 'Available for Dashboard' checkbox.
nl_BE: Open de tab 'Toegang' en klik op de checkbox 'Beschikbaar voor dashboard'.

en: Open tracking
nl_BE: Openen volgen

en: OpenID Location Type
nl_BE: Locatietype OpenID

en: OpenID is not a valid URL.
nl_BE: OpenID is geen geldige URL.

en: Opened
nl_BE: Geopend

en: Opened
nl_BE: Geopend

en: Opened Count
nl_BE: Geopend Teller

en: Opened Date
nl_BE: Openingsdatum

en: Opening...
nl_BE: Bezig met openen...

en: Opens
nl_BE: Openen

en: Opens (WIP)
nl_BE: Openen (WIP)

en: Opens documentation in a new window.
nl_BE: Toont documentatie in een nieuw scherm.

en: Opens/ Clicks
nl_BE: Geopend/Geklikt

en: Operation
nl_BE: Bewerking

en: Opportunistic Flush
nl_BE: Opportunistische flush

en: Opt Out Confirmation
nl_BE: Opt-Out bevestiging

en: Opt Out ID
nl_BE: Opt-out-id

en: Opt out via email
nl_BE: Afmelden bulkmail via email

en: Opt out via web page
nl_BE: Opzeggen via webpagina

en: Opt-Out
nl_BE: Uitschrijven

en: Opt-Out (Action)
nl_BE: Opt-Out (Actie)

en: Opt-Out URL (Action)
nl_BE: URL Opt-Out (Actie)

en: Opt-Outs
nl_BE: Opt-outs

en: Opt-out Confirmation
nl_BE: Bevestiging uitschrijving

en: Opt-out Message
nl_BE: Bericht bij uitschrijven

en: Opt-out Requests
nl_BE: Uitschrijfverzoeken

en: Opted Out of Bulk Mail
nl_BE: Geen massa-mail

en: Opted to Pay Contribution Later, and is still pending payment.
nl_BE: Heeft gekozen om de bijdrage later te betalen, maar is nog steeds in afwachting.

en: Opted to Pay Later after Registration, and is still pending payment.
nl_BE: Heeft gekozen om te betalen na de aanmelding, maar is nog steeds in afwachting.

en: Option
nl_BE: Optie

en: Option "%1" has been deleted.
nl_BE: Optie "%1" is verwijderd.

en: Option Amount
nl_BE: Optie bedrag

en: Option Description
nl_BE: Optie beschrijving

en: Option Group
nl_BE: Optiegroep

en: Option Group Description
nl_BE: Optiegroep beschrijving

en: Option Group ID
nl_BE: Optiegroep ID

en: Option Group Is Active?
nl_BE: Optiegroep is actief?

en: Option Group Is Locked
nl_BE: Optiegroep is afgesloten

en: Option Group Is Reserved?
nl_BE: Optiegroep is gereserveerd?

en: Option Group Name
nl_BE: Optie groepsnaam

en: Option Group title
nl_BE: Optiegroep titel

en: Option Group title.
nl_BE: Optiegroep titel.

en: Option Grouping Name
nl_BE: Optie groepsnaam

en: Option Groups
nl_BE: Optiegroepen

en: Option ID
nl_BE: Optie-id

en: Option Is Active
nl_BE: Optie is actief

en: Option Is Reserved?
nl_BE: Optie is gereserveerd?

en: Option Label
nl_BE: Optie label

en: Option Name
nl_BE: Optie Naam

en: Option Type
nl_BE: Optietype

en: Option Value
nl_BE: Optie waarde

en: Option Value ID
nl_BE: Optiewaarde ID

en: Option Values
nl_BE: Optiewaarden

en: Option Values with problematic Values
nl_BE: Optiewaarden met problematische waarden

en: Option Visibility
nl_BE: Optie zichtbaarheid

en: Option group description.
nl_BE: Optiegroep beschrijving.

en: Option group name. Used as selection key by class properties which lookup options in civicrm_option_value.
nl_BE: Option_group naam. Gebruikt als selectie door eigenschappen voor het opzoeken van opties in civicrm_option_value.

en: Option is Default?
nl_BE: Optie is standaard?

en: Option is Header?
nl_BE: Optie is kop?

en: Option label cannot be empty
nl_BE: Optielabel kan niet leeg zijn

en: Option string as displayed to users - e.g. the label in an HTML OPTION tag.
nl_BE: De tekst van de optie zoals die aan de gebruiker getoond wordt, m.a.w. het label.

en: Option value cannot be empty
nl_BE: Optiewaarde kan niet leeg zijn

en: Option value selected if applicable - e.g. color, size etc.
nl_BE: Optiewaarden aangevinkt indien van toepassing, bijv. kleur of grootte.

en: OptionGroup settings
nl_BE: Optiegroep instellingen

en: Optional
nl_BE: Optioneel

en: Optional Constraints
nl_BE: Optionele Constraints

en: Optional Contact ID that created the log. Not an FK as we keep this regardless
nl_BE: Optionele contact-id dat de log aanmaakte. Geen FK omdat we dit niet belangrijk achten

en: Optional FK to Parent Membership.
nl_BE: Optionele FK naar bovenliggend lidmaatschap.

en: Optional FK to Primary Contact for this household.
nl_BE: Optionele FK naam primair contact van dit huishouden.

en: Optional FK to parent contact type.
nl_BE: Optionele FK naar bovenliggend contacttype.

en: Optional Javascript script function(s) included on the form with this price_set. Can be used for conditional
nl_BE: Optioneel JavaScript functie(s) toegevoegd aan scherm met deze prijsset. Kan optioneel gebruikt worden voor

en: Optional Name of logging host
nl_BE: Optionele Naam van de host die logt

en: Optional adjustment period added or subtracted from the End Event. EXAMPLE: <strong>Grace</strong> status might end at 'end date' PLUS 1 month.
nl_BE: Eventuele afwijking op het einde. VOORBEELD: De status <strong>Uitstel</strong> kan eindigen op de einddatum PLUS één maand.

en: Optional adjustment period added or subtracted from the Start Event. EXAMPLE: <strong>Current</strong> status might begin at 'join date' PLUS 3 months (to distinguish Current from New members).
nl_BE: Eventuele afwijking op de aanvang. Voorbeeld: De status <strong>Lopend</strong> kan beginnen op de aanmelddatum PLUS drie maanden (om onderscheid te maken tussen lopende en nieuwe lidmaatschappen).

en: Optional date after which the search is not needed
nl_BE: Optionele datum waarna de zoekopdracht niet meer nodig is

en: Optional description of the product/premium.
nl_BE: Optionele beschrijving van product/geschenk.

en: Optional description of this domain (useful for sites with multiple domains).
nl_BE: Optionele beschrijving van dit domein (bedoeld voor sites met meerdere domeinen).

en: Optional description.
nl_BE: Optionele beschrijving.

en: Optional email to associate with this membership
nl_BE: Optionele e-mailadres geassocieerd met dit lidmaatschap

en: Optional explanatory text for the Honoree section (displayed above the Honoree fields).
nl_BE: Optionele verklarende tekst voor de sectie Begunstiger (wordt boven de velden getoond).

en: Optional extension for a phone number.
nl_BE: Optionele uitbreiding van een telefoonnummer.

en: Optional footer text for Thank-you screen (often used to include links to other pages/activities on your site).
nl_BE: Optionele voettekst voor het bedankscherm (wordt vaak gebruikt voor links naar andere pagina's/activiteiten op uw site).

en: Optional footer text for registration screen.
nl_BE: Optionele voettekst voor het inschrijvingsscherm.

en: Optional foreign key to membership_type
nl_BE: Optionele FK naar lidmaatschapstype

en: Optional format instructions for specific field types, like date types.
nl_BE: Optionele toelichting voor het formaat van bepaalde veldtypes, bijvoorbeeld datums.

en: Optional identifier for the contribution source (campaign name, event, mailer, etc.).
nl_BE: Optioneel kenmerk voor de contributie herkomst (campagne, evenement, mailing, enz.).

en: Optional instructions / message for Confirmation screen.
nl_BE: Optionele instructies / tekst voor bevestigingsscherm.

en: Optional label for relationship of contact_b to contact_a.
nl_BE: Optionele label voor relatie van Contact A met Contact B.

en: Optional local part (e.g., 'civimail+' for addresses like civimail+s.1.2@example.com).
nl_BE: Optioneel lokaal gedeelte (bijv. 'civimail+' voor adressen als civimail+s.1.2@example.com).

en: Optional location to associate with this membership
nl_BE: Optionele locatie geassocieerd met dit lidmaatschap

en: Optional message for Thank-you screen (may include HTML formatting).
nl_BE: Optioneel bericht voor het bedankscherm (mag HTML-opmaakcodes bevatten).

en: Optional name for relationship of contact_b to contact_a.
nl_BE: Optionele naam voor relatie van Contact A met Contact B.

en: Optional page footer text for Confirmation screen.
nl_BE: Optionele voettekst voor bevestigingsscherm.

en: Optional parent id for this Campaign.
nl_BE: Optioneel parent-id van deze campagne.

en: Optional parent id for this tag.
nl_BE: Optionele parent-id van dit kenmerk.

en: Optional product SKU or code. If used, this value will be included in contributor receipts.
nl_BE: Optioneel product SKU of code. Indien gebruikt, wordt dit in het ontvangstbewijs naar de contribuant getoond.

en: Optional product sku or code.
nl_BE: Optionele sku/code van het product.

en: Optional scripting attributes for field
nl_BE: Optionele scripting attributen bij veld

en: Optional scripting attributes for field.
nl_BE: Optionele scripting attributen bij veld.

en: Optional value for mapping account types to accounting system account categories (QuickBooks Account Type Codes for example).
nl_BE: Optionele waarde voor koppelen rekeningtypes aan systeemrekeningcodes (bijvoorbeeld in QuickBooks).

en: Optional value for mapping monies owed and received to accounting system codes.
nl_BE: Optionele waarde voor koppelen activa in bezit of ontvangen aan systeemrekeningcodes.

en: Optional verbose description for the relationship.
nl_BE: Optionele uitgebreide beschrijving van de relatie.

en: Optional verbose description of the group.
nl_BE: Optionele uitgebreide beschrijving van de groep.

en: Optional verbose description of the profile.
nl_BE: Optionele uitgebreide beschrijving van het profiel.

en: Optional verbose description of the relationship type.
nl_BE: Optionele uitgebreide beschrijving van het relatietype.

en: Optional verbose description of the tag.
nl_BE: Optionele uitgebreide beschrijving van dit kenmerk.

en: Optional. Can be used to record the date this product was fulfilled or shipped.
nl_BE: Optioneel. Kan gebruikt worden om de datum vast te leggen waarop dit product is afgerond of verzonden.

en: Optionally hide the confirmation screen for free events.
nl_BE: Optioneel het bevestigingsscherm verbergen bij gratis evenementen.

en: Optionally set a maximum number of participants for this event.
nl_BE: Geef eventueel een maximaal aantal deelnemers voor dit evenement op.

en: Optionally used to store a link to a payment token used for this recurring contribution.
nl_BE: Optioneel gebruikt voor het opslaan van een link naar een token voor een betaling dat gebruikt is voor deze periodieke betaling.

en: Options
nl_BE: Opties

en: Options Per Line
nl_BE: Opties per regel

en: Options given here are days of a month from 1 - 31
nl_BE: De opties hier zijn alle dagnummers van een maand

en: Or Provide Contact ID or External ID.
nl_BE: Of vermeld Contact-ID of Externe-ID.

en: Or you can <a href='%1'>browse all %2 %3</a>.
nl_BE: Of U kunt <a href='%1'>bekijken alle %2 %3</a>.

en: Or you can <a href='%1'>browse all available Contribution Pages</a>.
nl_BE: Of u kunt <a href='%1'>alle beschikbare bijdragepagina's bekijken</a>.

en: Or you can <a href='%1'>browse all available Current Events</a>.
nl_BE: Of u kunt <a href='%1'>alle beschikbare huidige evenementen bekijken</a>.

en: Order
nl_BE: Gewicht

en: Order By >>
nl_BE: Sorteren op >>

en: Order Reference
nl_BE: Referentie volgorde

en: Order by Column
nl_BE: Sorteer op kolom

en: Order by Order
nl_BE: Sorteer op volgorde

en: Order by Section
nl_BE: Sorteer op sectie

en: Order in which the field options should appear
nl_BE: Volgorde van de veldopties

en: Order in which the fields should appear
nl_BE: Volgorde van de velden

en: Ordering of the case types
nl_BE: Rangschikken van de dossiertypes

en: Ordering of the menu items in various blocks.
nl_BE: Rangschikken van de menu-items in verschillende blokken.

en: Ordering of the navigation items in various blocks.
nl_BE: Rangschikken van de navigatie-items in verschillende blokken.

en: Ordering of the widgets.
nl_BE: Rangschikken widgets.

en: Organization
nl_BE: Organisatie

en: Organization Address and Contact Info
nl_BE: Organisatie-adres en contactinformatie

en: Organization Contact ID
nl_BE: Contact-ID organisatie

en: Organization Contact Information
nl_BE: Contactinformatie

en: Organization Email
nl_BE: E-mailadres organisatie

en: Organization ID
nl_BE: Organisatie-id

en: Organization Name
nl_BE: Naam organisatie

en: Organization Name.
nl_BE: Organisatienaam.

en: Organization Profile
nl_BE: Organisatie profiel

en: Organization Setup
nl_BE: Organisatie instellen

en: Organization name
nl_BE: Naam organisatie

en: Organization name, email address for system-generated emails, organization address
nl_BE: Naam organisatie, e-mailadres voor systeem-gegenereerde e-mails, organisatieadres

en: Organize the tag hierarchy by clicking and dragging. Shift-click to select multiple tags to merge/move/delete.
nl_BE: Deel de kenmerken hiërarchisch in door te klikken en te slepen. Met Shift-klik kunt u meerdere kenmerken selecteren om ze te combineren, te verplaatsen of te verwijderen.

en: Organize your contacts
nl_BE: Uw contacten ordenen

en: Organizing Your Data
nl_BE: Uw gegevens ordenen

en: Orientation
nl_BE: Afdrukstand

en: Orientation (a_b or b_a)
nl_BE: Richting (a_b of b_a)

en: Origin of this Contribution.
nl_BE: Bron van de bijdrage.

en: Original
nl_BE: Origineel

en: Original Activity
nl_BE: Origineel activiteit

en: Original Activity ID
nl_BE: Origineel activiteit-id

en: Original Installment Amount
nl_BE: Oorspronkelijk termijnbedrag

en: Original amount for each of the installments.
nl_BE: Origineel bedrag voor elk van de termijnen.

en: Ossetian, Ossetic
nl_BE: Ossetisch, Osseets

en: Other
nl_BE: Andere

en: Other Amount
nl_BE: Ander Bedrag

en: Other Background Color
nl_BE: Andere achtergrondkleur

en: Other Name
nl_BE: Andere naam

en: Other Panes
nl_BE: Andere onderdelen

en: Other Relationships
nl_BE: Andere relaties

en: Other Settings
nl_BE: Overige instellingen

en: Other WYSIWYG editors are available for download from the <a %1>CiviCRM Extension Directory</a>.
nl_BE: Andere WYSIWYG-editors kunnen gedownload worden via het <a %1>CiviCRM-extensieoverzicht</a>.

en: Other Years
nl_BE: Andere jaren

en: Other location
nl_BE: Andere vestiging

en: Other menu data
nl_BE: Overige menu-gegevens

en: Other operators not available for this action.
nl_BE: Andere operatoren niet beschikbaar voor deze actie.

en: Otherwise, click the <strong>Continue</strong> button below to complete your registration.
nl_BE: Klik anders hieronder op de knop <strong>Doorgaan</strong> om uw inschrijving af te ronden.

en: Otherwise, the registration link is hidden and the &quot;Event Full Message&quot' is displayed when the maximum number of registrations is reached. Only participants with status types marked as 'counted' are included when checking if the event is full.
nl_BE: Zo niet, dan wordt de link om aan te melden verborgen en wordt het &quot;Bericht indien evenement vol&quot; getoond wanneer het maximum aantal aanmeldingen is bereikt. Alleen deelnemers met statustypen waarvan het kenmerk 'tellen' is ingeschakeld worden meegeteld om te bepalen of het evenement is volgeboekt.

en: Out Date
nl_BE: Datum uit

en: Outbound Email
nl_BE: Uitgaande e-mail

en: Outbound Email (SMTP/Sendmail)
nl_BE: Uitgaande e-mail (SMTP/Sendmail)

en: Outbound Email Disabled
nl_BE: Uitgaande e-mail uitgeschakeld

en: Outbound SMS
nl_BE: Uitgaande SMS

en: Outbound emails have been disabled. Scheduled jobs will not run unless runInNonProductionEnvironment=TRUE is added as a parameter for a specific job
nl_BE: Uitgaande e-mails zijn uitgeschakeld. Een ingeplande job zal niet worden uitgevoerd als er geen parameter runInNonProductionEnvironment=TRUE is ingesteld voor die job

en: Outbound mail has been disabled. Click <a href='%1'>Administer >> System Setting >> Outbound Email</a> to set the OutBound Email.
nl_BE: Uitgaande e-mail is uitgeschakeld. Klik op  <a href='%1'>Beheer >> Systeeminstellingen >> Uitgaande e-mail</a>.

en: Outdated
nl_BE: Verouderd

en: Outdated tokens in use
nl_BE: Verouderde gebruikte tokens

en: Outgoing Phone Prefix
nl_BE: Voorvoegsel uitgaande telefoon

en: Overdue
nl_BE: Laat / overtijd

en: Overridden
nl_BE: Genegeerd

en: Override End Date for Auto-renew Memberships
nl_BE: Negeer einddatum bij automatische verlenging lidmaatschap

en: Override Geocoding
nl_BE: Handmatige geocoding

en: Override Membership Type for Auto-renew Memberships
nl_BE: Lidmaatschapstype negeren bij automatisch verlengen

en: Override Permanently
nl_BE: Blijvend negeren

en: Override Status
nl_BE: Handmatige status

en: Override Until Selected Date
nl_BE: Negeren tot gekozen datum

en: Override Verp
nl_BE: VERP overschrijven

en: Override automatic geocoding
nl_BE: Negeer automatische geocoding

en: Override end date
nl_BE: Einddatum negeren

en: Override organization and type
nl_BE: Organisatie en type negeren

en: Override page content
nl_BE: Overschrijf pagina-inhoud

en: Override privacy setting? (Do not email / Do not mail)
nl_BE: De privacy-instellingen negeren? (Niet mailen en Geen post)

en: Override the default button text for the cancel button for this profile
nl_BE: Vervang de standaardtekst van de annuleerknop van dit profiel

en: Override the default button text for the submit button for this profile
nl_BE: Vervang de standaardtekst van de verzendknop van dit profiel

en: Overwrite VERP
nl_BE: VERP overschrijven

en: Overwrite the VERP address in Reply-To
nl_BE: Overschrijf het VERP-adres bij Reply-to

en: Owing
nl_BE: Eigenaar van

en: Owned By
nl_BE: Eigenaar is

en: Owned By Contact ID
nl_BE: Eigenaar is contact-id

en: Owner
nl_BE: Eigenaar

en: Owner Email Notification
nl_BE: Eigenaar e-mail notificatie

en: Owner Notification
nl_BE: Eigenaar notificatie

en: Owner Notification is not set for this Personal Campaign Page. Please contact the site administrator if you need assistance.
nl_BE: Het inlichten van de eigenaar is voor deze persoonlijke campagnepagina niet ingesteld. Neem contact op met uw beheerder als u ondersteuning nodig heeft.

en: Owner chooses whether to receive notifications
nl_BE: Eigenaar kiest of hij/zij notificaties wil ontvangen

en: Owner organization for this membership type. FK to Contact ID
nl_BE: Eigenaar organisatie van dit lidmaatschapstype. FK naar Contact-id

en: PAN Truncation
nl_BE: PAN Truncatie

en: PAYMENT ADVICE
nl_BE: Betaaladvies

en: PCP Block
nl_BE: PCP-blok

en: PCP Block ID
nl_BE: PCP-block-id

en: PCP ID
nl_BE: PCP-id

en: PCP Page Type
nl_BE: PCP-paginatype

en: PCP block ID
nl_BE: PCP block-id

en: PCP owner notifications
nl_BE: PCP eigenaar notificaties

en: PCPBlock
nl_BE: PCP-Blok

en: PCPBlocks
nl_BE: PCP-Blokken

en: PCPs
nl_BE: Deelnmrs

en: PDF Format Option Group not found in database.
nl_BE: Optiegroep PDF-opmaak niet gevonden in database.

en: PDF Invoice
nl_BE: PDF-factuur

en: PDF Page Format
nl_BE: PDF-paginaformaat

en: PDF Page Format does not fit in database.
nl_BE: PDF-paginaopmaak past niet in database.

en: PDF Receipts
nl_BE: PDF-ontvangstbevestigingen

en: PDF letter - print for participants
nl_BE: PDF-brieven - afdrukken voor deelnemers

en: PHP Configuration
nl_BE: PHP-configuratie

en: PHP MySQL Driver (libmysqlclient)
nl_BE: PHP MySQL-driver (libmysqlclient)

en: PHP MySQL Driver (mysqlnd)
nl_BE: PHP MySQL-driver (mysqlnd)

en: PHP Out-of-Date
nl_BE: Verouderde PHP-versie

en: PHP Up-to-Date
nl_BE: Actuele PHP-versie

en: PHP class name
nl_BE: Naam PHP-klasse

en: PHP7 installed
nl_BE: PHP7 geïnstalleerd

en: PM
nl_BE: NM

en: Pad inside each label.
nl_BE: Pad binnen elk etiket.

en: Page %1 of %2
nl_BE: Pagina %1 van %2

en: Page Arguments
nl_BE: Pagina-argumenten

en: Page Break
nl_BE: Paginaovergang

en: Page Deleted
nl_BE: Pagina verwijderd

en: Page Disabled
nl_BE: Pagina uitgeschakeld

en: Page Enabled
nl_BE: Pagina ingeschakeld

en: Page Format
nl_BE: Pagina-opmaak

en: Page Format:
nl_BE: Paginaformaat:

en: Page Text
nl_BE: Paginatekst

en: Page Title
nl_BE: Paginatitel

en: Page Type
nl_BE: Pagina-type

en: Page format to use when creating PDF files using this template.
nl_BE: Formaat van de pagina bij het aanmaken van een PDF-bestand met dit sjabloon.

en: Page title for registration Thank-you screen.
nl_BE: Paginatitel voor het bedankscherm voor inschrijvingen.

en: Page title for screen where user reviews and confirms their registration information.
nl_BE: Paginatitel van het scherm waar de gebruiker haar of zijn inschrijvingsgegevens nakijkt en bevestigt.

en: Pager
nl_BE: Pieper

en: Paid
nl_BE: Betaald

en: Paid Amount
nl_BE: Betaald bedrag

en: Paid By
nl_BE: Betaald door

en: Paid Date
nl_BE: Betaaldatum

en: Paid Event
nl_BE: Betaald evenement

en: Paid later via page ID: %1. %2
nl_BE: Later betaald via Pagina-id: %1. %2

en: Paper Size
nl_BE: Papierformaat

en: Paper Size Option Group not found in database.
nl_BE: Optiegroep papierformaat niet gevonden in database.

en: Paper Size does not fit in database.
nl_BE: Papierformaat past niet in database.

en: Parameter Name
nl_BE: Parameternaam

en: Parameter Value
nl_BE: Parameterwaarde

en: Parameters for API based search
nl_BE: Parameters voor zoeken met API

en: Parent
nl_BE: Bovenliggend

en: Parent Activity
nl_BE: Bovenliggende activiteit

en: Parent Activity ID
nl_BE: Bovenliggende activiteit-id

en: Parent Campaign
nl_BE: Bovenliggende campagne

en: Parent Campaign ID
nl_BE: Bovenliggende campagne-id

en: Parent Event
nl_BE: Hoofdevenement

en: Parent Event ID
nl_BE: Hoofd Evenement ID

en: Parent Group
nl_BE: Bovenliggende groep

en: Parent Group ID
nl_BE: Bovenliggende groep-id

en: Parent Groups
nl_BE: Ouder Groepen

en: Parent ID
nl_BE: Bovenliggende ID

en: Parent ID in account hierarchy
nl_BE: Bovenliggend id in hiërarchie rekening

en: Parent Menu
nl_BE: Bovenliggend menu

en: Parent Section
nl_BE: Bovenliggende onderdeel

en: Parent Tag
nl_BE: Bovenliggend kenmerk

en: Parent Tag ID
nl_BE: Bovenliggend kenmerk-id

en: Parent job id
nl_BE: Bovenliggend taak-id

en: Parent meeting ID (if this is a follow-up item). This is not currently implemented
nl_BE: Bovenliggende meeting-id (als dit een vervolgbijeenkomst is). Nu nog niet geïmplementeerd

en: Parent navigation item, used for grouping
nl_BE: Bovenliggend navigatie-item, gebruikt voor groepering

en: Parent of
nl_BE: Ouder van

en: Parent/child relationship.
nl_BE: Ouder/kind relatie

en: Parse error in extension: %1
nl_BE: Fout bij verwerken extensie: %1

en: Partial Payments Enabled
nl_BE: Gedeeltelijk betalen ingeschakeld

en: Partial matches will be replaced unless you click "Exact Match". EXAMPLE: replacing 'Contribution' with 'Donation' will also replace 'Contributions' with 'Donations' unless 'Exact Match' is checked.
nl_BE: Tenzij u "Exacte overeenkomst" aanvinkt worden ook gedeeltelijk overeenkomende gevallen vervangen. VOORBEELD: 'Bijdrage' vervangen door 'Donatie' vervangt ook 'Bijdragen' door 'Donatien'. In dit geval is het dus nodig om 'Exacte overeenkomst' aan te vinken.

en: Partially paid
nl_BE: Gedeeltelijk betaald

en: Participant
nl_BE: Deelnemer

en: Participant  id is not valid
nl_BE: Id van deelnemer is niet geldig

en: Participant %1
nl_BE: Deelnemer %1

en: Participant 1
nl_BE: Deelnemer 1

en: Participant Confirmation
nl_BE: Deelnemersbevestiging

en: Participant Contact Type
nl_BE: Deelnemer Contacttype

en: Participant Count
nl_BE: Aantal deelnemers

en: Participant Count must be greater than zero.
nl_BE: Aantal deelnemers moet groter dan nul zijn.

en: Participant Count should be a positive number
nl_BE: Aantal deelnemers moet positief zijn

en: Participant E-mail
nl_BE: E-mailadres deelnemer

en: Participant Fee
nl_BE: Deelnemerskosten

en: Participant Group(s)
nl_BE: Deelnemer Groep(en)

en: Participant ID
nl_BE: Deelnemer ID

en: Participant ID (FK)
nl_BE: Participant-id (FK)

en: Participant Information
nl_BE: Deelnemerinformatie

en: Participant Information - Participant %1
nl_BE: Deelnemersinformatie - deelnemer %1

en: Participant Limit
nl_BE: Deelnemers limiet

en: Participant Listing
nl_BE: Deelnemers overzicht

en: Participant Listing is not enabled for this event. You can enable it from
nl_BE: De deelnemerslijst is niet ingeschakeld voor dit evenement. U kunt die hier inschakelen:

en: Participant Name
nl_BE: Naam deelnemer

en: Participant Name or Email
nl_BE: Naam of e-mailadres deelnemer

en: Participant Note
nl_BE: Notitie deelnemer

en: Participant Payment
nl_BE: Deelnemers betaling

en: Participant Payment ID
nl_BE: Deelnemers betaling-id

en: Participant Payments
nl_BE: Deelnemers betalingen

en: Participant Role
nl_BE: Rol van deelnemers

en: Participant Role (label)
nl_BE: Deelnemersrol (label)

en: Participant Role ID
nl_BE: Deelnemersrol-id

en: Participant Role Id
nl_BE: Deelnemersrolnummer

en: Participant Source
nl_BE: Herkomst deelnemer

en: Participant Status
nl_BE: Status deelnemer

en: Participant Status (ie. Registered, Attended, Cancelled, etc.)
nl_BE: Deelnemersstatus (zoals Ingeschreven, Aanwezig, Geannuleerd, enz.)

en: Participant Status (label)
nl_BE: Deelnemers status (label)

en: Participant Status Class
nl_BE: Deelnemersstatus Class

en: Participant Status Counts?
nl_BE: Deelnemersstatus tellen?

en: Participant Status Id
nl_BE: Deelnemersstatusnummer

en: Participant Status Is Reserved?>
nl_BE: Deelnemersstatus is gereserveerd?

en: Participant Status Label
nl_BE: Deelnemersstatus Label

en: Participant Status Type
nl_BE: Deelnemers statustype

en: Participant Status Type ID
nl_BE: Deelnemersstatus Type ID

en: Participant Status Types
nl_BE: Deelnemers statustypes

en: Participant Status Visibility
nl_BE: Deelnemersstatus zichtbaarheid

en: Participant Status is Active
nl_BE: Deelnemersstatus is actief

en: Participant Tag(s)
nl_BE: Deelnemer kenmerk(en)

en: Participant Total
nl_BE: Deelnemerstotaal

en: Participant count can not be greater than max participants.
nl_BE: Het aantal deelnemers mag niet groter zijn dan het maximum aantal deelnemers.

en: Participant count for field
nl_BE: Deelnemer telling van veld

en: Participant import data MUST include the following columns:
nl_BE: De importgegevens van deelnemers MOETEN de volgende kolommen bevatten:

en: Participant import files must contain data needed to <strong>match the participant to a contact record in your CiviCRM database</strong>. This 'matching' can be handled in several different ways:
nl_BE: Importbestanden met deelnemers moeten gegevens bevatten om <strong>de deelnemer aan een contactrecord in uw CiviCRM-database te koppelen</strong>. Deze koppeling kan op een aantal verschillende manieren tot stand komen:

en: Participant import requires that each person, household or organization already exists as a contact record in your CiviCRM database. If you need to import participant information for contact records which haven't been added to CiviCRM yet - you will do this in 2 steps. First, use <strong>Import Contacts</strong> to add the contact records. If possible, include a unique 'External ID' for each new contact which you can then use to match participant info such as event registration to the corresponding contact record. Then return to this screen and import the participant records.
nl_BE: Het importeren van deelnemers vereist dat de personen, huishoudens en organisaties al als contact bekend zijn in uw CiviCRM database. Als er deelnemers zijn die nog niet als contact bekend zijn in CiviCRM, dan moet u twee stappen doorlopen. Gebruik eerst <strong>Contacten importeren</strong> om de contacten toe te voegen. Voeg, indien mogelijk, een uniek 'externe-ID' toe aan elk nieuw contact dat u kunt gebruiken om deelnemersinfo zoals inschrijvingen voor evenementen aan het bijbehorende contactrecord te koppelen. Keer vervolgens terug naar dit scherm en importeer de deelnemersrecords.

en: Participant is %1
nl_BE: Deelnemer is %1

en: Participant is Pay Later?
nl_BE: Betaalt de deelnemer later?

en: Participant is a Test?
nl_BE: Is dit een testdeelnemer?

en: Participant list Count Report
nl_BE: Rapport aantal deelnemers

en: Participant listing code file cannot be '%1'
nl_BE: De code van de deelnemerslijst kan niet '%1' zijn.

en: Participant listing code file: %1 does not exist. Please verify your custom participant listing settings in CiviCRM administrative panel.
nl_BE: Deelnemerslijst bestand: %1 bestaat niet.  Controleer de instellingen van uw aangepaste deelnemerslijsten in het beheergedeelte van CiviCRM.

en: Participant listing links.
nl_BE: Deelnemers lijst links.

en: Participant listings.
nl_BE: Deelnemerslijst.

en: Participant role ID. Implicit FK to civicrm_option_value where option_group = participant_role.
nl_BE: Deelnemersrol-id. Impliciete FK naar civicrm_option_value waar de option_group overeenkomt met deze rol.

en: Participant status - change
nl_BE: Deelnemersstatus - wijzig

en: Participant status ID. FK to civicrm_participant_status_type. Default of 1 should map to status = Registered.
nl_BE: Deelnemersstatus-id. FK naar civicrm_participant_status_type. Bij de standaardwaarde 1 zou dit de status Geregistreerd moeten zijn.

en: Participant status has been updated to '%1'. An email has been sent to %2.
nl_BE: De deelnemersstatus is gewijzigd in '%1'. Er is een e-mail verzonden naar %2.

en: Participant's Contact ID
nl_BE: Deelnemers Contact-ID

en: Participant's Name
nl_BE: Naam deelnemer(s)

en: Participants
nl_BE: Deelnemers

en: Participants (Event Name)
nl_BE: Deelnemers (Evenement)

en: Participants (Event Type)
nl_BE: Deelnemers (evenementstype)

en: Participants (Role)
nl_BE: Deelnemers (Rol)

en: Participants : %1
nl_BE: Deelnemers : %1

en: Participants Summary
nl_BE: Samenvatting deelnemers

en: Participation in this event requires approval. Submit your registration request here. Once approved, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
nl_BE: Deelname aan dit evenement vereist goedkeuring. Dien hier uw inschrijvingsverzoek in. Na goedkeuring ontvangt u een e-mail met een link naar een webpagina waar u het inschrijvingsproces kunt afronden.

en: Partner of
nl_BE: Partner van

en: Partner relationship.
nl_BE: Partner relatie

en: Party Reg
nl_BE: Partijreg.

en: Pashto, Pushto
nl_BE: Poestjo

en: Password
nl_BE: Wachtwoord

en: Password Label
nl_BE: Wachtwoordlabel

en: Password and Confirm Password values are not the same.
nl_BE: Het wachtwoord en het controle wachtwoord zijn niet identiek.

en: Password is not set for this payment processor
nl_BE: Het wachtwoord van deze betaalmethode is niet ingevuld

en: Password is not set in the Administer &raquo; System Settings &raquo; Payment Processors.
nl_BE: Wachtwoord is niet ingesteld in het Beheer &raquo;  Systeeminstellingen &raquo; Betaalmethode.

en: Password is required
nl_BE: Wachtwoord is verplicht

en: Password mismatch
nl_BE: Wachtwoord komt niet overeen

en: Password to use when polling (for IMAP and POP3).
nl_BE: Wachtwoord voor ophalen (voor IMAP en POP3).

en: Past 3 Months
nl_BE: Afgelopen 3 maanden

en: Past 6 Months
nl_BE: Afgelopen 6 maanden

en: Past Campaigns
nl_BE: Vroegere campagnes

en: Past Due
nl_BE: Achterstallig

en: Past Groups
nl_BE: Voormalige groepen

en: Past Year
nl_BE: Afgelopen jaar

en: Past or future actions concerning one or more contacts.
nl_BE: Voorafgaande of toekomstige acties betreffende een of meer contacten.

en: Paste the action token into the URL field and click Insert (or Update).
nl_BE: Plak de actie token in het URL veld en klik op Insert (of Update).

en: Path
nl_BE: Pad

en: Path Name
nl_BE: Path-naam

en: Path Variables
nl_BE: Padvariabelen

en: Path to components main directory in a form of a class namespace.
nl_BE: Pad naar map componenten door middel van een class namespace.

en: Path to wkhtmltopdf executable
nl_BE: Pad naar het programma wkhtmltopdf

en: Path where CiviCRM extensions are stored.
nl_BE: Map waar CiviCRM-extensies zijn opgeslagen.

en: Path where documents and images which are attachments to contact records are stored (e.g. contact photos, resumes, contracts, etc.). These attachments are defined using 'file' type custom fields.
nl_BE: Pad naar map waarin documenten en afbeeldingen die bijlagen zijn bij contacten (bijvoorbeeld: foto's, samenvattingen, contracten, enz.). Deze bijlagen zijn van het type aangepaste velden.

en: Path where site specific PHP code files are stored if any. This directory is searched first if set.
nl_BE: Pad naar de map waar de optionele PHP-bestanden, die specifiek voor de site zijn, in worden opgeslagen. Deze map wordt als wordt als eerste doorzocht als er naar code wordt gezocht.

en: Path where site specific templates are stored if any. This directory is searched first if set. Custom JavaScript code can be added to templates by creating files named <em>templateFile.extra.tpl</em>.
nl_BE: Pad waar de optionele website specifieke sjablonen worden opgeslagen. Deze map wordt als eerste doorzocht. U kunt eigen JavaScript code toevoegen aan de sjablonen door bestanden aan te maken met de naam <em>templateFile.extra.tpl</em>.

en: Path where site specific templates are stored if any. This directory is searched first if set. Custom JavaScript code can be added to templates by creating files named templateFile.extra.tpl. (learn more...)
nl_BE: Map waarin eventuele specifieke sjablonen worden opgeslagen. Deze map wordt, indien ingevuld, als eerste doorzocht. Er kan JavaScript-code worden toegevoegd aan sjablonen door bestanden aan te maken met de naam templateFile.extra.tpl. (Meer lezen...)

en: Pattern
nl_BE: Patroon

en: Pause
nl_BE: Pauze

en: Pause mailing
nl_BE: Pauzeer mailing

en: Paused
nl_BE: Onderbroken

en: Pay Later
nl_BE: Later betalen

en: Pay Later Allowed
nl_BE: Later betalen toegestaan

en: Pay Later Instructions
nl_BE: Instructie bij later te betalen

en: Pay Later Label
nl_BE: Later betalen label

en: Pay Later Receipt
nl_BE: Ontvangstbevestiging later betalen

en: Pay Later Receipt Text
nl_BE: Later betalen ontvangsttekst

en: Pay Later Text
nl_BE: Later betalen tekst

en: Pay Later?
nl_BE: Later betalen?

en: Pay Method
nl_BE: Betaalmethode

en: Pay Now
nl_BE: Nu betalen

en: Pay later label
nl_BE: Later betalen label

en: Pay later option
nl_BE: Later betalen mogelijk

en: Pay using PayPal
nl_BE: Met PayPal betalen

en: Pay with Credit Card
nl_BE: Betalen met creditcard

en: Payment
nl_BE: Betaling

en: Payment %1
nl_BE: Betaling %1

en: Payment Amount
nl_BE: Bedrag betaling

en: Payment Amount (most recent)
nl_BE: Betaald bedrag (meest recente)

en: Payment Date
nl_BE: Betaaldatum

en: Payment Details
nl_BE: Betalingsgegevens

en: Payment Due
nl_BE: betaling verschuldigd

en: Payment From
nl_BE: Betaling door

en: Payment ID
nl_BE: Betalingsnummer

en: Payment Information
nl_BE: Betalingsinformatie

en: Payment Instrument
nl_BE: Betaalwijze

en: Payment Instrument ID
nl_BE: Betaalmethode-id

en: Payment Key
nl_BE: Betaal sleutel

en: Payment Method
nl_BE: Betaalmethode

en: Payment Method ID
nl_BE: Betaalmethode-id

en: Payment Method is a required field.
nl_BE: Betaalmethode is een verplicht veld.

en: Payment Method should be Check when a check number is entered for a contribution.
nl_BE: De betaalmethode moet cheque zijn als er bij een bijdrage een chequenummer wordt ingevuld.

en: Payment Method:
nl_BE: Betaalmethode:

en: Payment Methods
nl_BE: Betaalmethodes

en: Payment Options
nl_BE: Betaalmogelijkheden

en: Payment Processor
nl_BE: Betaalmethode

en: Payment Processor Account
nl_BE: Betaalmethode rekening

en: Payment Processor Deleted.
nl_BE: Betaalmethode verwijderd.

en: Payment Processor Description.
nl_BE: Betaalmethode Beschrijving.

en: Payment Processor Descriptive Name.
nl_BE: Betaalmethode Beschrijvende naam.

en: Payment Processor Error
nl_BE: Betaalmethode Fout

en: Payment Processor Error message
nl_BE: Betaalmethode fouttekst

en: Payment Processor Error message :
nl_BE: Foutmelding betalingsmethode:

en: Payment Processor ID
nl_BE: Betaalmethode-id

en: Payment Processor Name.
nl_BE: Betaalmethode Naam.

en: Payment Processor Title
nl_BE: Titel betaalmethode

en: Payment Processor Type
nl_BE: Betaalmethode Type

en: Payment Processor Type ID
nl_BE: Betaalverwerking type ID

en: Payment Processor Type Name.
nl_BE: Betaalmethode Type Naam.

en: Payment Processor Type Title
nl_BE: Betaalmethode Type Titel

en: Payment Processor Type Title.
nl_BE: Betaalmethode Type Titel.

en: Payment Processor Type variable name to be used in code
nl_BE: De in de code te gebruiken variabele voor het type betaalmethode

en: Payment Processor Types
nl_BE: Betaalmethode Types

en: Payment Processor configurations for all payment processors that can be used in this installation of CiviCRM.
nl_BE: Configuraties voor alle betaalmethoden die in deze CiviCRM-installatie gebruikt kunnen worden.

en: Payment Processor external order reference
nl_BE: Externe volgorde betaalmethode

en: Payment Processor for this financial transaction
nl_BE: Betaalmethode van deze financiële transactie

en: Payment Processor is a required field.
nl_BE: Betaalmethode is een verplicht veld.

en: Payment Processors
nl_BE: Betaalmethoden

en: Payment Processors configured for this Event (if is_monetary is true)
nl_BE: Mogelijke betaalmethoden bij dit evenement  (indien is_monetary is true)

en: Payment Processors configured for this contribution Page
nl_BE: De voor deze bijdragepagina gekozen betaalmethoden

en: Payment Receipt
nl_BE: Ontvangstbewijs betaling

en: Payment Reminders
nl_BE: Betalingsherinneringen

en: Payment Schedule
nl_BE: betaalschema

en: Payment Scheduled
nl_BE: Geplande betaling

en: Payment Start
nl_BE: Begin betaling

en: Payment Status
nl_BE: Betaling status

en: Payment Summary
nl_BE: Betalingsoverzicht

en: Payment Token
nl_BE: Betaling Token

en: Payment Token ID
nl_BE: Betaling Token ID

en: Payment Tokens
nl_BE: Betaling Tokens

en: Payment Type
nl_BE: Betaaltype

en: Payment Type: Credit or Debit (deprecated)
nl_BE: Betaaltype: Credit or Debet (ontraden)

en: Payment amount is less than the amount owed. Expected participant status is 'Partially paid'. Are you sure you want to set the participant status to %1? Click OK to continue, Cancel to change your entries.
nl_BE: Het bedrag is lager dan het openstaande bedrag. De status wordt waarschijnlijk 'Gedeeltelijk betaald'. Wilt u de status echt wijzigen in %1? Klik OK om verder te gaan, Klik op Annuleren om uw invoer te wijzigen.

en: Payment approval failed with message :
nl_BE: De goedkeuring van de betaling is mislukt met de foutmelding:

en: Payment failed at payment processor
nl_BE: De betaling is niet verwerkt

en: Payment method is a required field
nl_BE: Betaalmethode is een verplicht veld

en: Payment notification
nl_BE: Betalingsnotificatie

en: Payment processor %1 has been saved.
nl_BE: Betaalmethode %1 is opgeslagen.

en: Payment processor is not set for this page
nl_BE: De betaalmethode is voor deze pagina niet ingesteld

en: Payment processor overview
nl_BE: Overzicht betaalmethoden

en: Payment status: test, paid, part_paid, unpaid (if empty assume unpaid)
nl_BE: Betalingsstatus: test, betaald, deels betaald, onbetaald (indien leeg waarschijnlijk onbetaald)

en: Payment/Transaction Date
nl_BE: Betaling/Transactie Datum

en: Payments
nl_BE: Betalingen

en: Payments Date From
nl_BE: Betaaldatum van

en: Payments Ended Date
nl_BE: Einddatum betalingen

en: Payments Received
nl_BE: Ontvangen betalingen

en: Payments Start
nl_BE: Betalingen beginnen

en: Payments Start Date
nl_BE: Begindatum betalingen

en: Payments are due on day %1 of the %2.
nl_BE: Betalingen zijn gepland op dag %1 van de %2.

en: Payments are due on the
nl_BE: Betalingen zijn verschuldigd op de

en: Payments have been recorded for selected record(s).
nl_BE: De betalingen van de geselecteerde record(s) zijn vastgelegd.

en: Payments recorded
nl_BE: Vastgelegde betalingen

en: Pending
nl_BE: In behandeling

en: Pending (by %1)
nl_BE: In behandeling (door %1).

en: Pending (incomplete transaction)
nl_BE: In behandeling (onvolledige transactie)

en: Pending (pay later)
nl_BE: In behandeling (later betalen)

en: Pending Subscriptions
nl_BE: Lopende aanmeldingen

en: Pending and Inactive Memberships
nl_BE: Wachtende en inactieve lidmaatschappen

en: Pending from approval
nl_BE: Afhankelijk van goedkeuring

en: Pending from waitlist
nl_BE: Afhankelijk van wachtlijst

en: Pending in cart
nl_BE: wachtend in winkelwagen

en: Pending participant expiration (hours)
nl_BE: Tijdslimiet deelnemers in afwachting (uren)

en: Pending refund
nl_BE: Openstaande terugbetaling

en: People can register for this event starting on
nl_BE: Mensen kunnen zich registreren voor dit evenement vanaf

en: Percentage Change
nl_BE: Percentage veranderd

en: Perform all system administration tasks in CiviCRM
nl_BE: Alle systeembeheertaken in CiviCRM uitvoeren

en: Perform all tasks in the Administer CiviCRM control panel and Import Contacts
nl_BE: Uitvoeren van alle taken in het CiviCRM menu en Contacten Importeren

en: Performance
nl_BE: Voorstelling

en: Performance warning: Missing indices
nl_BE: Performance waarschuwing: Ontbrekende indexen

en: Period
nl_BE: Periode

en: Period Type
nl_BE: Periodetype

en: Period type should be Rolling when duration unit is Day
nl_BE: Periodetype moet <em>Doorlopend</em> zijn als de tijdseenheid <em>Dag</em> is.

en: Permanently Delete %1
nl_BE: %1 definitief verwijderen

en: Permanently Delete Contact
nl_BE: Contact definitief verwijderen

en: Permission
nl_BE: Recht

en: Permission A has to access B
nl_BE: Recht A heeft toegang tot B

en: Permission B has to access A
nl_BE: Recht B heeft toegang tot A

en: Permission Denied
nl_BE: Niet toegestaan

en: Permission Error
nl_BE: Fout bij rechten

en: Permission Operator
nl_BE: Toestemmingsoperator

en: Permission for <strong>%1</strong> to access information about <strong>%2</strong>
nl_BE: Toestemming aan <strong>%1</strong> om gegevens te zien van <strong>%2</strong>

en: Permission for menu item
nl_BE: Recht voor menu-item

en: Permission for the dashlet
nl_BE: Rechten bij het dashlet

en: Permission that Contact A has to view/update Contact B
nl_BE: Recht dat Contact A heeft om gegevens van Contact B te bekijken/te wijzigen

en: Permission that Contact B has to view/update Contact A
nl_BE: Recht dat Contact B heeft om gegevens van Contact A te bekijken/te wijzigen

en: Permissioned Relationship
nl_BE: Relatie die is toegestaan

en: Permissioned Relationships
nl_BE: Relaties die zijn toegestaan

en: Permissions
nl_BE: Rechten

en: Permissions for Anonymous Users
nl_BE: Rechten van anonieme gebruikers

en: Permissions: Details
nl_BE: Rechten: details

en: Permissions: Summary
nl_BE: Overzicht toegangsrechten

en: Permit altering all restricted data options
nl_BE: Toestaan dat alle data-opties gewijzigd worden

en: Persian (Iran)
nl_BE: Perzisch (Iran)

en: Personal Campaign Page
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina

en: Personal Campaign Page Contribution Information
nl_BE: Informatie persoonlijke campagnepagina bijdrage

en: Personal Campaign Page Honor Roll
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina eerrol

en: Personal Campaign Page Honor Roll?
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina eerrol?

en: Personal Campaign Page ID
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina ID

en: Personal Campaign Page Nickname
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina roepnaam

en: Personal Campaign Page Notification
nl_BE: Notificatie over persoonlijke campagnepagina

en: Personal Campaign Page Owner Notification
nl_BE: Persoonlijke Campagnepagina Notificatie

en: Personal Campaign Page Personal Note
nl_BE: Notitie op persoonlijke campagnepagina

en: Personal Campaign Page Report
nl_BE: Rapport Persoonlijke Campagne

en: Personal Campaign Page Settings (%1)
nl_BE: Instellingen voor persoonlijke campagnepagina (%1)

en: Personal Campaign Page Status
nl_BE: Status persoonlijke campagnepagina

en: Personal Campaign Page Title
nl_BE: Titel Persoonlijke Campagnepagina

en: Personal Campaign Page?
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina?

en: Personal Campaign Pages
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina's

en: Personal Campaign Pages (PCPs) allow your constituents to create their own fundraising page for your organization. This means that a donor, after donating to your organization, can elect to create a page with her own photo, text, and personal information. She can then send a link to the page to her friends, soliciting support for your organization. This is a powerful way to widely and quickly spread the message about your campaign.
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina's (PCP's) stellen uw achterban in staat een eigen fondsenwervingspagina voor uw organisatie te maken. Na een donatie te hebben gedaan, kan de donateur kiezen zelf een pagina te maken met een eigen foto, tekst en persoonlijke informatie. Zij kan dan een link naar de pagina aan haar vrienden sturen, om steun voor uw organisatie te verwerven. Dit is een krachtige manier om uw boodschap wijd en zijd te verspreiden.

en: Personal Campaign Pages - Admin Notification
nl_BE: Persoonlijke campagne pagina's - notificatie beheerder

en: Personal Campaign Pages - Owner Notification
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina's - Eigenaar notificatie

en: Personal Campaign Pages - Supporter Status Change Notification
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina's - Notificatie statuswijziging supporter

en: Personal Campaign Pages - Supporter Welcome
nl_BE: Persoonlijke campagne pagina's - Welkom supporter

en: Personal Campaign Pages are currently not enabled for this contribution page. However you can still support the campaign here.
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina's zijn nu niet actief voor deze bijdragepagina. U kunt de campagne hier wel steunen.

en: Personal Campaign Pages provide your constituents with the ability to promote this event or a related fundraising effort. When Personal Campaign Pages are enabled constituents will see a link after registering for this event which invites them to create their own page to promote the event (or promote a related online contribution page). Event registration fees (or contributions) from people who come in through a Personal Campaign Page are recorded as "soft credits" for the supporter who created that campaign page.
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina's stellen uw achterban in staat om dit evenement of gerelateerde fondsenwerving te promoten. Als een persoonlijke campagnepagina is geactiveerd, zien mensen een link nadat zij zich aanmelden voor een evenement die hen uitnodigt een eigen pagina te maken om het evenement te promoten (of een online donatiepagina te promoten). Kosten voor het aanmelden  (of voor het doen van donaties) van mensen via een persoonlijke campagnepagina, worden vastgelegd als "verdienste" van de eigenaar van de campagnepagina.

en: Personal Campaign Preview
nl_BE: Persoonlijke campagne preview

en: Personal Campaign Title
nl_BE: Persoonlijke campagne titel

en: Personal Campaigns
nl_BE: Persoonlijke campagnes

en: Personal Contribution Link
nl_BE: Persoonlijke bijdrage link

en: Personal Note
nl_BE: Persoonlijk bericht

en: Personal Note (for Honor Roll)
nl_BE: Persoonlijke notitie (voor erelijst)

en: Personal message submitted by contributor for display in the Honor Roll.
nl_BE: Persoonlijk bericht afkomstig van donateur voor weergave in de eerrol.

en: Personalize the contents and appearance of your fundraising page here. You will be able to return to this page and make changes at any time.
nl_BE: Wijzig hier de inhoud en het uiterlijk van uw fondsenwerving pagina, zodat het uw eigen pagina wordt. U kunt op elk moment terugkeren naar deze pagina en wijzigingen aan brengen.

en: Personalize the contents and appearance of your personal campaign page here. You will be able to return to this page and make changes at any time.
nl_BE: Maak hier de inhoud en het uiterlijk van de campagnepagina persoonlijker. U kunt op elk moment naar deze pagina terug keren om deze te bewerken.

en: Personalized email blasts and newsletters.
nl_BE: Gepersonaliseerde mailings en nieuwsbrieven.

en: Petition
nl_BE: Petitie

en: Petition - need verification
nl_BE: Petitie - in afwachting van verificatie

en: Petition - signature added
nl_BE: Petitie - handtekening toegevoegd

en: Petition Dashboard
nl_BE: Petitiedashboard

en: Petition ID
nl_BE: Petitienummer

en: Petition Id and/or Activity Id is not of the type Positive.
nl_BE: Petitie-id en/of activiteit-id is niet van het type Positive.

en: Petition Signature
nl_BE: Handtekening petitie

en: Petition Signers Group
nl_BE: Groep petitie-ondertekenaars

en: Petition Title
nl_BE: Titel petitie

en: Petition Type
nl_BE: Petitietype

en: Petition Type ID
nl_BE: Petitietypenummer

en: Petition doesn't exist.
nl_BE: Petitie bestaat niet.

en: Petition has been saved.
nl_BE: Petitie is opgeslagen.

en: Petition id is not valid. (it needs a "sid" in the url).
nl_BE: Petitie-id is niet geldig. (De URL moet een "sid" bevatten).

en: Petition is no longer active.
nl_BE: Petitie is niet meer actief.

en: Petitions
nl_BE: Petities

en: Phone
nl_BE: Telefoon

en: Phone %1
nl_BE: Telefoon %1

en: Phone %1 is primary?
nl_BE: Is %1 het primaire nummer?

en: Phone (Contact A)
nl_BE: Telefoon (Contact A)

en: Phone (Contact B)
nl_BE: Telefoon (Contact B)

en: Phone (Main)
nl_BE: Telefoon (hoofd)

en: Phone (called)
nl_BE: Telefoon (uitgaand)

en: Phone (called) Number
nl_BE: Telefoon (gebeld) Nummer

en: Phone 1:
nl_BE: Telefoon 1:

en: Phone 2
nl_BE: Telefoon 2

en: Phone 2 ID
nl_BE: Telefoon2-id

en: Phone 2:
nl_BE: Telefoon 2:

en: Phone Call
nl_BE: Telefoongesprek

en: Phone Ext (Contact A)
nl_BE: Telefoon aanv. (Contact A)

en: Phone Ext (Contact B)
nl_BE: Telefoon-extensie (Contact B)

en: Phone Extension
nl_BE: Toestelnummer

en: Phone Extension %1
nl_BE: Doorkiesnummer %1

en: Phone ID
nl_BE: Telefoon ID

en: Phone ID (called)
nl_BE: Telefoon-id (uitgaand)

en: Phone ID of the number called (optional - used if an existing phone number is selected).
nl_BE: Telefoon-id van het gebelde nummer (optioneel, gebruikt als er een bekend nummer is gebeld).

en: Phone Location
nl_BE: Telefoonlocatie

en: Phone No
nl_BE: Telefoonnummer

en: Phone Number
nl_BE: Telefoonnummer

en: Phone Numeric
nl_BE: Telefoonnummer

en: Phone Type
nl_BE: Telefoontype

en: Phone Type ID
nl_BE: Telefoontype-id

en: Phone Type ID, if required
nl_BE: ID van telefoontype, indien nodig

en: Phone and Email
nl_BE: Telefoon en E-mail

en: Phone and Extension
nl_BE: Telefoon en extensie

en: Phone number contains
nl_BE: Telefoonnummer bevat

en: Phone number in case the number does not exist in the civicrm_phone table.
nl_BE: Telefoonnummer indien het nummer niet voorkomt in de tabel civicrm_phone table.

en: Phone number stripped of all whitespace, letters, and punctuation.
nl_BE: Telefoonnummer zonder spaties, letters en leestekens.

en: Phone type
nl_BE: Telefoontype

en: Phone type ID
nl_BE: Telefoontype-id

en: Phone:
nl_BE: Telefoon:

en: PhoneBank
nl_BE: Per telefoon benaderen

en: Phones
nl_BE: Telefoons

en: Physical tablename for entity, e.g. civicrm_event
nl_BE: Fysieke tabelnaam van entiteit, bijv. civicrm_event

en: Pick a premium to include on this Contribution Page. Use <a href='%1'>Manage Premiums</a> to create or enable additional premium choices for your site.
nl_BE: Kies een relatiegeschenk op deze bijdragepagina op te nemen. Gebruik <a href='%1'>Relatiegeschenken beheren</a> om extra keuzes voor relatiegeschenken voor uw site te maken of in te schakelen.

en: Pie
nl_BE: Taart

en: Pie Chart
nl_BE: Taartdiagram

en: Pinned Countries
nl_BE: Gepinde landen

en: Place a separator either before or after this menu item.
nl_BE: Plaats een scheidingsteken voor of achter dit menu

en: Place of residence
nl_BE: Woonadres

en: Place the 'No thank-you' radio button before OR after the list of premiums offered on this page.
nl_BE: Plaats de  'Geen bedankt' keuze voor OF achter de lijst voor deze pagina beschikbare relatiegeschenken.

en: Place your cursor within the Message box where you want to the token to be inserted. Then click the &quot;Insert Tokens&quot; link in the upper right corner of the message box to see a list of available tokens. Insert the token by clicking the desired token name in the list (for example, click &quot;First Name&quot;).
nl_BE: Plaats de cursor in het veld tekst bericht op de plaats waar u het token wilt toevoegen en klik op de link &quot;Toevoegen tokens&quot;. Klik in de lijst op het gewenste token.

en: Plain Text
nl_BE: Platte tekst

en: Plain-Text Format
nl_BE: Plattetekstformaat

en: Plaintext mailing message
nl_BE: Mailbericht in platte tekst

en: Planned
nl_BE: Gepland

en: Planned or actual duration of activity expressed in minutes. Conglomerate of former duration_hours and duration_minutes.
nl_BE: Geschatte of actuele duur van de activiteit in minuten. Samenvoeging van eerdere benodigde tijd.

en: Please Enter the value for Original Word
nl_BE: Voer een waarde in voor 'Oorspronkelijk woord'

en: Please Enter the value for Replacement Word
nl_BE: Voer een waarde in voor 'Vervangen door'

en: Please Select a Soft Credit Type
nl_BE: Selecteer een zacht krediet type

en: Please Send Inquiries to Our Contact Email Address
nl_BE: U kunt een mail sturen aan ons algemene mail adres.

en: Please add a profile with an email address if 'Send Confirmation Email?' is selected
nl_BE: Voeg een profiel met een e-mailadres toe als 'zend e-mail bevestiging?' geselecteerd is

en: Please assign this permission to a Role.
nl_BE: Wijs deze toegangsrechten toe aan een Rol.

en: Please check your email inbox for the confirmation email. If you don't find it, verify if it isn't in your spam folder.
nl_BE: Zoek het Postvak-in van uw e-mail naar onze bevestiging. Kunt u deze niet vinden, kijk dan in uw spam-map.

en: Please choose another address to be primary before changing this one.
nl_BE: Kies a.u.b. een ander adres als primair adres voordat u dit adres wijzigt.

en: Please clear your value if you want to use %1 operator.
nl_BE: Wis de waarde indien u gebruik wilt maken van %1 operator.

en: Please configure a <a href="%1">default mailbox</a> for CiviMail.
nl_BE: Configureer een <a href="%1">standaardmailbox</a> voor CiviMail.

en: Please contact our site administrator for more information
nl_BE: Neemt u contact met de beheerder van deze site voor meer informatie

en: Please contact us at %1 or send email to %2 if you have questions
    or need to modify your payment schedule.
nl_BE: Neem contact met ons op via %1 of stuur een e-mail naar %2 als u vragen hebt 
    of u uw betaalschema wilt aanpassen.

en: Please contact us at %1 or send email to %2 if you have questions
    or want to inquire about reinstating your registration for this event.
nl_BE: Neem contact met ons op via %1 of stuur een e-mail naar %2 als u vragen hebt
    of als u wilt informeren over het herstellen van uw aanmelding voor dit evenement.

en: Please contact us at %1 or send email to %2 if you have questions.
nl_BE: Neem contact met ons op via %1 of stuur een e-mail naar %2 als u nog vragen heeft.

en: Please correct errors before previewing.
nl_BE: Verbeter a.u.b. eerst de fouten voor dat u gaat bekijken.

en: Please correct errors before saving.
nl_BE: Verbeter a.u.b. eerst de fouten.

en: Please correct the following errors in the form fields below:
nl_BE: Corrigeer de volgende fouten in de hieronder genoemde formuliervelden :

en: Please correct the following errors in the survey fields below:
nl_BE: Verbeter de hieronder genoemde fouten:

en: Please define the custom translation function first.
nl_BE: Definieer eerst de aangepaste vertaalfunctie.

en: Please do not include entity parameter (entity is always 'contact')
nl_BE: Voeg geen parameter voor de entiteit toe (de entiteit is altijd 'contact')

en: Please do not pay on this advice. Deduct the amount of this Credit Note from your next payment to us
nl_BE: Doe nu geen betaling. Breng het bedrag van deze creditnota in mindering op uw volgende betaling aan ons

en: Please do not select GroupBy 'Activity Date' with GroupBy 'Contact'
nl_BE: Selecteer a.u.b. niet groeperen op 'Datum activiteit' in combinatie met groeperen op 'Contact'.

en: Please do not select any Contact Fields with GroupBy 'Activity Date'
nl_BE: Selecteer a.u.b. geen contactvelden bij groeperen op 'Datum activiteit'

en: Please do not select more than one membership associated with the same organization.
nl_BE: Kies niet meer dan één lidmaatschap die is geassocieerd met dezelfde organisatie.

en: Please do not use '/' in Event Title.
nl_BE: Gebruik a.u.b. geen '/' in de naam van het evenement.

en: Please do not use '/' in Title
nl_BE: Gebruik a.u.b. geen '/' in de titel

en: Please do not use this task to send a lot of emails (greater than %1). Many countries have legal requirements when sending bulk emails and the CiviMail framework has opt out functionality and domain tokens to help meet these.
nl_BE: Gebruik deze taak niet om veel (meer dan %1) e-mails te verzenden. Veel landen stellen eisen aan massa verzendingen en CiviMail framework heeft de optie opt-out en domein-tokens om hieraan te voldoen.

en: Please edit the XML file for case type "<em>%2</em>" so that the case role label "<em>%1</em>" is changed to its corresponding name "<em>%3</em>". Using label is deprecated as of version 5.20.
nl_BE: Wijzig het xml-bestand van dossiertype "<em>%2</em>" zodat het label van de rol "<em>%1</em>" de naam "<em>%3</em> heeft". Het gebruik van het label wordt vanaf versie 5.20 ontraden.

en: Please enable 'Include Case Activities' to filter with Case Activity types.
nl_BE: Schakel a.u.b. 'Toevoegen Dossieractiviteiten' in om te filteren op activiteitstypes.

en: Please enable the contribution amount section to use this option.
nl_BE: Schakel a.u.b. de sectie bedrag bijdrage in om deze optie te gebruiken.

en: Please ensure at least one contact group association is maintained.
nl_BE: Bevestigd dat minstens een bijbehorende contactgroep wordt onderhouden.

en: Please ensure that the CiviCRM Contact exists
nl_BE: Zorg ervoor dat het CiviCRM contact bestaat

en: Please enter 1 (for Yes) or 0 (for No) if you want to set a default value.
nl_BE: Voer een 1 (Ja) of 0 (Nee) in als u een beginwaarde wilt toekennen.

en: Please enter 1 or 0 as value.
nl_BE: Voer 1 of 0 als waarde in.

en: Please enter Confirmation Email FROM Email Address.
nl_BE: Voer het e-mailadres van de afzender van de e-mail ter bevestiging in.

en: Please enter Confirmation Email FROM Name.
nl_BE: Voer de naam van de afzender van de e-mail ter bevestiging in.

en: Please enter a <a href="%1">default FROM Email Address</a> (for system-generated emails).
nl_BE: Voer <a href="%1">het standaard VAN e-mailadres</a> in (voor door het systeem aangemaakte e-mails).

en: Please enter a Contribution Amount.
nl_BE: Vul a.u.b. het bedrag van de bijdrage in

en: Please enter a Fixed Period Start Day for this subscription or service.
nl_BE: Voer a.u.b. een vaste begindatum in voor dit abonnement of deze dienst.

en: Please enter a Title for the registration Confirmation Page
nl_BE: Voer a.u.b. een titel in voor de inschrijvingsbevestigingspagina

en: Please enter a Title for the registration Thank-you Page
nl_BE: Voer a.u.b. een titel in voor de inschrijvingsbedankpagina

en: Please enter a Username to create an account.
nl_BE: Voer een gebruikersnaam in om een account te maken.

en: Please enter a duration interval.
nl_BE: Voer a.u.b. een interval voor de tijdsduur in.

en: Please enter a label for at least one fee level.
nl_BE: Voer een label in voor ten minste één tariefniveau.

en: Please enter a membership type name.
nl_BE: Voer a.u.b. de naam van een lidmaatschapstype in.

en: Please enter a monetary value for the Minimum Contribution Amount.
nl_BE: Voer a.u.b. een geldbedrag in bij minimale bijdrage.

en: Please enter a monetary value for the Minimum Fee.
nl_BE: Voer a.u.b. een bedrag in voor de minimumbijdrage.

en: Please enter a monetary value for this field.
nl_BE: Voer a.u.b. een geldbedrag in voor dit veld.

en: Please enter a name to include in the Honor Roll, or select 'contribute anonymously'.
nl_BE: Voer a.u.b. een naam in om op te nemen op de lijst van begunstigers, of selecteer 'anonieme bijdrage'.

en: Please enter a number
nl_BE: Voer een nummer in

en: Please enter a number for frequency (e.g. every "3" months).
nl_BE: Voer a.u.b. een getal in bij frequentie (bijv. elke "3" maanden).

en: Please enter a number for how often you want to make this recurring contribution (EXAMPLE: Every 3 months).
nl_BE: Voer a.u.b. een aantal in voor de frequentie waarmee u een periodieke bijdrage wilt doen (Bijvoorbeeld: elke <strong>3</strong> maanden).

en: Please enter a password.
nl_BE: Voer een geldig wachtwoord in.

en: Please enter a positive integer
nl_BE: Voer een positief geheel getal in

en: Please enter a status that does NOT represent a current membership status.
nl_BE: Voer een status in die niet een huidige lidmaatschapsstatus is.

en: Please enter a time.
nl_BE: Geef a.u.b. een tijd op.

en: Please enter a valid %1
nl_BE: Voer een geldig %1 in

en: Please enter a valid Bank Identification Number (value must not contain punctuation characters).
nl_BE: Voer een geldig Bank Identificatie Nummer in (waarde mag geen interpunctie bevatten).

en: Please enter a valid Card Number
nl_BE: Voer een correct kaartnummer in

en: Please enter a valid Card Verification Number
nl_BE: Voer een correct verificatie nummer in van de kaart

en: Please enter a valid Max Participants.
nl_BE: Voer een geldig maximum aantal deelnemers in.

en: Please enter a valid No. of reminders.
nl_BE: Voer een geldig aantal herinneringen in.

en: Please enter a valid Participants Count.
nl_BE: Voer a.u.b. een geldig aantal deelnemers in.

en: Please enter a valid Pledge Frequency Interval.
nl_BE: Voer a.u.b. een geldig interval tussen toegezegde betalingen in.

en: Please enter a valid URL.
nl_BE: Vul a.u.b. een geldige URL in.

en: Please enter a valid additional reminder day.
nl_BE: Voer een geldige extra herinneringsdag in.

en: Please enter a valid amount (numbers and decimal point only).
nl_BE: Voer een geldig bedrag in (nummers gescheiden door een punt).

en: Please enter a valid amount for this field.
nl_BE: Voer een geldig bedrag voor dit veld in.

en: Please enter a valid amount.
nl_BE: Voer een geldig bedrag in

en: Please enter a valid credit card number.
nl_BE: Vul a.u.b. een geldig creditcardnummer in.

en: Please enter a valid date (YYYY-MM-DD).
nl_BE: Voer een geldige datum in (EEJJ-MM-DD).

en: Please enter a valid date as default value using YYYY-MM-DD format. Example: 2004-12-31.
nl_BE: Voer een geldige datum in als standaarddatum. Gebruik YYYY-MM-DD als opmaak. Bijv. 2010-12-31.

en: Please enter a valid date using YYYY-MM-DD format. Example: 2004-12-31.
nl_BE: Voer een geldige datum in. Gebruik YYYY-MM-DD als opmaak. Bijv. 2010-12-31.

en: Please enter a valid date.
nl_BE: Vul a.u.b. een geldige datum in.

en: Please enter a valid domain for this mailbox account (the part after @).
nl_BE: Geef het domein van dit mailbox account op (het deel na de @).

en: Please enter a valid email address.
nl_BE: Vul a.u.b. een geldig e-mailadres in.

en: Please enter a valid fixed period rollover day
nl_BE: Voer a.u.b. een geldige omslagdag in voor de vaste periode

en: Please enter a valid fixed period start day
nl_BE: Voer a.u.b. een geldige begindag in voor de vaste periode

en: Please enter a valid frequency day ie. 1 through 31.
nl_BE: Voer a.u.b. een geldige dag van de maand voor de frequentie in, m.a.w. 1 t/m 31.

en: Please enter a valid frequency day ie. 1 through 7.
nl_BE: Voer a.u.b. een geldige weekdag in voor de frequentie in, m.a.w. 1 t/m 7.

en: Please enter a valid integer value.
nl_BE: Voer een geldig geheel getal in.

en: Please enter a valid integer.
nl_BE: Voer een geldig geheel getal in

en: Please enter a valid limit.
nl_BE: Vul een geldige limiet in.

en: Please enter a valid link.
nl_BE: Voer een geldige link in.

en: Please enter a valid list of comma delimited email addresses
nl_BE: Voer a.u.b. een kommagescheiden lijst van geldige e-mailadressen in

en: Please enter a valid monetary value for Fee Amount.
nl_BE: Voer a.u.b. een geldig bedrag in voor de kosten van het lidmaatschap.

en: Please enter a valid monetary value for Non-deductible Amount.
nl_BE: Voer a.u.b. een geschatte waarde in.

en: Please enter a valid money value (e.g. %1).
nl_BE: Voer a.u.b. een geldig bedrag in (bijv. %1).

en: Please enter a valid money value for this field (e.g. %1).
nl_BE: Voer bij dit veld een geldig bedrag in (bijv. %1).

en: Please enter a valid money value.
nl_BE: Voer een geldig bedrag in

en: Please enter a valid number of installments.
nl_BE: Voer a.u.b. een geldig aantal termijnen in.

en: Please enter a valid number of pledge installments.
nl_BE: Voer a.u.b. een geldige waarde in voor het aantal termijnen van de toezegging.

en: Please enter a valid number.
nl_BE: Voer een geldig getal in

en: Please enter a valid payment due day.
nl_BE: Voer een geldige vervaldag van de betaling in.

en: Please enter a valid phone number.
nl_BE: Voer a.u.b. een geldig telefoonnummer in

en: Please enter a valid reminder day.
nl_BE: Voer een geldige herinneringsdag in.

en: Please enter a valid value for your card security code. This is usually the last 3-4 digits on the card's signature panel.
nl_BE: Voer de veiligheidscode in van uw kaart. Meestal zijn dit de laatste 3-4 cijfers van het kenmerk op uw kaart.

en: Please enter a valid value.
nl_BE: Voer een geldige waarde in.

en: Please enter a value for %1 (when merging contacts), or select a pre-configured option from the list.
nl_BE: Geeft een waarde op voor %1 (bij samenvoegen contacten) of selecteer een waarde uit de lijst.

en: Please enter a value with a valid extension.
nl_BE: Vul een waarde in met een geldige extensie.

en: Please enter a value.
nl_BE: Vul een waarde in.

en: Please enter a whole number for Number of additional people.
nl_BE: Voer a.u.b. een geheel getal in voor het aantal extra personen.

en: Please enter a whole number for how many periods to renew.
nl_BE: Geef een nummer op voor het aantal te verlengen perioden

en: Please enter an amount for at least one fee level.
nl_BE: Voer voor ten minste één tariefniveau een bedrag in.

en: Please enter an integer for the number of terms.
nl_BE: Vul een geheel getal in voor het aantal termijnen.

en: Please enter at least one friend's information, or click Cancel if you don't want to send emails at this time.
nl_BE: Geef ten minste informatie over een vriend of klik Cancel als u geen e-mails wilt sturen.

en: Please enter correct Data (in valid format).
nl_BE: Vul geldige gegevens in (in het goede formaat).

en: Please enter integer value for weight
nl_BE: Voer a.u.b. een geheel getal in voor gewicht

en: Please enter number.
nl_BE: Voer een getal in.

en: Please enter only digits.
nl_BE: Vul a.u.b. alleen cijfers in.

en: Please enter positive number
nl_BE: Voer a.u.b. een positief getal in

en: Please enter positive number as a distance
nl_BE: Voer a.u.b. een positief getal in voor de afstand

en: Please enter the Actual Cost of Product.
nl_BE: Voer a.u.b. de werkelijke kosten van het product in.

en: Please enter the Duration Interval for this subscription or service.
nl_BE: Voer a.u.b. de intervallengte in voor dit abonnement of deze dienst.

en: Please enter the Duration Unit for this subscription or service.
nl_BE: Voer a.u.b. de tijdseenheid in voor dit abonnement of deze dienst.

en: Please enter the Frequency Interval for this subscription or service.
nl_BE: Voer a.u.b. het frequentie-interval voor dit abonnement of deze dienst.

en: Please enter the Frequency Unit for this subscription or service.
nl_BE: Voer a.u.b. de frequentie-eenheid in voor dit abonnement of deze dienst.

en: Please enter the Market Value for this product.
nl_BE: Voer a.u.b. de marktwaarde van dit product in.

en: Please enter the Member Since.
nl_BE: Voer de 'Lid sinds'-datum in.

en: Please enter the Membership override end date.
nl_BE: Vul de einddatum van het negeren van de status in.

en: Please enter the Membership status.
nl_BE: Vul de lidmaatschapsstatus in.

en: Please enter the Pay Later instructions to be displayed to your users.
nl_BE: Voer a.u.b. de instructies om later te betalen in die aan uw gebruikers getoond moeten worden.

en: Please enter the Pay Later prompt to be displayed on the Registration form.
nl_BE: Voer a.u.b. de tekst in die bij de mogelijkheid om later te betalen op het inschrijfformulier getoond moet worden.

en: Please enter the associated Financial Type
nl_BE: Kies a.u.b. het bijbehorende financieel type.

en: Please enter the contribution amount label.
nl_BE: Voer een bijdrage bedrag label in.

en: Please enter the contribution.
nl_BE: Voer a.u.b. de bijdrage in.

en: Please enter the duration as number of minutes (integers only).
nl_BE: Voer de tijdsduur in in minuten (alleen gehele getallen)

en: Please enter the engagement index as a number (integers only).
nl_BE: Voer de betrokkenheidsindex a.u.b. in als getal (alleen hele getallen).

en: Please enter the fee label for the paid event.
nl_BE: Voer a.u.b. een tarieflabel in voor dit betaalde evenement.

en: Please enter the financial Type.
nl_BE: Vul a.u.b. het financieel type in.

en: Please enter the instructions to be sent to the contributor when they choose to 'pay later'.
nl_BE: Voer a.u.b. de instructies in die naar de begunstiger verzonden moet worden als hij later wil betalen.

en: Please enter the name of the organization or entity which owns this CiviCRM site.
nl_BE: Vul hier de naam van de organisatie of entiteit

en: Please enter the number of hours (as an integer).
nl_BE: Voer a.u.b. het aantal uren in (als geheel getal).

en: Please enter the operator.
nl_BE: Voer de operator in.

en: Please enter the same value again.
nl_BE: Vul a.u.b. dezelfde waarde opnieuw in.

en: Please enter the soft credit amount.
nl_BE: Vul het bedrag van het zacht krediet in.

en: Please enter the text for the 'pay later' checkbox displayed on the contribution form.
nl_BE: Voer a.u.b. de tekst in die op het bijdrageformulier getoond wordt bij de optie 'later betalen'.

en: Please enter the values correctly.
nl_BE: Voer de waarde correct in.

en: Please enter up to 5 email addresses to receive the mailing.
nl_BE: Voer a.u.b. maximaal vijf e-mailadressen in die de mailing zullen ontvangen.

en: Please enter valid Contact ID
nl_BE: Voer een correct Contact ID in

en: Please enter valid Fixed Period Rollover Day
nl_BE: Voer a.u.b. een geldige omslagdag in voor de vaste periode

en: Please enter valid Fixed Period Start Day
nl_BE: Voer a.u.b. een geldige begindag in voor de vaste periode

en: Please enter valid Pledge Frequency Interval
nl_BE: Vul a.u.b. een geldig interval toegezegde betalingen in.

en: Please enter valid last 4 digit card number.
nl_BE: Vul de laatste 4 cijfers van het kaartnummer in.

en: Please enter value for tax rate
nl_BE: Vul een waarde in voor het belastingtarief

en: Please enter your friend's email address.
nl_BE: Vul het e-mailadres van uw vriend in.

en: Please enter your friend's first name.
nl_BE: Vul de voornaam van uw vriend in.

en: Please enter your friend's last name.
nl_BE: Voer de achternaam van uw vriend in.

en: Please enter your organization's <a href="%1">name and primary address</a>.
nl_BE: Voer <a href="%1">de naam en het hoofdadres</a> van uw organisatie in.

en: Please enter your organization's <a href="%1">name, primary address </a> and <a href="%2">default FROM Email Address </a> (for system-generated emails).
nl_BE: Vul <a href="%1">de naam, het primaire e-mailadres </a> van de organisatie in <a href="%2">het standaard afzenderadres  </a> (voor e-mails die door het systeem aangemaakt worden).

en: Please fix this field.
nl_BE: Verbeter a.u.b. dit veld.

en: Please follow the proper format for From Email Address
nl_BE: Gebruik de juiste opmaak voor het afzender e-mailadres

en: Please go back to the main registration page, to complete payment information.
nl_BE: Ga a.u.b. terug naar de hoofd aanmeldingspagina om uw betalingsinformatie compleet te maken.

en: Please help us and let your friends, colleagues and followers know about our page
nl_BE: Help ons en informeer uw vrienden, collega's en volgers over onze pagina

en: Please include a Profile for online registration of additional participants that contains an Email Address field and / or First Name + Last Name fields.
nl_BE: Voeg een profiel voor online aanmeldingen van extra deelnemers toe waarin een veld is voor een e-mailadres en/of velden zijn voor de voornaam en de achternaam.

en: Please include a Profile for online registration that contains an Email Address field and / or First Name + Last Name fields.
nl_BE: Voeg een profiel voor online registratie toe waarin een veld is voor een e-mailadres en/of velden zijn voor de voornaam en de achternaam.

en: Please login if you have an account on this site with the link
nl_BE: Login indien u een account heeft op deze site met de link

en: Please mail your payment to
nl_BE: Mail uw betaling aan

en: Please narrow your search by entering a more complete target contact name.
nl_BE: Verklein het aantal zoekresultaten door meer karakters van de contactnaam in te vullen.

en: Please note that the options which are marked or selected are sold out for participant being viewed.
nl_BE: Let op: de opties die gemarkeerd of geselecteerd zijn, zijn volgeboekt voor deze deelnemer.

en: Please provide Text message.
nl_BE: Voer een tekst voor het SMS-bericht in.

en: Please provide a Template Name.
nl_BE: Geef een naam aan het sjabloon

en: Please provide a Text
nl_BE: Lever een tekst aan

en: Please provide either HTML or TEXT format for the Body.
nl_BE: Vul a.u.b. het tekstbericht of het HTML-bericht in.

en: Please provide start and end postal codes.
nl_BE: Vul het begin en het eind van de postcodes in

en: Please remember that Drupal's "register for events" permission overrides CiviCRM's control over event information access.
nl_BE: Onthou dat Drupal's "register for events" toegangsrecht overschrijft CiviCRM's controle over toegang tot evenement informatie.

en: Please renew my membership automatically.
nl_BE: Vernieuw mijn lidmaatschap automatisch.

en: Please review the <a href='!1'>Drupal Installation Guide</a> and the <a href='!2'>Trouble-shooting page</a> for assistance. If you still need help installing, you can often find solutions to your issue by searching for the error message in the <a href='!3'>installation support section of the community forum</a>.</strong></p>
nl_BE: Kijk in de <a href='!1'>Drupal Installation Guide</a> en de <a href='!2'>Trouble-shooting page</a> voor verdere hulp. Wanneer u nog hulp nodig heeft bij de installatie dan kunt u vaak een oplossing vinden door uw foutbericht te zoeken in de <a href='!3'>installation support section of the community forum</a>.</strong></p>

en: Please review your %1 message template and remove references to the token %2 as it has been replaced by %3
nl_BE: Controleer uw berichtensjabloon %1. Verwijder het gebruik van token %2, dat is vervangen door %3

en: Please search with 'Is Held' and 'Survey Id' filters to apply this action.
nl_BE: Zoek a.u.b. op 'Wordt aangehouden' en 'Enquête ID' om deze actie uit te voeren.

en: Please search with 'Survey', to apply this action.
nl_BE: Zoek a.u.b. op 'Enquête', om deze actie toe te passen.

en: Please see attached
nl_BE: Lees a.u.b. de bijlage

en: Please select %1
nl_BE: Selecteer %1

en: Please select 'Is equal to' OR 'Is Less than or equal to' operator
nl_BE: Selecteer a.u.b. de 'is gelijk aan' OF 'kleiner dan of gelijk aan' operator

en: Please select CiviCRM Group and Drupal Role.
nl_BE: Selecteer een CiviCRM-groep en een Drupal rol.

en: Please select Transfer OR Cancel action.
nl_BE: Kies voor 'Overdragen' of 'Annuleren'.

en: Please select a Financial Type.
nl_BE: Kies a.u.b. een financieel type.

en: Please select a Group (or ALL Groups).
nl_BE: Selecteer een groep (of alle groepen).

en: Please select a Payment Method
nl_BE: Selecteer een betaalmethode

en: Please select a Personal Campaign Page, OR uncheck Display in Honor Roll and clear both the Honor Roll Name and the Personal Note field.
nl_BE: Selecteer een persoonlijke campagnepagina, OF verwijderen het vinkje bij Vermelden in erelijst en verwijder zowel de Naam Eerrol als het Persoonlijk bericht.

en: Please select a Profile (or ALL Profiles).
nl_BE: Selecteer een profiel (of alle profielen).

en: Please select a Survey Result Set.
nl_BE: Selecteer een resultaatgroep.

en: Please select a case from the list
nl_BE: Selecteer a.u.b. een dossier uit de lijst

en: Please select a contact
nl_BE: Selecteer een contact

en: Please select a date format.
nl_BE: Kies een datum formaat.

en: Please select a default country that is in the list of available countries.
nl_BE: Kies een standaardland uit de lijst beschikbare landen.

en: Please select a different contact.
nl_BE: Selecteer a.u.b. een ander contact.

en: Please select a field name
nl_BE: Kies een geldige veldnaam

en: Please select a membership type.
nl_BE: Selecteer a.u.b. een lidmaatschapstype.

en: Please select a period (e.g. months, years ...) for how often you want to make this recurring contribution (EXAMPLE: Every 3 MONTHS).
nl_BE: Selecteer a.u.b. een periode (bijv. maand, jaar, ...) voor de frequentie waarmee u een periodieke bijdrage wilt doen (Bijvoorbeeld: elke drie maanden).

en: Please select a profile to collect organization information on this contribution page.
nl_BE: Voeg een profiel toe om info over de organisatie te verzamelen op deze bijdragepagina.

en: Please select a profile used for honoree
nl_BE: Selecteer a.u.b. een profiel voor begunstiger

en: Please select a set of Custom Data (or ALL Custom Data).
nl_BE: Selecteer een verzameling aangepaste velden (of alle aangepaste velden).

en: Please select a specific date field.
nl_BE: Selecteer a.u.b. een dataveld.

en: Please select a valid contact.
nl_BE: Selecteer een geldig contact.

en: Please select a valid payment status before updating.
nl_BE: Voer a.u.b. een geldige betalingsstatus in voordat u bijwerkt.

en: Please select a value
nl_BE: Selecteer een waarde

en: Please select an Event (or ALL Events).
nl_BE: Selecteer een gebeurtenis (of alle gebeurtenissen).

en: Please select an action from the drop-down menu.
nl_BE: Selecteer een actie uit het dropdown menu.

en: Please select an action from the menu.
nl_BE: Selecteer een actie in het menu.

en: Please select an appropriate option as default.
nl_BE: Selecteer a.u.b. een toepasselijke standaardoptie.

en: Please select an email format preferred by this contact.
nl_BE: Selecteer de voorkeur voor een e-mailformaat van dit contact.

en: Please select an option for the premium image.
nl_BE: Selecteer a.u.b. een optie voor de afbeelding van het relatiegeschenk.

en: Please select appropriate value
nl_BE: Voer a.u.b. een geldige waarde in

en: Please select at least one Group by field.
nl_BE: Selecteer a.u.b. ten minste één groepeerveld.

en: Please select at least one Membership Type to include in the Membership section of this page.
nl_BE: Selecteer a.u.b. tenminste een lidmaatschapstype dat op de sectie lidmaatschap van deze pagina opgenomen moet worden.

en: Please select at least one field.
nl_BE: Selecteer minstens 1 veld.

en: Please select at least one membership option.
nl_BE: Selecteer minstens één lidmaatschap optie.

en: Please select at least one option from price set.
nl_BE: Selecteer minimaal een optie uit de prijsset,

en: Please select at least one privacy option.
nl_BE: Selecteer minstens één privacy-optie.

en: Please select at least one tag.
nl_BE: Selecteer ten minste een kenmerk.

en: Please select entity value
nl_BE: Kies a.u.b. een entiteitswaarde

en: Please select financial type.
nl_BE: Kies a.u.b. een financieel type.

en: Please select one of the memberships.
nl_BE: Selecteer een van de lidmaatschappen.

en: Please select one or more batches for this action.
nl_BE: Selecteer voor deze actie een of meer batches.

en: Please select one or more contact for this action
nl_BE: Selecteer een of meer contacten voor deze actie

en: Please select one or more contributions for this action.
nl_BE: Selecteer een of meerdere bijdragen voor deze actie.

en: Please select only contributions with Completed, Pending, Refunded, or Partially Paid status.
nl_BE: Selecteer a.u.b. alleen bijdragen met een van de statussen Afgerond, In afwachting, Terugbetaald of Gedeeltelijk betaald.

en: Please select only online contributions with Pending status.
nl_BE: Selecteer a.u.b. alleen online bijdragen met de status 'In afwachting'.

en: Please select some other case to link.
nl_BE: Selecteer een ander dossier om te koppelen.

en: Please select the Amount Statistics
nl_BE: Selecteer a.u.b. de bedragstatistieken

en: Please select the Period Type for this subscription or service.
nl_BE: Selecteer a.u.b. het type periode voor dit abonnement of deze dienst.

en: Please select valid shared contact or a contact with valid address.
nl_BE: Selecteer a.u.b. een geldig gedeeld contact of een contact met een geldig adres.

en: Please select whether the reminder is sent each year.
nl_BE: Geef hier aan of de herinnering elk jaar verzonden moet worden.

en: Please set a location type of %1
nl_BE: Selecteer een locatie type van %1

en: Please set the API URL. Please refer to the documentation for more details
nl_BE: Geef de API URL. Refereer naar de documentatie voor meer details.

en: Please specify a username.
nl_BE: Een gebruikersnaam vastleggen.

en: Please specify a valid email address.
nl_BE: Voer een geldige e-mailadres in.

en: Please specify either start date or end date.
nl_BE: Geef a.u.b. een geldige begin- of einddatum.

en: Please untar (uncompress) your downloaded copy of CiviCRM in the <strong>%1</strong> directory below your Drupal root directory.
nl_BE: Pak het gedownloade exemplaar van CiviCRM uit (het is een gecomprimeerd bestand) in de map <strong>%1</strong> binnen uw Drupal hoofdmap.

en: Please upload document
nl_BE: Document a.u.b. uploaden

en: Please use only alphanumeric, spaces, hyphens and dashes for event names.
nl_BE: Gebruik alleen letters, cijfers, spaties, koppeltekens en streepjes voor de namen van evenementen.

en: Please use the <a href="%1">Record Payment</a> form if you have received an additional payment for this Partially paid contribution record.
nl_BE: Gebruik a.u.b. het <a href="%1">Betaling vastleggen</a> formulier als u een vervolgbetaling heeft ontvangen van deze gedeeltelijk betaalde bijdrage.

en: Please verify the information below carefully. Click <strong>Go Back</strong> if you need to make changes.
nl_BE: Controleer a.u.b. nauwkeurig onderstaande informatie. Klik op <strong>Ga Terug</strong> als u wijzigingen aan wilt brengen.

en: Please verify the information below. <span class="bold">Then click 'Continue' to be added to the WAIT LIST for this event</span>. If space becomes available you will receive an email with a link to a web page where you can complete your registration.
nl_BE: Controleer de onderstaande informatie. <span class="bold">Klik vervolgens op 'Doorgaan' om te worden toegevoegd aan de WACHTLIJST voor dit evenement</span>. Als er plaatsen vrijkomen ontvangt u een e-mail met een link naar een webpagina waar u uw inschrijving kunt afronden.

en: Please verify the information below. Click the <strong>Go Back</strong> button below if you need to make changes.
nl_BE: Controleer de onderstaande informatie. Klik op de <strong>Ga terug</strong> knop hieronder als u wijzigingen door moet voeren.

en: Please verify the information below. Then click 'Continue' to submit your registration. <span class="bold">Once approved, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.</span>
nl_BE: Controleer de  onderstaande informatie. Klik vervolgens op 'Doorgaan' om uw inschrijving in te dienen. <span class="bold">Na goedkeuring, ontvangt u een e-mail met een link naar een webpagina waar u uw inschrijving kunt afronden.</span>

en: Pledge
nl_BE: Toezegging

en: Pledge Acknowledged
nl_BE: Bevestiging toezegging

en: Pledge Acknowledgement  Not Sent
nl_BE: Bevestiging toezegging niet verzonden

en: Pledge Acknowledgement Sent
nl_BE: Bevestiging toezegging verzonden

en: Pledge Acknowledgment
nl_BE: Bevestiging toezegging

en: Pledge Amount
nl_BE: Toegezegd bedrag

en: Pledge Amounts
nl_BE: Toezeggingsbedragen

en: Pledge Block
nl_BE: Toezegging blok

en: Pledge Block ID
nl_BE: Toezegging blok-id

en: Pledge Blocks
nl_BE: Toezegging blokken

en: Pledge By
nl_BE: Toegezegd door

en: Pledge Cancelled Date
nl_BE: Beëindigingsdatum toezegging

en: Pledge Contribution Page Id
nl_BE: Toezegging bijdragepagina-id

en: Pledge Currency
nl_BE: Toezegging valuta

en: Pledge Detail Report
nl_BE: Detailrapport bijdragen

en: Pledge End Date
nl_BE: Toezegging einddatum

en: Pledge Frequency
nl_BE: Frequentie toezegging

en: Pledge Frequency Interval
nl_BE: Frequentieinterval toezegging

en: Pledge Frequency Interval. is required field.
nl_BE: Interval tussen toegezegde betalingen is een verplicht veld.

en: Pledge Frequency Unit
nl_BE: Frequentie-eenheid toezegging

en: Pledge ID
nl_BE: Toezeggingsnummer

en: Pledge Information
nl_BE: Toezeggingen informatie

en: Pledge Installments field must be > 1.
nl_BE: Toezeggingstermijnen moet > 1 zijn.

en: Pledge Installments is required field.
nl_BE: Toezeggingstermijnen is een verplicht veld.

en: Pledge Made
nl_BE: Toegezegd op

en: Pledge Made Date
nl_BE: Datum toezegging

en: Pledge Modified Date
nl_BE: Wijzigingsdatum toezegging

en: Pledge Number of Installments
nl_BE: Aantal perioden van toezegging

en: Pledge Payment
nl_BE: Toezegging betaling

en: Pledge Payment Reminder
nl_BE: Toezegging betaalherinnering

en: Pledge Payment Schedule has been updated.
nl_BE: Betalingsschema toezeggingen is gewijzigd.

en: Pledge Payment Status
nl_BE: Betaalstatus toezegging

en: Pledge Payments
nl_BE: Toezegging betalingen

en: Pledge Payments Applied
nl_BE: Betalingen van toezegging

en: Pledge Received
nl_BE: Toezegging ontvangen

en: Pledge Reminder
nl_BE: Herinnering aan toezegging

en: Pledge Search
nl_BE: Toezeggingen zoeken

en: Pledge Start Date
nl_BE: Toezegging startdatum

en: Pledge Status
nl_BE: Status toezegging

en: Pledge Status ID
nl_BE: Toezegging status-id

en: Pledge Summary
nl_BE: Overzicht toezeggingen

en: Pledge Summary Report
nl_BE: Overzichtsrapport toezeggingen

en: Pledge acknowledgement
nl_BE: Toezegging bevestiging

en: Pledge by
nl_BE: Toezegging van

en: Pledge day
nl_BE: Dag toezegging

en: Pledge frequency interval field must be > 0
nl_BE: Interval tussen toegezegde betalingen moet groter dan 0 zijn

en: Pledge has been Cancelled and all scheduled (not completed) payments have been cancelled.<br />
nl_BE: De toezegging en alle (onvoltooide) geplande betalingen zijn geannuleerd.<br />

en: Pledge has been recorded and the payment schedule has been created.<br />
nl_BE: De toezegging is vastgelegd en het betalingsschema gemaakt.<br />

en: Pledge has been updated.<br />
nl_BE: Toezegging bijgewerkt.<br />

en: Pledge is a Test
nl_BE: Dit is een test-toezegging

en: Pledge is a Test?
nl_BE: Is de toezegging een test?

en: Pledge payment status should be 'Pending' or  'Overdue'.
nl_BE: De betaalstatus van de toezegging dient 'In afwachting' of 'Achterstallig' te zijn.

en: Pledged
nl_BE: Toegezegd

en: Pledged Amount
nl_BE: Toegezegd bedrag

en: Pledged For
nl_BE: Toegezegd voor

en: Pledged amount for this payment (the actual contribution amount might be different).
nl_BE: Toegezegd bedrag van deze betaling (dit hoeft niet het nu betaalde bedrag te zijn).

en: Pledged but not Paid Report
nl_BE: Rapport toegezegd maar niet betaald

en: Pledger
nl_BE: Gever

en: Pledger Contact Type
nl_BE: Contacttype Gever

en: Pledger Group(s)
nl_BE: Groep(en) Gever

en: Pledger Name
nl_BE: Naam Gever

en: Pledger Name or Email
nl_BE: Naam of e-mail gever

en: Pledger Tag(s)
nl_BE: Kenmerk(en) Gever

en: Pledges
nl_BE: Toezeggingen

en: Pledges - Acknowledgement
nl_BE: Toezeggingen - bevestiging

en: Pledges - Payment Reminder
nl_BE: Toezeggingen - betalingsherinnering

en: Pledges are "Pending" until the first payment is received. Once a payment is received, status is "In Progress" until all scheduled payments are completed. Overdue pledges are ones with payment(s) past due.
nl_BE: Toezeggingen zijn "in afwachting" tot de eerste betaling is ontvangen. Zodra een betaling is ontvangen, verandert de status naar "Lopend" totdat alle geplande betalingen zijn gedaan. Toezeggingen zijn "achterstallig" als de betalingstermijn is verlopen.

en: Pledges consist of multiple scheduled payments. Select one-time contribution if you want to make your gift in a single payment.
nl_BE: Toezeggingen bestaan uit meerdere geplande betalingen. Kies voor "eenmalige bijdrage" als u uw donatie in één keer wilt doen.

en: Pledges made in your honor.
nl_BE: Toezeggingen ter ere van u.

en: Pledges received from %1 since inception.
nl_BE: Toezeggingen die vanaf het begin van %1 ontvangen zijn.

en: Plugins for other address standardization services may be available from 3rd party developers. If installed, they will be included in the drop-down below.
nl_BE: Er kunnen invoegtoepassingen voor het standaardiseren van adressen beschikbaar zijn bij andere aanbieders. Als die geïnstalleerd worden, dan kunnen ze hier ook worden geselecteerd.

en: Pointer to job id - not a FK though, just for logging purposes
nl_BE: Pointer naar job-id - geen FK, bedoeld voor de logging

en: Points
nl_BE: punten

en: Policy on when to cleanup entity (always, never, unused)
nl_BE: Beleid schonen entiteit (altijd,nooit,ongebruikt)

en: Polish
nl_BE: Pools

en: Populate counties
nl_BE: Vullen streek

en: Populate with the label (text) associated with a fee level for paid events with multiple levels. Note that
          we store the label value and not the key
nl_BE: Vul de label (tekst) behorend bij een kostenniveau voor betaalde evenementen met meerdere niveaus. NB: de waarde wordt opgeslagen, niet het ID

en: Port
nl_BE: Poort

en: Portion of total amount which is NOT tax deductible.
nl_BE: Deel van het totaalbedrag dat niet aftrekbaar is van de belastingen.

en: Portion of total amount which is NOT tax deductible. Equal to total_amount for non-deductible financial types.
nl_BE: Gedeelte van het totaalbedrag dat niet aftrekbaar is voor de belastingen. Gelijk aan het totaalbedrag bij  financieel types waar geen belastingaftrek mogelijk is.

en: Portrait
nl_BE: Staand

en: Portuguese (Brazil)
nl_BE: Portugees (Brazilië)

en: Portuguese (Portugal)
nl_BE: Portugees

en: Positive
nl_BE: Positief

en: Possible Duplicate Detected
nl_BE: Mogelijk dubbele gevonden

en: Possibly needed to store a unique identifier for this recurring payment order - if this is available from the processor??
nl_BE: Mogelijk is het nodig om een id voor deze periodieke betaling op te slaan, wordt die door de betaalmethode bepaald?

en: Post Code
nl_BE: Postcode

en: Post Field Help
nl_BE: Help na het veld

en: Post Help
nl_BE: Help achteraf

en: Post Option Help
nl_BE: Help optie achteraf

en: Post URL
nl_BE: Post-URL

en: Post-form Help
nl_BE: Invulhulp achteraf

en: Postal
nl_BE: Postcode

en: Postal Code
nl_BE: Postcode

en: Postal Code (Home)
nl_BE: Postcode (privé)

en: Postal Code End
nl_BE: Postcode tot

en: Postal Code Start
nl_BE: Postcode vanaf

en: Postal Code Suffix
nl_BE: Toevoeging postcode

en: Postal Greeting
nl_BE: Briefaanhef

en: Postal Greeting - Custom
nl_BE: Briefaanhef - aangepast

en: Postal Greeting Custom
nl_BE: Aangepaste briefbegroeting

en: Postal Greeting ID
nl_BE: Nummer briefaanhef

en: Postal Greeting Type
nl_BE: Type post groet

en: Postal Greeting must be one of the configured format options. Check Administer >> System Settings >> Option Groups >> Postal Greetings for valid values
nl_BE: Begroeting per post moet in een bestaand formaat zijn. Bekijk de mogelijke waarden onder Beheer >>Systeeminstellingen >> Opties overzicht >> Begroeting post

en: Postal Mail
nl_BE: Post

en: Postal Mailing
nl_BE: Post

en: Postal Mailing Export
nl_BE: Mailing per post exporteren

en: Postal code
nl_BE: Postcode

en: Postal code greater than or equal to '%1'
nl_BE: Postcode groter dan of gelijk aan '%1'

en: Postal code less than or equal to '%1'
nl_BE: Postcode kleiner dan of gelijk aan '%1'

en: Postal code.
nl_BE: Postcode.

en: Potential extended data for specific job run (e.g. tracebacks).
nl_BE: Mogelijk uitgebreide gegevens bij het uitvoeren van een job (bijv. tracebacks).

en: Powered by CiviCRM
nl_BE: Gerealiseerd met CiviCRM

en: Pre Field Help
nl_BE: Help voor het veld

en: Pre Help
nl_BE: Help vooraf

en: Pre Option Help
nl_BE: Help optie vooraf

en: Pre-form Help
nl_BE: Invulhulp vooraf

en: Prefer email addresses assigned to the specified location
nl_BE: Voorkeur voor e-mailadressen behorend bij de opgegeven locatie

en: Prefer normal router
nl_BE: Voorkeur normale router.

en: Prefer standalone scripts
nl_BE: Voorkeur standalone script

en: Preferences Date
nl_BE: Voorkeuren datum

en: Preferences Date Options can only be updated
nl_BE: Voorkeuren voor datumopties kunnen alleen bijgewerkt worden.

en: Preferences Dates
nl_BE: Voorkeuren datums

en: Preferred Communication
nl_BE: Communicatievoorkeur

en: Preferred Communication Method
nl_BE: Voorkeur communicatiemiddel

en: Preferred Communication Method %1 %2
nl_BE: Voorkeurscommunicatiemiddel %1 %2

en: Preferred Language
nl_BE: Voorkeurstaal

en: Preferred Mail Format
nl_BE: Voorkeur opmaak post

en: Preferred Method(s)
nl_BE: Voorkeur communicatiemiddel

en: Prefix
nl_BE: Voorvoegsel

en: Prefix or Title for name (Ms, Mr...). FK to prefix ID
nl_BE: Voorvoegsel of titel bij de naam (Mevr, Dhr, ...).  FK prefix-id

en: Premium
nl_BE: Relatiegeschenk

en: Premium Contact Email
nl_BE: Relatiegeschenk Contact E-mail

en: Premium Entity
nl_BE: Relatiegeschenk Entiteit

en: Premium Fulfilled Date
nl_BE: Datum beloning afgerond

en: Premium ID
nl_BE: Relatiegeschenk ID

en: Premium Image
nl_BE: Afbeelding relatiegeschenk

en: Premium Information
nl_BE: Relatiegeschenk informatie

en: Premium Introductory Text
nl_BE: Relatiegeschenk introductie-tekst

en: Premium Option
nl_BE: Relatiegeschenk Optie

en: Premium Product
nl_BE: Relatiegeschenk

en: Premium Product ID
nl_BE: Product-ID relatiegeschenk

en: Premium comment
nl_BE: Toelichting relatiegeschenk

en: Premium entity ID
nl_BE: Relatiegeschenk entiteit ID

en: Premiums
nl_BE: Relatiegeschenken

en: Premiums Contact Phone
nl_BE: Contact telefoon relatiegeschenken

en: Premiums Inventory Account is
nl_BE: Geschenken Inventarisrekening is

en: Premiums Section Enabled?
nl_BE: Relatiegeschenkensectie inschakelen?

en: Premiums Settings
nl_BE: Instellingen relatiegeschenken

en: Premiums inventory
nl_BE: Geschenken inventaris

en: Preserve activity filters as a user preference
nl_BE: Bewaar filters als een gebruikersvoorkeur

en: Prev Next Cache
nl_BE: Vorig Volg cache

en: Prev Next Cache ID
nl_BE: Bladeren cache-id

en: Prev Next Caches
nl_BE: Vorig Volg cache

en: Prev Next Data
nl_BE: Bladeren gegevens

en: Prev Next Entity ID 1
nl_BE: Bladeren volgende entiteit-id 1

en: Prev Next Entity ID 2
nl_BE: Bladeren volgende entiteit-id 2

en: Prev Next Entity Table
nl_BE: Bladeren entiteittabel

en: PrevNext Cache
nl_BE: VorigVolg cache

en: Prevent the stylesheet "civicrm.css" from being loaded.
nl_BE: Voorkom dat het stylesheet "civicrm.css" wordt geladen.

en: Preview
nl_BE: Voorbeeld

en: Preview %1
nl_BE: Voorbeeld %1

en: Preview (%1)
nl_BE: Voorbeeld (%1)

en: Preview (A)
nl_BE: Voorbeeld (A)

en: Preview (B)
nl_BE: Voorbeeld (B)

en: Preview (all fields)
nl_BE: Voorvertoning (alle velden)

en: Preview CiviCRM Profile Field
nl_BE: Voorvertoning CiviCRM profielveld

en: Preview Custom Data
nl_BE: Voorbeeld aangepaste gegevens

en: Preview Custom Data Set
nl_BE: Voorbeeld gegevensgroep tonen

en: Preview Custom Field
nl_BE: Voorvertoning specifiek veld

en: Preview Document
nl_BE: Document voorvertonen

en: Preview Field
nl_BE: Voorvertoning veld

en: Preview Field Display
nl_BE: Voorvertoning

en: Preview Form Field
nl_BE: Voorvertoning Formulier veld

en: Preview Mailing
nl_BE: Mailingvoorbeeld

en: Preview Mode
nl_BE: Voorvertonen

en: Preview Page - %1
nl_BE: Voorvertoning pagina - %1

en: Preview Premium
nl_BE: Relatiegeschenk bekijken

en: Preview Price
nl_BE: Voorvertoning prijs

en: Preview Price Set
nl_BE: Voorvertoning Prijsset

en: Preview SMS
nl_BE: Voorbeeld SMS bekijken

en: Preview Widget and Get Code
nl_BE: Voorbeeld widget tonen en code kopiëren

en: Preview a List of Recipients
nl_BE: Lijst met ontvangers tonen

en: Preview as HTML
nl_BE: Voorbeeld HTML-versie

en: Preview as Plain Text
nl_BE: Voorbeeld platte tekst-versie

en: Preview only supports HTTP POST
nl_BE: Voorvertonen ondersteunt alleen HTTP POST

en: Preview your Personal Campaign Page
nl_BE: Bekijk uw persoonlijke campagnepagina

en: Previewing...
nl_BE: Voorvertonen...

en: Previous
nl_BE: Vorige

en: Previous 2
nl_BE: Vorige 2

en: Previous 2 calendar months
nl_BE: Vorige 2 maanden

en: Previous 2 calendar years
nl_BE: Vorige 2 jaar

en: Previous 2 days
nl_BE: Vorige 2 dagen

en: Previous 2 quarters
nl_BE: Vorige 2 kwartalen

en: Previous 2 weeks
nl_BE: Vorige 2 weken

en: Previous calendar month
nl_BE: Vorige maand

en: Previous calendar year
nl_BE: Vorig kalenderjaar

en: Previous fiscal year
nl_BE: Vorig fiscaal jaar

en: Previous quarter
nl_BE: Vorig kwartaal

en: Previous week
nl_BE: Vorige week

en: Price
nl_BE: Prijs

en: Price Field
nl_BE: Prijsveld

en: Price Field '%1' has been saved.
nl_BE: Prijsveld '%1' is opgeslagen.

en: Price Field End Date
nl_BE: Prijsveld einddatum

en: Price Field ID
nl_BE: Prijsveld ID

en: Price Field Is Active?
nl_BE: Prijsveld is actief?

en: Price Field Javascript
nl_BE: Prijsveld JavaScript

en: Price Field Option
nl_BE: Prijsveld optie

en: Price Field Option Visibility
nl_BE: Prijsveldoptie zichtbaarheid

en: Price Field Options
nl_BE: Prijsveld Opties

en: Price Field Options per Row
nl_BE: Prijsveld opties per regel

en: Price Field Post Text
nl_BE: Prijsveld tekst achteraf

en: Price Field Pre Text
nl_BE: Prijsveld voor tekst

en: Price Field Quantity Required?
nl_BE: Prijsveld hoeveelheid verplicht?

en: Price Field Show Amounts?
nl_BE: Prijsveld bedragen tonen?

en: Price Field Start Date
nl_BE: Prijsveld startdatum

en: Price Field Value
nl_BE: Prijsveld waarde

en: Price Field Value ID
nl_BE: Prijsveld waarde ID

en: Price Field Value is Active
nl_BE: Prijsveld waarde is actief

en: Price Field Values
nl_BE: Prijsveld waarden

en: Price Field Visibility
nl_BE: Prijsveld zichtbaarheid

en: Price Field is Required?
nl_BE: Prijsveld is verplicht?

en: Price Fields
nl_BE: Prijsvelden

en: Price Option
nl_BE: Prijsoptie

en: Price Options
nl_BE: Prijsopties

en: Price Set
nl_BE: Prijsset

en: Price Set Details for Event Participants
nl_BE: Prijsset details voor evenement deelnemers

en: Price Set Entities
nl_BE: Prijsset entiteiten

en: Price Set Entity
nl_BE: Prijsset entiteit

en: Price Set Entity ID
nl_BE: Prijsset entiteit-id

en: Price Set Extends
nl_BE: Prijsset gebruikt voor

en: Price Set Fields
nl_BE: Prijssetvelden

en: Price Set ID
nl_BE: Prijsset-id

en: Price Set Is Active?
nl_BE: Prijsset is actief?

en: Price Set Is Reserved
nl_BE: Prijsset is gereserveerd

en: Price Set Javascript
nl_BE: Prijsset JavaScript

en: Price Set Post Help
nl_BE: Prijsset na Help

en: Price Set Pre Help
nl_BE: Prijsset voor Help

en: Price Set Title
nl_BE: Prijsset titel

en: Price Sets
nl_BE: Prijssets

en: Price field option amount
nl_BE: Prijsveld bedragoptie

en: Price field option description.
nl_BE: Prijsveld beschrijving optie.

en: Price field option label
nl_BE: Prijsveld optielabel

en: Price field option name
nl_BE: Prijsveld optienaam

en: Price field option post field help.
nl_BE: Prijsveld helptekst achteraf.

en: Price field option pre help text.
nl_BE: Prijsveld helptekst vooraf.

en: Price is a required field
nl_BE: Prijs is een verplicht veld

en: Price sets allow you to set up flexible multi-option pricing schemes for your contribution, event and membership pages. Use a price set if the standard pricing options are insufficient for your needs.
nl_BE: Met prijssets kunt u flexibele prijsschema's met meerdere opties opstellen voor uw bijdragen, evenementen en lidmaatschappen. Gebruik een prijsset als de standaard prijsopties niet aan uw wensen voldoen.

en: Primary
nl_BE: Primair

en: Primary Address
nl_BE: Primair adres

en: Primary Address?
nl_BE: Primaire adres?

en: Primary Contact(s) Listed
nl_BE: Getoonde primaire contacten

en: Primary Email
nl_BE: E-mail (voorkeur)

en: Primary ID
nl_BE: Primaire ID

en: Primary IM
nl_BE: Primaire IM

en: Primary Member
nl_BE: Primair lid

en: Primary Member ID
nl_BE: Primair lidnummer

en: Primary Member?
nl_BE: Primair lid?

en: Primary Members
nl_BE: Primaire Leden

en: Primary Members Only
nl_BE: Alleen primaire leden

en: Primary Membership
nl_BE: Primaire lidmaatschap

en: Primary PHP file
nl_BE: Primair PHP-bestand

en: Primary Phone
nl_BE: Telefoon (voorkeur)

en: Primary address
nl_BE: Primaire adres

en: Primary email
nl_BE: Primaire e-mailadres

en: Primary key
nl_BE: Primaire sleutel

en: Primary key ID
nl_BE: Primaire key-id

en: Primary location for this contact
nl_BE: Primair adres van dit contact

en: Primary member counts (those who "own" the membership rather than receiving via relationship) are in [brackets].
nl_BE: Tellingen van primaire leden (degenen die de "eigenaar" zijn van de relatie) worden getoond tussen  [vierkante haken].

en: Primary members only
nl_BE: Alleen primaire leden

en: Primary phone
nl_BE: Primaire telefoon

en: Primary/Inherited?
nl_BE: Primair/Overgenomen?

en: Primary?
nl_BE: Primair?

en: Print
nl_BE: Afdrukken

en: Print Activities
nl_BE: Activiteiten afdrukken

en: Print Case List
nl_BE: Dossierlijst afdrukken

en: Print Contact List
nl_BE: Contactenlijst afdrukken

en: Print Contribution Invoice
nl_BE: Afdrukken Bijdrage Factuur

en: Print Contribution Receipts
nl_BE: Ontvangstbewijzen van bijdragen afdrukken

en: Print Contributions
nl_BE: Bijdragen afdrukken

en: Print Grant List
nl_BE: Toelagelijst afdrukken

en: Print Invoice
nl_BE: Factuur afdrukken

en: Print Invoice and Credit Note
nl_BE: Factuur en creditnota afdrukken

en: Print Mailing Recipients
nl_BE: Ontvangers mailing afdrukken

en: Print Members
nl_BE: Leden afdrukken

en: Print Name Badge
nl_BE: Naambadge afdrukken

en: Print Participant List
nl_BE: Deelnemerslijst afdrukken

en: Print Pledge List
nl_BE: Lijst toezeggingen afdrukken

en: Print Report
nl_BE: Rapport afdrukken

en: Print Respondents
nl_BE: Respondenten afdrukken

en: Print Summary
nl_BE: Overzicht afdrukken

en: Print and Email Options
nl_BE: Opties afdrukken en e-mailen

en: Print and email options
nl_BE: Opties afdrukken en e-mail

en: Print one label per Membership (rather than per contact)
nl_BE: Druk een label per lidmaatschap af (niet per contact)

en: Print report
nl_BE: Rapport afdrukken

en: Print selected rows
nl_BE: Geselecteerde rijen afdrukken

en: Print to PDF
nl_BE: PDF-brief afdrukken

en: Print window
nl_BE: Scherm afdrukken

en: Print/Merge Document
nl_BE: Document afdrukken/samenvoegen

en: Print/Merge Document for %1
nl_BE: Document afdrukken/samenvoegen voor %1

en: Print/merge Document
nl_BE: Afdrukken/samenvoegen document

en: Print/merge document
nl_BE: Document afdrukken/samenvoegen

en: Print/merge document for memberships
nl_BE: Lidmaatschapsbewijs afdrukken/samenvoegen

en: Printer-Friendly View
nl_BE: Afdrukvoorbeeld

en: Printer-friendly view of this page.
nl_BE: Afdrukvoorbeeld

en: Prior to Previous
nl_BE: Eerder dan vorig(e)

en: Priority
nl_BE: Prioriteit

en: Privacy Options
nl_BE: Privacy-opties

en: Privacy flag: %1
nl_BE: Privacy vlag: %1

en: Privacy levels for notes
nl_BE: Privacy-niveaus voor notities

en: Private Files Readable
nl_BE: Vertrouwelijke bestanden leesbaar

en: Proceed with upgrading in the current configuration. The SMTP password will be lost, but you may re-configure it after upgrade.
nl_BE: Doorgaan met upgraden in de huidige configuratie. Het SMTP-wachtwoord gaat dan verloren, maar u kunt het weer instellen na de upgrade.

en: Process Inbound Emails
nl_BE: Verwerk inkomende e-mails

en: Process Invoice(s)
nl_BE: Verwerk Facturen

en: Process Pledges
nl_BE: Verwerk toezeggingen

en: Process Receipt(s)
nl_BE: Verwerk Ontvangstbewijzen

en: Process Survey Respondents
nl_BE: Verwerk antwoorden enquête

en: Processed %1 membership records. Updated %2 records.
nl_BE: Aantal verwerkte lidmaatschappen: %1. Aantal gewijzigd: %2.

en: Processing
nl_BE: Voortgang

en: Processing fee for this transaction (if applicable).
nl_BE: Verwerkingskosten van deze transactie (indien van toepassing).

en: Processing...
nl_BE: Verwerken...

en: Processor Billing Mode
nl_BE: Verwerker Betaling Mode

en: Processor Description
nl_BE: Beschrijving

en: Processor Details for Live Payments
nl_BE: Details betaalmethode voor productiebetalingen

en: Processor Details for Test Payments
nl_BE: Details betaalmethode voor testbetalingen

en: Processor ID
nl_BE: Processor-id

en: Processor Is Default?
nl_BE: Betaalmethode is standaard?

en: Processor Supports Recurring?
nl_BE: Ondersteunt methode periodieken?

en: Processor Type
nl_BE: Type betaalmethode

en: Processor Type Description
nl_BE: Methode beschrijving

en: Processor Type Is Active?
nl_BE: Processortype is actief?

en: Processor Type Payment Type
nl_BE: Processortype Betaaltype

en: Processor Type Supports Recurring?
nl_BE: Processor type ondersteunt periodieken?

en: Processor Type is Default?
nl_BE: Processortype is standaard?

en: Processor comparison and setup guide
nl_BE: Methode vergelijking en installatiehandleiding

en: Processor is Active?
nl_BE: Betaalmethode is actief?

en: Product Name
nl_BE: Productnaam

en: Product Option
nl_BE: Productoptie

en: Product Premium
nl_BE: Product relatiegeschenk

en: Product Premiums
nl_BE: Product relatiegeschenken

en: Production
nl_BE: Productie

en: Products
nl_BE: Producten

en: Profile
nl_BE: Profiel

en: Profile '%1' already exists in Database.
nl_BE: Profiel '%1' bestaat al in de database.

en: Profile Added
nl_BE: Profiel toegevoegd

en: Profile Cancel URL
nl_BE: Profiel URL bij afbreken

en: Profile Deleted
nl_BE: Profiel verwijderd

en: Profile Description
nl_BE: Profiel beschrijving

en: Profile Entity ID
nl_BE: Profiel entiteit-id

en: Profile Entity Table
nl_BE: Profiel entiteitstabel

en: Profile Error
nl_BE: Fout in profiel

en: Profile Field
nl_BE: Profielveld

en: Profile Field Deleted
nl_BE: Profielveld verwijderd

en: Profile Field ID
nl_BE: Profielveld ID

en: Profile Field Is Active
nl_BE: Profielveld is actief

en: Profile Field Is Required
nl_BE: Profielveld is verplicht

en: Profile Field Is Reserved
nl_BE: Profielveld is gereserveerd

en: Profile Field Is Searchable
nl_BE: Profielveld is doorzoekbaar

en: Profile Field Is a Filter
nl_BE: Profielveld is een filter

en: Profile Field Label
nl_BE: Profielveld label

en: Profile Field Name
nl_BE: Profielveld naam

en: Profile Field Phone Type
nl_BE: Profielveld telefoontype

en: Profile Field Post Help
nl_BE: Profielveld help achteraf

en: Profile Field Pre Help
nl_BE: Profielveld help vooraf

en: Profile Field Preview
nl_BE: Voorvertoning van de profielvelden

en: Profile Field Saved
nl_BE: Profielveld opgeslagen

en: Profile Field Supports Multiple
nl_BE: Profielveld ondersteund meerdere

en: Profile Field Type
nl_BE: Profielveldtype

en: Profile Field Visibility
nl_BE: Profielveld zichtbaarheid

en: Profile Field Website Type
nl_BE: Profielveld website-type

en: Profile Form Public title
nl_BE: Profielformulier openbare naam

en: Profile Group Type
nl_BE: Profiel Groepstype

en: Profile ID
nl_BE: Profiel ID

en: Profile Is Active
nl_BE: Profiel is actief

en: Profile Is Reserved
nl_BE: Profiel is gereserveerd

en: Profile Is View Only
nl_BE: Profiel is alleen-tonen

en: Profile Module
nl_BE: Profiel Module

en: Profile Name
nl_BE: Profielnaam

en: Profile Post Text
nl_BE: Profiel na tekst

en: Profile Preview
nl_BE: Voorvertoning profiel

en: Profile Required
nl_BE: Profiel verplicht

en: Profile Saved
nl_BE: Profiel opgeslagen

en: Profile Settings
nl_BE: Profiel instellingen

en: Profile Title
nl_BE: Profieltitel

en: Profile Use Data
nl_BE: Profiel gebruiksgegevens

en: Profile Use is active
nl_BE: Profiel gebruik is actief

en: Profile View - Permission Denied
nl_BE: Tonen Profiel - Geen toegang

en: Profile does not contain the minimum required fields for an On Behalf Of Organization
nl_BE: Profiel bevat niet de verplichte velden voor een  Namens organisatie

en: Profile for Additional Participants
nl_BE: Profiel voor extra deelnemers

en: Profile for bulk data entry is missing.
nl_BE: Profiel voor bulk-gegevensinvoer ontbreekt.

en: Profile is already having custom fields extending different group types, you can not add or update this custom field.
nl_BE: Dit profiel heeft al specifieke velden die verschillende groepstypes uitbreiden, u kunt dit specifieke veld niet toevoegen of bijwerken.

en: Profile is not configured for the selected action.
nl_BE: Profiel voor de geselecteerde actie is niet aangemaakt.

en: Profile is not configured with Email address.
nl_BE: Het profiel bevat geen e-mailadres.

en: Profile is using one or more activity fields, and is missing the activity Id (aid) in the URL.
nl_BE: Profiel gebruikt een of meer activiteitsvelden en de activity-id (aid) ontbreekt in de URL.

en: Profile search, view and edit are not supported for Profiles which include fields for more than one record type.
nl_BE: Zoek profiel, toon en bewerk worden niet ondersteund voor profielen met meer dan een recordtype.

en: Profile to be included above the billing information (but after the introductory message, amounts, and honoree section).
nl_BE: Profiel dat wordt toegevoegd boven de betaalinformatie (maar na de delen inleidende tekst, bedragen en de sectie begunstiger).

en: Profile to be included at the bottom of the page.
nl_BE: Profiel dat onderaan de pagina moet worden toegevoegd.

en: Profile to be included in the honoree section
nl_BE: Profiel dat in de sectie begunstiger moet worden toegevoegd.

en: Profiles
nl_BE: Profielen

en: Profiles - Admin Notification
nl_BE: Profiel - Notificatie beheerder

en: Profiles allow you to aggregate groups of fields and include them in your site as input forms, contact display pages, and search and listings features.
nl_BE: Profielen stellen u in staat om velden te groeperen en als invoer-, weergave- of zoekscherm of lijstweergave van contacten in uw site op te nemen.

en: Profiles can be used in many different ways (and a single profile can be used in multiple contexts)
nl_BE: Profielen kunnen op verschillende manieren gebruikt worden (en een profiel kan in meerdere contexten gebruikt worden)

en: Profiles may be linked to specific modules, accessed via built-in CiviCRM URLs, or embedded into any web page using the HTML Form Snippet feature. Examples include:
nl_BE: Profielen kunnen aan specifieke modules gelinkt worden, benaderd worden via CiviCRM URL's of gebruikt worden in een webpagina met een zelfstandig scherm. Voorbeelden:

en: Progress Bar
nl_BE: Voortgangsbalk

en: Progress Bar Color
nl_BE: Kleur voortgangsbalk

en: Promises to contribute at a future time, either in full, or at regular intervals until a total goal is reached.
nl_BE: Belooft bijdragen te gaan doen totdat het einddoel is bereikt.

en: Promote this event with a personal campaign page
nl_BE: Promoot dit evenement met een persoonlijke campagnepagina

en: Promoting Your Page
nl_BE: Uw pagina promoten

en: Prompted by
nl_BE: Ingegeven door

en: Proper action not specified for this custom value record profile
nl_BE: Er is geen geldige actie ingesteld voor deze profiel waarde

en: Property
nl_BE: Eigenschap

en: Provide a one-line summary of what this case is about.
nl_BE: Geef in één regel een samenvatting van dit dossier.

en: Provide a password for the new account in both fields.
nl_BE: Vul in beide velden een wachtwoord in voor de nieuwe account.

en: Provider
nl_BE: Leverancier

en: Provider Details
nl_BE: Gegevens Provider

en: Provider internal name points to option_value of option_group sms_provider_name
nl_BE: Provider interne naam verwijst naar optiewaarde van de optiegroep met de naam van de SMS-provider

en: Provider name visible to user
nl_BE: Provider-naam zichtbaar voor gebruiker

en: Provider service user ID
nl_BE: Provider service gebruikers-id

en: Provides a detailed report for your walk/phonelist for targeted contacts
nl_BE: Geeft een gedetailleerd overzicht met relevante contacten geschikt voor een bezoek/telefoonlijst

en: Provides a list of address and telephone information for constituent records in your system.
nl_BE: Geeft een lijst met adressen en telefoon-informatie van uw contacten.

en: Provides a list of constituent activity including activity statistics for one/all contacts during a given date range(required)
nl_BE: Geeft een lijst van activiteiten van uw achterban, inclusief statistieken over activiteiten voor een of alle contacten gedurende een periode (verplicht)

en: Provides a list of members along with their membership status and membership details (Join Date, Start Date, End Date). Can also display contributions (payments) associated with each membership.
nl_BE: Geeft een overzicht van leden met hun lidmaatschapsstatus en andere details (datum lid, startdatum, einddatum). Ook kunnen de bijdragen per lidmaatschap getoond worden.

en: Provides a list of memberships that lapsed or will lapse before the date you specify.
nl_BE: Geeft een overzicht van lidmaatschappen die zijn verlopen of verlopen net voor de datum die u opgeeft.

en: Provides a list of the top donors during a time period you define. You can include as many donors as you want (for example, top 100 of your donors).
nl_BE: Toont een rapport van top donateurs tijdens een periode die u definieert. U kunt zelf bepalen hoeveel donateurs u wilt weergeven (bijvoorbeeld de top 100 van uw donateurs).

en: Provides a summary of cases and their duration by date range, status, staff member and / or case role.
nl_BE: Een overzicht van dossiers, de duur, status, medewerker en/of dossierrol.

en: Provides a summary of memberships by type and join date.
nl_BE: Geeft een overzicht van lidmaatschappen per type en startdatum

en: Provides an overview of event income. You can include key information such as event ID, registration, attendance, and income generated to help you determine the success of an event.
nl_BE: Geeft een overzicht van opbrengsten van een evenement. U kunt informatie opnemen zoals Evenement ID, registratie, deelname en opbrengst gegenereerd om u te helpen het succes van een evenement te bepalen.

en: Provides contact-related information on contributions, memberships, events and activities.
nl_BE: Geeft informatie over donateurs, lidmaatschappen, evenementen en activiteiten.

en: Provides detail list of employer employee relationships along with employment details Ex Join Date
nl_BE: Toont gedetailleerde lijst van werkgever - werknemer relaties met begin- en einddatum

en: Provides information about the status of recurring contributions
nl_BE: Geeft informatie over periodieke bijdragen.

en: Provides lists of participants for an event.
nl_BE: Geeft een lijst van deelnemers aan een evenement.

en: Provides reporting on Intended and Successful Deliveries, Unsubscribes and Opt-outs, Replies and Forwards.
nl_BE: Geeft een overzicht van onder meer geplande en uitgevoerde leveringen, afmeldingen, reacties.

en: Provides simple summary for each payment instrument for which there are recurring contributions (e.g. Credit Card, Standing Order, Direct Debit, etc., NULL), showing within a given date range.
nl_BE: Toont een simpele samenvatting voor alle betaalwijzen waarvoor er periodieke bijdragen bestaan (zoals creditcards en automatische incasso's) binnen de opgegeven periode.

en: Provides the %1 with suggested text for their personalized message to their friends.
nl_BE: Geeft de %1 met de voorgestelde tekst voor het gepersonaliseerde bericht naar de vrienden.

en: Province limit or default country setting is incorrect
nl_BE: Limiet provincie of standaardinstelling land is ongeldig

en: Proximity Search
nl_BE: Zoeken in omgeving

en: Proximity search to a distance of %1 from %2
nl_BE: Zoeken binnen een straal van %1 vanaf %2

en: Proximity searching requires you to set a valid geocoding provider
nl_BE: Zoeken op nabijheid vereist dat u een geldige landkaartendienst instelt

en: Public
nl_BE: Openbaar

en: Public Event
nl_BE: Openbaar evenement

en: Public Events
nl_BE: Openbare evenementen

en: Public Group Description
nl_BE: Openbare groepsbeschrijving

en: Public Group Title
nl_BE: Openbare groep naam

en: Public Pages
nl_BE: Openbare pagina's

en: Public Participant Listing
nl_BE: Openbare deelnemerslijst

en: Public Title
nl_BE: Openbare naam

en: Public events will be included in the iCal feeds. Access to private event information may be limited using ACLs.
nl_BE: Openbare evenementen worden getoond in de iCal-feeds. Toegang tot privé informatie kan door ACL's beperkt worden.

en: Public field should at least have one public option.
nl_BE: Een openbaar veld moet minstens een openbare optie hebben.

en: Public url
nl_BE: Public URL

en: Public?
nl_BE: Openbaar?

en: Publication
nl_BE: Publicatie

en: Punctuation and spaces are ignored.
nl_BE: Leestekens en spaties worden overgeslagen.

en: Punctuation is not allowed in a Username with the exception of periods, hyphens and underscores.
nl_BE: Punctuatie is niet mogelijk in een gebruikersnaam met uitzondering van punten, koppeltekens en onderliggende strepen.

en: Put in the API method name. You need to enter pieces of full API function name as described in the documentation.
nl_BE: Voer de API methode-naam in. U moet gedeeltes van de API functienaam invullen zoals aangegeven is in de documentatie.

en: Q%1 = %2
nl_BE: V%1 = %2

en: Qty
nl_BE: Hv

en: Quantity
nl_BE: Hoeveelheid

en: Quarter prior to previous quarter
nl_BE: Kwartaal voor vorige kwartaal

en: Quarterly
nl_BE: Per kwartaal

en: Quarters
nl_BE: kwartalen

en: Questions
nl_BE: Vragen

en: Questions? Send email to
nl_BE: Vragen? Stuur een e-mail aan

en: Queue ID
nl_BE: Wachtrij-ID

en: Queue Item
nl_BE: Wachtrij item

en: Queue Items
nl_BE: Wachtrij items

en: Queue Name
nl_BE: Naam wachtrij

en: Queue Runner
nl_BE: Wachtrij-verwerker

en: Queue item data
nl_BE: Wachtrij item data

en: Queue runner must be configured before execution.
nl_BE: De wachtrij-verwerker moet voor het uitvoeren eerst ingesteld worden.

en: Queue size limit for each child job
nl_BE: Limiet grootte rij per taak

en: Queued mailing
nl_BE: Mailing in wachtrij

en: Quicksearch
nl_BE: Snelzoeken

en: Quicksearch options
nl_BE: Opties snelzoeken

en: Quicksearch options can be edited on the <a %1>Search Preferences</a> screen.
nl_BE: Opties voor het snelzoeken kunnen worden ingesteld op het scherm <a %1>Zoekvoorkeuren</a>.

en: REMAINING CREDIT
nl_BE: Resterend credit

en: RSS 2.0 Feeds
nl_BE: RSS 2.0-kanalen

en: Radio
nl_BE: Keuzerondje

en: Radio buttons
nl_BE: Ronde knoppen

en: Raised %1
nl_BE: Opbrengst %1

en: Raised %1 of %2
nl_BE: Opbrengst %1 van %2

en: Range
nl_BE: Bereik

en: Range One Amount
nl_BE: Bedrag periode één

en: Range One Stat
nl_BE: Stat. periode één

en: Range Two Amount
nl_BE: Bedrag periode twee

en: Range Two Stat
nl_BE: Stat. periode twee

en: Rationale
nl_BE: Beweegredenen

en: Re-check requirements
nl_BE: Vereisten opnieuw controleren

en: Re-open
nl_BE: Heropenen

en: Re-open Batch
nl_BE: Batch opnieuw openen

en: Re-order menu items (including moving them from one branch of the menu 'tree' to another. Simply use your mouse to 'drag and drop' the menu item to the new location.
nl_BE: De volgorde van menu-items veranderen (inclusief verplaatsen ervan naar een andere tak van de 'boom'). Gebruik uw muis om het menu-item met 'slepen en neerzetten' naar de nieuwe locatie te verplaatsen.

en: Re-subscribe Confirmation
nl_BE: Bevestiging herinschrijving

en: Read more about this warning
nl_BE: Lees meer over deze waarschuwing

en: Read-Only Extensions
nl_BE: Extensies alleen-lezen

en: Ready to add another.
nl_BE: Klaar om er nog een toe te voegen.

en: RealAuth requires curl with SSL support
nl_BE: Voor RealAuth is curl met SSL ondersteuning verplicht

en: Reason
nl_BE: Reden

en: Reason the e-mail bounced
nl_BE: De reden dat de e-mail geweigerd werd

en: Reassign %1
nl_BE: Opnieuw toekennen %1

en: Reassign Case
nl_BE: Dossier opnieuw toewijzen

en: Reassigned Case
nl_BE: Opnieuw toegewezen dossier

en: Rebuild Smart Group Cache
nl_BE: Smartgroepen-cache opnieuw opbouwen

en: Rebuild triggers (also re-builds the phone number function)
nl_BE: Triggers opnieuw opbouwen (incl. functie telefoonnummer)

en: Rebuilds the smart group cache.
nl_BE: Bouwt de cache voor smartgroepen opnieuw op.

en: Receipt
nl_BE: Ontvangst

en: Receipt Date
nl_BE: Datum ontvangstbewijs

en: Receipt From
nl_BE: Afzender ontvangstbevestiging

en: Receipt From Email
nl_BE: E-mailadres afzender ontvangstbewijs

en: Receipt From Name
nl_BE: Naam afzender ontvangstbewijs

en: Receipt From email
nl_BE: Ontvangstbewijs afzenderadres

en: Receipt Message
nl_BE: Ontvangstbevestiging

en: Receipt Sent
nl_BE: Ontvangstbewijs Verzonden

en: Receipt Text
nl_BE: Tekst ontvangstbewijs

en: Receipt Text for membership renewal
nl_BE: Ontvangsttekst bij verlenging

en: Receipt Text for membership signup
nl_BE: Ontvangsttekst bij aanmelding

en: Receipt bcc
nl_BE: BCC

en: Receipt cc
nl_BE: CC

en: Receipt date
nl_BE: Ontvangstdatum

en: Receipt date has been updated for %1 contributions.
nl_BE: Datum ontvangstbewijs is gewijzigd voor %1 bijdragen.

en: Receipt sent?
nl_BE: Ontvangstbewijs verzonden?

en: Receipts - cancel/update subscription URLs
nl_BE: Ontvangstbewijzen - URL's voor annuleren/wijzigen aanmelding

en: Receipts - print or email
nl_BE: Ontvangstbevestiging - afdrukken of e-mailen

en: Receipts have been emailed to %1 contributions.
nl_BE: Ontvangstbewijzen verzonden voor %1 bijdragen.

en: Receive Date
nl_BE: Ontvangstdatum

en: Received
nl_BE: Ontvangen

en: Received Into
nl_BE: Ontvangen in

en: Received date
nl_BE: Ontvangstdatum

en: Recent Contributions
nl_BE: Recente bijdragen

en: Recent Grants
nl_BE: Recente toelagen

en: Recent Items
nl_BE: Recente items

en: Recent Items Providers
nl_BE: Recente items providers

en: Recent Memberships
nl_BE: Recente lidmaatschappen

en: Recent Pledges
nl_BE: Recente toezeggingen

en: Recent Registrations
nl_BE: Recente inschrijvingen

en: Recently Viewed:
nl_BE: Onlangs bekeken:

en: Recipient
nl_BE: Ontvanger

en: Recipient Email
nl_BE: E-mailadres ontvanger

en: Recipient ID
nl_BE: Ontvanger-id

en: Recipient Listing
nl_BE: Lijst ontvangers

en: Recipient Manual
nl_BE: Handmatige ontvanger

en: Recipient Roles
nl_BE: Rollen van ontvangers

en: Recipient is on vacation
nl_BE: De ontvanger is met vakantie

en: Recipient(s)
nl_BE: Ontvanger(s)

en: Recipients
nl_BE: Ontvangers

en: Recipients language
nl_BE: Taal van ontvanger

en: Recipients of <a href="%1">%2</a>
nl_BE: Ontvangers van <a href="%1">%2</a>

en: Recipients' replies are sent to a CiviMail specific address instead of the sender's address so they can be stored within CiviCRM.
nl_BE: Reacties van ontvangers worden naar een CiviMail-specifiek adres verzonden i.p.v. naar het afzenderadres zodat ze binnen CiviCRM opgeslagen kunnen worden.

en: Recognised webserver
nl_BE: Herkende webserver

en: Reconnect
nl_BE: Opnieuw verbinden

en: Reconnected
nl_BE: Opnieuw verbonden

en: Reconnecting will change the connection details (such as callback URLs and permissions). This can be useful in a few cases, such as:
nl_BE: Opnieuw verbinden zal de details van de verbinding (zoals callback URL's en rechten) wijzigen. Dit is handig als:

en: Reconnecting...
nl_BE: Opnieuw verbinden...

en: Recontact Interval
nl_BE: Interval tussen contactmomenten

en: Recontact intervals for each status.
nl_BE: Intervallen per status.

en: Record
nl_BE: Vastleggen

en: Record %1 Responses
nl_BE: %1 antwoorden vastleggen

en: Record Activity
nl_BE: Vastleggen activiteit

en: Record Activity for Reminder?
nl_BE: Activiteit vastleggen bij herinnering?

en: Record Activity for this reminder?
nl_BE: Activiteit van deze herinnering registreren?

en: Record Activity:
nl_BE: Activiteit vastleggen:

en: Record Contribution (Check, Cash, EFT ...)
nl_BE: Bijdrage vastleggen (Cheque, Contant ...)

en: Record Deleted
nl_BE: Record verwijderd

en: Record Membership Payment is required when you use a price set.
nl_BE: Vastleggen lidmaatschapsbetaling is verplicht bij het gebruik van een prijsset.

en: Record Membership Payment?
nl_BE: Lidmaatschapsbetaling vastleggen?

en: Record Payment
nl_BE: Betaling registreren

en: Record Payment from a Different Contact?
nl_BE: Vastleggen betaling van een ander contact?

en: Record Payment?
nl_BE: Betaling vastleggen?

en: Record Payments
nl_BE: Betalingen vastleggen

en: Record Refund
nl_BE: Terugbetaling registreren

en: Record Renewal Payment?
nl_BE: Verlengingsbetaling vastleggen?

en: Record Respondents Interview
nl_BE: Respondentinterview vastleggen

en: Record Responses for All
nl_BE: Voor iedereen antwoorden vastleggen

en: Record Updated
nl_BE: Record bijgewerkt

en: Record activity for automated email
nl_BE: Automatisch e-mailen vastleggen

en: Record activity for automated email or SMS
nl_BE: Activiteit vastleggen bij automatische e-mail of SMS

en: Record and update backend event registrations
nl_BE: Vastleggen en wijzigen backend registraties evenement

en: Record and update contributions
nl_BE: Vastleggen en wijzigen bijdragen

en: Record backend contributions (with edit contributions) and view all contributions (for visible contacts)
nl_BE: Vastleggen bijdragen in backend (door wijzigen bijdragen) en toon alle bijdragen (voor zichtbare contacten)

en: Record details about this activity here.
nl_BE: Leg hier de details over deze activiteit vast.

en: Record doesnot exist
nl_BE: Record bestaat niet

en: Record doesnot exists
nl_BE: Record bestaat niet

en: Record duplicates multiple contacts
nl_BE: Bijhouden van contacten bij duplicaten

en: Record generated letters
nl_BE: Gegenereerde brieven vastleggen

en: Record imported successfully but unable to parse the street address:
nl_BE: Record succesvol geïmporteerd maar deze straat kon niet samengesteld worden:

en: Record one or more web addresses (URLs) associated with this contact. Examples include personal web addresses like a Facebook or Twitter page, as well as links to a company or organization web site or page.
nl_BE: Leg een of meerdere webadressen (URL's) vast voor dit contact. Voorbeelden zijn een persoonlijke webpagina zoals bij Facebook of Twitter, maar ook links naar een bedrijfssite of naar een organisatie.

en: Record payments for contributions
nl_BE: Betalingen van bijdragen vastleggen

en: Record survey and petition responses from their reserved contacts
nl_BE: Respons vastleggen op enquête / petitie voor een gereserveerd contact

en: Record that contacts voted
nl_BE: Vastleggen dat contacten gestemd hebben

en: Records Imported
nl_BE: Geïmporteerde records

en: Records imported successfully but unable to parse some of the street addresses
nl_BE: Records succesvol geïmporteerd maar een aantal straten konden niet samengesteld worden.

en: Records of contacts belonging to an organization's membership program.
nl_BE: Contacten behorend bij een lidmaatschapsprogramma van een organisatie.

en: Records of contacts' attendance and roles in events.
nl_BE: Evenementen waar het contact is geweest en de rol

en: Recurring Contribution
nl_BE: Periodieke bijdrage

en: Recurring Contribution %1 %2 '%3'
nl_BE: Periodieke bijdrage %1 %2 '%3'

en: Recurring Contribution Amount
nl_BE: Bedrag periodieke bijdrage

en: Recurring Contribution Billing Details Updated
nl_BE: Periodieke Bijdrage betalingsdetails gewijzigd

en: Recurring Contribution Billing Updates
nl_BE: Wijzigingen Periodieke Bijdragen Betalingen

en: Recurring Contribution Cancel Date
nl_BE: Datum Annuleren Periodieke Bijdrage

en: Recurring Contribution Cancel Reason
nl_BE: Reden annuleren periodieke bijdrage

en: Recurring Contribution Cancellation Notification
nl_BE: Bevestiging Beëindiging Periodieke Bijdrage

en: Recurring Contribution Create Date
nl_BE: Aanmaakdatum periodieke bijdrage

en: Recurring Contribution Details: %1 every %2 %3
nl_BE: Details periodieke bijdrage: %1 elke %2 %3

en: Recurring Contribution End Date
nl_BE: Einddatum Periodieke Bijdrage

en: Recurring Contribution ID
nl_BE: Periodieke bijdrage-id

en: Recurring Contribution Id
nl_BE: Periodieke Bijdrage nr

en: Recurring Contribution Modified Date
nl_BE: Periodieke bijdrage wijzigingsdatum

en: Recurring Contribution Notification
nl_BE: Bevestiging Periodieke Bijdrage

en: Recurring Contribution Payment Processor %1 %2
nl_BE: Periodieke bijdrage betaalmethode %1 %2

en: Recurring Contribution Start Date
nl_BE: Begindatum Periodieke Bijdrage

en: Recurring Contribution Start Date Default
nl_BE: Standaard startdatum periodieke bijdrage

en: Recurring Contribution Status
nl_BE: Status periodieke bijdrage

en: Recurring Contribution Status %1 '%2'
nl_BE: Periodieke bijdrage-status %1 '%2'

en: Recurring Contribution Update Notification
nl_BE: Kennisgeving Wijziging Periodieke Bijdrage

en: Recurring Contribution Updated
nl_BE: Periodieke bijdrage gewijzigd

en: Recurring Contribution Updated - decreased installment amount
nl_BE: Periodieke bijdrage bijgewerkt - termijnbedrag verlaagd

en: Recurring Contribution Updated - increased installment amount
nl_BE: Periodieke bijdrage gewijzigd - aantal termijnen verhoogd

en: Recurring Contribution(s)
nl_BE: Periodieke bijdrage(n)

en: Recurring Contributions
nl_BE: Periodieke bijdragen

en: Recurring Contributions Report
nl_BE: Periodieke Bijdragen Rapport

en: Recurring Contributions Summary
nl_BE: Overzichtsrapport periodieke bijdragen

en: Recurring Edit: Alex, Cancelled
nl_BE: Periodiek Wijzigen: Alex, Beëindigen

en: Recurring Edit: Barbara, Pending
nl_BE: Periodiek Wijzigen: Barbara, In behandeling

en: Recurring Entities
nl_BE: Terugkerende entiteiten

en: Recurring Entity
nl_BE: Terugkerende entiteit

en: Recurring Entity Child ID
nl_BE: Periodieke Entiteit Onderliggend-id

en: Recurring Entity Parent ID
nl_BE: Periodieke Entiteit Bovenliggend-id

en: Recurring Frequency
nl_BE: Periodiek frequentie

en: Recurring Frequency Units
nl_BE: Periodieke eenheden frequentie

en: Recurring Installments?
nl_BE: Periodieke termijnen?

en: Recurring Payments URL
nl_BE: URL periodieke betalingen

en: Recurring contribution
nl_BE: Periodieke bijdrage

en: Recurring contribution amount has been updated from %1 to %2 for this subscription.
nl_BE: Bedrag van de periodieke bijdrage is gewijzigd van %1 in %2.

en: Recurring contribution appears to have been re-assigned from id %1 to %2, continuing with %2.
nl_BE: De periodieke betaling lijkt te zijn toegekend van id %1 aan %2, er wordt verder gegaan met %2.

en: Recurring contribution cancelled
nl_BE: Periodieke bijdrage beëindigd

en: Recurring contribution could not be cancelled in the database.
nl_BE: Beëindigen periodieke bijdrage is mislukt.

en: Recurring contribution has been updated to: %1, every %2 %3(s) for %4 installments.
nl_BE: Periodieke bijdrage is gewijzigd in:  %1, elke %2 %3(en) voor %4 termijnen.

en: Recurring contribution installments have been updated from %1 to %2 for this subscription.
nl_BE: Het aantal termijnen van deze periodieke bijdrage is gewijzigd van %1 in %2.

en: Recurring contribution is for %1, every %2 %3(s)
nl_BE: Periodieke bijdrage is voor %1, elke 2 %3(en).

en: Recurring contribution not found
nl_BE: Periodieke bijdrage niet gevonden

en: Recurring contribution not found (ID: %1)
nl_BE: Periodieke bijdrage niet gevonden (id: %1)

en: Recurring contribution was cancelled successfully by the processor, but could not be marked as cancelled in the database.
nl_BE: Periodieke bijdrage is beëindigd  door de betaalmethode, maar het vastleggen in de database is mislukt.

en: Recurring contribution, but no database id
nl_BE: Periodieke bijdrage, echter geen database ID

en: Recurring contributions with at least one payment
nl_BE: Periodieke bijdragen met tenminste één betaling

en: Recurring online contributions (if enabled for this page)
nl_BE: Periodieke online bijdragen (indien voor deze pagina ingeschakeld)

en: Recurring payment
nl_BE: Periodieke betaling

en: Recurring payment will be processed this day of the month following submission of this contribution page.
nl_BE: Een periodieke betaling zal worden verwerkt op deze dag van de maand nadat de bijdragepagina is ingevuld.

en: Redact (hide) Client and Service Provider Data
nl_BE: Cliënt- en dienstverlenersgegevens verbergen

en: Redact Activity Email
nl_BE: Redigeer activiteit e-mail

en: Redact emails
nl_BE: Redigeer e-mails

en: Redaction Rule
nl_BE: Redactie Regel

en: Redirect
nl_BE: Doorsturen

en: Redirect to Database
nl_BE: Doorverwijzen naar database

en: Redirect to URL when Cancle button clik .
nl_BE: Verwijzen naar URL bij gebruik van knop annuleren.

en: Redirect to URL.
nl_BE: Doorverwijzen naar URL.

en: Refer to the %1 to learn about this process.
nl_BE: Raadpleeg de %1 voor uitleg over dit proces.

en: Refer to the <a %1>CKEditor Api Documentation</a> for details.
nl_BE: Bekijk voor meer informatie de <a %1>CKEditor-Api Documentatie</a> .

en: Refer to the following documentation:
nl_BE: Bekijk deze documentatie:

en: Refer to the online documentation for more details on creating %1 and %2.
nl_BE: Raadpleeg de online documentatie voor meer details over het maken %1 en %2.

en: Refer to the online documentation for more information:
nl_BE: Lees voor meer informatie de online documentatie:

en: Refer to the online user guide for more information.
nl_BE: Kijk in de de online gebruikershandleiding voor meer informatie.

en: Reference
nl_BE: Referentie

en: Reference Date
nl_BE: Datum referentie

en: Reference a CiviCRM contact.
nl_BE: Verwijs naar een CiviCRM contact.

en: Reference:
nl_BE: Referentie:

en: Referral Program
nl_BE: Verwijzing

en: Refine search...
nl_BE: Verfijnen zoekopdracht...

en: Reflect client's story back to them.
nl_BE: Vat het verhaal van de cliënt samen.

en: Refresh
nl_BE: Verversen

en: Refresh Duplicates
nl_BE: Dubbelen verversen

en: Refresh Error
nl_BE: Verversen mislukt

en: Refresh List of Duplicates
nl_BE: Ververs lijst duplicaten

en: Refresh recipient count
nl_BE: Ververs telling ontvangers

en: Refresh results
nl_BE: Resultaten verversen

en: Refreshing...
nl_BE: Bezig met verversen...

en: Refund
nl_BE: Terugbetalen

en: Refund Amount
nl_BE: Bedrag terugbetaling

en: Refund Date
nl_BE: Datum terugbetaling

en: Refund Details
nl_BE: Details terugbetaling

en: Refund Notification
nl_BE: Notificatie terugbetaling

en: Refund Transaction ID
nl_BE: Terugbetaling transactie-id

en: Refund recorded for event or membership fee.
nl_BE: Terugbetaling voor evenement of lidmaatschapskosten is opgeslagen.

en: Refunded
nl_BE: Terugbetaald

en: Region name to be associated with countries
nl_BE: Regio-naam die gekoppeld wordt met land

en: Register
nl_BE: Registreren

en: Register Date
nl_BE: Datum registratie

en: Register New %1
nl_BE: Nieuw %1 registreren

en: Register Now
nl_BE: Nu inschrijven

en: Register Participant
nl_BE: Deelnemer inschrijven

en: Register Participant %1 of %2
nl_BE: Inschrijven deelnemer %1 van %2.

en: Register date
nl_BE: Inschrijfdatum

en: Register for Event
nl_BE: Inschrijven voor evenement

en: Register for events online
nl_BE: Online aanmelden voor evenementen

en: Register multiple participants?
nl_BE: Meerdere deelnemers inschrijven?

en: Register participants for event
nl_BE: Deelnemers voor evenement inschrijven

en: Register your site
nl_BE: Registreer uw website

en: Register your site at CiviCRM.org. Opens in a new window.
nl_BE: Meld uw website aan bij CiviCRM.org. Opent in een nieuw venster.

en: Register your site, join the community, and help CiviCRM remain a leading CRM for organizations worldwide.
nl_BE: Meld uw website aan, werk samen met de CiviCRM gebruikers mee om CiviCRM een prominente plaats te laten houden in de wereld van CRM.

en: Registered
nl_BE: Geregistreerd

en: Registered By
nl_BE: Aangemeld door

en: Registered By Participant ID
nl_BE: Geregistreerd door deelnemer-id

en: Registered Email
nl_BE: Geregistreerde e-mail

en: Registered Participant
nl_BE: Geregistreerde deelnemer

en: Registered Templates
nl_BE: Geregistreerde sjablonen

en: Registered by ID
nl_BE: Geregistreerd door ID

en: Registered by Participant ID
nl_BE: Geregistreerd door deelnemer-id

en: Registered by Participant Name
nl_BE: Geregistreerd door deelnemersnaam

en: Registration
nl_BE: Inschrijving

en: Registration (Live)
nl_BE: Inschrijving (live)

en: Registration (Test-drive)
nl_BE: Inschrijving (test)

en: Registration Confirmation
nl_BE: Inschrijvingsbevestiging

en: Registration Confirmation and Receipt
nl_BE: Inschrijvingsbevestiging en ontvangstbewijs

en: Registration Date
nl_BE: Registratiedatum

en: Registration Date and Time
nl_BE: Inschrijfdatum en -tijd

en: Registration End
nl_BE: Eind registratie

en: Registration End Date
nl_BE: Einddatum inschrijving

en: Registration Error
nl_BE: Fout bij aanmelden

en: Registration Link
nl_BE: Link aanmelden

en: Registration Link Text
nl_BE: Tekst inschrijvingslink

en: Registration Request Confirmation
nl_BE: Registratie bevestigingsverzoek

en: Registration Saved
nl_BE: Aanmelding verwerkt

en: Registration Screen
nl_BE: Inschrijvingsscherm

en: Registration Start
nl_BE: Begin registratie

en: Registration Start Date
nl_BE: Begindatum inschrijving

en: Registration Transferred
nl_BE: Registratie overgedragen

en: Registration end date should be after Registration start date
nl_BE: Einddatum moet liggen na de begindatum

en: Registration for this event begins on %1
nl_BE: De inschrijving voor dit evenement is geopend vanaf %1

en: Registration for this event cannot be cancelled or transferred %1 than %2 hours %3 the event's start time. Contact the event organizer if you have questions.
nl_BE: De registratie van dit evenement kan niet worden geannuleerd of verplaatst %1 %2 uur %3 voor het begin van het evenement. Neem contact op met de organisator als u vragen heeft.

en: Registration for this event ended on %1
nl_BE: De inschrijving voor dit evenement is gesloten op %1

en: Registration for this event requires approval. Once your registration has been reviewed, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
nl_BE: Aanmelden voor dit evenement vereist goedkeuring. Zodra uw aanmelding beoordeeld is, ontvangt u een e-mail met een link naar een webpagina waar u het aanmelden kunt afronden.

en: Registration for this event requires approval. Once your registration(s) have been reviewed, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
nl_BE: Aanmelden voor dit evenement vereist goedkeuring. Zodra uw aanmelding(en) beoordeeld zijn, ontvangt u een e-mail met een link naar een webpagina waar u het aanmelden kunt afronden.

en: Registration information for participant %1 has been saved.
nl_BE: Inschrijvingsinformatie voor deelnemer %1 is opgeslagen.

en: Registration information for participant 1 has been saved.
nl_BE: Inschrijvingsinformatie voor deelnemer 1 is opgeslagen.

en: Registration is closed for this event
nl_BE: De inschrijving voor dit evenement is gesloten.

en: Regular Expression?
nl_BE: Reguliere expressie?

en: Regular Fees
nl_BE: Gewone tarieven

en: Regular Groups
nl_BE: Gewone groepen

en: Regular amount
nl_BE: Gewone bedrag

en: Reject
nl_BE: Afwijzen

en: Reject Personal Campaign Page
nl_BE: Afwijzen persoonlijke campagnepagina

en: Rejected
nl_BE: Geweigerd

en: Rejoin Group
nl_BE: Hernieuwd lid van groep

en: Related
nl_BE: Gerelateerd

en: Related Cases
nl_BE: Gerelateerde dossiers

en: Related Contact
nl_BE: Gerelateerd contact

en: Related Contact Info
nl_BE: Bijbehorende contactinformatie

en: Related Contacts
nl_BE: Gerelateerde contacten

en: Related Contacts/Memberships
nl_BE: Bijbehorende contacten/lidmaatschappen

en: Related Contributions
nl_BE: Gerelateerde bijdragen

en: Related Contributions and Recurring Contributions
nl_BE: Bijbehorende bijdragen en periodieke bijdragen

en: Related Members Only
nl_BE: Alleen gerelateerde leden

en: Related Soft Contributions
nl_BE: Bijbehorende Zachte Bijdragen

en: Related contact required fields are missing.
nl_BE: Verplichte velden voor gerelateerd contact ontbreken.

en: Related membership for %1 has been created.
nl_BE: Bijbehorend lidmaatschap voor %1 is aangemaakt.

en: Related membership for %1 has been deleted.
nl_BE: Bijbehorend lidmaatschap voor %1 is verwijderd.

en: Relates a CiviCRM Contact to the Druapl User Record
nl_BE: Koppelt een CiviCRM-contact aan een Drupal-gebruiker

en: Relationship
nl_BE: Relatie

en: Relationship - Active and Current
nl_BE: Relatie - Actief en Huidig

en: Relationship - Inactive or not Current
nl_BE: Relatie - niet actief of verlopen

en: Relationship A to B
nl_BE: Relatie van A naar B

en: Relationship A-B
nl_BE: Relatie A-B

en: Relationship A-B
nl_BE: Relatie A-B

en: Relationship B to A
nl_BE: Relatie van B naar A

en: Relationship B-A
nl_BE: Relatie B-A

en: Relationship B-A
nl_BE: Relatie B-A

en: Relationship Cache ID
nl_BE: Relatie Cache-id

en: Relationship Dates Validity
nl_BE: Geldigheid relatie obv datum

en: Relationship Description
nl_BE: Beschrijving relatie

en: Relationship Direction
nl_BE: Richting Relatie

en: Relationship End
nl_BE: Eind relatie

en: Relationship End Date
nl_BE: Einddatum relatie

en: Relationship Ended on or After
nl_BE: Relatie geëindigd op of na

en: Relationship Ended on or Before
nl_BE: Relatie geëindigd op of voor

en: Relationship ID
nl_BE: Relatie-ID

en: Relationship Is Active
nl_BE: Relatie is actief

en: Relationship Name (from related contact)
nl_BE: Naam relatie (van gerelateerd contact)

en: Relationship Name (to related contact)
nl_BE: Naam relatie (naar gerelateerd contact)

en: Relationship Recorded Start Date On or After
nl_BE: Relatie startdatum op of na

en: Relationship Recorded Start Date On or Before
nl_BE: Relatie gestart op of voor

en: Relationship Report
nl_BE: Rapport relaties

en: Relationship Start
nl_BE: Begin relatie

en: Relationship Start Date
nl_BE: Begindatum relatie

en: Relationship Status
nl_BE: Status relatie

en: Relationship Type
nl_BE: Relatietype

en: Relationship Type A-to-B
nl_BE: Relatietype A-tot-B

en: Relationship Type Ambiguity
nl_BE: Relatietype dubbelzinnig

en: Relationship Type Cross-Duplication
nl_BE: Relatietype overige duplicaten

en: Relationship Type Display Label Duplicates
nl_BE: Relatietype label duplicaten

en: Relationship Type ID
nl_BE: Relatietype-ID

en: Relationship Type Internal Name Duplicates
nl_BE: Relatietype interne naam duplicaten

en: Relationship Type Label A to B
nl_BE: Label relatietype A naar B

en: Relationship Type Label B to A
nl_BE: Label relatietype B naar A

en: Relationship Type Name A to B
nl_BE: Naam relatietype A naar B

en: Relationship Type Name B to A
nl_BE: Naam relatietype B naar A

en: Relationship Type is Active
nl_BE: Relatietype is actief

en: Relationship Type is Reserved
nl_BE: Relatietype is gereserveerd

en: Relationship Types
nl_BE: Relatietypes

en: Relationship With
nl_BE: Relatie met

en: Relationship created. | %count relationships created.
nl_BE[0]: Relatie aangemaakt.
nl_BE[1]: %count relaties aangemaakt.

en: Relationship from contact
nl_BE: Relatie van contact

en: Relationship record has been updated.
nl_BE: Relatie is bijgewerkt

en: Relationship to contact
nl_BE: Relatie met contact

en: Relationship type
nl_BE: Relatietype

en: Relationship type %1, found in case configuration file, is not present in the database %2
nl_BE: Relatietype %1 dat werd aangetroffen in het dossierconfiguratiebestand, komt niet voor in database %2

en: Relationship type <em>%1</em> appears to be unidirectional internally, but has the same display label for both sides. Possibly you created it initially as unidirectional and then made it bidirectional later.
              <table>
                <tr><th>ID</th><th>name_a_b</th><th>name_b_a</th><th>label_a_b</th><th>label_b_a</th></tr>
                <tr><td>%2</td><td>%3</td><td>%4</td><td>%5</td><td>%6</td></tr>
              </table>
nl_BE: Relatietype <em>%1</em> lijkt intern voor een richting te zijn, maar heeft hetzelfde label voor beide richtingen. Mogelijk was het eerst maar voor een richting en heeft u het later gewijzigd in bidirectioneel.
              <table>
                <tr><th>ID</th><th>name_a_b</th><th>name_b_a</th><th>label_a_b</th><th>label_b_a</th></tr>
                <tr><td>%2</td><td>%3</td><td>%4</td><td>%5</td><td>%6</td></tr>
              </table>

en: Relationship type <em>%1</em> appears to be unidirectional, but has the same internal machine name for both sides.
              <table>
                <tr><th>ID</th><th>name_a_b</th><th>name_b_a</th><th>label_a_b</th><th>label_b_a</th></tr>
                <tr><td>%2</td><td>%3</td><td>%4</td><td>%5</td><td>%6</td></tr>
              </table>
nl_BE: Relatietype <em>%1</em> lijkt voor een richting te zijn, maar heeft dezelfde interne machine-naam voor beide richtingen.
              <table>
                <tr><th>ID</th><th>name_a_b</th><th>name_b_a</th><th>label_a_b</th><th>label_b_a</th></tr>
                <tr><td>%2</td><td>%3</td><td>%4</td><td>%5</td><td>%6</td></tr>
              </table>

en: Relationship type <em>%1</em> has an internal machine name that is the same as the display label as another type.
              <table>
                <tr><th>ID</th><th>name_a_b</th><th>name_b_a</th><th>label_a_b</th><th>label_b_a</th></tr>
                <tr><td>%2</td><td>%3</td><td>%4</td><td>%5</td><td>%6</td></tr>
                <tr><td>%7</td><td>%8</td><td>%9</td><td>%10</td><td>%11</td></tr>
              </table>
nl_BE: Relatietype  <em>%1</em> heeft een interne machine-naam die gelijk is een label van een ander type.
              <table>
                <tr><th>ID</th><th>name_a_b</th><th>name_b_a</th><th>label_a_b</th><th>label_b_a</th></tr>
                <tr><td>%2</td><td>%3</td><td>%4</td><td>%5</td><td>%6</td></tr>
                <tr><td>%7</td><td>%8</td><td>%9</td><td>%10</td><td>%11</td></tr>
              </table>

en: Relationship type <em>%1</em> has the same display label as another type.
              <table>
                <tr><th>ID</th><th>label_a_b</th><th>label_b_a</th></tr>
                <tr><td>%2</td><td>%3</td><td>%4</td></tr>
                <tr><td>%5</td><td>%6</td><td>%7</td></tr>
              </table>
nl_BE: Relatietype <em>%1</em> heeft hetzelfde label als een ander type.
              <table>
                <tr><th>ID</th><th>label_a_b</th><th>label_b_a</th></tr>
                <tr><td>%2</td><td>%3</td><td>%4</td></tr>
                <tr><td>%5</td><td>%6</td><td>%7</td></tr>
              </table>

en: Relationship type <em>%1</em> has the same internal machine name as another type.
              <table>
                <tr><th>ID</th><th>name_a_b</th><th>name_b_a</th></tr>
                <tr><td>%2</td><td>%3</td><td>%4</td></tr>
                <tr><td>%5</td><td>%6</td><td>%7</td></tr>
              </table>
nl_BE: Relatietype <em>%1</em> heeft dezelfde interne machine-naam als een ander 
              <table>
                <tr><th>ID</th><th>name_a_b</th><th>name_b_a</th></tr>
                <tr><td>%2</td><td>%3</td><td>%4</td></tr>
                <tr><td>%5</td><td>%6</td><td>%7</td></tr>
              </table>

en: Relationship type ID
nl_BE: Relatietype-ID

en: Relationship type, if required
nl_BE: Relatietype, indien verplicht

en: Relationship types describe relationships between people, households and organizations. Relationship types labels describe the relationship from the perspective of each of the two entities (e.g. Parent &gt;-&lt; Child, Employer &gt;-&lt; Employee). For some types of relationships, the labels may be the same in both directions (e.g. Spouse &gt;-&lt; Spouse).
nl_BE: Relatietypes beschrijven de relaties tussen personen, huishoudens en organisaties. Relatietypelabels beschrijven de relatie vanuit het perspectief van elk van de twee entiteiten (bijv: Ouder &gt;-&lt; Kind, Werkgever &gt;-&lt; Werknemer). Een label kan aan beide kanten gelijk zijn (familielid &gt;-&lt; familielid).

en: Relationship was active after
nl_BE: Relatie was actief na

en: Relationship was active before
nl_BE: Relatie was actief voor

en: Relationship was active between
nl_BE: Relatie was actief tussen

en: Relationships
nl_BE: Relaties

en: Relative Date Filters
nl_BE: Relatieve datumfilters

en: Relative Date Range
nl_BE: Relatieve periode

en: Relative URL for a default Drupal site:
nl_BE: Relatieve URL voor de standaard Drupal site:

en: Relative month values are calculated based on the length of month(s) that they pass through.
                  The result will land on the same day of the month except for days 29-31 when the target month contains fewer days than the previous month.
                  For example, if a job is scheduled to run on August 31st, the following invocation will occur on October 1st, and then the 1st of every month thereafter.
                  To avoid this issue, please schedule Monthly and Quarterly jobs to run within the first 28 days of the month.
nl_BE: Relatieve maandwaarden worden berekend op basis van de lengte van de maand(en) die ze doorkruisen.
    Het resultaat is dezelfde dag van de maand behalve voor de dagen 29-31 als de doelmaand minder dagen heeft dan de voorgaande maand.
    Bijvoorbeeld: Een taak die gepland staat op 31 augustus, zal de eerstvolgende keer op 1 oktober worden uitgevoerd en vervolgens elke 1e dag van de maand.
    Plan om dit te voorkomen taken a.u.b. op de eerste 28 dagen van de maand.

en: Release
nl_BE: Vrijgeven

en: Release Frequency
nl_BE: Releasefrequentie

en: Release Frequency interval should be a positive number.
nl_BE: Reserveringsdagen moet een positief getal zijn.

en: Release Respondents
nl_BE: Respondenten vrijgeven

en: Release Respondents >>
nl_BE: Respondenten vrijgeven >>

en: Release Time
nl_BE: Tijd van vrijgeven

en: Release Voters
nl_BE: Stemmers vrijgeven

en: Release reserved campaign contacts for surveys and petitions
nl_BE: Vrijgeven gereserveerde contacten

en: Released
nl_BE: Vrijgegeven

en: Released on
nl_BE: Uitgegeven op

en: Released.
nl_BE: Vrijgegeven.

en: Releases reserved survey respondents when they have been reserved for longer than the Release Frequency days specified for that survey.
nl_BE: Geeft gereserveerde enquête-deelnemers vrij, wanneer zij langer gereserveerd zijn geweest dan het aantal dagen dat is ingesteld voor deze enquête.

en: Relevant language
nl_BE: Relevante taal

en: Reload Page
nl_BE: Pagina verversen

en: Remind me again in a month
nl_BE: Herinner me hier over een maand opnieuw aan

en: Remind me again in a week
nl_BE: Herinner me hier over een week opnieuw aan

en: Reminder Action
nl_BE: Herinnering actie

en: Reminder Action till repeating the reminder.
nl_BE: Herinnering actie voor de herhaling herinnering begint.

en: Reminder Date
nl_BE: Herinneringsdatum

en: Reminder For
nl_BE: Herinnering voor

en: Reminder From Email
nl_BE: Afzender e-mail bij herinnering

en: Reminder HTML
nl_BE: Herinnering HTML

en: Reminder Interval.
nl_BE: Herinnering interval.

en: Reminder Mapping
nl_BE: Herinnering Koppeling

en: Reminder Sent
nl_BE: Herinnering verzonden

en: Reminder Subject
nl_BE: Onderwerp herinnering

en: Reminder Text
nl_BE: Herinneringstekst

en: Reminder for Both
nl_BE: Herinnering voor beide

en: Reminder from Name
nl_BE: Naam bij herinnering

en: Reminders Sent
nl_BE: Herinneringen verzonden

en: Reminders for each scheduled payment.
nl_BE: Herinneringen voor elke geplande betaling.

en: Remote Profiles Enabled
nl_BE: Externe profielen ingeschakeld

en: Remove
nl_BE: Verwijder

en: Remove %1
nl_BE: Verwijder %1

en: Remove %1 from %2? (status in this group will be changed to 'Removed').
nl_BE: Verwijder %1 uit %2? (status in deze groep wordt gewijzigd  in 'Verwijderd').

en: Remove Case Role
nl_BE: Verwijder dossierrol

en: Remove Contact from CiviCRM Group
nl_BE: Contact verwijderen uit CiviCRM-groep

en: Remove Contacts from Group
nl_BE: Verwijder contacten uit groep

en: Remove Dedupe Exception
nl_BE: Uitzondering verwijdren

en: Remove Exception
nl_BE: Uitzondering verwijderen

en: Remove Parent?
nl_BE: Bovenliggende groep verwijderen?

en: Remove Products from this Page
nl_BE: Producten van deze pagina verwijderen

en: Remove Tags from Contacts
nl_BE: Kenmerken verwijderd van contacten

en: Remove Tags from activities
nl_BE: Verwijder kenmerken van activiteiten

en: Remove Transaction
nl_BE: Verwijder transactie

en: Remove duplicate emails?
nl_BE: Dubbele e-mails verwijderen?

en: Remove from Batch
nl_BE: Verwijder uit batch

en: Remove from Group
nl_BE: Verwijder uit groep

en: Remove from dashboard
nl_BE: Van dashboard verwijderen

en: Remove from search criteria
nl_BE: Verwijder uit de zoekcriteria

en: Remove selected options
nl_BE: Geselecteerde opties verwijderen

en: Remove the page (this cannot be undone!)
nl_BE: Verwijder de pagina (dit kan niet ongedaan gemaakt worden!)

en: Remove this row
nl_BE: Verwijder deze regel

en: Remove unsaved attachment
nl_BE: Onveilige bijlage verwijderen

en: Removed
nl_BE: Verwijderd

en: Removed '%1'
nl_BE: '%1' verwijderd

en: Removed (by %1)
nl_BE: Verwijderd (door %1)

en: Removed Contact From Group | Removed Contacts From Group
nl_BE[0]: Contact verwijderd uit groep
nl_BE[1]: Contacten verwijderd uit groep

en: Removed Tag <em>%1</em>
nl_BE: Kenmerk verwijderd <em>%1</em>

en: Removed directory %1
nl_BE: Map %1 is verwijderd

en: Removes temporary data and files, and clears old data from cache tables. Recommend running this job every hour to help prevent database and file system bloat.
nl_BE: Verwijdert tijdelijke gegevens en bestanden, en oude data uit de cache-tabellen. Het wordt aanbevolen deze taak ieder uur uit te voeren om te voorkomen dat deze het systeem belasten.

en: Rename menu items. Move your cursor over the menu item and right-click with your mouse. Then select 'Rename'.
nl_BE: Menu-items hernoemen. Plaats de cursor op het menu-item, klik met de rechtermuisknop en kies 'Hernoemen'.

en: Render open-ended template content. (Additional constraints may apply to autoloaded records and specific notations.)
nl_BE: Inhoud open-einde sjablonen. (Er kunnen aanvullende beperkingen gelden bij automatisch geladen gegevens en specifieke notaties.)

en: Renew
nl_BE: Verlengen

en: Renew Membership
nl_BE: Lidmaatschap vernieuwen

en: Renew Membership Using Credit Card
nl_BE: Lidmaatschap verlengen met creditcard

en: Renew Now
nl_BE: Nu verlengen

en: Renew the existing membership instead
nl_BE: Verleng anders het bestaande lidmaatschap

en: Renew-Credit Card
nl_BE: Verlengen met creditcard

en: Renewal Membership Organization and Type
nl_BE: Automatisch Lidmaatschap Organisatie en Type

en: Renewal Message
nl_BE: Verlengingsbericht

en: Renewal Payment and Receipt
nl_BE: Betaling en ontvangstbevestiging verlenging

en: Renewal Reminder (non-auto-renew memberships only)
nl_BE: Herinneringen verlengen (alleen voor niet automatisch verlengde lidmaatschappen)

en: Renewal Reminders
nl_BE: Verlengingsherinneringen

en: Renewal date must be the same or later than Member since (Join Date).
nl_BE: Verlengingsdatum kan niet voor de begindatum lidmaatschap (aanmeldingsdatum) liggen.

en: Renewal extends membership end date by one membership period
nl_BE: Hernieuwing verlengt de einddatum van het lidmaatschap met één periode

en: Renewing will add the normal membership period to the End Date of the previous period for members whose status is Current or Grace. For Expired memberships, renewing will create a membership period commencing from the 'Date Renewal Entered'. This date can be adjusted including being set to the day after the previous End Date - if continuous membership is required.
nl_BE: Bij verlengen wordt bij leden waarvan de status Lopend of Uitstel is de reguliere lidmaatschapsperiode toegevoegd aan de einddatum van de vorige periode. Bij vervallen lidmaatschappen leidt een verlenging tot het maken van een lidmaatschapsperiode die aanvangt op de ingevoerde verlengingsdatum. Deze datum kan aangepast worden en zelfs op de dag na de vorige einddatum worden gezet als doorlopend lidmaatschap vereist is.

en: Reopen accounting batches created by user (with Access to CiviContribute)
nl_BE: Heropenen accounting batches aangemaakt door gebruiker (met toegang tot CiviContribute)

en: Reopen all accounting batches (with Access to CiviContribute)
nl_BE: Afsluiten alle accounting batches (met toegang tot CiviContribute)

en: Reopened
nl_BE: Heropend

en: Repeat
nl_BE: Herhaal

en: Repeat %1
nl_BE: Herhaal %1

en: Repeat Configuration has been saved
nl_BE: Herhaal instelling is opgeslagen.

en: Repeat Contributions Report
nl_BE: Herhaal Bijdrage Rapport

en: Repeat Entity
nl_BE: Herhaal entiteit

en: Repeat?
nl_BE: Herhalen?

en: Repeating (%1 of %2)
nl_BE: Herhalend (%1 van %2)

en: Repeating Event
nl_BE: Terugkerend evenement

en: Repeats
nl_BE: Herhaald

en: Repeats by day of the month
nl_BE: Herhalen op dag van de maand

en: Repeats by day of the week
nl_BE: Herhalen op dag van de week

en: Repeats every
nl_BE: Herhaal elke

en: Repeats on
nl_BE: Herhalen op

en: Repetition Condition
nl_BE: Herhaal conditie

en: Repetition Frequency Interval
nl_BE: Interval herhalingsfrequentie

en: Repetition Frequency Unit
nl_BE: Eenheid herhalingsfrequentie

en: Repetition Number
nl_BE: Herhalingsnummer

en: Replace the token in your message with the text you want for the link - e.g. Click here to unsubscribe.
nl_BE: Vervang het token in uw bericht met de tekst voor de link, bijvoorbeeld: Klik hier voor afmelden.

en: Replace website menu
nl_BE: Website-menu vervangen

en: Replaced Word
nl_BE: Te vervangen woord

en: Replacement
nl_BE: Vervanging

en: Replacement (prefix)
nl_BE: Vervanging (prefix)

en: Replacement Word
nl_BE: Vervangen door

en: Replied
nl_BE: Gereageerd

en: Replied
nl_BE: Beantwoord

en: Replies
nl_BE: Reacties

en: Reply
nl_BE: Beantwoord

en: Reply (Action)
nl_BE: Antwoorden (Actie)

en: Reply Auto Responder is not set to any default value in <a %1>Headers, Footers, and Automated Messages</a>. This will disable the submit operation on any mailing created from CiviMail.
nl_BE: De standaardwaarde van de Automatische beantwoorder is nog niet ingesteld in <a %1>Kop- en voetteksten en automatische berichten</a>. Hierdoor is het versturen uitgeschakeld bij een mailing die met CiviMail is aangemaakt.

en: Reply Auto-responder
nl_BE: Bericht automatische beantwoorder

en: Reply Email of the mailing
nl_BE: Beantwoord e-mail van de mailing

en: Reply ID
nl_BE: Reply-id

en: Reply Timestamp
nl_BE: Reply tijdstempel

en: Reply to Email
nl_BE: Reply-To-adres

en: Reply to this email (link)
nl_BE: Beantwoord deze e-mail (link)

en: Reply-To Email
nl_BE: Antwoordadres

en: Reply-To Email of mailing
nl_BE: Mailing Reply e-mailadres

en: Reply-to email
nl_BE: Antwoordadres

en: Replyto Email
nl_BE: Antwoordadres

en: Report
nl_BE: Rapport

en: Report Class must be present before adding the report here, e.g. 'CRM_Report_Form_Contribute_Summary'
nl_BE: Rapportsoort moet bestaan voordat het rapport hier toegevoegd kan worden, bijvoorbeeld 'CRM_Rapport_Form_Bijdrage_Overzicht'

en: Report Description
nl_BE: Beschrijving rapport

en: Report Filters
nl_BE: Rapport Filters

en: Report Footer
nl_BE: Voettekst rapport

en: Report Header
nl_BE: Koptekst rapport

en: Report Instance Arguments
nl_BE: Rapport Exemplaar Argumenten

en: Report Instance Assigned to Roles
nl_BE: Rapport Exemplaar toegekend aan rollen

en: Report Instance Footer
nl_BE: Voettekst individueel rapport

en: Report Instance Header
nl_BE: Rapport Exemplaar kop

en: Report Instance ID
nl_BE: Rapportversie-ID

en: Report Instance Permissions
nl_BE: Rapport Exemplaar Rechten

en: Report Instance Title
nl_BE: Rapport Exemplaar Titel

en: Report Instance Title.
nl_BE: Titel rapport-instantie.

en: Report Instance description
nl_BE: Rapport Exemplaar Beschrijving

en: Report Instance description.
nl_BE: Rapport instantie-beschrijving.

en: Report Instance email Subject
nl_BE: Rapport Exemplaar e-mail-onderwerp

en: Report Instance is Active
nl_BE: Rapport Exemplaar is actief

en: Report Parameters
nl_BE: Rapportparameters

en: Report Received
nl_BE: Rapport ontvangen

en: Report Template
nl_BE: Rapport sjabloon

en: Report Templates
nl_BE: Rapportsjablonen

en: Report Title
nl_BE: Rapporttitel

en: Report URL
nl_BE: Rapport-URL

en: Report Url must be like "contribute/summary"
nl_BE: Rapport-URL moet iets zijn als "contribute/summary"

en: Report description appear in the display screen.
nl_BE: Rapportbeschrijving weergegeven op het scherm.

en: Report instance Name
nl_BE: Rapport Exemplaar Naam

en: Report mail could not be sent.
nl_BE: Het e-mailen van het rapport is mislukt.

en: Report mail has been sent.
nl_BE: Rapport is verzonden per e-mail.

en: Report template ID
nl_BE: Rapportsjabloon-ID

en: Report title appear in the display screen.
nl_BE: Rapporttitel weergegeven op het scherm.

en: Report(s) created from the template: %1
nl_BE: Rapport(en) gemaakt van sjabloon: %1

en: Reported By
nl_BE: Gemeld door

en: Reporter/Role
nl_BE: Melder/rol

en: Reports
nl_BE: Rapporten

en: Reports for '%1'
nl_BE: Rapporten voor '%1'

en: Req?
nl_BE: Verplicht?

en: Requested
nl_BE: Gevraagd

en: Requested grant amount, in default currency.
nl_BE: Aangevraagd toelagebedrag, in de standaardvaluta.

en: Requested grant amount, in original currency (optional).
nl_BE: Aangevraagd toelagebedrag, in de originele valuta (optioneel).

en: Require Approval
nl_BE: Goedkeuring vereisen

en: Require Membership Signup
nl_BE: Aanmelden voor lidmaatschap vereist

en: Require participant approval?
nl_BE: Goedkeuring deelnemer vereist?

en: Required
nl_BE: Verplicht

en: Required Elements
nl_BE: Verplichte onderdelen

en: Required Participant Data
nl_BE: Verplichte deelnemersgegevens

en: Required Permission
nl_BE: Benodigde rechten

en: Required information missing.
nl_BE: Er ontbreekt verplichte informatie.

en: Required parameter missing for ChangeCaseType - end post processing
nl_BE: Er ontbreekt een verplichte parameter voor het verwerken van ChangeCaseType - end post

en: Required parameter missing for OpenCase - end post processing
nl_BE: Er ontbreekt een verplichte parameter voor het verwerken van OpenCase - end post

en: Required product/premium name
nl_BE: Verplichte product/geschenk naam

en: Required tokens
nl_BE: Verplichte tokens

en: Required tokens are missing.
nl_BE: Er ontbreken verplichte tokens.

en: Required?
nl_BE: Verplicht?

en: Requirements
nl_BE: Vereisten

en: Requires
nl_BE: Benodigd

en: Requires Approval
nl_BE: Goedkeuring vereist

en: Reservation Added
nl_BE: Reservering toegevoegd

en: Reservation did not add for %count contact. | Reservation did not add for %count contacts.
nl_BE[0]: Voor %count contact is er geen reservering gemaakt.
nl_BE[1]: Voor %count contacten zijn er geen reserveringen gemaakt.

en: Reserve
nl_BE: Reserveren

en: Reserve Each Time
nl_BE: Max. gereserveerd

en: Reserve More Respondents >>
nl_BE: Meer respondenten reserveren >>

en: Reserve Respondents
nl_BE: Respondenten reserveren

en: Reserve and Interview
nl_BE: Reserveren en interviewen

en: Reserve campaign contacts for surveys and petitions
nl_BE: Contacten reserveren voor enquêtes en petities

en: Reserved
nl_BE: Gereserveerd

en: Reserved Financial Account?
nl_BE: Gereserveerde financiële rekening?

en: Reserved Group?
nl_BE: Gereserveerde Groep?

en: Reserved Profiles
nl_BE: Gereserveerde profielen

en: Reserved Report?
nl_BE: Rapport gereserveerd?

en: Reserved respondents are released if they haven't been surveyed within this number of days. The Respondent Processor script must be run periodically to release respondents.
nl_BE: Gereserveerde respondenten worden vrijgegeven als ze niet binnen dit aantal dagen geënquêteerd zijn.

en: Reserved tags can not be deleted. Users with 'administer reserved tags' permission can set or unset the reserved flag. You must uncheck 'Reserved' (and delete any child tags) before you can delete a tag.
nl_BE: Gereserveerde kenmerken kunnen niet verwijderd worden. Gebruikers met het recht 'Gereserveerde kenmerken beheren' kunnen deze vlag gereserveerd instellen en verwijderen. U moet 'Gereserveerd' uitvinken (en alle onderliggende kenmerken verwijderen) voordat u een kenmerk kunt verwijderen.

en: Reserved.
nl_BE: Gereserveerd.

en: Reserved:
nl_BE: Gereserveerd:

en: Reserved?
nl_BE: Gereserveerd?

en: Reset Case Timeline?
nl_BE: Dossiertijdlijn opnieuw instellen?

en: Reset Date
nl_BE: Datum gewist

en: Reset Form
nl_BE: Formulier herstellen

en: Reset Paths
nl_BE: Paden resetten

en: Reset Start Date
nl_BE: Startdatum opnieuw instellen

en: Reset all selections
nl_BE: Alle selecties wissen

en: Reset to default for selected product
nl_BE: Reset naar de standaardwaarde voor dit product

en: Resets all values in your client session. To trigger, add <em>%1</em>
nl_BE: Zet alle waarden in uw sessie terug. Voeg <em>%1</em> toe om dit te activeren.

en: Resolved
nl_BE: Opgelost

en: Resource URL
nl_BE: Bron-URL

en: Resource URLs
nl_BE: Bron-URLs

en: Resource URLs: Make them portable
nl_BE: Bron URLs: Maak ze verplaatsbaar

en: Respondent Interview
nl_BE: Respondentinterview

en: Respondent Name
nl_BE: Naam respondent

en: Respondent Reservation
nl_BE: Respondentreservering

en: Respondent Reserved.
nl_BE: Respondent gereserveerd.

en: Respondent Status
nl_BE: Status Respondent

en: Respondent has been released. | %count respondents have been released.
nl_BE[0]: Respondent is vrijgegeven.
nl_BE[1]: %count respondenten zijn vrijgegeven.

en: Respondents
nl_BE: Respondenten

en: Responding
nl_BE: Reageert

en: Response Codes
nl_BE: Antwoordcodes

en: Response Saved.
nl_BE: Antwoorden opgeslagen.

en: Responses
nl_BE: Respons

en: Restore
nl_BE: Herstellen

en: Restore Case
nl_BE: Dossier herstellen

en: Restore Cases
nl_BE: Dossiers herstellen

en: Restore CiviCRM Menu
nl_BE: CiviCRM-menu herstellen

en: Restore Contact
nl_BE: Contact herstellen

en: Restore Contact(s)
nl_BE: Contacten terug zetten

en: Restore cases
nl_BE: Dossiers herstellen

en: Restore contacts from trash
nl_BE: Contacten terugzetten uit de prullenbak

en: Restore from Trash
nl_BE: Terugzetten uit prullenbak

en: Restored
nl_BE: Hersteld

en: Restrict results by ...
nl_BE: Beperk resultaten op ...

en: Restrict to Groups
nl_BE: Beperk tot de groepen

en: Restrict to Website Users
nl_BE: Beperk tot de website-gebruikers

en: Restrictions:
nl_BE: Beperkingen:

en: Resubscribe
nl_BE: Heraanmelden

en: Resubscribe (Action)
nl_BE: Opnieuw aanmelden (Actie)

en: Resubscribe Message
nl_BE: Bericht opnieuw aangemeld

en: Resubscribe URL (Action)
nl_BE: URL Opnieuw aanmelden (Actie)

en: Resubscribe via email
nl_BE: Opnieuw registreren via e-mail

en: Resubscribe via web page
nl_BE: Opnieuw registreren via webpagina

en: Result
nl_BE: Resultaat

en: Result Options
nl_BE: Resultaatopties

en: Result Set
nl_BE: Resultaten

en: Result Set for
nl_BE: Resultaatset voor

en: Results
nl_BE: Resultaten

en: Results Column
nl_BE: Resultaten kolom

en: Results Column?
nl_BE: Kolom Resultaten?

en: Results Columns?
nl_BE: Resultaatkolommen?

en: Results Display
nl_BE: Resultaten tonen

en: Results are displayed here.
nl_BE: De resultaten worden hier getoond.

en: Results may contain any of the selected options
nl_BE: Resultaten kunnen elke geselecteerde optie bevatten

en: Results must have all of the selected options
nl_BE: Resultaten moeten alle geselecteerde opties bevatten

en: Resume
nl_BE: Hervatten

en: Resume mailing
nl_BE: Mailing hervatten

en: Resumed
nl_BE: Hervat

en: Retrieves geocodes (lat and long) and / or parses street addresses (populates street number, street name, etc.)
nl_BE: Haalt geocodes (lat en long) op en / of voert straat adressen door (vult straat nummer, straat naam, etc.)

en: Retry Failed Attempt Date
nl_BE: Herhaaldatum voor mislukte

en: Return Path
nl_BE: Retour Pad

en: Return URL
nl_BE: Return-URL

en: Return URL Arguments
nl_BE: Return-URL parameters

en: Return Url
nl_BE: Return URL

en: Return Url Args
nl_BE: Return URL parameters

en: Return Value
nl_BE: Geretourneerde waarde

en: Return to CiviCRM home page.
nl_BE: Terug naar de CiviCRM-startpagina.

en: Return to Search
nl_BE: Terug naar zoeken

en: Return to Single Language
nl_BE: Terug naar één taal

en: Return to home page.
nl_BE: Terug naar startpagina.

en: Return to this screen (<strong>Administer CiviCRM &raquo; CiviEvent &raquo; Manage Events &raquo; Configure &raquo; Online Registration</strong>) and select your profile.
nl_BE: Ga naar het scherm (<strong>Beheer &raquo; CiviEvent &raquo; Beheer evenementen &raquo; Configureer &raquo; Online Aanmelding</strong>) en kies uw profiel.

en: Return-Path
nl_BE: Retouradres

en: Return-Path must use a valid email address format.
nl_BE: Het retouradres wordt gebruikt als Return-Path, en moet een geldig e-mailadres zijn.

en: Returning since contribution has already been handled.
nl_BE: Gestopt, omdat de bijdrage al eerder is verwerkt.

en: Returning since there is no contact attached to this contribution id.
nl_BE: U keert hier terug omdat er geen contact is gevonden bij deze bijdrage.

en: Reuse an existing set
nl_BE: Hergebruik een bestaande set

en: Revenue
nl_BE: Opbrengsten

en: Revenue Account
nl_BE: Opbrengsten Rekening

en: Revenue Account ID
nl_BE: Opbrengsten rekening-id

en: Revenue Accounting code
nl_BE: Opbrengsten rekeningcode

en: Revenue Goal
nl_BE: Doelopbrengst

en: Revenue Recognition Date
nl_BE: Datum opbrengsten bepaling

en: Revenue Recognition Date cannot be processed unless there is a Deferred Revenue account setup for the Financial Type. Please remove Revenue Recognition Date, select a different Financial Type with a Deferred Revenue account setup for it, or setup a Deferred Revenue account for this Financial Type.
nl_BE: De datum waarop de opbrengsten worden bepaald kan niet worden verwerkt omdat er nog geen uitgestelde opbrengstenaccount is ingesteld voor het financieel type. Verwijder deze datum en kies een ander financieel type met een uitgesteld opbrengstenaccount of stel voor dit financieel type een uitgesteld opbrengstenaccount in.

en: Revert
nl_BE: Terugdraaien

en: Revert %1?
nl_BE: %1 terugdraaien?

en: Revert These Changes
nl_BE: Deze wijzigingen terugdraaien

en: Revert this workflow message template to the system default
nl_BE: Werkstroomberichtsjabloon terugzetten naar systeemstandaard

en: Revert to Default
nl_BE: Standaard terugzetten

en: Reverted
nl_BE: Teruggezet

en: Review
nl_BE: Beoordelen

en: Review and Schedule
nl_BE: Controleren en inplannen

en: Review and modify the CiviContribute Component settings such as Taxes and Invoicing, Deferred Revenue, and Access Control by Financial Type
nl_BE: Bekijken en aanpassen van instellingen van CiviContribute zoals Belastingen, Facturen, Uitgestelde opbrengsten en Toegangscontrole per financieel type

en: Review the values shown below from the first 2 rows of your import file and select the matching CiviCRM database fields from the drop-down lists in the right-hand column. Select '- do not import -' for any columns in the import file that you want ignored.
nl_BE: Bekijk de waarden hieronder van de eerste 2 rijen van uw importbestand en selecteer de betreffende CiviCRM velden uit de uitrollijsten in de rechterkolom. Kies '-  importeer niet -' voor elke kolom die u niet wilt importeren.

en: Review your contribution
nl_BE: Uw bijdrage controleren

en: Review your customized <strong>LIVE</strong> online contribution page here. Use the following URL in links and buttons on any website to send visitors to this live page:
nl_BE: Beoordeel hier uw <strong>PRODUCTIE</strong> online bijdragepagina. Gebruik de volgende URL in links en knoppen op een website om bezoekers naar deze pagina te sturen:

en: Review your customized <strong>LIVE</strong> online event registration page here. Use the following URL in links and buttons on any website to send visitors to this live page
nl_BE: Bekijk hier de <strong>Productie</strong>-versie van uw online inschrijvingspagina voor het evenement. Gebruik op elke website de volgende URL in links en knoppen om bezoekers naar deze pagina te sturen

en: Review your registration
nl_BE: Uw registratie controleren

en: Revision code of the database schema; the format is module-defined
nl_BE: De revisie-code van het database-schema, formaat wordt bepaald door de module

en: Revisions
nl_BE: Revisies

en: Right
nl_BE: Rechts

en: Right Margin
nl_BE: Rechtermarge

en: Role
nl_BE: Rol

en: Role in Case
nl_BE: Rol in dossier

en: Role in Case  %1 '%2'
nl_BE: Rol in dossier %1 '%2'

en: Role is a required field
nl_BE: Rol is een verplicht veld.

en: Roles
nl_BE: Rollen

en: Rolling
nl_BE: Doorlopend

en: Rolling means we set start/end based on current day, fixed means we set start/end for current year or month
          (e.g. 1 year + fixed -> we would set start/end for 1/1/06 thru 12/31/06 for any premium chosen in 2006)
nl_BE: Rollend betekent dat we de begin/einddatum zetten gebaseerd op de huidige dag, vast betekent dat we dat doen voor het huidige jaar of maand
          (bijv. 1 jaar en vast -> begindatum  1/1/19 einddatum 31/12/19 bij elk geschenk gekozen in 2019)

en: Rolling membership period starts on signup date. Fixed membership periods start on fixed_period_start_day.
nl_BE: Rollende periode lidmaatschap begint op de aanmeldingsdatum. Bij vaste periode is er een vaste datum waarop de periode begint.

en: Romanian, Moldavian, Moldovan
nl_BE: Roemeens, Moldavisch

en: Romansh
nl_BE: Romaans (Zwitserland)

en: Rotate 180
nl_BE: 180 graden draaien

en: Rotate left
nl_BE: Naar links draaien

en: Rotate right
nl_BE: Naar rechts draaien

en: Row(s) Listed
nl_BE: Weergegeven rij(en)

en: Rows imported successfully.
nl_BE: Succesvol geïmporteerde rijen.

en: Rows marked as pledge payments where the contributor and / or contribution amount could not be matched to a pending pledge payment. These contribution rows have been skipped (not imported).
nl_BE: Regels gemarkeerd als toegezegde betaling waarbij de betaler en/of het bedrag niet gematcht kan worden met een toezegging. Deze regels met bijdragen zijn overgeslagen (niet geïmporteerd).

en: Rows per page:
nl_BE: Rijen per pagina:

en: Rows where a soft credit was successfully assigned to a contact.
nl_BE: Regels waar een zacht krediet is toegewezen aan een contactpersoon.

en: Rows which are duplicates of existing CiviCRM activity records.
nl_BE: Rijen die identiek zijn aan bestaande CiviCRM activiteiten records.

en: Rows which are duplicates of existing CiviCRM contact records.
nl_BE: Aantal rijen met duplicaten van bestaande CiviCRM contactrecords.

en: Rows which are duplicates of existing CiviCRM contribution records.
nl_BE: Rijen die identiek zijn aan reeds bestaande CiviCRM bijdrage records

en: Rows which are duplicates of existing CiviCRM membership records.
nl_BE: Rijen die bestaande CiviCRM lidmaatschapsrecords dupliceren.

en: Rows which are duplicates of existing CiviCRM participant records.
nl_BE: Rijen die bestaande CiviCRM deelnemersrecords dupliceren.

en: Rows with Errors
nl_BE: Aantal rijen met fouten

en: Rows with a pledge payment successfully applied.
nl_BE: Regels met succesvol toegepaste toegezegde betalingen.

en: Rows with a requested soft credit assignment where no matching contact was found (based on the supplied soft credit contact data). These contribution rows have been skipped (not imported).
nl_BE: Regels met een aangemeld zacht krediet waarvoor geen geen contact is gevonden (gebaseerd op de geleverde contactgegevens). Deze regels met bijdragen zijn overgeslagen.

en: Rows with conflicting email addresses (NOT imported).
nl_BE: Rijen met conflicterende e-mailadressen (NIET geïmporteerd).

en: Rows with conflicting email addresses within this file. These rows will be skipped (not imported).
nl_BE: Rijen met een conflict in de e-mailadressen die in de file voor komen. Deze rijen worden niet geïmporteerd.

en: Rows with conflicting participant IDs (NOT imported).
nl_BE: Rijen met fouten in deelnemersnummer (NIET geïmporteerd).

en: Rows with conflicting participant IDs within this file. These rows will be skipped (not imported).
nl_BE: Rijen in het bestand met conflicten in deelnemers IDs. Deze rijen worden overgeslagen (niet geïmporteerd).

en: Rows with conflicting transaction IDs (NOT imported).
nl_BE: Rijen met een conflict in transactie IDs (niet geïmporteerd)

en: Rows with conflicting transaction ids within this file. These rows will be skipped (not imported).
nl_BE: Rijen met conflicten in transactie IDs. Deze rijen worden niet geïmporteerd.

en: Rows with invalid data in one or more fields (for example, invalid email address formatting). These rows will be skipped (not imported).
nl_BE: Rijen met ongeldige gegevens in een of meer velden (bijv. een niet correcte opmaak van het e-mailadres). Deze rijen worden niet geïmporteerd.

en: Rows with invalid data in one or more fields. These rows have been skipped (not imported).
nl_BE: Rijen met onjuiste gegevens in een of meer velden. Deze rijen zijn overgeslagen (niet geïmporteerd).

en: Rows with invalid data in one or more fields. These rows will be skipped (not imported).
nl_BE: Rijen met ongeldige data in een of meerdere velden. Deze rijen worden niet geïmporteerd.

en: Rows with mismatched activity IDs (NOT updated).
nl_BE: Rijen met niet-overeenkomende activiteit IDs (NIET bijgewerkt).

en: Rows with mismatched contact IDs... (NOT updated).
nl_BE: Aantal rijen zonder overeenkomende contact-ID (deze zijn niet bijgewerkt!).

en: Rows with mismatched contribution IDs... (NOT updated).
nl_BE: Rijen met niet-overeenkomende bijdrage IDs (niet bijgewerkt).

en: Rows with mismatched membership IDs... (NOT updated).
nl_BE: Rijen met niet-overeenkomende lidmaatschapsnummers. (NIET bijgewerkt).

en: Rows with mismatched participant IDs... (NOT updated).
nl_BE: Rijen met niet-overeenkomende deelnemersnummers... (NIET bijgewerkt).

en: Rule Deleted
nl_BE: Regel is verwijderd

en: Rule Field
nl_BE: Rol veld

en: Rule Group ID
nl_BE: Regel groep-id

en: Rule ID
nl_BE: Regel-ID

en: Rule ID !1 was successfully deleted.
nl_BE: Regel nummer !1 is succesvol verwijderd.

en: Rule Length
nl_BE: Rol lengte

en: Rule Name
nl_BE: Rolnaam

en: Rule Name ("CiviMember Membership Type" --> "Drupal Role")
nl_BE: Regel Naam ('CiviMember Lidmaatschapstype" --> "Drupal Rol")

en: Rule Name ('CiviCRM Group' <--> 'Drupal Role')
nl_BE: Naam regel ('CiviCRM-groep' <--> 'Drupal-rol')

en: Rule Table
nl_BE: Regel overzicht

en: Rule Usage
nl_BE: Regel gebruik

en: Rule to use when matching registrations for this event
nl_BE: Te gebruiken regel bij het zoeken naar overeenkomende aanmeldingen

en: Run
nl_BE: Start

en: Run %1
nl_BE: Start %1

en: Run Upgrades
nl_BE: Upgrades uitvoeren

en: Run and refine the search criteria as necessary
nl_BE: Probeer en verfijn de zoekcriteria indien nodig

en: Run extension upgrades now?
nl_BE: Extensies nu upgraden?

en: Run frequency
nl_BE: Uitvoer-frequentie

en: Run this report
nl_BE: Rapport uitvoeren

en: Running
nl_BE: Bezig

en: Russian
nl_BE: Russisch

en: SELECT at least one OPTION FROM EVENT Fee(s).
nl_BE: SELECTEER minstens een van de opties bij EVENEMENTKOST(EN).

en: SIC Code
nl_BE: SIC-code

en: SMS - schedule/send
nl_BE: SMS - verzenden of inplannen

en: SMS - send reply
nl_BE: SMS - antwoord versturen

en: SMS Content
nl_BE: SMS inhoud

en: SMS Date
nl_BE: SMS-datum

en: SMS Message
nl_BE: SMS-bericht

en: SMS Name
nl_BE: Naam SMS

en: SMS Provider
nl_BE: SMS-provider

en: SMS Provider API
nl_BE: API SMS-provider

en: SMS Provider API Params
nl_BE: API-parameters SMS-provider

en: SMS Provider API URL
nl_BE: API-url SMS-provider

en: SMS Provider ID
nl_BE: ID SMS-provider

en: SMS Provider Name
nl_BE: Naam SMS-provider

en: SMS Provider Password
nl_BE: Wachtwoord SMS-provider

en: SMS Provider Title
nl_BE: Titel SMS-provider

en: SMS Provider Username
nl_BE: Gebruikersnaam SMS-provider

en: SMS Provider is Active?
nl_BE: SMS-provider actief?

en: SMS Provider is Default?
nl_BE: Standaard SMS-provider?

en: SMS Reminder Text
nl_BE: Tekst SMS-herinnering

en: SMS Screen
nl_BE: SMS-scherm

en: SMS Status
nl_BE: SMS-status

en: SMS Template
nl_BE: SMS-sjablonen

en: SMS Template ID
nl_BE: SMS-sjabloon-id

en: SMS Text:
nl_BE: SMS tekst:

en: SMS body exceeding limit of %1 characters
nl_BE: SMS-body is te lang, de limiet is %1 tekens

en: SMS body exceeding limit of 160 characters
nl_BE: SMS tekst langer dan de limiet van 160 tekens

en: SMS delivery
nl_BE: SMS-aflevering

en: SMS will NOT be sent to %count contact - (no phone number on file, or communication preferences specify DO NOT SMS, or contact is deceased). | SMS will NOT be sent to %count contacts - (no phone number on file, or communication preferences specify DO NOT SMS, or contact is deceased).
nl_BE[0]: De SMS zal niet worden verstuurd naar %count contact - (geen telefoonnummer in bestand, of communicatievoorkeur GEEN SMS, of contact is overleden).
nl_BE[1]: De SMS zal niet worden verstuurd naar %count contacten - (geen telefoonnummer in bestand, of communicatievoorkeur GEEN SMS, of contact is overleden).

en: SMS will NOT be sent to %count contact. | SMS will NOT be sent to %count contacts.
nl_BE[0]: SMS zal niet naar  %count contact worden verstuurd.
nl_BE[1]: De SMS zal NIET worden verstuurd naar %count contacten.

en: SMS will NOT be sent to contacts of %count Activity - (there are more than one Target contact). | SMS will NOT be sent to contacts of %count Activities - (there are more than one Target contact).
nl_BE[0]: De SMS zal niet worden verstuurd naar contacten met %count activiteit - (Er is meer dan een doelcontact).
nl_BE[1]: De SMS zal niet worden verstuurd naar contacten met %count activiteiten - (Er zijn meer dan een doelcontacten).

en: SMS will NOT be sent to contacts of %count selected activity as they are invalid for this task action. | SMS will NOT be sent to contacts of %count selected activities as they are invalid for this task action.
nl_BE[0]: De SMS zal niet worden verstuurd naar contacten van %count geselecteerde activiteit omdat ze niet geldig zijn voor deze actie.
nl_BE[1]: De SMS zal niet worden verstuurd naar contacten van %count geselecteerde activiteiten omdat ze niet geldig zijn voor deze actie.

en: SMS will NOT be sent to contacts of %count selected activity. | SMS will NOT be sent to contacts of %count selected activities.
nl_BE[0]: De SMS zal niet worden verstuurd naar contacten van %count geselecteerde activiteit.
nl_BE[1]: De SMS zal niet worden verstuurd naar contacten van %count geselecteerde activiteiten.

en: SMTP Configuration
nl_BE: SMTP-configuratie

en: SMTP Password
nl_BE: Wachtwoord

en: SMTP Port
nl_BE: SMTP-poort

en: SMTP Server
nl_BE: SMTP-server

en: SMTP Username
nl_BE: Gebruikersnaam

en: SQL Import
nl_BE: Import via SQL

en: SQL Modes
nl_BE: SQL-Modes

en: SQL Query
nl_BE: SQ-query

en: SQL Query must be a SELECT query that returns one or more rows of data to be imported. Specify the database name(s) AND table name(s) in the query (e.g. "SELECT * FROM my_database.my_table WHERE date_entered BETWEEN '1999-01-01' AND '2000-07-31'").
nl_BE: SQL Query moet een SELECT query zijn dat een of meer rijen selecteert om te importeren. (voorbeeld:  "SELECT * FROM my_database.my_table WHERE date_entered BETWEEN '1999-01-01' AND '2000-07-31'").

en: SQL WHERE operator for search-builder mapping fields (search criteria).
nl_BE: SQL WHERE operator (zoekcriteria bij Zoeksamensteller).

en: SQL WHERE value for search-builder mapping fields.
nl_BE: SQL WHERE value voor zoekcriteria bij Zoeksamensteller.

en: STEP 2: Please Check Your Email
nl_BE: Stap 2: Controleer uw e-mail

en: SYBUNT Report
nl_BE: Rapport SYBUNT

en: SYBUNT means some year(s) but not this year. Provides a list of constituents who donated at some time in the history of your organization but did not donate during the time period you specify.
nl_BE: SYBUNT (Some Years BUt Not This year). Geeft een overzicht van uw achterban die in het verleden doneerde maar niet in de periode die u opgeeft.

en: Safe File Extension
nl_BE: Veilige bestandsextensies

en: Safe Merge Selected Duplicates
nl_BE: Veilig samenvoegen geselecteerde duplicaten

en: Sales Tax Account is
nl_BE: Rekening omzetbelasting is

en: Same email address?
nl_BE: Hetzelfde e-mailadres?

en: Samoan
nl_BE: Samoaans

en: Sample Header for HTML formatted content.
nl_BE: Voorbeeld Kop voor inhoud op basis van HTML.

en: Sample Header for TEXT formatted content.
nl_BE: Voorbeeld Kop voor inhoud op basis van platte tekst.

en: Sango
nl_BE: Sangho

en: Sanskrit
nl_BE: Sanskriet

en: Sardinian
nl_BE: Sardijns

en: Save
nl_BE: Opslaan

en: Save & Continue Later
nl_BE: Bewaar & Ga later verder

en: Save & Send Test Email
nl_BE: Opslaan & testbericht verzenden

en: Save & Test
nl_BE: Opslaan en Testen

en: Save Anyway
nl_BE: Altijd opslaan

en: Save As
nl_BE: Opslaan als

en: Save As New Template
nl_BE: Opslaan als nieuw sjabloon

en: Save Button
nl_BE: Knop Opslaan

en: Save Draft
nl_BE: Concept opslaan

en: Save Failed
nl_BE: Opslaan mislukt

en: Save Matching Contact
nl_BE: Vergelijkbaar contact opslaan

en: Save Relationship
nl_BE: Relatie opslaan

en: Save Report
nl_BE: Rapport opslaan

en: Save Smart Group
nl_BE: Smartgroep opslaan

en: Save Template
nl_BE: Sjabloon opslaan

en: Save With Duplicate Household
nl_BE: Opslaan met gevonden huishouden

en: Save a Copy
nl_BE: Kopie opslaan

en: Save a copy...
nl_BE: Kopie opslaan

en: Save and Done
nl_BE: Opslaan en klaar

en: Save and New
nl_BE: Opslaan en nieuw

en: Save and Next
nl_BE: Opslaan en volgende

en: Save and Preview
nl_BE: Opslaan en voorvertonen

en: Save and Record Payment
nl_BE: Vastleggen betaling

en: Save as a new field mapping
nl_BE: Opslaan als nieuwe koppeltabel

en: Save as non voted.
nl_BE: Opslaan als niet gestemd.

en: Save as voted.
nl_BE: Opslaan als gestemd.

en: Save as:
nl_BE: Opslaan als:

en: Save report search criteria
nl_BE: Zoekcriteria opslaan

en: Save the CSV file with your contributions and 'contact matching' data to your local hard drive (or an accessible drive on your network).  Now you are ready for step 1 (Upload Data).
nl_BE: Het CSV-bestand met uw bijdragen en contactgegevens dient opgeslagen te worden op uw computer, waarna u kunt starten met stap 1 (Upload gegevens).

en: Save the CSV file with your membership data and 'contact matching' data to your local hard drive (or an accessible drive on your network) - and you are now ready for step 1 (Upload Data).
nl_BE: Sla het CSV-bestand met uw lidmaatschapsgegevens en 'contactkoppelgegevens' op op uw lokale harde schijf (of een toegankelijk station op uw netwerk) - u bent nu klaar voor stap 1 (Gegevens uploaden).

en: Save the CSV file with your participant data and 'contact matching' data to your local hard drive (or an accessible drive on your network) - and you are now ready for step 1 (Upload Data).
nl_BE: Sla het CSV-bestand met uw deelnemers- en koppelingsgegevens op op uw lokale harde schijf (of een toegankelijke netwerkschijf). U bent nu klaar voor stap 1 (Gegevens uploaden).

en: Save the current mailing as a template.
nl_BE: Bewaar de huidige mailing als een sjabloon.

en: Save this field mapping
nl_BE: Deze koppeltabel opslaan

en: Save your profile to return to this screen. You can preview it from here by clicking the Preview (microsope) button.
nl_BE: Sla eerst uw profiel op, om dan terug te keren naar dit scherm. U kunt het eerst van te voren beoordelen door op de knop Voorvertoning te klikken.

en: Saved
nl_BE: Bewaard

en: Saved Field Mapping: %1
nl_BE: Opgeslagen vertaaltabel: %1

en: Saved Search
nl_BE: Opgeslagen zoekopdracht

en: Saved Search Description
nl_BE: Opgeslagen beschrijving zoekopdracht

en: Saved Search ID
nl_BE: Opgeslagen Zoek ID

en: Saved Search Label
nl_BE: Opgeslagen zoek label

en: Saved Search Name
nl_BE: Opgeslagen zoek namen

en: Saved Searches
nl_BE: Opgeslagen zoekopdrachten

en: Saved mappings allow you to easily run the same import or export job multiple times. Mappings are created and updated as part of an Import or Export task. This screen allows you to rename or delete existing mappings.
nl_BE: Opgeslagen koppeltabellen stellen u in staat om dezelfde import of export taak eenvoudig meerdere keren uit te voeren. Koppeltabellen worden als onderdeel van een import of export gemaakt of bijgewerkt. In dit scherm kunt u bestaande koppeltabellen hernoemen of verwijderen.

en: Saving...
nl_BE: Opslaan...

en: Schedule
nl_BE: Inplannen

en: Schedule Follow-up
nl_BE: Vervolg plannen

en: Schedule Follow-up Activity
nl_BE: Vervolgactiviteit plannen

en: Schedule ID
nl_BE: Planning-id

en: Schedule Reminders
nl_BE: Herinneringen inplannen

en: Schedule is Active?
nl_BE: Schema is actief?

en: Schedule or Send
nl_BE: Verzenden of inplannen

en: Scheduled
nl_BE: Ingepland

en: Scheduled Activity Date
nl_BE: Data Geplande activiteiten

en: Scheduled Amount
nl_BE: Gepland bedrag

en: Scheduled By
nl_BE: Gepland door

en: Scheduled By Contact ID
nl_BE: Ingepland door contact-id

en: Scheduled Date
nl_BE: Geplande datum

en: Scheduled Job Deleted.
nl_BE: Geplande taak verwijderd.

en: Scheduled Jobs
nl_BE: Geplande taken

en: Scheduled Reminder
nl_BE: Ingeplande herinnering

en: Scheduled Reminder Active
nl_BE: Geplande Actieve Herinneringen

en: Scheduled Run Date
nl_BE: Geplande uitvoerdatum

en: Scheduled and Completed Activities are searchable by type and/or activity date using 'Advanced Search'. Other applications may record activities for CiviCRM contacts using our APIs.
nl_BE: Geplande en afgeronde activiteiten kunnen op type en/of datum doorzocht worden met behulp van 'Geavanceerd zoeken'. Andere toepassingen kunnen activiteiten in CiviCRM vastleggen door gebruik te maken van onze API's.

en: Scheduled in-person or online events which contacts can register for and attend.
nl_BE: Aangemelde personen en online evenementen waar contacten zich voor kunnen registreren en bijwonen.

en: Scheduled job run frequency.
nl_BE: Ingeplande frequentie van uitvoeren job.

en: Scheduled jobs have been executed according to individual timing settings. Please check log for messages.
nl_BE: Geplande taken zijn uitgevoerd volgens de individuele tijd instellingen. Controleer het logbestand.

en: Scheduled mailing
nl_BE: Ingeplande mailing

en: Scheduled reminders allow you to automatically send messages to contacts regarding their memberships, participation in events, or other activities.
nl_BE: Geplande herinneringen maken het u mogelijk om automatisch berichten naar contacten te sturen met betrekking tot het lidmaatschap, deelname aan evenementen en andere activiteiten.

en: Scheduling and Sending Mass SMS
nl_BE: Inplannen en verzenden massa-SMS

en: Schema Version
nl_BE: Schema versie

en: Scottish Gaelic; Gaelic
nl_BE: Schots Gaelic

en: Script instructions for volunteers to use for the survey.
nl_BE: Instructies voor vrijwilligers hoe de enquête te gebruiken.

en: Search
nl_BE: Zoeken

en: Search All Cases
nl_BE: Alle dossiers doorzoeken

en: Search All or by Date Range
nl_BE: Toon alles, of zoek op periode

en: Search Batches
nl_BE: Zoek batch

en: Search Builder
nl_BE: Zoeksamensteller

en: Search Campaign Pages
nl_BE: Zoek campagnepagina's

en: Search Campaigns
nl_BE: Campagnes zoeken

en: Search Cases with Upcoming Activities
nl_BE: Zoek dossiers met aanstaande activiteiten

en: Search Contribution
nl_BE: Bijdragen zoeken

en: Search Criteria
nl_BE: Zoekcriteria

en: Search Events
nl_BE: Evenementen zoeken

en: Search Expiry Date
nl_BE: Vervaldatum zoekopdracht

en: Search Fields
nl_BE: Zoekvelden

en: Search Filters
nl_BE: Zoekfilters

en: Search Groups
nl_BE: Zoek groepen

en: Search Limit Group
nl_BE: Zoekbeperking-groep

en: Search Limit Group ID
nl_BE: Zoekbeperking-groep-id

en: Search Mailings
nl_BE: Mailings zoeken

en: Search Operator
nl_BE: Zoekoperator

en: Search Petition
nl_BE: Petitie zoeken

en: Search Petitions
nl_BE: Petities zoeken

en: Search Primary Details Only
nl_BE: Alleen primaire details zoeken

en: Search Profile
nl_BE: Zoek Profiel

en: Search Results
nl_BE: Zoekresultaten

en: Search Settings
nl_BE: Zoekinstellingen

en: Search Survey
nl_BE: Enquête zoeken

en: Search Surveys
nl_BE: Enquêtes zoeken

en: Search Title
nl_BE: Op naam zoeken

en: Search Views
nl_BE: Zoekresultaten

en: Search as a Range
nl_BE: Op een reeks zoeken

en: Search builder where clause
nl_BE: Zoeksamensteller WHERE-clause

en: Search by Range?
nl_BE: Zoeken op bereik?

en: Search by name or id...
nl_BE: Op naam/ID zoeken...

en: Search by name/email or id...
nl_BE: Op naam/e-mailadres/ID zoeken...

en: Search documentation in the User Guide
nl_BE: Zoeken naar informatie in de User Guide

en: Search for contacts using '%1'
nl_BE: Zoek naar contacten met '%1'

en: Search for the Personal Campaign Page by the fund-raiser's last name or email address.
nl_BE: Zoek naar de persoonlijke campagnepagina op de achternaam of het e-mailadres van de fondsenwerver.

en: Search in Trash
nl_BE: Zoek in prullenbak

en: Search results listings.
nl_BE: Overzicht zoekresultaten.

en: Search/Public Directory
nl_BE: Zoek/openbare map

en: Search:
nl_BE: Zoek:

en: Searchable
nl_BE: Doorzoekbaar

en: Searchable?
nl_BE: Doorzoekbaar?

en: Searching...
nl_BE: Zoeken...

en: Second
nl_BE: Tweede

en: Second Date Range
nl_BE: Tweede periode

en: Second Date Range:
nl_BE: Tweede periode:

en: Second Dupe Contact
nl_BE: Tweede dubbel contact

en: Second Dupe Contact ID
nl_BE: Contactnummer tweede dubbele

en: Second or Later by Contributor
nl_BE: Tweede of volgende gever

en: Secondary unit designator, e.g. Apt 3 or Unit # 14, or Bldg 1200
nl_BE: Tweede indicatie eenheid, bijvoorbeeld Apt 3 of Unit # 14, of Bldg 1200

en: Secret is not set for this payment processor
nl_BE: Geheime vraag van deze betaalmethode is niet ingevoerd

en: Section Header / Group By
nl_BE: Sectie Kopregel / Groepeer Op

en: Secure Cache Timeout
nl_BE: Secure cache time-out

en: Secure temporary housing
nl_BE: Zeker stellen tijdelijke huisvesting

en: Security Code
nl_BE: Veiligheidscode

en: Security Hash
nl_BE: Veiligheid Hash

en: Security Warning
nl_BE: Beveiligingswaarschuwing

en: See also:
nl_BE: Zie ook:

en: See log entries for this Scheduled Job
nl_BE: Bekijk het logbestand voor deze geplande taak

en: Segment Size
nl_BE: Grootte van deel

en: Select
nl_BE: Selecteer

en: Select "Any" to display memberships with auto-renew subscription irrespective of their status.
nl_BE: Kies "Alle" om de lidmaatschappen te tonen, ongeacht de status.

en: Select "Cancelled" to display memberships with cancelled auto-renew subscriptions.
nl_BE: Kies "Geannuleerd" om de lidmaatschappen te tonen waarvan de automatische verlenging geannuleerd is.

en: Select "Ended" to display memberships with an ended auto-renew subscription.
nl_BE: Kies "Beëindigd" om de lidmaatschappen te tonen waarvan de automatische verlenging beëindigd is.

en: Select "Event" if you want your supporters to encourage people in their network to also register for this event. Select "Contribution" if you want supporters to promote a related online fundraising campaign (by linking to an online contribution page).
nl_BE: Kies "Evenement" als u wilt dat uw achterban mensen uit hun netwerk aanmoedigen zich ook te laten registreren. Kies "Donatie" als u wilt dat uw achterban een gerelateerde fondsenwerving promoot (door naar een online donatie pagina te linken).

en: Select "Failed" to display memberships with failed subscription payment.
nl_BE: Kies "Mislukt" om de lidmaatschappen te tonen met een mislukte betaling.

en: Select "In Progress" to display memberships with current auto-renew subscriptions.
nl_BE: Kies "Nog lopend" om de lidmaatschappen te tonen die nu een automatisch verlengen registratie hebben.

en: Select "No" to display only memberships without Status Override set (membership is subject to the normal status rules)
nl_BE: Selecteer "Nee" om alleen de lidmaatschappen te tonen waar de lidmaatschapsstatus via de normale regels bepaald zijn.

en: Select "No" to display only related records (those who inherit membership through a relationship as defined in the membership type configuration).
nl_BE: Kies "Nee" om alleen bijbehorende records te tonen (degene die het lidmaatschap hebben vanwege een relatie als bepaald bij het instellen van het type lidmaatschap).

en: Select "None" to display memberships that have never had an auto-renew subscription.
nl_BE: Kies "Geen" om de lidmaatschappen te tonen die nooit een automatisch verlengen registratie gehad hebben.

en: Select "Yes" to display only membership with Status Override set (membership is manually forced to a specific status)
nl_BE: Selecteer "Ja" om alleen de lidmaatschappen te tonen waarvan de status genegeerd wordt (de lidmaatschapsstatus is dan handmatig gezet).

en: Select "Yes" to display only primary members (those contacts who have a membership directly attached to their record)
nl_BE: Kies  "Ja" om alleen primaire leden te tonen (de contacten met een lidmaatschap direct gekoppeld aan hun contact)

en: Select 'Also include' if you want to also send reminders to contacts who match this criteria. If you select 'Choose Recipients' - the chosen contacts will also receive the reminder (in ADDITION TO the contacts who match the criteria above).
nl_BE: Kies 'Ook bijvoegen' als u ook herinneringen wilt versturen naar contacten die voldoen aan deze criteria. Als u voor 'Kies ontvangers' kiest, dan worden er herinneringen verstuurd naar de geselecteerde contacten  (als toevoeging aan de contacten die voldoen aan de bovengenoemde geselecteerde criteria).

en: Select 'CKEditor' for the built-in WYSIWYG option. You can customize the toolbar buttons and other settings by clicking "Configure CKEditor."
nl_BE: Selecteer 'CKEditor' voor de ingebouwde WYSIWYG-functie. U kunt de knoppen op de knoppenbalk en andere instellingen aanpassen door op 'CKEditor configureren' te klikken.

en: Select 'Individual' if you are importing contributions made by individual persons.
nl_BE: Kies 'Persoon'  als elke rij in het bestand bijdragen bevat van dat type contact.

en: Select 'Individual' if you are importing custom data for individual persons.
nl_BE: Selecteer 'Persoon' als u gegevens importeert voor personen.

en: Select 'Individual' if you are importing event participation data for individual persons.
nl_BE: Selecteer 'Persoon' als u deelnamegegevens importeert voor personen.

en: Select 'Individual' if you are importing memberships for individual persons.
nl_BE: Selecteer 'Persoon' als het importbestand lidmaatschappen van personen bevat.

en: Select 'Inline' to include this set of fields in the main contact Add/Edit form and Contact Summary screens. Select 'Tab' or 'Tab with Table' to create a separate navigation tab for display and editing these values (generally for less frequently accessed and/or larger sets of fields). 'Tab with Table' is recommended for customs data sets which allow multiple records.
nl_BE: Selecteer 'Inline' om deze veldengroep op te nemen op het hoofdscherm van de formulieren toevoegen/bewerken contacten en het contactoverzicht. Selecteer 'Tab' of 'Tab met tabel' om een apart tabblad te maken voor het tonen en bewerken van deze waarden (meestal voor minder vaak gebruikte en/of grotere veldengroep). Voor specifieke velden met meerdere records wordt 'Tab met tabel' aanbevolen.

en: Select 'Limit to' if you want to only send reminders to contacts with the criteria selected above AND who ALSO match this criteria. If you select 'Choose Recipients' - only the chosen contacts will receive the reminder (AND only if they ALSO match the criteria above).
nl_BE: Kies 'Beperk tot' als u alleen herinneringen naar contacten wilt versturen die aan de bovengenoemde geselecteerde EN deze criteria voldoen. Als u voor ''Kies ontvangers' kiest, dan worden alleen er alleen herinneringen verstuurd naar de geselecteerde contacten EN alleen als ze aan de bovengenoemde geselecteerde criteria voldoen.

en: Select 'New Saved Search' from the '- more actions -' drop-down menu and click 'Go'
nl_BE: Selecteer 'Nieuwe opgeslagen zoekopdracht" van het '- meer acties -' dropdown menu en klik 'Ga'

en: Select 'Organization' or 'Household' if you are importing contributions made by contacts of that type. (NOTE: Some built-in contact types may not be enabled for your site.)
nl_BE: Kies 'Huishouding', of 'Organisatie' als u bijdragen importeert van dat type contacten. (Let op: sommige standaard contact types zijn wellicht niet geactiveerd voor uw site.)

en: Select 'Organization' or 'Household' if you are importing custom data . (NOTE: Some built-in contact types may not be enabled for your site.)
nl_BE: Selecteer 'Organisatie' of 'Huishouden' als u gegevens importeert. (NB: er kunnen standaard contacttypes uitgeschakeld zijn voor uw website.)

en: Select 'Organization' or 'Household' if you are importing event participation data for contacts of that type. (NOTE: Some built-in contact types may not be enabled for your site.)
nl_BE: Selecteer 'Organisatie' of 'Huishouden' indien u deelnamegegevens voor contacten van die typen importeert. (OPMERKING: Sommige ingebouwde contacttypes zijn mogelijk niet ingeschakeld op uw site.)

en: Select 'Organization' or 'Household' if you are importing memberships made by contacts of that type. (NOTE: Some built-in contact types may not be enabled for your site.)
nl_BE: Selecteer 'Organisatie' of 'Huishouden' als u lidmaatschappen importeert die door contacten van die types zijn aangegaan. (OPMERKING: Het kan zijn dat sommige ingebouwde contacttypes bij uw site niet zijn ingeschakeld.)

en: Select 'Rolling' if the subscription or service starts on the current day. Select 'Fixed' if the start date is a fixed month and day within the current year (set this value in the next field).
nl_BE: Kies 'Vandaag' als beschrijving van de service als die vandaag start. Kies 'Vast' als de startdatum een hierna op te geven datum is.

en: Select 'Textarea' if you want users to type text and/or HTML code into plain text fields.
nl_BE: Selecteer 'Tekstvak' als u wilt dat gebruikers tekst of HTML in tekstvelden kunnen typen.

en: Select 'User and User Admin Only' if joining this group is controlled by authorized CiviCRM users only. If you want to allow contacts to join and remove themselves from this group via the Registration and Account Profile forms, select 'Public Pages'.
nl_BE: Selecteer 'Alleen gebruiker en beheerder' als lid worden van deze groep alleen door geautoriseerde CiviCRM gebruikers wordt bepaald. Als u contacten toe wilt staan zichzelf toe te voegen of te verwijderen uit deze groep via registratie- en accountprofielformulieren, selecteer dan 'Publieke pagina's'.

en: Select 'rolling' if membership periods begin at date of signup. Select 'fixed' if membership periods begin on a set calendar date.
nl_BE: Selecteer 'rollend' als de lidmaatschapsperiode op de dag van aanmelden begint. Selecteer 'vast' als lidmaatschapsperiodes op vaste kalenderdata beginnen.

en: Select 'rolling' if membership periods begin at date of signup. Select 'fixed' if membership periods begin on a set calendar date. If membership duration is specified in years, you will be able to specify the exact month and day for memberships to start. If membership duration is specified in months, memberships will start on the 1st of the current month and run for the number of specified months.
nl_BE: Selecteer 'Rollend' als het lidmaatschap ingaat op de aanmelddatum. Selecteer 'vast' als het lidmaatschap op een vastgestelde kalenderdatum ingaat. Als de looptijd van het lidmaatschap in jaren wordt uitgedrukt, kunt u precies aangeven op welke maand en dag lidmaatschappen ingaan. Als de looptijd van het lidmaatschap in maanden wordt uitgedrukt, gaan lidmaatschappen in op de eerste dag van de huidige maand en duren ze het opgegeven aantal maanden.

en: Select <strong>Individual</strong> for Contact Type if each record in your file represents an individual person - even if the file also contains related Organization data (e.g. Employer Name, Employer Address, etc.).
nl_BE: Kies <strong>Persoon</strong> als contacttype als elk record in uw invoerbestand een individueel persoon is - ook als het bestand ook gerelateerde organisatie gegevens bevat (bijv. werkgeversnaam, werkadres).

en: Select <strong>Organization</strong> or <strong>Household</strong> if each record in your file represents a contact of that type. (NOTE: Some built-in contact types may not be enabled for your site.)
nl_BE: Gebruik <strong>Organisatie</strong> of <strong>Huishouden</strong> als elk invoerrecord een contact van dat type is.

en: Select Campaign
nl_BE: Selecteer campagne

en: Select Case
nl_BE: Kies dossier

en: Select Case for Merge
nl_BE: Selecteer dossier om samen te voegen

en: Select Code
nl_BE: Selecteer Code

en: Select Columns
nl_BE: Selecteer kolommen

en: Select Contact
nl_BE: Kies contact

en: Select Credit Card Types that this payment processor can accept
nl_BE: Selecteer de creditcards die de betaalmethode accepteert

en: Select Current User
nl_BE: Huidige gebruiker selecteren

en: Select Date
nl_BE: Selecteer datum

en: Select Field
nl_BE: Kies veld

en: Select Fields to Export
nl_BE: Selecteer velden om te exporteren

en: Select Final Mailing (Test %1)
nl_BE: Kies definitieve mailing (test %1)

en: Select Format
nl_BE: Opmaak selecteren

en: Select Group
nl_BE: Groep selecteren

en: Select Label
nl_BE: Selecteer etiket

en: Select Location
nl_BE: Selecteer Locatie

en: Select Mailer
nl_BE: Verzendmethode

en: Select Membership Organization and then Membership Type.
nl_BE: Selecteer eerst de organisatie, en daarna het type lidmaatschap.

en: Select Profile
nl_BE: Profiel selecteren

en: Select Recipients
nl_BE: Selecteer ontvangers

en: Select Records
nl_BE: Selecteer records:

en: Select Result Set
nl_BE: Resultaatset selecteren

en: Select SMS Provider
nl_BE: SMS-Provider kiezen

en: Select Saved Mapping or Leave blank to create a new One.
nl_BE: Kies een opgeslagen veldmapping, of laat dit veld leeg om een nieuwe mapping toe te voegen.

en: Select Saved Mapping, or leave blank to create a new mapping.
nl_BE: Selecteer Opgeslagen koppeltabel, of maak geen keuze om een nieuwe koppeltabel aan te maken.

en: Select Tag(s)
nl_BE: Selecteer kenmerk(en)

en: Select Tagset
nl_BE: Kenmerkset kiezen

en: Select Year (for monthly breakdown)
nl_BE: Selecteer jaar (t.b.v. uitsplitsing per maand)

en: Select a CiviMember Membership Type
nl_BE: Kies een CiviMember-lidmaatschapstype

en: Select a Different Field Mapping
nl_BE: Kies een andere veldmapping

en: Select a Drupal Role
nl_BE: Kies een Drupal-rol

en: Select a Financial Type that has both a 'Cost of Sales Premiums Account' and a 'Premiums Inventory Account' if you want to generate accounting transactions to track the cost of premiums used.
nl_BE: Kies een financieel type dat zowel een account heeft voor 'Verkoopkosten relatiegeschenken' als 'Relatiegeschenken inventaris' heeft, als u de kosten van de transacties met relatiegeschenken wilt volgen.

en: Select a Membership Level
nl_BE: Selecteer een lidmaatschapsniveau

en: Select a Membership Renewal Level
nl_BE: Selecteer een lidmaatschapsverlengingsniveau

en: Select a Role to assign (grant) this permission to. Select the special role 'Everyone' if you want to grant this permission to ALL users. 'Anyone' includes anonymous (i.e. not logged in) users.
nl_BE: Selecteer een rol om deze bevoegdheid te krijgen. Selecteer de rol "Iedereen" als de rechten aan alle gebruikers moeten worden gegeven. "Iedereen" betekent ook anonieme (niet ingelogde) gebruikers.

en: Select a Role to assign (grant) this permission to. Select the special role 'Everyone' if you want to grant this permission to ALL users. 'Everyone' includes anonymous (i.e. not logged in) users. Select the special role 'Authenticated' if you want to grant it to any logged in user.
nl_BE: Selecteer een rol om deze bevoegdheid te krijgen. Selecteer de rol "Iedereen" als de rechten aan alle gebruikers moeten worden gegeven. "Iedereen" betekent ook anonieme (niet ingelogde) gebruikers.

en: Select a different Custom Data Set for this field.
nl_BE: Kies een ander eigen gegevens set voor dit veld.

en: Select a financial type that is linked to both a 'Cost of Sales Premiums Account' and a 'Premiums Inventory Account' if you want to generate accounting transactions to track the cost of premiums used.
nl_BE: Kies een financieel type dat zowel een account heeft voor 'Verkoopkosten relatiegeschenken' als 'Relatiegeschenken inventaris' heeft, als u de kosten van de transacties met relatiegeschenken wilt volgen.

en: Select a group if you are using this profile for search and listings, AND you want to limit the listings to members of a specific group.
nl_BE: Selecteer een groep als u dit profiel gebruikt voer zoekopdrachten en overzichten EN u wilt u beperken tot de leden van een groep.

en: Select a group if you want contacts to be automatically added to that group when the profile is submitted.
nl_BE: Selecteer een groep als u wilt dat contacten automatisch worden toegevoegd aan die groep als het profiel cis verzonden.

en: Select a group of contacts who should have this role when logged in to your site. Groups must be assigned the 'Access Control' type (Contacts &raquo; Manage Groups &raquo; Settings) to be included in this list.
nl_BE: Kies de groep contacten die deze rol krijgt als ze inloggen op uw site. Groepen moeten gekoppeld zijn met het 'Toegangscontrole' type (Contacten  &raquo; Groepsbeheer &raquo; Instellingen) om in deze lijst te staan.

en: Select a label format from the dropdown list.
nl_BE: Kies een etiketopmaak uit de vervolgkeuzelijst.

en: Select a page format for PDF files created using this template if you wish to override the default format. Page formats define the paper size and margins.
nl_BE: Selecteer een paginaopmaak voor PDF-bestanden die met dit sjabloon gemaakt worden als u de standaard opmaak wilt negeren. De pagina-opmaak bepaalt de papiergrootte en de marges.

en: Select a page format from the list or configure your own format in the settings below.
nl_BE: Selecteer de pagina-opmaak uit de lijst of configureer uw eigen opmaak met de instellingen hieronder.

en: Select a page format to use for the PDF file. Page formats define the paper size and margins.
nl_BE: Selecteer de pagina-opmaak voor het PDF-bestand. De pagina-opmaak bepaalt de papiergrootte en de marges.

en: Select a pre-configured Price Set to offer multiple individually priced options for contributions. Otherwise, select &quot;-none-&quot; and enter one or more fixed contribution options in the table below. Create or edit Price Sets <a href='%1'>here</a>.
nl_BE: Kies een geconfigureerde prijsset om meerdere persoonlijke opties voor prijzen voor bijdragen aan te bieden. Of, kies &quot;-geen-&quot; en vul in de onderstaande tabel een of meer vaste opties voor een bijdrage in. <a href='%1'>Aanmaken en wijzigen prijsset.</a>

en: Select a pre-configured Price Set to offer multiple individually priced options for event registrants. Otherwise, select &quot;-none-&quot; and enter one or more fee levels in the table below. Create or edit Price Sets <a href='%1'>here</a>.
nl_BE: Selecteer een geconfigureerde prijsset om meerdere afzonderlijk geprijsde opties aan te bieden aan mensen die zich voor uw evenement inschrijven. Selecteer anders &quot;- geen -&quot; en voer in onderstaande tabel één of meer tarieven in. Prijssets kunt u <a href='%1'>hier</a> maken of bewerken.

en: Select a pre-existing template, or upload a document for mail merge.
nl_BE: Selecteer een bestaand sjabloon of upload een document voor het samenvoegen van de e-mail.

en: Select a saved field mapping if this file format matches a previous import.
nl_BE: Kies een opgeslagen vertaaltabel als dit bestandsformaat overeenkomt met een vorige importbewerking.

en: Select a specific Contact Subtype here ONLY if all you want all records in this import to be assigned to that subtype. EXAMPLE: If all records are of the <strong>Student</strong>, select that subtype here and it will be assigned to all import records.
nl_BE: Kies ALLEEN een subtype van contact als alle records in uw invoerbestand van dat subtype zijn. Voorbeeld: Als het allemaal studenten zijn, kies dan het subtype <strong>Student</strong>, alle geaccepteerde records krijgen dan dat subtype.

en: Select a specific group of contacts, OR apply this permission to ALL groups.
nl_BE: Selecteer een specifieke groep contacten OF geef de toegangsrechten aan ALLE groepen.

en: Select a specific group of custom fields, OR apply this permission to ALL custom fields.
nl_BE: Selecteer een specifieke groep velden OF geef de toegangsrechten aan ALLE specifieke velden.

en: Select a specific profile, OR apply this permission to ALL profiles.
nl_BE: Selecteer een specifiek profiel OF geef de toegangsrechten aan ALLE profielen.

en: Select a username; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
nl_BE: Kies een gebruikersnaam; leestekens zijn niet toegestaan, behalve punten, haakjes en onderliggende strepen.

en: Select all CiviMember Status Rule(s) that represent current status.
nl_BE: Selecteer alle CiviMember statusregel(s) die de huidige status voorstellen.

en: Select all CiviMember Status Rule(s) that represent expired status.
nl_BE: Selecteer alle CiviMember statusregel(s) die de verlopen status voorstellen.

en: Select an ACL Role to assign.
nl_BE: Selecteer een ACL rol om bevoegdheid toe te kennen.

en: Select an Online Contribution page that the user can access to make self-service pledge payments. (Only Online Contribution pages configured to include the Pledge option are listed.)
nl_BE: Selecteer een online bijdragepagina die de gebruiker kan benaderen om zelfstandig betalingen op de toezegging te doen. (Alleen online bijdragepagina's die geconfigureerd zijn met de toezeggingsoptie worden genoemd.)

en: Select an entity.
nl_BE: Selecteer een entiteit.

en: Select an event, OR apply this permission to ALL events.
nl_BE: Selecteer een evenement, OF pas dit toegangsrecht toe op ALLE evenementen.

en: Select an existing organization
nl_BE: Selecteer een bestaande organisatie

en: Select an icon to appear to the left side of the navigation menu item.
nl_BE: Kies het icoon dat getoond wordt aan de linkerkant bij dit item in het menu.

en: Select an option to reveal honoree information fields.
nl_BE: Kies een optie voor het tonen van de informatie velden van de begunstiger.

en: Select and configure one or more payment processing services for online contributions, events and / or membership fees.
nl_BE: Selecteer en configureer een of meerdere betaalmethoden voor online bijdragen, evenementen en/of contributies.

en: Select as Final
nl_BE: Selecteren als definitieve mailing

en: Select at least one membership option.
nl_BE: Kies minimaal een lidmaatschap optie

en: Select at least one option from Contribution(s).
nl_BE: Selecteer ten minste één optie uit Bijdrage(n).

en: Select at least one option from Membership Type(s).
nl_BE: Selecteer tenminste één lidmaatschapstype.

en: Select at most one option associated with the same membership type.
nl_BE: Kies ten minste een optie die gerelateerd is aan hetzelfde lidmaatschap type.

en: Select between Admin/Public for each option. 'Public' will show the option to all users accessing the price set. Use 'Admin' to limit the option to users with the 'CiviEvent: edit event participants’ permission (when viewing the field via the event registration pages) or the ‘CiviContribute: edit contributions’ permission (when accessing the field through a contribution page).
nl_BE: Kies per optie tussen Beheerder/Openbaar. Bij openbaar wordt de optie binnen de prijsset aan alle gebruikers getoond. Bij beheerder wordt de optie alleen getoond aan gebruikers met het CiviEvent-recht om deelnemers te wijzigen (bij het tonen van het veld via de aanmeldingspagina) of het CiviContribute-recht om bijdragen te wijzigen (bij het tonen van het veld op de bijdragepagina).

en: Select color
nl_BE: Kies kleur

en: Select either EventID OR Event Title
nl_BE: Selecteer het evenementnummer OF de naam van het evenement

en: Select either of the dates.
nl_BE: Kies één van de datums.

en: Select field
nl_BE: Selecteer veld

en: Select fields for export
nl_BE: Selecteer velden om te exporteren

en: Select list
nl_BE: Selecteer lijst

en: Select neither to show all members, regardless of whether they are the direct member or inherit it through a relationship,
nl_BE: Kies niets om alle leden te tonen.

en: Select neither to show all memberships
nl_BE: Kies niets om alle lidmaatschappen te tonen

en: Select non-overlapping discount start date.
nl_BE: Selecteer een niet-overlappende begindatum voor korting.

en: Select one or more tags for details.
nl_BE: Kies een of meer kenmerken voor details.

en: Select optional extra features
nl_BE: Optionele extra functies selecteren

en: Select recurring units supported for recurring payments.
nl_BE: Selecteer de ondersteunde eenheden voor periodieke betalingen.

en: Select saved mapping
nl_BE: Selecteer opgeslagen koppeltabel

en: Select someone else ...
nl_BE: Selecteer iemand anders...

en: Select the "FROM" Email Address for this mailing from the dropdown list. Available email addresses are configurable by users with Administer CiviCRM permission. EXAMPLE: "Client Services" &lt;clientservices@example.org&gt;
nl_BE: Selecteer uit de keuzelijst het afzenderadres dat gebruikt moet worden voor deze mailing. De beschikbare e-mailadressen zijn te configureren door gebruikers met de machtiging CiviCRM beheren. VOORBEELD: &quot;Klantenservice&quot; &lt;klantenservice@example.com&gt;.

en: Select the <strong>tabs</strong>
              that should be displayed when viewing a contact record. EXAMPLE: If your organization does not keep track of
              'Relationships', then un-check this option to simplify the screen display. Tabs for Contributions, Pledges,
              Memberships, Events, Grants and Cases are also hidden if the corresponding component is not enabled. Go to
              <a href="%1">Administer > System Settings > Enable Components</a>
              to modify the components which are available for your site.
nl_BE: Selecteer de <strong>tabs</strong>
              die getoond moeten worden bij het tonen van een contact. Voorbeeld: Als uw organisatie geen relaties bijhoudt
              Vink dan deze optie hier niet aan, dat zorgt voor een eenvoudiger overzicht. Tabs voor Bijdragen, Toezeggingen,
              Lidmaatschappen, Evenementen, Toelagen en Dossiers worden niet getoond als de bijbehorende component niet ingeschakeld is. Ga naar
              <a href="%1">Beheer > Systeeminstellingen > Inschakelen Componenten </a>
              om de voor uw site beschikbare componenten te wijzigen.

en: Select the Activity Type.
nl_BE: Selecteer het activiteitstype.

en: Select the Product
nl_BE: Product selecteren

en: Select the SMS provider for this mass message from the dropdown list.
nl_BE: Kies de SMS-provider voor deze massa-SMS uit de lijst.

en: Select the action token from the Insert Tokens pop-up list - e.g. Unsubscribe via web page - and insert into your message.
nl_BE: Kies het token (bijv. Afmelden) uit de lijst 'Toevoegen tokens' om het toe te voegen in uw bericht.

en: Select the appropriate Privacy Options.
nl_BE: Kies de gewenste privacy opties.

en: Select the appropriate financial type for this payment.
nl_BE: Selecteer het financieel type van deze betaling.

en: Select the appropriate financial type for this transaction.
nl_BE: Kies het voor deze transactie geldende financieel type.

en: Select the campaign for which survey is created.
nl_BE: Selecteer de campagne waarbinnen de enquête gebruikt wordt.

en: Select the corresponding financial type for contributions made using this page (e.g. donation, capital campaign, etc.). Financial types (and associated accounting codes) are included when contributions are exported, so it can helpful to set up specific types for accounting purposes. You can add or modify contribution available types from Administer &gt; CiviContribute &gt; Financial Types.
nl_BE: Kies het bijbehorende financieel type voor de bijdragen via deze pagina  (bijvoorbeeld: donatie). Het type (en de gerelateerde rekeningnummers) worden toegevoegd wanneer bijdragen worden geëxporteerd, het is dus handig om specifieke types voor dit doel te gebruiken. U kunt voor bijdragen beschikbare types toevoegen en wijzigen via Beheer &gt; CiviContribute &gt; Financieel Type.

en: Select the corresponding financial type for contributions made using this page.
nl_BE: Kies het bijbehorende financieel type voor bijdragen gedaan via deze pagina.

en: Select the currency to be used for contributions submitted from this contribution page.
nl_BE: Kies de valuta voor de bijdragen die via deze pagina worden gedaan.

en: Select the currency to be used for event registration.
nl_BE: Selecteer de valuta bij het aanmelden.

en: Select the email format preferred by this contact. Select 'Both' to send HTML and Text formats.
nl_BE: Selecteer de voorkeur in e-mail opmaak van dit contact. Selecteer 'Beide' voor verzendingen met HTML & Tekst opmaak.

en: Select the fields to be exported using the table below. You'll see a live preview of the first few records for each field.
nl_BE: Selecteer in de onderstaande tabel de te exporteren velden. U ziet dan een voorbeeld met daarin een paar regels met de waarden in deze velden.

en: Select the fields to be included when editing a contact or event address.
nl_BE: Kies de velden die zichtbaar moeten zijn bij het bewerken van een contact- of evenementadres.

en: Select the financial type assigned to fees for this membership type (for example 'Membership Fees'). This is required for all membership types - including free or complimentary memberships.
nl_BE: Selecteer het financieel type behorend bij de kosten van dit type lidmaatschap (bijvoorbeeld: 'Lidmaatschap kosten'). Dit is verplicht voor alle types lidmaatschap, ook als het een gratis lidmaatschap is.

en: Select the format that is used for date fields in your import data.
nl_BE: Selecteer de datum opmaak van de te importeren gegevens.

en: Select the group
nl_BE: Selecteer de groep

en: Select the html type used to offer options for this field
nl_BE: Selecteer het HTML type welke gebruikt wordt om de opties van dit veld te tonen.

en: Select the interval for due date.
nl_BE: Kies de termijn voor de vervaldatum

en: Select the menu item corresponding to the section this item should be placed in. If this is a top-level menu, leave this field empty.
nl_BE: Kies het menu-item behorend bij het onderdeel waarin u dit item wil plaatsen. Als u het in het hoofdmenu wilt plaatsen, laat dit veld dan leeg.

en: Select the payment processor to be used for contributions submitted from this contribution page (unless you are soliciting non-monetary / in-kind contributions only).
nl_BE: Selecteer de betaalmethode die gebruikt moet worden voor bijdragen die via deze bijdragepagina ingediend worden (tenzij u alleen om niet-geldelijke/in natura bijdragen vraagt).

en: Select the preferred method(s) of communicating with this contact.
nl_BE: Selecteer de voorkeursmethode(n) voor communicatie met dit contact.

en: Select the related online contribution page that supporters of this event are promoting. Visitors to their Personal Campaign pages will be directed to the selected online contribution page to donate money.
nl_BE: Kies de gerelateerde online donatiepagina die uw supporters voor dit evenement promoten. Bezoekers van hun persoonlijke campagnepagina's worden naar de geselecteerde online donatiepagina geleid om te doneren.

en: Select the sections that should be included in the Basic and Advanced Search forms. EXAMPLE: If you don't track Relationships - then you do not need this section included in the advanced search form. Simplify the form by un-checking this option.
nl_BE: Kies de onderdelen die getoond moeten worden bij het zoeken. Voorbeeld: Als u geen relaties vastlegt, dan kunt u het zoekformulier vereenvoudigen door deze optie niet aan te vinken.

en: Select the sections that should be included in the Contact Dashboard. EXAMPLE: If you don't want constituents to view their own contribution history, un-check that option.
nl_BE: Kies de onderdelen die in het contactdashboard moeten worden opgenomen. Voorbeeld: als u niet wilt dat mensen hun eigen historie van bijdragen kunnen inzien, vink die optie dan uit.

en: Select the sections that should be included when adding or editing a contact record. EXAMPLE: If your organization does not record Gender and Birth Date for individuals, then simplify the form by un-checking this option. Drag interface allows you to change the order of the panes displayed on contact add/edit screen.
nl_BE: Kies de onderdelen die getoond moeten worden van een contact. Voorbeeld: Als uw organisatie van personen niet het geslacht of de geboortedatum vastlegt, dan kunt u de schermweergave vereenvoudigen door deze optie niet aan te vinken. U kunt de volgorde van weergave van de secties aanpassen door ze te verslepen.

en: Select the source of the imported data. By default the following choices are possible:
nl_BE: Kies het soort invoerbestand. De standaardsoorten zijn:

en: Select the tabs that should be displayed when viewing a contact record. EXAMPLE: If your organization does not keep track of 'Relationships', then un-check this option to simplify the screen display. Tabs for Contributions, Pledges, Memberships, Events, Grants and Cases are also hidden if the corresponding component is not enabled. Go to Administer > System Settings > Enable Components to modify the components which are available for your site.
nl_BE: Selecteer de tabs die getoond moeten worden bij het tonen van een contact. Voorbeeld: Als uw organisatie geen relaties bijhoudt, vink dan deze optie hier niet aan, dat zorgt voor een eenvoudiger overzicht. Tabs voor Bijdragen, Toezeggingen, Lidmaatschappen, Evenementen, Toelagen en Dossiers worden niet getoond als de bijbehorende component niet is ingeschakeld. Ga naar
    Beheer > Systeeminstellingen > Onderdelen om de voor uw website beschikbare componenten te wijzigen.

en: Select the type of CiviCRM record and the field you want to include in this Profile.
nl_BE: Selecteer het CiviCRM recordtype en het veld dat u in dit profiel op wilt nemen.

en: Select the type of data this ACL operates on.
nl_BE: Selecteer het gegevenstype waarop deze ACL werkt.

en: Select the type of record that this set of custom fields is applicable for. You can configure custom data for a specific type of contact (e.g. Individuals but NOT Organizations), ANY type of contact, or other record types such as activities, contributions, memberships and event participants.
nl_BE: Selecteer het recordtype waarop deze specifieke gegevensgroep van toepassing is. U kunt gegevens configureren voor een bepaald contacttype (bijvoorbeeld: personen, maar NIET organisaties), ELK contacttype of andere recordtypes zoals activiteiten, bijdragen, lidmaatschappen en deelnemers aan evenementen.

en: Select valid date range
nl_BE: Selecteer een geldige periode.

en: Select which CiviMember Status Rules will be used for "Current" and "Expired" status. A "Current" status rule will add the above role to a user account. An "Expired" status rule will remove the above role from a user account.
nl_BE: Selecteer welke CiviMember statusregels er gebruikt zullen worden voor de "Huidige" en "Verlopen" status. Een "Huidige" statusregel zal de bovenstaande regel toevoegen aan het gebruikersaccount. Een "Verlopen" statusregel zal de bovenstaande regel verwijderen van het gebruikersaccount.

en: Select which method CiviMember Roles Sync will use to automatically synchronize Memberships and Roles. If you choose user login/logout, you will have to run an initial "Manual Synchronization" after you create a new rule for it to be applied to all users and contacts. Leave the default setting if you are unsure which method to use.
nl_BE: Selecteer welke methode CiviMember Rollen Sync moet gebruiken. Als u login/logout selecteert, dan zal u een "Handmatige synchronisatie" moeten uitvoeren na het aanmaken van een nieuwe associatieregel. Als u niet zeker bent welke methode u moet kiezen, gebruik dan de standaardinstelling.

en: Selectable:
nl_BE: Selecteerbaar:

en: Selectable?
nl_BE: Selecteerbaar?

en: Selected %1 Report has been deleted.
nl_BE: Het geselecteerde %1-rapport is verwijderd.

en: Selected %1 type has been deleted.
nl_BE: Geselecteerde %1 type is verwijderd.

en: Selected %1 type has not been deleted.
nl_BE: Geselecteerde %1-type is niet verwijderd.

en: Selected ACL has been deleted.
nl_BE: De geselecteerde ACL is verwijderd.

en: Selected Activity cannot be deleted.
nl_BE: De geselecteerde activiteit kan niet verwijderd worden.

en: Selected Activity has been deleted successfully. | %count Activities have been deleted successfully.
nl_BE[0]: Geselecteerde activiteit is verwijderd.
nl_BE[1]: %count activiteiten zijn verwijderd.

en: Selected Comment has been deleted successfully.
nl_BE: Geselecteerde commentaar is met succes verwijderd.

en: Selected Contacts
nl_BE: Geselecteerde contacten

en: Selected Entity Role has been deleted.
nl_BE: De geselecteerde Entiteiten Rol is verwijderd.

en: Selected Event is not Paid Event
nl_BE: Het geselecteerde evenement is geen betaald evenement.

en: Selected Financial Account has been deleted.
nl_BE: Geselecteerde financiële rekening is verwijderd.

en: Selected Label Format has been deleted.
nl_BE: Het geselecteerde etiketformaat is verwijderd.

en: Selected Location type has been deleted.
nl_BE: Geselecteerd locatietype verwijderd.

en: Selected Note has been deleted successfully.
nl_BE: Geselecteerde notitie is met succes verwijderd.

en: Selected Option
nl_BE: Geselecteerde optie

en: Selected PDF Page Format has been deleted.
nl_BE: Het geselecteerde PDF-paginaformaat is verwijderd.

en: Selected Payment Processor type has been deleted.<br/>
nl_BE: Geselecteerd betaal processortype is verwijderd.<br/>

en: Selected Premium Product has been removed from this Contribution Page.
nl_BE: Het geselecteerde relatiegeschenk is verwijderd van deze bijdragepagina.

en: Selected Premium Product type has been deleted.
nl_BE: Geselecteerd relatiegeschenkproducttype is verwijderd.

en: Selected Profile Field has been deleted.
nl_BE: Het geselecteerde profielveld is verwijderd.

en: Selected Provider has been deleted.
nl_BE: De geselecteerde provider is verwijderd.

en: Selected Relationship type has been deleted.
nl_BE: Geselecteerde relatietype is verwijderd.

en: Selected Reminder has been deleted.
nl_BE: De geselecteerde herinnering is verwijderd.

en: Selected Survey type has been deleted.
nl_BE: Geselecteerd enquêtetype is verwijderd.

en: Selected case is already linked.
nl_BE: Geselecteerde dossier is al gekoppeld.

en: Selected contact does not have an address. Please click the following link to edit that contact to add an address, or select a different contact.
nl_BE: Het geselecteerde contact heeft geen adres. Pas dat a.u.b. met de link aan of selecteer een ander contact.

en: Selected contact type can not be deleted. Make sure contact type doesn't have any associated custom data or group.
nl_BE: Het geselecteerde contacttype kan niet verwijderd worden. Zorg ervoor dat er geen aangepaste velden of groepen meer bestaan die gekoppeld zijn aan dit contacttype.

en: Selected contact type has been deleted.
nl_BE: Geselecteerd contacttype verwijderd.

en: Selected contact(s) do not have a valid Phone, or communication preferences specify DO NOT SMS, or they are deceased
nl_BE: De gekozen contacten hebben geen valide telefoonnummer, of communicatie voorkeuren. Kies Niet SMS-en, of contact is overleden.

en: Selected contact(s) do not have a valid email address, or communication preferences specify DO NOT EMAIL, or they are deceased or Primary email address is On Hold.
nl_BE: Geselecteerde contact(en) hebben geen geldig e-mailadres, hebben aangegeven geen mail te willen ontvangen, zijn overleden, of hun primaire e-mailadres is uitgeschakeld vanwege bounces.

en: Selected contacts have been marked as not duplicates
nl_BE: De geselecteerde contacten zijn aangemerkt als geen dubbelen

en: Selected countries will appear in top section of country list
nl_BE: Geselecteerde landen worden bovenin de landenlijst getoond.

en: Selected countries will appear in top section of country list.
nl_BE: Geselecteerde landen staan bovenin de landenlijst.

en: Selected fields will be displayed in autocomplete dropdown search results for 'Contact Reference' custom fields. Contact Name is always included. NOTE: You must assign 'access contact reference fields' permission to the anonymous role if you want to use custom contact reference fields in profiles on public pages. For most situations, you should use the 'Limit List to Group' setting when configuring a contact reference field which will be used in public forms to prevent exposing your entire contact list.
nl_BE: De geselecteerde velden worden in autoaanvullende keuzelijsten voor referentie aan contactvelden getoond. De contactnaam wordt altijd opgenomen. NB: U moet het recht voor toegang tot de referentie aan contact toekennen aan anonieme gebruikers, als u dit wilt laten gebruiken in profielen op openbare pagina's.  Meestal is hierbij het gebruik van de instelling 'Beperkt overzicht tot groep' nodig om te voorkomen dat al uw contacten openbaar worden.

en: Selected fields will be displayed in back-office autocomplete dropdown search results (Quick Search, etc.). Contact Name is always included.
nl_BE: Geselecteerde velden worden getoond in back-office automatisch aanvullen zoekresultaten (Quick Search, enz.). De naam van het contact wordt altijd getoond.

en: Selected financial type account has been deleted.
nl_BE: Het geselecteerde financieel rekeningtype is verwijderd.

en: Selected financial type account with 'Accounts Receivable Account is' account relationship cannot be deleted.
nl_BE: Geselecteerd financieel rekeningtype met 'Rekening te ontvangen betalingen is'-relatie kan niet worden verwijderd.

en: Selected financial type has been deleted.
nl_BE: Het geselecteerde financieel type is verwijderd.

en: Selected mailing has been deleted.
nl_BE: De geselecteerde mailing is verwijderd.

en: Selected mapping has been deleted successfully.
nl_BE: Geselecteerde koppeling is verwijderd.

en: Selected membership status has been deleted.
nl_BE: Geselecteerde lidmaatschapsstatus is verwijderd.

en: Selected membership type has been deleted.
nl_BE: Het geselecteerde lidmaatschapstype is verwijderd.

en: Selected message template has been deleted.
nl_BE: Geselecteerde sjablonen zijn verwijderd.

en: Selected option group has been deleted.
nl_BE: Geselecteerde optiegroep is verwijderd.

en: Selected option value has been deleted.
nl_BE: De geselecteerde optiewaarde is verwijderd.

en: Selected participant status has <strong>NOT</strong> been deleted; there are still participants with this status.
nl_BE: De geselecteerde deelnemersstatus is <strong>niet</strong> verwijderd; Er zijn nog deelnemers met deze status.

en: Selected participant status has been deleted.
nl_BE: Geselecteerde deelnemersstatus is verwijderd.

en: Selected participant was deleted successfully.
nl_BE: De geselecteerde deelnemer is succesvol verwijderd.

en: Selected records must all be the same contact type (i.e. all Individuals).
nl_BE: De geselecteerde records moeten van hetzelfde type zijn (bijv. beide personen).

en: Selected relationship has been deleted successfully.
nl_BE: De gekozen relatie is verwijderd.

en: Selected report has been deleted.
nl_BE: Het geselecteerde rapport is verwijderd.

en: Selecting Yes will set the report to be visible only to the user
      that clicked this option and saved the report settings form. If this is
      enabled, the permissions configuration for this report will be disabled.
nl_BE: Als een gebruiker hier ja kiest en de keuze vastlegt dan wordt dit rapport alleen zichtbaar voor die gebruiker. Indien een gebruiker dit heeft gedaan dan kan een andere gebruiker de instellingen voor dit rapport ook niet meer wijzigen.

en: Selecting one or more groups here will limit the choices when assigning an activity.
nl_BE: Het hier selecteren van een of meerdere groepen beperkt het aantal opties bij het toekennen van een activiteit.

en: Selection Method
nl_BE: Selectiemethode

en: Selection required
nl_BE: Invullen verplicht

en: Selections
nl_BE: Selecties

en: Self-service Cancellation or Transfer Time
nl_BE: Tijd voor het zelf annuleren en overdragen

en: Self-service Payments Page
nl_BE: Zelfbedieningspagina betalingen

en: Sell price or market value for premiums. For tax-deductible contributions, this will be stored as non_deductible_amount in the contribution record.
nl_BE: De marktwaarde of verkoopwaarde  van dit relatiegeschenk. Voor bijdragen die van de belasting aftrekbaar zijn wordt de waarde gebruikt als het niet-aftrekbare deel van de bijdrage.

en: Send
nl_BE: Versturen

en: Send A/B test at:
nl_BE: A/B-test versturen op:

en: Send A/B test immediately
nl_BE: A/B-test meteen versturen

en: Send Acknowledgment?
nl_BE: Ontvangstbevestiging versturen?

en: Send Confirmation
nl_BE: Bevestiging verzenden

en: Send Confirmation Email?
nl_BE: E-mail ter bevestiging verzenden?

en: Send Confirmation and Receipt
nl_BE: Bevestiging en ontvangstbewijs verzenden

en: Send Confirmation and Receipt?
nl_BE: Bevestiging en ontvangstbewijs versturen?

en: Send Confirmation?
nl_BE: Bevestiging verzenden?

en: Send Email
nl_BE: E-mail verzenden

en: Send Email to Contacts
nl_BE: E-mail verzenden aan contacten

en: Send Initial Reminder
nl_BE: Eerste herinnering verzenden

en: Send Letter
nl_BE: Brief versturen

en: Send Mailing
nl_BE: Verstuur mailing

en: Send Notification
nl_BE: Notificatie verzenden

en: Send Pledge Acknowledgment.
nl_BE: Verstuur bevestiging toezegging

en: Send Pledge Reminder.
nl_BE: Verstuur herinnering aan toezegging

en: Send Receipt
nl_BE: Verzend factuur

en: Send Receipt?
nl_BE: Ontvangstbevestiging verzenden?

en: Send SMS
nl_BE: SMS versturen

en: Send Scheduled Mailings
nl_BE: Ingeplande mailings verzenden

en: Send Scheduled Reminders
nl_BE: Ingeplande herinneringen verzenden

en: Send Scheduled SMS
nl_BE: Ingeplande SMS versturen

en: Send Your Message
nl_BE: Verstuur uw bericht

en: Send a Copy
nl_BE: Kopie verzenden

en: Send additional reminder this many days after last one sent, up to maximum number of reminders.
nl_BE: Aantal dagen na een herinnering dat een eventueel nodige volgende herinnering moet worden verzonden, dit met de beperking van het gestelde maximum aantal herinneringen per betaling.

en: Send additional reminders
nl_BE: Extra herinneringen verzenden

en: Send an Email
nl_BE: Een e-mail verzenden

en: Send an SMS
nl_BE: SMS versturen

en: Send as
nl_BE: Verstuur als

en: Send at:
nl_BE: Verzonden op:

en: Send cancellation request to %1 ?
nl_BE: Verstuur een verzoek tot beëindiging naar %1 ?

en: Send cancellation request?
nl_BE: Verzoek annuleren versturen?

en: Send e-mail receipt
nl_BE: Een bevestiging e-mailen

en: Send email Receipt
nl_BE: E-mail ontvangstbewijs

en: Send email Receipt?
nl_BE: Ontvangstbericht versturen?

en: Send email to %1
nl_BE: Verstuur e-mail naar %1

en: Send email to family, friends and colleagues with a personal message about this campaign.
nl_BE: Stuur e-mail aan familie, vrienden en collega's met een persoonlijke boodschap over deze campagne.

en: Send emails inviting your friends to support your campaign!
nl_BE: Verstuur e-mails om uw vrienden uit te nodigen uw campagne te steunen!

en: Send emails where possible. Generate printable PDFs for all contacts.
nl_BE: Verstuur e-mails indien mogelijk. Maak afdrukbare PDF's voor alle contacten.

en: Send emails where possible. Generate printable PDFs for contacts who cannot receive email.
nl_BE: Verstuur e-mails indien mogelijk. Maak afdrukbare PDF's voor contacten die geen e-mail kunnen ontvangen.

en: Send emails with an attached PDF where possible. Generate printable PDFs for all contacts.
nl_BE: Verstuur e-mails met een PDF als bijlage indien mogelijk. Maak afdrukbare PDF's voor alle contacten.

en: Send emails with an attached PDF where possible. Generate printable PDFs for contacts who cannot receive email.
nl_BE: Verstuur e-mails met een PDF als bijlage indien mogelijk. Maak afdrukbare PDF's voor contacten die geen e-mail kunnen ontvangen.

en: Send final mailing at:
nl_BE: Definitieve mailing versturen op:

en: Send final mailing immediately
nl_BE: Definitieve mailing meteen versturen

en: Send immediately
nl_BE: Onmiddellijk verzenden

en: Send information about a contribution campaign or event to a friend.
nl_BE: Stuur informatie over een donatie campagne of een evenement naar een vriend.

en: Send initial reminder this many days prior to the payment due date.
nl_BE: Aantal dagen dat een initiële herinnering voor de vervaldatum van een betaling verzonden moet worden.

en: Send payment reminder
nl_BE: Betalingsherinnering verzenden

en: Send receipt for each contribution?
nl_BE: Bij elke contributie een ontvangstbewijs verzenden?

en: Send test
nl_BE: Testmail versturen

en: Send test email to group:
nl_BE: Testmail versturen aan groep:

en: Send test email to:
nl_BE: Testmail versturen naar:

en: Send test message to %1
nl_BE: Testmail versturen naar %1

en: Send test message to group
nl_BE: Een testbericht versturen aan een groep

en: Send the message as email or sms or both.
nl_BE: Verstuur het bericht als e-mail, SMS of beide.

en: Send to %1
nl_BE: Verstuur naar %1

en: Send to these Friend(s)
nl_BE: Verstuur naar uw vriend(en)

en: Send up to
nl_BE: Verstuur maximaal

en: Sender Email
nl_BE: Afzender e-mail

en: Sender Name
nl_BE: Afzender naam

en: Sending Emails (includes contribution receipts and event confirmations)
nl_BE: Versturen van e-mails (omvat o.a. ontvangstbewijzen van bijdragen en inschrijfbevestigingen bij evenement)

en: Sending test email
nl_BE: Verzenden van testmail

en: Sending...
nl_BE: Bezig met versturen...

en: Sendmail Argument
nl_BE: Parameters voor Sendmail

en: Sendmail Configuration
nl_BE: Sendmail-configuratie

en: Sendmail Path
nl_BE: Pad voor Sendmail

en: Sends out scheduled CiviMail mailings
nl_BE: Ingeplande CiviMail-mailings verzenden

en: Sends out scheduled SMS
nl_BE: Ingeplande SMS wordt verstuurd

en: Sends out scheduled reminders via email
nl_BE: Verstuur geplande herinneringen per mail

en: Senior Services Coordinator
nl_BE: Senior dienstencoördinator

en: Senior Services Coordinator is
nl_BE: Coördinator voor gezondheidszorg

en: Sent
nl_BE: Verstuurd

en: Sent By
nl_BE: Verzonden door

en: Sent Email Message
nl_BE: Verstuur e-mailbericht

en: Sent SMS Message
nl_BE: Verstuurd SMS bericht

en: Separate Membership Payment
nl_BE: Aparte lidmaatschapsbetaling

en: Separate Payment
nl_BE: Afzonderlijke betaling

en: Separator
nl_BE: Scheidingsteken

en: Separator (grouped contributions)
nl_BE: Scheiding (gegroepeerde bijdragen)

en: Separator character used when CiviMail generates VERP (variable envelope return path) Mail-From addresses.
nl_BE: Het door CiviMail te gebruiken scheidingsteken bij het aanmaken van meerdere VERP-adressen van afzenders (variable envelope return path).

en: Separators
nl_BE: Scheidingsteken

en: Sequence
nl_BE: Volgorde

en: Sequential is more compact format, well-suited for json and smarty.
nl_BE: Sequential is een meer compact formaat, geschikt voor  JSON en smarty.

en: Serbian
nl_BE: Servisch

en: Serialization method - a non-zero value indicates a multi-valued field.
nl_BE: Serialisatie methode - een niet-null  waarde geeft een veld met meerdere waarden aan.

en: Serialize
nl_BE: Opeenvolgend

en: Serialized queue data
nl_BE: Opeenvolgende wachtrij gegevens

en: Service providing CiviCRM community messages
nl_BE: Service voor CiviCRM gemeenschapsberichten

en: Service providing the Getting Started data
nl_BE: Service voor de introductie

en: Session Reset
nl_BE: Reset sessie

en: Session has been reset.
nl_BE: Sessie is opnieuw gecreëerd.

en: Set Name
nl_BE: Setnaam

en: Set Privacy Options
nl_BE: Privacy-opties instellen

en: Set Proximity Search as required if you want all searches using this profile to require the user to enter a start address and a radius.
nl_BE: Stel zoeken op nabijheid verplicht als uw wilt dat alle zoekopdrachten die met dit profiel worden uitgevoerd de gebruiker verplichten om een startadres en een radius in te voeren.

en: Set Title
nl_BE: Titel aanmaken

en: Set a date and time when you want CiviSMS to start sending this Mass SMS.
nl_BE: Bepaal de datum en tijd dat CiviSMS moet beginnen met het verzenden van deze massa-SMS.

en: Set as primary
nl_BE: Als primair zetten

en: Set event location and event contact information (email and phone).
nl_BE: Stel hier de locatie en contactgegevens (e-mail en telefoonnummer) van het evenement in.

en: Set event title, type (conference, performance etc.), description, start and end dates, maximum number of participants, and activate the event. Enable the public participant listing feature.
nl_BE: Stel hier in de naam, het type (conferentie, optreden enz.), beschrijving, begindatum, einddatum en het maximum aantal deelnemers en activeer het evenement. Schakel de functie openbare deelnemerslijst in.

en: Set the "dedupe e-mail" option when sending a new mailing to "true" by default.
nl_BE: Zet standaard de optie "dubbele e-mail" bij het verzenden van een nieuwe mailing aan.

en: Set the Operator to "OR" if you've assigned multiple permissions and want access to be granted for any one of them. EXAMPLE: If you assign <em>access CiviContribute</em> and <em>administer CiviCRM</em> to a menu item, and set the Operator to "OR", users who have either of those permissions will have access.
nl_BE: Zet de operator op 'OF' als u meerdere rechten heeft toegekend en toegang wilt verlenen aan iedereen die een van die rechten heeft. VOORBEELD: Als u <em>Toegang tot CiviContribute</em> en <em>CiviCRM beheren</em> aan een menu-item toeken en de operator op 'OF' zet, hebben gebruikers die één van beide rechten hebben toegang.

en: Set the membership end date this many membership periods from now. Make sure the appropriate corresponding fee is entered below.
nl_BE: Zet de einddatum van het lidmaatschap op dit aantal termijnen van nu. Controleer de hieronder vermelde overeenkomende kosten.

en: Set the number of seconds http requests should run for before terminating
nl_BE: Bepaal het aantal seconden dat een HTTP-request mag duren voordat het afgebroken wordt

en: Set this organization as current employer
nl_BE: Maak van deze organisatie de huidige werkgever

en: Set this organization as the current employer for this individual. Note: will disable any existing employer relationship for this individual.
nl_BE: Stel deze organisatie in als de huidige werkgever van deze persoon. NB: als er al een werkgever is ingesteld voor deze persoon, dan wordt die relatie uitgeschakeld.

en: Set this value to <strong>Staging/Development</strong> to prevent cron jobs & mailings from being executed.
nl_BE: Zet deze waarde op <strong>Klaarzetten/Ontwikkelen</strong> om te voorkomen dat cronjobs en mailings worden uitgevoerd.

en: Set this value to <strong>Yes</strong> if you want CiviCRM error/debugging messages the appear in your CMS' error log.
nl_BE: Zet deze waarde op <strong>Ja</strong> als u wilt dat CiviCRM fout-/foutopsporingsboodschappen in de logging van uw CMS komen te staan.

en: Set this value to <strong>Yes</strong> if you want CiviCRM error/debugging messages to appear in the Drupal error logs
nl_BE: Stal deze waarde in op <strong>Ja</strong> als u wilt dat de CiviCRM fout/debug meldingen in de Drupal log komen te staan.

en: Set this value to <strong>Yes</strong> if you want to use one of CiviCRM's debugging tools.
nl_BE: Zet deze waarde op <strong>Ja</strong> als u één van de foutopsporingsmiddelen van CiviCRM wilt gebruiken.

en: Set this value to Yes if you want CiviCRM error/debugging messages to appear in the Drupal error logs.
nl_BE: Bepaalt of foutmeldingen en debugging in de Drupal log komen te staan.

en: Set this value to Yes if you want to display a backtrace listing when a fatal error is encountered. This feature should NOT be enabled for production sites.
nl_BE: Gebruik dit als u een backtrace wilt tonen als er een fatale fout optreedt. Schakel deze functie NIET in op een productie website.

en: Set this value to Yes if you want to use one of CiviCRM's debugging tools. This feature should NOT be enabled for production sites.
nl_BE: Bepaalt of je de debugging van CiviCRM wilt gebruiken. Alleen bedoeld voor testomgevingen.

en: Set this when you intend to manage trigger creation outside of CiviCRM
nl_BE: Kies dit als u van plan bent om zelf voor het aanmaken van de triggers te zorgen

en: Set up a 'Dummy' Processor if you want to test Online Contribution pages or Event Registration pages prior to selecting and configuring a real payment processor. You can enter any values for User Name and Site URL.
nl_BE: Configureer een nep-betaalmethode als u online configureert. U kunt elke waarde invullen voor gebruikersnaam en site-URL.

en: Set-up Cron
nl_BE: Cron instellen

en: Sets the default financial type for payments against this pledge.
nl_BE: Instellen financieel standaardtype voor betalingen in verband met deze toezegging.

en: Setting
nl_BE: Instelling

en: Setting Created Date
nl_BE: Instelling aanmaakdatum

en: Setting ID
nl_BE: Instelling ID

en: Setting Name
nl_BE: Instelling naam

en: Setting to define the environment in which this CiviCRM instance is running.
nl_BE: Instelling om de omgeving aan te geven waarin CiviCRM draait.

en: Settings
nl_BE: Instellingen

en: Settings - %1 Integration
nl_BE: Instellingen - %1-integratie

en: Settings - CiviCase
nl_BE: Instellingen - CiviCase

en: Settings - CiviMail
nl_BE: Instellingen - CiviMail

en: Settings - Cleanup Caches and Update Paths
nl_BE: Instellingen - Cache legen en paden bijwerken

en: Settings - Date
nl_BE: Datuminstellingen

en: Settings - Date Preferences
nl_BE: Instellingen - Datumvoorkeuren

en: Settings - Localization
nl_BE: Instellingen - Lokalisatie

en: Settings - Mapping and Geocoding Providers
nl_BE: Instellingen - Aanbieders kaarten en geocoding

en: Settings - Outbound Mail
nl_BE: Instellingen - Uitgaande e-mail

en: Settings - Payment Processor
nl_BE: Instellingen betaalmethoden

en: Settings - Resource URLs
nl_BE: Instellingen - Bron-URLs

en: Settings - SMS Provider
nl_BE: Instellingen SMS-provider

en: Settings - Scheduled Jobs
nl_BE: Instellingen - Geplande taken

en: Settings - Scheduled Jobs Log
nl_BE: Instellingen - Log geplande taken

en: Settings - Search Preferences
nl_BE: Instellingen - Zoekvoorkeuren

en: Settings - Upload Directories
nl_BE: Instellingen - Uploadmappen

en: Settings Saved
nl_BE: Instellingen opgeslagen

en: Settings for outbound email - either SMTP server, port and authentication or Sendmail path and argument.
nl_BE: Instellingen voor uitgaande e-mail - ofwel SMTP-server, poort en verificatie ofwel pad en parameters voor Sendmail.

en: Setup
nl_BE: Instellen

en: Setup a Personal Campaign Page
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina instellen

en: Setup a Personal Campaign Page - Step 2
nl_BE: Start een persoonlijke campagnepagina - stap 2

en: Sex
nl_BE: Geslacht

en: Share With
nl_BE: Delen met

en: Share on Facebook
nl_BE: Delen op Facebook

en: Share on LinkedIn
nl_BE: Op LinkedIn delen

en: Shared Address
nl_BE: Gedeeld adres

en: Shared Addresses Owner
nl_BE: Eigenaar gedeelde adressen

en: Shared Addresses Owner Deleted
nl_BE: Eigenaar gedeelde adressen verwijderd

en: Shared addresses will not be removed or altered but will no longer be shared.
nl_BE: Gedeelde adressen worden niet verwijderd of gewijzigd, maar worden niet langer gedeeld.

en: Sheet Size
nl_BE: Paginagrootte

en: Sheet Size (w x h)
nl_BE: Paginagrootte (b x h)

en: Short name
nl_BE: Korte naam

en: Short name of the case.
nl_BE: Korte naam van het dossier.

en: Short, printable name
nl_BE: Korte, afdrukbare naam

en: Should a CAPTCHA widget be included this Profile form.
nl_BE: Moet er een CAPTCHA-widget worden gebruikt op dit profielformulier.

en: Should a Cancel button be included in this Profile form.
nl_BE: Moet er een annuleerknop worden toegevoegd aan dit profielformulier?

en: Should a pdf invoice be emailed automatically?
nl_BE: Moet een PDF-factuur automatisch worden verzonden?

en: Should a person with this status be counted as a participant for the purpose of controlling the Maximum Number of Participants?
nl_BE: Moet een persoon met deze status meegeteld worden als deelnemer om het maximum aantal deelnemers te controleren?

en: Should activity emails be redacted? (Set "Default" to load setting from the legacy "Settings.xml" file.)
nl_BE: Moet een e-mail voor een activiteit worden geredigeerd? (Kies "Default" om de instelling in het bestand "Settings.xml" te blijven gebruiken.)

en: Should edit link display in profile selector
nl_BE: Moet de link om te wijzigen worden getoond bij het kiezen van het profiel

en: Should membership transactions be processed separately
nl_BE: Moeten de lidmaatschapstransacties afzonderlijk worden verwerkt

en: Should state/province be displayed as abbreviation for contacts from this country?
nl_BE: Moet de staat/provincie met een afkorting worden getoond bij contacten in dit land?

en: Should the acl cache be by cron jobs or user actions
nl_BE: Wordt de ACL-cache gebruikt voor cron-jobs of voor gebruikersacties

en: Should the minimum contribution amount be automatically displayed after each premium description?
nl_BE: Moet de minimale bijdrage automatische achter de beschrijving van elk relatiegeschenk worden getoond?

en: Should the multi-record custom field values be displayed in tab table listing
nl_BE: Moeten de de aangepaste veldwaarden van multi-records worden getoond op de tab met de tabellijst

en: Should the new template always use the selected Page Format?
nl_BE: Moet het nieuwe template altijd de geselecteerde pagina-opmaak gebruiken?

en: Should the price be displayed next to the label for each option?
nl_BE: Moet de prijs per optie naast het label worden getoond?

en: Should the smart groups be flushed by cron jobs or user actions
nl_BE: Moeten de smartgroepen verwerkt worden door cron-jobs of door gebruikersacties

en: Should this menu be exposed via SSL if enabled?
nl_BE: Moet dit menu bereikbaar zijn vanuit SSL, indien ingeschakeld?

en: Should this status be considered a current membership in good standing. EXAMPLE: New, Current and Grace could all be considered 'current'.
nl_BE: Moet deze status als nu geldend lidmaatschap worden beschouwd? VOORBEELD: Nieuw, Lopend en Uitstel kunnen allemaal als 'geldend' beschouwd worden.

en: Should we create a cms user for this profile
nl_BE: Moet er een CMS-gebruiker aangemaakt worden voor dit profiel

en: Should we display a link to the website profile in profile selector
nl_BE: Moet de link naar het profiel van de website worden getoond bij het kiezen van het profiel

en: Should we enable the auto-responder?
nl_BE: Moeten we de automatische beantwoorder inschakelen?

en: Should we expose the participant list? Implicit FK to civicrm_option_value where option_group = participant_listing.
nl_BE: Moeten we de deelnemerslijst tonen? Impliciete FK naar civicrm_option_value met als option_group de desbetreffende deelnemerslijst.

en: Should we forward replies back to the author?
nl_BE: Moeten we reacties doorsturen naar de auteur?

en: Should we include proximity search feature in this profile search form?
nl_BE: Moeten we de mogelijkheid om te zoeken op nabijheid toevoegen op het zoekscherm van dit profiel?

en: Should we track URL click-throughs for this mailing?
nl_BE: Moet voor deze mailing de URL-doorklikken gevolgd worden?

en: Should we track when recipients open/read this mailing?
nl_BE: Moeten we het openen/lezen van de mailing door de ontvangers volgen?

en: Should we update the contact record if we find a duplicate
nl_BE: Moet het contact-record gewijzigd worden als er een duplicaat is

en: Show %1 entries
nl_BE: Toon %1 records

en: Show ALL Cases with Upcoming Activities
nl_BE: Toon alle dossiers met aanstaande activiteiten

en: Show Captcha On Profile
nl_BE: Toon Captcha op profiel

en: Show Criteria
nl_BE: Criteria tonen

en: Show Current and Upcoming Events
nl_BE: Toon actuele en aanstaande evenementen

en: Show Edit Link?
nl_BE: Link om te wijzigen tonen?

en: Show Honor Roll?
nl_BE: Eerrol tonen?

en: Show Inactive relationships
nl_BE: Inactieve relaties tonen

en: Show Link to CMS User
nl_BE: Toon link aan CMS gebruiker

en: Show Location
nl_BE: Locatie tonen

en: Show Location?
nl_BE: Locatie tonen?

en: Show My Cases
nl_BE: Toon mijn dossiers

en: Show My Cases with Upcoming Activities
nl_BE: Toon al mijn dossiers met aanstaande activiteiten

en: Show Recurring Donation Start Date?
nl_BE: Startdatum periodieke donatie tonen?

en: Show Smart Groups on Demand
nl_BE: Toon smartgroepen op aanvraag

en: Show [tax term] exclusive price - i.e. %1
nl_BE: Toon [tax term] exclusief prijs, bijvoorbeeld %1

en: Show [tax term] inclusive price - i.e. %1
nl_BE: Toon [tax term] inclusief prijs, bijvoorbeeld %1

en: Show _MENU_ entries
nl_BE: Toon_MENU_onderdelen

en: Show comments for this note.
nl_BE: Opmerkingen bij deze notitie weergeven

en: Show contacts that meet the Groups criteria AND the Tags criteria
nl_BE: Toon contacten die voldoen aan de criteria van de groep EN het kenmerk

en: Show contacts that meet the Groups criteria OR  the Tags criteria
nl_BE: Toon contacten die voldoen aan de criteria van de groep OF het kenmerk

en: Show large map
nl_BE: Grote kaart tonen

en: Show my contribution in the public honor roll
nl_BE: Toon mijn bijdrage op de publieke lijst van begunstigers

en: Show my support in the public honor roll
nl_BE: Toon mijn steun op de openbare lijst.

en: Show no. of Top Donors
nl_BE: Aantal topdonateurs weergeven

en: Show payees
nl_BE: Betalers tonen

en: Show recurring cancel/update URLs in receipt based on payment processor capabilities
nl_BE: Toon herhaalde URL's voor annuleren/wijzigen in ontvangstbevestiging afhankelijk van de mogelijkheden van de betaalmethoden

en: Show/hide rows with the same data on each contact record.
nl_BE: Toon/verberg rijen met dezelfde gegevens bij elk contact-record.

en: Showing %1 to %2 of %3 entries
nl_BE: Toont %1 tot %2 van %3 entries

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
nl_BE: Toont 0 tot 0 van 0 regels

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
nl_BE: Toont _START_ tot _END_ van _TOTAL_ regels

en: Showing field as it will be displayed in a form.
nl_BE: Toon veld zoals het getoond wordt in een formulier.

en: Showing only Contacts starting with: '%1'
nl_BE: Beperkt tot Contacten beginnend met: '%1'

en: Showing price set as it will be displayed within a form.
nl_BE: Toon prijsset zoals het getoond wordt in een formulier.

en: Showing the custom data group (fieldset) as it will be displayed within an edit form.
nl_BE: Toont de specifieke gegevensgroep zoals deze getoond wordt als het wordt bewerkt.

en: Showing this field as it will be displayed in an edit form.
nl_BE: Toon dit veld zoals het getoond wordt bij het wijzigen.

en: Shows Bookkeeping Transactions Report
nl_BE: Toon boekhouding transactie rapport

en: Shows activity statistics by type / date
nl_BE: Toont statistieken van een activiteit per type / datum

en: Shows contributions made by contacts that have been soft-credited to other contacts.
nl_BE: Toont bijdragen gedaan door contacten die een zacht-krediet hebben gekregen van andere contacten.

en: Shows statistics for Grants.
nl_BE: Toont statistieken voor toelagen.

en: Shows the Income Summary of events with Count.
nl_BE: Toont een inkomstenrapport voor evenementen met totalen.

en: Shows the Participant list with Participant Count.
nl_BE: Toont een overzicht van deelnemers met totalen

en: Shows this is a template for recurring contributions.
nl_BE: Toont dat het een sjabloon voor periodieke bijdragen is.

en: Sibling of
nl_BE: Broer/zus van

en: Sibling relationship.
nl_BE: Broer/zus relatie

en: Sic Code
nl_BE: SIC-code

en: Sign
nl_BE: Ondertekenen

en: Sign Petition
nl_BE: Petitie ondertekenen

en: Sign the Petition
nl_BE: Teken de petitie

en: Sign up Button
nl_BE: Inschrijfknop

en: Signature
nl_BE: Handtekening

en: Signature (HTML)
nl_BE: Handtekening (HTML)

en: Signature (Text)
nl_BE: Handtekening (tekst)

en: Signature HTML
nl_BE: Handtekening HTML

en: Signature Html
nl_BE: Ondertekening HTML

en: Signature Label
nl_BE: Handtekeninglabel

en: Signature Text
nl_BE: Ondertekening tekst

en: Signature is not set in the Administer &raquo; System Settings &raquo; Payment Processors.
nl_BE: Handtekening is niet ingesteld in het Beheer &raquo;  Systeeminstellingen &raquo; Betaalmethode.

en: Signatures
nl_BE: Handtekeningen

en: Similar Contact Found
nl_BE: Gelijk contact gevonden

en: Similar Contacts Found
nl_BE: Gelijke contacten gevonden

en: Simple Event Name Badge
nl_BE: Simpele Evenement naam badge

en: Simple mail limit
nl_BE: Basis mail limiet

en: Simple values such as numbers, true, false and null.
nl_BE: Waarden zoals getallen, true, false en null.

en: SimpleXML support
nl_BE: SimpleXML ondersteuning

en: SimpleXML support not included in PHP.
nl_BE: SimpleXML ondersteuning is niet included in PHP.

en: Single client per case
nl_BE: Een enkele cliënt per dossier

en: Single-line input field (text or numeric)
nl_BE: Invoerveld van een regel lang (tekst of numeriek)

en: Sinhala, Sinhalese
nl_BE: Sinhala, Singalees

en: Site Administrators: This error may indicate that users are accessing this page using a domain or URL other than the configured Base URL. EXAMPLE: Base URL is http://example.org, but some users are accessing the page via http://www.example.org or a domain alias like http://myotherexample.org.
nl_BE: Beheerders: Deze fout kan een indicatie zijn dat gebruikers deze pagina benaderen via een domein of URL anders dan die als basis-URL geconfigureerd is. VOORBEELD: De basis-URL is http://example.org, maar sommige gebruikers benaderen de pagina via http://www.example.org of een domein-alias zoals http://example.com.

en: Site Configuration and Registration
nl_BE: Website Configuratie en Registratie

en: Site Preferences
nl_BE: Sitevoorkeuren

en: Site URL
nl_BE: Website-URL

en: Site URL is not set (eg. https://www.paypal.com/ - https://www.sandbox.paypal.com/)
nl_BE: Site-URL is niet ingesteld (bijv. https://www.paypal.com/ - https://www.sandbox.paypal.com/)

en: Site URL is not set for this payment processor
nl_BE: De site URL van deze betaalmethode is niet ingevuld

en: Size of "Recent Items" stack
nl_BE: Aantal "Recente items"

en: Skin
nl_BE: Thema

en: Skip
nl_BE: Overslaan

en: Skip Participant
nl_BE: Deelnemer overslaan

en: Skip emails which do not have a Case ID or Case hash
nl_BE: E-mails overslaan als die geen dossier-id of hash hebben

en: Skipped Donation
nl_BE: Overgeslagen donatie

en: Slovak
nl_BE: Slowaaks

en: Slovene
nl_BE: Sloveens

en: Smart Group
nl_BE: Smartgroep

en: Smart Group ID
nl_BE: Smart groep-id

en: Smart Group Refresh Mode
nl_BE: Smartgroep verversingsmode

en: Smart Group check did not run
nl_BE: Controle smartgroep niet uitgevoerd

en: Smart Groups
nl_BE: Smartgroepen

en: Smart group cache timeout
nl_BE: Smartgroep cache time-out

en: Smart group sepecifed in exclude groups is not found in the database
nl_BE: Smartgroep die uitgesloten moet worden is niet gevonden

en: Smart group sepecifed in include groups is not found in the database
nl_BE: Smartgroep die meegenomen moet worden is niet gevonden

en: Smarty Debug Window
nl_BE: Smarty-foutopsporingsvenster

en: Sms Provider Internal Name
nl_BE: Interne naam SMS-provider

en: Snippet type %1 is unrecognized
nl_BE: Snippet type %1 niet herkend

en: Snooze Status Notifications Until
nl_BE: Statusnotificaties pauzeren tot

en: Social Sharing
nl_BE: Delen via sociale media

en: Social media links will be included on the Contribution Thank-you page, Tell-a-Friend page (if enabled), and in contribution receipt emails.
nl_BE: Deze sociale media links worden gebruikt op de bijdrage bedankpagina, de mond-tot-mondreclame-pagina (indien ingeschakeld) en in de ontvangst e-mail van bijdragen.

en: Social media links will be included on the Event Info page, Thank-you page, Tell-a-Friend page (if enabled), and in event confirmation emails.
nl_BE: Sociale media links zullen getoond worden op de informatiepagina, de bedankpagina, de mond-tot-mondreclame-pagina (indien aangezet) en in de bevestiging per e-mail.

en: Soft Contribution Currency
nl_BE: Zachte bijdrage Valuta

en: Soft Contribution Display on PCP
nl_BE: Zachte bijdrage tonen op PCP

en: Soft Contribution PCP Nickname
nl_BE: Zachte bijdrage PCP Roepnaam

en: Soft Contribution PCP Note
nl_BE: Zachte bijdrage PCP Notitie

en: Soft Credit
nl_BE: Zacht krediet

en: Soft Credit %1 - %2 doesn't exist. Row was skipped.
nl_BE: Zacht Krediet %1 - %2 bestaat niet. Rij overgeslagen.

en: Soft Credit Aggregate
nl_BE: Zachte Krediet samengevoegd

en: Soft Credit Amount
nl_BE: Zacht krediet bedrag

en: Soft Credit Amount Stats
nl_BE: Zachte Krediet bedrag statistieken

en: Soft Credit Avg
nl_BE: Zachte Krediet gem.

en: Soft Credit Contact ID
nl_BE: Zacht krediet Contact-id

en: Soft Credit Email
nl_BE: E-mailadres zacht-krediet

en: Soft Credit For
nl_BE: Zacht krediet voor

en: Soft Credit For Contact ID
nl_BE: Zacht krediet voor Contact-id

en: Soft Credit For Contribution ID
nl_BE: Zacht krediet voor Bijdrage-id

en: Soft Credit ID
nl_BE: Zacht Krediet-id

en: Soft Credit Id
nl_BE: Zacht kredietnummer

en: Soft Credit Name
nl_BE: Naam zacht-krediet

en: Soft Credit Phone
nl_BE: Tel.nr. zacht-krediet

en: Soft Credit Report
nl_BE: Rapport Verdiensten

en: Soft Credit Role
nl_BE: Rol zacht krediet

en: Soft Credit To
nl_BE: Zacht krediet naar

en: Soft Credit Type
nl_BE: Zacht krediettype

en: Soft Credit Type ID.Implicit FK to civicrm_option_value where option_group = soft_credit_type.
nl_BE: Zacht-Krediet type-id. Impliciete FK naar civicrm_option_value met als option_group het type-id.

en: Soft Credit Types
nl_BE: Zacht krediettypes

en: Soft Credit amount
nl_BE: Zacht-kredietbedrag

en: Soft Credits
nl_BE: Zachte Kredieten

en: Soft Credits Count
nl_BE: Zachte Kredieten aantal

en: Soft Credits Only
nl_BE: Alleen zacht krediet

en: Soft credit amount cannot be more than the total amount.
nl_BE: Het bedrag aan zachte kredieten kan niet hoger zijn dan het totaalbedrag.

en: Soft credit amount should not be greater than the total amount
nl_BE: Het bedrag van het zacht krediet kan niet hoger zijn dan het totaalbedrag

en: Soft credits
nl_BE: Zacht krediet

en: Sold out
nl_BE: Uitverkocht

en: Sold out:
nl_BE: Uitverkocht:

en: Solicited
nl_BE: Gevraagd

en: Somali
nl_BE: Somalisch

en: Some Fields Excluded
nl_BE: Enkele velden uitgesloten

en: Some apis support a special syntax to allow other operators for "get" type actions. Choosing a different operator will automatically use this syntax, although it may not work with every api.
nl_BE: Soms ondersteunt een API een speciale syntax om andere operators te ondersteunen voor een "get" actie. Als u een andere operator kiest dan wordt automatisch deze syntax gebruikt, dit kan voor sommige API's niet werken.

en: Some callback URLs are being migrated to a different style. During the transition, you may indicate a preferred style, such as:
nl_BE: Enkele callback-URL's worden omgezet naar een andere stijl. Hierbij kunt u een voorkeur voor de stijl aangeven, voorbeeld:

en: Some fields are loaded as 'readonly' as they have been set (overridden) in civicrm.settings.php.
nl_BE: Sommige velden zijn 'alleen-lezen' omdat ze ingesteld worden in civicrm.settings.php.

en: Some mail-merge tokens may display differently when used with Scheduled Reminders, Mosaico templates, or PDF letters. For details, see <a href="%1" target="_blank">upgrade notes</a>.
nl_BE: Enkele tokens bij het e-mailen kunnen bij Geplande herinneringen, Mosaico-sjablonen en PDF-brieven anders worden weergegeven. Lees voor meer informatie de <a href="%1" target="_blank">upgrade notes</a>.

en: Some modules define permissions, but the CMS cannot store them: %1
nl_BE: Enkele modules definiëren  rechten, maar het CMS kan ze niet herstellen : %1

en: Some of the profile fields cannot be configured for this page.
nl_BE: Enkele van de profielvelden kunnen voor deze pagina niet ingesteld worden.

en: Some of the selected activities are not editable.
nl_BE: Een aantal van de gekozen activiteiten kunnen niet bewerkt worden.

en: Some old files could not be removed. Please remove them.
nl_BE: Enkele oude bestanden zijn niet verwijderd. Verwijder ze a.u.b.

en: Some organizations find it useful to be able to connect Organization contacts to Groups (one-to-one relationship) to represent a multi-org hierarchy. The org contact holds info about the org itself (name, location, etc.) and the group holds other sub-groups/contacts related to that group (employees, alumni, online activists, members, etc.).
nl_BE: Een organisatie kan besluiten om contacten van een organisatie aan groepen te koppelen (1 op 1 relatie) om een multi-organisatie hiërarchie weer te geven. Het contact van de organisatie bevat informatie van de organisatie zelf (naam, locatie, ...) en de groep bevat subgroepen/contacten van die groep (werknemers, activisten, leden, oud-studenten, ...).

en: Some organizations find it useful to create a hierarchy of groups. In CiviCRM, this is done by creating one or more "Parent" groups and then assigning other groups to them. When a user sends a mailing to a "Parent", or searches for contacts in a "Parent" - all contacts in the associated child groups are automatically included.
nl_BE: Sommige organisaties vinden het handig om een hiërarchie  in de groepen aan te brengen. In CiviCRM wordt dit gedaan door een of meer "Bovenliggende" groepen aan te maken en daar dan andere groepen aan te koppelen. Als een gebruiker een e-mail stuurt naar een "Bovenliggende", of zoekt naar contacten in een "Bovenliggende" - dan worden alle contacten in de gekoppelde groepen automatisch toegevoegd.

en: Some systems allow contributor to set a number of installments - but then auto-renew the subscription or commitment if they do not cancel.
nl_BE: Soms kan een donateur het aantal keer doneren instellen, maar dan de aanmelding verlengen of bevestigen als de donateur niet annuleert.

en: Someone has just donated to your personal campaign page
nl_BE: Er is net een bijdrage gedaan via uw persoonlijke campagnepagina

en: Sorry an error occurred
nl_BE: Sorry, er is een fout opgetreden

en: Sorry an error occurred and your information was not saved
nl_BE: Helaas, door een fout is uw informatie niet opgeslagen.

en: Sorry but we are not able to provide this at the moment.
nl_BE: Excuus maar we kunnen dit nu niet leveren.

en: Sorry, currently only %1 spaces are available for this option.
nl_BE: Helaas, er zijn op dit moment nog maar %1 plaatsen beschikbaar.

en: Sorry, currently only a single space is available for this option.
nl_BE: Helaas, er is op dit moment nog maar één plaats beschikbaar.

en: Sorry, due to an error, we are unable to fulfill your request at the moment. You may want to contact your administrator or service provider with more details about what action you were performing when this occurred.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van uw verzoek. U kunt contact opnemen met uw beheerder om meer gegevens te geven over wat u wou doen.

en: Sorry, it looks like this event only has %2 spaces available, and you are trying to register %1 participants. Please change your selections accordingly.
nl_BE: Helaas, er zijn nog maar %2 plaatsen beschikbaar en u probeert %1 deelnemers aan te melden. Pas a.u.b. uw verzoek aan.

en: Sorry, this option is currently sold out.
nl_BE: Sorry, deze optie is  uitverkocht.

en: Sort Name
nl_BE: Sorteer naam

en: Sort name format for individual contact display names.
nl_BE: Naam voor de sortering van de weergave van de naam van personen.

en: Sorting
nl_BE: Sortering

en: Source
nl_BE: Herkomst

en: Source Code
nl_BE: Broncode

en: Source Contact
nl_BE: Broncontact

en: Source Contact ID
nl_BE: Broncontact-ID

en: Source Email
nl_BE: Afzender e-mailadres

en: Source Name
nl_BE: Naam broncontact

en: Source Phone
nl_BE: Telefoon broncontact

en: Source Record
nl_BE: Bronrecord

en: Source Record ID
nl_BE: Bronrecord-ID

en: Source Type
nl_BE: Bron-type

en: Source for this registration (if applicable).
nl_BE: Herkomst van deze inschrijving (indien van toepassing).

en: Source of the relationship
nl_BE: Herkomst relatie

en: Source of this event registration.
nl_BE: Bron van deze evenementsregistratie.

en: Source of this membership. This value is searchable.
nl_BE: Herkomst van dit lidmaatschap. Op deze waarde kan worden gezocht.

en: South Ndebele
nl_BE: Zuid Ndebele

en: Southern Sotho
nl_BE: Zuid-Sothaans

en: Space between labels.
nl_BE: Ruimte tussen etiketten.

en: Spanish; Castilian (Mexico)
nl_BE: Spaans; Castiliaans (Mexico)

en: Spanish; Castilian (Puerto Rico)
nl_BE: Spaans; Castiliaans (Puerto Rico)

en: Spanish; Castilian (Spain)
nl_BE: Spaans; Castiliaans (Spanje)

en: Speaker
nl_BE: Spreker

en: Special Relationships
nl_BE: Speciale relaties

en: Special symbols include:
nl_BE: Speciale symbolen waaronder:

en: Specific Calendar Date
nl_BE: Specifieke kalenderdatum

en: Specific contact
nl_BE: Specifiek contact

en: Specific day of Month
nl_BE: Specifieke dag van de maand

en: Specify FROM Name and Email
nl_BE: Voer de VAN naam en e-mail in

en: Specify SQL Query
nl_BE: Voer de SQL-query in

en: Specify the Report if it is belongs to any component like "CiviContribute"
nl_BE: Geef aan of het rapport aan bij een onderdeel zoals "CiviContribute" hoort

en: Specify whether the string is active, draft, etc
nl_BE: Indicatie over status van de tekst: actief, voorstel, enz.

en: Spool ID
nl_BE: Spool-id

en: Spousal relationship.
nl_BE: Huwelijkse relatie

en: Spouse of
nl_BE: Echtgeno(o)t(e) van

en: Spread the word about this fundraising page (%1). Add your personal message below. A link to the fundraising page will be automatically included in the email.
nl_BE: Maak reclame over deze fondsenwervingspagina (%1). Voeg onderaan uw persoonlijk bericht toe. Een link naar de fondsenwervingspagina wordt automatisch toegevoegd in de e-mail.

en: St, Rd, Dr, etc.
nl_BE: St, Rd, Dr, ...

en: Staff Member
nl_BE: Staflid

en: Staff Relationship
nl_BE: Stafrelatie

en: Staging
nl_BE: Klaarzetten

en: Standalone
nl_BE: Losstaand

en: Standalone Form or Directory
nl_BE: Los formulier of overzicht

en: Standard Industry Classification Code.
nl_BE: SIC-code.

en: Standard Mail Account
nl_BE: Standaard e-mailaccount

en: Standardized message
nl_BE: Gestandaardiseerd bericht

en: Start Action Condition
nl_BE: Beginvoorwaarde actie

en: Start Action Date
nl_BE: Begindatum actie

en: Start Action Offset
nl_BE: Begin actie offset

en: Start Action Offset must be filled in or Absolute Date set
nl_BE: Start Actie Offset moet worden ingevuld of de Absolute Datum ingesteld

en: Start Action Unit
nl_BE: Begineenheid actie

en: Start Action condition
nl_BE: Beginvoorwaarde actie

en: Start Adjustment
nl_BE: Begin wijzigen

en: Start Date
nl_BE: Begindatum

en: Start Date One
nl_BE: Startdatum 1

en: Start Date Two
nl_BE: Startdatum 2

en: Start Event
nl_BE: Startdatum

en: Start Event Adjust Interval
nl_BE: Begin Evenement Aanpassen Interval

en: Start Event Adjust Unit
nl_BE: Wijzigen begin - eenheid

en: Start Event Adjustment
nl_BE: Wijzigen begindatum

en: Start Offset
nl_BE: Begin offset

en: Start date
nl_BE: Startdatum

en: Start date cannot be earlier than the current time.
nl_BE: De startdatum kan niet in het verleden liggen.

en: Start date for premium
nl_BE: Begindatum relatiegeschenk

en: Start date must be set if end date is set.
nl_BE: Begindatum moet ingesteld zijn als de einddatum is ingesteld.

en: Start date must be the same or later than Member since.
nl_BE: Startdatum moet gelijk zijn aan de 'Lid sinds' datum of daarna liggen.

en: Start scrolling
nl_BE: Begin met scrollen

en: Started
nl_BE: Begonnen

en: Started at
nl_BE: Begonnen op

en: Starting with version 5.28.0, CiviCRM will require the PHP Internationalization extension (PHP-Intl). In preparation for this, the system check will show a warning beginning in 5.27.0 if your site lacks this extension.
nl_BE: Vanaf versie 5.28.0, is in CiviCRM de PHP  Internationalization extensie (PHP-Intl) verplicht. Vanaf versie 5.27.0 wordt er alvast een waarschuwing gegeven als deze extensie in uw PHP ontbreekt.

en: Starting with version 5.29.0, CiviCRM on WordPress may make a subtle change in the calculation of <code>[civicrm.files]</code>. To ensure a smooth upgrade, please review the following table. All paths and URLs should appear the same. If there is <strong><em>any</em></strong> discrepancy, then consult <a %1>the upgrade documentation</a>.
nl_BE: Vanaf versie 5.29.0 is in WordPress de berekening van <code>[civicrm.files]</code> iets gewijzigd. Om zeker te zijn van een goede overgang verzoeken wij u om deze tabel te controleren. Alle paden en URL's moeten er hetzelfde uitzien. Als er een <strong><em>verschil</em></strong> is, raadpleeg dan de <a %1>documentatie van de upgrade</a>.

en: Starts
nl_BE: Begint

en: Starts with
nl_BE: Begint met

en: State
nl_BE: Staat/provincie

en: State (Home)
nl_BE: Provincie (privé)

en: State / Province
nl_BE: Staat / Provincie

en: State Abbreviation
nl_BE: Afkorting staat/provincie

en: State ID
nl_BE: Status-ID

en: State or province <strong>abbreviation</strong>.
nl_BE: Provincie-<strong>afkorting</strong>.

en: State or province <strong>full name</strong>.
nl_BE: Provincie <strong>voluit</strong>.

en: State province
nl_BE: Staat provincie

en: State/Prov
nl_BE: Staat/Provincie

en: State/Province
nl_BE: Staat/provincie

en: State/Province %1 %2 %3
nl_BE: Staat / provincie %1 %2 %3

en: State/Province ID
nl_BE: Staat/Provincie-id

en: State/Province does not match the selected Country
nl_BE: Staat/provincie komt niet overeen met het geselecteerde land

en: State/province listings are populated dynamically based on the selected Country for all standard contact address editing forms, as well as for <strong>Profile forms which include both a Country and a State/Province field</strong>.  This setting controls which countries' states and/or provinces are available in the State/Province selection field <strong>for Custom Fields</strong> or for Profile forms which do NOT include a Country field.
nl_BE: Staten/provincie lijsten worden dynamisch aangemaakt op basis van het geselecteerde land voor alle standaard contact wijzigingsschermen, alsook voor  <strong>profielen die een land en een staat/provincie bevatten</strong>. Met deze instelling wordt bepaald welke staten/provincies beschikbaar zijn <strong>voor  Specifieke velden</strong> en voor een profiel dat geen land bevat.

en: StateProvince Is Active
nl_BE: Staat/Provincie is actief

en: States/Provinces
nl_BE: Staten / Provincies

en: Static
nl_BE: Statisch

en: Statistics
nl_BE: Statistieken

en: Statistics Breakdown
nl_BE: Uitsplitsing statistieken

en: Status Alerts
nl_BE: Status waarschuwingen

en: Status Check Name
nl_BE: Naam statuscontrole

en: Status Class
nl_BE: Statussoort

en: Status ID
nl_BE: Status-id

en: Status Label
nl_BE: Status label

en: Status Override
nl_BE: Status handmatig instellen

en: Status Override End Date
nl_BE: Einddatum negeren status

en: Status Override?
nl_BE: Handmatige status?

en: Status Preference
nl_BE: Statusvoorkeur

en: Status Preference ID
nl_BE: Statusvoorkeur-ID

en: Status Preferences
nl_BE: Statusvoorkeuren

en: Status Rules values were not numeric.
nl_BE: Status Rollen waardes zijn niet numeriek.

en: Status Type
nl_BE: Statustype

en: Status class is a required field
nl_BE: Statussoort is een verplicht veld

en: Status for contribution records which represent a template for a recurring contribution rather than an actual contribution. This status is transitional, to ensure that said contributions don\'t appear in reports. The is_template field is the preferred way to find and filter these contributions.
nl_BE: Status van bijdragen die geen echte bijdrage zijn maar een sjabloon voor periodieke bijdragen. Deze status is transitorisch, om zeker te zijn dat toegezegde bijdragen niet in rapporten komen. Gebruik het veld  is_template om te filteren op deze bijdragen.

en: Status of this membership.
nl_BE: Status van dit lidmaatschap.

en: Status overridden?
nl_BE: Status overschreven?

en: Status range begins this many units from start_event.
nl_BE: Statusbereik begint dit aantal eenheden vanaf de start.

en: Status range ends this many units from end_event.
nl_BE: Statusbereik eindigt dit aantal eenheden vanaf het eind.

en: Step 1
nl_BE: Stap 1

en: Step 2
nl_BE: Stap 2

en: Stop scrolling
nl_BE: Stop met scrollen

en: Store both US (zip5) AND international postal codes. App is responsible for country/region appropriate validation.
nl_BE: Bevat zowel VS (zip5) als internationale postcodes. De app is verantwoordelijk voor de controle van de streek/regio.

en: Store collection of type-appropriate attributes, e.g. textarea  needs rows/cols attributes
nl_BE: Bevat informatie van attributen die per type zijn, bijvoorbeeld bij textarea het aantal rijen en het aantal kolommen

en: Store comma-delimited list of color, size, etc. options for the product.
nl_BE: Bevat kommagescheiden de opties: kleur, grootte, ... van het product.

en: Store computed JS/CSS content in cache files? (Note: In "Auto" mode, the "Debug" setting will determine whether to activate the cache.)
nl_BE: Gebruikte JS/CSS-inhoud opslaan in cache? (NB: In Auto-mode bepaald de instelling "Debug" of de cache geactiveerd wordt.)

en: Store the suffix, like the +4 part in the USPS system.
nl_BE: Bevat het achtervoegsel, bijvoorbeeld het +4-gedeelte in het USPS-systeem.

en: Stores Contact Get API params contact reference custom fields. May be used for other filters in the future.
nl_BE: Bevat de parameters van de Contact-Get-API voor de aangepaste referentievelden van het contact. Kan later voor andere filters gebruikt worden.

en: Stores a fixed (non-translated) name for this option value. Lookup functions should use the name as the key for the option value row.
nl_BE: Bevat de vaste naam (onvertaald) van deze optiewaarde. Functies moeten deze waarde gebruiken als sleutel om de rij optiewaarden op te zoeken.

en: Stores the date from the entity which triggered this reminder action (e.g. membership.end_date for most membership renewal reminders)
nl_BE: Bevat de datum waarop de entiteit de herinnering heeft gestart (bijv. einddatum lidmaatschap voor de meeste herinneringen voor verlenging lidmaatschap)

en: Stores the date when revenue should be recognized.
nl_BE: Bevat de datum waarop de opbrengst zou moet worden bekeken.

en: Street
nl_BE: Straat

en: Street Address
nl_BE: Straat en huisnummer

en: Street Address (Home)
nl_BE: Woonadres (privé)

en: Street Address (if present)
nl_BE: Straat adres (indien aanwezig)

en: Street Address 1
nl_BE: Straat en huisnummer 1

en: Street Address 2
nl_BE: Straat en huisnummer 2

en: Street Address Parsing
nl_BE: Straatadres verwerking

en: Street Addresses Parsed: %1
nl_BE: Straat adressen doorgevoerd: %1

en: Street Direction Prefix
nl_BE: Straat Richting Voorvoegsel

en: Street Direction Suffix
nl_BE: Straat Richting Achtervoegsel

en: Street Editing
nl_BE: Straat wijziging

en: Street Name
nl_BE: Straatnaam

en: Street Number
nl_BE: Huisnummer

en: Street Number Suffix
nl_BE: Achtervoegsel straatnummer

en: Street Number is even
nl_BE: Huisnummer is even

en: Street Number is odd
nl_BE: Huisnummer is oneven

en: Street Type
nl_BE: Straattype

en: Street Unit
nl_BE: Toevoeging

en: Street address parsing
nl_BE: Straatadres verwerking

en: Street number, street name, apartment/unit/suite - OR P.O. box
nl_BE: Straatnaam, huisnummer en huisnummer-toevoeging.

en: Street number, street name, apartment/unit/suite - OR P.O. box.
nl_BE: Straatnaam, huisnummer en huisnummer-toevoeging.

en: Street#
nl_BE: Huisnummer

en: Strings. You may include quotes around the string to ensure it's not interpreted otherwise, e.g. "false".
nl_BE: Strings. U mag dubbele aanhalingstekens toevoegen aan teksten om aan te geven dat de tekst niet anders gebruikt wordt, bijvoorbeeld "false".

en: Style
nl_BE: Stijl

en: Sub Total
nl_BE: Subtotaal

en: Sub Type
nl_BE: Subtype

en: Sub-Type
nl_BE: Subtype

en: SubTotal
nl_BE: Subtotaal

en: Subevent Slot Label ID
nl_BE: Deelevenement Label ID

en: Subevent slot label. Implicit FK to civicrm_option_value where option_group = conference_slot.
nl_BE: Deelevenement plaatsen label. Impliciete FK naar civicrm_option_value bij het conference_slot.

en: Subject
nl_BE: Onderwerp

en: Subject (A)
nl_BE: Onderwerp (A)

en: Subject (B)
nl_BE: Onderwerp (B)

en: Subject Label
nl_BE: Onderwerplabel

en: Subject Line
nl_BE: Onderwerp

en: Subject Line of the mailing
nl_BE: Onderwerp van de mailing

en: Subject Only
nl_BE: Alleen onderwerp

en: Subject Tokens
nl_BE: Onderwerp tokens

en: Subject for email message.
nl_BE: Onderwerp van e-mailbericht.

en: Subject is a required field.
nl_BE: Onderwerp is een verplicht veld.

en: Subject of email
nl_BE: Onderwerp van e-mail

en: Subject of mailing
nl_BE: Onderwerp van de mailing

en: Subject of the last activity in the case
nl_BE: Onderwerp van de laatste activiteit in dit dossier

en: Subject of the last completed activity in the case
nl_BE: Onderwerp van de laatst voltooide activiteit in dit dossier

en: Subject, location, date/time and description fields are provided for all activity types. You can add custom fields for tracking additional information about activities <a href='%1'>here</a>.
nl_BE: Voor alle activiteitstypes zijn de velden onderwerp, locatie, datum/tijd en omschrijving beschikbaar. U kunt <a href='%1'>hier</a> specifieke velden toevoegen voor het bijhouden van aanvullende informatie over activiteiten.

en: Subject:
nl_BE: Onderwerp:

en: Subject: %1
nl_BE: Onderwerp: %1

en: Submit
nl_BE: Verzenden

en: Submit Button Text
nl_BE: Tekst verzendknop

en: Submit Credit Card Contribution
nl_BE: Creditcard-bijdrage vastleggen

en: Submit Credit Card Event Registration
nl_BE: Inschrijving indienen met een creditcard

en: Submit Credit Card Membership
nl_BE: Lidmaatschap indienen met creditcard

en: Submit Credit Card Payment by: %1
nl_BE: Creditcardbetaling indienen door: %1

en: Submit Credit Card payment
nl_BE: Creditcard betaling vastleggen

en: Submit Mailing
nl_BE: Mailing verzenden

en: Submit Mass SMS
nl_BE: Massa-SMS versturen

en: Submit Time
nl_BE: Tijd van indienen

en: Submit and Approve Mailing
nl_BE: Mailing opslaan en goedkeuren

en: Submit final mailing
nl_BE: Definitieve mailing verzenden

en: Submitted
nl_BE: Verzonden

en: Submitted For
nl_BE: Doorgegeven namens

en: Submitted For:
nl_BE: Doorgegeven namens:

en: Submitted Form Values
nl_BE: Ingevulde formulierwaarden

en: Submitted by %1
nl_BE: Ingediend door %1

en: Submitted form values for this report
nl_BE: Waarden die worden doorgegeven bij dit rapport

en: Submitted form values for this search
nl_BE: Verzonden schermwaarden bij deze zoekopdracht

en: Submitting...
nl_BE: Bezig met verzenden...

en: Subscribe
nl_BE: Aanmelden

en: Subscribe Message
nl_BE: Inschrijfbericht

en: Subscribe URL (Action)
nl_BE: URL Aanmelden URL (Actie)

en: Subscribe to Green Times
nl_BE: Abonneer op Green Times

en: Subscribe to Mailing List - %1
nl_BE: Abonneren op mailinglijst - %1

en: Subscribe via web page
nl_BE: Aanmelden via webpagina

en: Subscribe/unsubscribe from mailing list group
nl_BE: Inschrijven/uitschrijven voor mailinglijst groep

en: Subscribes
nl_BE: Aangemelde

en: Subscription Confirmation Request
nl_BE: Verzoek bevestigen aanmelding

en: Subscription Histories
nl_BE: Aanmelding geschiedenis

en: Subscription History
nl_BE: Aanmelding geschiedenis

en: Subscription or Service Settings
nl_BE: Beschrijving van service

en: Subscription payment failed - %1
nl_BE: Aanmelding betaling is mislukt - %1

en: Subtotal
nl_BE: Subtotaal

en: Success
nl_BE: Geslaagd

en: Success Rate
nl_BE: Succesratio

en: Successful
nl_BE: Succesvol

en: Successful Deliveries
nl_BE: Gelukte afleveringen

en: Successfully Copied
nl_BE: Kopiëren voltooid

en: Suffix
nl_BE: Achtervoegsel

en: Suffix (if present)
nl_BE: Achtervoegsel (optioneel)

en: Suffix for PHP class name implementation
nl_BE: Achtervoegsel bij PHP-classname implementatie

en: Suffix for name (Jr, Sr...). FK to suffix ID
nl_BE: Achtervoegsel bij de naam (jr, sr). FK suffix-id

en: Suggested Message
nl_BE: Bericht voorstel

en: Suggested message to friends, provided as default on the Tell A Friend form.
nl_BE: Voorgestelde tekst voor vrienden op het scherm Mond-tot-mond-reclame.

en: Suggestions:
nl_BE: Voorstel:

en: Summarizes amount raised and number of contributors for each Personal Campaign Page.
nl_BE: Samenvatting binnengehaalde bedrag met het aantal donateurs voor alle persoonlijke campagnepagina's.

en: Summary
nl_BE: Overzicht

en: Summary Overlay
nl_BE: Overzicht

en: Summary Statistics
nl_BE: Statistiekenoverzicht

en: Summary of All Cases
nl_BE: Overzicht van alle dossiers

en: Summary of Involvement
nl_BE: Overzicht betrokkenheid

en: Summary statistics for mailings
nl_BE: Overzicht en statistieken van verzonden mailings

en: Sundanese
nl_BE: Soedanees

en: Supervised
nl_BE: Onder toezicht

en: Supplemental Address
nl_BE: Aanvullend adres

en: Supplemental Address 1
nl_BE: Aanvullend adres 1

en: Supplemental Address 2
nl_BE: Aanvullend adres 2

en: Supplemental Address 3
nl_BE: Extra straat en huisnummer 3

en: Supplemental Address Information, Line 1
nl_BE: Aanvullende adresinformatie regel 1

en: Supplemental Address Information, Line 2
nl_BE: Aanvullende adresinformatie regel 2

en: Supplemental Address Information, Line 3
nl_BE: Aanvullende adresinformatie regel 3

en: Supplemental Street Address
nl_BE: Aanvullende adresinformatie

en: Supplemental Street Address such as Apartment or Suite Number or Department
nl_BE: Aanvullende adresinformatie zoals flat- of kamernummer of afdeling

en: Supplemental address 1 (line is skipped if empty).
nl_BE: Aanvullende adresinformatie 1 (regel wordt overgeslagen indien leeg).

en: Supplemental address 2 (line is skipped if empty).
nl_BE: Aanvullende adresinformatie2 (regel wordt overgeslagen indien leeg).

en: Supplemental address 3 (line is skipped if empty).
nl_BE: Aanvullende adresinformatie 3 (regel wordt overgeslagen indien leeg).

en: Supplemental address info, e.g. c/o, department name, building name, etc.
nl_BE: Aanvullende adresinformatie, zoals afdeling, naam van het gebouw, etc.

en: Supplementary Address Field 1
nl_BE: Aanvulling Adres Veld1

en: Supplementary Address Field 2
nl_BE: Aanvulling Adres Veld 2

en: Supplementary Address Field 3
nl_BE: Aanvulling Adresveld3

en: Support
nl_BE: Ondersteuning

en: Support Recurring Intervals
nl_BE: Ondersteun periodieke intervallen

en: Support negative hours for cancellation/transfer
nl_BE: Negatieve uren ondersteunen voor annuleren/verplaatsen

en: Support recurring intervals
nl_BE: Ondersteunde periodieke intervallen

en: Supported Languages
nl_BE: Ondersteunde talen

en: Supported file formats: %1
nl_BE: Ondersteunde bestandsformaten: %1

en: Supported pledge frequencies
nl_BE: Ondersteunde frequenties toezeggingen

en: Supported recurring frequency units.
nl_BE: Mogelijke periodieke frequentie-eenheden.

en: Supported recurring units
nl_BE: Ondersteunde periodieke eenheden

en: Supporter Contact Subtype
nl_BE: Supporter contact subtype

en: Supporter Contact Type
nl_BE: Supporter Contacttype

en: Supporter Name
nl_BE: Naam supporter

en: Supporter Profile
nl_BE: Supporter profiel

en: Supporter Profile ID
nl_BE: Supporter profiel-id

en: Supporter profile is a required field.
nl_BE: Supporter profiel is een verplicht veld

en: Supporter profile is not set for this Personal Campaign Page or the profile is disabled. Please contact the site administrator if you need assistance.
nl_BE: Het profiel voor supporters is niet beschikbaar voor deze persoonlijke campagnepagina. Neem contact op met de beheerder van deze site als u hulp nodig heeft.

en: Supports Multiple Records
nl_BE: Ondersteunt meerdere records

en: Surrogate Key
nl_BE: Plaatsvervangende sleutel

en: Survey
nl_BE: Enquête

en: Survey - %1
nl_BE: Enquête - %1

en: Survey / Petition
nl_BE: Enquête / Petitie

en: Survey Dashboard
nl_BE: Enquêtedashboard

en: Survey Hold Duration
nl_BE: Tijdsduur enquête

en: Survey ID
nl_BE: Enquêtenummer

en: Survey Interviewer - %1
nl_BE: Enquêtevragensteller - %1

en: Survey Is Active
nl_BE: Enquête is actief

en: Survey Modified On
nl_BE: Enquête wijzigingsdatum

en: Survey Report
nl_BE: Enquêterapport

en: Survey Report (Detail)
nl_BE: Detailrapport enquête

en: Survey Responses
nl_BE: Enquête-respons

en: Survey Result
nl_BE: Enquêteresultaat

en: Survey Status - %1
nl_BE: Status enquête - %1

en: Survey Title
nl_BE: Enquêtetitel

en: Survey Title = %1
nl_BE: Enquêtetitel = %1

en: Survey Type
nl_BE: Enquêtetype

en: Survey Type ID
nl_BE: Enquêtetype-nummer

en: Survey id.
nl_BE: Enquête-id.

en: Survey(s)
nl_BE: Enquête(s)

en: Surveys
nl_BE: Enquêtes

en: Swap Target and Assignee Contacts
nl_BE: Omwisselen doelcontact en aan wie is toegewezen

en: Swedish
nl_BE: Zweeds

en: Sybunt Report
nl_BE: SYBUNT-rapport

en: Symbolic name used by the module to identify the object
nl_BE: Symbolische naam gebruikt bij de module om het object te identificeren

en: Symbolic name which referenced in the fields
nl_BE: Symbolische naam waarin in de velden aan gerefereerd wordt

en: Sync CMS Email
nl_BE: Sync CMS e-mail

en: Synchronize %1 Users
nl_BE: %1-gebruikers synchroniseren

en: Synchronize CiviMember Membership Types to Drupal Roles now
nl_BE: Synchroniseer nu CiviMember-lidmaatschapstypes met Drupal-rollen

en: Synchronize Complete
nl_BE: Synchronisatie voltooid

en: Synchronize Users to Contacts:
nl_BE: Gebruikers met contacten synchroniseren:

en: Synchronize when Drupal cron is ran. This action will be performed on all users and contacts.
nl_BE: Synchroniseer met de Drupal cronjob. Dit zal alle gebruikers en contacten synchroniseren.

en: Synchronize when membership is updated.
nl_BE: Synchroniseren wanneer lidmaatschap wordt gewijzigd.

en: Synchronize whenever a user logs in or logs out. This action is performed only on the user logging in or out.
nl_BE: Synchroniseer als een gebruiker inlogt of uitlogt.

en: Syntax error: input should be valid JSON or a quoted string.
nl_BE: Syntaxfout: invoer moet in JSON-formaat of een tekst tussen aanhalingstekens zijn.

en: System Installed
nl_BE: Systeem

en: System Log
nl_BE: Systeemlog

en: System Log ID
nl_BE: Systeemlog ID

en: System Log Message
nl_BE: Systeemlog bericht

en: System Logs
nl_BE: Systeemlogs

en: System Settings
nl_BE: Systeeminstellingen

en: System Status: Alert
nl_BE: Systeemstatus: Aandacht

en: System Status: Critical
nl_BE: Systeemstatus: Kritiek

en: System Status: Emergency
nl_BE: Systeemstatus: Noodgeval

en: System Status: Error
nl_BE: Systeemstatus: Error

en: System Status: Notice
nl_BE: Systeemstatus: Melding

en: System Status: Ok
nl_BE: Systeemstatus: OK

en: System Status: Warning
nl_BE: Systeemstatus: Waarschuwing

en: System Workflow Message Templates
nl_BE: Systeemwerkstroomberichtsjablonen

en: System Workflow Messages
nl_BE: Werkstroomberichten

en: System default language
nl_BE: Standaardtaal systeem

en: System generated ID.
nl_BE: Systeembepaald-id.

en: System workflow message templates are used to generate the emails sent to consituents and administrators for contribution receipts, event confirmations and many other workflows. You can customize the style and wording of these messages here.
nl_BE: Berichtsjablonen voor systeemwerkstroom worden gebruikt bij het genereren van e-mails die naar contacten en beheerders verstuurd worden als ontvangstbevestiging van bijdragen, bevestigingen van deelname en vele andere werkstromen. Hier kunt u de stijl en tekst van deze berichten aanpassen.

en: System workflow message templates are used to generate the emails sent to constituents and administrators for contribution receipts, event confirmations and many other workflows. You can customize the style and wording of these messages here.
nl_BE: Berichtsjablonen voor systeemwerkstroom worden gebruikt om e-mails aan te maken die naar contacten en beheerders gaan voor onder meer ontvangstbewijs van bijdrage, bevestiging van deelname aan een evenement. U kunt deze berichten hier wijzigen.

en: TIP - Matching Activities to Contact Records
nl_BE: TIP - Koppel activiteiten met contacten

en: TOTAL
nl_BE: TOTAAL

en: TOTAL %1
nl_BE: TOTAAL %1

en: TOTAL %1 %2%
nl_BE: TOTAAL %1 %2%

en: TOTAL NO %1
nl_BE: TOTAAL AANTAL %1

en: Tab icon
nl_BE: Tab icoon

en: Tab with table
nl_BE: Tab met tabel

en: Table Layout
nl_BE: Tabelopmaak

en: Table of the object joined to the ACL Role (Contact or Group)
nl_BE: Tabel van het aan de ACL-Rol gekoppelde object (Contact of Group)

en: Table of the object possessing this ACL entry (Contact, Group, or ACL Group)
nl_BE: Tabel van het object dat deze ACL-entry bezit (Contact, Group of ACL-Group)

en: Table where referenced item is stored
nl_BE: Tabel waartoe dit veld behoort

en: Table which uses this price set
nl_BE: Tabel waarvoor deze prijsset wordt gebruikt

en: Tables
nl_BE: Tabellen

en: Tables For Select Clause
nl_BE: Tabellen in Select-clause

en: Tables For Where Clause
nl_BE: Tabellen in Where-clause

en: Tag
nl_BE: Kenmerk

en: Tag '%1' already exists.
nl_BE: Kenmerk '%1' bestaat al.

en: Tag - add to activities
nl_BE: Kenmerk - toevoegen aan activiteiten

en: Tag - add to contacts
nl_BE: Kenmerk - toevoegen aan contacten

en: Tag - remove from activities
nl_BE: Kenmerk - verwijderen bij activiteiten

en: Tag - remove from contacts
nl_BE: Kenmerk - verwijderen bij contacten

en: Tag Activities
nl_BE: Kenmerk activiteit

en: Tag Activities (Remove)
nl_BE: Kenmerk bij activiteiten (verwijderen)

en: Tag Contact
nl_BE: Kenmerk contact

en: Tag Contact(s)
nl_BE: Voeg kenmerk toe aan contact(en)

en: Tag Contact(s) (Remove)
nl_BE: Contact(en) met kenmerk verwijderd

en: Tag Contacts
nl_BE: Voeg kenmerk toe aan contacten

en: Tag Created Date
nl_BE: Aanmaakdatum kenmerken

en: Tag ID
nl_BE: Kenmerk ID

en: Tag Name
nl_BE: Naam kenmerk

en: Tag Set
nl_BE: Kenmerkset

en: Tag Set for %1
nl_BE: Kenmerkset van %1

en: Tag Set for %1 (created %2 by %3).
nl_BE: Set kenmerken voor %1 (aangemaakt %2 door %3).

en: Tag Sets
nl_BE: Kenmerk sets

en: Tag Tree
nl_BE: Kenmerk boom

en: Tag Used For
nl_BE: Kenmerk gebruikt voor

en: Tag for Unconfirmed Petition Signers
nl_BE: Kenmerk voor onbevestigde ondertekenaars van petitie

en: Tag imported records
nl_BE: Voeg kenmerk toe aan geïmporteerde records

en: Tag(s)
nl_BE: Kenmerk(en)

en: Tagged
nl_BE: Met kenmerk(en)

en: Tagged %1
nl_BE: Met kenmerk %1

en: Tagged %1 %2
nl_BE: Gekenmerkt %1 %2

en: Tagged Imported Contacts
nl_BE: Geïmporteerde contacten met kenmerken

en: Tags
nl_BE: Kenmerken

en: Tags (Categories)
nl_BE: Kenmerken (tags)

en: Tags and Groups
nl_BE: Kenmerken en groepen

en: Tags are a convenient way to categorize data (%1).
nl_BE: Kenmerken zijn een gemakkelijke manier om gegevens in te delen (%1).

en: Tags can be assigned to any contact record, and are a convenient way to find contacts. You can create as many tags as needed to organize and segment your records.
nl_BE: Kenmerken kunnen aan elk contact toegevoegd worden en zijn een handig hulpmiddel om uw contacten terug te vinden. U kunt net zoveel kenmerken maken als u nodig heeft om uw contacten te ordenen en in te delen.

en: Tagset
nl_BE: Kenmerkset

en: Tahitian
nl_BE: Tahitisch

en: Tajik
nl_BE: Tadzjieks

en: Target
nl_BE: Doel

en: Target Birth Date
nl_BE: Doel geboortedatum

en: Target Contact
nl_BE: Doel contact

en: Target Contact Group
nl_BE: Doel contactgroep

en: Target Contact ID
nl_BE: Doel Contact ID

en: Target Contact(s) in Group
nl_BE: Benader contact(en) in groep

en: Target Email
nl_BE: E-mailadres doelcontact

en: Target Entity
nl_BE: Doelentiteit

en: Target Entity ID
nl_BE: Doelentiteit-id

en: Target Gender
nl_BE: Doel geslacht

en: Target Name
nl_BE: Naam doelcontact

en: Target Phone
nl_BE: Telefoon doelcontact

en: Task
nl_BE: Taak

en: Tatar
nl_BE: Tataars

en: Tax Amount
nl_BE: Bedrag belasting

en: Tax Display Settings
nl_BE: Instellingen weergave belastingen

en: Tax Financial Account?
nl_BE: Kosten geboekt op deze rekening belast?

en: Tax Label
nl_BE: Belasting label

en: Tax Rate
nl_BE: Belastingtarief

en: Tax Rate Should be between 0 - 100
nl_BE: Het belastingpercentage moet tussen de 0 en 100 zijn

en: Tax Term
nl_BE: Belasting

en: Tax Total
nl_BE: Totaal belasting

en: Tax-Deductible?
nl_BE: Aftrekbaar voor belasting?

en: Taxable accounts should have Financial Account Type set to Liability.
nl_BE: Een belastbaar account moet als rekeningtype Crediteuren hebben.

en: Tell A Friend Limit
nl_BE: Mond-tot-mond-reclame limiet

en: Tell Friend is disable for this Personal Campaign Page
nl_BE: Mond-tot-mondreclame is uitgeschakeld voor deze persoonlijke campagnepagina.

en: Tell Friends
nl_BE: Mond-tot-mondreclame

en: Tell a Friend
nl_BE: Mond tot mond reclame

en: Tell a Friend Enabled?
nl_BE: Mond-tot-mond-reclame ingeschakeld?

en: Tell a Friend enabled?
nl_BE: 'Mond tot mond reclame' ingeschakeld?

en: Tell a Friend gives registering participants an easy way to spread the word about this event. The registration thank-you page will include a link to a form where they can enter their friends' email addresses, along with a personalized message. CiviCRM will record these solicitation activities, and will add the friends to your database.
nl_BE: <strong>Mond tot mond</strong> reclame geeft geregistreerde deelnemers een eenvoudige manier om dit evenement aan te bevelen bij een kennis of vriend. De Dank-U pagina bevat een link zodat de deelnemer een e-mailadres en een persoonlijke boodschap kan invullen. CiviCRM voegt deze kennis / vriend toe in de database.

en: Tell a Friend gives registering pledge signers an easy way to spread the word about this pledge. The registration thank-you page will include a link to a form where they can enter their friends' email addresses, along with a personalized message. CiviCRM will record these solicitation activities, and will add the friends to your database.
nl_BE: <strong>Mond tot mond</strong> reclame geeft geregistreerde deelnemers een eenvoudige manier om dit aan te bevelen bij een kennis of vriend. De bedankpagina bevat een link zodat de deelnemer een e-mailadres en een persoonlijke boodschap kan invullen. CiviCRM voegt deze kennis / vriend toe in de database.

en: Tell a Friend gives your contributors an easy way to spread the word about this fundraising campaign. The contribution thank-you page will include a link to a form where they can enter their friends' email addresses, along with a personalized message. CiviCRM will record these solicitation activities, and will add the friends to your database.
nl_BE: <strong>Mond tot mond reclame</strong> maakt het uw contribuanten eenvoudiger om deze actie aan te bevelen bij kennissen en vrienden. De Dank-U pagina bevat een link zodat de contribuant een e-mailadres van een kennis of vriend kan invullen, samen met een persoonlijke boodschap. CiviCRM voegt deze kennis / vriend toe in de database.

en: Tell people why this campaign is important to you.
nl_BE: Vertel mensen waarom deze campagne voor u belangrijk is.

en: Tell-a-Friend
nl_BE: Mond-tot-mondreclame

en: Tell-a-Friend Email
nl_BE: Informeer-een-vriend mail

en: Tell-a-Friend Limit
nl_BE: Limiet mond-tot-mondreclame

en: Template
nl_BE: Sjabloon

en: Template (A)
nl_BE: Sjabloon (A)

en: Template (B)
nl_BE: Sjabloon (B)

en: Template Contribution
nl_BE: Bijdragesjabloon

en: Template Deleted
nl_BE: Sjabloon verwijderd

en: Template Not Found
nl_BE: Sjabloon niet gevonden

en: Template Options (JSON)
nl_BE: Sjabloonopties (JSON)

en: Template Records
nl_BE: Sjabloon records

en: Template Title
nl_BE: Sjabloonnaam

en: Template Type
nl_BE: Sjabloontype

en: Template cache and upload directory have been cleared.
nl_BE: Sjabloon-cache en upload-map geleegd.

en: Template contributions are used with recurring contribution to generate follow up contributions.
nl_BE: Bijdragesjabloons worden gebruikt bij periodieke bijdragen om vervolgbijdragen aan te maken.

en: Templates allow you to save and re-use messages with layouts. You can use them when sending email or letters to one or more contacts. If you are using CiviMail for enewsletters, newsletter templates take care of the layout so authors can focus on content.</p>
nl_BE: Met een sjabloon kunt u berichten met lay-outs opslaan en opnieuw gebruiken. U kunt ze gebruiken bij het versturen van e-mail (of een brief)  naar een of meer contacten. Met CiviMail kunt u ze ook gebruiken voor nieuwsbrieven per e-mail. Een sjabloon voor een nieuwsbrief zorgt voor de lay-out, u zorgt voor de inhoud.</p>

en: Temporary Files
nl_BE: Tijdelijke bestanden

en: Temporary Files Directory
nl_BE: Map Tijdelijke bestanden

en: Terms:
nl_BE: Voorwaarden:

en: Test API URL
nl_BE: Test-URL API

en: Test Button URL
nl_BE: URL voor testknop

en: Test Drive
nl_BE: Testen

en: Test Email
nl_BE: Testmail

en: Test ID
nl_BE: Test-id

en: Test Mailing A
nl_BE: Testmailing A

en: Test Mailing B
nl_BE: Testmailing B

en: Test Membership?
nl_BE: Test-lidmaatschap?

en: Test Recurring Payments URL
nl_BE: Test-URL periodieke betalingen

en: Test Site URL
nl_BE: Test-URL

en: Test Type
nl_BE: Test-type

en: Test different "From" lines
nl_BE: Test verschillende afzenders

en: Test different "Subject" lines
nl_BE: Test verschillende onderwerpen

en: Test entirely different emails
nl_BE: Test compleet andere e-mails

en: Test-drive - Receipt Header
nl_BE: Test - Ontvangst Kop

en: Test-drive Email / Receipt
nl_BE: Testen E-mail / Ontvangst

en: Test-drive Your Contribution Page
nl_BE: Bijdragepagina testen

en: Test-drive Your Event Registration Page
nl_BE: Test uw inschrijvingspagina

en: Test-drive the entire contribution process&mdash;including custom fields, confirmation, thank-you page, and receipting. Transactions will be directed to your payment processor's test server. No live financial transactions will be submitted. However, a contact record will be created or updated and a test contribution record will be saved to the database. Use obvious test contact names so you can review and delete these records as needed. Test contributions are not visible on the Contributions tab, but can be viewed by searching for 'Test Contributions' in the CiviContribute search form.
nl_BE: Test het hele proces, inclusief aangepaste velden, bevestigingen, bedankpagina en ontvangstbewijzen.  Transacties worden naar de test-omgeving van uw betaalmethode gestuurd. Er worden geen echte transacties verricht, maar de ingevulde gegevens van het contact en de bijdrage worden wel in de database opgenomen. Gebruik duidelijke namen voor de contacten die u voor het testen gebruikt, zodat u deze records makkelijk terugvindt en kunt verwijderen. De bijdragen worden niet getoond op de tab Bijdragen, maar u kunt wel zoeken op 'Testbijdragen' in het zoekscherm van CiviContribute.

en: Test-drive the entire online registration process - including custom fields, confirmation, thank-you page, and receipting. Fee payment transactions will be directed to your payment processor's test server. <strong>No live financial transactions will be submitted. However, a contact record will be created or updated and participant and contribution records will be saved to the database. Use obvious test contact names so you can review and delete these records as needed.</strong>
nl_BE: Test het hele online inschrijvingsproces - inclusief specifieke velden, bevestiging, bedankpagina en ontvangstbevestigingen. Transacties van tarieven worden naar de testserver van uw betaalmethode gestuurd. <strong>Er worden geen echte financiële transacties ingediend. Het contactrecord wordt echter wel gemaakt of bijgewerkt en de deelnemers- en bijdragerecords zullen in de database worden opgeslagen. Gebruik testnamen die duidelijk opvallen zodat u deze records zo nodig kunt nalopen en verwijderen.</strong>

en: Testing
nl_BE: Testen

en: Testing Criteria
nl_BE: Testcriteria

en: Text
nl_BE: Tekst

en: Text / Numeric Quantity
nl_BE: Tekst / getal hoeveelheid

en: Text Link
nl_BE: Linktekst

en: Text Message
nl_BE: Tekst bericht

en: Text and html allowed. Displayed at the bottom of the first page of the contribution wizard.
nl_BE: Tekst en HTML toegestaan. Wordt getoond onderaan op de eerste pagina van de registratie van de bijdrage.

en: Text and html allowed. Displayed below title.
nl_BE: Tekst en HTML toegestaan. Wordt getoond onder titel.

en: Text and html allowed. displayed at the bottom of the success page. Common usage is to include link(s) to other pages such as tell-a-friend, etc.
nl_BE: Tekst en HTML toegestaan. Getoond onderaan op resultaatpagina. Meestal worden hier links naar andere pagina's toegevoegd, bijvoorbeeld voor mond-tot-mondreclame.

en: Text displayed next to the checkbox for the 'pay later' option on the contribution form. You may include HTML formatting tags.
nl_BE: De tekst die op het bijdrage scherm naast de optie 'Later betalen' getoond moet worden. U mag HTML gebruiken.

en: Text displayed next to the checkbox on the contribution form.
nl_BE: Tekst die op het bijdrageformulier naast het selectievakje getoond wordt.

en: Text displayed on the Event Information page when the maximum number of registrations is reached (unless you are offering a waitlist). If online registration is enabled, this message will also be displayed if users attempt to register.
nl_BE: Tekst die op de informatiepagina getoond wordt als het maximum aantal deelnemers bereikt is (behalve als u een wachtlijst aanbiedt). Als online inschrijven ingeschakeld is, wordt dit bericht ook getoond als gebruikers zich proberen in te schrijven.

en: Text for Tell a Friend thank you page header and HTML title.
nl_BE: Koptekst en HTML-titel van Mond-tot-mondpagina.

en: Text for form field label (also friendly name for administering this custom property).
nl_BE: Tekst voor label schermveld (ook leesvriendelijke naam voor beheren van deze eigenschap).

en: Text for form field label (also friendly name for administering this field).
nl_BE: Tekst voor label schermveld (ook leesvriendelijke naam voor beheren van dit veld).

en: Text for link to Event Registration form which is displayed on Event Information screen when is_online_registration is true.
nl_BE: Tekst voor link naar scherm voor registratie voor het evenement, wordt getoond op de informatiepagina van het evenement als online aanmelding toegestaan is.

en: Text for the Registration Link
nl_BE: Tekst voor de link voor het aanmelden

en: Text for the link inviting constituents to create a Personal Campaign Page. This link will appear on the Event registration Thank-you page as well as on each Personal Campaign Page. Leave blank if you do not want constituents to be prompted to create their own Personal Campaign Pages.
nl_BE: Tekst voor de link om uw achterban uit te nodigen een persoonlijke campagnepagina te maken. Deze link verschijnt op de bedankpagina bij een aanmelding en op elke persoonlijke campagnepagina. Laat dit veld leeg als u de mensen niet wilt uitnodigen om een persoonlijke campagnepagina te maken.

en: Text for the link inviting constituents to create a Personal Contribution Page. This link will appear on the Contribution Thank-you page as well as on each Personal Campaign Page. Leave blank if you do not want constituents to be prompted to create their own Personal Campaign Pages.
nl_BE: Tekst voor de link om uw achterban uit te nodigen een persoonlijke donatiepagina te maken. Deze link verschijnt op de bedankpagina en op elke persoonlijke campagnepagina. Laat dit veld leeg als u geen persoonlijke campagnepagina wilt laten maken.

en: Text formatted message
nl_BE: Bericht in tekstformaat

en: Text formatted message.
nl_BE: Bericht in tekstopmaak.

en: Text formatted signature for the email.
nl_BE: Ondertekening in tekst van de e-mail.

en: Text message (SMS) sent.
nl_BE: SMS bericht(en) verzonden.

en: Text to display
nl_BE: Tekst om te tonen

en: Text to display below title
nl_BE: Tekst die onder de titel wordt getoond

en: Text to display for member renewal
nl_BE: Te tonen tekst bij verlenging lidmaatschap

en: Text to display on the cancel button when used in create or edit mode
nl_BE: Tekst die getoond wordt op de annuleerknop bij het wijzigen of aanmaken

en: Text to display on the submit button when used in create or edit mode
nl_BE: Tekst die getoond wordt op de verzendknop bij het wijzigen of aanmaken

en: Text to display when the approval is required to complete registration for an event.
nl_BE: De te tonen tekst als er goedkeuring nodig is om te registreren voor een evenement.

en: Text to display when the event is full, but participants can signup for a waitlist.
nl_BE: De te tonen tekst als het evenement volgeboekt is en de deelnemer zich nog kan aanmelden voor een wachtlijst.

en: Textarea
nl_BE: Tekstvak

en: Thai
nl_BE: Thais

en: Thank You Date
nl_BE: Datum bedankbericht

en: Thank You Page
nl_BE: Bedankpagina

en: Thank You Text
nl_BE: Bedanktekst

en: Thank You Title
nl_BE: Titel bedankpagina

en: Thank You for Registering
nl_BE: Bedankt voor uw inschrijving

en: Thank you for completing this contribution.
nl_BE: Dank u wel voor het doen van deze bijdrage.

en: Thank you for completing this payment.
nl_BE: Dank u wel voor het doen van deze betaling.

en: Thank you for getting involved in our campaign!
nl_BE: Dank voor uw ondersteuning in deze campagne!

en: Thank you for signing the petition.
nl_BE: Dank u voor het ondertekenen van de petitie.

en: Thank you for this contribution.
nl_BE: Dank u wel voor uw bijdrage.

en: Thank you for upgrading to %6. This release was made possible by the <a href="%1" target="_blank">CiviCRM Core Team</a> and an <a href="%2" target="_blank">incredible group of CiviCRM Contributors</a>. The CiviCRM project could not exist without the continued financial support of <a href="%3" target="_blank">CiviCRM Members</a> and <a href="%4" target="_blank">CiviCRM Partners</a>. We invite you to support CiviCRM by becoming a <a href="%5" target="_blank">CiviCRM Member</a> or <a href="%7" target="_blank">CiviCRM Partner</a> today. Providing financial support ensures that the <a href="%8" target="_blank">CiviCRM project</a> can continue to provide the essential resources and services to support the <a href="%8" target="_blank">CiviCRM community</a>.
nl_BE: Dank u voor het upgraden naar %6. Deze release is mogelijk gemaakt door het  <a href="%1" target="_blank">CiviCRM Core Team</a> en een <a href="%2" target="_blank">geweldige groep mensen die een bijdrage leveren</a>. Het CiviCRM-project zou niet kunnen bestaan zonder de continue financiële ondersteuning door <a href="%3" target="_blank">Leden</a> en <a href="%4" target="_blank">Partners</a>. Wij nodigen u uit om vandaag nog CiviCRM te ondersteunen door  <a href="%5" target="_blank">Lid </a> of <a href="%7" target="_blank">Partner</a> te worden. Door ons financieel te ondersteunen zorgt u er mede voor dat het <a href="%8" target="_blank">CiviCRM-project</a> door kan gaan met de benodigde resources en services te onderhouden voor de <a href="%8" target="_blank">gebruikers van CiviCRM</a>.

en: Thank you for your Pledge
nl_BE: Dank u voor uw toezegging

en: Thank you for your contribution/s
nl_BE: Bedankt voor uw bijdrage

en: Thank you for your generous pledge.
nl_BE: Dank u hartelijk voor uw toezegging.

en: Thank you for your registration.
nl_BE: Dank u wel voor de registratie.

en: Thank you for your support
nl_BE: Bedankt voor uw steun!

en: Thank you for your support.
nl_BE: Dank u hartelijk voor uw steun.

en: Thank you letter
nl_BE: Brief bedanken

en: Thank you message displayed on success page.
nl_BE: Bedankbericht na succesvol afronden.

en: Thank you.
nl_BE: Dank u wel.

en: Thank your for your generous support.
nl_BE: Dank u voor uw genereuze steun.

en: Thank-you Date
nl_BE: Datum bedanken

en: Thank-you Footer
nl_BE: Voettekst bedankbericht

en: Thank-you Letter Options
nl_BE: Opties bedankbericht

en: Thank-you Letter for Contributions (PDF)
nl_BE: PDF-bedankbrief voor bijdragen maken

en: Thank-you Message
nl_BE: Dank u tekst

en: Thank-you Page Footer
nl_BE: Voettekst bedankpagina

en: Thank-you Page Title
nl_BE: Titel bedankpagina

en: Thank-you Screen
nl_BE: Bedankscherm

en: Thank-you Sent
nl_BE: Bedankje verzonden

en: Thank-you Text
nl_BE: Tekst bedankbericht

en: Thank-you Title
nl_BE: Dank U titel

en: Thank-you and Receipting
nl_BE: Bedank en Ontvangst

en: Thank-you date has been updated for %1 contributions.
nl_BE: Datum bedanken is gewijzigd voor %1 bijdragen.

en: Thank-you letter - print or email
nl_BE: Bedankbrieven - afdrukken of e-mailen

en: Thank-you letters - print or email
nl_BE: Bedankbrieven - afdrukken of e-mailen

en: Thank-you sent?
nl_BE: Bedankje verzonden?

en: ThankYou Text
nl_BE: Tekst bedankbericht

en: ThankYou Text.
nl_BE: Bedanktekst.

en: ThankYou Title
nl_BE: Naam bedankbericht

en: Thanks
nl_BE: Bedankt

en: Thanks and Receipt
nl_BE: Bedankje en ontvangstbewijs

en: Thanks for Spreading the Word
nl_BE: Bedankt

en: Thanks for choosing CiviCRM! Please follow the instructions below to install CiviCRM.
nl_BE: Dank u wel dat u voor CiviCRM heeft gekozen! Voer a.u.b. onderstaande instructies uit om CiviCRM te installeren

en: Thanks for creating a personal campaign page in support of %1.
nl_BE: Hartelijk dank voor het aanmaken van een persoonlijke campagnepagina ter ondersteuning van %1.

en: Thanks for spreading the word about this event to your friends.
nl_BE: Bedankt voor het aanprijzen van ons evenement.

en: Thanks for supporting this campaign by spreading the word to your friends.
nl_BE: Bedankt voor het aanprijzen van onze campagne bij uw vrienden.

en: Thanks for telling your friends about us and supporting our efforts. Together we can make a difference.
nl_BE: Bedankt voor de ondersteuning van ons door deze mond tot mond reclame.

en: Thanks for your auto renew membership sign-up.
nl_BE: Dank u wel voor het aanmelden voor dit automatisch verlengen lidmaatschap.

en: Thanks for your recurring contribution sign-up.
nl_BE: Dank u wel voor het aanmelden voor een periodieke bijdrage.

en: Thankyou Date
nl_BE: Bedankdatum

en: That username/password doesn't work
nl_BE: De gebruikersnaam en/of het wachtwoord is onjuist

en: The "%1" option conflicts with the "%2" option. The "%2" option has been disabled.
nl_BE: De "%1" en de "%2" opties zijn niet tegelijk mogelijk. De "%2" optie is uitgeschakeld.

en: The "Contributions - Receipt (on-line)" System Workflow Message Template provides content and formatting for the receipt.
      You can modify it from <a href="%1">Administer > Communications > Message Templates > System Workflow Messages</a>. You can also provide
      specific messaging for contributions received via this contribution page using the "Receipt Message" field below.
nl_BE: Het sjabloon van het werkstroombericht "Bijdragen - Ontvangst (online)" verzorgt de inhoud en de opmaak van het ontvangstbericht.
     U kunt het <a href="%1">hier</a> aanpassen.
     U kunt ook zorgen voor specifieke berichten voor ontvangen bijdragen via deze bijdragepagina door het onderstaande veld "Ontvangstbevestiging" te gebruiken.

en: The %1 '%2' has been saved.
nl_BE: %1 '%2' opgeslagen.

en: The %1 is not writable.  Please check your file permissions. | The following directories are not writable: %1.  Please check your file permissions.
nl_BE[0]: De volgende map is niet schrijfbaar: %1. Pas de bestandsrechten aan.
nl_BE[1]: De volgende mappen zijn niet schrijfbaar: %1. Pas de bestandsrechten aan.

en: The %1 payment processor is no longer bundled with CiviCRM. After upgrading you will need to install the extension to continue using it.
nl_BE: De betaalmethode %1 wordt niet meer standaard toegevoegd aan CiviCRM. Na het upgraden moet u de betreffende extensie installeren als u deze betaalmethode wilt blijven gebruiken.

en: The %1 role was assigned one or more permissions that may prove dangerous for users of that role to have. Please reconsider assigning %2 to them.
nl_BE: De %1 rol bevat een of meerdere rechten die gevaarlijk kunnen zijn aan gebruikers toe te kennen. Overweeg om %2 toe te kennen.

en: The '%1' cannot be deleted! You must Delete all Personal Campaign Page(s) related with this contribution page prior to deleting the page.
nl_BE: De '%1' kan niet verwijderd worden! U moet eerst alle bijbehorende persoonlijke campagnepagina's verwijderen.

en: The 'Supervised' rule for each contact type is automatically used to check for possible duplicates when contacts are added or edited via the user interface. Supervised Rules should be configured with a broader definition of what constitutes a duplicate.
nl_BE: De 'Onder toezicht' regel voor elk contacttype is automatisch gebruikt wanneer contacten worden toegevoegd of gewijzigd via de gebruikersinterface. Deze regel wordt meestal ingesteld met een wat bredere definitie van een duplicaat.

en: The 'Unsupervised' rule for each contact type is automatically used when new contacts are created through online registrations including Events, Membership, Contributions and Profile pages. They are also selected by default when you Import contacts. They are generally configured with a narrow definition of what constitutes a duplicate.
nl_BE: De 'Zonder toezicht' regel voor elk contacttype wordt automatisch gebruikt wanneer een nieuw contact wordt aangemaakt bij een online registratie inclusief bij evenementen, lidmaatschap, bijdrage en profiel pagina's . De regel wordt standaard ook gebruikt bij het importeren van contacten. Meestal is de definitie van een duplicaat hier vrij streng.

en: The <a href="%1">SMS Provider</a> has not been configured or is not active.
nl_BE: De <a href="%1">SMS-provider</a> is niet geconfigureerd of is niet actief.

en: The <a href="%1">default mailbox</a> has not been configured. You will find <a href="%2">more info in the online system administrator guide</a>
nl_BE: De <a href="%1">standaard mailbox </a> is niet ingesteld. U vindt  <a href="%2">informatie in de online handleiding voor beheerders</a>

en: The <strong>Contribution Summary</strong> table provides a summary of month and year-to-date contribution totals, and includes shortcuts to view the contribution details for these commonly used search periods. To run your own customized searches - click <a href='%1'>Find Contributions</a>. You can search by Contributor Name, Amount Range, and a variety of other criteria.
nl_BE: In het overzicht van de bijdragen wordt het maandtotaal en het jaartotaal getoond met de mogelijkheid om de details van deze bijdragen te bekijken voor deze perioden. U kunt een eigen overzicht maken met <a href='%1'>Zoek Bijdragen</a>. U kunt zoeken op naam contribuant, hoogte van bedrag en andere criteria.

en: The <strong>URL</strong> for eWAY's LIVE Gateway.
nl_BE: De URL van eWAY's productiegateway.

en: The <strong>URL</strong> for eWAY's TEST Gateway.
nl_BE: De <strong>URL</strong> van de testgateway van eWAY.

en: The Activity Import Wizard allows you to easily upload activity from other applications into CiviCRM. Contacts must already exist in your CiviCRM database prior to importing activities for them. Use Import Contacts to create contact records first, if necessary. Then you can match activities to contacts by Email Address, CiviCRM Contact ID, or an External Identifier (see the TIP below).
nl_BE: De functie om activiteiten te importeren, biedt een makkelijke mogelijkheid om taken die in andere applicaties zijn uitgevoerd te registreren in CiviCRM. Om de import te laten slagen, moeten contacten al bestaan voordat u activiteiten kunt importeren. Gebruik dus eerst de functie 'Contacten importeren' indien nodig. Vervolgens kunt u hier activiteiten koppelen aan contacten op basis van e-mailadres, contact-ID of een externe identifier (zie de tip hieronder).

en: The Activity Import Wizard allows you to easily upload activity from other applications into CiviCRM. Contacts must already exist in your CiviCRM database prior to importing activity.
nl_BE: De functie Activiteiten importeren geeft u de mogelijkheid om activiteiten vanuit andere bronnen toe te voegen aan CiviCRM. Voordat u activiteiten kunt importeren, moeten eerst de contacten in CiviCRM zijn aangemaakt.

en: The Activity's Duration in Minutes
nl_BE: Duur activiteit in minuten

en: The Campaign Page '%1' has been deleted.
nl_BE: De campagnepagina '%1' is verwijderd.

en: The Campaign Page '%1' has been disabled.
nl_BE: De campagnepagina '%1' is niet meer actief.

en: The Campaign Page '%1' has been enabled.
nl_BE: De campagnepagina '%1' is actief.

en: The City or Suburb the address is at
nl_BE: De woonplaats bij het adres

en: The CiviCRM module allows you to create contacts, or import them from other sources. You can record relationships between contacts, such as indicating they live in the same household. There are two types of groups of contacts. You can create static groups which have a set list of contacts. You can also create dynamic (smart) groups based on characteristics that contacts have in common. For example, you could create a group of all contacts who live in California AND who have volunteered for your organization within the past year. The CiviCRM module also allows for tagging for less formal categorization of contacts or groups. You can easily extend CiviCRM to record community member information which is specific to your community or organization using custom fields. For example, you can create a set of fields to track volunteer skills and preferences. CiviCRM profile gives you a way to allow community members ('users') to update their own information, as well as share some of that information with others. Finally, you can configure custom activity types such as volunteering or attending events.
nl_BE: De CiviCRM-module maakt het mogelijk om contacten te creëren of te importeren. Relaties tussen contacten kunnen opgeslagen worden, bijvoorbeeld dat ze tot hetzelfde huishouden behoren. Er zijn 2 groepen contacten : statische groepen met een vaste lijst contacten en dynamische (smart)groepen, die bepaalde eigenschappen gemeen hebben. Een voorbeeld: Iedereen die in de Benelux woont en het afgelopen jaar als vrijwilliger voor uw organisatie heeft gewerkt. CiviCRM geeft u ook de mogelijkheid om met kenmerken (tags) uw contacten flexibeler in te delen. U kunt CiviCRM gemakkelijk uitbreiden en eigen aangepaste velden toevoegen, om informatie bij te houden die specifiek voor uw organisatie van belang is. Bijvoorbeeld om specifieke vaardigheden en interesses van uw achterban bij te houden. CiviCRM-profielen geeft contacten de mogelijkheid om hun eigen gegevens actueel te houden en indien gewenst te delen. Door activiteiten te gebruiken en eigen activiteitstypes aan te maken, kunt u bijvoorbeeld bijhouden wie zich heeft ingezet als vrijwilliger of deelgenomen heeft aan een evenement.

en: The CiviCRM module stores information on the universe of people associated with a community and on their interactions such as emails, donations, petitions, events, etc. It can act as a stand alone contact management system or it can be integrated with mass mailer, volunteer management, petition, and event finding. CiviCRM enables organizations to maintain all these activities in a single database, creating efficiencies and new opportunities for communities to better communicate and benefit from relationships with their community members.
nl_BE: De CiviCRM module slaat informatie op over mensen in een gemeenschap, zoals hun e-mails, donaties, enz. CiviCRM kan gebruikt worden als een stand-alone contacten beheersysteem, waarbij het mogelijk is om te integreren met  systemen voor bulkmailings, vrijwilligersbeheer, petities en evenementenkalenders. CiviCRM stelt organisaties in staat om deze activiteiten te bundelen in een enkele database. Hierdoor wordt de efficiëntie vergroot en is de organisatie beter in staat te communiceren met haar relaties waardoor er nieuwe mogelijkheden en voordelen worden gecreëerd.

en: The CiviCRM public extensions directory at %1 could not be contacted - please check your webserver can make external HTTP requests or contact CiviCRM team on <a href="http://forum.civicrm.org/">CiviCRM forum</a>.
nl_BE: Er kan geen contact worden gemaakt met het openbare extensie-overzicht van CiviCRM op %1. Controleer of uw webserver externe HTTP-verzoeken kan doen, of neem contact op met het CiviCRM-team op het <a href="http://forum.civicrm.org/">CiviCRM forum</a>.<br />

en: The CiviCase XML file for this case-type prohibits editing the definition.
nl_BE: Het CiviCase XML-bestand van dit dossiertype voorkomt het wijzigen van de definitie.

en: The Contact Name for sorting purposes, Last Name then First
nl_BE: Het Contact Naam voor het sorteren, eerst familienaam dan voornaam

en: The Contact Sub Type does not match the Contact type for this record
nl_BE: Het contactsubtype komt niet overeen met het contacttype van dit record

en: The Contact Type '%1' has been saved.
nl_BE: Contacttype '%1' opgeslagen.

en: The Contribution Import Wizard allows you to easily upload contributions from other applications into CiviCRM.
nl_BE: Het hulpmiddel Bijdrage Import stelt u in staat om bijdragen die uit een andere applicatie komen te importeren in CiviCRM.

en: The Contribution Page which triggered this contribution
nl_BE: De bijdragepagina waarop deze bijdrage is gedaan

en: The Contribution or Event Page which triggered this pcp
nl_BE: De Bijdragepagina of Evenementspagina die deze PCP start

en: The Contribution's Status
nl_BE: De huidige status van deze bijdrage

en: The Country of the Address
nl_BE: De streek of regio bij dit adres

en: The County of the Address
nl_BE: De streek of regio bij dit adres

en: The Date a receipt for the contribution was sent.
nl_BE: De datum waarop de kwitantie van de bijdrage per e-mail is verstuurd.

en: The Date a thank you to the donor for the contribution was sent.
nl_BE: Datum dat een bedankbericht aan de gever werd verzonden.

en: The Date and Time the activity is scheduled to happen.
nl_BE: Datum en Tijdstip waarop de activiteit gepland is.

en: The Date the Contribution was cancelled (if it was)
nl_BE: Datum van afzeggen van deze bijdrage.(optioneel)

en: The Date the Contribution was received / paid
nl_BE: Datum van ontvangst / betaling van deze bijdrage.

en: The Date the participant Registered for the Event
nl_BE: De aanmeldingsdatum van de deelnemer

en: The Date the recurring contribution ended.
nl_BE: De datum dat de periodieke bijdrage is beëindigd.

en: The Date the recurring contribution started.
nl_BE: Datum dat de periodieke bijdragen zijn gestart

en: The Date the recurring contribution was cancelled.
nl_BE: De datum dat de periodieke bijdrage is geannuleerd.

en: The Date the recurring contribution was created.
nl_BE: De datum dat de periodieke bijdrage is aangemaakt.

en: The Date the recurring contribution was modified.
nl_BE: De datum dat de periodieke bijdrage is aangepast.

en: The Default Organization contact cannot be merged into another contact record. It is associated with the CiviCRM installation for this domain and contains information used for system functions. If you want to merge these records, you can: %1
nl_BE: Het standaard organisatie-contact kan niet gebruikt worden in een ander contact. Het behoort tot de CiviCRM installatie van dit domein en bevat informatie die voor systeemfuncties gebruikt wordt. U kunt : %1

en: The Duplicate Contact record and all related information WILL BE DELETED after the Merge is complete.
nl_BE: Het dubbele contact en de bijbehorende informatie wordt <strong>verwijderd</strong> na het samenvoegen.

en: The Event Import Wizard allows you to easily upload event participation data such as event registrations from other applications into CiviCRM.
nl_BE: Met de functie evenement importeren kunt u deelnemersgegevens zoals inschrijvingen voor evenementen uit andere applicaties gemakkelijk uploaden naar CiviCRM.

en: The Event Summary table provides a summary of up to ten scheduled and recent <strong>Events</strong>. Click the <strong>Event name</strong> to view the event as it will be displayed to site visitors. Click the <strong>Participants count</strong> to see a list of participants. To run your own customized searches - click <a href='%1'>Find Participants</a>. You can search by Participant Name, Event, Date Range and Status.
nl_BE: De tabel evenementenoverzicht geeft een samenvatting van maximaal tien actuele en aanstaande <strong>evenementen</strong>. Klik op de <strong>naam</strong> van het evenement om te zien hoe dat aan bezoekers wordt getoond. Klik op <strong>aantal deelnemers</strong> voor een deelnemerslijst. U kunt ook een eigen specifieke  zoekopdracht uitvoeren, klik daarvoor op <a href='%1'>Deelnemers zoeken</a>. U kunt zoeken op naam deelnemer, evenement, periode en status.

en: The Event Type
nl_BE: Het evenementstype

en: The Event's End Date
nl_BE: De einddatum

en: The Event's Full Description
nl_BE: Evenement Complete Beschrijving

en: The Event's Online Registration End Date
nl_BE: De einddatum voor het online aanmelden

en: The Event's Online Registration Start Date
nl_BE: De startdatum voor het online aanmelden

en: The Event's Start Date
nl_BE: Evenement begindatum

en: The Event's Summary
nl_BE: Evenement-overzicht

en: The Event's Title
nl_BE: De titel van het evenement

en: The FROM Email Address configured for this feature may not be a valid sender based on your email service provider rules.
nl_BE: Het VAN e-mailadres heeft geen geldig afzender (gebaseerd op uw e-mail service provider regels).

en: The Fee Level the Participant is registered for.
nl_BE: Kostenniveau waarvoor de deelnemer is geregistreerd.

en: The Financial Account '%1' has been saved.
nl_BE: De financiële rekening '%1' is opgeslagen.

en: The Following Option Values contain value fields that do not match the Data Type of the Option Group</p>
            <p><table><tbody><th>Option Group</th><th>Option Value</th></tbody><tbody>
nl_BE: De volgende optiewaarden bevatten waarden die niet overeenkomen met het datatype van de optiegroep</p>
            <p><table><tbody><th>Optiegroep</th><th>Optiewaarde</th></tbody><tbody>

en: The Following option Groups have not been converted due to there being already another option group with the same name in the database
nl_BE: De volgende optiegroepen zijn niet geconverteerd omdat er al een andere optiegroep is met die naam

en: The Full Contribution minus Payment Processor Fees.
nl_BE: Totale Bijdrage, kosten betaalmethode eraf.

en: The Group '%1' cannot be deleted! You must Delete all custom fields in this group prior to deleting the group.
nl_BE: De groep '%1' is niet verwijderd. U moet eerst alle aangepaste velden in deze groep verwijderen voordat u de groep zelf kunt verwijderen.

en: The Group '%1' has been deleted.
nl_BE: Groep '%1' is verwijderd.

en: The Group '%1' has been saved.
nl_BE: Groep '%1' is opgeslagen.

en: The HTML Form Snippet code will display a form consisting of the active fields in this Profile. You can copy this HTML code and paste it into any block or page on your website where you want to collect contact information.
nl_BE: De HTML-code hieronder maakt een formulier aan met de actieve profielvelden. Knip en plak deze code op een plek waar u contactinformatie wilt gaan verzamelen.

en: The HTML code below will display a form consisting of the active fields in this Profile. You can copy this HTML code and paste it into any block or page on your website where you want to collect contact information.
nl_BE: De onderstaande HTML-code maakt een formulier met de actieve profielvelden. Knip en plak deze HTML-code op een plaats waar u de contactinformatie wilt verzamelen.

en: The HTML footer for this mailing.
nl_BE: De voettekst van deze mailing in HTML

en: The HTML header for this mailing.
nl_BE: De koptekst van deze mailing in HTML

en: The HTML message is a required field.
nl_BE: Het HTML-bericht is een verplicht veld.

en: The ID of a previous mailing to include/exclude recipients.
nl_BE: Het id van een vorige mailing om ontvangers toe te voegen dan wel uit te sluiten.

en: The ID of the Job .
nl_BE: Het id van de taak.

en: The ID of the mailing this Job will send.
nl_BE: Het id van de mailing die door deze taak wordt verzonden.

en: The ID of the object controlled by this ACL entry
nl_BE: Het ID van het object dat door deze ACL-entry wordt gecontroleerd

en: The Import Wizard allows you to easily import contact records from other applications into CiviCRM. For example, if your organization has contacts in MS Access&reg; or Excel&reg;, and you want to start using CiviCRM to store these contacts, you can 'import' them here.
nl_BE: Het hulpmiddel Import stelt u in staat om op eenvoudige wijze contacten vanuit andere toepassingen te importeren in CiviCRM. Bijvoorbeeld gegevens uit MS Access&reg; of MS Excel&reg;.

en: The Import Wizard allows you to easily upload contact records from other applications into CiviCRM. For example, if your organization has contacts in MS Access&copy; or Excel&copy;, and you want to start using CiviCRM to store these contacts, you can 'import' them here.
nl_BE: Het hulpmiddel Import stelt u in staat om op eenvoudige wijze contacten vanuit andere toepassingen te importeren in CiviCRM. Bijvoorbeeld gegevens uit MS Access of MS Excel.

en: The Interval of the Frequency Unit
nl_BE: Het interval van de frequentie-eenheid

en: The Location Type should be set if there is  %1 information.
nl_BE: Het type locatie zou moeten worden ingesteld als er  %1 informatie is.

en: The Location of the Address for the Contact
nl_BE: De adreslocatie van het contact

en: The Location of the Phone for the Contact
nl_BE: De telefoonlocatie van het contact

en: The Mailing's End Date
nl_BE: Einddatum mailing

en: The Mailing's Scheduled Date
nl_BE: Geplande datum van de mailing

en: The Mailing's Start Date
nl_BE: Begindatum mailing

en: The Medium of this Activity (ie phone, e-mail, etc...
nl_BE: Het middel van deze activiteit (bijv. telefoon, e-mail, enz.)

en: The Membership Import Wizard allows you to easily upload memberships from other applications into CiviCRM.
nl_BE: De functie Lidmaatschappen importeren stelt u in staat om lidmaatschappen uit andere applicaties gemakkelijk te uploaden naar CiviCRM.

en: The Membership's End Date
nl_BE: Einddatum lidmaatschap

en: The Membership's Reminder Date
nl_BE: Lidmaatschap herinneringsdatum

en: The Membership's Start Date
nl_BE: Startdatum lidmaatschap

en: The Message Template '%1' has been saved.
nl_BE: Het berichtsjabloon '%1' is opgeslagen.

en: The Multi-value Custom Data Import Wizard allows you to easily upload data to populate multi-value custom data records (such as employment or education history) for existing contacts.
nl_BE: De functie multi-value specifieke velden importeren maakt het u mogelijk om eenvoudig gegevens te uploaden om multi-value specifieke velden (bijvoorbeeld werkervaring of genoten opleidingen) te registreren bij bestaande contacten.

en: The Next Contribution Date.
nl_BE: De volgende datum voor deze bijdrage.

en: The Non Deductible Part of the Contribution
nl_BE: Niet-aftrekbaar deel van deze bijdrage.

en: The Open Case activity type is missing or disabled. Please have your site administrator check Administer > Option Lists > Activity Types for the CiviCase component.
nl_BE: Het activiteitstype Dossier openen ontbreekt of is uitgeschakeld. Laat uw beheerder dit controleren met Beheren > Optielijsten > Activiteitstype voor CiviCase.

en: The Option Group '%1' has been saved.
nl_BE: De optiegroep '%1' is opgeslagen.

en: The PHP Multibyte String extension is needed for CiviCRM to correctly handle user input among other functionality. Ask your system administrator to install it.
nl_BE: De PHP-extensie Multibyte String is nodig in CiviCRM om onder andere de gebruikersinvoer goed te verwerken. Vraag aan uw beheerder om deze extensie te installeren.

en: The Page this Contribution came from
nl_BE: De pagina waarop deze bijdrage gedaan is

en: The Participant Listing feature is not currently enabled for this event.
nl_BE: De functie <em>deelnemerslijst</em> is niet ingeschakeld voor dit evenement.

en: The Participant Status has been updated.
nl_BE: Deelnemersstatus is bijgewerkt

en: The Payment Instrument Used for the Contribution
nl_BE: De betaalmethode van deze bijdrage

en: The Payment Status for this participant is Completed. The Participant Status is set to Pending (pay later). Click Cancel if you want to review or modify these values before saving this record
nl_BE: De betalingsstatus voor deze deelnemer is 'Afgerond'. The deelnemersstatus staat op 'In afwachting van latere betaling'. Klik op Annuleren als u deze waarden wilt beoordelen of wijzigen voordat u dit record opslaat.

en: The Personal Campaign Page you have just visited is currently %1. However you can still support the campaign here.
nl_BE: De persoonlijke campagnepagina waar u bent geweest is nu %1. U kunt de campagne hier ook steunen.

en: The Personal Campaign Page you have just visited is currently inactive. However you can still support the campaign here.
nl_BE: De persoonlijke campagnepagina waar u bent geweest is nu niet actief. U kunt de campagne hier ook steunen.

en: The Personal Campaign Page you have just visited is no longer active (as of %1). However you can still support the campaign here.
nl_BE: De persoonlijke campagnepagina waar u bent geweest is niet mer actief (sinds %1). U kunt de campagne hier ook steunen.

en: The Personal Campaign Page you have just visited is only active from %1 to %2. However you can still support the campaign here.
nl_BE: De persoonlijke campagnepagina waar u bent geweest is alleen actief van %1 tot %2. U kunt de campagne hier ook steunen.

en: The Personal Campaign Page you have just visited will be active beginning on %1. However you can still support the campaign here.
nl_BE: De persoonlijke campagnepagina waar u bent geweest zal actief zijn vanaf %1. U kunt de campagne hier ook steunen.

en: The Personal note form PCP
nl_BE: De notitie van PCP

en: The Premium '%1' has been saved.
nl_BE: Relatiegeschenk '%1' is opgeslagen.

en: The Price Field '%1' has been deleted.
nl_BE: Prijsveld '%1' is verwijderd.

en: The Price Set '%1' has been deleted.
nl_BE: De prijsset '%1' is verwijderd.

en: The Price Set '%1' has not been deleted! You must delete all price fields in this set prior to deleting the set.
nl_BE: De prijsset '%1' is niet verwijderd. U moet eerst alle prijsvelden in deze set verwijderen voordat u de set kunt verwijderen.

en: The Priority of this Activity
nl_BE: Prioriteit van deze activiteit

en: The Reason for the Contribution Cancellation
nl_BE: Reden van afzegging bijdrage

en: The Recurring Payments URL is not currently used.
nl_BE: De URL voor terugkerende betalingen wordt nu niet gebruikt.

en: The Relationship Type has been saved.
nl_BE: Het relatietype is opgeslagen.

en: The Relationship's End Date
nl_BE: Einddatum relatie

en: The Relationship's Start Date
nl_BE: Begindatum van de relatie

en: The Reply SMS Could only be sent for activities with '%1' subject.
nl_BE: Een SMS-antwoord kan alleen verzonden worden voor activiteiten met het onderwerp '%1'.

en: The Report Footer HTML code will be output at the end of the document. You can add any additional footer text, replace the CiviCRM logo, or make other changes as needed.
nl_BE: De HTML-code uit de voettekst wordt onderaan het document toegevoegd. U kunt hier desgewenst aanvullende teksten toevoegen, het CiviCRM logo vervangen door een ander of andere noodzakelijke wijzigingen aanbrengen.

en: The Report Header contains HTML code that will be output at the beginning of the document whenever this report is printed or downloaded in PDF format. The default values will work for most situations. However you may want to enter the actual report title in the &lt;title&gt; tag (replacing 'CiviCRM Report'). You can include a logo by adding an &lt;img&gt; tag. You can also modify the look and feel of the printed report by including a custom CSS file (instead of print.css).
nl_BE: De koptekst bevat HTML-code die bovenaan de uitvoer van het document komt te staan wanneer het wordt afgedrukt of gedownload in PDF-opmaak. De standaardwaarden zullen in de meeste situaties voldoen. U wilt mogelijk de feitelijke titel van het rapport invoeren (i.p.v. 'CiviCRM rapport'). U kunt ook een logo opnemen door een &lt;img&gt;-tag toe te voegen. Verder kunt u het uiterlijk van het af te drukken rapport wijzigen door een eigen CSS-bestand te gebruiken (in plaats van print.css).

en: The Role the Participant is registered for.
nl_BE: De rol waarvoor de deelnemer is geregistreerd.

en: The Role you select here is automatically assigned to people when they register online for this event (usually the default 'Attendee' role).
nl_BE: De rol die u hier selecteert wordt automatisch toegewezen aan mensen die zich online voor dit evenement aanmelden (gewoonlijk de standaardrol 'Deelnemer').

en: The SMS message is a required field.
nl_BE: Het SMS-bericht is een verplicht veld.

en: The SMTP password (%1) has unusual content that cannot be stored as plain-text. It may be unreadable due to a previous misconfiguration, or it may rely on an unclear character-set. Your options are:
nl_BE: Het SMTP-wachtwoord (%1) heeft onverwachte inhoud die niet als tekst opgeslagen kan worden. Mogelijk is het onleesbaar door een verkeerde eerdere instelling of gebruikt het een onduidelijk karakterset. Uw opties zijn:

en: The SMTP password (%1) was previously stored in the database. It has unexpected content which cannot be migrated automatically. However, it appears to be inactive, so the upgrader will drop this value.
nl_BE: Het SMTP-wachtwoord (%1) is eerder opgeslagen in de database. Het heeft onverwachte inhoud die niet automatisch kan worden verplaatst. Zo te zien wordt het echter niet gebruikt, dus wordt deze waarde bij het upgraden verwijderd.

en: The Set '%1' has been saved.
nl_BE: Set '%1' is opgeslagen.

en: The State or Province of the Address
nl_BE: De staat of provincie bij het adres

en: The Status of the Membership
nl_BE: De status van het lidmaatschap.

en: The Status of the Participant's Booking and Attendance
nl_BE: De inschrijvings- en aanwezigheidsstatus van de deelnemer

en: The Status of this Activity
nl_BE: Status van deze activiteit

en: The Status of this Contribution
nl_BE: De status van deze bijdrage

en: The Sub-type for the Contact
nl_BE: Het subtype van het contact

en: The Supporter Profile is used to collect or update basic information (e.g. name and email address) from users while they are creating a Personal Campaign Page. The profile you select must be configured with 'Account creation required' (under Profile Settings &raquo; Advanced Settings). You must include an Email address field - and you may include any number of other fields in the profile. If you don't yet have an appropriate Profile configured, you will need to <a href='%1'>create one first</a>, and then return to this form to select it.
nl_BE: Het supportersprofiel wordt gebruikt om informatie te verzamelen of te bewerken (bijvoorbeeld naam en e-mailadres) van gebruikers terwijl zij een persoonlijke campagnepagina maken. Het profiel kunt u instellen door  'Toestaan gebruikersregistratie' aan te vinken (onder Profiel instellingen  &raquo; Geavanceerde instellingen). Er dient een veld te zijn voor een e-mailadres. Als u nog geen passend profiel heeft ingesteld, <a href='%1'>maak dan hier een profiel aan</a> en keer dan terug naar dit formulier.

en: The Survey type '%1' has been saved.
nl_BE: Enquêtetype '%1' is opgeslagen.

en: The Total Contribution made by the Contact
nl_BE: Totaal aan bijdragen ontvangen van dit contact

en: The Transaction ID of the  Recurring Contribution
nl_BE: Het transactie-id van de periodieke bijdrage

en: The Type of Activity
nl_BE: Type Activiteit

en: The Type of Contribution made, ie Member Dues, Event Fees etc
nl_BE: Het type bijdrage, dus lidmaatschap, evenement bijdrage, enz.

en: The Type of Membership
nl_BE: Het type lidmaatschap

en: The Type of Relationship, i.e. Employee of, Household Head for...
nl_BE: Het Type Relatie, bv. Werknemer, Gezinshoofd voor...

en: The Type, either Phone, Mobile, Fax or Pager
nl_BE: Het type nummer: vaste telefoon, mobiel of fax

en: The URL for Authorize.net's LIVE Payment server. Use the default value unless otherwise advised by the processor.
nl_BE: De URL van Authorize.net's productie betaalserver. Gebruik de standaardwaarde tenzij de dienst een andere waarde aanbeveelt.

en: The URL for Authorize.net's TEST Payment server. Use the default value unless otherwise advised by the processor.
nl_BE: De URL van Authorize.net's testserver. Gebruik de standaardwaarde tenzij de dienst een andere waarde aanbeveelt.

en: The URL for First Data's Live Payment server. Use the default value (unless otherwise advised by First Data):
nl_BE: De URL voor de productieserver van First Data. Gebruik de standaardwaarde (tenzij First Data anders adviseert):

en: The URL for First Data's TEST Payment server. Use the default value (unless otherwise advised by First Data):
nl_BE: De URL voor de testserver van First Data. Gebruik de standaardwaarde (tenzij First Data anders adviseert):

en: The URL for PayJunction's Payment server. This is the same for TEST and LIVE transactions. Use the default value unless otherwise advised by PayJunction.
nl_BE: De URL van de betaalserver van PayJunction. Deze is voor test- en productietransacties gelijk. Gebruik de standaardwaarde tenzij PayJunction iets anders adviseert.

en: The URL for PayPal Standard recurring payments. Use the default value unless otherwise indicated by PayPal.
nl_BE: De URL voor terugkerende betalingen bij PayPal Standard. Gebruik de standaardwaarden tenzij PayPal anders aangeeft.

en: The URL for PayPal's LIVE API gateway server. Use the default value (unless otherwise advised by PayPal):
nl_BE: De URL van PayPal's API gatewayserver voor productiedoeleinden. Gebruik de standaardwaarde (tenzij PayPal iets anders adviseert):

en: The URL for PayPal's LIVE Payment server. Use the default value (unless otherwise advised by PayPal):
nl_BE: De URL van PayPal's productieserver. Gebruik de standaardwaarde (tenzij PayPal iets anders adviseert):

en: The URL for PayPal's LIVE Payment server. Use the default value unless otherwise indicated by PayPal.
nl_BE: De URL van de productieserver van PayPal. Gebruik de standaardwaarde tenzij PayPal anders aangeeft.

en: The URL for PayPal's TEST API gateway server. Use the default value (unless otherwise advised by PayPal):
nl_BE: De URL van de test API gatewayserver van PayPal. Gebruik de standaardwaarde (tenzij PayPal iets anders adviseert):

en: The URL for PayPal's TEST Payment server. Use the default value (unless otherwise advised by PayPal):
nl_BE: De URL van de testserver van PayPal. Gebruik de standaardwaarde (tenzij PayPal iets anders adviseert).

en: The URL for PayPal's TEST Payment server. Use the default value unless otherwise indicated by PayPal.
nl_BE: De URL van de testserver van PayPal. Gebruik de standaardwaarde tenzij PayPal anders aangeeft.

en: The URL for displaying PayPal's 'Pay with PayPal' payment button image. Use the default value unless otherwise advised by PayPal.
nl_BE: De URL voor het tonen van de afbeelding op PayPal's 'Betaal met PayPal'-knop. Gebruik de standaardwaarde tenzij PayPal iets anders adviseert.

en: The URL for recurring payments. Use the default value unless otherwise advised by the processor.
nl_BE: De URL voor terugkerende betalingen. Gebruik de standaardwaarde tenzij de dienst een andere waarde aanbeveelt.

en: The URL to be tracked.
nl_BE: De te volgen URL.

en: The Unique CiviCRM Generated Invoice ID
nl_BE: De unieke ID van de door CiviCRM gegenereerde factuur

en: The actual value stored (as a foreign key) in the data record. Functions which need lookup option_value.title should use civicrm_option_value.option_group_id plus civicrm_option_value.value as the key.
nl_BE: De huidige waarde (als een FK) bij de opslag. Functies die de option_value.title nodig hebben, hebben  voor het opzoeken de civicrm_option_value.option_group_id en de civicrm_option_value.value als sleutel nodig.

en: The amount of the soft credit
nl_BE: Bedrag van zacht krediet

en: The amount the Participant has paid or will have to pay.
nl_BE: Het bedrag dat de Deelnemer betaald heeft of zal moeten betalen.

en: The amunt of the recurring contribution
nl_BE: Het bedrag van de periodieke bijdrage

en: The application, \"%1\", requests permission to access your system.
nl_BE: De applicatie, \"%1\", wil toegang tot uw systeem.

en: The arguments to be sent to the search function
nl_BE: De parameters die gebruikt moeten worden bij het zoeken

en: The attached file has been deleted.
nl_BE: Het bijgevoegde bestand is verwijderd.

en: The automatic renewal of your %1 membership has been cancelled as requested. This does not affect the status of your membership - you will receive a separate notification when your membership is up for renewal.
nl_BE: De automatische verlenging van uw %1 lidmaatschap is op uw verzoek beëindigd. De status van uw lidmaatschap blijft onveranderd, u ontvangt een bericht wanneer uw lidmaatschap verlengd moet worden.

en: The backend theme determines the appearance on administrative screens, such as the "Manage Event" screen.
nl_BE: Het backend-thema bepaalt het uiterlijk van beheerpagina's zoals het het scherm "Evenementen beheren".

en: The batch merge task is still in progress. This page will be refreshed automatically.
nl_BE: Batch taak samenvoegen loopt nog, deze pagina wordt automatisch ververst.

en: The body of the SMS cannot exceed %1 characters.
nl_BE: De inhoud van de SMS mag niet groter zijn dan %1 karakters

en: The body of this mailing.
nl_BE: De body van de mailing.

en: The cache record is a permutation of the original relationship record. The orientation indicates whether it is forward (a_b) or reverse (b_a) relationship.
nl_BE: Het cache-record is de vervanger van het originele relatie-record. De richting geeft aan of de relatie voorwaarts is (a_b) of achterwaarts (b_a).

en: The campaign for which this activity has been triggered.
nl_BE: De campagne waarvoor deze activiteit is uitgevoerd.

en: The campaign for which this contribution has been triggered.
nl_BE: De campagne die voor deze bijdrage heeft gezorgd.

en: The campaign for which this event has been created.
nl_BE: De campagne waarvoor dit evenement is aangemaakt.

en: The campaign for which this mailing has been initiated.
nl_BE: De campagne waarvoor de mailing is aangemaakt.

en: The campaign for which this membership is attached.
nl_BE: De campagne waaraan dit lidmaatschap is gekoppeld.

en: The campaign for which this participant has been registered.
nl_BE: De campagne waarvoor de deelnemer is geregistreerd.

en: The campaign for which this pledge has been initiated.
nl_BE: De campagne die voor deze toezegging is gestart.

en: The campaign for which we are collecting contributions with this page.
nl_BE: De campagne waarvoor via deze pagina bijdragen worden verzameld.

en: The changes have been reverted.
nl_BE: De wijzigingen zijn teruggedraaid.

en: The changes have not been saved.
nl_BE: De wijzigingen zijn niet opgeslagen.

en: The check for new versions of CiviCRM has been disabled. <a %1>Re-enable the scheduled job</a> to receive important security update notifications.
nl_BE: De controle of er een nieuwe versie van CiviCRM beschikbaar is, is uitgeschakeld. Wij raden u aan om <a %1>deze controle in te schakelen</a> zodat u wordt ingelicht als er een belangrijke beveiligingsupdate is.

en: The civicrm version this instance is running
nl_BE: De civicrm-versie die wordt gebruikt

en: The class name which implements this functionality.
nl_BE: De naam van de class waarin deze functie geïmplementeerd is.

en: The code for adding this widget to web pages will be displayed here after you click <strong>Save and Preview</strong>.
nl_BE: Hier wordt de code om deze widget aan webpagina's toe te voegen getoond nadat u op <strong>Opslaan en bekijken</strong> geklikt heeft.

en: The contact A
nl_BE: Contact A

en: The contact B
nl_BE: Contact B

en: The contact might be the Membership Organization of a Membership Type. You will need to edit the Membership Type and change the Membership Organization before you can delete this contact.
nl_BE: Het contact kan een organisatie lidmaatschap hebben bij een lidmaatschapstype. U dient het lidmaatschapstype eerst te wijzigen voordat u dit contact kan verwijderen.

en: The contact profile needs to contain the primary email address field
nl_BE: Het contactprofiel moet een primair e-mailadres bevatten

en: The contact record which is linked to the currently logged in user account - '%1' - cannot be deleted.
nl_BE: Het contactrecord dat verbonden is aan het ingelogde gebruikersaccount '%1' kan niet worden verwijderd.

en: The contact type selected for Update multiple contacts does not have a corresponding profile. Please set up a profile for %1s and try again.
nl_BE: Het geselecteerde contacttype voor het wijzigen van meerdere contacten heeft geen overeenkomend profiel. Zorg eerst voor een profiel voor %1 en probeer het daarna opnieuw.

en: The contact who is assigned the activity.
nl_BE: Het contact waaraan deze activiteit is toegewezen.

en: The contact who is the activity's target.
nl_BE: Het contact dat het doel is van deze activiteit

en: The contact who made this activity
nl_BE: Het contact dat deze activiteit heeft aangemaakt

en: The contact who scheduled this activity
nl_BE: Het contact dat deze activiteit heeft ingepland

en: The contact(s) and all related data will be moved to trash and only users with the relevant permission will be able to restore it.
nl_BE: Het contact/de contacten en alle gerelateerde gegevens zullen verplaatst worden naar de prullenbak en alleen gebruikers met de juiste machtigingen zullen in staat zijn ze terug te zetten.

en: The contact(s) and all related data will be permanently removed.
nl_BE: Het contact/de contacten en alle gerelateerde gegevens zullen permanent verwijderd worden.

en: The contribution amount covering the membership fee will use the financial type configured with the selected membership type (see the membership types configuration tool to review those settings). Any additional contribution will use the financial type configured for this online contribution page.
nl_BE: Voor het bedrag van de bijdrage voor de lidmaatschapskosten zal het financieel type gebruikt worden dat ingesteld is bij het geselecteerde type lidmaatschap. Als er een aanvullende bijdrage is, zal het financieel type gebruiken worden dat ingesteld is voor de online bijdragepagina.

en: The contribution page '%1' has been deleted.
nl_BE: De bijdragepagina '%1' is verwijderd.

en: The contribution record has been saved.
nl_BE: De bijdrage is opgeslagen.

en: The contribution status will be updated as appropriate.  To update contribution statuses directly, return to the search results and select "Update multiple contributions".
nl_BE: De bijdragestatus wordt z.s.m. bijgewerkt.  Om dit direct te doen kunt u naar de zoekresultaten gaan en kiezen voor de optie "Bijwerken van meerdere bijdragen".

en: The cost of sending SMS message is typically <em>per segment</em>.
nl_BE: De kosten van het verzenden van een SMS-bericht  is meestal per <em>segment</em>.

en: The cost of the old and new membership types are different. You may want to edit the contribution associated with this membership to adjust its amount.
nl_BE: De kosten bij het oude en het nieuwe lidmaatschapstype verschillen. U wilt mogelijk het bedrag van de bijdrage wijzigen van dit lidmaatschap.

en: The current status of your page is
nl_BE: De huidige status van uw pagina is

en: The custom fatal error template setting has been removed.
nl_BE: Het aangepaste sjabloon voor de foutafhandeling is verwijderd.

en: The custom fatal error template setting will be removed during the upgrade. You are currently using this custom template: %1 . Following the upgrade you will need to use the standard approach to overriding template files, as described in the documentation.
nl_BE: Het aangepaste sjabloon %1 voor de foutafhandeling wordt bij de upgrade verwijderd. Na het upgraden moet u de standaardmanier hanteren om eigen sjablonenbestanden te gebruiken als u niet de standaardversie wilt gebruiken. De standaardmanier is beschreven in de documentatie.

en: The custom field '%1' has been deleted.
nl_BE: Aangepast veld '%1' is verwijderd.

en: The data columns in this import file appear to be different from the saved mapping. Please verify that you have selected the correct saved mapping before continuing.
nl_BE: De kolommen met gegevens in dit importbestand lijken af te wijken van de opgeslagen koppeltabel. Controleer a.u.b. voor u verder gaat of u de juiste koppeltabel heeft geselecteerd.

en: The data type of the multiple choice option set you've selected does not match the data type assigned to this field.
nl_BE: Het datatype van de gekozen meerkeuzeoptie komt niet overeen met het datatype van dit veld.

en: The database name provided is not valid. Please use only 0-9, a-z, A-Z, _ and - as characters in the name.
nl_BE: De database-naam is niet geldig. Gebruik in de naam alleen 0-9, a-z, A-Z, _ en  -.

en: The database will be upgraded from %1 to %2.
nl_BE: De database wordt geupgrade van %1 naar %2.

en: The database: '%1' does not exist.
nl_BE: De database '%1' bestaat niet.

en: The date that the most recent payment reminder was sent.
nl_BE: Datum waarop de meest recente betalingsherinnering is verzonden.

en: The date the first scheduled pledge occurs.
nl_BE: De datum van de eerstvolgende geplande betaling.

en: The date the first scheduled recurring contribution occurs.
nl_BE: De datum waarop de eerste geplande betaling plaatsvindt.

en: The date the pledge payment is supposed to happen.
nl_BE: De verwachtte datum waarop een betaling van deze toezegging wordt gedaan.

en: The date this contribution was received.
nl_BE: Datum van ontvangst van deze bijdrage.

en: The date this payment was received.
nl_BE: De ontvangstdatum van de betaling.

en: The date type
nl_BE: Het datumtype

en: The date type '%1' has been saved.
nl_BE: Het datumtype '%1' is opgeslagen.

en: The default Financial Type is configured when creating the "Premium" but it can be changed for each contribution page if required.
nl_BE: Het standaard financieel type wordt ingesteld bij het aanmaken van het geschenk, het kan per bijdragepagina echter worden gewijzigd.

en: The default copies of the message templates listed below will be updated to handle new features or correct a problem. Your installation has customized versions of these message templates, and you will need to apply the updates manually after running this upgrade. <a href='%1' style='color:white; text-decoration:underline; font-weight:bold;' target='_blank'>Click here</a> for detailed instructions. %2
nl_BE: De standaardversies van de onderstaande berichtsjablonen zullen worden gewijzigd in verband met het uitbreiden van de mogelijkheden of verbeteringen. Uw installatie gebruikt echter door u aangepaste versies, en u moet de wijzigingen, na de upgrade, handmatig zelf aanbrengen. <a href='%1' style='color:white; text-decoration:underline; font-weight:bold;' target='_blank'>Instructie</a>. %2

en: The default is %1, but that does not exist on this site either.
nl_BE: De standaard is %1, maar ook die bestaat niet op uw website.

en: The default is %1, which <a href="%1">does exist on this site</a>.
nl_BE: De standaard is %1, maar die <a href="%1">bestaat niet op uw website</a>.

en: The default number of rows per page for most reports is 50. However, this may be too many for a report which is included in the 'Home Dashboard'. You can reduce the number of rows included in each page when the report is part of the Dashboard by entering the desired row count here. Users will still be able to navigate through the full report using a pager.
nl_BE: Het standaard aantal regels per pagina is voor de meeste rapporten is 50. Dit kan voor een rapport op de startpagina te veel zijn. U kunt het aantal regels beperken door hier het maximum aantal regels in te vullen voor het geval het rapport op de startpagina wordt getoond. Het contact kan dan eenvoudig het volledige rapport opvragen.

en: The default operator is equals (=), and is the only operator supported for "create" or "delete" actions.
nl_BE: De standaardoperator is gelijk aan (=), voor aanmaken en verwijderen is dit de enige operator.

en: The default rate used to calculate the taxes collected into this account (e.g. for tax rate of 8.27%, enter 8.27).
nl_BE: Het standaardtarief dat gebruikt wordt om de verzamelde belasting te berekenen bij dit account (voer bij een tarief van 8.27%, dan in: 8.27).

en: The default status is assigned when there are no matching status rules for a membership.
nl_BE: De standaard status wordt toegewezen als er geen overeenkomende statusregel is voor een lidmaatschap.

en: The destination group extends a different entity type.
nl_BE: De bestemmingsgroep is een uitbreiding van een ander entiteitstype.

en: The discount end date cannot be prior to the start date.
nl_BE: De einddatum van de korting kan niet voor de begindatum liggen.

en: The display name of the contact's organizations.
nl_BE: De getoonde naam van de organisaties van het contact.

en: The donor's information is listed below.  You can choose to contact them and convey your thanks if you wish.
nl_BE: De informatie over de donateur(s) staat hieronder, Als u dat wilt, kunt u contact opnemen om te bedanken.

en: The donor's name has been added to your honor roll unless they asked not to be included.
nl_BE: De naam van de donateur is toegevoegd aan uw eerrol, behalve als de donateur dat niet wilde.

en: The e-mail address %1 is not valid.
nl_BE: Het e-mailadres %1 is niet geldig.

en: The email address %1 already has an account associated with it. <a href="%2">Have you forgotten your password?</a>
nl_BE: Er is al een account met dit e-mailadres %1. <a href="%2">Bent u uw wachtwoord vergeten?</a>

en: The email address must be unique for each participant.
nl_BE: Het e-mailadres van elke deelnemer moet uniek zijn.

en: The email of the recipients this mail is to be sent.
nl_BE: De e-mail moet nog verstuurd worden.

en: The end offset relative to current year, can be negative
nl_BE: Het aantal dagen vanaf het eind van het huidige jaar, kan negatief zijn

en: The entity that this pcp targets
nl_BE: De entiteit waar deze PCP naar verwijst

en: The environment of this CiviCRM instance is set to '%1'. Certain functionality like scheduled jobs has been disabled.
nl_BE: De omgeving van deze CiviCRM-installatie is '%1'. Bepaalde functionaliteit, zoals geplande taken is  uitgeschakeld.

en: The environment settings have been disabled because it has been overridden in the settings file.
nl_BE: De omgevingsinstellingen zijn uitgeschakeld omdat die door het bestand settings worden bepaald.

en: The event linked to the Personal Campaign Page you have just visited is over (as of %1).
nl_BE: Het evenement dat is gerelateerd aan de persoonlijke campagnepagina waar u bent geweest is gesloten (sinds %1).

en: The event you requested is currently unavailable (contact the site administrator for assistance).
nl_BE: Het door u gevraagde evenement is momenteel niet beschikbaar (neem voor hulp contact op met de beheerder).

en: The event's default Participant Role (usually Attendee) will be assigned if you do not include a value for role. Valid values for Status and Role can be found in the CiviEvent section of the Administer CiviCRM screen. You can also import Fee Level, Registration Date and any other standard or custom Participant fields.
nl_BE: Als u geen deelnemersrol opgeeft, dan wordt de standaardrol (Deelnemer) toegekend. De mogelijke waarden voor Status en Rol kunt u vinden in de sectie van CiviEvent onder Beheer. U kunt ook kostenniveau, aanmeldingsdatum en andere standaard of specifieke velden voor deelnemers importeren.

en: The existing option choices for %1 group are listed below. You can add, edit or delete them from this screen.
nl_BE: De bestaande keuzeopties voor de groep %1 staan in onderstaand overzicht. U kunt in dit scherm een optie toevoegen, bewerken en verwijderen.

en: The extension %1 is now obsolete and has been disabled.
nl_BE: De extensie %1 is nu verouderd en is uitgeschakeld.

en: The extension %1 is now obsolete and has been uninstalled.
nl_BE: De extensie %1 is nu verouderd en is verwijderd.

en: The extensions URL is not properly set. Please go to the <a href="%1">URL setting page</a> and correct it.
nl_BE: De URL voor de extensie-map is niet goed ingesteld. Ga naar de <a href="%1">URL-instellingen</a> om deze te corrigeren.

en: The extensions URL is not properly set. Please go to the <a href="%1">URL setting page</a> and correct it.<br/>
nl_BE: De extensie-URL is niet goed ingesteld. Ga naar de <a href="%1">URL-instellingen</a> om deze te corrigeren.

en: The extensions directory is not properly set. Please go to the <a href="%1">path setting page</a> and correct it.<br/>
nl_BE: De extensie-map is niet goed ingesteld. Ga naar de <a href="%1">padinstellingen</a> om deze te corrigeren.

en: The fee charged by the Payment Processor for the transaction.
nl_BE: De kosten van de betaalmethode voor de transacties.

en: The fee selection has been changed for this participant
nl_BE: De selectie van kosten is voor deze deelnemer gewijzigd

en: The field "%1" is already included.
nl_BE: Het veld "%1" is al toegevoegd.

en: The field label displayed on the form (over-ride the default field label here, if desired).
nl_BE: Het veldlabel in het formulier (indien noodzakelijk kunt u het standaard label hier 'overrulen').

en: The file is either empty or you do not have permission to retrieve the file
nl_BE: Het bestand is leeg of u mag het bestand niet bekijken

en: The filtering search. custom search id or -1 for civicrm api search
nl_BE: Het id van gebruikte zoekmanier of bij zoeken via de API -1

en: The final, general mailing (derived from A or B)
nl_BE: De uiteindelijke mailing (afgeleid uit A of B)

en: The financial type "%1" has been updated.
nl_BE: Het financieel type "%1" is gewijzigd.

en: The financial type Account has been saved.
nl_BE: Het financieel rekeningtype is opgeslagen.

en: The financial types associated with the old and new membership types are different. You may want to edit the contribution associated with this membership to adjust its financial type.
nl_BE: De financiële types behorend bij het oude en het nieuwe lidmaatschapstype verschillen. U wilt mogelijk het financieel type van de bijdrage wijzigen van dit lidmaatschap.

en: The first experimental mailing ("A" condition)
nl_BE: De eerste experimentele mailing ("A" conditie)

en: The first name and last name must be unique for each participant.
nl_BE: De voornaam en achternaam moeten voor elke deelnemer uniek zijn.

en: The following Membership Types are associated with this organization. Click <strong>Members</strong> for a listing of all contacts who have memberships of that type. Click <strong>Edit</strong> to modify the settings for that type.
nl_BE: De volgende lidmaatschapstypes worden bij deze organisatie gebruikt. Klik op <strong>Leden</strong> voor een lijst van alle contacten met een lidmaatschap van dat type. Klik op <strong>Bewerken</strong> om de instellingen van dat type te bewerken.

en: The following URL will display a list of registered participants for this event to users whose role includes "view event participants" permission: <a href="%1">%1</a>
nl_BE: De volgende URL toont aan gebruikers met een rol die de machtiging "deelnemers weergeven" heeft een lijst van voor dit evenement ingeschreven deelnemers: <a href="%1">%1</a>

en: The following URL will display a list of registered participants for this event: <a href="%1">%1</a>
nl_BE: De volgende URL toont een lijst van voor dit evenement ingeschreven deelnemers: <a href="%1">%1</a>

en: The following contact had been sharing an address with a contact you just deleted. Their address will no longer be shared, but has not been removed or altered.
nl_BE: Het volgende contact deelde een adres met het contact dat u net heeft verwijderd. Het adres wordt niet langer gedeeld, maar is niet verwijderd of gewijzigd.

en: The following contact(s) have address records which were shared with the address you removed from this contact. These address records are no longer shared - but they have not been removed or altered.
nl_BE: De volgende contacten hebben adresgegevens die gedeeld worden met het adres dat u van dit contact verwijderd heeft. De adresgegevens zijn niet langer gedeeld, maar ze zijn niet verwijderd of gewijzigd.

en: The following contacts had been sharing addresses with a contact you just deleted. Their addressses will no longer be shared, but have not been removed or altered.
nl_BE: De volgende contacten deelden een adres met het contact dat u net heeft verwijderd. De adressen wordt niet langer gedeeld, maar zijn niet verwijderd of gewijzigd.

en: The following credit card options will be offered to contributors using Online Contribution pages. You will need to verify which cards are accepted by your chosen Payment Processor and update these entries accordingly.
nl_BE: De volgende opties voor creditcards worden getoond op de online bijdragepagina's. U moet controleren welke creditcards worden geaccepteerd door uw betaalmethode en deze opties daarop aanpassen.

en: The following errors were detected in %1 message:
nl_BE: De volgende fouten zijn gevonden in bericht %1:

en: The following errors were detected in %1:
nl_BE: De volgende fouten zijn ontdekt in %1:

en: The following formats are accepted:
nl_BE: De volgende formaten zijn toegestaan:

en: The following participants no longer have an event fee recorded. You can edit their registration and record a replacement contribution by clicking the links below:
nl_BE: De volgende deelnemers hebben niet langer betaald voor het evenement. U kunt met de onderstaande links hun aanmelding wijzigen en een vervangende bijdrage vastleggen:

en: The following problems are preventing me from installing CiviCRM:
nl_BE: De volgende problemen maken het installeren van CiviCRM onmogelijk:

en: The following records already have the status
nl_BE: De volgende records hebben al de status

en: The following records have been processed. Membership records with action = Un-linked have been disconnected from the listed contribution record:
nl_BE: De volgende records zijn verwerkt. Lidmaatschappen met de actie Un-linked zijn niet meer gekoppeld aan de vermelde bijdrage:

en: The following tables have an entry for this financial type: %1
nl_BE: In de volgende tabellen wordt dit financieel type  %1 gebruikt

en: The following tokens are available to control the format of individuals' contact names when they are included in <strong>mailing labels</strong>.
nl_BE: De volgende tokens zijn beschikbaar voor het samenstellen van de naam van de geadresseerde om deze op te nemen op <strong>etiketten</strong>.

en: The following tokens are available to format Address display on Contact and Event screens.
nl_BE: De volgende tokens zijn beschikbaar voor het samenstellen van de adresweergave op contact- en evenementschermen.

en: The format of an address
nl_BE: Het formaat van een adres

en: The format of this email address is not valid.
nl_BE: Dit e-mailadres is niet geldig.

en: The found record | All %count records
nl_BE[0]: Het gevonden record
nl_BE[1]: Alle %count records

en: The frequency that CiviMail updates its sent mail database.
nl_BE: De frequentie waarmee CiviMail de database met verzonden e-mail bijwerkt.

en: The general class of this status. Participant counts are grouped by class on the CiviEvent Dashboard. Participants with a 'Pending' class status will be moved to 'Expired' status if Pending Participant Hours has elapsed (when the ParticipantProcessor.php background processing script is run).
nl_BE: De algemene categorie van deze status. In het dashboard van CiviEvent worden de tellingen van deelnames hierop gegroepeerd. Deelnemers met de status 'In afwachting' worden als de wachttijd verlopen is verplaatst naar 'Verlopen' (als het script ParticipantProcessor.php gedraaid wordt).

en: The group status of the contact
nl_BE: De status van het contact in de groep

en: The header information of this mailing .
nl_BE: De header-informatie van de mailing .

en: The iCalendar Feed URL for CiviEvent on this site:
nl_BE: De URL van het iCalendar-kanaal van CiviEvent op deze site:

en: The id of the rule group this rule belongs to
nl_BE: Het id van de regelgroep waartoe de regel behoort

en: The import file should contain a row for each set of custom data fields. For example, if you are importing employment history for a group of contacts, each row might contain columns for Employer, Start Date, End Date, and Position. You will also need a column containing the CiviCRM Contact ID which is used to match each row to the corresponding (existing) CiviCRM contact record. NOTE: Contact IDs are included by default when exporting contacts from CiviCRM.
nl_BE: Het invoerbestand moet een rij voor elke specifieke gegevensgroep bevatten. Als u bijvoorbeeld een werknemersoverzicht van een groep contacten importeert, dan moet elke rij gegevens bevatten voor werkgever, begindatum, einddatum en functie.  Er is ook een veld nodig met de CiviCRM contact-id, die aangeeft bij welk bestaand contact de gegevens behoren. NB : Het contact-id wordt standaard toegevoegd bij het exporteren van contacten uit CiviCRM.

en: The information below previews the results of importing your data in CiviCRM. Review the totals to ensure that they represent your expected results.
nl_BE: De informatie hieronder is een voorvertoning van de importslag naar CiviCRM. Bekijk de totalen om de resultaten te controleren.

en: The information below summarizes the results.
nl_BE: Hieronder vindt u een samenvatting van de resultaten.

en: The information provided matched multiple existing database records based on the configured Duplicate Matching Rules for your site.
nl_BE: In de aangeleverde gegevens bevinden zich een of meer al bestaande gegevens, dit op grond van de ingestelde overeenkomstregels.

en: The information you provide will NOT be shared with any third party organisations.
nl_BE: Uw gegevens worden niet gedeeld met andere organisaties.

en: The installer can only be run by a user with the permission to administer site configuration.
nl_BE: Dit installatieprogramma kan alleen gebruikt worden door een beheerder.

en: The invalid default value for State/Province data type
nl_BE: Niet geldige standaardwaarde voor Staat/provincie gegevenstype

en: The invalid value for State/Province data type
nl_BE: Ongeldige waarde voor Staat/Provincie type

en: The job size must be at least 1000 or set to 0 (unlimited).
nl_BE: De grootte van de job moet minstens 1000 zijn (of 0 : onbeperkt).

en: The language/processing system used for email templates.
nl_BE: Het voor e-mailsjablonen gebruikte systeem.

en: The length of the matching substring
nl_BE: De lengte van het overeenkomende tekstgedeelte

en: The listed records(s) cannot be added to the group.
nl_BE: De getoonde record(s) kunnen niet aan de groep worden toegevoegd.

en: The local system includes old files which should not exist: "%1"
nl_BE: Het systeem bevat oude bestanden die niet zouden moeten bestaan: "%1"

en: The location type '%1' has been saved.
nl_BE: Locatietype '%1' opgeslagen.

en: The mail library returned the following error message:
nl_BE: De mail functie geeft de volgende foutmelding:

en: The mailing component '%1' has been saved.
nl_BE: Het mailingonderdeel '%1' is opgeslagen.

en: The mailing has been canceled.
nl_BE: De mailing is geannuleerd.

en: The mailing has been paused. Active message deliveries may continue for a few minutes, but CiviMail will not begin delivery of any more batches.
nl_BE: De mailing is gepauzeerd. Het bezorgen kan na een paar minuten weer verder gaan, maar CiviMail zal niet meer aan een eventuele volgende batch beginnen.

en: The mailing has been resumed.
nl_BE: De mailing is hervat.

en: The mailing must allow recipients to (a) unsubscribe from the mailing-list or (b) completely opt-out from all mailings. Please insert an unsubscribe or opt-out token.
nl_BE: De mailing moet de ontvanger een mogelijkheid bieden om zich af te melden voor de mailinglijst of om zich uit te schrijven voor alle mailings. Voeg a.u.b. een token voor afmelden of uitschrijven toe.

en: The mailing must include the street address of the organization. Please insert the %1 token.
nl_BE: De mailing moet het adres van de organisatie bevatten. Voeg a.u.b. het %1 token toe.

en: The mailing's ID in the database.
nl_BE: De numerieke ID van deze mailing in de database.

en: The market value of this premium (e.g. retail price). For tax-deductible contributions, this amount will be used to set the non-deductible amount in the contribution record and receipt.
nl_BE: De marktwaarde van dit relatiegeschenk (aanschafwaarde). Voor bijdragen die van de belasting aftrekbaar zijn wordt de waarde gebruikt om het niet-aftrekbare deel van de bijdrage te noemen in de bijdrage en ontvangstbewijs.

en: The maximum number of %3 you can select for Update multiple %3 is %1. You have selected %2. Please select fewer %3 from your search results and try again.
nl_BE: Het maximum aantal %3 gegevens dat tegelijk gewijzigd kan worden %3 is %1. U heeft er %2 geselecteerd. Kies er minder %3 en probeer het dan opnieuw.

en: The maximum number of Activities you can select to send an email is %1. You have selected %2. Please select fewer Activities from your search results and try again.
nl_BE: Het maximum aantal activiteiten dat u kunt selecteren om een email te sturen is %1. U heeft %2 geselecteerd. Kies minder activiteiten uit uw zoekresultaten en probeer het opnieuw.

en: The maximum number of activities you can select for Update multiple activities is %1. You have selected %2. Please select fewer Activities from your search results and try again.
nl_BE: Het maximum aantal activiteiten dat u kunt selecteren om tegelijk te wijzigen is %1. U heeft er %2 geselecteerd. Kies minder activiteiten uit uw zoekresultaten en probeer het opnieuw.

en: The maximum number of contacts is already reserved for this interviewer.
nl_BE: Het maximum aantal contacten voor deze vragensteller is al gereserveerd.

en: The maximum number of contacts to show at a time when typing in an autocomplete field.
nl_BE: Het maximaal aantal te tonen contacten bij het invullen van velden die automatisch aangevuld worden.

en: The maximum number of contacts you can select for Update multiple contacts is %1. You have selected %2. Please select fewer contacts from your search results and try again.
nl_BE: Het maximum aantal contacten dat u kunt selecteren om tegelijk te wijzigen is %1. U heeft er %2 geselecteerd. Kies minder contacten uit uw zoekresultaten en probeer het opnieuw.

en: The maximum number of contributions you can select for Update multiple contributions is %1. You have selected %2. Please select fewer contributions from your search results and try again.
nl_BE: Het maximale aantal bijdragen dat u tegelijk kunt wijzigen is %1. U heeft er %2 geselecteerd. Probeer het opnieuw met wat minder bijdragen.

en: The maximum number of mailer delivery jobs executing simultaneously (0 = allow as many processes to execute as started by cron).
nl_BE: Het aantal mailer-jobs dat tegelijkertijd mag lopen (0 : alle door cron gestarte jobs toestaan)

en: The maximum number of members you can select for Update multiple memberships is %1. You have selected %2. Please select fewer members from your search results and try again.
nl_BE: Het maximale aantal leden waarvan u meerdere lidmaatschappen in een keer kunt wijzigen is %1. U heeft er %2 geselecteerd. Probeer het opnieuw met wat minder leden.

en: The maximum number of payment reminders to send for any given payment.
nl_BE: Het maximaal aantal herinneringen dat verzonden wordt per betaling.

en: The maximum record limit is reached
nl_BE: Het maximum aantal is bereikt

en: The membership End Date is %1.
nl_BE: Einddatum lidmaatschap is %1.

en: The membership price set associated with this online contribution allows a user to select BOTH an auto-renew AND a non-auto-renew membership. This requires submitting multiple processor transactions, and is not supported for one or more of the payment processors enabled under the Amounts tab.
nl_BE: De prijsset van dit lidmaatschap dat bij de online bijdrage hoort staat een gebruiker toe zowel automatisch verlengen als niet automatisch verlengen te kiezen. Hiervoor zijn meerdere transacties nodig, en dat wordt niet door een of meer van de ingeschakelde betaalmethoden (onder de tab Kosten) ondersteund.

en: The membership status '%1' has been saved.
nl_BE: Lidmaatschapsstatus '%1' opgeslagen.

en: The membership type '%1' has been saved.
nl_BE: Het lidmaatschapstype '%1' is opgeslagen.

en: The menu color and position can be adjusted on the <a %1>Display Preferences</a> screen.
nl_BE: De kleur en positie van het menu kunnen ingesteld worden  op het scherm <a %1>Weergavevoorkeuren</a>.

en: The meta name for this date (fixed in code)
nl_BE: De meta-naam voor deze datum (bepaald in de code)

en: The minimum contribution amount required to be eligible to select this premium. If you want to offer it to all contributors regardless of contribution amount, enter '0'. If display of minimum contribution amounts is enabled then this text is displayed:
nl_BE: De minimale bijdrage om dit relatiegeschenk te kunnen kiezen. Als alle contribuanten het mogen kiezen, ongeacht de bijdrage, geef dan '0' op. Als het tonen van de minimale bijdrage hiervoor is ingeschakeld wordt de volgende tekst getoond:

en: The most common SMTP port possibilities are 25, 465, and 587.  Check with your mail provider for the appropriate one.
nl_BE: De poorten die het meest voor SMTP worden gebruikt zijn : 25, 465 en 587.  Controleer bij uw e-mailprovider welke poort gebruikt moet worden.

en: The name for this credit card type as it is displayed to contributors. This may be the same value as the Name above, or a localised title.
nl_BE: De naam van dit type creditcard zoals die getoond wordt aan gevers. Dit mag dezelfde naam zijn als de naam hierboven of een eigen naam.

en: The name for this credit card type as it should be provided to your payment processor.
nl_BE: De naam voor dit type creditcard zoals die doorgegeven moet worden aan uw betaalmethode.

en: The name of the field of the table referenced in rule_table
nl_BE: De naam van het tabelveld in de rule_table

en: The name of the organization or entity which owns this CiviCRM site or domain. This is the default organization contact record.
nl_BE: De naam van de organisatie of de eenheid die eigenaar is van de CiviCRM website of domein. Dit is het standaardcontact van de organisatie.

en: The name of the table this rule is about
nl_BE: De naam van de tabel waar deze regel betrekking op heeft

en: The name of this Price Set
nl_BE: De naam van de Prijsset

en: The name of this component
nl_BE: De naam van dit component

en: The new Participant Status has been saved.
nl_BE: De nieuwe deelnemersstatus is opgeslagen.

en: The new fields will be selectable from the "Params" and "Fields to return" lists.
nl_BE: De nieuwe velden kunnen geselecteerd worden uit de lijsten "Params" en "Terug te geven velden".

en: The new membership End Date is %1.
nl_BE: De nieuwe einddatum voor het lidmaatschap is %1.

en: The next scheduled payment will be adjusted up or down to make up the difference.
nl_BE: De eerstvolgende geplande betaling zal naar boven of naar beneden aangepast worden om het verschil te compenseren.

en: The next set of tasks involve planning and have multiple steps. You may want to check out the %2 section in the User and Administrator Guide before you begin. You will not be returned to this page after completing these tasks, but you can always get back here from the <a href="%1">Administer CiviCRM</a> menu.
nl_BE: De volgende taken betreffen planning en bestaan uit meerdere stappen. Lees eerst %2 in de User and Administrator Guide. Na het afronden van deze taken keert u niet op deze pagina terug, maar u kunt hier altijd weer komen via <a href="%1">Beheer</a>.

en: The number of days before a personalized (hashed) link will expire.
nl_BE: Het aantal dagen dat een persoonlijke link geldig is.

en: The number of emails sendable via simple mail. Make sure you understand the implications for your spam reputation and legal requirements for bulk emails before editing. As there is some risk both to your spam reputation and the products if this is misused it is a hidden setting.
nl_BE: Het aantal e-mails dat via e-mail mag worden verzonden. Bedenk dat dit gevolgen heeft voor je reputatie als mogelijk spammer en wat de vereisten zijn bij het verzending van grote aantal e-mails. Deze instelling is verborgen omdat het misbruikt kan worden.

en: The number of minutes to cache smart group contacts. We strongly recommend that this value be greater than zero, since a value of zero means no caching at all. If your contact data changes frequently, you should set this value to at least 5 minutes.
nl_BE: Het aantal minuten smartgroepen met contacten in cache worden bewaard. Kies een waarde groter dan 0 want dan schakel je de cache uit. Als de contactgegevens vaak gewijzigd worden kies dan minimaal 5 minuten.

en: The number of payment reminders sent.
nl_BE: Het aantal verzonden betalingsherinneringen.

en: The numeric ID Contact that owns the membership
nl_BE: Het contact-ID van het lidmaatschap

en: The numeric ID click through record
nl_BE: Het numerieke ID bestand

en: The numeric ID of the  Recurring Contribution
nl_BE: Het ID van de bijdrage

en: The numeric ID of the Activity Instance
nl_BE: Het numerieke ID van de instantie van de Activiteit

en: The numeric ID of the Contact
nl_BE: Het ID van het contact

en: The numeric ID of the Contact of the Participant
nl_BE: Het numerieke ID van het Contact van de Deelnemer

en: The numeric ID of the Contribution
nl_BE: Het nummer van deze bijdrage

en: The numeric ID of the Event
nl_BE: Het ID van het evenement

en: The numeric ID of the Group
nl_BE: De numerieke ID van deze groep

en: The numeric ID of the Membership
nl_BE: De numerieke ID van het lidmaatschap

en: The numeric ID of the Parent Activity
nl_BE: Het nummer van de bovenliggende activiteit

en: The numeric ID of the Participant
nl_BE: Het ID van de deelnemer

en: The numeric ID of the Participant who registered this Participant
nl_BE: Het numerieke ID van de Deelnemer die deze Deelnemer heeft geregistreerd

en: The numeric ID of the Relationship
nl_BE: De numerieke ID van deze relatie

en: The numeric ID of the Soft Credit
nl_BE: ID van zacht krediet

en: The numeric ID of the bounce record
nl_BE: Het record-ID van de bounce

en: The numeric ID of the delivery record
nl_BE: Het ID van het afleveringsrecord

en: The numeric ID of the opened record
nl_BE: Het nummer van het geopende record

en: The numeric ID of the reply record
nl_BE: Het nummer van het antwoordrecord

en: The numeric ID of the unsubscribe record
nl_BE: Uitschrijfrecord-ID

en: The obsolete extension %1 could not be removed due to an error. It is recommended to remove this extension manually.
nl_BE: Het verwijderen van de verouderde extensie %1 is mislukt. Wij bevelen aan dat u deze extensie handmatig verwijderd.

en: The old paths and URLs may be retained in some database records. Use this form to clear caches or to reset paths to their defaults. If you need further customizations, then update the <a href="%1">Directories</a> and <a href="%2">Resource URLs</a>.
nl_BE: De oude paden en URL's kunnen opgenomen zijn in bepaalde databaserecords. Gebruik dit formulier om de caches te legen of de paden naar hun standaardwaarden te herstellen. Heeft u verdere aanpassingen nodig, wijzig dan de <a href="%1">Directory's</a> en <a href="%2">Bron-URL's</a>.

en: The option '%1' has been saved.
nl_BE: Optie '%1' is opgeslagen.

en: The option label is displayed to users.
nl_BE: De naam van de optie wordt aan gebruikers getoond.

en: The options for mailing visibility are:
nl_BE: De opties voor de zichtbaarheid van de mailing zijn:

en: The organization data collected from users is controlled by the Organization Profile selected below. You can use the default "On Behalf Of Organization" profile, or any other profile with type 'Contact' and/or 'Organization' (<a href="%1">Administer > Customize Data and Screens > Profiles</a>). The profile must include Organization Name and Email Address.
nl_BE: Het onderstaand organisatie profiel  verzamelt gegevens van gebruikers. U kunt het standaard profiel "Namens" gebruiken of een profiel met type 'Contact' en/of 'Organisatie' (<a href=\"%1\">Beheer > Aanpassen Gegevens en Schermen  > Profiel</a>). Het profiel moet de naam en een e-mailadres van de organisatie bevatten.

en: The page "%1" will open in a popup. If it does not appear automatically, check your browser for notifications.
nl_BE: De pagina "%1" opent in een pop-up. Verschijnt hij niet automatisch, controleer dan uw webbrowser op meldingen.

en: The page you requested has past its end date on %1
nl_BE: De gevraagde pagina is vervallen op %1

en: The page you requested is currently unavailable.
nl_BE: De gevraagde pagina is momenteel niet beschikbaar.

en: The page you requested will be active from %1
nl_BE: De gevraagde pagina is actief op %1

en: The path %1 contains PATH_SEPARATOR (the %2 character).
nl_BE: Het pad %1 bevat PATH_SEPARATOR (het %2-teken).

en: The payment record has been processed.
nl_BE: De betaling is verwerkt.

en: The pcp block that this pcp page was created from
nl_BE: Het PCP-blok waarvan deze PCP-pagina is aangemaakt

en: The percentage of the total_amount that is due for this tax.
nl_BE: Het percentage van het totaalbedrag dat verschuldigd is voor deze belasting.

en: The person who created the personal campaign page will be automatically notified via email when their page is approved so that they can begin promoting the campaign.
nl_BE: De eigenaar van de persoonlijke campagnepagina zal via e-mail worden geïnformeerd als de pagina is goedgekeurd zodat hij kan beginnen met het promoten van de campagne.

en: The personal campaign page you requested is currently unavailable.
nl_BE: De persoonlijke campagnepagina die u heeft opgevraagd is op dit moment niet beschikbaar.

en: The personal campaign page you requested is currently unavailable. However you can still support the campaign by making a contribution here.
nl_BE: De persoonlijke campagnepagina die u heeft opgevraagd is op dit moment niet beschikbaar. U kunt de campagne wil steunen door vanaf hier een donatie te doen.

en: The plaintext footer for this mailing.
nl_BE: De voettekst van deze mailing in platte tekst.

en: The plaintext header for this mailing.
nl_BE: De koptekst van deze mailing in platte tekst.

en: The premium you have selected requires a minimum contribution of %1
nl_BE: De minimale bijdrage voor het relatiegeschenk dat u geselecteerd heeft is %1

en: The premiums listed below are currently offered on this Contribution Page. If you have other premiums which are not already being offered on this page, you will see a link below to offer another premium. Use <a href='%1'>Contributions &raquo; Premiums</a> to create or enable additional premium choices which can be used on any Contribution page.
nl_BE: Deze bijdragepagina biedt de onderstaande relatiegeschenken aan. Met <a href='%1'>Bijdragen &raquo; Relatiegeschenken</a> kunt u relatiegeschenken toevoegen.

en: The product has been configured to use a default image.
nl_BE: Het product is ingesteld om gebruik te maken van een standaardafbeelding.

en: The query contains the forbidden %1 command.
nl_BE: De query bevat een verboden %1 commando.

en: The reason the email bounced.
nl_BE: De reden van de bounce.

en: The receipt sent to the user instead of the normal receipt text
nl_BE: Het ontvangstbewijs dat in plaats van de normale ontvangsttekst naar de gebruiker wordt verzonden

en: The record %1 doesnot exists
nl_BE: Het record %1 bestaat niet

en: The record will be deleted immediately. This action cannot be undone.
nl_BE: Het record wordt meteen verwijderd. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: The recurring contribution looks to have been cancelled already.
nl_BE: Het lijkt erop dat de periodieke bijdrage al is beëindigt.

en: The recurring contribution of %1, every %2 %3 has been cancelled.
nl_BE: De periodieke bijdrage van %1, elke %2 %3 is beëindigd.

en: The recurring start date cannot be prior to the current date.
nl_BE: De startdatum kan niet in het verleden liggen.

en: The relationship end date cannot be prior to the start date.
nl_BE: De einddatum van de relatie kan niet voor de begindatum liggen

en: The replacement extension %1 could not be installed due to an error. It is recommended to enable this extension manually.
nl_BE: De nieuwe extensie %1 kan niet worden geïnstalleerd. Wij bevelen u aan om deze extensie handmatig in te schakelen.

en: The report is attached as a CSV file.
nl_BE: Het rapport is bijgevoegd als een CSV-bestand.

en: The report is attached as a PDF file.
nl_BE: Het rapport is bijgevoegd als een PDF-bestand.

en: The requested Profile (gid=%1) is disabled OR it is not configured to be used for 'Profile' listings in its Settings OR there is no Profile with that ID OR you do not have permission to access this profile. Please contact the site administrator if you need assistance.
nl_BE: Het gevraagde Profiel (gid=%1) is uitgeschakeld OF niet ingesteld om gebruikt te worden als 'overzichten' OF het Profiel met dit ID bestaat niet OF u heeft geen toegang tot dit Profiel. Contacteer de beheerder voor verdere hulp.

en: The requested Profile (gid=%1) is not configured to be used for 'Profile' edit and view forms in its Settings. Contact the site administrator if you need assistance.
nl_BE: Het gevraagde profiel (gid=%1) is niet ingesteld om als 'Profiel' te gebruiken in bewerk- en toonformulieren. Contacteer de beheerder als u hulp nodig heeft.

en: The requested Profile (gid=%1) requires record id while performing this action
nl_BE: Het gevraagde profiel (gid=%1) heeft een record id nodig voor het uitvoeren van deze actie

en: The requested online contribution page is missing a required Contribution Amount section or Membership section or Price Set. Please check with the site administrator for assistance.
nl_BE: De gevraagde online bijdragepagina mist een verplicht onderdeel (sectie bijdragebedrag of lidmaatschap of prijsset). Neem a.u.b. contact op met de sitebeheerder voor assistentie.

en: The requested participant record does not exist (possibly the record was deleted).
nl_BE: Het gevraagde deelnemersrecord bestaat niet (het record is mogelijk verwijderd).

en: The requested profile (gid=%1) is inactive or does not exist.
nl_BE: Het gevraagde profiel (gid=%1) is inactief of bestaat niet.

en: The rule '%1' has been deleted.
nl_BE: De regel '%1' is verwijderd.

en: The rule '%1' has been saved.
nl_BE: Regel '%1' is opgeslagen.

en: The scheduled date and time is in the past
nl_BE: Het geplande tijdstip ligt in het verleden

en: The second experimental mailing ("B" condition)
nl_BE: De tweede experimentele mailing ("B" conditie)

en: The selected %1 option has <strong>not been deleted</strong> because it is currently in use. Please update these contacts to use a different format before deleting this option. %2
nl_BE: De geselecteerde %1 optie is <strong>niet verwijderd</strong> omdat de optie gebruikt wordt. Wijzig eerst deze contacten zodat ze een ander formaat gebruiken. %2

en: The selected activity has been moved to the Trash. You can view and / or restore deleted activities by checking "Deleted Activities" from the Case Activities search filter (under Manage Case).<br />
nl_BE: De geselecteerde activiteit is verwijderd. U kunt deze activiteit bekijken en/of herstellen door "Verwijderde activiteiten" aan te vinken in het zoekfilter (onder Dossier beheren).<br />

en: The selected activity has been restored.<br />
nl_BE: De geselecteerde activiteit is hersteld.<br />

en: The selected activity is invalid. | %count selected activities are invalid.
nl_BE[0]: De gekozen activiteit is niet valide.
nl_BE[1]: %count gekozen activiteiten zijn niet valide.

en: The selected case has been restored.
nl_BE: Het geselecteerde dossier is hersteld.

en: The selected contact does not have an email on hold. | None of the selected contacts have an email on hold.
nl_BE[0]: Het geselecteerde contact heeft geen e-mailadres met status 'gepauzeerd'.
nl_BE[1]: Geen van de geselecteerde contacten heeft een e-mailadres dat op 'uitgeschakeld' staat.

en: The selected field already exists in this profile.
nl_BE: Het geselecteerde veld zit al in het profiel.

en: The selected financial account cannot be deleted because at least one Accounts Receivable type account is required (to ensure that accounting transactions are in balance).
nl_BE: De geselecteerde financiële rekening kan niet worden verwijderd, omdat er tenminste één debiteurenrekening actief moet zijn (om er zeker van te zijn dat transacties in balans zijn).

en: The selected financial account cannot be disabled because at least one Accounts Receivable type account is required (to ensure that accounting transactions are in balance).
nl_BE: De geselecteerde financiële rekening kan niet worden uitgeschakeld tenminste één debiteurenrekening actief moet zijn (om er zeker van te zijn dat de transacties in balans zijn).

en: The selected pair of contacts are marked as non duplicates. If these records should be merged, you can remove this exception on the <a href="%1">Dedupe Exceptions</a> page.
nl_BE: Bij de geselecteerde contacten is aangegeven dat het geen duplicaten zijn.  Als dat niet klopt en ze toch moeten worden samengevoegd, dan kunt u de uitzondering <a href="%1">hier</a> verwijderen.

en: The selected profile is using a custom field which is not assigned to the "%1" being configured.
nl_BE: Het geselecteerde profiel gebruikt een specifiek veld dat niet gekoppeld is aan de "%1" die geconfigureerd wordt.

en: The selected profiles can collect enough information to match additional participants with existing contacts, but not all of the relevant fields are required.  This may result in duplicate contacts.
nl_BE: De geselecteerde profielen bevatten wel de benodigde velden om te kunnen controleren of een extra deelnemer al bestaat als contact, maar deze zijn niet allemaal verplicht. Hierdoor kan er bij een extra deelnemer een duplicaat van een bestaand contact worden opgevoerd.

en: The selected profiles can collect enough information to match registrations with existing contacts, but not all of the relevant fields are required.  Anonymous registrations may result in duplicate contacts.
nl_BE: De geselecteerde profielen bevatten wel de benodigde velden om te kunnen controleren of het contact al bestaat, maar deze zijn niet allemaal verplicht. Dit betekent dat een anonieme aanmelding een nieuw contact kan worden.

en: The selected profiles do not contain the fields necessary to match additional participants with existing contacts.  This means all additional participants will result in a new contact.
nl_BE: De geselecteerde profielen bevatten niet de benodigde velden om te kunnen controleren of een extra deelnemer al bestaat als contact. Dit betekent dat elke extra deelnemer een nieuw contact wordt.

en: The selected profiles do not contain the fields necessary to match registrations with existing contacts.  This means all anonymous registrations will result in a new contact.
nl_BE: De geselecteerde profielen bevatten niet de benodigde velden om te kunnen controleren of het contact al bestaat. Dit betekent dat elke anonieme aanmelding een nieuw contact wordt.

en: The site administrator needs to enter a valid 'FROM Email Address' in <a href="%1">Administer CiviCRM &raquo; Communications &raquo; FROM Email Addresses</a>. The email address used may need to be a valid mail account with your email service provider.
nl_BE: De beheerder moet  een geldig 'VAN E-mailadres' invoeren  <a href="%1">Beheer &raquo; Communicatie &raquo; VAN E-mailadres</a>. Het e-mailadres moet geldig zijn bij uw e-mailprovider.

en: The site administrator needs to enter a valid 'FROM Email Address' in <a href="%1">Administer CiviCRM &raquo; System Settings &raquo; Option Groups &raquo; From Email Address</a>. The email address used may need to be a valid mail account with your email service provider.
nl_BE: De beheerder moet een geldig 'VAN e-mailadres' invoeren op <a href="%1">Beheer &raquo; Systeeminstellingen &raquo; Optiegroepen &raquo; Afzenderadressen voor e-mail</a>. Het e-mailadres moet geldig zijn bij uw e-mailprovider.

en: The smart group check was unable to run. This is likely to because a database upgrade is pending.
nl_BE: De run om de smartgroepen te controleren is niet gestart. Dat kan komen omdat er nu een upgrade van de database wordt uitgevoerd.

en: The specific source item that is responsible for the creation of this financial_item
nl_BE: Het item waarvoor dit financial_item is aangemaakt

en: The start offset relative to current year
nl_BE: Het aantal dagen vanaf het begin van het huidige jaar

en: The state of the contact within the group
nl_BE: De status van het contact in de groep

en: The state of this job
nl_BE: De status van de taak

en: The status of this mailing. Values: none, approved, rejected
nl_BE: Status van de mailing. Waarden: geen, goedgekeurd, afgewezen

en: The status rules provided by default may be sufficient for your organization. However, you can easily change the status names and/or adjust the rules by clicking the Edit links below. Or you can <a href='%1'>add a new status and rule</a>.
nl_BE: De standaard statusregels kunnen afdoende zijn voor uw organisatie. Maar u kunt de statusregels gemakkelijk hernoemen en/of aanpassen door hieronder op Bewerken te klikken. U kunt ook <a href='%1'>een nieuwe statusregel toevoegen</a>.

en: The street number you entered for the %1 address block(s) is not in an expected format. Street numbers may include numeric digit(s) followed by other characters. You can still enter the complete street address (unparsed) by clicking "Edit Complete Street Address".
nl_BE: Het huisnummer is niet in een correct formaat. Huisnummers beginnen met een nummer, eventueel gevolgd door andere karakters. U kunt het (onverwerkte) volledige adres alsnog invoeren door te op "Volledig adres bewerken" te klikken.

en: The subject/purpose/short description of the activity.
nl_BE: Onderwerp/doel/korte beschrijving van de activiteit.

en: The system administrator has disabled security settings (%1). Connections to remote applications are insecure.
nl_BE: De beheerder heeft de veiligheidsinstellingen (%1) uitgeschakeld. Verbindingen met externe applicaties zijn onveilig.

en: The system administrator has disabled this feature.
nl_BE: De beheerder heeft deze functie uitgeschakeld.

en: The system did not record payment details for this payment and so could not process the transaction. Please report this error to the site administrator.
nl_BE: Er zijn geen betalingsgegevens van deze betaling gevonden, dus deze transactie kan niet worden verwerkt. Geef deze fout door aan de beheerder.

en: The table of the object controlled by this ACL entry
nl_BE: De tabel van het object dat door deze ACL-entry wordt gecontroleerd

en: The tables "<em>civicrm_activity</em>" and "<em>civicrm_case</em>" were updated to support two new fields, "<em>created_date</em>" and "<em>modified_date</em>". For historical data, these fields may appear blank. (%1 records have NULL timestamps.)
nl_BE: De tabellen "<em>civicrm_activity</em>" en "<em>civicrm_case</em>" zijn gewijzigd door 2 velden toe te voegen, "<em>created_date</em>" en "<em>modified_date</em>". Bij al aanwezige records kunnen deze velden leeg blijven. (%1 records hebben NULL timestamps.)

en: The tag '%1' has been deleted.
nl_BE: Het kenmerk '%1' is verwijderd.

en: The tag '%1' has been saved.
nl_BE: Het kenmerk '%1' is opgeslagen.

en: The tag set '%1' has been deleted.
nl_BE: De kenmerkset '%1' is verwijderd.

en: The target goal for this page, allows people to build a goal meter
nl_BE: Het streefbedrag van deze pagina, er zou dan een grafisch weergave van de voortgang getoond kunnen worden

en: The target revenue for this campaign.
nl_BE: Het streefbedrag van de campagne.

en: The test Credit Card number is %1 - this is the only credit card number that will work on the test gateway.
nl_BE: Het creditcardnummer om te testen is %1, dit is het enige creditcardnummer dat op de testgateway zal werken.

en: The test Total Amount should end in <strong>%1</strong> or <strong>%2</strong> to get a successful response (e.g. $10.%1 or $10.%2) - all other amounts will return a failed response.
nl_BE: Het totaalbedrag voor de test moet eindigen op <strong>%1</strong> of <strong>%2</strong> om goedgekeurd te worden (bijv. &euro; 10.%1 of &euro; 10.%2) - elk ander bedrag zal in de test worden geweigerd.

en: The text displayed to the user in the main form
nl_BE: De op het hoofdscherm aan de gebruiker te tonen tekst

en: The text for the contribute button.
nl_BE: Tekst op de knop bijdrage.

en: The text for the contribute or register button.
nl_BE: De tekst voor de donatie-knop of de aanmeldingsknop.

en: The text that will display in the field with the link.
nl_BE: De tekst die getoond zal worden in het veld met de link.

en: The theme system allows you to change CiviCRM's appearance by replacing important CSS files.
nl_BE: U kunt het uiterlijk van CiviCRM aanpassen met het thema-systeem door eigen CSS-bestanden te gebruiken in plaats van die van CiviCRM.

en: The time to sleep in between each e-mail in micro seconds. Setting this above 0 allows you to control the rate at which e-mail messages are sent to the mail server, avoiding filling up the mail queue very quickly. Set to 0 to disable.
nl_BE: De pauze in micro-seconden na elke verzonden e-mail. Door hier een waarde in te vullen kun je voorkomen dat je de wachtrij van e-mail snel vol propt.  0 : geen pauze.

en: The total amount of the pledge will be adjusted up or down to make up the difference. The payment schedule ( amounts / dates for future pending pledge payments ) is not changed.
nl_BE: Het totaalbedrag van de toezegging zal naar boven of naar beneden aangepast worden om het verschil te compenseren. Het betaalschema ( bedragen / data van toekomstige betalingen ) wordt niet gewijzigd.

en: The type of PCP this is: contribute or event
nl_BE: Het PCP-type is: bijdrage of evenement

en: The type of contacts this group applies to
nl_BE: Het contacttype waar deze groep voor is

en: The type of entity that this pcp targets
nl_BE: Het entiteitstype waar deze PCP naar verwijst

en: The type of website for the contact
nl_BE: Het type van de website voor het contact

en: The update greeting job can be very resource intensive and is typically not necessary to run on a regular basis. If you do choose to enable the job, we recommend you do not run it with the force=1 option, which would rebuild greetings on all records. Leaving that option absent, or setting it to force=0, will only rebuild greetings for contacts that do not currently have a value stored. %1
nl_BE: De taak voor het bijwerken van begroetingen kan erg veel capaciteit vragen en zal er normaal gesproken niet een zijn die regelmatig periodiek uit gevoerd zal worden. Als je dit toch wil, doe dit dan niet met de force=1 optie, dan worden alle begroetingen opnieuw opgebouwd. Laat deze optie weg, of gebruik force=0,  om alleen begroetingen van contacten opnieuw te maken als ze nog geen waarde hebben. %1

en: The updates have been saved.
nl_BE: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: The user account used by your web-server %1 needs to be granted write access to the following directory in order to configure the CiviCRM settings file:
nl_BE: Het gebruikersaccount dat uw webserver %1 gebruikt moet schrijftoegang hebben op de volgende map om het CiviCRM-instellingenbestand te kunnen configureren:

en: The username %1 is already taken. Please select another username.
nl_BE: De gebruikersnaam %1 is al in gebruik. Kies een andere gebruikersnaam.

en: The value of this premium is %1. This may affect the amount of the tax deduction you can claim. Consult your tax advisor for more information.
nl_BE: De waarde van dit relatiegeschenk is %1. Dit kan invloed hebben op uw belastingaftrek. Raadpleeg uw belastingadviseur.

en: The webserver isn't letting me identify where files are stored.
nl_BE: De webserver laat niet zien waar bestanden opgeslagen worden.

en: The weight of the rule
nl_BE: Het gewicht van de regel

en: The weight threshold the sum of the rule weights has to cross to consider two contacts the same
nl_BE: De drempelwaarde waar het gewicht van de regels boven moet liggen om aan te nemen het bij twee contacten eigenlijk om hetzelfde contact gaat

en: The wkhtmltodfPath does not exist or is not valid
nl_BE: Het ingevoerde pad voor wkhtmltopdf is niet geldig

en: Theme
nl_BE: Thema

en: Theme to use on backend pages
nl_BE: Te gebruiken thema op backend-pagina's

en: Theme to use on frontend pages
nl_BE: Te gebruiken thema op frontend-pagina's

en: Then create front-end links to the Participant Listing page using the Menu Manager. Select <strong>Participant Listing Page</strong> and enter <strong>%1</strong> for the Event ID.
nl_BE: Maak daarna met de Menu Manager links aan naar de deelnemerslijst. Kies <strong>Deelnemerslijst</strong> en vul <strong>%1</strong> in bij evenementnummer.

en: Then end date of membership status override if 'Override until selected date' override type is selected.
nl_BE: De einddatum van het negeren van de lidmaatschapsstatus, indien het type 'Negeren tot gekozen datum' is geselecteerd.

en: Then select and review the premiums that you want to offer on this contribution page.
nl_BE: Selecteer vervolgens de relatiegeschenken die u wilt aanbieden op deze bijdragepagina.

en: There appears to be an inconsistency in the configuration of "Image Upload URL" and "Image Upload Directory".
nl_BE: Het lijkt erop dat er verschillen zijn in de configuraties van "Afbeelding Upload URL" en "Afbeelding Upload Map".

en: There are %2 people currently on the waiting list for this event. You can <a href='%1'>view waitlisted registrations here</a>, or you can continue and register additional participants using this form.
nl_BE: Er staan nu %2 mensen op de wachtlijst voor dit evenement. U kunt <a href='%1'>deze hier bekijken</a>, of u kunt doorgaan en andere deelnemers registreren.

en: There are currently no %1.
nl_BE: Er zijn momenteel geen %1.

en: There are currently no Custom Searches
nl_BE: Er bestaan nog geen aangepaste zoekopdrachten.

en: There are currently no Personal Campaign Pages.
nl_BE: Er zijn op dit moment geen persoonlijke campagnepagina's.

en: There are currently no Report Templates.
nl_BE: Er zijn geen rapportsjablonen.

en: There are currently no Saved Searches. To create a Saved search:
nl_BE: Er is geen opgeslagen zoekopdracht. Om een opgeslagen zoekopdracht aan te maken:

en: There are currently no participants registered for this event.
nl_BE: Er zijn momenteel nog geen inschrijvingen voor dit evenement.

en: There are currently no saved import or export mappings. You create saved mappings as part of an Import or Export task.
nl_BE: Er is geen koppeltabel. Bij het uitvoeren van een import- of exporttaak kunt u koppeltabellen opslaan.

en: There are no ACLs entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
nl_BE: Er zijn geen ACL&rsquo;s. <a href='%1'>ACL toevoegen</a>

en: There are no Activities attached to this case record.
nl_BE: Er zijn geen activiteiten in dit dossier.

en: There are no Activities to display.
nl_BE: Er zijn geen activiteiten om te tonen.

en: There are no Archived %2. You can archive %2 from <a href='%1'>Scheduled or Sent %2</a>.
nl_BE: Er is geen gearchiveerde %2. U kunt %2 archiveren  van <a href='%1'>Geplande of Verzonden %2</a>.

en: There are no Cases. Use <a href="%1">Find Cases</a> to expand your search.
nl_BE: Er zijn geen dossiers. Gebruik <a href='%1'>Dossiers zoeken</a> om uw zoekopdracht uit te breiden.

en: There are no Event Templates present. You can <a href='%1'>add one</a>.
nl_BE: Er zijn geen evenementsjablonen. U kunt er <a href='%1'>een toevoegen</a>.

en: There are no Financial Account entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
nl_BE: Er is geen financiële rekening. U kunt er <a href='%1'>een toevoegen</a>.

en: There are no Label Formats configured. You can<a href='%1'>add one</a>.
nl_BE: Er zijn nog geen etiketformaten gedefinieerd. U kunt een <a href='%1'>nieuw formaat toevoegen</a>.

en: There are no Message Templates entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
nl_BE: Er zijn geen berichtsjablonen. U kunt er <a href='%1'>een toevoegen</a>.

en: There are no Notes for this contact.
nl_BE: Er is geen notitie bij dit contact,

en: There are no Option Groups entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
nl_BE: Er is geen optie-groep, U kunt er <a href='%1'>een toevoegen</a>.

en: There are no Payment Processors entered.
nl_BE: Er zijn geen betaalmethoden ingevoerd.

en: There are no Personal Campaign Pages which match your search criteria.
nl_BE: Er zijn geen persoonlijke campagnepagina's die overeenkomen met uw zoekcriteria.

en: There are no Pledges for your record.
nl_BE: Er zijn geen toezeggingen van u vastgelegd.

en: There are no Role Assignments. You can <a href='%1'>add one</a> now.
nl_BE: Er zijn geen rolbevoegdheden. U kunt nu een <a href='%1'>toevoegen</a>.

en: There are no SMS providers configured, or no SMS providers are set active
nl_BE: Er zijn geen SMS-providers ingesteld of actief.

en: There are no Scheduled or Sent %1.
nl_BE: Er is geen Geplande of Verzonden %1.

en: There are no Unscheduled %1.
nl_BE: Er is geen niet geplande %1.

en: There are no User-driven Message Templates entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
nl_BE: Er zijn geen gebruikersberichtsjablonen ingevoerd. U kunt er <a href='%1'>een toevoegen</a>.

en: There are no active Events to display.
nl_BE: Er zijn geen actieve evenementen om te tonen.

en: There are no active premiums for your site. You can <a href='%1'>create and/or enable premiums here</a>.
nl_BE: Er zijn geen actieve relatiegeschenken voor uw site. U kunt er <a href='%1'>een maken of inschakelen</a>.

en: There are no case records for this contact.
nl_BE: Er zijn geen dossiers voor dit contact.

en: There are no cases with activities scheduled in the past two weeks. Use %1 to expand your search.
nl_BE: Er zijn geen dossiers met in de afgelopen twee weken geplande activiteiten. Gebruik %1 om je zoekopdracht uit te breiden.

en: There are no comments for this note
nl_BE: Er is geen commentaar

en: There are no configured membership statuses. You cannot add this membership until your membership statuses are correctly configured
nl_BE: U kunt geen lidmaatschap opvoeren omdat er nog geen een lidmaatschapsstatus is

en: There are no contributions on record for you.
nl_BE: Er zijn geen bijdragen van u.

en: There are no custom data sets for activity type "%1". To create one, <a href="%2" target="%3">click here</a>.
nl_BE: Er is geen aangepaste gegevensgroep voor activiteitstype "%1". U kunt <a href="%2" target="%3>er een aanmaken</a>.

en: There are no custom membership status entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
nl_BE: Er is nog geen aangepaste lidmaatschapsstatus. U kunt er <a href='%1'>een toevoegen</a>.

en: There are no events scheduled for the date range. You can <a href='%1'>add one</a>.
nl_BE: In deze periode zijn geen evenementen gepland. U kunt er <a href='%1'>een toevoegen</a>.

en: There are no events with Price Sets
nl_BE: Er zijn geen evenementen met Prijssets

en: There are no extensions to display. Click the "Add New" tab to browse and install extensions posted on the <a href="%1">public CiviCRM Extensions Directory</a>. If you have downloaded extensions manually and don't see them here, try clicking the "Refresh" button.
nl_BE: Er zijn geen extensies beschikbaar. Klik op "Verversen" om de informatie over beschikbare extensies te verversen. Doe dit ook als u handmatig extensies heeft toegevoegd. Klik op de tab "Nieuwe toevoegen" om de extensies op de <a href="%1">openbare map</a> te bekijken en eventueel te installeren.

en: There are no extensions to display. Please click "Refresh" to update information about available extensions.
nl_BE: Er zijn geen extensies beschikbaar. Klik op "Verversen" om de informatie over beschikbare extensies te verversen.

en: There are no financial accounts assigned to this financial type. You can <a href='%1'>assign one</a>.
nl_BE: Er is geen financiële rekening toegekend aan dit financieel type. U kunt er <a href='%1'>een toekennen</a>.

en: There are no financial accounts configured with Financial Account Type 'Asset' Type. <a href='%1'>Click here</a> if you want to configure financial accounts for your site.
nl_BE: Er is nog geen financiële rekening ingesteld met het rekeningtype 'Debiteuren'. <a href='%1'>U kunt een financiële rekening instellen.</a>

en: There are no financial types configured with a linked 'Revenue Account of' account. <a href='%1'>Click here</a> if you want to configure financial types for your site.
nl_BE: Er is geen financieel type ingesteld met een Account relatie opbrengst. U kunt een <a href='%1'>financieel type instellen</a> voor uw website.

en: There are no financial types configured with linked 'Cost of Sales Premiums' and 'Premiums Inventory Account' accounts. If you want to generate accounting transactions which track the cost of premiums used <a href='%1'>click here</a> to configure financial types and accounts.
nl_BE: Er is geen financieel type voor een account met 'Verkoopkosten relatiegeschenken' en  'Relatiegeschenken inventaris'. Als u de transacties met relatiegeschenken wilt volgen, kunt u <a href='%1'>een financieel type en account instellen</a>.

en: There are no jobs configured.
nl_BE: Er zijn geen achtergrondtaken ingesteld.

en: There are no live contribution records to display.
nl_BE: Er is geen te tonen productiebijdrage.

en: There are no membership types entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
nl_BE: Er zijn geen lidmaatschapstypes ingevoerd. U kunt er <a href='%1'>een toevoegen</a>.

en: There are no memberships on record for you.
nl_BE: Er zijn geen lidmaatschappen voor u vastgelegd.

en: There are no open cases with activities scheduled in the next two weeks. Use %1 to expand your search.
nl_BE: Er zijn geen open dossiers met in de komende twee weken geplande activiteiten. Gebruik %1 om je zoekopdracht uit te breiden.

en: There are no open cases with activities scheduled in the next two weeks. Use <a href="%1">Find Cases</a> to expand your search.
nl_BE: Er zijn geen open dossiers die in de komende twee weken activiteiten gepland hebben. Gebruik <a href='%1'>Dossiers zoeken</a> om uw zoekopdracht uit te breiden.

en: There are no option values entered. You can <a href="%1">add one</a>.
nl_BE: Er zijn geen keuzewaarden ingevoerd. U kunt er <a href='%1'>een toevoegen</a>.

en: There are no premiums offered on this contribution page yet. You can <a href='%1'>add one</a>.
nl_BE: Er wordt nog geen relatiegeschenk op deze bijdragepagina aangeboden.  U kunt er <a href='%1'>een aanbieden</a>.

en: There are no public mailing list groups to display.
nl_BE: Er zijn geen openbare mailinglijstgroepen te tonen.

en: There are no records selected for Print.
nl_BE: Er zijn geen gegevens geselecteerd om te printen.

en: There are no records selected.
nl_BE: Er zijn geen records geselecteerd.

en: There are no rules currently set.
nl_BE: Er zijn momenteel geen regels ingesteld.

en: There are no rules currently set. Use the 'Add Association Rule' form to add one.
nl_BE: Er zijn momenteel geen regels ingesteld. Gebruik het scherm 'Associatieregel toevoegen' om er een toe te voegen.

en: There are no scheduled activities assigned to you.
nl_BE: Er zijn geen geplande activiteiten aan u toegewezen.

en: There are no scheduled job log entries.
nl_BE: Er zijn nog geen gegevens toegevoegd aan het log.

en: There are no survey types entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
nl_BE: Er zijn nog geen enquêtetypen ingevoerd. U kunt er <a href='%1'>één toevoegen</a>.

en: There are no tags currently assigned to this case.
nl_BE: Er zijn momenteel geen kenmerken aan dit dossier toegewezen.

en: There are no upcoming events.
nl_BE: Er zijn geen aanstaande activiteiten.

en: There are participants registered for repeating events being removed from the set. Those with participants will be converted to standalone events, and those without registration will be deleted.
nl_BE: Er zijn deelnemers aangemeld voor herhaalde evenementen verwijderd uit de set. Die met deelnemers worden losstaande evenementen, en die zonder registratie zullen worden verwijderd.

en: There are some issues that we recommend you look at before installing, however, you are still able to install the software.  Please see below for details.
nl_BE: Voordat u gaat installeren zijn er enkele zaken waarvan we u aanraden er naar te kijken, maar u kunt de software wel installeren. Kijk a.u.b. hieronder voor de details.

en: There is a Payment Processor associated with selected Payment Processor type, hence it can not be deleted.
nl_BE: Omdat er een betaalmethode is met het geselecteerde type kan het type niet worden verwijderd.

en: There is a validation error with your HTML input. Your activity is a bit suspicious, hence aborting
nl_BE: Uw HTML-invoer is bij validatie als verdacht aangemerkt. Het verwerken van de formuliergegevens is daarom geannuleerd.

en: There is already an user associated with this email address. Please enter different email address.
nl_BE: Er is al een gebruiker met dit e-mailadres. Voer een ander e-mailadres op.

en: There is an entry with the same label.
nl_BE: Het label komt al voor.

en: There is an entry with the same value.
nl_BE: De waarde komt al voor.

en: There is no '%1' folder.
nl_BE: De map '%1' bestaat niet.

en: There is no Financial Type configured of Account Relation Revenue. <a href='%1'>Click here</a> if you want to configure financial type for your site.
nl_BE: Er is geen financieel type ingesteld voor Account relatie opbrengst. U kunt een <a href='%1'>financieel type instellen</a> voor uw website.

en: There is no Supervised dedupe rule configured for contact type %1.
nl_BE: Er is geen overeenkomstregel onder toezicht bij contacttype %1.

en: There is no valid Membership Status available for selected membership dates.
nl_BE: Er is geen geldige lidmaatschapsstatus beschikbaar voor de geselecteerde periode van het lidmaatschap.

en: There is no valid SMTP server Setting Or SendMail path setting. Click <a href='%1'>Administer >> System Setting >> Outbound Email</a> to set the OutBound Email.
nl_BE: Er is geen geldige smtp server OF Sendmail pad ingesteld. Klik op  <a href='%1'>Beheer >> Systeeminstellingen >> Uitgaande e-mail</a>.

en: There is no valid SMTP server Setting Or sendMail path setting. Click <a href='%1'>Administer >> System Setting >> Outbound Email</a> to set the OutBound Email.
nl_BE: Er is geen geldige smtp server OF Sendmail pad ingesteld. Klik op  <a href='%1'>Beheer >> Systeeminstellingen >> Uitgaande e-mail</a>.

en: There is no valid default from email address configured for the domain. You can configure here <a href='%1'>Configure From Email Address.</a>
nl_BE: Er is geen geen standaard e-mailadres ingesteld voor het domein. U kunt het hier instellen <a href='%1'>Configureer VAN E-mailadres.</a>

en: There is no valid processor for this subscription so it cannot be updated
nl_BE: Er is geen geldige methode voor deze aanmelding, daarom kan het niet worden gewijzigd

en: There is no valid sendmail path setting. Click <a href='%1'>Administer >> System Setting >> Outbound Email</a> to set the sendmail server.
nl_BE: Er is geen geldige sendmail pad ingesteld. Klik op  <a href='%1'>Beheer >> Systeeminstellingen >> Uitgaande e-mail</a>.

en: There is no valid smtp server setting. Click <a href='%1'>Administer >> System Setting >> Outbound Email</a> to set the SMTP Server.
nl_BE: Er is geen geldige smtp server ingesteld. Klik op  <a href='%1'>Beheer >> Systeeminstellingen >> Uitgaande e-mail</a>.

en: There is only enough space left on this event for %1 participant(s).
nl_BE: Er is bij dit evenement nog slechts genoeg ruimte voor %1 deelnemer(s).

en: There was a problem verifying that this site is available on the public Internet.
nl_BE: Het bepalen of deze website openbaar beschikbaar is, is mislukt.

en: There was an error adding the association rule. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviGroup Roles Sync.
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens het toevoegen van de associatieregel. Controleer de instellingen van de database  en probeer het opnieuw. Als deze fout blijft optreden, probeer dan CiviGroup Roles Sync opnieuw te installeren.

en: There was an error adding the association rule. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviMember Roles Sync.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van een toegewezen rol. Controleer de database instellingen en probeer het opnieuw. Krijgt u de fout opnieuw, installeer dan CiviMember Roles Sync opnieuw.

en: There was an error deleting the association rule. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviGroup Roles Sync.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van de associatieregel. Controleer de database-instellingen en probeer opnieuw. Als u de foutmelding opnieuw krijgt probeer dan CiviGroup-rollensynchronisatie opnieuw te installeren.

en: There was an error deleting the association rule. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviMember Roles Sync.
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens het verwijderen van de associatieregel. Controleer de database-instellingen en probeer het opnieuw. Als deze fout zich blijft voordoen, probeer dan CiviMember Rollen Sync opnieuw te installeren.

en: There was an error editing the association rule. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviGroup Roles Sync.
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens het bewerken van de associatieregel. Controleer de instellingen van de database en probeer het opnieuw. Als deze fout blijft optreden, probeer dan CiviGroup Roles Sync opnieuw te installeren.

en: There was an error editing the association rule. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviMember Roles Sync.
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens het bewerken van de associatieregel. Controleer de instellingen van de database en probeer het opnieuw. Als deze fout blijft optreden, probeer dan CiviGroup Roles Sync opnieuw te installeren.

en: There was an error in obtaining the association rule for edit. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviGroup Roles Sync.
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens het ophalen van de associatieregel voor het bewerken. Controleer de database-instellingen en probeer het opnieuw. Als deze fout zich blijft voordoen, probeer dan CiviGroup Roles Sync opnieuw te installeren.

en: There was an error in obtaining the association rule for edit. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviMember Roles Sync.
nl_BE: Er is een fout opgetreden in het verkrijgen van de aangewezen regel om te wijzigen. Controleer de database instellingen en probeer het opnieuw. Als je doorgaat en deze melding opnieuw krijgt, probeer dan CiviMember Roles Sync opnieuw te installeren.

en: There was an error in your request
nl_BE: Uw verzoek bevat een fout

en: There was an error. CiviMember Memberships and Drupal Roles could not be synchronized.
nl_BE: Er is een fout opgetreden. De CiviMember-lidmaatschappen en Drupal-rollen zijn niet gesynchroniseerd.

en: There was some problem updating the billing details.
nl_BE: Het wijzigen van de betalingsdetails is mislukt.

en: There were no contributions during the selected year.
nl_BE: Er zijn in het geselecteerde jaar geen bijdragen geweest.

en: These Multiple Choice Options are shared by the following custom fields: %1
nl_BE: Deze meerkeuze opties worden gedeeld door de volgende specifieke velden: %1

en: These activity types will be excluded from automated email notifications to assignees.
nl_BE: Van deze activiteitstypes wordt er geen automatische notificatie verzonden naar een betrokkene.

en: These are developed and contributed by members of the CiviCRM community. Consider adding any custom searches which you use often to your Search menu (from Administer > Customize Data and Screens > Navigation Menu). As new custom searches become available they can be viewed (and installed if useful) from Administer > System Settings > Manage Extensions.
nl_BE: Deze zoekopdrachten zijn ontwikkelt door leden van de CiviCRM-gemeenschap. Als u vaak op een eigen manier zoekt dan kunt u deze manier vastleggen  (Beheer >  Aangepaste gegevens en schermen > Navigatiemenu). Als er nieuwe aangepaste zoekmanieren zijn dan kunt u ze bekijken (en indien gewenst installeren) met Beheer > Systeeminstellingen > Extensies beheren.

en: These constraints are due to the fact that when a constituent signs up for multiple memberships using a price set - a single recurring payment record is created which covers the total fees for all selected memberships.
nl_BE: Deze voorwaarden gelden omdat als een relatie zich voor meerdere lidmaatschappen aanmeld, waarbij een prijsset gebruikt wordt, er maar een periodieke betaling wordt aangemaakt voor het totaal te betalen bedrag.

en: These optional components give you more tools to connect with and engage your supporters.
nl_BE: Deze optionele componenten geven u meer hulpmiddelen om met uw relaties in contact te komen en hun betrokkenheid bij uw organisatie te vergroten.

en: These records have been filled in with the imported data.
nl_BE: Deze records zijn aangevuld met de geïmporteerde gegevens.

en: These records have been replaced with the imported data.
nl_BE: Deze records zijn vervangen door de geïmporteerde gegevens

en: These records have been updated with the imported data.
nl_BE: Deze records zijn bijgewerkt met de geïmporteerde gegevens.

en: These records have not been imported.
nl_BE: Deze records zijn niet geïmporteerd.

en: These relationships are Disabled OR have a past End Date.
nl_BE: Deze relaties zijn uitgeschakeld of verlopen.

en: These settings are per-check, and can't be compared across checks.
nl_BE: Deze instellingen zijn per controle en kunnen niet tussen controles vergeleken worden.

en: These settings are used to configure mailer properties for the optional CiviMail component and may allow you to significantly optimize performance. Please read the documentation, and make sure you understand it before modifying default values. (These settings are NOT used for the built-in 'Email - send now' feature).
nl_BE: Deze instellingen worden gebruikt om de mailer-eigenschappen van het optionele component CiviMail te configureren waardoor u de prestaties aanzienlijk kunt verbeteren. Lees a.u.b. de documentatie en verzeker u ervan dat u deze begrijpt alvorens de standaardwaarden te wijzigen. (Deze instellingen worden NIET gebruikt voor de ingebouwde 'Nu e-mail verzenden'-functie).

en: These settings are used to configure properties for the CiviEvent component. Please read the %1 documentation, and make sure you understand it before modifying default values.
nl_BE: Deze instellingen worden gebruikt voor de CiviEvent  component. Lees eerst de %1 documentatie, pas de standaardwaarden alleen aan als u weet wat u doet.

en: These settings define the CMS variables that are used with CiviCRM.
nl_BE: Deze instellingen bepalen de CMS-variabelen die in CiviCRM gebruikt worden.

en: These settings define the URLs used to access CiviCRM resources (CSS files, Javascript files, images, etc.).
nl_BE: Deze instellingen definiëren de URL's die gebruikt worden om de bestanden van CiviCRM te benaderen (CSS, JavaScript, afbeeldingen, ...).

en: These values are per-check, and can't be compared across checks.
nl_BE: Deze waarden zijn per controle en kunnen niet tussen controles vergeleken worden.

en: These variables are computed automatically using <tt>civicrm.settings.php</tt> and its options, such as <tt>CIVICRM_TEMPLATE_COMPILEDIR</tt>.
nl_BE: Deze variabelen worden automatisch bepaald in <tt>civicrm.settings.php</tt> door de opties, zoals  <tt>CIVICRM_TEMPLATE_COMPILEDIR</tt>.

en: They can not be Exported
nl_BE: Ze kunnen niet worden geëxporteerd.

en: They have been added to %1.
nl_BE: Ze zijn toegevoegd aan %1.

en: Things to check in a test mailing:
nl_BE: Te controleren zaken bij een test:

en: Third
nl_BE: Derde

en: This
nl_BE: Dit

en: This %1 onwards
nl_BE: Deze %1 en volgende

en: This CiviCRM profile field is view only.
nl_BE: Dit CiviCRM profielveld kan alleen bekeken worden.

en: This Credit Note ID already exists in the database.
nl_BE: Deze creditnota bestaat al.

en: This Invoice ID already exists in the database.
nl_BE: Dit factuurnummer bestaat al in de database.

en: This Label already exists in the database for the selected contact type.
nl_BE: Dit label bestaat al in de database voor het gekozen contacttype.

en: This Label already exists in the database for this option group. Please select a different Label.
nl_BE: Dit label komt al voor bij deze optiegroep. Kies een andere waarde.

en: This Membership is linked to a contribution. You must have 'delete in CiviContribute' permission in order to delete this record.
nl_BE: Dit lidmaatschap hoort bij een bijdrage. Je moet om dit lidmaatschap te mogen verwijderen, ook het recht hebben om in CiviContribute te verwijderen.

en: This MySQL database stores certain fields with data-type "DATETIME". To improve timezone support, you <em>may</em> want to change these from "DATETIME" to "TIMESTAMP".
nl_BE: Deze MySQL-database slaat sommige velden op met het datatype "DATETIME". Voor verbeterde ondersteuning van tijdzones <em>kunt u </em> dit willen wijzigen van "DATETIME" in "TIMESTAMP".

en: This MySQL server does not support the <code>utf8mb4</code> character set.
nl_BE: Deze MySQL-server ondersteunt de tekenset <code>utf8mb4</code> niet.

en: This Option is already full for this event.
nl_BE: Deze optie is al vol voor dit evenement.

en: This Participant is linked to a contribution. You must have 'delete in CiviContribute' permission in order to delete this record.
nl_BE: Deze deelnemer heeft een bijdrage. Om deze deelnemer te verwijderen moet u het recht hebben om in CiviContribute te verwijderen.

en: This Payment Amount
nl_BE: Het bedrag van deze betaling

en: This Premium is linked to an <a href='%1'>Online Contribution page</a>. Please remove it before deleting this Premium.
nl_BE: Dit relatiegeschenk is gekoppeld aan een <a href='%1'>Online bijdragepagina</a>. Verwijder deze voordat u dit relatiegeschenk verwijdert.

en: This Refund Amount
nl_BE: Het terug te betalen bedrag

en: This Title already exists in Database.
nl_BE: Deze titel bestaat al in de database.

en: This Transaction ID already exists in the database. Include the account number for checks.
nl_BE: Dit transactienummer bestaat al in de database. Voer ter controle het rekeningnummer in.

en: This Value already exists in the database for this option group. Please select a different Value.
nl_BE: Deze waarde komt al voor bij deze optiegroep. Kies een andere waarde.

en: This Year
nl_BE: Dit jaar

en: This account relationship already exits
nl_BE: Deze relatie bestaat al

en: This action cannot be undone.
nl_BE: Deze actie kan niet hersteld worden.

en: This activity cannot be edited or viewed via this profile.
nl_BE: Deze activiteit kan niet worden gewijzigd of worden getoond via dit profiel.

en: This address does not contain latitude/longitude information and cannot be mapped.
nl_BE: Het adres bevat geen geografische informatie (hoogte-/breedtegraden) en kan derhalve niet worden getoond op een kaart.

en: This address is shared with %1 contact record(s). Modifying this address will automatically update the shared address for these contacts.
nl_BE: Dit adres wordt gedeeld met %1 contactrecord(s). Door dit adres te wijzigen wordt het gedeelde adres automatisch voor al deze contacten bijgewerkt.

en: This applies to weekly, monthly and yearly payments.
nl_BE: Dit is van toepassing op wekelijkse, maandelijkse en jaarlijkse betalingen.

en: This batch is configured to include only transactions using %1 payment method. If you want to include other transactions, please edit the batch first and modify the Payment Method.
nl_BE: Deze batch is ingesteld om alleen transacties met de %1 betaalmethode te verwerken. Als u ook andere transacties wilt verwerken, wijzig dan eerst de betaalmethode van deze batch.

en: This calendar month
nl_BE: Deze maand

en: This calendar year
nl_BE: Dit kalenderjaar

en: This campaign is active from
nl_BE: Deze campagne is actief vanaf

en: This can be the same or different from the mapping provider selected.
nl_BE: Dit kan per geselecteerde provider verschillen.

en: This contact can be edited by the other.
nl_BE: Dit contact kan worden gewijzigd door anderen.

en: This contact can be viewed by the other.
nl_BE: Dit contact kan worden gelezen door anderen.

en: This contact does not belong to any groups.
nl_BE: Het contact zit niet in een groep.

en: This contact does not currently belong to any groups.
nl_BE: Dit contact is geen lid van een groep.

en: This contact does not currently belong to any smart groups.
nl_BE: Dit contact is geen lid van een smartgroep.

en: This contact has a pending or overdue pledge payment of %2 which is scheduled for %3. <a href="%1">Click here to enter a pledge payment</a>.
nl_BE: Dit contact heeft %2 in afwachting zijnde of achterstallige betalingen voor toezeggingen en het is ingepland voor %3. <a href="%1">Betaling toezegging toevoegen</a>

en: This contact has already been assigned to this event.
nl_BE: Dit contact is al aangemeld voor dit evenement.

en: This contact has an address record which is shared with 1 other contact. | This contact has an address record which is shared with %count other contacts.
nl_BE[0]: Dit contact heeft een adres dat gedeeld wordt met 1 ander contact.
nl_BE[1]: Dit contact heeft een adres dat gedeeld wordt met %count andere contacten.

en: This contact has an existing %1 membership at %2 with %3 status%4.
nl_BE: Dit contact heeft een bestaande %1 lidmaatschap op  %2 met %3 status%4.

en: This contact has pending or overdue pledge payments. <a href="%1">Click here to view their Pledges tab</a> and verify whether this contribution should be applied as a pledge payment.
nl_BE: Betalingen van dit contact zijn in afwachting of achterstallig. <a href="%1">Klik hier om het tabblad Toezeggingen weer te geven</a> en controleer of deze bijdrage als toezeggingsbetaling beschouwd moet worden.

en: This contact is a special one for the contact information associated with the CiviCRM installation for this domain. No one is allowed to delete it because the information is used for special system purposes.
nl_BE: Dit contact is nodig voor de contactinformatie behorend bij de CiviCRM-installatie van dit domein. Het kan niet verwijderd worden omdat de informatie nodig is voor het systeem.

en: This contact type name already exists in database. Contact type names must be unique.
nl_BE: Deze contacttypenaam bestaat al in de database. Contacttypenamen moeten uniek zijn.

en: This contact was deleted during a merge operation. The contact it was merged into cannot be found and may have been deleted.
nl_BE: Dit contact is bij het samenvoegen verwijderd. Het contact waarmee het is samengevoegd is nu niet gevonden, mogelijk is dat contact verwijderd.

en: This contact(s) can not be permanently deleted because the contact record is linked to one or more live financial transactions. Deleting this contact would result in the loss of financial data.
nl_BE: Het definitief verwijderen is niet mogelijk omdat er een of meer relaties bestaan met financiële transacties.

en: This contribution is being made thanks to the efforts of <strong>%1</strong>, who supports our campaign.
nl_BE: Deze bijdrage is gedaan dankzij de inzet van <strong>%1</strong> die onze campagne steunt.

en: This contribution page has been configured for contribution on behalf of an organization and the selected onbehalf profile is either disabled or not found.
nl_BE: Dit is een bijdragepagina voor gebruik door organisaties, het geselecteerde profiel is niet gevonden of het is uitgeschakeld.

en: This contribution page has been configured for contribution on behalf of honoree and the required fields of the selected honoree profile are disabled or doesn't exist.
nl_BE: Deze bijdragepagina is ingesteld ten behoeve van een begunstigde en de verplichte velden van deze begunstigde ontbreken of zijn uitgeschakeld.

en: This contribution page has been configured for contribution on behalf of honoree and the selected honoree profile is either disabled or not found.
nl_BE: Deze bijdragepagina is ingesteld ten behoeve van een begunstigde en het profiel van deze begunstigde ontbreekt of is uitgeschakeld.

en: This contribution page is configured to support separate contribution and membership payments. This %1 plugin does not currently support multiple simultaneous payments, or the option to "Execute real-time monetary transactions" is disabled. Please contact the site administrator and notify them of this error
nl_BE: Deze bijdrage-pagina is ingesteld om losse bijdragen en betalingen van contributie te ondersteunen. Maar %1 ondersteunt geen gelijktijdige betalingen of de optie "Geldtransacties onmiddellijk uitvoeren" is uitgeschakeld.  Geef deze fout  a.u.b.  door aan de beheerder.

en: This contribution will be automatically processed every day.
nl_BE: Deze bijdrage zal automatisch elke dag worden verwerkt.

en: This contribution will be automatically processed every month.
nl_BE: Deze bijdrage zal automatisch maandelijks worden verwerkt.

en: This contribution will be automatically processed every week.
nl_BE: Deze bijdrage zal automatisch elke week worden verwerkt.

en: This contribution will be automatically processed every year.
nl_BE: Deze bijdrage zal automatisch jaarlijks worden verwerkt.

en: This contributor must have a valid email address (and must not have the "Do Not Email" flag checked).
nl_BE: De gever moet een geldig e-mailadres hebben (en de optie "Niet e-mailen" mag niet zijn aangevinkt).

en: This custom search is already registered.
nl_BE: Deze aangepaste zoekopdracht is al geregistreerd.

en: This database uses InnoDB Full Text Search for optimized searching. The upgrade procedure has not been tested with this feature. You should disable (and later re-enable) the feature by navigating to "Administer => Customize Data and Screens => Search Preferences".
nl_BE: Deze database gebruikt InnoDB Full Text Search voor optimaal zoeken. Het upgraden is niet getest met deze functie. Schakel deze functie eerst even uit (en later weer in) "Beheer => Gegevens en schermen aanpassen => Zoekvoorkeuren".

en: This email %1 already has an account associated with it. Please select another email.
nl_BE: Er is al een gebruikersaccount gekoppeld aan het e-mailadres %1. Gebruik alstublieft een ander e-mailadres.

en: This email address is included in automated contribution receipts if the contributor has selected a premium. It should be an appropriate contact mailbox for inquiries about premium fulfillment/shipping.
nl_BE: Dit e-mailadres wordt opgenomen in automatische ontvangstbewijzen als de gever een relatiegeschenk heeft geselecteerd. Het dient een passend e-mailadres te zijn voor vragen over de levering en afhandeling van relatiegeschenken.

en: This email address is included in receipts if it is populated and a premium has been selected.
nl_BE: Dit e-mailadres wordt toegevoegd in het ontvangstbewijs als het ingevuld is en er een relatiegeschenk is gekozen.

en: This event allows for
nl_BE: Dit evenement staat toe voor

en: This event cannot be deleted because there are participant records linked to it. If you want to delete this event, you must first find the participants linked to this event and delete them. You can use use <a href='%1'> CiviEvent >> Find Participants page </a>.
nl_BE: Het evenement kan niet worden verwijderd omdat er deelnemersrecords aan zijn gekoppeld. Als u het evenement wilt verwijderen, dient u eerst deze deelnemers te verwijderen. U kunt hiervoor gebruik maken van de pagina <a href='%1'>CiviEvent >> Deelnemers zoeken</a>.

en: This event currently has the maximum number of participants registered (%1). However, you can still override this limit and register additional participants using this form.
nl_BE: Voor dit evenement heeft zich momenteel het maximum aantal deelnemers (%1) ingeschreven. U kunt deze beperking echter naast u neerleggen en met dit formulier extra deelnemers inschrijven.

en: This event has only %1 space(s) left. If you continue and register more than %1 people (including yourself ), the whole group will be wait listed. Or, you can reduce the number of people you are registering to %1 to avoid being put on the waiting list.
nl_BE: Voor dit evenement is/zijn nog %1 plaats(en) beschikbaar. Als u doorgaat en meer dan %1 personen (uzelf inbegrepen) registreert, zal de hele groep op de wachtlijst geplaatst worden. U kunt ook het aantal personen dat u inschrijft terugbrengen tot %1 om te voorkomen dat u op de wachtlijst geplaatst wordt.

en: This event is currently full.
nl_BE: Dit evenement is momenteel vol.

en: This event is currently full. However you can register now and get added to a waiting list. You will be notified if spaces become available.
nl_BE: Dit evenement is momenteel volgeboekt. U kunt echter wel nu inschrijven en op een wachtlijst geplaatst worden. U krijgt bericht als er plaatsen vrijkomen.

en: This event is currently full. You are registering for the waiting list. You will be notified if spaces become available.
nl_BE: Dit evenement is momenteel vol. U registreert zich voor de wachtlijst. U ontvangt bericht zodra er plaats beschikbaar komt.

en: This event is full.
nl_BE: Dit evenement is volgeboekt.

en: This event registration can not be transferred or cancelled. Contact the event organizer if you have questions.
nl_BE: De registratie van dit evenement kan niet worden verplaatst of  geannuleerd. Neem contact op met de organisator als u vragen heeft.

en: This event registration is being made thanks to the efforts of <strong>%1</strong>, who supports our campaign.
nl_BE: Deze aanmelding is gedaan dankzij de inzet van <strong>%1</strong> die onze campagne steunt.

en: This feature is not currently available.
nl_BE: Deze functie is op dit moment niet beschikbaar.

en: This feature requires PHP Version %1 or greater
nl_BE: Deze optie vereist PHP versie %1 of hoger

en: This feature requires the 'Allow User Registration' setting to be 'Yes' in Joomla Global Configuration >> System Settings.
nl_BE: Voor deze functie is het nodig dat de optie 'Toestaan Gebruikersregistratie' is aangevinkt in Joomla Algemene  Instellingen >> Systeeminstellingen.

en: This feature requires your Drupal User Settings to allow 'vistors to create accounts' (with or without administrator approval). The 'Email Verification' option may be enabled or disabled.
nl_BE: Deze functie vereist dat uw Drupal Gebruikers Instellingen toestaan dat bezoekers accounts mogen aanmaken (met of zonder toestemming van de beheerder). Dit is ongeacht de waarde van de optie 'E-mail verificatie'.

en: This feature should NOT be enabled for production sites.
nl_BE: Deze optie zou NIET ingeschakeld moeten zijn op productie-websites.

en: This field enables you to alter certain sessions, skip holidays, or create gaps in the sequence for other reasons.
nl_BE: Met dit veld kunt bepaalde sessies wijzigen, vakanties overslaan of om een andere reden gaten in de periode bepalen.

en: This field is disabled when searching for Draft/Unscheduled mailings.
nl_BE: Dit veld is uitgeschakeld bij het zoeken naar Concept- en niet-geplande mailings.

en: This field is inactive so it will not be displayed on profile form.
nl_BE: Omdat het veld niet actief is, wordt het niet getoond op het profielformulier.

en: This field is inactive so it will not display on edit form.
nl_BE: Omdat het veld niet actief is, wordt het niet getoond op het wijzigscherm.

en: This field is required.
nl_BE: Dit veld is verplicht

en: This field is view only so it will not be displayed on profile form.
nl_BE: Dit veld wordt alleen getoond, daarom wordt het niet weergegeven op het profielformulier.

en: This field is view only so it will not display on edit form.
nl_BE: Dit veld wordt niet op het wijzigscherm getoond omdat de inhoud niet gewijzigd mag worden.

en: This field saves field type (ie individual,household.. field etc).
nl_BE: Het veldtype (bijv. persoon, huishouden, ...).

en: This financial account cannot be deleted since it is being used as a header account. Please remove it from being a header account before trying to delete it again.
nl_BE: Deze financiële rekening wordt gebruikt als hoofd account en kan daarom niet worden verwijderd.

en: This financial account cannot have '%1' relationship.
nl_BE: Deze financiële rekening kan geen '%1' relatie hebben.

en: This financial type will be assigned to payments made by participants when they register online. If using a price set below note that the contribution record will have this financial type, however line items will be processed using the actual financial type selected for the price set item.
nl_BE: Dit financieel type wordt toegekend aan de betalingen die deelnemers doen wanneer ze online aanmelden.  Als u hieronder een prijsset gebruikt, dan krijgt deze bijdrage dit financieel type, de items per regel worden verwerkt met het actuele financieel type behorend bij de prijsset van het item.

en: This fiscal year
nl_BE: Dit fiscale jaar

en: This flag is most commonly used to mark an email address that is bouncing. If you are using the CiviMail component, emails that bounce excessively are automatically placed on hold and mailings are not sent to this address as long as it is marked hold. You can also set (or unset) this option manually - but remember that emails will not be sent to this address as long as it is marked 'On Hold'.
nl_BE: Dit veld wordt meestal gebruikt om een e-mailadres te markeren waarvan de e-mails terugkomen, waarschijnlijk omdat het foutief is (bouncing). Als u CiviMail gebruikt en het treedt vaak op dan wordt dit veld door CiviMail gezet. Er worden dan geen e-mails meer verzonden naar dit e-mailadres. U kunt de waarde ook zelf aanpassen.

en: This form <strong>will send email</strong> to contacts only in certain circumstances:
nl_BE: Dit formulier zal alleen in bepaalde situaties <strong>e-mail verzenden</strong> naar contacten:

en: This functionality cannot be enabled on multilingual installations.
nl_BE: Deze functie kan niet worden gebruikt voor meertalige installaties.

en: This group currently has one member in it. | This group currently has %count members in it.
nl_BE[0]: Deze groep bevat momenteel een lid.
nl_BE[1]: Deze groep bevat %count leden.

en: This indicates there are no tables holdng pre-uniqid log_conn_id values (CRM-18193)
nl_BE: Indicatie dat er geen databasetabellen zijn met pre-uniqid log_conn_id waarden (CRM-18193)

en: This installer can only be used for the Backdrop version of CiviCRM.
nl_BE: Dit installatieprogramma kan alleen gebruikt worden voor de Backdrop-versie van CiviCRM.

en: This installer can only be used for the Drupal version of CiviCRM.
nl_BE: Dit installatieprogramma kan alleen gebruikt worden voor de Drupal-versie van CiviCRM.

en: This installer can only be used for the WordPress version of CiviCRM.
nl_BE: Dit installatie-programma kan alleen worden gebruikt voor de WordPress-versie van CiviCRM.

en: This is a TEST transaction
nl_BE: Dit is een TEST transactie

en: This is a confirmation that your registration has been received and your status has been updated to %1.
nl_BE: Dit is een bevestiging dat uw registratie is ontvangen en dat uw status is gewijzigd in %1.

en: This is a confirmation that your registration has been received and your status has been updated to <strong> %1</strong>.
nl_BE: Dit is een bevestiging dat uw registratie is ontvangen en dat uw status is gewijzigd in <strong> %1</strong>.

en: This is a confirmation that your registration has been received and your status has been updated to <strong>registered<strong>.
nl_BE: Dit is een bevestiging dat uw registratie is ontvangen en dat uw status is gewijzigd in <strong>geregistreerd<strong>.

en: This is a confirmation that your registration has been received and your status has been updated to <strong>waitlisted</strong>.
nl_BE: Dit is een bevestiging dat uw registratie is ontvangen en dat u op de <strong>wachtlijst</strong> staat.

en: This is a confirmation that your registration has been received and your status has been updated to registered.
nl_BE: Dit is een bevestiging dat uw registratie is ontvangen en dat uw status is gewijzigd in geregistreerd.

en: This is a confirmation that your registration has been received and your status has been updated to waitlisted.
nl_BE: Dit is een bevestiging dat uw registratie is ontvangen en dat u op de wachtlijst staat.

en: This is a multilingual installation. It contains certain schema differences compared to regular installations of CiviCRM. Please <a href="%1">refer to the documentation</a> for details.
nl_BE: Dit is een meertalige installatie. Ze bevat hierdoor afwijkingen in het schema vergeleken met reguliere installaties van CiviCRM. Kijk voor meer informatie a.u.b. in de <a href="%1">documentatie</a>.

en: This is a pre-release version. For more details, see the expanded description.
nl_BE: Dit is een pre-release versie. Lees de uitgeklapte beschrijving voor de details.

en: This is a preview of this product as it will appear on your Contributions page(s).
nl_BE: Voorvertoning van dit product zoals het op de bijdragepagina('s) wordt getoond.

en: This is a preview of your Personal Campaign Page in support of
nl_BE: Dit is een preview van uw persoonlijke campagnepagina ter ondersteuning van

en: This is a recurring contribution.
nl_BE: Dit is een periodieke bijdrage.

en: This is a reminder that the next payment on your pledge is due on %1.
nl_BE: Dit is een herinnering dat de volgende betaling voor uw toezegging gepland staat op %1.

en: This is a required field
nl_BE: Dit is een verplicht veld

en: This is a stable release version.
nl_BE: Dit is een stabiele versie.

en: This is a test-drive email. No live financial transaction has occurred.
nl_BE: Dit is een e-mail ten behoeve van een test. Er zijn geen financiële transacties verwerkt.

en: This is an automated reply from an un-attended mailbox. Please send any inquiries to the contact email address listed on our web-site.
nl_BE: Dit is een automatisch antwoord van een e-mailbox die wij niet volgen. U kunt een mail sturen aan ons algemene e-mailadres zoals dat op onze website is aangegeven.

en: This is an invitation to complete your registration that was initially waitlisted.
nl_BE: Dit is een uitnodiging om uw registratie af te ronden, daarna bent u geregistreerd.

en: This is case is currently assigned to %1.
nl_BE: Dit dossier is momenteel toegekend aan %1.

en: This is displayed for events which use Price Set field(s) to increment the number of participants counted against the event's maximum participant level. For example, someone may select a 'Table for 8' when registering for a fundraising dinner. This registration will increment the 'actual participant count' by 8, even though only one participant record is displayed in search results.
nl_BE: Dit wordt getoond bij evenementen die prijssetvelden gebruiken om het aantal getelde deelnemers te verhogen (i.v.m. het maximum aantal deelnemers). U kunt voor een diner een tafel voor 8 reserveren. Er wordt maar een  deelnemersrecord toegevoegd, maar het aantal deelnemers wordt met 8 verhoogd.

en: This is probably related to a problem in your Outbound Email Settings (Administer CiviCRM &raquo; System Settings &raquo; Outbound Email), OR the FROM email address specifically configured for your contribution page or event. Possible causes are:
nl_BE: Dit is waarschijnlijk een gevolg van een probleem in uw uitgaande e-mail instellingen (Beheer &raquo; Systeeminstellingen &raquo; Uitgaande e-mail), OF het VAN e-mailadres van uw bijdragepagina of evenement. Mogelijke oorzaken zijn:

en: This is the LIVE <strong>Certificate Path</strong> associated with your First Data account.
nl_BE: Dit is het <strong>Certificate Path</strong> behorend bij uw First Data account.

en: This is the LIVE <strong>Elavon Merchant ID</strong> associated with your Elavon account.
nl_BE: Dit is het <strong>Elavon Merchant ID</strong> behorend bij uw Elavon productie-account.

en: This is the LIVE <strong>Elavon SSL PIN</strong> associated with your Elavon account.
nl_BE: Dit is de <strong>Elavon SSL PIN</strong> behorend bij uw Elavon productie-account.

en: This is the LIVE <strong>Elavon User ID</strong> associated with your Elavon account.
nl_BE: Dit is het <strong>Elavon User ID</strong> behorend bij uw Elavon productie-account.

en: This is the LIVE <strong>First Data Store Name</strong> associated with your First Data account (This is Certificate file number without the extension).
nl_BE: Dit is de <strong>First Data Store Name</strong> behorend bij uw First Data account (het nummer van het certificaatbestand zonder de extensie).

en: This is the LIVE <strong>eWAYCustomerID</strong> associated with your eWAY account.
nl_BE: Dit is het <strong>eWAY CustomerID</strong> behorend bij uw eWAY productieaccount.

en: This is the TEST %1 used solely for testing.
nl_BE: Dit is het test-%1, het wordt alleen gebruikt voor testen.

en: This is the TEST <strong>Certificate Path</strong> associated with your First Data account.
nl_BE: Dit is het <strong>Certificate Path</strong> behorend bij uw First Data testaccount.

en: This is the TEST <strong>Elavon Merchant ID</strong> associated with your Elavon account.
nl_BE: Dit is het <strong>Elavon Merchant ID</strong> behorend bij uw Elavon-testaccount.

en: This is the TEST <strong>Elavon SSL PIN</strong> associated with your Elavon account.
nl_BE: Dit is de <strong>Elavon SSL PIN</strong> behorend bij uw Elavon-testaccount.

en: This is the TEST <strong>Elavon User ID</strong> associated with your Elavon account.
nl_BE: Dit is het <strong>Elavon USER ID</strong> behorend bij uw Elavon-testaccount.

en: This is the TEST <strong>First Data Store Name</strong> associated with your First Data account (This is Certificate file number without the extension).
nl_BE: Dit is de <strong>First Data Store Name</strong> behorend bij uw testaccount bij First Data (het nummer van het certificaatbestand zonder de extensie).

en: This is the communication language. If there are template translation or tokens, they will be localized accordingly. By default, the system default language will be used.
nl_BE: Dit is de communicatietaal. Als er vertaalde sjablonen of macro's zijn, worden ze dienovereenkomstig vertaald. Standaard wordt de systeemstandaardtaal gebruikt.

en: This is the date when CRM-18193 was implemented
nl_BE: De implementatie-datum van CRM-18193

en: This is the first step in creating a new online Contribution Page. You can create one or more different Contribution Pages for different purposes, audiences, campaigns, etc. Each page can have it's own introductory message, pre-configured contribution amounts, custom data collection fields, etc.
nl_BE: Dit is de eerste stap voor het aanmaken van een online bijdragepagina. U kunt één of meer verschillende bijdragepagina's maken afhankelijk van doel, publiek, campagne enz. Elke pagina kan een eigen inleiding hebben, alsmede voorgeconfigureerde bedragen, specifieke velden voor het verzamelen van gegevens enz.

en: This is the payment processor's own ID for the recurring contribution. Ideally it should be unique, but in practice may not be.
nl_BE: Dit is het ID dat door de betaalmethode bij deze periodieke betaling is aangemaakt. Waarschijnlijk is het uniek, maar of dat in de praktijk ook zo is.

en: This is the title that users will see when they are selecting an event template to clone for a new event. It is <em>not</em> the title of the event itself.
nl_BE: Dit is de tekst die gebruikers zien wanneer ze een sjabloon voor een evenement kiezen om zelf een nieuw evenement aan te maken. Het is <em>niet</em> de titel van het evenement.

en: This is used to collect or update basic information (e.g. name and email address) from users while they are creating a Personal Campaign Page. The profile you select must be configured with 'Account creation required' (under Profile Settings &raquo; Advanced Settings). You must include an Email address field&mdash;and you may include any number of other fields in the profile. If you don't yet have an appropriate Profile configured, you will need to <a href='%1'>create one first</a>, and then return to this form to select it.
nl_BE: Dit wordt gebruikt om basisinformatie te verzamelen of te wijzigen van gebruikers (bijvoorbeeld: naam en e-mailadres) wanneer zij een persoonlijk campagnepagina aanmaken. Het profiel dat u selecteert moet zijn ingesteld met verplicht aanmaak van een account (zie  Profiel instellingen  &raquo; Geavanceerde instellingen). Er dient een veld te zijn voor een e-mailadres, u kunt verder zo veel velden toevoegen als u nodig acht. Als u nog geen passend profiel heeft ingesteld, <a href='%1'>maak dan eerst een profiel aan </a> en kom dan terug naar dit formulier om het te selecteren.

en: This label is displayed with the list of event fees. When using a Price Set, this label is the title for the section containing the price fields.
nl_BE: Dit label wordt getoond bij de lijst met evenement kosten. Als u een prijs set gebruikt zal dit label gebruikt worden als de titel voor de sectie met de kost velden.

en: This location is used by %1 other events. Modifying location information will change values for all events.
nl_BE: Deze locatie wordt gebruikt door %1 andere evenementen. Bij het wijzigen van informatie van de locatie geldt de nieuwe informatie voor al deze evenementen.

en: This mailing has been submitted.
nl_BE: De mailing is opgeslagen en wordt verzonden.

en: This mailing was generated based on search results. The search results cannot be removed.
nl_BE: Deze mailing is aangemaakt met zoekresultaten. De zoekresultaten kunnen niet verwijderd worden.

en: This may mean the loss of a substantial amount of data, and the action cannot be undone.
nl_BE: Dit kan een aanzienlijk verlies van gegevens betekenen en deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: This may mean the loss of a substantial amount of data, and the action cannot be undone. Please review the extension information below before you make final decision.
nl_BE: Dit kan leiden tot het onherroepelijk verlies van een aanmerkelijke hoeveelheid gegevens. Lees voordat u een beslissing neemt eerst de onderstaande informatie.

en: This membership is set to renew automatically on %2. You will need to cancel the auto-renew option if you want to modify the Membership Type, End Date or Membership Status. <a href="%1">Click here</a> if you want to cancel the automatic renewal option.
nl_BE: Dit lidmaatschap wordt automatisch verlengd op %2. U moet de optie om automatisch te verlengen uitschakelen als u het type, de einddatum of de status van het lidmaatschap wilt wijzigen. <a href="%1">Klik hier</a> om deze optie uit te schakelen.

en: This membership is set to renew automatically. Take care when you change the membership type. Make sure that you also change the related payment at the payment processor. Otherwise future payments may be for the wrong amount.
nl_BE: Dit lidmaatschap wordt automatisch verlengd. Wees voorzichtig als je het type wijzigt. Wijzig dan ook de bijbehorende betaling in de betaalmethode, anders kunnen toekomstige betalingen voor een verkeerd bedrag worden gedaan.

en: This membership is set to renew automatically. You will need to cancel the auto-renew option if you want to modify the Membership Type, End Date or Membership Status. <a href="%1">Click here</a> if you want to cancel the automatic renewal option.
nl_BE: Dit lidmaatschap wordt automatisch verlengd. U moet de optie om automatisch te verlengen uitschakelen als u het type, de einddatum of de status van het lidmaatschap wilt wijzigen. <a href="%1">Klik hier</a> om deze optie uit te schakelen.

en: This membership status cannot be deleted as memberships exist with this status
nl_BE: Deze lidmaatschapsstatus kan niet worden verwijderd omdat het wordt gebruikt in lidmaatschappen.

en: This membership type cannot be deleted due to following reason(s):
nl_BE: Dit lidmaatschapstype kan om de volgende reden(en) niet worden verwijderd:

en: This membership will be automatically renewed every %1 %2(s).
nl_BE: Dit lidmaatschap zal elke %1 %2(s) vernieuwd worden.

en: This membership will be automatically renewed every %1 %2(s).
nl_BE: Dit lidmaatschap wordt automatisch verlengd elke %1 %2.

en: This membership will be renewed automatically every %1 %2(s).
nl_BE: Dit lidmaatschap zal elke %1 %2(s) vernieuwd worden.

en: This membership will be renewed automatically every %1.
nl_BE: Dit lidmaatschap zal elke %1 automatisch worden verlengd.

en: This membership will be renewed automatically.
nl_BE: Dit lidmaatschap wordt automatisch verlengd.

en: This message is displayed on the event information and event registration pages when the event is full AND the waitlist feature is enabled.
nl_BE: Dit bericht wordt getoond op de informatie- en inschrijvingspagina's als het evenement is volgeboekt EN de wachtlijstfunctie is ingeschakeld.

en: This message is displayed to the %1 at the top of the Tell a Friend form. You may include HTML tags to add formatting or links.
nl_BE: Deze boodschap wordt getoond aan %1 bovenaan het mond tot mond reclame scherm. (Er mag HTML gebruikt worden voor tekstopmaak of toevoegen link.)

en: This message is having a invalid token - %1: %2
nl_BE: Dit bericht bevat een ongeldig token - %1: %2

en: This message is missing a required token - {%1}: %2
nl_BE: In dit bericht ontbreekt een verplicht token - {%1}: %2

en: This name already exists in database. Batch names must be unique.
nl_BE: Er is al een batch met deze naam.

en: This operation cannot be undone.
nl_BE: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: This option controls who can view the contents of this email on your website. The link can be included by inserting the "Mailing permalink" token (place it in a link when composing in HTML mode).
nl_BE: Deze optie bepaalt wie de inhoud van de e-mail kan lezen op uw website. De link kan worden toegevoegd met het token "Permalink mailing"  (plaats het in een link bij het aanmaken van de code in HTML).

en: This option group is reserved for system use. You cannot add or delete options in this list.
nl_BE: Deze optie is gereserveerd voor gebruik door het systeem. U kunt hier geen opties toevoegen of verwijderen.

en: This option is designed to be set by the contact themselves when they don't want to receive bulk email from your organization (they set it using the opt-out action from a CiviMail mailing).   Please think before changing it, as it will override the preference they have set.
nl_BE: Deze optie kan door het contact zelf ingeschakeld worden wanneer zij geen massa-mail van uw organisatie wensen te ontvangen (door het gebruiken van de opt-out-optie in een CiviMail-mailing).  Als u deze optie wijzigt, negeert u dus de wens van de gebruiker!

en: This option is not recommended for large imports. Use the command-line geocoding script instead.
nl_BE: Deze optie wordt niet aanbevolen voor grote bestanden. Gebruik dan het command-line geocoding script.

en: This page does not have any price fields configured or you may not have permission for them. Please contact the site administrator for more details.
nl_BE: Er zijn voor deze pagina geen prijsvelden ingesteld of u heeft er geen toegang tot. Neem a.u.b. contact op met de beheerder.

en: This page includes a Profile with Membership fields - but the Membership Block is NOT enabled. Please notify the site administrator.
nl_BE: Deze pagina bevat een profiel met lidmaatschapsvelden, maar het lidmaatschapsblok is NIET ingeschakeld. Waarschuw a.u.b. de sitebeheerder.

en: This page is configured as a redirect, but it does not have a target.
nl_BE: Deze pagina verwijst op een verkeerde manier door naar een andere pagina.

en: This page is currently running in <strong>test-drive mode</strong>. If this is a paid event, transactions will be sent to your payment processor's test server. <strong>No live financial transactions will be submitted. However, a contact record will be created or updated and test event registration and contribution records will be saved to the database. Use obvious test contact names so you can review and delete these records as needed. </strong> Refer to your payment processor's documentation for information on values to use for test credit card number, security code, postal code, etc.
nl_BE: Deze pagina draait momenteel in de <strong>teststand</strong>. Als dit een betaald evenement is, worden transacties naar de testserver van uw betaalmethode gestuurd. <strong>Er worden geen echte financiële transacties ingediend. Het contactrecord wordt echter wel gemaakt of bijgewerkt en de inschrijvings- en bijdragerecords worden opgeslagen in de database. Gebruik testnamen die duidelijk opvallen zodat u deze records zo nodig kunt nalopen en verwijderen.</strong> Raadpleeg de documentatie van uw betaalmethode voor informatie over te gebruiken waardes voor testcreditcardnummer, beveiligingscode, postcode, enz.

en: This page is currently running in <strong>test-drive mode</strong>. Transactions will be sent to your payment processor's test server. <strong>No live financial transactions will be submitted. However, a contact record will be created or updated and a test contribution record will be saved to the database. Use obvious test contact names so you can review and delete these records as needed. Test contributions are not visible on the Contributions tab, but can be viewed by searching for 'Test Contributions' in the CiviContribute search form.</strong> Refer to your payment processor's documentation for information on values to use for test credit card number, security code, postal code, etc.
nl_BE: Deze pagina staat in <strong>teststand</strong>. Transacties worden naar de testserver van uw betaalmethode verzonden. <strong>Er wordt geen daadwerkelijke financiële transactie gedaan. Wel wordt het contactrecord gemaakt of bijgewerkt en wordt er een testbijdragerecord in de database opgeslagen. Gebruik opvallende namen om te testen zodat u deze records zo nodig kunt nalopen en verwijderen. Testbijdragen zijn niet zichtbaar op het tabblad Bijdragen, maar kunnen worden weergegeven door te zoeken naar 'Testbijdragen' in het zoekformulier van CiviContribute.</strong> Kijk in de documentatie van uw betaalmethode voor informatie over waarden die bij testen gebruikt moeten worden voor het creditcardnummer, veiligheidscode, postcode, enz.

en: This page is not related to the Personal Campaign Page you have just visited. However you can still make a contribution here.
nl_BE: Deze pagina heeft geen relatie met de persoonlijke campagnepagina waar u zojuist was. U kunt hier wel een donatie doen.

en: This page lists all case records for %1.
nl_BE: Dit scherm toont alle dossiers van %1.

en: This page lists all event registrations for %1 since inception.
nl_BE: Deze pagina toont alle inschrijvingen voor evenementen van %1 vanaf het begin.

en: This page lists all grants for %1 since inception.
nl_BE: Deze pagina geeft een lijst van alle toelagen van %1 sinds de aanvangsdatum.

en: This payment processor type already exists.
nl_BE: Dit type betaalmethode is er al.

en: This payment processor type is already installed.
nl_BE: Dit type betaalmethode is al geïnstalleerd.

en: This payment processor type is not registered.
nl_BE: Het type betaalmethode is niet geregistreerd.

en: This phone number is included in automated contribution receipts if the contributor has selected a premium. It should be an appropriate phone number for inquiries about premium fulfillment/shipping.
nl_BE: Dit telefoonnummer wordt opgenomen in automatische ontvangstbewijzen als de gever een relatiegeschenk heeft geselecteerd. Het dient een passend telefoonnummer te zijn voor vragen over de levering en afhandeling van relatiegeschenken.

en: This phone number is included in receipts if it is populated and a premium has been selected.
nl_BE: Dit telefoonnummer wordt toegevoegd in het ontvangstbewijs als het ingevuld is en er een relatiegeschenk is gekozen.

en: This price set is used by the contribution page(s) listed below. Click the contribution page title to change or remove the price set.
nl_BE: Deze prijsset wordt gebruikt door onderstaande bijdragepagina('s) gebruikt.. Klik op de titel van de bijdragepagina om de prijsset te wijzigen of te verwijderen.

en: This price set is used by the event template(s) listed below. Click the event template title to change or remove the price set.
nl_BE: Deze prijsset wordt gebruikt in de onderstaande sjablonen. Klik op de titel van het sjabloon van het evenement om de prijsset te wijzigen of te verwijderen.

en: This price set is used by the event(s) listed below. Click the event title to change or remove the price set.
nl_BE: Deze prijsset wordt door onderstaand(e) evenement(en) gebruikt. Klik op de titel van een evenement om de prijsset te wijzigen of te verwijderen.

en: This process may change your database structure and values. In case of emergency you may need to revert to a backup.
nl_BE: Dit proces kan de structuur en de inhoud van de database veranderen. In geval van nood moet u kunnen terugvallen op een back-up.

en: This processor does not support credit card type %1
nl_BE: Deze methode ondersteunt geen creditcard van het type %1

en: This profile does not have the map feature turned on.
nl_BE: Dit profiel heeft de kaartfaciliteit niet ingeschakeld.

en: This profile is configured for contact type '%1'. It cannot be used to edit contacts of other types.
nl_BE: Het profiel is voor contacttype '%1'. Het kan niet voor contacten met een andere type worden gebruikt.

en: This profile is currently used for %1.
nl_BE: Dit profiel wordt nu gebruikt voor %1.

en: This profile no longer includes field "%1"! All references to the field have been removed.
nl_BE: Dit profiel bevat geen veld "%1" meer! Alle verwijzingen naar dit veld zijn verwijderd.

en: This quarter
nl_BE: Dit kwartaal

en: This query can be against a different database, but that database has to be on the same database server and the CiviCRM database user has to have the SELECT privilege (and any other privileges required to execute the query).
nl_BE: De query kan op een andere database werken, maar de database moet wel op dezelfde databaseserver staan en de CiviCRM database user moet rechten op die database hebben (SELECT en eventueel andere rechten die in de query gebruikt worden).

en: This record already has the status
nl_BE: Dit record heeft al de status

en: This record was modified by another user!
nl_BE: Dit record is door een andere gebruiker bewerkt!

en: This recurring contribution is linked to an auto-renew membership. If you cancel it, the associated membership will no longer renew automatically. However, the current membership status will not be affected.
nl_BE: Deze periodieke bijdrage hoort bij een lidmaatschap dat automatisch wordt verlengd. Als u de periodieke bijdrage beëindigt, dan zal dit lidmaatschap niet langer automatisch worden verlengd. De status van het lidmaatschap wordt niet gewijzigd.

en: This recurring contribution will be automatically processed every %1 %2(s)
nl_BE: Deze periodieke bijdrage zal elke %1 %2(en) automatisch worden verwerkt

en: This recurring contribution will be automatically processed every %1 %2s for a total %3 installments (including this initial contribution).
nl_BE: Deze periodieke bijdrage zal elke %1 %2 automatisch worden verwerkt tot een totaal van %3 betalingen (inclusief de eerste bijdrage).

en: This recurring contribution will be automatically processed every %1 %2s.
nl_BE: Deze periodieke bijdrage zal elke %1 %2 automatisch worden verwerkt.

en: This recurring contribution will be automatically processed every %1 days.
nl_BE: Deze periodieke bijdrage zal elke %1 dagen automatisch worden verwerkt.

en: This recurring contribution will be automatically processed every %1 for a total %2 installments (including this initial contribution).
nl_BE: Deze periodieke bijdrage zal elke %1 automatisch worden verwerkt tot een totaal van %2 betalingen (inclusief de eerste bijdrage).

en: This recurring contribution will be automatically processed every %1 months.
nl_BE: Deze periodieke bijdrage zal elke %1 maanden automatisch worden verwerkt.

en: This recurring contribution will be automatically processed every %1 weeks.
nl_BE: Deze periodieke bijdrage zal elke %1 weken automatisch worden verwerkt.

en: This recurring contribution will be automatically processed every %1 years.
nl_BE: Deze periodieke bijdrage zal elke %1 jaren automatisch worden verwerkt.

en: This refers to name column of civicrm_option_value row in name_badge option group
nl_BE: Het veld name van de civicrm_option_value in de optiegroep name_badge

en: This release allows you to view and edit multiple-record custom field sets in a table format which will be more usable in some cases. You can try out the format by navigating to Administer > Custom Data & Screens > Custom Fields. Click Settings for a custom field set and change Display Style to "Tab with Tables".
nl_BE: In deze release kunt u meervoudige recordsets van specifieke velden in tabelvorm bekijken en wijzigen, dit kan soms wat meer gebruikersvriendelijk zijn. U kunt het formaat uitproberen bij Beheer  > Specifieke gegevens & Schermen > Specifieke velden. Klik bij een set op Instellingen en wijzig de Toon stijl in "Tab met tabellen".

en: This release changes the way that anonymous event registrations match participants with existing contacts.  By default, all event participants will be matched with existing individuals using the Unsupervised rule, even if multiple registrations with the same email address are allowed.  However, you can now select a different matching rule to use for each event.  Please review your events to make sure you choose the appropriate matching rule and collect sufficient information for it to match contacts.
nl_BE: In deze release is de manier gewijzigd waarop bij anonieme aanmeldingen de deelnemers aan evenementen gekoppeld worden met bestaande contacten.  Standaard worden alle deelnemers gekoppeld met bestaande personen volgens de 'zonder toezicht' regel, ook als er meerdere aanmeldingen toegestaan worden met hetzelfde e-mailadres.  Nu kunt u echter per evenement een andere regel selecteren.  Controleer uw evenementen of u de goede regel geselecteerd heeft en dat daarbij dan genoeg informatie wordt gevraagd bij de aanmelding om de contacten te kunnen koppelen.

en: This report can not be displayed because there are no relevant entries in the logging tables.
nl_BE: Dit rapport kan niet worden getoond omdat er geen gegevens in de logtabellen staan.

en: This report displays the current results for your A/B test. You can return to this page to view the latest statistics by navigating to "Manage A/B Tests" and clicking "Results".
nl_BE: Dit rapport toont de actuele resultaten van uw A/B-test. U kunt terugkeren naar deze pagina om de meest recente statistieken te bekijken door op de pagina "A/B-testen beheren" te klikken op "Resultaten".

en: This report is already registered.
nl_BE: Dit rapport is al geregistreerd.

en: This reserved rule is pre-configured with matching fields to optimize dedupe scanning performance. It matches on:
nl_BE: De gereserveerde regel is al ingesteld met overeenkomende velden om het scannen naar overeenkomende gegevens te verbeteren. Het komt overeen met:

en: This rule set is already exist in data base.
nl_BE: Deze regelset bestaat al in de database.

en: This scheduled job does not have any log entries.
nl_BE: Er zijn geen gegevens over deze taak toegevoegd aan het logbestand.

en: This screen is particularly useful for managing events with Waitlisting and / or Registration Approval features enabled. In order to use these features you must first enable the related Participant Statuses (Administer &raquo; CiviEvent &raquo; Participant Statuses).
nl_BE: Dit scherm is met name nuttig voor het beheren van evenementen waarvan de wachtlijst- en/of goedkeuringsfunctie zijn ingeschakeld. Om deze functies te gebruiken dient u eerst de bijbehorende deelnemersstatussen in te schakelen (Beheren &raquo; CiviEvent &raquo; Deelnemersstatussen).

en: This screen may not work correctly without a bootstrap-based theme such as Shoreditch installed.
nl_BE: Dit scherm werkt mogelijk niet goed als er geen bootstrap-based thema, zoals Shoreditch, is geïnstalleerd.

en: This screen presents the list of most recent 1,000 scheduled jobs log entries.
nl_BE: Dit scherm toont het log van de 1000 meest recent uitgevoerde taken.

en: This screen shows all the Personal Campaign Pages created in the system and allows administrator to review them and change their status.
nl_BE: Dit scherm toont alle persoonlijke campagnepagina's die zijn aangemaakt. Een beheerder kan ze hier beoordelen en de status wijzigen.

en: This screen shows the current CiviCRM navigation menu for your site - viewed as a 'tree'. The top-level menu items are listed vertically. Click the triangle to the left of any top-level item ('branch') to expand it and see the menu items underneath it. Remember that some menu items shown here will not be displayed in the live menu bar which appears at the top of each CiviCRM screen. Users will only see menu items which they have permissions for, and menu items associated with disabled components will also be hidden.
nl_BE: Dit scherm is een weergave van het huidige CiviCRM navigatiemenu van uw site, weergegeven als een 'boom'. De menu-items van het hoogste niveau worden verticaal getoond. Klik op het plaatje links van een item om die 'tak' uit te klappen en de onderliggende menu-items te tonen. Bedenk dat sommige menu-items die hier worden weergegeven niet in het echte menu dat bovenaan elk CiviCRM scherm staat getoond worden. Gebruikers zien alleen die menu-items waartoe ze rechten hebben en menu-items die horen bij uitgeschakelde componenten worden ook verborgen.

en: This search only supports numeric postal codes.
nl_BE: Bij het zoeken zijn alleen numerieke postcodes mogelijk.

en: This setting forces a redirect of all online contribution / member / event and CiviCRM administrator page requests to SSL secured URLs (https).
nl_BE: Deze instelling forceert het omleiden van alle verzoeken om online pagina's van CiviCRM naar SSL beveiligde URL's (https).

en: This setting is ignored if the profile is embedded in an online contribution, membership signup or event registration form. In this case a contact match always results in the transaction being linked to the matching contact.</p>
nl_BE: Als het profiel in een online bijdrage, aanmelding lidmaatschap of evenement registratie gebruikt wordt, dan is deze instelling niet van toepassing. Dan wordt in de transactie het overeenkomend contact gebruikt.

en: This setting only affects the default URL produced by "civicrm-core". Extensions and add-ons may override specific URLs.
nl_BE: Deze instelling past alleen de standaard URL aan voor CiviCRM. Extensies en add-ons hoeven deze URL niet te gebruiken.

en: This setting provides transitional support. It should be set to "Prefer normal router." If your deployment requires "Prefer standalone script", then please ensure that the issue is tracked in <code>lab.civicrm.org</code>.
nl_BE: Deze instelling is voor ondersteuning bij omzettingen. De normale waarde is "Voorkeur normale router." Als uw opstelling "Voorkeur standalone script" vereist, zorg er dan voor dat uw issue bekend is in <code>lab.civicrm.org</code>.

en: This setting will verify the SSL certificates received when making secure HTTPS connections to payment processors.
nl_BE: Deze instelling zorgt ervoor dat SSL certificaten die ontvangen worden wanneer er een HTTPS connectie wordt gemaakt met een betaalmethode, worden gecontroleerd.

en: This should match the <a href="%1">"CiviCRM Extensions Directory"</a> ("%2").
nl_BE: Dit moet overeenkomen met de <a href="%1">"CiviCRM extensie-map</a> ("%2").

en: This smart group will stay up-to-date with all contacts who meet the search criteria.
nl_BE: Deze smartgroep blijft actueel en zal alle contacten bevatten die aan de zoekcriteria voldoen.

en: This system currently does not have the PHP-Intl extension enabled.  Please contact your system administrator about getting the extension enabled.
nl_BE: Op het systeem is de PHP-extensie Intl niet ingeschakeld. Neem contact op met uw beheerder.

en: This system has a PHP override for the SMTP password (%1). The override was most likely encrypted with an old mechanism. After upgrading, you must verify and/or revise this setting.
nl_BE: Dit systeem gebruikt een PHP-waarde voor het SMTP-wachtwoord (%1). Deze overschrijving wordt waarschijnlijk gedaan met een waarde met een versleuteling op een oude manier. Na het upgraden moet u deze instelling controleren en mogelijk aanpassen.

en: This system has an encrypted SMTP password. Encryption in v5.34+ requires CIVICRM_CRED_KEYS. You may <a href="%1" target="_blank">setup CIVICRM_CRED_KEYS</a> before or after upgrading. If you choose to wait, then the SMTP password will be stored as plain-text until you setup CIVICRM_CRED_KEYS.
nl_BE: Dit systeem heeft een versleuteld SMTP-wachtwoord. Bij encryptie in v5.34+ is CIVICRM_CRED_KEYS verplicht. U kunt <a href="%1" target="_blank">CIVICRM_CRED_KEYS instellen</a> voor of na het upgraden. Als u hiermee wacht wordt het SMTP-wachtwoord opgeslagen als tekst totdat u CIVICRM_CRED_KEYS instelt.

en: This system included an outdated, insecure script (%1). The file was automatically deleted.
nl_BE: Dit systeem bevatte een verouderd onveilig script (%1). Het bestand is automatisch verwijderd.

en: This system includes an outdated, insecure script (%1). Please delete it.
nl_BE: Dit systeem bevat een verouderd onveilig script (%1). Verwijder dit bestand.

en: This system uses MySQL/MariaDB v%5. You may proceed with the upgrade, and CiviCRM v%1 will continue working normally. However, CiviCRM v%4 will require MySQL v%2 or MariaDB v%3.
nl_BE: Dit systeem gebruikt MySQL/MariaDB v%5. U kunt doorgaan met het upgraden en CiviCRM v%1 zal normaal blijven werken maar in CiviCRM v%4 is MySQL v%2 of MariaDB v%3 verplicht.

en: This system uses PHP v%4. You may proceed with the upgrade, and CiviCRM v%1 will continue working normally. However, future releases will require PHP v%2. We recommend PHP v%3.
nl_BE: Dit systeem gebruikt PHP v%4. U kunt doorgaan met het upgraden en CiviCRM v%1 zal normaal blijven werken maar in toekomstige versies is PHP v%2 verplicht.  Wij bevelen versie PHP v%3 aan.

en: This system uses PHP version %1 which meets or exceeds the recommendation of %2.
nl_BE: Dit systeem gebruikt PHP-versie %1. Dat is gelijk aan of hoger dan de aanbevolen versie %2.

en: This system uses PHP version %1. This meets the minimum recommendations and you do not need to upgrade immediately, but the preferred version is %2.
nl_BE: Dit systeem gebruikt PHP-versie %1. Dat voldoet aan de minimum eisen, u hoeft dus niet direct te upgraden. De aanbevolen versie is %2.

en: This system uses PHP version %1. This meets the minimum requirements for CiviCRM to function but is not recommended. At least PHP version %2 is recommended; the preferred version is %3.
nl_BE: Dit systeem gebruikt PHP-versie %1. Dat voldoet aan de minimum eisen, maar wij bevelen minstens versie  %2 aan. De aanbevolen versie is %3.

en: This system uses PHP version %1. To ensure the continued operation of CiviCRM, upgrade your server now. At least PHP version %2 is recommended; the preferred version is %3.
nl_BE: Dit systeem gebruikt PHP-versie %1. Om CiviCRM te kunnen blijven gebruiken dient u uw webserver te upgraden. Aanbevolen wordt minstens PHP-versie %2, onze voorkeur gaat uit naar versie %3.

en: This table provides a summary of <strong>Grant Totals</strong>, and includes shortcuts to view the Grant details for these commonly used search periods. Click the Grant Status to see a list of Contacts for that grant status. To run your own customized searches - click <a href='%1'>Find Grants</a>. You can search by Contact Name, Amount, Grant type and a variety of other criteria.
nl_BE: Deze tabel geeft voor een aantal veelgebruikte perioden een overzicht van de <strong>toelagetotalen</strong> met snelkoppelingen om de details van toelage weer te geven. Klik op toelagestatus om een lijst van contacten te krijgen met een toelage met die status. Klik op <a href='%1'>Toelagen zoeken</a> om uw eigen aangepaste zoekcriteria op te geven. U kunt zoeken op naam van het contact, type toelage en een reeks andere criteria.

en: This table provides a summary of <strong>Membership Signup and Renewal Activity</strong>, and includes shortcuts to view the details for these commonly used search criteria. To run your own customized searches - click <a href='%1'>Find Members</a>. You can search by Member Name, Membership Type, Status, and Signup Date Ranges.
nl_BE: Deze tabel geeft een overzicht van de <strong>Nieuwe lidmaatschappen en verlengingen</strong> en bevat links om de details weer te geven. Klik op <a href='%1'>Leden zoeken</a> om uw eigen aangepaste zoekopdracht uit te voeren. U kunt zoeken op naam, lidmaatschapstype, status en aanmelddatum.

en: This tag cannot be deleted. You must delete all its child tags ('%1', etc) prior to deleting this tag.
nl_BE: Dit kenmerk kan niet worden verwijderd. Eerst moeten er geen onderliggende kenmerken meer zijn ('%1', ...) voordat u dit kenmerk kunt verwijderen.

en: This tag will be removed from any currently tagged contacts, and users will no longer be able to assign contacts to this tag.
nl_BE: Dit kenmerk wordt verwijderd bij alle contacten die dit kenmerk hebben en gebruikers kunnen bij contacten dit kenmerk niet meer toevoegen.

en: This title and the description below will be displayed to users in the reports list when they click the 'Reports Listing' menu. The title should reflect the report's default criteria. EXAMPLE: Activity Report - Current Month
nl_BE: Deze titel en onderstaande beschrijving worden in de rapportenlijst aan de gebruikers getoond als ze het menu 'Rapportenlijst' aanklikken. De titel dient de standaardcriteria aan te geven. Voorbeeld: Activiteiten rapport- Huidige maand

en: This title is already associated with the selected activity type. Please specify a unique title.
nl_BE: Deze titel wordt al gebruikt bij het geselecteerde activiteitstype. Kies een unieke titel.

en: This title is already associated with the selected campaign and activity type. Please specify a unique title.
nl_BE: Deze titel wordt al gebruikt bij het geselecteerde campagne en activiteitstype. Kies een unieke titel.

en: This title is displayed to users in the Custom Search listings.
nl_BE: Deze titel zal aan de gebruikers getoond worden in zoekoverzichten.

en: This title will be displayed at the top of the page unless the frontend title field is filled out.<br />Please use only alphanumeric, spaces, hyphens and dashes for Title.
nl_BE: Deze titel zal bovenaan de pagina worden getoond behalve als de frontend titel wordt gebruikt. <br />Gebruik a.u.b. alleen alfanumerieke tekens, spaties, koppeltekens en streepjes.

en: This title will be displayed at the top of the page.<br />Please use only alphanumeric, spaces, hyphens and dashes for Title.
nl_BE: Deze titel zal bovenaan de pagina getoond worden.<br />Gebruik a.u.b. alleen alfanumerieke tekens, spaties, koppeltekens en streepjes voor de titel.

en: This title will be displayed at the top of the thank-you / transaction confirmation page.
nl_BE: Deze titel wordt bovenaan getoond de bedank- en transactiebevestigingspagina.

en: This title will be displayed at the top of the thank-you page.
nl_BE: Deze titel zal getoond worden bovenaan de bedankpagina.

en: This token can only be used in send mailing context (body, header, footer)..
nl_BE: Deze token kan alleen voor mailings worden gebruikt (hoofd-, kop- of voettekst).

en: This username is currently available.
nl_BE: Deze gebruikersnaam is beschikbaar.

en: This username is taken.
nl_BE: Deze gebruikersnaam is bezet.

en: This value is selected by default when adding a new contact address.
nl_BE: Deze waarde wordt standaard gebruikt voor een nieuw contactadres.

en: This version of CiviCRM can only be used with Backdrop 1.x. Please ensure that '%1' exists if you are running Backdrop 1.0 and over.
nl_BE: Deze versie van CiviCRM kan alleen worden gebruikt met Backdrop 1.x. Verzeker u er van dat '%1' bestaat als u Backdrop 1.0 of hoger heeft.

en: This version of CiviCRM can only be used with Drupal 6.x or 7.x. Please ensure that '%1' exists if you are running Drupal 7.0 and over.
nl_BE: Deze versie van CiviCRM kan alleen gebruikt worden onder Drupal 6.x en 7.x. Verzeker u er a.u.b. van dat '%1' bestaat als u Drupal 7.0 of hoger draait.

en: This webserver is running an outdated version of PHP (%1). It is strongly recommended to upgrade to PHP %2 or later, as older versions can present a security risk. The preferred version is %3.
nl_BE: Deze webserver gebruikt een verouderde versie van PHP (%1). We bevelen aan dat u upgrade naar minimaal PHP %2, u loopt nu een veiligheidsrisico. De aanbevolen versie is %3.

en: This week
nl_BE: Deze week

en: This will add links for all currently active reports to the "Reports" menu under the relevant component. If you have added report instances to other menus, they will be moved to "Reports".  Are you sure?
nl_BE: Hiermee worden links naar alle actieve rapporten onder de betreffende component toegevoegd aan het menu "Rapporten". Als u rapporten aan andere menu's had toegevoegd, worden ze verplaatst naar "Rapporten". Weet u het zeker?

en: This will also remove the premium from any contribution pages that currently include it.
nl_BE: Het relatiegeschenk wordt ook verwijderd van de bijdragepagina's waar het aangeboden wordt.

en: This will delete data from CiviCRM. Are you sure?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze gegevens wilt verwijderen?

en: This will immediately delete the file %1. This action cannot be undone.
nl_BE: Het bestand %1 wordt meteen verwijderd. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: This will limit the choices when selecting an activity assignee to contacts with a user account on this website.
nl_BE: Dit beperkt de opties bij het toewijzen van een activiteit aan een contact.

en: This will make your CiviCRM installation a single-language one again. THIS WILL DELETE ALL DATA RELATED TO LANGUAGES OTHER THAN THE DEFAULT ONE SELECTED ABOVE (and only that language will be preserved).
nl_BE: Dit maakt van uw CiviCRM-installatie opnieuw een ééntalige installatie. MET DEZE HANDELING WORDEN ALLE GEGEVENS MET BETREKKING TOT ANDERE TALEN DAN DE STANDAARDTAAL DIE HIERBOVEN IS GESELECTEERD VERWIJDERD (en alleen die taal blijft behouden).

en: This will refresh the duplicates list. Click OK to proceed.
nl_BE: Dit zal de lijst dubbele contacten opnieuw tonen. Klik op OK om verder te gaan.

en: This will remove the format from all Message Templates that use it. Do you want to continue?
nl_BE: U wilt het formaat verwijderen van alle berichtsjablonen die het gebruiken. Wilt u doorgaan?

en: This will run the batch merge process on the listed duplicates. The operation will run in safe mode - only records with no direct data conflicts will be merged. Click OK to proceed if you are sure you wish to run this operation.
nl_BE: Hierdoor wordt het programma uitgevoerd om dubbele contacten samen te voegen. Alleen records waarbij geen conflicten zijn worden samengevoegd.  Klik op OK als u dit programma wilt uitvoeren.

en: This will run the batch merge process on the selected duplicates. The operation will run in force merge mode - all selected duplicates will be merged into main contacts even in case of any conflicts. Click OK to proceed if you are sure you wish to run this operation.
nl_BE: Hierdoor wordt het batchprogramma uitgevoerd om dubbele contacten samen te voegen. Alle geselecteerde records worden  samengevoegd met het eigenlijke contact, ook als er conflicten zijn.  Klik op OK als u dit wilt laten doen.

en: This will run the batch merge process on the selected duplicates. The operation will run in safe mode - only records with no direct data conflicts will be merged. Click OK to proceed if you are sure you wish to run this operation.
nl_BE: Hierdoor wordt het programma uitgevoerd om dubbele contacten samen te voegen. Alleen records waarbij geen conflicten zijn worden  samengevoegd.  Klik op OK als u dit wilt laten doen.

en: This will write to the database. Continue?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze gegevens wilt opslaan?

en: Thought you might be interested in checking out this event. I'm planning on attending.
nl_BE: Ik neem deel aan dit evenement. Misschien ook iets voor jou?

en: Thought you might be interested in learning about and helping this organization. I think they do important work.
nl_BE: Ik denk dat je dit interessant vindt om te lezen. Ik heb ze gesteund.

en: Thousands Separator
nl_BE: Scheidingsteken duizendtallen

en: Thousands Separator and Decimal Delimiter can not be the same.
nl_BE: De scheidingstekens voor duizendtallen en decimalen mogen niet gelijk zijn.

en: Thousands Separator can not be empty. You can use a space character instead.
nl_BE: Duizendtallen scheidingsteken kan niet leeg zijn. Gebruik a.u.b. dan een spatie.

en: Three
nl_BE: Drie

en: Threshold
nl_BE: Drempel (Treshold)

en: Threshold weight cannot be empty or zero.
nl_BE: Drempel kan niet leeg of nul zijn.

en: Throttle email delivery by setting the maximum number of emails sent during each CiviMail run (0 = unlimited).
nl_BE: Throttle e-mail verzending door het maximum aantal e-mails per CiviMail run in te stellen (0 : onbeperkt).

en: Thumbnail
nl_BE: Miniatuurweergave

en: Thumbnail URL
nl_BE: Miniatuur-URL

en: Thumbnail URL is Required
nl_BE: Miniatuur-URL is verplicht

en: Tibetan Standard, Tibetan, Central
nl_BE: Tibetaans

en: Time
nl_BE: Tijd

en: Time Format
nl_BE: Tijdsweergave

en: Time Input Format
nl_BE: Invoerformaat tijd

en: Time Limit
nl_BE: Tijdslimiet

en: Time interval for repeating the reminder.
nl_BE: Tijdsinterval voor herhaling herinnering.

en: Time interval till repeating the reminder.
nl_BE: Tijdsinterval voor herhaling herinnering begint.

en: Time is required for this format.
nl_BE: Bij deze opmaak is de tijd verplicht.

en: Time limit <strong>in hours</strong> for confirming/finishing registration by participants with any of the pending statuses. Enter 0 (or leave empty) to disable this feature.
nl_BE: Hoeveelheid tijd <strong>in uren</strong> die deelnemers met één van de wachtstatussen hebben om de inschrijving te bevestigen of af te ronden. Voer 0 in (of laat dit leeg) om deze functie uit te schakelen.

en: Time units for recurrence of payment.
nl_BE: Tijdseenheden bij periodieke betalingen.

en: Time units for recurrence of pledge payments.
nl_BE: Tijdseenheid voor herhaling van betaling van toezegging.

en: Time units for reminder.
nl_BE: Tijdseenheden voor herinnering.

en: Time units for repetition of reminder.
nl_BE: Tijdseenheden voor herhaling herinnering.

en: Time units till repetition of reminder.
nl_BE: Tijdseenheden voor herhaling herinnering begint.

en: Timeline
nl_BE: Tijdlijn

en: Times New Roman
nl_BE: Times Nieuw Roman

en: Timestamp
nl_BE: Tijdstempel

en: Timestamp Mismatch
nl_BE: Timestamps wijken af

en: Timestamp of when event occurred.
nl_BE: Tijdstempel met moment plaatsvinden van gebeurtenis.

en: Timestamps and Timezones
nl_BE: Tijdstempels en tijdzones

en: Timestamps for Activities and Cases
nl_BE: Tijdstempels voor activiteiten en dossiers

en: Timestamps reported by MySQL (eg "%1") and PHP (eg "%2" ) are mismatched.
nl_BE: Timestamps gemeld door MySQL (bijv. "%1") en PHP (bijv. "%2" ) komen niet overeen.

en: Timezone
nl_BE: Tijdzone

en: Timezone Abbreviation
nl_BE: Afkorting tijdzone

en: Timezone ID
nl_BE: Tijdzone-ID

en: Timezone Name
nl_BE: Naam tijdzone

en: Timezone expressed as a UTC offset - e.g. United States CST would be written as "UTC-6".
nl_BE: Tijdzone met UTC-offset - bijv. Nederland CST is "UTC-1" en United States CST is "UTC-6".

en: Timezone full name
nl_BE: Volledige naam tijdzone

en: Timezones
nl_BE: Tijdzones

en: Tip: Managing waitlisted participants
nl_BE: Tip: Beheren van deelnemers die op de wachtlijst staan.

en: Title
nl_BE: Titel

en: Title (link)
nl_BE: Titel (link)

en: Title (plain)
nl_BE: Titel (platte tekst)

en: Title - New Membership
nl_BE: Titel - nieuw lidmaatschap

en: Title - Renewals
nl_BE: Titel - verlengingen

en: Title Color
nl_BE: Kleur titel

en: Title Text Color
nl_BE: Tekstkleur titel

en: Title and Format
nl_BE: Titel en formaat

en: Title and Settings
nl_BE: Titel en instellingen

en: Title for Confirmation page.
nl_BE: Titel bevestigingspagina.

en: Title for Premiums section
nl_BE: Titel relatiegeschenkensectie

en: Title for Premiums section.
nl_BE: Titel van de sectie Relatiegeschenken.

en: Title for Thank-you page (header title tag, and display at the top of the page).
nl_BE: Titel voor bedankpagina (header-tag, wordt getoond bovenaan de pagina).

en: Title for ThankYou page.
nl_BE: Titel van de bedankpagina.

en: Title for renewal
nl_BE: Titel voor verlenging

en: Title for the Honoree section (e.g. &quot;Honoree Information&quot;).
nl_BE: Titel voor de sectie Begunstiger (bijv. &quot;Gegevens begunstiger&quot;).

en: Title is a required field.
nl_BE: Titel is een verplicht veld.

en: Title line of log entry
nl_BE: Titelregel van de logregel

en: Title not Set
nl_BE: Titel niet gevuld

en: Title of the Campaign.
nl_BE: Titel van de campagne.

en: Title of the Survey.
nl_BE: Titel van de enquête.

en: Title of the action(reminder)
nl_BE: Titel van de actie(herinnering)

en: Title of the job
nl_BE: Titel van de job

en: Title of the mailing
nl_BE: Titel van de mailing

en: Title of the survey.
nl_BE: Titel van de enquête.

en: Title to appear at the top of the Premiums section.
nl_BE: Titel die boven de sectie Relatiegeschenken moet komen.

en: Title to display at top of block
nl_BE: Titel die bovenaan het blok wordt getoond

en: To
nl_BE: Aan

en: To Account
nl_BE: Naar rekening

en: To Account ID
nl_BE: Naar rekening-id

en: To Address
nl_BE: Naar adres

en: To Be Paid
nl_BE: Te betalen

en: To Email
nl_BE: Naar e-mail

en: To End of
nl_BE: Tot en met eind

en: To End of Previous
nl_BE: Tot en met eind vorig(e)

en: To First Name
nl_BE: Naar voornaam

en: To Last Name
nl_BE: Naar achternaam

en: To add a field to this form, drag or double-click an item from the list to the right.
nl_BE: Om een veld aan dit formulier toe te voegen, sleep of dubbelklik op een item in de rechter lijst.

en: To add reports to your dashboard:
nl_BE: Toevoegen rapporten aan dashboard:

en: To allow users to see a listing of participants, set this field to 'Name' (list names only), 'Name and Email', or 'Name, Status and Register Date'.
nl_BE: Als u wilt dat gebruikers een deelnemerslijst kunnen zien, kies hier dan voor 'Naam' (alleen namen), 'Naam en e-mailadres' of 'Naam, status en inschrijvingsdatum'.

en: To be paid in
nl_BE: Te betalen in

en: To cancel automatic renewal:
nl_BE: Om automatische verlenging te beëindigen:

en: To change the organization data collected use the "On Behalf Of Organization" profile (<a href="%1">Administer > Customize Data and Screens > Profiles</a>).
nl_BE: Om de verzamelde organisatiedetails te wijzigen, gebruik de "in opdracht van organisatie" profiel (<a href="%1">Beheer > Aanpassen Gegevens en Schermen > Profiel</a>).

en: To cleanup both, add <em>%1</em>
nl_BE: Voeg <em>%1</em> toe om beide mappen te legen.

en: To complete and confirm your signature, please follow the activation instructions sent to the email address you provided.
nl_BE: Om uw ondertekening van de petitie af te maken, volgt u de instructies in de e-mail die we hebben gestuurd naar het e-mailadres wat u heeft opgegeven

en: To complete this transaction, click the <strong>Continue</strong> button below.
nl_BE: Klik hieronder op de knop <strong>Doorgaan</strong> om deze transactie te voltooien.

en: To complete your contribution, click the <strong>Continue</strong> button below.
nl_BE: Klik hieronder op de knop <strong>Doorgaan</strong> om deze bijdrage te voltooien.

en: To disable Contribution Amounts section you need to first disable Separate Membership Payment option from Membership Settings.
nl_BE: Om de sectie bijdragebedragen te kunnen uitschakelen dient u eerst de optie aparte lidmaatschapsbetaling uit te schakelen bij lidmaatschapsinstellingen.

en: To display a stack trace listing at the top of a page, add <em>%1</em>
nl_BE: Voeg <em>%1</em> toe om een stack trace-overzicht bovenaan een pagina te tonen.

en: To empty template cache (civicrm/templates_c folder), add <em>%1</em>
nl_BE: Voeg <em>%1</em> toe om de sjablooncache te legen (map civicrm/templates_c).

en: To enable CiviCRM Views integration, add or update the following item in the <code>settings.php</code> file:
nl_BE: Om de integratie van CiviCRM Views in te schakelen moet u de volgende regel toevoegen of wijzigen in het bestand <code>settings.php</code>:

en: To enable event participation approval the following statuses must be enabled:
nl_BE: Om de functie goedkeuren van evenementdeelname in te schakelen moeten de volgende statussen ingeschakeld zijn:

en: To enable event waitlist management the following statuses must be enabled:
nl_BE: Om het wachtlijstbeheer in te schakelen moeten de volgende statussen ingeschakeld zijn:

en: To end of current calendar month
nl_BE: Tot eind deze maand

en: To end of current calendar year
nl_BE: Tot eind dit jaar

en: To end of current quarter
nl_BE: Tot eind dit kwartaal

en: To end of current week
nl_BE: Tot eind deze week

en: To end of previous calendar month
nl_BE: Tot en met vorige maand

en: To end of previous calendar year
nl_BE: Tot en met vorig kalenderjaar

en: To end of previous quarter
nl_BE: Tot en met vorig kwartaal

en: To end of previous week
nl_BE: Tot en met vorige week

en: To end of yesterday
nl_BE: Tot en met gisteren

en: To ensure that all of your custom data groups are available to Views, you may need to add the following key(s) to the db_prefix array in your settings.php file: '%1'.
nl_BE: Om er voor te zorgen dat al uw aangepaste groepen beschikbaar zijn voor <em>Views</em>, moet u mogelijk de volgende gegevens toevoegen aan het db_prefix array in uw settings.php file: '%1'.

en: To filter on Staff Member or Relationship, please also select Staff Member and Relationship from the list of fields.
nl_BE: Selecteer a.u.b. ook Staflid en Stafrelatie uit de lijst met velden om op één van deze velden te kunnen filteren.

en: To find out more about this event, go to:
nl_BE: Om meer over dit evenement te lezen, ga naar:

en: To include a dashlet report drag it from the "Available Dashlets" block to one of the two columns (use the right column for a better fit).
nl_BE: Om een rapport toe te voegen, sleep het verlangde rapport uit de "Beschikbare dashlets" naar de "Linkerkolom" of de "Rechterkolom".  (Gebruik voor het best passend zijn de "Rechterkolom".)

en: To make a contribution, go to:
nl_BE: Om te doneren, ga naar:

en: To prepare for CiviCRM v%4, please upgrade MySQL. The recommended version will be MySQL v%2 or MariaDB v%3.
nl_BE: Om u voor te bereiden voor CiviCRM v%4, kunt u alvast MySQL upgraden. De aanbevolen versie is MySQL v%2 of MariaDB v%3.

en: To remove temporary upload files (civicrm/upload folder), add <em>%1</em>
nl_BE: Voeg <em>%1</em> toe om tijdelijk geüploade bestanden te verwijderen (map civicrm/upload).

en: To save label for fields.
nl_BE: Label voor opslaan bij velden.

en: To search by specific location types (e.g. Home, Work...), select one or more options.
nl_BE: Selecteer een of meer opties om te zoeken op specifieke locatietypes (bijv. Huis, Werk...).

en: To send a Mass SMS, you must have a valid group of recipients - either at least one group that's a Mailing List
nl_BE: Om een SMS naar meerdere personen te sturen heeft een of meerdere groepen nodig, waarvan er minimaal een een mailinglijst moet zijn

en: To send only one message to the shared address, enable this option. Mail-merge tokens will be filled for only one person.
nl_BE: Kies deze optie om maar één bericht te versturen naar hetzelfde adres. Er wordt dan maar de gegevens van een persoon gebruikt in het bericht.

en: To send separate messages for each person, disable this option. Mail-merge tokens will be filled separately for each person.
nl_BE: Kies juist deze optie niet om per persoon een bericht te versturen. Elk bericht bevat dan de gegevens van die persoon.

en: To stop the automatic renewal:
          <a href="%1">Cancel auto-renew</a>
nl_BE: Om het automatisch verlengen te stoppen:
          <a href="%1">Beëindig Automatische Verlenging</a>

en: To the user
nl_BE: Naar de gebruiker

en: To use reCAPTCHA you must sign up at <a href="%1" target="_blank">Google's reCaptcha site</a> to get your public and private keys. Then enter both keys in <a href="%2">Administer CiviCRM &raquo; Customize Data and Screens &raquo; reCAPTCHA settings</a>.
nl_BE: Om reCAPTCHA te gebruiken moet u zich aanmelden bij <a href="%1" target="_blank">Google reCAPTCHA</a> en de sleutelgegevens invoeren in <a href="%2">Beheer &raquo; Systeeminstellingen  &raquo; Gegevens en schermen aanpassen &raquo; reCAPTCHA instellingen</a>.

en: To view totals please select all of activity id, date and duration.
nl_BE: Selecteer a.u.b. activiteitsnummer, datum en duur om totalen weer te geven.

en: To:
nl_BE: Tot:

en: To: %1
nl_BE: Tot: %1

en: Today
nl_BE: Vandaag

en: Toggle fullscreen
nl_BE: Afsluiten gebruik volledig scherm

en: Toggle main menu
nl_BE: Hoofdmenu schakelen

en: Token %1 is no longer supported - use %2 instead
nl_BE: Token %1 wordt niet meer ondersteund, gebruik %2

en: Tomorrow
nl_BE: Morgen

en: Tonga (Tonga Islands)
nl_BE: Tonga

en: Too many matching results
nl_BE: Te veel resultaten

en: Top Donors Report
nl_BE: Rapport top donateurs

en: Top Margin
nl_BE: Marge boven

en: Top Padding
nl_BE: Padding boven

en: Top level
nl_BE: Hoogste niveau

en: Total
nl_BE: Totaal

en: Total %1 Amount
nl_BE: Totaal %1 Bedrag

en: Total Activities
nl_BE: Totaal activiteiten

en: Total Amount
nl_BE: Totaal bedrag

en: Total Amount (%)
nl_BE: Totaalbedrag (%)

en: Total Amount (%1)
nl_BE: Totaalbedrag (%1)

en: Total Amount (Contributions)
nl_BE: Totaalbedrag (Bijdragen)

en: Total Amount (Soft Credits)
nl_BE: Totaalbedrag (Zacht Krediet)

en: Total Amount Contributed
nl_BE: Totaalbedrag bijdragen

en: Total Amount Paid
nl_BE: Totaal betaald bedrag

en: Total Amount should be a positive number
nl_BE: Totaalbedrag moet positief zijn

en: Total Clicks (WIP)
nl_BE: Aantal kliks (WIP)

en: Total Clicks on a particular link
nl_BE: Aantal klikken op een bepaalde link

en: Total Committed
nl_BE: Totaal bevestigd

en: Total Contacts
nl_BE: Aantal contacten

en: Total Contributions
nl_BE: Aantal bijdragen

en: Total Donations
nl_BE: Totaal Donaties

en: Total Donors
nl_BE: Aantal donateurs

en: Total Duration (in Minutes)
nl_BE: Totale duur (in minuten)

en: Total Fee
nl_BE: Totale kosten

en: Total Fee(s)
nl_BE: Totale kosten

en: Total Income
nl_BE: Totaal inkomsten

en: Total LifeTime
nl_BE: Totaal levensduur

en: Total Members
nl_BE: Aantal leden

en: Total No Pledges
nl_BE: Totale aantal toezeggingen

en: Total Number of Activities
nl_BE: Totaal aantal activiteiten

en: Total Number of Cases
nl_BE: Aantal dossiers

en: Total Number of Countries
nl_BE: Totaal aantal landen

en: Total Open Rate
nl_BE: Totaal geopend

en: Total Opens
nl_BE: Totaal aantal keer geopend

en: Total Paid
nl_BE: Totaal betaald

en: Total Participant(s) added to event: %1.
nl_BE: Aantal deelnemers toegevoegd aan evenement: %1.

en: Total Participants
nl_BE: Aantal deelnemers

en: Total Participants : %1
nl_BE: Totaal deelnemers: %1

en: Total Payment
nl_BE: Totaal betaald bedrag

en: Total Payments Made
nl_BE: Totaal uitgevoerde betalingen

en: Total Pledge Amount
nl_BE: Totaalbedrag toezegging

en: Total Pledge Amount should be greater than zero.
nl_BE: Totaal toegezegd bedrag moet groter zijn dan nul.

en: Total Pledged
nl_BE: Totaal toegezegd

en: Total Pledges
nl_BE: Totaal toezeggingen

en: Total Price
nl_BE: Totaalprijs

en: Total Primary Contact(s)
nl_BE: Aantal primaire contacten

en: Total Received
nl_BE: Totaal ontvangen

en: Total Recipients:
nl_BE: Aantal ontvangers:

en: Total Reserve
nl_BE: Totaal gereserveerd

en: Total Row(s)
nl_BE: Totaal rij(en)

en: Total Rows
nl_BE: Aantal rijen

en: Total Selected Activities: %1
nl_BE: Aantal geselecteerde activiteiten: %1

en: Total Soft Credit Amount
nl_BE: Totaalbedrag zacht krediet

en: Total Soft Credits
nl_BE: Totaal Zachte Kredieten

en: Total Tax
nl_BE: Totaal belastingen

en: Total Tax Amount
nl_BE: Totaal belastingbedrag

en: Total Tracked Opens
nl_BE: Aantal gevolgde openen

en: Total Types
nl_BE: Totaal types

en: Total Unique Clicks
nl_BE: Aantal unieke klikken

en: Total Usage:
nl_BE: Totaal gebruikt:

en: Total amount entered
nl_BE: Som ingevoerde bedragen

en: Total amount expected
nl_BE: Verwacht totaalbedrag

en: Total amount for this batch.
nl_BE: Totaal in deze batch.

en: Total amount last year
nl_BE: Totaalbedrag vorig jaar

en: Total amount of this contribution. Use market value for non-monetary gifts.
nl_BE: Totaalbedrag van de bijdrage. Gebruik de marktwaarde bij giften in bijvoorbeeld goederen.

en: Total amount of this item
nl_BE: Totaalbedrag van dit item

en: Total amount you would like to raise for this campaign.
nl_BE: Het totale bedrag wat u hoopt te verzamelen voor deze campagne.

en: Total for
nl_BE: Totaal voor

en: Total for Fiscal Year
nl_BE: Totaal voor fiscaal jaar

en: Total for amounts entered below does not match the expected batch total.
nl_BE: De som van de hieronder ingevoerde bedragen komt niet overeen met het verwachtte totaalbedrag.

en: Total for this participant
nl_BE: Totaal voor deze deelnemer

en: Total number of contact records created or modified during the import.
nl_BE: Totaal aantal contact-records gecreëerd of gewijzigd gedurende de import.

en: Total number of payments to be made.
nl_BE: Aantal betalingen dat wordt gedaan.

en: Total number of payments to be made. Set this to 0 if this is an open-ended commitment i.e. no set end date.
nl_BE: Aantal keer van betalen. Als u 0 invult, dan betekent dat het een blijvende betaling is, u moet deze zelf beëindigen.

en: Total number of rows imported successfully.
nl_BE: Aantal rijen dat succesvol geïmporteerd is.

en: Total number of rows in the imported data.
nl_BE: Aantal rijen in geüpload bestand

en: Total pledged amount.
nl_BE: Totaalbedrag toezeggingen.

en: Total reserved contacts should be a positive number
nl_BE: Totaal gereserveerde contacten moet een positief getal zijn

en: Total reserved per interviewer
nl_BE: Totaal gereserveerd per vragensteller

en: Total rows (activity records) in uploaded file.
nl_BE: Totaal aantal rijen (activiteiten) in de geïmporteerde file.

en: Total rows (contribution records) in uploaded file.
nl_BE: Aantal rijen bijdrage records) in het geïmporteerde bestand.

en: Total rows (membership records) in uploaded file.
nl_BE: Aantal rijen (lidmaatschapsrecords) in het geüploade bestand.

en: Total rows (participant records) in uploaded file.
nl_BE: Aantal rijen (deelnemers) in het geüploade bestand.

en: Total rows to be imported.
nl_BE: Aantal rijen om te importeren.

en: Total tax amount of this contribution.
nl_BE: Totaal belastingbedrag van deze bijdrage.

en: Total weight must be greater than or equal to the Weight Threshold.
nl_BE: Het totale gewicht moet minstens de drempel zijn.

en: Totals
nl_BE: Totalen

en: Totals (all types)
nl_BE: Totaal (alle types)

en: Totals Only
nl_BE: Alleen totalen

en: Touched Activity
nl_BE: Geraakte activiteit

en: Touched Contact
nl_BE: Geraakt contact

en: Track Click-Throughs
nl_BE: Volg doorklikken

en: Track Mailing?
nl_BE: Mailing volgen?

en: Track Opens
nl_BE: Volg openen

en: Track Opens?
nl_BE: Openen volgen?

en: Track Replies
nl_BE: Reacties volgen?

en: Track URLs?
nl_BE: URLs tracken?

en: Track replies using VERP in Reply-To header
nl_BE: Track antwoorden met gebruik van  VERP in Reply-To header

en: Track the number of times recipients click each link in this mailing.
nl_BE: Hou het aantal keren bij dat ontvangers op elke link uit deze mailing klikken.

en: Track the number of times recipients open this mailing in their email software.
nl_BE: Tel het aantal keren dat ontvangers deze mailing in hun mailprogramma openen.

en: Trackable Opens
nl_BE: Openen volgen

en: Trackable Replies
nl_BE: Traceerbare antwoorden

en: Trackable URL
nl_BE: Te volgen URL

en: Trackable URL ID
nl_BE: Te volgen URL-id

en: Trackable URL Open ID
nl_BE: Te volgen URL-open-id

en: Trackable URLOpen
nl_BE: Te volgen URLOpen

en: Trackable URLOpens
nl_BE: Te volgen URLOpens

en: Trackable URLs
nl_BE: Te volgen URL's

en: Trackable Url
nl_BE: Te volgen URL

en: Trackable Url ID
nl_BE: Te volgen URL-id

en: Tracked Opens
nl_BE: Getelde openingen

en: Tracking
nl_BE: Volgen

en: Trans #
nl_BE: Transactie #

en: Transaction
nl_BE: Transactie

en: Transaction #
nl_BE: Transactie #

en: Transaction Amount
nl_BE: Transactiebedrag

en: Transaction Date
nl_BE: Transactiedatum

en: Transaction Fee
nl_BE: Transactiekosten

en: Transaction ID
nl_BE: Transactie ID

en: Transaction ID already exists in Database.
nl_BE: Dit transactie-id bestaat al in de database.

en: Transaction ID must be unique within the database
nl_BE: Transactie-id moet uniek zijn

en: Transaction ID's must be unique. Include the account number for checks.
nl_BE: Transactienummers moeten uniek zijn. Voeg het rekeningnummer toe voor controles.

en: Transaction ID's must be unique. Transaction '%1' already exists in your database.
nl_BE: Het transactie-id moet uniek zijn. Het ID '%1' is al geregistreerd.

en: Transaction Result Code
nl_BE: Transactie-resultaatcode

en: Transaction id supplied by external processor. This may not be unique.
nl_BE: Transaction-id bepaald door een externe proces. Hoeft niet uniek te zijn.

en: Transactions
nl_BE: Transacties

en: Transfer
nl_BE: Overdragen

en: Transfer Registration
nl_BE: Overdraag registratie

en: Transfer or Cancel
nl_BE: Overzetten of Annuleren

en: Transfer or Cancel Registration
nl_BE: Inschrijving overdragen of annuleren

en: Transfer or cancel your registration:
nl_BE: Uw aanmelding overdragen of annuleren:

en: Transferred
nl_BE: Overgeboekt

en: Transferred to
nl_BE: Overgeboekt naar

en: Transferred to Contact ID
nl_BE: Overgedragen aan contact-id

en: Translated Entity
nl_BE: Vertaalde entiteit

en: Translated Entity ID
nl_BE: Vertaalde entiteit-id

en: Translated Field
nl_BE: Vertaald veld

en: Translated String
nl_BE: Vertaalde tekst

en: Translated String ID
nl_BE: Vertaalde tekst-id

en: Translated Strings
nl_BE: Vertaalde teksten

en: Translated string
nl_BE: Vertaalde tekst

en: Trxn ID
nl_BE: Trans ID

en: Try "Search All or by Date Range".
nl_BE: Probeer "Alles zoeken of op periode".

en: Try a different spelling or use fewer letters.
nl_BE: Probeer een andere spelling of gebruik minder karakters

en: Turkish
nl_BE: Turks

en: Turkmen
nl_BE: Turkmeens

en: Two
nl_BE: Twee

en: Type ID
nl_BE: Type-id

en: Type of Component.
nl_BE: Type van de component.

en: Type of Contact.
nl_BE: Type van contact.

en: Type of Data
nl_BE: Type gegevens

en: Type of Group.
nl_BE: Groepstype.

en: Type of bounce
nl_BE: Type van de bounce

en: Type of file (e.g. Transcript, Income Tax Return, etc). FK to civicrm_option_value.
nl_BE: Type bestand (bijv. Transcriptie, Teruggaveformulier belastingen, ...). FK naar civicrm_option_value.

en: Type of grant. Implicit FK to civicrm_option_value in grant_type option_group.
nl_BE: Toelagetype. Impliciete FK naar civicrm_option_value in de option_group voor het toelagetype.

en: Type of mailling job: null | child
nl_BE: Type van de mailtaak: null | onderliggend

en: Type of object this group extends (can add other options later e.g. contact_address, etc.).
nl_BE: Objecttype waarvan deze groep een uitbreiding is (hier kunnen later andere opties aan toegevoegd worden, bijvoorbeeld contact-adres).

en: Type of relationship
nl_BE: Type relatie

en: UF Group Created Date
nl_BE: Datum aangemaakt

en: UF ID
nl_BE: UF-id

en: UF Join ID
nl_BE: UF Meedoen ID

en: UF Name
nl_BE: UF-naam

en: UI language preferred by the given user/contact
nl_BE: Voorkeurstaal interface van gebruiker/contact

en: URL Click-through tracking
nl_BE: URL-doorkliks volgen

en: URL Variables
nl_BE: URL-variabelen

en: URL for Winner Criteria
nl_BE: URL voor beste criteria

en: URL for file is not valid
nl_BE: URL van bestand is niet geldig

en: URL for general info about the organization - included in the email sent to friends.
nl_BE: URL in de algemene informatie over de organisatie, wordt gebruikt in e-mails die naar vrienden wordt verstuurd.

en: URL for this Page
nl_BE: URL voor deze pagina

en: URL is not set for this payment processor
nl_BE: De URL van deze betaalmethode is niet ingesteld

en: URL of image if any.
nl_BE: URL van afbeelding, optioneel.

en: URL of the location for uploaded image files.
nl_BE: URL van de locatie voor de geüploade afbeeldingen.

en: URL to Homepage.
nl_BE: URL naar startpagina.

en: URL to Logo Image
nl_BE: URL naar logo-afbeelding

en: URL to Widget logo
nl_BE: URL van Widget-logo

en: URLs used to access CiviCRM resources (CSS files, Javascript files, images, etc.). Enable secure URLs.
nl_BE: URLs om toegang te krijgen tot CiviCRM-resources (CSS, JavaScript, afbeeldingen, enzovoort). Schakel veilige URL's in.

en: USPS Address Lookup Failed with HTTP status code: %1
nl_BE: USPS Adres zoeken is mislukt met HTTP statuscode: %1

en: USPS Bulk mailing code.
nl_BE: USPS Massa mailing-code.

en: USPS Code
nl_BE: USPS-code

en: Uighur, Uyghur
nl_BE: Oeigoers

en: Ukrainian
nl_BE: Oekraïens

en: Un-subscribe Confirmation
nl_BE: Bevestiging uitschrijving

en: Unable to Delete
nl_BE: Verwijderen niet mogelijk

en: Unable to create InnoDB tables. MySQL InnoDB support is required for CiviCRM but is either not available or not enabled in this MySQL database server.
nl_BE: Kan geen InnoDB-tabellen maken. Voor CiviCRM is het noodzakelijk dat MySQL InnoDB ondersteunt, maar dit is ofwel niet beschikbaar of niet ingeschakeld in deze MySQL databaseserver.

en: Unable to create temporary tables. This MySQL user is missing the CREATE TEMPORARY TABLES privilege.
nl_BE: Kan geen tijdelijke tabellen maken. Het ontbreekt deze MySQL-gebruiker aan het CREATE TEMPORARY TABLES recht.

en: Unable to create triggers. This MySQL user is missing the CREATE TRIGGERS  privilege.
nl_BE: Kan geen triggers maken. Het ontbreekt deze MySQL-gebruiker aan het CREATE TRIGGERS recht.

en: Unable to delete the '%1' Price Field - it is currently in use by one or more active events or contribution pages or contributions  or event templates.
nl_BE: Het prijsveld  '%1' kan niet worden verwijderd, het wordt door een of meerdere actieve evenementen, sjablonen of bijdragen gebruikt.

en: Unable to delete the '%1' Price Field Option - it is currently in use by one or more active events  or contribution pages or contributions.
nl_BE: De optie van '%1' kan niet worden verwijderd, het wordt door een of meerdere actieve evenementen of bijdragen gebruikt.

en: Unable to delete the '%1' price set - it is currently in use by one or more active events or contribution pages or contributions or event templates.
nl_BE: De prijsset  '%1' kan niet worden verwijderd, het wordt door een of meerdere actieve evenementen, sjablonen of bijdragen gebruikt.

en: Unable to deliver to destintation mail server
nl_BE: Kan niet afleveren bij ontvangende mail server

en: Unable to determine the Option Group
nl_BE: De optiegroep kan niet bepaald worden

en: Unable to disable the '%1' price set - it is currently in use by one or more active events, contribution pages or contributions.
nl_BE: De prijsset '%1' kan niet worden uitgeschakeld, de prijsset wordt door een of meerdere actieve evenementen, bijdragepagina's of bijdragen gebruikt.

en: Unable to extract the extension to %1.
nl_BE: Het uitpakken van extensie %1 is mislukt.

en: Unable to extract the extension.
nl_BE: Niet mogelijk de extensie uit te pakken

en: Unable to extract the extension: %1 cannot be cleared
nl_BE: Uitpakken van de extensie is mislukt: %1 kan niet gewist worden

en: Unable to extract the extension: bad directory structure
nl_BE: Uitpakken extensie mislukt vanwege een ongeldige mappenstructuur.

en: Unable to file on case.
nl_BE: Koppelen aan dossier is niet mogelijk.

en: Unable to find matching UF Group
nl_BE: De overeenkomende UF-groep is niet gevonden

en: Unable to load configuration file for the referenced case type: '%1' %2.
nl_BE: Het configuratiebestand voor het aangegeven dossiertype kan niet geladen worden: '%1' %2.

en: Unable to locate xml file for Case Type "<em>%1</em>".
nl_BE: Het xml-bestand van dossiertype "<em>%1</em>" is niet gevonden.

en: Unable to lock tables. This MySQL user is missing the LOCK TABLES privilege.
nl_BE: Kan geen tabellen vergrendelen. Het ontbreekt deze MySQL-gebruiker aan het LOCK TABLES recht.

en: Unable to reach destination mail server
nl_BE: Niet mogelijk mail server ontvanger te bereiken

en: Unable to reach the server. Please refresh this page in your browser and try again.
nl_BE: Geen verbinding met de server. Ververs deze pagina in uw webbrowser en probeer het opnieuw.

en: Unable to remove directory %1
nl_BE: Map %1 kon niet worden verwijderd

en: Unable to remove file %1
nl_BE: Onmogelijk bestand %1 te verwijderen

en: Unable to resize image because the GD image library is not currently compiled in your PHP installation.
nl_BE: Het wijzigen van de afbeeldingsgrootte is niet mogelijk omdat de GD image library niet in uw PHP-installatie aanwezig is.

en: Unable to resize image because the file supplied was not an image.
nl_BE: De afbeeldingsgrootte kan niet worden gewijzigd omdat het invoerbestand geen afbeelding is.

en: Unable to resolve recipient domain
nl_BE: Kan domein van ontvanger niet bepalen

en: Unable to send email. Please report this message to the site administrator
nl_BE: Er kan geen e-mail verzonden worden. Meld dit bij de beheerder

en: Unable to update Open Case activity
nl_BE: OpenCase-activiteit kan niet verwerkt worden

en: Unassigned
nl_BE: Niet toegekend

en: Unbalanced transactions may be created if you delete the account of type: %1.
nl_BE: Als u het rekeningtype %1 verwijdert kan dat leiden tot incomplete transacties.

en: Uncheck this box if you are using this contribution page for free membership signup ONLY, or to solicit in-kind / non-monetary donations such as furniture, equipment.. etc.
nl_BE: Vink dit selectievakje uit als u deze bijdragepagina UITSLUITEND gebruikt voor gratis lidmaatschap of om om in natura/niet-geldelijke donaties zoals meubels, apparatuur enz. te vragen.

en: Uncheck this box if you are using this contribution page for membership signup and renewal only &ndash; and you do NOT want users to select or enter any additional contribution amounts.
nl_BE: Vink dit selectievakje uit als u deze bijdragepagina gebruikt voor aanmelding of verlenging van lidmaatschap en het niet u bedoeling is dat er een extra bijdrage wordt gedaan.

en: Unfortunately some of your options have now sold out for one or more participants.
nl_BE: Helaas zijn een of meer van uw geselecteerde evenementen uitverkocht voor een of meer deelnemers.

en: Unhide
nl_BE: Verbergen ongedaan maken

en: Unhold Email
nl_BE: E-mail weer inschakelen

en: Uninstall
nl_BE: Verwijderen

en: Uninstall "%1"?
nl_BE: "%1" verwijderen?

en: Uninstall Error
nl_BE: Fout bij verwijderen

en: Uninstall Extension
nl_BE: Extensie verwijderen

en: Unique  Other Activity ID
nl_BE: Uniek Ander Activiteit-id

en: Unique Address ID
nl_BE: Uniek Adres-id

en: Unique Campaign ID.
nl_BE: Uniek Campagne-id.

en: Unique Case ID
nl_BE: Uniek Case-id

en: Unique Click-throughs
nl_BE: Unieke doorkliks

en: Unique Clicks
nl_BE: Unieke klikken

en: Unique Contact ID
nl_BE: Uniek contact-id

en: Unique Custom Field ID
nl_BE: Uniek aangepast-veld-id

en: Unique Custom Group ID
nl_BE: Uniek Aangepast Groep-id

en: Unique Email ID
nl_BE: Uniek e-mail-id

en: Unique Email per Domain?
nl_BE: Unieke e-mail per domein?

en: Unique Grant id
nl_BE: Uniek Toelage-id

en: Unique ID
nl_BE: Uniek id

en: Unique ID (OpenID)
nl_BE: Uniek nummer (OpenID)

en: Unique IM ID
nl_BE: Uniek IM-id

en: Unique Invoice ID from system
nl_BE: Uniek Factuurnummer van het systeem

en: Unique Open Rate
nl_BE: Uniek geopend

en: Unique OpenID ID
nl_BE: Uniek OpenID-id

en: Unique Opens
nl_BE: Uniek aantal keer geopend

en: Unique Phone ID
nl_BE: Uniek Phone-id

en: Unique Replies
nl_BE: Unieke reacties

en: Unique Site ID
nl_BE: Uniek Site-id

en: Unique Status Preference ID
nl_BE: Unieke statusvoorkeur-id

en: Unique String ID
nl_BE: Uniek tekst-id

en: Unique Tracked Opens
nl_BE: Unieke gevolgde openingen

en: Unique Transaction ID
nl_BE: Uniek transactie ID

en: Unique Transaction ID from Payment Processor / Bank etc
nl_BE: Uniek transactie-id voor de betalingen processor / bank enz.

en: Unique Website ID
nl_BE: Uniek Website-id

en: Unique case-activity association id
nl_BE: Uniek case-activity-association-id

en: Unique case-contact association id
nl_BE: Uniek case-contact-association-id

en: Unique dedupe exception id
nl_BE: Uniek uitzondering-id bij overeenkomsten

en: Unique dedupe rule group id
nl_BE: Uniek rule-groep-id van de overeenkomsten

en: Unique dedupe rule id
nl_BE: Uniek id van overeenkomstregel

en: Unique internal Credit Note ID for this contribution.
nl_BE: Uniek creditnota ID voor deze bijdrage.

en: Unique internal reference ID for this contribution.
nl_BE: Uniek intern referentienummer voor deze bijdrage.

en: Unique name for setting
nl_BE: Unieke naam voor instelling

en: Unique name of saved search
nl_BE: Unieke naam van opgeslagen zoekopdracht

en: Unique path name for cache element
nl_BE: Unieke path-naam van cache-element

en: Unique path name for cache element of the searched item
nl_BE: Unieke path-naam van cache-element van het opgezochte item

en: Unique payment ID for this transaction. The Payment Processor's transaction ID will be automatically stored here on online contributions.
nl_BE: Uniek betalingskenmerk van deze transactie.  in geval van een online donatie wordt hier het transactie kenmerk opgeslagen.

en: Unique reference for the recurring contribution. May be made up of other fields, e.g. bank ID, account number, etc.
nl_BE: Unieke referentie van de periodieke betaling. Kan uit andere velden zijn samengesteld, bijv. bank-id, rekeningnummer, ...

en: Unique table ID
nl_BE: Uniek table-id

en: Unique trusted external ID (generally from a legacy app/datasource). Particularly useful for deduping operations.
nl_BE: Uniek en vertrouwd externe-id (meestal van een bestand of verouderde applicatie). Kan nuttig zijn om dubbelen te voorkomen en te verhelpen.

en: Unit Price
nl_BE: Eenheidsprijs

en: Unit in which membership period is expressed.
nl_BE: Eenheid van periode van lidmaatschap.

en: Unit of Measure
nl_BE: Eenheden

en: Unit price.
nl_BE: Prijs per stuk.

en: Unit used for adjusting from start_event.
nl_BE: Gebruikte eenheid bij instellen van begin actie.

en: Unit used for adjusting from the ending event.
nl_BE: Gebruikte eenheid bij instellen van eind actie.

en: Units
nl_BE: Eenheden

en: Unknown
nl_BE: Onbekend

en: Unknown bounce type: Could not parse bounce email
nl_BE: Onbekend bouncetype: gebouncede mail kon niet worden verwerkt.

en: Unknown error
nl_BE: Onbekende fout

en: Unknown parameter
nl_BE: Onbekende parameter

en: Unknown path
nl_BE: Onbekend pad

en: Unknown tag.
nl_BE: Onbekend kenmerk.

en: Unless you are absolutely unable to configure your server to check the SSL certificate of the remote server you should leave this set to Yes
nl_BE: Behalve als het echt niet mogelijk is om uw server te configureren om SSL-certificaten te gebruiken moet u deze instelling aan laten staan

en: Unlimited
nl_BE: Onbeperkt

en: Unlocked
nl_BE: Open

en: Unmatched Soft Credit Rows (skipped)
nl_BE: Overgeslagen 'zacht krediet' regels

en: Unnamed Profile
nl_BE: Profiel zonder naam

en: Unopened/Hidden
nl_BE: Ongeopend/verborgen

en: Unpaid
nl_BE: Onbetaald

en: Unreachable
nl_BE: Niet bereikbaar

en: Unrecognised message part of type "%1".
nl_BE: Niet herkend berichtgedeelte van type "%1".

en: Unrecognized payment hook (%1) in %2::%3
nl_BE: Betalingshoek (%1) niet herkend in %2::%3

en: Unrecognized upgrade action
nl_BE: Niet herkende upgrade-actie

en: Unrestricted
nl_BE: Onbeperkt

en: Unreviewed
nl_BE: Niet beoordeeld

en: Unsafe Files
nl_BE: Onveilige bestanden

en: Unsafe Permission Settings
nl_BE: Onveilige instellingen rechten

en: Unsaved Changes
nl_BE: Niet opgeslagen wijzigingen

en: Unsubscribe
nl_BE: Afmelden

en: Unsubscribe (Action)
nl_BE: Afmelden (Actie)

en: Unsubscribe Confirmation
nl_BE: Afmelding bevestiging

en: Unsubscribe Group
nl_BE: Groep afmelden

en: Unsubscribe ID
nl_BE: Uitschrijvings-ID

en: Unsubscribe Message
nl_BE: Bericht bij afmelding

en: Unsubscribe Requests
nl_BE: Opzeggingsverzoeken

en: Unsubscribe Timestamp
nl_BE: Afmelden tijdstempel

en: Unsubscribe URL (Action)
nl_BE: URL Afmelden (Actie)

en: Unsubscribe at org- or group-level
nl_BE: Afmelden op groeps- of organisatie-niveau

en: Unsubscribe is for Organization?
nl_BE: Afmelden is voor organisatie?

en: Unsubscribe via email
nl_BE: Afmelden nieuwsbrief via e-mail

en: Unsubscribe via web page
nl_BE: Afmelden via webpagina

en: Unsubscribed
nl_BE: Afgemeld

en: Unsubscribed Groups
nl_BE: Afgemelde groepen

en: Unsubscribes
nl_BE: Afmeldingen

en: Unsubscription Groups
nl_BE: Uitgeschreven groepen

en: Unsupervised
nl_BE: Zonder toezicht

en: Unsupported Field Type
nl_BE: Niet ondersteund veldtype

en: Unsupported Locale
nl_BE: Niet-ondersteunde Taal

en: Unsupported action
nl_BE: Actie niet ondersteund

en: Up To %1
nl_BE: Maximaal %1

en: Up To %1 Donation
nl_BE: Maximaal %1 donaties

en: Upcoming
nl_BE: Aanstaand

en: Upcoming Events
nl_BE: Evenementen binnenkort

en: Update
nl_BE: Bijwerken

en: Update "%1"
nl_BE: "%1" bijwerken

en: Update Activities
nl_BE: Activiteiten bijwerken

en: Update Activity
nl_BE: Wijzig activiteit

en: Update Campaign
nl_BE: Campagne bijwerken

en: Update Check Disabled
nl_BE: Controleren op updates uitgeschakeld

en: Update Contact Information
nl_BE: Contactinformatie bijwerken

en: Update Contact(s)
nl_BE: Contact(en) bijwerken

en: Update Contacts
nl_BE: Contact(en) bijwerken

en: Update Contribution(s)
nl_BE: Bijdrage(n) bijwerken

en: Update Contributions
nl_BE: Bijdragen bijwerken

en: Update Employer
nl_BE: Werkgever aanpassen

en: Update Error
nl_BE: Wijziging fout

en: Update Grants
nl_BE: Toelagen bijwerken

en: Update Greetings and Addressees
nl_BE: Begroetingen en geadresseerden updaten

en: Update Indices
nl_BE: Indexen bijwerken

en: Update Linked Cases Status?
nl_BE: Gelinkte dossiers bijwerken?

en: Update Members(s)
nl_BE: Lid/leden bijwerken

en: Update Membership Statuses
nl_BE: Wijzigen lidmaatschapsstatussen

en: Update Memberships
nl_BE: Lidmaatschappen bijwerken

en: Update Page Format (this will affect all templates that use this format)
nl_BE: Pagina-opmaak bijwerken (heeft gevolgen voor alle sjablonen die deze opmaak gebruiken)

en: Update Participant Statuses
nl_BE: Status van deelnemers bijwerken

en: Update Participant(s)
nl_BE: Deelnemer(s) bijwerken

en: Update Payment details
nl_BE: Betalingsdetails wijzigen

en: Update Petition
nl_BE: Petitie bijwerken

en: Update Recurring Contribution
nl_BE: Periodieke bijdrage wijzigen

en: Update Recurring Contribution Billing Details
nl_BE: Betalingsgegevens periodieke bijdrage wijzigen

en: Update Response
nl_BE: Antwoorden bijwerken

en: Update Responses for All
nl_BE: Voor iedereen antwoorden wijzigen

en: Update Smart Group
nl_BE: Smartgroep bijwerken

en: Update Smart Group Counts
nl_BE: Tellingen smartgroepen bijwerken

en: Update Success
nl_BE: Wijziging voltooid

en: Update Survey
nl_BE: Enquête bijwerken

en: Update Template
nl_BE: Sjabloon bijwerken

en: Update all database indices now? This may take a few minutes and cause a noticeable performance lag for all users while running.
nl_BE: Alle indexen in de database nu bijwerken? Dit kan een paar minuten duren en andere actieve gebruikers zullen het in de snelheid wel merken.

en: Update existing Membership
nl_BE: Bestaand lidmaatschap bijwerken

en: Update existing contributions
nl_BE: Bestaande bijdragen bijwerken

en: Update field values for each %1 as needed. Click <strong>Update %2s</strong> below to save all your changes. To set a field to the same value for ALL rows, enter that value for the first %1 and then click the <strong>Copy icon</strong> (next to the column title).
nl_BE: Pas veldwaarden bij elk  %1 aan als dat nodig is. Klik hieronder op <strong>Bijwerken %2s</strong> om de aanpassingen op te slaan. Als u een veld voor ALLE regels dezelfde waarde wilt geven,vul die waarde dan in bij het eerste %1 en klik daarna op het <strong>Kopie-icoon</strong> (naast de kolomtitel).

en: Update field values for each Activities as needed. Click <strong>Update Activities</strong> below to save all your changes. To set a field to the same value for ALL rows, enter that value for the first Activity and then click the <strong>Copy icon</strong> (next to the column title).
nl_BE: Werk waar nodig de veldwaarden van elke activiteit bij. Klik hieronder op <strong>Activiteiten bijwerken</strong> om al uw wijzigingen op te slaan. Wilt u een veld in alle rijen dezelfde waarde geven, voer die waarde dan in bij de eerste activiteit en klik vervolgens op het pictogram <strong>Kopiëren</strong> (naast de kolomtitel).

en: Update field values for each contact as needed. Click <strong>Update Contacts</strong> below to save all your changes. To set a field to the same value for ALL rows, enter that value for the first contact and then click the <strong>Copy icon</strong> (next to the column title).
nl_BE: Pas veldwaarden aan voor elk gewenst contact. Klik <strong>Wijzig contacten</strong> hieronder om alle aanpassingen op te slaan. Om een veld voor alle rijen dezelfde waarde te geven voert u de waarde in voor het eerste contact waarna u het icoon <strong>Kopieer</strong> naast de kolom titel aanklikt.

en: Update field values for each contribution as needed. Click <strong>Update Contributions</strong> below to save all your changes. To set a field to the same value for ALL rows, enter that value for the first contribution and then click the <strong>Copy icon</strong> (next to the column title).
nl_BE: Wijzig de velden voor elke bijdrage waar dat nodig is. Klik op <strong>Update Bijdragen </strong> hieronder om al uw wijzigingen op te slaan. Als een veld dezelfde waarde voor alle rijen moet krijgen, geeft u deze waarde voor de eerste bijdrage op en klik op het pictogram <strong>Kopiëren </strong> (naast de kolom titel).

en: Update field values for each member as needed. Click <strong>Update Memberships</strong> below to save all your changes. To set a field to the same value for ALL rows, enter that value for the first member and then click the <strong>Copy icon</strong> (next to the column title).
nl_BE: Werk waar nodig de veldwaarden voor elk lid bij. Klik hieronder op <strong>Lidmaatschappen bijwerken</strong> om al uw wijzigingen op te slaan. Voer, om een veld voor alle rijen dezelfde waarde te geven, die waarde in bij het eerste lid en klik dan op het pictogram <strong>Kopiëren</strong> (naast de kolomtitel).

en: Update field values for each participant as needed. To set a field to the same value for ALL rows, enter that value for the first participation and then click the
            <strong>Copy icon</strong>
            (next to the column title).
nl_BE: Pas waar nodig de gegevens voor elke deelnemer aan. Wilt u een veld voor al deze deelnemers dezelfde waarde geven, voer die waarde dan in bij de eerste deelnemer en klik vervolgens op het pictogram <strong>Kopiëren</strong> (naast de kolomtitel).

en: Update grants
nl_BE: Toelagen bijwerken

en: Update log tables
nl_BE: Logtabellen updaten

en: Update multiple %1s
nl_BE: Meerdere  %1s wijzigen

en: Update multiple activities
nl_BE: Bewerk meerdere activiteiten

en: Update multiple cases
nl_BE: Bewerk meerdere dossiers

en: Update multiple contacts
nl_BE: Bewerk meerdere contacten

en: Update multiple contacts requires that all selected contacts be the same basic type (e.g. all Individuals OR all Organizations...). Please modify your selection and try again.
nl_BE: Bij het gelijktijdig wijzigen van meerdere contacten is het verplicht dat alle geselecteerde contacten hetzelfde basistype (bijv.: Persoon, Organisatie...) hebben.

en: Update multiple contributions
nl_BE: Bijwerken van meerdere bijdragen

en: Update multiple memberships
nl_BE: Meerdere lidmaatschappen wijzigen

en: Update multiple participants
nl_BE: Wijzig meerdere deelnemers

en: Update multiple records error
nl_BE: Fout bij het wijzigen van meerdere records

en: Update on Duplicate
nl_BE: Wijzigen bij duplicaat

en: Update payment notification to remove print text, use email greeting
nl_BE: Wijzigen betalingsnotificatie om af te drukken tekst te verwijderen, gebruik e-mailbegroeting

en: Update receipt dates for these contributions
nl_BE: Wijzig voor deze bijdragen de datum ontvangstbewijs.

en: Update repeating %1
nl_BE: Wijzigen herhaalde %1

en: Update thank-you dates for these contributions
nl_BE: Wijzig voor deze bijdragen de datum bedanken.

en: Update the matching contact
nl_BE: Werk het overeenkomende contact bij

en: Update the status for each participant individually below, or change all statuses to:
nl_BE: Pas per deelnemer de status aan of wijzig alle statussen in:

en: Update this field mapping
nl_BE: Deze koppeltabel bijwerken

en: Update this page with current statistics on the number of contacts in each smart group.
nl_BE: Werk deze pagina bij met de huidige statistieken van het aantal contacten per smartgroep.

en: Update your personal contact information
nl_BE: Bewerk uw contactgegevens

en: Updated
nl_BE: Gewijzigd

en: Updated Fee(s)
nl_BE: Kosten bijgewerkt

en: Updated Grant(s): %1 (Total Selected: %2)
nl_BE: Gewijzigde toelage(n): %1 (aantal geselecteerd: %2)

en: Updated Mailing
nl_BE: Mailing gewijzigd

en: Updated contact
nl_BE: Contact bijgewerkt

en: Updated personal campaign page
nl_BE: Bijgewerkte persoonlijke campagnepagina

en: Updates Saved
nl_BE: Bewerkingen opgeslagen

en: Updates does to this object if any.
nl_BE: Updates werken op dit object, indien aanwezig.

en: Updates made using this form will change the recurring contribution information stored in your CiviCRM database, but will NOT be sent to the payment processor. You must enter the same changes using the payment processor web site.
nl_BE: De wijzigingen die u hier doet worden alleen in CiviCRM vastgelegd, ze worden niet doorgestuurd naar de betaalmethode. U moet dus dezelfde wijzigingen ook daar invoeren.

en: Updates membership statuses. WARNING: Membership renewal reminders have been migrated to the Schedule Reminders functionality, which supports multiple renewal reminders.
nl_BE: Wijzigt lidmaatschapsstatussen. Waarschuwing: herinneringen voor het verlengen van lidmaatschap zijn verplaatst naar de functie ingeplande herinneringen, deze ondersteunt meervoudige herinneringen voor verlengingen.

en: Updates pending event participant statuses based on time
nl_BE: Wijzigt lopende deelnemersstatus afhankelijk van de datum

en: Updates pledge records and sends out reminders
nl_BE: Werk toezegging vermeldingen bij en verzend herinneringen

en: Updates the reset_date on an email address to indicate that there was a valid delivery to this email address.
nl_BE: Wijzigt de reset_date van een e-mailadres om aan te geven dat er daadwerkelijk e-mail is verzonden naar dit e-mailadres.

en: Updating
nl_BE: Wijzigen

en: Upgrade %1 to revision %2
nl_BE: Update %1 naar versie %2

en: Upgrade CiviCRM from v %1 To v %2
nl_BE: Upgrade CiviCRM van v %1 naar v %2

en: Upgrade CiviCRM to Version %1
nl_BE: Update CiviCRM naar versie %1

en: Upgrade DB to %1: Fill civicrm_relationship_cache (%2 => %3)
nl_BE: Upgrade database naar %1: Vullen civicrm_relationship_cache (%2 => %3)

en: Upgrade DB to %1: SQL
nl_BE: Upgrade database naar %1: SQL

en: Upgrade DB to %1: Update Contribution Invoice number (%2 => %3)
nl_BE: Upgrade database naar %1: Update Bijdrage Factuurnummer (%2 => %3)

en: Upgrade Now
nl_BE: Nu bijwerken

en: Upgrade failed to redirect
nl_BE: Doorsturen naar de volgende pagina is mislukt bij de upgrade

en: Upload CSV File
nl_BE: Upload CSV bestand

en: Upload Content
nl_BE: Inhoud uploaden

en: Upload Data
nl_BE: Upload gegevens

en: Upload Data File
nl_BE: Upload bestand

en: Upload Document
nl_BE: Upload bijlage

en: Upload TEXT Message
nl_BE: Tekst bericht uploaden

en: Upload a photo or icon that you want to be displayed when viewing this contact.
nl_BE: Upload een foto of logo dat getoond moet worden wanneer dit contact wordt weergegeven.

en: Upload from my computer
nl_BE: Uploaden vanaf mijn computer

en: Upload or Compose On-screen
nl_BE: Uploaden of op het scherm maken

en: Upload the document in .docx or .odt format.
nl_BE: Upload een document in het formaat docx of odt.

en: Url
nl_BE: URL

en: Url Tracking
nl_BE: URL's olgen

en: Url already exists in Database.
nl_BE: URL bestaat al in de database.

en: Url where a page should redirected to, if next url not known.
nl_BE: URL waarheen een pagina wordt doorgestuurd, als er geen URL daarvoor bekend is.

en: Usage
nl_BE: Gebruik

en: Usage Count:
nl_BE: Aantal keer:

en: Use "*default*" for the system default or override with a custom URL
nl_BE: Gebruik "*default*" om de systeemstandaard te gebruiken of vul een eigen URL in

en: Use %1 for state/province abbreviation or %2 for state province name.
nl_BE: Gebruik %1 voor de provincie-afkorting of %2 voor de provincienaam.

en: Use %1 unless otherwise advised by eWAY.
nl_BE: Gebruik %1, tenzij eWAY anders adviseert.

en: Use 'Exact Match' if you don't want partial matches to be replaced OR you are replacing a complete phrase (e.g. replace 'Create Printable Letters (PDF)' with  'Write Letters').
nl_BE: Gebruik 'Exacte overeenkomst' als u niet wilt dat gedeeltelijke overeenkomsten vervangen worden OF wanneer u een complete woordgroep vervangt (bijv. 'Afdrukbare brieven maken (PDF)' vervangen door 'Brieven schrijven').

en: Use 'Find Contacts within this Group' to search for specific contacts.
nl_BE: Gebruik 'Contacten binnen deze groep zoeken' om te zoeken naar specifieke contacten.

en: Use 'https://www.myvirtualmerchant.com/VirtualMerchant/processxml.do' unless otherwise advised by Elavon.
nl_BE: Gebruik 'https://www.myvirtualmerchant.com/VirtualMerchant/processxml.do' tenzij Elavon anders aangeeft.

en: Use 'https://www.myvirtualmerchant.com/VirtualMerchant/processxml.do' unless otherwise advised by Elavon..
nl_BE: Gebruik 'https://www.myvirtualmerchant.com/VirtualMerchant/processxml.do' tenzij Elavon anders aangeeft.

en: Use (create mode)
nl_BE: Gebruik (tijdens aanmaken)

en: Use - Create Mode
nl_BE: Gebruik - toevoegingsmode

en: Use - Edit Mode
nl_BE: Gebruik - wijzigingsmode

en: Use - Listings Mode
nl_BE: Gebruik - lijstmode

en: Use <a href='%1' %2>%3 Access Control</a> to manage basic access to CiviCRM components and menu items. Use CiviCRM ACLs to control access to specific CiviCRM contact groups. You can also configure ACLs to grant or deny access to specific Events, Profiles, and/or Custom Data Fields.
nl_BE: Gebruik <a href='%1' %2>%3 Toegangscontrole</a> voor het beheren van de toegang tot CiviCRM-componenten en menu-items. Gebruik ACL's voor het beheren van toegang van specifieke CiviCRM contactgroepen. U kunt een ACL ook instellen om wel of geen toegang te geven tot specifieke Evenementen, Profielen en/of aangepaste velden.

en: Use <a href='%1'>Find</a> or <a href='%2'>Advanced Search</a> form to enter search criteria
nl_BE: Gebruik <a href='%1'>Zoek</a> of <a href='%2'>Geavanceerd zoeken</a> om zoekcriteria in te voeren

en: Use <strong>&#37;</strong> wildcard(s) for partial matches. EXAMPLE: Enter 'Volunteer&#37;' as your Activity Type to match any activity whose type is 'Volunteer' + any other words (e.g. Volunteer for Open House).
nl_BE: Gebruik de <strong>&#37;</strong> wildcard(s) voor de u onbekende tekstgedeeltes. Voorbeeld: voer 'Vrijwilliger&#37;' in bij activiteiten type om te zoeken naar alle activiteiten die beginnen met 'Vrijwilliger' (bijv.: Vrijwilligers voor open huis).

en: Use <strong>Find Groups</strong> to search by group name, type and visibility.
nl_BE: Gebruik <strong>Zoek groepen</strong> om te zoeken op groepsnaam, type en zichtbaarheid.

en: Use <strong>Word Replacements</strong> to change all occurrences of a word or phrase in CiviCRM screens (e.g. replace all occurrences of 'Contribution' with 'Donation').
nl_BE: Gebruik <strong>Woorden vervangen</strong> om alle voorkomende gevallen van een woord of frase in CiviCRM-schermen te wijzigen (bijv. vervang 'Bijdrage' overal door 'Donatie').

en: Use Address Elements
nl_BE: Gebruik adres  elementen

en: Use Complete Address
nl_BE: Gebruik volledig adres

en: Use Custom Field Sets to add logically related fields for a specific type of CiviCRM record (e.g. contact records, contribution records, etc.).
nl_BE: Gebruik specifieke gegevensgroepen om een aantal velden die bij elkaar horen toe te voegen aan een type CiviCRM record (bijv.: contactrecord, bijdragerecord).

en: Use DedupeRule
nl_BE: Gebruik overeenkomstregel

en: Use Event Types to categorize your events. Event feeds can be filtered by Event Type and participant searches can use Event Type as a criteria.
nl_BE: Gebruik evenementstypes om uw evenementen in te delen.  Feeds voor evenementen kunnen hierop gefilterd worden en bij het zoeken naar deelnemers kan het als criterium worden gebruikt.

en: Use Groups to organize contacts (e.g. these contacts are part of our 'Steering Committee').
nl_BE: Gebruik groepen om contacten te ordenen (bijv. deze contacten zijn lid van ons 'Dagelijks Bestuur').

en: Use Groups to organize contacts (e.g. these contacts are part of our 'Steering Committee'). You can also create 'smart' groups based on contact characteristics (e.g. this group consists of all people in our database who live in a specific locality).
nl_BE: Gebruik groepen om contacten te ordenen (bijv. deze contacten maken deel uit van onze 'Stuurgroep'). U kunt ook 'slimme' groepen maken aan de hand van eigenschappen van contacten (bijv. deze groep bestaat uit alle mensen in onze database die in een specifieke plaats wonen).

en: Use Groups to organize contacts (e.g. these contacts are part of our 'Steering Committee'). You can also create <strong>smart groups</strong> based on contact characteristics (e.g. this group consists of all people in our database who live in a specific locality).
nl_BE: Gebruik groepen om uw contacten te ordenen (bijv. deze contacten maken deel uit van onze 'Commissie van bestuur'). U kunt ook <strong>smartgroepen</strong> maken aan de hand van eigenschappen van contacten (bijv. deze groep bestaat uit alle mensen in onze database die in een bepaalde plaats wonen).

en: Use Location
nl_BE: Locatie gebruiken

en: Use Rule
nl_BE: Gebruik regel

en: Use SSL?
nl_BE: SSL gebruiken?

en: Use Saved Field Mapping
nl_BE: Gebruik opgeslagen koppeltabel

en: Use Street Address
nl_BE: Gebruik fysiek adres

en: Use Template
nl_BE: Sjabloon gebruiken

en: Use Thermometer?
nl_BE: Thermometer gebruiken?

en: Use a confirmation page?
nl_BE: Een bevestigingspagina toevoegen?

en: Use a confirmation screen?
nl_BE: Een bevestigingsscherm gebruiken?

en: Use a token in the Subject when you are sending mail to a number of recipients and want to include their name and / or other values from their contact record automatically in the subject line.
nl_BE: Gebruik een token in het onderwerp wanneer u naar meerdere e-mailadressen een e-mail stuurt en u hun naam en/of een andere waarde van het contact wilt toevoegen in de onderwerpregel.

en: Use another contact's address
nl_BE: Gebruik het adres van een ander contact

en: Use default image
nl_BE: Standaardafbeelding gebruiken

en: Use default site language
nl_BE: Standaardtaal van site gebruiken

en: Use email greeting and fix capitalization
nl_BE: Gebruik e-mailbegroeting en verbeter hoofdlettergebruik

en: Use email greeting at top where available
nl_BE: Gebruik e-mailbegroeting bovenaan waar beschikbaar

en: Use existing location
nl_BE: Bestaande locatie gebruiken

en: Use existing result set
nl_BE: Gebruik een bestaande resultaatset

en: Use following steps if you need to control View and/or Edit permissions for specific contact groups, specific profiles or specific custom data fields.
nl_BE: Gebruik de volgende stappen als u het recht heeft om specifieke contactgroepen, profielen of velden weer te geven of te bewerken wilt kunnen regelen.

en: Use for Bulk Mail
nl_BE: Gebruik voor massa-mails

en: Use form_options.is_default for field_types which use options.
nl_BE: Gebruik form_options.is_default voor veldtypes die een use-optie gebruiken.

en: Use language in use at the time
nl_BE: Taal die op dat moment in gebruik is gebruiken

en: Use one of the merge contact options when exporting records to reduce your mailing size by sending a single piece of mail to each address.
nl_BE: Gebruik een van de opties om contacten samen te voegen om de omvang van uw mailing te verkleinen door één e-mail te verzenden per adres.

en: Use the %1 token for state/province abbreviation or %2 for full state/province name.
nl_BE: Gebruik het %1 token voor de afkorting van de staat/provincie of %2 voor de volledige staat/provincie.

en: Use the 'Add Association Rule' form to add new rules.
nl_BE: Gebruik het scherm 'Associatieregel toevoegen' om nieuwe regels toe te voegen.

en: Use the 'Add Association Rule' form to add one.
nl_BE: Gebruik het formulier 'Associatieregel toevoegen' om er een toe te voegen.

en: Use the 'Group Status...' checkboxes to view contacts with 'Pending' status and/or contacts who have been 'Removed' from this group.
nl_BE: Gebruik de aanvinkvelden  'Groepsstatus...' om contacten te tonen met de status  'In verwerking' en/of contacten die 'Verwijderd' zijn uit deze groep.

en: Use the <a %1>Configuration Checklist</a> to review and configure settings for your new site
nl_BE: Gebruik de <a %1>Controlelijst instellingen</a> om de instellingen van uw nieuwe site te controleren en te configureren.

en: Use the <a href="%1">Multi-value Custom Data Import tool</a> to import data into multiple record custom fields (contact records must already exist).
nl_BE: Gebruik het hulpmiddel <a href="%1">Multi-value Specifieke Velden Importeren</a> om gegevens in meerdere specifieke velden te importeren (de contacten moeten al bestaan).

en: Use the form below to configure a Widget Title (with optional logo), your contribute button text, a short description of this fund-raising campaign, and a link to your organizations home page (for folks who want to learn more). You can also modify the default color-scheme by expanding the 'Edit Widget Colors' section of the form.
nl_BE: Gebruik onderstaand formulier om de widget in te stellen: titel (eventueel met logo), de tekst op de knop, een korte beschrijving van deze fondsenwervingscampagne en een link naar de startpagina van uw organisatie (voor belangstellenden die meer willen weten). U kunt ook de standaardkleuren wijzigen door de sectie 'Widgetkleuren bewerken' uit te klappen.

en: Use the greeting/address options to determine how you would like the contact's salutation and name displayed for different communication methods. When you send an email or export a list of records to a .csv file for mail merging, the greeting and addressee fields will reflect your preferences.
nl_BE: Gebruik de opties voor begroeting en adres om te bepalen hoe een contact benaderd moet worden. U kunt dit per communicatiemethode instellen.

en: Use the links below to configure or modify the global settings for CiviCRM for this site. Refer to the %1 for details on settings and options.
nl_BE: Gebruik de links hieronder om de algemene instellingen van CiviCRM voor deze site te wijzigen. Lees de %1 voor meer informatie.

en: Use the table below to enter descriptive labels and amounts for up to ten discounted event fees for each discount set. <strong>Don't forget to click 'Save' when you are finished.</strong>
nl_BE: Gebruik onderstaande tabel om beschrijvende labels en bedragen in te voeren voor elke kortingset. <strong>Vergeet niet om op 'Opslaan' te klikken als u klaar bent.</strong>

en: Use the table below to enter descriptive labels and amounts for up to ten event fee levels. These will be presented as a list of radio button options. Both the label and dollar amount will be displayed. You can also configure one or more sets of discounted fees by checking "Discounts by Signup Date" below.
nl_BE: Gebruik onderstaande tabel om beschrijvende labels en bedragen in te voeren voor maximaal tien tarieven. Deze worden aangeboden als een lijst van keuzerondjes. Zowel de labels als de bedragen worden getoond. U kunt ook één of meer kortingssets configureren door hieronder "Korting op basis van inschrijfdatum" aan te vinken.

en: Use the table below to enter up to ten fixed contribution amounts. These will be presented as a list of radio button options. Both the label and dollar amount will be displayed.
nl_BE: Gebruik onderstaande tabel om maximaal tien vaste bijdragen in te voeren. Deze worden als een lijst van opties met keuzerondjes gepresenteerd. Zowel het label als het bedrag worden getoond.

en: Use these steps to insert clickable action links:
nl_BE: Stappen om links toe te voegen:

en: Use this Search form to find contacts. Mark the contacts you want to add to this group. Then click 'Add Contacts to %1'.
nl_BE: U kunt contacten zoeken, selecteer degene die u aan de groep wilt toevoegen en klik daarna op 'Voeg contacten toe aan groep %1'.

en: Use this checklist to review and complete configuration tasks for your site. You will be redirected back to this checklist after saving each setting. Settings which you have not yet reviewed will be <span class="status-overdue">displayed in red</span>. After you have visited a page, the links will <span class="status-pending">display in green</span>  (although you may still need to revisit the page to complete or update the settings). You can access this page again from the <a href="%1">Administer CiviCRM</a> menu at any time.
nl_BE: Gebruik deze controlelijst om de instellingen van uw website te bekijken en te wijzigen. U keert naar deze pagina terug na het opslaan van een wijziging. Instellingen die nog niet bekeken zijn, worden <span class="status-overdue">weergegeven in het rood</span>. Na het bekijken van de instelling, wordt de link <span class="status-pending">weergegeven in het groen</span>  (maar mogelijk dient u toch nog de instelling aanvullen of wijzigen). U kunt deze pagina vinden op <a href="%1">Beheer</a>.

en: Use this field if you need to populate the <code>Return-Path</code> mail header element with a fixed value (e.g., <code>myuser@example.org</code>). Enter a fully qualified email address which belongs to a valid SMTP account in your domain. This address will not be seen by 'typical' email clients. Consult with your SMTP provider what address to put in here so that the SMTP server accepts outgoing mail from CiviMail. If this field is left blank, the <code>From</code> email address will be used as the <code>Return-Path</code>.
nl_BE: Gebruik dit veld als u het <code>Retouradres</code> in de e-mail header wilt vullen met een vaste waarde (bijvoorbeeld:  <code>gebruiker@voorbeeld.nl</code>). Vul hier een volledig e-mailadres in dat behoort bij SMTP account in uw domein. Dit e-mailadres wordt niet getoond aan e-mail clients. Vraag aan uw SMTP provider welk adres moet worden ingevuld voor uitgaande e-mail (van CiviMail). Als u dit veld niet invult dan wordt hiervoor het <code>VAN</code> e-mailadres gebruikt.

en: Use this field to configure Membership Types where memberships are automatically granted to related contacts. Examples:
nl_BE: Gebruik dit veld voor het instellen van types lidmaatschap waarbij het lidmaatschap automatisch toegestaan wordt door gerelateerde contacten. Voorbeelden:

en: Use this field to indicate the organization that owns this account.
nl_BE: Gebruik dit veld om de organisatie aan te geven die eigenaar is van de rekening.

en: Use this field to limit/end the repetition of the %1.
nl_BE: Gebruik dit veld om het herhalen van %1 te beperken of te beëindigen.

en: Use this field to set your own icon for this Contact Type. Icon images should be 16 x 16 pixels for best fit. Enter a relative or complete URL to the image file location. Use a location outside of your CiviCRM code directory to reduce the likelihood of losing your image files during an upgrade. (For Drupal sites, you might want to use the %1 directory. For Joomla sites, the consider using the %2 directory.)
nl_BE: Gebruik dit veld om uw eigen pictogram voor dit contacttype in te stellen. Deze afbeeldingen moeten voor het beste resultaat een afmeting hebben van 16 x 16 pixels. U kunt een relatieve of een volledige URL gebruiken. Gebruik een map buiten uw CiviCRM code om de kans te verkleinen dat u bij een upgrade uw pictogrammen kwijtraakt. (Advies: gebruik voor Drupal de map %1 en voor Joomla de map %2.)

en: Use this field to store a description of how/why this contact was added to the database. This field is usually auto-filled when a contact is created from a public form i.e. Event Registration.
nl_BE: Gebruik dit veld om aan te geven waarom of hoe dit contact is toegevoegd. Dit veld wordt standaard gevuld als het contact wordt aangemaakt bij acties als het aanmelden voor een evenement.

en: Use this field to store a unique identifier. This is generally used to link contacts with records in a related or legacy application. When migrating data from another system, import the unique contact identifier from the old system to this field. You can then use it to match imported contributions and other transactional data to the corresponding contact record.
nl_BE: Gebruik dit veld om een uniek nummer op te slaan. Dit wordt meestal gebruikt om contacten te koppelen aan records in een gerelateerde of vroegere toepassing. Importeer bij het migreren van gegevens uit een ander systeem het unieke nummer uit het oude systeem naar dit veld. U kunt het vervolgens gebruiken om geïmporteerde bijdragen en andere transactionele gegevens aan het bijbehorende contactrecord te koppelen.

en: Use this filter to limit search results to relationships where the related contacts are part of a specific group or groups. For example, you might want to find all individuals who are employees ('Employee of' relationship type) of organizations which are in your 'Corporate Sponsors' group.
nl_BE: Gebruik dit filter om de zoekresultaten te beperken tot de contacten die lid zijn van een bepaalde of een aantal groepen. Voorbeeld: U wilt alle personen vinden die werknemer zijn of organisaties die die lid zijn van uw groep 'Sponsor'.

en: Use this filter to limit search results to relationships which were active during the specified time period (e.g. this is useful if you need to search all volunteer relationships that were active during 2014).
nl_BE: Gebruik dit filter om het aantal zoekresultaten te verkleinen tot relaties die actief waren in de aangegeven periode (bijvoorbeeld als u alle vrijwilligers in 2014 wilt opzoeken).

en: Use this form to Add new Survey. You can create a new Activity type, specific to this Survey or select an existing activity type for this Survey.
nl_BE: Gebruik dit formulier om een nieuwe enquête te maken. U kunt speciaal voor deze enquête een nieuw activiteitstype maken, of een bestaand activiteitstype selecteren.

en: Use this form to Grant access to CiviCRM components and other CiviCRM permissions to WordPress roles.
nl_BE: Gebruik dit formulier om toegang te verlenen tot CiviCRM componenten en andere CiviCRM rechten aan WordPress rollen.

en: Use this form to Renew Membership Record on behalf of %1.
nl_BE: Gebruik dit formulier om een lidmaatschap ten behoeve van %1 te verlengen.

en: Use this form to add or edit re-usable message templates.
nl_BE: Gebruik dit scherm om een herbruikbaar berichtsjabloon toe te voegen of te bewerken.

en: Use this form to change the amount or number of installments for this recurring contribution. Changes will be automatically sent to the payment processor. You can not change the contribution frequency.
nl_BE: Op dit scherm kunt u het bedrag of het aantal termijnen van deze periodieke bijdrage wijzigen. Wijzigingen worden automatisch doorgegeven aan de betaalmethode. U kunt niet de frequentie van de bijdrage wijzigen.

en: Use this form to configure Contribution Amount options. You can give contributors the ability to enter their own contribution amounts and/or provide a fixed list of amounts. For fixed amounts, you can enter a label for each 'level' of contribution (e.g. Friend, Sustainer, etc.). If you allow people to enter their own dollar amounts, you can also set minimum and maximum values. Depending on your choice of Payment Processor, you may be able to offer a recurring contribution option.
nl_BE: Op dit formulier kunt u de opties voor de bijdragebedragen instellen. U kunt de gever de mogelijkheid geven zelf een bedrag in te vullen en/of te laten kiezen uit een vaste lijst met bedragen. Bij de vaste lijst kunt u per bedrag een label toevoegen (bijvoorbeeld  Vriend, Ondersteuner, enz.). Als u ze zelf een bedrag laat kiezen dan kunt u een minimum en een maximum bepalen. Een optie om een periodieke bijdrage te kunnen doen is afhankelijk van de gekozen betaalmethode.

en: Use this form to configure the location and optional contact information for the event. This information will be displayed on the Event Information page. It will also be included in online registration pages and confirmation emails if these features are enabled.
nl_BE: Gebruik dit formulier om de locatie en eventuele contactinformatie voor het evenement te configureren. Deze informatie wordt getoond op de informatiepagina van het evenement. Bovendien wordt ze, als die functies ingeschakeld zijn, ook opgenomen op online inschrijvingspagina's en in e-mails ter bevestiging.

en: Use this form to configure the thank-you message and receipting options for this online contribution page. Contributors will see a thank-you page whenever an online contribution is successfully processed. You provide the content and layout of the thank-you section below. You also control whether an electronic receipt is automatically emailed to each contributor, and you can add a custom message to that receipt.
nl_BE: Gebruik dit formulier om de opties voor het bedankbericht en ontvangstbewijs voor deze bijdragepagina in te stellen. Na de succesvolle verwerking van een online bijdrage krijgt de gever een bevestiging- en een bedankpagina te zien. Hieronder bepaalt u de inhoud en de opmaak van het gedeelte bedanken. U kunt ook bepalen of er automatisch een ontvangstbewijs naar de gever verstuurd moet worden.

en: Use this form to configure the thank-you message and receipting options.
nl_BE: Gebruik dit formulier om het bedankbericht en de opties van het ontvangstbewijs in te stellen.

en: Use this form to configure the thank-you message and receipting options. Contributors will see a confirmation and thank-you page after whenever an online contribution is successfully processed. You provide the content and layout of the thank-you section below. You also control whether an electronic receipt is automatically emailed to each contributor, and you can add a custom message to that receipt.
nl_BE: Gebruik dit formulier om de opties voor het bedankbericht en ontvangstbewijs in te stellen. Na de succesvolle verwerking van een online bijdrage krijgt de gever een bevestiging- en een bedankpagina te zien. Hieronder bepaalt u de inhoud en de opmaak van de bedankpagina. U kunt ook bepalen of er automatisch een ontvangstbewijs naar de gever verstuurd moet worden. U kunt dat bericht dan ook eerst nog aanpassen.

en: Use this form to edit a contribution on behalf of %1.
nl_BE: Gebruik dit formulier om een bijdrage ten behoeve van %1 te wijzigen.

en: Use this form to edit the page title, financial type (e.g. donation, campaign contribution, etc.), goal amount, introduction, and status (active/inactive) for this online contribution page.
nl_BE: Gebruik dit formulier om een of meer van de volgende velden te wijzigen: pagina titel, financieel type, streefbedrag, introductie-tekst en status van deze online bijdragepagina.

en: Use this form to edit the title and group-level help for a set of Price fields.
nl_BE: Gebruik dit formulier om de titel en de verklarende teksten per prijsveld te wijzigen.

en: Use this form to enable and configure a Membership Signup and Renewal section for this Online Contribution Page. If you're not using this page for membership signup, leave the <strong>Enabled</strong> box un-checked..
nl_BE: Gebruik dit formulier om de sectie Aanmelden/verlengen lidmaatschap in te schakelen en te configureren. Als u deze pagina niet gebruikt voor aanmeldingen, vink het selectievakje <strong>Ingeschakeld</strong> dan niet aan.

en: Use this form to enable and configure a Membership Signup and Renewal section for this Online Contribution Page. If you're not using this page for membership signup, leave the Enabled box un-checked.
nl_BE: Gebruik dit formulier om het gedeelte voor het aanmelden en verlengen in te stellen en in te schakelen. Vink het veld ingeschakeld niet aan als u de pagina niet gaat gebruiken als aanmeldpagina voor een lidmaatschap.

en: Use this form to find Grant(s) by Contact name, Grant Status, Grant Type, Total Amount , etc .
nl_BE: Gebruik dit formulier om toelagen te zoeken op de naam van het contact, de status van de toelage, het type toelage, het totale bedrag, enz.

en: Use this form to record received payments for "pay later" online contributions, membership signups and event registrations. You can use the Transaction ID field to record account+check number, bank transfer identifier, or other unique payment identifier.
nl_BE: Gebruik dit formulier om ontvangen betalingen vast te leggen voor het 'later betalen' van online bijdragen, aanmeldingen voor lidmaatschap of evenementen. U kunt het veld transactie-id  gebruiken om het rekening / cheque-nummer, de banktransfer-identifier of een ander uniek betalingskenmerk vast te leggen.

en: Use this form to select a premium to be offered on this Online Contribution Page.
nl_BE: Gebruik dit formulier om een relatiegeschenk te selecteren dat op deze online bijdragepagina wordt aangeboden.

en: Use this form to set the title, the type of record the fields will be used for, and set-level help. You will then be able to add any number of fields to the set.
nl_BE: Gebruik dit formulier om de titel, het recordtype waarvoor de velden gebruikt zullen worden en de hulp op set-niveau in te stellen. U kunt dan elk gewenst aantal velden aan de set toevoegen.

en: Use this form to submit Membership Record on behalf of %1. <strong>A %2 transaction will be submitted</strong> using the selected payment processor.
nl_BE: Gebruik dit formulier om namens %1 een lidmaatschapsrecord in te dienen. <strong>Er zal een %2 transactie ingediend worden</strong> gebruik makend van de geselecteerde betaalmethode.

en: Use this form to submit a new contribution on behalf of %1.
nl_BE: Gebruik dit formulier om een bijdrage ten behoeve van %1 toe te voegen.

en: Use this form to submit a new contribution.
nl_BE: Gebruik dit formulier om een bijdrage toe te voegen.

en: Use this form to submit an event registration on behalf of %1. <strong>A %2 transaction will be submitted</strong> using the selected payment processor.
nl_BE: Gebruik dit formulier om een evenementinschrijving in te dienen namens %1. Er zal <strong>een %2-transactie worden ingediend</strong> gebruik makend van de geselecteerde betaalmethode.

en: Use this form to update the credit card and billing name and address used for this recurring contribution.
nl_BE: Op dit scherm kunt u de creditcard en de rekeningnaam en adres wijzigen voor deze periodieke bijdrage.

en: Use this screen to configure default formats for date display and date input fields throughout your site. Settings use standard POSIX specifiers. New installations are preconfigured with standard United States formats. You can override this default setting and define the range of allowed dates for specific field types at <a href="%1">Administer > Customize Data and Screens > Date Preferences</a>
nl_BE: Gebruik dit scherm om de opmaak van de weergave van datums en datuminvoervelden in te stellen. Standaard wordt de opmaak die in de VS gebruikelijk is aangeboden. Er wordt gebruik gemaakt van standaard POSIX-macro's. U kunt dit wijzigen en aangeven welke datums toegestaan zijn door <a href="%1">hier</a> een periode te bepalen voor specifieke veldtypes.

en: Use this screen to configure formats for date display and date input fields. Defaults are provided for standard United States formats. Settings use standard POSIX specifiers. Available specifiers and the values produced will vary based on your operating system and locale.
nl_BE: Gebruik dit scherm om de opmaak van de weergave van datums en datuminvoervelden in te stellen. Standaard wordt de opmaak die in de VS gebruikelijk is aangeboden. Er wordt gebruik gemaakt van standaard POSIX-macro's. De beschikbare macro's en de waarden die ze opleveren zijn afhankelijk van uw besturingssysteem en taal.

en: Use this screen to define or update the Case Roles, Activity Types, and Timelines for a case type.
nl_BE: Gebruik dit scherm om voor een dossiertype de dossierrollen, activiteitstypes en tijdlijnen te definiëren en te beheren.

en: Use this search
nl_BE: Gebruik deze manier van zoeken

en: Use this section to enter and update all premiums that you want to offer on any of your Online Contribution pages. Then you can assign one or more premiums to a specific Contribution page from <a href='%1'>Configure Online Contribution Pages</a> <strong>&raquo; Configure &raquo; Premiums</strong>.
nl_BE: U kunt hier relatiegeschenken registreren en beheren om ze aan te laten bieden op de online bijdragepagina's. Selecteer een of meer relatiegeschenken voor een bepaalde bijdragepagina met <a href='%1'>Beheer bijdragepagina's</a> <strong>&raquo; Configureren &raquo; Titel en instellingen &raquo; Relatiegeschenken</strong>.

en: Use this section to indicate that the contribution came in via a constituent's Personal Campaign Page (PCP), OR should be credited to that PCP post facto.
nl_BE: Gebruik deze sectie om aan te geven dat de bijdrage gedaan is via een persoonlijke campagnepagina (PCP), OF daar eigenlijk aan te danken is.

en: Use to indicate that a contact has a relationship with the actual donor and / or was indirectly responsible for the contribution. For example, if one family member makes a large contribution - it is often useful to record a Soft Credit for the other family member(s). You can record a soft credit while adding or editing a contribution record from this tab.
nl_BE: Gebruikt voor het aangeven dat een contact een directe relatie heeft met de eigenlijke donateur en/of indirect verantwoordelijk was voor de bijdrage. Bijvoorbeeld: als een familielid een grote bijdrage doet, kan het handig zijn om de andere familieleden een zacht krediet te geven.  U kunt dit zacht krediet registreren bij het toevoegen of wijzigen van een bijdrage op dit tabblad.

en: Use to sort and/or set display properties for sub-set(s) of options within an option group. EXAMPLE: Use for college_interest field, to differentiate partners from non-partners.
nl_BE: Gebruikt om parameters voor het tonen te sorteren of te vullen bij subset(s) van opties binnen een optiegroep. Voorbeeld: Gebruik voor veld college-interest om verschil te maken tussen partners en niet-partners.

en: Use tokens when you are sending mail or generating PDF letters for a number of recipients, and want to include their name and / or other values from their contact record automatically within your message.
nl_BE: Gebruik tokens bij het versturen van e-mail en bij het aanmaken van PDF-nieuwsbrieven voor een groep ontvangers, als u de namen en / of andere contact-gegevens automatisch wilt gebruiken in uw tekst.

en: Use tokens when you are sending mail to a number of recipients, and want to include their name and / or other values from their contact record automatically within your message.
nl_BE: Gebruik tokens als u e-mail naar meerdere mensen wilt sturen en u gegevens als de naam wilt toevoegen in het bericht.

en: Use tokens when you are sending sms to a number of recipients, and want to include their name and / or other values from their contact record automatically within your message.
nl_BE: Gebruik tokens bij het versturen van sms naar een groep ontvangers, als u de namen en / of andere contact-gegevens automatisch wilt gebruiken in uw tekst.

en: Used For
nl_BE: Gebruikt voor

en: Used For:
nl_BE: Gebruikt voor:

en: Used For?
nl_BE: Gebruikt voor?

en: Used for
nl_BE: Gebruikt voor

en: Used for multilingual installation
nl_BE: Gebruikt voor meertalige installatie

en: Used for repeating entity
nl_BE: Gebruikt voor herhaling entiteit

en: Used in search forms and for relationships.
nl_BE: Gebruikt in zoekformulieren en voor relaties.

en: Used to group mapping_field records into related sets (e.g. for criteria sets in search builder
          mappings).
nl_BE: Gebruikt voor groeperen mapping_field records in sets (bijv. voor zoekcriteria bij Zoeksamensteller).

en: Used to store option group id.
nl_BE: Gebruikt voor het vastleggen van de option-group-id.

en: User Added
nl_BE: Gebruiker toegevoegd

en: User Dashboard
nl_BE: Gebruikersdashboard

en: User Dashboard Options
nl_BE: Overzicht gebruikersopties

en: User ID
nl_BE: Gebruikers-ID

en: User Interface languages available to users
nl_BE: Voor gebruikers beschikbare talen van de interface

en: User Link
nl_BE: Gebruiker link

en: User Name
nl_BE: Gebruikersnaam

en: User Name Label
nl_BE: Gebruikersnaamlabel

en: User Name is not set in the Administer &raquo; System Settings &raquo; Payment Processors.
nl_BE: User Name is niet ingesteld in het Beheer &raquo;  Systeeminstellingen &raquo; Betaalmethode.

en: User Preference
nl_BE: Gebruikersvoorkeur

en: User Record
nl_BE: Gebruikersrecord

en: User account is no longer active
nl_BE: Dit gebruikersaccount is niet meer actief

en: User and User Admin Only
nl_BE: Alleen voor gebruiker en beheerder

en: User creating the case
nl_BE: Gebruiker het dossier aanmakend

en: User inbox is full
nl_BE: Inbox van gebruiker is vol

en: User title for this label layout
nl_BE: Gebruikersnaam voor deze labellay-out

en: User-defined Profile
nl_BE: Door gebruiker gemaakt profiel

en: User-defined Profiles
nl_BE: Door gebruiker gemaakte profielen

en: User-driven Messages
nl_BE: Gebruikersberichten

en: Username
nl_BE: Gebruikersnaam

en: Username is not set for this payment processor
nl_BE: De gebruikersnaam van deze betaalmethode is niet ingevuld

en: Username is required
nl_BE: Gebruikersnaam is verplicht

en: Username to use when polling (for IMAP and POP3).
nl_BE: Gebruikersnaam voor ophalen (voor IMAP en POP3).

en: Users and Permissions
nl_BE: Gebruikers en rechten

en: Users will no longer be able to select this value when adding or editing Participant Status.
nl_BE: Gebruikers zullen deze waarde niet langer kunnen kiezen bij het toevoegen of bewerken van de deelnemersstatus.

en: Users will no longer be able to select this value when adding or editing contact locations.
nl_BE: Gebruikers zullen deze waarde niet langer kunnen kiezen bij het toevoegen of wijzigen van contactlocaties.

en: Users will no longer be able to select this value when adding or editing relationships between contacts.
nl_BE: Gebruikers zullen deze waarde niet langer kunnen kiezen bij het toevoegen of bewerken van relaties tussen contacten.

en: Users will no longer be able to select this value when adding or editing transaction pages.
nl_BE: Gebruikers zullen deze waarde niet langer kunnen kiezen bij het toevoegen of bewerken van transactiepagina's.

en: Users with 'administer reserved reports' permission can mark a report instance as reserved, which prevents other users from accessing or modifying Report Criteria and Report Settings. This is particularly useful for report instances whose criteria affect the data available on non-report screens. For example, the display columns configured for the  Contact Logging Summary affect the columns shown under each contact's Change Log tab.
nl_BE: Gebruikers met het recht 'beheer gereserveerde rapporten' kunnen een rapport reserveren. Dit voorkomt dat anderen toegang hebben tot de criteria of instellingen van het rapport. Dit is handig voor rapporten waarvan de criteria gevolgen hebben op gegevens beschikbaar op schermen (excl. lijsten). Voorbeeld: de te tonen kolommen voor de contact logging samenvatting  op de tab Wijzigingenlogboek.

en: Users with appropriate permissions can add this report to their dashboard.
nl_BE: Gebruikers met de juiste rechten kunnen dit rapport toevoegen aan hun dashboard.

en: Uses date range passed in by form field. Can pass in a posix date part parameter. Start and end offsets defined here are ignored.
nl_BE: Gebruikt een in een schermveld ingevoerde periode. Er kan een posix-date-part parameter worden meegegeven. De daar gedefinieerde begin- en eind-offset worden genegeerd.

en: Usually the last 3-4 digits in the signature area on the back of the card.
nl_BE: Veelal zijn dit de laatste 3 of 4 cijfers in het handtekeningvakje achterop de kaart.

en: Uzbek
nl_BE: Oezbeeks

en: VERP Separator
nl_BE: VERP Scheidingsteken

en: Valid Rows
nl_BE: Aantal geldige rijen

en: Validate & Process the Batch
nl_BE: Batch valideren & verwerken

en: Validate Email Address from Mailings.
nl_BE: Valideer e-mailadressen op basis van mailings.

en: Value
nl_BE: Waarde

en: Value Label
nl_BE: Waarde label

en: Value Saved
nl_BE: Waarde opgeslagen

en: Value field Data Type mismatch
nl_BE: Waarde van veld komt niet overeen met datatype

en: Value for filters 'This Year' and 'Other Years' can not be same.
nl_BE: De filters 'Dit Jaar' en 'Andere jaren' kunnen niet dezelfde waarde hebben.

en: Value must be an integer.
nl_BE: De waarde moet een getal zijn.

en: Value should be a positive number
nl_BE: Waarde moet een positief getal zijn

en: Variable name/programmatic handle for this batch.
nl_BE: Koppeling voor deze batch.

en: Variable name/programmatic handle for this field.
nl_BE: Koppeling voor dit veld.

en: Variable name/programmatic handle for this group.
nl_BE: Koppeling voor deze groep.

en: Variable name/programmatic handle for this set of price fields.
nl_BE: Koppeling voor deze prijsveldset.

en: Verify SSL Certificates
nl_BE: Verifieer SSL-certificaten

en: Verify SSL Certs
nl_BE: Controleer SSL-certificaten

en: Verify SSL?
nl_BE: SSL controleren?

en: Verify email address to opt out:
nl_BE: Controleren e-mailadres bij opt out:

en: Verify email address to unsubscribe:
nl_BE: Controleren e-mailadres bij afmelding:

en: Verify the content and formatting looks consistent across various email clients.
nl_BE: Controleer via meerdere e-mailprogramma's of de inhoud en opmaak goed is.

en: Verifying the SSL certificate helps confirm that CiviCRM is securely communicating directly to payment processors.
nl_BE: Het controleren van het SSL certificaat is nodig om zeker te zijn dat CiviCRM veilig en rechtstreeks met de betaalmethode contact heeft.

en: Version
nl_BE: Versie

en: Version %1
nl_BE: Versie %1

en: Version %1 is installed. <a %2>Upgrade to version %3</a>.
nl_BE: Versie %1 is geïnstalleerd. <a %2>Upgrade naar versie %3</a>.

en: Version information found to be missing in database. You will need to determine the correct version corresponding to your current database state.
nl_BE: Versie informatie komt niet voor in je database. Je zult zelf de juiste versie  van je huidige database vast moeten stellen.

en: Version information missing in civicrm codebase.
nl_BE: Versie-informatie ontbreekt in CiviCRM-codebase

en: Version information missing in civicrm database.
nl_BE: Ontbrekende informatie over versie in civicrm database.

en: Version reporting, alerts and attachments.
nl_BE: Meldingen over de versie, waarschuwingen en bijlagen.

en: Vertical Spacing
nl_BE: Verticale afstand

en: Via Email
nl_BE: Via e-mail

en: Via Web
nl_BE: Via web

en: Vietnamese
nl_BE: Vietnamees

en: View
nl_BE: Weergeven

en: View %1
nl_BE: Toon %1

en: View %1 Record
nl_BE: Toon %1 Record

en: View (Current Revision)
nl_BE: Bekijken (huidige revisie)

en: View / Edit Multiple Choice Options
nl_BE: Toon/wijzig de meerkeuze opties

en: View / download files including images and photos
nl_BE: Bekijken en downloaden van bestanden inclusief afbeeldingen en foto's

en: View ANY CONTACT in the CiviCRM database, export contact info and perform activities such as Send Email, Phone Call, etc.
nl_BE: ALLE CIVICRM CONTACTEN bekijken, contactinformatie exporteren en acties doen zoals: e-mail versturen, bellen.

en: View Activity
nl_BE: Toon activiteit

en: View Activity History URL
nl_BE: Toon URL logfile

en: View Activity Record
nl_BE: Activiteitsgegevens weergeven

en: View All Reports
nl_BE: Alle rapporten weergeven

en: View Case
nl_BE: Dossier weergeven

en: View Change Log
nl_BE: Toon logfile

en: View Comment
nl_BE: Commentaar weergeven

en: View Contact
nl_BE: Contact weergeven

en: View Contact Dashboard
nl_BE: Contactdashboard bekijken

en: View Contact Dashboard (for themselves and visible contacts)
nl_BE: Bekijken Contact-dashboard (voor zichzelf en zichtbare contacten)

en: View Contact Detail Report for this contact
nl_BE: Bekijk details van dit contact

en: View Contact Details
nl_BE: Toon contact details

en: View Contact Record
nl_BE: Contact tonen

en: View Contact Summary for Contact that registered the participant.
nl_BE: Bekijk contactsamenvatting van de aanmelder van de deelnemer.

en: View Contact Summary for Employer.
nl_BE: Bekijk contactsamenvatting werkgever.

en: View Contact Summary for this Contact
nl_BE: Contactoverzicht voor dit contact weergeven

en: View Contact Summary for this Contact.
nl_BE: Algemene gegevens van dit contact weergeven.

en: View Contact URL
nl_BE: Toon contact URL

en: View Contact details for this contact.
nl_BE: Details van dit contact weergeven.

en: View Contribution
nl_BE: Bijdrage tonen

en: View Contribution Details
nl_BE: Bijdragedetails

en: View Contribution Details for this Contact.
nl_BE: Alle gegevens over de bijdragen van dit contact weergegeven.

en: View Contribution URL
nl_BE: Bijdrage-URL weergeven

en: View Contribution details for this contact
nl_BE: Bijdragedetails van dit contact weergeven

en: View Contribution from
nl_BE: Toon bijdrage van

en: View Default
nl_BE: Standaard weergeven

en: View Details of Case.
nl_BE: Toon details van dossier.

en: View Details of this Contribution.
nl_BE: Details van deze bijdrage weergeven

en: View Details of this Pledge.
nl_BE: Toon details van toezegging.

en: View Event Income Details for this Event
nl_BE: Toon inkomstendetails voor dit evenement.

en: View Event Income For this Event
nl_BE: Inkomsten van dit evenement weergeven.

en: View Event Income details for this Event.
nl_BE: Inkomstengegevens van dit evenement weergeven.

en: View Event Participants For this Event
nl_BE: Deelnemers aan dit evenement weergeven

en: View Event Registration for
nl_BE: Toon deelname van

en: View Grant
nl_BE: Toelage weergeven

en: View Job Log
nl_BE: Toon log

en: View Log (all jobs)
nl_BE: Bekijk volledig log

en: View Mailing
nl_BE: Mailing bekijken

en: View Mailing Report
nl_BE: Toon mailing-verslag

en: View Mailing details for this mailing
nl_BE: Bekijk mailinggegevens van deze mailing

en: View Membership
nl_BE: Lidmaatschap tonen

en: View Membership Detail for this Contact.
nl_BE: Lidmaatschapsdetails voor dit contact weergeven.

en: View Membership URL
nl_BE: Lidmaatschaps-URL weergeven

en: View Membership for
nl_BE: Toon lidmaatschap van

en: View Multiple Choice Option
nl_BE: Meerkeuze optie tonen

en: View Note
nl_BE: Notitie weergeven

en: View Only
nl_BE: Alleen bekijken

en: View Only cannot be selected if this field is to be included on the registration form
nl_BE: Alleen Tonen kan niet worden gekozen als het veld moet worden opgenomen in het registratieformulier

en: View Only?
nl_BE: Alleen tonen?

en: View Option
nl_BE: Toon optie

en: View Page
nl_BE: Toon pagina

en: View Participant
nl_BE: Deelnemer weergeven

en: View Participant Record
nl_BE: Deelnemer tonen

en: View Participant Record for this Contact.
nl_BE: Deelnamegegevens van dit contact weergeven.

en: View Participant URL
nl_BE: Deelnemer-URL weergeven

en: View Participation
nl_BE: Deelname weergeven

en: View Payment
nl_BE: Betaling weergeven

en: View Personal Campaign Page
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina bekijken

en: View Pledge
nl_BE: Toezegging weergeven

en: View Pledge Details for this contact
nl_BE: Toezeggingsdetails van dit contact weergeven

en: View Pledge by
nl_BE: Toon toezeggingen door

en: View Price Fields
nl_BE: Prijsvelden tonen

en: View Price Option
nl_BE: Toon prijsoptie

en: View Price Options
nl_BE: Bekijk opties voor prijzen

en: View Primary
nl_BE: Primaire weergeven

en: View Primary member record
nl_BE: Record primair lid weergeven

en: View Profile Details
nl_BE: Toon profiel details

en: View Recurring Contribution
nl_BE: Periodieke bijdrage bekijken

en: View Recurring Contribution from
nl_BE: Bekijk periodieke bijdragen van

en: View Recurring Payment
nl_BE: Bekijk Periodieke Betaling

en: View Relationship
nl_BE: Relatie weergeven

en: View Relationship Type
nl_BE: Relatietype weergeven

en: View Relationship for
nl_BE: Toon relaties van

en: View Relationship for %1
nl_BE: Toon relatie voor %1

en: View Results
nl_BE: Resultaten tonen

en: View Results As
nl_BE: Toon resultaten als

en: View Revisions
nl_BE: Bekijk revisies

en: View Selected Contacts
nl_BE: Bekijk geselecteerde contacten

en: View Survey Report
nl_BE: Enquêterapport tonen

en: View System Default Message Template
nl_BE: Standaard-berichtsjabloon bekijken

en: View Template
nl_BE: Sjabloon bekijken

en: View Template Contribution
nl_BE: Bijdragesjabloon bekijken

en: View Template Contribution from
nl_BE: Bekijken Bijdragesjabloon van

en: View Website Profile
nl_BE: Toon website profiel

en: View accounting batches created by user (with Access to CiviContribute)
nl_BE: Bekijken accounting batch die aangemaakt is door dezelfde gebruiker (ook nodig: Toegang  tot CiviContribute)

en: View activity
nl_BE: Activiteit bekijken

en: View activity details
nl_BE: Toon details activiteit

en: View all accounting batches (with Access to CiviContribute)
nl_BE: Bekijken accounting batch (ook nodig: Toegang  tot CiviContribute)

en: View all activities (for visible contacts)
nl_BE: Bekijken alle activiteiten (voor zichtbare contacten)

en: View all custom fields regardless of ACL rules
nl_BE: Bekijken alle aangepaste velden ongeacht de ACL-regels.

en: View all events for this contact
nl_BE: Alle evenementen van dit contact weergeven

en: View all existing and / or expired memberships for this contact
nl_BE: Toon alle bestaande en/of verlopen lidmaatschappen van dit contact

en: View all grants
nl_BE: Alle toelagen weergeven

en: View all memberships for this contact
nl_BE: Alle lidmaatschappen van dit contact weergeven

en: View all results for activities
nl_BE: Alle resultaten voor activiteiten weergeven

en: View all results for cases
nl_BE: Alle resultaten voor dossiers weergeven

en: View all results for contacts
nl_BE: Alle resultaten voor contacten weergeven

en: View all results for contributions
nl_BE: Alle resultaten voor bijdragen weergeven

en: View all results for files
nl_BE: Toon alle resultaten van bestanden

en: View all results for memberships
nl_BE: Alle resultaten voor lidmaatschappen weergeven

en: View all results for participants
nl_BE: Alle resultaten voor deelnemers weergeven

en: View and Edit Custom Fields
nl_BE: Toon/wijzig aangepaste velden

en: View and Edit Fields
nl_BE: Toon/wijzig velden

en: View and Edit Options
nl_BE: Bekijken en wijzigen opties

en: View and Edit Price Fields
nl_BE: Toon en wijzig prijsvelden

en: View and edit all cases (for visible contacts)
nl_BE: Toon en wijzig alle dossiers (van zichtbare contacten)

en: View and edit only those cases managed by this user
nl_BE: Toon en wijzig alleen de dossiers die beheert worden door deze gebruiker

en: View and update
nl_BE: Bekijken en wijzigen

en: View as pdf
nl_BE: Als PDF tonen

en: View campaign page
nl_BE: Bekijk campagnepagina

en: View complete event information.
nl_BE: Volledige evenementsinformatie weergeven

en: View complete message
nl_BE: Bekijk het volledige bericht

en: View contact
nl_BE: Toon contact

en: View contact record
nl_BE: Contactrecord weergeven

en: View contact summary
nl_BE: Contactoverzicht weergeven

en: View contact summary for this househould
nl_BE: Bekijk contactgegevens van dit huishouden

en: View contact summary for this organization.
nl_BE: Bekijk contactgegevens van deze organisatie.

en: View contribution details for this individual
nl_BE: Bekijk bijdragen van deze persoon

en: View contributions for this Country.
nl_BE: Bijdragen van dit land weergeven.

en: View current revision
nl_BE: Huidige revisie weergeven

en: View data in a profile.
nl_BE: Gegevens in een profiel bekijken.

en: View details and manage alerts
nl_BE: Details bekijken en notificaties beheren

en: View details for this update
nl_BE: Toon details van deze wijziging

en: View displays CiviCRM Activities
nl_BE: CiviCRM Activiteiten tonen

en: View displays CiviCRM Contacts, of people, organizations, etc.
nl_BE: Bekijk weergaven van CiviCRM Contacten, personen, organisaties, enz.

en: View displays CiviCRM Contributions, with relation to contacts.
nl_BE: Toon alle bijdragen met de contacten

en: View displays CiviCRM Events
nl_BE: Bekijk weergaven CiviCRM Evenementen

en: View displays CiviCRM Mailing Results.
nl_BE: Toon weergaven CiviCRM Mailing resultaten.

en: View displays CiviCRM Memberships, with connection to contacts.
nl_BE: Dit overzicht laat CiviCRM lidmaatschappen zien, gelinkt naar de contacten

en: View displays CiviCRM Participants, often in conjunction with Event Filters
nl_BE: Bekijk weergaven van CiviCRM Deelnemers, meestal in samenspraak met Evenement Filters

en: View displays CiviCRM Relationships, with connection to contacts.
nl_BE: Bekijk overzichten van CiviCRM relaties, met links naar contacten

en: View event info page
nl_BE: Informatiepagina weergeven

en: View fullscreen
nl_BE: Gebruik volledig scherm

en: View issues and report bugs.
nl_BE: Bekijk ontwikkelingen / Fouten melden.

en: View memberships
nl_BE: Tonen lidmaatschappen

en: View notes (for visible contacts) even if they're marked admin only
nl_BE: Bekijken van notities (van zichtbare contacten), ook als die gemarkeerd zijn als alleen beheerder

en: View online event information pages
nl_BE: Online bekijken van evenementsinformatie

en: View only
nl_BE: Alleen bekijken

en: View or Edit Fields for this Profile
nl_BE: Toon/wijzig velden van dit profiel

en: View or Edit Financial Accounts
nl_BE: Bekijken en wijzigen financiële rekeningen

en: View page
nl_BE: Pagina tonen

en: View pledges
nl_BE: Toezeggingen tonen

en: View primary member contact summary
nl_BE: Contactoverzicht primair lid weergeven

en: View related contribution
nl_BE: Toon gerelateerde bijdragen

en: View repeatDetails for this state.
nl_BE: Herhaaldetails van deze provincie/staat weergeven.

en: View reports
nl_BE: Rapporten weergeven

en: View results
nl_BE: Resultaten tonen

en: View results of debug and backtrace
nl_BE: Bekijken debug en backtrace

en: View sql used in CiviReports
nl_BE: In CiviReport gebruikte SQL tonen

en: View the Dedupe Exceptions
nl_BE: Uitzonderingen overeenkomstregel weergeven

en: View the Event Information page as it will be displayed to site visitors.
nl_BE: Geeft de informatiepagina weer zoals die aan sitebezoekers getoond zal worden.

en: View the system default for this workflow message template
nl_BE: Systeemstandaard werkstroomberichtsjabloon bekijken

en: View this Participant
nl_BE: Deze deelnemer weergeven

en: View this contribution.
nl_BE: Bekijk deze bijdrage.

en: View this revision of the activity record.
nl_BE: Deze revisie van het activiteitenregister weergeven.

en: View user accounts
nl_BE: Gebruikersaccounts bekijken

en: View user accounts. (Synthetic permission - adapts to local CMS)
nl_BE: Gebruikersaccounts bekijken. (Recht - overnemen van lokaal CMS)

en: View, Edit and Delete ANY CONTACT in the CiviCRM database; Create and edit relationships, tags and other info about the contacts
nl_BE: ALLE CIVICRM CONTACTEN bekijken, wijzigen en verwijderen; Aanmaken en wijzigen van relaties, kenmerken en andere contactinformatie.

en: View/Add Transactions to Batch
nl_BE: Weergeven/Transacties aan batch toevoegen

en: View/Edit Drupal User Account
nl_BE: Drupal-account tonen/wijzigen

en: Viewed contact
nl_BE: Contact bekeken

en: Viewing Contacts
nl_BE: Contacten weergeven

en: Viewing Smart Groups
nl_BE: Tonen smartgroepen

en: Viewing and Editing Contacts
nl_BE: Contacten weergeven en bewerken

en: Views For Display Contacts
nl_BE: Weergave voor contactenlijst

en: Views integration settings
nl_BE: Integratie-instellingen Views

en: Visibility
nl_BE: Zichtbaarheid

en: Visibility per Option
nl_BE: Zichtbaarheid per optie

en: Visible
nl_BE: Zichtbaar

en: Visual relationship between this form and its parent.
nl_BE: Zichtbare relatie tussen dit formulier en het bovenliggende.

en: Volunteer
nl_BE: Vrijwilliger

en: Volunteer for
nl_BE: Vrijwilliger voor

en: Volunteer is
nl_BE: Vrijwilliger is

en: Volunteer relationship.
nl_BE: Vrijwilligers relatie

en: Vote
nl_BE: Stem

en: Vote Cancelled.
nl_BE: Stem geannuleerd.

en: Vote Recorded.
nl_BE: Stem vastgelegd.

en: Voted?
nl_BE: Gestemd?

en: Voter Reservation
nl_BE: Stemmers reservering

en: Voter Reservation did not add for %1 Contact(s).
nl_BE: Er zijn %1 contacten niet gereserveerd als stemmer.

en: Voter Reservation has been added for %1 Contact(s).
nl_BE: Er zijn %1 contacten gereserveerd als stemmer.

en: Voter Reservation is full for this survey.
nl_BE: Het maximaal aantal reserveringen voor deze enquête is bereikt.

en: WARNING - Disabling an option which has been assigned to existing records will result in that option being cleared when the record is edited.
nl_BE: Waarschuwing: Het uitschakelen van een optie die gebruikt wordt, betekent dat die optie bij het wijzigen van het record waar die gebruikt wordt, gewist wordt.

en: WARNING - Disabling this group will disable all the child groups associated if any.
nl_BE: Waarschuwing: Het uitschakelen van deze groep betekent dat ook eventueel onderliggende groepen worden uitgeschakeld.

en: WARNING - This action sets the CiviCRM recurring contribution status to Cancelled, but does NOT send a cancellation request to the payment processor. You will need to ensure that this recurring payment (subscription) is cancelled by the payment processor.
nl_BE: Waarschuwing - De status van de CiviCRM periodieke bijdrage wordt op beëindigd gezet, maar er wordt geen verzoek tot beëindigen gedaan bij de betaalmethode. Zorg ervoor dat bij de betaalmethode de periodieke betaling beëindigt wordt.

en: WARNING: Are you sure you want to Delete the selected Contribution Page? A Delete operation cannot be undone. Do you want to continue?
nl_BE: Waarschuwing: Weet u zeker dat u deze bijdragepagina wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden. Wilt u doorgaan?

en: WARNING: Are you sure you want to delete mapping '<b>%1</b>'?
nl_BE: WAARSCHUWING: Wilt u de koppeltabel '<b>%1</b>' verwijderen?

en: WARNING: Are you sure you want to delete the attached file?
nl_BE: WAARSCHUWING: Wilt U het bijgevoegde bestand verwijderen?

en: WARNING: Are you sure you want to revert the below changes?
nl_BE: Waarschuwing: Wilt u de onderstaande wijzigingen terugdraaien?

en: WARNING: CiviCRM 5.26 and later changes how front-end CiviCRM URLs are formed in WordPress.  Please <a href='%1' target='_blank'>read this blog post before upgrading</a> . You may need to update settings at your payment Processor for recurring payments. If you have an external service that sends callback messages to CiviCRM, you may need to update the settings at the external service to use the new URL format.
nl_BE: Waarschuwing: Vanaf CiviCRM 5.26 is het opbouwen van de frontend URL's in WordPress gewijzigd.  Lees eerst <a href='%1' target='_blank'>dit</a> voordat u de upgrade doet. Mogelijk moet de instellingen van uw betaalmethoden voor periodieke betalingen wijzigen. Indien u een externe service gebruikt dat callback-berichten gebruikt moet u mogelijk ook de instellingen van de externe service wijzigen zodat daar het nieuwe URL-formaat wordt gebruikt.

en: WARNING: Delete will remove this permission from the specified ACL Role.
nl_BE: PAS OP: Verwijderen resulteert in verlies van toegangsrechten voor de specifieke ACL rol.

en: WARNING: Deleting this Participant Status will remove all of its settings.
nl_BE: WAARSCHUWING: Het verwijderen van deze deelnamestatus, verwijdert ook al zijn instellingen.

en: WARNING: Deleting this Scheduled Job will cause some important site functionality to stop working.
nl_BE: NB: Het verwijderen van deze ingeplande taak zal ervoor zorgen dat belangrijke functionaliteit niet meer werkt.

en: WARNING: Deleting this batch will result in the loss of all data entered for the batch.
nl_BE: WAARSCHUWING: Door het verwijderen van de batch gaan alle gegevens van de batch verloren.

en: WARNING: Deleting this contribution will result in the loss of the associated financial transactions (if any).
nl_BE: Waarschuwing : Het verwijderen van deze bijdrage leidt ook tot verwijdering van mogelijke hiermee samenhangende financiële transacties.

en: WARNING: Deleting this custom field option will result in the loss of all related data.
nl_BE: LET OP: Als u deze optie voor dit aangepaste veld verwijdert, gaan alle gegevens die gebruikmaken van deze optie verloren.

en: WARNING: Deleting this custom field set will result in the loss of all '%1' data.
nl_BE: PAS OP: Het verwijderen van de specifieke gegevensgroep betekent het verlies van alle '%1' gegevens.

en: WARNING: Deleting this custom field will result in the loss of all '%1' data. Any Profile form and listings field(s) linked with '%1' will also be deleted.
nl_BE: Waarschuwing : Het verwijderen van dit specifieke veld betekent het verlies van alle '%1' gegevens. Elk profiel formulier en de overzichtsvelden gekoppeld aan '%1' worden ook verwijderd.

en: WARNING: Deleting this membership will also delete any related payment (contribution) records.
nl_BE: Waarschuwing: als u dit lidmaatschap verwijdert, verwijdert u ook alle gerelateerde betalingsrecords (bijdragen).

en: WARNING: Deleting this option gruop will result in the loss of all records which use the option.
nl_BE: WAARSCHUWING: Het verwijderen van deze optiegroep leidt tot het verlies van alle records waarin deze gebruikt wordt.

en: WARNING: Deleting this option will remove this ACL Role Assignment.
nl_BE: PAS OP: Het verwijderen van deze optie resulteert in verlies van ACL rolbevoegdheden.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all %1 related records which use the option.
nl_BE: WAARSCHUWING: Met het verwijderen van deze optie worden ook alle %1 gerelateerde records waarin deze optie gebruikt wordt verwijderd.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all Relationship records of this type.
nl_BE: WAARSCHUWING: Het verwijderen van deze optie betekent het verlies van alle relatierecords waarin deze optie gebruikt wordt.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all Report related records which use the option. This may mean the loss of a substantial amount of data, and the action cannot be undone. Do you want to continue?
nl_BE: WAARSCHUWING: Het verwijderen van deze optie verwijdert ook alle verwante records die deze optie gebruiken. Dit betekent het verlies van een aanzienlijke hoeveelheid gegevens. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden. Wilt u doorgaan?

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all contribution records which use this option.
nl_BE: WAARSCHUWING: Het verwijderen van deze optie resulteert in verlies van alle bijdragen die deze optie gebruiken.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all data.
nl_BE: PAS OP: Het verwijderen van deze optie betekent het verlies van gegevens.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all location type records which use the option.
nl_BE: WAARSCHUWING: Het verwijderen van deze optie betekent het verlies van alle locatietyperecords die deze optie gebruiken.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all membership records of this type.
nl_BE: WAARSCHUWING: Het verwijderen van deze optie resulteert in het verlies van alle lidmaatschapsrecords van dit type.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of mail settings data.
nl_BE: WAARSCHUWING: Het verwijderen van deze optie betekent het verlies van e-mail-instellingen.

en: WARNING: Deleting this pledge will also delete any related pledge payments.
nl_BE: WAARSCHUWING: Met het verwijderen van deze toezegging worden ook alle gerelateerde betalingen daarop verwijderd.

en: WARNING: Deleting this price field will result in the loss of all '%1' data.
nl_BE: PAS OP: Het verwijderen van dit prijsveld betekent het verlies van alle '%1' gegevens.

en: WARNING: Deleting this price set will result in the loss of all '%1' data.
nl_BE: Waarschuwing: Het verwijderen van deze prijsset betekent het verlies van alle %1 gegevens.

en: WARNING: Deleting this profile field will remove it from Profile forms and listings. If this field is used in any 'stand-alone' Profile forms, you will need to update those forms to remove this field.
nl_BE: WAARSCHUWING: Het verwijderen van dit profielveld zal dit profielveld ook uit alle profiel formulieren en overzichten verwijderen. Als dit veld wordt gebruikt in 'stand alone' profiel formulieren dient u deze formulieren aan te passen om dit veld uit deze formulieren te verwijderen.

en: WARNING: Deleting this registration will result in the loss of related payment records (if any).
nl_BE: WAARSCHUWING: Het verwijderen van deze inschrijving zal resulteren in het verlies van (eventuele) gerelateerde betalingsrecords.

en: WARNING: Do NOT use spaces in the Location Name.
nl_BE: WAARSCHUWING: Gebruik GEEN spaties in de naam van de locatie.

en: WARNING: If any external files or programs reference the old "Name", then they must be updated manually.
nl_BE: Waarschuwing: Als een extern bestand of programma de oude naam gebruikt, dan moet dat handmatig worden gewijzigd.

en: WARNING: If you cancel the recurring contribution associated with this membership, the membership will no longer be renewed automatically. However, the current membership status will not be affected.
nl_BE: WAARSCHUWING: Als u de periodieke betaling van dit lidmaatschap beëindigt, dan wordt het niet langer automatisch verlengd. De status van het lidmaatschap wordt hierdoor niet gewijzigd.

en: WARNING: If you delete this option, contributors will not be able to use this credit card type on your Online Contribution pages.
nl_BE: WAARSCHUWING: Als u deze optie verwijdert zullen gevers dit type creditcard niet meer kunnen gebruiken op uw online bijdragepagina's.

en: WARNING: If you use CiviCase with v4.5.alpha*, v4.5.beta*, or v4.5.0, it is possible that previous upgrades corrupted some CiviCase metadata. If you have not already done so, please identify any custom field sets, smart groups, or reports which refer to CiviCase and ensure that they are properly configured.
nl_BE: LET OP: Als u CiviCase versie v4.5.alpha*, v4.5.beta*, of v4.5.0 gebruikt, is het mogelijk dat er in een vorige upgrade metadata van CiviCase is verminkt. Als u dit nog niet heeft gedaan, controleer dan uw specifieke veldgroepen, smartgroepen en rapporten die gebruik maken van CiviCase om zeker te zijn dat die goed geconfigureerd zijn.

en: WARNING: Many option groups are used programatically and values should be added or modified with caution.
nl_BE: Waarschuwing: Veel optiegroepen worden in programma's gebruikt, wees voorzichtig met het toevoegen en veranderen van waarden.

en: WARNING: Once a rule is marked as reserved it can not be deleted and the fields and weights can not be modified.
nl_BE: Waarschuwing: Als een regel is gereserveerd, dan kan die niet worden verwijderd, ook kunnen de velden en het gewicht niet worden gewijzigd.

en: WARNING: The case type name includes deprecated characters.
nl_BE: Waarschuwing: De naam van het dossiertype bevat tekens die afgeraden worden.

en: WARNING: The column "<code>civicrm_domain.config_backend</code>" is <a href='%2'>flagged for removal</a>. However, the upgrader has detected data in this copy of "<code>civicrm_domain.config_backend</code>". Please <a href='%1' target='_blank'>report</a> anything you can about the usage of this column. In the mean-time, the data will be preserved.
nl_BE: Waarschuwing: De kolom "<code>civicrm_domain.config_backend</code>" is <a href='%2'>gemerkt voor verwijdering</a>. Er staan echter gegevens in "<code>civicrm_domain.config_backend</code>". <a href='%1' target='_blank'>Meld </a> het als u iets weet over het gebruik van dit veld. De gegevens blijven hier staan.

en: WARNING: The duplicate contact record WILL BE DELETED after the merge is complete.
nl_BE: WAARSCHUWING: Het duplicaat contactrecord zal worden VERWIJDERD nadat de samenvoeging is uitgevoerd.

en: WARNING: The setting (%1) has been reverted.
nl_BE: WAARSCHUWING: De instelling (%1) is teruggezet naar de oude waarde.

en: WARNING: The setting (%1) is overridden and could not be reverted.
nl_BE: WAARSCHUWING: De instelling (%1) wordt genegeerd en kan niet worden teruggezet naar de oude waarde.

en: WARNING: The table "<code>civicrm_persistent</code>" is flagged for removal because all official records show it being unused. However, the upgrader has detected data in this copy of "<code>civicrm_persistent</code>". Please <a href='%1' target='_blank'>report</a> anything you can about the usage of this table. In the mean-time, the data will be preserved.
nl_BE: Waarschuwing: De tabel "<code>civicrm_persistent</code>" is gemarkeerd voor verwijdering omdat alle indicatoren er op wijzen dat de tabel niet gebruikt wordt. Bij het upgraden blijken er echter wel gegevens in te staan in deze versie van "<code>civicrm_persistent</code>". <a href='%1' target='_blank'>Meldt </a> alles wat u kunt over het gebruik van deze tabel. De gegevens blijven voorlopig bewaard.

en: WARNING: There are %1 user accounts associated with both the original and duplicate contacts. Ensure that the %1 user you want to retain is on the right - if necessary use the 'Flip between original and duplicate contacts.' option at top to swap the positions of the two records before doing the merge.
      The user record associated with the duplicate contact will not be deleted, but will be unlinked from the associated contact record (which will be deleted).
      You will need to manually delete that user (click on the link to open the %1 user account in new screen). You may need to give thought to how you handle any content or contents associated with that user.
nl_BE: Waarschuwing: Er zijn %1 gebruikersaccounts geassocieerd met zowel het originele als het dubbele contact. Zorg ervoor dat de %1  gebruiker die u wilt houden aan de rechterkant staat. Gebruik anders de optie 'Wissel tussen het originele en het duplicaat contact.' bovenaan om de contacten om te wisselen voordat u gaat samenvoegen.
    Het gebruikersrecord van het dubbele contact wordt niet verwijderd, maar wordt ontkoppelt van het dubbele contact (dat wordt wel verwijderd).
    U dient handmatig die gebruiker te verwijderen (klik op de link om in een nieuw scherm het %1 account te openen). Denk na wat u met de gegevens gekoppeld aan die gebruiker kunt doen.

en: WARNING: This recurring contribution is linked to membership:
nl_BE: Waarschuwing: Deze periodieke bijdrage is gekoppeld aan het lidmaatschap:

en: WARNING: Uninstalling this extension might result in the loss of all records which use the extension.
nl_BE: Waarschuwing: het verwijderen van deze extensie kan leiden tot het verlies van alle gegevens die deze extensie gebruiken.

en: WARNING: You are about to delete the Label Format titled <strong>%1</strong>.
nl_BE: WAARSCHUWING: U wilt het etiketformaat <strong>%1</strong> verwijderen.

en: WARNING: You are about to delete the PDF Page Format titled <strong>%1</strong>.
nl_BE: Waarschuwing: U gaat het paginaformaat <strong>%1</strong> van een PDF verwijderen.

en: WARNING: You are about to delete the Reminder titled <strong>%1</strong>.
nl_BE: WAARSCHUWING: U staat op het punt om de herinnering met de naam <strong>%1</strong> te verwijderen.

en: WARNING: You are switching from a testing mode (Redirect to Database) to a live mode. Check Mailings > Archived Mailings, and delete any test mailings that are not in Completed status prior to running the mailing cron job for the first time. This will ensure that test mailings are not actually sent out.
nl_BE: LET OP: U schakelt over van testomgeving (Opslaan in database) naar een productie-omgeving. Controleer Mailings > Gearchiveerde mailings, verwijder alle mailings die betrekking hebben op het testen en die nog niet afgerond zijn voordat u de mailing cronjob voor de eerste keer uitvoert. Hiermee voorkomt u dat test-mailings worden verzonden.

en: WARNING: You cannot delete a financial type if it is currently used by any Contributions, Contribution Pages or Membership Types. Consider disabling this option instead.
nl_BE: Waarschuwing: U kunt een financieel type niet verwijderen als het gebruikt wordt bij een bijdrage, bijdragepagina of lidmaatschapstype.  Overweeg dit type uit te schakelen.

en: WYSIWYG Editor
nl_BE: WYSIWYG tekstverwerker

en: WYSIWYG Editor Presets
nl_BE: WYSIWYG-Editor voorinstellen

en: Wait List Confirmation
nl_BE: Wachtlijst bevestiging

en: Waiting
nl_BE: In afwachting

en: Waiting Review
nl_BE: Ter goedkeuring

en: Waitlist
nl_BE: Wachtlijst

en: Waitlist Enabled
nl_BE: Wachtlijst ingeschakeld

en: Waitlist Message
nl_BE: Bericht bij wachtlijst

en: Waitlist Text
nl_BE: Tekst wachtlijst

en: Waitlisting Statuses
nl_BE: Wachtlijststatussen

en: Walk / Phone List Report
nl_BE: Rapport langs deuren en telefoontjes

en: WalkList
nl_BE: Looplijst

en: Walloon
nl_BE: Waals

en: Warning
nl_BE: Waarschuwing

en: Warning:
nl_BE: Waarschuwing:

en: Warning: Debug is enabled in <a href="%1">system settings</a>. This should not be enabled on production servers.
nl_BE: Waarschuwing: Debug is ingeschakeld in <a href='%1'>Systeeminstellingen</a>. Debug zou niet op productieserver moeten worden gebruikt.

en: Warning: Deleting this event template will also delete associated Event Registration Page and Event Fee configurations.
nl_BE: Waarschuwing: Als u dit sjabloon verwijdert, zullen ook de bijbehorende inschrijvingspagina en de configuratie van de tarieven worden verwijderd.

en: Warning: Deleting this event will also delete associated Event Registration Page and Event Fee configurations.
nl_BE: Waarschuwing: Als u dit evenement verwijdert, zullen ook de bijbehorende inschrijvingspagina en de configuratie van de tarieven worden verwijderd.

en: Warning: External profile support (aka "HTML Snippet" support) is enabled in <a href="%1">system settings</a>. This setting may be prone to abuse. If you must retain it, consider HTTP throttling or other protections.
nl_BE: Waarschuwing: Ondersteuning van externe profielen ("HTML Snippet") is <a href="%1">ingeschakeld</a>. Dit kan tot misbruik leiden. Als u het moet gebruiken, overweeg dan om HTTP-throttling, dus aanvraagbeperking, of andere beschermingen toe te passen.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has privacy implications. Access public searchable directories.
nl_BE: Waarschuwing: alleen toekennen aan vertrouwde rollen. Dit recht heeft gevolgen voor de privacy. Toegang tot openbaar doorzoekbare mappen.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has privacy implications. Add/edit data in online forms and access public searchable directories.
nl_BE: Waarschuwing: alleen toekennen aan vertrouwde rollen. Dit recht heeft gevolgen voor de privacy.  Toevoegen/wijzigen gegevens en toegang tot openbaar doorzoekbare mappen.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications. IDS system is bypassed for users with this permission. Prevents false errors for admin users.
nl_BE: Waarschuwing: alleen toekennen aan vertrouwde rollen. IDS wordt overgeslagen bij gebruikers met dit recht. Dit voorkomt foutmeldingen bij acties van beheerders.

en: Warning: Outbound email is disabled in <a href="%1">system settings</a>. Proper settings should be enabled on production servers.
nl_BE: Waarschuwing: Uitgaande e-mail is uitgeschakeld in de <a href="%1">systeeminstellingen</a>. Op productieservers moet dit ingeschakeld zijn.

en: Warning: Update Greeting job enabled
nl_BE: Waarschuwing; Taak voor het bijwerken van begroetingen is ingeschakeld.

en: Warning: You have chosen to remove one or more subtypes. This will cause any custom data records associated with those subtypes to be removed as long as the contact does not have a contact subtype still selected.
nl_BE: Waarschuwing: U wilt een of meer subtypes verwijderen. Dit betekent dat er aangepaste gegevens behorend bij de contacten met deze subtypes zal worden verwijderd.

en: Warning: You will not be able to reopen or change the batch after it is exported. Are you sure you want to export?
nl_BE: Waarschuwing: U kunt de batch niet wijzigen of heropenen nadat de batch is geëxporteerd. Weet u zeker dat u de batch wilt exporteren?

en: Was there any error sending the reminder?
nl_BE: Was er een fout bij het verzenden van de herinnering?

en: We are not able to install the software. Please <a href="#requirements">see below</a> for details.
nl_BE: De software kan helaas niet geïnstalleerd worden. Lees a.u.b. <a href="#requirements">hieronder</a> de details.

en: We can't determine how much memory you have allocated. Install only if you're sure you've allocated at least %1 MB.
nl_BE: Het is niet mogelijk om te bepalen hoeveel geheugen u toegewezen heeft. Installeer alleen u tenminste %1 MB toegewezen heeft.

en: We can't load the requested web page due to an incomplete link. This can be caused by using your browser's Back button or by using an incomplete or invalid link.
nl_BE: De gevraagde webpagina kan niet worden geladen omdat de link incompleet of ongeldig is. Dit kan ook gebeuren als u in de webbrowser een pagina teruggaat.

en: We can't load the requested web page. This page requires cookies to be enabled in your browser settings. Please check this setting and enable cookies (if they are not enabled). Then try again. If this error persists, contact the site administrator for assistance.
nl_BE: De gewenste webpagina kan niet worden geladen. Controleer in uw webbrowser of cookies worden toegestaan). Probeer het daarna opnieuw, neem contact op met de beheerder als u hulp nodig heeft.

en: We could not extract the mail body from this bounce message.
nl_BE: We kunnen niet de inhoud van de niet daadwerkelijk verstuurde e-mail (bounce) bepalen.

en: We could not find a contact id.
nl_BE: Er is geen contact ID gevonden

en: We could not found respondent for this survey to release.
nl_BE: We hebben geen respondent bij deze enquête gevonden om vrij te geven.

en: We could not geocode the destination address.
nl_BE: Er kon geen geocode voor het adres worden gevonden

en: We could not move the uploaded file %1 to the upload directory %2. Please verify that the 'Temporary Files' setting points to a valid path which is writable by your web server.
nl_BE: Het geüploade bestand %1 kan niet verplaatst worden naar de map %2. Zorg ervoor dat de webserver schrijfbevoegdheid heeft.

en: We detected a cycle which we can't handle. aborting
nl_BE: Het systeem heeft een cyclus ontdekt die het niet aan kan. De cyclus wordt afgebroken.

en: We encountered an error when attempting to create the database. Please check your MySQL server permissions and the database name and try again.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het maken van de database. Controleer uw machtigingen op de MySQL-server en de naam van de database en probeer het opnieuw.

en: We experienced an unexpected error. You may have found a bug. For more information on how to provide a bug report, please read: %1
nl_BE: Er is een fout opgetreden. U heeft mogelijk een fout gevonden. Meer informatie hoe u deze fout kunt melden lees u hier: %1

en: We had a problem processing your subscription request for %1. You have tried to subscribe to a private group and/or we encountered a database error. Please contact the site administrator.
nl_BE: Uw aanmeldingsverzoek voor %1 is niet verwerkt. U heeft zich proberen aan te melden voor een private groep en/of er is een probleem met de database. Neem contact op met de beheerder.

en: We have automatically enabled the Mailings tab for the Contact Summary screens
            so that you can view mailings sent to each contact.
nl_BE: De tab Mailing is automatisch ingeschakeld voor de Contact Overzicht schermen hierdoor kunt u de verstuurde mailings naar het contact bekijken.

en: We have integrated KCFinder with CKEditor and TinyMCE. This allows a user to upload images. All uploaded images are public.
nl_BE: Wij hebben KCFinder geïntegreerd met CKEditor en TinyMCE. Hierdoor kan een gebruiker afbeeldingen uploaden. Deze afbeeldingen zijn dan openbaar.

en: We recommend that you save a copy of the your customized Text and HTML message content to a text file before reverting so you can combine your changes with the system default messages as needed.
nl_BE: Wij raden u aan een kopie van uw tekst- en HTML-bericht te maken in een tekstbestand voordat u deze terugzet zodat u uw wijzigingen zo nodig in het standaardbericht kunt verwerken.

en: We were unable to process your payment at this time. Please try again later.
nl_BE: Helaas kan uw betaling nu niet door ons verwerkt worden. Probeer het later opnieuw.

en: We will record your initial pledge payment when we receive it from you. You will be able to modify or cancel future pledge payments at any time by logging in to your account or contacting us at %1.
nl_BE: Wij leggen uw eerste betaling vast wanneer we die van U ontvangen. U kunt toekomstige bijdragen op ieder moment wijzigen of stoppen door met uw account in te loggen of door contact met ons op te nemen (%1).

en: We will send you a payment reminder %1 days prior to each scheduled payment date. The reminder will include a link to a page where you can make your payment online.
nl_BE: We sturen je een betalingsherinnering %1 dagen voor elke geplande betalingsdatum. De herinnering zal een link bevatten naar een pagina waar je de betaling online kunt regelen.

en: Web Service URL
nl_BE: Webservice-URL

en: Web service user ID.
nl_BE: Webservice user ID

en: Webserver config
nl_BE: Webserver-configuratie

en: Website ID
nl_BE: Website-ID

en: Website Profile
nl_BE: Website Profiel

en: Website Type
nl_BE: Websitetype

en: Website Type ID, if required
nl_BE: ID van websitetype, indien nodig

en: Website URL
nl_BE: Website-URL

en: Website URL %1
nl_BE: URL van de website %1

en: Website type
nl_BE: Websitetype

en: Website type ID
nl_BE: Websitetype-ID

en: Week Beginning
nl_BE: Begin van de week

en: Week begins on
nl_BE: Week begint op

en: Week prior to previous week
nl_BE: Week voor vorige week

en: Weekly
nl_BE: Wekelijks

en: Weeks
nl_BE: weken

en: Weight
nl_BE: Gewicht

en: Weight Threshold to Consider Contacts 'Matching':
nl_BE: Drempel gewicht contact is duplicaat:

en: Weight controls the order in which Label Formats are displayed in selection lists. Enter a positive or negative integer. Lower numbers are displayed ahead of higher numbers.
nl_BE: Gewicht geeft de volgorde aan waarin de labelformaten worden getoond in selectie-lijsten. Geef een positief of negatief geheel getal op. Een labelformaat met een lager nummer wordt eerder getoond.

en: Weight controls the order in which PDF Page Formats are displayed <br />in selection lists. Enter a positive or negative integer. Lower numbers <br />are displayed ahead of higher numbers.
nl_BE: Gewicht geeft de volgorde aan waarin de PDF Formaten worden getoond in selectie-lijsten. Geef een positief of negatief geheel getal op. Een PDF Formaat met een lager nummer wordt eerder getoond.

en: Weight controls the order in which custom field sets are presented when there are more than one. Enter a positive or negative integer - lower numbers are displayed ahead of higher numbers.
nl_BE: De weegfactor bepaalt in welke volgorde de specifieke gegevensvelden getoond worden, als er meer dan een gedefinieerd is. Voer een positief of negatief geheel getal in. Lagere nummers worden boven hogere nummers getoond.

en: Weight controls the order in which fields are displayed in a group. Enter a positive or negative integer - lower numbers are displayed ahead of higher numbers.
nl_BE: De weegfactor bepaalt in welke volgorde velden getoond worden. Voer een positief of negatief geheel getal in. Lagere nummers worden voor/boven hogere nummers getoond.

en: Weight controls the order in which fields are displayed within a profile. Enter a positive or negative integer - lower numbers are displayed ahead of higher numbers. Note: The field order will not respect non-multi fields interspersed with multi record fields in edit mode.
nl_BE: De weegfactor bepaalt in welke volgorde velden getoond worden. Voer een positief of negatief geheel getal in. Lagere nummers worden voor hogere nummers getoond. NB. de weegfactor gaat in het wijzigscherm  voor de afspraak dat velden die meerdere records ondersteunen onderaan staan.

en: Weight controls the order in which profiles are presented when more than one profile is included in User Registration or My Account screens. Enter a positive or negative integer - lower numbers are displayed ahead of higher numbers.
nl_BE: Met gewicht wordt de volgorde bepaald waarin de profielen worden getoond bij de gebruikersregistratie en bij Mijn Account. Gebruik een geheel getal (kan ook negatief). De profielen worden getoond van laag naar hoog.

en: Weight controls the order that premiums are displayed on the Contribution Page.
nl_BE: Gewicht bepaalt de volgorde waarin relatiegeschenken op de bijdragepagina worden getoond.

en: Weight must be integer
nl_BE: Gewicht moet een geheel getal zijn

en: Weight sets the order of precedence for automatic assignment of status to a membership. It also sets the order for status displays. EXAMPLE: The default 'New' and 'Current' statuses have overlapping ranges. Memberships that meet both status range criteria are assigned the status with the lower weight.
nl_BE: Gewicht geeft de prioriteit aan bij het automatisch toewijzen van de status van een lidmaatschap. Het bepaalt ook de volgorde bij het tonen. VOORBEELD: De standaard aanwezige statussen 'Nieuw' en 'Lopend' hebben overlappende periodes. Lidmaatschappen die aan de criteria van beide statussen voldoen krijgen de status met het laagste gewicht toegewezen.

en: Welcome
nl_BE: Welkom

en: Welcome %1
nl_BE: Welkom %1

en: Welcome Message
nl_BE: Welkomstbericht

en: Welcome. Your subscription to the %1 mailing list has been activated.
nl_BE: Welkom. Uw inschrijving voor de %1 mailinglijst is geactiveerd.

en: Western Frisian
nl_BE: West-Fries

en: What URL was clicked
nl_BE: Welke URL werd geklikt

en: What components are using this price set?
nl_BE: Welke componenten gebruiken deze prijsset?

en: What day in the contribution will the debit occur
nl_BE: Op welke dag vindt de debetboeking voor deze bijdrage plaats

en: What is the default number of records to show on a search
nl_BE: Hoeveel resultaten moeten er na het zoeken standaard getoond worden

en: What is the preferred mode of communication.
nl_BE: Wat is de communicatievoorkeur.

en: What is the preferred mode of sending an email.
nl_BE: Wat is de voorkeur voor verzenden van e-mail.

en: What operation does this ACL entry control?
nl_BE: Welke operatie wordt door deze ACL gecontroleerd?

en: What operation does this user have permission on?
nl_BE: Voor welke handeling heeft deze gebruiker rechten?

en: What providers may save views in CiviCRM's "Recently viewed" list. If empty, all are in.
nl_BE: Wat providers mogen zetten in de lijst "Recent bekeken". Indien leeg wordt alles toegevoegd.

en: What specific url to track
nl_BE: De te volgen URL

en: What to do upon duplicate match
nl_BE: Wat als een dubbel contact is gevonden

en: What type of bounce was it?
nl_BE: Wat was het voor een bounce?

en: What type of operation (action) is being permitted?
nl_BE: Welk type bewerking (actie) is toegestaan?

en: What types of record(s) can this tag be used for?
nl_BE: Bij welk(e) recordtype(s) kan dit kenmerk worden gebruikt?

en: When
nl_BE: Datum

en: When <strong>Status Override</strong> is active, the selected status will remain in force (it will NOT be subject to membership status rules) until it is cancelled or become inactive.
nl_BE: Wanneer <strong>Status Negeren</strong> actief is, zal de status zo blijven totdat dit negeren beëindigt wordt of inactief wordt. (Dit is niet afhankelijk van lidmaatschapsstatusregels.)

en: When CiviCRM emails a copy of this activity to each assignees, that email will come from the contact listed under "Added By".
nl_BE: Wanneer CiviCRM een kopie van deze activiteit verstuurd naar elke aangewezene, dat heeft die e-mail als afzender het contact genoemd bij "Toegevoegd door".

en: When CiviMail is enabled and a profile uses the "Add to Group" setting, users who complete the profile form will receive a confirmation email. They must respond (opt-in) before they are added to the group.
nl_BE: Indien CiviMail is ingeschakeld, dan ontvangen gebruikers die zich aanmelden bij een groep door middel van een profiel, een e-mail ter  bevestiging. De gebruiker moet hier op antwoorden (opt-in) voordat ze als lid worden toegevoegd aan de groep.

en: When CiviMail is enabled, users who "subscribe" to a group from a profile Group(s) checkbox will receive a confirmation email. They must respond (opt-in) before they are added to the group.
nl_BE: Indien CiviMail is ingeschakeld, dan ontvangen gebruikers die zich door het aanvinken van een profielveld aanmelden bij een groep een e-mail ter bevestiging. De gebruiker moet hier op antwoorden (opt-in) voordat de gebruiker als lid wordt toegevoegd aan de groep(en).

en: When Personal Campaign Pages are enabled, constituents will see a link inviting them to create their own fundraising page after making a contribution.
nl_BE: Indien de optie Persoonlijke Campagnepagina is ingeschakeld, dan zien bezoekers een link waarmee ze uitgenodigd worden om een fondsenwervingspagina te maken voor deze bijdrage.

en: When Personal Campaign Pages are enabled, constituents will see a link inviting them to create their own fundraising page after making a contribution.  Contributions from people who come in through a Personal Campaign Page are recorded as "soft credits" for the supporter who created that campaign page.
nl_BE: Als persoonlijke campagnepagina's zijn geactiveerd, zal uw achterban nadat zij gedoneerd hebben, een link zien waarmee zij uitgenodigd worden hun eigen fondsenwervingspagina te starten. Donaties die binnen komen via een persoonlijke campagnepagina worden vastgelegd als "verdienste" van de eigenaar van die campagnepagina.

en: When Saving
nl_BE: Bij het opslaan

en: When a contribution is made via a Personal Campaign Page, a soft credit for that contribution is automatically assigned to the contact who created the Personal Campaign Page.
nl_BE: Als er een bijdrage gedaan wordt via een persoonlijke campagnepagina, dan wordt er een zacht krediet geregistreerd bij het contact dat de persoonlijke campagnepagina heeft aangemaakt.

en: When a pledge acknowledgement message was sent to the contributor.
nl_BE: Wanneer er een bevestiging van de toezegging verzonden is naar de gever.

en: When checked CiviCRM will send an e-mail receipt to the donor. Leave unchecked when you don't want to send an e-mail.
nl_BE: Indien aangevinkt wordt er een bevestiging verzonden naar de donateur. Laat het dus niet aangevinkt als u  geen e-mail wil verzenden.

en: When contributions are made via a Personal Campaign Page a soft credit (of type 'Personal Campaign Page') is automatically created and assigned to the 'owner' of the the Personal Campaign Page.
nl_BE: Als een bijdrage is gedaan via een persoonlijke campagnepagina, dan wordt er automatisch een zacht krediet (van het type 'Persoonlijke campagnepagina') aangemaakt en toegekend aan de eigenaar van de persoonlijke campagnepagina.

en: When did contact register for event?
nl_BE: Wanneer heeft het contact zich aangemeld voor het evenement?

en: When did this contact first become a member?
nl_BE: Wanneer is dit contact lid geworden?

en: When does this status begin? EXAMPLE: <strong>New</strong> status begins at the membership 'join date'.
nl_BE: Wanneer begint deze status? VOORBEELD: De status <strong>Nieuw</strong> begint op de aanmelddatum.

en: When does this status end? EXAMPLE: <strong>Current</strong> status ends at the membership 'end date'.
nl_BE: Wanneer eindigt deze status? VOORBEELD: De status <strong>Lopend</strong> eindigt op de einddatum van het lidmaatschap.

en: When enabled, "empowered by CiviCRM" is displayed at the bottom of public forms.
nl_BE: Indien ingeschakeld wordt er onderin de openbare schermen de tekst "gerealiseerd met CiviCRM" getoond.

en: When enabled, any filter settings a user selects on the contact's Activity tab will be remembered as they visit other contacts.
nl_BE: Indien ingeschakeld wordt een door de gebruiker gebruikt filter op de tab activiteiten bij een contact onthouden en gebruikt bij een eventueel volgend contact.

en: When enabled, checks for possible matches on the "New Contact" form using the Supervised <a %1>matching rule specified in your system</a>.
nl_BE: Controleert, indien ingeschakeld, op mogelijke overeenkomsten bij het toevoegen van een contact met de onder toezicht <a %1>overeenkomstregel in uw systeem</a>.

en: When enabled, contacts who are assigned activities will automatically receive an email notification with a copy of the activity.
nl_BE: Indien aangevinkt, contacten die een activiteit krijgen toegewezen, krijgen automatisch een e-mail notificatie over die activiteit.

en: When enabled, links helping people share this event with their social network will be displayed (e.g. Facebook, Twitter, LinkedIn and email).
nl_BE: Indien ingeschakeld, er worden links getoond waarmee de gebruiker dit evenement kan delen via zijn sociale netwerk (bijvoorbeeld: Facebook, Twitter, LinkedIn en e-mail).

en: When enabled, links helping people share this online contribution page with their social network will be displayed (e.g. Facebook, Twitter, LinkedIn and email).
nl_BE: Indien ingeschakeld, er worden links getoond waarmee de gebruiker de online bijdragepagina kan delen via zijn sociale netwerk (bijvoorbeeld: Facebook, Twitter, LinkedIn en e-mail).

en: When enabled, the assignee notification sent out above will also include an ical meeting invite.
nl_BE: Indien aangevinkt, de notificatie na het toewijzen van een activiteit bevat ook een uitnodiging voor een bijeenkomst (ical).

en: When enabled, this event will be included in iCalendar feeds and displayed on your site's "Upcoming Events" block.
nl_BE: Indien ingeschakeld, het evenement wordt getoond in de iCalendar feeds en op het blok  "Aanstaande evenementen" van uw site.

en: When enabled, this feature allows users to identify an organization as the donor or member. Logged in users will be given a choice of selecting from a list of organizations that they have a permissioned relationship with OR entering a new organization. Anonymous users are prompted to enter the organization name. If a matching organization is found using your site's configured unsupervised duplicate matching rules for Organizations, the contribution or membership will be linked to that organization. Otherwise a new organization contact record is created.
nl_BE: Indien ingeschakeld, zorgt deze functie ervoor dat gebruikers een organisatie als donateur of lid kunnen aangeven. Ingelogde gebruikers kunnen uit een lijst organisaties kiezen waarmee ze een erkende relatie hebben OF een organisatie toevoegen. Anonieme gebruikers vullen de naam van een organisatie in. Als deze organisatie bekend is volgens de geldende 'zonder toezicht' overeenkomstregels voor organisaties, dan zal de bijdrage / lidmaatschap gekoppeld worden aan deze organisatie. Anders wordt er een nieuw organisatie contact aangemaakt.

en: When generating a letter (PDF/Word) via mail-merge, how should the letter be recorded?
nl_BE: Hoe moet de brief worden vastgelegd bij het genereren van een brief (PDF/Word) via mail-merge?

en: When importing, consume data directly from a SQL datasource
nl_BE: Gebruik voor het importeren direct gegevens van een SQL-datasource

en: When is this cron entry scheduled to run
nl_BE: Wanneer is deze cronjob ingepland

en: When migrating a site to a new server, the paths and URLs of your CiviCRM installation may change.
nl_BE: Bij het migreren van de site naar een nieuwe server kunnen de paden en URL's van uw CiviCRM-installatie veranderen.

en: When multiple options are selected within a search field the selections are combined using <strong>OR</strong> criteria (e.g. selecting both 'Group A' and 'Group B' will find contacts who are either in 'Group A' OR 'Group B' or in both).</p>
      <p>By default the different search fields are combined using the <strong>AND</strong> Search Operator (e.g. selecting Tag is 'Age' AND Country is 'Canada' returns only those contacts who meet both criteria). You can override the Search Operator default for combining different fields in the Search Settings.
nl_BE: Indien er binnen één zoekveld meerdere opties worden geselecteerd, dan worden de selecties gecombineerd met een <strong>OF</strong>.  (Voorbeeld: zoeken op zowel 'Groep A' en 'Groep B' betekent dat er gezocht gaat worden naar contacten die in een van de beide groepen zit of in beide groepen zit.)</p>
      <p>Standaard wordt bij verschillende zoekvelden de selecties gecombineerd met een <strong>EN</strong>. (Voorbeeld: zoeken op  'Leeftijd' en Land is 'Canada' geeft alleen die contacten die aan beide voorwaarden voldoen). U kunt deze werking van het combineren aanpassen in de Zoekinstellingen.

en: When performing a search, how should the search-results be cached?
nl_BE: Hoe moeten bij het zoeken de zoekresultaten worden gecached?

en: When reCAPTCHA is enabled for a profile form, anonymous users are required to read an image with letters and numbers and enter the value in a field. This helps prevent abuse by automated scripts.
nl_BE: Als reCAPTCHA ingeschakeld is in een profielscherm dan zijn anonieme gebruikers verplicht een afbeelding met letters en nummers te lezen en in te vullen. Dit voorkomt misbruik met behulp van een script.

en: When recording Instant Messenger (IM) 'screen names' for contacts, it is useful to include the IM Service Provider (e.g. AOL, Yahoo, etc.). CiviCRM is installed with the most commonly encountered service providers. Administrators may define as many additional providers as needed.
nl_BE: Bij het vastleggen van 'schermnamen' van expresberichtdiensten voor contacten, is het nuttig om de betreffende dienst (bijv. AIM, Yahoo, enz.) op te nemen. Bij installatie kent CiviCRM de meestvoorkomende diensten. Beheerders kunnen net zoveel aanvullende diensten definiëren als nodig is.

en: When recording mobile phone numbers for contacts, it may be useful to include the Mobile Phone Service Provider (e.g. Cingular, Sprint, etc.). CiviCRM is installed with the most commonly encountered service providers. Administrators may define as many additional providers as needed.
nl_BE: Bij het vastleggen van mobiele telefoonnummers van contacten kan het nuttig zijn om ook de naam van de aanbieder (KPN, Vodafone, enz.) op te nemen. Bij installatie kent CiviCRM de meest voorkomende aanbieders. Beheerders kunnen net zoveel definiëren als nodig is.

en: When selecting a dedupe rule, be sure to choose one that includes fields contained in your import file. Also be aware that the update and fill options could have significant impact on your existing data. You should define and select a rule that is strict enough to ensure there are no false positive matches.
nl_BE: Let er bij het kiezen van een overeenkomstregel op dat deze velden bevat die ook voorkomen in uw importbestand. Wees er ook van bewust dat de opties bijwerken en aanvullen een aanzienlijke invloed op uw bestaande gegevens kunnen hebben. U dient een regel te definiëren en te selecteren die voldoende strikt is om er zeker van te zijn dat er geen foute overeenkomsten zijn.

en: When should the cache item expire
nl_BE: Wanneer het cache-item vervalt

en: When someone donates through a personal campaign page, a soft credit is given to the owner of the page to recognize the role she played in the contribution. CiviContribute has a section that allows you to administer all of the PCPs for your organization. You can require approval before a PCP goes 'live', and disable or delete any campaign pages you don't approve of.
nl_BE: Als iemand doneert via een persoonlijke campagnepagina, registreert CiviCRM dat als een "verdienste" bij de eigenaar van de pagina als erkenning van de rol die iemand heeft gespeeld. CiviContribute heeft een sectie die u in staat stelt als de PCP's voor uw organisatie te beheren. U kunt goedkeuring eisen voordat een PCP 'live' gaat en campagnepagina's deactiveren of verwijderen als u er niet mee instemt.

en: When the address bounce status was last reset
nl_BE: Wanneer de bounce-status voor het laatst is gereset

en: When the address went on bounce hold
nl_BE: Wanneer het adres is uitgeschakeld vanwege bounce

en: When the mailing (or closely related entity) was created or modified or deleted.
nl_BE: Wanneer de mailing (of bijbehoren onderdeel) is aangemaakt, gewijzigd of verwijderd.

en: When the note was created.
nl_BE: Aanmaakdatum notitie.

en: When the reminder was created or modified.
nl_BE: Wanneer de herinnering is aangemaakt of gewijzigd.

en: When the search was created.
nl_BE: Wanneer de zoekopdracht is aangemaakt.

en: When the search was last modified.
nl_BE: Wanneer de zoekopdracht is gewijzigd.

en: When this Event is active, create front-end links to the Event Information page using the Menu Manager. Select <strong>Event Info Page</strong> and enter <strong>%1</strong> for the Event ID.
nl_BE: Maak, als dit evenement actief is, met gebruik van menubeheer weblinks aan naar de informatiepagina. Selecteer <strong>Evenement Informatiepagina</strong> en voer <strong>%1</strong> in als evenement-ID.

en: When this Event is active, create links to the Event Information page by copying and pasting the following URL:
nl_BE: Maak, als het evenement actief is, links naar de informatiepagina door deze URL te kopiëren en plakken:

en: When this bounce event occurred.
nl_BE: Wanneer de bounce was.

en: When this box is checked, the membership fee is included in the listing of each membership option on the signup and renewal page. This is recommended for most configurations.
nl_BE: Als dit selectievakje aangevinkt is, wordt het lidmaatschapsbedrag opgenomen in het overzicht van lidmaatschapsopties op de aanmeldings- en verlengingspagina. Dit is de aanbevolen instelling voor de meeste configuraties.

en: When this confirmation event occurred.
nl_BE: Wanneer de bevestiging was.

en: When this delivery event occurred.
nl_BE: Wanneer de bezorging was.

en: When this forward event occurred.
nl_BE: Wanneer het doorsturen was.

en: When this open event occurred.
nl_BE: Wanneer het openen was.

en: When this pledge record was created.
nl_BE: Aanmaakdatum van het record van de toezegging.

en: When this recurring contribution record was created.
nl_BE: Wanneer het bijdrage-record is aangemaakt.

en: When this reply event occurred.
nl_BE: Wanneer het reageren was.

en: When this subscription event occurred.
nl_BE: Wanneer de aanmelding was.

en: When this trackable URL open occurred.
nl_BE: Wanneer de te volgen URL is gebruikt.

en: When visibility is 'Expose Publicly and for Listings', users can also click the field value when viewing a contact in order to locate other contacts with the same value(s) (i.e. other contacts who live in Poland).
nl_BE: Bij de zichtbaarheid 'Openbaar tonen en voor lijsten' van een veld kan een gebruiker (als er een contact getoond wordt) klikken op de waarde om naar andere contacten te zoeken met dezelfde waarde. (Bijvoorbeeld: bij het land zoeken naar andere contacten die in België wonen).

en: When was the activity (or closely related entity) was created or modified or deleted.
nl_BE: Wanneer is de activiteit (of bijbehorend onderdeel) aangemaakt, gewijzigd of verwijderd.

en: When was the activity was created.
nl_BE: Wanneer is de activiteit aangemaakt.

en: When was the cache item created
nl_BE: Wanneer het cache-item is aangemaakt

en: When was the case (or closely related entity) was created or modified or deleted.
nl_BE: Wanneer is het dossier (of bijbehorend onderdeel) aangemaakt, gewijzigd of verwijderd.

en: When was the case was created.
nl_BE: Begindatum van het dossier.

en: When was the contact (or closely related entity) was created or modified or deleted.
nl_BE: Wanneer het contact (of bijbehorend onderdeel) is aangemaakt, gewijzigd of verwijderd.

en: When was the contact was created.
nl_BE: Wanneer het contact is aangemaakt.

en: When was the referenced entity created or modified or deleted.
nl_BE: Wanneer is de gerefereerde entiteit aangemaakt, gewijzigd of verwijderd.

en: When was the scheduled reminder created.
nl_BE: Wanneer de ingeplande herinnering is aangemaakt.

en: When was the setting created
nl_BE: Wanneer is de instelling aangemaakt

en: When was this cache entry last modified
nl_BE: Wanneer is deze cache-entry het laatst gewijzigd

en: When was this cron entry last run
nl_BE: Wanneer deze cronjob het laatst is uitgevoerd

en: When was this item created
nl_BE: Wanneer dit item is aangemaakt

en: When was this item modified
nl_BE: Wanneer dit item is gewijzigd

en: When was this note last modified/edited
nl_BE: Wanneer de notitie het laatst is gewijzigd

en: When will the failed contribution be retried?
nl_BE: Datum nieuw poging mislukte bijdrage

en: When you choose the primary location type the collected data will use the default location type from the <a href="%1">Location types</a> setup.
nl_BE: Als u voor het primaire locatietype kiest, dan wordt bij de verzamelde gegevens het standaard locatietype gebruikt. Zie: <a href="%1">Locatietypes</a>.

en: When you close your batch, CiviCRM will verify that you have entered the correct number
nl_BE: Als u de batch afsluit, zal CiviCRM het aantal controleren.

en: When you close your batch, CiviCRM will verify the totals entered match this number
nl_BE: Als u de batch afsluit, zal CiviCRM het bedrag controleren.

en: When you view your campaign page WHILE LOGGED IN, the page includes links to edit your page, tell friends, and update your contact info.
nl_BE: Als u ingelogd bent terwijl u uw campagnepagina bekijkt, dan kunt u uw pagina wijzigen, het melden bij uw vrienden en uw contactgegevens wijzigen.

en: When your page is active, create front-end links to the contribution page using the Menu Manager. Select <strong>Administer CiviCRM &raquo; CiviContribute &raquo; Manage Contribution Pages</strong> and select <strong>%1</strong> for the contribution page.
nl_BE: Gebruik de Menu Manager om front-end links naar de bijdragepagina aan te maken. Kies <strong>Beheer &raquo; CiviContribute &raquo; Beheer Bijdragepagina's</strong> en kies  <strong>%1</strong> de bijdragepagina.

en: When your page is active, you can link people to the page by copying and pasting the following URL:
nl_BE: Als uw  pagina actief is, kunt u mensen ernaar verwijzen door de volgende URL te knippen en plakken:

en: Whenever you want to preview, update or promote your page
nl_BE: Als u uw pagina wilt zien, bij werken of promoten

en: Where
nl_BE: Waarin

en: Where did this registration come from?
nl_BE: Waar komt deze aanmelding vandaan?

en: Where the Case ID or Case Hash is not included CiviCRM will file the email against the contact record, by matching the email addresses on the email with any email addresses of Contact records in CiviCRM.
nl_BE: Als er geen dossier-id of de hash aanwezig is zal CiviCRM gegevens overnemen voor de e-mail uit het contact door te zoeken naar overeenkomende e-mailadressen.

en: Where the Contribution came through.
nl_BE: Waar de bijdrage vandaan kwam.

en: Whether or not this user is allowed to login
nl_BE: Mag deze gebruiker inloggen

en: Whether participants require approval before they can finish registering.
nl_BE: Is er een goedkeuring nodig om een aanmelding van een deelnemer te registreren.

en: Whether the event has waitlist support.
nl_BE: Gebruikt het evenement een wachtlijst.

en: Whether the rule should be used for cases where usage is Unsupervised, Supervised OR General(programatically)
nl_BE: Is deze regel bedoeld voor gebruik: zonder toezicht, met toezicht of algemeen (programma)

en: Whether to use SSL for IMAP and POP3 or not.
nl_BE: Wel of niet SSL gebruiken voor IMAP of POP3.

en: Which Country does this address belong to.
nl_BE: Tot welke streek behoort dit adres.

en: Which County does this address belong to.
nl_BE: Tot welke streek behoort dit adres.

en: Which Data
nl_BE: Welke gegevens

en: Which Domain is this Status Preference for
nl_BE: Voor welk domein de statusvoorkeur is

en: Which Domain is this instance for
nl_BE: Voor welk domein is dit record

en: Which Domain is this match entry for
nl_BE: Van welk domein dit record is

en: Which Domain is this menu item for
nl_BE: Van welk domein het menu-item is

en: Which Domain is this navigation item for
nl_BE: Voor welk domein is dit navigatie-item

en: Which Domain is this option value for
nl_BE: Voor welk domein de optiewaarde is

en: Which Domain is this price-set for
nl_BE: Voor welk domein is deze prijsset

en: Which Domain is this scheduled job for
nl_BE: Voor welk domein is deze ingeplande job

en: Which Domain is this sms provider for
nl_BE: Voor welk domein is deze SMS-provider

en: Which IM Provider does this screen name belong to.
nl_BE: Van welke IM-Provider is deze schermnaam.

en: Which Location does this address belong to.
nl_BE: Tot welke locatie behoort dit adres.

en: Which Location does this email belong to.
nl_BE: Tot welke locatie de e-mail behoort.

en: Which Location does this phone belong to.
nl_BE: Tot welke locatie behoort deze telefoon.

en: Which Mobile Provider does this phone belong to.
nl_BE: Tot welke mobiele provider behoort deze telefoon.

en: Which State_Province does this address belong to.
nl_BE: Tot welke provincie behoort dit adres.

en: Which Website type does this website belong to.
nl_BE: Het website-type van deze website.

en: Which countries are available in the Country selection field when adding or editing contact addresses. Profile and Custom 'Country' fields also use this setting. To include ALL countries, leave the right-hand box empty.
nl_BE: Beschikbare landen in de keuzelijst Land bij het toevoegen of bewerken van contactadressen. Deze instelling wordt ook gebruikt voor profielvelden en 'Land'-velden. Als de rechter lijst leeg is, zijn ALLE landen beschikbaar.

en: Which fields can be searched on in the menubar quicksearch box? Don't see your custom field here? Make sure it is marked as Searchable.
nl_BE: Op welke velden kan worden gezocht bij het snelzoeken?  Als uw eigen aangepaste veld ontbreekt, maak dat veld dan doorzoekbaar.

en: Which form does this field belong to.
nl_BE: Tot welk formulier dit veld behoort.

en: Which frequencies can the user pick from (e.g. every 'week', every 'month', every 'year')?
nl_BE: Uit welke frequenties mag de gebruiker kiezen (bijv. elke 'week', elke 'maand', elk 'jaar')?

en: Which language is preferred for communication. FK to languages in civicrm_option_value.
nl_BE: De voorkeurstaal voor communicatie.  FK naar talen in civicrm_option_value.

en: Which site is this mailing for
nl_BE: Voor welke website is deze mailing

en: Which type of IM Provider does this name belong.
nl_BE: IM-provider-type bij deze naam.

en: Which type of phone does this number belongs.
nl_BE: Telefoontype van dit nummer.

en: Which type of website does this site belong
nl_BE: Website-type van deze website

en: While
nl_BE: Zolang

en: While Typing
nl_BE: Bij het invullen

en: Widget ID
nl_BE: Widget-ID

en: Widget Image Url
nl_BE: Afbeeldings-URL widget

en: Widget Settings
nl_BE: Widgetinstellingen

en: Widget Title
nl_BE: Widgettitel

en: Widget title.
nl_BE: Widget titel.

en: Widgets allow you and your supporters to easily promote this fund-raising campaign. Widget code can be added to any web page.  They will provide a real-time display of current contribution results, and a direct link to this contribution page.
nl_BE: Met widgets kunnen gebruikers eenvoudig de fondsenwerving promoten. Een widget kan eenvoudig aan een pagina worden toegevoegd. Er kan dan een actuele stand van de hoogte van de bijdragen worden getoond en een link naar de bijdragepagina.

en: Width (columns)
nl_BE: Breedte (kolommen)

en: Width x Height
nl_BE: Breedte x hoogte

en: Wildcard Match
nl_BE: Wildcard overeenkomend

en: Will this group be in collapsed or expanded mode on advanced search display ?
nl_BE: Wordt de groep samengevouwen of uitgeklapt bij het geavanceerd zoeken?

en: Will this group be in collapsed or expanded mode on initial display ?
nl_BE: Wordt de groep samengevouwen of uitgeklapt getoond bij het eerst tonen?

en: Will this recurring contribution automayically renew?
nl_BE: Automatisch verlengen periodieke bijdragen.

en: Winner
nl_BE: Beste

en: Winner Criteria
nl_BE: Beste criteria

en: With
nl_BE: Met

en: With Contact
nl_BE: Met contact

en: With Contact(s)
nl_BE: Met contact(en)

en: With Logo
nl_BE: Met logo

en: With a mailto:
nl_BE: Met een e-mail naar:

en: With a single activity, the activity information cannot be customized for each contact.
nl_BE: Met maar een activiteit kan de informatie van de activiteit niet per contact worden aangepast.

en: With client
nl_BE: Met cliënt

en: With client(s)
nl_BE: Met cliënt(en)

en: With email_selection_method, determines which email address to use
nl_BE: Bepaald met email_selection_method welk e-mailadres wordt gebruikt

en: With location_type_id, determine how to choose the email address to use.
nl_BE: Bepaald met location_type_id hoe het te gebruiken e-mailadres wordt gekozen.

en: With no personal note
nl_BE: Zonder persoonlijk bericht

en: With other contact(s)
nl_BE: Met ander(e) contact(en)

en: With separate activities, you can enter different activity information for different contacts after creating the activities.
nl_BE: Met losstaande activiteiten kunt u bij verschillende contacten verschillende informatie invoeren bij activiteiten.

en: With the personal note
nl_BE: Met persoonlijke bericht

en: With the text highlighted, click the Insert/Edit Link icon in the editor toolbar.
nl_BE: Als de tekst gemarkeerd is, klik dan op de icoon Insert/Edit Link in de werkbalk van de editor.

en: With this configuration, the membership fee is automatically charged, and users have an option to make an additional contribution (two separate payment transactions will be generated).
nl_BE: Met deze instelling zal de lidmaatschapsbijdrage automatisch geïncasseerd worden en hebben gebruikers de keuze om een additionele bijdrage te doen (er zullen dan twee afzonderlijke betalingstransacties gegenereerd worden).

en: Withdrawn
nl_BE: Teruggetrokken

en: Within Selections
nl_BE: Binnen selecties

en: Word Replacement
nl_BE: Woordvervanging

en: Word Replacement ID
nl_BE: Woordvervangen ID

en: Word Replacement Match Type
nl_BE: Woordvervanging Match Type

en: Word Replacement is Active
nl_BE: Vervangen van woord is actief

en: Word Replacements
nl_BE: Woordvervangingen

en: Word replacement ID
nl_BE: Woordvervangen-id

en: Word which need to be replaced
nl_BE: Woord dat vervangen moet worden

en: Word which will replace the word in find
nl_BE: Woord dat in plaats van gevonden woord komt

en: WordPress Base Page Missing
nl_BE: WordPress ontbrekende base-page

en: WordPress Path to wp-load.php
nl_BE: WordPress pad naar wp-load.php

en: WordPress user permissions have been automatically set - giving Anonymous and Subscribers access to public CiviCRM forms and features. We recommend that you <a %1>review these permissions</a> to ensure that they are appropriate for your requirements (<a %2>learn more...</a>)
nl_BE: De gebruikersmachtigingen van WordPress zijn automatisch ingesteld - hiermee krijgen anonieme en geverifieerde gebruikers toegang tot openbare CiviCRM-formulieren en -functionaliteit. We raden u aan <a %1>deze machtigingen te controleren</a> om te zien dat ze aan uw eisen voldoen. (<a %2>meer weten...</a>)

en: Wordpress Access Control Updated
nl_BE: Wordpress-toegangsbeheer is bijgewerkt

en: Work
nl_BE: Werk

en: Work location
nl_BE: Werkadres

en: Workflow messages include text AND necessary program logic. Use caution when editing so as not to modify the program logic. Be sure to test the workflow and review the emails sent after making any changes. If you find that your changes have caused problems, errors or missing information - you can always &quot;Revert&quot; to the system default for that workflow.
nl_BE: Werkstroomberichten bevatten tekst EN de nodige programmalogica. Wees voorzichtig bij het bewerken zodat u de programmalogica niet wijzigt. Verzeker u ervan dat u de door een werkstroom verstuurde e-mails na iedere wijziging controleert. Mochten uw wijzigingen onverhoopt toch problemen, fouten of ontbrekende informatie veroorzaakt hebben, dan kunt u het standaardbericht altijd &quot;Terugzetten&quot;.

en: Workplace Giving
nl_BE: Werkplaats biedend

en: World Region
nl_BE: Werelddeel

en: World Region ID
nl_BE: Wereldregio-nummer

en: Worldregion
nl_BE: Wereldregio

en: Worldregions
nl_BE: Wereldregio's

en: Wysiwig Editor
nl_BE: Wysiwig editor

en: XCache compatibility
nl_BE: XCache-compatibiliteit

en: XCache is installed and there are known compatibility issues between XCache and CiviCRM. Consider using an alternative PHP caching mechanism or disable PHP caching altogether.
nl_BE: XCache is geïnstalleerd en er zijn compatibiliteitsproblemen bekend tussen XCache en CiviCRM. Overweeg om een ander PHP cachingmechanisme te gebruiken of schakel PHP caching helemaal uit.

en: Year
nl_BE: Jaar

en: Year Beginning
nl_BE: Begin van het jaar

en: Year prior to previous calendar year
nl_BE: Jaar voor vorig kalenderjaar

en: Yearly
nl_BE: Jaarlijks

en: Yearly (Fiscal)
nl_BE: Jaarlijks (Fiscaal)

en: Years
nl_BE: jaar

en: Yes
nl_BE: Ja

en: Yes or No
nl_BE: Ja of Nee

en: Yes/No field stating whether grant report was received by donor.
nl_BE: Indicatie of de donateur het verantwoordingsrapport heeft ontvangen.

en: Yesterday
nl_BE: Gisteren

en: Yiddish
nl_BE: Jiddish

en: You already have a lifetime membership and cannot select a membership with a shorter term.
nl_BE: U hebt reeds een levenslang lidmaatschap en kunt geen lidmaatschap met een kortere termijn selecteren.

en: You also have the option to <strong>Exclude</strong> some contacts from your included groups by selecting one or more <strong>Excluded Groups</strong>. Contacts who are in both groups will NOT receive the SMS (they are 'excluded').
nl_BE: U heeft ook de mogelijkheid om bepaalde contacten <strong>uit te sluiten</strong> van de ingesloten groepen door een of meer <strong>uitgesloten groepen</strong> te selecteren. Contacten die in beide groepen zitten ontvangen GEEN SMS (zij zijn 'uitgesloten').

en: You also have the option to <strong>Exclude</strong> some contacts in your included groups by selecting one or more <strong>Excluded Groups</strong>. Contacts who are in both groups will NOT receive the SMS (they are 'excluded').
nl_BE: U heeft ook de mogelijkheid om bepaalde contacten <strong>uit te sluiten</strong> van de ingesloten groepen door een of meer <strong>uitgesloten groepen</strong> te selecteren. Contacten die in beide groepen zitten ontvangen GEEN SMS (zij zijn 'uitgesloten').

en: You are about to combine the following %1 tags into a single tag:
nl_BE: U staat op het punt om de volgende %1 kenmerken samen te voegen in een kenmerk:

en: You are already subscribed in %1, your subscription is %2.
nl_BE: U bent reeds ingeschreven in %1, uw inschrijving is %2.

en: You are completing this form on behalf of someone else. Please enter their details.</span>
nl_BE: U vult dit scherm in namens iemand anders. Voer a.u.b. zijn/haar gegevens in.</span>

en: You are currently logged in as '%1'. You cannot delete yourself.
nl_BE: U bent ingelogd als '%1'. U kunt niet uzelf verwijderen.

en: You are going to skip the last participant, your event registration will be confirmed. Please go back to the main registration page, to complete payment information.
nl_BE: U staat op het punt de laatste deelnemer te verwijderen, uw wijziging zal bevestigd worden. Ga naar de hoofd aanmeldingspagina om uw betalingsinformatie aan te vullen.

en: You are logged-in user
nl_BE: U bent ingelogde gebruiker

en: You are no longer subscribed to these group(s). Click Rejoin Group if you want to re-subscribe.
nl_BE: U bent niet langer lid van deze groep(en). Klik 'opnieuw aanmelden' als u opnieuw lid wilt worden.

en: You are not allowed to change the total amount as it will lead to incorrect line item entries. You can either delete or recreate or install <a %1>Line Item Editor</a>.
nl_BE: U mag het totaalbedrag niet wijzigen omdat er dan een fout ontstaat met de afzonderlijke regels. U kunt het verwijderen en opnieuw opvoeren of gebruik maken van de <a %1>Line Item Editor</a>.

en: You are not authorized to access all cases and activities.
nl_BE: U heeft geen toegang tot alle dossiers en activiteiten.

en: You are not authorized to access this page.
nl_BE: U heeft geen toegang tot deze pagina

en: You are not currently subscribed to any Groups.
nl_BE: U bent geen lid van een groep.

en: You are not registered for any current or upcoming Events.
nl_BE: U bent niet ingeschreven voor enig huidig of aanstaand evenement.

en: You are requesting to opt out this email address from all mailing lists:
nl_BE: U verzoekt om dit e-mailadres te verwijderen uit alle mailinglijsten:

en: You are requesting to unsubscribe this email address:
nl_BE: U verzoekt om dit e-mailadres af te melden:

en: You are using a payment processor that supports auto-renewals.
nl_BE: U gebruikt een betaalmethode die automatische verlenging ondersteunt.

en: You are using tokens that have been removed or deprecated.
nl_BE: U gebruikt tokens die verwijderd zijn of die ontraden worden.

en: You are viewing the default message template for this system workflow.
nl_BE: U ziet nu het standaard berichtsjabloon voor deze systeemwerkstroom.

en: You can
nl_BE: U kunt

en: You can <a href="%1">Create a New Event</a> now.
nl_BE: U kunt nu <a href="%1">een nieuw evenement maken</a>.

en: You can <a href="%1">Download Conflicts</a>. You may then review these records to determine if they are actually conflicts, and correct the participant IDs for those that are not.
nl_BE: U kunt de <a href="%1">fouten met deelnemersnummer downloaden</a>. Gebruik dit bestand om het invoerbestand te corrigeren indien het daadwerkelijk fouten zijn.

en: You can <a href="%1">Download Conflicts</a>. You may then review these records to determine if they are actually conflicts, and correct the transaction IDs for those that are not.
nl_BE: U kunt de <a href='%1'>conflicten downloaden</a>. Controleer deze records om te bepalen of het inderdaad conflicten zijn en de transactienummers corrigeren van de records die dat niet zijn.

en: You can <a href="%1">Download Duplicates</a>. You may then review these records to determine if they are actually duplicates, and correct the participant IDs for those that are not.
nl_BE: U kunt de <a href="%1">dubbele deelnemers downloaden</a>. Gebruik dit bestand om het invoerbestand te corrigeren indien het geen dubbele inschrijvingen zijn maar dat het deelnemersnummer fout is ingevuld.

en: You can <a href="%1">Download Duplicates</a>. You may then review these records to determine if they are actually duplicates, and correct the transaction IDs for those that are not.
nl_BE: U kunt de <a href='%1'>duplicaten downloaden</a>. Controleer deze records om te bepalen of het inderdaad duplicaten zijn en de transactienummers aanpassen van de records die dat niet zijn.

en: You can <a href="%1">Download Errors</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
nl_BE: U kunt de <a href='%1'>fouten downloaden</a>. U kunt deze dan corrigeren en het nieuwe bestand met de gecorrigeerde gegevens importeren.

en: You can <a href="%1">Download Mismatched Participants</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
nl_BE: U kunt de <a href='%1'>fouten downloaden</a>. Gebruik dit bestand om het invoerbestand te corrigeren.

en: You can <a href="%1">click here</a> to try running the 4.2 upgrade script again. <a href="%2" target="_blank">(Review upgrade documentation)</a>
nl_BE: U kunt proberen <a href="%1">de 4.2 upgrade opnieuw uit te voeren</a>. <a href="%2" target="_blank">(upgrade documentatie)</a>

en: You can <a href='%1'>Download Conflicts</a>. You may then review these records to determine if they are actually conflicts, and correct the email addresses for those that are not.
nl_BE: U kunt een foutenlijst <a href="%1">downloaden</a>. Bekijk deze lijst om te kijken waar de eventuele fouten zitten, en corrigeer de e-mailadressen indien nodig.

en: You can <a href='%1'>Download Conflicts</a>. You may then review these records to determine if they are actually conflicts, and correct the transaction IDs for those that are not.
nl_BE: U kunt de <a href='%1'>conflicten downloaden</a>. Controleer deze lijst om te zien of het inderdaad conflicten zijn en corrigeer de transactie IDs.

en: You can <a href='%1'>Download Duplicates</a>. You may then review these records to determine if they are actually duplicates, and correct the email address for those that are not.
nl_BE: U kunt een lijst met duplicaten <a href='%1'>downloaden</a>. Bekijk deze lijst en corrigeer de e-mailadressen.

en: You can <a href='%1'>Download Duplicates</a>. You may then review these records to determine if they are actually duplicates, and correct the transaction IDs for those that are not.
nl_BE: U kunt de <a href='%1'>Duplicaten downloaden</a>. U kunt de transactie ID's van niet duplicaten corrigeren.

en: You can <a href='%1'>Download Errors</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
nl_BE: U kunt de <a href='%1'>fouten downloaden </a>. Corrigeer deze, en importeer opnieuw.

en: You can <a href='%1'>Download Mismatched Activity records</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
nl_BE: U kunt de <a href='%1'>Niet overeenkomende activiteiten</a>  downloaden. Corrigeer deze en importeer het nieuwe bestand met de juiste gegevens.

en: You can <a href='%1'>Download Mismatched Contacts</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
nl_BE: U kunt een lijst van niet-overeenkomende contacten <a href='%1'>downloaden</a>. Corrigeer deze, en importeer opnieuw.

en: You can <a href='%1'>Download Mismatched Contributions</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
nl_BE: U kunt de <a href='%1'>Niet-overeenkomende bijdragen</a> downloaden. Corrigeer deze en importeer de file opnieuw.

en: You can <a href='%1'>Download Mismatched Memberships</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
nl_BE: U kunt <a href='%1'>niet-overeenkomende lidmaatschappen downloaden</a>. U kunt ze dan corrigeren en het nieuwe bestand met gecorrigeerde gegevens importeren.

en: You can <a href='%1'>Download Street Address Records </a>. You may then edit those contact records and update the street address accordingly.
nl_BE: U kunt de <a href='%1'>fouten downloaden </a>. Corrigeer deze, en importeer opnieuw.

en: You can <a href='%1'>create and send one</a>
nl_BE: u kunt <a href='%1'>er een aanmaken</a>

en: You can <a href='%1'>create and send one</a>.
nl_BE: U kunt <a href='%1'>er een aanmaken</a> .

en: You can <a href='%1'>create one here</a>.
nl_BE: u kunt er een <a href='%1'>aanmaken</a>.

en: You can View or Edit the existing contact | You can View or Edit the existing contacts
nl_BE[0]: U kunt een bestaand contact bekijken of bewerken
nl_BE[1]: U kunt bestaande contacten bekijken of bewerken

en: You can View or Edit the existing contact. | You can View or Edit the existing contacts.
nl_BE[0]: U kunt het bestaande contact bekijken of bewerken.
nl_BE[1]: U kunt de bestaande contacten bekijken of bewerken.

en: You can View the existing contact | You can View the existing contacts
nl_BE[0]: U kunt het bestaande contact bekijken
nl_BE[1]: U kunt de bestaande contacten bekijken

en: You can View the existing contact. | You can View the existing contacts.
nl_BE[0]: Het bestaande contact tonen.
nl_BE[1]: De bestaande contacten tonen.

en: You can add another option.
nl_BE: U kunt een andere optie toevoegen.

en: You can add contacts to a group from any set of search results (or when viewing an individual contact). You can also allow contacts to sign themselves up for certain groups by setting the group visibility to 'Public Pages' (use the <strong>Settings</strong> link), and including the <strong>Groups</strong> element in your CiviCRM Profile.
nl_BE: U kunt na het zoeken of raadplegen van een contact dat contact aan een groep toevoegen. U kunt ook toestaan dat contacten zichzelf in een groep aanmelden door de zichtbaarheid van die groep op 'Openbare gebruikerspagina's' te zetten. (gebruik de link <strong>Instellingen</strong>), en voeg het <strong>Groeps</strong> element in CiviCRM toe.

en: You can add links to this page in your Drupal or Joomla menus and on any content page. You can also use the additional parameters shown above to filter the events included on the page.
nl_BE: U kunt links naar deze pagina toevoegen aan uw menu in Drupal of Joomla of op een willekeurige gewone pagina. Daarbij kunt u ook de eerder genoemde aanvullende parameters gebruiken om de evenementen die op de pagina worden opgenomen te filteren.

en: You can also <a href="%1">register another participant</a>.
nl_BE: U kunt ook <a href="%1">nog een deelnemer inschrijven</a>.

en: You can also <strong>Upload</strong> the content stored in the files. OR you can <strong>Compose</strong> content directly on the screen.
nl_BE: U kunt de inhoud ook laden uit een bestand OF de inhoud op het scherm samenstellen.

en: You can also add contacts to a smart group directly - regardless of whether they meet the smart group search criteria. For example, you might have a smart group for constituents who live in a certain locality, AND might have a few constituents who want to stay informed about events in that locality even though they no longer live there. Click this button to add contacts directly to this smart group.
nl_BE: U kunt contacten ook handmatig aan een smartgroep (een 'slimme groep') toevoegen, ongeacht of ze aan de zoekcriteria van de smartgroep voldoen. U hebt bijvoorbeeld een smart-groep voor contacten die in een bepaalde plaats wonen, maar ook enkele contacten die op de hoogte willen blijven over evenementen in die plaats, hoewel ze daar niet meer wonen. Klik op deze knop om contacten handmatig aan deze smartgroep toe te voegen.

en: You can also allow people to choose a Role by creating a Profile with the Participant Role field. Then include that Profile when you configure the Online Registration page for this event.
nl_BE: U kunt mensen ook toestaan een rol te kiezen door een profiel te maken met het veld deelnemersrol. Gebruik vervolgens dat profiel wanneer u de online inschrijvingspagina voor dit evenement configureert.

en: You can also click a letter on the <strong>A-to-Z bar</strong> to quickly find all groups starting with that letter.
nl_BE: U kunt ook op een letter in de <strong>A-to-Z regel</strong> klikken om alle groepen te selecteren die beginnen met die letter.

en: You can also create additional sets of criteria: <em>Also include contacts where... State IS California AND City IS Los Angeles AND Birth Date is later than (>) Jan 1, 1985</em>
nl_BE: U kunt ook criteria toevoegen: <em>Ook contacten waar... Land = Nederland AND Plaats = Arnhem AND Geboortedatum na (>) Jan 1, 1985</em>

en: You can also create front-end links (or menu items) allowing constituents to create their own fundraising pages using the Menu Manager. Select <strong>Contributions &raquo; Personal Campaign Pages</strong> and then select this event.
nl_BE: U kunt ook links (of menu items) maken waarmee bezoekers een eigen fondsenwervingspagina kunnen maken met de Menu Manager. Kies <strong>Bijdragen, Persoonlijke campagnepagina's</strong> en selecteer dan dit evenement.

en: You can also include general email and/or phone contact information in mailings by filling in the fields below, and then using the %2 and %3 tokens in your mailings. These are particularly useful for inclusion in pre-configured mailing <a href='%1'>Headers or Footers</a>.
nl_BE: U kunt ook algemene e-mail en/of telefoon informatie in de onderstaande velden invullen en dan de %2 en %3 tokens gebruiken in uw mailings. Dit is bruikbaar voor het opnemen in een vooropgestelde mailing <a href='%1'>Headers of Footers</a>.

en: You can also include general email and/or phone contact information in mailings.
nl_BE: U kunt ook algemene e-mail en/of telefoon contactinformatie in mailings opnemen.

en: You can also input and track membership sign-ups offline. To record memberships manually for individual contacts, use <a href="%1">Find Contacts</a> to locate the contact. Then click <strong>View</strong> to go to their summary page and click on the <strong>New Membership</strong> link. You can also <a href="%2">import batches of membership records</a> from other sources.
nl_BE: U kunt ook offline aanmeldingen invoeren en bijhouden. Gebruik <a href='%1'>Contacten zoeken</a> om het contact te vinden waarvoor u een lidmaatschap wilt vastleggen. Klik vervolgens op <strong>Weergeven</strong> om naar de overzichtspagina te gaan en klik dan op de link <strong>Nieuw lidmaatschap</strong>. U kunt ook <a href='%2'>lidmaatschapsrecords importeren</a> uit andere bronnen.

en: You can also input and track offline Events. To enter events manually for individual contacts, use <a href='%1'>Find Contacts</a> to locate the contact. Then click <strong>View</strong> to go to their summary page and click on the <strong>New Event</strong> link. You can also <a href='%2'><strong>import batches of participants</strong></a> from other sources.
nl_BE: U kunt ook offline evenementen invoeren en volgen. Wilt u handmatig evenementen toevoegen, gebruik <a href='%1'>Contacten zoeken</a> om een contact te vinden. Klik vervolgens op <strong>Weergeven</strong> om naar de overzichtspagina te gaan en dan op <strong>Nieuw evenement</strong>. U kunt ook <a href='%2'><strong>deelnemers importeren</strong></a> uit een andere bron.

en: You can also place additional links (or menu items) allowing constituents to create their own fundraising pages using the following URL:
nl_BE: U kunt ook extra links (of menu items) plaatsen om uw achterban ook eigen pagina's voor fondsenwerving te laten maken met de volgende URL:

en: You can also set a <strong>Length</strong> value which determines how many characters in the field should be compared.
nl_BE: U kunt met <strong>Lengte</strong> aangeven hoeveel tekens in het veld gebruikt worden om mee te vergelijken.

en: You can also set the maximum number of records which can be recorded per contact. Using the previous example, you might only want data for the three most recent jobs.
nl_BE: U kunt ook een maximum aantal records per contact bepalen. In het voorgaande voorbeeld: maximaal 3 meest recente banen.

en: You can also share the below link in an email or on your website:
nl_BE: U kunt de link hieronder ook delen via een e-mail of op uw website:

en: You can also use message templates for CiviMail (bulk email) content. However, subscribe, unsubscribe and opt-out messages are configured at <a href="%1">Administer > CiviMail > Headers, Footers and Automated Messages</a>.
nl_BE: U kunt berichtsjablonen ook gebruiken voor de inhoud van CiviMail (mailingen). Abonneer-, opzeg- en afmeldberichten daarentegen configureert u bij <a href="%1">Beheer > CiviMail > Kop-, voetteksten en automatische berichten</a>.

en: You can also use the additional parameters shown above to filter the events included in the RSS feed.
nl_BE: Daarbij kunt u ook de eerder genoemde aanvullende parameters gebruiken om de evenementen die in het RSS-kanaal worden opgenomen te filteren.

en: You can assign one or more permissions to this menu item. Multiple permissions are additive by default. EXAMPLE: If you assign <em>access CiviContribute</em> and <em>administer CiviCRM</em> to a menu item, a user will need to have BOTH permissions to access it. You can change this behavior to "either / or" by changing the Operator below.
nl_BE: U kunt een of meer rechten aan dit menu-item toewijzen. Meerdere rechten zijn standaard aanvullend. VOORBEELD: Als u <em>Toegang tot CiviContribute</em> en <em>CiviCRM beheren</em> aan een menu-item toekent, heeft een gebruiker BEIDE rechten nodig om toegang te hebben. U kunt dit gedrag wijzigen in 'of/of' door onderstaande operator te wijzigen.

en: You can begin your fundraising efforts using our "Tell a Friend" form
nl_BE: U kunt beginnen met fondsen te werven door het formulier "Mond-tot-mondreclame" te gaan gebruiken

en: You can cancel future contributions at:
nl_BE: U kunt toekomstige bijdragen stopzetten op:

en: You can cancel future contributions by <a href="%1">visiting this web page</a>.
nl_BE: U kunt toekomstige bijdragen stopzetten op <a href="%1">deze pagina</a>.

en: You can cancel the auto-renewal option by <a href="%1">visiting this web page</a>.
nl_BE: U kunt de optie automatisch verlengen uitzetten op <a href="%1">deze webpagina</a>.

en: You can cancel the auto-renewal option by visiting this web page: %1.
nl_BE: U kunt de optie automatisch verlengen uitzetten op %1.

en: You can cancel the recurring contribution option by <a href="%1">visiting this web page</a>.
nl_BE: U kunt het periodiek zijn van deze bijdrage stopzetten op <a href="%1">deze pagina</a>.

en: You can cancel your registration for %1 by clicking "Cancel Registration".
nl_BE: U kunt uw inschrijving voor %1 annuleren door op de knop "Inschrijving annuleren" te klikken.

en: You can change the template contribution and the changes will occur as soon as new contribution is generated within the recurring series.
nl_BE: U kunt het bijdragesjabloon wijzigen en de wijzigingen zijn dan van kracht als er nieuwe periodieke bijdragen worden aangemaakt.

en: You can change the text for the 'No thank-you' radio button.
nl_BE: U kunt de tekst voor de 'Geen bedankt' keuze wijzigen.

en: You can change the types of records which this tag can be used for by editing the 'Parent' tag.
nl_BE: U kunt de recordtypes waarvoor dit kenmerk gebruikt kan worden wijzigen door het bovenliggend kenmerk te bewerken.

en: You can choose to select %1 occurring every third Friday, last Monday, fourth Wednesday of the month and various other combinations given in the dropdown.
nl_BE: U kunt bijvoorbeeld kiezen om %1 te laten uitvoeren op elke derde vrijdag, laatste maandag of vierde woensdag van de maand. Bekijk de opties in de vervolgkeuzelijst.

en: You can choose to select your %1 to repeat on weekdays, weekends or any combination of day of the week.
nl_BE: U kunt kiezen om %1 te herhalen op weekdagen, weekends of een combinatie van weekdagen.

en: You can choose to send BOTH an <strong>HTML</strong> and a plain <strong>TEXT</strong> version of your mailing, OR you can send a <strong>TEXT</strong> version only.
nl_BE: U kunt kiezen om ZOWEL een <strong>HTML</strong> als een <strong>platte-tekst</strong> versie van uw mailing te versturen OF om alleen een <strong>platte-tekst</strong> versie te versturen.

en: You can choose to send thank-you letters as emails to contacts who are able to receive email. If you choose to do this, you can also decide whether to only print PDF's for the remaining contacts OR generate PDF's for all.
nl_BE: U kunt ervoor kiezen om een bedankje te e-mailen naar contacten die e-mail kunnen ontvangen.  Als u dit doet, kunt u ook aangeven of u PDF's wilt printen voor alle overige contacten OF aanmaken voor alle contacten.

en: You can choose to show contribution data for multiple contributions from the same contact in one location in the body of your letter. This option can be useful for end-of-year thank-you letters, or other situations where you want to acknowledge multiple gifts.
nl_BE: U kunt op een plek meerdere bijdragen door hetzelfde contact tonen in de tekst van uw brief. Deze optie is geschikt als u aan het eind van het jaar bijvoorbeeld een bedankje wilt sturen, of in situaties waarin u voor meerdere giften een bevestiging wilt geven.

en: You can collect additional information about a donor or event participant by including profiles directly in Online Contribution Pages and Event Registration forms. When using a profile in this manner you do not need to check any of the "Used For" checkboxes.
nl_BE: U kunt aanvullende informatie verzamelen over een donor of een deelnemer door een profiel toe te voegen in de Online Bijdragepagina's  en de aanmeldschermen. Op deze manier hoeft geen vinkjes te zetten bij de "Gebruikt voor" velden.

en: You can configure any number of additional 'General' rules to provide other criteria to scan for possible duplicates.
nl_BE: U kunt een aantal aanvullende algemene regels instellen om andere criteria te maken voor het controleren op dubbele gegevens.

en: You can configure any number of additional 'General' rules to provide other criteria to scan for possible duplicates. Click <strong>Use Rule</strong> to start a scan.
nl_BE: U kunt een aantal aanvullende algemene regels instellen om andere criteria te maken voor het <strong>controleren</strong> op dubbele gegevens.

en: You can configure one or more Label Formats for your CiviCRM installation. Label Formats are used when creating mailing labels.
nl_BE: U kunt een aantal etiketformaten instellen voor uw CiviCRM-installatie. Deze formaten worden gebruikt bij het aanmaken van verzendetiketten.

en: You can configure one or more PDF Page Formats for your CiviCRM installation. PDF Page Formats may be assigned to <strong><a href="%1">Message Templates</a></strong> to use when creating PDF letters.
nl_BE: U kunt een aantal PDF paginaformaten instellen. Deze kunnen worden toegekend aan te gebruiken <strong><a href="%1">berichtsjablonen</a></strong> bij het aanmaken van PDF-bestanden.

en: You can configure one or more Payment Processors for your CiviCRM installation. You must then assign an active Payment Processor to each <strong>Online Contribution Page</strong> and each paid <strong>Event</strong>.
nl_BE: U kunt een of meer betaalmethoden instellen in uw CiviCRM-installatie. U dient een actieve betaalmethode toe te wijzen aan elke <strong>Online bijdrage-pagina</strong> en elk betaald <strong>Evenement</strong>.

en: You can configure one or more SMS Providers for your CiviCRM installation.
nl_BE: U kunt een of meer SMS-providers configureren.

en: You can configure scheduled jobs (cron tasks) for your CiviCRM installation. For most sites, your system administrator should set up one or more 'cron' tasks to run the enabled jobs. However, you can also <a href="%1">run all scheduled jobs manually</a>, or run specific jobs from this screen (click 'more' and then 'Execute Now').
nl_BE: U kunt taken plannen in CiviCRM. De beheerder zal een of meer 'cron' taken instellen om de geplande taken uit te voeren.  U kunt echter ook <a href="%1">handmatig alle geplande taken uitvoeren</a>, of op dit scherm een taak selecteren (Klik op 'meer' en dan op 'Nu uitvoeren').

en: You can configure the SMS message body up to %1 characters
nl_BE: U kunt een SMS-bericht maken van maximaal %1 tekens.

en: You can control access to this report by selecting a 'Permission' from the list, or selecting one or more Roles. For example, you might select <em>access CiviContribute</em> for contribution reports (e.g. the same people who can see contribution data would also have access to the report). You can also prevent users from modifying the default report criteria and filters for reports by NOT giving them <em>access Report Criteria</em> permission. Those users will be able to run the report - but only with the criteria and filters that you've established for them.
nl_BE: U kunt de toegang tot dit rapport instellen door een 'Machtiging' uit de lijst te selecteren of door een of meer rollen te selecteren. Voorbeeld: kies <em> toegang CiviContribute</em> voor rapporten over bijdragen. Dan hebben mensen die toegang hebben tot de gegevens over bijdragen toegang tot het rapport. U kunt ook instellen dat gebruikers de criteria en de filters niet mogen wijzigen door ze NIET de bevoegdheid <em>toegang Rapport Criteria</em> te geven. Zij kunnen het rapport dan alleen gebruiken met de door u ingestelde criteria en filters.

en: You can control the web page that someone is directed to AFTER completing the form by modifying the contents of the hidden <strong>postURL</strong> input field. Replace the default value with any valid complete URL prior to saving the form code to the desired page(s).
nl_BE: U kunt instellen, dat er na het invullen van het formulier naar en andere pagina gesprongen wordt. Wijzig hiervoor, voordat u de code opslaat in de pagina, de waarde van <strong>postURL</strong> in het adres, waar u naartoe gesprongen wilt hebben.

en: You can create new multiple choice options for this field, or select an existing set of options which you've already created for another custom field.
nl_BE: U kunt nieuwe meerkeuze opties voor dit veld aanmaken of kies een bestaande set met opties voor een ander specifiek veld.

en: You can create new result options for this survey, or select an existing survey result set which you've already created for another survey.
nl_BE: U kunt nieuwe resultaatopties voor deze enquête maken of een bestaande resultaatset kiezen die u al voor een andere enquête gemaakt heeft.

en: You can create reports by selecting from the <a href="%1">list of report templates here.</a>
nl_BE: U kunt rapporten aanmaken door hier een keuze te maken uit de <a href="%1">lijst van rapportsjablonen</a>.

en: You can customize the CiviCRM navigation menu bar to better meet the needs of your users. You can:
nl_BE: U kunt het CiviCRM navigatiemenu aanpassen zodat het beter aansluit bij de behoeften van uw gebruikers. U kunt:

en: You can define as many additional relationships types as needed to cover the types of relationships you want to track. Once a relationship type is created, you may also define custom fields to extend relationship information for that type from <a href='%1'>Administer CiviCRM &raquo; Custom Data</a>.
nl_BE: U kunt meerdere relatietypes aanmaken om alle relaties die u wilt bijhouden vast te leggen. Als een relatietype aangemaakt is, kunt u via <a href='%1'>CiviCRM beheren &raquo; Specifieke gegevens</a> ook specifieke velden aanmaken om informatie over het type uit te breiden.

en: You can edit the Name and Description for this group here. Click <a %1>Contacts in this Group</a> to view, add or remove contacts in this group.
nl_BE: U kunt hier de naam en de beschrijving van deze groep wijzigen. Klik op <a %1>Contacten in deze groep</a> om de contacten in deze groep te bekijken, toe te voegen of te verwijderen.

en: You can either <strong>upload</strong> the sms content from your computer OR <strong>compose</strong> the content on this screen.
nl_BE: U kunt het SMS-bericht laden uit een bestand OF op dit scherm samenstellen.

en: You can give this premium a picture that will be displayed on the contribution page. Both a 50 x 50 pixel thumbnail image and a 200 x 200 pixel larger image will be displayed. Images must be in GIF, JPEG, or PNG format.
nl_BE: U kunt bij dit relatiegeschenk een afbeelding gebruiken, die wordt dan getoond op de bijdragepagina. Een afbeelding is in miniatuur formaat (50 x 50 pixel) en een in normaal formaat (200 x 200 pixel). Een afbeelding is in een van de volgende formaten:  GIF, JPEG, of PNG.

en: You can go to the Activities tab to create or attach activity records.
nl_BE: U kunt naar de Activiteiten-tab gaan om activiteiten aan te maken of toe te voegen.

en: You can have a maximum of %1 attachment(s).
nl_BE: U mag maximum %1 bijlage(n) hebben.

en: You can import records from a <strong>comma-separated-values format (CSV)</strong> file, or using a <strong>SQL query</strong>. See "Choose Data Source" help below for more information.
nl_BE: U kunt records importeren uit een   <strong>comma-separated-values (CSV)</strong> bestand, of een <strong>SQL query</strong> gebruiken.

en: You can include a column with each contact's <strong>Internal Contact ID</strong>. This is the unique ID assigned by CiviCRM which is displayed at the bottom of the Contact Summary screen - and can be exported.
nl_BE: U kunt een kolom opnemen met het <strong>interne contactnummer</strong> van elk contact. Dit is het unieke nummer dat door CiviCRM wordt toegekend en onderaan het het tabblad Algemeen staat - en kan worden geëxporteerd.

en: You can include a column with each contributor's <strong>Internal Contact ID</strong>. This is the unique ID assigned by CiviCRM which is displayed at the bottom of the Contact Summary screen and can be exported.
nl_BE: U kunt een kolom met het <strong>Intern contactnummer</strong> van het contact toevoegen. Dit is een uniek ID toegekend door CiviCRM dat onderaan het Contact-overzicht staat, dit veld kan worden geëxporteerd.

en: You can include auto-renew membership choices for only one price field in a price set. Another field in this set already contains one or more auto-renew membership options.
nl_BE: U kunt slechts voor een prijsveld in een prijsset keuzes voor automatisch verlengde lidmaatschappen gebruiken. Een ander veld in de prijsset heeft al een of meer opties voor automatisch verlengen.

en: You can insert up to %1 characters. You have entered %2 characters, requiring %3 segments.
nl_BE: U kunt nog maximaal %1 tekens toevoegen. U heeft %2 tekens ingevoerd, dat zijn %3 segmenten.

en: You can leave the number of installments blank if you want to make an open-ended commitment. In either case, you can choose to cancel at any time.
nl_BE: U hoeft het aantal termijnen niet in te vullen als u een blijvende toezegging wilt doen. Ongeacht wat u hier invult kunt u de toezegging op elk moment beëindigen.

en: You can limit the recipient of the reminder to contacts with the specified preferred language. You can also choose to add contacts that have no preferred language defined.
nl_BE: U kunt de ontvangers van de herinnering beperken tot contacten met de opgegeven voorkeurstaal. U kunt er ook voor kiezen om contacten zonder voorkeurstaal toe te voegen.

en: You can make this report instance available for users to include in their CiviCRM 'Home Dashboard' by checking this box. Users with appropriate permissions will see the report in the 'Available Dashlets' box when they 'Configure' their dashboard. If you want to make a graphic version of the report available, select the desired 'View' and click 'Update Report'. You may want to create a set of report instances specifically for use as dashlets (and you can choose to NOT include them in the navigation menu if you want to distinguish these from the reports that users typically utilize in full screen mode).
nl_BE: Door dit vakje aan te vinken kunt u dit rapport beschikbaar stellen aan gebruikers om het op hun CiviCRM startpagina te plaatsen. Gebruikers met de juiste machtigingen zien het rapport in het vak 'Beschikbare dashlets' wanneer ze hun dashboard 'Configureren'. Als u een grafische versie van het rapport beschikbaar wilt stellen, selecteer dan de gewenste 'Weergave' en klik op 'Rapport bijwerken'. Het kan handig zijn om een set rapporten te maken die speciaal bedoeld zijn om als dashlet te gebruiken (en u kunt ervoor kiezen ze NIET op te nemen in het navigatiemenu om ze te onderscheiden van rapporten die gebruikers meestal gebruiken op een volledig scherm).

en: You can manually send out the reminders to these recipients.
nl_BE: U kunt de herinneringen aan deze ontvangers handmatig verzenden.

en: You can modify the activity subject before filing.
nl_BE: U kunt het onderwerp van de activiteit aanpassen voordat u het opslaat.

en: You can modify the look and feel of CiviCRM by adding your own stylesheet. For small to medium sized modifications, use your css file to override some of the styles in civicrm.css. Or if you need to make drastic changes, you can choose to disable civicrm.css completely.
nl_BE: U kunt het uiterlijk van CiviCRM aanpassen door uw eigen stylesheet te gebruiken. Voor kleine wijzigingen kunt u uw eigen CSS-bestand gebruiken om waarden in civicrm.css te overschrijven. Als u veel wijzigingen wilt doen dan kunt u beter er voor kiezen om het bestand civicrm.css niet meer te gebruiken en het dus uit te schakelen.

en: You can modify the names of the built-in contact types (Individual, Household, Organizations), and you can create or modify "contact subtypes" for more specific uses (e.g. Student, Parent, Team, etc.).
nl_BE: U kunt de namen van de ingebouwde contacttypes (Persoon, Huishouden, Organisatie) wijzigen. Verder kunt u subtypes ten behoeve van meer specifieke toepassingen (bijvoorbeeld: Student, Ouder, Team) maken of wijzigen.

en: You can not add another '%1' activity to this case.
nl_BE: U kunt niet nog een '%1' activiteit aan dit dossier toevoegen.

en: You can not add another '%1' activity to this case. %2
nl_BE: U kunt niet nog een activiteit van het type '%1' aan dit dossier toevoegen. %2.

en: You can not delete this case type -- it is assigned to %1 existing case record(s). If you do not want this case type to be used going forward, consider disabling it instead.
nl_BE: U kunt dit dossiertype niet verwijderen, want het wordt gebruikt in %1 bestaande dossier(s). Als u het in de toekomst niet meer wilt gebruiken bij nieuwe dossiers dan kunt u het uitschakelen.

en: You can not have the same Status Rule registered as both "Current" and "Expired".
nl_BE: Je kunt niet de zelfde Status Rol registreren als "Huidig" en "Verlopen".

en: You can not mark a field as a Result Column in a profile that contains fields from multiple record types.
nl_BE: U kunt geen veld als resultaatkolom markeren in een profiel dat velden bevat voor meerdere recordtypes.

en: You can not mark fields as Searchable in a profile that contains fields for multiple record types.
nl_BE: U kunt geen velden als doorzoekbaar markeren in een profiel dat velden bevat voor meerdere recordtypes.

en: You can not pass a severity level higher than 7.
nl_BE: U heeft geen toegang als het veiligheidsniveau hoger dan 7 is.

en: You can not record two payments for the same pledge in a single batch.
nl_BE: U kunt niet in één batch twee betalingen vastleggen voor dezelfde toezegging.

en: You can not use other Group by with Financial type or Contribution source.
nl_BE: U kunt niet groeperen met financieel type of bron bijdrage.

en: You can notify event organizers of each online registration by specifying one or more email addresses to receive a carbon copy (cc). Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org).
nl_BE: U kunt de organisator(en) van het evenement elke online inschrijving melden door één of meer e-mailadressen op te geven die een kopie (cc) moeten ontvangen. Meerdere e-mailadressen dienen gescheiden te worden door een komma (bijv. marlies@example.org, karel@example.org).

en: You can only configure one 'Unsupervised' and one 'Supervised' rule for each contact type, but you can configure any number of additional 'General' rules to provide other criteria to scan for possible duplicates.
nl_BE: U kunt maar een 'Zonder toezicht' regel en een 'Onder toezicht' regel voor elk contacttype instellen, maar u kunt meerdere algemene regels instellen om andere criteria toe te voegen om te zoeken naar mogelijk dubbele contacten.

en: You can optionally assign this activity to someone. Assigned activities will appear in their Activities listing at CiviCRM Home.
nl_BE: U kunt deze activiteit toekennen aan iemand. De activiteit wordt dan getoond in zijn/haar contactoverzicht.

en: You can optionally set an "active date range" for this contribution page. These dates are currently used by the "Contribution Widget" and "Personal Campaign Pages". The widget will give a "Campaign is over" message if it is accessed outside of the specified range. The "Donate" button will be hidden on Personal Campaign Pages if accessed outside of the specified range.
nl_BE: U kunt optioneel een actieve periode voor deze bijdragepagina instellen. Deze datums worden nu gebruikt bij de "bijdragewidget" en de  "Persoonlijke champagnepagina's". De widget zorgt voor een melding als, de pagina buiten de periode wordt benaderd, en de campagne dus afgelopen is. De  knop "Doneer" wordt dan niet getoond op de persoonlijke campagnepagina.

en: You can re-enable it by visiting the <a %1>CKEditor Config</a> screen and setting "fullPage = true" under the Advanced Options of the CiviMail preset.
nl_BE: U kunt het opnieuw inschakelen op het scherm <a %1>CKEditor configureren</a> en "fullPage = true" bij de geavanceerde opties in de CiviMail-preset te zetten.

en: You can remove it from your extensions directory.
nl_BE: U kunt het verwijderen uit uw map extensions.

en: You can reserve a maximum of %count contact at a time for this survey. | You can reserve a maximum of %count contacts at a time for this survey.
nl_BE[0]: U kunt per keer maximaal %count contact reserveren voor deze enquête.
nl_BE[1]: U kunt per keer maximaal %count contacten reserveren voor deze enquête.

en: You can schedule Mass SMS to be sent starting at a specific date and time, OR you can request that they be sent as soon as possible by checking &quot;Send Immediately&quot;.
nl_BE: U kunt de verzending van een massa-SMS inplannen op een specifieke datum en tijd, OF u kunt aangeven dat de verzending zo snel mogelijk moet beginnen door &quot;Meteen versturen&quot; te selecteren.

en: You can schedule this Mass SMS to be sent starting at a specific date and time, OR you can request that it be sent as soon as possible by checking &quot;Send Immediately&quot;.
nl_BE: U kunt de verzending van een massa-SMS inplannen op een specifieke datum en tijd, OF u kunt aangeven dat de verzending zo snel mogelijk moet beginnen door &quot;Meteen versturen&quot; te selecteren.

en: You can search all contacts for duplicates or limit the results for better performance.
          If you limit by group then it will look for matches with that group both inside and outside of the group.
          You can also limit the contacts in the group to be matched by specifying the number of contacts to match. This can be done in conjunction with a group or separately and is recommended for performance reasons.
nl_BE: U kunt alle contacten doorzoeken naar duplicaten of de contacten eerst beperken voor een efficiëntere verwerking.
    Als u op groep beperkt dan wordt er gekeken naar overeenkomsten met die groep zowel in als buiten de groep.
    U kunt ook contacten in de groep beperken op het aantal overeenkomende in de groep. Dit kan in combinatie met een groep of afzonderlijk, dit wordt vanwege de performance aanbevolen.

en: You can search for records containing a word or phrase in any text field - including name and email fields, notes, activity subject and descriptions, as well as any searchable custom text and note fields. Narrow your search by selecting a specific table / type of record. Wildcards are automatically added to your search term. Searches are NOT case-sensitive.
nl_BE: U kunt zoeken naar records met een woord of zinsdeel in elk tekstveld - inclusief een naam, e-mailadres, notitie en beschrijving, als ook doorzoekbare tekstvelden. U kunt ook een tabel (is type record) selecteren. Er worden standaard wildcards gebruikt bij uw invoer. Het zoeken is NIET hoofdlettergevoelig.

en: You can select a pre-configured Event Template to streamline setting up your new event. The information and configuration settings from the selected template will be automatically copied to this new event. You can then add and modify as needed for this specific event instance. Event templates do NOT store the event date and time - so you will definitely need to set those on this page.
nl_BE: U kunt een bestaand evenementsjabloon selecteren om het instellen van uw nieuwe evenement te stroomlijnen. De informatie en de instellingen van het geselecteerde sjabloon worden automatisch naar het nieuwe evenement gekopieerd. In het sjabloon wordt GEEN datum en tijd opgeslagen - die zult u dus in ieder geval op deze pagina in moeten stellen.

en: You can select an existing Event Template as the basis for the new template you are creating, or you can create the template from scratch.
nl_BE: U kunt een bestaand evenementsjabloon selecteren als basis voor het sjabloon dat u maakt, maar u kunt het sjabloon ook vanaf de grond opbouwen.

en: You can select an existing organization record here, OR type in the name of a new organization if this person's employer is not already in your database. However, if you want this person to share their work address with their employer AND that organization doesn't exist yet - leave this field blank and use the Shared Address feature in the Address pane below to create the employer record AND enter the employer address. The 'current employer' relationship will be automatically created for you.
nl_BE: U kunt hier een bestaande organisatie selecteren OF de naam van een nieuwe organisatie typen als de werkgever nog niet in uw database staat. Wilt u echter het werkadres van deze persoon delen met diens werkgever EN die werkgever bestaat nog niet, laat dit veld dan leeg en gebruik de functie 'Gedeeld adres' in het paneel 'Adres' hieronder om de werkgever te registreren en het werkgeversadres in te vullen. De relatie 'huidige werkgever' wordt automatisch gelegd.

en: You can select maximum %1 contact(s) at a time for voter reservation of this survey.
nl_BE: U kunt maximaal %1 contact(en) in een keer reserveren als stemmer voor deze enquête.

en: You can send a <strong>TEXT</strong> Message using the available text pane.
nl_BE: U kunt een <strong>TEKSTBERICHT</strong> sturen door het tekstpaneel te gebruiken.

en: You can send your email as a simple text-only message, as an HTML formatted message, or both. Text-only messages are sufficient for most email communication - and some recipients may prefer not to receive HTML formatted messages.
nl_BE: U kunt uw e-mail als een eenvoudige "alleen tekst" boodschap versturen, als een HTML-boodschap of als beide. "Alleen tekst" berichten voldoen voor het meeste e-mail verkeer en het kan zijn dat sommige ontvangers liever geen HTML-berichten ontvangen

en: You can send your email as a simple text-only message, as an HTML formatted message, or both. Text-only messages are sufficient for most email communication, and some recipients may prefer not to receive HTML formatted messages.
nl_BE: U kunt uw e-mail als een eenvoudige alleen-tekstbericht versturen, als een HTML-bericht of als beide. Alleen-tekstberichten voldoen voor het meeste e-mailverkeer en het kan zijn dat sommige mensen liever geen HTML-bericht ontvangen.

en: You can set a start date for recurring contributions and the first payment will be on that date. For a single post-dated contribution you must select recurring and choose one installment
nl_BE: U kunt een begindatum invullen voor de periodieke bijdrage, de eerste betaling zal op die datum zijn. Als u eenmalig een betaling op een bepaalde datum wil doen, dan kiest u voor periodieke betaling met het aantal 1.

en: You can set the FROM name and email address for this reminder in these fields. If you leave these fields blank, the default FROM name and email address for your site will be used (Administer > Communications > FROM Email Addresses).
nl_BE: U kunt de naam en het e-mailadres van de afzender voor deze herinnering hier invullen. Als u dit niet doet, dan worden de standaardwaarden van uw website gebruikt (Beheer > Communicatie > Afzender e-mailadressen).

en: You can set the correct base page in the <a href="%1">WordPress integration settings</a>.
nl_BE: U kunt de goede base-page in <a href="%1">WordPress integration settings</a> instellen.

en: You can set this to a number other than one to allow multiple membership terms.
nl_BE: U kunt dit nummer ongelijk 1 zetten om meerdere termijnen lidmaatschap toe te staan.

en: You can set your own background image
nl_BE: U kunt uw eigen achtergrond instellen

en: You can specify the number of installments, or you can leave the number of installments blank if you want to make an open-ended commitment. In either case, you can choose to cancel at any time.
nl_BE: U kunt het aantal termijnen aangeven, of u kunt dit veld leeg laten als u handmatig de periodieke bijdrage wilt beëindigen. Dit laatste kunt u altijd doen, ook als u eerder een aantal termijnen heeft ingevuld.

en: You can still preview your page prior to approval
nl_BE: U kunt uw pagina wel bekijken tijdens het goedkeuringsproces

en: You can support it as well - once you complete the donation, you will be able to create your own Personal Campaign Page!
nl_BE: U kunt het na afronden van de donatie ook ondersteunen door een persoonlijke campagnepagina aan te maken!

en: You can support it as well - once you complete the registration, you will be able to create your own Personal Campaign Page!
nl_BE: U kunt het na afronden van de registratie ook ondersteunen door een persoonlijke campagnepagina aan te maken!

en: You can update billing details for this automatically renewed membership by <a href="%1">visiting this web page</a>.
nl_BE: U kunt de betaalgegevens wijzigen voor dit lidmaatschap dat automatisch verlengd wordt op <a href="%1">de webpagina</a>.

en: You can update billing details for this recurring contribution at:
nl_BE: U kunt de betalingsgegevens van deze periodieke bijdrage wijzigen op:

en: You can update billing details for this recurring contribution by <a href="%1">visiting this web page</a>.
nl_BE: U kunt betalingsgegevens wijzigen op <a href=\"%1\">deze pagina</a>.

en: You can update recurring contribution amount or change the number of installments details for this recurring contribution by <a href="%1">visiting this web page</a>.
nl_BE: U kunt het bedrag en het aantal bijdragen wijzigen op <a href="%1">deze pagina</a>.

en: You can update recurring contribution amount or change the number of installments for this recurring contribution at:
nl_BE: U kunt het bedrag of het aantal keer van deze periodieke bijdrage wijzigen op:

en: You can update recurring contribution amount or change the number of installments for this recurring contribution by <a href="%1">visiting this web page</a>.
nl_BE: U kunt het bedrag en het aantal bijdragen wijzigen op <a href=\"%1\">deze pagina</a>.

en: You can upload a picture or image to include on your page. Your file should be in .jpg, .gif, or .png format. Recommended image size is 250 x 250 pixels. Images over 360 pixels wide will be automatically resized to fit.
nl_BE: U kunt een afbeelding uploaden om het op uw pagina te gebruiken. Het bestand moet in het jpg, gif, of png formaat zijn. Aanbevolen grootte is 250 x 250 pixels. Afbeeldingen groter dan 360 pixels worden automatisch verkleind.

en: You can upload an image from your computer OR enter a URL for an image already on the Web. If you chose to upload an image file, a 'thumbnail' version will be automatically created for you. If you don't have an image available at this time, you may also choose to display a 'No Image Available' icon by selecting the 'default image'.
nl_BE: U kunt een afbeelding uploaden vanaf uw computer of door een URL in te voeren van een afbeelding op het web. Als u ervoor kiest om een afbeelding te uploaden, word er ook automatisch een 'thumbnail'  gemaakt. Als u nu geen afbeelding beschikbaar heeft, kunt u ook kiezen voor het icoontje 'Geen afbeelding beschikbaar'  door de standaardafbeelding te selecteren.

en: You can use an address belonging to an existing contact or create a new contact by selecting the desired contact type from the select field. If you link an individual's address to an organization, an employee-employer relationship will be automatically created. If you link an individual's address to a household, a household member relationship is created.
nl_BE: U kunt het adres van een bestaand contact gebruiken of een nieuw contact aanmaken door het contacttype uit de lijst te kiezen. Als u een adres van een persoon aan een organisatie koppelt, wordt er automatisch een werknemer-werkgever relatie aangemaakt. Als u een adres van een persoon koppelt aan een huishouden, wordt er een huishouden-lid relatie aangemaakt.

en: You can use different profile for the person who is registering than for "Additional Participants". For example, you may want to require an email address from the person entering the registration while not requiring (or even requesting) emails for additional participants (i.e. their "guests").
nl_BE: U kunt verschillende profielen gebruiken voor de persoon die registreert en voor "extra deelnemers". U kunt een e-mailadres vragen van degene die registreert maar niet voor de extra deelnemers die door deze persoon worden opgegeven.

en: You can use existing CiviCRM Profiles on your page or create profile(s) specifically for use in Online Contribution pages. Go to <a href="%1"><strong>Administer CiviCRM Profiles</strong></a> if you need to review, modify or create profiles (you can come back at any time to select or update the Profile(s) used for this page).
nl_BE: U kunt een (of meer) bestaande profiel gebruiken op uw pagina of eerst een profiel voor een bijdragepagina aanmaken. Ga naar <a href="%1"><strong>Beheer Profielen</strong></a> als u eerst een profiel wilt bekijken, wijzigen of aanmaken. (U kunt later hier terugkomen om het profiel te selecteren (of te wijzigen) dat u voor deze pagina wilt gebruiken).

en: You can use the links above to schedule or record an activity.
nl_BE: U kunt met de bovenstaande links een activiteit toevoegen.

en: You can use this page to define one or more general Email Addresses that can be selected as the From Address. EXAMPLE: <em>"Client Services" &lt;clientservices@example.org&gt;</em>
nl_BE: Op deze pagina kunt u een of meer algemene e-mailadressen definiëren die als alternatief gekozen kunnen worden als Afzender e-mailadres. Bijvoorbeeld: <em>"Klantenservice" &lt;clientservices@example.org&gt;</em>

en: You can use your favorite editor to create content on your local computer and then <strong>Upload</strong> the files. OR you can <strong>Compose</strong> content directly on the screen.
nl_BE: U kunt uw eigen editor gebruiken om inhoud aan te maken en de bestanden dan <strong>uploaden</strong>.  U kunt ook op het scherm de <strong>inhoud aanmaken</strong> .

en: You can view and / or restore deleted cases by checking the "Deleted Cases" option under Find Cases.
nl_BE: Verwijderde dossiers kunnen worden bekeken en/of hersteld door "Verwijderde dossiers" aan te vinken onder "Zoek dossiers".

en: You can view or revert to the default version of any system workflow message template which you've modified. After upgrades OR if you are having issues with your modified version, it is useful to compare your active version to the default code shown on this screen. You can use the 'Select' buttons below (with copy and paste commands) to copy the default code into a text editor and then compare it to your customized version.
nl_BE: U kunt de standaardversie van elk standaard berichtsjabloon dat u gewijzigd heeft altijd bekijken of terugzetten. Na upgrades, OF als u problemen ervaart met uw gewijzigde versie, is het nuttig om uw huidige versie te vergelijken met de standaardversie die op dit scherm getoond wordt. U kunt de 'Selecteer...'-knoppen onderaan (met knippen en plakken) gebruiken om de standaard programmacode in een teksteditor te kopiëren en die vervolgens met uw aangepaste versie te vergelijken.

en: You can't connect an address to itself
nl_BE: U kunt geen adres verbinden met hetzelfde adres

en: You can:
nl_BE: U kunt:

en: You cannot add a new record as  maximum allowed limit is reached
nl_BE: U kunt geen record toevoegen vanwege de limiet van het aantal

en: You cannot change the account type since this financial account refers to a financial item having an account type of Revenue/Liability.
nl_BE: U kunt het rekeningtype niet wijzigen omdat deze rekening verwijst naar een item met het rekeningtype Opbrengst/Crediteur.

en: You cannot combine profiles of multiple types.
nl_BE: U kunt profielen van verschillend type niet combineren.

en: You cannot configure multi-record custom fields belonging to different custom sets in one profile
nl_BE: U kunt in een profiel geen multi-record aangepaste velden instellen die bij een andere groep behoren

en: You cannot create an email account for a contact with no email
nl_BE: U kunt geen e-mailaccount aanmaken voor een contact zonder e-mail

en: You cannot delete this Contribution Page because it has already been used to submit a contribution or membership payment. It is recommended that your disable the page instead of deleting it, to preserve the integrity of your contribution records. If you do want to completely delete this contribution page, you first need to search for and delete all of the contribution transactions associated with this page in CiviContribute.
nl_BE: U kunt deze bijdragepagina niet verwijderen omdat deze al gebruikt is om een bijdrage of lidmaatschapsbetaling in te dienen. Het verdient de voorkeur de pagina uit te schakelen in plaats van te verwijderen zodat de integriteit van uw bijdragerecords behouden blijft. Als u deze bijdragepagina volledig wilt verwijderen moet u eerst alle bijdragetransacties die aan deze pagina in CiviContribute verbonden zijn opzoeken en verwijderen.

en: You cannot enable both Membership Signup and a Contribution Price Set on the same online contribution page.
nl_BE: Een inschrijving voor lidmaatschap en een bijdrage prijsset kunnen niet op dezelfde online bijdragepagina geactiveerd worden.

en: You cannot enable both Recurring Contributions AND Pledges on the same online contribution page.
nl_BE: U kunt niet zowel periodieke bijdragen als toezeggingen inschakelen op dezelfde bijdragepagina.

en: You cannot enable both Recurring Contributions and Auto-renew memberships on the same online contribution page
nl_BE: U kunt niet zowel Periodieke Bijdragen als Automatisch verlengen van Lidmaatschap instellen op dezelfde bijdragepagina.

en: You cannot enable both Recurring Contributions and Auto-renew memberships on the same online contribution page.
nl_BE: U kunt niet zowel Periodieke Bijdragen als Automatisch verlengen van lidmaatschap inschakelen voor dezelfde online bijdragepagina.

en: You cannot enable both a Contribution Price Set and Membership Signup on the same online contribution page.
nl_BE: U kunt op een bijdragepagina niet zowel een prijsset als een aanmelding voor lidmaatschap inschakelen.

en: You cannot enable the Contribution Amounts section when a Membership Price Set is in use. (See the Memberships tab above.) Membership Price Sets may include additional fields for non-membership options that require an additional fee (e.g. magazine subscription) or an additional voluntary contribution.</span>
nl_BE: U kunt de sectie bijdrage bedrag niet inschakelen wanneer er een prijsset voor het lidmaatschap gebruikt wordt. (Lees het bovenstaande gedeelte over het lidmaatschap.) Deze prijssets kunnen extra velden bevatten voor opties voor niet-lidmaatschap waaraan extra kosten zijn verbonden (bijv. aanmelding voor een magazine) of een extra vrijwillige bijdrage.</span>

en: You cannot enter multiple soft credits for the same contact.
nl_BE: U kunt geen meerdere zachte kredieten met hetzelfde contact invoeren.

en: You cannot export batches which have already been exported.
nl_BE: U kunt geen batches exporteren die al zijn geëxporteerd.

en: You cannot group by soft credit when displaying contributions only.  Please uncheck "Soft Credit" in the Grouping tab.
nl_BE: U kunt niet groeperen op zacht-krediet als er alleen bijdragen getoond worden.

en: You cannot have auto-renewal on if you are paying later.
nl_BE: U kunt bij later betalen niet automatisch verlengen.

en: You cannot modify relationship type because there are membership records associated with this membership type.
nl_BE: U kunt dit type niet wijzigen omdat er al het al in minstens een lidmaatschap gebruikt wordt.

en: You cannot record scheduled SMS activity
nl_BE: U kunt geen geplande SMS-activiteit vastleggen

en: You cannot record scheduled email activity.
nl_BE: U kunt geen geplande e-mail activiteit vastleggen.

en: You cannot remove an account with a %1 relationship because it is being referenced by one or more of the following types of records: Contributions, Contribution Pages, or Membership Types. Consider disabling this type instead if you no longer want it used.
nl_BE: U kunt geen rekening met een %1 relatie verwijderen als het voorkomt met een of meer van de volgende recordtypes : bijdrage, bijdragepagina of lidmaatschapstype. Als  u wilt dat deze rekening niet langer meer wordt gebruikt, dan kunt u het uitschakelen.

en: You cannot remove an account with a %1 relationship while the Financial Type is used for a Premium.
nl_BE: U kunt geen rekening met een %1 relatie verwijderen als het financieel type voor een geschenk gebruikt wordt.

en: You cannot select more than %1 choices. For more complex functionality, please use a Price Set.
nl_BE: U kunt er maximaal %1 selecteren. Als u meer functionaliteit wilt, gebruik dan een prijsset.

en: You cannot set up a recurring contribution if you are not paying online by credit card.
nl_BE: U kunt geen periodieke bijdragen instellen als u niet online met een creditcard betaalt.

en: You cannot update this payment as it is tied to a payment processor
nl_BE: U kunt deze betaling niet wijzigen als die is gekoppeld aan een betaalmethode

en: You cannot use "Add Contacts to Group" action unless contacts fields are selected.
nl_BE: U kunt geen contacten aan een groep toevoegen als er geen contactvelden zijn geselecteerd.

en: You cannot use 'id' as a field label.
nl_BE: U kunt 'id' niet als veldlabel gebruiken.

en: You cannot use a Membership Price Set when the Contribution Amounts section is enabled. Click the Memberships tab above, and select your Membership Price Set on that form. Membership Price Sets may include additional fields for non-membership options that require an additional fee (e.g. magazine subscription) or an additional voluntary contribution.
nl_BE: U kunt geen prijsset van een lidmaatschap gebruiken wanneer de Bijdrage Bedragen sectie ingeschakeld is.  Klik op het bovenstaande tabblad Lidmaatschap en kies daar de prijsset.  Een prijsset kan extra velden bevatten voor niet-lidmaatschap opties waarvoor een extra bedrag nodig is (voorbeeld: een  magazine) of een extra vrijwillige bijdrage.

en: You do not appear to have any active membership types configured, please add an active membership type and try again.
nl_BE: U heeft vermoedelijk geen actief lidmaatschapstype. Voeg er een toe en probeer het opnieuw.

en: You do not have access to add notes.
nl_BE: U mag geen notitie toevoegen.

en: You do not have access to delete this note.
nl_BE: U mag deze notitie net verwijderen.

en: You do not have access to edit this note.
nl_BE: U mag deze notitie niet wijzigen.

en: You do not have access to this note.
nl_BE: U heeft geen toegang tot deze notitie.

en: You do not have all the permissions needed for this page.
nl_BE: U hebt niet alle rechten die nodig zijn om deze pagina te gebruiken.

en: You do not have any Open Data Entry Batches.
nl_BE: U heeft geen openstaande gegevensinvoerbatch.

en: You do not have any active %1
nl_BE: U heeft geen actieve %1

en: You do not have any active Personal Campaign pages.
nl_BE: U heeft geen actieve persoonlijke campagnepagina's.

en: You do not have any private reports. To add a report to this section, edit the Report Settings for a report and set 'Add to My Reports' to Yes.
nl_BE: U heeft geen vertrouwelijke rapporten. Als u een rapport vertrouwelijk wilt maken, wijzig dan de instelling 'Aan mijn rapporten toevoegen' van dat rapport.

en: You do not have permission to Delete Report.
nl_BE: U mag het rapport niet verwijderen.

en: You do not have permission to access this case.
nl_BE: U heeft geen toegang tot dit dossier.

en: You do not have permission to access this contact.
nl_BE: U heeft geen toegang tot dit contact.

en: You do not have permission to access this event registration. Contact the site administrator if you need assistance.
nl_BE: U mag deze inschrijving niet bekijken. Neem contact op met de beheerder als u hulp nodig heeft.

en: You do not have permission to access this mailing report
nl_BE: U bent niet gemachtigd om toegang te krijgen tot dit mailingrapport

en: You do not have permission to access this page
nl_BE: U heeft geen toegang tot deze pagina

en: You do not have permission to access this page.
nl_BE: U heeft geen toegang tot deze pagina.

en: You do not have permission to access this report.
nl_BE: U mag dit rapport niet openen.

en: You do not have permission to administer reserved tags.
nl_BE: U mag geen gereserveerde kenmerken beheren.

en: You do not have permission to cancel this recurring contribution.
nl_BE: U mag deze periodieke bijdrage niet beëindigen.

en: You do not have permission to delete this contact.
nl_BE: U heeft geen toegang om dit contact te verwijderen.

en: You do not have permission to delete this contact. Note: you can delete contacts if you can edit them.
nl_BE: U mag dit contact niet verwijderen. NB.: Als u kunt een contact kan wijzigen, kunt u het ook verwijderen.

en: You do not have permission to edit this contact record. Contact the site administrator if you need assistance.
nl_BE: U heeft geen machtiging om dit contact te bewerken. Neem contact op met de beheerder als u hulp nodig heeft.

en: You do not have permission to execute this url
nl_BE: U mag deze URL niet uitvoeren

en: You do not have permission to force merge duplicate contact records
nl_BE: U heeft niet het recht om dubbele contactrecords samen te voegen.

en: You do not have permission to make changes to the record
nl_BE: U heeft niet de nodige toegangsrechten om dit te wijzigen

en: You do not have permission to modify smart groups
nl_BE: U mag geen smartgroep wijzigen

en: You do not have permission to register for this event
nl_BE: U mag u niet inschrijven voor dit evenement

en: You do not have permission to send SMS
nl_BE: U mag geen SMS verzenden

en: You do not have permission to view requested page.
nl_BE: U mag deze pagina niet bekijken.

en: You do not have permission to view this contact record. Contact the site administrator if you need assistance.
nl_BE: U hebt geen machtiging om dit contactrecord te bekijken. Neem contact op met de beheerder als u hulp nodig heeft.

en: You do not have permission to view this event
nl_BE: U mag dit evenement niet weergeven.

en: You do not have permission to view this page.
nl_BE: U mag deze pagina niet bekijken.

en: You do not have sufficient permission to change settings for this reserved group.
nl_BE: U mag deze gereserveerde groep niet wijzigen.

en: You do not have sufficient permission to delete this reserved group.
nl_BE: U mag deze gereserveerde groep niet verwijderen.

en: You do not have sufficient permission to delete this reserved tag.
nl_BE: U mag dit gereserveerde kenmerk niet verwijderen.

en: You do not have sufficient permission to edit this reserved tag.
nl_BE: U mag dit gereserveerde kenmerk niet wijzigen.

en: You do not have sufficient permission to edit this tagset.
nl_BE: U heeft niet de benodigde machtiging om deze kenmerkset te bewerken.

en: You do not have sufficient permission to transfer/cancel this participant.
nl_BE: U bent niet bevoegd om deze deelname te annuleren of over te dragen.

en: You do not have the necessary permission to edit this contact.
nl_BE: U heeft niet de benodigde machtiging om dit contact te bewerken.

en: You do not have the necessary permission to view this contact.
nl_BE: U heeft geen toestemming om dit contact te bekijken

en: You don't have logging enabled on some tables. This may cause errors on performing insert/update operation on them.
nl_BE: Op enkele tabellen is de logging niet ingeschakeld. Dit kan fouten veroorzaken bij het wijzigen van de gegevens in die tabellen.

en: You don't have permission to access this page
nl_BE: U mag deze pagina niet bekijken

en: You dont have permission to %1 this batch
nl_BE: U mag deze batch niet %1

en: You have a current Lifetime Membership which does not need to be renewed.
nl_BE: U heeft een levenslang lidmaatschap, dat hoeft dus niet te worden verlengd.

en: You have a pending subscription to the %1 mailing list. To confirm this subscription, reply to this email or click <a href="%2">here</a>.
nl_BE: Uw aanvraag voor de %1 mailinglijst heeft status "in afwachting". U kunt uw aanvraag bevestigen door deze mail te beantwoorden of door <a href="%2">hier</a> te klikken.

en: You have a pending subscription to the %1 mailing list. To confirm this subscription, reply to this email or click on this link: %2
nl_BE: Uw aanvraag voor de %1 mailinglijst heeft status "in afwachting". U kunt uw aanvraag bevestigen door deze mail te beantwoorden of op deze link te klikken: %2.

en: You have already added a primary location field of this type: %1
nl_BE: Er is al een primair locatieveld van dit type: %1

en: You have already signed this petition but we<strong>need to confirm your email address</strong>.
nl_BE: U heeft deze petitie al ondertekend, maar het is nodig om <strong>uw e-mailadres te bevestigen</strong>.

en: You have already signed this petition but you still <b>need to verify your email address</b>.
nl_BE: U heeft deze petitie al ondertekend maar u moet <b>uw e-mailadres nog laten controleren</b>.

en: You have already signed this petition.
nl_BE: U heeft deze petitie al ondertekend.

en: You have been added to the WAIT LIST for this event.
nl_BE: U bent toegevoegd aan de WACHTLIJST voor dit evenement.

en: You have been re-subscribed to the following groups: %1. You can un-subscribe by mailing %2 or clicking %3
nl_BE: U ben opnieuw ingeschreven in de volgende groepen: %1. U kunt zich uitschrijven door te mailen aan %2 of of hierop te klikken %3.

en: You have been re-subscribed to the following groups: %1. You can un-subscribe by mailing %2 or clicking <a href="%3">here</a>.
nl_BE: U ben opnieuw ingeschreven in de volgende groepen: %1. U kunt zich uitschrijven door te mailen aan %2 of <a href="%3">hier</a> te klikken.

en: You have been returned to the start of the registration process and any sold out events have been removed from your selections. You will not be able to continue until you review your booking and select different events if you wish.
nl_BE: U bent terug bij het begin van het aanmelden, volgeboekte evenementen worden niet getoond. Als u verder wilt gaan, dan kan dat pas als u uw aanvraag bekijkt en een ander evenement kiest.

en: You have been un-subscribed from the following groups: %1. You can re-subscribe by mailing %2 or clicking %3
nl_BE: U bent uitgeschreven bij de volgende groepen: %1. U kunt zich opnieuw inschrijven door naar dit adres %2 te mailen of hier te klikken %3.

en: You have been un-subscribed from the following groups: %1. You can re-subscribe by mailing %2 or clicking <a href="%3">here</a>.
nl_BE: U bent uitgeschreven bij de volgende groepen: %1. U kunt zich opnieuw inschrijven door naar dit adres %2 te mailen of <a href="%3">hier</a> te klikken.

en: You have defined CIVICRM_MAIL_LOG - no mail will be sent.  Your %1 settings have not been tested.
nl_BE: U heeft CIVICRM_MAIL_LOG gedefinieerd, er wordt geen e-mail verzonden.  De %1 instellingen zijn niet getest.

en: You have defined CIVICRM_MAIL_LOG_AND_SEND - mail will be logged.
nl_BE: U heeft CIVICRM_MAIL_LOG_AND_SEND gedefinieerd, e-mail wordt gelogd.

en: You have enabled the County option. Please ensure you populate the county table in your CiviCRM Database. You can find extensions to populate counties in the <a %1>CiviCRM Extensions Directory</a>.
nl_BE: U heeft de Streek-optie ingeschakeld. Controleer of de tabel County in de database ook de gegevens voor uw land bevat. Er zijn in het <a %1>CiviCRM-extensieoverzicht</a> extensies beschikbaar om deze tabel te vullen.

en: You have indicated that this is a paid event, but no payment option has been selected. If this is not a paid event, please select the "No" option at the top of the page. If this is a paid event, please select at least one payment processor and/or enable the pay later option.
nl_BE: Er is aangegeven dat dit een betaald evenement is, maar er is nog geen betaaloptie geselecteerd. Maak het een gratis evenement of kies minstens een betaaloptie en/of schakel de optie Later betalen in.

en: You have listed fixed contribution options or selected a price set, but no payment option has been selected. Please select at least one payment processor and/or enable the pay later option.
nl_BE: U heeft een lijst opties met vaste bijdragen of een prijsset gekozen maar er is nog geen betaaloptie ingesteld. Kies een betaalmethode en/of schakel de optie Later betalen in.

en: You have no A/B mailings
nl_BE: U hebt geen A/B-mailings

en: You have no Grants registered in your database.
nl_BE: Er zijn geen toelagen in uw database vastgelegd.

en: You have received a donation at your personal page
nl_BE: U heeft een bijdrage ontvangen op uw persoonlijke pagina.

en: You have selected "Disable Outbound Email". A test email can not be sent.
nl_BE: U hebt "Uitgaande e-mail uitschakelen" gekozen. Er kan geen testmail verzonden worden.

en: You have selected "Redirect to Database". A test email can not be sent.
nl_BE: U heeft geselecteerd "Doorverwijzen naar database". Een test e-mail wordt niet verzonden.

en: You have selected an email Selection Method without specifying a Location Type. Please go back and change your recipient settings (using the wrench icon next to "Recipients").
nl_BE: U heeft een e-mail selectie-methode gekozen zonder een locatie-type te kiezen. Ga terug en wijzig de instellingen van de ontvanger (dat kan met het moersleutel-icoon naast "Ontvangers").

en: You have selected multiple memberships for the same organization or entity. Please review your selections and choose only one membership per entity.
nl_BE: U heeft meerdere lidmaatschappen geselecteerd voor dezelfde organisatie of entiteit. Kies slechts 1 lidmaatschap per entiteit.

en: You have selected multiple memberships for the same organization or entity. Please review your selections and choose only one membership per entity. Contact the site administrator if you need assistance.
nl_BE: U heeft meerdere lidmaatschappen van dezelfde organisatie of  hetzelfde onderdeel geselecteerd.  Selecteer er per organisatie / onderdeel maar één. Raadpleeg de beheerder voor hulp.

en: You have selected the table cell separator, but one or more token fields are not placed inside a table cell. This would result in invalid HTML, so comma separators have been used instead.
nl_BE: U heeft een scheidingsteken voor tabelcellen geselecteerd, maar een of meer velden staan niet in een tabelcel. Omdat dit zou resulteren in ongeldige HTML wordt er een komma als scheidingsteken gebruikt.

en: You have selected to make this field public but have not enabled any public price options. Please update your selections to include a public price option, or make this field admin visibility only.
nl_BE: U heeft aangegeven dat dit veld openbaar is, maar er is geen openbare prijsoptie ingeschakeld. Zorg dat er minstens een openbare prijsoptie is of maak dit veld alleen zichtbaar voor de beheerder.

en: You have skipped last participant and which result into event having enough spaces, but your registration require approval, Once your registration has been reviewed, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
nl_BE: U hebt de laatste deelnemer overgeslagen waardoor er genoeg plaatsen beschikbaar zijn voor dit evenement, maar uw inschrijving vereist ook goedkeuring. Zodra uw inschrijving beoordeeld is, ontvangt u een e-mail met een link naar een webpagina waar u het inschrijvingsproces kunt afronden.

en: You have skipped last participant and which result into event having enough spaces, hence your group become as register participants though you selected on wait list.
nl_BE: U hebt de laatste deelnemer overgeslagen waardoor er genoeg plaatsen beschikbaar zijn voor dit evenement. Hoewel u ervoor gekozen had op de wachtlijst geplaatst te worden is uw groep daarom alsnog ingeschreven.

en: You have specified the status Partially Paid but have entered an amount that equals or exceeds the amount due. Please adjust the status of the payment or the amount
nl_BE: U heeft de status 'Gedeeltelijk betaald' gekozen maar het ingevulde bedrag is gelijk of hoger aan het verschuldigde bedrag. Pas of de status of het bedrag aan.

en: You have successfully completed %1 recurring contributions. Thank you.
nl_BE: Dank u wel voor het doen van %1 afgeronde periodieke bijdragen.

en: You have tried to access a report that does not exist.
nl_BE: Het door u gevraagde rapport bestaat niet.

en: You have unsaved changes.
nl_BE: Er zijn nog niet opgeslagen wijzigingen.

en: You may allow users to join a waitlist when the event is full (by checking the box below).
nl_BE: U kunt (door onderstaand selectievakje aan te vinken) gebruikers toestaan zich op een wachtlijst te laten plaatsen als het evenement volgeboekt is.

en: You may allow users to join a waitlist when the event is full. To enable this feature you must first enable the Participant Statuses used by the waitlist work-flow (click the wrench icon, or navigate to Administer » CiviEvent » Participant Statuses). Then reload this form and check 'Offer a Waitlist?'.
nl_BE: U kunt toestaan dat gebruikers op een wachtlijst komen als het evenement vol is. Schakel eerst de deelnemersstatussen in die gebruikt worden bij deze workflow (klik op het icoontje met de moersleutel, of ga naar Beheer » CiviEvent » Deelnemersstatussen). Ga dan terug naar dit scherm en vink 'Wachtlijst aanbieden?' aan.

en: You may also configure events to require administrative approval prior to participants completing the registration process. To enable this feature you must first enable the Participant Statuses used by the approval work-flow (Administer » CiviEvent » Participant Statuses). Then reload this form and check 'Require participant approval?'.
nl_BE: U kunt evenementen ook zo configureren dat administratieve goedkeuring nodig is voordat deelnemers hun inschrijving kunnen afronden. Om deze functie in te kunnen schakelen dient u eerst de deelnemersstatussen die door de goedkeuringswerkstroom worden gebruikt in te schakelen (Beheer &raquo; CiviEvent &raquo; Deelnemersstatussen). Keer vervolgens terug naar dit formulier en vink het selectievakje 'Goedkeuring deelnemer vereist?' aan.

en: You may also create a customized greeting and use field tokens to insert fields of your choice. For more information on available tokens, see the online documentation %1.
nl_BE: U kunt ook de begroeting aanpassen en hierbij tokens gebruiken om velden naar uw keuze toe te voegen. Lees %1 voor meer online documentatie over de beschikbare tokens.

en: You may also optionally set an MD5 Hash Key to verify that responses come directly from Authorize.Net. Login to your merchant account and navigate to <strong>Account Settings</strong>. Select MD5-Hash and enter a new hash value. This can be just about any string of characters or words. Then enter the exact same value here.
nl_BE: U kunt een MD5-hash instellen om er zeker van te zijn dat antwoorden rechtstreeks bij Autorize.Net vandaan komen. Log in op uw <em>Merchant Account</em> en ga naar <strong><em>Account Settings</em></strong>. Kies <em>MD5-Hash</em> en vul een nieuwe hashwaarde in. Dit kan zo ongeveer elke tekenreeks of woordreeks zijn. Vul hier dezelfde waarde in.

en: You may choose to email invoice to contributors OR download a PDF file containing one invoice per page to your local computer by clicking <strong>Process Invoice(s)</strong> . Your browser may display the file for you automatically, or you may need to open it for printing using any PDF reader (such as Adobe&reg; Reader).
nl_BE: U kunt kiezen om de factuur te e-mailen naar de donateurs OF om een PDF-bestand met één factuur per pagina op te slaan op uw computer door te kikken op <strong>Verwerk Facturen</strong>. Mogelijk toont uw webbrowser het bestand direct. Mogelijk moet u het openen met een PDF-programma (bijvoorbeeld:  Adobe&reg; Reader) om het te printen.

en: You may choose to email receipts to contributors OR download a PDF file containing one receipt per page to your local computer by clicking <strong>Process Receipt(s)</strong>. Your browser may display the file for you automatically, or you may need to open it for printing using any PDF reader (such as Adobe&reg; Reader).
nl_BE: U kunt er voor kiezen om ontvangstbewijzen te e-mailen aan contribuanten OF om een PDF bestand te downloaden dat per pagina een ontvangstbewijs bevat.  <strong>Verwerk ontvangstbewijzen</strong>. Uw webbrowser kan het bestand tonen, of u dient het bestand te openen met een PDF reader (bijvoorbeeld Adobe&reg; Reader).

en: You may choose to include a pre-configured Footer block below your message. This is a good place to include the required unsubscribe, opt-out and postal address tokens.
nl_BE: U kunt een voorgedefinieerde voettekst toevoegen aan uw bericht. Dit is een goede plaats voor de verplichte tokens voor het opzeggen van het abonnement, het afmelden voor verdere mailings en voor het postadres.

en: You may choose to include a pre-configured Header block above your message.
nl_BE: U kunt een voorgedefinieerde koptekst toevoegen boven uw bericht.

en: You may choose to record the payment method used for each contribution and fee. Reserved payment methods are required - you may modify their labels but they can not be deleted (e.g. Check, Credit Card, Debit Card). If your site requires additional payment methods, you can add them here. You can associate each payment method with a Financial Account which specifies where the payment is going (e.g. a bank account for checks and cash).
nl_BE: U kunt de gebruikte betaalmethode voor elke bijdrage vastleggen.  Er zijn gereserveerde betaalmethoden nodig, u kunt het label wijzigen maar de betaalmethode niet verwijderen (bijvoorbeeld: Cheque, Creditcard, Debitcard). U kunt hier ook betaalmethodes toevoegen. U kunt elke betaalmethode koppelen met een financiële rekening die aangeeft waar de betaling naar toe gaat. (Bijvoorbeeld een bankrekening voor cheques en contact.)

en: You may configure these settings using absolute URLs or URL variables.
nl_BE: U kunt deze instellingen zowel met absolute URL's als met URL-variabelen configureren.

en: You may configure these upload directories using absolute paths or path variables.
nl_BE: U mag deze upload-directory's zowel met absolute paden als met padvariabelen configureren.

en: You may enter a negative amount value if the field or option is being used to discount the total price.
nl_BE: U kunt een korting verlenen op de totaalprijs door een negatief bedrag in te vullen.

en: You may enter a negative amount value if the field or option is being used to discount the total price. Use a price of 1 and Display Amount off (unchecked) to allow a user to enter a contribution amount in a Text / Numeric Quantity field.
nl_BE: U mag een negatief bedrag invullen als het veld of de optie gebruikt wordt  als korting op de totaalprijs. Gebruik 1 als prijs en schakel de optie tonen bedrag uit om toe te staan dat dat de gebruiker een bijdrage bedrag invult in een veld voor een tekst / numeriek aantal.

en: You may include tokens to represent fields (like a contact's "first name") in the message subject and body. These will be replaced with the actual value of the corresponding field in the outgoing message. Click "Insert Tokens" for a searchable list of available tokens.
nl_BE: U kunt tokens gebruiken om velden (bijvoorbeeld de naam van het contact) in het onderwerp of de tekst te gebruiken. De tokens worden bij het versturen van de e-mail in de e-mail vervangen door de voor die ontvanger geldende waarde. Klik op "Token invoegen" voor een lijst van de beschikbare tokens.

en: You may need to check that: <ul><li>(a) the path and URL match,</li><li> (b) the httpd/htaccess policy allows requests for files inside this folder,</li><li>and (c) the web domain matches the normal web domain.</ul>
nl_BE: U moet mogelijk controleren of: <ul><li>(a) het path en de URL overeenkomen,</li><li> (b) het  httpd/htaccess beleid toestaat dat er verzoeken zijn voor bestanden in deze map,</li><li>en (c) het web-domein overeenkomt met het normale web-domein.</ul>

en: You may need to clear your browser's cache to see the changes in CiviCRM.
nl_BE: Mogelijk moet u de cache van uw webbrowser leegmaken om de wijzigingen in CiviCRM te zien.

en: You may only select one contact field per reminder
nl_BE: U mag maar één contactveld per herinnering selecteren.

en: You may optionally record the actual cost of this premium to your organization. This may be useful when evaluating net return for this incentive.
nl_BE: U kunt optioneel vastleggen de werkelijke kosten van het relatiegeschenk voor uw organisatie. Dit kan nuttig zijn voor evaluaties van de opbrengst van dit geschenk.

en: You may override the ts() function in CiviCRM by defining your own translation function.
nl_BE: U kunt besluiten om de standaard vertaalfunctie ts() niet te gebruiken door een eigen functie te definiëren.

en: You may specify one or more email addresses to receive a blind carbon copy (bcc) of the confirmation email. Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org).
nl_BE: U mag één of meerdere e-mailadressen opgeven die een blinde kopie (bcc) ontvangen van de e-mail ter bevestiging. Meerdere e-mailadressen dienen gescheiden te worden door een komma (bijvoorbeeld: marlies@example.org, karel@example.org).

en: You may transfer your registration to another participant or cancel your registration up to %1 hours %2 the event.
nl_BE: U kunt uw aanmelding overdragen aan een andere deelnemer of uw aanmelding annuleren tot %1 uur %2  het evenement.

en: You may want to collect information from contributors beyond what is required to make a contribution. For example, you may want to inquire about volunteer availability and skills. Add any number of fields to your contribution form by selecting CiviCRM Profiles (collections of fields) to include at the beginning of the page, and/or at the bottom.
nl_BE: Mogelijk wilt u meer informatie van een gever hebben dan wat nodig is om een bijdrage te doen. U wilt bijvoorbeeld informeren naar beschikbaarheid en vaardigheden als vrijwilliger. U kunt de gewenste velden aan uw bijdrageformulier toevoegen door CiviCRM profielen te selecteren die aan het begin en/of einde van de pagina opgenomen moeten worden.

en: You must <a href="%1">configure a valid organization profile</a> in order to allow individuals to contribute on behalf of an organization. Valid profiles include Contact and / or Organization fields, and may include Contribution and Membership fields.
nl_BE: U moet een <a href="%1">organisatie profiel instellen</a> om personen in staat te stellen een bijdrage te doen namens een organisatie. Een profiel moet Contact en / of Organisatie velden bevatten en mag velden bevatten van Bijdrage en Lidmaatschap.

en: You must be logged in to view this page.
nl_BE: Deze pagina is alleen zichtbaar voor ingelogde gebruikers.

en: You must be logged in to your account to access the editing options above. (If you visit this page without logging in, you will be viewing the page in "live" mode - as your visitors and friends see it.)
nl_BE: U moet ingelogd zijn om de opties hierboven te kunnen bewerken. (als u deze pagina bezoekt zonder te zijn ingelogd, bekijkt u deze pagina in "live" modus - zoals uw bezoekers en vrienden het zien)

en: You must choose 'Admin' visibility for this price option, as it belongs to a field with 'Admin' visibility.
nl_BE: U moet de zichtbaarheid 'Beheerder' kiezen voor deze prijsoptie omdat het bij een veld hoort met de zichtbaarheid 'Beheerder'.

en: You must contribute at least %1 to get this item
nl_BE: U moet minstens %1 bijdragen om dit item te krijgen

en: You must contribute more to get that item
nl_BE: U moet meer bijdragen om dit item te krijgen

en: You must enable the Membership Block for this Contribution Page if you want to include a Profile with Membership fields.
nl_BE: U moet het lidmaatschapsblok van deze bijdragepagina inschakelen als uw een profiel met lidmaatschapsvelden wilt opnemen.

en: You must have at least the test or live section filled
nl_BE: U dient in ieder geval het productie- óf het testgedeelte in te vullen

en: You must have at least the user_name specified
nl_BE: U dient minimaal de gebruikersnaam in te vullen

en: You must provide values for all three Address Standardization fields.
nl_BE: U dient alle drie de adresstandaardisatievelden in te vullen.

en: You must select a Multiple Choice Option set if you chose Reuse an existing set.
nl_BE: Maak een keuze uit een set als u een bestaande set opnieuw wilt gebruiken.

en: You must select at least 2 tags for merging.
nl_BE: Als u wilt samenvoegen moet u minimaal 2 kenmerken selecteren.

en: You must select at least one Custom Group as a search criteria.
nl_BE: U moet minimaal één groep aangepaste velden selecteren om op te zoeken.

en: You must select at least one email recipient type.
nl_BE: U moet minimaal een ontvangst type voor de e-mail selecteren.

en: You must select both a CiviCRM Group and a Drupal Role from the "Association Rule" section.
nl_BE: U moet een CiviCRM-groep en een Drupal-rol selecteren in het blok 'Associatieregel'.

en: You must select both a CiviMember Membership Type and a Drupal Role from the "Association Rule" section.
nl_BE: Je moet een CiviMember lidmaatschap Type en een Drupal Rol selecteren van de "Toegewezen Regel" sectie.

en: You need PHP version %1 or later, only %2 is installed. Please upgrade your server, or ask your web-host to do so.
nl_BE: U heeft PHP-versie %1 of hoger nodig, terwijl %2 geïnstalleerd is. Upgrade a.u.b. uw server, of vraag uw webhost dit te doen.

en: You need more than one custom group to move fields
nl_BE: Er is meer dan 1 aangepaste groep nodig om velden te verplaatsen

en: You need to configure a Mapping Provider before using this feature (Administer > System Settings > Mapping and Geocoding).
nl_BE: U dient eerst een landkaartaanbieder in te stellen voordat u deze functie kunt gebruiken (Beheer > Systeeminstellingen > Landkaarten en Geocoding).

en: You need to enable CiviContribute before enabling CiviPledge.
nl_BE: Voordat u CiviPledge kunt inschakelen moet u eerst CiviContribute inschakelen.

en: You need to enable Separate Membership Payment when online contribution page is configured for both Membership and Recurring Contribution
nl_BE: U moet Gescheiden Lidmaatschapsbetalingen inschakelen indien de online bijdragepagina voor zowel Lidmaatschap als Periodieke Betaling wordt gebruikt.

en: You need to enable Separate Membership Payment when online contribution page is configured for both Membership and Recurring Contribution.
nl_BE: U dient Afzonderlijke Lidmaatschapsbetaling in te schakelen indien een online bijdragepagina gebruikt wordt voor zowel Lidmaatschap als Periodieke Bijdrage.

en: You need to have at least one <a href="%1">Membership Type</a> with 'Public' visibility in order to enable self-service Membership Signup and Renewal.
nl_BE: U moet minstens een <a href="%1">Lidmaatschapstype</a> hebben met een 'Publieke' zichtbaarheid voor het mogelijk maken van het door het contact zelf aanmelden / verlengen van lidmaatschap.

en: You need to select the type of record that this set of custom fields is applicable for.
nl_BE: Selecteer het type record waarop deze groep van specifieke velden van toepassing is.

en: You need to set up a secure server before you can use the Force Secure URLs option
nl_BE: U dient een veilige server in te richten voordat u de optie 'Veilige URL's (SSL) afdwingen) kunt gebruiken.

en: You need to setup and load Case and Activity configuration files before you can begin using the CiviCase component.
nl_BE: U moet dossier- en activiteitenconfiguratiebestanden instellen en laden voordat u de component CiviCase kunt gaan gebruiken.

en: You need to use a Port other than the default port 25 in your environment.
nl_BE: U dient een poort ander dan de standaard poort 25 te gebruiken.

en: You only have %1 allocated
nl_BE: U heeft maar %1 toegewezen

en: You seem to be using an unsupported webserver. The server variables SCRIPT_NAME, HTTP_HOST, SCRIPT_FILENAME need to be set.
nl_BE: Het lijkt erop dat u een niet ondersteunde webserver gebruikt. De variabelen SCRIPT_NAME, HTTP_HOST, SCRIPT_FILENAME moeten ingesteld zijn.

en: You seem to have deleted the relationship type 'Employee of'
nl_BE: Het lijkt erop dat het relatietype 'Werknemer is' is verwijderd

en: You seem to have deleted the relationship type 'Household Member of'
nl_BE: Het relatietype 'Lid van het huishouden' ontbreekt.

en: You should move the membership related fields configured in %1 to the 'On Behalf' profile for this Contribution Page
nl_BE: U moet de velden die ingesteld zijn in %1 en aan het lidmaatschap gerelateerd zijn, verplaatsen naar het profiel 'Namens' van de bijdragepagina

en: You should move the membership related fields in the "On Behalf" profile for this Contribution Page
nl_BE: U moet de aan het lidmaatschap gerelateerde velden verplaatsen in het profiel "Namens" voor deze bijdragepagina

en: You were registered by:
nl_BE: U bent aangemeld door:

en: You will also need to change Drupal permissions so anonymous users can make contributions, register for events and / or use profiles to enter contact information.
nl_BE: U dient ook de Drupal-rechten te wijzigen zodat anonieme gebruikers bijdragen kunnen doen, zich kunnen inschrijven voor evenementen en/of profielen kunnen gebruiken om contactinformatie in te voeren.

en: You will also use tokens to insert Unsubscribe, Opt out and Forwarding links in your message.
nl_BE: U zal in uw bericht ook tokens gebruiken om de volgende zaken toe te voegen: Afmelden, Uitschrijven en Doorsturen.

en: You will need to configure the %1 settings for your Payment Processor before you can submit a credit card transactions.
nl_BE: U moet de %1-instellingen voor de betaalmethode configureren voordat u creditcardtransacties kunt doen.

en: You will need to create a Profile containing the %1 fields you want to edit before you can use Update multiple %2. Navigate to Administer > Customize Data and Screens > Profiles to configure a Profile. Consult the online Administrator documentation for more information.
nl_BE: U moet een profiel aanmaken met daarin de %1 velden die u wilt bewerken voordat u de batch wijzigen van meerdere %2 kunt gebruiken. Navigeer naar Beheer > Gegevens en schermen aanpassen > Profielen om een profiel te configureren. Lees de online beheerders documentatie voor meer informatie.

en: You will need to create a Profile containing the %1 fields you want to edit before you can use Update multiple activities. Navigate to Administer > Customize Data and Screens > Profiles to configure a Profile. Consult the online Administrator documentation for more information.
nl_BE: U moet een profiel aanmaken met daarin de %1 velden die u wilt bewerken voordat u de batch wijzigen van meerdere activiteiten kunt gebruiken. Navigeer naar Beheer > Aanpassen Gegevens en Schermen > CiviCRM Profiel om een profiel te configureren. Lees de online beheerders documentatie voor meer informatie.

en: You will need to create a Profile containing the %1 fields you want to edit before you can use Update multiple contributions. Navigate to Administer CiviCRM > Customize Data and Screens > CiviCRM Profile to configure a Profile. Consult the online Administrator documentation for more information.
nl_BE: U moet een profiel aanmaken met daarin de %1 velden die u wilt bewerken voordat u meerdere bijdragen in een keer kunt wijzigen. Navigeer naar Beheer > Aanpassen Gegevens en Schermen > CiviCRM Profiel om een profiel te configureren. Lees de online beheerders documentatie voor meer informatie.

en: You will need to create a Profile containing the %1 fields you want to edit before you can use Update multiple memberships. Navigate to Administer CiviCRM >> CiviCRM Profile to configure a Profile. Consult the online Administrator documentation for more information.
nl_BE: U moet een profiel aanmaken met daarin de %1 velden die u wilt bewerken voordat u de batch update van lidmaatschappen kunt gebruiken. Navigeer naar Beheer > Aanpassen Gegevens en Schermen > CiviCRM Profiel om een profiel te configureren. Lees de online beheerders documentatie voor meer informatie.

en: You will need to select and configure a supported payment processor (currently Authorize.Net, PayPal Pro, or PayPal Website Standard) in order to offer automatically renewing memberships.
nl_BE: Selecteer een betaalmethode als Authorize.Net, PayPal Pro of PayPal Website Standard, om de optie automatisch verlengen lidmaatschap te kunnen aanbieden.

en: You will need to set Access Control permissions to include 'view event participants' for any Roles you want to access this listing.
nl_BE: U moet de toegangsrechten zetten voor elke rol die u het overzicht 'deelname aan evenement' wilt laten gebruiken.

en: You will not be able to delete this membership status if there are existing memberships with this status. You will need to check all your membership status rules afterwards to ensure that a valid status will always be available.
nl_BE: U kunt deze lidmaatschapsstatus niet verwijderen als er lidmaatschappen met deze status zijn. U moet alle statusregels achteraf controleren om er zeker van te zijn dat er altijd een geldige status beschikbaar is.

en: You will not be able to install extensions at this time because your installation of PHP does not support ZIP archives. Please ask your system administrator to install the standard PHP-ZIP extension.
nl_BE: U kunt op dit moment geen extensies installeren, omdat uw installatie van PHP geen ZIP-bestanden ondersteunt. Vraag uw systeembeheerder om de standaard PHP-ZIP-extensie te installeren.

en: You will not be able to install/upgrade %1 until you have installed the %2 extension.
nl_BE: Om de installatie of upgrade %1 te kunnen doen moet u eerst de extensie %2 installeren.

en: You will not be able to send an acknowledgment for this pledge because there is no email address recorded for this contact. If you want a acknowledgment to be sent when this pledge is recorded, click Cancel and then click Edit from the Summary tab to add an email address before recording the pledge.
nl_BE: U kunt geen ontvangstbevestiging voor deze toezegging verzenden omdat er geen e-mailadres voor dit contact is geregistreerd. Als u wilt dat er een ontvangstbevestiging verzonden wordt wanneer deze toezegging wordt vastgelegd, klik dan op Annuleren en klik in het overzicht op Bewerken om een e-mailadres toe te voegen voordat u de toezegging vastlegt.

en: You will not be able to send an automatic email receipt for this Membership because there is no email address recorded for this contact. If you want a receipt to be sent when this Membership is recorded, click Cancel and then click Edit from the Summary tab to add an email address before recording the Membership.
nl_BE: U zult geen automatisch ontvangstbewijs voor dit lidmaatschap kunnen e-mailen omdat er voor dit contact geen e-mailadres is vastgelegd. Als u wilt dat er bij het vastleggen van dit lidmaatschap per e-mail een ontvangstbewijs verzonden wordt, klik dan op Annuleren en klik vervolgens op Bewerken vanaf het tabblad Overzicht om een e-mailadres toe te voegen voordat u het lidmaatschap vastlegt.

en: You will not be able to send an automatic email receipt for this Renew Membership because there is no email address recorded for this contact. If you want a receipt to be sent when this Membership is recorded, click Cancel and then click Edit from the Summary tab to add an email address before Renewal the Membership.
nl_BE: U zult geen automatisch ontvangstbewijs kunnen e-mailen voor deze lidmaatschapsverlenging omdat er geen e-mailadres is vastgelegd voor dit contact. Als u wilt dat er een ontvangstbewijs wordt verzonden wanneer dit lidmaatschap wordt vastgelegd, klik dan op Annuleren en klik op het tabblad Overzicht op Bewerken en voeg een e-mailadres toe voordat u het lidmaatschap verlengt.

en: You will not be able to send an automatic email receipt for this contribution because there is no email address recorded for this contact. If you want a receipt to be sent when this contribution is recorded, click Cancel and then click Edit from the Summary tab to add an email address before recording the contribution.
nl_BE: Er kan geen e-mail verstuurd worden ter bevestiging van deze bijdrage omdat er geen e-mailadres van dit contact bekend is. Breek eventueel het registreren van de bijdrage af om eerst een e-mailadres te registreren.

en: You will not be able to send an automatic email receipt for this payment because there is no email address recorded for this contact. If you want a receipt to be sent when this payment is recorded, click Cancel and then click Edit from the Summary tab to add an email address before recording the payment.
nl_BE: Er kan geen e-mail verstuurd worden ter bevestiging van deze betaling omdat er geen e-mailadres van dit contact bekend is. Breek eventueel het registreren van de betaling af om eerst een e-mailadres te registreren.

en: You will receive an email notification when your page is Approved and you can begin promoting your campaign.
nl_BE: U ontvangt een e-mail als uw pagina is goedgekeurd. U kunt dan beginnen met de promotie van uw campagne.

en: You will receive an email receipt which includes information about how to cancel the auto-renewal option.
nl_BE: U ontvangt een bevestiging per e-mail met informatie hoe u het automatisch verlengen kunt stopzetten.

en: You will receive an email receipt which includes information about how to update or cancel this recurring contribution.
nl_BE: U ontvangt een e-mail met informatie hoe u de periodieke bijdrage kunt wijzigen of stopzetten.

en: You will see a row and a checkbox for each type of related data currently linked to the duplicate contact. For example, if the duplicate contact has Activity records - you will see a row and a checkbox for you to mark IF you want those contribution records moved over to the main contact record. If you want to move all related records, you can check the <strong>Mark All</strong> checkbox.
nl_BE: U ziet een rij en een checkbox voor elk type gegeven van het dubbele contact. Bijvoorbeeld: als het dubbele contact activiteitsrecords heeft, dan ziet u een rij en een checkbox. Vink deze  aan om deze records te verplaatsen naar het contact. U kunt ook alle aanwezige gegevens in een keer selecteren om te verplaatsen door de <strong>Markeer alle</strong> checkbox aan te vinken.

en: You're ready to install!
nl_BE: U bent klaar om te installeren!

en: Your %1 membership was previously cancelled and can not be renewed online. Please contact the site administrator for assistance.
nl_BE: Uw %1 lidmaatschap was geannuleerd en kan niet online worden verlengd. Neem contact op met de beheerder.

en: Your %1 settings are correct. A test email has been sent to your email address.
nl_BE: Uw %1 instellingen zijn correct. Er is een testmail verstuurd naar uw e-mailadres.

en: Your <strong>%1</strong> membership does not expire (you do not need to renew that membership).
nl_BE: Uw <strong>%1</strong> lidmaatschap verloopt niet. (U hoeft het dus ook niet te verlengen).

en: Your <strong>%2</strong> membership expired on %1.
nl_BE: Uw <strong>%2</strong> lidmaatschap is verlopen op %1.

en: Your <strong>%2</strong> membership expires on %1.
nl_BE: Uw <strong>%2</strong> lidmaatschap verloopt op %1.

en: Your Assigned Activities
nl_BE: Aan u toegekende activiteiten

en: Your Case Role(s)
nl_BE: Mijn dossierrol(len)

en: Your CiviCRM Profile '%1' has been added. You can add fields to this profile now.
nl_BE: Uw CiviCRM Profiel '%1' is toegevoegd. U kunt nu velden toevoegen.

en: Your CiviCRM Profile '%1' has been deleted.
nl_BE: Uw CiviCRM Profiel '%1' is verwijderd.

en: Your CiviCRM Profile '%1' has been saved.
nl_BE: Uw CiviCRM Profiel '%1' is opgeslagen.

en: Your CiviCRM Profile Field '%1' has been saved to '%2'.
nl_BE: Uw CiviCRM-profielveld '%1' is opgeslagen in '%2'.

en: Your Contacts / Organizations
nl_BE: Mijn contacten / organisaties

en: Your Contribution(s)
nl_BE: Uw bijdrage(n)

en: Your Credit Card transaction was not successful. No money has yet been charged to your card.
nl_BE: Uw creditcardtransactie is mislukt. Er is nog geen geld op uw kaart in rekening gebracht.

en: Your Email
nl_BE: Uw e-mailadres

en: Your Email Settings have been updated.
nl_BE: Uw e-mailinstellingen zijn gewijzigd.

en: Your Event Registration has been Transferred to %1.
nl_BE: Uw aanmelding is overgedragen aan %1.

en: Your Event Registration has been cancelled.
nl_BE: Uw deelname aan dit evenement is geannuleerd.

en: Your Event Registration has been transferred to %1.
nl_BE: Uw aanmelding is overgedragen aan %1.

en: Your Event(s)
nl_BE: Uw evenement(en)

en: Your Financial "%1" Type has been created and assigned to an existing financial account with the same title. You should review the assigned account and determine whether additional account relationships are needed.
nl_BE: Uw financieel type "%1" is aangemaakt en gekoppeld aan het bestaande overeenkomende account. Controleer dit account en bepaal of er aanvullende relaties met accounts nodig zijn.

en: Your Financial "%1" Type has been created, along with a corresponding income account "%1". That income account, along with standard financial accounts "%2", "%3" and "%4" have been linked to the financial type. You may edit or replace those relationships here.
nl_BE: Het financieel type "%1" is aangemaakt samen met de bijbehorende inkomstenrekening "%1". Deze rekening is met de standaardrekeningen "%2", "%3" en "%4" gekoppeld aan dit financieel type. U kunt deze relaties hier wijzigen of vervangen.

en: Your Goal
nl_BE: Uw doel

en: Your Group(s)
nl_BE: Uw groep(en)

en: Your Label Format titled <strong>%1</strong> has been updated.
nl_BE: Het etiketformaat <strong>%1</strong> is gewijzigd.

en: Your Mass SMS has been saved.
nl_BE: Uw massa-SMS is opgeslagen

en: Your Mass SMS has been saved. Click the 'Continue' action to resume working on it.
nl_BE: Uw massa-SMS is opgeslagen. Klik op 'Verder' om hier verder aan te werken.

en: Your Membership(s)
nl_BE: Uw lidmaatschap(pen)

en: Your Message
nl_BE: Uw bericht

en: Your New Email Settings have been saved.
nl_BE: Uw nieuwe e-mailinstellingen zijn opgeslagen.

en: Your Note has been saved.
nl_BE: Uw notitie is opgeslagen.

en: Your PDF Page Format titled <strong>%1</strong> has been updated.
nl_BE: Het PDF-paginaformaat <strong>%1</strong> is gewijzigd.

en: Your Page
nl_BE: Uw pagina

en: Your Personal Campaign Page
nl_BE: Uw persoonlijke campagnepagina

en: Your Personal Campaign Page for %1
nl_BE: Uw persoonlijke campagnepagina voor %1

en: Your Personal Campaign Page has been %1 %2 %3
nl_BE: Uw persoonlijke campagnepagina is %1 %2 %3

en: Your Pledge(s)
nl_BE: Uw toezegging(en)

en: Your Premium Selection
nl_BE: Uw keuzes aan relatiegeschenken

en: Your Registration Info
nl_BE: Uw registratie informatie

en: Your Reminder titled %1 has been updated.
nl_BE: Uw herinnering %1 is gewijzigd.

en: Your SMTP Server (machine) name is incorrect.
nl_BE: uw SMTP server (machine)naam is fout.

en: Your SMTP Username or Password are incorrect.
nl_BE: uw SMTP gebruikersnaam of wachtwoord is fout.

en: Your SMTP server is just not responding right now (it is down for some reason).
nl_BE: uw SMTP-server reageert niet (het is buiten gebruik om een of andere reden).

en: Your Sendmail argument is incorrect.
nl_BE: uw Sendmail argument is niet juist.

en: Your Sendmail path is incorrect.
nl_BE: Uw Sendmail pad is niet juist.

en: Your Set '%1' has been added. You can add fields to this set now.
nl_BE: Uw set '%1' is toegevoegd. U kunt nu velden aan deze set toevoegen.

en: Your Subscription has been Activated
nl_BE: Uw inschrijving is geactiveerd

en: Your USPS API Authorization has Failed.
nl_BE: Uw USPS API autorisatie is mislukt.

en: Your USPS API Lookup has Failed.
nl_BE: Uw USPS API Lookup is mislukt.

en: Your account data will be used to charge your bank account via direct debit. While submitting this form you agree to the charging of your bank account via direct debit.
nl_BE: Uw accountgegevens zullen worden gebruikt voor de automatische incasso. Door het indienen van dit formulier gaat u akkoord met deze automatische incasso.

en: Your association rule has been added.
nl_BE: Uw associatieregel is toegevoegd.

en: Your association rule has been edited.
nl_BE: Uw associatieregel is gewijzigd.

en: Your auto renew membership sign-up has ended and your membership will not be automatically renewed.
nl_BE: Het automatisch verlengen van uw lidmaatschap is beëindigd en uw lidmaatschap wordt dus niet automatisch verlengd.

en: Your browser session has expired and we are unable to complete your form submission. We have returned you to the initial step so you can complete and resubmit the form. If you experience continued difficulties, please contact us for assistance.
nl_BE: Uw sessie is verlopen, we kunnen uw gegevens niet meer verwerken. U kunt uw aanvraag nu opnieuw versturen. Als u problemen blijft ondervinden, neem dan voor hulp contact met ons op.

en: Your changes have been saved.
nl_BE: Uw wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Your changes in the <em>%1</em> tab have not been saved.
nl_BE: Uw wijzigingen in de <em>%1</em> tab zijn niet opgeslagen.

en: Your configured editor "TinyMCE" is no longer part of the main CiviCRM download. To continue using it, visit the <a %1>Manage Extensions</a> page to download and install the TinyMCE extension.
nl_BE: U hebt "TinyMCE" als editor ingesteld, maar deze is niet langer onderdeel van de CiviCRM-core. Als u deze wilt blijven gebruiken, bezoek dan de pagina <a %1>Extensies beheren</a> om de TinyMCE-extensie te downloaden en te installeren.

en: Your contribution has been submitted to %1 for processing.
nl_BE: Uw bijdrage zal door %1 worden verwerkt.

en: Your contribution will not be completed until you click the <strong>%1</strong> button. Please click the button one time only.
nl_BE: Uw bijdrage is pas afgerond als u op de knop <strong>%1</strong> klikt. Klik a.u.b. slechts één keer op de knop.

en: Your custom field set '%1 ' has been saved.
nl_BE: Specifieke gegevensgroep '%1' is opgeslagen.

en: Your custom field set '%1' has been added. You can add custom fields now.
nl_BE: De specifieke set '%1' is toegevoegd. U kunt nu specifieke velden toevoegen.

en: Your database has already been upgraded to CiviCRM %1
nl_BE: De database is al bijgewerkt naar CiviCRM %1

en: Your database is configured to use the MyISAM database engine. CiviCRM requires InnoDB. You will need to convert any MyISAM tables in your database to InnoDB. Using MyISAM tables will result in data integrity issues.
nl_BE: Uw database is geconfigureerd voor gebruik van MyISAM. Omdat CiviCRM InnoDB gebruikt, zult u alle MyISAM tabellen in uw database moeten converteren.

en: Your database is marked with an unexpected version number: %1. The automated upgrade to version %2 can not be run - and the %2 codebase may not be compatible with your database state. You will need to determine the correct version corresponding to your current database state. You may want to revert to the codebase you were using prior to beginning this upgrade until you resolve this problem.
nl_BE: Uw database heeft een onverwacht versie-nummer: %1. De upgrade naar versie %2 kan niet automatisch worden gedaan. De %2 programmatuur is mogelijk niet in overeenstemming met de status van de database. U moet de correcte versie van uw database bepalen.. Mogelijk wilt u de programmatuur van voor deze upgrade weer terugzetten totdat u dit probleem heeft opgelost.

en: Your database is marked with an unexpected version number: %1. The v%2 codebase may not be compatible with your database state.
                You will need to determine the correct version corresponding to your current database state. You may want to revert to the codebase
                you were using until you resolve this problem.<br/>OR if this is a manual install from git, you might want to fix civicrm-version.php file.
nl_BE: Uw database heeft een onverwacht versienummer: %1. De v%2 programmatuur is waarschijnlijk niet compatibel met deze database.
    U moet de juiste versie van de programmatuur bepalen die overeenkomt met de database. Waarschijnlijk moet u een back-up van de programmatuur terugzetten.<br/>Indien u echter een handmatige installatie vanaf GIT  hebt gedaan, dan moet u mogelijk het bestand  civicrm-version.php wijzigen.

en: Your database is missing a function to populate the 'Phone number' field with a numbers-only version of the phone.
nl_BE: In de database ontbreekt de functie om het telefoonnummer te vullen met alleen de cijfers van het telefoonnummer.

en: Your database is not configured for version %1
nl_BE: Uw database is niet geconfigureerd voor versie %1

en: Your database settings don't appear to be correct. Please check the <a href='%1'>Database Details</a> below for specific errors.
nl_BE: De database-instellingen lijken niet te kloppen. Controleer a.u.b. de <a href='%1'>databasedetails</a> hieronder op foutmeldingen.

en: Your email address has been removed from %1 mailing lists.
nl_BE: Uw mailadres is niet verwijderd van de %1 mailinglijst.

en: Your event registration will be confirmed. Please go back to the main registration page, to complete payment information.
nl_BE: Uw aanmelding zal bevestigd worden. Ga a.u.b. terug naar de hoofd aanmeldingspagina om uw betalingsinformatie compleet te maken.

en: Your export can include multiple types of contacts, and non-applicable fields will be empty (e.g. <strong>Last Name</strong> will not be populated for an Organization record).
nl_BE: U kunt meerdere contacttypes exporteren, velden die niet van toepassing zijn bij een type zijn dan leeg (bijvoorbeeld: Bij een organisatie is de <strong>Achternaam</strong> leeg).

en: Your extensions cache directory (%1) is not web server writable. Please go to the <a href="%2">path setting page</a> and correct it.<br/>
nl_BE: De webserver kan niet schrijven in de cache-map van de extensies (%1). Ga a.u.b. naar de pagina <a href="%2">padinstellingen</a> en corrigeer dit.<br/>

en: Your extensions directory (%1) is read-only. If you would like to perform downloads or upgrades, then change the file permissions.
nl_BE: De map (%1) voor extensies is niet schrijfbaar. Pas de bestandsrechten aan als u downloads en/of upgrades wilt doen.

en: Your extensions directory is not set or is not writable. Click <a href='%1'>here</a> to set the extensions directory.
nl_BE: De extensie-map is niet ingesteld of is niet schrijfbaar. Klik <a href='%1'>hier</a> om deze in te stellen.

en: Your extensions directory is not set.  Click <a href="%1">here</a> to set the extensions directory.
nl_BE: De extensie-map is niet ingesteld Klik <a href="%1">hier</a> om het pad in te stellen.

en: Your extensions directory path points to %1, which is not a directory.  Please check your file system.
nl_BE: Het pad van uw extensie-map staat ingesteld op %1, maar dit is geen map. Controleer uw bestandssysteem.

en: Your extensions require database updates. Please <a href="%1">execute the updates</a>.
nl_BE: Voor uw extensies is een database-upgrade nodig.  <a href="%1">Upgrade uitvoeren</a>.

en: Your fundraising total has been updated.
nl_BE: Uw totaal van de fondsenwerving is gewijzigd.

en: Your information has been saved.
nl_BE: Uw informatie is opgeslagen.

en: Your initial contribution will be processed once you complete the confirmation step. You will be able to cancel the recurring contribution by visiting the web page link that will be included in your receipt.
nl_BE: Uw initiële kosten voor het lidmaatschap zullen worden verwerkt na het afronden van de bevestiging. U kunt de periodieke bijdrage beëindigen door de link te gebruiken in de e-mail met uw ontvangstbewijs.

en: Your initial membership fee will be processed once you complete the confirmation step. You will be able to cancel the auto-renewal option by visiting the web page link that will be included in your receipt.
nl_BE: Uw initiële kosten voor het lidmaatschap zullen worden verwerkt na het afronden van de bevestiging. U kunt de automatische verlenging beëindigen door de link te gebruiken in de e-mail met uw ontvangstbewijs.

en: Your initial pledge payment has been processed. You will be able to modify or cancel future pledge payments at any time by contacting us at %1.
nl_BE: De eerste betaling voor uw toezegging is verwerkt. U kunt toekomstige betalingen van deze toezegging altijd wijzigen of beëindigen door contact met ons op te nemen via %1.

en: Your initial pledge payment will be processed when you click &quot;%2&quot; below. You will be able to modify or cancel future pledge payments at any time by logging in to your account or contacting us at %1.
nl_BE: Uw eerste bijdrage zal worden verwerkt wanneer u hieronder op &quot;%2&quot; klikt. U kunt toekomstige betalingen op uw toezegging op elk moment wijzigen of stopzetten door in te loggen in uw account of contact met ons op te nemen op %1.

en: Your mail has been sent.
nl_BE: Uw e-mail is verzonden.

en: Your message thanking the %1 for helping to spread the word. You may include HTML tags to add formatting or links.
nl_BE: Uw bericht om %1 te bedanken voor de mond tot mond reclame. U mag HTML-tags gebruiken.

en: Your multiple choice option '%1' has been saved
nl_BE: Uw meerkeuze optie '%1' is opgeslagen.

en: Your new Label Format titled <strong>%1</strong> has been saved.
nl_BE: Nieuw etiketformaat <strong>%1</strong> is toegevoegd.

en: Your new PDF Page Format titled <strong>%1</strong> has been saved.
nl_BE: Het PDF-paginaformaat <strong>%1</strong> is toegevoegd.

en: Your new Reminder titled %1 has been saved.
nl_BE: De nieuwe herinnering %1 is opgeslagen.

en: Your organization can use Campaigns to track all constituent interactions related to a particular fund-raising or engagement effort. You can link activities, contributions, event participation, mailings, membership signups, and pledges to a particular campaign.
nl_BE: Uw organisatie kan campagnes gebruiken om alle interacties met uw publiek die te maken hebben met een bepaalde inzameling of inspanningen voor een actie. U kunt activiteiten, bijdragen, deelnames aan evenementen, mailings, aanmeldingen voor lidmaatschap en toezeggingen aan een bepaalde campagne koppelen.

en: Your page requires administrator review before you can begin your fundraising efforts.
nl_BE: Een beheerder van de site bekijkt eerst uw pagina voordat u met fondsenwerving kunt beginnen.

en: Your payment information looks incomplete. Please go back to the main registration page, to complete payment information.
nl_BE: Uw betalingsinformatie lijkt niet compleet. Ga terug naar het hoofd inschrijf scherm om uw betalingsinformatie aan te vullen.

en: Your pending event registration for %1 has expired
    because you did not confirm your registration.
nl_BE: Uw aanmelding voor %1 is verlopen omdat
    u uw aanmelding niet bevestigd hebt.

en: Your personal campaign page has been approved and is now live.
nl_BE: Uw persoonlijke campagnepagina is goedgekeurd en gepubliceerd.

en: Your personal campaign page has been reviewed. There were some issues with the content which prevented us from approving the page. We are sorry for any inconvenience.
nl_BE: Uw persoonlijke campagnepagina is beoordeeld. Er zijn een aantal vragen over de inhoud wat ons ervan heeft weerhouden om de pagina goed te keuren. Wij betreuren het eventuele ongemak.

en: Your profile has not been saved.
nl_BE: Uw profiel is niet opgeslagen.

en: Your profile is not saved and Account is not created.
nl_BE: Uw profiel is niet opgeslagen en uw account is niet aangemaakt.

en: Your record has been deleted.
nl_BE: Uw record is verwijderd.

en: Your recurring contribution has been updated as requested:
nl_BE: Uw periodieke bijdrage is op verzoek gewijzigd:

en: Your recurring contribution of %1, every %2 %3 has been cancelled as requested.
nl_BE: Uw periodieke bijdrage van %1, elke %2 %3 is op verzoek beëindigd.

en: Your recurring contribution term has ended.
nl_BE: Uw periodieke bijdragen zijn beëindigd.

en: Your registration has been processed successfully.
nl_BE: Uw aanmelding is gelukt.

en: Your registration has been submitted.
nl_BE: Uw inschrijving is verzonden.

en: Your registration payment has been submitted to %1 for processing.
nl_BE: Uw geregistreerde betaling zal door %1 worden verwerkt.

en: Your registration will not be submitted until you click the <strong>Continue</strong> button. Please click the button one time only. If you need to change any details, click the Go Back button below to return to the previous screen.
nl_BE: Uw aanmelding zal niet verwerkt worden totdat u de <strong>Doorgaan</strong> knop aanklikt. Klik slechts één keer op de knop. Als u details aan wilt passen klik dan op de knop Ga terug.

en: Your report has been successfully copied as "%1". You are currently viewing the new copy.
nl_BE: Uw rapport is gekopieerd. U ziet de nieuwe versie met de naam "%1".

en: Your schedule:
nl_BE: Uw schema:

en: Your site administrator must also configure a "cron job" (scheduled server task) to run this script.
nl_BE: Uw sitebeheerder moet ook een zogenaamde "cronjob" (geplande servertaak) configureren om dit script uit te voeren.

en: Your site administrator must configure the scheduled job (Administer > System Settings > Scheduled Jobs) which updates pledge payment statuses and sends the reminders.
nl_BE: Uw sitebeheerder moet de taak configureren (Beheer > Systeeminstellingen > Geplande taken) die de status van de betaling van de toezegging wijzigt en de herinneringen verstuurd.

en: Your site administrator will need to setup an instance of the Scheduled Job "Mail Reports" to trigger creation and delivery of each report. When invoked, this job will deliver email to the recipients specified for the report. The report can be attached to the email as a PDF file (default), as a CSV file, or included in HTML format.
nl_BE: Uw beheerder moet een taak "Mail Reports" inplannen om elk rapport te laten aanmaken en te laten versturen. De taak stuurt naar elke ontvanger een e-mail. Het rapport kan als PDF-bestand (standaard) als bijlage toegevoegd worden, of als CSV-bestand of in de berichttekst staan in HTML-formaat.

en: Your site is currently configured to require double-opt in when users join (subscribe) to Group(s) via a Profile form. In this mode, you need to include an Email field in a Profile BEFORE you can add the Group(s) field. This ensures that an opt-in confirmation email can be sent. Your site administrator can disable double opt-in on the civimail admin settings: <em>%1</em>
nl_BE: Uw website is nu geconfigureerd om een dubbele opt-in te verplichten wanneer gebruikers zich als lid aanmelden voor een groep via een profielformulier. In dit geval, moet er een e-mailadres in het profiel zijn opgenomen VOORDAT u het groepsveld kunt toevoegen. Hierdoor kan er een e-mail ter bevestiging worden verstuurd. Uw beheerder kan de dubbele opt-in uitschakelen in de CiviMail instellingen:  <em>%1</em>

en: Your site may already have profile(s) which were previously created for this purpose, in which case you can re-use them for any number of online contribution pages.
nl_BE: Uw website heeft mogelijk al profiel(en) die eerder voor dit doel zijn aangemaakt, u kunt ze dan opnieuw gebruiken voor een online bijdragepagina.

en: Your smart group has been saved as '%1'.
nl_BE: Uw smartgroep is opgeslagen als '%1'.

en: Your subscription request has been submitted for %1. Check your inbox shortly for the confirmation email(s). If you do not see a confirmation email, please check your spam/junk mail folder.
nl_BE: Uw aanmeldingsverzoek voor %1 is verzonden. Controleer uw Postvak in van uw e-mail op onze bevestiging. Kunt u deze niet vinden, controleer dan of deze in uw spam-map beland is.

en: Your subscription to these group(s) is pending confirmation.
nl_BE: Uw aanmelding bij deze groep(en) moet nog bevestigt worden.

en: Your transaction has been processed successfully.
nl_BE: Uw transactie is verwerkt.

en: Your transaction will not be completed until you click the <strong>%1</strong> button. Please click the button one time only.
nl_BE: Uw transactie is pas afgerond als u op de knop <strong>%1</strong> klikt. Klik a.u.b. slechts één keer op de knop.

en: Your update(s) have been saved.
nl_BE: Uw wijziging(en) is (zijn) opgeslagen.

en: Your updates have been saved.
nl_BE: Uw wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Your user record does not have a valid email address and no from addresses have been configured.
nl_BE: Uw gebruikersaccount heeft geen geldig e-mailadres.

en: Your username contains invalid characters
nl_BE: Uw gebruikersnaam bevat ongeldige karakters

en: Your username contains invalid characters or is too short
nl_BE: Uw gebruikersnaam bevat ongeldige karakters of is te kort

en: Your username is too short
nl_BE: Uw gebruikersnaam is te kort

en: ZIP / Postal Code
nl_BE: Postcode

en: ZIP / Postal Code of the Address
nl_BE: De postcode bij het adres

en: ZIP Support Required
nl_BE: Ondersteuning voor ZIP-bestanden vereist

en: Zip
nl_BE: Postcode

en: Zip Code Range
nl_BE: Postcoderange

en: [CiviMail Draft]
nl_BE: [CiviMail-concept]

en: [Copy id %1]
nl_BE: [Kopie van %1}

en: [your Backdrop root directory]
nl_BE: [uw Backdrop rootmap]

en: [your Drupal root directory]
nl_BE: [uw Drupal-hoofdmap]

en: a household
nl_BE: een huishouden

en: a pseudo-FK to civicrm_option_value
nl_BE: een pseudo-FK naar civicrm_option_value

en: a pseudo-FK to civicrm_option_value containing PDF Page Format.
nl_BE: een pseudo-FK naar civicrm_option_value met het PDF-Paginaformaat.

en: abbreviated month name ('Jan'..'Dec')
nl_BE: afkortingen van maanden ('Jan'..'Dec')

en: access AJAX API
nl_BE: Ajax-API gebruiken

en: access CiviCRM
nl_BE: CiviCRM gebruiken

en: access CiviCRM backend and API
nl_BE: toegang CiviCRM-backend en API

en: access CiviContribute
nl_BE: toegang tot CiviContribute

en: access CiviEvent
nl_BE: toegang tot CiviEvent

en: access CiviGrant
nl_BE: toegang tot CiviGrant

en: access CiviMail
nl_BE: toegang tot CiviMail

en: access CiviMail subscribe/unsubscribe pages
nl_BE: toegang tot aan- en afmeldpagina's van CiviMail

en: access CiviMember
nl_BE: toegang tot CiviMember

en: access CiviPledge
nl_BE: toegang tot CiviPledge

en: access CiviReport
nl_BE: toegang tot CiviReport

en: access Contact Dashboard
nl_BE: contactdashboard gebruiken

en: access Report Criteria
nl_BE: toegang tot rapportcriteria

en: access all cases and activities
nl_BE: toegang tot alle dossiers en activiteiten

en: access all custom data
nl_BE: alle specifieke gegevensgroepen gebruiken

en: access contact reference fields
nl_BE: gebruik referentievelden voor contacten

en: access deleted contacts
nl_BE: verwijderde contacten gebruiken

en: access my cases and activities
nl_BE: toegang tot mijn dossiers en activiteiten

en: access uploaded files
nl_BE: geüploade bestanden gebruiken

en: actual funds transfer amount. total less fees. if processor does not report actual fee during transaction, this is set to total_amount.
nl_BE: huidig binnengehaald bedrag, exclusief kosten. indien betaalmethode geen kosten meldt bij transacties is dit dus het totale bedrag.

en: actual processor fee if known - may be 0.
nl_BE: actuele verwerkingskosten, indien bekend, kan 0 zijn.

en: add
nl_BE: toevoegen

en: add a <a href='%1'>New Individual</a>, <a href='%2'>Organization</a> or <a href='%3'>Household</a>
nl_BE: voeg een <a href='%1'>nieuwe persoon</a>, <a href='%2'> organisatie</a> of <a href='%3'> huishouden</a> toe

en: add another choice
nl_BE: nieuwe optie toevoegen

en: add another profile (bottom of page)
nl_BE: nog een profiel toevoegen (onderaan)

en: add cases
nl_BE: aanmaken dossier

en: add contact notes
nl_BE: contactnotities aanmaken

en: add contacts
nl_BE: contacten toevoegen

en: add new
nl_BE: toevoegen

en: administer CiviCRM
nl_BE: CiviCRM beheren

en: administer CiviCRM Data
nl_BE: CiviCRM-gegevens beheren

en: administer CiviCRM System
nl_BE: CiviCRM beheren

en: administer CiviCampaign
nl_BE: CiviCampaign beheren

en: administer CiviCase
nl_BE: CiviCase beheren

en: administer Multiple Organizations
nl_BE: meerdere organisaties beheren

en: administer Reports
nl_BE: rapporten beheren

en: administer Tagsets
nl_BE: kenmerksets beheren

en: administer dedupe rules
nl_BE: overeenkomstregels beheren

en: administer payment processors
nl_BE: betaalmethoden beheren

en: administer private reports
nl_BE: beheer vertrouwelijke rapporten

en: administer reserved groups
nl_BE: gereserveerde groepen beheren

en: administer reserved reports
nl_BE: gereserveerde rapporten beheren

en: administer reserved tags
nl_BE: gereserveerde kenmerken beheren

en: after
nl_BE: na

en: all CiviCRM permissions and ACLs
nl_BE: alle CiviCRM-rechten en ACL's

en: allocated amount of transaction to this entity
nl_BE: toegekende aantal transacties voor deze entiteit

en: amount of transaction
nl_BE: transactiebedrag

en: an individual
nl_BE: een persoon

en: an organization
nl_BE: een organisatie

en: and
nl_BE: en

en: and a password
nl_BE: en een wachtwoord

en: and end date of %1
nl_BE: en einddatum van %1

en: and is ready to use.
nl_BE: en is klaar voor gebruik.

en: anonymously
nl_BE: anoniem

en: another column
nl_BE: nog een kolom

en: another discount set
nl_BE: een andere kortingsset

en: another soft credit
nl_BE: nog een zacht krediet

en: approve mailings
nl_BE: mailings goedkeuren

en: arguments that are passed in the url when invoking the instance
nl_BE: parameters bij de URL bij aanroepen van de instantie

en: array of accepted credit card types
nl_BE: array met geaccepteerde creditcardtypes

en: as of
nl_BE: per

en: because no email address on file or communication preferences specify DO NOT EMAIL or Contact is deceased or Primary email address is On Hold
nl_BE: Omdat er geen e-mailadres bestaat, 'Niet e-mailen' is aangegeven bij de communicatievoorkeuren, dit contact is overleden, of het primaire e-mailadres is uitgeschakeld

en: because no phone number on file or communication preferences specify DO NOT SMS or Contact is deceased
nl_BE: omdat geen telefoonnummer bij bestand of communicatie voorkeuren aangeeft "Geen SMS" of "Contact is overleden"

en: before
nl_BE: voor

en: between %1 and %2
nl_BE: tussen %1 en %2

en: but requires administrator review before you can begin promoting your campaign. You will receive an email confirmation shortly which includes a link to return to this page.
nl_BE: maar een beheerder moet het goedkeuren voordat u uw campagne kunt promoten. U ontvangt binnenkort een bevestiging per e-mail met daarin een link om bij uw pagina te komen.

en: by relationship
nl_BE: op relatie

en: cache entered data
nl_BE: cache ingevoerde gegevens

en: cached snapshot of the serialized data
nl_BE: weergave van opgeslagen opeenvolgende gegevens

en: cc Email Report Instance To
nl_BE: cc E-mail Rapport Exemplaar naar

en: change
nl_BE: wijzigen

en: change membership type
nl_BE: wijzig lidmaatschapstype

en: check your spelling
nl_BE: controleer uw spelling

en: civicrm_root is currently set to: <em>!1</em>.
nl_BE: civicrm_root staat momenteel ingesteld op: <em>!1</em>.

en: click to add more
nl_BE: Klik om meer toe te voegen

en: client_id cannot be empty for OpenCase - end post processing
nl_BE: client_id is niet ingevuld bij verwerken OpenCase - end post

en: close
nl_BE: sluiten

en: close all manual batches
nl_BE: alle handmatige batches afsluiten

en: close own manual batches
nl_BE: eigen handmatige batches afsluiten

en: close section
nl_BE: sectie sluiten

en: column no for this widget
nl_BE: kolomnummer voor deze widget

en: comma-separated list of email addresses to bcc each time a confirmation is sent
nl_BE: kommagescheidenlijst met e-mailadressen die een bcc ontvangen bij een bevestiging

en: comma-separated list of email addresses to bcc each time a receipt is sent
nl_BE: kommagescheidenlijst met e-mailadressen van ontvangers die een bcc ontvangen bij een ontvangstbericht

en: comma-separated list of email addresses to cc each time a confirmation is sent
nl_BE: kommagescheidenlijst met e-mailadressen die een cc ontvangen bij een bevestiging

en: comma-separated list of email addresses to cc each time a receipt is sent
nl_BE: kommagescheidenlijst met e-mailadressen van ontvangers die een cc ontvangen bij een ontvangstbericht

en: comma-separated list of email addresses to send the report to
nl_BE: kommagescheidenlijst met e-mailadressen met ontvangers van dit rapport

en: confirmation
nl_BE: bevestiging

en: contact does not exist: %1
nl_BE: contact bestaat niet: %1

en: contactId
nl_BE: Contactnummer

en: contains json encode configurations options
nl_BE: bevat json-encode configuratie-opties

en: contents of the Return-Path header
nl_BE: inhoud van de Return-Path header

en: contents of the document
nl_BE: inhoud van het document

en: controls sort order
nl_BE: zorgt voor de volgorde

en: copy
nl_BE: kopie

[ctx: country]
en: Africa West, East, Central and Southern
nl_BE: West-, Oost-, Centraal- en Zuid-Afrika

[ctx: country]
en: Albania
nl_BE: Albanië

[ctx: country]
en: Algeria
nl_BE: Algerije

[ctx: country]
en: America South, Central, North and Caribbean
nl_BE: Zuid-, Midden- en Noord-Amerika en het Caribisch gebied

[ctx: country]
en: American Samoa
nl_BE: Amerikaans-Samoa

[ctx: country]
en: Antigua and Barbuda
nl_BE: Antigua en Barbuda

[ctx: country]
en: Argentina
nl_BE: Argentinië

[ctx: country]
en: Armenia
nl_BE: Armenië

[ctx: country]
en: Asia-Pacific
nl_BE: Azië - Stille Oceaan

[ctx: country]
en: Australia
nl_BE: Australië

[ctx: country]
en: Austria
nl_BE: Oostenrijk

[ctx: country]
en: Azerbaijan
nl_BE: Azerbeidzjan

[ctx: country]
en: Bahamas
nl_BE: Bahama's

[ctx: country]
en: Bahrain
nl_BE: Bahrein

[ctx: country]
en: Belgium
nl_BE: België

[ctx: country]
en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
nl_BE: Bonaire, Saint Eustatius en Saba

[ctx: country]
en: Bosnia and Herzegovina
nl_BE: Bosnië en Herzegovina

[ctx: country]
en: Bouvet Island
nl_BE: Bouvet

[ctx: country]
en: Brazil
nl_BE: Brazilië

[ctx: country]
en: British Indian Ocean Territory
nl_BE: Brits Indische Oceaanterritorium

[ctx: country]
en: Brunei Darussalam
nl_BE: Brunei

[ctx: country]
en: Bulgaria
nl_BE: Bulgarije

[ctx: country]
en: Cambodia
nl_BE: Cambodja

[ctx: country]
en: Cameroon
nl_BE: Kameroen

[ctx: country]
en: Cape Verde
nl_BE: Kaapverdië

[ctx: country]
en: Cayman Islands
nl_BE: Caymaneilanden

[ctx: country]
en: Central African Republic
nl_BE: Centraal-Afrikaanse Republiek

[ctx: country]
en: Chad
nl_BE: Tsjaad

[ctx: country]
en: Chile
nl_BE: Chili

[ctx: country]
en: Christmas Island
nl_BE: Christmaseiland

[ctx: country]
en: Cocos (Keeling) Islands
nl_BE: Cocoseilanden

[ctx: country]
en: Comoros
nl_BE: Comoren

[ctx: country]
en: Congo, Republic of the
nl_BE: Republiek Congo (Congo-Brazzaville)

[ctx: country]
en: Congo, The Democratic Republic of the
nl_BE: Democratische Republiek Congo (Congo-Kinshasa)

[ctx: country]
en: Cook Islands
nl_BE: Cookeilanden

[ctx: country]
en: Croatia
nl_BE: Kroatië

[ctx: country]
en: Czech Republic
nl_BE: Tsjechië

[ctx: country]
en: Côte d’Ivoire
nl_BE: Ivoorkust

[ctx: country]
en: Denmark
nl_BE: Denemarken

[ctx: country]
en: Dominican Republic
nl_BE: Dominicaanse Republiek

[ctx: country]
en: Egypt
nl_BE: Egypte

[ctx: country]
en: Equatorial Guinea
nl_BE: Equatoriaal-Guinea

[ctx: country]
en: Estonia
nl_BE: Estland

[ctx: country]
en: Eswatini
nl_BE: Eswatini (Swaziland)

[ctx: country]
en: Ethiopia
nl_BE: Ethiopië

[ctx: country]
en: Europe and Central Asia
nl_BE: Europa en Centraal-Azië

[ctx: country]
en: Falkland Islands (Malvinas)
nl_BE: Falklandeilanden

[ctx: country]
en: Faroe Islands
nl_BE: Faeröer

[ctx: country]
en: France
nl_BE: Frankrijk

[ctx: country]
en: French Guiana
nl_BE: Frans-Guyana

[ctx: country]
en: French Polynesia
nl_BE: Frans-Polynesië

[ctx: country]
en: French Southern Territories
nl_BE: Franse Zuidelijke en Antarctische Gebieden

[ctx: country]
en: Georgia
nl_BE: Georgië

[ctx: country]
en: Germany
nl_BE: Duitsland

[ctx: country]
en: Greece
nl_BE: Griekenland

[ctx: country]
en: Greenland
nl_BE: Groenland

[ctx: country]
en: Guinea
nl_BE: Guinee

[ctx: country]
en: Guinea-Bissau
nl_BE: Guinee-Bissau

[ctx: country]
en: Haiti
nl_BE: Haïti

[ctx: country]
en: Heard Island and McDonald Islands
nl_BE: Heardeiland en McDonaldeilanden

[ctx: country]
en: Holy See (Vatican City State)
nl_BE: Vaticaanstad

[ctx: country]
en: Hong Kong
nl_BE: Hongkong

[ctx: country]
en: Hungary
nl_BE: Hongarije

[ctx: country]
en: Iceland
nl_BE: IJsland

[ctx: country]
en: Indonesia
nl_BE: Indonesië

[ctx: country]
en: Iran, Islamic Republic of
nl_BE: Iran

[ctx: country]
en: Iraq
nl_BE: Irak

[ctx: country]
en: Ireland
nl_BE: Ierland

[ctx: country]
en: Isle of Man
nl_BE: Man

[ctx: country]
en: Israel
nl_BE: Israël

[ctx: country]
en: Italy
nl_BE: Italië

[ctx: country]
en: Jordan
nl_BE: Jordanië

[ctx: country]
en: Kazakhstan
nl_BE: Kazachstan

[ctx: country]
en: Kenya
nl_BE: Kenia

[ctx: country]
en: Korea, Democratic People's Republic of
nl_BE: Noord-Korea

[ctx: country]
en: Korea, Republic of
nl_BE: Zuid-Korea

[ctx: country]
en: Kuwait
nl_BE: Koeweit

[ctx: country]
en: Kyrgyzstan
nl_BE: Kirgizië

[ctx: country]
en: Lao People's Democratic Republic
nl_BE: Laos

[ctx: country]
en: Latvia
nl_BE: Letland

[ctx: country]
en: Lebanon
nl_BE: Libanon

[ctx: country]
en: Libya
nl_BE: Libië

[ctx: country]
en: Lithuania
nl_BE: Litouwen

[ctx: country]
en: Luxembourg
nl_BE: Luxemburg

[ctx: country]
en: Macao
nl_BE: Macau

[ctx: country]
en: Malaysia
nl_BE: Maleisië

[ctx: country]
en: Maldives
nl_BE: Malediven

[ctx: country]
en: Marshall Islands
nl_BE: Marshalleilanden

[ctx: country]
en: Mauritania
nl_BE: Mauritanië

[ctx: country]
en: Micronesia, Federated States of
nl_BE: Micronesia

[ctx: country]
en: Middle East and North Africa
nl_BE: Midden-Oosten en Noord Afrika

[ctx: country]
en: Moldova
nl_BE: Moldavië

[ctx: country]
en: Mongolia
nl_BE: Mongolië

[ctx: country]
en: Morocco
nl_BE: Marokko

[ctx: country]
en: Namibia
nl_BE: Namibië

[ctx: country]
en: Netherlands
nl_BE: Nederland

[ctx: country]
en: New Caledonia
nl_BE: Nieuw-Caledonië

[ctx: country]
en: New Zealand
nl_BE: Nieuw-Zeeland

[ctx: country]
en: Norfolk Island
nl_BE: Norfolk

[ctx: country]
en: North Macedonia
nl_BE: Noord-Macedonië

[ctx: country]
en: Northern Mariana Islands
nl_BE: Noordelijke Marianen

[ctx: country]
en: Norway
nl_BE: Noorwegen

[ctx: country]
en: Palestine, State of
nl_BE: Palestina

[ctx: country]
en: Papua New Guinea
nl_BE: Papoea-Nieuw-Guinea

[ctx: country]
en: Philippines
nl_BE: Filipijnen

[ctx: country]
en: Pitcairn
nl_BE: Pitcairneilanden

[ctx: country]
en: Poland
nl_BE: Polen

[ctx: country]
en: Reunion
nl_BE: Réunion

[ctx: country]
en: Romania
nl_BE: Roemenië

[ctx: country]
en: Russian Federation
nl_BE: Rusland

[ctx: country]
en: Saint Helena
nl_BE: Sint-Helena

[ctx: country]
en: Saint Kitts and Nevis
nl_BE: Saint Kitts en Nevis

[ctx: country]
en: Saint Martin (French part)
nl_BE: Sint Maarten (Frans deel)

[ctx: country]
en: Saint Pierre and Miquelon
nl_BE: Saint-Pierre en Miquelon

[ctx: country]
en: Saint Vincent and the Grenadines
nl_BE: Sint Vincent en de Grenadines

[ctx: country]
en: Sao Tome and Principe
nl_BE: Sao Tomé en Principe

[ctx: country]
en: Saudi Arabia
nl_BE: Saoedi-Arabië

[ctx: country]
en: Serbia
nl_BE: Servië

[ctx: country]
en: Serbia and Montenegro
nl_BE: Servië en Montenegro

[ctx: country]
en: Seychelles
nl_BE: Seychellen

[ctx: country]
en: Sint Maarten (Dutch Part)
nl_BE: Sint Maarten (Nederlands deel)

[ctx: country]
en: Slovakia
nl_BE: Slovakije

[ctx: country]
en: Slovenia
nl_BE: Slovenië

[ctx: country]
en: Solomon Islands
nl_BE: Salomonseilanden

[ctx: country]
en: Somalia
nl_BE: Somalië

[ctx: country]
en: South Africa
nl_BE: Zuid-Afrika

[ctx: country]
en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nl_BE: Zuid-Georgië en de Zuidelijke Sandwicheilanden

[ctx: country]
en: South Sudan
nl_BE: Zuid Sudan

[ctx: country]
en: Spain
nl_BE: Spanje

[ctx: country]
en: Sudan
nl_BE: Soedan

[ctx: country]
en: Svalbard and Jan Mayen
nl_BE: Spitsbergen en Jan Mayen

[ctx: country]
en: Sweden
nl_BE: Zweden

[ctx: country]
en: Switzerland
nl_BE: Zwitserland

[ctx: country]
en: Syrian Arab Republic
nl_BE: Syrië

[ctx: country]
en: Tajikistan
nl_BE: Tadzjikistan

[ctx: country]
en: Tanzania, United Republic of
nl_BE: Tanzania

[ctx: country]
en: Timor-Leste
nl_BE: Oost-Timor

[ctx: country]
en: Tokelau
nl_BE: Tokelau-eilanden

[ctx: country]
en: Trinidad and Tobago
nl_BE: Trinidad en Tobago

[ctx: country]
en: Tunisia
nl_BE: Tunesië

[ctx: country]
en: Turkey
nl_BE: Turkije

[ctx: country]
en: Turks and Caicos Islands
nl_BE: Turks- en Caicoseilanden

[ctx: country]
en: Uganda
nl_BE: Oeganda

[ctx: country]
en: Ukraine
nl_BE: Oekraïne

[ctx: country]
en: United Arab Emirates
nl_BE: Verenigde Arabische Emiraten

[ctx: country]
en: United Kingdom
nl_BE: Verenigd Koninkrijk

[ctx: country]
en: United States
nl_BE: Verenigde Staten

[ctx: country]
en: United States Minor Outlying Islands
nl_BE: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

[ctx: country]
en: Uzbekistan
nl_BE: Oezbekistan

[ctx: country]
en: Viet Nam
nl_BE: Vietnam

[ctx: country]
en: Virgin Islands, British
nl_BE: Britse Maagdeneilanden

[ctx: country]
en: Virgin Islands, U.S.
nl_BE: Amerikaanse Maagdeneilanden

[ctx: country]
en: Wallis and Futuna
nl_BE: Wallis en Futuna

[ctx: country]
en: Western Sahara
nl_BE: Westelijke Sahara

[ctx: country]
en: Yemen
nl_BE: Jemen

[ctx: country]
en: unassigned
nl_BE: niet toegewezen

[ctx: country]
en: Åland Islands
nl_BE: Åland

en: create mailings
nl_BE: mailings aanmaken

en: create manual batch
nl_BE: aanmaken handmatige batch

en: create or administer CiviCRM profiles (i.e. what contact data is collected during user registration and included in My Account) at <a href="!1">CiviCRM &raquo; Administer &raquo; CiviCRM Profiles</a>.
nl_BE: maak of wijzig een CiviCRM profiel (bijv. welke gegevens worden gevraagd bij aanmelding) <a href="!1">CiviCRM &raquo; Beheer &raquo; Profielen</a>.

en: create or administer activity types (e.g. house meeting, intake interview...) at <a href="!1">CiviCRM &raquo; Administer &raquo; Activity Types</a>.
nl_BE: maak of wijzig een activiteitstype (bijv. huiselijke bijeenkomst, intake, enz.) met <a href='!1'>CiviCRM &raquo; Beheer &raquo; Activiteitstypes</a>.

en: create or administer custom data fields (e.g. volunteer skills, emergency contact info...) <a href="!1">CiviCRM &raquo; Administer &raquo; Custom Data</a>.
nl_BE: maak of wijzig eigen gegevensvelden (bijv. vakkennis, vaardigheden, noodcontactnummer, informatie, enz.) <a href="!1">CiviCRM &raquo; Beheer &raquo;; Specifieke velden</a>.

en: create or administer location types (e.g. home, work, school...) <a href="!1">CiviCRM &raquo; Administer &raquo; Location Types</a>.
nl_BE: maak of wijzig een locatietype (bijv. thuis, werk, school) <a href="!1">CiviCRM &raquo; Beheer &raquo;  locatietypes</a>.

en: create or administer relationship types (e.g. household member, board member, spouse...) <a href="!1">CiviCRM &raquo; Administer &raquo; Relationship Types</a>.
nl_BE: maak of wijzig een relatie tussen contacten (bijv. zelfde huishouden, bestuurslid, echtgenoot, enz.) <a href="!1">CiviCRM &raquo; Beheer &raquo; Relatietypes</a>.

en: create or administer tags (e.g. organizer, foundation, environment...) at <a href="!1">CiviCRM &raquo; Administer &raquo; Tags</a>.
nl_BE: maak of beheer een kenmerk (bijv. organisator, stichting, omgeving) bij <a href="!1">CiviCRM &raquo; Beheer &raquo; Kenmerken</a>.

en: create or manage groups at <a href="!1">Manage Groups</a>.
nl_BE: maak of wijzig groepen bij <a href="!1">Groepsbeheer</a>

en: created
nl_BE: gemaakt

en: credit card
nl_BE: creditcard

en: crm-i icon class
nl_BE: crm-i icoon-class

en: ct=[Individual or Household or Organization] required
    gt=[email_greeting or postal_greeting or addressee] required
    force=[0 or 1] optional-0 update contacts with null value, 1 update all
    limit=Number optional-Limit the number of contacts to update
nl_BE: ct=[Persoon of Huishouden of Organisatie] verplicht
    gt=[email_greeting of postal_greeting of addressee] verplicht
    force=[0 of 1] optioneel-0 wijzig contacten met null waarde, 1 alle wijzigen
    limit=Aantal optioneel-Limiteer het aantal te wijzigen contacten

en: currency ISO code (e.g. 'USD')
nl_BE: ISO-code valuta (bijv. 'EUR')

en: currency symbol (e.g. '$')
nl_BE: valutasymbool (bijv. '€')

en: custom fields
nl_BE: aangepaste velden

en: d M yy (31 Dec 2009)
nl_BE: d M jj (31 Dec 2009)

en: d MM yy (31 December 2009)
nl_BE: d MM jj (31 December 2009)

en: dashlet title
nl_BE: dashlet titel

en: data associated with this group / name combo
nl_BE: gegevens gekoppeld aan groep/naam

en: data associated with this path
nl_BE: gegevens behorend bij dit path

en: date format for custom date
nl_BE: datumformaat voor aangepaste datum

en: date on which this item was submitted to the queue
nl_BE: datum dat het item is toegevoegd aan de wachtrij

en: date on which this job becomes available; null if ASAP
nl_BE: datum dat de taak beschikbaar is; NULL is zsm

en: date on which this job ended.
nl_BE: datum waarop deze taak is afgerond.

en: date on which this job was added.
nl_BE: datum waarop deze taak is toegevoegd.

en: date on which this job was removed.
nl_BE: datum waarop deze taak is verwijderd.

en: date on which this job was scheduled.
nl_BE: datum waarop deze taak is ingepland.

en: date on which this job was started.
nl_BE: datum waarop deze taak is gestart.

en: date time that the action was performed on.
nl_BE: datum en tijd van uitvoeren actie.

en: date transaction occurred
nl_BE: datum van transactie

en: date when the relationship ended
nl_BE: einddatum relatie

en: date when the relationship started
nl_BE: begindatum relatie

en: day
nl_BE: dag

en: day of the month
nl_BE: dag van de maand

en: day of the month as a decimal number ('1'..'31')
nl_BE: dag van de maand ('1'..'31')

en: day of the month as a decimal number, 0-padded ('01'..'31')
nl_BE: dag van de maand, met voorloopnul ('01'..'31')

en: day of the month as a decimal number, blank-padded (' 1'..'31')
nl_BE: dag van de maand, twee posities (' 1'..'31')

en: day of the period
nl_BE: dag van de periode

en: day of the week
nl_BE: dag van de week

en: dd-mm (31-12)
nl_BE: dag-maand (31-12)

en: dd-mm-yy (31-12-2009)
nl_BE: dd-mm-jj (31-12-2009)

en: dd-mon-yy OR dd/mm/yy (25-Dec-98 OR 25/12/98)
nl_BE: dd-mnd-jj OF dd/mm/jj (25-dec-98) OF (25/12/98)

en: dd.mm.yy (31.12.2009)
nl_BE: dd.mm.jj (31.12.2009)

en: dd/mm/yy (31/12/2009)
nl_BE: dd/mm/jj (31/12/2009)

en: dd/mm/yyyy (25/12/1998) OR (1/9/2008)
nl_BE: dd/mm/jjjj (25/12/2011) OF (1/9/2011)

en: deceased
nl_BE: overleden

en: default financial type assigned to contributions submitted via this page, e.g. Contribution, Campaign Contribution
nl_BE: standaard financieel type toegekend aan bijdragen die via deze pagina worden gedaan, bijv. Donatie, Campagne bijdrage

en: default organization
nl_BE: standaard-organisatie

en: delete
nl_BE: verwijderen

en: delete activities
nl_BE: activiteiten verwijderen

en: delete all manual batches
nl_BE: verwijder alle handmatige batches

en: delete contacts
nl_BE: contacten verwijderen

en: delete in CiviCase
nl_BE: verwijderen in CiviCase

en: delete in CiviContribute
nl_BE: verwijderen in CiviContribute

en: delete in CiviEvent
nl_BE: verwijderen in CiviEvent

en: delete in CiviGrant
nl_BE: verwijderen in CiviGrant

en: delete in CiviMail
nl_BE: verwijderen in CiviMail

en: delete in CiviMember
nl_BE: verwijderen in CiviMember

en: delete in CiviPledge
nl_BE: verwijderen in CiviPledge

en: delete own manual batches
nl_BE: verwijder eigen handmatige batches

en: descriptive label for item - from price_field_value.label
nl_BE: beschrijvend label voor item - van price_field_value.label

en: differentiate between standalone mailings, A/B tests, and A/B final-winner
nl_BE: maak onderscheid tussen standalone mailings, A/B testen en A/B productie

en: disabled
nl_BE: uitgezet

en: do complex searches based on tags, group membership, location, activities and custom fields at <a href="!1">Advanced Search</a>.
nl_BE: Voer een complexe zoekactie uit, gebaseerd op kenmerk, groepsleden, locatie, activiteiten en aangepaste velden via <a href="!1">geavanceerd zoeken</a>.

en: do not import
nl_BE: niet importeren

en: due
nl_BE: verschuldigd

en: duplicate
nl_BE: dubbele

en: e.g. 'Student', 'Senior', 'Honor Society'...
nl_BE: bijv. 'Student', 'Senior', 'Erelid'...

en: e.g. the Contact form's Activity tab listing. Without this ticked, activities that belong to a case are hidden (default behavior). Warning: enabling this option means that all case activities relating to a contact will be listed which could result in users without "access all cases and activities" permission being able to see see the summarized details (date, subject, assignees, status etc.). Such users will still be prevented from managing the case and viewing/editing the activity.
nl_BE: bijvoorbeeld de lijst op de tab Activiteit bij een contact. Standaard, niet aangevinkt, worden deze activiteiten bij een dossier niet getoond. Let op: bij inschakelen kunnen deze activiteiten (de samenvatting met de datum, onderwerp, contactpersonen, status, ...  ) bij een contact gelezen worden door een gebruiker zonder het recht "toegang tot alle dossiers en activiteiten". Deze gebruikers kunnen de activiteit zelf niet lezen of er iets in wijzigen.

en: each
nl_BE: alle

en: edit
nl_BE: bewerken

en: edit all contacts
nl_BE: alle contacten bewerken

en: edit all events
nl_BE: alle evenementen wijzigen

en: edit all manual batches
nl_BE: wijzigen alle handmatige batches

en: edit api keys
nl_BE: API-keys bewerken

en: edit contributions
nl_BE: wijzigen bijdragen

en: edit event participants
nl_BE: deelnemers evenement wijzigen

en: edit grants
nl_BE: toelagen bewerken

en: edit groups
nl_BE: groepen bewerken

en: edit inbound email basic information
nl_BE: wijzigen basisinformatie binnenkomende e-mail

en: edit inbound email basic information and content
nl_BE: wijzigen basisinformatie en inhoud van binnenkomende e-mail

en: edit memberships
nl_BE: wijzigen lidmaatschap

en: edit message templates
nl_BE: wijzig berichtsjablonen

en: edit my contact
nl_BE: bewerk mijn contact

en: edit own api keys
nl_BE: Eigen API-keys bewerken

en: edit own manual batches
nl_BE: wijzigen eigen handmatige batches

en: edit pledges
nl_BE: toezeggingen wijzigen

en: edit profile
nl_BE: Bewerk profiel

en: edit system workflow message templates
nl_BE: wijzigen systeemworkflow berichtensjablonen

en: edit user-driven message templates
nl_BE: wijzigen door gebruikers aangestuurde berichtensjablonen

en: email
nl_BE: e-mail

en: email Domain
nl_BE: e-mail domein

en: email Local Part
nl_BE: e-mail lokaal deel

en: email address domain (the part after @)
nl_BE: deel van het e-mailadres van het domein (na de @)

en: empowered by %1
nl_BE: gerealiseerd met %1

en: enable CiviCRM blocks at <a href="!1">Administer &raquo; Site Building &raquo; Blocks</a>.
nl_BE: inschakelen CiviCRM blokken bij <a href="!1">Beheren &raquo; Blokken</a>.

en: end date
nl_BE: einddatum

en: ended
nl_BE: geëindigd

en: entityID needs to be set and of type Integer
nl_BE: Entity-ID moet ingesteld worden en een geheel getal zijn

en: entity_id needs to be set and of type Integer
nl_BE: entity_id moet worden ingevuld en een getal zijn

en: entry in table
nl_BE: record in tabel

en: error level per PSR3
nl_BE: foutniveau per PSR3

en: events
nl_BE: evenementen

en: every
nl_BE: elke

en: expected only one price field to be in price set but multiple are present
nl_BE: er zijn meerdere prijsvelden in de prijsset, terwijl er maar een verwacht wordt

en: expires ignore_severity.  NULL never hushes.
nl_BE: vervalt ignore_severity.  NULL geen melding.

en: export all manual batches
nl_BE: exporteer alle handmatige batches

en: export own manual batches
nl_BE: exporteer eigen handmatige batches

en: ext.
nl_BE: tst.

en: false
nl_BE: onwaar

en: field ID
nl_BE: veld-ID

en: field ID needs to be of type Integer for index %1
nl_BE: veld ID moet van het type Integer zijn voor index %1

en: field length if alphanumeric
nl_BE: veldlengte indien alfanumeriek

en: file '%1' found
nl_BE: bestand '%1' gevonden

en: file '%1' not found
nl_BE: bestand '%1' niet gevonden

en: find contacts by name, email address, group membership and or tagging at <a href="!1">Find Contacts</a>.
nl_BE: Vind contacten op naam, e-mailadres, groep lidnummer en/of kenmerk via <a href="!1">Zoek contacten</a>.

en: fk to Batch Status options in civicrm_option_values
nl_BE: FK naar batchstatus-opties in civicrm_option_values

en: fk to Batch Type options in civicrm_option_values
nl_BE: FK naar batchtype-opties in civicrm_option_values

en: fk to Batch mode options in civicrm_option_values
nl_BE: FK naar batchmode-opties in civicrm_option_values

en: fk to Payment Instrument options in civicrm_option_values
nl_BE: FK naar betaalmethode-opties in civicrm_option_values

en: flip
nl_BE: omdraaien

en: folder to poll from when using IMAP, path to poll from when using Maildir, etc.
nl_BE: bij gebruik van IMAP, de map waaruit e-mail opgehaald moet worden, bij gebruik van Maildir, enz. het pad waaruit e-mail opgehaald moet worden.

en: for
nl_BE: voor

en: for %1 installments
nl_BE: voor %1 termijnen

en: force merge duplicate contacts
nl_BE: forceer samenvoegen dubbele contacten

en: foreign key to civicrm_group_id
nl_BE: FK naar civicrm_group_id

en: from %1
nl_BE: van %1

en: full month name ('January'..'December')
nl_BE: maanden ('Januari'..'December')

en: fullscreen url for dashlet
nl_BE: volledig scherm url van dashlet

en: function to call for this url
nl_BE: functie die aangeroepen wordt bij deze URL

en: geocoding=[1 or 0] required
    parse=[1 or 0] required
    start=[contact ID] optional-begin with this contact ID
    end=[contact ID] optional-process contacts with IDs less than this
    throttle=[1 or 0] optional-1 adds five second sleep
nl_BE: geocoding=[1 of 0] verplicht
    parse=[1 of 0] verplicht
    start=[contact ID] optioneel begin met contact ID
    end=[contact ID] optioneel verwerk alle contacten met een kleiner ID
    throttle=[1 of 0] optioneel -1 pauze van 5 seconden gebruiken

en: grants
nl_BE: toelagen

en: greater than
nl_BE: groter dan

en: greater than or equal to
nl_BE: groter dan of gelijk aan

en: group name for cache element, useful in cleaning cache elements
nl_BE: groepsnaam voor cache-element, nuttig voor schonen cache

en: has already been assigned to another address. Please select another location for this address.
nl_BE: is al aan een ander adres toegekend. Kies een andere locatie voor dit adres.

en: has been successfully resubscribed.
nl_BE: is met succes opnieuw geabonneerd.

en: has now had a domain id column added. As there is more than 1 domains in this install you need to manually set the domain id for the providers in this install
nl_BE: er is nu een kolom domain-id toegevoegd. Omdat er meer dan 1 domein in deze installatie is, dient u handmatig de domain-id te zetten voor de in deze installatie aanwezige providers

en: here
nl_BE: hier

en: hide child groups
nl_BE: verberg onderliggende groepen

en: hide field or section
nl_BE: verberg veld of sectie

en: hour | hours
nl_BE[0]: uur
nl_BE[1]: uur

en: hour in 12-hour format, 0-padded ('01'..'12')
nl_BE: uur met voorloopnullen ('01'..'12')

en: hour in 12-hour format, blank-padded (' 1'..'12')
nl_BE: uur, met spatie (' 1'..'12')

en: hour in 24-hour format, 0-padded ('00'..'23')
nl_BE: uur, met voorloopnullen ('00'..'23')

en: hour in 24-hour format, blank-padded (' 0'..'23')
nl_BE: uur, met spatie (' 0'..'23')

en: iCalendar feed for current and future public events.
nl_BE: iCalendar-feed met actuele en aanstaande openbare evenementen.

en: iCalendar feed for this event.
nl_BE: iCalendar-kanaal voor dit evenement.

en: iCalendar is a standard format for representing information about calendaring and scheduling. CiviEvent allows you to output your current and upcoming 'public' events in the iCalendar format - so this information can be shared with other iCalendar-enabled applications.
nl_BE: iCalendar is een standaard voor het vastleggen van informatie over afspraken, een soort agenda. Met CiviEvent kunt u uw actuele en aanstaande evenementen in iCalendar-opmaak publiceren zodat informatie met andere iCalendar-applicaties kan worden gedeeld.

en: id of the first contact
nl_BE: ID van het eerste contact

en: id of the relationship (FK to civicrm_relationship.id)
nl_BE: id van de relatie (FK naar civicrm_relationship.id)

en: id of the relationship type
nl_BE: id van het relatietype

en: id of the second contact
nl_BE: ID van het tweede contact

en: if Tell Friend is enable, Maximum recipients limit should be greater than zero.
nl_BE: Als 'Mond-tot-mondreclame' is ingeschakeld, moet de limiet voor het maximum aantal ontvangers groter zijn dan nul.

en: if Tell Friend is enabled, Maximum recipients limit should be greater than zero.
nl_BE: Als Mond-tot-mondreclame" is ingeschakeld, moet het maximum aantal ontvangers ingevuld worden.

en: if false, the confirm page in contribution pages gets skipped
nl_BE: indien false, de bevestigingspagina wordt overgeslagen

en: if other amounts allowed, user can configure maximum allowed.
nl_BE: indien andere bedragen toegestaan, gebruiker kan een maximum bedrag instellen.

en: if other amounts allowed, user can configure minimum allowed.
nl_BE: indien andere bedragen toegestaan, gebruiker kan een minimum bedrag instellen.

en: if true - allows real-time monetary transactions otherwise non-monetary transactions
nl_BE: indien true, toestaan dat er realtime ook transacties anders dan in geld, worden gedaan

en: if true - allows recurring contributions, valid only for PayPal_Standard
nl_BE: indien true, toestaan dat er periodieke bijdragen worden gedaan, alleen mogelijk via PayPal_Standard

en: if true - allows the user to register multiple participants for event
nl_BE: indien true kan de gebruiker meerdere deelnemers aanmelden

en: if true - allows the user to register multiple registrations from same email address.
nl_BE: indien true kan de gebruiker meerdere registraties doen met hetzelfde e-mailadres.

en: if true - allows the user to send payment directly to the org later
nl_BE: indien waar, de gebruiker mag de betaling later rechtstreeks bij de organisatie doen

en: if true - asks user for recurring installments
nl_BE: indien true, vraag de gebruiker om periodieken

en: if true - billing block is required for online contribution page
nl_BE: indien true, het blok met betalingsgegevens is verplicht op een online bijdragepagina

en: if true - processing logic must reject transaction at confirmation stage if pay method != credit card
nl_BE: indien true, de transactie moet worden geweigerd als tijdens de bevestiging blijkt dat de betaalmethode niet per creditcard is

en: if true - supports recurring intervals
nl_BE: indien true, ondersteund termijnen

en: if true - user is able to adjust payment start date
nl_BE: indien true, de gebruiker kan de betalingsdatum aanpassen

en: if true than billing block is required this event
nl_BE: indien true is het blok factuurgegevens verplicht bij dit evenement

en: if true, page will include an input text field where user can enter their own amount
nl_BE: indien true, voeg een veld toe waarin de gebruiker zelf een bedrag kan invullen

en: if true, receipt is automatically emailed to contact on each successful payment
nl_BE: indien true wordt de ontvangstbevestiging automatisch verzonden per e-mail bij elke geslaagde betaling

en: if true, receipt is automatically emailed to contact on success
nl_BE: indien true, automatisch een ontvangstbewijs e-mailen naar het contact bij een geslaagde transactie

en: if you are searching by Contact name, check your spelling
nl_BE: als u zoekt op de naam van het contact, controleer dan de spelling

en: if you are searching by client name, check your spelling
nl_BE: als u op cliëntnaam zoekt, controleer dan de spelling

en: if you are searching by contributor name, check your spelling
nl_BE: Als u zoekt op naam contribuant, controleer dan de spelling

en: if you are searching by member name, check your spelling
nl_BE: als u zoekt op de naam, controleer dan de spelling

en: if you are searching by participant name, check your spelling
nl_BE: als u op naam deelnemer zoekt, controleer dan de spelling

en: if you are searching by respondent name, check your spelling
nl_BE: als u op naam van de respondent zoekt, controleer dan uw spelling

en: if you are searching within a Group or for Tagged contacts, try 'any group' or 'any tag'
nl_BE: als u binnen een groep zoekt of op contacten met een kenmerk selecteer dan 'elke groep' of 'elk kenmerk'

en: if you are searching within a date or amount range, try a wider range of values
nl_BE: als u zoekt op een periode of het donatiebedrag, probeer dan te zoeken met ruimere grenzen.

en: if you are searching within a date range, try a wider range of values
nl_BE: als u op periode zoekt, probeer dan een ruimere periode

en: import SQL datasource
nl_BE: importeer SQL-datasource

en: import contacts
nl_BE: contacten importeren

en: import contacts from other sources at <a href="!1">Import Contacts</a>.
nl_BE: Importeer contacten uit andere bronnen bij  <a href="!1">contacten importeren</a>.

en: installments
nl_BE: termijnen

en: installments of
nl_BE: termijnen van

en: installments.
nl_BE: keer.

en: instanceId=[ID of report instance] required
    format=[csv or print] optional-output CSV or print-friendly HTML, else PDF
nl_BE: instanceId=[ID of report instance] verplicht
    format=[csv of print] optioneel - uitvoer CSV of printbaar HTML, anders PDF

en: interview campaign contacts
nl_BE: interview campagne contacten

en: is a numeric field
nl_BE: is een numeriek veld

en: is partial payment enabled for this event
nl_BE: is deelbetaling ingeschakeld bij dit evenement

en: is partial payment enabled for this online contribution page
nl_BE: is gedeeltelijke betaling ingeschakeld op deze online bijdragepagina

en: is the relationship active ?
nl_BE: is de relatie actief?

en: is this the default message template for the workflow referenced by workflow_id?
nl_BE: is dit het standaardberichtensjabloon voor de workflow die behoort bij workflow-id?

en: is this the reserved message template which we ship for the workflow referenced by workflow_id?
nl_BE: is dit het gereserveerde sjabloon voor de workflow die behoort bij workflow-id?

en: label for relationship of contact_a to contact_b.
nl_BE: label van relatie van Contact A met Contact B.

en: less than
nl_BE: minder dan

en: less than or equal to
nl_BE: minder dan of gelijk aan

en: lifetime
nl_BE: levensduur

en: limit=Number optional-Limit the number of smart groups rebuild
nl_BE: limit=optioneel getal - Limiet voor het aantal smartgroepen dat per keer opnieuw wordt opgebouwd.

en: linking custom group for dynamic object
nl_BE: koppeling aangepaste groep voor dynamisch object

en: list of locales supported by the current db state (NULL for single-lang install)
nl_BE: lijst door de huidige  databasestatus ondersteunde talen (NULL voor installatie met maar 1 taal)

en: listing based on recipient field.
nl_BE: noemen op lijst op basis van ontvangstveld.

en: live
nl_BE: productie

en: loading
nl_BE: Bezig met laden

en: localized Name of Contact Type.
nl_BE: vertaalde naam van contacttype.

en: localized Optional verbose description of the type.
nl_BE: vertaalde optionele uitgebreide beschrijving van het type.

en: localized label for display of this status type
nl_BE: vertaalde naam van het statustype, gebruikt bij het tonen

en: lowercase ante/post meridiem ('am', 'pm')
nl_BE: aanduiding dagdeel ('am', 'pm')

en: make online contributions
nl_BE: online bijdragen aanmaken

en: make sure you have enough privileges in the access control system
nl_BE: zorg dat u voldoende toegangsrechten heeft

en: manage campaign
nl_BE: campagne beheren

en: manage event profiles
nl_BE: evenementprofielen beheren

en: manage tags
nl_BE: kenmerken beheren

en: maximum number of multiple records, if 0 - no max
nl_BE: maximum aantal multiple-records, bij 0 geen maximum

en: member since
nl_BE: lid sinds

en: membership periods
nl_BE: lidmaatschapsperioden

[ctx: menu]
en: ACL Roles
nl_BE: ACL-rollen

[ctx: menu]
en: About CiviCRM
nl_BE: Over CiviCRM

[ctx: menu]
en: Accepted Credit Cards
nl_BE: Geaccepteerde creditcards

[ctx: menu]
en: Access Control
nl_BE: Toegangsbeheer

[ctx: menu]
en: Accounting Batch
nl_BE: Boekhoudbatch

[ctx: menu]
en: Accounting Batch Export
nl_BE: Boekhoudbatch exporteren

[ctx: menu]
en: Accounting Batches
nl_BE: Boekhoudbatches

[ctx: menu]
en: Activities
nl_BE: Activiteiten

[ctx: menu]
en: Activity Dashlet
nl_BE: Dashlet activiteiten

[ctx: menu]
en: Activity Details
nl_BE: Details activiteit

[ctx: menu]
en: Activity Summary
nl_BE: Activiteitenoverzicht

[ctx: menu]
en: Activity Types
nl_BE: Activiteitstypes

[ctx: menu]
en: Activity View
nl_BE: Activiteitenweergave

[ctx: menu]
en: Add Field
nl_BE: Veld toevoegen

[ctx: menu]
en: Add Products to This Page
nl_BE: Producten aan deze pagina toevoegen

[ctx: menu]
en: Add User
nl_BE: Gebruiker toevoegen

[ctx: menu]
en: Additional Info
nl_BE: Aanvullende informatie

[ctx: menu]
en: AdditionalInfo Form
nl_BE: Scherm aanvullende informatie

[ctx: menu]
en: Address Settings
nl_BE: Adresinstellingen

[ctx: menu]
en: Addressee Formats
nl_BE: Adresseringsopmaak

[ctx: menu]
en: Administer
nl_BE: Beheer

[ctx: menu]
en: Administer CiviCRM
nl_BE: CiviCRM beheren

[ctx: menu]
en: Administration Console
nl_BE: Beheerpaneel

[ctx: menu]
en: Advanced Search
nl_BE: Geavanceerd zoeken

[ctx: menu]
en: All Cases
nl_BE: Alle dossiers

[ctx: menu]
en: All Cases Dashlet
nl_BE: Dashlet alle dossiers

[ctx: menu]
en: All Reports
nl_BE: Alle rapporten

[ctx: menu]
en: Approve Mailing
nl_BE: Mailing goedkeuren

[ctx: menu]
en: Archived Mailings
nl_BE: Gearchiveerde mailings

[ctx: menu]
en: Ask a question
nl_BE: Stel een vraag

[ctx: menu]
en: Assign Users to ACL Roles
nl_BE: ACL-rollen toewijzen aan gebruikers

[ctx: menu]
en: Assign to Another Client
nl_BE: Aan andere cliënt toewijzen

[ctx: menu]
en: Attendee List
nl_BE: Presentielijst

[ctx: menu]
en: Badge Layout
nl_BE: Opmaak naambadge

[ctx: menu]
en: Batch Data Entry
nl_BE: Batchgewijze gegevensinvoer

[ctx: menu]
en: Batch Merge Duplicate Contacts
nl_BE: Dubbele contacten batchgewijs samenvoegen

[ctx: menu]
en: Bookkeeping Transactions
nl_BE: Boekhoudtransacties

[ctx: menu]
en: Bounce Report for mailings
nl_BE: Rapport bounces bij mailings

[ctx: menu]
en: Browse Uploaded files
nl_BE: Geüploade bestanden doorbladeren

[ctx: menu]
en: CMS Database Integration
nl_BE: Integratie CMS en database

[ctx: menu]
en: Campaign Dashboard
nl_BE: Campagnedashboard

[ctx: menu]
en: Campaign Reports
nl_BE: Campagnerapporten

[ctx: menu]
en: Campaign Status
nl_BE: Campagnestatus

[ctx: menu]
en: Campaign Types
nl_BE: Campagnetypes

[ctx: menu]
en: Campaigns
nl_BE: Campagnes

[ctx: menu]
en: Cancel Subscription
nl_BE: Abonnement annuleren

[ctx: menu]
en: Case
nl_BE: Dossier

[ctx: menu]
en: Case Activity
nl_BE: Dossieractiviteit

[ctx: menu]
en: Case Activity Audit
nl_BE: Dossieractiviteitsonderzoek

[ctx: menu]
en: Case Custom Set
nl_BE: Aangepaste groep voor dossier

[ctx: menu]
en: Case Dashboard Dashlet
nl_BE: Dossierdasboard Dashlet

[ctx: menu]
en: Case Dashlet
nl_BE: Dashlet dossier

[ctx: menu]
en: Case Details
nl_BE: Dossierdetails

[ctx: menu]
en: Case Reports
nl_BE: Dossierrapporten

[ctx: menu]
en: Case Statuses
nl_BE: Dossierstatussen

[ctx: menu]
en: Case Types
nl_BE: Dossiertypes

[ctx: menu]
en: Cases
nl_BE: Dossiers

[ctx: menu]
en: Change Registration Selections
nl_BE: Aanmeldingenselecties wijzigen

[ctx: menu]
en: CiviCRM Blog
nl_BE: CiviCRM-blog

[ctx: menu]
en: CiviCRM Home
nl_BE: CiviCRM-startpagina

[ctx: menu]
en: CiviCRM News
nl_BE: CiviCRM-nieuws

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Create
nl_BE: CiviCRM-profiel maken

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Fields
nl_BE: CiviCRM-profielvelden

[ctx: menu]
en: CiviCRM Reports
nl_BE: CiviCRM-rapporten

[ctx: menu]
en: CiviCRM Resources
nl_BE: CiviCRM Bronnen

[ctx: menu]
en: CiviCampaign Component Settings
nl_BE: Onderdeelinstellingen CiviCampaign

[ctx: menu]
en: CiviCase Dashboard
nl_BE: CiviCase-dashboard

[ctx: menu]
en: CiviCase Settings
nl_BE: CiviCase Instellingen

[ctx: menu]
en: CiviContribute Component Settings
nl_BE: Onderdeelinstellingen CiviContribute

[ctx: menu]
en: CiviContribute Dashboard
nl_BE: CiviContribute-dashboard

[ctx: menu]
en: CiviEvent Component Settings
nl_BE: Onderdeelinstellingen CiviEvent

[ctx: menu]
en: CiviEvent Dashboard
nl_BE: CiviEvent-dashboard

[ctx: menu]
en: CiviGrant Dashboard
nl_BE: CiviGrant-dashboard

[ctx: menu]
en: CiviMail Component Settings
nl_BE: Onderdeelinstellingen CiviMail

[ctx: menu]
en: CiviMember Component Settings
nl_BE: Onderdeelinstellingen CiviMember

[ctx: menu]
en: CiviMember Dashboard
nl_BE: CiviMember-dashboard

[ctx: menu]
en: CiviPledge Dashboard
nl_BE: CiviPledge-dashboard

[ctx: menu]
en: Cleanup Caches and Update Paths
nl_BE: Cache legen en paden bijwerken

[ctx: menu]
en: Closed Batches
nl_BE: Afgesloten batches

[ctx: menu]
en: Communication Style Options
nl_BE: Communicatiestijlen

[ctx: menu]
en: Communications
nl_BE: Communicatie

[ctx: menu]
en: Components
nl_BE: Onderdelen

[ctx: menu]
en: Conduct Survey
nl_BE: Enquête afnemen

[ctx: menu]
en: Conference Slot Labels
nl_BE: Label voor conferentietijdvakken

[ctx: menu]
en: Conference Slots
nl_BE: Conferentietijdvakken

[ctx: menu]
en: Configuration Checklist
nl_BE: Configuratiecontrolelijst

[ctx: menu]
en: Configure CKEditor
nl_BE: CKEditor configureren

[ctx: menu]
en: Configure Survey
nl_BE: Enquête configureren

[ctx: menu]
en: Configure Widget
nl_BE: Widget configureren

[ctx: menu]
en: Confirm
nl_BE: Bevestigen

[ctx: menu]
en: Confirm Event Registration
nl_BE: Inschrijving bevestigen

[ctx: menu]
en: Confirm dates
nl_BE: Datums bevestigen

[ctx: menu]
en: Connections
nl_BE: Koppelingen

[ctx: menu]
en: Constituent Detail
nl_BE: Detail ingezetene

[ctx: menu]
en: Constituent Summary
nl_BE: Overzicht achterban

[ctx: menu]
en: Contact Dashboard
nl_BE: Contactdashboard

[ctx: menu]
en: Contact Reports
nl_BE: Contactrapporten

[ctx: menu]
en: Contact Summary
nl_BE: Contactoverzicht

[ctx: menu]
en: Contact Types
nl_BE: Contacttypes

[ctx: menu]
en: Contacts
nl_BE: Contacten

[ctx: menu]
en: Contribution Aggregate by Relationship
nl_BE: Totale bijdrage op relatie

[ctx: menu]
en: Contribution Amounts
nl_BE: Bijdragebedragen

[ctx: menu]
en: Contribution Details
nl_BE: Bijdragedetails

[ctx: menu]
en: Contribution Reports
nl_BE: Bijdragenrapporten

[ctx: menu]
en: Contribution Summary
nl_BE: Overzicht bijdragen

[ctx: menu]
en: Contribution Summary - Chart View
nl_BE: Bijdragenoverzicht - diagramweergave

[ctx: menu]
en: Contribution Task
nl_BE: Bijdrage-taak

[ctx: menu]
en: Contribution and Membership Details
nl_BE: Bijdrage- en lidmaatschapsdetails

[ctx: menu]
en: Contribution details for any type of contribution, plus associated membership information for contributions which are in payment for memberships.
nl_BE: Details van bijdragen voor alle typen bijdragen met bijbehorende lidmaatschapsinformatie als het om contributie gaat.

[ctx: menu]
en: Contributions
nl_BE: Bijdragen

[ctx: menu]
en: Contributions by Household
nl_BE: Bijdragen op huishouden

[ctx: menu]
en: Contributions by Organization
nl_BE: Bijdragen op organisatie

[ctx: menu]
en: Create New Report from Template
nl_BE: Nieuw rapport aanmaken van sjabloon

[ctx: menu]
en: Current Employers
nl_BE: Huidige werkgevers

[ctx: menu]
en: Current and Upcoming Events
nl_BE: Actuele en aanstaande evenementen

[ctx: menu]
en: Custom Data
nl_BE: Aangepaste gegevens

[ctx: menu]
en: Custom Data Fields
nl_BE: Aangepaste gegevensvelden

[ctx: menu]
en: Custom Field - Add
nl_BE: Aangepast veld - Toevoegen

[ctx: menu]
en: Custom Field - Edit
nl_BE: Aangepast veld - Bewerken

[ctx: menu]
en: Custom Field - Move
nl_BE: Aangepast veld - Verplaatsen

[ctx: menu]
en: Custom Field - Options
nl_BE: Aangepast veld - Opties

[ctx: menu]
en: Custom Fields
nl_BE: Aangepaste velden

[ctx: menu]
en: Custom Searches
nl_BE: Aangepaste zoekopdrachten

[ctx: menu]
en: Customize Data and Screens
nl_BE: Gegevens en schermen aanpassen

[ctx: menu]
en: Database Upgrades
nl_BE: Database-upgrades

[ctx: menu]
en: Date Formats
nl_BE: Datuminstellingen

[ctx: menu]
en: Date Preferences
nl_BE: Datumvoorkeuren

[ctx: menu]
en: Debugging
nl_BE: Debuggen

[ctx: menu]
en: Debugging and Error Handling
nl_BE: Debuggen en foutafhandeling

[ctx: menu]
en: Dedupe Exceptions
nl_BE: Uitzonderingen voor overeenkomstregel

[ctx: menu]
en: Delete Contact
nl_BE: Contact verwijderen

[ctx: menu]
en: Delete File
nl_BE: Bestand verwijderen

[ctx: menu]
en: Delete Survey
nl_BE: Enquête verwijderen

[ctx: menu]
en: Detailed report for canvassing, phone-banking, walk lists or other surveys.
nl_BE: Rapport met detailinformatie voor stemmenwerving, belrondes, looprondes of andere enquêtes.

[ctx: menu]
en: Developer
nl_BE: Voor ontwikkelaars

[ctx: menu]
en: Developer Docs
nl_BE: Documentatie voor ontwikkelaars

[ctx: menu]
en: Directories
nl_BE: Mappen

[ctx: menu]
en: Display Preferences
nl_BE: Weergavevoorkeuren

[ctx: menu]
en: Display clicks from each mailing
nl_BE: Toont klikken van elke mailing

[ctx: menu]
en: Display contacts who opened emails from a mailing
nl_BE: Toont de contacten die de e-mail van de mailing hebben geopend

[ctx: menu]
en: Displays a detailed list of contributions grouped by household which includes contributions made by members of the household.
nl_BE: Geeft een gedetailleerde lijst van bijdragen, gegroepeerd op huishouden, inclusief bijdragen die leden van dat huishouden gedaan hebben.

[ctx: menu]
en: Displays a detailed list of contributions grouped by organization, which includes contributions made by employees for the organisation.
nl_BE: Geeft een gedetailleerde lijst van bijdragen, gegroepeerd op organisatie, inclusief bijdragen die werknemers voor die organisatie gedaan hebben.

[ctx: menu]
en: Documentation
nl_BE: Documentatie

[ctx: menu]
en: Download Errors
nl_BE: Fouten downloaden

[ctx: menu]
en: Draft and Unscheduled Mailings
nl_BE: Concept- en niet-ingeplande mailings

[ctx: menu]
en: Dropdown Options
nl_BE: Meerkeuze-opties

[ctx: menu]
en: Edit Field
nl_BE: Veld bewerken

[ctx: menu]
en: Edit Related Contact
nl_BE: Bijbehorend contact bewerken

[ctx: menu]
en: Email
nl_BE: E-mail

[ctx: menu]
en: Email Greeting Formats
nl_BE: Opmaak e-mailaanhef

[ctx: menu]
en: Email Invoice
nl_BE: Factuur e-mailen

[ctx: menu]
en: Email a Contact
nl_BE: Contact e-mailen

[ctx: menu]
en: Email address verified
nl_BE: E-mailadres gecontroleerd

[ctx: menu]
en: Enable CiviCRM Components
nl_BE: CiviCRM-componenten inschakelen

[ctx: menu]
en: Encounter Medium
nl_BE: Ontmoetingswijze

[ctx: menu]
en: Encounter Mediums
nl_BE: Ontmoetingswijzen

[ctx: menu]
en: Engagement Index
nl_BE: Betrokkenheidsindex

[ctx: menu]
en: Event Fees
nl_BE: Evenementstarieven

[ctx: menu]
en: Event Income Details
nl_BE: Details van evenementinkomsten

[ctx: menu]
en: Event Income Summary
nl_BE: Overzicht evenementinkomsten

[ctx: menu]
en: Event Info and Settings
nl_BE: Evenementsinformatie en -instellingen

[ctx: menu]
en: Event Information
nl_BE: Evenementsinformatie

[ctx: menu]
en: Event Location
nl_BE: Evenementlocatie

[ctx: menu]
en: Event Name Badge Layouts
nl_BE: Opmaak naambadge evenement

[ctx: menu]
en: Event Online Registration
nl_BE: Online aanmelden voor evenement

[ctx: menu]
en: Event Participants List
nl_BE: Deelnemerslijst evenement

[ctx: menu]
en: Event Registration
nl_BE: Evenementinschrijving

[ctx: menu]
en: Event Reports
nl_BE: Evenementrapporten

[ctx: menu]
en: Event Templates
nl_BE: Evenementsjablonen

[ctx: menu]
en: Event Types
nl_BE: Evenementstypes

[ctx: menu]
en: Events
nl_BE: Evenementen

[ctx: menu]
en: Export
nl_BE: Exporteren

[ctx: menu]
en: Export Contacts
nl_BE: Exporteer contacten

[ctx: menu]
en: Exported Batches
nl_BE: Geëxporteerde batches

[ctx: menu]
en: Extensions
nl_BE: Extensies

[ctx: menu]
en: FROM Email Addresses
nl_BE: Afzenderadressen voor e-mail

[ctx: menu]
en: File on Case
nl_BE: Toevoegen aan dossier

[ctx: menu]
en: Financial Accounts
nl_BE: Financiële rekeningen

[ctx: menu]
en: Financial Type Accounts
nl_BE: Financiële rekeningtypes

[ctx: menu]
en: Financial Types
nl_BE: Financiële types

[ctx: menu]
en: Find Activities
nl_BE: Activiteiten zoeken

[ctx: menu]
en: Find Cases
nl_BE: Dossiers zoeken

[ctx: menu]
en: Find Contacts
nl_BE: Contacten zoeken

[ctx: menu]
en: Find Contributions
nl_BE: Bijdragen zoeken

[ctx: menu]
en: Find Grants
nl_BE: Toelagen zoeken

[ctx: menu]
en: Find Mailings
nl_BE: Mailings zoeken

[ctx: menu]
en: Find Mass SMS
nl_BE: Massa-SMS zoeken

[ctx: menu]
en: Find Memberships
nl_BE: Lidmaatschappen zoeken

[ctx: menu]
en: Find Participants
nl_BE: Deelnemers zoeken

[ctx: menu]
en: Find Pledges
nl_BE: Toezeggingen zoeken

[ctx: menu]
en: Find and Merge Duplicate Contacts
nl_BE: Dubbele contacten zoeken en samenvoegen

[ctx: menu]
en: Forward Mailing
nl_BE: Mailing doorsturen

[ctx: menu]
en: From Email Addresses
nl_BE: Afzenderadressen

[ctx: menu]
en: Full-text Search
nl_BE: Zoeken in volledige tekst

[ctx: menu]
en: GOTV (Track Voters)
nl_BE: Campagne voeren (kiezers volgen)

[ctx: menu]
en: GOTV (Voter Tracking)
nl_BE: Campagne voeren (volgen van kiezers)

[ctx: menu]
en: Gender Options
nl_BE: Geslacht

[ctx: menu]
en: Get Image File
nl_BE: Afbeeldingsbestand laden

[ctx: menu]
en: Get expert help
nl_BE: Vind een expert

[ctx: menu]
en: Get started
nl_BE: De eerste stappen

[ctx: menu]
en: Given two date ranges, shows contacts who contributed in both the date ranges with the amount contributed in each and the percentage increase / decrease.
nl_BE: Toont, gegeven twee perioden, contacten die in beide perioden een bijdragen hebben gedaan inclusief het bedrag in elke periode en het percentage toe-/afname.

[ctx: menu]
en: Gives relationship details between two contacts
nl_BE: Geeft informatie over de relatie tussen twee contacten.

[ctx: menu]
en: Grant Details
nl_BE: Details van toelagen

[ctx: menu]
en: Grant Report Detail
nl_BE: Detailrapport toelagen

[ctx: menu]
en: Grant Report Statistics
nl_BE: Rapport statistieken toelagen

[ctx: menu]
en: Grant Reports
nl_BE: Toelagerapporten

[ctx: menu]
en: Grant Statistics
nl_BE: Statistieken toelagen

[ctx: menu]
en: Grant Status
nl_BE: Toelagestatus

[ctx: menu]
en: Grant Types
nl_BE: Toelagetypes

[ctx: menu]
en: Grants
nl_BE: Toelagen

[ctx: menu]
en: Group Members
nl_BE: Groepsleden

[ctx: menu]
en: Groups
nl_BE: Groepen

[ctx: menu]
en: Groups and totals contributions by criteria including contact, time period, contribution type, contributor location, etc.
nl_BE: Groepeert en totaliseert bijdragen volgens criteria zoals contact, periode, bijdragetype, woonplaats van de gever enz.

[ctx: menu]
en: Headers, Footers, and Automated Messages
nl_BE: Kop- en voetteksten en automatische berichten

[ctx: menu]
en: Helps you to analyze the income generated by an event. The report can include details by participant type, status and payment method.
nl_BE: Helpt u bij het analyseren van de inkomsten die u met een evenement gegenereerd heeft. U kunt hiermee de inkomsten van het evenement beoordelen. In het rapport kunnen details worden opgenomen zoals deelnemerstype, status en betaalmethode.

[ctx: menu]
en: Home
nl_BE: Startpagina

[ctx: menu]
en: Import
nl_BE: Importeren

[ctx: menu]
en: Import Activities
nl_BE: Activiteiten importeren

[ctx: menu]
en: Import Contacts
nl_BE: Contacten importeren

[ctx: menu]
en: Import Contributions
nl_BE: Bijdragen importeren

[ctx: menu]
en: Import Memberships
nl_BE: Lidmaatschappen importeren

[ctx: menu]
en: Import Multi-value Custom Data
nl_BE: Aangepaste gegevens met meerdere waarden importeren

[ctx: menu]
en: Import Participants
nl_BE: Deelnemers importeren

[ctx: menu]
en: Import/Export Mappings
nl_BE: Import-/exportkoppeltabellen

[ctx: menu]
en: Include Profiles
nl_BE: Profielen opnemen

[ctx: menu]
en: Individual Prefixes (Ms, Mr...)
nl_BE: Voorvoegsels (Mw., Dhr., enz.)

[ctx: menu]
en: Individual Suffixes (Jr, Sr...)
nl_BE: Achtervoegsels (Jr., Sr., enz.)

[ctx: menu]
en: Insert CiviCRM Content
nl_BE: CiviCRM-inhoud toevoegen

[ctx: menu]
en: Instant Messenger Services
nl_BE: Instant Messenger-diensten

[ctx: menu]
en: Interview Respondents
nl_BE: Respondenten interviewen

[ctx: menu]
en: Join CiviCRM
nl_BE: Steun CiviCRM

[ctx: menu]
en: LYBUNT (last year but not this year)
nl_BE: LYBUNT (vorig jaar maar niet dit jaar)

[ctx: menu]
en: Label Formats
nl_BE: Etiketformaten

[ctx: menu]
en: Languages, Currency, Locations
nl_BE: Talen, valuta, locaties

[ctx: menu]
en: Lapsed Memberships
nl_BE: Verlopen lidmaatschappen

[ctx: menu]
en: Last year but not this year. Provides a list of constituents who donated last year but did not donate during the time period you specify as the current year.
nl_BE: Vorig jaar maar niet dit jaar. Geeft een lijst van ingezetenen die vorig jaar gedoneerd hebben, maar niet in de periode die u heeft opgegeven als het huidige jaar.

[ctx: menu]
en: List contact's donation history, grouped by year, along with contributions attributed to any of the contact's related contacts.
nl_BE: Geeft een overzicht van de donatiegeschiedenis, gegroepeerd op jaar, inclusief bijdragen die toegerekend zijn aan een aan dat contact gerelateerd contact.

[ctx: menu]
en: List of pledges including amount pledged, pledge status, next payment date, balance due, total amount paid etc.
nl_BE: Lijst van de toezeggingen inclusief onder meer  het toegezegde bedrag,  de status, de volgende betalingsdatum.

[ctx: menu]
en: Lists specific contributions by criteria including contact, time period, contribution type, contributor location, etc. Contribution summary report points to this report for contribution details.
nl_BE: Overzicht van specifieke bijdragen volgens criteria zoals contact, periode, bijdragetype, woonplaats van de gever enz. Het rapport Bijdragesamenvatting verwijst naar dit overzicht voor de details van bijdragen.

[ctx: menu]
en: Localization
nl_BE: Lokalisatie

[ctx: menu]
en: Location Types (Home, Work...)
nl_BE: Locatietypes (thuis, werk, enz.)

[ctx: menu]
en: Log out
nl_BE: Afmelden

[ctx: menu]
en: Mail Accounts
nl_BE: E-mailaccounts

[ctx: menu]
en: Mail Bounces
nl_BE: e-mailbounces

[ctx: menu]
en: Mail Clickthroughs
nl_BE: Doorkliks e-mails

[ctx: menu]
en: Mail Opened
nl_BE: Geopende e-mails

[ctx: menu]
en: Mailer Settings
nl_BE: Mailverzending instellen

[ctx: menu]
en: Mailing Details
nl_BE: Mailingdetails

[ctx: menu]
en: Mailing Event
nl_BE: Evenementmailing

[ctx: menu]
en: Mailing Report
nl_BE: Mailingrapport

[ctx: menu]
en: Mailing Reports
nl_BE: Mailingrapporten

[ctx: menu]
en: Mailing Summary
nl_BE: Overzicht mailings

[ctx: menu]
en: Manage A/B Tests
nl_BE: A/B-testen beheren

[ctx: menu]
en: Manage ACLs
nl_BE: ACL's beheren

[ctx: menu]
en: Manage Contribution Pages
nl_BE: Bijdragepagina's beheren

[ctx: menu]
en: Manage Custom Searches
nl_BE: Aangepaste zoekopdrachten beheren

[ctx: menu]
en: Manage Events
nl_BE: Evenementen beheren

[ctx: menu]
en: Manage Extensions
nl_BE: Extensies beheren

[ctx: menu]
en: Manage Groups
nl_BE: Groepen beheren

[ctx: menu]
en: Manage Premiums
nl_BE: Relatiegeschenken beheren

[ctx: menu]
en: Manage Price Sets
nl_BE: Prijssets beheren

[ctx: menu]
en: Manage Tags
nl_BE: Kenmerken beheren

[ctx: menu]
en: Manage Tags (Categories)
nl_BE: Kenmerken (tags) beheren

[ctx: menu]
en: Manage Templates
nl_BE: Sjablonen beheren

[ctx: menu]
en: Map Event Location
nl_BE: Evenementlocatie op de kaart tonen

[ctx: menu]
en: Map Location(s)
nl_BE: Locatie(s) op de kaart tonen

[ctx: menu]
en: Mapping and Geocoding
nl_BE: Kaarten en geocoding

[ctx: menu]
en: Membership Details
nl_BE: Lidmaatschapsdetails

[ctx: menu]
en: Membership Recurring Contributions
nl_BE: Lidmaatschappen Periodieke Bijdragen

[ctx: menu]
en: Membership Reports
nl_BE: Lidmaatschapsrapporten

[ctx: menu]
en: Membership Section
nl_BE: Lidmaatschapsgedeelte

[ctx: menu]
en: Membership Status Rules
nl_BE: Lidmaatschapsstatusregels

[ctx: menu]
en: Membership Summary
nl_BE: Overzicht lidmaatschappen

[ctx: menu]
en: Membership Types
nl_BE: Lidmaatschapstypes

[ctx: menu]
en: Memberships
nl_BE: Lidmaatschappen

[ctx: menu]
en: Merge Contact
nl_BE: Contact samenvoegen

[ctx: menu]
en: Merge Tags
nl_BE: Kenmerken samenvoegen

[ctx: menu]
en: Message Templates
nl_BE: Berichtsjablonen

[ctx: menu]
en: Misc (Undelete, PDFs, Limits, Logging, etc.)
nl_BE: Diversen (Herstellen verwijderen, PDF's, Limieten, Logging, ...)

[ctx: menu]
en: Mobile Phone Providers
nl_BE: Mobiele providers

[ctx: menu]
en: Multi Site Settings
nl_BE: Multisite-instellingen

[ctx: menu]
en: My Cases
nl_BE: Mijn dossiers

[ctx: menu]
en: My Reports
nl_BE: Mijn rapporten

[ctx: menu]
en: Navigation Menu
nl_BE: Navigatiemenu

[ctx: menu]
en: New A/B Test
nl_BE: Nieuwe A/B-test

[ctx: menu]
en: New Activity
nl_BE: Nieuwe activiteit

[ctx: menu]
en: New Batch
nl_BE: Nieuwe batch

[ctx: menu]
en: New Campaign
nl_BE: Nieuwe campagne

[ctx: menu]
en: New Case
nl_BE: Nieuw dossier

[ctx: menu]
en: New CiviCRM Profile
nl_BE: Nieuw CiviCRM-profiel

[ctx: menu]
en: New Contact
nl_BE: Nieuw contact

[ctx: menu]
en: New Contribution
nl_BE: Nieuwe bijdrage

[ctx: menu]
en: New Contribution Page
nl_BE: Nieuwe bijdragepagina

[ctx: menu]
en: New Email
nl_BE: Nieuwe e-mail

[ctx: menu]
en: New Event
nl_BE: Nieuw evenement

[ctx: menu]
en: New Grant
nl_BE: Toelage toevoegen

[ctx: menu]
en: New Group
nl_BE: Nieuwe groep

[ctx: menu]
en: New Household
nl_BE: Nieuw huishouden

[ctx: menu]
en: New Individual
nl_BE: Nieuwe persoon

[ctx: menu]
en: New Mailing
nl_BE: Nieuwe mailing

[ctx: menu]
en: New Mass SMS
nl_BE: Nieuwe massa-SMS

[ctx: menu]
en: New Membership
nl_BE: Nieuw lidmaatschap

[ctx: menu]
en: New Organization
nl_BE: Nieuwe organisatie

[ctx: menu]
en: New Payment
nl_BE: Nieuwe betaling

[ctx: menu]
en: New Petition
nl_BE: Nieuwe petitie

[ctx: menu]
en: New Pledge
nl_BE: Nieuwe toezegging

[ctx: menu]
en: New Price Set
nl_BE: Nieuwe prijsset

[ctx: menu]
en: New SMS
nl_BE: Nieuwe SMS

[ctx: menu]
en: New Survey
nl_BE: Nieuwe enquête

[ctx: menu]
en: New Tag
nl_BE: Kenmerk toevoegen

[ctx: menu]
en: Notes
nl_BE: Notities

[ctx: menu]
en: Open Batches
nl_BE: Open batches

[ctx: menu]
en: Open Case
nl_BE: Dossier openen

[ctx: menu]
en: Opt-out
nl_BE: Uitschrijven

[ctx: menu]
en: Option Groups
nl_BE: Keuzegroepen

[ctx: menu]
en: Organization Address and Contact Info
nl_BE: Organisatie-adres en contactinformatie

[ctx: menu]
en: Outbound Email (SMTP/Sendmail)
nl_BE: Uitgaande e-mail (SMTP/Sendmail)

[ctx: menu]
en: Outbound Email Settings
nl_BE: Instellingen uitgaande e-mail

[ctx: menu]
en: PDF Invoice
nl_BE: PDF-factuur

[ctx: menu]
en: Participant Listing Options
nl_BE: Opties voor deelnemerslijsten

[ctx: menu]
en: Participant Listing Templates
nl_BE: Deelnemerslijstsjablonen

[ctx: menu]
en: Participant Role
nl_BE: Deelnemersrol

[ctx: menu]
en: Participant Roles
nl_BE: Deelnemerrollen

[ctx: menu]
en: Participant Status
nl_BE: Deelnemersstatus

[ctx: menu]
en: Participant Statuses
nl_BE: Deelnemersstatussen

[ctx: menu]
en: Payment Methods
nl_BE: Betaalmethoden

[ctx: menu]
en: Payment Processor Type
nl_BE: Type betaalmethode

[ctx: menu]
en: Payment Processors
nl_BE: Betalingsproviders

[ctx: menu]
en: Permissions (Access Control)
nl_BE: Machtigingen (toegangsbeheer)

[ctx: menu]
en: Personal Campaign Page Summary
nl_BE: Overzicht persoonlijke campagnepagina's

[ctx: menu]
en: Personal Campaign Pages
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina's

[ctx: menu]
en: Petitions
nl_BE: Petities

[ctx: menu]
en: Phone Type
nl_BE: Telefoontype

[ctx: menu]
en: Phone Types
nl_BE: Telefoontypes

[ctx: menu]
en: Pledge Detail
nl_BE: Detail toezegging

[ctx: menu]
en: Pledge Payments
nl_BE: Betalingen op toezeggingen

[ctx: menu]
en: Pledge Reports
nl_BE: Toezeggingsrapporten

[ctx: menu]
en: Pledged But not Paid
nl_BE: Toegezegd maar nog niet betaald

[ctx: menu]
en: Pledged but not Paid Report
nl_BE: Rapport nog niet betaalde toezeggingen

[ctx: menu]
en: Pledges
nl_BE: Toezeggingen

[ctx: menu]
en: Postal Greeting Formats
nl_BE: Opmaak briefaanhef

[ctx: menu]
en: Preferred Communication Methods
nl_BE: Communicatievoorkeuren

[ctx: menu]
en: Preferred Language Options
nl_BE: Voorkeurstalen instellen

[ctx: menu]
en: Preferred Languages
nl_BE: Voorkeurstalen

[ctx: menu]
en: Premiums
nl_BE: Relatiegeschenken

[ctx: menu]
en: Premiums (Thank-you Gifts)
nl_BE: Relatiegeschenken (bedankjes)

[ctx: menu]
en: Preview Mailing
nl_BE: Mailingvoorbeeld

[ctx: menu]
en: Price Field Options
nl_BE: Prijsveldopties

[ctx: menu]
en: Price Fields
nl_BE: Prijsvelden

[ctx: menu]
en: Price Sets
nl_BE: Prijssets

[ctx: menu]
en: Print Event Name Badge
nl_BE: Naambadge afdrukken

[ctx: menu]
en: Print Page (PDF) Formats
nl_BE: Paginaformaten voor afdrukken (PDF's)

[ctx: menu]
en: Process Uploaded Images
nl_BE: Geüploade afbeeldingen verwerken

[ctx: menu]
en: Profile Settings
nl_BE: Profielinstellingen

[ctx: menu]
en: ProfileEditor
nl_BE: ProfielBewerker

[ctx: menu]
en: Profiles
nl_BE: Profielen

[ctx: menu]
en: Provides a list of address and telephone information for constituent records in your system.
nl_BE: Geeft een lijst van adressen en telefoonnummers van medestanders in uw systeem.

[ctx: menu]
en: Provides a list of constituent activity including activity statistics for one/all contacts during a given date range(required)
nl_BE: Geeft een lijst met activiteiten van ingezetenen en statistieken daarvan voor één/alle contact(en) gedurende een periode(verplicht).

[ctx: menu]
en: Provides a list of members along with their membership status and membership details (Join Date, Start Date, End Date). Can also display contributions (payments) associated with each membership.
nl_BE: Geeft een lijst van leden met hun lidmaatschapsstatus en lidmaatschapsdetails (aanmelddatum, begindatum, einddatum). Optioneel kunnen ook de bijdragen (betalingen) die bij elke lidmaatschap horen getoond worden.

[ctx: menu]
en: Provides a list of memberships that have lapsed or will lapse by the date you specify.
nl_BE: Geeft een lijst van lidmaatschappen die verlopen zijn of die op de opgegeven datum verlopen zullen zijn.

[ctx: menu]
en: Provides a list of the top donors during a time period you define. You can include as many donors as you want (for example, top 100 of your donors).
nl_BE: Geeft een lijst van de grootste donateurs in de door u opgegeven periode. U kunt net zoveel donateurs opnemen als uw wilt (bijvoorbeeld uw 100 grootste donateurs).

[ctx: menu]
en: Provides a summary of memberships by type and join date.
nl_BE: Geeft een samenvatting van lidmaatschappen op type en ingangsdatum.

[ctx: menu]
en: Provides an overview of event income. You can include key information such as event ID, registration, attendance, and income generated to help you determine the success of an event.
nl_BE: Geeft een overzicht van de inkomsten van een evenement. U kunt belangrijke informatie toevoegen als evenementnummer, aanmelding, aanwezigheid en gegenereerde inkomsten om u helpen het succes van een evenement te bepalen.

[ctx: menu]
en: Provides contact-related information on contributions, memberships, events and activities.
nl_BE: Geeft informatie met betrekking tot contacten over bijdragen, lidmaatschappen, evenementen en activiteiten.

[ctx: menu]
en: Provides detail list of employer employee relationships along with employment details.
nl_BE: Geeft een gedetailleerde lijst met werkgever/werknemer-relaties inclusief gegevens over het dienstverband.

[ctx: menu]
en: Provides information about the status of recurring contributions
nl_BE: Geeft informatie over de status van periodieke betalingen

[ctx: menu]
en: Provides lists of event attendees.
nl_BE: Geeft een lijst van aanwezigen bij het evenement.

[ctx: menu]
en: Provides lists of participants for an event.
nl_BE: Geeft een lijst met deelnemers aan een evenement.

[ctx: menu]
en: Provides reporting on Intended and Successful Deliveries, Unsubscribes and Opt-outs, Replies and Forwards.
nl_BE: Geeft een overzicht met bedoelde en daadwerkelijke afleveringen, opzeggingen en afmeldingen, antwoorden en doorsturingen.

[ctx: menu]
en: Provides transaction details for all contributions and payments, including Transaction #, Invoice ID, Payment Instrument and Check #.
nl_BE: Geeft details van transacties voor alle bijdragen en betalingen inclusief transactienummer, factuurnummer, betaalmethode en controlegetal.

[ctx: menu]
en: Record Respondents Interview
nl_BE: Enquête met respondent vastleggen

[ctx: menu]
en: Recurring Contribution's Payments
nl_BE: Betalingen Periodieke Bijdragen

[ctx: menu]
en: Recurring Contributions
nl_BE: Terugkerende bijdragen

[ctx: menu]
en: Redaction Rules
nl_BE: Redactieregels

[ctx: menu]
en: Register Event Participant
nl_BE: Deelnemer inschrijven

[ctx: menu]
en: Register New Participant
nl_BE: Nieuwe deelnemer inschrijven

[ctx: menu]
en: Register Report
nl_BE: Inschrijvingenrapport

[ctx: menu]
en: Register your site
nl_BE: Registreer uw website

[ctx: menu]
en: Relationship Types
nl_BE: Relatietypes

[ctx: menu]
en: Relationships
nl_BE: Relaties

[ctx: menu]
en: Release Respondents
nl_BE: Respondenten vrijgeven

[ctx: menu]
en: Repeat Contributions
nl_BE: Herhaalde bijdragen

[ctx: menu]
en: Repeat Event
nl_BE: Evenement herhalen

[ctx: menu]
en: Report
nl_BE: Rapport

[ctx: menu]
en: Reports
nl_BE: Rapporten

[ctx: menu]
en: Reports Listing
nl_BE: Rapportenlijst

[ctx: menu]
en: Reserve Respondents
nl_BE: Respondenten reserveren

[ctx: menu]
en: Resource URLs
nl_BE: Bron-URLs

[ctx: menu]
en: Resubscribe
nl_BE: Opnieuw abonneren

[ctx: menu]
en: SMS Providers
nl_BE: SMS-providers

[ctx: menu]
en: SYBUNT (some year but not this year)
nl_BE: SYBUNT (ooit maar niet dit jaar)

[ctx: menu]
en: Safe File Extension Options
nl_BE: Opties veilige bestandstypes

[ctx: menu]
en: Safe File Extensions
nl_BE: Veilige bestandsextensies

[ctx: menu]
en: Schedule Reminders
nl_BE: Herinneringen inplannen

[ctx: menu]
en: Scheduled Jobs
nl_BE: Geplande taken

[ctx: menu]
en: Scheduled Jobs Log
nl_BE: Logboek geplande taken

[ctx: menu]
en: Scheduled and Sent Mailings
nl_BE: Geplande en verzonden mailings

[ctx: menu]
en: Search
nl_BE: Zoeken

[ctx: menu]
en: Search Builder
nl_BE: Zoeksamensteller

[ctx: menu]
en: Search Preferences
nl_BE: Zoekvoorkeuren

[ctx: menu]
en: Self-service Registration Transfer
nl_BE: Zelfbedieningspagina aanmelding overdragen

[ctx: menu]
en: Self-service Registration Update
nl_BE: Zelfbedieningspagina aanmelding bijwerken

[ctx: menu]
en: Sending Mail
nl_BE: Mail wordt verzonden

[ctx: menu]
en: Settings - Payment Processor
nl_BE: Instellingen betaalmethode

[ctx: menu]
en: Setup a Personal Campaign Page - Account Information
nl_BE: Persoonlijke campagnepagina instellen - Accountinformatie

[ctx: menu]
en: Shows activity statistics by type / date
nl_BE: Toont statistieken van activiteiten per type of datum

[ctx: menu]
en: Shows contributions made by contacts that have been soft-credited to other contacts.
nl_BE: Toont bijdragen gedaan door contacten waarbij een dankbetuiging aan een ander contact is aangemaakt.

[ctx: menu]
en: Sign Petition
nl_BE: Petitie tekenen

[ctx: menu]
en: Smart Groups
nl_BE: Smartgroepen

[ctx: menu]
en: Sms Providers
nl_BE: SMS-providers

[ctx: menu]
en: Soft Credit Types
nl_BE: Typen dankbetuigingen

[ctx: menu]
en: Soft Credits
nl_BE: Dankbetuigingen

[ctx: menu]
en: Some year(s) but not this year. Provides a list of constituents who donated at some time in the history of your organization but did not donate during the time period you specify.
nl_BE: Ooit maar niet dit jaar. Geeft een lijst van ingezetenen die vroeger ooit gedoneerd hebben, maar niet gedurende de door u opgegeven periode.

[ctx: menu]
en: Subscribe
nl_BE: Abonneren

[ctx: menu]
en: Summarizes amount raised and number of contributors for each Personal Campaign Page.
nl_BE: Opgehaald totaalbedrag en aantal gevers van elke persoonlijke campagnepagina.

[ctx: menu]
en: Summary statistics for mailings
nl_BE: Statistiekenoverzicht voor mailings

[ctx: menu]
en: Support
nl_BE: Ondersteuning

[ctx: menu]
en: Survey Details
nl_BE: Enquêtedetails

[ctx: menu]
en: Survey Types
nl_BE: Enquêtetypes

[ctx: menu]
en: Surveys
nl_BE: Enquêtes

[ctx: menu]
en: Synchronize Users to Contacts
nl_BE: Gebruikers en contacten synchroniseren

[ctx: menu]
en: System Settings
nl_BE: Systeeminstellingen

[ctx: menu]
en: System Status
nl_BE: Systeemstatus

[ctx: menu]
en: Tags
nl_BE: Kenmerken

[ctx: menu]
en: Tags (Categories)
nl_BE: Kenmerken (tags)

[ctx: menu]
en: Tell a Friend
nl_BE: Mond-tot-mondreclame

[ctx: menu]
en: Thank You
nl_BE: Bedankt

[ctx: menu]
en: Thank-you and Receipting
nl_BE: Bedankjes en ontvangstbevestigingen

[ctx: menu]
en: Title and Settings
nl_BE: Titel en instellingen

[ctx: menu]
en: Top Donors
nl_BE: Grootste donateurs

[ctx: menu]
en: Unsubscribe
nl_BE: Opzeggen

[ctx: menu]
en: Update Billing Details
nl_BE: Factuurgegevens bijwerken

[ctx: menu]
en: Update Subscription
nl_BE: Abonnement bijwerken

[ctx: menu]
en: Upgrade CiviCRM
nl_BE: CiviCRM upgraden

[ctx: menu]
en: Users and Permissions
nl_BE: Gebruikers en machtigingen

[ctx: menu]
en: View Activity
nl_BE: Activiteit weergeven

[ctx: menu]
en: View Date Preferences
nl_BE: Datumvoorkeuren weergeven

[ctx: menu]
en: View Mailing
nl_BE: Mailing weergeven

[ctx: menu]
en: View Payment
nl_BE: Betaling weergeven

[ctx: menu]
en: View Petition Signatures
nl_BE: Petitiehandtekeningen weergeven

[ctx: menu]
en: Website Types
nl_BE: Websitetypes

[ctx: menu]
en: Word Replacements
nl_BE: Woorden vervangen

[ctx: menu]
en: WordPress Access Control
nl_BE: Toegangsbeheer WordPress

en: merge
nl_BE: samenvoegen

en: merge duplicate contacts
nl_BE: dubbele contacten samenvoegen

en: migrate
nl_BE: migreren

en: miles
nl_BE: mijl

en: mime type of the document
nl_BE: mime-type van het document

en: minDays, maxDays=Consider mailings that have completed between minDays and maxDays
nl_BE: minDays, maxDays=Bekijk de mailings die afgerond zijn in de periode minDays - maxDays

en: minimum number of multiple records (typically 0?)
nl_BE: minimum aantal multiple-records (0?)

en: minute, 0-padded ('00'..'60')
nl_BE: minuut, met voorloopnul ('00'..'59')

en: minutes
nl_BE: minuten

en: mismatch.
nl_BE: afwijking.

en: mm/dd (12/31)
nl_BE: maand / dag (12/31)

en: mm/dd/yy (12/31/2009)
nl_BE: mm/dd/jj (12/31/2009)

en: mm/dd/yy OR mm-dd-yy (12/25/98 OR 12-25-98) OR (9/1/08 OR 9-1-08)
nl_BE: mm/dd/jj OF mm-dd-jj (12/25/11 OF 12-25-11) OF (9/1/11 OF 9-1-11)

en: mm/dd/yyyy OR mm-dd-yyyy (12/25/1998 OR 12-25-1998) OR (9/1/2008 OR 9-1-2008)
nl_BE: mm/dd/jjjj OF mm-dd-jjjj (12/25/2011 OF 12-25-2011) OF (9/1/2011 OF 9-1-2011)

en: monetary amount, formatted according to selected Monetary Locale
nl_BE: geldbedrag, opgemaakt volgens de ingestelde lokalisatie-opties

en: month
nl_BE: maand

en: month as a decimal number, 0-padded ('01'..'12')
nl_BE: maand, als getal met voorloopnul ('01'..'12')

en: more
nl_BE: meer

en: must be a monetary value
nl_BE: moet een geldbedrag zijn

en: must be a numeric value
nl_BE: moet een numerieke waarde zijn

en: n/a
nl_BE: n.v.t.

en: name for relationship of contact_a to contact_b.
nl_BE: naam van relatie van Contact A met Contact B.

en: name for relationship of far_contact to near_contact.
nl_BE: naam van relatie van contact-veraf met contact-dichtbij.

en: name for relationship of near_contact to far_contact.
nl_BE: naam van relatie van contact-dichtbij met contact-veraf.

en: name of the entity table for the above id, e.g. civicrm_activity, civicrm_participant
nl_BE: naam van de tabel waar het ID bijhoort, bijvoorbeeld civicrm_activity, civicrm_participant

en: name of the protocol to use for polling (like IMAP, POP3 or Maildir)
nl_BE: naam van het protocol te gebruiken voor ophalen mail (bijv. IMAP, POP3 of Maildir)

en: name of this group of settings
nl_BE: naam van deze groep instellingen

en: new
nl_BE: nieuw

en: new tag
nl_BE: nieuw kenmerk

en: no parameters
nl_BE: geen parameters

en: non-localized name of the status type
nl_BE: onvertaalde naam van het statustype

en: none
nl_BE: geen

en: not a duplicate
nl_BE: geen dubbele

en: not available
nl_BE: niet beschikbaar

en: notification
nl_BE: notificatie

en: number of options per line for checkbox and radio
nl_BE: aantal opties per regel bij selectievakjes en radioknoppen

en: occurrences
nl_BE: voorkomens

en: offline membership renewal reminder.
nl_BE: Offline herinnering aan vernieuwing lidmaatschap

en: on
nl_BE: op

en: on hold
nl_BE: uitgeschakeld

en: ongoing
nl_BE: Lopend

en: option
nl_BE: optie

en: optional URL for preferred image (photo, logo, etc.) to display for this contact.
nl_BE: optionele URL voor voorkeursafbeelding (foto, logo, enz.) die bij dit contact getoond wordt.

en: optional local part (like civimail+ for addresses like civimail+s.1.2@example.com)
nl_BE: optioneel lokaal deel (als civimail+ voor een adres als civimail+s.1.2@example.com)

en: options
nl_BE: opties

en: or
nl_BE: of

en: or ODD / EVEN
nl_BE: of EVEN / ONEVEN

en: or the contact is not part of the activity '%1'
nl_BE: of het contact is geen deel van de activiteit '%1'

en: overwrite
nl_BE: overschrijven

en: page argument missing or invalid
nl_BE: Pagina-argument ontbreekt of is ongeldig

en: paid
nl_BE: betaald

en: parent
nl_BE: bovenliggend

en: parent ID
nl_BE: bovenliggend-id

en: participants
nl_BE: deelnemers

en: password to use when polling
nl_BE: te gebruiken wachtwoord

en: permission required to be able to run this instance
nl_BE: benodigde rechten om deze instantie uit te voeren

en: physical tablename for entity being joined to discount, e.g. civicrm_event
nl_BE: fysieke tabelnaam van de entiteit die met een join aan de korting wordt gekoppeld, bijv. civicrm_event

en: physical tablename for entity being joined to file, e.g. civicrm_contact
nl_BE: fysieke tabelnaam van de entiteit die met een join aan het bestand wordt gekoppeld, bijv. civicrm_contact

en: physical tablename for entity being joined to pledge, e.g. civicrm_contact
nl_BE: fysieke tabelnaam van de entiteit gekoppeld aan toezegging, bijv. civicrm_contact

en: points to value in civicrm_option_value for group sms_api_type
nl_BE: verwijst naar waarde in optiewaarde voor groep sms-api-type

en: port to use when polling
nl_BE: te gebruiken poort

en: price of each item
nl_BE: prijs van elk item

en: price set being used
nl_BE: gebruikte prijsset

en: primary
nl_BE: primair

en: processor result code
nl_BE: processor resultaatcode

en: profile create
nl_BE: profiel maken

en: profile edit
nl_BE: profiel bewerken

en: profile listings
nl_BE: profiellijsten

en: profile listings and forms
nl_BE: profiellijsten en schermen

en: profile view
nl_BE: profiel weergeven

en: profiles
nl_BE: Profielen

[ctx: province]
en: 'Ajman
nl_BE: Ajmān

[ctx: province]
en: 18 Montagnes
nl_BE: Dix-Huit Montagnes

[ctx: province]
en: Abaco Islands
nl_BE: Abaco-eilanden

[ctx: province]
en: Aberdeen City
nl_BE: Aberdeen-Stad

[ctx: province]
en: Abu Zaby
nl_BE: Abu Dhabi

[ctx: province]
en: Abuja Federal Capital Territory
nl_BE: Abuja Federaal Hoofdstedelijk Territorium

[ctx: province]
en: Acklins and Crooked Islands
nl_BE: Acklins en Crooked Eilanden

[ctx: province]
en: Adan
nl_BE: Aden

[ctx: province]
en: Addis Ababa
nl_BE: Addis Abeba

[ctx: province]
en: Adygeya, Respublika
nl_BE: Adygeya, Republiek

[ctx: province]
en: Ag r
nl_BE: Agri

[ctx: province]
en: Agalega Islands
nl_BE: Agalega-eilanden

[ctx: province]
en: Agnebi
nl_BE: Agnéby

[ctx: province]
en: Agusan del Norte
nl_BE: Noord-Agusan

[ctx: province]
en: Agusan del Sur
nl_BE: Zuid-Agusan

[ctx: province]
en: Aisen del General Carlos Ibanez del Campo
nl_BE: Aisén-regio

[ctx: province]
en: Al Ba,rah
nl_BE: Basra

[ctx: province]
en: Al Fujayrah
nl_BE: Fujairah

[ctx: province]
en: Al Hizām al Akhdar
nl_BE: Akhbar-belt [Al Hizām al Akhdar]

[ctx: province]
en: Al Jabal al Akhdar
nl_BE: Akhbar-berg [Al Jabal al Akhdar]

[ctx: province]
en: Al Kuwayt
nl_BE: Koeweit-Stad [Al Kuwayt]

[ctx: province]
en: Al Manāmah (Al ‘Āşimah)
nl_BE: Manamah

[ctx: province]
en: Al Qadisiyah
nl_BE: Al Kadisiah

[ctx: province]
en: Alger
nl_BE: Algiers

[ctx: province]
en: Almaty
nl_BE: Alma-ata [Almaty]

[ctx: province]
en: Almaty oblysy
nl_BE: Regio Alma-ata [Almaty]

[ctx: province]
en: Alpes-Maritimes
nl_BE: Zee-Alpen

[ctx: province]
en: Alpes-de-Haute-Provence
nl_BE: Alpen van Hoog-Provence

[ctx: province]
en: Altay, Respublika
nl_BE: Altay, Republiek

[ctx: province]
en: Altayskiy kray
nl_BE: Provincie Altai

[ctx: province]
en: Alto Paraguay
nl_BE: Hoog-Paraguay

[ctx: province]
en: Alto Parana
nl_BE: Hoog-Parana

[ctx: province]
en: Alytaus Apskritis
nl_BE: Graafschap Alytus

[ctx: province]
en: Amazonas
nl_BE: Amazone

[ctx: province]
en: American Samoa
nl_BE: Amerikaans-Samoa

[ctx: province]
en: Amurskaya oblast'
nl_BE: Regio Amur

[ctx: province]
en: An Najef
nl_BE: Najaf

[ctx: province]
en: Andaman and Nicobar Islands
nl_BE: Andaman- en Nicobar-eilanden

[ctx: province]
en: Andros Island
nl_BE: Andros

[ctx: province]
en: Anjouan Ndzouani
nl_BE: Anjouan [Nzwani]

[ctx: province]
en: Aqmola oblysy
nl_BE: Regio Aqmola [Astana]

[ctx: province]
en: Aqtobe oblysy
nl_BE: Regio Aqtobe

[ctx: province]
en: Araucania
nl_BE: Araucanië

[ctx: province]
en: Ardennes
nl_BE: Ardennen

[ctx: province]
en: Argyll and Bute
nl_BE: Argyll en Bute

[ctx: province]
en: Arkadia
nl_BE: Arcadië

[ctx: province]
en: Arkhangel'skaya oblast'
nl_BE: Regio Arkhangelsk

[ctx: province]
en: Armed Forces Americas
nl_BE: Armed Forces Americas (Leger VS)

[ctx: province]
en: Armed Forces Europe
nl_BE: Armed Forces Europe (Leger VS)

[ctx: province]
en: Armed Forces Pacific
nl_BE: Armed Forces Pacific (Leger VS)

[ctx: province]
en: Ash Shariqah
nl_BE: Sharjah

[ctx: province]
en: Ash Sharqiyah
nl_BE: Ash Sharqiyah [Oostelijke Provincie]

[ctx: province]
en: Ash Shāţi'
nl_BE: Ash Shāţi

[ctx: province]
en: Asir
nl_BE: 'Asir

[ctx: province]
en: Astrakhanskaya oblast'
nl_BE: Regio Astrakhan

[ctx: province]
en: Asturias
nl_BE: Asturië

[ctx: province]
en: Atlantida
nl_BE: Atlántida

[ctx: province]
en: Attapu
nl_BE: Provincie Attapeu

[ctx: province]
en: Attiki
nl_BE: Attika

[ctx: province]
en: Atyrau oblyfiy
nl_BE: Regio Atyrau

[ctx: province]
en: Aust-Agder
nl_BE: Oost-Agder

[ctx: province]
en: Australian Antarctic Territory
nl_BE: Australisch Antarctisch Territorium

[ctx: province]
en: Australian Capital Territory
nl_BE: Australisch Hoofdstedelijk Territorium

[ctx: province]
en: Austurland
nl_BE: Oostelijke provincie

[ctx: province]
en: Azad Kashmir
nl_BE: Azad-staat van Jammu en Kasjmir

[ctx: province]
en: Azarbayjan-e Gharbi
nl_BE: West-Azerbeidzjan

[ctx: province]
en: Azarbayjan-e Sharqi
nl_BE: Oost-Azerbeidzjan

[ctx: province]
en: Baat Dambang
nl_BE: Provincie Batdambang [Battambang, Baat Dambang]

[ctx: province]
en: Babil
nl_BE: Babil [Babylon]

[ctx: province]
en: Bagerhat zila
nl_BE: District Bagerhat

[ctx: province]
en: Baghdad
nl_BE: Bagdad

[ctx: province]
en: Baker Island
nl_BE: Baker-eiland

[ctx: province]
en: Baki
nl_BE: Baki [Bakoe]

[ctx: province]
en: Bal kesir
nl_BE: Balikesir

[ctx: province]
en: Baleares
nl_BE: Balearen

[ctx: province]
en: Baluchistan
nl_BE: Beloetsjistan

[ctx: province]
en: Bamian
nl_BE: Bamiyan

[ctx: province]
en: Bandarban zila
nl_BE: District Bandarban

[ctx: province]
en: Banghāzī
nl_BE: Benghazi [Banghāzī]

[ctx: province]
en: Banskobystrický kraj
nl_BE: Provincie Banská Bystrica

[ctx: province]
en: Banteay Mean Chey
nl_BE: Provincie Banteay Mean Cheay

[ctx: province]
en: Barguna zila
nl_BE: District Barguna

[ctx: province]
en: Barisal zila
nl_BE: District Barisal

[ctx: province]
en: Bas-Rhin
nl_BE: Laag-Rijn

[ctx: province]
en: Bas-Sassandra
nl_BE: Neder-Sassandra

[ctx: province]
en: Basel-Landschaft
nl_BE: Bazel-Landschap

[ctx: province]
en: Basel-Stadt
nl_BE: Basel-Stad

[ctx: province]
en: Bashkortostan, Respublika
nl_BE: Basjkirostan, Republiek

[ctx: province]
en: Basse-Kotto
nl_BE: Neder-Kotto

[ctx: province]
en: Batken
nl_BE: Provincie Batken

[ctx: province]
en: Batys Quzaqstan oblysy
nl_BE: Regio Batys Quzaqstan [Oral]

[ctx: province]
en: Bayan-Olgiy
nl_BE: Bayan-Ölgiy

[ctx: province]
en: Bayern
nl_BE: Beieren

[ctx: province]
en: Beijing
nl_BE: Peking [Beijing]

[ctx: province]
en: Belgorodskaya oblast'
nl_BE: Regio Belgorod

[ctx: province]
en: Ben Sllmane
nl_BE: Ben Slimane

[ctx: province]
en: Beni Mellal
nl_BE: Béni Mellal

[ctx: province]
en: Berlin
nl_BE: Berlijn

[ctx: province]
en: Bhola zila
nl_BE: District Bhola

[ctx: province]
en: Bioko Norte
nl_BE: Bioko-Noord

[ctx: province]
en: Bioko Sur
nl_BE: Bioko-Zuid

[ctx: province]
en: Bishkek
nl_BE: Stedelijk gewest Bisjkek

[ctx: province]
en: Bjelovarsko-bilogorska zupanija
nl_BE: Provincie Bjelovar-Bilogora

[ctx: province]
en: Bogra zila
nl_BE: District Bogra

[ctx: province]
en: Bokeo
nl_BE: Provincie Bokeo

[ctx: province]
en: Bolikhamxai
nl_BE: Provincie Bolikhamsai

[ctx: province]
en: Bomi
nl_BE: Graafschap Bomi

[ctx: province]
en: Bong
nl_BE: Graafschap Bong

[ctx: province]
en: Bouches-du-Rhône
nl_BE: Oevers van de Rhône

[ctx: province]
en: Brabant Wallon
nl_BE: Waals-Brabant

[ctx: province]
en: Brahmanbaria zila
nl_BE: District Brahmanbaria

[ctx: province]
en: Bratislavský kraj
nl_BE: Provincie Bratislava

[ctx: province]
en: Bristol, City of
nl_BE: Bristol-Stad

[ctx: province]
en: British Columbia
nl_BE: Brits-Columbia

[ctx: province]
en: Brodsko-posavska zupanija
nl_BE: Provincie Brod-Posavina

[ctx: province]
en: Brussels
nl_BE: Brussel

[ctx: province]
en: Bryanskaya oblast'
nl_BE: Regio Bryansk

[ctx: province]
en: Brèsckaja voblasc'
nl_BE: Provincie Brest

[ctx: province]
en: Bucuresti
nl_BE: Boekarest

[ctx: province]
en: Buryatiya, Respublika
nl_BE: Boerjatië, Republiek

[ctx: province]
en: Busan Gwang'yeogsi
nl_BE: Stadsgewest Busan·Gwang'yeog

[ctx: province]
en: Buxoro
nl_BE: Buchara

[ctx: province]
en: California
nl_BE: Californië

[ctx: province]
en: Camarines Norte
nl_BE: Noord-Camarines

[ctx: province]
en: Camarines Sur
nl_BE: Zuid-Camarines

[ctx: province]
en: Canakkale
nl_BE: Çanakkale

[ctx: province]
en: Cantabria
nl_BE: Cantabrië

[ctx: province]
en: Capital Territory (Honiara)
nl_BE: Hoofdstedelijk Gewest (Honiara)

[ctx: province]
en: Capital federal
nl_BE: Federaal district

[ctx: province]
en: Casablanca  [Dar el Beïda]
nl_BE: Casablanca [Dar el Beïda]

[ctx: province]
en: Catania
nl_BE: Catanië

[ctx: province]
en: Central
nl_BE: Centraal

[ctx: province]
en: Central Finland
nl_BE: Midden Finland

[ctx: province]
en: Central Ostrobothnia
nl_BE: Midden Ostrobothnia

[ctx: province]
en: Central and Western
nl_BE: Centraal en Westelijk

[ctx: province]
en: Centre
nl_BE: Midden

[ctx: province]
en: Centro Sur
nl_BE: Centraal-Zuid

[ctx: province]
en: Chagang-do
nl_BE: Provincie Chagang

[ctx: province]
en: Chahar Mahall va Bakhtiari
nl_BE: Chahar Mahaal en Bakhtiari

[ctx: province]
en: Chalkidiki
nl_BE: Chalcidice

[ctx: province]
en: Champasak
nl_BE: Provincie Champassak

[ctx: province]
en: Chandpur zila
nl_BE: District Chandpur

[ctx: province]
en: Changhua County
nl_BE: Jhanghuà xiàn

[ctx: province]
en: Chania
nl_BE: Chanië

[ctx: province]
en: Charente-Maritime
nl_BE: Zee-Charente

[ctx: province]
en: Chechenskaya Respublika
nl_BE: Republiek Tsjetsjenië

[ctx: province]
en: Chefchaouene
nl_BE: Chefchaouen

[ctx: province]
en: Chelyabinskaya oblast'
nl_BE: Regio Tsjelyabinsk

[ctx: province]
en: Cherkas'ka Oblast'
nl_BE: Regio Cherkasy

[ctx: province]
en: Chernihivs'ka Oblast'
nl_BE: Regio Chernihiv

[ctx: province]
en: Chernivets'ka Oblast'
nl_BE: Regio Chernivtsi

[ctx: province]
en: Chiayi City
nl_BE: Jiayì

[ctx: province]
en: Chiayi County
nl_BE: Jiayì xiàn

[ctx: province]
en: Chittagong zila
nl_BE: District Chittagong

[ctx: province]
en: Chongqing
nl_BE: Chongqing [Tsjoengking]

[ctx: province]
en: Chu
nl_BE: Provincie Chü

[ctx: province]
en: Chuadanga zila
nl_BE: District Chuadanga

[ctx: province]
en: Chukotskiy avtonomnyy okrug
nl_BE: Tsjoekotka, Autonoom District

[ctx: province]
en: Chungcheongbugdo
nl_BE: Provincie Noord-Chungcheong

[ctx: province]
en: Chungcheongnamdo
nl_BE: Provincie Zuid-Chungcheong

[ctx: province]
en: Chuvashskaya Respublika
nl_BE: Republiek Tsjoevasjië

[ctx: province]
en: Ciudad de La Habana
nl_BE: La Habana-Stad

[ctx: province]
en: Co Londonderry
nl_BE: County Londonderry

[ctx: province]
en: Colon
nl_BE: Colón

[ctx: province]
en: Comilla zila
nl_BE: District Comilla

[ctx: province]
en: Compostela Valley
nl_BE: Compostela Vallei

[ctx: province]
en: Copan
nl_BE: Copán

[ctx: province]
en: Copenhagen
nl_BE: Kopenhagen

[ctx: province]
en: Copenhagen City
nl_BE: Kopenhagen

[ctx: province]
en: Corse-du-Sud
nl_BE: Zuid-Corsica

[ctx: province]
en: Cortes
nl_BE: Cortés

[ctx: province]
en: County Durham
nl_BE: Graafschap Durham

[ctx: province]
en: Cox's Bazar zila
nl_BE: District Cox's Bazar

[ctx: province]
en: Crna Gora
nl_BE: Montenegro [Crna Gora]

[ctx: province]
en: Cuvette-Ouest
nl_BE: Cuvette-West

[ctx: province]
en: Cuyuni-Mazaruni
nl_BE: Cuyuni-Mazaruniazaruni

[ctx: province]
en: Côte-d'Or
nl_BE: Goudkust

[ctx: province]
en: Côtes-d'Armor
nl_BE: Kusten van Armor

[ctx: province]
en: Da Nang, thanh pho
nl_BE: Da Nang-Stad

[ctx: province]
en: Dadra and Nagar Haveli
nl_BE: Dadra en Nagar Haveli

[ctx: province]
en: Daegu Gwang'yeogsi
nl_BE: Stadsgewest Daegu Gwang'yeog

[ctx: province]
en: Daejeon Gwang'yeogsi
nl_BE: Stadsgewest Daejeon Gwang'yeog

[ctx: province]
en: Dagestan, Respublika
nl_BE: Dagestan, Republiek

[ctx: province]
en: Dahuk
nl_BE: Dahoek

[ctx: province]
en: Daman and Diu
nl_BE: Daman en Diu

[ctx: province]
en: Davao Oriental
nl_BE: Oost-Davao

[ctx: province]
en: Davao del Sur
nl_BE: Zuid-Davao

[ctx: province]
en: Debub
nl_BE: Zuidelijk [Debub]

[ctx: province]
en: Debubawi Keyih Bahri [Debub-Keih-Bahri]
nl_BE: Zuidelijke Rode Zee [Debubawi Keyih Bahri, Debub-Keih-Bahri]

[ctx: province]
en: Denguele
nl_BE: Denguélé

[ctx: province]
en: Dependencias Federales
nl_BE: Federale Afhankelijkheden

[ctx: province]
en: Dhaka zila
nl_BE: District Dhaka

[ctx: province]
en: Dhi Qar
nl_BE: Dhi Kar

[ctx: province]
en: Dinajpur zila
nl_BE: District Dinajpur

[ctx: province]
en: District of Columbia
nl_BE: Washington D.C.

[ctx: province]
en: Distrito Capital de Bogotá
nl_BE: Hoofdstedelijk gewest van Bogotá

[ctx: province]
en: Distrito Federal
nl_BE: Federaal district

[ctx: province]
en: Distrito Nacional (Santo Domingo)
nl_BE: Nationaal District (Santo Domingo)

[ctx: province]
en: Dnipropetrovs'ka Oblast'
nl_BE: Regio Dnipropetrovs'k

[ctx: province]
en: Dodekanisos
nl_BE: Dodekanesos

[ctx: province]
en: Donets'ka Oblast'
nl_BE: Regio Donets'k

[ctx: province]
en: Dornogov,
nl_BE: Dornogovĭ

[ctx: province]
en: Drente
nl_BE: Drenthe

[ctx: province]
en: Dubayy
nl_BE: Dubai

[ctx: province]
en: Dubrovacko-neretvanska zupanija
nl_BE: Provincie Dubrovnik-Neretva

[ctx: province]
en: Dumfries and Galloway
nl_BE: Dumfries en Galloway

[ctx: province]
en: Dundee City
nl_BE: Dundee-Stad

[ctx: province]
en: DundgovL
nl_BE: Dundgovĭ

[ctx: province]
en: Dushanbe
nl_BE: Doesjanbe

[ctx: province]
en: East
nl_BE: Oost

[ctx: province]
en: East Berbice-Corentyne
nl_BE: Oost-Berbice-Corantijn

[ctx: province]
en: East Lothian
nl_BE: Oost-Lothian

[ctx: province]
en: East New Britain
nl_BE: Oost-Nieuw-Brittannië

[ctx: province]
en: East Sepik
nl_BE: Oost-Sepik

[ctx: province]
en: East Sussex
nl_BE: Oost-Sussex

[ctx: province]
en: Eastern
nl_BE: Oostelijk

[ctx: province]
en: Eastern Cape
nl_BE: Oost-Kaap

[ctx: province]
en: Eastern Highlands
nl_BE: Oostelijke Hooglanden

[ctx: province]
en: Eastern Samar
nl_BE: Oostelijk Samar

[ctx: province]
en: Eastern Tobago
nl_BE: Oost-Tobago

[ctx: province]
en: Edinburgh, City of
nl_BE: Edinburgh-Stad

[ctx: province]
en: El Paraiso
nl_BE: El Paraíso

[ctx: province]
en: Elgeyo/Marakwet
nl_BE: Elgeyo-Marakwet

[ctx: province]
en: Equateur
nl_BE: Evenaarsprovincie

[ctx: province]
en: Erevan
nl_BE: Jerevan

[ctx: province]
en: Errachidia
nl_BE: Ar Rachidia

[ctx: province]
en: Esfahan
nl_BE: Isfahan

[ctx: province]
en: Essequibo Islands-West Demerara
nl_BE: Essequibo-eilanden-West-Demerara

[ctx: province]
en: Eure-et-Loir
nl_BE: Eure en Loir

[ctx: province]
en: Evros
nl_BE: Evros [Maritsa]

[ctx: province]
en: Evrytania
nl_BE: Evrytanië

[ctx: province]
en: Evvoia
nl_BE: Euboea

[ctx: province]
en: Far North
nl_BE: Verre Noorden

[ctx: province]
en: Faridpur zila
nl_BE: District Faridpur

[ctx: province]
en: Fars
nl_BE: Fars [Perzië]

[ctx: province]
en: Federacija Bosna i Hercegovina
nl_BE: Federatie Bosnië-Herzegovina

[ctx: province]
en: Federally Administered Tribal Areas
nl_BE: Federaal Bestuurde Stamgebieden

[ctx: province]
en: Feni zila
nl_BE: District Feni

[ctx: province]
en: Firenze
nl_BE: Florence

[ctx: province]
en: Free State
nl_BE: Oranje-Vrystaat

[ctx: province]
en: Gagauzia, Unitate Teritoriala Autonoma
nl_BE: Gagauzië, Autonome Territoriale Eenheid

[ctx: province]
en: Gaibandha zila
nl_BE: District Gaibandha

[ctx: province]
en: Gambela Peoples
nl_BE: Gambela

[ctx: province]
en: Gang'weondo
nl_BE: Provincie Gang'weon

[ctx: province]
en: Gazipur zila
nl_BE: District Gazipur

[ctx: province]
en: Gegarkunik'
nl_BE: Gegarkunik''

[ctx: province]
en: Geneva
nl_BE: Genève

[ctx: province]
en: Genova
nl_BE: Genua

[ctx: province]
en: Ghowr
nl_BE: Ghor

[ctx: province]
en: Gilan
nl_BE: Guilan

[ctx: province]
en: Gilbert Islands
nl_BE: Gilbert-eilanden

[ctx: province]
en: Glasgow City
nl_BE: Glasgow-Stad

[ctx: province]
en: Gopalganj zila
nl_BE: District Gopalganj

[ctx: province]
en: Govi-Altay
nl_BE: Govĭ-Altay

[ctx: province]
en: Govi-Smber
nl_BE: Govĭsümber

[ctx: province]
en: Grand Basaa
nl_BE: Graafschap Groot-Bassa

[ctx: province]
en: Grand Cape Mount
nl_BE: Groot Cape Mount

[ctx: province]
en: Grand Gedeh
nl_BE: Graafschap Groot-Gedeh

[ctx: province]
en: Grand Kru
nl_BE: Graafschap Groot-Kru

[ctx: province]
en: Grande Comore Ngazidja
nl_BE: Grande Comore [Njazidja]

[ctx: province]
en: Grande-Anse
nl_BE: Departement Grand'Anse

[ctx: province]
en: Graubunden
nl_BE: Graubünden

[ctx: province]
en: Greater Accra
nl_BE: Groot-Accra

[ctx: province]
en: GreveNmacher
nl_BE: Grevenmacher

[ctx: province]
en: Gulf
nl_BE: Golf

[ctx: province]
en: Guyane
nl_BE: Frans Guyana

[ctx: province]
en: Gwangju Gwang'yeogsi
nl_BE: Stadsgewest Gwangju Gwang'yeog

[ctx: province]
en: Gyeonggido
nl_BE: Provincie Gyeonggi

[ctx: province]
en: Gyeongsangbugdo
nl_BE: Provincie Noord-Gyeongsang

[ctx: province]
en: Gyeongsangnamdo
nl_BE: Provincie Zuid-Gyeongsang

[ctx: province]
en: Ha Noi, thu do
nl_BE: Ha Noi-Stadsgewest

[ctx: province]
en: HaDarom
nl_BE: Zuidelijke provincie [Darom]

[ctx: province]
en: HaMerkaz
nl_BE: Centrum provincie [Merkaz]

[ctx: province]
en: HaZafon
nl_BE: Noordelijke provincie [Tsafon]

[ctx: province]
en: Habiganj zila
nl_BE: District Habiganj

[ctx: province]
en: Hadramawt
nl_BE: Hadramaut

[ctx: province]
en: Hai Phong, thanh pho
nl_BE: Hai Phong-Stad

[ctx: province]
en: Hainaut
nl_BE: Henegouwen

[ctx: province]
en: Hamgyongbuk-do
nl_BE: Provincie Hamgyongbuk

[ctx: province]
en: Hamgyongnam-do
nl_BE: Provincie Hamgyongnam

[ctx: province]
en: Harari People
nl_BE: Harari

[ctx: province]
en: Haut-Mbomou
nl_BE: Boven-Mbomou

[ctx: province]
en: Haut-Rhin
nl_BE: Hoog-Rijn

[ctx: province]
en: Haut-Sassandra
nl_BE: Opper-Sassandra

[ctx: province]
en: Haute-Corse
nl_BE: Hoog-Corsica

[ctx: province]
en: Haute-Garonne
nl_BE: Hoog-Garonne

[ctx: province]
en: Haute-Kotto
nl_BE: Boven-Kotto

[ctx: province]
en: Haute-Loire
nl_BE: Hoog-Loire

[ctx: province]
en: Haute-Savoie
nl_BE: Hoog-Savoie

[ctx: province]
en: Haute-Saône
nl_BE: Hoog-Saône

[ctx: province]
en: Haute-Vienne
nl_BE: Hoog-Vienne

[ctx: province]
en: Hautes-Alpes
nl_BE: Hoog-Alpen

[ctx: province]
en: Hautes-Pyrénées
nl_BE: Hoog-Pyreneeën

[ctx: province]
en: Hauts-de-Seine
nl_BE: Hoog-Seine

[ctx: province]
en: Heilongjiang
nl_BE: Amoer [Heilongjiang]

[ctx: province]
en: Ho Chi Minh, thanh pho [Sai Gon]
nl_BE: Ho Chi Minh-Stad [Sai Gon]

[ctx: province]
en: Hofuoborgarsvaeoi utan Reykjavikur
nl_BE: Hoofstedelijke provincie Reykjavik

[ctx: province]
en: Homel'skaja voblasc'
nl_BE: Provincie Gomel [Homyel']

[ctx: province]
en: Hong Kong
nl_BE: Hongkong

[ctx: province]
en: Hormozgan
nl_BE: Ormoes

[ctx: province]
en: Houaphan
nl_BE: Provincie Hua Phan

[ctx: province]
en: Hovsgol
nl_BE: Hövsgöl

[ctx: province]
en: Howland Island
nl_BE: Howland-eiland

[ctx: province]
en: Hrodzenskaja voblasc'
nl_BE: Provincie Grodno [Hrodna]

[ctx: province]
en: Hsinchu City
nl_BE: Sinjhú

[ctx: province]
en: Hsinchu County
nl_BE: Sinjhú xiàn

[ctx: province]
en: Hualien County
nl_BE: Hualián xiàn

[ctx: province]
en: Hwanghaebuk-do
nl_BE: Provincie Hwanghaebuk

[ctx: province]
en: Hwanghaenam-do
nl_BE: Provincie Hwanghaenam

[ctx: province]
en: Iiam
nl_BE: Ilam

[ctx: province]
en: Ilan County
nl_BE: Yílán xiàn

[ctx: province]
en: Ille-et-Vilaine
nl_BE: Ille en Vilaine

[ctx: province]
en: Ilocos Norte
nl_BE: Noord-Ilocos

[ctx: province]
en: Ilocos Sur
nl_BE: Zuid-Ilocos

[ctx: province]
en: Imathia
nl_BE: Imathië

[ctx: province]
en: Incheon Gwang'yeogsi
nl_BE: Stadsgewest Incheon Gwang'yeog

[ctx: province]
en: Indre-et-Loire
nl_BE: Indre en Loire

[ctx: province]
en: Ingushskaya Respublika
nl_BE: Republiek Ingoesjetië

[ctx: province]
en: Intibuca
nl_BE: Intibucá

[ctx: province]
en: Irakleion
nl_BE: Irakleon

[ctx: province]
en: Irkutskaya oblast'
nl_BE: Regio Irkutsk

[ctx: province]
en: Islamabad Federal Capital Area
nl_BE: Hoofdstedelijk Territorium Islamabad

[ctx: province]
en: Islas de la Bahia
nl_BE: Islas de la Bahía

[ctx: province]
en: Isle of Wight
nl_BE: Wight-eiland

[ctx: province]
en: Istarska zupanija
nl_BE: Provincie Istrië

[ctx: province]
en: Ivano-Frankivs'ka Oblast'
nl_BE: Regio Ivano-Frankivs'k

[ctx: province]
en: Ivanovskaya oblast'
nl_BE: Regio Ivanovo

[ctx: province]
en: Jaipurhat zila
nl_BE: District Jaipurhat

[ctx: province]
en: Jalal-Abad
nl_BE: Provincie Jalal-Abad

[ctx: province]
en: Jamalpur zila
nl_BE: District Jamalpur

[ctx: province]
en: Jammu and Kashmir
nl_BE: Jammu en Kasjmir

[ctx: province]
en: Jarvis Island
nl_BE: Jarvis-eiland

[ctx: province]
en: Jawa Barat
nl_BE: West-Java

[ctx: province]
en: Jawa Tengah
nl_BE: Midden-Java

[ctx: province]
en: Jawa Timur
nl_BE: Oost-Java

[ctx: province]
en: Jejudo
nl_BE: Provincie Jeju

[ctx: province]
en: Jeonrabugdo
nl_BE: Provincie Noord-Jeonra

[ctx: province]
en: Jeonranamdo
nl_BE: Provincie Zuid-Jeonra

[ctx: province]
en: Jerusalem
nl_BE: Jeruzalem

[ctx: province]
en: Jessore zila
nl_BE: District Jessore

[ctx: province]
en: Jhalakati zila
nl_BE: District Jhalakati

[ctx: province]
en: Jhenaidah zila
nl_BE: District Jhenaidah

[ctx: province]
en: Jihomoravský kraj
nl_BE: Provincie Zuid-Moravië

[ctx: province]
en: Jihočeský kraj
nl_BE: Provincie Zuid-Bohemen

[ctx: province]
en: Jlzan
nl_BE: Jizan

[ctx: province]
en: Johnston Atoll
nl_BE: Johnston-atol

[ctx: province]
en: Kabardino-Balkarskaya
nl_BE: Kabardië-Balkarië

[ctx: province]
en: Kabul
nl_BE: Kaboel

[ctx: province]
en: Kach Kong
nl_BE: Provincie Koh Kong

[ctx: province]
en: Kaesong-si
nl_BE: Stadsgewest Kaesong

[ctx: province]
en: Kalimantan Barat
nl_BE: West-Kalimantan [West-Borneo]

[ctx: province]
en: Kalimantan Selatan
nl_BE: Zuid-Kalimantan [Zuid-Borneo]

[ctx: province]
en: Kalimantan Timur
nl_BE: Oost-Kalimantan [Oost-Borneo]

[ctx: province]
en: Kaliningradskaya oblast'
nl_BE: Regio Kaliningrad

[ctx: province]
en: Kalmykiya, Respublika
nl_BE: Kalmukkië, Republiek

[ctx: province]
en: Kaluzhskaya oblast'
nl_BE: Regio Kaluga

[ctx: province]
en: Kamchatka Krai'
nl_BE: Kamtsjatka Kraj

[ctx: province]
en: Kampong Chhnang
nl_BE: Provincie Kampong Chhnang

[ctx: province]
en: Kampong Spueu
nl_BE: Provincie Kampong Spoe

[ctx: province]
en: Kampong Thum
nl_BE: Provincie Kampong Thum

[ctx: province]
en: Kampot
nl_BE: Provincie Kampot

[ctx: province]
en: Kandaal
nl_BE: Provincie Kandal

[ctx: province]
en: Kangwon-do
nl_BE: Provincie Kangwon

[ctx: province]
en: Kaohsiung City
nl_BE: Kaohsiung

[ctx: province]
en: Kaohsiung County
nl_BE: Gaosyóng xiàn

[ctx: province]
en: Karachayevo-Cherkesskaya Respublika
nl_BE: Republiek Karatsjaj-Tsjerkessië

[ctx: province]
en: Karbala'
nl_BE: 'Karbala

[ctx: province]
en: Kareliya, Respublika
nl_BE: Karelië, Republiek

[ctx: province]
en: Karlovacka zupanija
nl_BE: Provincie Karlovac

[ctx: province]
en: Karlovarský kraj
nl_BE: Provincie Karlsbad

[ctx: province]
en: Kasai
nl_BE: Kasaï

[ctx: province]
en: Kasai-Oriental
nl_BE: Oost-Kasaï

[ctx: province]
en: Kastoria
nl_BE: Kastorië

[ctx: province]
en: Kauno Apskritis
nl_BE: Graafschap Kaunas

[ctx: province]
en: Keelung City
nl_BE: Jilóng

[ctx: province]
en: Kefallinia
nl_BE: Kefalonia

[ctx: province]
en: Kemerovskaya oblast'
nl_BE: Regio Kemerovo

[ctx: province]
en: Kepulauan Riau
nl_BE: Riau-eilanden

[ctx: province]
en: Kerkyra
nl_BE: Corfu

[ctx: province]
en: Khabarovskiy kray
nl_BE: Provincie Khabarovsk

[ctx: province]
en: Khagrachari zila
nl_BE: District Khagrachari

[ctx: province]
en: Khakasiya, Respublika
nl_BE: Chakassië, Republiek

[ctx: province]
en: Khammouan
nl_BE: Provincie Khammuan

[ctx: province]
en: Khanty-Mansiyskiy avtonomnyy okrug
nl_BE: Khantië-Mansië, Autonoom District

[ctx: province]
en: Kharkivs'ka Oblast'
nl_BE: Regio Kharkiv

[ctx: province]
en: Khersons'ka Oblast'
nl_BE: Regio Kherson

[ctx: province]
en: Khmel'nyts'ka Oblast'
nl_BE: Regio Khmel'nyts'kyy

[ctx: province]
en: Khowst
nl_BE: Khost

[ctx: province]
en: Khulna zila
nl_BE: District Khulna

[ctx: province]
en: Khyber Pakhtun Khawa
nl_BE: Khyber-Pakhtunkhwa

[ctx: province]
en: Kigali-Rural Kigali y' Icyaro
nl_BE: Kigali-Platteland [Kigali y' Icyaro]

[ctx: province]
en: Kigali-Ville Kigali Ngari
nl_BE: Kigali-Stad [Kigali Ngari]

[ctx: province]
en: Kingman Reef
nl_BE: Kingman Rif

[ctx: province]
en: Kirovohrads'ka Oblast'
nl_BE: Regio Kirovohrad

[ctx: province]
en: Kirovskaya oblast'
nl_BE: Regio Kirov

[ctx: province]
en: Kishorganj zila
nl_BE: District Kishorganj

[ctx: province]
en: Kohjiluyeh va Buyer Ahmad
nl_BE: Kohjiluyeh en Buyer Ahmad

[ctx: province]
en: Komi, Respublika
nl_BE: Komi, Republiek

[ctx: province]
en: Kondoz
nl_BE: Konduz

[ctx: province]
en: Kongo central
nl_BE: Kongo-Central

[ctx: province]
en: Koprivnickco-krizevacka zupanija
nl_BE: Provincie Koprivnica-Križevci

[ctx: province]
en: Kordestan
nl_BE: Koerdistan

[ctx: province]
en: Korinthia
nl_BE: Korinthe

[ctx: province]
en: Kostromskaya oblast'
nl_BE: Regio Kostroma

[ctx: province]
en: Kotayk'
nl_BE: Kotayk''

[ctx: province]
en: Košický kraj
nl_BE: Provincie Košice

[ctx: province]
en: Krachoh
nl_BE: Provincie Kracheh

[ctx: province]
en: Krapinako-zagorska zupanija
nl_BE: Provincie Krapina-Zagorje

[ctx: province]
en: Krasnodarskiy kray
nl_BE: Provincie Krasnodar

[ctx: province]
en: Krasnoyarskiy kray
nl_BE: Provincie Krasnoyarsk

[ctx: province]
en: Krong Kaeb
nl_BE: Stedelijk gewest Keb

[ctx: province]
en: Krong Pailin
nl_BE: Stedelijk gewest Pailin

[ctx: province]
en: Královéhradecký kraj
nl_BE: Provincie Hradec Králové

[ctx: province]
en: Kurganskaya oblast'
nl_BE: Regio Kurgan

[ctx: province]
en: Kurigram zila
nl_BE: District Kurigram

[ctx: province]
en: Kurskaya oblast'
nl_BE: Regio Kursk

[ctx: province]
en: Kushtia zila
nl_BE: District Kushtia

[ctx: province]
en: Kyiv
nl_BE: Kiew

[ctx: province]
en: Kyivs'ka Oblast'
nl_BE: Regio Kiew

[ctx: province]
en: Kyklades
nl_BE: Cycladen

[ctx: province]
en: Kärnten
nl_BE: Karinthië

[ctx: province]
en: L'vivs'ka Oblast'
nl_BE: Regio L'viv

[ctx: province]
en: La Manouba
nl_BE: Manouba

[ctx: province]
en: Lakonia
nl_BE: Laconië

[ctx: province]
en: Lakshmipur zila
nl_BE: District Lakshmipur

[ctx: province]
en: Lalmonirhat zila
nl_BE: District Lalmonirhat

[ctx: province]
en: Lanao del Norte
nl_BE: Noord-Lanao

[ctx: province]
en: Lanao del Sur
nl_BE: Zuid-Lanao

[ctx: province]
en: Laâyoune (EH)
nl_BE: Laâyoune-Boujdour

[ctx: province]
en: Leningradskaya oblast'
nl_BE: Regio Leningrad

[ctx: province]
en: Lesvos
nl_BE: Lesbos

[ctx: province]
en: Liberecký kraj
nl_BE: Provincie Liberec

[ctx: province]
en: Libertador General Bernardo O'Higgins
nl_BE: Bevrijder Generaal Bernard O'Higgins

[ctx: province]
en: Licko-senjska zupanija
nl_BE: Provincie Lika-Senj

[ctx: province]
en: Liege
nl_BE: Luik

[ctx: province]
en: Likoma Island
nl_BE: Likoma Eiland

[ctx: province]
en: Limpopo
nl_BE: Limpopo [Noord-Provincie]

[ctx: province]
en: Line Islands
nl_BE: Line-eilanden

[ctx: province]
en: Lipetskaya oblast'
nl_BE: Regio Lipetsk

[ctx: province]
en: Lisboa
nl_BE: Lissabon

[ctx: province]
en: Lofa
nl_BE: Graafschap Lofa

[ctx: province]
en: Logone-Occidental
nl_BE: West-Logone

[ctx: province]
en: Logone-Oriental
nl_BE: Oost-Logone

[ctx: province]
en: Loir-et-Cher
nl_BE: Loir en Cher

[ctx: province]
en: Loire-Atlantique
nl_BE: Loire-Atlantisch

[ctx: province]
en: London
nl_BE: Londen

[ctx: province]
en: Lot-et-Garonne
nl_BE: Lot en Garonne

[ctx: province]
en: Louang Namtha
nl_BE: Provincie Luang Namtha

[ctx: province]
en: Louangphabang
nl_BE: Provincie Luang Prabang

[ctx: province]
en: Lower River
nl_BE: Beneden-Rivier

[ctx: province]
en: Luhans'ka Oblast'
nl_BE: Regio Luhans'k

[ctx: province]
en: Lunda Norte
nl_BE: Noord-Lunda

[ctx: province]
en: Lunda Sul
nl_BE: Zuid-Lunda

[ctx: province]
en: Luxembourg
nl_BE: Luxemburg

[ctx: province]
en: Maakel [Maekel]
nl_BE: Centraal [Maekel, Maakel]

[ctx: province]
en: MacCarthy Island
nl_BE: MacCarthy Eiland

[ctx: province]
en: Madaripur zila
nl_BE: District Madaripur

[ctx: province]
en: Magadanskaya oblast'
nl_BE: Regio Magadan

[ctx: province]
en: Magnisia
nl_BE: Magnisië

[ctx: province]
en: Magura zila
nl_BE: District Magura

[ctx: province]
en: Mahilëuskaja voblasc'
nl_BE: Provincie Mahyliow

[ctx: province]
en: Maine-et-Loire
nl_BE: Maine en Loire

[ctx: province]
en: Makkah
nl_BE: Mecca

[ctx: province]
en: Male
nl_BE: Man

[ctx: province]
en: Maluku
nl_BE: Molukken

[ctx: province]
en: Maluku Utara
nl_BE: Noord-Molukken

[ctx: province]
en: Mangghystau oblysy
nl_BE: Regio Mangghystau [Aqtau, Shevchenko]

[ctx: province]
en: Manikganj zila
nl_BE: District Manikganj

[ctx: province]
en: Marahoue
nl_BE: Marahoué

[ctx: province]
en: Margibi
nl_BE: Graafschap Margibi

[ctx: province]
en: Maritime (Region)
nl_BE: Maritime (Regio)

[ctx: province]
en: Mariy El, Respublika
nl_BE: Mariy El, Republiek

[ctx: province]
en: Mashonaland Central
nl_BE: Mashonaland Centraal

[ctx: province]
en: Mashonaland East
nl_BE: Mashonaland Oost

[ctx: province]
en: Matabeleland North
nl_BE: Matabeleland Noord

[ctx: province]
en: Matabeleland South
nl_BE: Matabeleland Zuid

[ctx: province]
en: Mato Grosso do Sul
nl_BE: Zuidelijk Mato Grosso

[ctx: province]
en: Medimurska zupanija
nl_BE: Provincie Medjimurje

[ctx: province]
en: Meherpur zila
nl_BE: District Meherpur

[ctx: province]
en: Melaka
nl_BE: Malakka [Melaka]

[ctx: province]
en: Messinia
nl_BE: Messinië

[ctx: province]
en: Meurthe-et-Moselle
nl_BE: Meurthe en Moezel

[ctx: province]
en: Miaoli County
nl_BE: Miáolì xiàn

[ctx: province]
en: Midway Islands
nl_BE: Midway-eilanden

[ctx: province]
en: Milano
nl_BE: Milaan

[ctx: province]
en: Milne Bay
nl_BE: Milne Baai

[ctx: province]
en: Mindoro Occidental
nl_BE: West-Mindoro

[ctx: province]
en: Mindoro Oriental
nl_BE: Oost-Mindoro

[ctx: province]
en: Minskaja voblasc'
nl_BE: Provincie Minsk

[ctx: province]
en: Misamis Occidental
nl_BE: West-Misamis

[ctx: province]
en: Misamis Oriental
nl_BE: Oost-Misamis

[ctx: province]
en: Moheli Moili
nl_BE: Mohéli [Mwali]

[ctx: province]
en: Mondol Kiri
nl_BE: Provincie Mondol Kiri

[ctx: province]
en: Montserrado
nl_BE: Graafschap Montserrado

[ctx: province]
en: Moravskoslezský kraj
nl_BE: Provincie Moravisch-Silezië

[ctx: province]
en: Mordoviya, Respublika
nl_BE: Mordovië, Republiek

[ctx: province]
en: Moselle
nl_BE: Moezel

[ctx: province]
en: Moskovskaya oblast'
nl_BE: Regio Moskou

[ctx: province]
en: Moskva
nl_BE: Moskou

[ctx: province]
en: Moulvibazar zila
nl_BE: District Moulvibazar

[ctx: province]
en: Mount Lebanon
nl_BE: Libanon-gebergte

[ctx: province]
en: Mountain Province
nl_BE: Bergprovincie

[ctx: province]
en: Moyen-Chari
nl_BE: Midden-Chari

[ctx: province]
en: Moyen-Comoe
nl_BE: Moyen-Comoé

[ctx: province]
en: Mpumalanga
nl_BE: Mpumalanga [Oost-Transvaal]

[ctx: province]
en: Municipio Especial Isla de la Juventud
nl_BE: Isla de la Juventud, Speciale Gemeenschap van

[ctx: province]
en: Munshiganj zila
nl_BE: District Munshiganj

[ctx: province]
en: Murmanskaya oblast'
nl_BE: Regio Murmansk

[ctx: province]
en: Mykolaivs'ka Oblast'
nl_BE: Regio Mykolayiv

[ctx: province]
en: Mymensingh zila
nl_BE: District Mymensingh

[ctx: province]
en: Nairobi City
nl_BE: Nairobi Stad

[ctx: province]
en: Najin Sonbong-si
nl_BE: Stadsgewest Najin Sonbong

[ctx: province]
en: Nampo-si
nl_BE: Stadsgewest Nampo

[ctx: province]
en: Namur
nl_BE: Namen

[ctx: province]
en: Nantou County
nl_BE: Nántóu xiàn

[ctx: province]
en: Naogaon zila
nl_BE: District Naogaon

[ctx: province]
en: Napoli
nl_BE: Napels

[ctx: province]
en: Narail zila
nl_BE: District Narail

[ctx: province]
en: Narayanganj zila
nl_BE: District Narayanganj

[ctx: province]
en: Narsingdi zila
nl_BE: District Narsingdi

[ctx: province]
en: Naryn
nl_BE: Provincie Naryn

[ctx: province]
en: National Capital District (Port Moresby)
nl_BE: Nationaal hoofdstedelijk district (Port Moresby)

[ctx: province]
en: Natore zila
nl_BE: District Natore

[ctx: province]
en: Navassa Island
nl_BE: Navassa-eiland

[ctx: province]
en: Nawabganj zila
nl_BE: District Nawabganj

[ctx: province]
en: Naxcivan
nl_BE: Naxcivan [Nachitsjevan]

[ctx: province]
en: Negeri Sembilan
nl_BE: Negen staten [Negeri Sembilan]

[ctx: province]
en: Negroe Occidental
nl_BE: West-Negroe

[ctx: province]
en: Negros Oriental
nl_BE: Oost-Negros

[ctx: province]
en: Neia Mongol (mn)
nl_BE: Binnen-Mongolië

[ctx: province]
en: Nenetskiy avtonomnyy okrug
nl_BE: Nenetsië, Autonoom District

[ctx: province]
en: Netrakona zila
nl_BE: District Netrakona

[ctx: province]
en: Neuchatel
nl_BE: Neuchâtel

[ctx: province]
en: New Ireland
nl_BE: Nieuw-Ierland

[ctx: province]
en: New South Wales
nl_BE: Nieuw-Zuid-Wales

[ctx: province]
en: Newfoundland and Labrador
nl_BE: Newfoundland en Labrador

[ctx: province]
en: Niedersachsen
nl_BE: Nedersaksen

[ctx: province]
en: Niederösterreich
nl_BE: Neder-Oostenrijk

[ctx: province]
en: Nilphamari zila
nl_BE: District Nilphamari

[ctx: province]
en: Nimba
nl_BE: Graafschap Nimba

[ctx: province]
en: Ninawa
nl_BE: Ninawa [Nineveh]

[ctx: province]
en: Nitriansky kraj
nl_BE: Provincie Nitra

[ctx: province]
en: Nizhegorodskaya oblast'
nl_BE: Regio Nizhny Novgorod

[ctx: province]
en: Nkhata Bay
nl_BE: Nkhata Baai

[ctx: province]
en: Noakhali zila
nl_BE: District Noakhali

[ctx: province]
en: Nohiyahoi Tobei Jumhurí
nl_BE: Nohijahoi tobei dzjoemhoeri

[ctx: province]
en: Nord
nl_BE: Noorderdepartement

[ctx: province]
en: Nord-Kivu
nl_BE: Noord-Kivu

[ctx: province]
en: Nord-Ouest
nl_BE: Departement Noord-West

[ctx: province]
en: Nord-Ubangi
nl_BE: Noord-Ubangi

[ctx: province]
en: Nordland
nl_BE: Noordland

[ctx: province]
en: Norourland eystra
nl_BE: Provincie Noord-Oost

[ctx: province]
en: Norourland vestra
nl_BE: Provincie Noord-West

[ctx: province]
en: Norte de Santander
nl_BE: Noordelijk van Santander

[ctx: province]
en: North
nl_BE: Noord

[ctx: province]
en: North Bank
nl_BE: Noord-Bank

[ctx: province]
en: North Cotabato
nl_BE: Noord-Cotabato

[ctx: province]
en: North Gaza
nl_BE: Noord Gaza

[ctx: province]
en: North Jutland
nl_BE: Noord Jutland

[ctx: province]
en: North Karelia
nl_BE: Noord-Karelia

[ctx: province]
en: North Lebanon
nl_BE: Noord-Libanon

[ctx: province]
en: North Solomons
nl_BE: Noordelijke Solomon-eilanden

[ctx: province]
en: North-East
nl_BE: Noord-Oost

[ctx: province]
en: North-West
nl_BE: Noord-West

[ctx: province]
en: North-Western
nl_BE: Noord-West

[ctx: province]
en: Northern
nl_BE: Noordelijk

[ctx: province]
en: Northern Cape
nl_BE: Noord-Kaap

[ctx: province]
en: Northern Mariana Islands
nl_BE: Noordelijke Marianen

[ctx: province]
en: Northern Ostrobothnia
nl_BE: Noord Ostrobothnia

[ctx: province]
en: Northern Samar
nl_BE: Noordelijk Samar

[ctx: province]
en: Northern Savo
nl_BE: Noordelijk Savo

[ctx: province]
en: Northern Territory
nl_BE: Noordelijk Territorium

[ctx: province]
en: Northland
nl_BE: Noordland

[ctx: province]
en: Nouvelle-Calédonie
nl_BE: Nieuw-Caledonië

[ctx: province]
en: Novgorodskaya oblast'
nl_BE: Regio Novgorod

[ctx: province]
en: Novosibirskaya oblast'
nl_BE: Regio Novosibirsk

[ctx: province]
en: Nueva Ecija
nl_BE: Nieuw Ecija

[ctx: province]
en: Nueva Vizcaya
nl_BE: Nieuw Vizcaya

[ctx: province]
en: Nusa Tenggara Barat
nl_BE: West-Nusa Tenggara

[ctx: province]
en: Nusa Tenggara Timur
nl_BE: Oost-Nusa Tenggara

[ctx: province]
en: Nzi-Comoe
nl_BE: N'zi-Comoé

[ctx: province]
en: Oberösterreich
nl_BE: Opper-Oostenrijk

[ctx: province]
en: Odes 'ka Oblast'
nl_BE: Regio Odessa

[ctx: province]
en: Olomoucký kraj
nl_BE: Provincie Olomouc

[ctx: province]
en: Omnogovi
nl_BE: Ömnögovĭ

[ctx: province]
en: Omskaya oblast'
nl_BE: Regio Omsk

[ctx: province]
en: Ongtustik Quzaqstan oblysy
nl_BE: Regio Ongtustik Quzaqstan [Shymkent]

[ctx: province]
en: Oppland
nl_BE: Bovenland

[ctx: province]
en: Orenburgskaya oblast'
nl_BE: Regio Orenburg

[ctx: province]
en: Orkney Islands
nl_BE: Orkney-eilanden

[ctx: province]
en: Orlovskaya oblast'
nl_BE: Regio Oryol

[ctx: province]
en: Osh
nl_BE: Provincie Osj

[ctx: province]
en: Osjecko-baranjska zupanija
nl_BE: Provincie Osijek-Baranja

[ctx: province]
en: Otdar Mean Chey
nl_BE: Provincie Oddar Meancheay

[ctx: province]
en: Oudomxai
nl_BE: Provincie Udomxai

[ctx: province]
en: Oued ed Dahab (EH)
nl_BE: Oued ed Dahab-Lagouira

[ctx: province]
en: Ouest
nl_BE: Departement Oost

[ctx: province]
en: Ovorhangay
nl_BE: Övörhangay

[ctx: province]
en: Pabna zila
nl_BE: District Pabna

[ctx: province]
en: Palmyra Atoll
nl_BE: Palmyra-atol

[ctx: province]
en: Panchagarh zila
nl_BE: District Panchagarh

[ctx: province]
en: Papua
nl_BE: Papoea [Irian Jaya]

[ctx: province]
en: Pardubický kraj
nl_BE: Provincie Pardubice

[ctx: province]
en: Paris
nl_BE: Parijs

[ctx: province]
en: Pas-de-Calais
nl_BE: Nauw van Calais

[ctx: province]
en: Patuakhali zila
nl_BE: District Patuakhali

[ctx: province]
en: Pavlodar oblysy
nl_BE: Regio Pavlodar

[ctx: province]
en: Penghu County
nl_BE: Pescadores xiàn

[ctx: province]
en: Penzenskaya oblast'
nl_BE: Regio Penza

[ctx: province]
en: Peravia
nl_BE: Peravië

[ctx: province]
en: Perm krai'
nl_BE: Perm Kraj

[ctx: province]
en: Perth and Kinross
nl_BE: Perth en Kinross

[ctx: province]
en: Pesaro e Urbino
nl_BE: Pesaro en Urbino

[ctx: province]
en: Phnom Penh
nl_BE: Stedelijk gewest Phnom Penh

[ctx: province]
en: Phoenix Islands
nl_BE: Phoenix-eilanden

[ctx: province]
en: Phongsali
nl_BE: Provincie Phongsali

[ctx: province]
en: Pingtung County
nl_BE: Píngdong xiàn

[ctx: province]
en: Pirojpur zila
nl_BE: District Pirojpur

[ctx: province]
en: Plzeňský kraj
nl_BE: Provincie Pilsen

[ctx: province]
en: Poltavs'ka Oblast'
nl_BE: Regio Poltava

[ctx: province]
en: Pousaat
nl_BE: Provincie Pouthisat

[ctx: province]
en: Pozesko-slavonska zupanija
nl_BE: Provincie Pozega-Slavonië

[ctx: province]
en: Praha, hlavní město
nl_BE: Praag, Hoofdstedelijk Gewest

[ctx: province]
en: Preah Vihear
nl_BE: Provincie Preah Vihear

[ctx: province]
en: Presidente Hayes
nl_BE: President Hayes

[ctx: province]
en: Prey Veaeng
nl_BE: Provincie Prey Veng

[ctx: province]
en: Prešovský kraj
nl_BE: Provincie Prešov

[ctx: province]
en: Primorskiy kray
nl_BE: Provincie Primorsky

[ctx: province]
en: Primorsko-goranska zupanija
nl_BE: Provincie Primorje-Gorski

[ctx: province]
en: Prince Edward Island
nl_BE: Prins Edwardeiland

[ctx: province]
en: Pskovskaya oblast'
nl_BE: Regio Pskov

[ctx: province]
en: Pulau Pinang
nl_BE: Pinang-eiland [Pulau Pinang]

[ctx: province]
en: Pyonganbuk-do
nl_BE: Provincie Pyonganbuk

[ctx: province]
en: Pyongannam-do
nl_BE: Provincie Pyongannam

[ctx: province]
en: Pyongyang-ai
nl_BE: Hoofdstedelijk gewest Pyongyang

[ctx: province]
en: Pyrénées-Atlantiques
nl_BE: Pyreneeën-Atlantisch

[ctx: province]
en: Pyrénées-Orientales
nl_BE: Oost-Pyreneeën

[ctx: province]
en: Qaraghandy oblysy
nl_BE: Regio Qaraghandy

[ctx: province]
en: Qazvin
nl_BE: Kazvin

[ctx: province]
en: Qom
nl_BE: Kom

[ctx: province]
en: Qoraqalpogiston Respublikasi
nl_BE: Republiek Ķoraķalpogiston

[ctx: province]
en: Qostanay oblysy
nl_BE: Regio Qostanay

[ctx: province]
en: Quebec
nl_BE: Québec

[ctx: province]
en: Qyzylorda oblysy
nl_BE: Regio Qyzylorda

[ctx: province]
en: Ra's al Khaymah
nl_BE: Ras al-Khaimah

[ctx: province]
en: Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti
nl_BE: Racha-Lechkhumi en Kvemo Svaneti

[ctx: province]
en: Rajbari zila
nl_BE: District Rajbari

[ctx: province]
en: Rajshahi zila
nl_BE: District Rajshani

[ctx: province]
en: Ramallah and Al-Bireh
nl_BE: Ramallah & Al-Bireh

[ctx: province]
en: Rangamati zila
nl_BE: District Rangamati

[ctx: province]
en: Rangpur zila
nl_BE: District Rangpur

[ctx: province]
en: Reggio Calabria
nl_BE: Regio Calabrië

[ctx: province]
en: Reggio Emilia
nl_BE: Regio Emilië

[ctx: province]
en: Region Continental
nl_BE: Continentale regio

[ctx: province]
en: Region Insular
nl_BE: Eilandenregio

[ctx: province]
en: Região Autónoma da Madeira
nl_BE: Autonome Regio Madeira

[ctx: province]
en: Região Autónoma dos Açores
nl_BE: Autonome Regio Azoren

[ctx: province]
en: Republika Srpska
nl_BE: Republiek Servië

[ctx: province]
en: Respublika Krym
nl_BE: Republiek Krim

[ctx: province]
en: Rethymnon
nl_BE: Rethimnon

[ctx: province]
en: Rivercess
nl_BE: Graafschap Cess-rivier

[ctx: province]
en: Riviere du Rempart
nl_BE: Rempart-rivier

[ctx: province]
en: Rivnens'ka Oblast'
nl_BE: Regio Rivne

[ctx: province]
en: Rodopi
nl_BE: Rodopegebergte

[ctx: province]
en: Rodrigues Island
nl_BE: Rodrigues-eiland

[ctx: province]
en: Roma
nl_BE: Rome

[ctx: province]
en: Rostovskaya oblast'
nl_BE: Regio Rostov

[ctx: province]
en: Rotanak Kiri
nl_BE: Provincie Ratanakiri

[ctx: province]
en: Ryazanskaya oblast'
nl_BE: Regio Ryazan

[ctx: province]
en: S69ou
nl_BE: Ségou

[ctx: province]
en: Sachsen
nl_BE: Saksen

[ctx: province]
en: Saint Andrew
nl_BE: Sint Andrew

[ctx: province]
en: Saint Ann
nl_BE: Sint Ann

[ctx: province]
en: Saint Catherine
nl_BE: Sint Catherine

[ctx: province]
en: Saint Elizabeth
nl_BE: Sint Elizabeth

[ctx: province]
en: Saint Helena
nl_BE: Sint-Helena

[ctx: province]
en: Saint James
nl_BE: Sint James

[ctx: province]
en: Saint Mary
nl_BE: Sint Mary

[ctx: province]
en: Sakha, Respublika [Yakutiya]
nl_BE: Sacha, Republiek [Jakoetië]

[ctx: province]
en: Sakhalinskaya oblast'
nl_BE: Regio Sakhalin

[ctx: province]
en: Salah ad Din
nl_BE: Salah ad Din [Saladin]

[ctx: province]
en: Salavan
nl_BE: Provincie Salavan [Saravan]

[ctx: province]
en: Samarqand
nl_BE: Samarkand

[ctx: province]
en: Samarskaya oblast'
nl_BE: Regio Samara

[ctx: province]
en: San Andrés, Providencia y Santa Catalina
nl_BE: San Andrés, Providencia en Santa Catalina

[ctx: province]
en: San Salvador Island
nl_BE: San Salvador

[ctx: province]
en: Sankt-Peterburg
nl_BE: Sint-Petersburg

[ctx: province]
en: Saratovskaya oblast'
nl_BE: Regio Saratov

[ctx: province]
en: Satkhira zila
nl_BE: District Satkhira

[ctx: province]
en: Savannakhet
nl_BE: Provincie Savannakhet

[ctx: province]
en: Saône-et-Loire
nl_BE: Saône en Loire

[ctx: province]
en: Seine-Maritime
nl_BE: Zee-Seine

[ctx: province]
en: Seine-Saint-Denis
nl_BE: Seine-Sint Denis

[ctx: province]
en: Seine-et-Marne
nl_BE: Seine en Marne

[ctx: province]
en: Semenawi Keyih Bahri [Semien-Keih-Bahri]
nl_BE: Noordelijke Rode Zee [Semenawi Keyih Bahri, Semien-Keih-Bahri]

[ctx: province]
en: Seoul Teugbyeolsi
nl_BE: Stadsgewest Seoul Teukbyeol

[ctx: province]
en: Severnaya Osetiya, Respublika
nl_BE: Noord-Ossetië, Republiek

[ctx: province]
en: Shanghai
nl_BE: Sjanghai

[ctx: province]
en: Shariatpur zila
nl_BE: District Shariatpur

[ctx: province]
en: Shbaatar
nl_BE: Sühbaatar

[ctx: province]
en: Sherpur zila
nl_BE: District Sherpur

[ctx: province]
en: Shetland Islands
nl_BE: Shetland-eilanden

[ctx: province]
en: Shyghys Quzaqstan oblysy
nl_BE: Regio Shyghys Quzaqstan [Oskemen, Ust'-Kamenogorsk]

[ctx: province]
en: Sibenako-kninska zupanija
nl_BE: Provincie Sibenik-Knin

[ctx: province]
en: Siem Reab
nl_BE: Provincie Siem Reab

[ctx: province]
en: Sinoe
nl_BE: Graafschap Sinoe

[ctx: province]
en: Siracusa
nl_BE: Siracuse

[ctx: province]
en: Sirajganj zila
nl_BE: District Sirajganj

[ctx: province]
en: Sisacko-moelavacka Iupanija
nl_BE: Provincie Sisak-Moslavina

[ctx: province]
en: Sistan va Baluchestan
nl_BE: Sistan en Baluchistan

[ctx: province]
en: Slovenska Bistrica
nl_BE: Sloveens Bistrica

[ctx: province]
en: Slovenske Konjice
nl_BE: Sloveens Konjice

[ctx: province]
en: Smolenskaya oblast'
nl_BE: Regio Smolensk

[ctx: province]
en: Soltustik Quzaqstan oblysy
nl_BE: Regio Soltustik Quzaqstan [Petropavl]

[ctx: province]
en: Soroca
nl_BE: Departement Soroca

[ctx: province]
en: South
nl_BE: Zuid

[ctx: province]
en: South Australia
nl_BE: Zuid-Australië

[ctx: province]
en: South Cotabato
nl_BE: Zuid-Cotabato

[ctx: province]
en: South Jutland
nl_BE: Zuid Jutland

[ctx: province]
en: South Karelia
nl_BE: Zuid-Carelia

[ctx: province]
en: South Lebanon
nl_BE: Zuid-Libanon

[ctx: province]
en: South Ostrobothnia
nl_BE: Zuid-Ostrobothnia

[ctx: province]
en: South Yorkshire
nl_BE: Zuid Yorkshire

[ctx: province]
en: South-East
nl_BE: Zuid-Oost

[ctx: province]
en: South-West
nl_BE: Zuid-West

[ctx: province]
en: South-West Finland
nl_BE: Zuid-West Finland

[ctx: province]
en: Southern
nl_BE: Zuidelijk

[ctx: province]
en: Southern Highlands
nl_BE: Zuidelijke Hooglanden

[ctx: province]
en: Southern Leyte
nl_BE: Zuidelijk Leyte

[ctx: province]
en: Southern Nations, Nationalities and Peoples
nl_BE: Zuidelijke naties, nationaliteiten en volkeren

[ctx: province]
en: Southland
nl_BE: Zuidland

[ctx: province]
en: Splitako-dalmatinska zupanija
nl_BE: Provincie Split-Dalmatië

[ctx: province]
en: Srbija
nl_BE: Servië

[ctx: province]
en: Stavropol'skiy kray
nl_BE: Provincie Stavropol

[ctx: province]
en: Stinga Nistrului, unitatea teritoriala din
nl_BE: Transdniestrië, Territoriale Eenheid

[ctx: province]
en: Stueng Traeng
nl_BE: Provincie Stoeng Treng

[ctx: province]
en: Středočeský kraj
nl_BE: Provincie Centraal-Bohemen

[ctx: province]
en: Sud
nl_BE: Departement Zuid

[ctx: province]
en: Sud-Comoe
nl_BE: Sud-Comoé

[ctx: province]
en: Sud-Est
nl_BE: Departement Zuid-Oost

[ctx: province]
en: Sud-Kivu
nl_BE: Zuid-Kivu

[ctx: province]
en: Sud-Ubangi
nl_BE: Zuid-Ubangi

[ctx: province]
en: Sulawesi Selatan
nl_BE: Zuid-Sulawesi

[ctx: province]
en: Sulawesi Tengah
nl_BE: Centraal Sulawesi

[ctx: province]
en: Sulawesi Tenggara
nl_BE: Zuidoost-Sulawesi

[ctx: province]
en: Sulawesi Utara
nl_BE: Noord-Sulawesi

[ctx: province]
en: Sumatera Utara
nl_BE: Noord-Sumatra

[ctx: province]
en: Sumatra Barat
nl_BE: West-Sumatra

[ctx: province]
en: Sumatra Selatan
nl_BE: Zuid-Sumatra

[ctx: province]
en: Sumqayit
nl_BE: Sumqayit [Soemgait]

[ctx: province]
en: Sums 'ka Oblast'
nl_BE: Regio Sumy

[ctx: province]
en: Sunamganj zila
nl_BE: District Sunamganj

[ctx: province]
en: Suourland
nl_BE: Provincie Zuid

[ctx: province]
en: Suournes
nl_BE: Zuidelijk schiereiland

[ctx: province]
en: Surigao del Norte
nl_BE: Noord-Surigao

[ctx: province]
en: Surigao del Sur
nl_BE: Zuid-Surigao

[ctx: province]
en: Svaay Rieng
nl_BE: Provincie Svay Rieng

[ctx: province]
en: Sverdlovskaya oblast'
nl_BE: Regio Sverdlovsk

[ctx: province]
en: Sylhet zila
nl_BE: District Sylhet

[ctx: province]
en: Taakaev
nl_BE: Provincie Takev

[ctx: province]
en: Taichung City
nl_BE: Táijhong

[ctx: province]
en: Taichung County
nl_BE: Táijhong xiàn

[ctx: province]
en: Tainan City
nl_BE: Táinán

[ctx: province]
en: Tainan County
nl_BE: Táinán xiàn

[ctx: province]
en: Taipei City
nl_BE: Taipei

[ctx: province]
en: Taipei County
nl_BE: Taipei xiàn

[ctx: province]
en: Taita/Taveta
nl_BE: Taita Taveta

[ctx: province]
en: Taitung County
nl_BE: Táidong xiàn

[ctx: province]
en: Talas
nl_BE: Provincie Talas

[ctx: province]
en: Tambovskaya oblast'
nl_BE: Regio Tambov

[ctx: province]
en: Tampere Region
nl_BE: Regio Tampere

[ctx: province]
en: Tangail zila
nl_BE: District Tangail

[ctx: province]
en: Taoyuan County
nl_BE: Táoyuán xiàn

[ctx: province]
en: Tarn-et-Garonne
nl_BE: Tarn en Garonne

[ctx: province]
en: Tasmania
nl_BE: Tasmanië

[ctx: province]
en: Tatarstan, Respublika
nl_BE: Tartarije, Republiek

[ctx: province]
en: Tehran
nl_BE: Teheran

[ctx: province]
en: Tel-Aviv
nl_BE: Stadsgewest Tel Aviv

[ctx: province]
en: Ternopil's'ka Oblast'
nl_BE: Regio Ternopil'

[ctx: province]
en: Territoire de Belfort
nl_BE: Territorium van Belfort

[ctx: province]
en: Thakurgaon zila
nl_BE: District Thakurgaon

[ctx: province]
en: Thesprotia
nl_BE: Thesprotië

[ctx: province]
en: Thies
nl_BE: Thiès

[ctx: province]
en: Tighina [Bender]
nl_BE: Departement Tighina

[ctx: province]
en: Tiranë
nl_BE: Tiranë [Tirana]

[ctx: province]
en: Tocantins
nl_BE: Tocatins

[ctx: province]
en: Tombouctou
nl_BE: Timboektoe [Tombouctou]

[ctx: province]
en: Tomskaya oblast'
nl_BE: Regio Tomsk

[ctx: province]
en: Torino
nl_BE: Turijn

[ctx: province]
en: Tov
nl_BE: Töv

[ctx: province]
en: Trans Nzoia
nl_BE: Trans-Nzoia

[ctx: province]
en: Trenčiansky kraj
nl_BE: Provincie Trenčín

[ctx: province]
en: Trieste
nl_BE: Triëst

[ctx: province]
en: Trnavský kraj
nl_BE: Provincie Trnava

[ctx: province]
en: Tul'skaya oblast'
nl_BE: Regio Tula

[ctx: province]
en: Tverskaya oblast'
nl_BE: Regio Tver

[ctx: province]
en: Tyumenskaya oblast'
nl_BE: Regio Tyumen

[ctx: province]
en: Tyva, Respublika [Tuva]
nl_BE: Toeva

[ctx: province]
en: Udmurtskaya Respublika
nl_BE: Republiek Oedmoertië

[ctx: province]
en: Ul'yanovskaya oblast'
nl_BE: Regio Ulyanovsk

[ctx: province]
en: Ulsan Gwang'yeogsi
nl_BE: Stadsgewest Ulsan Gwang'yeog

[ctx: province]
en: Umm al Qaywayn
nl_BE: Umm al-Qawain

[ctx: province]
en: United States Minor Outlying Islands
nl_BE: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

[ctx: province]
en: Upper Demerara-Berbice
nl_BE: Boven-Demerara-Berbice

[ctx: province]
en: Upper East
nl_BE: Opper-Oost

[ctx: province]
en: Upper River
nl_BE: Opper-Rivier

[ctx: province]
en: Upper Takutu-Upper Essequibo
nl_BE: Boven-Takutu-Boven-Essequibo

[ctx: province]
en: Upper West
nl_BE: Opper-West

[ctx: province]
en: Utenos Apskritis
nl_BE: Graafschap Utena

[ctx: province]
en: Val d'Oise
nl_BE: Oise Vallei

[ctx: province]
en: Val-de-Marne
nl_BE: Marne Vallei

[ctx: province]
en: Vale of Glamorgan, The
nl_BE: Vale of Glamorgan

[ctx: province]
en: Valle del Cauca
nl_BE: Vallei van de Cauca

[ctx: province]
en: Vallee du Bandama
nl_BE: Vallée du Bandama

[ctx: province]
en: Varaidinska zupanija
nl_BE: Provincie Varazdin

[ctx: province]
en: Venezia
nl_BE: Venetië

[ctx: province]
en: Vest-Agder
nl_BE: West-Agder

[ctx: province]
en: Vestfirolr
nl_BE: Provincie Westfjord

[ctx: province]
en: Vesturland
nl_BE: Westelijke provincie

[ctx: province]
en: Vicebskaja voblasc'
nl_BE: Provincie Vitsebsk

[ctx: province]
en: Vientiane
nl_BE: Provincie Vientianne [Wieng Chan]

[ctx: province]
en: Vilniaus Apskritis
nl_BE: Graafschap Vilnius

[ctx: province]
en: Vinnyts'ka Oblast'
nl_BE: Regio Vinnytsya

[ctx: province]
en: Virgin Islands
nl_BE: Maagdeneilanden

[ctx: province]
en: VirovitiEko-podravska zupanija
nl_BE: Provincie Virovitica-Podravina

[ctx: province]
en: Vladimirskaya oblast'
nl_BE: Regio Vladimir

[ctx: province]
en: Voiotia
nl_BE: Boeotië

[ctx: province]
en: Volgogradskaya oblast'
nl_BE: Regio Volgograd

[ctx: province]
en: Vologodskaya oblast'
nl_BE: Regio Vologda

[ctx: province]
en: Volyos'ka Oblast'
nl_BE: Regio Volyn

[ctx: province]
en: Voronezhskaya oblast'
nl_BE: Regio Voronezh

[ctx: province]
en: Vosges
nl_BE: Vogezen

[ctx: province]
en: VuRovarako-srijemska zupanija
nl_BE: Provincie Vukovar-Srijem

[ctx: province]
en: Vysočina
nl_BE: Hooglanden

[ctx: province]
en: Wallis-et-Futuna
nl_BE: Wallis en Futuna

[ctx: province]
en: West Bengal
nl_BE: West-Bengalen

[ctx: province]
en: West Coast
nl_BE: Westkust

[ctx: province]
en: West Dunbartonshire
nl_BE: Westdunbartonshire

[ctx: province]
en: West Lothian
nl_BE: West-Lothian

[ctx: province]
en: West New Britain
nl_BE: West-Nieuw-Brittannië

[ctx: province]
en: West Pokot
nl_BE: West-Pokot

[ctx: province]
en: West Sussex
nl_BE: West-Sussex

[ctx: province]
en: Western
nl_BE: Westelijk

[ctx: province]
en: Western Area (Freetown)
nl_BE: Westelijk gebied (Freetown)

[ctx: province]
en: Western Australia
nl_BE: West-Australië

[ctx: province]
en: Western Cape
nl_BE: West-Kaap

[ctx: province]
en: Western Highlands
nl_BE: Westelijke Hooglanden

[ctx: province]
en: Western Samar
nl_BE: Westelijk Samar

[ctx: province]
en: Western Tobago
nl_BE: West-Tobago

[ctx: province]
en: Wien
nl_BE: Wenen

[ctx: province]
en: Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
nl_BE: Federaal territorium Kuala Lumpur

[ctx: province]
en: Wilayah Persekutuan Labuan
nl_BE: Federaal territorium Labuan

[ctx: province]
en: Wilayah Persekutuan Putrajaya
nl_BE: Federaal territorium Putrajaya

[ctx: province]
en: Worodouqou
nl_BE: Worodougou

[ctx: province]
en: Xaignabouli
nl_BE: Provincie Sainyabuli [Xaignabouli]

[ctx: province]
en: Xankandi
nl_BE: Xankandi [Stepanakert]

[ctx: province]
en: Xekong
nl_BE: Provincie Sekong [Xekong]

[ctx: province]
en: Xiangkhoang
nl_BE: Provincie Xieng Khuang [Xiangkhoang]

[ctx: province]
en: Xiasomboun
nl_BE: Provincie Saisombun [Xaisomboun]

[ctx: province]
en: Xinjiang
nl_BE: Xinjiang [Sinkiang]

[ctx: province]
en: Xizang
nl_BE: Tibet [Xizang]

[ctx: province]
en: Xoulikoro
nl_BE: Koulikoro

[ctx: province]
en: Xrong Preah Sihanouk
nl_BE: Stedelijk gewest Sihanoukville [Preah Seihanouk]

[ctx: province]
en: Yamalo-Nenetskiy avtonomnyy okrug
nl_BE: Yamalië-Nenetsië, Autonoom District

[ctx: province]
en: Yanggang-do
nl_BE: Provincie Yanggang

[ctx: province]
en: Yaroslavskaya oblast'
nl_BE: Regio Yaroslavl

[ctx: province]
en: Yevreyskaya avtonomnaya oblast'
nl_BE: Joodse Autonome Oblast

[ctx: province]
en: Ysyk-Kol
nl_BE: Provincie Ysyk-Köl

[ctx: province]
en: Yukon Territory
nl_BE: Yukon

[ctx: province]
en: Yunlin County
nl_BE: Yunlin (Xiàn)

[ctx: province]
en: Zabaykalsky Krai'
nl_BE: Transbaikal Kraj

[ctx: province]
en: Zadaraka
nl_BE: Provincie Zadar

[ctx: province]
en: Zagrebacka zupanija
nl_BE: Provincie Zagreb

[ctx: province]
en: Zaire
nl_BE: Zaïre

[ctx: province]
en: Zakarpats'ka Oblast'
nl_BE: Regio Zakarpattya

[ctx: province]
en: Zamboanga del Norte
nl_BE: Noord-Zamboanga

[ctx: province]
en: Zamboanga del Sur
nl_BE: Zuid-Zamboanga

[ctx: province]
en: Zaporiz'ka Oblast'
nl_BE: Regio Zaporizhzhya

[ctx: province]
en: Zhambyl oblysy Zhambylskaya oblast'
nl_BE: Regio Zhambyl [Taraz; Dzhambul]

[ctx: province]
en: Zhytomyrs'ka Oblast'
nl_BE: Regio Zhytomyr

[ctx: province]
en: Zlínský kraj
nl_BE: Provincie Zlín

[ctx: province]
en: Zurich
nl_BE: Zürich

[ctx: province]
en: dolnośląskie
nl_BE: Provincie Laag-Silezië

[ctx: province]
en: kujawsko-pomorskie
nl_BE: Provincie Kujavië-Pommeren

[ctx: province]
en: lubelskie
nl_BE: Provincie Lublin

[ctx: province]
en: lubuskie
nl_BE: Provincie Lubusz

[ctx: province]
en: mazowieckie
nl_BE: Provincie Masovië

[ctx: province]
en: małopolskie
nl_BE: Provincie Klein-Polen

[ctx: province]
en: opolskie
nl_BE: Provincie Opole

[ctx: province]
en: podkarpackie
nl_BE: Provincie Onder-Karpathen

[ctx: province]
en: podlaskie
nl_BE: Provincie Podlasie

[ctx: province]
en: pomorskie
nl_BE: Provincie Pommeren

[ctx: province]
en: warmińsko-mazurskie
nl_BE: Provincie Warmië-Masurië

[ctx: province]
en: wielkopolskie
nl_BE: Provincie Groot-Polen

[ctx: province]
en: zachodniopomorskie
nl_BE: Provincie West-Pommeren

[ctx: province]
en: Århus
nl_BE: Aarhus

[ctx: province]
en: Ústecký kraj
nl_BE: Provincie Usti nad Labem

[ctx: province]
en: łódzkie
nl_BE: Provincie Łódź

[ctx: province]
en: śląskie
nl_BE: Provincie Silezië

[ctx: province]
en: świętokrzyskie
nl_BE: Provincie Heilig-Kruis

[ctx: province]
en: Ţarābulus
nl_BE: Tripolitanië [Ţarābulus]

[ctx: province]
en: Žilinský kraj
nl_BE: Provincie Žilina

en: pseudo FK into civicrm_option_value.
nl_BE: pseudo FK naar civicrm_option_value.

en: pseudo FK to civicrm_option_value of contribution_status_id option_group
nl_BE: pseudo-FK naar civicrm_option_value van contribution_status_id option_group

en: qty * unit_price
nl_BE: aantal * stukprijs

en: raised
nl_BE: opbrengst

en: reCAPTCHA is also not available when a profile is used inside the User Registration and My Account screens.
nl_BE: reCAPTCHA is ook niet beschikbaar wanneer een profiel gebruikt wordt binnen een registratie van een gebruiker en de schermen van Mijn Account.

en: read about <a href="!1">CiviCRM access permissions</a> and set access permissions at <a href="!2">Administer CiviCRM &raquo; Access Control</a>.
nl_BE: lees <a href="!1">CiviCRM toegangsrechten</a> en wijzig de toegangsrechten bij <a href="!2">Beheer &raquo; Toegangscontrole</a>.

en: read more
nl_BE: lees meer

en: read the <a href="!1">CiviCRM Administrator Guide</a>.
nl_BE: lees de <a href="!1">CiviCRM Administrator Guide</a>.

en: receipt
nl_BE: ontvangst

en: record response
nl_BE: antwoorden vastleggen

en: register for events
nl_BE: aanmelden voor evenement

en: release
nl_BE: vrijgeven

en: release campaign contacts
nl_BE: vrijgeven campagne contacten

en: remove discount set
nl_BE: korting-set verwijderen

en: remove profile
nl_BE: verwijder profiel

en: remove sort by column
nl_BE: sorteren op kolom verwijderen

en: render templates
nl_BE: sjablonen opbouwen

en: reopen all manual batches
nl_BE: alle handmatige batches heropenen

en: reopen own manual batches
nl_BE: eigen handmatige batches heropenen

en: required params missing.
nl_BE: verplichte parameters ontbreken.

en: reserve
nl_BE: reserveren

en: reserve campaign contacts
nl_BE: reserveer campagne contacten

en: role required to be able to run this instance
nl_BE: benodigde rol om deze instantie uit te voeren

en: rows
nl_BE: rijen

en: save Report Criteria
nl_BE: criteria rapporten opslaan

en: schedule mailings
nl_BE: mailings inplannen

en: search by complete or partial name
nl_BE: zoeken op volledige of deel van naam

en: search by group
nl_BE: zoek op groep

en: search by group type
nl_BE: zoek op groepstype

en: search by individual name fields
nl_BE: zoeken op naamvelden persoon

en: seconds
nl_BE: seconden

en: select
nl_BE: selecteer

en: select activity
nl_BE: - activiteit selecteren -

en: selected contact(s)
nl_BE: geselecteerde contact(en)

en: self service cancel or transfer
nl_BE: zelf annuleren en zelf overdragen

en: send SMS
nl_BE: SMS versturen

en: send_reminders=[1 or 0] optional- 1 to send payment reminders
nl_BE: send_reminders=[1 of 0] optioneel- 1 om betalingsherinneringen te verzenden

en: server to use when polling
nl_BE: te gebruiken voor server bij ophalen

en: show all
nl_BE: alles tonen

en: show child groups
nl_BE: toon onderliggende groepen

en: show location
nl_BE: locatie tonen

en: sign CiviCRM Petition
nl_BE: CiviCRM-petitie ondertekenen

en: skip IDS check
nl_BE: IDS controle overslaan

en: skip this url being exposed to breadcrumb
nl_BE: sla deze URL over, bereikbaar via breadcrumb

en: smart group
nl_BE: Smartgroep

en: ssl_merchant_id is not set for this payment processor
nl_BE: ssl_merchant_id van deze betaalmethode is niet ingevuld

en: start date
nl_BE: startdatum

en: start=YYYYMMDD - Specify a different starting date range for the events to be listed.
nl_BE: start=YYYYMMDD - Geef een andere begindatum op binnen de periode van de tonen evenementen.

en: status of contact relative to membership in group
nl_BE: status van contact gerelateerd aan groepslidmaatschap

en: subject of note description
nl_BE: onderwerp van de notitie

en: submit credit card contribution
nl_BE: doorgeven creditcard bijdrage

en: submit credit card event registration
nl_BE: doorgeven creditcard handeling

en: submit credit card membership
nl_BE: verstuur creditcard lidmaatschap

en: submit credit card payment
nl_BE: vastleggen betaling met creditcard

en: tax of each item
nl_BE: belasting van elk item

en: test-drive
nl_BE: testen

en: text and html allowed. displayed above result on success page
nl_BE: tekst en html toegestaan. getoond boven resultaat op resultaatpagina

en: text to include above standard event info on confirmation email. emails are text-only, so do not allow html for now
nl_BE: tekst die getoond wordt boven de standaardinformatie op de bevestiging. Sta voorlopig geen HTML toe

en: text to include above standard receipt info on receipt email. emails are text-only, so do not allow html for now
nl_BE: tekst die wordt toegevoegd boven de standaardinformatie op een ontvangstbericht, e-mails zijn alleen met tekst, dus sta geen html toe

en: the OpenID (or OpenID-style http://username.domain/) unique identifier for this contact mainly used for logging in to CiviCRM
nl_BE: het OpenID (of OpenID-stijl http://username.domain/) identifier van dit contact voornamelijk gebruikt voor het op CiviCRM inloggen

en: the api params in xml, http or smtp format
nl_BE: de api-parameters in xml, http en smtp-formaat

en: the field is view only and not editable in user forms.
nl_BE: dit is een alleen-lezen veld, het kan door een gebruiker dus niet gewijzigd worden.

en: the following PHP variables are missing: %1
nl_BE: de volgende PHP-variabelen ontbreken: %1

en: the general group of status type this one belongs to
nl_BE: de groep statustypen waartoe het statustype behoort

en: the record
nl_BE: het record

en: the sql where clause if a saved search acl
nl_BE: de SQL where-clause indien er een opgeslagen zoek-ACL is

en: the tables to be included in a select data
nl_BE: de databasetabellen in de SELECT

en: the tables to be included in the count statement
nl_BE: de databasetabellen in de COUNT

en: this is just an interface and should not be called directly
nl_BE: dit is een interface en het moet niet rechtstreeks worden benaderd

en: through
nl_BE: tot

en: through %1
nl_BE: door %1

en: time format
nl_BE: tijdformaat

en: time format for custom date
nl_BE: tijdformaat voor aangepaste datum

en: to %1
nl_BE: tot %1

en: translate CiviCRM
nl_BE: CiviCRM vertalen

en: true
nl_BE: waar

en: try a different spelling or use fewer letters
nl_BE: probeer een andere spelling of gebruik minder karakters

en: type=N - Specify a particular Event Type using the event_type_id value. (You can find these values by browsing the listing at Administer &raquo; CiviEvent &raquo; Event Types.)
nl_BE: type=N - Specificeer een eigen evenementstype met de parameter event_type_id. (U kunt deze waarden vinden door te zoeken in  Beheer &raquo; Evenementstypes.)

en: ufGroupId is missing
nl_BE: ufGroupId ontbreekt

en: under the name
nl_BE: met de naam

en: unique credit note id, system generated or passed in
nl_BE: uniek nummer van creditnota, door systeem bepaald of handmatig ingevoerd

en: unique invoice id, system generated or passed in
nl_BE: uniek factuurnummer, systeembepaald of toegekend

en: unique participant status type id
nl_BE: uniek statustype-id van de deelnemer

en: unique transaction id. may be processor id, bank id + trans id, or account number + check number... depending on payment_method
nl_BE: uniek transactie-id. kan de processor-id, bank-id + trans-id of account-number + check-number zijn afhankelijk van de betaalmethode

en: unknown
nl_BE: onbekend

en: until
nl_BE: tot

en: updated
nl_BE: bijgewerkt

en: uppercase ante/post meridiem ('AM', 'PM')
nl_BE: aanduiding dagdeel ('AM', 'PM')

en: uri of the file on disk
nl_BE: URI van het bestand op de disk

en: url in case of custom navigation link
nl_BE: URL in geval van een aangepaste navigatie-link

en: url in case of external dashlet
nl_BE: URL bij een externe dashlet

en: user '%1' doesn't have CREATE DATABASE permissions.
nl_BE: gebruiker '%1' heeft de machtiging CREATE DATABASE niet.

en: username to use when polling
nl_BE: te gebruiken gebruikersnaam

en: vCard Location Type
nl_BE: vCard Locatie type

en: vCard Location Type Name.
nl_BE: vCard Locatietype Naam.

en: vCard Name
nl_BE: vCard-naam

en: vCard record for this contact.
nl_BE: vCard van dit contact

en: value: %1 is not of the right field data type: %2
nl_BE: waarde: %1 heeft niet het juiste velddatatype: %2

en: variable name/programmatic handle for this field.
nl_BE: koppeling voor dit veld.

en: view
nl_BE: toon

en: view additional participant
nl_BE: bekijk aanvullende deelnemer

en: view all activities
nl_BE: alle activiteiten weergeven

en: view all contacts
nl_BE: alle contacten weergeven

en: view all manual batches
nl_BE: toon alle handmatige batches

en: view all notes
nl_BE: alle notities weergeven

en: view current employer
nl_BE: toon huidige werkgever

en: view debug output
nl_BE: toon debug-output

en: view details
nl_BE: toon details

en: view event info
nl_BE: evenementsinformatie bekijken

en: view event participants
nl_BE: deelnemers bekijken

en: view my contact
nl_BE: bekijk mijn contact

en: view my invoices
nl_BE: bekijk mijn facturen

en: view own manual batches
nl_BE: toon eigen handmatige batches

en: view payments
nl_BE: toon betalingen

en: view primary participant
nl_BE: bekijk hoofddeelnemer

en: view public CiviMail content
nl_BE: CiviMail publieke inhoud bekijken

en: view report sql
nl_BE: SQL voor rapport tonen

en: view result set
nl_BE: toon resultaat

en: week | weeks
nl_BE[0]: week
nl_BE[1]: weken

en: when (if) receipt was sent. populated automatically for online donations w/ automatic receipting
nl_BE: wanneer (indien van toepassing) het ontvangstbewijs is verzonden, wordt automatisch ingevuld bij online bijdragen met automatische ontvangst

en: when (if) was donor thanked
nl_BE: wanneer (indien van toepassing) de donateur is bedankt

en: when combined with report_id/template uniquely identifies the instance
nl_BE: bepaald samen met het report-id/sjabloon de instantie

en: when was gift cancelled
nl_BE: wanneer de gift ongedaan is gemaakt

en: where contact come from, e.g. import, donate module insert...
nl_BE: hoe is dit contact aangemaakt, bijv. importen, doen bijdrage, ...

en: whether the event has template
nl_BE: heeft het evenement een sjabloon

en: whether the status type is visible to the public, an implicit foreign key to option_value.value related to the `visibility` option_group
nl_BE: is dit statustype openbaar, een impliciete FK naar option_value voor de zichtbaarheid

en: whether this is a status type required by the system
nl_BE: is dit een voor het systeem verplicht aanwezig statustype

en: whether this is the default set of settings for this domain
nl_BE: is dit de standaardset instellingen van dit domein

en: whether this status type is active
nl_BE: is het statustype actief

en: whether this status type is counted against event size limit
nl_BE: telt dit statustype mee bij het bepalen van de limiet van het evenement

en: whether to use SSL or not
nl_BE: wel of niet SSL gebruiken

en: with
nl_BE: met

en: xml definition of case type
nl_BE: xml-definitie van dossiertype

en: year
nl_BE: jaar

en: year as a decimal number including the century ('2015')
nl_BE: jaar, met de eeuw ('2015')

en: years after the current date.
nl_BE: jaar na de huidige datum.

en: years prior to current date.
nl_BE: jaar voorafgaand aan vandaag.

en: you will have the opportunity to override the warning if they do not match
nl_BE: u kunt de waarschuwing negeren als het aantal niet overeenkomt

en: yy (2009)
nl_BE: jj (2009)

en: yy-mm (2009-12)
nl_BE: jj-mm (2009-12)

en: yy-mm-dd (2009-12-31)
nl_BE: jj-mm-dd (2009-12-31)

en: yyyy-mm-dd OR yyyy-mm-dd HH:mm OR yyyymmdd OR yyyymmdd HH:mm (1998-12-25 OR 1998-12-25 15:33 OR 19981225 OR 19981225 10:30 OR ( 2008-9-1 OR 2008-9-1 15:33 OR 20080901 15:33)
nl_BE: jjjj-mm-dd OF jjjj-mm-dd UU:mm OF jjjjmmdd of jjjjmmdd UU:mm (2011-12-25 OF 2011-12-25 15:35 OF 20111225 OF 20111225 10:30 OF ( 2011-9-1 OF 2011-9-1 15:33 OF 20110901 15:33)

en: yyyy-mm-dd OR yyyymmdd (1998-12-25 OR 19981225) OR (2008-9-1 OR 20080901)
nl_BE: jjjj-mm-dd OF jjjjmmdd (2011-12-25 OF 20111225) OF (2011-9-1 OF 20110901)

en: ~%1 recipients
nl_BE: ~%1 ontvangers
